Uitslagenlijst Wiezoloop

Wierden - Zaterdag 28 juni 2008

J6, 0.8 TM 6 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Julian Smit
Bruchterveld
3:28
3:26
2
Mathijs de Leeuw
De Widerode
3:38
3:38
3
Xander Huiskes
Immanuelschool
3:40
3:38
4
Kevin Koster
Sjaloomschool
3:40
3:38
5
Ilchan Husejnov
Touwladder
3:52
3:42
6
Roan Jansen
Touwladder
3:55
3:50
7
William Niks
Immanuelschool
3:56
3:54
8
Bastian Bos
Touwladder
3:58
3:54
9
Ralph Weghorst
Sjaloomschool
4:00
3:59
10
Rintje de Vries
4:03
4:02
11
Jorn Gels
Mariaschool
4:03
4:02
12
Bas Scheffer
De Widerode
4:05
3:56
13
Daniel Csigi
De Widerode
4:05
4:03
14
Ritchie Olthuis
Wierden
4:10
4:07
15
Sammy Nieuwenhuis
Wierden
4:11
4:08
16
Gijs Lammertink
Het Galjoen
4:13
4:11
17
Sander Grooten
Wierden
4:15
4:13
18
Aard Bronsgeest
De Morgenster
4:17
4:13
19
Thijmen Terpstra
De Widerode
4:20
4:17
20
Thijs Meijerink
Immanuelschool
4:20
4:15
21
Sander Luttikhuis
Het Galjoen
4:21
4:17
22
Bruce Reijnders
Touwladder
4:22
4:18
23
Tim Reinderink
Het Galjoen
4:22
4:19
24
Stan Strokap
Het Galjoen
4:24
4:18
25
Thijs IJspeerd
Zwartsluis
4:26
4:23
26
Bram Nijhuis
Het Galjoen
4:27
4:27
27
Ben Ruhof
Wierden
4:28
4:27
28
Rick Hoppen
De Widerode
4:29
4:28
29
Niek Berkhof
De Morgenster
4:31
4:29
30
Jorn Schippers
Sjaloomschool
4:31
4:26
31
Joris Vaartjes
Wierden
4:32
4:29
32
JoŽl Steenbergen
Immanuelschool
4:34
4:28
33
Quinten Eshuis
Touwladder
4:40
4:37
34
Bas Poppe
Almelo
4:40
4:28
35
Hein Kamphuis
Immanuelschool
4:41
4:39
36
Niek Strokap
Het Galjoen
4:43
4:38
37
Luuk van Veenendaal
Het Galjoen
4:44
4:40
38
Sam Meijer
Kluinveenschool
4:47
4:43
39
Youri Westerink
Sjaloomschool
4:49
4:45
40
Chris van der Beek
De Morgenster
4:53
4:50
41
Bram Gierveld
Wierden
4:54
4:54
42
Damian Eksen
Sjaloomschool
4:55
4:41
43
Justin Kosters
Het Galjoen
4:56
4:50
44
Max Hoppen
Mariaschool
4:58
4:47
45
Patrick Koekkoek
Kluinveenschool
4:59
4:55
46
Giel Klaas
Immanuelschool
5:00
4:46
47
Guus Waanders
Wierden
5:00
4:50
48
Rens van Beek
De Widerode
5:01
4:59
49
Siebe Aalvink
Immanuelschool
5:02
4:55
50
Ties Begemann
Zwolle
5:02
4:54
51
Jorgen Blom
De Widerode
5:04
5:02
52
Quinten Timmer
De Widerode
5:09
5:06
53
Twan Posthuma de Boer
De Widerode
5:10
5:03
54
Thomas Boldewijn
5:11
5:00
55
Milan Kruissel
Touwladder
5:16
5:04
56
Tibor Praas
Houten
5:19
5:11
57
Douwe Bokdam
Immanuelschool
5:20
5:17
58
Jasper van Savooijen
De Widerode
5:27
5:19
59
Lloyd Beljaars
Het Galjoen
5:28
5:19
60
Erik ten Dam
De Morgenster
5:32
5:27
61
Ridano Middag
Wierden
5:32
5:18
62
Jurre Jansen
Vriezenveen
5:35
5:28
63
Startnummer 2339
5:40
5:26
64
Coen Scheffer
De Widerode
5:53
5:44
65
Berend Spaans
De Widerode
5:55
5:48
66
Maurits de Jong
De Widerode
6:01
6:01
67
Floris Meilink
Wierden
6:05
5:58
68
Bastiaan de Jong
De Widerode
6:06
5:50
69
Milan Bos
De Widerode
6:06
6:06
70
Ties Kraal
Wierden
6:09
6:00
71
Tycho Meilink
Wierden
6:12
6:05
72
Koen Scherphof
Sjaloomschool
6:22
6:20
73
Laurence Vos
Wierden
6:28
6:18
74
Sem Jansen
Touwladder
6:28
6:18
75
Giovanni Eksen
Sjaloomschool
6:42
6:28
76
Stef Hoppen
De Widerode
7:26
7:19
M6, 0.8 TM 6 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marlou Broeze
Het Galjoen
3:42
3:41
2
Lune Woolderink
De Widerode
4:13
4:11
3
Sophie Praas
Amersfoort
4:17
4:14
4
Evita Praas
Huissen
4:19
4:14
5
Pien Companje
Wierden
4:23
4:20
6
Marit Wolbers
Touwladder
4:23
4:20
7
Irene Nijhof
De Morgenster
4:27
4:11
8
Jessica Eertink
Enter
4:28
4:26
9
Stephanie Velten
Sjaloomschool
4:30
4:24
10
Lidwien van Gunst
Immanuelschool
4:30
4:26
11
Ilse Pluimers
Enter
4:33
4:21
12
Joyce Woolderink
Mariaschool
4:34
4:30
13
Anne Velten
De Morgenster
4:45
4:43
14
Marell Waalderink
Sjaloomschool
4:47
4:41
15
Naomi Schotpart
Sjaloomschool
4:48
4:42
16
Nadieh Bennink
Wierden
4:50
4:49
17
Romy Paters
Het Galjoen
4:51
4:44
18
Lisa Hoppen
Mariaschool
4:51
4:45
19
Anne Bremmer
Kluinveenschool
4:52
4:48
20
Anisa Bakker
Mariaschool
4:53
4:50
21
Lisa Telgenkamp
Mariaschool
4:54
4:49
22
Imke Dijkstra
Touwladder
4:54
4:47
23
Sanne Prins
De Morgenster
4:54
4:48
24
Marij Hopster
Sjaloomschool
4:57
4:49
25
Puck Knol
De Widerode
4:57
4:53
26
Kaylee Jurjens
De Widerode
4:59
4:56
27
Lisanne Wissink
De Morgenster
4:59
4:55
28
Rosalie Roosendaal
Wierden
5:01
4:36
29
Sanne Groothuis
De Morgenster
5:02
4:58
30
Meike Mol
Wierden
5:05
4:55
31
Chantal van Schooten
Het Galjoen
5:07
5:02
32
Maudť Lesscher
De Morgenster
5:08
5:04
33
Marlieke Menger
Sjaloomschool
5:09
5:03
34
Nienke Prins
De Morgenster
5:09
5:05
35
Amber Rouweler
Sjaloomschool
5:10
5:04
36
Fleur Timmer
De Widerode
5:10
5:09
37
Megan Thijs
Touwladder
5:16
5:09
38
Maartje Embsen
Het Galjoen
5:21
5:14
39
Charlotte Hammers
Mariaschool
5:22
5:22
40
Anne-Lynn de Kock
Het Galjoen
5:23
5:23
41
Linde Poppe
Het Galjoen
5:24
5:22
42
Laurie Oude Kotte
De Widerode
5:26
5:18
43
Lieke Wolterink
De Widerode
5:29
5:16
44
Elke Vrugteveen
Immanuelschool
5:30
5:25
45
Melika Seinen
De Widerode
5:31
5:28
46
Tessa Poppe
Het Galjoen
5:31
5:30
47
Lionne Hobert
Mariaschool
5:32
5:26
48
JaŽlla van Rhee
Touwladder
5:40
5:33
49
Emma Meijerink
Immanuelschool
5:42
5:34
50
Kristel Smalbrugge
Sjaloomschool
5:42
5:33
51
Annabel Joosten
Zwolle
5:43
5:35
52
Quirine Krommendijk
Touwladder
5:44
5:38
53
Carlijn Plasman
Wierden
5:44
5:35
54
Loes Ros
De Widerode
5:45
5:39
55
Ismay Joesten
De Widerode
5:45
5:31
56
Anne Alberts
De Widerode
5:48
5:44
57
Anna Dasselaar
Sjaloomschool
5:49
5:47
58
Lisa Meulman
Mariaschool
5:50
5:50
59
Ezri Berkhof
Wierden
5:50
5:47
60
Senne van Jaarsveld
Het Galjoen
5:56
5:50
61
Rosalie Lieuwen
De Widerode
6:00
5:48
62
Susan Buursema
Wierden
6:01
5:55
63
Sara Paters
Het Galjoen
6:08
6:01
64
Esmťe Heskamp
Het Galjoen
6:10
6:05
65
Joliene Menger
Sjaloomschool
6:14
6:09
66
Fleur Bolink
De Widerode
6:36
6:28
67
Femke Wischmann
De Widerode
6:38
6:30
68
Sofie Ros
De Widerode
6:38
6:30
69
Annelou Praas
Amersfoort
6:42
6:31
70
Saphira Rumawatine
Sjaloomschool
7:40
7:33
71
Emily Plasman
Wierden
7:49
7:39
72
Kirsten Loeve
Touwladder
7:53
7:47
73
Kyara Rumawatine
Sjaloomschool
8:08
7:59
J8, 0.8 7/8 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Robin Klamer
Denekamp
3:01
3:01
2
Sander Begemann
Zwolle
3:04
3:01
3
Bram Vaartjes
Kluinveenschool
3:05
3:03
4
Yvo Woolderink
De Widerode
3:07
3:05
5
Ruben Stek
De Morgenster
3:08
3:05
6
Harm Jan Lubbers
Rijssen
3:09
2:59
7
Davey Fokkert
Immanuelschool
3:09
3:08
8
Maurice Baan
Rijssen
3:17
3:15
9
David Habers
Mariaschool
3:20
3:14
10
Luca Kruissel
Touwladder
3:21
3:19
11
Lennart van Gunst
Immanuelschool
3:21
3:20
12
Chiel Nijhuis
Wierden
3:23
3:16
13
Matthijs Timmerman
De Morgenster
3:23
3:22
14
Thomas Middelkamp
Almelo
3:25
3:22
15
Kevin Booij
Wierden
3:25
3:22
16
Joost Catsburg
Wierden
3:28
3:25
17
Koen Heuten
Sjaloomschool
3:29
3:22
18
Sten Oortwijn
Het Galjoen
3:30
3:23
19
Lars van Schooten
Het Galjoen
3:31
3:31
20
Michel te Wierik
De Morgenster
3:32
3:26
21
Ajchan Husejnov
Touwladder
3:34
3:30
22
Wes Geerdink
Het Galjoen
3:35
3:27
23
Stefan Maat
De Widerode
3:35
3:30
24
Twan Nijhuis
Wierden
3:35
3:29
25
Mees Ten Broeke
Enter
3:38
3:33
26
Koen Mol
Sjaloomschool
3:38
3:34
27
Jelmer Lesscher
De Morgenster
3:40
3:37
28
Roan Egberts
Wierden
3:41
3:38
29
Brend Bosma
SISU
3:42
3:36
30
Stef Speek
Het Galjoen
3:45
3:41
31
Tom Nijhuis
Het Galjoen
3:45
3:44
32
Stan Maneschijn
Daarle
3:46
3:36
33
Stijn Gunneman
Het Galjoen
3:46
3:37
34
Rick Pluimers
Enter
3:47
3:42
35
Jelle Nijboer
De Widerode
3:48
3:34
36
Deklin Bakker
Mariaschool
3:48
3:39
37
Joshua Eksen
Wierden
3:49
3:39
38
Sven Bos
Mariaschool
3:49
3:39
39
Lars Hobert
Mariaschool
3:50
3:44
40
Luuk Hulshof
Wierden
3:53
3:52
41
Jarron Flietstra
De Widerode
3:56
3:54
42
Thijs Remmink
Immanuelschool
3:56
3:53
43
Luc Posma
De Morgenster
3:57
3:55
44
Thijs Talen
De Morgenster
3:57
3:57
45
Marc Smalbrugge
Sjaloomschool
3:58
3:51
46
Gijs Companje
Wierden
4:01
3:57
47
Gijs Wester
Wierden
4:01
3:52
48
Otmar Lesscher
De Morgenster
4:02
3:54
49
Thijs Raben
Het Galjoen
4:02
3:55
50
Timber Breukelman
Sjaloomschool
4:03
4:02
51
Pepijn Busser
Het Galjoen
4:04
3:59
52
Victor van Savooijen
De Widerode
4:05
4:02
53
Julian Seppenwoolde
Sjaloomschool
4:06
4:04
54
Timo Spaans
De Widerode
4:06
3:58
55
Alec Roosendaal
Almelo
4:06
3:53
56
Matthijs Born
Immanuelschool
4:07
4:00
57
Corneel Kamphuis
Immanuelschool
4:07
4:06
58
Julian Wesselink
Sjaloomschool
4:09
4:00
59
Gilles Douwes
De Widerode
4:09
4:08
60
Jeroen Nijhuis
De Widerode
4:10
4:09
61
Pim Roeloffzen
Wierden
4:11
4:06
62
Patrick Kreijkes
Wierden
4:14
4:04
63
Job Dasselaar
Sjaloomschool
4:14
4:06
64
Noah Harbers
Sjaloomschool
4:16
4:10
65
Doeke van Rijn
Het Galjoen
4:20
4:16
66
Jens Posma
De Morgenster
4:21
4:17
67
Rogier Lieuwen
De Widerode
4:21
4:12
68
Lars ter Avest
Immanuelschool
4:22
4:14
69
Bas Vunderink
Het Galjoen
4:22
4:18
70
Ingmar Marsman
Het Galjoen
4:24
4:14
71
Ruben Bremmer
Kluinveenschool
4:26
4:16
72
Stefan Koekkoek
Kluinveenschool
4:27
4:17
73
Ruben Niezink
Wierden
4:28
4:25
74
Jop Kruders
Wierden
4:29
4:17
75
Stefan Boldewijn
4:31
4:27
76
David Steijn
De Morgenster
4:35
4:23
77
Jort Jansen
Vriezenveen
4:36
4:25
78
Bjorn Blom
De Widerode
4:37
4:30
79
Chiel Hoppen
Mariaschool
4:47
4:37
80
Djordy Winselaar
Mariaschool
4:48
4:36
81
Jorn Bakker
Mariaschool
4:52
4:45
82
Sven Posthuma de Boer
De Widerode
4:56
4:51
83
Ruud Sinnema
Mariaschool
5:23
5:12
84
Mattijs Wissink
De Morgenster
5:36
5:30
85
Thymo van Jaarsveld
Het Galjoen
5:59
5:45
86
Damon Zandbergen
De Morgenster
6:21
6:13
87
Gijs Ruhof
Wierden
6:46
6:34
M8, 0.8 7/8 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lauri Lesscher
De Morgenster
3:06
3:06
2
Fleur Praas
Triathlon
3:13
3:09
3
Eeke Pronk
Hellendoorn
3:15
3:07
4
NoŽlle Venneman
Enschede
3:18
3:15
5
Solenn Bos
Touwladder
3:18
3:17
6
Lieke Broeze
Het Galjoen
3:35
3:31
7
Emma Palthe
Mariaschool
3:37
3:30
8
Romy Rotman
Wierden
3:40
3:28
9
Esmee Janssen
Sjaloomschool
3:49
3:49
10
NoŽlle Veldscholten
Mariaschool
3:52
3:51
11
Isa Huiskes
Het Galjoen
3:58
3:55
12
Bregje Scherphof
Sjaloomschool
3:59
3:51
13
Vera Kamp
Wierden
4:02
3:59
14
Carmen Praas
Huissen
4:03
3:58
15
Charlotte Boerekamps
De Widerode
4:08
3:58
16
Marie Fleur
Mariaschool
4:10
4:04
17
Chantal Buursema
De Morgenster
4:10
4:02
18
Adriana Nieuwenhuis
Wierden
4:15
4:11
19
Maaike Hulshof
De Widerode
4:16
4:09
20
MarŤll van de Pol
De Morgenster
4:19
4:13
21
Susan Borger
De Morgenster
4:22
4:14
22
Kim van Veenendaal
Het Galjoen
4:28
4:19
23
Fleur Tijhuis
Het Galjoen
4:30
4:23
24
Linde Hegeman
Sjaloomschool
4:32
4:25
25
Maud Tijhuis
Het Galjoen
4:33
4:31
26
Marlies ter Beke
Wierden
4:33
4:29
27
Linda Spackler
Wierden
4:38
4:27
28
Famke de Jong
De Morgenster
4:40
4:38
29
Iris Rouweler
Sjaloomschool
4:44
4:41
30
Jet Anspach
Almelo
4:46
4:36
31
Caminde Moelard
Het Galjoen
4:47
4:38
32
Emma Bronsgeest
De Morgenster
4:48
4:43
33
Eva Siebelink
Wierden
4:52
4:42
34
Sterre Wester
Wierden
4:54
4:47
35
Romy te Wierik
Het Galjoen
4:55
4:45
36
Yvet Veldhuis
Wierden
4:58
4:50
37
Fabienne Zandbergen
De Morgenster
4:59
4:52
38
Marieke de Vries
Almelo
5:01
4:49
39
Tjanipa Rumawatine
Sjaloomschool
5:02
5:02
40
Marlin Meulman
Mariaschool
5:03
4:58
41
Femke Bokdam
Immanuelschool
5:04
4:53
42
Annemiek Mulhof
Mariaschool
5:06
4:58
43
Nedia Seinen
De Widerode
5:07
4:59
44
Valerie Janssen
Wierden
5:09
5:04
45
Dominique Krommendijk
Touwladder
5:12
5:08
46
Janneke de Boer
Immanuelschool
5:12
5:01
47
Esmee Kosters
Het Galjoen
5:13
5:04
48
Elrieke Bennink
Wierden
5:13
5:01
49
Kim Gierveld
Het Galjoen
5:15
5:06
50
Demi Thijs
Touwladder
5:18
5:07
51
Daphne Oosterhof
De Widerode
5:19
5:12
52
Denice Woolderink
Mariaschool
5:24
5:17
53
Demi Beljaars
Het Galjoen
5:26
5:23
54
Jessica Spee
Het Galjoen
5:28
5:16
55
Bridget Joesten
De Widerode
5:30
5:17
56
Jolien Harbers
Wierden
5:53
5:46
57
Leanne de Leeuw
De Widerode
5:53
5:41
58
Simone van der Klauw
Nijverdal
5:57
5:44
59
Aimťe Eshuis
Het Galjoen
7:00
6:46
J9, 1,6 KM TM 9 JAA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wilbert Dennekamp
Rijssen
5:59
5:56
2
Niek van Veenendaal
Het Galjoen
6:24
6:23
3
Giel Vreeman
Borne
6:29
6:23
4
Stef Hofman
SISU
6:40
6:37
5
Dewin Broers
Aadorp
6:53
6:50
6
Pascal Busser
Het Galjoen
6:53
6:48
7
Jasper Heuvelman
Mariaschool
6:57
6:54
8
Wessel Kamp
Wierden
7:03
6:59
9
Lars Gerrits
Wierden
7:09
7:04
10
Thom Dekker
Immanuelschool
7:09
7:07
11
Chiel Nijboer
De Widerode
7:12
7:10
12
Thomas Mol
De Morgenster
7:16
7:12
13
Mart Schoenmaker
Amersfoort
7:18
7:13
14
Thom Berends
Eelde
7:20
7:16
15
Arjan Woolderink
De Morgenster
7:33
7:33
16
Steven Praas
Houten
7:35
7:32
17
Ionut Nieuwenhuis
Wierden
7:49
7:47
18
Rutger Veltkamp
Het Galjoen
7:51
7:49
19
Thijm Visscher
Wierden
7:56
7:51
20
Maxim Bos
De Widerode
8:09
8:02
21
Samier Barquioua
Wierden
8:15
8:08
22
Thijs Luttikhuis
Het Galjoen
8:16
8:13
23
Max Smit
Bruchterveld
8:21
8:18
24
Matthijs de Jong
De Morgenster
8:23
8:18
25
Nick Westen
Almelo
8:26
8:22
26
Ruben Klaas
Immanuelschool
8:30
8:23
27
Tom Bremmer
Wierden
9:25
9:21
28
Wilton Vos
Wierden
9:43
9:40
29
Jelle de Jong
Sjaloomschool
9:48
9:42
30
Carsten Jonas
De Morgenster
10:39
10:37
31
Dylan Winselaar
Mariaschool
10:44
10:38
32
Simon Dasselaar
Sjaloomschool
10:48
10:43
M9, 1,6 KM TM 9 JAA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michal Smalbrugge
Rijssen
6:30
6:29
2
Emilie Corbeth
Dalfsen
6:44
6:43
3
Merel Loomans
Raalte
7:06
7:02
4
Jorike Bosma
SISU
7:15
7:13
5
Anne-Roos Woolderink
Mariaschool
7:17
7:17
6
Heleen van Hecke
Het Galjoen
7:19
7:16
7
Nienke Wolterink
Rijssen
7:21
7:18
8
Marloes Kramerdijk
Sjaloomschool
7:52
7:51
9
Nienke Hegeman
Sjaloomschool
8:05
7:59
10
Maud Poppe
SISU
8:06
7:58
11
Olivia Gerritsen
Wierden
8:07
8:06
12
Britt de Boer
Wierden
8:11
8:04
13
Anneloes Dekker
Aadorp
8:11
8:07
14
Marjolein Stokkingreef
Het Galjoen
8:17
8:13
15
Willemijn IJspeerd
Zwartsluis
8:19
8:15
16
DaniŽlle Averesch
Immanuelschool
8:20
8:16
17
Carolien Timmerman
De Morgenster
8:24
8:21
18
Wendy de Jong
Immanuelschool
8:25
8:19
19
Danique van Nuil
Het Galjoen
8:26
8:21
20
Kim Groothuis
De Morgenster
8:26
8:24
21
Sanne Bredewoud
Immanuelschool
8:27
8:24
22
Loes Embsen
Het Galjoen
8:32
8:28
23
Sharon Westerink
Het Galjoen
8:33
8:30
24
Michelle Geerdink
Het Galjoen
8:36
8:33
25
Jasmijn Smedema
Immanuelschool
8:38
8:31
26
Melanie Prins
De Morgenster
8:43
8:41
27
Wendy Eertink
Enter
8:51
8:49
28
Femke Rijk
Wierden
8:56
8:52
29
Maureen Smalbrugge
Sjaloomschool
9:02
8:56
30
Miriam van Burken
De Morgenster
9:04
8:59
31
Lauri Poppe
Het Galjoen
9:17
9:09
32
Lizzy Oogink
Almelo
9:46
9:39
33
Anna Wessel
De Widerode
9:48
9:40
34
Liane Wesselink
Sjaloomschool
10:01
9:54
35
Lisa Borger
De Morgenster
10:21
10:15
36
Nienke Talen
De Morgenster
10:21
10:15
37
Puck Oogink
Almelo
11:20
11:12
J12, 1,6 KM T/M 12 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Martijn van de Pol
De Morgenster
6:15
6:14
2
Kristian Loohuis
De Widerode
6:17
6:16
3
Beele Pronk
Hellendoorn
6:24
6:21
4
Lotte Altena
De Morgenster
6:29
6:28
5
Thomas Tijhuis
De Widerode
6:36
6:31
6
Bas Klein Schaarsberg
Mariaschool
6:41
6:37
7
Ton Kramerdijk
Sjaloomschool
6:47
6:46
8
Lars Hegeman
Mariaschool
6:47
6:44
9
Jason van der Meulen
De Widerode
6:49
6:45
10
Maurice Buursema
De Morgenster
6:51
6:49
11
Koen Haveman
De Widerode
6:55
6:55
12
Gavin Reijnders
Touwladder
7:05
7:03
13
Remco Booij
Wierden
7:07
7:06
14
Jeroen Hutten
De Widerode
7:10
7:10
15
Lucas Schreur
Sjaloomschool
7:15
7:13
16
Thomas Sierink
Mariaschool
7:29
7:24
17
Steven Sierink
Mariaschool
7:30
7:25
18
Nick de Leeuw
De Widerode
7:33
7:28
19
Daan Spackler
De Morgenster
7:33
7:28
20
Kevin Koers
Sjaloomschool
7:34
7:30
21
Wout Smedema
Immanuelschool
7:34
7:26
22
Rik Heuten
Sjaloomschool
7:37
7:35
23
Dennis Tempelman
Beerzerveld
7:42
7:34
24
Guus Franken
Almelo
7:42
7:35
25
Maarten Remmink
Immanuelschool
7:45
7:39
26
Joris Kamphuis
Immanuelschool
7:56
7:50
27
Luuk Boone
De Morgenster
8:00
7:54
28
Lennard Pape
Sjaloomschool
8:05
8:01
29
Jarno Seppenwoolde
Sjaloomschool
8:07
8:05
30
Jonne Schoenmaker
Amersfoort
8:09
8:06
31
Daan van der Klauw
Nijverdal
8:13
8:10
32
Cewin Aal
Nijverdal
8:24
8:21
33
Joshua Steijn
De Morgenster
8:43
8:39
34
Mitchell van Nuil
Het Galjoen
8:53
8:45
35
Youri Schaap
Almelo
9:04
8:57
36
Startnummer 2368
9:10
9:04
37
Gerian te Wierik
De Morgenster
9:24
9:21
38
Mark Bruggink
Mariaschool
9:25
9:20
39
Tom Veldhuis
Wierden
9:37
9:37
M12, 1,6 KM T/M 12 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anne Heuvelman
Wierden
6:17
6:16
2
MarŤll Staman
Het Galjoen
6:17
6:15
3
Maria Boerman
Rijssen
6:42
6:40
4
Anne-Roos Dekker
Immanuelschool
6:44
6:40
5
Annemiek Roelofsen
Immanuelschool
6:51
6:48
6
Marieke Veldhuis
De Widerode
6:58
6:50
7
Martine Veldhuis
De Widerode
6:59
6:52
8
Ardine Bosma
SISU
7:00
6:59
9
Rianne Langenhof
Immanuelschool
7:04
7:01
10
LoÔs Veldscholten
Mariaschool
7:13
7:13
11
Jolie Bos
Mariaschool
7:17
7:16
12
Susan Dreijerink
Mariaschool
7:18
7:17
13
Nadine Rietmeijer
Wierden
7:24
7:23
14
Silke Breukelman
Sjaloomschool
7:31
7:30
15
Manon ter Avest
Wierden
7:33
7:31
16
Lieke Embsen
Het Galjoen
7:40
7:35
17
Rhony Pots
Het Galjoen
7:41
7:37
18
Marloes Kreijkes
Wierden
7:58
7:55
19
Romy Dannenberg
Immanuelschool
8:01
7:56
20
Stef Poppe
SISU
8:05
8:02
21
Kirsten Rotman
Wierden
8:05
8:02
22
Danielle Lankamp
Rijssen
8:08
8:01
23
Ingeborg Nijsink
De Morgenster
8:10
8:09
24
Marlijn Slomp
Mariaschool
8:11
8:05
25
Ashley Weerink
Immanuelschool
8:12
8:08
26
Monique Tempelman
Beerzerveld
8:15
8:06
27
Maud Woolderink
De Widerode
8:25
8:19
28
Anne Melis
De Widerode
8:28
8:21
29
Sanne Hegeman
Sjaloomschool
8:32
8:27
30
Corine Nijhof
De Morgenster
8:39
8:38
31
Iris te Wierik
Het Galjoen
8:45
8:40
32
Willemijn Kamphuis
Immanuelschool
8:47
8:40
33
Loren Peeters
Wierden
8:53
8:46
34
Sophie Egberts
Wierden
8:57
8:57
35
Marieke Denekamp
Immanuelschool
9:02
8:56
36
Marit Wiesnekker
Sjaloomschool
9:08
9:01
37
Ivonne Hopman
De Widerode
9:11
9:03
38
Carmen van Riel
Wierden
9:39
9:34
39
Vera Groothuis
Wierden
9:49
9:44
40
Frederike Nijhuis
De Widerode
10:13
10:07
41
Joy Scharphof
Mariaschool
10:20
10:14
42
Denise Zwoferink
Sjaloomschool
10:30
10:29
43
Desirť Boers
Wierden
10:38
10:36
J2.4, 2,4 KM T/M 12 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jasper Veltkamp
Het Galjoen
9:32
9:31
2
Timo ter Harmsel
De Morgenster
9:47
9:46
3
Hessel Maris
De Morgenster
9:56
9:54
4
Bas Kippers
Sjaloomschool
9:59
9:58
5
Koen ter Beke
Wierden
10:20
10:19
6
Daniel van Burken
De Morgenster
10:45
10:44
7
Robert Praas
Houten
10:48
10:47
8
Lars Tijhuis
Het Galjoen
11:17
11:16
9
Bram Boeve
De Widerode
12:34
12:33
10
Luuk Huiskes
Het Galjoen
12:40
12:40
11
Jochem Duinhof
Wierden
12:48
12:47
12
Justin Gerritsen
Sjaloomschool
13:16
13:16
13
Richard Berkhof
Wierden
13:50
13:49
M2.4, 2,4 KM T/M 12 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Feline Klamer
Dionysos
9:56
9:56
2
Laure Soepenberg
Kluinveenschool
11:00
10:59
3
Susanne van Rijn
Ens
11:43
11:43
4
Richelle Venneman [BM]
Enschede
11:49
11:49
5
Bennieke van der Kolk
Wierden
13:05
13:03
6
Jolien Middeljans
Touwladder
14:13
14:12
M SEN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karl de Raeymaecker
BelgiŽ
15:44
15:44
2
Dennis de Vries
Marathon Pim Mulier
16:05
16:04
3
Werner Wessels
AV Rijssen
16:07
16:07
4
Bert Kelder
Den Ham Ov
16:23
16:21
5
Arnold Klieverik
LAAC Twente
16:58
16:57
6
Siem Uittenhout
Vitalis
16:59
16:57
7
Gerben Franke
Borne
17:00
16:59
8
Mitchell Bakker
Rijssen
17:32
17:31
9
Janoah Bovenhuis
Dronten
17:35
17:33
10
Sjoerd Cents
Wierden
17:38
17:37
11
Robbin Schulenburg
AV Rijssen
17:39
17:38
12
Mart Nijland
Saasveld
18:11
18:10
13
Dennis Nijhuis
Almelo
18:28
18:24
14
Sander Kastenberg
Rijssen
18:34
18:33
15
Bas Mekking
Veessen
18:40
18:37
16
Roald Goossen
AV Rijssen
18:43
18:41
17
Marco Vinke
Enschede
18:44
18:41
18
Stefan Filart
Borne
18:44
18:43
19
Geert Tuinstra
SISU
18:56
18:53
20
Michel Oonk
Wierden
18:58
18:48
21
Arne Lubbers
AV Rijssen
19:06
19:05
22
Michiel Gerritsen
AV Rijssen
19:08
19:04
23
Wouter Doesburg
ASV
19:09
19:06
24
Wouter Lintsen
Hengelo Ov
19:12
19:05
25
Ali Hasan
Arnhem
19:17
19:12
26
Rico Huijsmans
Veluwe
19:18
19:11
27
Branco van Minnen
SISU
19:21
19:18
28
Rob Lanting
Marathon Pim Mulier
19:22
19:16
29
Sander Vos
Wierden
19:26
19:21
30
Wouter Post
Vriezenveen
19:28
19:23
31
Paul Wegdam
Hengevelde
19:31
19:29
32
Gert-Jan Nieuwenhuis
Zuna
19:51
19:38
33
Sven Rumawatine
Marathon Pim Mulier
19:59
19:56
34
Rene van Brussel
AV Rijssen
20:09
20:06
35
Roan Langenhof
Wierden
20:15
20:14
36
Gerrit Jan Stam
Enschede
20:25
20:22
37
Edgar Korf
Wierden
20:29
20:27
38
Robbert Kenkhuis
20:34
20:31
39
Rob Kruiskamp
Vriezenveen
20:37
20:30
40
Wouter Smit
Rijssen
20:39
20:33
41
Geert Jan Bieleman
Rijssen
20:39
20:29
42
Nick Hobert
Wierden
20:44
20:40
43
Jan Eggerink
Wierden
20:47
20:46
44
Anton Oude Mulders
Hengelo Ov
20:50
20:44
45
Gerrit-Jan Poorte
Nijverdal
20:59
20:45
46
Pascal Butterhoff
LAAC Twente
20:59
20:55
47
Mark Geerink
Wierden
21:09
21:04
48
Wiebe SMIT
Almelo
21:29
21:25
49
Nadim van Minnen
SISU
21:31
21:27
50
Jonathan Jonas
Wierden
21:36
21:16
51
Tom Asbreuk
Wierden
21:38
21:35
52
Mark Kleinman
Wierden
21:39
21:34
53
Marcel Reefhuis
Wierden
22:06
21:47
54
Rob Oude Meilink
Almelo
22:07
22:01
55
Yorrick van der Beek
Wierden
22:19
22:03
56
Wichard Dennekamp
Rijssen
22:24
22:17
57
Casper Postma
Wierden
22:25
22:18
58
Dries Buimer
Wierden
22:25
22:05
59
Martijn Snip
Almelo
22:27
22:13
60
Rutger Olthof
Wierden
22:37
22:22
61
IJsbrand ter Horst
Wierden
22:38
22:22
62
Geert Maassen vd Brink
Rijssen
22:40
22:28
63
Martijn Wagemans
Wierden
22:46
22:25
64
Arjen Berkhof
Nederland
22:56
22:50
65
Ivo Heuven
Wierden
23:01
22:45
66
Bertram Nijeboer
Wierden
23:07
23:00
67
Christian Bredewoud
Wierden
23:11
22:56
68
Ronald Telgenhof
Wierden
23:13
23:00
69
Michel Mol
Wierden
23:14
22:58
70
Roland Hollegien
Wierden
23:29
23:23
71
Hidde ter Avest
Wierden
23:30
23:08
72
Marcel Schutteman
Wierden
23:31
23:26
73
Dirkjan de Groot
Dronten
23:33
23:20
74
Alex Buursema
Wierden
23:34
23:18
75
Jens van der Beek
SISU
23:39
23:24
76
Leon Onderweegs
Wierden
23:43
23:21
77
Ewout Hollegien
Wierden
23:51
23:42
78
JŁrgen Spijker
Wierden
23:55
23:34
79
Matthijs Witten
Wierden
24:04
23:42
80
Ferdinand Borkent
AV Rijssen
24:13
24:00
81
Mats Lammertink
Wierden
24:15
23:54
82
Michiel Wiltvank
Vriezenveen
24:28
24:09
83
Robert Imhof
Groningen
24:37
24:15
84
Stelian Sofonea
Almelo
24:44
24:39
85
Jan Boldewijn
24:55
24:35
86
Dennis Voleussen
Wierden
25:15
25:11
87
Kas Kroon
Beerzerveld
25:28
25:20
88
Paul van Nuenen
Wierden
25:45
25:25
89
Paul Meijer
Wierden
25:47
25:25
90
Stefan Haverkate
Wierden
25:50
25:35
91
Glenn Gerritsen
TION
26:01
25:42
92
Bram Rensink
Wierden
26:23
26:11
93
Richard Brinkman
Rijssen
26:26
26:24
94
Steven de Jong
Wierden
26:28
26:14
95
Teun Hulshof
Wierden
26:47
26:25
96
Marijn Mol
Wierden
26:51
26:29
97
Mathijs Praas
Huissen
26:51
26:34
98
Wilco Imhof
Wierden
26:58
26:36
99
Bram Middelkamp
Almelo
27:01
26:53
100
Jan Willem Klaas
Wierden
27:21
26:59
101
Erik Godeke
Bergentheim
27:22
27:14
102
Richard Oortwijn
Wierden
27:48
27:32
103
David Korbl
Wierden
28:56
28:52
104
Geert Huizing
Groningen
29:05
28:57
105
Mark Scheper
Wierden
29:45
29:22
106
Johan Vinkers
Wierden
29:46
29:23
107
Seakle de Vries
29:59
29:42
108
Lennert Mol
Wierden
30:10
29:46
109
Maarten Schreur
Wierden
31:20
30:59
M 40, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Alex Stienstra
Nederland
16:29
16:29
2
Erik klein Baltink
Nederland
16:46
16:46
3
Marti ten Cate
Nederland
16:48
16:48
4
Melchior van de Pol
Apeldoorn
17:03
17:03
5
Marcel Klamer
LAAC Twente
17:06
17:05
6
Victor Bolwerk
avVN
17:25
17:24
7
Richard van der Weijde
Almelo
17:37
17:35
8
Jan Jansen
Rijssen
17:53
17:51
9
Jan Groot
Hardenberg
18:27
18:25
10
Andrť Bosgraaf
LAAC Twente
18:52
18:50
11
Jos Bosma
SISU
18:57
18:54
12
Anton ter Elst
Hengelo Ov
19:06
19:04
13
Hans Jansen
Rijssen
19:13
19:06
14
Ron Maalderink
Warnsveld
19:27
19:23
15
Richard Poppe
SISU
19:29
19:25
16
Geert Berkhof
Westerhaar-Vriezenv
19:34
19:30
17
Rene Nijkamp
AV '34
19:45
19:42
18
Casper Bekken
Schalkhaar
19:48
19:44
19
Marcel van Tellegen
LAAC Twente
20:03
20:01
20
Jan Schuurs
Twenterand
20:30
20:24
21
Maarten van Minnen
SISU
20:37
20:34
22
Teun Biglaar
Westerhaar-Vriezenv
20:41
20:38
23
Bert Jansen
Wierden
21:01
20:56
24
Henk Enoch
Den Ham
21:10
21:04
25
Henk Jan Smedema
Wierden
21:26
21:14
26
Willem-Jan Tanck
Enschede
21:30
21:25
27
Jan willem Marteijn
Nijverdal
21:36
21:28
28
Henk Bos
Vriezenveen
21:43
21:37
29
Frank Begemann
Zwolle
21:47
21:38
30
Harrie Jasper
Sibculo
21:51
21:46
31
Gerri Lijkendijk
Hoogeveen
22:28
22:20
32
Gerard Doosje
Wierden
22:37
22:33
33
Wim Maassen van den Br
Rijssen
22:41
22:28
34
Milo Groot Obbink
Wierden
22:42
22:38
35
Erik Woolderink
Wierden
22:48
22:31
36
Jan Smelt
Vriezenveen
22:52
22:46
37
Jannes Schulenburg
Rijssen
23:15
23:13
38
Bart Kroon
Spurt '88
23:30
23:22
39
Ben Nijboer
Wierden
23:40
23:32
40
Marinus Jasper
Twenterand
23:59
23:40
41
Berthold Tijhuis
Wierden
24:38
24:29
42
Alwie Grob
Wierden
24:52
24:36
43
Jan Nijman
Sibculo
24:58
24:52
44
Rob de Leeuw
Wierden
25:05
24:53
45
Bob Wester
Wierden
25:21
25:16
46
Westerink Guus
Wierden
25:21
25:05
47
Jan Brinkman
Rijssen
25:50
25:37
48
Gert-Jan Wiesnekker
Wierden
26:06
25:56
49
Ander Slomp
Wierden
26:42
26:32
50
Marco Collet
Wierden
26:56
26:45
51
Michiel van der Ham
Midwoud
27:17
26:59
52
Jan Wiltuanu
Vriezenveen
27:24
27:04
53
Eli Schaap
Almelo
27:25
27:06
54
Henk Vaanholt
Wierden
27:36
27:24
55
Patrick te Vaarwerk
Wierden
27:48
27:31
56
Hans Douwes
Wierden
28:30
28:12
57
Henk van de Riet
Wierden
28:40
28:19
58
Ferdinand H Sikkelbein
Gelre
28:42
28:33
59
Jan Nijboer
Enschede
28:57
28:38
60
Gerlo Jansen
Vriezenveen
29:10
28:47
61
Hans Dekker
AVV
29:39
29:13
62
Jeroen Praas
Houten
30:27
30:10
63
Jules van Straaten
Wierden
30:58
30:47
64
Dirk Bulk
Wierden
31:23
31:12
65
Bertil Burgwal
Wierden
31:23
31:13
66
Andre Bouma
Goor
31:52
31:28
M 50, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hans Bronsink
Oldebroek
17:46
17:46
2
Hans Bosman
Daventria
18:45
18:41
3
Theo Schootman
Neede
18:46
18:44
4
G Bouwhuis
Velp Gld
19:00
18:59
5
Anton Bolhaar
Oldenzaal
19:15
19:15
6
Hans Uittenhout
TION
19:35
19:32
7
Ronald Rumawatine
Marathon Pim Mulier
19:59
19:56
8
Hans Poell
Loopgroep PK
20:15
20:13
9
Wolter Croezen
Westerhaar-Vriezenv
20:29
20:23
10
Theo Wegdam
LAAC Twente
20:34
20:32
11
Bert Nijkamp
Almelo
21:02
21:00
12
Sjef Olde Scholtenhuis
LAAC Twente
21:15
21:09
13
Tjerk Tuinstra
SISU
22:58
22:44
14
Ferdinand Bonhof
Nijverdal
23:47
23:40
15
Harrie Kenkhuis
Wierden
24:04
23:53
16
Henk Veneklaas
Rijssen
24:26
24:16
17
Dick Zeedijk
LAAC Twente
24:31
24:22
18
Jan Harmsen
Den Ham Ov
24:42
24:36
19
Harry Jeurissen
Wierden
25:03
24:50
20
Johan Mensink
Wierden
25:08
25:00
21
Henk Jurgens
Wierden
25:39
25:30
22
Nico Wassens
Dedemsvaart
26:15
25:55
23
Joop Kuiper
Almelo
26:46
26:32
24
Ton Franken
Almelo
27:19
27:14
25
Johannes Kuilder
Almelo
27:19
26:58
26
Wim van Holst
De Gemzen
27:23
27:13
27
Hans Jeurissen
Wierden
27:45
27:30
28
Hennie Koopman
Almelo
27:49
27:29
29
Dinand Maassen van den
Wierden
27:59
27:50
30
Henri Eggink
Wierden
28:32
28:16
31
Tjark Dijkhuizen
Groningen
28:46
28:19
32
Bert Nijeboer
Wierden
29:06
29:01
33
Eddy Frenay
Enschede
29:19
29:08
34
Gerard Wolterink
Hellendoorn
32:14
32:01
35
Paul Salakory
Wierden
33:28
33:09
V SEN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Reina Visser
Nijmegen Atletiek
18:48
18:46
2
Sanne Woertink
Ane
19:34
19:32
3
Nynke Beunders
LAAC Twente
19:47
19:44
4
Martine ten Cate
Wageningen
19:55
19:54
5
Marlin Nijhof
Marathon Pim Mulier
20:26
20:24
6
Gerdien van Holst
De Gemzen
21:20
21:17
7
Esther Exterkate
Hengevelde
22:08
22:05
8
Laura Moelard
Almelo
22:53
22:51
9
Rachel Rozenkamp
AV Rijssen
23:04
23:02
10
Susanne Mensink
Wierden
23:22
23:15
11
Arjanne Paalman
AV Rijssen
24:05
23:58
12
Maaike Ebbekink
LAAC Twente
24:30
24:22
13
Lisanne Berkel
Wierden
24:46
24:36
14
Ellen van de Willige
AV Rijssen
25:48
25:40
15
Annemiek Breshamer
Wierden
26:04
25:44
16
Dorien de Leeuw
Wierden
26:13
25:55
17
Sanneke Snuverink
Zwolle
26:19
26:13
18
Rolinde Middeljans
Wierden
26:21
26:07
19
Kirsten Postma
Almelo
26:32
26:19
20
Janine Goorman
Rijssen
26:33
26:23
21
Robin Tanck
TION
26:44
26:35
22
Gerinda Schulenburg
AV Rijssen
26:53
26:48
23
Ruth Olthof
Wierden
27:24
27:15
24
Judith Staal
Almelo
27:25
27:10
25
Kim Vaanholt
Wierden
27:36
27:22
26
Edine Pape
Vriezenveen
27:48
27:28
27
Nicole Haverkate
Wierden
28:25
28:10
28
Lťonie Ramaker
Wierden
28:34
28:16
29
Michele Otto
Rijssen
28:49
28:42
30
Cathelijne Nijhof
Nijverdal
28:53
28:41
31
Anouk Morsink
Enschede
29:00
28:51
32
Kim Jansen
Vriezenveen
29:10
28:47
33
Emmely Hoek
Wierden
29:24
29:10
34
Linsey Dekker
Vriezenveen
29:39
29:23
35
Ellen Picauly-Kiekebel
Almelo
29:41
29:26
36
Marjon Hornung-Muller
Noordwijk Zh
29:46
29:23
37
Ruth Kolthof
AV Rijssen
30:21
30:05
38
Lotte Weegink
AV Rijssen
30:21
30:05
39
Anouk Schuur
Almelo
30:28
30:14
40
Francis Achterhuis
Enschede
33:01
32:49
41
Lianne Hulshof
Wierden
35:14
34:52
42
Rebecca Fernandez
Wierden
37:49
37:24
V 35, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ria Roosink
AV Rijssen
20:39
20:36
2
Sabine ten Vregelaar
LAAC Twente
21:12
21:10
3
Monique Kropmans
Losser
21:50
21:48
4
Bianca Dekker
Rijssen
22:31
22:24
5
Annelies Lageschaar
Oldenzaal
24:05
23:46
6
Geke Tempelman
Beerzerveld
24:16
24:09
7
Sabine Sellbach
Wierden
24:34
24:23
8
Hanny Lok
Marathon Pim Mulier
24:51
24:47
9
Marjan van de Werve
Wierden
25:26
25:20
10
Jolanda Gerritsen
TION
26:05
25:46
11
Anke Kroeze
Aadorp
26:07
25:56
12
Karin de Vries-Kamping
Marathon Pim Mulier
26:15
26:08
13
Hermien Borghuis
Atletics Nijverdal
26:30
26:17
14
Nicolette Flemming
Almelo
26:35
26:22
15
Marleen Aal
Nijverdal
27:01
26:49
16
Cobi Pape
Vriezenveen
27:05
26:46
17
Lineke Pley
Wierden
27:24
27:05
18
Erna Jasper-Sturris
Twenterand
27:28
27:08
19
Jeanine Herlaar
Wierden
27:51
27:33
20
Julianne Korff
Nijverdal
27:52
27:29
21
Marianne van den Eynde
Wierden
27:55
27:38
22
Berdien Nijsink
Wierden
28:41
28:32
23
Linda Knobben
Wierden
28:50
28:39
24
Nicolette Slomp
Wierden
28:52
28:41
25
Martha van den Berg
Rijssen
28:52
28:42
26
Anja Mensink
Wierden
28:58
28:49
27
Mirjan Bremmer
Wierden
28:58
28:50
28
Agnes Hospers
Vriezenveen
28:59
28:49
29
Francien van der Sluij
Goor
29:18
28:55
30
Ingrid HŁtter
Deventer
29:19
29:03
31
Gea Staal
Almelo
29:26
29:11
32
Christel Brink
Albergen
29:34
29:20
33
Annemiek van Hecke
Wierden
29:44
29:31
34
Annette Westerink
LAAC Twente
29:57
29:35
35
Wilma Leunge
SISU
30:16
30:08
36
Truus Overgoor
Wierden
30:19
30:03
37
Grace Rumawatine
Hilversum
30:48
30:33
38
HarriŽt Kuipers
Velp
30:49
30:29
39
Fenny Hammers
Wierden
31:00
30:42
40
Els Cozijnsen
Wierden
31:02
30:45
41
Margreet Brinkers-Brin
Almelo
32:12
32:02
42
Thessa la Cruz
SISU
32:18
32:04
43
Trudy Brinkman
Rijssen
32:26
32:15
44
Joly Picauly
Almelo
33:05
32:52
45
Bentina Kooistra
Almelo
33:33
33:14
46
Anda Klinge
Wierden
36:25
36:07
M SEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ben Kimwole
Kenia
29:07
29:06
2
Julius Muriuki
Kenia
29:28
29:27
3
Stephen Thuku
Kenia
29:43
29:42
4
Raymond Koech
Kenia
30:04
30:01
5
Stephen Njoroge
Kenia
30:06
30:06
6
Gadissa Gurmu Beyene
EthiopiŽ
30:37
30:36
7
Vincent Ternet
BelgiŽ
32:00
31:58
8
Sven Nijs
BelgiŽ
33:25
33:25
9
Pim Gouw
Blaricum
33:29
33:27
10
Harm-Jan Martens
Hoogeveen
33:54
33:52
11
Jan Paalman
Rijssen
34:01
34:00
12
Michiel Snuverink
Alphen aan den Rijn
36:02
36:01
13
Martijn van Goor
Nederland
36:51
36:49
14
Patrick Webbink
Vriezenveen
38:10
37:58
15
Thijs Theunissen
Hengelo Ov
38:13
38:11
16
Herald Hutterd
Marle
38:15
38:10
17
Niels Mulderij
Zwolle
38:34
38:31
18
Attilio Bottegal
Terni (ITA)
39:53
39:49
19
Rene Winters
Hellendoorn
41:49
41:41
20
Koen Roelofs
Vriezenveen
42:36
42:32
21
Gerard Sluiskes
PEC 1910
43:57
43:51
22
Remco Hilverda
Haarlem
44:11
43:57
23
Ivo Toxopeus
Wierden
44:13
44:06
24
Marco de Jager
Wierden
45:21
45:16
25
Raymond Aalderink
Ambt Delden
45:40
45:19
26
Jan Waanders
Wierden
45:42
45:36
27
Tim Boers
Hengelo
46:45
46:28
28
BjÝrn van Til
Raalte
47:33
47:14
29
Sander Bouman
AV Rijssen
47:44
47:35
30
Anton de Vries
Rijssen
48:07
47:58
31
Peter-Paul Henning
Wierden
48:27
48:14
32
Jitse Jagersma
Enschede
48:43
48:27
33
Gerrald Albersen
Vriezenveen
50:14
50:09
34
Wim ter Steege
Rijssen
50:24
50:15
35
Jurgen Bouwmeesters
Haaksbergen
50:42
50:23
36
Martijn Vrielink
Hoge Hexel
51:57
51:45
37
Patrick Haveman
Enschede
52:31
52:16
38
Erik Kastenberg
Deventer
52:51
52:32
39
Pascal Lansink
Enschede
53:12
53:05
40
Jan de Romph
Wierden
54:10
54:07
M 35, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ron van Diepen
Nederland
32:42
32:42
2
Joeri Schoffelen
BelgiŽ
32:47
32:46
3
Peter Bruinsma
Atletics Nijverdal
34:50
34:50
4
Chris Moreau
BelgiŽ
35:21
35:19
5
Hans Andriessen
Dronten
38:24
38:19
6
Peter Brouwer
Enschede
39:16
39:04
7
Krijn Kroezen
Lelystad
39:33
39:30
8
Renť Wennink
Oldenzaal
40:38
40:34
9
Tom Hoefnagels
Hengelo Ov
40:47
40:45
10
Erik Offereins
Ede Gld
45:36
45:24
11
Ivor ter Halle
Hellendoorn
46:05
45:52
12
Gerald Guichelaar
Wierden
47:03
46:47
13
Johan Voorhorst
Apeldoorn
47:05
46:59
14
Wouter Winkelhorst
Haaksbergen
47:59
47:46
15
Olaf Satink
Zwolle
48:22
48:14
16
Jasper Verkroost
Nijmegen
48:26
48:22
17
Renť Ros
Nijverdal
48:30
48:11
18
Gerwin Hindriks
Almelo
50:36
49:26
19
Erik van Jaarsveld
Wierden
50:47
50:37
20
Willem van Klinken
Kampen
51:41
51:25
21
Jan van Voorden
Rijssen
55:12
55:07
22
Edwin Hornung
Noordwijk Zh
56:08
55:48
23
Roland Goris
Vroomshoop
58:22
58:02
24
Hans Bouwhuis
Rijssen
59:01
58:51
M 40, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eric Borg
Hengelo Ov
34:41
34:39
2
Bertil Krukkert
Atletics Nijverdal
35:55
35:53
3
Jeroen Geerling
Rijssen
38:04
38:00
4
Robin te Wierik
Wierden
38:50
38:47
5
Pieter Meesters
Atletics Nijverdal
39:33
39:28
6
Wim Diepeveen
Avanti-Wilskracht
40:56
40:53
7
Henk Timmerman
Twenterand
41:30
41:27
8
Jan Eikelboom
Lemelerveld
41:59
41:56
9
Harry Veldkamp
Cialfo
42:47
42:44
10
John Prins
Wierden
43:09
43:03
11
Reggy C Rumawatine
Dutch Gay & Lesbian
43:24
43:18
12
Mark Gerfen
Neede
43:29
43:25
13
Theo Oldehinkel
Hardenberg
43:40
43:31
14
Michiel IJzerman
Enter
43:56
43:39
15
Robert Visscher
Wierden
46:00
45:53
16
Albert Wijnen
Nijverdal
46:18
46:00
17
Roland van Hecke
SISU
46:24
46:13
18
Wilfried Woesthuis
Nijverdal
47:04
46:57
19
Renť Hulsman
Raalte
47:55
47:44
20
Gerrit Hemmink
Nijverdal
47:59
47:40
21
Richard Oude Kotte
Wierden
50:26
50:08
22
Chris van Dijk
Enschede
50:27
50:10
23
Bert Holst
Hengelo Ov
50:32
50:16
24
Wim Janssen
Deventer
50:56
50:38
25
Roland Teters
Zwolle
51:46
51:29
26
Philip Whale
TION
52:55
52:35
27
Harron Dekker
Steenwijksmoer
53:11
53:09
28
Frank van Zwieten
Wijchen
57:29
57:11
M 45, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Theo vd Abeele
Bornem (BEL)
32:36
32:36
2
Peter van Egdom
Nederland
32:59
32:58
3
Alex Stienstra
Enschede
36:21
36:17
4
Wout Mensink
Nunspeet
36:37
36:35
5
Marti ten Kate
Nederland
37:11
37:10
6
Hans Rawee
Amersfoort
38:20
38:17
7
Ben Platier
Oldenzaal
38:52
38:50
8
Hilko Doesburg
ASV
38:58
38:55
9
Paul Meulenbroek
LAAC Twente
39:22
39:19
10
JoopWijnhoud
Zwolle
40:13
40:10
11
Hans Blankestijn
Daventria
40:20
40:17
12
Juda Vecht
PEC 1910
40:53
40:48
13
Hennie Nijenhuis
Atletics Nijverdal
41:08
40:55
14
Gerrit-Jan Pley
Wierden
41:36
41:35
15
Jos Jongers
Winterswijk
41:39
41:32
16
Marcel Harbers
Wierden
42:43
42:38
17
Anton Huis in 't Veld
Sibculo
42:57
42:49
18
Jan Rotman
Wierden
43:15
43:07
19
Hans Bramer
Hoge Hexel
43:29
43:23
20
Gerrit Smit
Rijssen
45:06
44:57
21
A van de Werve
Wierden
45:39
45:35
22
Henk Vaanholt
Wierden
45:41
45:32
23
Tonny Haandrikman
Gramsbergen
46:10
45:58
24
Drs Henri Meijerink
Nijverdal
46:17
46:09
25
IJsbrand Reijneveld
PEC 1910
46:27
46:22
26
John Visser
Argo
47:26
47:16
27
Henk Meijerink
Wierden
47:29
47:08
28
Herman Oude Nijeweme
Enschede
48:01
47:52
29
Arnold Gerritsen
TION
48:06
47:50
30
Roelof Veurink
Den Ham Ov
48:08
47:56
31
Henk ter Harmsel
Wierden
48:54
48:43
32
Gerrit Bultman
LAAC Twente
49:12
48:59
33
Wim Lindenhovius
Den Ham Ov
50:55
50:41
34
Erik Berkel
Wierden
52:54
52:40
35
Gerrit Voortman
Steenwijksmoer
53:12
53:10
36
Theo Thijssen
Zevenaar
53:23
53:09
37
Rene Kruger
Enschede
54:12
54:00
38
Wim Dekker
Rijssen
55:26
55:21
39
Ron Raadschelders
Wierden
55:43
55:27
40
Gerard Pots
Wierden
58:26
58:07
M 50, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Willem de Weert
Hattem
35:39
35:38
2
G Tichelaar
Oldebroek
35:51
35:48
3
Albert Oldehinkel
Spurt '88
36:56
36:55
4
Frank Falkmann
Lochem
37:03
37:01
5
Ruud Kok
AV '34
39:10
39:09
6
Hans ter Mors
Avanti-Wilskracht
39:21
39:19
7
Dirk Platjes
Sibculo
40:54
40:50
8
Jan de Jager
Almelo
42:40
42:28
9
Henk Aalderink
Twenterand
42:44
42:40
10
Jan Detert
Weerselo
43:09
43:01
11
Eddy van Essen
LAAC Twente
43:43
43:40
12
Gerard Heerink
Lemelerveld
43:50
43:46
13
Koos Sijtsma
Wierden
44:00
43:56
14
Hans Klomp
LAAC Twente
44:16
44:12
15
Jan Staman
Wierden
44:19
44:08
16
Cees Kraageveld
Apeldoorn
44:27
44:25
17
Ton Wissink
Wierden
44:44
44:36
18
Andre Haafkes
Denekamp
44:48
44:44
19
Herman van den Berg
SISU
44:54
44:46
20
Jan Boerman
AV Rijssen
45:04
44:55
21
Andre Sasbrink
Nijverdal
45:55
45:48
22
Vincent Vaarhorst
Wierden
46:21
46:12
23
Herman Wennink
LAAC Twente
46:31
46:22
24
Jan Olsman
LAAC Twente
46:37
46:31
25
Henny Taken
Deurningen
46:51
46:41
26
Theo Kosters
Goor
46:59
46:51
27
Klaus Opitz
Gronau (GER)
47:11
47:03
28
Rob Jansen
Duiven
48:29
48:11
29
Jan Meyer
Haaksbergen
48:39
48:22
30
Bert de Jong
Voorhout
48:52
48:38
31
Jan Dekkers
Wierden
49:02
48:49
32
Henny van Wezel
Hengelo Ov
49:13
49:06
33
Tonny Holleboom
Broekland
49:16
48:59
34
Guus Verwers
SISU
50:11
49:59
35
Jan Pezy
Twenterand
51:02
50:55
36
Bertus van Beek
Enschede
51:10
50:59
37
Wim Klein Poelhuis
Buurse
51:11
51:01
38
Johan Harbers
Rijssen
52:52
52:33
39
Nico Hulsebos
Haaksbergen
53:05
52:49
40
Piet Elzinga
Nieuwleusen
53:15
53:08
41
Jos Postma
Wierden
54:00
53:40
42
Jan Schoenmaker
Amersfoort
54:30
54:13
43
Martin Haksteen
SISU
54:39
54:25
44
Martin ten Voorde
AV Haaksbergen
54:41
54:26
45
Henk Schulenburg
Rijssen
55:06
54:47
46
Bennie Dost
Enschede
55:33
55:24
47
Jaap de Roo
Wierden
56:17
56:00
48
Jannes Klok
Almelo
56:39
56:25
49
Jan van der Zande
LAAC Twente
56:47
56:37
50
Ben Kamphuis
Wierden
57:22
57:06
51
Jan Hooiveld
Almelo
59:24
59:12
V SEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gladys Otero
Kenia
34:10
34:09
2
Rebby Koech
Kenia
34:23
34:21
3
Pauline Wanjru
Kenia
35:19
35:17
4
Caroline Kipruto
Amsterdam
37:31
37:30
5
Ingrid Prigge
Borne
37:43
37:39
6
Ysabelle Vuilaard
BelgiŽ
40:17
40:14
7
Leonie Postma
Enschede
50:22
50:08
V 35, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gea Siekmans
LAAC Twente
40:48
40:45
2
Karin Klamer
LAAC Twente
40:58
40:56
3
Maaike Sytsema
Wierden
44:58
44:53
4
Sandra Oude Veldhuis
LAAC Twente
46:30
46:22
5
Diny Detert
Weerselo
48:57
48:48
6
Joyce Leidelmeijer
Marathon Pim Mulier
49:14
49:08
7
Hinke Wissink
Hengelo Ov
50:02
49:59
8
Betsy Meijer
Haaksbergen
50:59
50:42
9
Herma Klein Poelhuis
Buurse
51:10
50:59
10
Cristel Whale
TION
52:55
52:35
11
Rita Busch
Twello
53:02
52:52
12
Carolien Embsen
Wierden
53:41
53:28
13
Marianne Klaas-Likkel
Wierden
54:17
54:03
14
Jolanda Kruger
Enschede
54:51
54:39
15
Selina van der Ham-Kru
Midwoud
55:14
54:13
16
Marry Bijvank
Enschede
56:49
56:28
17
Lotte van Wezel
Hengelo Ov
57:36
57:28
18
Ygreck Shyu
Enschede
57:46
57:26
19
Jacqueline van Loon
SISU
58:13
57:54
20
Saskia Vreeman
SISU
58:34
58:19
21
Ilse Klumpers
Albergen
58:55
58:40
22
Wilhelma van Klaveren
Boskoop
1:01:37
1:01:16
23
Monique Kerkhoffs
TION
1:06:12
1:05:53
www.wiezoloop.nl
www.uitslagen.nl
28-06-2008 20:24