Uitslagenlijst Zwemloop

Tilburg - Zaterdag 30 augustus 2008

D00, 125 / 1250
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kyra Kerkhoffs
Valkenburg Lb
13:27
D08, 125 / 1250
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Katja Kuylaars
Breda
9:26
2
Tessa Jerzykowski
tv Regio Venray
9:42
3
Linda Alzate Ramirez
Zoetermeer
11:34
4
Pamela Alzate Ramirez
Zoetermeer
12:13
5
Jessica Alzate Ramirez
Zoetermeer
13:44
H08, 125 / 1250
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marcoen Smits
Oirschot
9:07
2
Joris van Aken
Doetinchem
11:52
3
Ruben Bocken
Tongeren (BEL)
12:44
D10, 250 / 2500
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Bocken
Tongeren (BEL)
19:18
2
Jessie Hoskam
Ammerzoden
19:57
3
Ymke Verstegen
Tilburg Road Runners
20:32
4
Marije van Aken
Doetinchem
20:55
5
Vera Wismans
tv Regio Venray
21:57
H10, 250 / 2500
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Giel Slaats
MARESIA Triath. team
17:05
2
Stefan Hoekstra
Tilburg
17:58
3
Jari de Jaegere
Sint Denijs (BEL)
19:12
4
Wouter Lingier
Oostende (BEL)
20:47
D12, 250 / 2500
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michelle de Bruijn
Oosterhout Nb
15:40
2
Imke van den Munckhof
tv Regio Venray
15:45
3
Aniek Resink
Etten-Leur
16:45
4
Mieke Reintjes
tv Regio Venray
17:13
5
Anne Gibbels
Sint Oedenrode
18:01
6
Elena van der Ploeg
Oosterhout Nb
19:07
7
Larissa op 't Hoog
Tilburg Road Runners
20:06
8
Sabine Koudijs
Zoetermeer
20:07
9
Natasha Schouwen
MARESIA Triath. team
21:47
10
Mara Leijtens
MARESIA Triath. team
21:59
11
Melissa Buitenhuis
MARESIA Triath. team
22:36
12
Laura Schouwen
MARESIA Triath. team
22:36
13
Laura v/d Heijden
MARESIA Triath. team
23:22
H12, 250 / 2500
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luciƫn Thijssen
tv Zwem Club Valkenb
15:20
2
Joost Gevaert
NTB individueel lid
15:30
3
Melvin Prins
Dordrecht
15:30
4
Rick Hoekstra
Tilburg
17:08
5
Maarten Postuma
Tilburg Road Runners
19:34
D14+, 250 / 5000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk van Lokven
Berlicum Nb
28:33
2
Elke Schellekens
Berlicum Nb
31:39
3
Carlijn Diederiks
Tilburg Road Runners
32:37
H14+, 250 / 5000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Timo v.d. Gracht
Heemskerk
28:11
2
Marco van Brunschot
Tilburg Road Runners
28:21
3
Michiel de Been
Raamsdonk
31:51
D14, 500 / 5000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mirthe Nelissen
tv Regio Venray
32:15
2
Susette Lauwen
Etten-Leur
33:20
3
Kristy Schouwen
MARESIA Triath. team
36:50
4
Vivian Witkamp
's-Gravenhage
38:48
5
Lyrate de Laat
MARESIA Triath. team
39:54
H14, 500 / 5000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Matti de Bruijn
Oosterhout Nb
27:33
2
Stan Gorree
tv Regio Venray
28:11
3
Sebastiaan de Been
Raamsdonk
28:22
4
Harm Donkers
Oosterhout Nb
28:44
5
Maikel Wismans
tv Regio Venray
29:25
6
Joeri Prins
Dordrecht
29:33
7
Robert Groot
Steenbergen Nb
33:02
8
Ruud Leijtens
MARESIA Triath. team
36:40
D16, 500 / 5000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Deborah Thijssen
tv Zwem Club Valkenb
36:13
H16, 500 / 5000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim Reintjes
tv Regio Venray
28:16
2
Noud de Korte
Tilburg Road Runners
30:27
3
Michael Gommeren
tv TVB
30:43
4
Bas Hoogervorst
Oosterhout Nb
53:38
D18+, 500 / 5000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilse Haest
Dongen
39:25
2
Annette Vogelsang
Medemblik
43:11
3
Esther Zaat
Tilburg
44:36
H18+, 500 / 5000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paul van de Heuvel
Oss
29:19
2
Thomas Vandervondelen
Waarloos (BEL)
32:23
3
Jos Kodde
Tholen
32:57
4
Mari Buelens
NTB individueel lid
33:29
5
Ron de Bruijn
Oosterhout Nb
34:02
6
Jan Maaskant
tv TVB
35:55
7
Frank Hovenier
Schijndel
36:09
8
Iwan van Aken
Doetinchem
38:45
9
Peter Lauwen
Etten-Leur
41:49
D18+, 750 / 5000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vera van den Berg
Hilversum
31:13
2
Elinore de Jong
Bussum
34:33
3
Katja van Etten
Oosterhout Nb
40:07
4
Annelieke Robben
Nijmegen
42:34
5
Marit van Weert
Schijndel
43:50
6
Riet Jonk
Hoorn Nh
47:27
H18+, 750 / 5000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sebastiaan Reijnen
Almere
32:39
2
Raoul Engelenburg
Amsterdam
34:28
3
Tim van den Heijkant
Oosterhout Nb
40:07
4
Ad van Alphen
Gilze
42:45
D18+, 1000 / 10000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Linda Wibbelink
Steenwijk
1:10:13
2
Fien Maddens
Oostende (BEL)
1:17:44
H18+, 1000 / 10000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Armand Laven
tv Oss -Volo
54:00
2
Thierry Begeyn
Sint-Kruis (BEL)
55:06
3
Ruud Wiegers
's-Hertogenbosch
58:53
4
Otto Zeijpveld
Laren Gld
59:45
5
Rogier van Oevelen
NTB individueel lid
1:00:10
6
Arno Stap
NTB individueel lid
1:04:15
7
Hans Lingier
Oostende (BEL)
1:04:39
8
Nando Rensen
NTB individueel lid
1:06:05
9
Peter Thijssen
tv Zwem Club Valkenb
1:06:14
10
Marcel Snijders
Belgiƫ
1:06:18
11
Patrick Coolen
Tilburg
1:07:17
12
John Gernler
's-Gravenhage
1:08:51
13
Martijn van Hulten
Sint Michielsgestel
1:09:46
14
Jan van de Wouw
Berkel-Enschot
1:12:53
15
Rob van Esch
Tilburg
1:19:02
16
Gaico Timmer
Lathum
1:21:08
DUO'S, 1000/10000 DUO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Debby Distelblom
Neals Strik
50:26
2
Manon Minneboo
Roland van Loon
54:16
3
Marein de Jong
Noud de Kort
55:23
4
Ewa Fiuk
Dennis Exalto
1:00:43
5
Wim Vermeij
Kees Siemons
1:01:37
6
Jurriaan Beukers
Ton Witkamp
1:03:31
7
Jelle Dikker
Ted Reniers
1:04:05
8
Marieke Vromans
Ton Jacobs
1:12:23
9
Anneke Vromans
Maartje Jacobs
1:18:29
10
Anna Kalse
Laura Ootes
1:22:33
11
Ellen van Lieshout
Ilse Vandenbussche
1:27:16
Uitslagen.nl
30-08-2008 20:02