Uitslagenlijst 25e Munnikenslaglooop

Rouveen - Woensdag 18 juni 2008

800 J, 800M. JONGENS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elrik Schra
Rouveen
2:55
2
Chris Dankelman
Arrien
3:08
3
Daimen Schra
Rouveen
3:15
4
Daan Kattenberg
Rouveen
3:20
5
Marcel Tiemes
Rouveen
3:22
6
Marius Boom
Meppel
3:23
7
Dylan Bisschop
Rouveen
3:24
8
Cas van Keulen
Rouveen
3:30
9
Ramon Mussche
Staphorst
3:31
10
Christiaan Ritsma
Rouveen
3:32
11
Matthias Mijnheer
Rouveen
3:36
12
Joran Knoll
Rouveen
3:43
13
Frank Timmerman
Rouveen
3:44
14
Mark Timmerman
Rouveen
3:47
15
Mike Hulst
Rouveen
3:49
16
Gerco Ritsma
Rouveen
3:50
17
Thijs IJspeerd
Zwartsluis
3:51
18
Dennis Huls
Rouveen
3:52
19
Pieter Boermans
Rouveen
3:53
20
Jari Kouwen
ACO Van Elderen
3:54
21
Eric Bloemert
Rouveen
3:57
22
Thomas Slager
Rouveen
3:58
23
Gerco Ritsma
Rouveen
4:00
24
Arjen Palland
Rouveen
4:02
25
Joan Knoll
Rouveen
4:03
26
Bart Kattenberg
Rouveen
4:05
27
Jochem de Weerd
Rouveen
4:09
28
Christiaan Bril
Rouveen
4:10
29
Andries Knoll
Rouveen
4:13
30
Gerdinand Koobs
Rouveen
4:14
31
Marc Kruidhof
Rouveen
4:14
32
Niek van de Veen
Rouveen
4:15
33
Sven Knoll
Rouveen
4:33
34
Martijn Veerman
Rouveen
4:34
35
Erik-Jan Compagner
Rouveen
4:37
36
Rick Buitenhuis
Rouveen
4:39
37
Thomas Harink
Rouveen
4:49
800 M, 800M. MEISJES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emile Corbeth
ACO Van Elderen
3:05
2
Daphne Dikkers
AV De Sprinter
3:21
3
Dominiek Hulzebos
HAC '63
3:22
4
Ilona Compagner
Rouveen
3:25
5
Mellanie Schra
Rouveen
3:28
6
Ilona Veerman
De Mini-Gazelles
3:33
7
Leon Lindeboom
Rouveen
3:37
8
Dayna Schra
Rouveen
3:38
9
Vera Paarhuis
De Mini-Gazelles
3:39
10
Sonja Wijnia
De Mini-Gazelles
3:42
11
Rchelle de Weerd
Rouveen
3:48
12
Dalina Mulder
Punthorst
3:49
13
Floortje Corbeth
ACO Van Elderen
3:50
14
Lode Lindeboom
3:51
15
Vera Hulzebos
Zuidwolde Dr
3:52
16
Sharon Kuiker
Rouveen
3:52
17
Michelle Tiemes
Rouveen
3:54
18
Laura Klomp
Rouveen
3:55
19
Willemijn IJspeerd
Zwartsluis
3:56
20
Iris v Veen
Rouveen
3:58
21
Luna Lindeboom
3:59
22
Ilse de Haan
Rouveen
4:00
23
Lotte Palland
Rouveen
4:03
24
Merit Konterman
4:13
25
Sanne Vonck
Rouveen
4:16
26
Iris Troost
Rouveen
4:17
27
Naomi Mussche
Rouveen
4:17
28
Ilse Hulst
Rouveen
4:19
29
Melissa Nijboer
Rouveen
4:21
30
Carmen Veldman
Rouveen
4:25
31
Lorian Lindeboom
Rouveen
4:33
32
Marijke Barthmuss
Rouveen
4:44
33
Avithal Weerman
Rouveen
4:46
34
Denise Vonck
Rouveen
4:50
35
Marleen Knoll
Rouveen
5:39
36
Anne-Lynn Witte
Rouveen
7:02
37
Bijou Stam
Rouveen
7:27
38
Saskia Compagner
Rouveen
8:46
1600V, 1600M. JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Inga Bakker
ACO Van Elderen
6:24
2
Gerline Crediet
Nieuwleusen
6:48
3
Sanne Schra
Rouveen
6:50
4
Marit Buitenhuis
Rouveen
6:51
5
Sanne Otten
ACO Van Elderen
6:52
6
Corine Ritsma
Rouveen
7:01
7
Anke Hasper
AV De Sprinter
7:12
8
Laura Akkerman
Staphorst
8:02
9
Ilse van Lente
Rouveen
8:11
10
Iris Hoekstra
Hoogeveen
8:36
1600M, 1600M. JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jordy Dikkers
AV De Sprinter
5:28
2
Bastiaan Zandbergen
HAC '63
5:33
3
Dave Hulzebos
HAC '63
5:43
4
Lars Bakker
ACO Van Elderen
6:10
5
Stefan Vos
Rouveen
6:13
6
Jurgen Hoorn
Ruinen
6:14
7
Bram Inberg
AV De Sprinter
6:15
8
Hylke Tietsma
Rouveen
6:47
9
Ronald Kin
Rouveen
6:55
10
Patrick Tiemes
Meppel
6:56
11
Ruben Hoekstra
Hoogeveen
7:18
12
Joran Schra
Rouveen
7:28
2400V, 2400M. JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daphne Zanting
AV De Sprinter
10:57
2
Jorinda Nijboer
Rouveen
11:39
3
Renate Akkerman
Staphorst
12:16
4
Marleen Kin
Rouveen
12:56
2400M, 2400M. JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alwin Hoorn
AV De Sprinter
8:53
2
Mark Schra
Rouveen
8:57
3
Allard Crediet
Nieuwleusen
10:12
4
Wietse Hasper
Meppel
11:25
5D, 5 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jazlin Ruinemans
Start '78
19:05
2
Manon Herbert
Spurt '88
20:45
3
Margje Timmerman
AG '85
21:01
4
Tmara de Vries
Meppel
22:16
5
Geja Kisteman
Rouveen
23:16
6
Diny Gelderman
AG '85
23:39
7
Jennie Braqamskamp
Rouveen
23:57
8
Gerda Akkerman
AG '85
24:25
9
Hanneke Timmerman
AG '85
24:41
10
Marielle Timmerman
Punthorst
24:56
11
Marieke Veeman
Rouveen
24:58
12
Henk Knoll
Rouveen
25:00
13
Renate van den Berg
Rouveen
26:40
14
Jeanette Mussche
Rouveen
27:26
15
Helga Tietsma
Rouveen
29:18
5H, 5 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefan Postma
Meeuwsen Ten Hoopen
16:14
2
Erwin Akkerman
AG '85
16:33
3
Harold Kruidhof
AG '85
16:34
4
Erik Leusink
Punthorst
16:48
5
Erik Driesen
Vollenhove
16:58
6
Willem Kreulen
Meeuwsen Ten Hoopen
17:12
7
Gerard Tuin
Staphorst
17:21
8
Patrick Postma
Meeuwsen Ten Hoopen
18:20
9
Marc Boom
Meppel
18:23
10
Dennis Veldkamp
Triathlon
18:24
11
Jan Bloemens
Staphorst
18:37
12
Gerjan Petter
Start '78
18:46
13
Arjen Driesen
18:49
14
Sean Patrick Roos
Ruinen
18:51
15
Maurits Korterink
Rouveen
18:56
16
Bert Veijer
Staphorst
18:58
17
Stefan Schra
Rouveen
18:59
18
Erik Lindenholz
Rouveen
19:02
19
Rolf Kok
Rouveen
19:04
20
Ronald Kruidhof
Staphorst
19:20
21
Willem Bloemert
Rouveen
19:29
22
Jan Veijer
Staphorst
19:37
23
Theo Bolks
Rouveen
19:48
24
Willem Bloemert
Staphorst
19:49
25
Martin Knoll
Rouveen
19:55
26
Bert Huls
Staphorst
19:58
27
Bennie Benjamins
Hoogeveen
20:16
28
Andre Brakke
Staphorst
20:19
29
Willem Vogelzang
Staphorst
20:20
30
Joop Schra
Rouveen
20:21
31
Marco Knoll
Rouveen
20:24
32
Jurjen van der Horst
Rouveen
20:26
33
Allard Bouwmeester
Rouveen
20:28
34
Ruud Veerman
Rouveen
20:30
35
Okke Jan Dorma
Rouveen
20:31
36
Dick Bloemert
Staphorst
20:32
37
Rene Geertman
Zwartsluis
20:42
38
Herjo Schuurhuis
Rouveen
20:43
39
Herman Schra
Genemuiden
20:44
40
Roel Poolman
AG '85
20:48
41
Klaas-Jan Kisteman
Rouveen
21:10
42
Jos Kuiper
Rouveen
21:13
43
Henro Nijboer
Rouveen
21:24
44
Frank Overweg
Staphorst
21:25
45
Theo van der Horn
AG '85
21:31
46
Herman Mulder
Staphorst
21:36
47
Danny Kooiker
Staphorst
21:42
48
Jan Talen
Staphorst
21:48
49
Rene Harink
Rouveen
21:58
50
Dick Lindeboom
Rouveen
22:00
51
Jos Bouwmeester
Rouveen
22:16
52
Alfred Visscher
Rouveen
22:24
53
Lefert Bos
Nieuwleusen
22:32
54
Wilrik Kuiper
Rouveen
22:38
55
Klaas Boessenkool
Staphorst
23:30
56
Egbert Kuiper
Hoogeveen
23:41
57
Jan Boessenkool
Staphorst
24:39
58
Johan Trompetter
Rouveen
24:48
5H4+, 5 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melchior van de Pol
AV '34
16:21
2
Gerrit-Jan Tichelaar
avVN
16:40
3
Heerke Postma
Start '78
17:47
4
Jan Schra
AG '85
18:48
5
Harm Kolvoort
Start '78
19:03
6
Ad Rooodhuijzen
Start '78
19:40
7
Hein Poolman
Rouveen
19:49
8
Jebbe Westerbeek
Start '78
19:56
9
Harm Horstede
AG '85
20:06
10
Dick Stolte
AG '85
20:14
11
Pieter Courtz
Nieuwleusen
21:06
12
Henk Schra
Rouveen
21:29
13
Gerrit Lijkendijk
Hoogeveen
21:33
14
Ben Schrijver
Lemelerveld
22:14
15
Jan Albert Tietsma
Rouveen
22:25
16
Mas Boom
Meppel
22:28
17
Jan Hofstede
Staphorst
22:46
18
Piet Elzinga
Nieuwleusen
23:42
19
Arie Meyer
Punthorst
24:01
20
Johannes Kuilder
SISU
24:17
21
Nico Wassens
Dedemsvaart
24:44
22
Derk Knoll
Rouveen
24:51
23
Johan van Santen
avVN
25:22
24
Jan Haagsma
Friesland
26:28
25
Albert Eissen
Reestrunners
27:17
10D, 10 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Inge Snoeken
Loopgroep Ruinen
42:59
2
Marleen Herbert
Spurt '88
43:22
3
Mirella Makkinga
Nieuwleusen
43:59
4
Hilda Paarhuis-Vissche
Rouveen
46:00
5
Jenny Boverhuis
AV De Sprinter
49:12
6
Helga Steenbergen
Ruinen
50:23
7
Cristel Talen
Meppel
51:08
8
Geja Wanders
AV De Sprinter
54:25
10H, 10 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Iwan Kamminga
Aquilo
32:39
2
Jan Scheenstra
Start '78
33:34
3
Gilles Hainselin
HAC '63
34:48
4
Gerard Kroes
Cialfo
37:14
5
Gert Berenst
Twenterand
39:09
6
Jan Dunnink
Reestrunners
39:17
7
Bert Snijder
Zuidwolde Dr
39:23
8
Alfred Beens
Genemuiden
39:26
9
Arndrik Westenbrink
Reestrunners
40:27
10
Christian Esselbrugge
AV De Sprinter
40:34
11
Marco Lindenholz
Rouveen
40:44
12
Klaas Brand
Staphorst
42:18
13
Freek van de Graaf
De Gemzen
43:18
14
Marcel Roo
Rouveen
46:32
15
Lambert Akkerman
AG '85
46:58
16
Herman Hulst
Rouveen
47:20
17
Roelof Kleis
Staphorst
47:41
18
Oscar Bijvank
Meppel
47:55
19
Wiljan Nooren
LGR '88
48:29
10H4+, 10 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Reinder
avVN
34:29
2
Harm Kooiker
AG '85
37:16
3
Arend-Jan van de Hoek
AG '85
37:32
4
Evert Spijkerboer
Cialfo
39:50
5
Tony Ruiter
Twenterand
39:53
6
Arjan van Binsbergen
Rouveen
40:39
7
Willem Brinkman
Reestrunners
41:07
8
Jan Roelof Steenberge
Loopgroep Ruinen
41:17
9
Albert de Boer
AG '85
42:27
10
Rudi Mijnheer
Rouveen
42:47
11
Gerard Inberg
De Wijk
43:38
12
Henk Kruidhof
Rouveen
44:13
13
Jan van den Berg
Rouveen
47:52
14
Jacob Weideran
LGR '88
50:51
10H5+, 10 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Bronsink
Loopgroep PK
36:25
2
Henk Oldehinkel
Spurt '88
37:26
3
Jan de Lange
Start '78
37:56
4
Arie Prins
HAC '63
38:16
5
Dirk Koning
LGR '88
39:29
6
Gerard Vogelzang
Kerkenveld
40:30
7
Jans Kikkert
Alteveer gem De Wold
41:22
8
Klaas Speets
Zwolle
42:28
9
Jan Witte
Reestrunners
42:50
10
Henk Nimeyer
Koekange
44:00
11
Jan Kip
Alteveer gem De Wold
44:16
12
Peter Crediet
AG '85
45:29
13
Tonny Holleboom
Broekland Ov
48:46
www.uitslagen.nl
18-06-2008 00:00