Uitslagenlijst 4e Heuvelrugloop Maarn

Maarn - Zaterdag 21 juni 2008

SJON, SCHOLIERENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Montijn van de Ven
Maarn
3:19
2
Elias Loukili
Zeist
3:28
3
Nathan Smit
Doorn
3:45
4
Emerald van de Ven
Maarn
3:55
5
Tim Kampschoer
Maarn
3:58
6
Martijn Sybesma
Maarn
4:00
7
Vincent Voogt
Maarn
4:05
8
Jasper van den Berg
Leersum
4:08
9
Sijmen van Dijk
Leersum
4:10
10
Jasper Hamersma
Maarn
4:12
11
Lucas Bremmer
Maarn
4:14
12
Guy Korte
Maarn
4:15
13
Charles Hartman
Maarn
4:16
14
Coen Lieftink
Maarn
4:21
15
Arnoud Jacobs
Doorn
4:25
16
Sebastiaan van den Ber
Leersum
4:29
17
Rik van Wouw
Doorn
4:30
18
Daan Huijberts
Doorn
4:31
19
Joost van den Berg
Maarn
4:34
20
Rick Duitscher
Maarn
4:34
21
Max kampsc Hoer
Maarn
4:35
22
Milan Wijnstok
Veenendaal
4:36
23
Mats van Pomeren
Maarn
4:36
24
Tim Hoogenkamp
Maarn
4:39
25
Thomas Bruijnzeels
Maarn
4:39
26
Chris Wardenier
Maarn
4:40
27
Felix van den Oetelaar
Maarn
4:43
28
Tom Geurtsen
Maarn
4:46
29
Stan Coenraats
Maarn
4:50
30
Jules van Iterson
Tiel
4:54
31
Berend Mosterd
Maarn
4:55
32
Bas Meijer
Maarn
4:58
33
Sander Lalkens
Maarn
5:00
34
Gilles Hartman
Maarn
5:01
35
Koen Kampschoer
Maarn
5:02
36
Niels van Boheemen
Maarn
5:03
37
Emiel van Dam
Maarn
5:05
38
Willem Schrama
Maarn
5:06
39
Koen Zijlstra
Maarn
5:10
40
Bob Zweekhorst
Maarn
5:14
41
Pedro Mitedel Salatro
Maarn
5:15
42
Kasper Mosterd
Maarn
5:16
43
Roberto Amaya Pulido
Maarn
5:19
44
Thom Lalkens
Maarn
5:20
45
Tijs Kalsbeek
Maarn
5:22
46
Simon van Dam
Maarn
5:23
47
Jesse Elshuis
Maarn
5:39
48
David Knol
Maarn
5:40
49
Koen Bruijnzeels
Maarn
5:40
50
Daan Schat
Maarn
5:45
51
Tom Lieftink
Maarn
5:47
52
Raoul Dijkstra
Maarn
5:49
53
Jeroen Lieftink
Maarn
5:53
54
Daan Lieftink
Maarn
5:53
55
Sebastiaan Jansen
Maarn
6:03
56
Lucas Laudy
Maarn
6:06
57
Quintijn Marijnissen
Maarn
6:17
58
Joppe Maarseveen
Maarn
6:27
59
Marc Turkesteen
Maarn
6:53
60
Stan Korte
Maarn
7:06
61
Maurits Marijnissen
Maarn
7:14
SMEI, SCHOLIERENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sabine Rutten
Veenendaal
3:21
2
Aurelia Wurfbain
Woudenberg
3:54
3
Zhen Bontan
Maarsbergen
3:57
4
Anoek van Gameren
Maarn
4:01
5
Amy van Dijk
Leersum
4:17
6
Lois Calje
Maarn
4:27
7
Sandra Wardenier
Maarn
4:28
8
Laurien Vos
Doorn
4:30
9
Eva Houtackers
Maarn
4:31
10
Puck Zweekhorst
Maarn
4:31
11
Josse Wiss
Doorn
4:31
12
Puck Hoogenboom
Maarn
4:32
13
Mete de Graaf
Maarn
4:43
14
Eeke Teysse
Maarn
4:45
15
Susanne Kroon
Maarn
4:45
16
Vitoria de Jong
Maarn
4:51
17
Sabine Kroon
Maarn
4:54
18
Nina Gejas
Maarn
4:56
19
Milou Schiks
Maarn
4:57
20
Hester Aris
Wijk bij Duurstede
4:58
21
Mirte Sleeuwenhoek
Maarsbergen
5:02
22
Joline van der Ven
Maarn
5:04
23
Rosa Heinen
Houten
5:05
24
Marieke Houtackers
Maarn
5:09
25
Carmen Hardeman
Maarn
5:14
26
Daphne Houtackers
Maarn
5:17
27
Lotte Teijsse
Maarn
5:17
28
Anna Heinen
Houten
5:20
29
Jolien Rood
Wognum
5:28
30
Esmée Pots
Maarn
5:29
31
Sara Wolfswinkel
Maarn
5:31
32
Sabine Hamersma
Maarn
5:34
33
Celine van Noort
Maarn
5:40
34
Esmée de Gans
Maarn
5:40
35
Amber Dokter
Maarn
5:41
36
Tessa Wiss
Doorn
5:45
37
Kim Hardeman
Maarn
5:48
38
Sabine Neuteboom
Maarn
5:48
39
Anne Braat
Maarn
5:50
40
Tamara Legemaat
Maarn
5:50
41
Anastasia Krylova
Leersum
5:50
42
Annick van Stroe
Maarn
5:57
43
Thessa Schrama
Maarn
5:59
44
Lisanne Donkervoort
Driebergen-Rijsenbur
6:04
45
Linda Turkesteen
Maarn
6:11
46
Lotte Kalsbeek
Maarn
6:12
47
Aletta de Graaf
Maarn
6:14
48
Veerle Verlaan
Maarn
6:16
49
Esther Osinga
Maarn
6:20
50
Sanne Dokter
Maarn
6:21
51
Estelle Hoogenkamp
Maarn
6:22
52
Noa Jongsma
Maarn
6:25
53
Naomi Maarseveen
Maarn
6:28
54
Valquiria de Jong
Maarn
6:33
55
Anne-Lotte van Soest
Maarn
6:39
56
Judith Knol
Maarn
6:45
57
Marieke van den Berg
Maarn
6:45
58
Sabine van den Berg
Maarn
6:47
59
Mirte van Stroe
Maarn
6:51
60
Rebecca van der Ven
Maarn
7:08
61
Lois Maarseveen
Maarn
7:10
62
Leonie Houtackers
Maarn
7:12
63
Isolde Filius
Maarn
7:13
64
Bo van Dijk
Maarn
7:24
65
Linde Filius
Maarn
7:36
66
Iris Westening
Maarn
7:48
67
Merel Westening
Maarn
7:49
68
Froukje Zijlstra
Maarn
8:08
42MSE, 4,2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Remi van Balen
Doorn
14:53
14:52
2
Ruben Klein
Driebergen-Rijsenbur
15:45
15:45
3
Sebasteaan van Arnhem
Groenekan
15:51
15:49
4
Jorin Kamps
Woudenberg
15:56
15:55
5
Jeroen Bakker
Driebergen-Rijsenbur
16:06
16:05
6
Mark Hamersma
Veenendaal
16:21
16:20
7
Jan Bieshaar
Scherpenzeel Gld
16:27
16:25
8
Coen Roorda
Maarn
16:36
16:31
9
Peter Bieshaar
Scherpenzeel Gld
17:17
17:16
10
Wouter Lokhorst
Bunnik
17:42
17:41
11
Arjan ter Horst
Wageningen
17:43
17:35
12
Frank Heinen
Houten
18:03
18:01
13
Stijn van den Berg
Maarn
18:18
18:13
14
Bram van Soomeren
Maarn
18:37
18:32
15
Tijmen Schennach
Maarsbergen
18:47
18:44
16
Lukas Marthaler
Maarn
18:54
18:52
17
Jelle Beuckens
Doorn
18:58
18:57
18
Alex Stolk
Noordwijk Zh
19:12
19:09
19
Peter Rabouw
Woudenberg
19:19
19:14
20
Jeffrey Bouwman
Maarn
19:30
19:28
21
Tim Verlaan
Maarn
19:32
19:28
22
Christiaan Sybesma
Maarn
19:44
19:40
23
Luke de Man
Maarsbergen
20:08
20:06
24
Jochem Sybesma
Maarn
20:12
20:07
25
Bastiaan van Ingen
Nieuw Vennep
20:39
20:36
26
Fedor Kleber
Maarn
21:14
21:07
27
Bas van den Berg
Maarn
21:48
21:41
28
Robin Petersen
Maarn
21:59
21:53
29
Almer Lagerweij
Maarn
22:04
22:02
30
Sam van Pomeren
Maarn
22:04
22:03
31
Harry van Beek
Barneveld
22:04
22:02
32
Ewout Timmermans
Maarn
22:13
22:10
33
Mathijs Jansen
Maarn
22:13
22:11
34
Jimmy de Klerk
Maarn
22:31
22:26
35
Ruben van Holland
Maarn
23:09
23:07
36
Jurjen Raatjes
Maarn
23:26
23:21
37
Jesse Lindhout
Woudenberg
23:33
23:32
38
Bob Janse
Maarn
23:55
23:47
39
Pim Jongsma
Maarn
24:10
24:06
40
Hugo Janse
Maarn
24:35
24:30
41
Rob van Pomeren
Maarn
25:03
25:01
42
Jelle Jansen
Maarn
25:06
25:03
43
Roald Neuteboom
Maarn
25:33
25:28
44
Christian Donker
Maarn
26:53
26:51
45
Yasmikn Waldmann
Tiel
28:09
28:00
46
Daan Hilferink
Maarn
38:56
45:07
47
Stephan Nellestijn
Doorn
42:01
42:01
48
Justin Doornekamp
Maarn
42:02
42:02
42M40, 4,2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Peter Koopman
Werkhoven
16:13
16:11
2
Haroldinio Abauna
Eindhoven
16:54
16:53
3
Wieger Wamelink
Wageningen
17:25
17:24
4
Harry Leeuwen
Langbroek
20:01
19:52
5
Gert van Holland
Maarn
21:37
21:35
6
Ab Bouwman
Maarn
22:31
22:29
7
Wiebe Oosterhoff
Maarn
22:35
22:27
8
Hans Maijer
Wijk bij Duurstede
23:18
23:12
9
Jan Bremmer
Maarn
23:24
23:21
10
Werner Tesselhoff
Maarn
23:46
23:35
11
Nico de Wijk
Scherpenzeel Gld
24:02
23:58
12
Sj Jongsma
Maarn
24:11
24:06
13
Jan Winters
Leersum
24:42
24:30
14
Henk van Ooijen
Leersum
24:45
24:35
15
Christoph Marthaler
Maarn
25:54
25:47
16
Albert de Gans
Maarn
25:57
25:40
17
Michiel Koppelman
Wijk bij Duurstede
26:33
26:23
18
Wil Petersen
Maarn
26:48
26:43
19
Léon Neuteboom
Maarn
27:30
27:24
20
Chris de Bruin
Driebergen-Rijsenbur
28:15
28:10
42VSE, 4,2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Iris van der Veen
Veenendaal
17:37
17:36
2
Saskia Scheerboom
Doorn
18:08
18:07
3
Andrea van Lieshout
Woudenberg
18:42
18:40
4
Renske ter Horst
Wageningen
20:13
20:05
5
Jara Hilferink
Maarn
20:14
20:13
6
Elena Aseby
Utrecht
20:16
20:12
7
Gerlinde Lokhorst
Woudenberg
20:49
20:46
8
Martha Doeven
Woudenberg
20:56
20:54
9
Manouk Veenstra
Maarn
21:27
21:21
10
Kristie Willems
Scherpenzeel Gld
22:20
22:15
11
Sietske Koning
Amersfoort
23:17
23:10
12
Marieke Lemstra
Driebergen-Rijsenbur
24:43
24:36
13
Annemieke Mak
Utrecht
24:43
24:36
14
Angela Veenstra
Maarn
24:48
24:42
15
Anne fleur Donker
Maarn
24:59
24:56
16
Miriam Langelaar-Makki
Leersum
25:04
24:56
17
Roos Jongsma
Maarn
25:14
25:10
18
Marcella van Dijk
Zeist
25:18
25:10
19
Sophie Hoogenboom
Maarn
25:29
25:26
20
Jade de Ruwe
Maarn
25:29
25:26
21
Eveline Halff
Scherpenzeel Gld
25:46
25:37
22
Mieke Spies
Driebergen-Rijsenbur
25:50
25:43
23
Julia Marthaler
Maarn
25:54
25:47
24
Heleen Jongsma
Utrecht
26:05
26:01
25
Marije Aussendorf
Hilversum
26:06
26:02
26
Pauline Schröder
Amsterdam
26:26
26:21
27
Nesrien Abu Ghazaleh
Amsterdam
26:49
26:44
28
Simone van der Meer
Driebergen-Rijsenbur
26:54
26:46
29
Tamara Rutten
Wijk bij Duurstede
27:55
27:43
30
Ilse Borra
Wijk bij Duurstede
28:25
28:12
31
Stefanie Kolleth
Wijk bij Duurstede
28:25
28:14
32
Marleen de Fluiter
Maarn
28:33
28:25
33
Joyce van Asselen
Maarn
28:46
28:43
34
Misha Nab
Scherpenzeel Gld
29:45
29:40
35
Corrie (C S ) Marchal
Maarn
30:46
30:38
36
Rianne van Blokland
Langbroek
42:01
42:01
42V35, 4,2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jacqueline van Holland
Maarn
22:05
22:03
2
Anneke Vogel
Woudenberg
23:13
23:06
3
Everdien Donker
Maarn
23:14
23:10
4
Monique van Schuppen
Houten
23:29
23:24
5
Erna Smit
Uithoorn
23:44
23:36
6
Desiree Beaujean
Maarn
23:50
23:46
7
Nicolle Gerrits-Vaes
Maarn
24:32
24:31
8
Alinda Sybesma
Maarn
24:38
24:34
9
Riet Dorst
Woudenberg
24:55
24:52
10
Annelies van Ravenhors
Woudenberg
24:55
24:54
11
Rosalein Vermeulen
Woudenberg
25:02
24:58
12
Van de Beek
Langbroek
25:26
25:17
13
Sandra Marcus
Wijk bij Duurstede
25:35
25:24
14
Saskia Budding
Driebergen-Rijsenbur
25:44
25:37
15
Sandra van Lexmond
Elst Ut
25:48
25:37
16
Hellen Schrama
Maarn
26:00
25:49
17
Bea Galkhorst
Leersum
26:01
25:50
18
Marily Oosten
Overberg
26:08
25:59
19
Margo van den Berg
Maarn
26:12
26:05
20
Patricia Wever
Veenendaal
26:12
26:04
21
Kiran Dijkstra
Maarn
26:14
26:07
22
Marijke Gottmer
Doorn
26:18
26:14
23
Iris Venster
Maarn
26:41
26:36
24
Marieke Bergman
Wijk bij Duurstede
26:44
26:32
25
Marian Heijerman
Doorn
26:45
26:34
26
Ans Kieboom
Doorn
26:55
26:48
27
Irina Nijhoff-Visch
Wijk bij Duurstede
27:22
27:11
28
Ciska Neuteboom-Bakker
Maarn
27:31
27:25
29
Monique Hurkmans
Zeist
27:39
27:38
30
Josiane Kleinen
Wijk bij Duurstede
28:00
27:49
31
Mirande Waldmann
Tiel
28:16
28:07
32
Alice van Barneveld
Amerongen
28:24
28:13
33
Lia IJzendoorn
Maarsbergen
28:27
28:22
34
Rachel Heinemann
Doorn
28:46
28:38
35
Truus Oosterbeek
Maarn
28:51
28:45
36
Ria Sprang
Wijk bij Duurstede
28:53
28:41
37
Ans van Donselaar
Wijk bij Duurstede
29:18
29:05
38
Marjan Stomphorst
Leusden
29:19
29:09
39
Aletta Sloot
Wijk bij Duurstede
29:24
29:11
40
Carri Sijssens
Maarn
29:34
29:28
41
Conny van de Leemkolk
Scherpenzeel Gld
29:45
29:39
42
Agnes van den Bos
Bunschoten Spakenbur
29:47
29:43
43
Judith Hermans
Scherpenzeel Gld
29:55
29:49
44
Marjoleine Hanegraaf
Driebergen-Rijsenbur
31:20
31:09
45
Annie van Rossum
Vianen Ut
31:47
31:44
46
Monique van der Burg
Wijk bij Duurstede
32:10
32:01
47
Ellen Wiegers
Wijk bij Duurstede
32:12
32:02
48
Lot Westerhout
Maarn
32:15
32:07
49
Helma Coolman
Maarn
32:15
32:06
50
Jitske Winters
Leersum
33:38
33:28
51
Lammy de Rooij
Wijk bij Duurstede
35:10
35:00
10MSE, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ronald van Leeuwen
Leersum
39:03
39:02
2
Gert-Jan Haze
Driebergen-Rijsenbur
39:17
39:15
3
Roland van den Berg
Zeist
39:46
39:42
4
Sven Duits
Amersfoort
40:06
40:05
5
Jacob van den Essenbur
Wijk bij Duurstede
40:10
40:09
6
Peter Huijzer
Driebergen-Rijsenbur
40:13
39:58
7
Bert Sandee
Utrecht
40:21
40:19
8
Lindert van Biert
Zeist
41:50
41:35
9
Charles Mosterd
Maarn
42:13
42:13
10
Falco van Dijck
Utrecht
42:17
42:14
11
Mark van Vugt
Woudenberg
42:53
42:52
12
Floris Schiks
Maarn
43:11
43:10
13
Gerard van Engelenburg
Veenendaal
43:18
42:48
14
Bas van Stratum
Maarn
43:47
42:59
15
Patrick Logger
Badhoevedorp
43:55
43:25
16
Peter Otten
Woerden
43:58
43:23
17
Everard Hendriksen
Maarsbergen
44:11
44:10
18
Alwin de Lijster
Wijk bij Duurstede
44:21
44:18
19
Henk Jongsma
Maarn
44:31
44:28
20
Yorick de Visser
Rotterdam
45:31
45:24
21
Daniel Bourguignon
Bunnik
45:32
45:03
22
Peter Vasterd
Doorn
45:59
45:18
23
Tim de Fluiter
Maarn
46:08
45:57
24
Stefan de Ruwe
Maarn
46:08
45:57
25
Richard van Oostenbrug
Zeist
46:09
46:04
26
Frank Boekhorst
Utrecht
46:14
45:34
27
Willem-Jan Lems
Amsterdam
46:28
46:19
28
Sebastiaan van Zaanen
Utrecht
46:52
46:04
29
Gerjan Doornebal
Maarsbergen
46:53
46:37
30
Frank Kneefel
Bunschoten Spakenbur
47:05
46:55
31
Rudolf Berends
Doorn
47:08
47:04
32
Dennis Kok
Scherpenzeel Gld
47:31
47:15
33
Marco Blokland
De Meern
47:40
47:35
34
Juri Goed
Woudenberg
48:21
48:19
35
Bart Huijsee
Maarsbergen
48:22
47:34
36
Mark Brok
IJsselstein Ut
48:26
48:16
37
Willem Rodenhuis
Hilversum
48:47
48:41
38
André Turkesteen
Maarn
48:52
48:46
39
Walter Foppen
Utrecht
49:02
48:29
40
Etienne Dijkhorst
Groningen
49:03
48:27
41
George de Jong
Leersum
49:08
49:02
42
Bart Schure
Maarn
49:11
48:24
43
Sjors Uitermark
Maarn
49:21
48:34
44
Maarten van Haeff
Driebergen-Rijsenbur
49:23
49:12
45
Marco Boekelo
Maarn
49:50
49:43
46
Thomas Cramer
Hengelo Ov
50:17
49:42
47
Eelke Cramer
Oudega gem Wymbritse
50:21
49:46
48
Marco Voorthuis
Hilversum
50:25
50:18
49
Twan Verhoeven
Leersum
50:28
50:21
50
Jan-Jaap Bardega
Utrecht
50:36
50:09
51
Guustaaf van de Mheen
's-Hertogenbosch
50:39
50:26
52
Leendert-Jan Huyser
Ede
50:59
50:06
53
Henk Goldberg
Maarn
51:01
50:42
54
Marc van Nieuw-Amerong
Veenendaal
51:24
51:14
55
Klaas Vedder
Bunschoten Spakenbur
51:28
50:57
56
Jaap Ohrevanger
Maarn
51:31
51:07
57
Albert Boonstra
Utrecht
52:04
51:20
58
Barend van de Weerdhof
Veenendaal
52:27
52:07
59
Korik Alons
Maarn
52:42
52:21
60
Gerrit Hop
Bunschoten Spakenbur
53:00
52:26
61
Erik de Ruiter
Wijk bij Duurstede
53:32
53:06
62
Pier Ehlhardt
Leeuwarden
53:38
52:54
63
Mark Schijf
Almere
53:57
53:29
64
Jeroen Jilisen
Amerongen
54:16
53:36
65
Gerbert Heiwegen
Culemborg
54:47
54:38
66
Gérard Hagmolen ot Hav
Amersfoort
54:53
54:22
67
John van Velzen
Woudenberg
55:10
55:03
68
Osman Cingil
Scherpenzeel Gld
55:13
54:53
69
Erik Lokhorst
Woudenberg
55:25
54:45
70
Gert-Jan Alberts
Maarn
55:32
54:45
71
Jeroen van Netten
Capelle aan den IJss
55:37
55:10
72
Aad Ramont
Scherpenzeel Gld
55:39
55:17
73
Charley van der Straat
Amsterdam Zuidoost
55:42
55:11
74
Stefan Nyffenegger
Assen
55:54
55:34
75
Aryan Goed
Woudenberg
56:01
55:59
76
Miguel Villarino
Wijk bij Duurstede
56:14
55:58
77
Wessel van Rietschoten
Werkhoven
56:15
55:50
78
Martinus
Maarn
56:20
56:01
79
Karel Schrama
Maarn
56:41
55:58
80
Arnoud van Os
Doorn
56:55
56:32
81
Pieter-Matthijs Fegel
Maarn
57:20
57:11
82
Teun Westbroek
Woudenberg
57:29
57:21
83
Arjan van Dijk
Amerongen
57:36
56:55
84
Marc Neven
Wijk bij Duurstede
57:37
57:08
85
Richard van de Veen
Scherpenzeel Gld
57:46
57:25
86
Dennis Wijnen
Maarn
58:45
58:37
87
Roger Jansen
Maarn
58:56
58:13
88
Xander Sterkenburg
Capelle aan den IJss
59:12
58:46
89
Martino van Zoeren
Maarn
59:21
58:59
90
Helmich Jousma
Scherpenzeel Gld
59:43
59:26
91
Renee Versseveld
Scherpenzeel Gld
1:00:11
59:53
92
Robin van Kooten
Maarsbergen
1:00:40
1:00:24
93
Joost Kooijman
Doorn
1:02:29
1:01:43
94
Robin van 't Wout
Tiel
1:03:41
1:02:54
95
Koen Dekker
Wijk bij Duurstede
1:05:02
1:04:30
96
Hugo Dokter
Maarn
1:05:08
1:04:47
97
Jacques Dokter
Maarn
1:05:09
1:04:48
98
Jeffrey van Velzen
Doorn
1:05:38
1:05:31
99
Karin Nyffenegger
Assen
1:14:45
1:14:24
100
Hans Vetter
Assen
1:14:45
1:14:25
10M40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rob Hilferink
Maarn
25:56
19:39
2
Erik van Iterson
Tiel
39:21
39:18
3
Nils Filius
Maarn
40:45
40:44
4
Edwin Marquart
Utrecht
40:54
40:51
5
Thomas A Burka
Leersum
41:01
40:59
6
Egbert Tick
Utrecht
41:03
41:01
7
Frank van Rooijen
Ede Gld
41:09
41:07
8
Nico Padding
Houten
41:39
41:36
9
Tonnie Mol
Ede Gld
42:02
42:02
10
Frans Willebrands
Baarn
42:18
42:13
11
Theo Walbeek
Goirle
43:39
43:37
12
Arnold Boomgaard
Gouda
43:42
43:17
13
Rob Marcus
Wijk bij Duurstede
44:22
44:15
14
Jan van 't Klooster
Zeist
44:24
44:21
15
Jaap Groenhof
Nieuwegein
44:47
44:42
16
Fokke Sybesma
Maarn
44:55
44:52
17
Wil Hovy
Maarn
44:56
44:54
18
Albert Stavenga
Woudenberg
45:07
45:03
19
Peter Witteman
Utrecht
45:12
45:05
20
Gerard Balvers
Wijk bij Duurstede
45:32
45:26
21
Erwin Mantingh
Utrecht
45:59
45:21
22
Peter Lieftink
Maarn
46:38
46:36
23
Ralf Verberne
Maarn
46:39
46:21
24
Sven Tolsma
Leersum
46:44
46:38
25
Rien de Greef
Maarsbergen
46:59
46:54
26
Peter de Bree
Zeist
47:21
47:02
27
Remco Wiegers
Driebergen-Rijsenbur
47:45
47:20
28
Hugo van Bers
Maarn
47:56
47:41
29
Pim Molemaker
Veenendaal
47:59
47:55
30
Paul Sijssens
Wageningen
48:17
48:06
31
Wim van de Maat
Ede Gld
48:22
48:16
32
Ed van Rouwendal
Zeist
48:29
48:12
33
Jos Bleijenberg
Maarn
48:39
48:17
34
Wim Roekel
Leusden
48:54
48:46
35
Henk van de Kamp
Leusden
48:54
48:46
36
Jan Zwijgers
IJsselstein Ut
48:59
48:50
37
Robbert Roosenboom
Utrecht
49:01
48:22
38
Hans Beyes
Houten
49:04
49:00
39
Van Leeuwen
Driebergen-Rijsenbur
49:05
48:35
40
Ron Janssen
De Bilt
49:05
48:36
41
Jaap van Lindonk
Sint Michielsgestel
49:07
48:41
42
Wicher Worst
Maarn
49:13
49:03
43
Henk Knol
Amersfoort
49:14
49:07
44
Reinder Zijlstra
Maarn
49:19
49:03
45
Henk Koning
Barneveld
49:23
48:50
46
Kees van der Graaf
Doorn
49:23
49:19
47
Chester Pruss
Belleville (USA)
49:24
48:59
48
René Wijnstok
Veenendaal
49:31
49:09
49
Frans Kooymans
Maarn
49:33
49:30
50
Willem van Ravenswaay
Zeist
49:35
49:25
51
Huub Rutten
Veenendaal
49:38
49:24
52
Johan Berkhoudt
Leersum
49:40
49:31
53
Jan Heikamp
Veenendaal
50:01
49:21
54
Arnold van Bruggen
Soest
50:01
49:38
55
Henny Bosselaar
Baarn
50:02
49:57
56
Shenan Josepha
IJsselstein Ut
50:20
50:12
57
Karsten Blomvik
Maarn
50:25
50:12
58
Dick Dijkhuizen
Bunschoten Spakenbur
50:38
50:26
59
Frank van den Bos
Bunschoten Spakenbur
50:38
50:06
60
Sybren van der Linde
Veenendaal
50:41
50:30
61
Adri Kosterman
Wijk bij Duurstede
50:46
50:34
62
Mikel Lindhout
Woudenberg
50:53
50:38
63
Remco Koedam
Nuenen
50:55
50:44
64
Cor Radix
Maarn
50:56
50:48
65
Wim Mudde
Rhenen
50:57
50:50
66
Steven Vos
Soesterberg
51:01
50:26
67
Gerrit Oskam
Maarn
51:13
51:10
68
Kees Voorsluijs
Barneveld
51:20
51:08
69
Sander Gejas
Maarn
51:27
50:40
70
Marcel Hartman
Maarn
51:32
51:26
71
Paul Tenhaven
Bilthoven
51:43
51:09
72
René de Jong
Maarn
51:45
51:23
73
Hans Oostindiën
Baarn
51:56
51:34
74
Hans van Vucht
Wijk bij Duurstede
51:59
51:30
75
Richard Nieuwkerk
Driebergen-Rijsenbur
52:03
51:45
76
Jos Groeneweg
Maarn
52:03
51:59
77
Jaap Neele
Leersum
52:10
51:45
78
Pieter Lalkens
Maarn
52:20
52:09
79
Loek Kullberg
Maarn
52:28
52:16
80
Fons Laudy
Maarn
52:31
52:20
81
Chris Driessen
Houten
52:34
51:52
82
Aad van der Ven
Maarn
52:35
52:07
83
Jan-Willem Uilenreef
Driebergen-Rijsenbur
52:38
52:12
84
Tim van Vliet
Wijk bij Duurstede
53:01
52:21
85
Ab de Zeeuw
Uithoorn
53:01
52:37
86
Tom Weustink
Wijk bij Duurstede
53:03
52:36
87
Mark Griep
Doorn
53:17
52:33
88
Cees Nieuwendijk
Maarn
53:19
53:06
89
Jan Sijssens
Breda
53:27
53:09
90
Rob Radstok
Driebergen-Rijsenbur
53:27
53:01
91
Edwin Dijkshoorn
Scherpenzeel Gld
53:32
53:12
92
Harrie van Hoof
Cothen
53:39
52:58
93
Johan Knol
Maarn
53:40
53:35
94
Willem Goris
Zeist
53:45
53:15
95
Ben Kostwinder
Maarn
53:56
53:44
96
John de Vries
Baarn
53:59
53:53
97
Michiel van Haeff
Driebergen-Rijsenbur
54:00
53:49
98
Rene van den Bosch
Doorn
54:03
54:01
99
Joost Jacobs
Soest
54:07
53:35
100
Goof van den Heijkant
Maarsbergen
54:08
54:05
101
Martin van Geffen
Elst Ut
54:12
53:29
102
Marcel Schoon
Dordrecht
54:16
53:35
103
Van der Velden
Maarsbergen
54:18
53:35
104
Ben de Jong
IJsselstein Ut
54:21
53:38
105
Marcel van Dijk
Austerlitz
54:21
53:52
106
Rinie Merkenij
Scherpenzeel Gld
54:22
54:07
107
Ton Schuurman
Langbroek
54:24
54:16
108
Martien Brinkman
De Bilt
54:25
54:14
109
Wolter Zandberg
Rotterdam
54:30
54:24
110
Rolf Brok
Soesterberg
54:30
54:03
111
Paul Schroeder
Doorn
54:37
54:05
112
Frank van den Berk
Maarn
54:42
54:39
113
Paul Brok
Son
54:54
54:27
114
Rien Roosen
Wijk bij Duurstede
54:55
54:22
115
Wilfred Ruis
IJsselstein Ut
54:56
54:13
116
Piet van Dijck
Utrecht
54:56
54:51
117
Gerald Dirksen
Wijk bij Duurstede
55:01
54:22
118
Felix Gloudemans
Utrecht
55:06
54:33
119
Ron Fortman
Leersum
55:21
55:05
120
Erik Bette
Scherpenzeel Gld
55:23
54:47
121
Ernst-Jan Schubad
Driebergen-Rijsenbur
55:38
55:06
122
Ritus Meinders
Zuidveld
55:47
55:25
123
Wilmar Zwanenburg
Scherpenzeel Gld
55:59
55:41
124
Jean-Michel Chavernac
Wijk bij Duurstede
56:05
55:25
125
Dick Kamps
Woudenberg
56:06
55:24
126
Wytze Feringa
Maarn
56:09
55:33
127
Servaas Grul
Odijk
56:15
55:32
128
Luuk de Graaf
Maarn
56:25
56:01
129
Jaap van den Berg
Leersum
56:30
55:57
130
Fred Hartog
Amsterdam
56:35
56:06
131
Bert de Vries
Doorn
56:42
55:58
132
Peter Jansen
Utrecht
56:43
56:04
133
Bertjan Sneller
Maarn
56:48
56:48
134
Bert Lokhorst
Maarsbergen
56:50
56:46
135
Martin Roelofs
Langbroek
56:57
56:37
136
Harry Theuws
Best
56:57
56:44
137
Gerard Sirks
Maarn
57:01
56:57
138
Willem Kok
Scherpenzeel Gld
57:09
56:53
139
Ton Wagenvoort
Utrecht
57:38
56:53
140
Paul Meijer
Maarn
57:51
57:27
141
Alex van Veenendaal
Wijk bij Duurstede
57:59
57:31
142
Bob Hoogenboom
Maarn
58:06
57:43
143
Hans Freitag
Zeist
58:19
57:42
144
Kees Sijssens
Maarn
58:22
58:04
145
Frans Ratelband
Utrecht
58:31
58:13
146
Jan A Renkema
Maarn
58:34
57:58
147
Peter-Paul Moors
Maarn
58:42
58:03
148
Wim Cornelese
Leersum
58:42
58:08
149
Gert Koudijs
Maarn
58:47
58:18
150
Jos Dessens
Bosch en Duin
58:49
58:16
151
Hugo Vos
Woudenberg
59:06
58:38
152
Harry van Dam
Maarsbergen
59:08
58:32
153
Gert Jan Kraan
Doorn
59:14
58:51
154
Henco van Helsdingen
Utrecht
59:18
58:52
155
Eddie Koornneef
Doorn
59:23
58:47
156
Adrie de Fluiter
Maarn
59:25
59:13
157
Harm Jan Korthals Alte
Driebergen-Rijsenbur
59:31
58:59
158
Frits de Hoop
Utrecht
59:36
58:56
159
Henk van den Hooven
Driebergen-Rijsenbur
59:49
59:18
160
Peter de Jong
Amsterdam
59:59
59:41
161
Jurgen Smidt
Leersum
1:00:07
59:39
162
Joop Kooij
Maarn
1:00:10
59:32
163
Gert Renkema
Leiden
1:00:25
59:51
164
Ad Vermeulen
Utrecht
1:00:26
59:54
165
Jur Raatjes
Maarn
1:00:35
1:00:27
166
Peter Dorst
Woudenberg
1:00:42
1:00:03
167
Richard van Trigt
Eindhoven
1:00:47
1:00:06
168
Joop Muller
Maarn
1:00:56
1:00:21
169
Joep Dresen
Zeist
1:00:56
1:00:19
170
Theo Broshuis
Wijk bij Duurstede
1:01:07
1:00:35
171
Patrick van der Berg
Maarn
1:01:35
1:00:55
172
Wout ter Beek
Bunschoten Spakenbur
1:01:46
1:01:14
173
Gert Hop
Bunschoten Spakenbur
1:01:47
1:01:13
174
Cees van Gelder
Scherpenzeel Gld
1:02:20
1:02:04
175
Henk Westland
Amerongen
1:02:26
1:01:47
176
Ed Pipers
Bosch en Duin
1:02:43
1:02:20
177
Wimjan Schippers
Bilthoven
1:03:06
1:02:36
178
Piet Callaars
Utrecht
1:03:07
1:02:36
179
Robert Warmenhoven
Loenen aan de Vecht
1:03:07
1:02:33
180
Tjeerd de Boer
Wijk bij Duurstede
1:03:50
1:03:19
181
Gerard Geerlings
Soesterberg
1:03:56
1:03:18
182
Frans Marlet
Driebergen-Rijsenbur
1:04:41
1:04:05
183
Frans van Rijthoven
Soesterberg
1:04:52
1:04:09
184
Gijs Bleijenberg
Maarn
1:06:23
1:05:52
185
Jacques Lelijveld
Wijk bij Duurstede
1:07:15
1:06:47
186
Wim Rodenhuis
Hilversum
1:07:28
1:07:14
187
René Brouwer
Wijk bij Duurstede
1:07:30
1:06:52
188
Roel Eijgenraam
Odijk
1:07:33
1:06:46
189
Johan Meijdam
Scherpenzeel Gld
1:07:51
1:07:33
190
Johan Kwa
Amstelveen
1:08:10
1:07:22
191
Gerard Rijnfrank
Zeist
1:08:33
1:08:02
192
Dirk Tak
Odijk
1:09:06
1:08:29
193
Martin Anbeek
Veenendaal
1:09:35
1:09:09
194
Thijs Meinders
Maarsbergen
1:09:40
1:09:21
195
Jorijn de Bruin
Wijk bij Duurstede
1:11:13
1:10:39
196
Fred Schregardus
Maarsbergen
1:11:29
1:11:25
197
Peter Alons
Maarn
1:21:56
1:21:33
10VSE, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ynske Rodenhuis
Hilversum
50:34
50:28
2
Amy Veenendaal
Cothen
51:00
50:36
3
Lieselotte Groen
Doorn
52:04
52:01
4
Nadine de Visser
Leiden
52:27
52:18
5
Manon Veenendaal
Wijk bij Duurstede
54:37
54:13
6
Linda de Heer
Woudenberg
55:58
55:35
7
Leonie Brandt
Wijchen
56:06
55:38
8
Lisa Verberne
Amsterdam
56:19
56:11
9
Wanda Veenendaal
Doorn
57:24
57:00
10
Esther Renes
Maarn
57:40
57:25
11
Mireille Verhoeven
Utrecht
57:59
57:49
12
Georgette Kloof
Asch
1:00:10
59:38
13
Dieuwertje Weber
Utrecht
1:00:41
59:57
14
Sanne Westbroek
Maarn
1:01:47
1:01:34
15
Jennifer van Asselen
Maarn
1:01:49
1:01:36
16
Denise de Beer
Doorn
1:01:53
1:01:34
17
Sandra van Veen
Soest
1:02:44
1:02:10
18
Daphne Bron
Langbroek
1:02:47
1:02:44
19
Mascha van Burgsteden
Maarn
1:03:19
1:02:33
20
Tertia Huyser
Maarn
1:05:43
1:04:57
21
Hendra Huyser
Eindhoven
1:05:43
1:04:56
22
Jeske van Vossen
Utrecht
1:06:44
1:05:59
23
Monique Lelijveld
Wijk bij Duurstede
1:07:15
1:06:47
24
Martje Theuws
Utrecht
1:08:17
1:07:33
10V35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lia Wijnberger
Utrecht
39:07
39:06
2
Liselotte Verschuuren
Maarn
41:57
41:56
3
Anneke Stavenga
Woudenberg
44:34
44:32
4
Ans van Veenendaal
Leersum
46:33
46:27
5
Esther Oerlemans
De Bilt
46:40
46:31
6
Karien Guinee
Naarden
50:08
49:58
7
Petra Mulder
IJsselstein Ut
50:41
50:34
8
Jolanda Hamers
Odijk
50:49
50:20
9
Welmoed Mijndertsma
Maarsbergen
50:56
50:31
10
Petry van Engelenhoven
Maarn
52:07
51:57
11
Sandra Laane
Doorn
52:19
51:35
12
Lia Turkesteen
Maarn
52:34
52:31
13
Nicolette Hop
Bunschoten Spakenbur
53:00
52:27
14
Maud Hoefnagels
Maarn
53:19
52:54
15
Winifried Pietersen
Doorn
53:30
53:01
16
Marielle Bleijenberg
Maarn
53:38
53:16
17
Ria van Basten
Maarn
53:45
53:36
18
Nathalie Bleijerveld
Baarn
53:59
53:55
19
Ria Stegeman
Maarn
54:04
53:51
20
Henriëtte Hopman
Doorn
54:19
54:15
21
Jennifer Jansen
Maarn
54:38
53:55
22
Tettie Wiechers
Doorn
54:39
54:35
23
Petra De Gans Agterber
Maarn
54:42
54:35
24
Paula Mostert
Bathmen
55:02
54:50
25
Irene Weijers
Wijk bij Duurstede
55:03
54:33
26
Mieke Moor
Doorn
55:17
54:55
27
Ellen Visser
Gouda
55:23
54:58
28
Linda Weerdenburg
Vianen Ut
55:24
54:58
29
Simone Knijff
Utrecht
55:24
54:57
30
Yvonne Schubad
Driebergen-Rijsenbur
55:32
55:00
31
Hanneke Suvaal
Maarn
55:37
55:37
32
Nynke Hendriks
Doorn
55:46
55:02
33
Joke Zwijgers
IJsselstein Ut
55:50
55:39
34
Willeke Heijndijk
Woudenberg
55:58
55:36
35
Marion Bogers
Wageningen
56:24
56:05
36
Evelien Brouwer
Amersfoort
56:26
56:05
37
Hilde Habicht
Amersfoort
56:28
56:09
38
Nadine Meertens
Utrecht
56:38
56:18
39
Marja van Eck
Doorn
56:43
56:04
40
Ellen Datema
Montfoort
57:04
56:50
41
Brigitte Linnenbank
Leusden
57:38
56:52
42
Solveigh Sleeuwenhoek
Maarsbergen
57:41
57:25
43
Mirriam Ponds
Leersum
57:44
57:26
44
Lisette Goldberg
Maarn
57:54
57:30
45
Daniëlle de Graaff
Ederveen
59:06
58:37
46
Marion Verberne
Maarn
59:17
59:11
47
Gerda Schregardus
Maarsbergen
59:17
59:11
48
Wilma Voorwerk
Wijk bij Duurstede
59:18
58:39
49
Sandra Brouwer
Soesterberg
59:41
59:04
50
Jannet Hatzmann
Amersfoort
59:41
59:04
51
Anne-Marie Heijkamp-v
Doorn
59:47
59:39
52
Marian Slinger
Woudenberg
1:00:03
59:17
53
Christine Manders
Maarn
1:00:20
59:51
54
Diny Hendriksen
Woudenberg
1:00:39
59:53
55
Leonora Lagerweij
Renswoude
1:00:46
1:00:17
56
Marjon van Eck
Elst Ut
1:00:52
1:00:11
57
Renate Lagerweij
Renswoude
1:00:59
1:00:32
58
Joke Boon
Scherpenzeel Gld
1:01:06
1:00:28
59
Bea van Manen
Scherpenzeel Gld
1:01:26
1:01:11
60
Anja Budding
Amerongen
1:01:40
1:00:59
61
Petra Iseger
Wijk bij Duurstede
1:01:41
1:01:34
62
Berdine Vos
Doorn
1:01:41
1:00:55
63
Inge La Riviere
Wijk bij Duurstede
1:01:44
1:01:16
64
Kristie Raatgever
Wijk bij Duurstede
1:01:47
1:01:28
65
Connie Kolfschoten
Montfoort
1:01:47
1:01:33
66
Jeanet Poelstra
Doorn
1:01:53
1:01:35
67
Berlinda van Dijk
Amerongen
1:02:07
1:01:25
68
Annemarie Korte
Maarn
1:02:51
1:02:06
69
Anneke Oosterhuis
Amersfoort
1:02:56
1:02:36
70
Ilse Odijk
Schalkwijk
1:03:02
1:02:40
71
Diana Hogenaar
Baarn
1:03:03
1:02:59
72
Marjan Tuls
Houten
1:03:14
1:02:53
73
Stella Donkervoort
Driebergen-Rijsenbur
1:03:17
1:02:41
74
Riet Theuws
Best
1:03:18
1:02:34
75
Ingrid van de Wetering
Scherpenzeel Gld
1:03:25
1:02:52
76
Freda Koudijs
Maarn
1:03:45
1:03:21
77
Irene Bleijenberg
Maarn
1:03:45
1:03:20
78
Kristel Greup
Doorn
1:03:49
1:03:25
79
Teuni van Ziel-Tijssel
Langbroek
1:03:54
1:03:18
80
Bernadette Linnebank
Wijk bij Duurstede
1:03:54
1:03:16
81
Rita Rodenhuis-Ohm
Hilversum
1:04:29
1:04:12
82
Geanne van Arkel
Scherpenzeel Gld
1:05:30
1:05:15
83
Myrthe Stevens
Utrecht
1:05:41
1:05:00
84
Patty Willeboordse
Maarn
1:06:07
1:05:25
85
Jolande Voogt
Voorschoten
1:06:33
1:06:10
86
Saskia van der Zwaal
Doorn
1:06:41
1:06:39
87
Marjan Hamersma
Maarn
1:06:43
1:06:00
88
Gerry Bleijenberg
Maarn
1:06:48
1:06:17
89
Gerda van Elst
Amerongen
1:07:04
1:06:20
90
Miriam Rutten
Leersum
1:07:22
1:07:15
91
Jeanine de Winter
Maarn
1:08:23
1:07:57
92
Marjon Cozijn
Maarn
1:08:23
1:07:58
93
Heidi Knol-Mom
Maarn
1:08:23
1:08:15
94
Petra Bosman
Amersfoort
1:08:23
1:08:15
95
Berna Tak
Odijk
1:09:06
1:08:31
96
Anne van Niel
Maarsbergen
1:09:40
1:09:21
97
Dineke Beekelaar
Scherpenzeel Gld
1:10:36
1:10:21
98
Jeanet van Harselaar
Ochten
1:10:48
1:10:09
99
Ceciel Kroeze
Utrecht
1:13:12
1:12:51
100
Tineke Kroeze
Driebergen-Rijsenbur
1:13:12
1:12:51
101
Nannie van Dam
Maarsbergen
1:18:37
1:18:02
21MSE, 21,1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tino van Garderen
Leusden
1:24:32
1:24:31
2
Rik Wolswinkel
Woudenberg
1:24:36
1:24:36
3
Hakim Najib
Amerongen
1:27:59
1:27:58
4
Ivo Glastra
Amersfoort
1:29:15
1:29:12
5
Arno Doornenbal
Amersfoort
1:34:18
1:33:58
6
Lars de Bekker
Bergschenhoek
1:35:54
1:35:44
7
Marijn van Trier
Doorn
1:37:53
1:37:34
8
Juri Hertog
Veenendaal
1:38:38
1:38:37
9
Randal de Boer
Scherpenzeel Gld
1:38:55
1:38:34
10
Charl Janga
Heerhugowaard
1:42:13
1:41:45
11
Arend Legemaat
Maarn
1:42:36
1:42:34
12
Peter Hamersma
Veenendaal
1:43:06
1:42:55
13
Jacco Glerum
Bleiswijk
1:45:05
1:44:54
14
Huib de Goeij
Utrecht
1:47:32
1:47:30
15
Simon Hoogenkamp
Maarn
1:48:32
1:48:11
16
Ronald Veraart
Utrecht
1:48:39
1:48:26
17
Eelko L'Abee
Leersum
1:51:59
1:51:29
18
Bas Dijkstra
Amersfoort
1:52:57
1:52:33
19
Paul van Veen
Lelystad
1:55:30
1:55:21
20
Marco Klaassen
Utrecht
1:57:20
1:56:57
21
Harold Boer
Driebergen-Rijsenbur
1:59:10
1:58:53
22
Patrick Custers
Doorn
2:03:32
2:03:18
23
Craig Shine
Leiden
2:08:02
2:07:48
24
Karsten Becker
Wageningen
2:11:38
2:11:02
25
Marc Koerts
Doorn
2:15:19
2:15:01
21M40, 21,1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Bruning
Odijk
1:24:54
1:24:51
2
Wytze Muijzert
Utrecht
1:26:06
1:26:03
3
Ferdi Welmer
Delft
1:27:09
1:27:09
4
Jacco van der Kuil
Rockanje
1:28:11
1:28:09
5
Hans Donker
Maarn
1:29:33
1:29:24
6
Diederik Aarendonk
Bunnik
1:31:55
1:31:53
7
Ronald van Gameren
Maarn
1:32:00
1:31:58
8
Johan Welmer
Leersum
1:33:42
1:33:41
9
Hans van Schaik
Woudenberg
1:35:58
1:35:50
10
Jack Jansen
Maarn
1:37:58
1:36:56
11
Ton Hoefakker
Zeist
1:38:15
1:38:10
12
Sander Lokhorst
Amsterdam
1:39:21
1:38:57
13
Erwin Amersfoort
Maarn
1:39:42
1:39:40
14
Martin van Noort
Harderwijk
1:41:06
1:40:40
15
Evert Bijl
Pijnacker
1:41:41
1:41:19
16
Karel Doest
Nijkerk Gld
1:41:43
1:41:37
17
Bert van den Berg
Maarn
1:44:09
1:44:01
18
Jean-Michel THEODEN
Maarn
1:45:57
1:45:45
19
Jan Moraal
Delfgauw
1:47:53
1:47:38
20
Gerrit Polman
Doorn
1:50:33
1:49:59
21
Roel ter Horst
Wageningen
1:50:51
1:50:15
22
Ronald Jolink
Leersum
1:51:07
1:51:04
23
Bart Meijer
Doorn
1:52:20
1:52:07
24
Rob Zilver
Utrecht
1:53:02
1:52:50
25
Colin Morrison
Hilversum
1:54:57
1:54:33
26
Jo Rutten
Leersum
1:59:10
1:59:02
27
Henk Nimberg
Doorn
1:59:45
1:59:13
28
Egbert van der Woude
Maarn
2:00:41
2:00:26
29
Ronald Gerrits
Voorschoten
2:01:29
2:01:08
30
Gert-Jan Sikking
Bilthoven
2:02:00
2:01:36
31
Rien de Klerk
Doorn
2:02:59
2:02:14
32
Johan Wempe
Scherpenzeel Gld
2:05:30
2:05:10
33
Hans Haak
Nijkerk Gld
2:07:42
2:07:33
34
Jack van den Hengel
Odijk
2:10:06
2:09:50
35
Bas Volleberg
Wijk bij Duurstede
2:10:54
2:10:40
36
IF van Harskamp
's-Gravenhage
2:11:36
2:11:22
37
Michel Chatelin
's-Gravenhage
2:13:44
2:13:30
38
Mees Hazeleger
Maarsbergen
2:19:37
2:19:09
39
Johan Caljé
Maarn
2:23:02
2:22:25
21M50, 21,1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aart Stigter
Amerongen
1:16:41
1:16:39
2
John de Rooij
Venray
1:25:17
1:25:16
3
Henri Koper
Wijk bij Duurstede
1:39:02
1:38:53
4
Leo Snijders
Capelle aan den IJss
1:43:48
1:43:26
5
Cor van der Blom
Bergschenhoek
1:46:15
1:46:04
6
Wil van den Hout
Driebergen-Rijsenbur
1:47:37
1:47:28
7
Martin Kemperman
Doorn
1:47:55
1:47:11
8
Harry Mengers
Utrecht
1:48:53
1:48:43
9
Harry van der Helm
Driebergen-Rijsenbur
1:48:55
1:48:37
10
Ernst Pommerel
Amersfoort
1:48:56
1:48:51
11
Nico Wolswinkel
Veenendaal
1:49:02
1:48:46
12
Kees van Rietschoten
Werkhoven
1:49:25
1:48:56
13
Paul Groen
Doorn
1:52:34
1:52:26
14
Gert van Ziel
Langbroek
1:57:50
1:57:46
15
Flip van de Waerdt
Maarsbergen
1:58:16
1:58:09
16
Henk Kamp
Woudenberg
2:02:01
2:01:22
17
Henk Vos
Maarn
2:02:49
2:02:42
18
Wieb Bron
Langbroek
2:02:55
2:02:49
19
Ton van Dam
Driebergen-Rijsenbur
2:03:29
2:03:20
20
Ronald Wijburg
Houten
2:05:49
2:05:36
21
Jos Blom
Zeist
2:08:07
2:08:00
22
Han Giok Kwee
Werkhoven
2:10:56
2:10:27
23
Ron Spruit
Driebergen-Rijsenbur
2:13:52
2:13:31
24
Wim Kwekkeboom
Doorn
2:31:48
2:30:38
21VSE, 21,1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kim Coster
's-Gravenhage
2:13:31
2:13:17
2
Simone van Oord
Maarn
2:19:05
2:18:50
3
Henriiette van Eckevel
Doorn
2:28:36
2:27:28
21V35, 21,1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marjan van Garderen
Driebergen-Rijsenbur
1:43:29
1:43:13
2
Marjolein Tiemens-Huls
Driebergen-Rijsenbur
1:58:47
1:58:39
3
Monique Sloots
Amersfoort
2:06:12
2:05:56
4
Lizzy Lieftink
Maarn
2:07:01
2:06:51
5
Ineke Duitscher-Hummel
Woerden
2:19:10
2:19:05
6
Gabriela Esteruelas
's-Gravenhage
2:28:34
2:28:22
7
Samantha Souisa
Diemen
2:28:37
2:28:27
21V45, 21,1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Carla van Lint
Cothen
1:53:27
1:53:23
2
Marjon Boers
Utrecht
2:02:02
2:01:32
3
Els van der Linden
Wijk bij Duurstede
2:04:54
2:04:50
4
Sylvia Hoenderkamp
Maassluis
2:05:51
2:05:10
5
Corrie van Leersum
Woudenberg
2:13:47
2:13:37
6
Marjolein van Beek
Langbroek
2:24:31
2:23:22
Bewolkt, circa 21 graden
Windrichting West, kracht 4

Kijk op www.heuvelrugloop.nl voor een gratis
persoonlijk certificaat !
..... Neem de uitdaging aan .....
www.heuvelrugloop.nl
www.uitslagen.nl
04-07-2008 19:38