Uitslagenlijst Maastrichts Mooiste

Maastricht - Zondag 15 juni 2008

MSEN, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Patrick Delait
Caesar
51:19
51:18
2
Patrick Francken
ESQ-Group
51:31
51:30
3
Patrick Heubel
Atletiek Maastricht
51:48
51:48
4
Arjan Beije
Delta Sport
52:21
52:20
5
Robert Willemsen
Maastricht
53:22
53:21
6
Edwin Jansen
PSV
54:26
54:24
7
Leo Kokkelkorn
STB
54:55
54:53
8
Bert Vanwersch
Achilles-Top
55:42
55:41
9
Jochen Cals
Universiteit Maastri
55:51
55:49
10
Erik Jacobs
Geulle
55:57
55:54
11
Roger Heiligers
ESQ-Group
56:05
56:04
12
Remko Peters
Universiteit Maastri
56:32
56:30
13
Marc Luijten
ENCI B.V. vestiging
57:25
57:21
14
Lennard Elenbaas
Maastricht
57:26
57:24
15
Jean-Pierre Dieteren
ESQ-Group
57:47
57:44
16
Peter Verreussel
AV Helden
57:53
57:50
17
Roger Cuypers
ESQ-Group
57:59
57:58
18
Maurice Quaedvlieg
Achilles-Top
58:03
57:56
19
Mike Vrolijk
Haag Atletiek
58:18
58:16
20
Mark Spigt
Universiteit Maastri
58:31
58:27
21
Kees Verhoeven
Eindhoven
58:52
58:45
22
Peter Drent
SABIC Europe
59:02
58:56
23
Jean Willigers
Eijsden
59:02
58:52
24
Ron Huijnen
Atletiek Maastricht
59:18
59:15
25
Paul Elfering
Tüddern (GER)
59:33
59:27
26
Frank van Eijk
't Jasper Sport
59:42
59:41
27
Burkhard Weber
Wuppertal (GER)
59:47
59:37
28
Rodjer van de Merwe
Unitas
1:00:19
1:00:13
29
Qt van son Son
STB
1:00:20
1:00:12
30
Ben Fey
Gulpen
1:00:23
1:00:18
31
Mouloud Abraik
ESQ-Group
1:00:23
1:00:18
32
Ralf Jacobs
Andi Druk
1:00:24
1:00:20
33
Floris van Blankenstei
Universiteit Maastri
1:00:26
1:00:22
34
Marcel Gubbels
Steijl
1:00:30
1:00:14
35
Maurice Ruwette
Achilles-Top
1:00:38
1:00:34
36
Toine Jetten
Stein Lb
1:00:42
1:00:37
37
Raoul Spronken
ENCI B.V. vestiging
1:01:04
1:00:58
38
Robje Laenen
Beek Lb
1:01:09
1:00:07
39
Harold van de Veerdonk
Geilenkirchen (GER)
1:01:12
1:01:07
40
Joep Grootjans
Universiteit Maastri
1:01:14
1:01:02
41
Pepijn van Aubel
Meerssen
1:01:15
1:01:01
42
Joep Aerts
Eindhoven
1:01:16
1:01:08
43
Antoon Tegenbosch
Haelen
1:01:21
1:01:15
44
Maurice Paulissen
ESQ-Group
1:01:22
1:01:20
45
Marc Parthoens
Martenslinde (BEL)
1:01:26
1:00:42
46
Guy Mostard
Margraten
1:01:32
1:01:23
47
Hans van Loon
Prins Hendrik
1:01:34
1:01:32
48
Bert Kuhl
Unitas
1:01:38
1:01:32
49
Vincent Van Lieshout
Beek Lb
1:01:42
1:01:30
50
Pijke den Ambtman
Atletiek Maastricht
1:01:50
1:01:44
51
Ivo Limpens
GVAC
1:02:07
1:02:02
52
Ronnie Minnaard
Maastricht
1:02:11
1:02:03
53
Tjip Baas
De Sperwers
1:02:15
1:01:45
54
Toine Jansen
SABIC Europe
1:02:17
1:02:10
55
Huub Ruijters
Maasrunners
1:02:18
1:02:09
56
Roland van den Berg
Zeist
1:02:18
1:02:00
57
Jules Heuberger
Leiden
1:02:21
1:02:00
58
Cleven Maurice
Sittard
1:02:21
1:02:19
59
Frank Soeters
NV Industriebank LIO
1:02:23
1:02:02
60
Axel Bartos
Philips
1:02:23
1:02:16
61
Nick Custers
Margraten
1:02:25
1:02:18
62
Tony Quesada
Maastricht
1:02:29
1:02:18
63
Remko Rinia
Universiteit Maastri
1:02:31
1:02:20
64
Walter Adang
Wijlre
1:02:46
1:02:41
65
Luc Speck
AVON
1:02:49
1:02:40
66
Ype-Jan Bekkering
Heerlen
1:03:04
1:02:55
67
Rob Mattheij
Geleen
1:03:04
1:02:46
68
Flip van Ooij
's-Hertogenbosch
1:03:05
1:02:31
69
Peter Steegen
Munsterbilzen (BEL)
1:03:21
1:03:16
70
Frank Wichern
Haag Atletiek
1:03:27
1:03:24
71
Archie Staal
Delta Sport
1:03:44
1:03:42
72
Anton Korteweg
Loopgroep Aart Stigt
1:03:50
1:03:36
73
Tom Landstra
Geleen
1:03:51
1:03:31
74
Sjoerd Hobma
Universiteit Maastri
1:03:51
1:03:42
75
Peter Wied
Nieuwstadt
1:03:55
1:03:52
76
Richard Fens
SABIC Europe
1:03:55
1:03:22
77
Raymond Aussems
Bunde
1:03:57
1:03:47
78
Peter Hameleers
Maastricht
1:04:10
1:03:54
79
Teun Geurts
Berlicum Nb
1:04:13
1:03:43
80
Marc Sour
Valkenburg Lb
1:04:15
1:04:03
81
Michel Catalanotto
Maasmechelen (BEL)
1:04:17
1:04:11
82
Jozef Marx
Philips
1:04:20
1:03:56
83
Jos van Gisbergen
SABIC Europe
1:04:23
1:04:09
84
André Postema
Maastricht
1:04:31
1:04:20
85
Gerjan Emsbroek
ATP-TenneT
1:04:35
1:04:08
86
Stijn Dols
Nijmegen
1:04:37
1:04:27
87
Casper den Heijer
Universiteit Maastri
1:04:42
1:04:33
88
Tim Van den Berg
Schinnen
1:04:48
1:04:33
89
Hans Kam
AVON
1:04:55
1:04:37
90
Maurice Bastings
AV Helden
1:04:56
1:04:46
91
Patrick Paulissen
Maastricht
1:05:04
1:04:59
92
Maurice Brandts
Elsloo Lb
1:05:04
1:04:47
93
Roelf Welkenhuizen
Maastricht
1:05:05
1:04:42
94
Jeroen van Hoorn
Maastricht
1:05:10
1:04:57
95
Stefan Bringmans
Riemst (BEL)
1:05:13
1:05:00
96
Twan Van Asten
Ter Apel
1:05:14
1:04:53
97
Pascal Lahaije
Maastricht
1:05:20
1:05:06
98
Merijn Trommar
Olympia Eindhoven
1:05:21
1:05:15
99
Martijn Aarts
Amersfoort
1:05:25
1:05:12
100
Jos Bijnens
Gellik (BEL)
1:05:25
1:04:40
101
Ron Vriezelaar
Gemeente Maastricht
1:05:34
1:05:25
102
Patrick Roes
ATP-TenneT
1:05:45
1:04:51
103
Leon Munnik De
Delta Sport
1:05:52
1:05:51
104
Frank Hoven
Beutenaken
1:05:56
1:05:34
105
Andre Janssen
Scopias
1:05:57
1:05:46
106
Paul Soeters
NV Industriebank LIO
1:05:58
1:05:20
107
Leon Peeters
Brunssum
1:06:09
1:05:01
108
Robert Humblet
Gemeente Maastricht
1:06:09
1:06:00
109
Geert van Lier
Helden
1:06:13
1:06:06
110
Ted Beekman
Horst
1:06:17
1:06:03
111
(Frits Keulen)
Andi Druk
1:06:21
1:05:54
112
Stefan Dreher
Philips
1:06:21
1:03:24
113
Peter vd Heuvel
SABIC Europe
1:06:25
1:05:59
114
Ronald Bastian
Maastricht
1:06:26
1:06:17
115
Mark Schreurs
Geulle
1:06:28
1:06:04
116
Maurice Heiligers
Klimmen
1:06:33
1:06:08
117
Roger Kempinski
Bemelen
1:06:42
1:05:05
118
Jerome van Grol
Maastricht
1:06:42
1:06:05
119
Amaury Stroux
Heerlen
1:06:43
1:06:35
120
Sander Stegen
Maastricht
1:06:54
1:06:17
121
Thijs Hoezen
Venlo
1:06:54
1:06:07
122
Maurice Janssen
Tilburg
1:06:59
1:06:45
123
Corné van Helteren
Loopservice.nl
1:06:59
1:06:46
124
Marcel van Herwijnen
Elsloo Lb
1:07:00
1:06:22
125
Frank Schoonbrood
Gemeente Maastricht
1:07:08
1:06:55
126
Hub Wijnands
Heerlen
1:07:14
1:07:11
127
Michiel Heijnen
Atletiek Maastricht
1:07:16
1:07:01
128
Hans Dassen
Gemeente Maastricht
1:07:18
1:06:37
129
René Klinkers
Brunssum
1:07:20
1:06:59
130
Eric Douven
Herten
1:07:21
1:06:50
131
Ivo Vincken
STB
1:07:23
1:06:26
132
Frankwin Aerden
STAP
1:07:24
1:06:49
133
Leon Soomers
Maastricht
1:07:24
1:06:41
134
Rene Minnaard
Maastricht
1:07:26
1:07:17
135
Ricardo Peeters
Brunssum
1:07:27
1:06:20
136
Robert Kraaijenbrink
Delta Sport
1:07:41
1:07:25
137
Maurice Peters
Aannemersbdrf Van Ka
1:07:42
1:07:26
138
Wilbert Vlassak
AV Weert
1:07:43
1:07:15
139
Roger Vluggen
Maastricht
1:07:43
1:07:39
140
Gertjan den Hartog
Maastricht
1:07:43
1:07:26
141
Ruud Leclercq
Maastricht
1:07:44
1:07:34
142
Ivo Gijzen
Andi Druk
1:07:45
1:07:41
143
Rogier van Koetsveld
Veldhoen + Company
1:07:49
1:06:56
144
Charles Lansu
Utrecht
1:07:49
1:06:57
145
Joris Kockelkoren
Ulestraten
1:07:56
1:07:38
146
Vincent Thissen
Maasbracht
1:07:57
1:07:16
147
Marc Claessen
Vodafone
1:07:58
1:07:31
148
Elmer Nelis
Gulpen
1:08:00
1:07:38
149
Vincent Rietveld
Amsterdam
1:08:05
1:07:31
150
Dennis Kroon
Amsterdam
1:08:06
1:07:42
151
Marcel Wiskie
Kessenich (BEL)
1:08:07
1:07:27
152
Patrick Berben
StartToRun
1:08:08
1:07:32
153
Robert Slangen
Reijmerstok
1:08:10
1:07:48
154
Rob Habets
Maasrunners
1:08:11
1:07:52
155
Hans de Bakker
Sittard
1:08:12
1:07:12
156
Jos Westenberg
Utrecht
1:08:12
1:07:55
157
Lou Bams
Sappi Limburg
1:08:14
1:08:03
158
Paul Dobbelaar
Maastricht
1:08:16
1:07:50
159
Mark Muyres
Maastricht
1:08:20
1:07:58
160
Sven Gijsen
Maastricht
1:08:22
1:08:17
161
Marc Willems
Amsterdam
1:08:27
1:08:24
162
Stijn Martens
Zutendaal (BEL)
1:08:28
1:08:03
163
Marijn Emans
Venlo
1:08:29
1:07:42
164
Marc Moonen
Geleen
1:08:34
1:08:23
165
Wilfred Truin
Maastricht
1:08:36
1:07:58
166
Niko Deckers
Maastricht
1:08:37
1:07:59
167
Ivo Meeuwen
Ciba Maastricht B.V.
1:08:43
1:08:23
168
Robbie Rondagh
Utrecht
1:08:44
1:08:25
169
Rob Steijns
Valkenburg Lb
1:08:46
1:08:26
170
Remco Huijdts
Maastricht
1:08:53
1:08:39
171
Hugo Verstappen
Buggenum
1:08:54
1:08:31
172
David Moszkowicz
Amsterdam
1:08:56
1:08:47
173
Bernard Van Schaardenb
Maastricht
1:09:04
1:08:35
174
Rene Schepers
Urmond
1:09:07
1:08:38
175
Marcel Zielemans
AVON
1:09:10
1:08:51
176
Rene Spijkers
Baneheide
1:09:10
1:08:58
177
Roger Vloet
Valkenburg Lb
1:09:13
1:09:00
178
Marc Meijers
Aannemersbdrf Van Ka
1:09:14
1:08:21
179
Jean-Pierre Hoeboer
Spado
1:09:16
1:08:51
180
Danny Bruggen
GGD-Zuid Limburg
1:09:17
1:09:13
181
Marc van de Ven
Rechtbank Maastricht
1:09:21
1:07:31
182
Per Carlsson
Maastricht
1:09:23
1:09:09
183
Lennard Vandewall
Bunde
1:09:27
1:09:19
184
Martin Van der Giesen
Strijen
1:09:30
1:09:01
185
Dennis Lymandt
Kerkrade
1:09:30
1:09:11
186
Michael Sullivan
Loopgroep PK
1:09:32
1:09:10
187
Erik Megens
Heerlen
1:09:40
1:07:58
188
René Smolders
Maastricht
1:09:40
1:09:20
189
Lucien Philips
Rabobank Maastricht
1:09:48
1:09:23
190
Nico Haesen
EIPA
1:09:49
1:09:35
191
Tom Rutten
Maastricht
1:09:51
1:09:04
192
Louis Willigers
Sappi Limburg
1:09:52
1:07:47
193
Joep Meelkop
Eindhoven
1:09:52
1:09:22
194
Noël Theunissen
Maastricht
1:09:58
1:09:26
195
Leon Knoben
Maria Hoop
1:09:59
1:09:42
196
John van Mierlo
STAP
1:10:00
1:09:24
197
Michel van Eert
Unitas
1:10:01
1:09:41
198
Bjorn Plasier
Maastricht
1:10:07
1:09:57
199
John Wannee
Delta Lloyd Running
1:10:07
1:08:38
200
Richard van Heeckeren
Venlo
1:10:09
1:09:31
201
Frans Lipsch
Schin op Geul
1:10:11
1:09:49
202
Toine Weijers
Olympia Eindhoven
1:10:13
1:10:00
203
Matthijs Ruiter
Maastricht
1:10:15
1:09:47
204
Eric Heitzer
WML
1:10:15
1:10:00
205
Gidi Simons
Vodafone
1:10:19
1:09:11
206
Wouter Zorg
Maastricht
1:10:19
1:09:42
207
Robin van Elstlande
Maastricht
1:10:21
1:08:36
208
Guido Nelissen
Leiden
1:10:22
1:08:39
209
Frans Boumans
Loopservice.nl
1:10:25
1:10:16
210
Marko Phernambucq
Atletiek Maastricht
1:10:26
1:10:10
211
Florian Henning
MGSoG
1:10:38
1:10:04
212
Jorni Rinia
Universiteit Maastri
1:10:38
1:10:24
213
Ben Schepers
Eindhoven
1:10:39
1:07:51
214
Merlijn Meens
Maastricht
1:10:39
1:07:46
215
Cyril Dumoulin
's-Gravenhage
1:10:40
1:10:06
216
Thijs Thielemans
Maastricht
1:10:47
1:09:29
217
Willem Duckers
Elsloo Lb
1:10:47
1:10:28
218
Stefan Nijsen
Weert
1:10:49
1:10:19
219
Levoucia Abrams
Heerlen
1:10:51
1:10:23
220
Stoffel van den Top
PEC 1910
1:10:51
1:09:51
221
Martin van Dijk
Cadier en Keer
1:10:52
1:10:46
222
Robert Snijkers
Ittervoort
1:10:54
1:10:50
223
Eddy Hauben
Riemst (BEL)
1:10:56
1:10:12
224
Patric Machiels
Valkenburg Lb
1:11:05
1:10:45
225
Hans Schroots
Roermond
1:11:05
1:10:34
226
Michiel Rietveld
Maastricht
1:11:07
1:10:29
227
Marcel Zwietering
Pallas '67
1:11:07
1:10:33
228
Laurent Lefort
Maastricht
1:11:09
1:09:36
229
Dick Van Zelst
Maastricht
1:11:19
1:10:42
230
Gerard Otten
Bunde
1:11:22
1:10:13
231
Stijn Erinkveld
Utrecht
1:11:23
1:10:49
232
Han Dols
Wijnandsrade
1:11:26
1:10:59
233
Ruud Gielen
Beesel
1:11:27
1:10:40
234
Mathijs van Dongen
Maastricht
1:11:29
1:10:38
235
Paul Fieten
's-Hertogenbosch
1:11:32
1:11:16
236
Louis Hartman
ATP-TenneT
1:11:34
1:10:40
237
Cor van Haaren
STB
1:11:36
1:11:20
238
Marco Boosten
ENCI B.V. vestiging
1:11:38
1:11:13
239
Sjoerd Kusters
Maastricht
1:11:39
1:11:15
240
Roderik Luitjes
Leerdam
1:11:42
1:10:27
241
Bart van Zijl
Linne
1:11:42
1:11:10
242
Guido Grossfeldt
Venlo
1:11:45
1:10:34
243
Maurice Nieuwenhuis
SABIC Europe
1:11:46
1:11:13
244
Rob Janssen
Melick
1:11:52
1:11:16
245
John Hermans
Maastricht
1:11:53
1:10:03
246
Jean-Pierre Goessens
Maastricht
1:11:55
1:11:40
247
Noël Ritzen
Nuth
1:12:01
1:11:32
248
Tom Langen
Delft
1:12:02
1:10:48
249
Julien Hayen
Brussel (BEL)
1:12:02
1:11:54
250
Ronald Hoogeboom
Heerlen
1:12:05
1:10:55
251
Jean-Yves Culot
Maastricht
1:12:05
1:11:30
252
Peter Urlings
Bemelen
1:12:06
1:10:16
253
Peter Preemen
Atletiek Maastricht
1:12:08
1:11:56
254
Noël Souren
Simpelveld
1:12:08
1:11:14
255
Bas van Laarhoven
Maastricht
1:12:10
1:11:50
256
Robbert Haaxman
Nijkerk Gld
1:12:10
1:10:55
257
Aswin Konings
Dynamica
1:12:11
1:12:04
258
Jef Schillings
Caesar
1:12:13
1:11:44
259
Ralph Hötte
Köln (GER)
1:12:16
1:12:06
260
Pascal Beckers
MGSoG
1:12:19
1:11:45
261
Brandon Durant
Birgden Gangelt (GER
1:12:24
1:11:11
262
Patrick Pommee
Maastricht
1:12:24
1:10:42
263
Henri Smolenaers
SABIC Europe
1:12:30
1:12:15
264
Ferdi Mulder
Voerendaal
1:12:31
1:11:45
265
Tom Reulings
Kerkrade
1:12:32
1:11:43
266
Patrick Jehae
Gemeente Maastricht
1:12:32
1:11:42
267
Paul van Rooijen
Hank
1:12:37
1:12:08
268
Gert Wilgenhof
's-Gravenhage
1:12:42
1:12:06
269
Elmar Beekman
Maastricht
1:12:52
1:11:47
270
Joerg Lauterbach
Stein Lb
1:12:54
1:12:04
271
Roger Limpens
Oss '78
1:12:56
1:12:16
272
Jos Sweers
Atletiek Maastricht
1:12:59
1:12:19
273
Armand Hermans
Maastricht
1:13:01
1:11:27
274
Dennis Kruijntjens
Maastricht
1:13:04
1:12:55
275
Jac Spijkers
Sittard
1:13:06
1:12:48
276
Maurice Meijers
Gemeente Maastricht
1:13:06
1:12:16
277
Jos Jonkers
's-Hertogenbosch
1:13:08
1:11:37
278
Maurice Hupperichs
Vivre
1:13:09
1:12:22
279
Ronald Martens
ENCI B.V. vestiging
1:13:10
1:12:44
280
Joris van Ekkendonk
Maastricht
1:13:12
1:12:21
281
Guido Wolfs
Eijsden
1:13:15
1:11:29
282
Radder Michiel
Maastricht
1:13:15
1:12:51
283
Mark Banner
Eijsden
1:13:15
1:11:30
284
Luc van Haaren
Maastricht
1:13:19
1:12:00
285
Daniel Schnidrig
's-Gravenhage
1:13:21
1:11:13
286
Joost van Dijk
GVAC
1:13:21
1:12:58
287
Robert Bauchmüller
MGSoG
1:13:22
1:11:49
288
Etienne Heijnen
Maastricht
1:13:25
1:12:15
289
Bram Berkhof
Maastricht
1:13:27
1:11:38
290
Laurens Prevoo
Maastricht
1:13:28
1:12:41
291
Patrick Köhlen
Koningsbosch
1:13:28
1:12:53
292
Thomas Thijssens
Universiteit Maastri
1:13:28
1:12:32
293
Remy Adriaensen
Hoevelaken
1:13:33
1:12:57
294
Marcel Yerna
Maastricht
1:13:33
1:13:13
295
TWan Mulder
Gemeente Maastricht
1:13:35
1:12:58
296
Geert Lemmens
mondriaan zorggroep
1:13:36
1:13:10
297
Ron Timmermans
Dynamica
1:13:37
1:13:31
298
Marcel Klein
Baesweiler (GER)
1:13:38
1:12:09
299
Marc Lustermans
Atletiek Maastricht
1:13:49
1:13:17
300
Janne Kyttanen
Amsterdam
1:13:54
1:13:06
301
Ton Engwirda
Amsterdam
1:13:58
1:13:45
302
John ten Haaf
Maastricht
1:14:04
1:13:02
303
Sjoerd Gulikers
Maastricht
1:14:05
1:13:13
304
Volker van den Bosch
Voerendaal
1:14:05
1:13:39
305
ErnstJan van Manen
Maastricht
1:14:06
1:13:01
306
Marcel Sodermans
Universiteitsbibliot
1:14:06
1:11:50
307
Davy Doeleman
Atletiek Maastricht
1:14:08
1:13:34
308
Bram Jaspars
Maastricht
1:14:08
1:13:35
309
Piet Andriessen
Bunde
1:14:11
1:12:34
310
Rob van Midden
NV Industriebank LIO
1:14:12
1:13:34
311
Bas Hessen
Rechtbank Roermond
1:14:13
1:14:02
312
Bart Sturkenboom
Houten
1:14:15
1:13:07
313
Jules Warps
Nijmegen
1:14:17
1:12:54
314
Marc Knoben
Elsloo Lb
1:14:17
1:13:59
315
Luigi D'Agnillo
Maastricht
1:14:20
1:12:47
316
Dennis Vrijens
Riemst (BEL)
1:14:21
1:11:26
317
Danny Hands Paz Montal
Amsterdam
1:14:22
1:12:04
318
David Loozen
Schin op Geul
1:14:23
1:14:03
319
Jules Crouzen
Kanne (BEL)
1:14:24
1:11:30
320
Nils Kok
Universiteit Maastri
1:14:25
1:13:05
321
Marc van Zijl
Amsterdam
1:14:25
1:13:51
322
Leonard Sip
Maastricht
1:14:26
1:13:56
323
Johan Pot
Utrecht
1:14:28
1:13:32
324
Richard van den Ham
Venlo
1:14:31
1:13:26
325
Jan Bouwsma
Utrecht
1:14:33
1:13:21
326
Raymond Swaep
Rotterdam
1:14:34
1:12:50
327
Natalino De Leo
Beek Lb
1:14:34
1:13:38
328
Luc Palmen
Vodafone
1:14:35
1:13:18
329
Robert In de Braekt
Meerssen
1:14:36
1:13:52
330
Cretien Wijers
Roggel
1:14:37
1:13:31
331
Adriaens Paul
Margraten
1:14:42
1:13:50
332
John Weekers
Weert
1:14:46
1:12:36
333
Paul Adriaensen
Hoevelaken
1:14:48
1:14:12
334
Ton van den Broek
Vivre
1:14:50
1:14:15
335
Paul de Winden
Swift Atletiek
1:14:53
1:14:13
336
Sofian Azizi
Bunde
1:14:54
1:14:51
337
Charles Vandewall
Maastricht
1:14:55
1:14:08
338
Eric Neervoort
Maastricht
1:14:57
1:14:02
339
Marco Schipper
Haarlem
1:14:58
1:14:14
340
Berno Lentjens
Sphinx Tegels
1:14:59
1:14:28
341
Eric Debets
Bocholtz
1:14:59
1:14:04
342
Robert Bopp
Swift Atletiek
1:15:01
1:14:29
343
Jos Stalman
Maastricht
1:15:01
1:14:18
344
Peter Welters
Almere
1:15:02
1:13:31
345
Michaël de Groot
Amsterdam
1:15:05
1:14:03
346
Danny Cortlever
mondriaan zorggroep
1:15:06
1:14:40
347
Nard Rademakers
Echt
1:15:09
1:14:26
348
Charles Ruiters
WML
1:15:10
1:14:04
349
Michel van Exsel
Maastricht
1:15:12
1:12:16
350
Martijn Sturkenboom
Waalre
1:15:12
1:14:04
351
Jaron Wolf
Maastricht
1:15:13
1:14:32
352
Maurice Bockting
Gemeente Maastricht
1:15:13
1:14:24
353
Fredric Petit
Maastricht
1:15:21
1:14:29
354
Thijs Schoenaker
Utrecht
1:15:25
1:15:17
355
Jeroen Aries
Sphinx Tegels
1:15:27
1:14:57
356
James Taylor
Maasmechelen (BEL)
1:15:27
1:14:47
357
Han van den Akker
Maastricht
1:15:28
1:13:48
358
Pim Pullens
Maastricht
1:15:29
1:14:52
359
Roel Hoogveld
ATP-TenneT
1:15:33
1:14:07
360
Jan Theunissen
Maastricht
1:15:34
1:14:28
361
Marc Borghans
Ulestraten
1:15:35
1:15:15
362
Richaaar Neuhof
Phanos
1:15:36
1:14:39
363
Rob Vrancken
Bunde
1:15:36
1:14:19
364
Eddy Engelbert
Sappi Limburg
1:15:41
1:13:47
365
Christophe Demoulin
Universiteit Maastri
1:15:47
1:15:37
366
Kees Lensvelt
SABIC Europe
1:15:49
1:15:34
367
Felix van Diepen
SABIC Europe
1:15:50
1:15:24
368
Mike Driessen
Unitas
1:15:56
1:14:14
369
Marcel Driessen
ATP-TenneT
1:15:57
1:14:03
370
Chi-Man Wu
Rosmalen
1:16:01
1:15:36
371
Tim Lardenoije
Maastricht
1:16:01
1:15:29
372
Maurice Konings
Maastricht
1:16:04
1:15:19
373
Rene Tuinstra
Maastricht
1:16:05
1:15:16
374
Arno Dikhooff
AV Gouda
1:16:06
1:15:05
375
Roger Thomas
Veldhoen + Company
1:16:09
1:14:14
376
Jebus Cevmi
Maastricht
1:16:10
1:15:02
377
John Kevers
Eijsden
1:16:12
1:14:22
378
Marcel Menger
Roermond
1:16:14
1:15:23
379
Romain Wijckmans
ING Bank Maastricht
1:16:15
1:13:51
380
Rob Sommers
Swift Atletiek
1:16:17
1:15:45
381
Bjorn Custers
Maastricht
1:16:20
1:14:56
382
Danny Jongen
Aannemersbdrf Van Ka
1:16:23
1:15:30
383
Bas Swinkels
ATP-TenneT
1:16:24
1:15:06
384
Frank Maussen
RWS
1:16:28
1:16:04
385
Francis Loyens
Riemst (BEL)
1:16:29
1:15:44
386
Ton Van den Heuvel
Leende
1:16:29
1:16:02
387
Ronald Geraerds
Atletiek Maastricht
1:16:32
1:15:44
388
Rene Janssen
Margraten
1:16:33
1:15:42
389
Guido Meijers
Stein Lb
1:16:34
1:15:44
390
Twan Ehren
Beesel
1:16:46
1:16:35
391
Chun Wu
Maastricht
1:16:46
1:15:25
392
Matthijs Korzilius
Maastricht
1:16:47
1:15:44
393
Ivo Moens
Tegelen
1:16:48
1:15:33
394
Paul Lauvenberg
Maastricht
1:16:49
1:16:33
395
Richard Dirix
Stein Lb
1:16:50
1:14:55
396
Michel Pilet
Vodafone
1:16:51
1:15:49
397
Sjoerd Aarts
's-Hertogenbosch
1:16:54
1:15:36
398
Frederic Claessen
Philips
1:16:56
1:14:38
399
John Swelsen
Hulsberg
1:17:01
1:15:45
400
Jeroen Seeverens
Universiteitsbibliot
1:17:04
1:14:46
401
Robert van Boekel
Horst
1:17:04
1:16:39
402
Thorsten Lyng Johansen
Maastricht
1:17:07
1:15:34
403
Fred Brouwer
ATP-TenneT
1:17:08
1:15:56
404
Raymond Ronda
Maastricht
1:17:14
1:15:58
405
Ed Willems
Limbricht
1:17:17
1:16:04
406
Ronald Bonten
Maastricht
1:17:18
1:16:55
407
Joerg Rost
Philips
1:17:28
1:16:34
408
Egon Huijnen
Maastricht
1:17:29
1:16:29
409
Mark Stiegelis
Amsterdam
1:17:31
1:16:43
410
Ton van der Linden
Helmond
1:17:31
1:15:08
411
Peter de Bree
Zeist
1:17:32
1:15:38
412
Saman Maroofi
Maastricht
1:17:32
1:15:17
413
Maurizio Zuliani
Born
1:17:33
1:16:17
414
Ed van Riessen
ATP-TenneT
1:17:36
1:15:51
415
Ralf Op het Broek
Andi Druk
1:17:38
1:17:11
416
Filip Neven
Maastricht
1:17:39
1:15:54
417
Sybren Bouwsma
Marathon Pim Mulier
1:17:46
1:16:35
418
Servaas Maesen
Brussel (BEL)
1:17:54
1:16:31
419
Yen-Tjong Wong
Maastricht
1:17:59
1:16:20
420
Guy van Beek
Maastricht
1:18:01
1:16:47
421
Colin Tattersall
Maastricht
1:18:02
1:16:48
422
Bram Haanappel
Vodafone
1:18:02
1:16:30
423
Gerold Welten
Liessel
1:18:04
1:16:58
424
Charles Wijnands
Maastricht
1:18:06
1:16:38
425
Alexander Stöcker
Wuppertal (GER)
1:18:06
1:14:50
426
Frank Cox
Munstergeleen
1:18:16
1:17:07
427
Angelo Gougon
Rijswijk Zh
1:18:18
1:17:06
428
Tony Florisse
Eindhoven
1:18:19
1:18:10
429
Pieter Peeters
Panningen
1:18:22
1:16:19
430
Ronald Nobbe
Universiteitsbibliot
1:18:39
1:16:22
431
Alf Peeters
Heythuysen
1:18:43
1:17:59
432
Hans Frenken
Heythuysen
1:18:43
1:18:00
433
André Van Dijk
Maastricht
1:18:44
1:17:45
434
Guido Mares
Maastricht
1:18:48
1:17:33
435
Roger de Groot
Sappi Limburg
1:18:49
1:17:05
436
Bram Ruiters
Aannemersbdrf Van Ka
1:18:50
1:16:45
437
Ed Sassen
Nieuwstadt
1:19:02
1:17:58
438
Chris Dubois
Atletiek Maastricht
1:19:02
1:18:30
439
Gilian Gilissen
Maastricht
1:19:03
1:18:22
440
Dennis Lemeer
Maastricht
1:19:06
1:17:13
441
Emile Demarteau
Obbicht
1:19:06
1:17:33
442
Rene Wijnalda
ATP-TenneT
1:19:07
1:17:49
443
Kenneth Van Wijhe
Maastricht
1:19:09
1:18:49
444
Johan van Gilst
Universiteit Maastri
1:19:11
1:18:22
445
Patrick Spits
Eijsden
1:19:15
1:17:33
446
Craig Philp
Maastricht
1:19:18
1:16:09
447
Alex McCann
Belfeld
1:19:18
1:16:09
448
Adri vd Linden
SABIC Europe
1:19:19
1:18:30
449
Ralf van den Berg
's-Hertogenbosch
1:19:19
1:17:48
450
Michel Visser
ATP-TenneT
1:19:25
1:18:08
451
Wim Gerards
Maastricht
1:19:28
1:18:21
452
Roel Forster
Maastricht
1:19:28
1:17:28
453
Niels Peeters
Openbaar Ministerie
1:19:30
1:17:56
454
Bob Jongen
Aannemersbdrf Van Ka
1:19:32
1:18:35
455
Vladimir Dmitriev
Maastricht
1:19:35
1:16:22
456
Noël Meijers
Nijmegen
1:19:36
1:18:46
457
Ton Borro
Maastricht
1:19:36
1:18:25
458
Adrie van Boekel-de Wi
PSV
1:19:38
1:18:41
459
Ralph Rokx
Puth
1:19:39
1:18:39
460
Arjen Wierikx
WML
1:19:40
1:18:33
461
Ronald Vaessen
Maastricht
1:19:42
1:18:42
462
Kasper Pape
Maastricht
1:19:43
1:18:07
463
Remco van den Beucken
Belfeld
1:19:43
1:19:20
464
Hugo van Roermund
Maastricht
1:19:49
1:17:50
465
Gary Vooges
Lunteren
1:19:51
1:18:46
466
Simon Kraan
Maastricht
1:19:52
1:17:54
467
Coen van Steenkiste
Venlo
1:19:56
1:18:30
468
Daniel Rawkins
Maastricht
1:20:03
1:18:34
469
Raymond Nix
Atletiek Maastricht
1:20:06
1:18:50
470
Michael Ahrens
Brunssum
1:20:07
1:19:17
471
Roger Smeets
Aannemersbdrf Van Ka
1:20:09
1:19:16
472
Pascal Aarts
Maastricht
1:20:13
1:18:38
473
Diederik de Boer
Maastricht
1:20:16
1:18:54
474
Leon Cuijpers
Maastricht
1:20:18
1:19:21
475
Johan Rijken
Maastricht
1:20:25
1:18:10
476
Jeroen Maas
Maastricht
1:20:26
1:17:36
477
Patrick Hendrikx
Atletiek Maastricht
1:20:29
1:19:54
478
Peter Molenaar
Maastricht
1:20:30
1:18:53
479
Frank Geisel
Rechtbank Maastricht
1:20:32
1:17:53
480
Arno Voets
Eindhoven
1:20:36
1:19:18
481
Nicolas Reppen
Maastricht
1:20:41
1:20:00
482
Pim Jacobs
ATP-TenneT
1:20:43
1:18:43
483
Pascal de Boer
Atletiek Maastricht
1:20:46
1:19:35
484
Bjoern Besse
Philips
1:20:47
1:18:28
485
Rob Bolderman
Maastricht
1:20:47
1:20:04
486
Maurice Olivers
Maastricht
1:20:48
1:19:07
487
Rob van den Berg
Berg en Terblijt
1:20:49
1:19:07
488
Dennis Dresen
Sint Geertruid
1:20:49
1:18:54
489
Gerrit Adema
ATP-TenneT
1:20:52
1:18:07
490
Paul Eliëns
Velserbroek
1:20:54
1:19:25
491
Jim Bruurs
Valkenburg Lb
1:20:55
1:18:47
492
Roel Janssen
Bunde
1:21:01
1:19:46
493
Giuseppe Homan
EIPA
1:21:01
1:20:06
494
Mickey Teunissen
Maastricht
1:21:05
1:20:10
495
Miquel Steps
Geulle
1:21:07
1:19:15
496
Stephan Simonis
Geulle
1:21:12
1:19:19
497
Rob Tosserams
Venlo
1:21:12
1:19:33
498
Serge Reijnen
Haarlem
1:21:16
1:20:22
499
Bart Van den Broeck
Hasselt (BEL)
1:21:17
1:20:21
500
Maurice Vranken
Maastricht
1:21:18
1:19:33
501
Raymond Maas
Rijen
1:21:18
1:19:22
502
Theo Herpers
Wateringen
1:21:19
1:19:44
503
Maurice Kerkhofs
Atletiek Maastricht
1:21:25
1:20:02
504
Roger Groteclaes
Schimmert
1:21:27
1:19:35
505
Maurice Martinussen
Gulpen
1:21:30
1:19:05
506
Peter Rijmer
ATP-TenneT
1:21:32
1:19:08
507
Ludie van Glabbeeck
Maastricht
1:21:33
1:18:38
508
Gert-Jan Mennen
Deurne
1:21:34
1:20:28
509
Bertie Nicolaes
Riemst (BEL)
1:21:35
1:18:39
510
Antoine Boulanger
Logica
1:21:35
1:19:53
511
Michael Lenzen
ATP-TenneT
1:21:46
1:20:08
512
Will Reijnders
Beek Lb
1:21:48
1:20:16
513
Jeroen Koeslag
Maastricht
1:21:53
1:20:41
514
Jos Ernenst
Maastricht
1:21:54
1:19:58
515
Ralph Ruland
Heerlen
1:21:55
1:21:08
516
Bjorn Stevens
mondriaan zorggroep
1:21:56
1:20:13
517
Frank Halder
Vodafone
1:21:56
1:20:22
518
Albert Emmerich
Philips
1:22:07
1:21:28
519
Paul Schelling
Lanaken (BEL)
1:22:08
1:19:22
520
Vincent ten Bhömer
ATP-TenneT
1:22:08
1:20:46
521
Michel Sliepen
Maastricht
1:22:10
1:20:33
522
Stijn Maas
Hamont-Achel (BEL)
1:22:11
1:21:19
523
Perry De Jong
Maastricht
1:22:16
1:21:09
524
Joep Geenen
Maastricht
1:22:16
1:21:10
525
Camiel van Keeken
Maastricht
1:22:17
1:21:09
526
Eric Seylhouwer
Rechtbank Maastricht
1:22:17
1:19:46
527
Cretien Brandsma
Geleen
1:22:18
1:20:40
528
Jens Eckstein
Maastricht
1:22:18
1:20:29
529
Neil Webers
Zaltbommel
1:22:20
1:20:24
530
Eric de Jong
Zaltbommel
1:22:21
1:20:24
531
Smurfje van Roosmalen
Maasmechelen (BEL)
1:22:25
1:21:22
532
Marc Snel
Geulle
1:22:25
1:20:59
533
Ron de Wolf
Vlissingen
1:22:27
1:21:11
534
Franssen Miquel
Sittard
1:22:28
1:19:47
535
Hans van Vught
ATP-TenneT
1:22:28
1:21:17
536
Mario Fontana
Rotterdam
1:22:28
1:19:24
537
Lloyd Pitai
Schiedam
1:22:29
1:19:24
538
Maico Bongers
ATP-TenneT
1:22:30
1:19:53
539
Johan Jorissen
Maastricht
1:22:36
1:21:15
540
Andreas Hansson
Eindhoven
1:22:37
1:21:14
541
Jan-Jaap Dekkers
Maastricht
1:22:38
1:21:15
542
Ad van Lieshout
HAC
1:22:38
1:20:37
543
Voogdt JR
Maastricht
1:22:42
1:20:48
544
Marc Geurts
Maastricht
1:22:45
1:21:20
545
Alexander Werkhoven
Utrecht
1:22:47
1:21:41
546
Jan Geelen
Riemst (BEL)
1:22:48
1:19:51
547
Edmond Caelen
Maastricht
1:22:50
1:19:52
548
Ton Emons
Gemeente Maastricht
1:22:55
1:20:49
549
Leon van Rijsingen
Budel Dorplein
1:22:57
1:21:59
550
Roger Essers
Atletiek Maastricht
1:23:01
1:21:21
551
Pepijn Friederichs
Amsterdam
1:23:06
1:21:43
552
Jean-Paul Heuts
Essent Infra Product
1:23:09
1:21:51
553
Ronald Servais
Maastricht
1:23:12
1:21:37
554
Guido Becholtz
Kerkrade
1:23:14
1:22:08
555
Marcel Kentgens
Logica
1:23:17
1:21:36
556
Eelko Bos
Maastricht
1:23:18
1:21:55
557
Richard Weijzen
Gemeente Maastricht
1:23:21
1:21:09
558
Berry Lansen
Tegelen
1:23:23
1:21:49
559
Joep Steinhage
Venlo
1:23:25
1:22:26
560
Erwin de Jong
AV Gouda
1:23:26
1:22:25
561
Eric Thissen
Linne
1:23:28
1:21:18
562
Frank Polman
ATP-TenneT
1:23:30
1:22:17
563
Anne Martin van der Wa
ATP-TenneT
1:23:30
1:22:10
564
Cedric Heil
Maastricht
1:23:30
1:20:14
565
Mihai State
Maastricht
1:23:34
1:20:42
566
Ton Smeets
ING Bank Maastricht
1:23:38
1:21:13
567
Johan Philippens
Eijsden
1:23:39
1:21:16
568
Bjorn Köhlen
Koningsbosch
1:23:42
1:21:13
569
Peter Speetjens
Maastricht
1:23:43
1:21:10
570
Martijn van Rijn
Deventer
1:23:43
1:22:19
571
Patrick Deckers
Maastricht
1:23:44
1:21:12
572
Rob Venderbosch
SABIC Europe
1:23:54
1:23:39
573
Hugo Wilhelmus
Gemeente Maastricht
1:23:56
1:22:18
574
Roel van Rooij
Maastricht
1:24:01
1:21:55
575
Hans Kooopman
Gemeente Maastricht
1:24:16
1:22:12
576
Rik Lustenhouwer
Vodafone
1:24:29
1:23:14
577
Juul Lommen
Venlo
1:24:33
1:22:19
578
Marc Botterhuis
ATP-TenneT
1:24:33
1:22:04
579
Onar van Haarlem
Atletiek Maastricht
1:24:34
1:22:38
580
Colin Berry
Maastricht
1:24:35
1:22:38
581
Jordi Habets
Maastricht
1:24:35
1:22:04
582
Ward van Loo
Boels Zanders Advoca
1:24:36
1:21:49
583
Marco Hopfer
Wuppertal (GER)
1:24:37
1:21:34
584
Jos Verberne
IJsselstein Ut
1:24:39
1:22:39
585
Frans Dassen
Ciba Maastricht B.V.
1:24:44
1:23:10
586
Hendrik Velzeboer
Maastricht
1:24:46
1:21:56
587
Kees-Jan van Dorp
Noorbeek
1:24:47
1:24:00
588
Frans van Haperen
Deurne
1:24:47
1:23:10
589
Richard Smeets
Eijsden
1:24:50
1:21:53
590
Marco Lopriore
EIPA
1:24:51
1:22:31
591
Daniel Frijters
Utrecht
1:24:53
1:23:58
592
Rolf Collombon
Heerlen
1:24:56
1:23:27
593
Finn Rethans
Maastricht
1:24:56
1:23:40
594
Edwin Daamen
Andi Druk
1:25:05
1:23:12
595
Niels Olde Riekerink
Maastricht
1:25:07
1:23:38
596
Javier Montaner
Vodafone
1:25:10
1:23:07
597
Dave Prinsen
Helmond
1:25:13
1:23:06
598
Georg von Blanckenhage
Philips
1:25:19
1:23:02
599
Alex Embregts
Riemst (BEL)
1:25:21
1:23:47
600
Wim L' Ortye
Rotterdam
1:25:24
1:23:39
601
Dirk Lagerweij
Logica
1:25:25
1:22:55
602
Mark Teunisse
Maastricht
1:25:31
1:23:30
603
René Hennekens
Utrecht
1:25:31
1:23:30
604
Christian Winde
Philips
1:25:35
1:22:23
605
K Matthijssen
Maastricht
1:25:35
1:23:48
606
Andre Gerritsen
ATP-TenneT
1:25:40
1:23:16
607
Frank Maas
Voerendaal
1:25:41
1:22:53
608
Bram Stelten
Brunssum
1:25:41
1:22:54
609
Martin Bonekamp
ATP-TenneT
1:25:49
1:23:25
610
Harry Blom
Margraten
1:25:58
1:24:16
611
Richard Ramaekers
Vodafone
1:25:58
1:24:44
612
Peter Eberson
Susteren
1:25:59
1:23:43
613
Roel Alsters
Grubbenvorst
1:26:06
1:24:19
614
Felix Dada
Ciba Maastricht B.V.
1:26:10
1:24:22
615
Niek van Kreijl
ATP-TenneT
1:26:11
1:24:52
616
Ronald Pluijmakers
Ulestraten
1:26:11
1:23:13
617
Maarten Souren
Tilburg
1:26:12
1:24:55
618
Bart Hermans
Maastricht
1:26:15
1:24:39
619
Jan Tienstra
Bodegraven
1:26:20
1:23:29
620
Marc Kentgens
Vivre
1:26:22
1:24:15
621
Rudi Hermans
Leopodsburg (BEL)
1:26:23
1:25:07
622
Casper Mihl
Maastricht
1:26:25
1:23:48
623
Patrick Wasserman
Nuth
1:26:27
1:24:48
624
Hans Schmitz
Philips
1:26:31
1:24:14
625
Roel van der Velde
Maastricht
1:26:38
1:24:24
626
Eduard Schaap
ATP-TenneT
1:26:43
1:25:27
627
Dennis Vriens
Nijmegen
1:26:47
1:25:19
628
Harry Bulté
Rekem (BEL)
1:26:48
1:23:53
629
Yves Daenen
Bilzen (BEL)
1:26:48
1:23:53
630
Henry Espinoza
MGSoG
1:26:53
1:25:01
631
Roel Graven
Maastricht
1:26:55
1:25:33
632
Tim Schokker
Maastricht
1:26:55
1:24:47
633
Harald Quaedvlieg
Rechtbank Maastricht
1:27:04
1:24:29
634
Ivo Esseveld
AV '40
1:27:10
1:25:55
635
Marcel van Kasteren
Berg en Terblijt
1:27:11
1:24:50
636
Jarin Nijhof
Maastricht
1:27:11
1:24:52
637
Kees Visser
Zierikzee
1:27:12
1:24:38
638
Ruud Van der Loo
Heythuysen
1:27:12
1:26:29
639
Gerard Mewissen
Holtum
1:27:15
1:24:36
640
Chris Boerakker
Sittard
1:27:16
1:25:10
641
Roel Huisinga
Gemeente Maastricht
1:27:24
1:24:42
642
Ralf Habets
Maastricht
1:27:27
1:25:27
643
Ronald Kluin
Venlo
1:27:50
1:24:56
644
Lambert Speelman
Eindhoven
1:27:52
1:25:26
645
Rogier van Stiphout
Maastricht
1:28:00
1:26:17
646
Navin Bikha
Almere
1:28:15
1:27:11
647
Van Jeroen Bergen
Baarlo Lb
1:28:16
1:26:03
648
Roel Langendonck
Helden
1:28:16
1:26:03
649
Rocco Blommers
Weert
1:28:22
1:26:16
650
Peter de Jong
Zwolle
1:28:25
1:25:13
651
Erik Joosten
Beek Lb
1:28:35
1:26:56
652
Arne Hankel
Leiden
1:28:39
1:26:04
653
Eugene Mathissen
Kerkrade
1:28:43
1:27:24
654
Rens Vale
Essent Infra Product
1:28:46
1:26:22
655
Bram Groothuysen
Maastricht
1:28:49
1:26:00
656
Bas Arents
ATP-TenneT
1:28:53
1:26:56
657
Frenne Beurskens
Maastricht
1:29:00
1:25:47
658
Frans van Hofwegen
ATP-TenneT
1:29:08
1:26:55
659
Marco van Osenbruggen
Nuenen
1:29:09
1:27:16
660
Martin Wolvekamp
Sittard
1:29:14
1:26:53
661
Johnny Ravia
Delta Sport
1:29:17
1:27:50
662
Frank Gielen
Sittard
1:29:20
1:27:02
663
Stefan Mans
Maastricht
1:29:21
1:28:35
664
Paul Havenith
Voerendaal
1:29:22
1:26:34
665
Jarno Laponder
Maastricht
1:29:42
1:27:55
666
Erwin Brepoels
Maastricht
1:29:44
1:27:11
667
Roy Scheepers
Maastricht
1:29:44
1:27:12
668
Maarten Castelijns
Maastricht
1:29:50
1:27:45
669
Martijn Keulen
Maastricht
1:29:51
1:28:03
670
Giuseppe Castronovo
Rekem (BEL)
1:29:53
1:27:50
671
Ruud Aarts
Schimmert
1:29:57
1:27:42
672
Michel Laven
Elsloo Lb
1:29:59
1:27:50
673
Robin Rinkel
Capelle aan den IJss
1:29:59
1:27:15
674
Leon Janssen
Geleen
1:30:00
1:28:11
675
Jan Geurts
Lanaken (BEL)
1:30:01
1:27:23
676
Jack Erdmann
Linne
1:30:11
1:27:48
677
Uwe Sinschek
Maastricht
1:30:12
1:28:05
678
John Essers
Sappi Limburg
1:30:15
1:29:28
679
Jeroen Schinkel
Utrecht
1:30:28
1:28:34
680
Jan Ermans
Stein Lb
1:30:39
1:27:36
681
Mario Roos
Sphinx Tegels
1:30:42
1:29:20
682
Rainer Weishaar
Herzogenrath (GER)
1:30:49
1:28:43
683
Norbert Lesch
Philips
1:30:57
1:27:45
684
Iwan Vojacek
Maastricht
1:31:00
1:27:53
685
Renee Stoeller
Maastricht
1:31:01
1:29:20
686
Luc Geelen
Maastricht
1:31:07
1:29:10
687
Mark Meeuwissen
Maastricht
1:31:21
1:28:10
688
Marcel de Bruijn
ATP-TenneT
1:31:26
1:28:48
689
Ivo Maassen
Sappi Limburg
1:31:29
1:28:27
690
Ron Heuvels
Maastricht
1:31:42
1:29:23
691
Caspar Vroonland
ING Bank Maastricht
1:31:44
1:29:18
692
Wido Beckers
ING Bank Maastricht
1:31:44
1:29:18
693
Matthijs Cune
Luyksgestel
1:31:45
1:29:44
694
Stefan van Vreedendaal
Maastricht
1:31:47
1:29:48
695
Ronald Severijns
Universiteitsbibliot
1:31:49
1:29:19
696
Rob van Raak
Venlo
1:31:49
1:28:44
697
Peter Jonas
Maastricht
1:31:55
1:29:41
698
Pieter Renken
ATP-TenneT
1:32:02
1:30:34
699
Bart van de Geijn
ATP-TenneT
1:32:05
1:29:43
700
Edwin Phernambucq
Hellevoetsluis
1:32:08
1:31:18
701
Peter van den Bosch
Eindhoven
1:32:12
1:29:40
702
Rick Langenberg Vd
Maastricht
1:32:30
1:29:53
703
Hans Marsman
Geleen
1:32:34
1:31:05
704
Joost Craenen
Roermond
1:32:37
1:30:33
705
Andre Klip
Cadier en Keer
1:32:40
1:29:41
706
Dennis Haasteren
Maastricht
1:32:45
1:30:56
707
Klaus Koonen
ATP-TenneT
1:32:46
1:31:08
708
Gert Zwaan
Arnhem
1:32:46
1:30:36
709
Nathan Notermans
Vodafone
1:33:04
1:30:22
710
Wim Luk
Voorburg
1:33:13
1:32:08
711
Ralph Habets
Maastricht
1:33:14
1:30:28
712
Jan Lynen
Zonhoven (BEL)
1:33:21
1:30:42
713
Roger van Hooren
Atletiek Maastricht
1:33:24
1:30:41
714
Jerôme Spronken
Maastricht
1:33:31
1:30:43
715
David Penn
's-Gravenhage
1:33:47
1:31:20
716
Ton Maas
Leende
1:33:48
1:31:35
717
Peter Brouns
Boels Zanders Advoca
1:33:54
1:31:08
718
Ed den Brok
Sittard
1:34:08
1:31:30
719
Raf Schepers
Zonhoven (BEL)
1:34:24
1:31:45
720
Mario Bammens
ATP-TenneT
1:34:38
1:32:15
721
Eric Habets
Maastricht
1:34:40
1:32:10
722
Rick de Kleyn
ATP-TenneT
1:34:43
1:32:04
723
Jeroen Bierstekers
Venlo
1:34:52
1:33:13
724
Jos Slangen
ATP-TenneT
1:35:00
1:32:31
725
Marc Castermans
Riemst (BEL)
1:35:16
1:32:20
726
Maurice Duijsens
Atletiek Maastricht
1:35:31
1:33:29
727
Philippe Laan
Maastricht
1:35:57
1:33:08
728
Steven Lubbers
Maastricht
1:35:58
1:33:52
729
Marco Beyleveld
Berg en Terblijt
1:35:59
1:33:51
730
Dmitry Minashkin
Maastricht
1:36:00
1:32:46
731
Iwan Raeskin
Maastricht
1:36:03
1:34:24
732
Peter Leushuis
ATP-TenneT
1:36:05
1:33:53
733
Paul Beckers
Grevenbicht
1:36:13
1:34:17
734
Eric Bloemers
Maastricht
1:36:36
1:34:07
735
Ruben van Gelder
Zaandam
1:36:38
1:35:02
736
Jurgen Jonker
Randwijk
1:36:46
1:34:35
737
Tom Goossens
ATP-TenneT
1:36:52
1:34:30
738
Jos Goblet
Gulpen
1:36:52
1:34:27
739
Yuan-Ta Chang
Maastricht
1:36:56
1:33:38
740
Vincent Niesten
Maastricht
1:37:02
1:35:03
741
David Aupers
Logica
1:37:09
1:34:37
742
Andre Buijs
ATP-TenneT
1:37:13
1:34:18
743
Maurits van Tol
ATP-TenneT
1:37:21
1:36:07
744
Glenn De Vrede
Maastricht
1:37:22
1:35:45
745
Maurice Noordhof
Arnhem
1:37:29
1:36:01
746
Robbie de Lange
ATP-TenneT
1:37:34
1:35:08
747
Paul Fleming
Meerssen
1:37:38
1:34:45
748
Mark Tempelaars
Dongen
1:37:53
1:35:19
749
Tim Leiner
Maastricht
1:38:02
1:34:53
750
Arjan van den Oudenrij
Voerendaal
1:38:10
1:35:02
751
Dieter Schneider
Elsdorf (GER)
1:38:24
1:35:25
752
Bert Haenen
Eijsden
1:38:33
1:35:50
753
Ali Ozturk
Universiteitsbibliot
1:38:45
1:36:28
754
Paul Ghijsen
Maastricht
1:38:50
1:36:40
755
Jeroen Hilgers
ATP-TenneT
1:39:08
1:36:37
756
Machiel Klaarenbeek
Amsterdam
1:39:39
1:36:38
757
Michael Verbrugge
ATP-TenneT
1:39:48
1:37:04
758
Danny Schoot van Der
Essent Infra Product
1:39:55
1:37:15
759
Janaikie Koliniatis
Essent Infra Product
1:40:03
1:37:22
760
Ton Houben
Veldhoen + Company
1:40:06
1:38:11
761
Koen Brouwer
Tegelen
1:40:13
1:39:01
762
Costa Papadopoulos
Geleen
1:40:42
1:38:30
763
Robert van Oerle
Meerssen
1:40:43
1:39:26
764
Armand ten Haaf
Maastricht
1:41:05
1:38:44
765
Startnummer 1239
SABIC Europe
1:41:13
1:38:53
766
Servé Huijben
Maastricht
1:42:12
1:39:38
767
Hans Van Wolde
Maastricht
1:42:13
1:39:41
768
Sjoerd Grassere
Voerendaal
1:43:25
1:40:37
769
Bart Rotte
ATP-TenneT
1:44:51
1:42:29
770
Frank Feijt
Heerlen
1:44:57
1:41:51
771
Robbert Pronk
Maastricht
1:44:58
1:41:51
772
Rene Post
ATP-TenneT
1:45:29
1:42:45
773
Tom van Luijk
ATP-TenneT
1:46:20
1:43:58
774
Tim Pennekamp
Medemblik
1:47:01
1:45:03
775
Alfons Kleinrouweler
Haren Gn
1:48:00
1:45:15
776
Roelke Heerschap
Heythuysen
1:51:09
1:48:50
777
James Kench
Maastricht
1:53:55
1:51:01
778
Raymond Berentsen
ATP-TenneT
1:54:01
1:50:58
M45, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wil Pepels
ESQ-Group
53:32
53:32
2
Hennie Hermans
Maastricht
55:00
54:59
3
Fons de Bie
Sittard
56:27
56:26
4
Rene Van Uum
Atletiek Maastricht
57:02
56:58
5
Ruud Henquet
Sphinx Tegels
57:17
57:09
6
John De Rooij
Loopgroep PK
57:59
57:58
7
Jack Beynsberger
AV Heythuysen
58:22
58:21
8
Jos Surinx
Martenslinde (BEL)
58:40
58:36
9
Egid Neutelings
Meerssen
58:57
58:45
10
Peter Atol
Atletiek Maastricht
59:20
59:08
11
Louis Tummers
Maastricht
59:25
59:24
12
Erik-Jan van de Voort
't Jasper Sport
59:41
59:40
13
Paul Koeijmans
Maastricht
59:58
59:53
14
Rafael Brabants
Sappi Limburg
59:59
59:49
15
Klaus Krolzig
Achilles-Top
1:00:39
1:00:33
16
Wim Caelers
Weert
1:00:55
1:00:52
17
Louis Kooymans
Stein Lb
1:01:06
1:01:02
18
Han Van Achterberg
Delta Sport
1:01:07
1:01:03
19
Fons Dejong
Gemeente Maastricht
1:01:08
1:01:04
20
Francesco Frankhuizen
Mechelen
1:01:13
1:01:11
21
Rob Mannens
MAASTRO clinic
1:01:14
1:01:09
22
Johannes Sijmonsma
Rechtbank Maastricht
1:01:30
1:01:22
23
Eugene Custers
Universiteit Maastri
1:01:47
1:01:41
24
Hans Martens
SABIC Europe
1:01:48
1:01:45
25
Hans Bremer
ATP-TenneT
1:01:52
1:01:26
26
Huub Pustjens
Maastricht
1:01:52
1:01:46
27
Tony Maas
Gemeente Maastricht
1:01:53
1:01:48
28
Louis Helsloot
Loopgroep PK
1:01:59
1:01:56
29
Mario Hensels
Lanaken (BEL)
1:02:01
1:01:56
30
Rene Heutz
Bad Säckingen (GER)
1:02:02
1:01:54
31
Fer Bouwens
Delta Sport
1:02:12
1:02:08
32
Jean Janssen
Atletiek Maastricht
1:02:14
1:02:05
33
Erik Haakma
Heerlen
1:02:28
1:02:21
34
Gerrie Warnier
Eijsden
1:02:43
1:02:33
35
Frits Prinzen
Universiteit Maastri
1:02:47
1:02:33
36
Gerard Gijzen
Andi Druk
1:02:48
1:02:45
37
Roel Went
Loopservice.nl
1:02:55
1:02:13
38
Ad van Kempen
Achilles-Top
1:02:57
1:02:48
39
Frank Arnoldy
Loopgroep PK
1:03:04
1:03:01
40
Carel Claassen
Lanaken (BEL)
1:03:09
1:03:05
41
Arno Skrabanja
Cadier en Keer
1:03:11
1:03:03
42
Dino Turco
Atletiek Maastricht
1:03:22
1:02:52
43
Frans vd Zalm
SABIC Europe
1:03:26
1:03:23
44
John van de Weijdeven
Eindhoven
1:03:39
1:03:32
45
Emiel Habsati
Sappi Limburg
1:03:41
1:03:30
46
Reinder Sijtsma
Uden
1:03:41
1:03:34
47
Jouke Vallinga
Unitas
1:04:02
1:03:54
48
Roel Hendriks
Caesar
1:04:02
1:03:55
49
Peter van Gils
Weert
1:04:09
1:04:06
50
Pierre Geelen
Maastricht
1:04:15
1:03:57
51
Casper Bouman
Maastricht
1:04:18
1:04:09
52
Ton Rückert
Scopias
1:04:30
1:04:26
53
Rens Scheijven
Loopservice.nl
1:04:54
1:04:46
54
Jos Wiersma
Maasrunners
1:05:50
1:05:33
55
Ben Janssen
Maastricht
1:05:59
1:05:19
56
Jos Geukers
Heerlen
1:06:06
1:05:21
57
Bert Cremers
Unitas
1:06:14
1:06:06
58
Henny Micheels
Soerendonk
1:06:21
1:05:38
59
Thijs Verstappen
AV Heythuysen
1:06:35
1:06:32
60
Koen Nobels
Valkenburg Lb
1:06:36
1:06:16
61
Stef Van de Sanden
Valkenburg Lb
1:06:42
1:06:22
62
Jean Leenders
Loopservice.nl
1:06:49
1:06:32
63
John Starren
Geleen
1:06:50
1:06:10
64
Frank Eisenga
STB
1:06:52
1:06:40
65
Léon Bosch
Vodafone
1:06:58
1:06:57
66
Wim Schepers
Andi Druk
1:06:59
1:06:31
67
Ben van Vliet
avVN
1:07:02
1:07:00
68
Raymond Hupperts
Berg en Terblijt
1:07:09
1:07:02
69
Joost Pluijlaar
Dynamica
1:07:16
1:07:09
70
Menno-Jan Kraak
Enschede
1:07:25
1:07:15
71
Werner Corvers
Maasrunners
1:07:36
1:07:17
72
René Clement
STB
1:07:38
1:07:25
73
Jan Keijzer
Voorhout
1:07:48
1:07:33
74
Jean Heunen
Maastricht
1:07:53
1:07:32
75
Luc Coun
Sappi Limburg
1:07:54
1:07:41
76
Paul Noomen
Delta Sport
1:08:24
1:08:08
77
Antoine Jessen
Maastricht
1:08:26
1:08:14
78
Frans Thiessen
Maastricht
1:08:32
1:07:58
79
Henk van der Donk
Venray Regio
1:08:33
1:08:04
80
Peter Maessen
Vivre
1:08:38
1:08:32
81
Paul Levie
Roermond
1:08:38
1:08:27
82
Frans Hilgers
Nijmegen
1:08:40
1:08:25
83
Maarten Christiaans
Atletiek Maastricht
1:08:45
1:08:00
84
Arie van der Padt
Philips
1:08:45
1:08:21
85
Lex Hoefnagels
Swift Atletiek
1:08:50
1:08:12
86
Peet Notten
Stein Lb
1:08:52
1:08:35
87
Harrie Darding
Essent Infra Product
1:09:05
1:08:56
88
Jean Mullenders
Atletiek Maastricht
1:09:07
1:09:01
89
Mart Cremers
Elsloo Lb
1:09:09
1:08:51
90
Fred van Helden
Bunde
1:09:12
1:09:07
91
Peter Smeets
Stein Lb
1:09:17
1:08:35
92
Jef Brauers
Atletiek Maastricht
1:09:19
1:09:00
93
Daan Kerssemakers
Maastricht
1:09:21
1:08:44
94
Willy Lanters
LOGO
1:09:28
1:09:18
95
Van Lodewijk Dongen
Haag Atletiek
1:09:29
1:09:26
96
Cees Koppen
AV Oirschot
1:09:31
1:09:24
97
Herman Lemmen
Venlo
1:09:36
1:08:30
98
Patrick Smits
Maastricht
1:09:46
1:09:32
99
Jos Brouwers
Beutenaken
1:09:53
1:09:06
100
Michaël van Dam
Heerlen
1:09:53
1:09:37
101
Nico Volleberg
Caesar
1:09:55
1:09:44
102
Philippe De Rycke
Riemst (BEL)
1:09:56
1:08:13
103
Willy Bours
Banholt
1:10:00
1:09:32
104
Martin Haster
Openbaar Ministerie
1:10:01
1:09:31
105
Marcel Groenen
Soerendonk
1:10:03
1:09:36
106
Leo Quaedflieg
Hogeschool Zuyd
1:10:07
1:09:15
107
Ben Burggraaff
Essent Infra Product
1:10:30
1:10:00
108
Hans Eenink
Ouderkerk aan de Ams
1:11:02
1:09:45
109
Gerard Wijnands
Gemeente Maastricht
1:11:14
1:10:37
110
Michiel de Haan
Maastricht
1:11:22
1:10:45
111
John Pustjens
ENCI B.V. vestiging
1:11:26
1:11:02
112
Frans Timmers
Rechtbank Roermond
1:11:30
1:10:47
113
Pierre Orbons
Atletiek Maastricht
1:11:31
1:11:13
114
Karel Weerts
Atletiek Maastricht
1:11:39
1:11:25
115
Dick Nagelhout
Atletiek Maastricht
1:11:39
1:11:28
116
B J van den Broek
Loopservice.nl
1:11:44
1:11:32
117
Mart van der Meijden
ATP-TenneT
1:11:46
1:10:52
118
Jos Hamers
Universiteitsbibliot
1:11:53
1:09:36
119
Dolf Gregoire
Sittard
1:11:54
1:10:24
120
Lou Bouten
Geleen
1:11:55
1:11:10
121
Rob Widdershoven
Maastricht
1:12:07
1:11:37
122
Herman van Asselt
Gemeente Maastricht
1:12:21
1:11:33
123
Maurice van den Berge
PSV
1:12:22
1:12:08
124
Wim Bovy
Maastricht
1:12:23
1:11:27
125
Harry Golsteijn
Gemeente Maastricht
1:12:32
1:11:11
126
Math Bergmans
Maastricht
1:12:41
1:11:15
127
Hans Collijn
Gronsveld
1:12:46
1:12:26
128
Harm van der Werff
Bunde
1:12:49
1:11:39
129
Sander Reintjens
Maastricht
1:12:54
1:11:21
130
Jos Diederen
Stein Lb
1:12:54
1:12:04
131
Noël Jaminon
Universiteitsbibliot
1:13:00
1:12:43
132
Johan Visschers
Andi Druk
1:13:03
1:12:48
133
Evert Kranendonk
Atos
1:13:04
1:12:34
134
Peter Geraerds
Veldwezelt (BEL)
1:13:06
1:13:06
135
Foppe Weijer
Prins Hendrik
1:13:07
1:12:36
136
Jack van Dongen
Vivre
1:13:12
1:12:49
137
Wil Marcelis
Sittard
1:13:12
1:11:51
138
Cyriel Douven
Nuenen
1:13:15
1:11:49
139
Bert Ramakers
Ulestraten
1:13:16
1:13:02
140
Loek Wishaupt
Atletiek Maastricht
1:13:26
1:12:46
141
Bram van de Burgt
Helmond
1:13:26
1:11:25
142
John Gootzen
Loopservice.nl
1:13:27
1:12:50
143
Jindra Vainer
Maastricht
1:13:27
1:12:18
144
Harold Augustin
Maastricht
1:13:28
1:12:17
145
Dirk Tempelaar
Universiteit Maastri
1:13:30
1:12:09
146
Joep Vinders
Bunde
1:13:34
1:12:23
147
Vicente Golin Da Cunha
Maastricht
1:13:35
1:11:27
148
Frank van den Brink
mondriaan zorggroep
1:13:36
1:12:23
149
Roger Rikers
Gronsveld
1:13:39
1:13:22
150
Wim Nuijten
Tholen
1:13:40
1:13:14
151
Bas van Hoof
Generaal Michaelis
1:13:44
1:13:34
152
Theo Lichteveld
Venlo
1:13:53
1:12:48
153
John Stefelmanns
Maastricht
1:13:53
1:13:05
154
Ad de Laat
LOGO
1:13:54
1:12:02
155
Oscar Mathijssen
Tiel
1:13:55
1:13:17
156
Henny Langerak
Venlo
1:14:01
1:13:43
157
Tom Dormans
Bemelen
1:14:04
1:13:10
158
Jan Lindenberg
Middelburg
1:14:04
1:13:41
159
Guido Provaas
Eijsden
1:14:07
1:13:32
160
Peter Oosterbos
Neer
1:14:09
1:12:29
161
Matt Tillie
Gronsveld
1:14:19
1:13:09
162
Philippe Vrijens
Maastricht
1:14:29
1:13:48
163
Philippe Vrijens
Maasmechelen (BEL)
1:14:29
1:13:47
164
Ruud Smits
Delft
1:14:30
1:13:48
165
Jan Ruers
Wieringerwerf
1:14:37
1:13:53
166
Wilfred Klaassen
Swift Atletiek
1:14:40
1:13:37
167
Jan Notermans
Unitas
1:14:43
1:14:37
168
Paul Spronck
Hogeschool Zuyd
1:14:44
1:13:52
169
Theo Meulen
Weert
1:14:47
1:14:04
170
Erik van Hooren
Vodafone
1:14:48
1:13:39
171
Jan Schaefer
Sappi Limburg
1:14:50
1:13:07
172
Ton Loontjes
Andi Druk
1:14:51
1:13:46
173
Henri Bastiaens
Maastricht
1:14:55
1:14:23
174
Rinus Wanders
MAASTRO clinic
1:15:06
1:13:39
175
Willem Markenhof
RK HAV
1:15:20
1:15:04
176
Moerdijk Sjef
RWS
1:15:22
1:14:12
177
Frank Van den Berg
Olympia Eindhoven
1:15:26
1:15:06
178
Peter Tillmann
Susteren
1:15:26
1:14:18
179
Wim Van der Maat
Loopservice.nl
1:15:27
1:15:17
180
Edgar Pescadinha
's-Gravenhage
1:15:29
1:13:06
181
Paul Robbertz
GGD-Zuid Limburg
1:15:31
1:14:59
182
Maurice Lambermon
Unitas
1:15:32
1:14:47
183
Thijs van Kempen
Westerbeek
1:15:39
1:15:01
184
Jo Hos
Maastricht
1:15:41
1:14:20
185
Martin Abels
Heel
1:15:54
1:14:39
186
Kees Theunissen
Atletiek Maastricht
1:15:58
1:13:58
187
Jules Geurts
Budel Dorplein
1:16:07
1:14:52
188
Arno Callemeijn
Maastricht
1:16:09
1:14:30
189
Henk Polstra
ATP-TenneT
1:16:15
1:13:45
190
Sjo Schins
Eijsden
1:16:21
1:14:31
191
Ed Rousseau
Atletiek Maastricht
1:16:27
1:13:59
192
Hans Wintraecken
Gemeente Maastricht
1:16:33
1:15:48
193
Jack Peerboom
Atletiek Maastricht
1:16:39
1:15:48
194
Erik Beerten
Sappi Limburg
1:16:48
1:14:34
195
Claus Weidauer
Philips
1:16:49
1:16:09
196
Rene Hermans
MAASTRO clinic
1:17:05
1:15:39
197
Paul Oostveen
's-Hertogenbosch
1:17:07
1:16:18
198
Ben Timmers
Deurne
1:17:08
1:15:31
199
Noël Vossen
Meerssen
1:17:12
1:15:06
200
John Stroeken
Openbaar Ministerie
1:17:18
1:16:45
201
Rene Holten
Maastricht
1:17:20
1:16:29
202
Leon Geelen
Amsterdam
1:17:27
1:16:35
203
Peter Vallinga
Oirsbeek
1:17:42
1:15:23
204
Guido Quanjel
Maastricht
1:17:43
1:16:37
205
Wil Dessart
Maastricht
1:17:48
1:16:45
206
Henny Wijsen
Gulpen
1:17:57
1:17:20
207
John Terlingen
Maastricht
1:17:59
1:16:28
208
Geert-Jan Dinant
Universiteit Maastri
1:18:00
1:17:10
209
Gerard Vincken
Eijsden
1:18:05
1:16:46
210
Howard Meijer
Essent Infra Product
1:18:13
1:17:43
211
GJ van Lonkhuyzen
Mheer
1:18:18
1:17:52
212
Leo De Jong
Scopias
1:18:24
1:17:18
213
Leon Bastiaens
Maastricht
1:18:31
1:17:42
214
Erik van Ginneken
Helvoirt
1:18:37
1:18:05
215
Leo Ramaekers
Triathlon
1:18:42
1:17:02
216
Hashim Zeid
Vodafone
1:18:42
1:17:18
217
Jo Heusschen
Gulpen
1:18:44
1:17:14
218
Wil van Aubel
Rabobank Maastricht
1:18:45
1:17:04
219
Jos Overeem
Loopservice.nl
1:18:47
1:18:10
220
Hubert Duchateau
Sappi Limburg
1:18:47
1:16:53
221
Vincent Steenbrink
Riagg Maastricht
1:18:47
1:17:22
222
Bert Bartels
Maastricht
1:18:52
1:17:23
223
Ger ter Horst
Stein Lb
1:18:58
1:18:16
224
Ed Borgers
Maastricht
1:19:11
1:17:55
225
Vincent Coomans
Eijsden
1:19:14
1:17:33
226
Hans Verlaek
Leveroy
1:19:17
1:17:50
227
Laurens Nunnink
Simpelveld
1:19:26
1:18:30
228
Marcel Moermans
Maasrunners
1:19:28
1:19:09
229
Jan Suylen
Roermond
1:19:28
1:18:06
230
Jo Peeters
Openbaar Ministerie
1:19:30
1:17:55
231
Thijs Jannes
Maastricht
1:19:30
1:17:45
232
Joseph Mawhin
Sappi Limburg
1:19:36
1:18:25
233
Bert Wouters
Maastricht
1:19:39
1:18:31
234
Gerard Worms
mondriaan zorggroep
1:19:41
1:17:58
235
Jos Crijns
Maastricht
1:19:55
1:18:14
236
Paul Langeweg
Cadier en Keer
1:19:59
1:18:17
237
Bert Bosma
Rechtbank Roermond
1:20:01
1:17:11
238
Piet Loeve
Delta Sport
1:20:04
1:19:47
239
Mat Skrabanja
AV Heythuysen
1:20:05
1:19:58
240
Hans Scheuermann
Elsloo Lb
1:20:10
1:18:15
241
Gillis van Oeveren
ATP-TenneT
1:20:11
1:17:51
242
Ruud Wildeboer
Sittard
1:20:11
1:17:54
243
André Beckers
Susteren
1:20:17
1:18:59
244
J Borgignons
Maastricht
1:20:20
1:19:10
245
Freddy Frauenfelder
Haag Atletiek
1:20:20
1:17:55
246
Pie Jacobs
Maastricht
1:20:21
1:19:05
247
Harry Golsteijn
Echt
1:20:22
1:19:01
248
Willy De Boer
Elsloo Lb
1:20:23
1:18:29
249
Nico Bos
Unitas
1:20:25
1:18:40
250
Dirk Jan Klijn
Valkenburg Lb
1:20:26
1:18:20
251
Rene Vroemen
Atletiek Maastricht
1:20:27
1:18:48
252
Peter Geurts
Unitas
1:20:28
1:19:20
253
Erik Jaap Reede
Kudelstaart
1:20:29
1:18:19
254
Jeroen Winkels
Maastricht
1:20:30
1:19:33
255
Marc Cornips
Gemeente Maastricht
1:20:30
1:18:58
256
Eugène Habets
Unitas
1:20:37
1:18:53
257
Rob Walter
Maastricht
1:20:40
1:19:03
258
Leo Wellens
Rekem (BEL)
1:20:44
1:17:49
259
Leo Kramer
Atletiek Maastricht
1:20:45
1:19:35
260
Lex Metzke
Kaatsheuvel
1:20:46
1:18:35
261
Paul Rinkens
Maastricht
1:20:48
1:19:08
262
Ronald Panis
Rabobank Maastricht
1:20:48
1:19:06
263
Jan Veldhuizen
Helmond
1:20:59
1:19:15
264
Frank Berets
Maastricht
1:21:00
1:19:13
265
Theo Goessens
Reijmerstok
1:21:04
1:19:07
266
Hans Andel
Maastricht
1:21:05
1:18:15
267
Rob Starren
Gemeente Maastricht
1:21:11
1:18:33
268
Henk Jacobs
Bemelen
1:21:19
1:19:27
269
Bert Koopmans
Arnhem
1:21:32
1:20:18
270
Jan Vermeulen
Best
1:21:38
1:20:53
271
Leo Reijnen
ATP-TenneT
1:21:40
1:19:18
272
John Gennip Van
Eijsden
1:21:44
1:20:48
273
Jesus Perez Cruz
Sittard
1:21:51
1:19:11
274
Sjarel Verhoeven
Maastricht
1:22:00
1:21:19
275
Piet Zeegers
Atletiek Maastricht
1:22:03
1:21:18
276
Casper Defesche
Maastricht
1:22:14
1:20:25
277
Jos Adam
Maastricht
1:22:18
1:20:15
278
Rob Menting
Heythuysen
1:22:20
1:21:39
279
Frenk Peeters
Riagg Maastricht
1:22:23
1:21:04
280
Rico Urlings
Rechtbank Maastricht
1:22:28
1:19:58
281
Theo Bloem
Landgraaf
1:22:33
1:20:31
282
Anand Bachasingh
Diemen
1:22:34
1:21:30
283
Nico Reijnders
AV Wijchen
1:22:39
1:22:22
284
Hans van Drongelen
Maastricht
1:22:44
1:19:53
285
Jan-Joost Rethans
Maastricht
1:22:45
1:21:49
286
John Mertens
Caesar
1:22:47
1:22:10
287
Ton Willems
Maastricht
1:22:54
1:22:08
288
Eric de Wit
Atletiek Maastricht
1:23:12
1:21:55
289
Richard Stulting
Maastricht
1:23:13
1:21:37
290
Paul Mulder
Helmond
1:23:15
1:21:31
291
Frank Meijer
Maastricht
1:23:16
1:21:39
292
Henk Kroon
ATP-TenneT
1:23:35
1:22:20
293
Will Loonen
Schin op Geul
1:23:53
1:23:03
294
Ed Naebers
Rechtbank Maastricht
1:23:57
1:22:15
295
Frits Vromen
MAASTRO clinic
1:24:00
1:22:32
296
Rudi Grootjans
Voerendaal
1:24:02
1:21:35
297
Henk Weening
Unitas
1:24:03
1:22:19
298
Jos Lemmens
Ulestraten
1:24:09
1:22:24
299
Torben Mulder
Atletiek Maastricht
1:24:10
1:21:59
300
Mark Verkerk
Gemeente Maastricht
1:24:14
1:22:11
301
Michel Foppen
Cadier en Keer
1:24:25
1:21:52
302
Jef Van Deun
Leefdaal (BEL)
1:24:27
1:22:07
303
Paul Hensen
Tilburg Road Runners
1:24:29
1:23:30
304
Jos Otten
Valkenburg Lb
1:24:31
1:22:53
305
Wim Schutten
Haag Atletiek
1:24:37
1:22:14
306
Jacques Van Bezouwen
Eijsden
1:24:40
1:24:05
307
Marc Tuinstra
Lanaken (BEL)
1:24:47
1:21:52
308
Paul Bergmans
Atletiek Maastricht
1:24:52
1:22:25
309
Tom Aalders
Nijmegen
1:24:54
1:22:55
310
Jan Drummen
Eijsden
1:24:57
1:22:21
311
Ventriglia Domenico
Dilsen-Stokkem (BEL)
1:25:03
1:23:55
312
Jos Rijswick Van
Essent Infra Product
1:25:05
1:22:23
313
René Moers
Gemeente Maastricht
1:25:06
1:23:01
314
Rienstra Willie
Elsloo Lb
1:25:08
1:23:04
315
Paul Smeets
Geulle
1:25:12
1:22:53
316
Ronald Meijer
Weert
1:25:20
1:23:17
317
Leo Janssen
Gemeente Maastricht
1:25:23
1:23:45
318
Sjo Gelissen
Maastricht
1:25:29
1:22:20
319
Gerlach Goessens
Wijlre
1:25:29
1:23:33
320
Frank Amory
Maastricht
1:25:39
1:24:05
321
Jitze Van Leenen
Leiderdorp
1:25:39
1:22:47
322
Albert van Dalen
Atletiek Maastricht
1:25:39
1:22:36
323
Daan Gérard
Budel
1:25:50
1:24:57
324
Paul Van Aubel
WML
1:25:50
1:23:09
325
Leon Porankiewicz
Nederweert Eind
1:25:51
1:24:44
326
Theo Provaas
Rechtbank Maastricht
1:25:51
1:23:20
327
Rob Delsing
Maastricht
1:25:59
1:24:26
328
Theo Albers
ATP-TenneT
1:26:11
1:23:49
329
Karel Greuel
Ciba Maastricht B.V.
1:26:12
1:24:36
330
John van Havere
Maastricht
1:26:15
1:24:28
331
Fred Ruth
Sphinx Tegels
1:26:15
1:25:17
332
Paul Schors
Sphinx Tegels
1:26:15
1:25:20
333
Johan Walsweer
Ede Gld
1:26:35
1:24:41
334
Henri Aerts
Gronsveld
1:26:37
1:25:41
335
Sander Belgraver
ATP-TenneT
1:26:40
1:24:13
336
Jo Janssen
Sittard
1:26:42
1:25:14
337
Bert van Aller
the Hague Road Runne
1:27:01
1:26:01
338
Ger Leenen
Wijlre
1:27:05
1:24:33
339
Ronald Schiffer
Sittard
1:27:07
1:25:09
340
Ad den Dekker
Nijmegen
1:27:09
1:25:29
341
Nick Boerakker
Brunssum
1:27:16
1:25:10
342
Jos Dingemans
Oss
1:27:17
1:26:23
343
Hans Savelberg
Weert
1:27:21
1:25:17
344
Jos Houben
Gemeente Maastricht
1:27:27
1:24:30
345
Geert Pouls
Landgraaf
1:27:33
1:25:17
346
Leo de Rouw
Maastricht
1:27:47
1:26:31
347
Walter Van der Meiren
kOELN (GER)
1:27:51
1:24:51
348
Bert Hokke
Essent Infra Product
1:27:54
1:25:23
349
Gerard Lemmerling
Atletiek Maastricht
1:27:57
1:26:59
350
Joep Dentener
Oss
1:28:01
1:26:08
351
Jan van Schuylenburg
ATP-TenneT
1:28:01
1:27:06
352
Pierre Schroder
Schin op Geul
1:28:02
1:25:34
353
Ger Laven
Kerkrade
1:28:02
1:25:35
354
Ton Geeraets
Atletiek Maastricht
1:28:07
1:27:22
355
Henk Keen
Loopservice.nl
1:28:08
1:25:51
356
Danny Thiele
Maastricht
1:28:10
1:25:53
357
Mart Philipsen
Venray
1:28:11
1:26:52
358
Peter Wijnker
Atletiek Maastricht
1:28:15
1:25:47
359
Math Oehlen
Scopias
1:28:26
1:26:35
360
Ben Linkens
Atletiek Maastricht
1:28:43
1:26:01
361
Jo Dijk
Maastricht
1:28:51
1:28:02
362
Hans Hermans
EIPA
1:28:57
1:25:58
363
Hennie Thehu
Maastricht
1:28:59
1:25:57
364
André Berg Von
Atletiek Maastricht
1:29:00
1:28:00
365
Richard Hoorn
ATP-TenneT
1:29:08
1:27:56
366
Guy Putseys
Bertem (BEL)
1:29:10
1:26:52
367
George Guns
PSV
1:29:12
1:28:08
368
Walter Lambert
Eijsden
1:29:13
1:26:10
369
Wiel Arets
Maastricht
1:29:24
1:28:05
370
Marcel Paffen
Gemeente Maastricht
1:29:29
1:26:48
371
Herman Niesten
Rabobank Maastricht
1:29:45
1:28:01
372
Rob Vrijhof
Atletiek Maastricht
1:29:49
1:26:45
373
Bob Hoekstra
Maastricht
1:29:53
1:27:02
374
Lou Slangen
Wijnandsrade
1:30:02
1:27:10
375
Sip Bouma
Nijkerk Gld
1:30:05
1:28:11
376
Jan de Kleijn
Druten
1:30:14
1:29:33
377
Michel Cobben
Maastricht
1:30:20
1:27:15
378
Hans Emmen
Atletiek Maastricht
1:30:27
1:27:22
379
Jos Janssen
Baarlo Lb
1:30:28
1:27:39
380
Joannes Willems
Sappi Limburg
1:30:31
1:28:37
381
Nico Beckers
Universiteit Maastri
1:30:36
1:29:47
382
Alberto Erriu
Linne
1:30:42
1:28:46
383
Jan Zwaveling
Cadier en Keer
1:30:43
1:28:29
384
Rob de Jong
Bergen op Zoom
1:30:46
1:28:05
385
Ron van Breukelen
Medemblik
1:30:49
1:28:03
386
Ron Stallinga
Maastricht
1:30:51
1:29:17
387
Peter Kuijken
Maarheeze
1:31:03
1:29:42
388
Alfred van Elst
ATP-TenneT
1:31:08
1:28:38
389
Willy Franssen
Zutendaal (BEL)
1:31:17
1:29:43
390
Peter Rietveld
Oisterwijk
1:31:18
1:28:57
391
Loe Prince
Maastricht
1:31:57
1:29:21
392
Pierre Buijs
Valkenburg Lb
1:32:02
1:30:42
393
Maarten Oomes
Maastricht
1:32:36
1:30:09
394
Jos Harrewijn
Atletiek Maastricht
1:32:42
1:30:02
395
Michiel Eijsink
Made
1:32:42
1:31:17
396
Biermans René
Gemeente Maastricht
1:32:43
1:29:48
397
Paul Prevoo
Heerlen
1:32:46
1:30:59
398
J A van Nijnanten
Hoensbroek
1:32:53
1:30:11
399
Roger Beckers
Maastricht
1:33:20
1:31:22
400
Leon Remie
Helmond
1:33:29
1:31:06
401
Pieter Frijs
Geleen
1:33:41
1:31:04
402
Ludwig Roes
ATP-TenneT
1:34:09
1:31:31
403
Rien Langenberg Vd
Goirle
1:34:10
1:31:34
404
Hans Koning
Sittard
1:34:11
1:31:54
405
Jan Poolen
Logica
1:34:18
1:31:46
406
Frans van der Velden
Maastricht
1:34:21
1:32:59
407
Bram Louhenapessy
Valkenburg Lb
1:34:24
1:31:50
408
Peter van Geijtenbeek
Loopservice.nl
1:34:30
1:32:39
409
Jos van der Linden
Maastricht
1:34:42
1:32:25
410
Sjef Wertenbroek
Schiphol-Rijk
1:35:05
1:33:37
411
Jacques Herwarts
Unitas
1:36:41
1:33:49
412
Charles Poublon
AVON
1:36:45
1:34:54
413
Pieter Janmaat
Maastricht
1:36:55
1:33:45
414
Guy Peeters
Swalmen
1:37:25
1:34:23
415
Henry Hameleers
Maastricht
1:37:51
1:36:44
416
Adrie Bisschop
Maastricht
1:37:57
1:34:49
417
Peter Heijthuyzen
Susteren
1:38:11
1:35:04
418
Hans Hurkmans
PSV
1:38:25
1:36:36
419
Huub Sio
ATP-TenneT
1:38:26
1:35:59
420
Ton Duizings
Schimmert
1:38:28
1:36:14
421
Eric-Jan Royakkers
Maastricht
1:38:44
1:35:39
422
Henk Kortlever
Delta Sport
1:39:04
1:37:37
423
Martin van Nieuwenhove
Atledo
1:39:24
1:36:21
424
Johan van den Biggelaa
Atledo
1:39:37
1:36:34
425
Wout Molthoff
Warmenhuizen
1:39:45
1:37:09
426
Jo Gulikers
Atletiek Maastricht
1:40:01
1:37:20
427
Jan De Laat
Gouda
1:40:04
1:38:18
428
Mel Kroon
ATP-TenneT
1:40:23
1:39:13
429
Nico Hoekstra
Boels Zanders Advoca
1:40:39
1:38:40
430
Dick Looyé
Veenendaal
1:40:39
1:37:43
431
Leon Hokke
Nijmegen
1:40:57
1:38:58
432
Hans Lemaire
Sittard
1:41:16
1:39:30
433
G A P Hirdes
Venlo
1:41:33
1:38:44
434
Frans Backhuijs
Atletiek Maastricht
1:41:36
1:38:48
435
Cees van Rijen
Hoensbroek
1:43:13
1:40:35
436
Egon Dubois
Cadier en Keer
1:43:13
1:40:36
437
Niek Sibbel
Maastricht
1:43:30
1:40:32
438
Hans van der Meer
ATP-TenneT
1:43:34
1:42:20
439
Edwin de Jong
ATP-TenneT
1:44:21
1:41:54
440
Cor Houben
Unitas
1:44:35
1:41:31
441
Robert Mallett
Valkenburg Lb
1:45:24
1:42:28
442
Sander Konter
ATP-TenneT
1:45:33
1:42:48
443
Herman Vanmulken
mondriaan zorggroep
1:45:38
1:42:59
444
Frank Romeijn
Loopservice.nl
1:50:26
1:47:33
445
Hans Boot
Harmelen
1:55:30
1:53:00
446
Hein Goslinga
ATP-TenneT
2:00:36
1:57:27
M55, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Harry van der Aart
Atletiek Maastricht
1:00:29
1:00:25
2
Cor Zegers
Oss '78
1:02:09
1:01:58
3
Bert Martens
Delta Sport
1:04:21
1:04:05
4
Pierre Luschen
Atletiek Maastricht
1:06:18
1:06:00
5
Willy von Berg
Atletiek Maastricht
1:06:24
1:06:19
6
Jo Rikers
Gemeente Maastricht
1:06:27
1:06:19
7
Alan Leach
Venray Regio
1:07:00
1:06:12
8
Hein Bodelier
Landgraaf
1:07:06
1:06:20
9
Mathieu Simons
AVON
1:07:40
1:07:37
10
Frans Sassen
Pegasus
1:07:57
1:06:53
11
Jack Sip
Lunteren
1:08:01
1:07:30
12
Christiaan Dirks
Dilsen-Stokkem (BEL)
1:08:05
1:07:30
13
Jeff Thiele
Stein Lb
1:08:10
1:08:06
14
Niek Ruyters
Rechtbank Roermond
1:08:13
1:07:30
15
Jo Weijnen
mondriaan zorggroep
1:09:20
1:09:16
16
Jo Fraats
AV Heythuysen
1:09:54
1:09:47
17
Pim Nijhof
Marathon Pim Mulier
1:10:00
1:09:47
18
Jan Beckers
Aannemersbdrf Van Ka
1:10:17
1:10:01
19
Ton Hooimeijer
Berg en Terblijt
1:10:51
1:09:51
20
Rens Nievergeld
Maastricht
1:10:52
1:10:04
21
Jo Krutzen
Maastricht
1:11:13
1:10:34
22
Hans Gijsbers
Lopersgroep Deurne
1:11:38
1:11:32
23
Harrie Scheen
Atletiek Maastricht
1:12:00
1:11:26
24
Siem Zeilemaker
avVN
1:12:06
1:11:55
25
Ludo Peek
Deventer
1:12:11
1:11:51
26
Jean-marie Stijns
Beek Lb
1:12:22
1:12:12
27
Theo Wessels
Heerlen
1:12:31
1:11:14
28
Ton van Gageldonk
Gemeente Maastricht
1:12:36
1:11:15
29
Jef Veugen
Atletiek Maastricht
1:13:13
1:12:14
30
Errol Seymonson
avVN
1:13:13
1:12:51
31
Gert Wollersheim
Doenrade
1:13:22
1:12:24
32
Ton van Westbroek
Haag Atletiek
1:13:32
1:13:25
33
Peter Verberk
mondriaan zorggroep
1:13:36
1:13:11
34
Gerard Blees
avVN
1:13:38
1:13:25
35
Peter van de Sande
Brunssum
1:13:56
1:12:06
36
Ko Doeleman
Atletiek Maastricht
1:14:08
1:13:36
37
Eric Rietveld
Arnhem
1:14:22
1:14:03
38
Martin Habets
Maastricht
1:14:23
1:13:59
39
Ton Sollet
SABIC Europe
1:14:54
1:14:40
40
Sjaak Van den Oever
Westerbeek
1:15:01
1:14:22
41
Cor Duinhouwer
Delta Sport
1:15:10
1:14:52
42
Leon Dirix
mondriaan zorggroep
1:15:31
1:14:18
43
Herman Schmitz
Rijen
1:15:47
1:14:58
44
Joan Röell
Atletiek Maastricht
1:15:54
1:14:55
45
Ton Thelen
GAC Gemert
1:15:55
1:14:45
46
Ton Mostard
Unitas
1:16:06
1:16:01
47
Eddie Drent
ATP-TenneT
1:16:07
1:14:40
48
Marcel Moonen
RWS
1:16:10
1:15:48
49
Rob Florisson
Atletiek Maastricht
1:16:19
1:16:01
50
Bart Wauben
Hogeschool Zuyd
1:16:24
1:15:31
51
Wiek Tilleman
Loopservice.nl
1:16:26
1:15:54
52
Hans Wemmers
Atletiek Maastricht
1:16:50
1:15:49
53
Wil Roemen
Atletiek Maastricht
1:16:50
1:15:52
54
Wim Snijders
mondriaan zorggroep
1:16:50
1:16:25
55
Chré Leenen
Altis
1:17:10
1:17:07
56
Paul van Oosterhout
Eindhoven
1:17:22
1:16:30
57
Fred van der Gon Netsc
Haag Atletiek
1:17:35
1:17:07
58
Luc Soete
Maastricht
1:17:41
1:15:11
59
Karel Tervooren
Maastricht
1:17:48
1:16:44
60
Ber Dols
Atletiek Maastricht
1:18:04
1:16:20
61
Chris Cornelissen
Geulle
1:18:23
1:16:47
62
Henk Moesman
Haag Atletiek
1:18:35
1:18:07
63
Ton Vlamings
Venlo
1:18:50
1:17:42
64
Jan Van der Leeuw
Maastricht
1:19:02
1:18:22
65
René Uijlen
Nijmegen Atletiek
1:19:06
1:18:45
66
Ivon Bannier
Eijsden
1:19:45
1:19:10
67
John Custers
Maastricht
1:19:50
1:18:26
68
Jan Coumans
Stein Lb
1:20:09
1:18:14
69
Ger Bierstekers
Venlo
1:20:10
1:18:31
70
Michel Grijseels
Scopias
1:20:19
1:18:30
71
Ger Janssen
Weert
1:20:26
1:19:19
72
Peter Schambergen
Atletiek Maastricht
1:20:40
1:19:42
73
Charles Sollet
Andi Druk
1:20:43
1:19:23
74
Tonnie Duisters
AAA
1:20:47
1:19:47
75
Stanley Matilda
Herten
1:20:47
1:19:16
76
Jan Talmon
Sint Odilienberg
1:21:42
1:19:54
77
PETER Cornelissen
STAP
1:21:43
1:19:36
78
Niek Jaspers
Maastricht
1:21:56
1:20:00
79
Andre Jansen
Venray Regio
1:22:13
1:21:42
80
Hans Ramaekers
Brunssum
1:22:32
1:20:30
81
Peter Huskens
Maastricht
1:22:47
1:21:18
82
Wim Geurts van Kessel
Hogeschool Zuyd
1:22:48
1:20:03
83
Piet Kroon
Maastricht
1:22:49
1:21:51
84
Henk Lemmens
Maastricht
1:22:55
1:21:20
85
Harry Hollanders
Maastricht
1:23:00
1:21:31
86
Leon Macheels
Maastricht
1:23:05
1:21:38
87
Bart Warnier
Atletiek Maastricht
1:23:11
1:22:12
88
André Beckers
Maastricht
1:23:32
1:22:22
89
Herman Menger
Maastricht
1:23:41
1:21:27
90
Frans Rutten
Maastricht
1:23:42
1:21:57
91
John Hoogveld
ATP-TenneT
1:23:49
1:22:23
92
C Pattiwael
Maastricht
1:23:55
1:22:02
93
Rob Heyndericks
RWS
1:24:05
1:22:20
94
Willem Haitsma
GVAC
1:24:49
1:23:49
95
John Jennekens
Maastricht
1:25:05
1:23:45
96
Joost Klaarenbeek
Goirle
1:25:34
1:22:32
97
Nico Abrahams
Maastricht
1:25:35
1:24:43
98
Fred Jassen
Ciba Maastricht B.V.
1:25:40
1:24:05
99
Frans Bussel Van
't Jasper Sport
1:26:07
1:23:33
100
Michel Stouten
Sphinx Tegels
1:26:15
1:25:18
101
Lou Gossieau
Gemeente Maastricht
1:26:42
1:26:01
102
Harry Crapels
Maastricht
1:26:42
1:26:01
103
Arjen Klop
Atletiek Maastricht
1:26:42
1:24:14
104
Theo Droog
Noord-Scharwoude
1:27:21
1:25:49
105
Bert Vermeer
LOGO
1:27:33
1:25:40
106
Hans Schenk
Rotterdam
1:27:36
1:26:52
107
William Gerardu
Atletiek Maastricht
1:27:57
1:26:21
108
Wil Kling
ATP-TenneT
1:28:20
1:26:19
109
Willy Phefferkorn
SABIC Europe
1:28:21
1:27:02
110
Math Everaers
Atletiek Maastricht
1:28:38
1:28:37
111
Leon Mulkens
avVN
1:28:38
1:26:58
112
Willy Gulikers
Atletiek Maastricht
1:28:44
1:27:01
113
Ruud Julien
Maarheeze
1:29:04
1:28:05
114
Theo Theeven
Unitas
1:29:26
1:28:38
115
Per Schuit
Warmenhuizen
1:30:09
1:28:38
116
Thieu Haex
Weert
1:30:13
1:28:42
117
Paul Bruijnzeels
Rechtbank Maastricht
1:30:22
1:27:52
118
Huub Meels
Nuth
1:30:29
1:29:05
119
Wil Foppen
Maastricht
1:30:31
1:28:50
120
Paul Spijkerman
Loopservice.nl
1:30:57
1:29:28
121
Nico Brabers
Grubbenvorst
1:31:09
1:28:36
122
Wally Walraven
Essent Infra Product
1:31:28
1:28:40
123
Gudo Coenen
Maastricht
1:31:47
1:29:14
124
Dre Darding
Maastricht
1:31:50
1:29:23
125
Rien Van der Kolk
Cothen
1:32:08
1:31:08
126
Leo van Delft
Valkenburg Lb
1:32:33
1:30:24
127
Raymond Huijnen
Maastricht
1:32:35
1:30:06
128
Henny Rikers
Roermond
1:32:35
1:29:52
129
Henk Warps
Maastricht
1:32:38
1:31:14
130
Lodewijk Creyghton
Geulle
1:32:51
1:31:02
131
Joh Coumans
Elsloo Lb
1:32:58
1:30:37
132
Bodo von Preyss
Maastricht
1:33:03
1:30:05
133
Sjef Oostwegel
Maastricht
1:34:07
1:31:09
134
Guus Queisen
Maastricht
1:34:45
1:31:57
135
Carol Pletzers
Rechtbank Maastricht
1:34:58
1:32:28
136
Gerard Kleinbekman
Noord-Scharwoude
1:35:03
1:33:32
137
Jo Bindels
Geldrop
1:35:11
1:33:19
138
Drikus Noordhoek
Oudkarspel
1:35:23
1:34:03
139
Hans Nobis
Philips
1:36:05
1:33:45
140
Willem de Kleyn
ATP-TenneT
1:36:05
1:32:55
141
Henk Rullenraad
Budel Dorplein
1:36:09
1:35:18
142
Guido Schrama
Gemert
1:36:41
1:34:43
143
Joost Kimman
MAASTRO clinic
1:37:17
1:34:24
144
Anton Wustrow
Rotterdam
1:37:24
1:34:41
145
Henk Stuurman
Loopgroep Marathon U
1:37:37
1:34:29
146
Peter Rouwenhorst
Maastricht
1:38:08
1:35:20
147
Wil Leiner
Vodafone
1:38:48
1:35:39
148
Daniel Massaux
Maastricht
1:39:00
1:37:34
149
Jo Kuypers
Achilles-Top
1:39:00
1:38:41
150
Paul Steenmans
ATP-TenneT
1:39:00
1:36:16
151
Jos Nieuwhof
Gemeente Maastricht
1:39:03
1:36:22
152
Jan van den Berg
ATP-TenneT
1:39:57
1:37:14
153
Hans Creemers
Atletiek Maastricht
1:40:01
1:37:20
154
Hub Vreuls
Maastricht
1:40:44
1:38:07
155
Wiel Rouleaux
Venlo
1:41:01
1:38:01
156
Jan Matthijssen
Geleen
1:43:50
1:41:15
157
Jan Willem MASION
Medemblik
1:55:14
1:55:12
158
Roberto Rodrigues
Loopservice.nl
1:56:01
1:55:19
159
Jan Renken
ATP-TenneT
2:15:19
2:13:52
J18, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nick Biermans
Cadier en Keer
1:09:23
1:09:17
2
Glenn Meeuwsen
Maastricht
1:15:43
1:14:29
J16, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Luuk Janssen
Maastricht
1:06:47
1:06:07
2
Guido Klaassen
Swift Atletiek
1:14:30
1:13:28
3
Lennard Klaassen
Roermond
1:14:36
1:13:33
4
Max Nunnink
Simpelveld
1:19:27
1:18:31
5
Tom Biermans
Cadier en Keer
1:32:41
1:29:47
VSEN, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Geertje Thuijls
Atletiek Maastricht
1:01:45
1:01:40
2
Helmie Ramakers
Haag Atletiek
1:03:43
1:03:40
3
Patricia Schreurs
Hellas
1:04:05
1:04:01
4
Belinda Westera-Heussc
Maastricht
1:04:52
1:04:46
5
Danique Peeters
Openbaar Ministerie
1:07:21
1:06:51
6
Leonie Ton
Delta Sport
1:07:41
1:07:26
7
Marie-claire Stokbroek
Atletiek Maastricht
1:08:55
1:08:42
8
Anne Kwist
Spado
1:09:16
1:08:51
9
Regina Faber
Olympia Eindhoven
1:09:26
1:09:14
10
Ellen van der Velden
Haag Atletiek
1:09:28
1:08:59
11
Britta Augsburg
MGSoG
1:10:41
1:10:08
12
Helene Bergs
Maastricht
1:10:49
1:09:48
13
Liliane Parthoens
Riemst (BEL)
1:11:02
1:10:18
14
Jessica van der Graaf
Maastricht
1:11:21
1:10:58
15
Maaike Raaijmakers
Atletiek Maastricht
1:11:42
1:11:32
16
LH Brekelmans
Maastricht
1:11:54
1:11:15
17
Ingrid Zegers
Eindhoven
1:12:01
1:11:30
18
Ingrid Wouters
Rabobank Maastricht
1:12:42
1:12:18
19
Jacobien Kool
Amsterdam
1:12:43
1:11:56
20
Sandra Beurskens
Hogeschool Zuyd
1:13:24
1:12:32
21
Maud Senden
Rechtbank Maastricht
1:13:29
1:12:30
22
Lonneke van de Sande
's-Hertogenbosch
1:13:38
1:12:21
23
Maaike Krimpenfort
Tholen
1:13:40
1:13:14
24
Natalie Heunders
Atletiek Maastricht
1:13:55
1:13:43
25
Mieke van Hoof
Generaal Michaelis
1:14:08
1:13:59
26
Monique Gunther
Tilburg Road Runners
1:14:38
1:14:29
27
Branka Rybakowski
STB
1:14:45
1:13:37
28
Jacky Wolfs
Maastricht
1:14:49
1:13:48
29
Clare Sullivan
Maastricht
1:14:50
1:13:04
30
Janneke Van der Linde
Delta Sport
1:14:52
1:14:33
31
Kim Pittevils
Maastricht
1:14:54
1:14:33
32
Janneke Thuijls
Venray
1:14:58
1:13:56
33
Loes Sauren
Maastricht
1:15:04
1:14:21
34
Nicole Peters
Venlo
1:15:12
1:14:06
35
Inge Jochem
Maastricht
1:15:44
1:15:20
36
Muelders Barbara
Philips
1:15:48
1:15:10
37
Melissa Siegel
MGSoG
1:16:20
1:14:28
38
Ilse Schoenmaekers
Budel
1:16:30
1:16:01
39
Lindeke Smeets
Maastricht
1:16:31
1:15:47
40
Denise Bastiaens
Riemst (BEL)
1:16:53
1:16:09
41
Kirsten Schipper
Atletiek Maastricht
1:16:55
1:16:31
42
Henriette Willigers
Eijsden
1:17:11
1:15:06
43
Saskia Appelmans
Beek Lb
1:17:16
1:16:13
44
Wanda Tempelaar
Utrecht
1:17:28
1:14:32
45
Rosanna Ververgaert
AVON
1:17:32
1:17:13
46
Annemieke Vermolen
Beek Lb
1:17:56
1:16:52
47
Carline Schaad
Amsterdam
1:18:08
1:17:19
48
Sarah Derks
Universiteit Maastri
1:18:08
1:16:44
49
Frie Hoekstra
Maastricht
1:18:15
1:17:52
50
Marielle Spierings
Valkenburg Lb
1:18:33
1:17:13
51
Dominique Spierings
Brunssum
1:18:51
1:17:32
52
Marieke van Gilst
Groningen
1:19:15
1:16:30
53
Aukje Steijvers
Venlo
1:19:16
1:16:55
54
Marianne van Boekel-de
Best
1:19:17
1:18:20
55
Marieke Willems
StartToRun
1:19:28
1:18:51
56
Baukje Dols
Maastricht
1:19:29
1:18:50
57
Aniek Sarneel
Utrecht
1:19:38
1:19:06
58
Astrid Schins-Keulen
Valkenburg Lb
1:19:40
1:17:14
59
Iris Verkaart
Zierikzee
1:20:04
1:19:47
60
Arianne Beckers
Susteren
1:20:17
1:18:58
61
Jacqueline Hamers-Auss
Bunde
1:20:43
1:18:53
62
Eva de Vries
Universiteit Maastri
1:20:50
1:19:26
63
Patty de Kleijn
Loopservice.nl
1:20:54
1:20:14
64
Lidwien Vainer
Maastricht
1:20:55
1:19:46
65
Petra Theunissen
Maastricht
1:20:58
1:18:59
66
Janou Briaire
Boels Zanders Advoca
1:21:11
1:19:12
67
Wendy Heuts
Essent Infra Product
1:21:25
1:18:38
68
Esther Duijts
Maastricht
1:21:41
1:19:52
69
Ingrid Olivers-Schuwir
Atletiek Maastricht
1:21:44
1:19:56
70
Debby Ernenst
Rabobank Maastricht
1:21:54
1:20:10
71
Annie Willigers
Ciba Maastricht B.V.
1:22:07
1:20:03
72
Lily-Anne Smeets
Swift Atletiek
1:22:15
1:20:27
73
Ingrid Capuzzi
Maastricht
1:22:18
1:20:27
74
Ingrid Wildhagen
Maastricht
1:22:27
1:21:14
75
Marie Claire Hermant
Eindhoven
1:22:39
1:21:16
76
Kim Thijssens
Roermond
1:22:40
1:19:56
77
Charlotte Willems
Maastricht
1:22:54
1:22:08
78
Claudine Van der Weerd
Maastricht
1:22:57
1:20:36
79
Mirjam Schoutsen
Medemblik
1:23:05
1:22:19
80
Carla Hoogendoorn
Typhoon
1:23:18
1:21:23
81
Henny Schurmann
Maastricht
1:23:38
1:21:50
82
Daphna Habets
Maastricht
1:23:43
1:21:10
83
Elke de Bakker
Sittard
1:23:52
1:22:51
84
Belinda Linssen
Ulestraten
1:23:56
1:21:53
85
Maartje van den Broek
Maastricht
1:23:57
1:22:23
86
Monique Hanraets
Atletiek Maastricht
1:23:57
1:22:23
87
Stijntje Bokdam
NSAV 't Haasje
1:24:03
1:23:41
88
Hélène Opreij-Schnacke
Margraten
1:24:07
1:22:28
89
Evelyne Engels
Maasmechelen (BEL)
1:24:11
1:22:24
90
Laura Steinbusch
Maastricht
1:24:17
1:22:06
91
Miranda Thijssen
Gemeente Maastricht
1:24:26
1:22:17
92
Rita Joosten
Maastricht
1:24:28
1:23:43
93
Marjo Demarteau
Houten
1:24:32
1:22:39
94
Helene Bams
Eijsden
1:24:40
1:22:35
95
Steffie Ummels
Eijsden
1:24:40
1:22:36
96
Petra Ruers
Wieringermeer
1:24:44
1:22:46
97
Myrthe Slotemaker
Amsterdam
1:24:59
1:23:44
98
Lynne Jorritsma-Carter
Maastricht
1:25:21
1:23:21
99
Petra van Helden
Susteren
1:25:22
1:23:06
100
Marion Claes
Philips
1:25:35
1:22:23
101
Reineke Hameleers
Zundert
1:25:36
1:24:39
102
Sandra Rademacher
Geleen
1:25:39
1:23:11
103
Inez Goossens
Bussum
1:25:39
1:25:34
104
Silvia Schulz
Brunssum
1:25:40
1:23:13
105
José Beek Van
Achilles-Top
1:25:46
1:23:04
106
Miriam Delnooz
Gemeente Maastricht
1:25:52
1:24:13
107
Martine Boutz-Schijven
Atletiek Maastricht
1:25:52
1:23:25
108
Tessa Backhuijs
Maastricht
1:25:54
1:24:13
109
Jeanette Dijkstra
Atletiek Maastricht
1:26:00
1:23:20
110
Henrieke Altena
Arnhem
1:26:15
1:24:07
111
Sanne Imbos
Atletiek Maastricht
1:26:17
1:24:06
112
Cyrille Beckers
Montfort
1:26:17
1:24:50
113
Sanne Tummers
Maastricht
1:26:21
1:24:10
114
Marleen van Sighem
Renesse
1:26:21
1:24:54
115
Trudy Schils
Universiteit Maastri
1:26:22
1:25:02
116
Daisy Jaspers
Amsterdam
1:26:30
1:25:15
117
Carina van der Velde
Maastricht
1:26:38
1:24:23
118
Joyce Mertens
Utrecht
1:26:39
1:24:59
119
Amber Lubbers
the Hague Road Runne
1:26:43
1:24:35
120
Joelle Wesche
Atletiek Maastricht
1:26:44
1:25:05
121
Sjaan Nederkoorn
Maastricht
1:26:45
1:24:09
122
Monique Sterk
's-Gravenhage
1:27:02
1:25:30
123
Stephanie Senden
Heerlen
1:27:05
1:26:13
124
Elwyze Frijns
Geleen
1:27:07
1:24:30
125
Dorine van Basten
Utrecht
1:27:09
1:26:02
126
Willy Prinse
Atletiek Maastricht
1:27:10
1:24:51
127
Jet Dingemans
Maastricht
1:27:17
1:26:22
128
Veronique Eussen
Valkenburg Lb
1:27:17
1:24:52
129
Ingrid Lochmans
Maastricht
1:27:20
1:25:32
130
Lizette Eummelen
Gulpen
1:27:30
1:25:22
131
Lenneke van Nes
Amsterdam
1:27:36
1:26:49
132
Monique Kupka
Maastricht
1:27:37
1:26:11
133
Lian Aelmans
Maastricht
1:27:49
1:25:40
134
Carmen Rings
Maastricht
1:27:57
1:26:01
135
Marie-Hélène Meijers-B
Valkenburg Lb
1:27:59
1:24:49
136
Mieke Kreunen
Maastricht
1:28:01
1:26:49
137
Dominique Sleijpen
Riagg Maastricht
1:28:02
1:25:46
138
Kelly Hutson
Maastricht
1:28:13
1:25:34
139
Milen van Boldrik
Amsterdam
1:28:26
1:25:45
140
Willemijn van Gastel
Loopgroep Oegstgeest
1:28:29
1:25:54
141
Inge de Jong
Leiden
1:28:39
1:26:04
142
Veroniek Gevers
Attila
1:28:47
1:27:45
143
Karin Tschoepe
Atletiek Maastricht
1:28:52
1:27:17
144
Ingeborg Leene
ATP-TenneT
1:28:54
1:26:56
145
Mirjam Weemhoff
Maastricht
1:28:59
1:27:18
146
Hannah Helmink
MGSoG
1:28:59
1:27:08
147
Ilse Dullens
Atos
1:29:02
1:26:45
148
Ineke Meijer
Openbaar Ministerie
1:29:06
1:27:03
149
Paula Rinkens
Stein Lb
1:29:08
1:28:06
150
Lianne Wijsman
Delta Sport
1:29:16
1:27:50
151
Sandra Dieteren
Unitas
1:29:18
1:26:37
152
Gisella van Helteren
Groesbeek
1:29:18
1:27:12
153
Jacgueline Mullers
Maastricht
1:29:21
1:27:35
154
Gea Bouma
AV Nijkerk
1:29:29
1:27:01
155
Nicole van der Linden
Atletiek Maastricht
1:29:30
1:27:16
156
Margo Habets
mondriaan zorggroep
1:29:32
1:27:48
157
Yolanda Maat
Maastricht
1:29:33
1:28:30
158
Chantal Kramer
Rechtbank Maastricht
1:29:36
1:27:05
159
Chantal Frols
Andi Druk
1:29:43
1:29:32
160
Edith Kremer
Andi Druk
1:29:43
1:29:32
161
Marcelle Wetzels
Bocholtz
1:29:56
1:26:55
162
Christel Pepels
Geleen
1:29:57
1:27:59
163
Simone Janssen
Geleen
1:29:57
1:28:00
164
Danielle Coenegracht
Maastricht
1:29:59
1:27:53
165
Britta Gerardu
Valkenburg Lb
1:30:11
1:29:24
166
Laura Plum
Sint-Denijs-Westrem
1:30:14
1:27:20
167
Lena-paloma Ladniak
Maastricht
1:30:15
1:28:50
168
Marijke Dees
Hoek
1:30:16
1:28:23
169
Nicole Schröder
Schin op Geul
1:30:21
1:27:46
170
Paula Langenveld
Heerlen
1:30:21
1:28:41
171
Guyonne Boskamp
Atletiek Maastricht
1:30:22
1:27:42
172
Julia Spaan
Maastricht
1:30:25
1:28:10
173
Vivian Jansen
Stein Lb
1:30:30
1:28:36
174
Brechtje Verduijn
Maastricht
1:30:33
1:29:08
175
Tina Hommes-Sietsma
Unitas
1:30:34
1:29:01
176
Judith Van der Valk
Maastricht
1:30:38
1:29:13
177
Vivian Hoogland
Maastricht
1:30:41
1:28:49
178
Birgit Dukers
Maastricht
1:30:50
1:28:44
179
Dieuwke Boskamp
Maastricht
1:30:52
1:28:38
180
Ingeborg van der Linde
Almere
1:30:57
1:28:44
181
Odylle Mulder
Vodafone
1:30:58
1:28:51
182
Patricia van Bogaert
Atletiek Maastricht
1:30:59
1:28:23
183
Mirthe van der Valk
Maastricht
1:31:03
1:29:37
184
Cecile Stallinga
Maastricht
1:31:04
1:29:30
185
Ine Henssen
Atletiek Maastricht
1:31:06
1:29:11
186
Saartje Burgmans
Universiteitsbibliot
1:31:09
1:29:17
187
Katinka Reinders
Maastricht
1:31:09
1:31:09
188
Simone Lamberts
Venlo
1:31:11
1:29:11
189
Chantal van Rooy
Maastricht
1:31:11
1:29:00
190
Monique van Soest
ATP-TenneT
1:31:12
1:28:35
191
Leonie Roost
Budel Dorplein
1:31:19
1:30:25
192
Chéa Oostdijk
AV '40
1:31:20
1:29:38
193
Marijke Folgering - va
Vitalis
1:31:21
1:29:08
194
Marielle Ruiters
WML
1:31:22
1:28:42
195
Evelien Lievaart
Vlissingen
1:31:23
1:30:07
196
Rachel Sistermans
Maastricht
1:31:23
1:29:25
197
Eelke Sistermans
Maastricht
1:31:24
1:29:25
198
Kim van Eysden
Maastricht
1:31:39
1:29:34
199
Sophie Litjens
Maastricht
1:31:50
1:30:27
200
Jose Brouwer
ATP-TenneT
1:31:53
1:30:42
201
Caroline Diemel
EIPA
1:31:54
1:29:34
202
Paula L'Ortye
Maastricht
1:32:03
1:30:18
203
Josine van de Nobelen
Gronsveld
1:32:03
1:29:15
204
Karolin Weber
Wuppertal (GER)
1:32:04
1:29:01
205
Sonja Kragten
Caesar
1:32:05
1:30:01
206
Yvonne Visser-Stam
ATP-TenneT
1:32:14
1:30:56
207
Roxane Boers
Maastricht
1:32:16
1:30:30
208
Hanneke Niessen
Maastricht
1:32:22
1:29:18
209
Tanja Ramakers
Meerssen
1:32:30
1:30:28
210
Annemiek van Waveren
Amsterdam
1:32:34
1:31:46
211
Nadine Schelberg
Köln (GER)
1:32:55
1:30:53
212
Thirza Geuze
Haren Gn
1:33:01
1:30:15
213
Netty Bekkers
Maastricht
1:33:06
1:30:50
214
Simone Sep
Maastricht
1:33:07
1:30:52
215
Annemie Bastiaens
mondriaan zorggroep
1:33:08
1:30:19
216
Karin van der Kruijs
Budel
1:33:10
1:30:20
217
Renate Nijsen
Atletiek Maastricht
1:33:20
1:30:40
218
Aline Kruit
Valkenburg Lb
1:33:20
1:30:44
219
Mieke Dentener
Atletiek Maastricht
1:33:25
1:30:45
220
Carla Sollet
Atletiek Maastricht
1:33:27
1:31:25
221
Marjolijn Ketelaar
Geldrop
1:33:53
1:31:18
222
Ilze Borghans
Ulestraten
1:33:53
1:31:29
223
Anita op het Veld
Maasrunners
1:34:00
1:31:33
224
Frederique Peeters
Maastricht
1:34:11
1:31:09
225
Marielle Wilhelmus
Zutendaal (BEL)
1:34:27
1:32:18
226
Hanna Nissen
Loopservice.nl
1:34:30
1:32:39
227
Anneke Nuijen
ATP-TenneT
1:34:38
1:32:15
228
Marielle Van Heeckeren
Venlo
1:34:47
1:32:47
229
Monique Klaassens-Laar
Venlo
1:34:47
1:32:47
230
Nina Sundag
Maastricht
1:35:08
1:32:16
231
Ingrid Verweij
Olympia Eindhoven
1:35:11
1:32:51
232
Sylvia van Beek
Maastricht
1:35:15
1:32:41
233
Miriam Karhof
Haarlem
1:35:16
1:32:41
234
Kirsten Smits
Atletiek Maastricht
1:35:31
1:33:29
235
Cindy Royen
Hulsberg
1:35:34
1:32:26
236
Tamara Klein
Baesweiler (GER)
1:35:56
1:33:02
237
Linda van Kasteren
Maastricht
1:35:57
1:33:07
238
Bregje Van Spaendonck
Maastricht
1:35:59
1:33:52
239
Carijn Beumer
Maastricht
1:36:02
1:34:23
240
Els Aelbers
Maasmechelen (BEL)
1:36:03
1:34:27
241
Simone van Ligten
ATP-TenneT
1:36:05
1:33:43
242
Gitte van 't Hof
ATP-TenneT
1:36:05
1:34:55
243
Ellen Ticheler
Bodegraven
1:36:13
1:33:22
244
Margret Foreman_van Dr
Eindhoven
1:36:24
1:33:31
245
Janna Tosserams
Maastricht
1:36:29
1:34:14
246
Karin Bie
MAASTRO clinic
1:36:34
1:33:52
247
Carolien Hegge
ATP-TenneT
1:36:46
1:34:35
248
Helen Aklilu Belachew
Maastricht
1:36:54
1:33:44
249
Lonneke Koudijs
Atletiek Maastricht
1:36:55
1:34:26
250
Gita Salden
's-Gravenhage
1:36:55
1:33:45
251
Brenda Burrichter
Maastricht
1:37:04
1:34:24
252
Jolanda Linkens
Atletiek Maastricht
1:37:08
1:34:27
253
Mariëlle Stroes
Boels Zanders Advoca
1:37:14
1:34:27
254
Merel Kimman
MAASTRO clinic
1:37:17
1:34:24
255
Valerie Gloudemans
Gemeente Maastricht
1:37:31
1:34:51
256
Melanie van Heumen
ATP-TenneT
1:37:34
1:35:12
257
Tanja vd Schoor
ATP-TenneT
1:37:34
1:35:08
258
Johanna Bloemen
Universiteit Maastri
1:37:35
1:36:02
259
Monique Dols
Wijnandsrade
1:38:28
1:35:20
260
Annemarie Kemp
Openbaar Ministerie
1:38:32
1:35:26
261
Yvonne Sinsel
Eijsden
1:38:33
1:35:50
262
Willeke Geurts
Horst
1:38:34
1:36:47
263
Ineke Buijsman
Medemblik
1:38:35
1:35:49
264
Gerrian Geurts
Loopservice.nl
1:38:47
1:35:56
265
Inge Tigchelaar
ATP-TenneT
1:39:08
1:36:37
266
Hilde Gonnissen
Margraten
1:39:09
1:36:50
267
Bettina Quaedvlieg
Eindhoven
1:39:15
1:37:48
268
Lynda Trienes
Elsloo Lb
1:39:16
1:36:09
269
Frances van Dreumel
ATP-TenneT
1:39:46
1:37:02
270
Anne-Marie van Lieshou
Amsterdam
1:39:46
1:37:05
271
Alexandra Curfs
Kudelstaart
1:39:50
1:36:53
272
Dianne Polman
ATP-TenneT
1:39:51
1:38:41
273
Claudia Vankan
Veldhoen + Company
1:40:06
1:38:10
274
Sacha Hameleers
Maastricht
1:40:07
1:37:57
275
Petra Schonbrodt
Schinnen
1:40:19
1:37:22
276
Verena Hautermans
Sittard
1:40:20
1:37:24
277
Yvette Kroon
ATP-TenneT
1:40:23
1:39:13
278
Joany Janssen
Weert
1:40:25
1:37:24
279
Romy Prins
Weert
1:40:25
1:37:25
280
Johanne Hetzel
Borculo
1:40:27
1:37:29
281
Marijke de Vries
Amsterdam
1:40:39
1:37:43
282
Annemieke van Dijk
Maastricht
1:40:40
1:37:34
283
Celien Vreuls
Maastricht
1:40:44
1:38:07
284
Katja Kramer
ATP-TenneT
1:40:58
1:38:47
285
Riet Vangheluwe
Hasselt (BEL)
1:41:06
1:38:12
286
Amra Avdic
's-Gravenhage
1:41:09
1:39:59
287
Barbara Mutsaers
Veldhoven
1:41:22
1:38:23
288
Joyce van de Ven
Maastricht
1:41:24
1:38:36
289
Vivianne Meijs
Atletiek Maastricht
1:41:47
1:39:12
290
Ingrid Klinkenberg
Maastricht
1:41:52
1:38:47
291
Ellen Janssen
Maastricht
1:41:55
1:39:46
292
Tania Tebes
Maastricht
1:42:10
1:39:37
293
Monique Frijns
Maastricht
1:42:11
1:39:38
294
Leontien Puijk
Atletiek Maastricht
1:42:26
1:39:22
295
Karin Mommers
Atletiek Maastricht
1:42:26
1:39:46
296
Eva Polgar
Geleen
1:42:50
1:40:15
297
Alice Jacobs
Veldhoen + Company
1:42:51
1:40:56
298
Vera Van Herpt
Helmond
1:43:05
1:40:04
299
Nicole Reijnders
Cadier en Keer
1:43:13
1:40:36
300
Annebelle Jaspars
Maastricht
1:43:23
1:40:35
301
Bianca van de Sluis
ATP-TenneT
1:44:06
1:42:08
302
Marieke Pot
Maastricht
1:44:07
1:41:02
303
Anneke Janssen-Visser
Atletiek Maastricht
1:44:11
1:42:30
304
Judith Smedts
Barneveld
1:44:32
1:41:32
305
Ilse de Jong
Barneveld
1:44:32
1:41:33
306
Petra van Helden
Enschede
1:44:41
1:41:44
307
Rita Gorsseling
ATP-TenneT
1:45:30
1:42:45
308
Ellen van Ommen
ATP-TenneT
1:45:32
1:42:48
309
Nicky Wijsen
StartToRun
1:45:50
1:45:14
310
Clare Taylor
Maastricht
1:46:15
1:43:22
311
Sandra Uil
ATP-TenneT
1:46:16
1:43:54
312
Paula Sinkeldam
Medemblik
1:47:01
1:45:04
313
Ilona Dol
Medemblik
1:47:32
1:44:47
314
Caroline van Heugten
Maastricht
1:47:51
1:44:46
315
Yvonne Vroon
Spijkenisse
1:48:01
1:45:12
316
Lorena Meijers
Maastricht
1:48:03
1:45:02
317
Monique Houbiers
Lanaken (BEL)
1:48:37
1:45:32
318
Kirsten van de Ruit
Amersfoort
1:50:02
1:47:01
319
Chantal Jansen
Amersfoort
1:50:02
1:47:01
320
Anita Koper
Wervershoof
1:50:43
1:47:56
321
Gerda Kaarsemaker
Medemblik
1:50:43
1:47:56
322
Ruth Crijns
Margraten
1:51:37
1:49:17
323
Fleur Jansen
Utrecht
1:52:30
1:49:25
324
Annette Berentsen
ATP-TenneT
1:54:01
1:50:59
325
Carla de Vries
Amersfoort
1:57:07
1:54:06
326
Ursula Maarse
ATP-TenneT
1:57:14
1:55:16
327
Marije Tijdink-van Vel
ATP-TenneT
2:00:36
1:58:38
328
Angelique Bosch
ATP-TenneT
2:03:07
2:01:45
V45, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mieke Brouwers
GAC Gemert
1:07:32
1:07:24
2
Lucie van Gastel
Universiteit Maastri
1:08:04
1:07:53
3
Joke Hendrikx
Venlo
1:15:18
1:14:13
4
Mai Neijens
Atos
1:16:20
1:15:52
5
Tonny Kersten
Lopersgroep Deurne
1:16:33
1:16:12
6
Tineke Wind
Atletiek Maastricht
1:16:48
1:16:36
7
Herlinde van Dijck
Budel Dorplein
1:17:16
1:16:18
8
Joan Dekkers
Melick
1:17:17
1:16:40
9
Nina Hellegers
Maastricht
1:17:21
1:16:58
10
Willemien Gijsbers
Lopersgroep Deurne
1:18:20
1:17:58
11
Margriet van Vliet
Scorpio
1:18:43
1:17:22
12
Tonnie van der Donk
Venray Regio
1:18:57
1:17:56
13
Kitty Castelijn
Atletiek Maastricht
1:19:17
1:18:19
14
Ria Smeets
Beek Lb
1:19:50
1:18:20
15
Caroline Sommers
Roermond
1:20:15
1:18:28
16
Marja Kortekaas
Zuid-Scharwoude
1:20:25
1:18:53
17
Elvira Michael
AV Weert
1:20:41
1:20:12
18
Josien Hoeben
Budel Dorplein
1:20:42
1:19:44
19
Margreet Schouten Dikk
Haag Atletiek
1:21:08
1:20:12
20
Thea Schrijen-Jetten
Unitas
1:21:18
1:20:25
21
Mireille Visser
Lanaken (BEL)
1:21:37
1:20:47
22
Ria Peels-Lenselink
Scopias
1:21:51
1:20:00
23
Ria Tramper
Dynamica
1:22:09
1:20:21
24
Tine Jacobs
EIPA
1:22:48
1:19:49
25
Agnes Schmetz
Maastricht
1:22:50
1:20:58
26
Annemaria van Rijsinge
Budel Dorplein
1:22:57
1:21:59
27
Helma Pluijmen
ENCI B.V. vestiging
1:23:25
1:21:13
28
Marion Wishaupt
Atletiek Maastricht
1:24:25
1:21:52
29
Anneke Rodrigues
Loopservice.nl
1:24:45
1:24:04
30
Wilma Tax
Lopersgroep Deurne
1:24:49
1:22:49
31
Roosje Coenen
Hulsberg
1:25:13
1:22:39
32
Mirjam van Bilsen
Unitas
1:25:46
1:23:06
33
Gerry Bastiaens
Atletiek Maastricht
1:25:52
1:23:23
34
Marleen Bus
AVON
1:26:03
1:24:55
35
Annemie Sools
Budel Dorplein
1:26:08
1:25:07
36
Elly Neijland
Loopservice.nl
1:26:14
1:24:13
37
Monique Haex
Lanaken (BEL)
1:26:23
1:24:30
38
Eugenie Dullaart
Sittard
1:26:41
1:25:07
39
Wilhelmien Mallens
Helvoirt
1:26:57
1:26:24
40
Ans Koeijmans
Atletiek Maastricht
1:27:03
1:24:36
41
Conny Voordendag
Haag Atletiek
1:27:10
1:24:45
42
Annelies Hazebroek
Cadier en Keer
1:27:17
1:25:03
43
Irene Korstjens
Maastricht
1:27:18
1:26:16
44
Mey Ying Tio-Than
Scopias
1:27:54
1:26:03
45
Luciënne Micheels
Soerendonk
1:28:17
1:26:56
46
Henny Schuitemaker
Caesar
1:28:31
1:26:31
47
Gerda van de Ven
PSV
1:28:34
1:27:29
48
Marian Blokland
Atletiek Maastricht
1:28:45
1:26:50
49
Katelijne Lecluse
Leefdaal (BEL)
1:29:10
1:26:50
50
Joyce Helen Jardim
Loopservice.nl
1:29:11
1:27:21
51
Ana Pescadinha
Haag Atletiek
1:29:20
1:26:54
52
Marjan van Mierlo
Soerendonk
1:29:46
1:28:24
53
Yvonne Stallinga
Vivre
1:30:02
1:27:10
54
Petra Janssen
Druten
1:30:14
1:29:33
55
Loeke Smeets
Valkenburg Lb
1:30:21
1:27:46
56
Mary Eenink
Loopservice.nl
1:30:44
1:28:39
57
Anja Pijls
Stein Lb
1:30:53
1:29:51
58
Hanny Keijsers
Maastricht
1:31:10
1:28:17
59
Yvonne Berben-Muylkens
Ciko '66
1:31:27
1:28:57
60
Annelies Ramakers
Caesar
1:31:38
1:29:35
61
Maria Coenen
Maastricht
1:31:47
1:29:13
62
Laumans Katinka
RWS
1:31:49
1:29:07
63
Marleen Voorhorst
ATP-TenneT
1:31:56
1:29:32
64
Gemma Braeken
Atletiek Maastricht
1:31:57
1:29:21
65
Janet Reijnders
Made
1:31:59
1:30:34
66
Maria Verstappen
Valkenburg Lb
1:32:32
1:29:22
67
Marga Keijsers
Maastricht
1:32:35
1:30:05
68
Hanny Hendrix
Atletiek Maastricht
1:33:25
1:30:46
69
Danielle van Gelder
Lanaken (BEL)
1:33:40
1:32:04
70
Ina Koning
Wervershoof
1:33:53
1:31:10
71
Thea Nijenkamp
Rechtbank Roermond
1:33:56
1:31:04
72
Alice ten Veen
Hoornaar
1:33:56
1:32:26
73
Astrid Paulussen
Maasrunners
1:34:01
1:31:33
74
Joset Fit
Medemblik
1:34:09
1:31:26
75
Jacqueline Louhenapess
Valkenburg Lb
1:34:24
1:31:52
76
Christianne Wilhelmus
Zutendaal (BEL)
1:34:27
1:32:18
77
Gaby Seurs
Zutendaal (BEL)
1:34:27
1:32:18
78
Ineke Swinkels
Meerssen
1:34:33
1:32:16
79
Yvonne Bloem
Landgraaf
1:35:05
1:32:08
80
Thea Zoetendaal
Unitas
1:35:46
1:32:54
81
Mieke Nievergeld-Schen
Maastricht
1:36:46
1:33:43
82
Wietse Tadema
RWS
1:36:53
1:34:11
83
Jose Kemner
Riagg Maastricht
1:37:01
1:34:45
84
Marinella Lisci
Heerlen
1:37:20
1:34:18
85
Lidy van Vught
ATP-TenneT
1:38:01
1:36:48
86
Marie Thérèse Vock
AVON
1:38:11
1:35:04
87
Ronnie Rijken
Eindhoven
1:38:24
1:36:36
88
Annemiek Janmaat
Schimmert
1:38:28
1:36:14
89
Wilma de Vries
AV Weert
1:40:13
1:37:37
90
Jacqueline Meuwissen
Maastricht
1:41:22
1:38:16
91
Tineke Nijhof van Leeu
Borne
1:41:31
1:39:26
92
Maria Hermans
Maastricht
1:42:05
1:39:07
93
Marita Beijers
Maastricht
1:42:29
1:39:22
94
Ella Verhagen
Zeist
1:42:35
1:39:32
95
Diana Patelski
Heerlen
1:42:40
1:39:38
96
Jeannette van Schuylen
ATP-TenneT
1:42:42
1:39:57
97
Karin Ayche
Köln (GER)
1:43:45
1:40:44
98
Karin Welten
Atletiek Maastricht
1:44:11
1:42:30
99
Diana Dalloyaux
Selfkant-Wehr (GER)
1:44:35
1:41:31
100
Janna de Jong
ATP-TenneT
1:44:42
1:42:15
101
Ineke Stolk
Eijsden
1:45:38
1:42:59
102
Olga Katuin
Zuid-Scharwoude
1:50:42
1:47:57
V55, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hannie Stoffelen
GAC Gemert
1:09:41
1:09:32
2
Wendy Houben
Atletiek Maastricht
1:15:17
1:15:14
3
Gerda Peeters
Venray Regio
1:18:57
1:17:56
4
Marie-Jeanne Dassen
Lanaken (BEL)
1:19:21
1:18:31
5
Michaela Geisler
mondriaan zorggroep
1:20:02
1:18:22
6
José van Wijlen-Jacob
Spirit Lelystad
1:21:42
1:20:29
7
Mena Knip
Unitas
1:21:50
1:20:57
8
Wilma Dumont
Atletiek Maastricht
1:23:16
1:22:19
9
Wilhelmien Cornelissen
STAP
1:23:24
1:21:13
10
Thea de Wit
Medemblik
1:24:02
1:22:14
11
Beate Jarlstad
Achilles-Top
1:26:48
1:24:40
12
Gerda Bindels
Geldrop
1:28:02
1:26:11
13
Anke Maas
Maastricht
1:29:19
1:27:09
14
Pieternel Kranendonk-K
Haag Atletiek
1:29:20
1:26:54
15
Jose Dooren Van
Kombijsport
1:31:04
1:30:05
16
Gerda van der Pol
Berg en Terblijt
1:32:23
1:29:38
17
Wies Kerbusch
Haelen
1:32:45
1:31:04
18
Marleen Gulikers
Atletiek Maastricht
1:33:33
1:30:54
19
Anne Mühlebach
DES
1:35:56
1:33:36
20
Sophie Theunissen-Zeeg
Ulestraten
1:37:11
1:35:26
21
Anne Iken
Budel Dorplein
1:40:23
1:39:24
22
Miep Hermans
Atletiek Maastricht
1:43:06
1:40:29
23
Lenie Kleinbekman
Noord-Scharwoude
1:51:14
1:48:39
M18, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Merel van Engelshoven
Maastricht
1:23:39
1:21:51
2
Anouk Brands
Ospel
1:36:06
1:33:06
M16, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eva Brands
Lemiers
1:36:06
1:33:06
MSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nick Raymaekers
Tessenderlo (BEL)
15:53
15:52
2
Charlier Jea-François
Luik (BEL)
15:56
15:55
3
Bram Bugenum
Unitas
16:00
15:58
4
Leo van Houten
Gemeente Maastricht
16:28
16:27
5
Rob Tijdink
ESQ-Group
16:30
16:30
6
Pierre Regnier
Liege (BEL)
16:36
16:35
7
Niels Weijers
Argo
16:40
16:39
8
Jeroen Hommelberg
Swift Atletiek
16:47
16:46
9
Tim Kragten
ESQ-Group
16:51
16:50
10
Romain Vleugels
Atletiek Maastricht
18:01
17:58
11
Rick Ritterbeeks
ESQ-Group
18:05
18:04
12
Marvin Haberland
ESQ-Group
18:19
18:15
13
Chris Hendrix
Stein Lb
18:27
18:25
14
Jean-Jacques Herings
Cadier en Keer
18:35
18:34
15
Tonny Herben
Atletiek Maastricht
18:36
18:33
16
Saichon Kloyiam
Atletiek Maastricht
18:38
18:36
17
Ralf Knippenburg
Rosmalen
18:39
18:30
18
Simon Van den Enden
Phoenix
18:50
18:43
19
Jeroen Meerveld
Heerlen
18:55
18:52
20
Rob Servais
Maastricht
18:55
18:54
21
Bram Coenen
Hogeschool Zuyd
19:18
19:13
22
Ryan Lawrence
Rotterdam
19:31
19:28
23
Manfred Meyer
Heerlen
19:35
19:31
24
Jean Keulen
GroenekruisDomicura
19:39
19:18
25
Niek den Hartog
Atletiek Maastricht
19:41
19:35
26
Robin Wilmes
Maastricht
19:42
19:40
27
Han Essers
ESQ-Group
19:43
19:39
28
Matthijs Krooi
Atletiek Maastricht
19:45
19:39
29
Cor Timmermans
der Kinderen Verzeke
19:48
19:41
30
Dennis Janssen
Geleen
19:50
19:48
31
Erik-Jan Dhondt
F. van Lanschot Bank
19:58
19:48
32
Sjouke Beemsterboer
Maastricht
20:03
19:42
33
Bart Pepels
Eindhoven
20:05
20:04
34
Gaston Reumers
Maastricht
20:09
19:58
35
Roderick Knipsael
Maastricht
20:12
20:10
36
Max Bemelmans
Geleen
20:12
20:07
37
Mark Jansen
Koninklijke Mosa BV
20:16
20:10
38
Wouter Monden
Amsterdam
20:16
20:15
39
Willem Jan van Weelden
Nijmegen
20:18
20:07
40
Ralf Tinga
Utrecht
20:21
20:01
41
Marcel Bold
Maastricht
20:21
20:07
42
Christopher Tan
Maastricht
20:23
20:10
43
Bob Martens
Andi Druk
20:25
20:12
44
Gijs Boumans
Maastricht
20:30
20:22
45
Maurice van Sloun
Limbricht
20:31
20:13
46
Bart Scholtissen
Maastricht
20:37
20:31
47
Guido Went
GGD-Zuid Limburg
20:39
20:17
48
Dennis Arbeel
Maastricht
20:40
20:14
49
Joeri Thissen
Universiteit Maastri
20:40
20:36
50
Jeroen Schins
Hulsberg
20:45
20:34
51
Laurens Jansen
Maastricht
20:50
20:48
52
Sven Delahaije
Geleen
20:54
20:37
53
Bas Dizy
Maastricht
21:09
20:57
54
Mark Thoma
Maastricht
21:13
20:52
55
Marcel de Bruin
RK HAV
21:17
21:07
56
Ernst Fluitman
Maastricht
21:20
21:13
57
Pascal Kerssemakers
Maastricht
21:21
21:07
58
Ermanno Testa
Koninklijke Mosa BV
21:22
20:52
59
Sander van Heumen
Bunde
21:22
21:10
60
Didier-Alain Clerc
Oupeye (BEL)
21:24
21:09
61
Keyi Burggraaff
Maastricht
21:25
21:08
62
Roel Spatjens
Roermond
21:27
21:18
63
Stefan Dreesen
Kinrooi (BEL)
21:28
20:20
64
Bart Venlet
Vodafone
21:28
21:18
65
Tim Snijders
Maastricht
21:29
21:20
66
Jeroen Schuurbiers
Geleen
21:30
21:12
67
Ernest Stassen
Caesar
21:31
21:23
68
Dave Lousberg
Maastricht
21:31
21:15
69
Jan Martijn Kooter
Maastricht
21:33
21:32
70
Jos Janssen
ESQ-Group
21:38
21:25
71
Rob Krikke
AVON
21:43
21:40
72
Lennart Kerstges
Maastricht
21:44
21:16
73
Jeroen Weijnen
Atletiek Maastricht
21:46
21:39
74
Martin-Hugo van Groene
Maastricht
21:46
21:39
75
Stan Alers
Hogeschool Zuyd
21:47
21:24
76
Dave Collas
Valkenburg Lb
21:47
21:41
77
Bart Dijk
Arnhem
21:48
21:17
78
Erik Honée
Maastricht
21:48
21:32
79
Dion Dabekaussen
Geleen
21:50
21:34
80
Benoit Oomen
Meerssen
21:54
21:35
81
Laurens de Groen
Mosae Zorggroep
21:55
21:28
82
Dave van der Leeuw
Beek Lb
21:55
21:52
83
Xavier Gubbels
Maastricht
21:56
21:40
84
Bart Groen
Maastricht
21:57
21:49
85
Jos Burrell
Roermond
21:58
21:51
86
Michiel de Boer
Maastricht
22:00
21:48
87
Marco Penders
Ineos Silicas BV
22:03
21:46
88
Bjorn Dierx
GroenekruisDomicura
22:03
21:37
89
Ivo Augustin
Aannemersbdrf Van Ka
22:12
22:08
90
Roger Bollen
F. van Lanschot Bank
22:14
22:04
91
Jos Tummers
Munstergeleen
22:15
22:10
92
Peter Olieslagers
Rabobank Maastricht
22:16
21:33
93
John Aarden
Voerendaal
22:17
22:11
94
Wouter Schaekers
Maastricht
22:19
22:04
95
Dave Heunen
Cadier en Keer
22:20
21:06
96
Christos Ioannou Ivan
Lanaken (BEL)
22:30
22:30
97
Michel Beckers
Hogeschool Zuyd
22:33
22:10
98
Steven Vermunt
Maastricht
22:34
21:57
99
Jorn Lempers
Kerkrade
22:35
22:27
100
John Potma
Brunssum
22:36
22:29
101
Manuel Hermans
Mheer
22:36
21:34
102
Frank Gielen
der Kinderen Verzeke
22:43
22:35
103
Mathijs Versteylen
Maastricht
22:44
22:16
104
Maurice Warnier
Maastricht
22:45
21:18
105
Bob Hoomans
Maastricht
22:49
22:42
106
Yoeri Dassen
Diemen
22:52
21:10
107
Michiel Slits
Maastricht
22:53
22:48
108
Jules Henrar
Maastricht
22:58
22:55
109
Marcel Snouck
Bunde
22:59
22:38
110
Marcel van Duren
Heerlen
23:00
22:27
111
Bert Bouwman
Swift Atletiek
23:03
22:53
112
Nico Gijbels
Maastricht
23:06
23:01
113
Robert Gijsen
IJsselstein Ut
23:07
22:53
114
Rob Custers
Maastricht
23:09
22:56
115
Léon Vorstermans
Atletiek Maastricht
23:11
22:50
116
Rob Stefens
Nuenen
23:15
23:09
117
Simon Weerts
Beek Lb
23:17
22:55
118
Iwan Wopereis
Open Universiteit Ne
23:20
22:58
119
Jan Claessen
Beek Lb
23:21
22:45
120
Maurice Hellenbrand
Hogeschool Zuyd
23:21
22:58
121
Peeters Benny
Lanaken (BEL)
23:21
22:54
122
Per Ebbelink
Maastricht
23:27
23:23
123
Jos Hack
Maastricht
23:28
23:22
124
Casper van der Hoeven
Groningen
23:29
23:06
125
René Bijlmakers
Maastricht
23:32
23:05
126
Matteo Bergmans
Einighausen
23:33
23:21
127
Leon Hendriks
Gemeente Maastricht
23:34
22:55
128
Joris Fonteijn
Maastricht
23:38
21:56
129
Peter Lemmens
Vodafone
23:45
23:26
130
Mark Durlinger
Universiteit Maastri
23:50
22:53
131
Philippe Quaedvlieg
Gemeente Maastricht
23:50
23:12
132
Bosten Eric
Logica
23:51
22:54
133
Ron Kanters
Echt
23:51
23:10
134
Jean-Luc Coenegracht
Boels Zanders Advoca
23:52
22:38
135
Rick Hölsgens
Eindhoven
23:52
23:32
136
Rob Mensink
Innervate
23:53
23:44
137
Daniel Hann
Universiteit Maastri
23:53
22:55
138
Pol Daenen
Maastricht
23:53
23:25
139
Joost Eggen
Maastricht
23:55
23:33
140
Hans Hogenboom
Bunde
23:56
23:43
141
Arthur Buursma
Limbricht
23:56
23:53
142
Roger Meertens
Sappi Limburg
23:58
23:18
143
Jean-Paul Stijnen
F. van Lanschot Bank
23:59
23:49
144
John Mennen
Ulestraten
24:00
23:38
145
Noud Verwaaijen
Taekwondo Taebaek
24:02
23:29
146
Glenn Coert
Aannemersbdrf Van Ka
24:02
23:16
147
Raymond Meijs
GGD-Zuid Limburg
24:03
23:41
148
Jahn Michael
Philips
24:07
23:06
149
Robbert Barel
ABN AMRO Bank N.V.
24:07
23:54
150
William van Dijk
Maastricht
24:08
23:37
151
Koen Van de Vijver
azM
24:09
23:47
152
Frank Teeuwen
Sint Joost
24:11
23:57
153
Marc Schroder
Sappi Limburg
24:11
23:30
154
Jost Morgenstern
EIPA
24:19
23:55
155
Jörg Lüthke
Aachen (GER)
24:28
24:04
156
Raymond Dirx
Gemeente Maastricht
24:29
23:50
157
Sammy van der Vaart
Maastricht
24:30
22:32
158
Bart Dekkers
Meerssen
24:32
23:46
159
Rik Rompen
Logica
24:34
24:09
160
Erik Werps
Weert
24:36
24:28
161
Ruud Schafraad
Sappi Limburg
24:41
23:59
162
Jerome Boniface
EIPA
24:42
23:40
163
Falco Beckers
Koninklijke Mosa BV
24:43
24:13
164
Davy Baetens
Rabobank Maastricht
24:43
23:09
165
Pierre Sauren
Haelen
24:50
24:28
166
Jack Hecker
OPDC St.Michael
24:53
24:19
167
Dirk Schuit
Diemen
24:55
23:08
168
Franky Degener
Roermond
24:55
24:05
169
Ronald Paulissen
Maastricht
24:58
24:04
170
Ron Stegen
MIK Maatwerk in Kind
24:59
24:36
171
Micha Lousberg
Andi Druk
25:00
24:05
172
Maarten Poeth
Stein Lb
25:01
24:38
173
Sido Guyt
Sittard
25:01
24:39
174
Coen Degen
Delft
25:04
23:46
175
Erik van der Arend
Logica
25:05
23:14
176
Tim Neu
F. van Lanschot Bank
25:07
24:57
177
Ron Bahnen
Kerkrade
25:10
24:44
178
Noël Mullers
Maastricht
25:11
24:24
179
Erwin Dijkman
Berg en Terblijt
25:12
24:04
180
Bardo van Dooren
Arnhem
25:13
23:56
181
Marc van Elstlande
Maastricht
25:15
24:46
182
Juriaan Knipsael
Maastricht
25:18
24:43
183
Marc Putter
Hilversum
25:19
24:07
184
Joaquin van Trigt
Maastricht
25:20
24:21
185
Luuk Wetzels
Grevenbicht
25:21
23:53
186
Francis Pickott
Roelofarendsveen
25:22
25:11
187
Tom Nobbe
Maastricht
25:22
24:23
188
Bart Philippens
Bunde
25:22
24:38
189
Jeroen Weijers
Nijmegen
25:26
24:04
190
Hein Kasanpawiro
Maastricht
25:27
23:15
191
Mario Beekwilder
Logica
25:27
23:38
192
Lei Martens
Elsloo Lb
25:28
24:32
193
Twan Nijssen
Reuver
25:30
24:38
194
André Eijssen
Ulestraten
25:37
24:50
195
Ralph Peters
Philips
25:38
24:31
196
Etienne Mulken Van
Aannemersbdrf Van Ka
25:39
24:52
197
Koen Boijens
Hogeschool Zuyd
25:40
25:17
198
Bas Utens
Maastricht
25:44
24:18
199
Ralf Groenveld
Maastricht
25:45
24:31
200
Guido Martens
Maastricht
25:47
25:19
201
Marcel Noten
Maastricht
25:50
25:24
202
Willem De Boer
Emmeloord
25:51
24:39
203
Jeroen Tishauser
Breda
25:53
24:38
204
Patrick Gilissen
Maastricht
25:57
25:24
205
Robert Jongen
Sittard
25:57
25:37
206
Roel Herben
Maastricht
25:58
23:50
207
Guido Weltens
Maastricht
26:01
24:46
208
Guntram Schröbler
Maastricht
26:02
25:11
209
Marcel Tillema
Assen
26:03
25:42
210
Hans Kusters
Rabobank Maastricht
26:03
25:22
211
Marco Baren
Philips
26:05
25:02
212
Kayan Moors
Maasbracht
26:08
24:52
213
Marc Moers
Maastricht
26:10
24:57
214
Ramon Laumen
Bunde
26:13
25:01
215
Gilbert Bouvrie
Atletiek Maastricht
26:13
25:39
216
Jos Herben
Vodafone
26:14
25:40
217
Eddie Netten
Maastricht
26:14
25:29
218
Maurice Smeysters
Ulestraten
26:16
25:06
219
Tom Joordens
Eijsden
26:17
24:42
220
Serge Tanghe
Roermond
26:18
25:16
221
Roger Brands
der Kinderen Verzeke
26:22
26:14
222
Dave Kremer
Andi Druk
26:22
25:41
223
Pieter Oomen
Groningen
26:23
25:59
224
Alex Dirks
Geleen
26:23
25:58
225
Paul Jaspers
Maastricht
26:25
25:21
226
Freek Laeven
ABN AMRO Bank N.V.
26:28
26:16
227
Alexander Bredlow
Philips
26:32
25:27
228
Tim Kersten
Atletiek Maastricht
26:36
25:59
229
Niels Harteman
Maastricht
26:45
26:05
230
Jesper
Hip Hotel St-Marsten
26:45
24:44
231
Romain Dubois
Maastricht
26:46
26:16
232
Ralph Hamers
Maastricht
26:47
25:55
233
Eelco
Hip Hotel St-Marsten
26:47
24:52
234
Dennis Bonneveld
Hoensbroek
26:47
26:24
235
Roel Schoenmaeckers
Gemeente Maastricht
26:51
25:09
236
Cle Cobbenhagen
Maasrunners
26:51
26:08
237
Pascal Zurek
Goes
26:53
26:17
238
Benny Vliegen
Atletiek Maastricht
26:53
26:18
239
Roger Jadoul
Maastricht
26:54
26:30
240
Davy Landman
Roermond
26:54
25:24
241
Maurice Rademacher
Heerlen
26:58
25:52
242
Roger Kitzen
Born
26:58
26:12
243
Paul Strikers
Sittard
26:58
26:13
244
Ben Siegel
MGSoG
26:59
25:36
245
Danny Alberts
Qbic Hotels
26:59
24:59
246
Matthieu Risgallah
Maastricht
27:00
24:16
247
Jeroen-Pieter van der
Maastricht
27:00
25:17
248
Reinout Besters
Arnhem
27:07
25:48
249
Mark van der Veeken
Heerlen
27:11
25:15
250
Roger Bartels
GroenekruisDomicura
27:15
26:46
251
John Bruls
Brunssum
27:15
26:15
252
Tobias Baur
SABIC Europe
27:16
27:00
253
Raf Meijers
Gemeente Maastricht
27:18
25:29
254
Alex Blijham
Gemeente Maastricht
27:19
27:00
255
Alexander Felder
Philips
27:21
26:16
256
Erik Boskamp
MIK Maatwerk in Kind
27:22
26:50
257
Richard Keus
27:22
24:58
258
Peter Bastings
Sittard
27:23
25:54
259
Fabian van Duurling
Maastricht
27:23
26:35
260
Marc Stassen
Taekwondo Taebaek
27:24
26:53
261
Robin Olzheim
Maastricht
27:25
27:01
262
Mauro Merken
Valkenburg Lb
27:27
24:35
263
Robbie Lahaut
Maastricht
27:28
25:04
264
Robert Haaijk
Maastricht
27:33
26:39
265
Guido Snijders
Voerendaal
27:35
26:20
266
Charles Beckers
Hip Hotel St-Marsten
27:37
25:37
267
Marc Vanderheyden
Houthalen (BEL)
27:39
26:46
268
Robert Merrin
Universiteit Maastri
27:44
26:45
269
Bart Koelman
Sittard
27:44
27:14
270
Tibo Nieuwenhuizen
Bunde
27:48
26:32
271
Wouter Hankel
Maastricht
27:48
26:03
272
Onno Broers
Hilversum
27:54
25:45
273
Amrit Dhir
MGSoG
27:55
26:33
274
Hendri Warnier
Koninklijke Mosa BV
27:57
26:15
275
Sanne Voorzee
Maastricht
27:57
25:55
276
Marco Haarsma
Maastricht
27:58
26:17
277
Mark Gout
Baarlo Lb
28:00
26:44
278
Luc Winants
Gemeente Maastricht
28:01
27:18
279
Maarten Sonneville
Maastricht
28:06
27:15
280
Peter de Zwart
ABN AMRO Bank N.V.
28:13
27:59
281
Menze Wouda
Arnhem
28:18
25:43
282
Leon Geenen
Andi Druk
28:21
27:34
283
Bart van de Sande
ABN AMRO Bank N.V.
28:21
28:06
284
Roel der Kinderen
der Kinderen Verzeke
28:21
28:01
285
Jos Eerens
Maastricht
28:22
26:22
286
Raymond Reuleaux
Andi Druk
28:27
27:27
287
Felix Manikowski
WML
28:28
27:11
288
Kevin Wijnants
Maastricht
28:28
27:52
289
Dennis Candel
Maastricht
28:29
27:08
290
Jarno Smeets
Andi Druk
28:31
27:39
291
Niels Kuijten
Maastricht
28:32
27:31
292
Dominique Gilissen
Maastricht
28:33
26:32
293
Patrick Sahertian
Rabobank Maastricht
28:33
26:57
294
Camiel Deelen
Maastricht
28:34
26:49
295
Sim Theunissen
Maastricht
28:41
28:24
296
Edgar Janssen
Unitas
28:43
27:45
297
Jos Lamkin
Ineos Silicas BV
28:44
28:29
298
Rene Bosman
Roermond
28:47
27:44
299
Ernst Adriaanse
Sittard
28:48
26:20
300
Jack Mommers
WML
28:49
27:32
301
Jeroen Aarsen
Sittard
28:53
27:51
302
Dennis van Klooster
Maastricht
28:54
27:26
303
Guy Vroemen
Vodafone
28:54
28:00
304
Jordy van Kuijk
Maastricht
28:57
26:51
305
Stefan Van Bokhoven
Maastricht
29:00
27:57
306
Rudi Gorissen
Sappi Limburg
29:09
28:30
307
Peter Vanhemel
Houthalen (BEL)
29:12
28:19
308
Jos Kruiter
Qbic Hotels
29:16
27:15
309
Roger Philips
Wittem
29:18
28:50
310
Jean Kosmann
Maastricht
29:19
27:51
311
Roger Goessens
Maastricht
29:20
27:22
312
Norbert Deen
Atletiek Maastricht
29:24
28:57
313
Erwin Maussen
Gemeente Maastricht
29:33
26:57
314
Ivo van der Zee
ZR Accountants en Ad
29:35
27:30
315
Ruud Claessens
Houten
29:42
27:34
316
René Kleijkers
Rechtbank Maastricht
29:44
28:36
317
Erik Debeye
Mosae Zorggroep
29:44
27:53
318
David Caterina
Maastricht
29:47
29:14
319
Theo Brouwer
Vodafone
29:49
27:51
320
Michel Sijen
29:50
27:26
321
Edgar van Rooij
Maastricht
29:51
27:59
322
Nikkels van den Bos
Veldhoen + Company
29:53
28:35
323
Raymond Caubergh
ZR Accountants en Ad
29:54
27:49
324
Joop Deriks
GGD-Zuid Limburg
29:54
27:42
325
Dennis Weijers
Sittard
29:55
27:59
326
Guido Puts
Maastricht
29:56
27:05
327
Ralph Meels
Limbricht
30:00
28:44
328
Philippe Dumoulin
Rabobank Maastricht
30:01
28:24
329
Bram de Vries
Roermond
30:01
27:19
330
Tom Bovens
Maastricht
30:05
29:21
331
Mick Heckers
Atletiek Maastricht
30:05
28:25
332
Joep Erkelens
SABIC Europe
30:08
28:44
333
Sander van Attekum
Diemen
30:09
28:22
334
Stijn Gerardu
Diemen
30:10
28:22
335
Edwin Hendriks
WML
30:11
28:53
336
Fred de Munck
Maastricht
30:12
29:01
337
Mark Schreurs
Geulle
30:12
29:02
338
Harald Engels
Philips
30:15
29:09
339
Francois Peeters
Maastricht
30:15
27:40
340
Jurgen Saerens
Halen (BEL)
30:16
29:07
341
Maurice Rikers
Meerssen
30:16
28:30
342
Guido Doijen
Maastricht
30:19
27:35
343
Roy Bolech
Maastricht
30:23
28:50
344
Dick van Geest
Heerlen
30:33
29:02
345
Stefan Groenveld
Maastricht
30:33
28:50
346
Rick Boesten
GGD-Zuid Limburg
30:35
28:22
347
Roger van Driel
Ittervoort
30:36
29:15
348
Corstiaan Hooft
Maastricht
30:37
28:29
349
Peter van de Kragt
Maastricht
30:38
29:02
350
Ronald Kerckhoffs
Meerssen
30:41
28:57
351
Stefan Naseman
Maastricht
30:43
28:06
352
René Locht
Gulpen
30:44
28:54
353
Bas Krekels
Logica
30:47
28:55
354
Roland Chiu
MAASTRO clinic
30:48
29:34
355
Sjak Planthof
Maastricht
30:50
29:31
356
Marcel van Bokhoven
Maastricht
30:54
29:51
357
Raymond Colen
Bunde
30:58
29:21
358
Bjorn Jaspar
Maastricht
30:58
29:45
359
Joris Swinkels
Maastricht
30:59
28:56
360
Bertram Jongeneelen
Universiteitsbibliot
31:15
29:56
361
Raymond Tijssens
Maastricht
31:16
29:22
362
Eric Engelman
Eindhoven
31:17
30:31
363
Luc Akkermans
Roosteren
31:18
30:16
364
Bert Zelihsen
Geleen
31:19
29:50
365
Yorgo Lekkas
Ineos Silicas BV
31:24
31:09
366
Fedde Verlinden
Heythuysen
31:25
28:49
367
Raymond Goffin
der Kinderen Verzeke
31:28
31:08
368
Rik Hermans
Landgraaf
31:32
30:25
369
Richard Kwint
Assen
31:40
28:36
370
Paul Jehoul
mondriaan zorggroep
31:43
29:27
371
Stef Thomissen
Bunde
31:45
30:29
372
Peter Mingels
Mosae Zorggroep
31:47
30:00
373
Roland Clarijs
Maastricht
31:48
29:35
374
Pascal Schatorie
Maastricht
31:53
29:29
375
Roelie Dreyer
SABIC Europe
31:56
30:29
376
Jonathan Kamsteeg
Maastricht
31:59
29:26
377
Charles Lefeu
Roermond
32:02
29:58
378
Xander Wynands
Boels Zanders Advoca
32:13
29:32
379
Gerry Habets
G. Thiessen Wijnkoop
32:13
29:57
380
Rob Paffen
Andi Druk
32:16
31:16
381
Patrick Klinkenberg
Heerlen
32:25
29:47
382
Ivor Trynes
Vodafone
32:26
30:28
383
Theo Trost
Swift Atletiek
32:29
29:51
384
Jérôme Gijselaers
Diemen
32:31
30:43
385
Arno Kentgens
Maastricht
32:36
30:08
386
Hans Meuris
Maastricht
32:36
29:48
387
Abraham Herold
Maastricht
32:49
32:10
388
Roel Lendi
Hoensbroek
32:50
30:34
389
Johan Schokker
Amsterdam
32:50
31:18
390
Paul de Wit
Wijlre
32:51
30:29
391
Samefko Ludidi
Gemeente Maastricht
33:01
31:14
392
Max Bongaerts
Gemeente Maastricht
33:01
31:13
393
Michael Spix
Philips
33:04
32:01
394
Wouter Frencken
Groningen
33:07
30:38
395
Frank Schoonbrood
mondriaan zorggroep
33:08
30:44
396
John Rademacher
G. Thiessen Wijnkoop
33:13
30:52
397
Jordie Nulens
ZR Accountants en Ad
33:48
31:44
398
Jean Paul Hendriks
ZR Accountants en Ad
33:49
31:42
399
Paul Demmendaal
Haarlem
34:16
32:57
400
Luc Reinards
ABN AMRO Bank N.V.
34:19
33:14
401
Ernest Dijkman
Maastricht
34:21
33:13
402
Miel Claessens
Maastricht
34:25
31:38
403
Guus Kortman
Nijmegen
34:26
32:31
404
Bas Kietselaer
Maastricht
34:40
31:44
405
Ron Lemmens
Meerssen
34:42
32:29
406
Norbert Egelie
Loopservice.nl
34:52
32:25
407
Frits Jansen
ZR Accountants en Ad
34:56
32:50
408
Lorraine Nejaime
Maastricht
35:11
33:07
409
Han De Loos
Maastricht
35:11
33:06
410
Joop Essing
Nieuwstadt
35:39
33:25
411
Guido Mertens
Gemeente Maastricht
35:47
33:10
412
Rino Soeters
Qbic Hotels
35:49
33:48
413
Ton Verjans
Roermond
35:57
33:20
414
Frank Buijkx
Maastricht
35:57
34:05
415
Easton Conrads
Maastricht
35:59
33:08
416
Marc Van Gulick
Maasveld
36:23
34:00
417
Bert-jan Overeem
Maastricht
36:30
33:38
418
Bob Peeters
Enschede
36:30
34:35
419
Joey Mak
Maastricht
37:45
35:22
420
Mark Gardeneers
Meerssen
37:46
35:22
421
Loe van Olffen
Geldrop
37:57
35:34
422
Patrick Gunther
Hoofddorp
37:59
35:15
423
Yoon Nijsten
Vodafone
38:18
36:20
424
Jos Hanssen
Maastricht
39:10
36:23
425
Tunde Leidsman
Gemeente Maastricht
41:30
38:52
426
Alan Raby
Maastricht
42:19
41:41
427
Markus Leven
Düsseldorf (GER)
46:31
45:22
M45, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rinus de Veth
SABIC Europe
18:30
18:27
2
Robert Willems
Atletiek Maastricht
18:43
18:41
3
Georg Stiel
Bocholtz
18:59
18:55
4
Egid Neutelings
Meerssen
19:09
19:05
5
Haroldinio Abauna
PSV
20:02
20:02
6
Loek Malecki
AVON
20:13
20:08
7
Paul Crouzen
ENCI B.V. Vestiging
20:16
20:06
8
Léon Schoonbroodt
Brunssum
20:25
20:22
9
Peter Wijnands
Swift Atletiek
20:53
20:34
10
Peter Jacobs
Weert
20:58
20:56
11
Harrie Ritterbeeks
Innervate
21:13
21:05
12
Jos Hoefnagels
AVON
21:23
21:04
13
Jef Habets
Maastricht
21:37
21:31
14
Jack de Wilde
Meerssen
21:41
21:33
15
Jean Schroen
Ineos Silicas BV
22:21
22:04
16
John Van Puijvelde
Heerlen
22:29
22:10
17
Steven de Boer
SABIC Europe
22:42
22:37
18
Harald Willwohl
Philips
22:48
22:32
19
Han Gehlen
Simpelveld
22:52
22:37
20
Jan Smeets
Valkenburg Lb
23:10
22:59
21
Sjef Vergoossen
Andi Druk
23:16
22:25
22
Peter Szumski
Open Universiteit Ne
23:17
23:10
23
Martin Unfried
EIPA
23:18
22:54
24
Rolf Martens
Maastricht
23:34
23:16
25
Georges Vael
Nuenen
23:41
23:37
26
Hans Houben
Maastricht
23:47
23:29
27
Frenk Raaijmakers
Achilles-Top
23:50
23:36
28
Arthur Brekelmans
Vodafone
23:51
23:34
29
Leroy Waelen
Meerssen
23:56
23:44
30
François Meijers
Maastricht
23:57
23:28
31
Ton Haberland
ESQ-Group
24:02
23:55
32
Hein Roeks
Aannemersbdrf Van Ka
24:04
23:19
33
Ger Essers
Maastricht
24:04
23:23
34
Hans Paling
Maastricht
24:12
24:09
35
Ton Coenen
Bunde
24:27
24:12
36
Stijn van Geleuken
Maastricht
24:28
24:06
37
Huub Janssen
Landgraaf
24:36
24:10
38
Harry Van den Boorn
Sappi Limburg
24:41
24:03
39
Bert Urff
Mosae Zorggroep
24:44
22:55
40
Jan de Bruyn
AVON
24:47
23:42
41
Huub Trompetter
Achilles-Top
24:50
24:15
42
Mat Goessen
Maastricht
24:54
24:14
43
Fred Essers
ESQ-Group
24:55
24:52
44
Piet Ritzen
Vodafone
24:55
24:38
45
Ger Smeets
Kerkrade
25:01
24:47
46
Nico Bastens
Atletiek Maastricht
25:09
24:43
47
Hans van Wageningen
Gemeente Maastricht
25:12
24:29
48
Heins Kalthoff
Elsloo Lb
25:12
24:11
49
Walter Dauwerse
Aannemersbdrf Van Ka
25:13
24:27
50
Jack Wilmes
Ineos Silicas BV
25:16
25:00
51
Jans Mulder
Nuth
25:17
24:03
52
Roger Maas
Maastricht
25:18
23:33
53
Patrick Smits
Maastricht
25:20
25:00
54
Hub Hendriks
Gemeente Maastricht
25:23
24:42
55
Jo Van Gelder
Maasrunners
25:37
24:53
56
Paul van Brandenburg
Mosae Zorggroep
25:46
23:57
57
Paul Roumans
Gulpen
25:47
24:36
58
E Brouwers
Maastricht
25:53
24:58
59
Joseph Ploemen
Bunde
25:54
25:22
60
Math Moens
Maastricht
26:00
25:36
61
Eric Schreuders
NV Industriebank LIO
26:01
24:37
62
Michel Winkel van De
Heerlen
26:02
25:25
63
Rene van Haarst
Philips
26:02
24:59
64
Hans Sampers
Swift Atletiek
26:05
25:27
65
Jean Schoonbrood
Aannemersbdrf Van Ka
26:05
25:18
66
Menno Broere
Lemniscaat Consultan
26:10
25:43
67
Ron van Gog
Universiteitsbibliot
26:14
25:47
68
Henk Franssen
Atletiek Maastricht
26:15
26:13
69
Jos Stoffels
ENCI B.V. Vestiging
26:21
26:06
70
Marcel Eijkenboom
Landgraaf
26:22
25:26
71
Wil Pepels
Beek Lb
26:44
25:40
72
Lex Roks
Maastricht
26:46
25:25
73
Jan Hoekstra
Landgraaf
26:47
26:17
74
Ferry Mertens
Aannemersbdrf Van Ka
26:49
26:02
75
Jeroen van Merrienboer
Maastricht
26:53
25:12
76
Sander Metz
Atletiek Maastricht
26:57
26:22
77
Perry Peeters
Baarlo Lb
27:02
26:50
78
Rinus Praag Van
Bunde
27:05
24:56
79
Nico Janssen
Meerssen
27:07
25:57
80
Henk Fins
Gemeente Maastricht
27:10
24:35
81
Gerard Croes
Maastricht
27:13
25:44
82
Mat Heugen
Beek Lb
27:21
26:33
83
Kees Dohmen
Sittard
27:30
27:04
84
Joost Timmers
SABIC Europe
27:37
27:20
85
Jef van de Venne
Beers Nb
27:45
26:55
86
Paul Bergs
Bunde
27:45
26:15
87
Leon Beurskens
Gemeente Maastricht
27:49
26:40
88
Harrie Dupont
Maastricht
27:55
26:17
89
Eugène Smeets
Gemeente Maastricht
27:58
27:23
90
Roger Lemmens
Meerssen
28:01
26:01
91
Bert van Eck
Munstergeleen
28:01
26:19
92
Ton Spee
Panningen
28:13
26:28
93
Guy Jaegers
Universiteitsbibliot
28:16
27:48
94
Frans Burggraaff
Aannemersbdrf Van Ka
28:20
27:33
95
René Cleuters
Stein Lb
28:20
27:28
96
Roger Van Montfort
Maastricht
28:20
26:24
97
Ruud Weerwag
Unitas
28:25
27:26
98
Hans Klein
Wijnandsrade
28:31
26:53
99
Lei Philippi
Gulpen
28:33
25:47
100
Jos de Groot
Geleen
28:37
28:26
101
Manus Roelofs
Heerlen
28:39
27:24
102
Mario Raets
Maastricht
28:42
27:55
103
Pierre Rinia
Maastricht
28:46
26:16
104
Chris Meiboom
Maastricht
28:47
27:42
105
Frans Lopulissa
Gemeente Maastricht
28:50
27:03
106
Erik van Amstel
G. Thiessen Wijnkoop
28:54
26:32
107
Frits Keulen
Andi Druk
28:54
28:00
108
Eric Schoenmakers
Eijsden
29:10
26:59
109
Marc van Kuijk
Maastricht
29:17
27:11
110
Ed Piguillet
Eijsden
29:26
27:37
111
Ronald Wevers
Landgraaf
29:28
28:02
112
Louis Vandermaesen
Hogeschool Zuyd
29:32
29:02
113
Jos van Hugten
Maastricht
29:33
28:37
114
Jos Kerstel
Maastricht
29:38
28:21
115
Hans de Jongh
Cadier en Keer
29:44
26:57
116
Pierre Borgignons
Atletiek Maastricht
29:44
27:44
117
Richard Vleugels
Gemeente Maastricht
29:54
27:25
118
Richard Janssen
mondriaan zorggroep
29:55
28:31
119
Jeen Duker
Alphen aan den Rijn
30:02
28:31
120
Ineke Hoefkens
mondriaan zorggroep
30:10
28:47
121
Wim van der Zanden
Maastricht
30:11
28:30
122
Luc van Leeuwen
Team 10
30:13
28:58
123
Gerrit de Jongh
Hoensbroek
30:15
28:20
124
Maurice Wijts
NV Industriebank LIO
30:18
28:53
125
Bert Scharis
Taekwondo Taebaek
30:19
29:46
126
Peter Peels
Kerkrade
30:22
28:39
127
Ed Sabel
Maasrunners
30:23
29:08
128
Albert Noteborn
Limbricht
30:24
29:25
129
Eduard Moenen
Maastricht
30:27
29:00
130
Paul Schokker
Maastricht
30:37
29:40
131
Francis Vrijens
ENCI B.V. Vestiging
30:39
28:39
132
Ivo Dilissen
Mosae Zorggroep
30:43
28:55
133
Waldie de Rijk
Maastricht
30:56
30:31
134
Hans Roosing
Unitas
30:58
29:29
135
Jean Gerets
Maastricht
30:59
29:45
136
Alfred van Ommen
Maastricht
30:59
29:19
137
Frans Mouthaan
AV '34
31:15
30:35
138
Wim Swaak
Maasveld
31:16
28:54
139
Paul Pustjens
Maastricht
31:17
29:41
140
Ron Wolfs
Ineos Silicas BV
31:24
31:10
141
Erik Van Weegen
Maastricht
31:26
30:27
142
Rob van den Boorn
GGD-Zuid Limburg
31:27
29:18
143
Wim Hoen
Hulsberg
31:33
30:35
144
John Weltens
's-Gravenhage
31:33
29:33
145
Bèr Courbois
Maastricht
31:34
29:52
146
Liang Oei
Lemniscaat Consultan
31:38
30:18
147
Ivo Vossen
Bunde
31:40
29:26
148
Aart Versluis
Zwijndrecht
31:44
30:07
149
Henk Smeets
Rechtbank Roermond
31:57
30:52
150
René Bakker
Maastricht
31:58
30:31
151
Eric Pauwels
Maastricht
32:03
30:19
152
Fred Leclaire
Maastricht
32:07
30:46
153
Piet Muijtjens
Innervate
32:12
30:01
154
Ron Souren
GGD-Zuid Limburg
32:14
30:04
155
Jos van den Eshof
Soest
32:18
30:19
156
Henk Bongers
Maastricht
32:30
29:48
157
Ton Bongaards
Limbricht
32:30
29:47
158
Jack Timmermans
Maastricht
32:32
30:02
159
Dries Lodewijks
NV Industriebank LIO
32:48
31:20
160
Rob Jansen
Maastricht
32:48
31:29
161
Rob Jansen
Maastricht
32:49
31:28
162
Jo Housen
Heerlen
32:54
30:23
163
Djonnie Soumete
Maastricht
32:56
31:25
164
Dick van Ekelenburg
Susteren
32:56
30:29
165
Jan Hogeveen
Cadier en Keer
33:01
30:29
166
Ron Hendriks
mondriaan zorggroep
33:06
30:41
167
Jeroen Vandooren
Maaseik (BEL)
33:19
30:31
168
Fons Bovens
GGD-Zuid Limburg
33:23
31:12
169
Frank van Lent
Maastricht
33:30
30:37
170
Evert Stamhuis
Susteren
33:38
31:10
171
Bert Timmers
Vivre
34:18
32:22
172
DJ Rico van Leeuwen
Veluwe
34:24
31:27
173
Olivier Dols
Maastricht
35:05
34:17
174
Eddy Driessens
Hechtel (BEL)
35:31
32:56
175
Ger Huisinga
Maastricht
35:44
32:49
176
Jos Spauwen
Gemeente Maastricht
36:08
33:24
177
Jan van de Venne
Maastricht
37:23
35:30
178
Jo Rosier
Bunde
37:31
34:50
179
Bert Hesdahl
GGD-Zuid Limburg
38:33
36:19
180
Lou Muijtjens
GGD-Zuid Limburg
38:37
36:29
181
Raymond Stijns
GGD-Zuid Limburg
38:38
36:23
182
Carl Breukelen
MAASTRO clinic
40:53
37:58
M55, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Raphaël Van Den Broeck
Hasselt (BEL)
18:14
18:11
2
Peter Vos
ENCI B.V. Vestiging
21:10
20:56
3
Lion Tan
Ell
22:31
22:28
4
Wim Ooteman
Aannemersbdrf Van Ka
23:19
22:34
5
Henk Bongers
Meerssen
23:32
23:18
6
Chris Daamen
Aannemersbdrf Van Ka
23:34
22:48
7
Will van de Wauw
Urmond
23:54
23:15
8
Willy Seuren
Hogeschool Zuyd
23:59
23:52
9
Ruud Guyt
Sittard
24:32
24:11
10
Jef Ackermans
Maastricht
24:44
24:15
11
Jo Warnier
Ineos Silicas BV
24:46
24:32
12
Leo Happel
Munstergeleen
25:17
25:12
13
Kenneth Sweet
Heerlen
25:27
25:11
14
Cel Thans
Elsloo Lb
25:45
24:50
15
Wil Delahaije
Geleen
25:58
25:40
16
Eugene Sistermans
Maastricht
26:05
25:41
17
Jan Muijrers
Gemeente Maastricht
26:09
25:42
18
Peter Habets
Gronsveld
26:55
26:23
19
Jack Paulissen
Maastricht
27:01
26:05
20
Willy Boden
Maastricht
27:09
25:10
21
Huub Kersemaekers
Koninklijke Mosa BV
27:09
26:38
22
Hans Knipsael
Atletiek Maastricht
27:18
26:43
23
Léon Simons
Hulsberg
27:24
26:04
24
Peter van Loo
Taekwondo Taebaek
27:29
26:59
25
André Heijnen
Scopias
27:41
27:07
26
Ongky Smit
Heerlen
27:50
27:06
27
Lou Van der Meer
Maastricht
28:08
27:27
28
Leon Cox
Rechtbank Roermond
28:09
27:06
29
Jos Jager
MAASTRO clinic
28:29
27:16
30
Jan Sterk
Echt
28:29
26:39
31
Jean Pierre Dobbelstei
Maastricht
28:39
28:01
32
Jos van der Borgt
Gouda
28:56
27:06
33
Mart Augustin
Maastricht
29:32
27:26
34
Tonny Koppes
Maastricht
30:06
28:29
35
Bernard Dijkhuizen
Maastricht
30:24
28:09
36
Mat Buttiens
Maastricht
30:36
29:40
37
John Duijsinx
Gemeente Maastricht
30:42
29:33
38
Fred Kool
Sittard
30:47
30:28
39
Bert Gijsen
Maastricht
30:48
29:37
40
Wim Nas
Kerkrade
30:57
28:23
41
Rien Hooft
Geleen
31:16
29:08
42
Loek Wijnants
Heerlen
31:27
29:33
43
Lei Muys
Stein Lb
31:31
28:45
44
Frits Van Gelder
Atletiek Maastricht
32:06
30:32
45
Jacques Pasmans
Elsloo Lb
32:10
29:23
46
Rob Graven
Atletiek Maastricht
32:18
31:06
47
Harrie Roijen
Rosmalen
32:41
29:55
48
Jean Frijns
Maastricht
33:00
30:16
49
Gied Rienstra
Maasrunners
33:08
31:51
50
Koos Blommestein
Amsterdam
33:20
31:33
51
Emiel Happaerts
Atletiek Maastricht
33:20
31:54
52
Marcel Mourmans
G. Thiessen Wijnkoop
33:22
31:01
53
Huub Spoormans
Maastricht
33:30
31:02
54
Frans Hermans
Maastricht
33:38
31:57
55
Peter Prinsen
Leiden
34:25
32:52
56
Heimo Pihlajamaa
Banholt
34:32
32:33
57
Ger H0rsch
Koningsbosch
34:45
33:18
58
Jan Waltmans
ZR Accountants en Ad
34:55
32:50
59
Jean Thomissen
Bunde
34:58
32:36
60
Kris Vasse
Borger
35:03
32:09
61
John Mirrer
Maastricht
35:20
32:41
62
Jo van Duurling
Gemeente Maastricht
35:35
32:51
63
Henk Knippenburg
Rosmalen
35:57
33:10
64
Jac Steinbusch
Landgraaf
36:51
34:34
65
Bert Heusschen
Maasrunners
36:59
34:09
66
Joop van Moorsel
Maasrunners
36:59
34:09
67
Martin Rosier
Atletiek Maastricht
38:16
35:36
68
Koos Resoort
Delta Sport
46:41
44:15
J18, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ricardo Floris
Maastricht
18:27
18:27
2
Dennis Quaden
Stella Maris
18:44
18:40
3
Stefan Moens
Atletiek Maastricht
18:47
18:44
4
Janou Smeets
Valkenburg Lb
18:52
18:46
5
Yves Gilissen
Eys
18:53
18:47
6
Tim Hanssen
Bunde
19:28
19:19
7
Erik Borsboom
Weert
19:59
19:41
8
Mitchell Essers
ESQ-Group
21:14
21:11
9
Rick Schattenberg
Stella Maris
22:32
22:25
10
Dennis Lemmens
Meerssen
22:37
22:10
11
De Joerik Ruijter
Maastricht
23:12
23:00
12
Thomas Pleunis
Maastricht
23:53
23:25
13
Guido Huls
Maastricht
24:24
24:11
14
Bob Crombag
Stella Maris
24:34
23:39
15
Marvin Essers
ESQ-Group
24:44
24:40
16
Bob Goessen
Maastricht
24:54
24:13
17
Josh Hermans
Landgraaf
25:10
24:04
18
Ivo Hallegraeff
Berg en Terblijt
25:29
23:17
19
Didier Hounjet
Stella Maris
25:40
25:10
20
Philippe Hermans
EIPA
29:21
28:19
21
Tomas Burlet
Maastricht
29:47
27:35
22
Zjeraar Scharis
Taekwondo Taebaek
30:17
29:47
23
Louis Verheij
Stella Maris
31:05
28:46
24
Michel Thonnart
Moelingen (BEL)
31:09
31:09
25
Thijs van der Sterren
Urmond
32:02
31:00
26
Kyle Brands
Maastricht
34:43
32:30
27
Nick Meijers
Maastricht
35:02
33:36
J16, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rob van de Mortel
Stevensweert
17:35
17:35
2
Thomas Vael
Nuenen
18:15
18:12
3
Guy Maas
Atletiek Maastricht
18:17
18:16
4
Donald Volleberg
ESQ-Group
18:43
18:42
5
Joris Huisman
Stella Maris
18:45
18:38
6
Bas Ploemen
Stella Maris
18:52
18:46
7
Yvan Beckers
Stella Maris
18:53
18:46
8
Bram Hanssen
Stella Maris
18:56
18:48
9
Thijs Janssen
Bingelrade
19:32
19:23
10
Roeland van Baal
Atletiek Maastricht
19:51
19:40
11
Rick Clerx
Stella Maris
19:52
19:47
12
Rob Eerens
Taekwondo Taebaek
20:30
20:01
13
Tom Peters
ESQ-Group
20:33
20:31
14
Erik Trompetter
Achilles-Top
20:42
20:29
15
Brend Boomsma
Stella Maris
20:43
20:39
16
Robby Lemmens
Stella Maris
21:06
21:02
17
Driek Sampers
Swift Atletiek
21:20
21:10
18
Joris Hendriks
Unitas
21:32
21:23
19
Lennart Waelen
Meerssen
21:34
21:30
20
Niels Delahaije
Geleen
21:35
21:18
21
Yael Smeets
Valkenburg Lb
21:42
21:35
22
Nick de Jong
Eijsden
22:11
21:40
23
Bryan Smeets
Maastricht
22:18
19:50
24
Fatih Gundogmus
Maastricht
22:19
19:51
25
Joris Paulussen
Stella Maris
22:25
22:17
26
Luc Dassen
Stella Maris
22:26
22:19
27
Killian Weltens
Sparta
22:26
22:19
28
Danny Goessens
Cadier en Keer
22:26
19:56
29
Oscar Waelen
Meerssen
22:55
22:51
30
Lars Uphus
Schinveld
22:56
22:46
31
Philippe Huben
Taekwondo Taebaek
23:09
22:37
32
Thom Bindels
Heerlen
23:11
22:58
33
Romar Voncken
Valkenburg Lb
23:11
22:58
34
Julien Huntjens
Stella Maris
23:12
22:19
35
Thom Reinders
Maastricht
23:15
23:14
36
David van Aalst
Brunssum
23:16
23:05
37
Leroy Dinjens
Atletiek Maastricht
23:25
23:24
38
John Lambermon
Unitas
23:54
23:50
39
Jimmy Pisters
Stella Maris
23:58
23:52
40
Max Meijers
Maastricht
23:59
23:29
41
Arvid Dassen
Stella Maris
24:10
22:31
42
Tom Lalisang
Stella Maris
24:11
22:32
43
Iskander de Lange
Stella Maris
24:15
23:20
44
Ard Van den Berg
Maastricht
24:15
21:45
45
Bram Notten
Stella Maris
24:16
23:20
46
Leroy Borro
Maastricht
24:25
23:17
47
Florian Wijnants
Maastricht
24:29
23:53
48
Nick Kuipers
Maastricht
24:35
22:05
49
Dominic Geuskens
Maastricht
24:36
22:05
50
Dylan de Haas
Taekwondo Taebaek
24:42
24:10
51
Etienne Kuijpers
Taekwondo Taebaek
24:47
24:16
52
Marnik Visser
Stella Maris
25:06
24:58
53
Lloyd Borgers
Maastricht
25:07
22:38
54
Linton Berkers
Maastricht
25:09
22:38
55
Jeppe van Aubel
Houten
25:10
24:41
56
Agy Notermans
OPDC St.Michael
25:35
24:57
57
Luuk Jaspers
Taekwondo Taebaek
25:38
25:07
58
Max Schobbe
OPDC St.Michael
25:39
25:04
59
Dennis Ingenhut
Stella Maris
25:47
25:17
60
Tom Kik
Stella Maris
26:06
25:11
61
Robin Huntjens
Stella Maris
26:21
26:14
62
Erik Volkers
Eijsden
26:42
24:11
63
Kevin Destreel
Maastricht
26:44
24:13
64
Martijn Ceha
Stella Maris
27:01
26:06
65
Max Meijer
Stella Maris
27:03
25:23
66
Frederic Dols
Maastricht
27:10
26:58
67
Arthur Jongen
Stella Maris
27:59
27:03
68
Jelle Overtoom
Stella Maris
28:02
26:07
69
Bram Vrancken
Unitas
28:04
27:32
70
Renaldo van Nunspeet
Maastricht
28:09
25:37
71
Joey Dobbelsteijn
Maastricht
28:46
26:16
72
Yannic Passenier
Sint Geertruid
28:55
26:23
73
Rick Verbeek
Geleen
31:00
29:16
74
Bart Maassen
Stella Maris
31:00
29:06
75
Robbert Vermeulen
Stella Maris
31:00
29:06
76
Tim Loeffen
Stella Maris
31:04
28:45
77
Tymo Willems
Maastricht
31:11
29:21
78
Rens Schreurs
Maastricht
32:31
30:00
79
Nardo Timmers
Stella Maris
32:51
30:33
80
Guy Swillens
Stella Maris
32:52
30:33
81
Bart Beijers
Cadier en Keer
33:00
30:30
82
Jordy Mingels
Cadier en Keer
33:00
30:31
83
Mateus da Rosa
Taekwondo Taebaek
33:29
32:55
84
Liam Rolston
Maastricht
34:30
31:58
85
Rob Stassen
Eijsden
34:31
31:58
86
Nathan Vermin
Maastricht
38:18
35:48
87
Luke Hoogervors
OPDC St.Michael
43:51
43:12
88
Joey Eijkenboom
OPDC St.Michael
44:51
44:12
J14, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tommy Staal
Delta Sport
17:42
17:42
2
Milan Roelofs
Delta Sport
18:17
18:17
3
Frank Tijdink
Caesar
18:36
18:33
4
Jerom Theunissen
Atletiek Maastricht
19:04
19:02
5
Oscar Jaegers
Atletiek Maastricht
19:36
19:35
6
Sean Bastian
Maastricht
20:20
20:17
7
Sjoerd Schroots
Roermond
21:01
20:48
8
Tim Bonenkamp
Breukelen Ut
21:12
20:50
9
Wouter Bruggen
GGD-Zuid Limburg
21:23
21:12
10
Jesper Jacobs
Weert
21:40
21:39
11
Koen Schroots
Roermond
21:51
21:39
12
Sem Hartog
Maastricht
22:36
22:06
13
Juul Sommers
Swift Atletiek
22:37
22:26
14
Scott Ropers
Maastricht
23:20
22:17
15
Camille Coomans
OPDC St.Michael
24:11
21:52
16
Tim Hendriks
Valkenburg Lb
24:19
24:06
17
Arvid Voncken
Valkenburg Lb
24:19
24:06
18
Chris de Jong
Eijsden
24:51
24:20
19
Toine Graven
Maastricht
24:54
24:37
20
Sjors Cornips
Taekwondo Taebaek
24:56
24:25
21
Thijs Dormans
Bemelen
25:20
23:57
22
Daan Nagelhout
Maastricht
25:21
23:58
23
Sam Gijbels
OPDC St.Michael
26:02
25:24
24
Tom Hooimeijer
Atletiek Maastricht
26:03
25:58
25
Giovanni Kerstel
Maastricht
26:05
24:48
26
Jareau Schroen
OPDC St.Michael
26:20
24:00
27
Jorrit Jansen
Maastricht
26:24
25:06
28
Xavier Comuth
OPDC St.Michael
26:31
24:12
29
Thom Gijbels
OPDC St.Michael
26:35
25:58
30
Sjer Borgers
Maastricht
26:48
25:46
31
Xavier Leclaire
Maastricht
27:51
26:31
32
Menno Quaden
OPDC St.Michael
28:06
27:29
33
Danny Vleugels
Taekwondo Taebaek
28:50
28:19
34
Tom Simons
OPDC St.Michael
30:23
28:10
35
Remco Vangangel
OPDC St.Michael
30:54
28:34
36
Tof Boselie
Sittard
31:47
29:02
37
Guy den Dekker
Nijmegen
32:11
31:22
38
Maarten Jansen
Maastricht
32:48
31:29
39
Bram Boetzkes
Maastricht
32:51
31:34
40
Max Amory
OPDC St.Michael
32:54
32:17
41
Julien Gilissen
Taekwondo Taebaek
32:58
32:24
42
Dean Geelen
Maastricht
33:07
32:00
43
Jenot Rossell
Taekwondo Taebaek
33:08
32:37
44
Guy Custers
Taekwondo Taebaek
33:28
32:54
45
Joel Willems
Maastricht
34:30
33:23
46
Bram van Kasteren
Berg en Terblijt
35:24
32:36
47
Kirsey Reep
OPDC St.Michael
44:52
44:12
48
Rob Guijcking
OPDC St.Michael
45:12
44:30
VSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sandra Laros-Hofmans
Scorpio
18:42
18:41
2
Niki Collaris
ESQ-Group
19:07
19:05
3
Renee Tijdink
ESQ-Group
19:10
19:08
4
Evelien Ruijters
Maastricht
19:31
19:29
5
Eveline Martens
Atletiek Maastricht
20:03
19:57
6
Hanneke Boon
Universiteit Maastri
20:17
20:13
7
Hilde Poolen
Atletiek Maastricht
20:40
20:36
8
Linda Arets
SABIC Europe
20:45
20:33
9
Desiree Meels
Elsloo Lb
21:32
21:24
10
Xanne Janssen
Hogeschool Zuyd
21:51
21:37
11
Sylvia Wilhelmus
Maastricht
22:02
22:00
12
Margot De Nijs
RK HAV
22:10
22:00
13
Rachel Hahnraths
Maastricht
22:29
22:01
14
Milou Beelen
Atletiek Maastricht
22:32
22:25
15
Saskia Lipsch
Schin op Geul
22:37
22:20
16
Eline Zaad
AVON
22:52
22:46
17
Rosaline van den Berg
Houten
22:55
22:42
18
Lianne van der Leeuw
Maastricht
23:09
23:06
19
Henriëtte Herben
Atletiek Maastricht
23:19
23:16
20
Susan van der Borgt
Gouda
23:27
22:42
21
Erna Katoen
Atletiek Maastricht
23:39
23:35
22
Maaike Ebbekink
LAAC Twente
23:52
23:41
23
Lieke Raaijmakers
Maastricht
23:57
23:48
24
Saskia Wijns
Sittard
24:01
23:51
25
Amanda Ramakers
Ulestraten
24:16
23:31
26
Nathaly Erens
Valkenburg Lb
24:16
23:42
27
Fieke Jansen
Venlo
24:30
23:56
28
Mijntje Vastbinder
Nijmegen
24:31
24:21
29
Sandra Ruiten
ABN AMRO Bank N.V.
24:47
24:36
30
Jasperina Carree
Eckelrade
24:49
24:22
31
Judith Laemers
OPDC St.Michael
24:54
24:20
32
Martine Jasker
GGD-Zuid Limburg
24:56
24:23
33
Roos Hoogeboom
Universiteit Maastri
24:58
23:59
34
Cindy Hofmeyer
Beek Lb
25:04
24:31
35
Dunja Brouwers
Gemeente Maastricht
25:16
24:56
36
Connie Tempelman
MAASTRO clinic
25:23
24:11
37
Eline Arnoldy
Maastricht
25:26
25:10
38
Claudia Gulikers
Maastricht
25:31
24:57
39
Claudia Steinbusch
Hogeschool Zuyd
25:31
25:02
40
Marion Bovens
Maasrunners
25:35
24:51
41
Gaia Kerckhoffs
Maastricht
25:35
25:19
42
Nancy Keune
Maastricht
25:36
24:01
43
Gaby Lutgens
Universiteitsbibliot
25:42
25:15
44
Anita Martens
Elsloo Lb
25:45
24:49
45
Patricia Zeguers
Atletiek Maastricht
25:48
25:19
46
Simone Scheuermann
Elsloo Lb
25:48
24:53
47
Jacomijn Harmsen
Leiden
25:49
24:28
48
Manon Kohnen
Wijlre
25:51
25:32
49
Maud Walkowiak
Maastricht
25:53
24:41
50
Stefanie Geraerds
ABN AMRO Bank N.V.
25:55
25:45
51
Bianca Slijpen
Hulsberg
25:56
25:36
52
Maria Rijneveld
Amsterdam
25:56
25:28
53
Selma van Diest
Maastricht
25:56
24:44
54
Monique Jongen
ABN AMRO Bank N.V.
25:58
25:47
55
Rebecca Lambrichs
Maastricht
25:59
24:47
56
Corry Cobbenhagen
Maasrunners
26:02
25:18
57
Anne Gilsing
Maastricht
26:07
25:57
58
Manon Tummers
Munstergeleen
26:07
25:32
59
Petra Muijrers
Gemeente Maastricht
26:09
25:41
60
Liona Franken
Cornella (ESP)
26:09
25:34
61
Silvia Jansen
Wijlre
26:11
25:52
62
Cheryl Roumen
Universiteit Maastri
26:13
25:58
63
Kim Pittevils
Maastricht
26:15
25:44
64
Sandra Brouwer
Barneveld
26:17
25:39
65
Cecile Geuskens
STB
26:20
25:29
66
Charlotte Wied
Nieuwstadt
26:21
25:41
67
Mieke Beckers
ENCI B.V. Vestiging
26:21
26:06
68
Cindy Vroemen-Jeurisse
Atletiek Maastricht
26:22
25:37
69
Cindy Buttiens
Maastricht
26:24
25:29
70
Sara van der Borgt
ABN AMRO Bank N.V.
26:38
26:23
71
Ellen Gielkens
mondriaan zorggroep
26:38
25:15
72
Erna Rijs
Mheer
26:45
25:42
73
EEM Heesen
Scopias
26:47
26:12
74
Bertine Schmeets
Rechtbank Roermond
26:49
25:45
75
Esther Wildeboer
Sittard
26:49
25:03
76
Karin Oudelaar-Majkows
Maastricht
26:49
25:45
77
Marloes Jadoul
Maastricht
26:53
26:29
78
Karen Stappers
Diepenbeek (BEL)
26:54
25:46
79
Wendy van Wijk
mondriaan zorggroep
26:56
25:32
80
Moniek Faassen
Tegelen
26:57
26:22
81
Susanne Solbach
MGSoG
26:58
25:36
82
Wendy Karipidis
Maastricht
27:01
25:30
83
Hilde Jans
GGD-Zuid Limburg
27:02
26:51
84
Angela Crueger
Philips
27:03
26:46
85
Celine Smeets
Valkenburg Lb
27:03
26:50
86
Michelle Feijen
Maastricht
27:07
25:34
87
Marlies Mulder
NSAV 't Haasje
27:12
26:39
88
Nanda Boers
Open Universiteit Ne
27:22
26:38
89
Marie-José Smeets
Gemeente Maastricht
27:24
26:44
90
Inge Clarijs-van Loo
Cadier en Keer
27:28
26:41
91
Nicole Luijten
Fit
27:33
27:06
92
Charissa Griens
Valkenburg Lb
27:37
26:18
93
Heidi Jacobs
Maastricht
27:38
24:42
94
Jozien Sterck
Roelofarendsveen
27:43
27:06
95
Petra Schreurs
Scopias
27:43
27:09
96
Elma Franssen
mondriaan zorggroep
27:47
26:23
97
Eveline Samuels
Meerssen
27:52
27:04
98
Anouk Ehlen
Roermond
27:54
27:04
99
Margriet Koning
Sittard
27:56
27:14
100
Veronica Lardinois-Rin
Atletiek Maastricht
27:56
27:20
101
Hayat Barrahmun
Boels Zanders Advoca
27:56
26:42
102
Daisy Grodzki
Maastricht
27:56
26:01
103
Metka Hercog
MGSoG
27:59
26:36
104
Lina Salanauskaite
MGSoG
27:59
25:50
105
Mariëlle Haenen
Gulpen
28:00
27:18
106
Lysianne Starmans
Maastricht
28:01
26:41
107
Anne Bruggen
GGD-Zuid Limburg
28:01
27:37
108
Chantal Piters
Maastricht
28:02
27:13
109
Anne Oosterloo
Maastricht
28:02
27:08
110
Audrey Savelberg
Wijlre
28:05
27:23
111
Simone Faassen
Scopias
28:06
27:31
112
Carole Leguy
Maastricht
28:06
27:39
113
Sylvia Weijzen-Engels
Maastricht
28:10
26:44
114
Lianne van Avesaath
Herten
28:12
27:05
115
Nicole Verdonschot
ABN AMRO Bank N.V.
28:17
28:01
116
Judith van de Nobelen
Ulestraten
28:18
27:33
117
Miriam Meertens
Maastricht
28:19
27:23
118
Celine Camps
Maastricht
28:22
28:06
119
Manon de Boer-Tilly
Bunde
28:23
27:43
120
Annette Coolen
Unitas
28:24
27:32
121
Anna Carpendale
Atletiek Maastricht
28:24
27:48
122
Danielle Vogt
Mechelen
28:28
26:47
123
Sanne Maarschalkeweerd
Utrecht
28:32
26:11
124
Esmée van Loo
Taekwondo Taebaek
28:33
28:04
125
Edith Westenberg
mondriaan zorggroep
28:34
27:10
126
Vivian Poulussen
Riagg Maastricht
28:36
26:30
127
Veronique Kevers
Eijsden
28:40
28:02
128
Fleur Kuijten
Maastricht
28:45
28:15
129
Eefje Kouters
Veldhoen + Company
28:50
27:33
130
Aimée Schreurs
Mosae Zorggroep
28:51
27:01
131
Sonja Hermans
Maastricht
28:52
27:31
132
Charlotte Gemmeke
Mosae Zorggroep
28:54
27:01
133
Elita Janssen
G. Thiessen Wijnkoop
28:55
26:33
134
Victorine Zimmermann
Hogeschool Zuyd
28:59
28:07
135
Renee Joosten
Atletiek Maastricht
28:59
27:32
136
Marsha Hendriks
Vodafone
29:01
25:58
137
Adriënne Vierhout-Cols
Rechtbank Maastricht
29:03
27:56
138
Marion Custers
Maastricht
29:08
28:19
139
Nanette Heijnen
Maastricht
29:09
28:30
140
Edith Pieters
Maastricht
29:09
27:12
141
Hennie Dings
Maastricht
29:09
28:19
142
Danielle Volders
Meerssen
29:10
28:13
143
Xandra Savelkoul
Meerssen
29:10
28:13
144
Anowara Neu
Maastricht
29:10
28:28
145
Nicole Hooijdonk
NV Industriebank LIO
29:11
27:52
146
Julia Remmers
Maastricht
29:11
27:15
147
Heleen Vollers
Gemeente Maastricht
29:15
27:29
148
Bianca Kooistra
Stein Lb
29:18
28:35
149
Suzan Verhagen
Atletiek Maastricht
29:21
28:44
150
Liesbeth Stam
Sassenheim
29:24
27:15
151
Anja Prop-Bockting
Maastricht
29:26
28:21
152
Conny Marting
Maastricht
29:26
27:40
153
Monique Kist
Unitas
29:27
28:52
154
Marijke Trippaers -Cui
Atletiek Maastricht
29:28
28:23
155
Charlotte Peltzer
Maastricht
29:29
27:22
156
Annemiek Dobbelaar
Atletiek Maastricht
29:29
27:57
157
Inés von Hoegen
Logica
29:30
27:41
158
Danielle Tanghe
Rechtbank Roermond
29:30
28:28
159
Janneke De Hoog
GroenekruisDomicura
29:30
28:02
160
Ingrid Wijckmans
Atletiek Maastricht
29:32
28:11
161
Monique Van der Vlis
Maastricht
29:36
28:59
162
Mariejella Jung
Gemeente Maastricht
29:36
27:46
163
Eulalie Reijnders
Amersfoort
29:37
28:55
164
Karin Goessens
Maastricht
29:38
29:01
165
Stephanie Noy
Stein Lb
29:39
27:55
166
Nicoline Wisse Smit
Gemeente Maastricht
29:40
28:59
167
Anna Olsson
Venlo
29:41
28:34
168
Edith Stikvoort
Universiteitsbibliot
29:42
29:16
169
Marion Drusedau
Universiteit Maastri
29:43
28:34
170
Mireille Custers
Gemeente Maastricht
29:44
27:10
171
Suzan van Venrooij
Born
29:45
28:28
172
Melanie Janssen
Geleen
29:45
29:10
173
Patricia Vroomen
Sittard
29:46
29:04
174
Anne de Munck
Maastricht
29:46
28:36
175
Ester van de Ven
Atletiek Maastricht
29:47
28:08
176
Carola Baburek
Maastricht
29:48
28:09
177
Maxine Hofman
Qbic Hotels
29:49
27:48
178
Petra Lammerschop
Gemeente Maastricht
29:50
27:21
179
Eefje
Hip Hotel St-Marsten
29:51
27:48
180
Esther van Venrooij
Maasrunners
29:52
28:06
181
Manon Huntjens
Maastricht
29:52
28:24
182
Barbera van Reijswoud
mondriaan zorggroep
29:55
28:30
183
Sanne Jongen
Universiteit Maastri
29:57
28:59
184
Imke Munnix
Maastricht
30:00
28:50
185
Donja Mijnarends
Maastricht
30:03
29:03
186
Yoka Pinckers-Cerfonta
Valkenburg Lb
30:03
28:22
187
Carolien Brands
Maastricht
30:03
29:20
188
Corinne Arts
G. Thiessen Wijnkoop
30:06
27:49
189
Ingrid Klinkenbergh
mondriaan zorggroep
30:08
28:44
190
Danny Hoelbeekx
Maastricht
30:09
27:44
191
Lisette Sagis
Eijsden
30:10
29:18
192
Ana-Maria Daza
Maastricht
30:10
28:48
193
Gemma Smeets
Bunde
30:11
29:22
194
Floor Oehlen
Geulle
30:12
29:02
195
Hildegard Steenbrink
avVN
30:12
28:07
196
Marion Retra
Bunde
30:13
29:24
197
Aimée van Loo
Atletiek Maastricht
30:13
29:25
198
Clair Machiels
Atletiek Maastricht
30:14
28:52
199
Jessika Engels
Philips
30:15
29:09
200
Frédérique Neilen
Atletiek Maastricht
30:16
28:34
201
Nancy Smits
Atletiek Maastricht
30:16
28:35
202
Chantal Machiels
Universiteitsbibliot
30:16
28:55
203
Heidi Ramakers
Ulestraten
30:17
29:31
204
Sandra Raadschelders
Sittard
30:20
29:20
205
Nanda Harings
Brunssum
30:20
29:16
206
Angelina Aarden
Voerendaal
30:20
29:16
207
Esther Volbeda
Mosae Zorggroep
30:20
28:31
208
Elvi Sterck
Meerssen
30:21
28:35
209
Maartje Gronenschild
Klimmen
30:24
29:04
210
Annemie Kennis
mondriaan zorggroep
30:25
29:02
211
Michelle Krekels
Maastricht
30:27
28:36
212
Kyra van Opijnen
Amersfoort
30:27
29:11
213
Marita Andriessen
Bunde
30:27
28:56
214
Inge Verhoeven
Maastricht
30:29
29:01
215
Angélique Boetzkes
Maastricht
30:30
29:13
216
Viviane Schouten
Maastricht
30:30
28:57
217
Theisje van Dorsten
Maastricht
30:31
28:07
218
Miranda Volker
Urmond
30:31
29:16
219
Marlise van der Plas
Maastricht
30:31
28:57
220
Marjo Herben
Maasrunners
30:31
29:15
221
Yolanda Coorens
Maasrunners
30:32
28:46
222
Ilse Coenen
ABN AMRO Bank N.V.
30:32
30:17
223
Karlijn Van der Graaf
Gemeente Maastricht
30:32
27:35
224
Petra Beijers
Maastricht
30:34
29:51
225
Chantal Candel Habets
Maastricht
30:34
29:13
226
Erna Ruiters
Heerlen
30:35
28:42
227
Lisa Maes
Maastricht
30:35
28:40
228
Liesbeth Litjens
NV Industriebank LIO
30:36
29:12
229
Linda Daenen
Maastricht
30:36
29:45
230
Miet Geraerts
Maastricht
30:37
29:45
231
Hedwig Turner
Meerssen
30:37
29:49
232
Cristel Achterberg
Maastricht
30:39
29:06
233
Helene Reekers
Amstenrade
30:41
29:37
234
Monique Vermeeren
Gemeente Maastricht
30:41
29:33
235
Ester Sleddens
Maastricht
30:43
29:21
236
Joyce Slijpen
Maastricht
30:43
30:23
237
Kim Ensinck
Maastricht
30:44
28:06
238
Astrid de Bruin
RK HAV
30:45
30:05
239
Karin Kool
Maastricht
30:47
30:29
240
Renée van Vlijmen
Peer (BEL)
30:49
28:21
241
Hanneke Verbrugge
Maastricht
30:49
29:08
242
Jacqueline Stultiens
Sittard
30:50
28:38
243
Carol Erkens
Eijsden
30:52
30:00
244
Sonja Rondas
Sittard
30:54
29:47
245
Insa Rosemann
Aachen (GER)
30:54
29:30
246
Emilie Hendriks
Zetten
30:54
29:19
247
Evelyne Hooft
Maastricht
30:55
28:47
248
Claudia Langen
mondriaan zorggroep
30:55
28:31
249
Ellemieke Nas
Maastricht
30:58
28:24
250
Baerbel Maus
Maastricht
31:01
29:16
251
Malou van Breevort
Amsterdam
31:01
29:27
252
Claire Schroijen
Weert
31:02
28:25
253
Desiree Van puijvelde-
Heerlen
31:02
30:16
254
Petra Zinken
Atletiek Maastricht
31:03
29:19
255
Liane Maas
Ulestraten
31:05
30:27
256
Fausia Kasiem
Rechtbank Roermond
31:05
30:03
257
Aimée Hardy
Maastricht
31:07
30:15
258
Daisy Vroemen
Atletiek Maastricht
31:08
29:34
259
Iris Breuer
Hoensbroek
31:10
29:29
260
Simone Franssen
Universiteit Maastri
31:11
30:15
261
Jeske van Harssel
Maastricht
31:12
29:48
262
Kim Bernards
Brunssum
31:13
29:21
263
Anke van der Heijden
Prins Hendrik
31:14
30:00
264
Chantal Limpens
Geleen
31:14
29:35
265
Yvonne Peeters
Universiteitsbibliot
31:15
29:55
266
Monique Bloebaum
Mosae Zorggroep
31:19
29:30
267
Caroline Blokken
Diepenbeek (BEL)
31:19
29:49
268
Mandy Janssen
Maastricht
31:19
29:23
269
Audrey Gerards
Maastricht
31:19
29:23
270
Judith Augustus
Eijsden
31:21
29:05
271
Irene Paris Barrios
Hoensbroek
31:26
28:50
272
Manon Vroom
IJsselstein Ut
31:26
30:14
273
Iris Seelen
Atletiek Maastricht
31:27
29:28
274
Annemiek Beckers
Maasrunners
31:28
29:49
275
Nan Hutjens
Maastricht
31:29
29:10
276
Inge Murrer
Maastricht
31:29
29:11
277
Karoline Debie
Sittard
31:30
29:50
278
Wieteke Janssen
Maastricht
31:30
29:04
279
Aimee Bouvrie
Qbic Hotels
31:33
29:34
280
Carin
Hip Hotel St-Marsten
31:33
29:35
281
Rosa Puts
Atletiek Maastricht
31:35
30:01
282
Monique Loontjens
MIK Maatwerk in Kind
31:35
30:41
283
Charlotte Risgallah
Maastricht
31:40
28:56
284
Pascalle Gense
Maastricht
31:42
29:42
285
Wendy Bocken
Rechtbank Roermond
31:44
29:21
286
Yvonne Spierts
Voerendaal
31:45
30:02
287
Anneke Germeraad
Gronsveld
31:50
30:12
288
Marla Woolderink
Maastricht
31:50
29:11
289
Joyce Thissen
Nuth
31:51
30:15
290
Eva Wetzels
Maastricht
31:51
30:15
291
Eefje Rondeel
Leiden
31:55
29:47
292
Mareschka den Brok
Maastricht
31:56
30:30
293
Esther Adang-Scheepers
Wijlre
31:57
30:17
294
Leann Poeth-Chervenic
Universiteit Maastri
32:00
31:03
295
Anja Kastrop
MIK Maatwerk in Kind
32:01
31:01
296
Ingeborg Bücker
Rechtbank Roermond
32:02
31:00
297
Jolanda van Dongen
Maastricht
32:02
29:28
298
Christiane Lambriex
Maastricht
32:02
29:59
299
Resi Heugen
Mosae Zorggroep
32:02
30:12
300
Joyce Heunen
Maastricht
32:02
30:00
301
Isis Wetzels
Maastricht
32:03
30:26
302
Bianca Kamerbeek
Hilversum
32:04
30:05
303
Patty van Mulken
Herten
32:08
29:40
304
Monique Klein
Valkenburg Lb
32:08
30:10
305
Laure Slenter
Gemeente Maastricht
32:09
30:21
306
Wendy Notermans
Maastricht
32:09
30:04
307
Manuela Cox
azM
32:10
30:15
308
Marije Rebergen
Maastricht
32:10
30:04
309
Dominique Van Strien
Maastricht
32:11
31:33
310
Melanie Pater
MIK Maatwerk in Kind
32:11
31:34
311
Anke vd Boogaard
F. van Lanschot Bank
32:11
31:05
312
Esther Slangen
Meerssen
32:11
30:00
313
Esther Daenen
Atletiek Maastricht
32:12
30:00
314
Marella Hermse
's-Gravenhage
32:15
29:46
315
Angele Wouters
Maastricht
32:20
30:06
316
Elisabeth Hofs
Rotterdam
32:20
31:16
317
Marjo Kerstel
Maastricht
32:21
31:03
318
Marjan Peters
Maastricht
32:21
31:14
319
Kathlyn Clore
Maastricht
32:22
30:31
320
Vivianne Sterk
Echt
32:22
30:33
321
Diana Nelissen
Banholt
32:23
29:57
322
Weo Buasing
ENCI B.V. Vestiging
32:24
31:24
323
Hiske Weide
MAASTRO clinic
32:25
31:12
324
Loes Pijnenborg
Zeist
32:25
31:32
325
Marijn Pijnenborg
Amsterdam
32:26
31:32
326
Anneke Pijnenborg
Eijsden
32:26
31:33
327
Mara van der Sommen
Swift Atletiek
32:26
29:43
328
Christine Brinkhuis
Utrecht
32:27
31:02
329
Nathalie Peters
Sittard
32:28
30:11
330
Nicole Ebben
Maastricht
32:28
30:07
331
Brigitte Buursma
Limbricht
32:29
30:43
332
Nicolle Schleijper
GGD-Zuid Limburg
32:29
30:15
333
Klaartje Simons
MIK Maatwerk in Kind
32:32
31:36
334
Bea Braam
Valkenburg Lb
32:33
30:07
335
Adèle Bisscheroux
Schimmert
32:34
30:18
336
Valerie Voorjans
Loopservice.nl
32:34
29:52
337
Myrthe Huismans
Swift Atletiek
32:35
29:52
338
Maud Kraft-Haemers
Maastricht
32:38
29:56
339
Nicole Steinbusch
Schimmert
32:38
30:23
340
Marloes Schonbrodt
MIK Maatwerk in Kind
32:42
31:46
341
Manuela Alfé
EIPA
32:42
30:22
342
Sharon Bouwens
Maastricht
32:45
31:03
343
Elvira van Haarlem
Maastricht
32:46
30:12
344
Margery Verheijen
Maastricht
32:46
31:12
345
Sandra Oude Wesselink
Maastricht
32:47
31:46
346
Susanne Heessels
GGD-Zuid Limburg
32:47
30:00
347
Nicole Driessens
Maastricht
32:47
31:14
348
Natasja Hermans
Maastricht
32:50
30:22
349
Nicole Kraft
Maastricht
32:50
31:22
350
Gaby Heijkant
Hoensbroek
32:50
30:34
351
Juliëtte Kruijen
GGD-Zuid Limburg
32:51
30:39
352
Astrid Muermans
Cadier en Keer
32:51
31:30
353
Monique Caelen
Maastricht
32:52
31:46
354
Marieke van Baars
Riagg Maastricht
32:52
30:46
355
Cindy Macheels
Maastricht
32:52
30:53
356
Ellen Norde
Enschede
32:54
31:53
357
Hellen Lopulua
Helmond
32:55
31:25
358
Ankie Coenen
Landgraaf
32:59
30:57
359
Daniela Bach
Landgraaf
32:59
31:21
360
Simone van Breda
Maastricht
32:59
31:21
361
Mieke Steenbakkers
GGD-Zuid Limburg
33:02
30:48
362
Maureen Nelissen
MIK Maatwerk in Kind
33:02
32:24
363
Marian Aarts
MIK Maatwerk in Kind
33:02
32:05
364
Janneke Hermans
Maastricht
33:04
31:21
365
Bianca Sluis
Brunssum
33:05
30:26
366
Saskia Maass
Maastricht
33:06
31:24
367
Floortje Gloudemans
Nijmegen
33:07
30:38
368
Floortje Smeets
Universiteitsbibliot
33:09
31:26
369
Ankie Hochstenbach
Atletiek Maastricht
33:10
31:48
370
Petra Delnoy
Gemeente Maastricht
33:15
30:50
371
Laetitia Gardeniers
Maastricht
33:15
31:10
372
Peggy Duckers
Maastricht
33:15
31:11
373
Manon van de Zwaal
Amsterdam
33:15
31:42
374
Evelien Schmeitz
Hoensbroek
33:15
31:22
375
Judith Egter
Gemeente Maastricht
33:20
31:53
376
Renate Maassen
Limbricht
33:22
31:36
377
Wendy Smeets
Hip Hotel St-Marsten
33:24
31:23
378
Veronique Stallinga
Maastricht
33:25
31:15
379
Trijntje Vollink
Maastricht
33:27
31:55
380
Vivian Vinck
Maastricht
33:29
30:58
381
Ynske Tempelaar
Maastricht
33:29
32:13
382
Simone Bogman
Maastricht
33:29
30:53
383
Cyrille Bovens
Maastricht
33:30
30:42
384
Annemiek Mooij
Geleen
33:31
31:21
385
Inez Beunen
Vodafone
33:32
31:35
386
Danielle Berghmans
Maastricht
33:32
30:57
387
Fréderique Andreae
Rechtbank Maastricht
33:37
31:19
388
Ragna Zeiss
Maastricht
33:37
31:43
389
Bettty Clarijs-Hemere
Maastricht
33:39
31:27
390
Wieteke Meewis
Maastricht
33:43
32:00
391
Marie-José Knape
Nijmegen
33:43
31:58
392
Irene Beckers
Elsloo Lb
33:44
32:05
393
Judith Janssen
Atletiek Maastricht
33:46
31:13
394
Anique Hommels
Atletiek Maastricht
33:51
31:06
395
Sigrid Scheepers
Maastricht
33:51
31:08
396
Judith Kraft
Maastricht
33:54
31:11
397
Jolanda Paulissen
Maastricht
33:56
31:47
398
Irene Vis
Soest
33:56
31:57
399
Lydia Bertram
Maastricht
34:01
31:34
400
Lilian Habets
Maastricht
34:01
31:52
401
Inge Sivakumaran
Sittard
34:01
32:26
402
Pauline Schütt
Eijsden
34:02
31:55
403
Marisa Adriaens
Maasrunners
34:04
32:21
404
Dorothé Cornelese
Nijmegen
34:05
31:25
405
Linsy Kaanen
Maastricht
34:05
31:16
406
Sandra Van de Poel
Sittard
34:07
31:31
407
Nieske van Woerden
Amsterdam
34:08
32:35
408
Ingeborg Wijnands
Rechtbank Maastricht
34:08
32:32
409
Lisette Lepiet
Meerssen
34:09
32:32
410
Sylvia Roozen
Diemen
34:11
32:26
411
Henriette Beek
Maastricht
34:14
32:56
412
Dany-Alix Rivaux
Hoevelaken
34:15
33:28
413
Nathalie Fransen
Antwerpen (BEL)
34:15
31:21
414
Ingrid Mols
Swift Atletiek
34:15
31:37
415
Sofie Dely
Kortrijk (BEL)
34:15
31:21
416
Silvia Ferro
Maastricht
34:17
31:36
417
Monique Radder-Bustin
Margraten
34:18
32:22
418
Natascha Smeysters
Stein Lb
34:19
32:35
419
Paula Bastiaens
Maastricht
34:21
33:12
420
Marjo Laumen
Atletiek Maastricht
34:23
32:08
421
Edmée Janssen
Gemeente Maastricht
34:23
32:36
422
Franka Hoekstra
Maastricht
34:31
33:07
423
Claudia Steskens
Unitas
34:35
33:34
424
Marielle Schatorie
Maastricht
34:37
32:14
425
Brigitte van den Boorn
Eijsden
34:39
32:32
426
Annelies Van der Jagt
Maastricht
34:39
32:58
427
Isa Houwink
Maastricht
34:40
31:44
428
Danielle Bouwers
Landgraaf
34:42
34:07
429
Charlotte Arnoldts
Maastricht
34:43
32:34
430
Naima Ouarani
Hoensbroek
34:48
32:07
431
Ghislaine Boere
Maastricht
34:48
33:12
432
Kristin Vetter
Universiteit Maastri
34:50
33:52
433
Jenny Schreinemachers
Elsloo Lb
34:50
32:26
434
Patricia Kalmár
Gemeente Maastricht
34:55
32:22
435
Trine Kierstein
Beek Lb
34:58
32:48
436
Floor Wolters
GGD-Zuid Limburg
34:59
32:47
437
Rineke Vasse
Atletiek Maastricht
35:02
32:09
438
Suzanne Spinnler
Gemeente Maastricht
35:03
32:18
439
Dominique Meyers
Diemen
35:03
33:16
440
Ana Paula Moraes Bof
Maastricht
35:03
33:36
441
Angélique Meijers-Olig
Atletiek Maastricht
35:05
32:22
442
Suzanne Maas
Maastricht
35:05
32:24
443
Charlotte Hermans
Maastricht
35:06
33:24
444
Melanie Vandenberg
mondriaan zorggroep
35:07
32:51
445
Gaby Lardinois
Maastricht
35:10
32:36
446
Monique Caris
Universiteitsbibliot
35:10
33:30
447
Annie Beugel
Arnhem
35:11
33:24
448
Brigitte Schreurs
Cadier en Keer
35:12
32:28
449
Sheila Meuris
Maastricht
35:16
32:28
450
Hilde Schellekens
Maastricht
35:18
32:54
451
Petra Swennenhuis
Maastricht
35:23
32:59
452
Monique Martens
Maastricht
35:24
32:31
453
Manuela van der Pijll
Lekkerkerk
35:24
33:25
454
Nicole Postma
Maastricht
35:29
32:53
455
Sandra Wijnants
Heerlen
35:30
33:36
456
Kim Wolters
Diemen
35:31
33:46
457
Gabrielle Essing
Nieuwstadt
35:39
33:25
458
Chantal Dassen
F. van Lanschot Bank
35:42
34:36
459
Eefke Krutwagen
Maastricht
35:44
33:02
460
Mieke Damsma
Maastricht
35:46
33:10
461
Ellen Caris
ABN AMRO Bank N.V.
35:48
34:43
462
Sandra Linssen
Universiteitsbibliot
35:49
35:17
463
Ester
Hip Hotel St-Marsten
35:49
33:48
464
Manon Konings
Atletiek Maastricht
35:50
33:09
465
Jolanda Dear-Brouns
Maastricht
35:54
33:18
466
Marjon Thiemann
Gemeente Maastricht
35:54
33:13
467
Marleen Devilloni
Atletiek Maastricht
35:55
33:13
468
Angelique Dahlmans-Ber
Maastricht
35:55
33:13
469
Thea Peeters
Beesel
35:56
33:19
470
Marjolein Kusters
Maastricht
35:57
34:06
471
Joyce Heijkant
Brunssum
35:57
33:42
472
Eefje Kurstjens
Taekwondo Taebaek
35:59
35:26
473
Evelynn Conrads
Nijmegen
35:59
33:09
474
Cindy Cuenen
Maastricht
36:01
34:02
475
Christianne Borgignons
Maastricht
36:01
34:03
476
Pauline Bonekamp
Elsloo Lb
36:02
34:34
477
Loes Jacobs
Elsloo Lb
36:03
34:32
478
Lenny Paes
Gemeente Maastricht
36:07
33:34
479
Joyce Lemmens
Vodafone
36:10
34:13
480
Tanja Ritzen
Heerlen
36:14
33:57
481
Suzanne Thoen
Landgraaf
36:24
34:58
482
Diana van Dijk
Heerlen
36:24
34:59
483
Marjan Nauwelaers
Mosae Zorggroep
36:30
34:39
484
Vera Bastiaans
Mosae Zorggroep
36:31
34:41
485
Annelien Ronda
Maastricht
36:31
34:36
486
Iris den Ridder-Jansse
Maastricht
36:35
35:01
487
Colinda Franssen
Maastricht
36:36
34:02
488
Odette Creusen
Gemeente Maastricht
36:39
34:06
489
Marieka Kok
Maastricht
36:45
33:58
490
Marjo Franssen
Swalmen
36:55
34:17
491
Carla Wouters-Borsje
Huissen
36:56
34:36
492
Femke Kouters
Munstergeleen
36:58
34:48
493
Evelien van Sloun
Limbricht
37:01
34:08
494
Yvonne Jeurissen
Maastricht
37:09
34:24
495
Carla Stakenborg
Maastricht
37:09
34:24
496
Mariëlle Dautzenberg
Schimmert
37:12
34:23
497
Denisa Sologon
MGSoG
37:18
35:09
498
Anita Puts - Scholten
Maastricht
37:23
34:32
499
Irene Tummers
Bunde
37:24
34:44
500
Chantal Dassen
Rechtbank Maastricht
37:28
35:52
501
Renate Noe
Rotterdam
37:29
36:31
502
Winny Koolen
Maasveld
37:30
35:09
503
Carla Gulikers
Bunde
37:31
34:52
504
Alice Reumkens
Heerlen
37:40
36:16
505
Gaby Gelissen
Voerendaal
37:40
36:16
506
Hanneke Bootsma
Gemeente Maastricht
37:43
35:00
507
Chantalle Vandewall
Gemeente Maastricht
37:53
35:20
508
Nadine Raaimakers
Kerkrade
37:54
35:32
509
Frederiek Fortuin
Geldrop
37:58
35:35
510
Geraldine van Kasteren
Berg en Terblijt
37:58
35:09
511
Didi Speessen
Maastricht
37:59
35:14
512
Mariëlla Dreessen
GGD-Zuid Limburg
38:33
35:47
513
Gwenny Nagel
Weert
38:35
35:55
514
Inge Frijns
Wijnandsrade
38:35
35:46
515
Assia Tadmiri
Weert
38:35
35:55
516
Anja Daniels
GGD-Zuid Limburg
38:37
36:28
517
Astrid Domertschikow
Vodafone
38:38
36:40
518
Tabitha Hogenboom
Bussum
38:41
36:29
519
Nira Kakerissa
Maastricht
38:41
36:30
520
Rachelle Hehalatu
Maastricht
38:41
36:29
521
Andjela Hehalatu
Maastricht
38:41
36:30
522
Iris Donkers
Hulsberg
39:15
36:26
523
Monique Gout-Hendrikx
Baarlo Lb
39:40
37:05
524
Huya Yazar
Gemeente Maastricht
39:40
38:31
525
Margot Soons
Schimmert
39:41
37:38
526
Silvia Evers
Maasrunners
39:41
38:57
527
Maos Van Aubel
Maastricht
39:44
36:59
528
Ingrid Hofman
Maastricht
39:52
38:17
529
Jacqueline Soffiati
Atletiek Maastricht
40:25
37:44
530
Ola Rook
AVON
40:30
38:32
531
Lonneke Schreurs
MAASTRO clinic
40:53
37:59
532
Danielle Croonen
Cadier en Keer
40:56
38:39
533
Bregje Boer
Maastricht
40:58
38:25
534
Nadieh Guyt
Maastricht
41:03
38:10
535
Jolanda Hendrickx
Maastricht
41:07
38:50
536
Chantalle Franken
Buchten
41:53
39:50
537
Sue Raby
Maastricht
42:19
41:42
538
Irene Wesche
Maastricht
42:52
42:03
539
Miriam Abraas
Beek Lb
42:53
42:03
V45, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Inge Dijkman
Ron Clarke
20:05
20:03
2
Rea Croes
Atletiek Maastricht
21:30
21:25
3
Monique Close
Weert
23:36
23:28
4
Maria Jansen
GGD-Zuid Limburg
24:18
23:29
5
Yvonne Hanssen
Bunde
24:22
24:13
6
Adrie Visschers
Andi Druk
24:37
23:45
7
Hilda Wolters
Roermond
24:40
24:04
8
Nina Hellegers
azM
25:41
25:21
9
Gladys Kroes
azM
26:00
25:40
10
Vera Joosten
Atletiek Maastricht
26:14
25:49
11
Corry Ketelaars
Berg en Terblijt
27:05
26:15
12
Marij Den Teuling
Brunssum
27:12
26:24
13
Riëlle Schols
Atletiek Maastricht
27:27
26:01
14
Riny Vrancken
Born
27:29
26:56
15
Jessie Maessen
Achilles-Top
27:36
26:45
16
Claire Groenen
ENCI B.V. Vestiging
27:39
26:38
17
Jose Coenen
Beers Nb
27:44
26:55
18
Riëtte Winkens
Gemeente Maastricht
27:47
27:04
19
Marianne Hutschemaeker
Maasrunners
27:47
27:05
20
Marjan Boere
Sittard
27:49
26:58
21
Monique Niessen
Posterholt
28:02
27:13
22
Wieke Kool
Kerkrade
28:05
26:55
23
Rea Croes
Atletiek Maastricht
28:05
27:26
24
Danielle Tillmann
Susteren
28:15
27:40
25
Maria Vrancken
Hellas
28:19
27:47
26
Christel Gehr
Hueckelhoven (GER)
28:20
27:31
27
Viviane Kramer
Maastricht
28:23
27:42
28
José van Soest
OPDC St.Michael
28:24
27:47
29
Marielle van Neer
GroenekruisDomicura
28:30
27:02
30
Antoinette Vesseur
Universiteitsbibliot
28:37
28:10
31
Ellen Goossen
Maastricht
28:38
28:02
32
Yvonne Koolen-Kusters
Maastricht
28:39
27:33
33
Maud Dupont
Bunde
28:46
27:26
34
Anita Hoefnagels
AVON
28:49
28:03
35
Angelique Lansu
Open Universiteit Ne
28:53
28:09
36
Luciënne Jorna
Mosae Zorggroep
28:53
28:05
37
Monique Bessems
Maastricht
29:05
28:25
38
Jeannine Cremers
MIK Maatwerk in Kind
29:10
28:10
39
Anja Vogels
Voerendaal
29:14
28:21
40
Geerte Courtens
Atletiek Maastricht
29:26
28:48
41
Monique de Haes
Universiteitsbibliot
29:29
29:00
42
Mia Houben
Urmond
29:32
28:41
43
Anita Nijsten
Caesar
29:39
28:00
44
Maruca Overdijk
Boels Zanders Advoca
29:50
28:38
45
Inge Vonck
Roermond
29:57
28:10
46
Marion Hoefkens
GroenekruisDomicura
30:02
28:33
47
Nanine Derey
Atletiek Maastricht
30:15
29:27
48
Annemie Jongen
Maastricht
30:19
29:27
49
Josette Frints
Maastricht
30:19
29:27
50
Lucienne Sabel
Beek Lb
30:22
29:07
51
Josephine Hochstenbach
Atletiek Maastricht
30:24
29:14
52
Ria Mingels
Maasrunners
30:25
29:09
53
Jolanda Smitsmans
Maastricht
30:26
29:42
54
Janine Moenen-Schmitz
Maastricht
30:27
28:59
55
Wilmy van Brandenburg
Mosae Zorggroep
30:28
28:40
56
Elise Muijtjens
Meerssen
30:29
29:40
57
Dianne Nijhof
Maastricht
30:29
29:09
58
Margot Melick Van
Amstenrade
30:31
29:27
59
Marion Prieckaerts
Atletiek Maastricht
30:31
29:21
60
Marga Gilissen
Maasrunners
30:37
28:50
61
Annie Derks
mondriaan zorggroep
30:41
28:26
62
Josee Herzberg
NV Industriebank LIO
30:44
29:20
63
Astrid de Rijk
Maastricht
30:45
30:20
64
Nel Houtenbos
Maastricht
30:48
29:16
65
Irene Schillings
Maasrunners
30:55
29:39
66
Lisette Halders
Atletiek Maastricht
30:56
29:17
67
Marjan Schmitz
Swift Atletiek
30:56
29:46
68
Magda Oei
Lemniscaat Consultan
30:57
29:38
69
Marilyn Noteborn
Limbricht
30:59
30:00
70
Ineke Dijkhuizen
Maastricht
30:59
28:45
71
Diana Puts
Bunde
31:01
29:24
72
Liesbeth Willems-Kuipe
Caesar
31:02
29:23
73
Karin van de Venne
Maastricht
31:02
29:10
74
Helma Kooy
Hoensbroek
31:02
28:27
75
Linda Roosing
Unitas
31:04
29:34
76
Wies Janssen
Ulestraten
31:08
30:19
77
Paula Hofman
Maastricht
31:08
30:16
78
Ria Wamsteker
DJA
31:12
29:16
79
Hennie van Meurs
Atletiek Maastricht
31:12
29:16
80
Ria van Houten
Nederweert
31:15
29:39
81
Judith Lie
azM
31:20
29:26
82
Conny Sollet-Heuts
Maastricht
31:20
29:28
83
Ans Verhezen
Maasrunners
31:21
30:38
84
Idaline Paquay-Beijer
Maasrunners
31:24
30:08
85
Ankie Hersbach
Atletiek Maastricht
31:26
30:15
86
Joke van Kuijk
Maastricht
31:27
29:21
87
Anita Verdonk
Atletiek Maastricht
31:29
30:18
88
Bertine Timmermans
Atletiek Maastricht
31:29
30:18
89
Ingeborg Frints
Gulpen
31:33
30:12
90
Loes van Aubel-Bokmans
Atletiek Maastricht
31:34
29:55
91
Marijke Poublon
AVON
31:37
30:33
92
Fieke Janssen
Mosae Zorggroep
31:42
29:52
93
Gemma Versluis
Zwijndrecht
31:44
30:06
94
Josine Pleumeekers
Atletiek Maastricht
31:44
29:33
95
Resi Niesten
Atletiek Maastricht
31:44
30:23
96
Sylvia Buntinx
Rabobank Maastricht
31:45
30:07
97
Marion Moens
Atletiek Maastricht
31:48
30:38
98
Lieke Boven
Maastricht
31:49
30:18
99
Marion Habets
Gulpen
31:51
30:31
100
Monica Ouwens
's Gravenvoeren (BEL
31:54
29:07
101
Lidwien van der Meer
MIK Maatwerk in Kind
31:59
30:59
102
Ankie Baltussen
Unitas
32:08
31:02
103
Marijke Klaassen
Eijsden
32:20
31:26
104
Lilianne Smeets
Maastricht
32:20
30:20
105
Germaine Berns
Schimmert
32:21
30:23
106
Marlies Granzier
MAASTRO clinic
32:30
31:19
107
Marij Smeets
Ulestraten
32:31
30:15
108
Julia Hogeveen-Overman
Cadier en Keer
32:34
30:02
109
Anne Muermans
Cadier en Keer
32:48
31:27
110
Anne Neumans
mondriaan zorggroep
32:48
31:27
111
Nienke Haga
Bunde
32:49
30:06
112
Yvonne van den Broek
Universiteitsbibliot
32:49
32:17
113
Marion van Rijen
Hoensbroek
32:49
31:05
114
Inge Rijvers
Meerssen
32:51
30:35
115
Helena Steenbrink
Riagg Maastricht
32:52
30:47
116
Ine Croes
Heerlen
32:54
30:23
117
Judith Boer
Vodafone
33:03
31:06
118
Lea Janssen
GGD-Zuid Limburg
33:03
30:50
119
Brigitte van Rijn
Atletiek Maastricht
33:10
31:48
120
Sophie Janssen-van Laa
Margraten
33:16
31:01
121
Anita Meuffels
Born
33:24
32:22
122
Corrie Vinck
Maastricht
33:30
30:58
123
Marianne Roomans - Lui
Atletiek Maastricht
33:36
31:58
124
Marion Stallinga
Maastricht
33:38
31:28
125
Marina Witvliet
Maastricht
33:44
31:49
126
Marilou Van den Hof
Boels Zanders Advoca
33:44
31:04
127
C M L J Arends
Maastricht
33:50
31:41
128
Cora Schokker
Alphen aan den Rijn
33:58
31:14
129
Corrie Voncken
Meerssen
34:06
32:30
130
Mieke de Heus
Valkenburg Lb
34:09
31:47
131
Rosita Custers
Unitas
34:22
33:23
132
Winny Curfs
EIPA
34:24
32:03
133
Marjo Utens-Jansen
Maastricht
34:32
31:45
134
Ine Spronck-Thehu
Cadier en Keer
34:35
32:44
135
Annemie Vaes
Mosae Zorggroep
34:38
32:45
136
Anneke Rinia
Maastricht
34:39
32:09
137
Elvira Stijns
GGD-Zuid Limburg
34:55
32:41
138
Jenny Kooistra
Stein Lb
34:58
32:32
139
Marjo Vroomen
Stein Lb
34:58
32:12
140
Gerry Wijsen
Maastricht
34:59
33:33
141
Marjo Gobbels
Atletiek Maastricht
35:07
33:34
142
José Noldus
Gemeente Maastricht
35:17
33:28
143
Hedie van Dam
Maastricht
35:20
32:42
144
Anke Verhees
Maastricht
35:20
33:31
145
Godelieve van Otterdij
Hechtel (BEL)
35:32
32:57
146
Anita Hueben
mondriaan zorggroep
35:33
33:16
147
Anneloes Huisinga
Maastricht
35:44
32:49
148
Mimy Bongard-Erens
Gemeente Maastricht
35:52
33:01
149
Germaine Bormans
Eijsden
36:15
33:25
150
Elly Dautzenberg
mondriaan zorggroep
36:23
34:05
151
Marleen Van Gelder
Maasrunners
36:43
34:59
152
Jolanda Akkermans
Schimmert
36:44
33:55
153
Mariëtte van de Vorle-
Sambeek
36:56
34:37
154
Hanny Bouchoms
Maasrunners
36:58
34:08
155
Chris Gronenschild
Hulsberg
37:03
35:42
156
Karin van Dalen
Prinsenbeek
37:06
34:55
157
Wilma Rusman
Unitas
37:07
36:08
158
Emelie van Rooy
Valkenburg Lb
37:10
34:15
159
Erica Scholten
Valkenburg Lb
37:10
34:15
160
Paula van de Venne
Nijmegen
37:23
35:30
161
Renate Maes
Maasveld
37:30
35:09
162
Tonnij Rosier
Bunde
37:31
34:52
163
Riet de Wit
Atletiek Maastricht
37:31
34:51
164
Jovita Dorigo
SABIC Europe
37:36
36:10
165
Monique Hermans
Maastricht
37:48
35:11
166
Bep Aelfers
Maasrunners
37:54
36:10
167
Anita Arets-Sijsterman
Maastricht
37:56
35:54
168
Gerrie Bours
Atletiek Maastricht
38:16
35:37
169
Seba Hogenboom
Bussum
38:40
36:29
170
Nelly Lemmens
Meerssen
39:07
36:54
171
Annemie de Bruyn
AVON
39:15
36:25
172
Wies Aelmans
Vodafone
40:30
38:32
173
Thea Fokkens
Geulle
40:45
37:54
174
Desirée Schuimer
Vodafone
40:54
38:27
175
Josien Bovens
Maastricht
41:17
38:25
176
Anneke Timmer-Lie
Atletiek Maastricht
41:24
38:32
V55, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dieny Winter
Aannemersbdrf Van Ka
28:34
27:48
2
Mientje Spijkerman
Waalre
28:49
28:06
3
Patty Heijnen
Venlo
29:26
28:54
4
Ida Brinkhuis - van de
Bocholtz
29:29
28:04
5
Renate Luijten
Maastricht
29:54
29:26
6
Elly Rietbroek
Gemeente Maastricht
30:45
28:57
7
Josette de Bie
Maasrunners
31:21
30:39
8
Anne-Marie Loermans
Maastricht
31:50
30:12
9
Hilde de Schwartz
Maastricht
31:51
29:54
10
Marla Steenbrink
Riagg Maastricht
31:52
29:45
11
Marianne Boogaard
mondriaan zorggroep
32:04
30:39
12
Ria Metsemakers
Mosae Zorggroep
32:07
30:16
13
Martie Sarton-Kielstra
Atletiek Maastricht
32:27
30:53
14
Marla Venderink
Maasveld
32:27
30:05
15
Juliette Creemers
Unitas
32:31
31:21
16
Joke Roemen
Atletiek Maastricht
32:58
31:24
17
Diny Matthieu van Os
Atletiek Maastricht
33:04
31:31
18
Concha Meijer
Maastricht
33:25
32:09
19
Tonnie van Leeuwaarden
MIK Maatwerk in Kind
33:27
32:32
20
Loes Smits
Mosae Zorggroep
33:53
32:04
21
Rita Berghmans
Mosae Zorggroep
36:05
34:11
22
Paula Simonis
Mosae Zorggroep
36:05
34:12
23
Hannie van Genderen
Maastricht
36:15
34:53
24
Anneke van Ling
Zoetermeer
36:32
35:01
25
Elly van Dijk
Huissen
36:33
35:01
26
Lilian De Bruijn
Unitas
37:08
36:09
27
Ans Lindeman
Meerssen
38:11
35:54
28
Annet Habets
Eys
40:26
37:59
29
Linda Babb
Gemeente Maastricht
41:29
38:51
30
Jeanny Franken
Susteren
41:54
39:51
M18, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jacky van Laar
Achilles-Top
21:08
20:55
2
Olga Sampers
Swift Atletiek
23:34
23:23
3
Maud Robeerst
Maastricht
27:14
25:33
4
Iris van Dam
Bunde
27:58
27:27
5
Charlotte Brands
Valkenburg Lb
29:27
29:14
6
Veerle Heiligers
Stella Maris
29:46
27:44
7
Janneke Duker
Alphen aan den Rijn
30:02
28:31
8
Veerle Simons
Maasrunners
30:54
29:05
9
Marjolein van Randwijk
Maastricht
31:00
29:18
10
Julia Doets
Maastricht
32:55
30:36
11
Joël Brands
Stella Maris
38:14
36:11
M16, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Charlotte Salemans
Stella Maris
25:09
24:33
2
Saskia Bosch
Maastricht
25:47
25:21
3
Isabelle de Bruïne
Stella Maris
26:15
25:39
4
Nikki Gerits
Stella Maris
28:45
27:51
5
Dewi Delboeuf
Stella Maris
29:12
28:17
6
Caro Vossen
Stella Maris
29:19
27:18
7
Vanessa Dautzenberg Le
Berg en Terblijt
31:04
28:33
8
Janice Wolfs
Eijsden
31:23
31:06
9
Godelieve Boselie
Sittard
31:50
29:04
10
Elke Thijssen
Stella Maris
32:26
31:33
11
Mila Lejeune
Stella Maris
33:45
31:43
12
Aline Slijpen
Stella Maris
33:52
31:50
13
Janna Ridderbeekx
Maastricht
34:13
31:54
14
Zoëy Katzenbauer
Meerssen
35:14
33:38
15
Bo Pouw
Stella Maris
36:01
33:59
16
Lisa Wetzels
Stella Maris
36:27
34:26
17
Danique Essers
Stella Maris
36:59
34:57
18
Linsey Hochstenbach
Gronsveld
37:09
34:36
19
Denise Schaede
Eijsden
37:09
34:36
20
Semmie van Kuijk
Maastricht
37:37
35:31
21
Janiek Hesdahl
Maastricht
38:26
35:55
22
Esmee Jacobs
Gulpen
40:11
37:38
23
Audrey Penders
OPDC St.Michael
40:22
39:42
24
Judith Vang
Maastricht
44:17
44:05
M14, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wenke Brouns
Weert
21:19
21:18
2
Elke Sommers
Swift Atletiek
22:13
22:02
3
Roos Notten
Bunde
23:26
23:15
4
Evy de Wilde
Meerssen
25:14
25:05
5
Lisa Gerards
Maastricht
27:03
26:05
6
Gaulili van den Ham
Berg en Terblijt
29:07
28:15
7
Vicky Borgignons
Maastricht
29:43
27:43
8
Eva van Mulken
Herten
30:36
28:09
9
Lynn van de Venne
Atletiek Maastricht
31:02
29:10
10
Luca Eijgenraam
Sittard
31:06
29:30
11
Sophie Neessen
Herten
32:08
29:41
12
Gaia Katzenbauer
Meerssen
34:01
32:25
13
Celine Timmers
Maastricht
34:17
32:21
14
Isabelle van Ooteghem
Maastricht
35:00
33:58
MTOP, 5 KM TOPLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wilson Kipsang
Kenia
13:42
2
Abraham Rotich
Kenia
13:42
3
Gadissa Gurmu Beyene
Ethiopië
14:01
4
Samson Kiflemariam
Eritrea
14:03
5
Julius Muriuki
Kenia
14:04
6
Mark Tanui
Kenia
14:06
7
Wilson Chemweno
Kenia
14:16
8
Abdelhadi El Hachimi
Marokko
14:20
9
Said Azouzi
Marokko
14:21
10
Guy Fays
België
14:23
11
Hans Janssens
België
14:26
12
Vital Gahungu
Burundi
14:30
13
Michael Brandenbourg
België
14:39
14
Dennis Weijers
Nederland
14:40
15
Stefan van den Broek
België
14:46
16
Koen Neven
België
15:10
17
Bernard te Boekhorst
Nederland
15:11
18
Robby Houben
België
15:16
19
Eric Sindayigaya
Burundi
15:26
20
Julius Kimtai
Kenia
15:27
21
Mathijs Kunzel
Nederland
15:33
22
Jean-Michel Brandenbou
België
15:51
23
Edward Kiprop
Kenia
15:53
24
Yves Denis
België
16:00
25
Renzo Roumen
Nederland
16:18
VTOP, 5 KM TOPLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gladys Otero
Kenia
16:02
2
Sharon Tavengwa
Zimbabwe
16:22
3
Monica Wangari
Kenia
16:32
4
Fatiha Baouf
België
16:34
5
Rebbie Koech
Kenia
16:40
6
Esther Tuwei Chebor
Kenia
16:46
7
Loise Kangogo
Kenia
16:53
8
Caroline Jemeli
Kenia
17:07
9
Miryem Lamachi
Marokko
17:21
10
Saskia van Vugt
Nederland
17:26
11
Alemitu Bekele
Ethiopië
17:47
12
Inge de Jong
Nederland
17:58
13
Mechtild Panhuysen
Nederland
18:23
14
Marisa Hopmans
Nederland
18:38
Kijk op www.maastrichtsmooiste.nl voor uw persoonlijke video
www.uitslagen.nl
30-06-2008 19:09