Uitslagenlijst 15e Kermisloop

Siebengewald - Zaterdag 23 augustus 2008

J8, JEUGD 1120M 8J
Plts
Naam
Tijd
1
Daan Janssen
Siebengewald
5:16
2
Dayan Arnold
Siebengewald
5:42
M8, JEUGD 1120M 8J
Plts
Naam
Tijd
1
Naomi Mols
Nijmegen
4:39
2
Larissa Loonen
Siebengewald
4:47
3
Julie Jillissen
Molenhoek Lb
5:03
4
Eef Kerkhof
Mill
5:27
5
Anne Jansen
Siebengewald
5:39
6
Pia Janssen
Goch (GER)
6:04
7
Lisanne Pauwels
Siebengewald
6:08
8
Britney Hendriks
Siebengewald
6:51
J12, JEUGD 1120M 12J
Plts
Naam
Tijd
1
Dejan Sebesic
Geldern (GER)
4:10
2
Wesley Mols
Nijmegen
4:19
3
Marvin Schmidt
Xanten (GER)
4:22
4
Gilermo Kessler
Boxmeer
4:24
5
Gijs Creemers
Siebengewald
4:26
6
Sverre Arnold
Siebengewald
4:30
7
Sylvan Brons
Siebengewald
4:31
8
Joe Heaton
Siebengewald
4:39
9
Jody Pouwles
Siebengewald
4:41
10
Gijs Kuijpers
Rijkevoort
4:45
M12, JEUGD 1120M 12J
Plts
Naam
Tijd
1
Theresa Stevens
Geldern (GER)
4:01
2
Janne Jansen
Xanten (GER)
4:29
3
Anne Sackers
Xanten (GER)
4:31
4
Joeline Wiegandt
Xanten (GER)
4:32
5
Eileen Mewes
Xanten (GER)
4:34
6
Lina Jansen
Xanten (GER)
4:38
7
Siri Ploemen
Mook
4:44
8
Jenny Frohlich
Xanten (GER)
5:19
9
Fenne Verstraten
Siebengewald
6:52
J16, 3KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Joran Brons
Siebengewald
13:03
M16, 3KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Riccarda Angenendt
Xanten (GER)
11:50
2
Lisa Schmidtke
Xanten (GER)
12:55
H3, 3KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Christian Wimmer
Kleve (GER)
9:46
2
Richard Bartels
Ottersum
10:24
3
Dennis Charles Tate
Siebengewald
12:34
4
Ron Nellessen
Bedburg-Hau (GER)
18:47
5
Stefan Spanhoff
Bedburg-Hau (GER)
18:58
6
Aimin Berson
Kranenburg (GER)
18:58
7
Thomas Wingels
Kleve (GER)
19:05
8
Volker Aengenheister
Kranenburg (GER)
19:05
9
Hans-Gerd te Boekhorst
Kleve (GER)
19:05
D3, 3KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Erika Schoofs
Kervenheim (GER)
10:59
2
Anikka van Huut
Xanten (GER)
11:41
3
Fieke Cappendijk
Grave
14:48
4
Heike Lippe
Kleve (GER)
18:47
5
Quast
Bedburg-Hau
18:57
6
Heike Wingels
Kleve (GER)
18:58
H6, 6KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Jay Sauer
Nijmegen
19:32
2
Theo Aymanns
Goch (GER)
19:47
3
Ron Koster
Tegelen
20:38
4
Gerrit Dijkslag
Aalten
20:46
5
Christian Wimmer
Kleve (GER)
20:51
6
Twan Lensen
Groesbeek
21:08
7
Mark Jillissen
Molenhoek Lb
21:32
8
Jens Verschuren
De Mortel
21:44
9
Rob Kerkhof
Mill
21:45
10
Volker Aengenheister
Kranenburg (GER)
21:47
11
Ron Vlenterie
Velden
21:52
12
Pim van Deurzen
Amstelveen
21:55
13
Tom van Deurzen
Nijmegen
22:27
14
Mart van Rooij
Venray
22:38
15
Pim vd Oever
Oploo
22:47
16
Werner van Dongen
Kevelaer (GER)
22:57
17
Karl-Heinz Weyenberg
Weeze (GER)
22:59
18
Hans Bulkens
Boxmeer
23:16
19
Jan Poels
Venray
23:17
20
Erik Schwartz
Nijmegen
23:28
21
Gerwin Godschalk
Malden
23:31
22
Theo Toonen
Siebengewald
23:32
23
Theo Aben
Ledeacker
23:38
24
Carel Stortelder
Gennep
24:12
25
Joop Wijnhoven
America
24:18
26
Jochem Hoogen
Winnenkendonk (GER)
24:45
27
John Weys
Veulen
24:50
28
Franz Weyermanus
Weeze (GER)
24:59
29
Eric de Waal
Beek Ubbergen
25:23
30
Alex Weyermanus
Weeze (GER)
25:37
31
Jan Hermkes
Velden
25:37
32
Willem Toonen
Siebengewald
25:43
33
Wim Jacobs
Ottersum
25:43
34
Stephan Gortz
Goch (GER)
25:45
35
Leo Joosten
Boxmeer
25:48
36
Ralph Sachs
Kevelaer (GER)
25:49
37
Nick Janssen
Siebengewald
25:52
38
Willi Goossens
Goch (GER)
26:26
39
Sjors Thielen
Wanssum
26:27
40
Piet Aarts
Wanssum
26:28
41
Henri van Aalst
Silvolde
26:40
42
Nico Valente
Bedburg-Hau (GER)
26:44
43
Wout Jacobs
Ottersum
27:15
44
Toon Aben
Rijkevoort
27:24
45
Tom van der Beek
Grave
27:59
46
Joop Coolen
Wijchen
28:54
47
Thielen
Wanssum
29:11
48
Frans Beltjens
Bergen Lb
29:18
49
Andre Jansen
Venray
29:23
50
Heins-Herbert Gaertner
Winnekendonk (GER)
31:01
51
Stefan Spanhoff
Bedburg-Hau (GER)
32:08
52
Sandro Janssen
Siebengewald
32:13
53
Rutger van Dooren
Venray
32:41
54
Fred Janssen
Aalten
33:35
55
August Hertz
Kleve (GER)
33:42
56
Ron Janssen
Bergen Lb
34:36
D6, 6KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Karin Gielen
Tegelen
24:59
2
Maria Hendricks
Kevelaer (GER)
25:00
3
Marianne Spronk
Goch (GER)
25:49
4
Jeanette Vlenterie
Velden
26:01
5
Mieke Toorenaar
Molenhoek Lb
27:54
6
Marian Kerkhof
Mill
28:14
7
Jacqueline Pulles
Mook
28:50
8
Marian Wouters-Opsteeg
Escharen
29:03
9
Marianne Renckens
Nijmegen
29:09
10
Willy Lamers
Haps
30:02
11
Marly Brons
Afferden Lb
32:59
12
Riet Jacobs
Rijkevoort
33:52
13
Hennie Lelieveld
Siebengewald
33:53
14
Nel de Bruin
Oeffelt
34:02
15
Bernadet de Keyzer
Gouda
34:25
16
Jacqueline Cornelissen
Rijkevoort
34:46
17
Katja ter Horst
Kevelaer (GER)
35:09
18
Angerie Jacobs
Rijkevoort
35:16
19
Catharina Mott
Kevelaer (GER)
36:52
20
Tatjana Panczak
Sonsbeck (GER)
37:31
21
Andrea Schlossarek
Kevelaer (GER)
37:31
H, 12KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Werner Gentle
Helmond
41:02
2
Milan Perc
Cuijk
42:14
3
Marcel Gubbels
Steijl
47:19
4
Arjan Rigters
Zetten
47:46
5
Ralph Steegh
Wellerlooi
47:55
6
Maarten Peters
Westerbeek
51:35
7
Rudy vd Heijden
Grave
52:19
8
Geoffrey Schouten
Nijmegen
54:32
9
Paul Peters
Bergen Lb
1:06:18
H40, 12KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Theo Aymanns
Goch (GER)
41:28
2
Erwin Jaspers
Ven-Zelderheide
45:39
3
Gidy Lamers
Wanroij
46:03
4
Werner van Dongen
Kevelaer (GER)
46:54
5
P van Hensbergen
Milsbeek
47:23
6
Erix Sommers
Sint Anthonis
48:08
7
Stefan Foreman
Weeze (GER)
49:03
8
Plijn Barnhoorn
Katwijk Zh
50:12
9
Rean van Dommelen
Bakel
51:09
10
Klaus Nodermonul
Kalkar (GER)
51:29
11
Krebbers
Weeze (GER)
52:36
12
Jorg Lagarden
Goch (GER)
52:37
13
M Verberkt
Boxmeer
53:59
14
Huub Helsen
Venlo
54:14
15
Eric Huls
Berkel en Rodenrijs
55:06
16
Detlef Peters
Bedburg-Hau (GER)
55:15
17
Marc Classens
Oirlo
55:44
18
Ad vd Nieuwenhuizen
Beuningen Gld
56:06
19
Rob Aerdts
Siebengewald
56:06
20
P vd Grinten
Venlo
57:12
21
Van Lier
Buenos Aires Argenti
1:01:40
22
Addo Kranendonk
Nijmegen
1:03:22
23
Paul Brons
Siebengewald
1:06:04
24
Klaus Kleinmann
Kalkar (GER)
1:08:17
25
Otto van der Zijden
Bussum
1:21:10
H50, 12KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Bart Mulders
Beugen
47:41
2
Willy Claessen
Neerkant
49:42
3
Pieter Classens
Oirlo
50:36
4
Wim Toonen
Siebengewald
50:59
5
Piet vd Oever
Oploo
51:22
6
Harrie vd Laak
Deurne
51:39
7
Franz van Dongen
Kevelaer (GER)
51:44
8
Heinrich Hoffmann
Goch (GER)
52:01
9
Ton Weijters
Milsbeek
52:41
10
Ferdi Pellen
Kranenburg (GER)
52:50
11
Melkeat
Deurne
54:38
12
Math Toonen
Siebengewald
54:43
13
Piet Gerrits
Cuijk
55:31
14
Wilhelm Moelders
Kalkar (GER)
56:05
15
Lambert van Rijswick
Geijsteren
56:13
16
Sjaak van den Oever
Westerbeek
57:23
17
Jan Gerbecks
Afferden Lb
58:14
18
Thijs van Kempen
Westerbeek
59:31
19
Josef Jansen
Goch (GER)
1:03:15
20
Gunter Kautz
Goch (GER)
1:03:15
21
Adri van Genuchten
Grubbenvorst
1:09:11
D, 12KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Heidi Derks
Landhorst
57:01
2
Linda Lamers
Siebengewald
59:02
3
Natalie vd Vlist
Goch (GER)
1:21:09
D40, 12KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Fiona Jaberg
Deurne
51:43
2
Maria Hendricks
Kevelaer (GER)
52:35
3
Ute Claus
Issum (GER)
52:46
4
Margret Krepp
Kevelaer (GER)
56:19
5
Petra Moelders
Kalkar (GER)
59:26
6
Renate Joosten
Goch (GER)
1:03:14
JB, BAMBINOLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Renzo Koks
Siebengewald
0:59
2
Jur Verstraten
Siebengewald
0:59
3
Brandy Bindels
Siebengewald
1:07
4
Tom Reintjes
Gennep
1:09
5
Jamy-Lee van de Bungel
Goch (GER)
1:09
6
Jeroen Jillissen
Molenhoek
1:15
7
Tiemen Koks
Siebengewald
1:55
MB, BAMBINOLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Carmen Aarnoutse
Gennep
0:56
2
Floor Reintjes
Gennep
0:56
3
Eefke Jansen
Siebengewald
0:57
4
Lian Janssen
Siebengewald
0:58
5
Celine Bierman
Siebengewald
0:59
6
Valerie Aarnoutse
Gennep
1:16
www.uitslagen.nl
23-08-2008 00:00