Uitslagenlijst Jouster Merke Loop

Joure - Zaterdag 27 september 2008

M, 16.6KM REC
Plts
Naam
Tijd
1
Harmen Jorritsma
Joure
1:04:15
2
Hendrik Hoekstra
Joure
1:05:53
3
Ype de Boer
It Heidenskip
1:07:08
4
J Wijnsma
Boksum
1:08:49
5
Peter Westerhof
Sneek
1:09:00
6
Jan Uiterwijk
Eesveen
1:09:12
7
Jack Cop
Sint Nicolaasga
1:09:30
8
Giorgio Delea
Leeuwarden
1:09:52
9
J Schilstra
Scharnegoutum
1:10:00
10
Henk van Eldik
Leeuwarden
1:11:10
11
Piet Boskma
Heerenveen
1:11:15
12
Meint Lei
Hempens
1:12:00
13
Wim Kuipers
Sneek
1:12:01
14
Es vd Steeg
Veenwouden
1:12:02
15
Jouke Jorritsma
Drachten
1:12:30
16
Klaas Hoekstra
Haskerhorne
1:12:35
17
Cor Postma
Drachten
1:13:06
18
Bertus de Witte
Drachten
1:14:18
19
Wolter Bouknegt
Oudehaske
1:14:48
20
Rudolf Das
Leeuwarden
1:15:08
21
Johan van Noordenburg
Jubbega
1:16:08
22
Oeds Stienstra
Sneek
1:16:27
23
Mink vd Weg
Sint Nicolaasga
1:16:32
24
Henk Luychx
Wijckel
1:16:43
25
Marcel Kortekaas
Heerenveen
1:16:50
26
Jelle de Jong
Joure
1:17:07
27
Klaas Jan Beeksma
Joure
1:17:07
28
Jappie vd Veer
Oude Bildtzijl
1:18:14
29
J Wolthuizen
Sneek
1:18:23
30
Edwin vd Veen
Sneek
1:18:23
31
Marco List
Joure
1:18:42
32
Martin van den Burg
Sneek
1:19:09
33
Jildert Andzinga
Oentsjerk
1:19:20
34
Johan Zwerver
Leeuwarden
1:19:23
35
Freark Kaspersma
Abbega
1:19:33
36
Hugo Bootsma
Leeuwarden
1:19:38
37
Jacob Jan de Vries
Leeuwarden
1:19:41
38
Han de Hair
Joure
1:19:50
39
Wiebe Amels
Joure
1:19:58
40
Eise Roorda
Menaldum
1:19:59
41
Klaas Sikkema
Langweer
1:21:22
42
J Hiemstra
Joure
1:21:33
43
Sj Veenstra
Joure
1:21:33
44
Dirk Slimmen
Vollenhove
1:21:59
45
Harm Alberts
Harlingen
1:21:59
46
Bernand Zantman
Joure
1:22:19
47
Aris Leijendekker
Tjalleberd
1:22:26
48
Thijs Reitsema
Joure
1:22:41
49
Sjef Damhuis
Steenwijkerwold
1:22:46
50
Sipke Tjerkstra
Sintjohannesga
1:23:12
51
Hemke Rozema
Sneek
1:23:28
52
Jan Nijenhuis
Katlijk
1:24:00
53
B C Agricola
Scharsterbrug
1:24:07
54
G K vd Meulen
Heerenveen
1:24:27
55
Gerrit Haanstra
Joure
1:25:08
56
Rolf Piepers
Wageningen
1:25:36
57
Martende Vries
Buitenpost
1:25:58
58
A Buwalda
Heerenveen
1:26:38
59
Watte Visser
Langweer
1:26:40
60
S J de Boer
Haskerhorne
1:26:50
61
Johan Knoester
Oudehaske
1:26:55
62
Heike Nuola
Joure
1:27:54
63
Jan van der Wal
Stiens
1:28:16
64
Rias Zijlstra
Joure
1:29:04
65
Klaas Bruinenberg
Jirnsum
1:29:13
66
Theo Veen
Joure
1:29:41
67
Jos Schouwenaars
Oosthem
1:29:47
68
Jan Panhuis
Leeuwarden
1:29:50
69
Jan Iedema
Leeuwarden
1:29:50
70
Rieter van der Veer
Dronrijp
1:30:10
71
Rob Goethals
Heerenveen
1:30:14
72
Egbert Geertsma
Groningen
1:30:39
73
Maus Veldsink
Dedemsvaart
1:30:39
74
onbekent?
Nunspeet
1:31:10
75
Frank Klasen
Sneek
1:31:12
76
Erwin Huitinga
Sneek
1:31:14
77
Aad vd Burg
Easterlittens
1:31:50
78
Febo Perdok
Heerenveen
1:31:50
79
Sipke Glas
Leeuwarden
1:32:16
80
Teun vd Meij
Tzum
1:32:31
81
Geert Kraak
Luinjeberd
1:32:40
82
Jouke Andringa
Rutten
1:32:49
83
Karel Engelen
Joure
1:34:30
84
Koos Jacobsen
Sneek
1:34:31
85
Foppe Gall
De Wilgen
1:37:27
86
Age Vollinga
Wommels
1:40:10
87
Theo Wierda
Heerenveen
1:41:58
88
Jansma
1:43:58
89
Wiebe Abma
Joure
1:45:11
90
Wietse vd Heide
Katlijk
1:45:43
91
Wieger Klijnstra
Heerenveen
1:46:39
92
P van der Woude
Heerenveen
1:48:47
93
Patrick Dijkhuizen
Sneek
1:54:26
94
A J Wijnja
Joure
1:54:53
95
Sjoerd IJbema
Joure
2:03:28
V, 16.6KM REC
Plts
Naam
Tijd
1
Anita Boschma
IJlst
1:22:07
2
Mieke Grossoo
Akkrum
1:24:52
3
Anke Peterson
Leeuwarden
1:27:01
4
Trudy Sanders
Sneek
1:27:40
5
Ineke Scheffer
Leens
1:28:40
6
Sennie Luydik
Wijckel
1:31:02
7
A C Sluis
Eesveen
1:31:10
8
Joke Heida
Koudum
1:31:13
9
Navis C
Joure
1:31:50
10
Coby Visser Oenema
Joure
1:31:59
11
Marjan Huisman
Joure
1:31:59
12
Jantine Huisman
Joure
1:32:00
13
Heep Gall
Sint Nicolaasga
1:32:18
14
Afine Timmer
Zuidlaren
1:33:55
15
Jeanini Pelgrum
Sint Nicolaasga
1:34:05
16
Marja van der Werf-Zoe
Joure
1:34:43
17
Anca Smers
Lemmer
1:35:08
18
Willemien Runia
Lemmer
1:35:15
19
Maaike Baakman
Sneek
1:35:15
20
Grady Laagland
Sneek
1:35:33
21
Joanne vd Leer
Joure
1:36:11
22
Ida Tulner
De Wilgen
1:37:26
23
C Middendorp
Heerenveen
1:37:48
24
Carolien Rudolphy
Gorredijk
1:41:09
25
Vos Angelique
Sneek
1:42:19
26
Petra van der Meeren-J
Jutrijp
1:42:19
27
Gre vd Bergs
Heerenveen
1:43:14
28
Jose Baas-Zondag
Grou
1:44:07
29
Ienskje vd Weg
Ouwsterhaule
1:45:43
30
Lies de Vries-Groen
Broek Fr
1:46:39
31
Sisca Kromkamp
Heerenveen
1:48:22
32
Janke Jongstra
Bant
1:50:52
33
Annechien Bult
Sneek
1:52:07
34
Aly van Dijk
Heerenveen
1:52:28
35
Annie van Rossum
Vianen Zh
2:12:08
M, 12.5KM REC
Plts
Naam
Tijd
1
John Sloot
Leeuwarden
48:15
2
Johnny Oord
Haskerhorne
52:02
3
Harry Oord
Haskerhorne
52:05
4
Simon Regnerus
Marrum
52:23
5
Henk van der Meer
Gorredijk
52:28
6
Gerard Postma
Koufurderrige
52:39
7
Adrie Hoks
Joure
52:56
8
Folkert Bouma
Joure
56:02
9
Peter Overwijk
Surhuisterveen
57:45
10
Harrit Winia
Sint Nicolaasga
57:54
11
Bert Baanstra
Sneek
57:56
12
Eldert Teijema
Heerenveen
58:09
13
Piet Gemser
Sneek
58:42
14
Sido Martens
Leeuwarden
59:51
15
Oeli Reitsma
Sneek
1:01:16
16
Londema
Sneek
1:01:27
17
Domien Mulder
Joure
1:01:28
18
Mark Woh
Gorredijk
1:01:30
19
Johannes Agricola
Joure
1:02:14
20
Tjalling Tjalsma
Drachten
1:02:24
21
Bert vd Kooi
Amsterdam Zuidoost
1:02:35
22
Jetze Roelevink
Oudehaske
1:03:16
23
Gerben Brouwer
Sneek
1:03:31
24
Cor van Sluis
Franeker
1:03:31
25
F Nijholt
Joure
1:03:43
26
Sinnema
Joure
1:03:47
27
Jan Zwerver
Dronrijp
1:03:57
28
Peter Visser
Leeuwarden
1:04:06
29
Sjouke Veldhuizen
Wolvega
1:05:32
30
Piet Kerstholt
Groningen
1:05:47
31
Pier vd Sluis
Leeuwarden
1:06:08
32
Gemma van Noordenburg
Kuinre
1:06:20
33
Johan van Hein
Joure
1:07:23
34
Rinse Koetra
harlingen
1:08:27
35
Tjalling Visser
Lemmer
1:08:30
36
Bart Potma
Joure
1:08:37
37
Thijs Sijbranda
Sneek
1:08:37
38
Jan Kalsbeek
Stiens
1:08:54
39
D W Sanders
Sneek
1:09:20
40
Djurre vd Schaaf
Oenkerk
1:10:00
41
H vd Meer
De Knipe
1:10:23
42
Henk de Lang
Heerenveen
1:10:23
43
Peter van der Meeren
Jutrijp
1:10:35
44
Olaf Kistenmacher
Sneek
1:10:52
45
Ton Smeets
Joure
1:10:53
46
Wynand Romkema
Joure
1:11:53
47
H Smit
Lemmer
1:13:00
48
Hans van Solkema
Sint Nicolaasga
1:14:06
49
Halbe Huitema
Dearsum
1:15:18
50
D Zwaagstra
Heerenveen
1:16:30
51
Meindert Roosjen
Leeuwarden
1:16:43
52
Herman Hoekstra
Leeuwarden
1:17:07
53
Klaas Duits
Sneek
1:17:07
54
Gerrit ten Cate
Beetgumermolen
1:17:07
55
Theo Huitinga
Sneek
1:19:08
56
Martijn Yntema
Joure
1:20:15
57
Bart Stelwagen
Joure
1:29:33
V, 12.5KM REC
Plts
Naam
Tijd
1
Corine Visser
Leeuwarden
58:26
2
Abelina Reitzema
Joure
59:44
3
Margriet Postma
Koufurderrige
1:00:02
4
Cora vd Haar
Leeuwarden
1:02:51
5
Piety Feenstra
Leeuwarden
1:05:09
6
Marian Pruiksma
Joure
1:06:00
7
Grietje Dijkstra
Joure
1:08:28
8
Ria van den Burg-Eijge
Sneek
1:08:37
9
B Douma
Sint Nicolaasga
1:08:54
10
Verona Fortuin
Joure
1:09:39
11
A Sijtsma
Leeuwarden
1:10:47
12
Antsje Boersma
Heerenveen
1:11:20
13
Jantsje Visser
Joure
1:11:42
14
Karen de Kruif
Blauwhuis
1:11:47
15
Karin Boersma
Sint Nicolaasga
1:12:24
16
Renetta Kistenmacher
Sneek
1:13:11
17
Pytsje Melein
Joure
1:13:42
18
Sjikkie Schuurmans
Sneek
1:14:02
19
Margriet vd Weg-Bratin
Sneek
1:14:37
20
Mattie de Boer
Joure
1:15:18
21
Ina Veenstra
Sint Nicolaasga
1:15:40
22
Colina vd Heide
Katlijk
1:21:31
23
Klaske vd West
Joure
1:23:30
24
Lidwien Broenink
Joure
1:25:23
25
Ineke van der Hoek
Ursem
1:28:41
26
Inge Tuiten-Brink
Joure
1:33:09
27
Anita Hooghiemstra
Joure
1:44:21
M, 5.7KM REC
Plts
Naam
Tijd
1
Jan Julius Buwalda
Heerenveen
21:34
2
Gerben Harkema
Joure
22:07
3
Marthijs Mulder
Joure
22:28
4
Ivar vd Werf
Abbega
22:58
5
Jelmer Riemersma
Joure
23:05
6
Chris Oord
Haskerhorne
23:40
7
Johan IJsbrandy
Sneek
25:26
8
Martin Vissers
Joure
26:29
9
Jelmer Kooistra
Heerenveen
26:58
10
Sytze de Witte
Sneek
27:28
11
S Boersma
Joure
27:50
12
C Haga
Heerenveen
28:26
13
Joop Boonstra
Leeuwarden
29:39
14
Meindert Engwerda
Sneek
29:58
15
Ton van der Mark
Sneek
30:42
16
Jacko de Boer
Oentsjerk
31:39
17
Dick Krekelaar
Ysbrechtum
31:45
18
J Koen
Heerenveen
31:58
19
Foppe Huitema
Snikzwaag
32:00
20
Andringa
Sneek
33:07
21
B Schrelider
Zweeloo
44:56
22
Jan Jorna
Harlingen
52:07
V, 5.7KM REC
Plts
Naam
Tijd
1
Anniek de Jong
Joure
23:06
2
Magriet Akkerman
Nijemirdum
23:24
3
Nienke Plantinga
Joure
27:42
4
Nanda Cusiel
Heerenveen
29:47
5
Roelie Kooistra
Heerenveen
29:58
6
Jantje Hendrika Dijkst
Haskerhorne
30:15
7
Wijbertha Brouwer
Bolsward
30:30
8
Gea Jongsma
Scharnegoutum
30:30
9
Trienke Semplonius
Rottum
30:30
10
Roeline Stellingwerf
Joure
31:19
11
Alice Fortuin
Joure
31:25
12
Astrid Zijlstra-Edens
Lekkum
31:30
13
Sanne Rijpkema
Joure
32:05
14
Lisa Potma
Joure
32:05
15
Hildegard Walder
Maastricht
32:31
16
Janna van der Wal
Sneek
32:56
17
Margot Pot
Sneek
33:07
18
Vivian Nijholt
Joure
35:32
19
T Hoekstra
Joure
35:32
20
Lisanne Otter
Joure
36:36
21
Ria Gerritsma
Joure
37:08
22
Anja Boersma
Joure
37:08
23
Ella van der Feer
Nijland
37:12
24
Hendrikje Talsma
Veenwouden
45:10
J, JEUGD 4-6JR
Plts
Naam
Tijd
1
Bas Visser
Leeuwarden
1:54
2
Mart Westerhuis
Joure
2:01
3
mark Hankel
Joure
2:08
4
Tieme Hylkema
Joure
2:29
5
Kevin Visser
Leeuwarden
2:29
6
Remco Visser
Leeuwarden
2:45
7
Jilles Jellesma
It Heidenskip
2:56
M, JEUGD 4-6JR
Plts
Naam
Tijd
1
Annick van der Woude
Joure
1:56
2
Carmen de Wolff
Sint Nicolaasga
2:11
3
Freya Haaijes
Joure
2:16
4
Nicole Kronemeyer
Joure
2:17
5
Femma Blom
Heerenveen
2:21
6
Evelien Kronemeyer
Joure
2:48
J, JEUGD 7-8JR
Plts
Naam
Tijd
1
Lammert Ekkers
Katlijk
2:08
2
Niels Wijnja
Joure
2:11
3
Sandor Feenstra
Terherne
2:14
4
Klaas Jan Sandstra
Joure
2:18
5
Wietse Pruis
Joure
2:23
6
Jurre Hylkema
Joure
2:23
7
Mark Krist
Joure
2:23
8
Rem de Hoir
Joure
2:30
9
Sven Roesink
Joure
2:33
M, JEUGD 7-8JR
Plts
Naam
Tijd
1
Myrthe Blom
Heerenveen
2:22
2
Lisa v/d Zee
Oppenhuizen
2:24
3
Femke Marije Dijkstra
Terkaple
2:35
4
Jildou Heida
Koudum
2:43
5
Fenna de Horn
Joure
2:52
6
Sanne Loren de Jong
Joure
3:07
7
Kyra de Wolff
Sint Nicolaasga
3:20
J, JEUGD 9-10JR
Plts
Naam
Tijd
1
Sjoerd Bekius
De Knipe
3:02
2
Gerben Thijs Stilma
Sintjohannesga
3:08
3
Eric de Leeuw
Joure
3:16
4
Peter-Jan de Jong
Joure
3:17
5
Chris Wever
Bontebok
3:19
6
Kevin v/d Wal
Heerenveen
3:20
7
Rinze-Pieter Jonker
Heerenveen
3:27
8
Melle Braaksma
Heerenveen
3:28
9
Janko van Esch
Heerenveen
3:35
10
Anne Waterlander
Joure
3:47
11
Robin v/d Wal
Heerenveen
3:55
12
Thomas Pruis
Joure
4:22
M, JEUGD 9-10JR
Plts
Naam
Tijd
1
Aafke Soet
Heerenveen
2:53
2
Berber Struiksma
Boksum
3:25
3
Sabine Witteveen
Oudehaske
3:29
4
Mare
Ouwsterhaule
3:33
5
Julia Witteveen
Oudehaske
3:34
6
Annet Noppert
Scharsterbrug
3:49
7
Maaike Meindertsma
Joure
3:49
8
Jeske Veenstra
Joure
3:54
9
Judy Anne Boersma
Joure
3:55
10
Verena Pruiksma
Joure
3:55
11
Marrit vd Wal
It Heidenskip
3:56
12
Silke Jellesma
It Heidenskip
3:56
J, JEUGD 11-12JR
Plts
Naam
Tijd
1
Rody de Wolff
Sint Nicolaasga
4:20
2
Corne Dijkstra
Drachten
4:23
3
Beimen Vellinga
Lemmer
4:27
4
Markus Meekma
Drachten
4:36
5
Rutger Struiksma
Boksum
4:41
6
Dennis de Jong
Joure
4:46
7
Jarno van der Weg
Ouwsterhaule
4:48
8
Bennie de Jong
Sneek
5:00
9
Jorn de Boer
Joure
5:12
10
Rick v/d Zee
Oppenhuizen
5:31
M, JEUGD 11-12JR
Plts
Naam
Tijd
1
Fleur Baljet
Oosthem
4:18
2
Denise Sinnema
Leeuwarden
4:23
3
Cato Bontekoe
Drachten
4:33
4
Martje Bekius
De Knipe
4:39
5
Femke Heilijgers
Joure
5:06
J, JEUGD 13-15JR
Plts
Naam
Tijd
1
Menno Hunneman
Oosterwolde Fr
3:38
2
Jaap-Gerben Vellinga
Lemmer
3:51
3
Patrick Sinnema
Leeuwarden
4:19
4
Leo
Sneek
4:38
5
Christiaan Kats
Grou
4:55
M, JEUGD 13-15JR
Plts
Naam
Tijd
1
Marlijn van der Mei
Sintjohannesga
4:30
2
Charissa Zijlstra
Lekkum
4:54
M, 10KM REC
Plts
Naam
Tijd
1
Teake Kerckhoffs
Appelscha
36:13
2
Jasper Mulder
Joure
36:19
3
Bert Dijkstra
Leeuwarden
39:51
4
Ivo v/d Meer
Leeuwarden
40:15
5
Marco v. Meerveld
Sneek
40:34
6
Jan Hooghiemstra
Oenkerk
44:09
7
Alex van der Weide
Menaldum
44:17
8
Harold Schuringa
Heerenveen
45:15
9
Ronnie Wind
IJlst
46:14
10
Bram Bakker
Wommels
46:51
11
Harry Werkman
Lemmer
47:01
12
Michel Draaisma
Lemmer
48:12
13
Gerald Hoogeveen
Bolsward
48:49
14
Marco van Bourgonje
Lemmer
48:54
15
Julius Werkman
Lemmer
48:55
16
Symen Hendriks
Lemmer
50:31
17
Jelle Elzinga
Heerenveen
50:37
18
Klaas Peereboom
Heerenveen
53:11
19
Ytzen Terpstra
Heerenveen
53:27
20
Felix van Beek
Joure
54:54
21
T. Oosterbaan
Folsgare
59:00
22
Jaap Lindeboom
Beetsterzwaag
1:01:52
V, 10KM REC
Plts
Naam
Tijd
1
Lavina Wind
Sneek
48:02
2
Andrea Feenstra
Bolsward
50:56
3
Inge Donker
Heerenveen
53:44
PLG, 10KM B&P LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Via Data Automatiserin
49:28
2
Arrix Automatisering
54:59
M, 10KM B&P IND
Plts
Naam
Tijd
1
Albert de Ruiter
Arrix Automatisering
47:14
2
Gerbrand Stap
Via Data Automatiser
47:20
3
Jasper Sybrandy
Via Data Automatiser
47:39
4
Ritske Vries
Via Data Automatiser
48:59
5
Douwe Wietse de boer
Arrix Automatisering
49:01
6
Gerrit Bosma
Via Data Automatiser
49:28
7
Martin v Ooijen
Arrix Automatisering
50:44
8
Almer Scholtten
Arrix Automatisering
52:37
9
Marvin Bergsman
Via Data Automatiser
52:51
10
Arnold Kooiker
Arrix Automatisering
54:59
11
Jeroen Broekema
Via Data Automatiser
1:01:30
HSEN, 10KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Rudi van der Lelie
AV Heerenveen
33:19
2
Martin Ketellapper
Lionitas
34:16
3
S.M. Postma
Start '78
34:41
4
Rene Jaasma
Impala
34:50
5
Tiedo Tinga
Friesland
35:39
6
Douwe Nauta
Horror
35:40
7
Jan Albert Veenema
Horror
35:47
8
Murk Falkena
Spirit Lelystad
36:32
9
Wouter Papenhove
Lionitas
38:06
10
Rintje Bosma
Friesland
38:33
11
Peter Peereboom
AV Heerenveen
41:48
12
Anton Spinder
Impala
44:03
13
André Jellema
Lionitas
46:40
DSEN, 10KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Mariska Kramer-Postma
Friesland
35:50
2
Yvonne Tinga
Horror
40:58
3
Wilmke Boersma
Horror
42:17
4
Sandra Sikkema
Impala
47:22
5
Tessa Boot
Horror
48:22
6
Tetsje van Houten
AV Heerenveen
48:39
H40, 10KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Willem Faber
AV Heerenveen
33:49
2
Herman Hofstee
DOS
34:47
3
Klaas Jan Hofstra
LSV Invictus
34:48
4
Konstantin Poltavets
AV Heerenveen
35:12
5
Huub Bots
Lionitas
35:39
6
Henrie Veldman
AV Heerenveen
36:26
7
Ritske Flootman
Lionitas
36:36
8
Henk Wolf
Spirit Lelystad
37:08
9
Harry Wijnja
AV Heerenveen
37:27
10
Erik Bakker
Ter Herne
37:31
11
Bob v/d Weg
AV Heerenveen
37:51
12
Sjoerd Boskma
Horror
38:30
13
Willem Koet
AV Heerenveen
38:31
14
Jacob Oden
Horror
40:26
15
Johan Jorritsma
Horror
40:48
16
Albert van Duinen
LSV Invictus
41:23
17
Martin Jan Visser
AV Heerenveen
43:29
18
K. Dijkstra
Friesland
44:49
D35, 10KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Ylona Kruis
Horror
40:47
2
Liesbeth Steenbergen
Horror
43:00
3
Alletta Wedzinga
Impala
44:57
4
Ineke Altenburg
Horror
45:43
5
Hester Groenveld
Horror
47:37
6
Jetty van Delden
Friesland
49:21
H50, 10KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Jan Groen
Start '78
37:33
2
Otto de Boer
Friesland
38:20
3
Beke Cnossen
Horror
39:16
4
Dirk Bouma
Friesland
40:27
5
B. Hoekman
Impala
43:11
D45, 10KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Minke Oord
Friesland
49:09
2
Rixte Stoker
Friesland
49:55
H60, 10KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Karst Anema
Friesland
40:43
2
A.D. Wedringa
Impala
44:57
3
Arie Smedinga
Friesland
48:18
www.uitslagen.nl
27-09-2008 00:00