| | | | | Uitslagenlijst De Ronde van Nedstaal
Alblasserdam - Zaterdag 6 september 2008
JONGE, RVN 800 MTR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
12
Tobias Martinot
Veteranen Nederland
4:18
13
Sebastiaan Martinot
Veteranen Nederland
4:18
MEISJ, RVN 800 MTR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
JONGE, RVN 1500 MTR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sven Maliepaard
AV Passaat
4:56
MEISJ, RVN 1500 MTR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Priscilla Huisman
AV Passaat
6:44
3
Michelle van der Wens
AV Passaat
7:02
VSEN, RVN 5KM LOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
V35, RVN 5KM LOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
V45, RVN 5KM LOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
V55, RVN 5KM LOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
MSEN, RVN 5KM LOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
14
Sverre van Ginneken
Parthenon
22:44
22:41
M40, RVN 5KM LOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
M50, RVN 5KM LOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
11
Bert Burgman
ABC Sliedrecht
26:43
26:11
M60, RVN 5KM LOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
Harry Gerritsen
HRR Conditio
25:39
25:27
6
Nico Lanser
Veteranen Nederland
28:18
28:06
M70, RVN 5KM LOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Piet Gerritsen
Veteranen Nederland
31:36
31:23
VSEN, RVN 10KM LOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
V35, RVN 10KM LOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Daniƫlle van Beusekom
AV Passaat
52:24
52:10
V45, RVN 10KM LOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
V55, RVN 10KM LOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
MSEN, RVN 10KM LOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Hans Middelburg
Olympus 70
38:05
38:04
16
M Spronkers
Voorne Atletiek
59:09
59:00
M40, RVN 10KM LOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rob van der Want
Rotterdam Atletiek
34:49
34:48
3
Nico van de Berg
Olympus 70
39:22
39:21
23
Bas van der Laan
Parthenon
46:01
45:57
30
Arjan Holster
ABC Sliedrecht
50:07
49:35
M50, RVN 10KM LOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
22
G Slingerland
ABC Sliedrecht
51:17
50:38
M60, RVN 10KM LOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
C Hartsema
Veteranen Nederland
52:02
51:55
M70, RVN 10KM LOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
MBEDR, RVN BEDRIJVEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Maarten van Zeggeren
Randstad Team 1
17:45
17:44
3
Michel Koorevaar
Randstad Team 1
18:53
18:52
4
Jurgen Gerritsen
Verkerk Groep
18:59
18:58
5
Robin Robart
Randstad Team 1
19:37
19:36
6
Redmar Bultema
Steel Family
20:00
19:59
7
Mohammed Ait-El Cadi
Die Hard IV
20:36
20:29
8
Gerard Dijksman
Spectrolab Nedstaal
20:38
20:34
9
John van Tol
BAM Utiliteitsbouw
20:40
20:37
12
Joris van Delft
BAM Utiliteitsbouw
20:47
20:42
13
Robert Crul
Grontmij Team 1
20:58
20:58
16
Mark Kamp
Valk Welding Team 1
22:05
22:00
17
Eite Slootheer
Koninklijke Vopak NV
22:20
22:10
18
Sietse Wierda
IV-Groep Team 4
22:39
22:35
19
Joop Hylkema
IHC Merwede Team 1
22:57
22:55
20
Alexander Davidse
Nedstaal Mix
23:05
22:58
21
Leon Nugteren
Randstad Team 2
23:05
22:51
22
Paul Besseling
Randstad Team 2
23:08
22:53
23
Patrick Ooms
Valk Welding Team 1
23:09
23:03
26
Kees Scholbeek
GAB Robins Takkenber
23:14
33:00
27
Brian van Straalen
Grontmij Team 2
23:16
23:12
28
Michael Kerkhof
Vorm Bouw Team 1
23:19
23:14
29
Helmer Dam
Business Team Nedsta
23:28
23:21
30
Bart Verhaar
Akkermans Gloeitechn
23:42
23:33
31
Jako Sterrenburg
Verkerk Groep
23:42
23:30
32
Lennaart 't Hoen
Akkermans Gloeitechn
23:47
23:37
33
Richard Vink
Randstad Team 2
23:49
23:49
34
Marco Rietveld
IV-Groep Team 2
23:56
23:55
36
Gijs van Efferen
IV-Groep Team 2
24:00
23:57
37
Martijn Otterspeer
Vorm Bouw Team 1
24:03
24:00
38
Mohammed Azimi
IHC Merwede Team 2
24:05
24:03
39
Tim van Opstal
IHC Merwede Team 3
24:06
24:04
40
Floor Slob
Akkermans Gloeitechn
24:06
23:57
41
Marcel Schippers
Vorm Bouw Team 2
24:09
24:04
42
Theo Rutten
IHC Merwede Team 2
24:10
24:08
43
Jeroen van Lier
Vorm Bouw Team 2
24:12
24:07
44
Richard van Geest
IV-Groep Team 2
24:17
24:13
45
Jeroen van de Ven
Grontmij Team 1
24:25
24:20
46
Rens van Hal
Running Rebels
24:34
24:23
47
Ruud Knipscheer
Running Rebels
24:35
24:25
48
Matien Heijboer
IHC Merwede Team 1
24:42
24:41
49
Coen Breedveld
Akkermans Gloeitechn
24:46
24:36
50
Rob de Voogd
Volker Staal&Funderi
24:50
24:42
51
Co Meerburg
Business Team Nedsta
24:53
24:48
52
Barthold Roosendaal
Visser en Smit Bouw
24:56
24:49
53
Peter Wemmers
IHC Merwede Team 2
25:00
24:56
54
Leo Bevaart
Vorm Bouw Team 1
25:01
24:55
55
Erik vd Ende
Volker Staal&Funderi
25:02
24:54
56
Camiel Wiechats
Vorm Bouw Team 2
25:05
25:01
57
Ronald van Kuik
Business Team Nedsta
25:14
25:03
58
Loper ?
Visser en Smit Bouw
25:16
25:08
59
Gerben Stiksma
IV-Groep Team 4
25:17
25:13
60
Kees Zantvoort
Fast & Furieus
25:18
25:13
63
Aart den Hartog
IV-Groep Team 1
25:26
25:20
64
Martel Smits
Young & Angry
25:28
25:25
65
Marc Schrijver
Running Rebels
25:28
25:18
67
Jurrie Boerma
Business Team Nedsta
25:30
25:24
68
Maron Rietveld
Zermatt Forever
25:31
25:27
69
Gerard van Zwieten
Volker Staal&Funderi
25:45
25:37
70
Erwin Riethoff
IV-Groep Team 2
25:48
25:41
71
Teunis van Gemert
IHC Merwede Team 3
25:55
25:51
72
Rene vd Meer
Koninklijke Vopak NV
25:58
25:47
73
Stefan vd Graaf
Die Hard IV
26:05
25:57
74
Jeremy Augustijn
IV-Groep Team 1
26:10
26:03
75
Leo Jansen
GAB Robins Takkenber
26:13
26:04
76
George Visser
Visser Smit Bouw T2
26:15
26:07
78
Ruud Verschoor
IHC Merwede Team 2
26:20
26:16
80
Johan Gerber
IV-Groep Team 1
26:26
26:22
82
Victor Runtu
Fast & Furieus
26:44
26:40
83
Wesley de Jong
Valk Welding Team 2
26:49
26:38
84
Gerrit de Ruijter
Zermatt Forever
26:50
26:47
85
Stephan Dardagandis
IV-Groep Team 3
26:54
26:47
86
Edwin Smits
Valk Welding Team 1
27:00
26:51
88
Arjan Groeneveld
Visser Smit Bouw T2
27:04
26:58
89
Rene Kloot
Visser Smit Bouw T2
27:05
26:58
90
Rene Wijnands
Spectrolab Nedstaal
27:16
27:06
91
Jeroen van Rumph
Visser en Smit Bouw
27:18
27:11
92
Ruud Vergouwen
VDL Groep Team 1
27:21
27:08
93
Mark van Opstal
VDL Groep Team 1
27:22
27:07
94
Jan Glimmerveen
Fast & Furieus
27:38
27:37
95
Jack Bernaards
Vorm Bouw Team 2
27:39
27:35
96
Antoine Verkooijen
Spectrolab Nedstaal
27:58
27:48
97
Arie Verkerk
Koninklijke Vopak NV
27:59
27:45
98
Ton Geleijnse
Grontmij Team 1
27:59
27:53
100
Cees Maurits
Grontmij Team 2
28:09
28:04
101
Eric Willebrands
Nedstaal Mix
28:12
27:57
102
Stefan vd Veer
Young & Angry
28:14
28:11
103
Piet de Heij
BAM Utiliteitsbouw
28:16
28:01
104
Kevin Blonk
VDL Groep Team 1
28:16
28:02
105
Rutger Smits
Young & Angry
28:19
28:16
106
Frank Schelling
Spectrolab Nedstaal
28:27
28:17
107
Theo Rietveld
IV-Groep Team 4
28:28
28:24
108
Pieternel Bultema
Steel Family
28:36
28:22
109
Henk Kerkhof
Vorm Bouw Team 1
28:37
28:27
110
Harry Bultema
Steel Family
28:39
28:25
111
Erik Terlouw
BAM Utiliteitsbouw
28:44
28:31
113
Wim vd Liel
GAB Robins Takkenber
29:23
29:14
114
Harm Hut
Brandweer Nedstaal
29:32
29:18
115
Alex van Milligen
Brandweer Nedstaal
29:32
29:20
116
Dick vd Linden
Brandweer Nedstaal
29:33
29:20
117
Arie de Waard
Vorm Bouw Team 3
29:39
29:30
118
Leen de Jager
Vorm Bouw Team 3
29:44
29:38
119
Aart Versluis
IHC Merwede Team 3
29:48
29:35
120
Joop Vermeulen
GAB Robins Takkenber
29:53
29:41
121
Philip Bakker
VDL Groep Team 2
29:55
29:41
123
Stefan Geerts
Spectrolab Nedstaal
30:29
30:19
126
Paul Hovingh
Volker Staal&Funderi
30:50
30:42
127
Jan van Buren
Vorm Bouw Team 3
30:51
30:43
128
Mark van Harten
Young & Angry
31:00
30:57
129
Johan vd Graaf
Die Hard IV
31:56
31:50
131
Eduard van Breugel
IV-Groep Team 3
32:00
31:52
132
Joop Kuivenhoven
Zermatt Forever
32:56
32:55
133
Peter Stigter
VDL Groep Team 1
33:04
32:59
134
Robert Suyl
Fast & Furieus
34:16
34:14
135
Peter Vink
Valk Welding Team 1
42:11
42:02
VBEDR, RVN BEDRIJVEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Angela Bol
IHC Merwede Team 1
22:03
22:02
2
Leonie vd Hoek
Grontmij Team 2
24:07
24:01
3
Marjolijn Vreeswijk
Psycho Girls
24:53
24:51
4
Mieke Louman
Grontmij Team 1
26:24
26:13
5
Katarina Gerber
IV-Groep Team 1
26:26
26:23
7
Elly Groenendijk
IHC Merwede Team 1
27:44
27:41
8
Jolande Slootheer
Koninklijke Vopak NV
28:36
28:26
9
Saskia Werter
Brandweer Nedstaal
29:31
29:19
10
Dorine Versluis
IHC Merwede Team 3
29:47
29:34
11
Lydia van Kriekingen
Vorm Bouw Team 3
30:04
29:59
14
Elize Visser
Verkerk Groep
30:38
30:26
15
Heidi Liddle
Verkerk Groep
30:39
30:27
16
Marja Visser
Visser Smit Bouw T2
30:51
30:43
17
Mirjam Struijk
Bright & Beautiful
31:00
30:57
18
Marianne vd Voort
GAB Robins Takkenber
31:27
31:17
19
Pia de Vries
Grontmij Team 2
31:34
31:23
20
Anneke van Asperen
Valk Welding Team 2
31:35
31:26
21
Sara Oliveira
Valk Welding Team 1
31:35
31:29
22
Tessa Brummelkamp
Psycho Girls
31:42
31:40
23
Anita vd Veer
Bright & Beautiful
31:42
31:39
24
Caroline Princen
Die Hard IV
31:56
31:54
25
Hannie Blom
IV-Groep Team 3
31:59
31:52
26
Marieke Benschop
IV-Groep Team 4
32:05
32:01
27
Stephanis de Winter
Bright & Beautiful
32:53
32:51
28
Joane Wolleswinkel
Valk Welding Team 2
33:03
32:55
30
Pien vd Ham
GAB Robins Takkenber
34:22
34:11
31
Corine Pattiapon
Randstad Team 2
34:23
34:09
32
Luzella Vogel
Psycho Girls
35:04
35:02
33
Louise Runtu
Bright & Beautiful
35:04
35:03
34
Mandy Verboom
Valk Welding Team 2
43:48
43:39
35
Anita Slagman
Valk Welding Team 2
43:48
43:39
Uitslagen.nl
06-09-2008 22:59