Uitslagenlijst 29e Beekse Marathon

Hilvarenbeek - Zondag 21 september 2008

JPUPC, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Senne Braeken
Laakdal (BEL)
4:04
2
Thomas vd Heijden
Taxandria
4:06
3
Rick vd Heijden
Taxandria
4:16
4
Stef van Dun
Tilburg
4:23
5
Milan de Groot
Hilvarenbeek
4:27
6
Floris Kramers
Hilvarenbeek
4:33
7
Tjerk Staring
Taxandria
4:34
8
Luc van der Meijs
Berkel-Enschot
4:38
9
Niels den Boer
Hilvarenbeek
4:50
10
Daan Verzijlberg
Attila
4:55
11
Sietse Nefs
Etten-Leur
5:00
12
Kiske Kreeft
Gilze
5:18
13
Daan de Brouwer
Hilvarenbeek
5:35
14
Thuur Staring
Haaren
6:05
15
Max Vroemen
Oegstgeest
6:28
16
Marijn van Wezel
Hilvarenbeek
7:05
17
Wouter Drinkenburg
Hilvarenbeek
8:05
MPUPC, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noortje van Eijk
Hilvarenbeek
4:24
2
Shirin van Anrooij
Kapelle
4:32
3
Luna van Gijsel
Hilvarenbeek
4:34
4
Jet Moonen
Hilvarenbeek
4:43
5
Pien Vroemen
's-Gravenhage
4:47
6
Simone Kreeft
Gilze
4:48
7
Fenne Kreeft
Gilze
5:09
8
Isha de Groot
Hilvarenbeek
5:13
9
Bente Krijnen
Hilvarenbeek
5:32
10
Eva van Dun
Tilburg
5:34
11
Philo Vrijdag
Oisterwijk
5:49
12
Veerle Clausing
Oisterwijk
5:49
13
Jet Vroemen
's-Gravenhage
5:59
14
Noor Vroemen
's-Gravenhage
6:14
15
Jeske Krijnen
Hilvarenbeek
6:43
16
Brit Krijnen
Hilvarenbeek
6:55
17
Eline Drinkenburg
Hilvarenbeek
8:29
JPUPB, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jaro IJpelaar
Attila
4:05
2
Floris van den Heuvel
Attila
4:07
3
Sjoerd Nefs
Achilles
4:09
4
Joos Vrijdag
Oisterwijk
4:32
5
Michiel Kramers
Hilvarenbeek
4:33
6
Daan de Brouwer
Hilvarenbeek
4:36
7
Polle Dankers
Tilburg
4:57
8
Coen den Boer
Hilvarenbeek
5:02
9
Sillaz de Groot
Hilvarenbeek
5:03
10
Guus Clausing
Oisterwijk
5:49
MPUPB, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nienke van der Meijs
Berkel-Enschot
4:02
2
Linda Schepens
Tiel
4:14
3
Carmen de Groot
Hilvarenbeek
4:41
4
Kim van Groesen
Gilze
5:14
JPUPA, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tijke Wentink
Attila
3:28
2
Stijn van Eijk
Hilvarenbeek
3:51
3
Rob Schepens
Tiel
3:52
4
Luca Tramontina
Olympia Eindhoven
3:54
5
Niels Verzijlberg
Attila
4:01
6
Maurick Verhoeven
Hilvarenbeek
4:01
7
Jelle van Ingen
Taxandria
4:18
8
Bart Kreeft
Gilze
4:26
9
Justin Rombouts
Tilburg
4:32
MPUPA, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carlijn van den Heuvel
Attila
3:48
2
Baukje Nefs
Achilles
3:56
3
Kiki van Gool
Tilburg
4:49
JJUND, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karsten Nefs
Achilles
3:12
2
Dylan Rombouts
Tilburg Road Runners
3:32
3
Miky van Boxtel
Bladel
3:45
4
Robin Verhoeven
Hilvarenbeek
3:57
MJUND, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Puk van Gool
Tilburg
3:46
2
Emma Moonen
Hilvarenbeek
4:19
5KM M, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milan Stawicki
Gloria
17:08
2
Frans Pasmans
Bergeijk
17:26
3
Rob Michiels
Netersel
19:31
4
H Abauna
PSV
19:41
5
Franklin van Anrooy
AV '56
19:49
6
Sven Brok
Tilburg
20:37
7
Joey van Boxtel
Bladel
21:22
8
Corné Kreeft
Gilze
22:52
9
Roland Gianotten
Hilvarenbeek
23:03
10
Edwin Massuger
RABO
23:07
11
Kamiel Dankers
Tilburg
23:21
12
Joris Moonen
Geleen
23:31
13
René Veldman
RABO
23:34
14
Ruben Pijnenburg
Udenhout
23:39
15
Robin Lindeman
Achil '87
24:29
16
Wessel Pijnenburg
Udenhout
25:53
17
Frans van der Poel
RABO
26:48
18
Hans van Gorp
RABO
27:08
19
Piet Jansen
Tholen
28:02
20
John Koolwijk
Achil '87
29:23
21
Arnold Brok
RABO
30:33
22
Eddie Maag
Tilburg
31:10
23
Ad vd Vijfeijken
RABO
32:43
24
Jef de Brouwer
RABO
32:58
25
Marcel Does
Almere
33:19
26
Erik Rommen
RABO
36:19
5KM V, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lieneke Nanninga
Hilvarenbeek
23:11
2
Jolanda Kreeft
Gilze
23:22
3
Lindy van Anrooy
AV '56
23:25
4
Mireille Moonen
Geleen
24:56
5
Nicolette Rooimans
's-Gravenhage
25:35
6
Nicole Simons
Attila
26:58
7
Kim van der Graaf
RABO
27:19
8
Arianne Rijnen
RABO
27:37
9
Mereille Nooijens
RABO
28:23
10
Nicole Evers
RABO
29:04
11
Eline Mandemakers
Tilburg
29:48
12
Petra de Wit
RABO
29:53
13
Wendy Cools
Achil '87
30:19
14
Anja Coppens
RABO
30:19
15
Ingrid Reijrink
RABO
30:26
16
Annet Brans
RABO
30:26
17
Odette Smits
RABO
30:38
18
Lisette Smulders
Hilvarenbeek
33:19
19
Marian Schilders
Achil '87
33:23
20
Berdie Geerts
RABO
33:45
21
Vivian vd Biggelaar
RABO
33:50
22
Jolanda Stevens
Poppel (BEL)
35:24
23
Danique Dockx
Poppel (BEL)
35:24
24
Barbara van der Meij
Tilburg
35:25
25
Marjolein Derks
RABO
35:33
26
Anita Stevens
RABO
35:35
27
Carry Damen
RABO
36:22
28
Jolanda Oerlemans
RABO
36:37
29
Monique vd Broek
RABO
37:05
30
Brigitte Burgmans
RABO
37:09
31
Ellen Westdorp
RABO
38:10
32
Natascha Kolsteren
RABO
39:20
33
Silke Lokker
RABO
39:28
10KMM, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wesley van der Gouw
OLAT
33:31
2
Maikel van Eekelen
Attila
34:29
3
Casper Vroemen
Phoenix
35:24
4
Theo Peeters
AVV
35:25
5
Peter van Doormaal
Hilvarenbeek
39:22
6
Roel Slenders
Tilburg
39:51
7
Ronald Bloemsma
Oost West en Middelb
40:50
8
Perry Leermakers
Achil '87
40:51
9
David vd Weele
RABO
41:22
10
Jac Rombouts
Gemonde
41:40
11
Peter-Paul van Breda
Haghorst
42:34
12
Huub van Dommelen
Oisterwijk
42:39
13
Theodorus Oerlemans
Esbeek
43:34
14
Bart Drinkenburg
RABO
43:51
15
Ad Vermetten
Spiridon
43:58
16
Jan Vermeer
Gilze
44:20
17
Huib van Gorkom
RABO
44:37
18
René van Oevelen
Achil '87
44:39
19
Domine Leenaerts
DES
44:50
20
Nico Jonker
Son
46:25
21
Kees van Sas
Alphen Nb
46:37
22
Joris van den Aker
Achil '87
46:37
23
Marc van de Kam
Tilburg
46:39
24
Ruud van Kasteren
Oisterwijk
46:51
25
Milo Vermetten
Rijen
47:32
26
Ad van de Linden
Veldhoven
47:36
27
Kars Michels
Hilvarenbeek
47:41
28
Geert Hesselmans
Achil '87
48:54
29
Wim Dankens
Tilburg
49:26
30
Wim van Hout
Berkel-Enschot
50:03
31
Ad Frederiks
Haaren
50:17
32
Piet Bayens
Goirle
50:42
33
Bob Michielsen
RABO
50:51
34
Joost vd Heijning
RABO
50:55
35
Lars Cleijne
Tilburg
51:11
36
Jeroen van Ingh
RABO
51:49
37
Hans Crielaard
Oost-Souburg
51:51
38
Hennie de Graaff
Hilvarenbeek
52:08
39
Frans van Hees
Achil '87
52:32
40
Huub van Veen
Achil '87
52:50
41
Peter Mathijssen
Tilburg
54:38
42
Mari van der Velden
RABO
55:42
43
Frans van de Hout
Diessen
55:50
44
Arthur Slijkhuis
RABO
56:41
45
Martijn de Bont
Oosterhout Nb
59:19
46
Theo Nefkens
Hilvarenbeek
1:03:40
47
Arien Franken
RABO
1:04:03
10KMV, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Barbara Kerkhof
Loopgroep Aart Stigt
42:33
2
M C van Anrooy-Zoetewe
AV '56
44:15
3
Eline Bergshoeff
Oisterwijk
44:16
4
Karen de Vocht
Wilrijk (BEL)
46:52
5
Elke Pasmans
Tilburg
46:52
6
Inge van Dijk
RABO
47:54
7
Franka Gijsbers
RABO
52:22
8
Inge Michels
Achil '87
53:00
9
Erica van der Meijs
RABO
53:34
10
Petra van Grinsven
Spiridon
53:45
11
Marie-christine Leerma
Achil '87
53:53
12
Antoinette van Doornma
Achil '87
54:29
13
Margaeth Klujt
Tilburg
54:40
14
Wilke Vermetten
Rijen
54:40
15
Mai van Limpt
Achil '87
55:58
16
Bettie Heffer
Achil '87
56:08
17
Susanne Schapendonk
Achil '87
56:33
18
Lies Smulders
Achil '87
56:37
19
Jose Kuijs
Achil '87
56:52
20
Rianne Vrijdag-Swinkel
Oisterwijk
57:40
21
Anne Klijn
Nijmegen
57:48
22
Sandra Vermeer
Hilvarenbeek
58:28
23
Anita Veron
Hilvarenbeek
58:28
24
Nana Lakwijk
Tilburg
58:40
25
Ann Bogaerts
Berchem (Antwerpen)
58:54
26
Ingrid van Engelen
RABO
59:20
27
Angela Moeskops
AVR '69
1:02:15
28
Isabelle Beeckman
Temse (BEL)
1:03:00
29
Nanny Smets
Veldhoven
1:03:00
30
Mariska Koopmans
Almere
1:05:04
31
Ivonne van Wezel
Achil '87
1:05:50
32
Marian van Lieshout
Achil '87
1:05:50
33
Jolanda vd Hout
Rijen
1:06:35
34
Angelique Senders
Achil '87
1:10:01
21KMM, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Deny Blom
DJA
1:15:28
2
Peter van Gool
No-Limits
1:15:42
3
Marco Tramontina
PSV
1:16:40
4
Walter van de Pol
Generaal Michaelis
1:18:36
5
Bart van Ierland
Goirle
1:22:46
6
Camille Hendrikx
Loopgroep PK
1:23:31
7
Ton Peeters
RABO
1:23:33
8
Laurens de Man
Berkel-Enschot
1:23:59
9
Gerrie Dijkstra
AV Oirschot
1:27:42
10
Eric Hendrickx
Laakdal (BEL)
1:28:00
11
Edwin van Loon
Attila
1:28:22
12
Hans Liebregts
Tilburg Road Runners
1:29:42
13
Aart de With
Spiridon
1:29:52
14
Guido Verschueren
Arendonk (BEL)
1:30:58
15
Henk Teesink
Eindhoven
1:32:03
16
Mark van de Ven
Attila
1:32:06
17
Ad Kieboom
Scorpio
1:32:58
18
Jos Bierens
Duizel
1:33:03
19
René de Rooij
Tilburg
1:33:10
20
Danny Vermeiren
Turnhout (BEL)
1:33:14
21
Patrick Dekkers
Spiridon
1:33:21
22
Hans vd Eerenbeemt
Achil '87
1:33:22
23
Arie van Gerwen
AVR '69
1:34:03
24
Piet van der Heijden
AVR '69
1:34:03
25
Harry Bouwhuis
Breda
1:34:26
26
Frits Claassens
Attila
1:35:34
27
Ton van Houkert
Oisterwijk
1:36:11
28
Ludwig van Vogt
Tilburg
1:36:18
29
Wim Oostra
Oss
1:36:36
30
Marcel Verbeek
Best
1:36:44
31
Bert vd Waal van Dijk
Tilburg
1:36:45
32
Han Mathijssen
Haaren
1:37:52
33
Frans Hooijen
Hapert
1:39:12
34
Guus Princen
Oss
1:39:14
35
Gerard van Boxtel
Haaren
1:39:28
36
Dirk van Oorschot
Loosbroek
1:39:32
37
Marc Moonen
Geleen
1:39:48
38
Ben Weijnand
Tilburg
1:40:08
39
Stefan Seelen
Oss
1:40:49
40
Gert Masschelein
's-Gravenhage
1:41:13
41
Hans Nijs
Varendonk (BEL)
1:41:26
42
Peter Rombouts
Spiridon
1:41:37
43
Tom Deray
Grimbergen (BEL)
1:41:50
44
Henk Kats
Hilvarenbeek
1:42:25
45
Sjef Schijven
Spiridon
1:42:51
46
Henk Schuurmans
Vught
1:43:24
47
Peter van de Kerkhof
AVR '69
1:43:32
48
Jan van Grinsven
Spiridon
1:43:34
49
Leon van den Hoogen
's-Hertogenbosch
1:43:35
50
Tom du Chatinier
Vught
1:44:08
51
Otto Ahlers
Marvel
1:44:19
52
Peter van Beeck
Etten-Leur
1:44:43
53
Ronald Seuntjens
Bladel
1:45:10
54
Mark van den Hurk
Heesch
1:46:26
55
Ad Scholten
Oost West en Middelb
1:47:18
56
Peter van Breugel
Tilburg
1:47:28
57
Jack Brackenie
Hilvarenbeek
1:48:04
58
Kees Hess
Haaren
1:48:12
59
Frank Santegoerts
Goirle
1:49:09
60
Hans Verhoeven
Eindhoven
1:49:48
61
Frans van Strijdhoven
Diessen
1:50:20
62
Rob Halkes
Loopgroep Goirle
1:51:15
63
Gijs van Dam
Eersel
1:51:56
64
Tiny Kemmeren
Kaatsheuvel
1:52:10
65
Hans van Hal
AV Oirschot
1:52:13
66
Peter J vd Bogaart
Achil '87
1:53:29
67
Jan Weijnen
Tilburg Road Runners
1:53:36
68
Tom Vogten
Vught
1:55:11
69
Mat Lavrijsen
AVR '69
1:55:54
70
Jos Raaijmakers
Tilburg
1:56:55
71
Gerrit vd Vondervoort
Achil '87
1:57:39
72
Ger van de Broek
Diessen
1:58:12
73
Wim Deenen
Achil '87
1:59:12
74
Paul Boonen
Kasterlee (BEL)
1:59:55
75
Ton Marisael
Baarle Nassau
2:01:51
76
René Scheepens
Diessen
2:03:11
77
Harrie Loijens
Achil '87
2:03:12
78
Jack vd Hurk
Oss
2:04:22
79
Fred Soomers
Spiridon
2:04:55
80
Seb de Groot
Achil '87
2:13:12
81
Alan Pearson
Achilles
2:13:50
21KMV, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Trees vd Sande
AVR '69
1:40:33
2
Miek Noordermeer
Diessen
1:51:50
3
Anja Kemmeren
Kaatsheuvel
1:52:09
4
Anja Magnus
Den Bosch
1:53:56
5
Hester van Dongen
Tilburg
1:54:06
6
Carien Scheepens
Diessen
1:58:11
7
Diny Abrahams
Achil '87
1:59:49
8
Jeanne Legius
Achil '87
1:59:49
9
Maries van Strijdhoven
Achil '87
2:03:10
10
Jolanda Pijnenburg
Spiridon
2:04:55
11
Sandra Melchior
Prins Hendrik
2:06:54
12
Nelly de Brouwer
Achil '87
2:08:10
13
Karin van Gestel
Hilvarenbeek
2:08:10
14
Ella van Melis
Achil '87
2:08:43
15
Christien van Heerbeek
Oost West en Middelb
2:27:24
16
Linda Beckers
Meerhout (BEL)
2:32:15
30KMM, 30 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs Dekkers
Fortuna '67
1:48:41
2
Jos Op 't Hoog
Loopgroep PK
1:50:25
3
Chris Maes
Weelde (BEL)
1:52:43
4
Rob Mellegers
PSV
1:57:40
5
Edwin Roest
AVV
1:59:19
6
Ruud van Woensel
AV Oirschot
2:00:23
7
Pascal Bodson
Stabroek (BEL)
2:02:12
8
Henk Guise
THOR
2:04:19
9
Mark Moeskops
AVR '69
2:04:47
10
Johan van Litsenburg
GVAC
2:06:12
11
Leon Swennen
Bilzen (BEL)
2:08:02
12
Stefan de Laat
Tilburg Road Runners
2:09:24
13
Sjef van Beerendonk
Tilburg Road Runners
2:11:32
14
Joes Vermeer
Achil '87
2:11:45
15
Jos Bergervoet
PSV
2:12:10
16
Cocky de Brouwer
Achil '87
2:12:10
17
Luc van Wetering
Ravels (BEL)
2:12:15
18
Kees Timmermans
DES
2:12:20
19
Paul van Lieshout
Tilburg
2:12:32
20
Peter Naus
PSV
2:12:32
21
Jack van de Huygevoort
Achil '87
2:12:39
22
Kees Lazeroms
Achilles
2:13:16
23
Jan Muller
Achilles
2:13:17
24
Rintje Bosma
Friesland
2:13:33
25
Art Vissers
Fortuna '67
2:13:51
26
Rinus Raas
No-Limits
2:15:16
27
Ad de Jong
Atledo
2:18:12
28
Harrie van der Heijden
AVR '69
2:18:26
29
Hugo Vogel
Papendrecht
2:18:35
30
Ronald Sluiter
Utrecht
2:19:30
31
Jan van Drunen
Tilburg Road Runners
2:19:36
32
Ron Jansen
Typhoon
2:19:50
33
Jacques Kusters
Loopgroep Aart Stigt
2:20:00
34
Harold Vranken
Maastricht
2:20:21
35
Sjef Brouwers
Loopgroep Aart Stigt
2:20:24
36
Cees Koppen
AV Oirschot
2:20:56
37
Richard van Kroonenbur
No-Limits
2:20:58
38
Adrie Jansen
Galder
2:22:25
39
Jos van den Besselaar
Taxandria
2:22:41
40
Peter Giesberts
Mook
2:23:05
41
Kees de Hoon
Achilles
2:23:35
42
Piet van der Nat
DES
2:23:45
43
Thijs Coolegem
Taxandria
2:23:57
44
Nico Hens
Oost West en Middelb
2:25:50
45
Kees Schellekens
Haaren
2:25:53
46
Jan Voorheijen
DES
2:26:38
47
Johan Monden
Achilles
2:26:42
48
Wil de Klerk
Tilburg
2:27:16
49
Robert de Fijter
Berkel-Enschot
2:27:42
50
Jan Pater
Eindhoven
2:27:46
51
Twan van Limpt
Veldhoven
2:27:50
52
Ad van Heerbeek
AV Oirschot
2:28:16
53
Wim de Bruin
Tilburg
2:29:04
54
Henk van Gerven
Generaal Michaelis
2:29:17
55
Nick Young
Prins Hendrik
2:29:55
56
Erik Engel
Tilburg Road Runners
2:30:01
57
Frans Meulenbroeks
DES
2:30:41
58
Vincent Verstijnen
Tilburg
2:30:48
59
Ron de Koning
Nieuwegein
2:31:05
60
Koen Evers
Eindhoven
2:31:30
61
Bas Adams
Rijsbergen
2:31:32
62
Laurens van Ham
Waalre
2:31:38
63
John Meeuwesen
Loopgroep Aart Stigt
2:32:47
64
André Soetens
Vessem
2:34:59
65
Ludo Jennen
Dessel (BEL)
2:35:17
66
Bob Cuypers
Vosselaar (BEL)
2:35:54
67
Bert van de Schelde
Eindhoven
2:36:22
68
Bert Lemmens
Rijen
2:36:44
69
Toon Zigenhorn
Vessem
2:36:48
70
Addy de Zeeuw
's-Hertogenbosch
2:37:17
71
Dick de Vries
LOGO
2:37:40
72
Bjorn Vesseur
Tilburg
2:37:51
73
Harold Straub
Riel
2:38:13
74
Briek van Waes
Breda
2:39:51
75
Erno Mijland
Oost West en Middelb
2:40:18
76
Dirk Slaets
Geel (BEL)
2:40:18
77
Frans Smets
GVAC
2:44:50
78
Anton den Boer
Hilvarenbeek
2:48:30
79
Toine Theuns
Veldhoven
2:48:38
80
Michel Kremers
Oisterwijk
2:48:55
81
Dennis van Dijk
Berkel-Enschot
2:49:47
82
Koen Dockx
Berchem (BEL)
2:49:52
83
Ton vd Wouw
Tilburg Road Runners
2:49:59
84
Johan Roovers
Bavel
2:49:59
85
Pol Geerts
Meersel-Dreef(Hoogst
2:49:59
86
Theo Sessink
Nijmegen Atletiek
2:50:12
87
Alex de Danscholten
Tilburg
2:52:11
88
Peter van Gool
Achil '87
2:53:25
89
Jan van Boxtel
Achil '87
2:53:25
90
Nico Mulhuijzen
Bergen op Zoom
2:54:55
91
Patrick Schuerman
Tilburg
2:55:12
92
Rupert van Till
Heusden gem Heusden
2:55:17
93
Cees van den Putte
DES
2:55:33
94
van Bentum
Veghel
2:55:43
95
Sjaak Verbeek
No-Limits
2:56:09
96
Christophe van Moortel
Brugge (BEL)
2:56:21
97
Corné de Kok
Tilburg
2:56:49
98
Paul van den Broek
Veghel
2:56:55
99
Mark Zaal
Tilburg
2:58:53
100
Leo van Dommelen
Veldhoven
3:00:30
101
Peter Waterman
Oosterhout Nb
3:03:32
102
Pieter van Esch
GVAC
3:06:47
103
Jan Driesser
Achil '87
3:08:52
104
Raymond Bosman
Dilsen-Stokkem (BEL)
3:10:26
105
Jřrgen Engel
Attila
3:12:47
106
Henk ter Haar
Attila
3:14:11
107
Adri van Grinsven
Beuningen Gld
3:19:13
108
Dirk-Jan Bles
Hilvarenbeek
3:54:36
30KMV, 30 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid Oonincx
Attila
2:20:11
2
Nathalie Backer
Achil '87
2:21:07
3
José Nouws
THOR
2:26:13
4
Silvia Verhoeven
Achilles
2:27:12
5
Jet Bles
Achil '87
2:28:23
6
Maria van Summeren
De Keien
2:33:40
7
Ineke van Aahen
LADB
2:33:57
8
Suzanne Persoon
Utrecht
2:36:27
9
Lisette Wouters
Bilzen (BEL)
2:41:49
10
Ria van Hoof
AVR '69
2:42:11
11
Mieke Zaal
Tilburg
2:44:21
12
Miriam Bruyninckx
Balen (BEL)
2:48:37
13
Mirjam Mulder
Oost West en Middelb
2:49:56
14
MWF Becx
Oost West en Middelb
2:49:56
15
Annemieke Friesen
Attila
2:49:57
16
Anke de Groot
Achil '87
2:52:09
17
Hil Geboers
Balen (BEL)
2:56:01
18
Antoinette van Esch
AV Oirschot
2:59:46
19
Angelique Couwenberg
Waalre
3:13:17
20
Angelique Evers
Attila
3:16:39
MSEN, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michaël Marek
Oud-Turnhout (BEL)
3:31:53
2
Sjoerd Pannekoek
Tilburg
3:55:29
M35, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Greg van Hest
Tilburg Road Runners
2:23:22
2
Bart De Grove
Wetteren (BEL)
2:39:48
3
Gert Mertens
NSAV 't Haasje
2:48:40
4
Bart Verhaar
Reusel
3:04:35
5
Bart Lavrijsen
AVR '69
3:06:58
6
Patrick Kloek
Antwerpen (BEL)
3:14:32
7
Peter Convens
Meerhout (BEL)
3:23:32
8
Arie Maat
Utrecht
3:53:24
9
Paul van Niel
Jette (BEL)
3:53:41
10
Johan Monster
Capelle aan den IJss
3:55:29
11
Dirk van Kessel
Geldermalsen
4:06:26
M45, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lucien Taelman
Waregem (BEL)
2:47:46
2
Math Roberts
Unitas
2:59:17
3
Rudy Van Daele
Sint-Niklaas (BEL)
3:03:43
4
Ton Gorissen
Pallas '67
3:17:13
5
Luc Gerlo
Temse (BEL)
3:19:48
6
Paul Langenberg
Tilburg
3:25:15
7
Hens Koreman
Atledo
3:28:39
8
Albert Meijer
Haarlemmermeer
3:31:46
9
Frank de Haan
Waalre
3:31:58
10
Ghislain Dops
Lanaken (BEL)
3:32:40
11
Jean Pierre Merken
Dilsen-Stokkem (BEL)
3:37:23
12
John van Hoorn
Voorne Atletiek
3:37:32
13
Wim Hogentoren
avVN
3:40:41
14
Ruiud Brands
Almere
3:41:22
15
Bob Verbrugge
RRZ
3:47:38
16
Ed Mulder
Ron Clarke
3:51:30
17
André Boom
Kombijsport
3:52:20
18
Dré van der Bosch
Atledo
3:53:25
19
Jack Hendrickx
avVN
3:57:19
20
Mark van Bogaert
Lokeren (BEL)
4:00:06
21
Markus Theissen
Aachen (GER)
4:01:37
22
Peter Hesselmans
Achil '87
4:06:46
23
Marc Blyaert
Wolvertem (BEL)
4:11:21
24
Bert Schellekens
Loopgroep Goirle
4:32:47
25
Willem Mutze
Heerlen
4:56:10
M55, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Elshout
avVN
3:19:04
2
Jan Bogaard
De Gemzen
3:35:41
3
Bert Matthijssen
Roosendaal
3:39:25
4
Willy Luyten
Oud-Turnhout (BEL)
3:44:05
5
Marc Bemong
Tielt-Winge (BEL)
3:48:43
6
Wim van Amerongen
Ron Clarke
3:50:16
7
Hans Buis
De Rijp
4:00:15
8
Pieter Vriens
Achil '87
4:01:27
9
Jack vd Sande
Achil '87
4:03:28
10
Rob Schmidt
Spado
4:09:57
11
Jacques Vandewal
Dilsen-Stokkem (BEL)
4:10:15
12
Cor Berkelman
Valkenswaard
4:12:47
13
Chris Spooren
Overpelt (BEL)
4:13:21
14
Dick van Es
's-Gravenhage
4:17:36
15
Guenter Meinhold
Hemer (GER)
4:31:33
16
Ben Mol
Voorne Atletiek
4:34:33
17
Dion Joosten
avVN
4:40:45
18
Jos Hopman
avVN
4:51:05
V35, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esther van Hoof
AVR '69
3:05:27
2
Loes Struycken-Eickhou
Attila
3:33:05
3
Wilma Vissers
Illgau (SUI)
3:52:30
4
Bets Gerritsen
Ron Clarke
3:54:11
5
Susan Maes
Maasmechelen (BEL)
4:10:14
6
Gertie Theunissen
PSV
4:10:47
7
Petra Alards
Melderslo
4:44:40
Bedankt voor uw deelname, tot de volgende keer: de Beekse Bosloop/
Run for Fun op zondag 9 november 2008
www.uitslagen.nl
29-09-2008 11:01