| | | | | Uitslagenlijst Rabobank Lichtstadloop
Gramsbergen - Maandag 1 september 2008
J-8, 1 KM J T/M 8 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fabian Berends
Dedemsvaart
4:12
2
Dinand van der Haar
De Spreng-El
4:15
7
Rachnor Kikkert
Hardenberg
4:42
12
Dion van Rijswick
Anerveen
4:54
17
Silvan Kroezen
Dedemsvaart
5:00
22
Juan Oldehinkel
Hardenberg
5:13
24
Giovany van Groningen
De Krim
5:16
25
Jarno van het Holt
De Akker
5:17
26
Ronald Wolters
De Spreng-El
5:22
30
Thomas Bekman
De Spreng-El
5:32
33
Erwin van der Veen
Radewijk
5:38
35
Gerran van der Haar
Spreng-El
5:40
36
Stefan Nijmeijer
Spreng-El
5:40
38
Stefan Logtenberg
Hardenberg
5:45
40
Dayman ter Wijlen
De Akker
5:47
42
Iordache Kikkert
Hardenberg
5:53
51
Milan ter Wijlen
Gramsbergen
6:09
55
Kevin Meckelenfeld
Den Velde
6:25
57
Sander Dommerholt
Prinses Irene
6:35
58
Rifeiden Engelsman
De Akker
6:35
M-8, 1 KM M T/M 8 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
13
Jasmijn Odink
Prinses Irene
5:08
J-11, 1 KM J 9-11 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
David Houtman
De Spreng-El
3:48
5
Brian Lochtenberg
Prinses Irene
4:02
6
Jeroen Supheert
Prinses Irene
4:07
8
Donavon van Groningen
De Krim
4:12
13
Ferron Kroezen
Dedemsvaart
4:22
14
Sem van Dijk
Prinses Irene
4:22
18
Bas Hulzebosch
De Spreng-El
4:34
26
Rick Engberts
De Spreng-El
5:03
28
Gerben Haandrikman
De Akker
5:06
29
Jurre van der Veen
Radewijk
5:15
35
Bram Haverkort
De Spreng-El
5:30
38
Patrick Lennips
De Spreng-El
5:39
M-11, 1 KM M 9-11 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Mirthe Bouwmeester
De Spreng-El
4:04
6
Nikki Spinhoven
Dedemsvaart
4:19
7
Lisa Hulzebosch
De Spreng-El
4:21
9
Esther Snijders
Prinses Irene
4:25
11
Rachel Breukelman
De Akker
4:31
18
Sanne Engberts
De Spreng-El
4:54
19
Ilse Croezen
Prinses Irene
4:54
20
Babette Bouwmeester
De Spreng-El
4:54
21
Maxine Hutten
De Spreng-El
4:54
22
Angela Klingenberg
Den Velde
4:54
32
Monique Tempelman
Beerzerveld
5:20
34
Aniek van de Veen
De Akker
5:24
37
Joëlle Blaauwkamp
De Akker
5:32
38
Chantal Gossen
Gramsbergen
5:33
J-15, 2 KM T/M 15 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Vermeer
Hollandscheveld
7:14
3
Bastian Zandbergen
Hoogeveen
7:40
7
Elwin van der Veen
Gramsbergen
8:18
9
Gerjan Oldehinkel
Gramsbergen
8:33
14
Jordy Veldsink
Gramsbergen
8:51
16
Martijn Wilpshaar
Gramsbergen
9:32
M-15, 2 KM T/M 15 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lianne van de Belt
Holtheme
8:51
2
Tirza van Zandwijk
De Krim
9:11
4
Cornalijn Ramaker
Gramsbergen
10:28
MSEN, 5,5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Davy Steperaere
Wevelgem (BEL)
16:49
9
Rutger Springer
Hardenberg
22:13
12
Martin Bouwhuis
Hardenberg
22:50
16
Mathijs Weiden
Bergentheim
23:28
21
Albert Veldsink
Gramsbergen
23:52
25
Daniël Drenthen
Hardenberg
25:16
28
Wouter Nieuwenhuis
Hardenberg
25:56
29
Chris Hesselink
Laar (GER)
26:01
32
Erik Schoemakers
Gramsbergen
26:10
34
William van Eeken
Bergentheim
27:04
35
Martijn vd Graaf
Gramsbergen
27:08
41
Jan-Joost Kruidhof
Heering
27:27
43
Patrick Koppert
Dedemsvaart
27:55
44
Erik van der Haar
Gramsbergen
27:56
49
Xaver van Hiele
Hardenberg
28:44
52
Bjorn de Jonge
Gramsbergen
29:19
54
Theo van de Weerdhof
Veenendaal
29:48
55
Selmar van der Veen
Gramsbergen
30:09
58
Gerard Wolterink
Hellendoorn
36:56
M40, 5,5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Geert Deruddere
Wevelgem (BEL)
18:15
2
Melchior van de Pol
Apeldoorn
18:20
3
Jan ten Cate
Hollandscheveld
19:19
10
Martin Kappert
Dedemsvaart
22:48
18
Gert van de Belt
Hardenberg
26:03
21
Gertjan Drenthen
Hardenberg
26:30
26
Zander van Braam
Gramsbergen
27:45
27
Albert Hogenberg
Gramsbergen
27:48
31
Evert Westerhof
Gramsbergen
28:05
32
Martin Borgman
Gramsbergen
28:45
33
Gerrit Passies
Gramsbergen
28:56
37
Hans Kampherbeek
Hardenberg
29:19
M50, 5,5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roelof Hutten
Bruchterveld
20:08
12
Bernhard Herbert
Bergentheim
26:13
22
Kees Slingerland
Hardenberg
30:54
VSEN, 5,5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lies Deruddere
Wevelgem (BEL)
21:32
4
Karina Willems
Bergentheim
23:09
5
Dineke Welleweerd
Bergentheim
23:09
10
Jeanet Plaggenmarsch
Bergentheim
25:37
11
Joanneke Sanderman
Rijssen
25:52
16
Ilona Klingenberg
Den Velde
28:50
18
Jorien Veltink
Bergentheim
29:36
19
Rozemarijn Kerkdijk
Gramsbergen
29:45
27
Margreet Nijman
Gramsbergen
38:10
28
Henriëtte Bosch
Gramsbergen
38:14
V35, 5,5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Janneke Willems
Hardenberg
24:45
6
Linda Breukelman
Hardenberg
26:13
10
Erna Jasper - Sturris
Kloosterhaar
27:25
13
Wil-Inge Hulzebos
Zuidwolde
28:41
15
Jeanet Westerman
Gramsbergen
28:59
19
Marjan Kappert
Dedemsvaart
30:27
23
Jeannette Veltink
Bergentheim
30:54
25
Monique Oostenga
Slagharen
32:31
26
Antje van der Veen
Gramsbergen
32:57
27
Mariska Hamberg
Gramsbergen
33:01
34
Hennie Herbers
Gramsbergen
34:44
37
Mirjam Kremer-Lasman
Schuinesloot
35:19
42
Hilleen Westerhof
Gramsbergen
37:49
45
Hetty van Groningen
De Krim
48:14
MSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Orphan van Faassen
Wolfheze
31:28
2
Davy Stieperaere
Wevelgem (BEL)
32:05
7
Martijn van Goor
Hardenberg
34:46
12
Aard van der Vinne
Dedemsvaart
38:41
15
Jan-Bart Kip
Noordscheschut
40:34
18
Jurgen Veenendaal
Coevorden
41:45
19
Matthijs vd Heuvel
Dordrecht
42:23
20
Kevin Timmerman
Hardenberg
42:41
23
Jeroen Kemperink
Tubbergen
43:38
26
David van Zandwijk
De Krim
49:09
27
Sander Mastenbroek
Heering
49:14
M40, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lamko Hulzebos
Zuidwolde Dr
32:57
2
Klaas Jan Hofstra
Appelscha
34:34
3
Geert Deruddere
Wevelgem (BEL)
35:15
7
Hilbrand vd Bek
Collendoorn
38:55
9
Gerhard Stroeve
Emlichheim (GER)
39:49
11
Jan van Beveren
Hardenberg
40:22
12
Harry Breukelman
Hardenberg
40:26
13
Theo Oldehinkel
Hardenberg
40:40
14
Luuk Espeldoorn
Hardenberg
41:42
16
Karl Heinz Kalus
Emlichheim (GER)
41:58
19
Martin Kremer
Schuinesloot
43:34
22
Tonny Haandrikman
Gramsbergen
43:53
30
Herman Westerman
Gramsbergen
45:30
32
Frits Logtenberg
Gramsbergen
45:43
41
Wim Welleweerd
Bergentheim
47:07
42
Berend van Gelder
Staphorst
47:20
62
Albert Tijsmans
Harderwijk
1:03:35
M50, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Albert Oldehinkel
Radewijk
35:21
3
Henk Oldehinkel
Dedemsvaart
37:32
6
Henk van Duuren
Hardenberg
40:59
7
Heinz Stroeve
Emlichheim (GER)
41:03
12
Gerard Bocters
Nieuw Weerdinge
43:56
14
Johan Nieuwenhuis
Bergentheim
44:21
20
Harrie Fokkens
Nieuwleusen
46:38
24
Tonny Holleboom
Broekland Ov
48:10
27
Jan Folkers
Nieuw-Amsterdam
49:53
31
Karst Schonewille
Klazienaveen
54:45
VSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Antien van der Vegt
Zuidwolde Dr
40:23
5
Marleen Herbert
Bergentheim
45:05
7
Marieke ten Brinke
Westerhaar-Vriezenv
47:51
13
Laura Meppelink
Gramsbergen
52:44
16
Danieke Brakke
Dedemsvaart
59:30
V35, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Irina Lebedinskaja
Apeldoorn
40:54
6
Jeannet Leppink-de Haa
Zwolle
46:09
8
Helma Tielbeke
Lemelerveld
46:38
9
Anja Bennink
Hollandscheveld
46:55
10
Jeanet Overweg-Rosink
Hardenberg
47:02
11
Jeanet Reekers
Daarlerveen
47:23
12
Annemieke Bolks
Hardenberg
49:58
13
Geke Tempelman
Beerzerveld
51:29
16
Monique Eijsvogels
Schuinesloot
53:27
Uitslagen.nl
03-09-2008 18:42