Uitslagenlijst 27e Vechtloop

Weesp - Zondag 15 juni 2008

M2.5, 2,5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stan Lutz
GAC Hilversum
8:53
8:52
2
Guus Lutz
GAC Hilversum
9:32
9:30
3
Ries Lutz
GAC Hilversum
9:57
9:57
4
Ricardo van Lunteren
Weesp
9:58
9:57
5
Rick Holtmanns
Weesp
10:25
10:24
6
Julius van Bastelaar
Muiden
11:18
11:16
7
Raphael Lemmer
Amsterdam Zuidoost
11:19
11:17
8
Jeroen Geerligs
Weesp
11:27
11:25
9
David Groot
Weesp
11:30
10:49
10
Wesley Rebergen
Weesp
11:33
11:31
11
Pepijn Speckmann
Weesp
11:40
11:34
12
Nout Zuurbier
Weesp
11:42
11:38
13
Jeroen Dolman
Weesp
11:56
11:50
14
Sander Gijzen
Weesp
12:04
12:01
15
Nigel de Wit
Weesp
12:20
12:14
16
Oscar Overwater
Weesp
12:22
12:18
17
Kevin Duijnmaijer
Weesp
12:32
12:30
18
Bram Roodhart
Weesp
12:35
12:33
19
Lars Ebbers
Weesp
12:35
12:33
20
Fred Dolman
Weesp
14:30
14:21
21
Daan Voogel
Weesp
14:41
14:39
22
Frank Groot
Weesp
15:33
14:51
23
Merlijn Pronk
Weesp
15:35
15:20
24
Gert Jan Pronk
Weesp
15:36
15:21
25
Joris van Kesteren
Weesp
16:59
16:49
26
Arend de Wit
Weesp
17:08
16:57
27
Ischa van Capel
Weesp
17:59
17:50
28
Siem van Capel
Weesp
18:00
17:51
29
Richi Franken
Weesp
18:19
18:12
30
Rick Uding
Weesp
20:13
20:13
V2.5, 2,5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Iranila Pattipilohy
Amsterdam
10:56
10:56
2
Jorien Wiskerke
Nigtevecht
11:01
11:01
3
Maaike Tovar
Weesp
11:24
11:19
4
Nasje Sewgobind
Weesp
11:31
11:24
5
Natasja Tovar
Weesp
12:13
12:08
6
Diede Spel
Weesp
12:30
12:26
7
Amber Elings
Weesp
12:37
12:35
8
Evelyn Jacobs
susteren
12:46
12:38
9
Michelle Kracht
Naarden
12:51
12:37
10
Shaked Franke
Weesp
13:10
13:03
11
Floor Gijzen
Weesp
13:43
13:37
12
Sterre Haas
Weesp
14:25
14:18
13
Tirza van Rooij
Weesp
14:43
14:38
14
Jamila Kerkmeester
Rotterdam
15:36
15:25
15
Dana Tiemens
Weesp
15:59
15:51
16
Amaya Kerkmeester
Rotterdam
16:07
15:57
17
Jm de Wit
Weesp
16:30
16:24
18
Merel van Kesteren
Weesp
16:59
16:49
19
Alana de Wit
Weesp
17:05
16:55
20
Charity van Velthoven
Weesp
17:13
17:09
21
Mieke de Hollander
Nederhorst den Berg
17:42
17:33
22
Xandrina van Wijngaard
Nederhorst den Berg
17:47
17:38
23
Joreen Merks
Weesp
19:13
19:09
24
Suzanne de Leeuw
Weesp
19:13
19:08
25
Lotte Stuart
Weesp
19:14
19:11
26
Dorothy Schuurman
Weesp
20:13
20:13
G5M, 2,5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anouk de Graaf
De Terp
11:30
11:29
2
Anja Bekema
De Hobbedob
11:36
11:29
3
Silke van der Brug
De Terp
12:46
12:46
4
Imke Sierkstra
Kors Breijerschool
13:21
13:16
5
Michaja van Capel
De Hobbedob
14:23
14:13
6
Leeyanne Lette
Jozefschool
14:42
14:31
7
Fabienne van Hienen
Kors Breijerschool
15:37
15:31
8
Janneke de Groot
Kors Breijerschool
17:04
16:58
9
Vera Bosch
De Terp
17:31
17:23
10
Sonja van Engen
De Terp
18:40
18:32
G5J, 2,5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Frank Nortma
De Terp
10:51
10:48
2
Dion Overeem
De Triangel
11:05
11:00
3
Coen Heere
Kors Breijerschool
11:14
11:06
4
Boris Krojenbrink
Kors Breijerschool
12:31
12:26
5
Dion Arendse
v/d Muelen Vastwijk
12:44
12:36
6
Collin de Vries
Kors Breijerschool
12:48
12:47
7
Hamza Azdad
Jan Woudsmaschool
15:07
15:05
8
Noemi Gorter
Kors Breijerschool
16:08
16:01
9
Rianne van Kuijk
v/d Muelen Vastwijk
19:02
18:54
G6M, 2,5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Andrea Hutani
Kors Breijerschool
12:05
12:03
2
Ruby Geertsma
De Triangel
12:23
12:11
3
Liselot Buurman
De Terp
12:37
12:34
4
Puck Soede
De Hobbedob
12:46
12:41
5
Maud Rullmann
De Terp
13:04
13:00
6
Kaylee Ruitenbeek
De Terp
13:28
13:24
7
Myrthe Kelder
De Terp
13:39
13:34
8
Lieke Bosch
De Terp
14:01
13:52
9
Aileen Jansen
De Terp
14:50
14:48
10
Janneke Noy
Jozefschool
15:05
14:54
11
Carmella Luwema
De Terp
15:39
15:33
12
Kaylee de Vries
Kors Breijerschool
16:08
16:06
13
Debbie Uding
De Terp
16:27
16:24
14
Sophie Voogel
v/d Muelen Vastwijk
17:01
16:54
15
Lana Rullmann
De Terp
18:22
18:20
G6J, 2,5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marc van der Zuzau
Kors Breijerschool
10:04
10:03
2
Koen van de Loo
Kors Breijerschool
10:36
10:31
3
Hidde van den Bos
Kors Breijerschool
10:47
10:46
4
Luke Soede
De Hobbedob
11:04
11:00
5
Timo Groos
v/d Muelen Vastwijk
11:06
11:00
6
Sebas Vissers
De Terp
11:06
11:01
7
Roy van den Bovenkamp
De Terp
11:35
11:29
8
Mike Dijkgraaf
Jozefschool
12:09
11:58
9
Jerrel van der Poel
v/d Muelen Vastwijk
12:13
12:09
10
Jim van 't Root
De Terp
12:17
12:11
11
Olivier Schaefers
v/d Muelen Vastwijk
13:03
13:02
12
Redwan Amellal
De Hobbedob
13:19
13:15
13
Vince van de Beek
Kors Breijerschool
14:07
14:00
14
Jermain Neyda
Jozefschool
14:18
14:15
15
Hilal Saih
De Triangel
16:58
16:56
16
Soufian Maach
De Triangel
17:00
16:59
17
Rijk Broertjes
v/d Muelen Vastwijk
29:42
29:35
G7M, 2,5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Myrthe van der Brug
De Terp
10:59
10:58
2
Melanie Bockers
De Terp
13:58
13:51
3
Djeva David
Jozefschool
14:08
13:57
4
Shawna Bos
Jozefschool
14:08
13:56
5
Dimphy Te Boekhorst
De Terp
14:10
14:09
6
Bibi van der Vliet
Kors Breijerschool
14:19
14:12
7
Eveline Wilms
v/d Muelen Vastwijk
14:23
14:14
8
Eva van Bastelaar
De Triangel
15:00
14:54
G7J, 2,5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Timo De Graaf
De Terp
8:58
8:57
2
Emin Moestafa
Jan Woudsmaschool
9:57
9:56
3
Harry van der Poel
v/d Muelen Vastwijk
10:10
10:06
4
Jens Zuurbier
v/d Muelen Vastwijk
10:17
10:11
5
Roman van den Boog
v/d Muelen Vastwijk
10:29
10:27
6
Erik Lustig
Kors Breijerschool
10:49
10:46
7
Niels Jonker
De Terp
11:06
11:03
8
Sybren Bierma
De Terp
11:29
11:25
9
Pim Beenken
De Triangel
11:29
11:24
10
Mohammed El Khadici
Jozefschool
11:35
11:31
11
Thomas Dijkman
De Terp
11:38
11:34
12
Youp Schaefers
De Terp
11:45
11:34
13
Jeffrey de Jong
De Hobbedob
11:58
11:54
14
Daan van den Broek
De Terp
12:05
11:58
15
Stan Groen
v/d Muelen Vastwijk
12:15
12:08
16
Justin Kok
Kors Breijerschool
13:20
13:17
17
Stefan Grijpink
De Hobbedob
13:24
13:20
18
Rik van de Wurff
Jozefschool
13:43
13:38
19
Bas van Kesteren
De Terp
14:07
14:05
20
Stijn van der Pouw
v/d Muelen Vastwijk
14:53
14:49
21
Abdel Elidrissi
Jan Woudsmaschool
18:11
18:10
G8M, 2,5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anouk Wijgers
v/d Muelen Vastwijk
10:16
10:14
2
Amber Nagelhout
Jan Woudsmaschool
11:32
11:31
3
Kirsten Knuver
De Terp
11:48
11:41
4
Anna van der Lecq
De Terp
11:48
11:39
5
Sanne Tiemens
De Terp
12:10
12:02
6
Zeliha Ulas
Jan Woudsmaschool
12:47
12:47
7
Lieke Noy
Jozefschool
12:53
12:42
8
Emily Daniels
v/d Muelen Vastwijk
12:55
12:48
9
Eva van Drie
Kors Breijerschool
13:17
13:12
10
Manon Groos
v/d Muelen Vastwijk
14:13
14:02
11
Lotte Verbeek
v/d Muelen Vastwijk
15:03
14:57
12
Atal Atmar
Jan Woudsmaschool
16:54
16:52
13
Lieke Ekema
Kors Breijerschool
17:13
17:09
14
Ramla Baig
Jan Woudsmaschool
17:30
17:28
G8J, 2,5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gabriël Berhé
Kors Breijerschool
8:49
8:46
2
Jasper Bekema
De Hobbedob
9:38
9:31
3
Timo van der Vliet
Kors Breijerschool
9:48
9:45
4
Oualid Ouchene
Jan Woudsmaschool
11:30
11:27
5
Daan de Wit
Jozefschool
12:42
12:37
6
Marouan Saih
De Triangel
13:41
13:36
7
Elliott Brattinga
Jan Woudsmaschool
14:47
14:44
M5JEU, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ayoub Benchaabane
Atos
16:40
16:37
2
Cas Lutz
GAC Hilversum
18:11
18:11
3
Lars vd Weiden
GAC Hilversum
19:29
19:28
4
Joost Kok
Lutjebroek
20:22
20:21
5
Fimme van de Brug
Weesp
20:29
20:27
6
Ruben Sikkema
Weesp
20:58
20:54
7
Hufh Huyten
Muiden
21:19
21:14
8
Stefan Kok
Lutjebroek
21:21
21:20
9
Remi Tovar
Weesp
21:24
21:18
10
Bart Tijnagel
Weesp
22:27
22:06
11
Milan Geertsma
Weesp
22:47
22:41
12
Mark Postma
Weesp
23:04
23:03
13
Max Horree
AV '23
23:22
23:21
14
Jaap Walet
Almere
24:13
24:13
15
Sjoerd Haas
Weesp
25:02
25:00
16
Mathaniel Lemmer
Amsterdam Zuidoost
25:47
25:46
17
Wim van Engen
Weesp
26:03
25:24
18
Axel van Engen
Weesp
26:05
25:53
19
Anthony Hodge
Weesp
26:22
26:22
20
Arnoud Griffioen
Muiderberg
26:24
26:09
21
Vincent Kracht
Naarden
28:44
28:31
22
Henry Huyten
Muiden
31:14
31:01
V5JEU, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sanne Sibbald
Zeewolde
19:47
19:46
2
Jessie Homminga
GAC Hilversum
21:38
21:37
3
Amy Wortel
GAC Hilversum
25:28
25:21
4
Tessel van Manen
Weesp
26:49
26:47
5
Esther Donselaar
Bilthoven
27:03
26:59
6
Lobke de Hollander
Nederhorst den Berg
29:12
29:03
7
Lisa Kleiberg
Naarden
29:49
29:33
8
Fenna de Hollander
Nederhorst den Berg
31:35
31:26
9
Denise Geertsma
Weesp
32:44
32:38
10
Demi vd Busken
Weesp
32:57
32:51
11
June van den Hout
Nigtevecht
37:46
37:46
M5, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joey Hendriks
Phanos
16:16
16:15
2
Bas Mekking
Veessen
17:52
17:47
3
Stephan Cauwels
U-Track
20:01
19:56
4
Louis Herrema
Atos
20:33
20:31
5
Jurgen de Vries
Almere
21:01
20:51
6
Hans van Drie
Weesp
23:04
23:04
7
Hans Lekkerkerker
Weesp
23:52
23:49
8
Vincent Walet
Almere
24:00
23:59
9
Stefan Broeder
Almere
24:49
24:49
10
Sung Möring
Bussum
25:28
25:15
11
Nurdin Pattipilohy
Amsterdam
26:13
26:06
12
Gerie Broek
GAC Hilversum
26:51
26:37
13
Frans Lijnsvelt
Weesp
27:41
27:27
14
Chris Woerden
Mijdrecht
27:47
27:40
15
Hans van Lunteren
Weesp
28:05
27:51
16
Hans van Kooij
Weesp
28:40
28:25
17
Gerard van der Linden
Amsterdam Zuidoost
28:46
28:07
18
John van Kooij
Amsterdam Zuidoost
29:07
28:51
19
Bert Mulder
Amsterdam Zuidoost
29:32
29:23
20
Martin Esman
Bussum
31:08
30:55
21
Henk Klok
Hilversum
33:56
33:42
22
Berius Lekkerkerer
Weesp
35:19
34:27
23
Peter van den Hout
Nigtevecht
37:53
37:53
24
Rendolf van Hoof
GAC Hilversum
38:33
38:21
25
Theo van Vliet
Weesp
57:19
54:10
26
Donald Pijl
Weesp
57:20
54:13
27
Guy Meulmeester
Weesp
59:23
55:42
28
Peter Barendsen
Weesp
1:05:33
1:01:51
V5, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gabriela Guzman-Sanabr
Phanos
19:27
19:23
2
Anneke de Groot
De Meern
22:39
22:36
3
Helen Howard
Loopsport Run 4 Fun
25:55
25:40
4
Lida Tellier
Kortenhoef
26:18
26:04
5
Corine Snel
Amsterdam
26:23
26:14
6
Femke Piersma
Utrecht
26:24
26:13
7
Elja José Kamphuis
Hilversum
26:41
26:38
8
Marion Wijngaard
Naarden
26:49
26:36
9
Bianca Beyaard
Bilthoven
26:50
26:45
10
M. Nijland
Amsterdam
27:11
27:02
11
Jose Warnars
TTW
28:05
27:49
12
Tamara van Mer
Breukelen Ut
28:07
27:52
13
Els Vrijland
Amsterdam Zuidoost
28:41
28:27
14
Annemiek Beersma
Zwolle
28:47
28:29
15
Ingrid Wortel
Naarden
29:10
29:02
16
Marja Broek-Helsper
Bussum
29:30
29:18
17
Annemiek Griffioen
Muiderberg
29:30
29:13
18
Lisanne van Rossum
Weesp
29:39
29:19
19
Asterid Hendriks
Naarden
29:56
29:39
20
Gea Hermans-Foppen
Almere
30:18
30:07
21
Ellen van der Linden
Amsterdam Zuidoost
30:27
30:27
22
Rosanna Mussini
Weesp
30:42
30:30
23
Sarah Wellinga
Bussum
30:53
30:34
24
Maike Rijkaard
Amsterdam
31:00
30:46
25
Trudy van Engen
Weesp
31:23
30:40
26
Jacqueline van Wijngaa
Nederhorst den Berg
31:35
31:25
27
Jolanda Hafkamp
Weesp
32:01
31:50
28
Angelica Burgers
Amstelveen
32:11
31:56
29
Sonja van den Brink
Weesp
32:14
31:59
30
Cindy Gravemaker
Weesp
32:14
31:59
31
Maaike Visser
Almere
32:44
32:36
32
Winny fritschy-de Groo
Weesp
33:39
33:39
33
Annette Groenendaal
Amsterdam Zuidoost
33:40
33:40
34
Haltrya Huyten
Muiden
33:42
33:29
35
Anneke Esman-Riechelma
Bussum
34:03
33:50
36
Carla Gentenaar
Nigtevecht
34:16
34:06
37
Dorien Balster
Delta Lloyd Running
34:16
34:06
38
Sedney Shirley
Weesp
35:59
35:59
39
Patrizia Diana
Weesp
36:05
35:47
40
Rebecca Coenraads
Weesp
37:35
37:23
41
Esther Tijnagel
Weesp
37:43
37:02
42
Karin Malij
Weesp
37:45
37:27
M10, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michael Woerden
De Veenlopers
33:04
33:03
2
Jan Manschot
Phanos
34:34
34:34
3
Wannes den Toonder
avVN
35:02
35:01
4
John van Dijk
AKU
35:15
35:13
5
Pierre Berntsen
AV '23
35:56
35:55
6
Ricardo van 't Schip
De Veenlopers
36:00
35:59
7
Reinier Nagel
Loopgroep PK
36:11
38:18
8
Harry Pot
Stadskanaal
36:26
36:23
9
Duk Bekema
Startbaan
36:52
36:51
10
Jaap Bakker
Amstelveen
36:56
36:55
11
Kees Elsinga
AV '23
37:00
37:00
12
Max Putman
GAC Hilversum
37:18
37:18
13
Bas den Boer
Leiden
37:20
37:18
14
Paul Leidelmeijer
avVN
37:24
37:22
15
Abdelkader Benali
Amsterdam
37:32
37:31
16
Gerald Koeman
Hollandia
37:53
37:49
17
Michiel Haijtink
Amsterdam
37:59
37:49
18
Max van Boxel
Abcoude
38:07
37:59
19
Bjorn van der Neut
TTW
38:25
38:24
20
Arno Kemner
Phanos
38:36
38:31
21
Harry Bijl
TTW
38:55
38:48
22
Demis Kniese
Amsterdam
39:12
39:01
23
Jeffrey Vork
Breukelen Ut
39:13
39:05
24
Rob Fecken
Kortenhoef
39:45
42:08
25
Ben Vork
Loenen aan de Vecht
39:53
39:46
26
Rob van Heerden
Almere
39:59
39:54
27
Arnout van der Plas
Loopgroep Aart Stigt
40:01
40:01
28
Martin Heruer
Loopgroep PK
40:06
40:04
29
Gerard Miltenburg
TTW
40:08
40:03
30
Lars Lok
Weesp
40:16
40:14
31
Dick Nijland
AV '23
40:37
40:33
32
Cornel van de Bosch
TTW
40:49
40:43
33
Michel Marijnissen
Weesp
40:51
40:43
34
Lars van Westerlaak
U-Track
41:02
41:01
35
Ronald de Wit
Loopgroep Aart Stigt
41:41
41:38
36
Rick van der Kroon
Weesp
41:45
41:19
37
Michiel Knopper
Amstelveen
41:46
41:44
38
Jaap van der Sijs
U-Track
42:01
41:50
39
Juan Dominguez Y Sainz
Bussum
42:07
42:03
40
Hans Blaauwbroek
U-Track
42:17
42:06
41
Bart-Jan Bekker
Haarlem
42:19
42:15
42
Rick van der Burg
Weesp
42:25
42:10
43
Wim Gentenaar
TTW
42:27
42:13
44
JR Hobbs
Loopgroep Aart Stigt
42:53
42:51
45
Leen Noltes
Manchester (GBR)
42:55
42:51
46
Nico Landman
U-Track
43:18
43:16
47
Klaas von Helsel
Kortenhoef
43:31
43:27
48
Ferry van de Berg
Weesp
43:37
43:34
49
Rolf vd Meulen
avVN
43:54
43:48
50
André Tellier
Kortenhoef
43:55
43:53
51
Jan Hildo van Balkgooi
Utrecht
43:58
43:51
52
Caspar Janssen
Amsterdam
44:00
43:49
53
Marc van den Helder
Almere
44:13
43:44
54
Martijn Molemar
Huizen
44:18
43:07
55
Danny van Hek
Bussum
44:27
44:25
56
Frank Heijnis
Weesp
44:33
44:30
57
Rens Veerman
Haarlem
44:45
44:40
58
Peter Koeneman
Hilversum
44:49
44:43
59
Richard Ros
Hilversum
44:52
44:48
60
Ruben Oudejans
Nederhorst den Berg
45:18
44:52
61
Dirk Kop
Amersfoort
45:39
45:34
62
Mario van Kooij
Delft
45:41
44:47
63
Patrick Rietveld
Bussum
46:04
45:56
64
Sjors Beukeboom
Groningen Atletiek
46:04
48:15
65
Timo Jonker
Weesp
46:14
45:22
66
Leo Beukeboom
Paterswolde
46:20
46:02
67
Rob Geels
Ankeveen
46:40
46:06
68
John de Hollander
Nederhorst den Berg
46:41
46:20
69
Jeroen Wiltenburg
Weesp
46:42
45:53
70
Henry Blaauwwijk
Almere
46:50
46:44
71
Marcel van den Bovenka
Weesp
46:55
46:43
72
Marc Schouten
Weesp
47:00
46:54
73
Rene Moolhuizen
Weesp
47:07
46:53
74
Jan Overgoor
Diemen
47:20
47:02
75
Wiro Westerwoudt
U-Track
47:23
47:16
76
Vincent van Leent
Soest
47:37
47:33
77
Cosmo Schuurmans
Weesp
47:42
47:31
78
Arie Schneider
Almere
47:43
47:33
79
Philip Thuring
Amsterdam
47:47
47:20
80
Victor Ferrero
Weesp
47:49
47:21
81
Martijn Kruithof
's-Graveland
48:05
47:57
82
Auke de Vries
Weesp
48:15
47:15
83
Cors Zagt
Hilversum
48:16
47:17
84
Paul Galesloot
Weesp
48:22
47:55
85
Norman Roos
Tempo
48:32
48:03
86
Peter Moolhuizen
Hilversum
48:33
48:24
87
Dirk Molema
Weesp
48:34
47:44
88
Herman van 't Schip
Mijdrecht
48:37
48:31
89
Rob Hengeveld
Hilversum
48:49
48:40
90
Jason Kiem
Kortenhoef
48:58
48:32
91
Ron vd Wurff
Weesp
49:00
48:51
92
Quintin Kuiper
Amsterdam
49:05
48:59
93
Alex Herder
Soest
49:06
48:35
94
Ron Ebbers
Weesp
49:10
48:53
95
Tony Dongen
Weesp
49:16
48:28
96
Huub Teunen
Amsterdam Zuidoost
49:17
49:00
97
Jan Gentenaar
Nigtevecht
49:30
49:14
98
Jim de Groot
Nederhorst den Berg
49:35
49:11
99
Klaas van Raalte
Almere
49:41
49:22
100
Louis Overgoor
Diemen
49:43
49:13
101
Walter Pouw
Weesp
49:58
49:53
102
Adri Deijkers
Amsterdam
50:07
49:34
103
Michiel Balk
Muiden
50:07
49:02
104
Joram Oosting
Amsterdam Zuidoost
50:08
49:29
105
Arno Sierkstra
Weesp
50:14
49:33
106
Jan Doedens
Odijk
50:15
50:01
107
Rob de Haan
U-Track
50:15
50:01
108
Naomi Pel
Almere
50:17
49:52
109
Nico Vendelbos
Naarden
50:17
49:36
110
Jos Beukeboom
Zuidwolde Gn
50:25
50:07
111
Thomas Hamburger
Almere '81
50:29
49:28
112
Hans Stelling
Muiden
50:30
49:54
113
Marc van Hek
Naarden
50:40
50:21
114
Richard Singelenberg
Loopgroep Marathon U
50:41
50:29
115
Gerrit Leusink
Nederhorst den Berg
50:43
50:15
116
Martin Vredenburg
Almere
50:44
50:01
117
Arjen Sikkema
Weesp
50:46
50:15
118
Ferry van Dorp
Almere
50:53
50:30
119
Dennis Krommenhoek
Startbaan
50:55
50:17
120
Watse van Bommel
Weesp
50:56
50:28
121
Dick van Huisstede
Nederhorst den Berg
51:01
50:11
122
Martin Taling
Weesp
51:05
50:25
123
Frank Galesloot
Weesp
51:08
50:40
124
Henk Leurs
Weesp
51:15
50:25
125
Loet van der Lee
Krommenie
51:44
51:37
126
Marco Vermaas
Nederhorst den Berg
51:45
51:23
127
Bas van Bree
Utrecht
51:56
51:23
128
Pieter Vos
Gameren
52:33
52:00
129
Henk Keizer
Amsterdam Zuidoost
52:34
52:00
130
Jeroen Vos
Amsterdam
52:34
52:01
131
Werner van Deursen
Nederhorst den Berg
52:35
51:49
132
Chris Smeekes
Weesp
52:36
51:31
133
Rick Sahetapy
Almere
52:38
52:07
134
Paul van Rutten
Startbaan
52:41
52:04
135
Bart Erkamp
Weesp
52:49
51:59
136
Jacques Ulje
Uitgeest
52:54
52:18
137
Chris Steenvoorden
Phanos
52:55
52:55
138
Piet Overgoor
Diemen
53:07
52:36
139
Leo Verweij
Weesp
53:12
52:15
140
Arjan Geertsma
Weesp
53:16
53:07
141
Fons Elsenburg
Amsterdam
53:28
53:23
142
Sander Beek
Mijdrecht
53:44
53:40
143
Lars Galesloot
Amsterdam
53:53
53:21
144
Wim de Boer
Loenersloot
53:56
53:01
145
Lambrecht van Eekelen
Almere
54:02
53:38
146
Frans Overwater
Weesp
54:12
53:38
147
Michel Bontenbal
Weesp
54:18
53:39
148
Marcel Verkaik
Almere
54:20
53:48
149
Piet van Langen
Uithoorn
54:21
53:42
150
Werner Bastelaar
Muiden
54:30
54:28
151
Patrick Dalmulder
Weesp
54:32
53:28
152
Jeffrey Abcouwer
Weesp
54:32
53:42
153
Marcel Trupia
Weesp
54:40
54:10
154
Erwin Ris
Oostzaan
55:01
54:54
155
Clazinus van Vugt
Amstelhoek
55:04
54:51
156
Arie van de Neut
Weesp
55:06
54:39
157
Martin Nieuwenhuis
Amsterdam
55:26
54:16
158
Juan Vrijs
Leiden
55:39
54:44
159
Kasan Kasanmoehamat
avVN
55:42
54:33
160
Piet van Rooij
Weesp
55:49
55:09
161
Joop de Kort
Leiden
55:53
54:52
162
Martin Franke
Weesp
56:02
55:37
163
Cees Lustig
Weesp
56:13
55:18
164
Cornelis van Doorn
Amsterdam Zuidoost
56:20
55:46
165
Gerard Smit
Weesp
56:24
55:22
166
Maarten Duineveld
Weesp
56:33
56:26
167
Dolf van Elten
Huizen
56:45
56:03
168
Daan Ekema
Weesp
56:46
55:40
169
Frank van Lindenberg
Weesp
56:55
56:35
170
Maurice van der Veld
Nieuw Vennep
57:14
56:51
171
Michel van Manen
Weesp
57:18
56:45
172
Johan van Santen
avVN
57:24
57:17
173
Edwin Eckhardt
Weesp
57:27
56:52
174
Koen Vos
Bussum
57:38
56:50
175
Rob Mariman
Rotterdam
57:38
57:27
176
William de Bruijn
Amsterdam
58:11
57:18
177
Meinders Brunia
Abcoude
58:17
57:39
178
Jan Molegraaf
GAC Hilversum
58:26
57:44
179
Hans Jonker
Tempo
58:42
57:39
180
Henk Jan Beltman
Amstelveen
58:49
57:56
181
Emile Hoefsmid
Almere
59:11
59:03
182
Rob Folkers
Huizen
59:11
59:04
183
Frans Hofma
Soest
59:14
58:54
184
Wim Leenders
Amsterdam
59:48
59:04
185
Michael Sluijzer
Landsmeer
1:00:08
59:15
186
Frits Bil
Weesp
1:00:17
59:38
187
Gert van Thienen
Bussum
1:00:20
59:27
188
Harold van Dam
Almere
1:00:24
59:26
189
Frank Kelder
Weesp
1:00:35
59:38
190
D.J. Bierma
Weesp
1:00:48
1:00:16
191
Jan van der Laan
Weesp
1:01:23
1:00:50
192
Arjan Vissel
Amsterdam
1:01:30
1:00:46
193
Nico Dalmulder
Weesp
1:01:46
1:00:40
194
Cees Bol
Tempo
1:01:52
1:01:25
195
Tibor Warga
Weesp
1:02:11
1:01:36
196
Jaap Tiemens
Weesp
1:02:23
1:02:14
197
Vincent Malingré
Amsterdam
1:02:48
1:02:04
198
Tjerk van Dijk
Amsterdam
1:03:02
1:02:17
199
Bob Lammers
Almere
1:03:11
1:02:47
200
Lenard Handjes
Weesp
1:03:36
1:03:08
201
Wilfred Frederiks
Almere
1:03:36
1:02:53
202
Gert Kooyman
Almere
1:04:08
1:03:00
203
Martijn Loenen
Almere
1:04:13
1:03:48
204
Raymond Terweij
Weesp
1:06:33
1:05:27
205
Geurt-Paul Koning
Weesp
1:06:33
1:05:27
206
Aad Bijzet
Weesp
1:07:27
1:06:56
207
Pieter Tammens
Nigtevecht
1:09:02
1:08:17
208
Rob Fokkens
Almere
1:09:27
1:08:19
209
Peter Balk
Weesp
1:09:34
1:08:29
210
Johan Moolenaar
Muiden
1:10:51
1:10:12
211
Jos Jonkeren
Bussum
1:12:31
1:11:39
212
Chris Kamsteeg
Weesp
1:14:05
1:13:01
V10, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nely Bouma-Kollerie
Amsterdam
42:58
42:56
2
Annemieke den Admirant
TTW
45:29
45:14
3
Saïra van Essen
Phanos
46:04
45:59
4
Deborah Schouten
Weesp
46:27
46:17
5
Pita Hoogendoorn
TTW
47:22
47:16
6
Lily Overgoor
Diemen
49:41
49:23
7
Eefke Steenvoorden
Phanos
50:27
50:27
8
Jeanette Gompelman
TTW
51:09
50:36
9
Margreet van Beek
AKU
51:15
50:54
10
Lotte van Wees
Weesp
51:22
50:26
11
Lonneke van Genugten
Amsterdam
51:48
51:34
12
Mariska Luth
TTW
51:48
51:32
13
Simone Tetteroo
Bussum
52:14
51:28
14
Annelou Smit
Amsterdam
52:52
51:56
15
Laura Gerritsen
Weesp
52:52
51:56
16
Geertruud Ottenhoff
Amsterdam
53:00
51:59
17
Carol Gribnau
Weesp
53:24
53:03
18
Marjan J Vermeulen
TTW
53:25
52:28
19
Corien Vermeulen
Amsterdam Zuidoost
53:50
53:36
20
Frederike Linssen
Amsterdam
54:24
53:31
21
Lida de Haan
Odijk
54:29
54:16
22
Natasja Kardos
Weesp
54:35
53:43
23
Frederique van Winsen
Diemen
54:38
54:35
24
Nicole Ypma
Phanos
54:44
53:56
25
Anny Calmez
AKU
55:12
54:38
26
Taliza Vermeulen
Weesp
55:27
54:48
27
Sonja Bosman
Bodegraven
55:38
54:43
28
Jantine Galesloot
Weesp
55:39
55:12
29
Margriete Bouma
Almere
56:02
55:34
30
Kitty Hulshof
Hilversum
56:13
55:11
31
Lotte Stork
Weesp
56:25
55:24
32
Georgette Stulemeijer
Weesp
56:25
55:24
33
Carlijn Buts
Tienhoven Ut
56:28
55:42
34
Marijke van Bokhorst
GAC Hilversum
56:33
56:25
35
Elin van Bokhorst
GAC Hilversum
56:33
56:26
36
Maria Kaatee
Amsterdam
56:51
56:24
37
Monique van Aalderen
Bussum
57:08
56:20
38
Sachine van der Roest
Hilversum
57:29
57:23
39
Nora Pouw
Weesp
57:44
56:44
40
Anouk Dobber
Diemen
57:46
56:49
41
Annemarie Tuk
Mijnsheerenland
57:46
56:54
42
Roos de Wildt
Utrecht
57:46
56:56
43
Corinne van Voorden
Amsterdam
57:47
56:55
44
Merel Wormgoor
U-Track
57:59
56:58
45
Marjan Zeilemaker
Amsterdam
58:12
57:39
46
Ellen Kok
Weesp
58:17
57:53
47
Caron Wagemans
Weesp
58:17
57:22
48
Sabine Bouter
Amsterdam
58:55
57:56
49
Eline Janssen
Weesp
59:06
58:44
50
Astrid Schoenmakers
Almere
59:08
58:10
51
Esther Folkers
Huizen
59:10
59:04
52
Simone de Vries
Weesp
59:15
58:15
53
Linda Mulder
Amersfoort
59:18
58:49
54
Alice Boverhof
Weesp
59:20
58:25
55
Paola Albers-Meijer
Den Ilp
59:37
59:19
56
Sofie Smeets
Utrecht
59:37
58:47
57
Denise Pronk
Amsterdam
59:48
59:04
58
Saskia Wijbrandts
Weesp
1:00:03
59:28
59
Ingrid Dietz
Weesp
1:00:03
59:29
60
Sabine van Glabbeek
Hilversum
1:00:07
59:40
61
Regine Relyveld
Amsterdam
1:00:08
59:15
62
Fleur Zwemmer
Heiloo
1:00:09
59:18
63
Veronique van Dijk
Almere
1:00:21
1:00:00
64
Henriette Hamstra
Weesp
1:00:31
1:00:11
65
Marianne van Toornburg
Weesp
1:00:32
1:00:12
66
Darja Brouwer
Weesp
1:00:35
59:40
67
Elise Kloosterman
Diemen
1:00:36
1:00:11
68
Esther Franssen
GAC Hilversum
1:00:51
1:00:01
69
Els van der Wel
Diemen
1:00:55
1:00:02
70
Stijntje Jaspers
Amsterdam Zuidoost
1:01:22
1:01:00
71
Helen Annink
Weesp
1:01:26
1:00:47
72
Marcia Christiani
Amsterdam Zuidoost
1:01:35
1:01:09
73
Ria Kloosterman
Diemen
1:01:44
1:01:18
74
Bianca Vreeling
Almere
1:01:45
1:01:16
75
Juliette Lagerweij
Muiderberg
1:01:53
1:00:54
76
Ullan Gottschalck-Pohl
Tempo
1:01:53
1:01:25
77
Alexandra Stulemeijer
Amsterdam
1:01:53
1:00:53
78
Bie Bouckaert
Amsterdam
1:02:03
1:01:29
79
Emmie Bavinck-Griffioe
Weesp
1:02:21
1:01:42
80
Annemarie van Aken
Weesp
1:02:33
1:01:47
81
Stephanie van Schaik
Amsterdam
1:02:34
1:02:14
82
Cornelly Pinas
Amsterdam Zuidoost
1:02:38
1:01:48
83
Lotte van der Schaft
Naarden
1:03:00
1:02:25
84
Stephanie Dijst
Weesp
1:03:02
1:02:18
85
Rebecca Wortman
Amsterdam
1:03:07
1:02:37
86
Ellen de Vries
Amsterdam
1:03:09
1:02:07
87
Monique Metz
Bussum
1:03:13
1:02:50
88
Marloes Galesloot
Hilversum
1:03:14
1:02:24
89
Alma Schmitz
Zaandam
1:03:20
1:02:40
90
Jarna Frederiks
Almere
1:03:36
1:02:54
91
Basia Knobloch
Amsterdam Zuidoost
1:03:41
1:03:19
92
Dirkje Sommeijer
Amsterdam Zuidoost
1:03:42
1:03:20
93
Petra Rooyakkers
Muiden
1:03:47
1:03:37
94
Birgitta Wurth
Muiderberg
1:04:08
1:03:19
95
Yvette Kooyman
Almere
1:04:08
1:03:00
96
Leslie Haasewinkel
Muiderberg
1:04:12
1:03:25
97
Mirjam Vriens
Hilversum
1:04:14
1:03:19
98
Petra Kruijdenberg
Hilversum
1:04:15
1:03:20
99
Brenda Louts
Weesp
1:04:38
1:03:42
100
Agnes van den Dijssel
Almere
1:05:05
1:04:45
101
Joline Pronk
Weesp
1:05:12
1:04:27
102
Paulien Boersen
Muiderberg
1:05:24
1:04:35
103
Theebe Marleen
GAC Hilversum
1:05:37
1:04:47
104
Marina Heilbron
Weesp
1:06:06
1:05:09
105
Marjette Rameau
Weesp
1:06:55
1:05:54
106
Iris de Nie
Weesp
1:06:55
1:05:55
107
Francoise van Opbergen
Bussum
1:07:22
1:06:33
108
Frieda Visser
Almere
1:07:26
1:07:15
109
Lia Galesloot
Hilversum
1:08:10
1:07:17
110
Nanette Tollenaar
Amersfoort
1:08:47
1:08:12
111
Natalie Kapteijn
Weesp
1:09:08
1:08:52
112
Patricia Berk
Hilversum
1:09:32
1:08:41
113
Irma Philips
Weesp
1:11:27
1:11:12
114
Merel van Kassel
Weesp
1:11:36
1:10:36
115
Anja ter Neuzen
Almere
1:12:53
1:12:10
116
Chantal Versteeg
Almere
1:12:58
1:12:16
117
Mirjam Kruidhof
Almere
1:12:59
1:12:29
118
Marlies Aerts
Weesp
1:13:42
1:12:56
119
Jacqueline van Wingerd
Weesp
1:14:04
1:12:59
120
P.J. van Ommeren
Amsterdam
1:15:00
1:14:31
121
Patricia Hof-Hasselt
Almere
1:15:02
1:14:43
122
Annie van Rossum
avVN
1:15:56
1:15:50
M15, 15 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Hendrikse
avVN
56:03
56:01
2
Harry van 't Veld
Nijkerk Gld
58:53
58:52
3
Ruud Wempe
Loopgroep Aart Stigt
1:01:37
1:01:33
4
Frans van Mierlo
avVN
1:05:20
1:05:18
5
Bas Mouton
Amsterdam
1:05:50
1:05:29
6
Paul Blonk
Diemen
1:07:10
1:06:53
7
Remco Coolen
GAC Hilversum
1:07:38
1:07:35
8
Heico Kerkmeester
PAC
1:08:45
1:08:41
9
Jan van Damme
Amsterdam Zuidoost
1:09:47
1:09:16
10
Lourens Meeuwsen
Utrecht
1:11:47
1:11:05
11
R. van den Berg
Hilversum
1:11:51
1:11:33
12
Peter van der Veen
Weesp
1:12:07
1:11:46
13
Simon Lake
Muiden
1:12:12
1:11:38
14
Ralph Biesbrouck
Vijfhuizen
1:12:16
1:11:57
15
Dennis Tigges
Amsterdam
1:12:16
1:11:58
16
Hans Vergeer
Kamerik
1:12:17
1:12:09
17
Wido Jongman
Weesp
1:13:05
1:12:02
18
Robin van Stigt
Almere
1:13:38
1:13:03
19
Huub van Vliet
Maarssen
1:13:41
1:13:22
20
Ronald Bohle
Hoofddorp
1:13:51
1:13:24
21
Jos Bunschoten
Vinkeveen
1:13:54
1:13:45
22
Mike van Schoonderwalt
Maarssen
1:14:59
1:14:33
23
Frans Baar
Nederhorst den Berg
1:15:52
1:15:27
24
Jan van Os
Muiderberg
1:16:41
1:16:12
25
Arie Klop
GAC Hilversum
1:16:44
1:16:03
26
Henk Crouwel
Amsterdam Zuidoost
1:16:52
1:16:03
27
Robert Gombault
Breukelen Ut
1:17:07
1:16:55
28
Bas van Houte
Weesp
1:17:24
1:16:37
29
Philip van Loenen
Almere
1:17:33
1:16:47
30
Jaap van Beek
Muiden
1:17:38
1:16:53
31
Arie Gijzen
Muiderberg
1:18:01
1:17:37
32
Emiel de Roover
Naarden
1:18:14
1:18:12
33
Dick de Vries
Amsterdam
1:18:40
1:18:14
34
Ronald Jager
Weesp
1:18:48
1:18:29
35
Marco Welker
Naarden
1:19:30
1:19:07
36
Richard Strobbe
Almere
1:19:30
1:18:43
37
Gerard Verstege
Maarssen
1:19:37
1:19:23
38
Martin van Leeuwen
Weesp
1:20:13
1:19:36
39
Joost Zuurbier
Weesp
1:20:21
1:19:56
40
Hans Oostindien
BAV
1:20:26
1:20:14
41
Jerry Blanker
Amsterdam Zuidoost
1:21:07
1:20:54
42
Stephan Hielema
Bussum
1:21:19
1:20:49
43
Ron Boot
Muiderberg
1:21:59
1:21:23
44
Frans Gieling
Muiden
1:21:59
1:21:23
45
Martijn Beishuizen
Hilversum
1:22:39
1:21:47
46
Gerben Kiel
Almere
1:22:40
1:22:16
47
Bert Wilms
Weesp
1:22:42
1:21:58
48
Tim Brink
Almere
1:23:44
1:23:27
49
Skender Djendoubi
Weesp
1:24:27
1:23:55
50
Ron Boot
Wormerveer
1:24:43
1:24:34
51
Richard Boot
Westknollendam
1:24:44
1:24:34
52
Jeroen Colpaar
Amstelveen
1:25:07
1:24:30
53
Ruud Joore
Breukelen Ut
1:25:45
1:25:32
54
Peter Desmet
Weesp
1:26:14
1:25:34
55
Rini Vos
Amsterdam Zuidoost
1:27:48
1:27:16
56
Marco Geerink
SISU
1:28:08
1:27:58
57
Eric Pluijm
Weesp
1:28:19
1:27:46
58
Henk Swaan
Amsterdam Zuidoost
1:30:01
1:29:05
59
Hans van der Waal
Driebruggen
1:30:51
1:30:31
60
Steven Poolman
Loopservice.nl
1:31:31
1:30:18
61
Gianni Napoli
Weesp
1:32:33
1:32:00
62
Pieter Beun
Breukelen Ut
1:35:36
1:35:23
63
Kees Hilhorst
Soest
1:37:57
1:37:30
64
Eric Ariens
Hoofddorp
1:39:46
1:39:30
65
Gerard de Ridder
Breukelen Ut
1:41:35
1:41:23
66
Johan Kwa
Amstelveen
1:49:24
1:48:36
67
Dick Blaauboer
Almere
1:58:36
1:57:42
V15, 15 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jolanda ten Brinke
AKU
1:01:58
1:01:57
2
Marcha van Glaanen Wei
Amsterdam Zuidoost
1:08:48
1:08:47
3
Susanne Fels
Amsterdam
1:11:52
1:11:44
4
Claudia Reuvekamp-Woer
De Veenlopers
1:14:05
1:13:47
5
Leontien Ridder
U-Track
1:17:09
1:16:07
6
José van Dam
U-Track
1:19:19
1:19:12
7
Elsbeth Prins
Amsterdam
1:19:19
1:18:51
8
Nicole Jonker
Amsterdam
1:20:56
1:20:13
9
Junia Floor
Amsterdam
1:22:17
1:22:03
10
Astrid Theunissen
Almere
1:22:38
1:22:28
11
Marijke van Leeuwen-Bu
Nederhorst den Berg
1:22:38
1:22:16
12
Hedda de Rijk
Phanos
1:22:42
1:21:54
13
Elly Agterberg
Hilversum
1:23:16
1:22:04
14
Brenda Splinter
Almere
1:23:33
1:22:59
15
Lenie Gijzen
Muiderberg
1:24:22
1:23:57
16
Irma Zweekhorst
Altis
1:25:54
1:25:34
17
Eline de Hollander
Nederhorst den Berg
1:28:36
1:27:56
18
Marijn Luykx
Amsterdam
1:28:40
1:28:22
19
Mirjam van Hees
Muiden
1:29:43
1:28:57
20
Gerda Proost
Almere
1:30:39
1:29:38
21
Yvonne Hagenaar
Driebruggen
1:30:51
1:30:31
22
Irene Sarneel
Amstelveen
1:30:58
1:29:55
23
Annemieke de Vries
Almere
1:31:02
1:30:27
24
Hesther Karmerood
Tempo
1:31:28
1:30:36
25
Patricia ter Kuile
Amsterdam
1:33:06
1:32:48
26
Marlous van Wouwe
Amsterdam
1:35:03
1:34:53
27
Susan de Keizer
Hilversum
1:36:04
1:35:12
28
Gretha van t Kruis
Almere
1:38:05
1:37:28
29
Constance van Kesteren
Naarden
1:38:32
1:38:18
30
Marion Wagenaar-Visser
Weesp
1:39:12
1:38:07
31
Iselien Nabben
Weesp
1:40:06
1:39:09
32
Petra Beun
Breukelen Ut
1:41:35
1:41:23
33
Irma Hilhorst
Soest
1:43:53
1:43:27
34
Bettina Kuijer
Hilversum
1:44:43
1:44:26
M21, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Martijn Boot
Almere '81
1:18:41
1:18:39
2
Hans Lampe
Almere
1:19:31
1:19:28
3
Hans Hagedoorn
Duivendrecht
1:22:44
1:22:42
4
MC Princen
Loopgroep PK
1:25:25
1:25:21
5
Chris Borsch
TTW
1:26:08
1:26:06
6
Bart Haas
TTW
1:26:43
1:26:41
7
Cor van Baar
Haarlemmermeer
1:26:59
1:26:56
8
Frank Rotgans
Almere
1:27:22
1:27:09
9
Arend Hollebeek
TTW
1:28:07
1:28:04
10
Bas van Buuren
Loopservice.nl
1:28:25
1:27:17
11
Walter Pennekamp
Bussum
1:29:07
1:29:06
12
Dirk van Hoek
Loopgroep PK
1:29:14
1:29:10
13
Erwin Smit
De Kwakel
1:29:50
1:32:13
14
Sjoerd Adema
Santpoort-Zuid
1:30:19
1:29:38
15
Arjen Palstra
Amsterdam
1:32:32
1:32:30
16
Tjia Liem
Rotterdam
1:33:18
1:32:28
17
Ray van Kesteren
Naarden
1:33:46
1:33:33
18
Frans van der Waals
Soest
1:33:54
1:33:45
19
Mimoun Yacoubi
Almere '81
1:34:04
1:33:58
20
Geert van der Wolf
Hilversum
1:35:28
1:34:19
21
Walter Swierstra
Hilversum
1:35:44
1:35:41
22
Thoma Obst
Hilversum
1:35:54
1:35:54
23
Paul Kosters
Amsterdam
1:36:36
1:36:33
24
Tjerk van Gelderen
Phanos
1:36:38
1:36:34
25
Theo Moij
AKU
1:37:41
1:37:36
26
Henny Buijing
De Veenlopers
1:37:42
1:37:30
27
Jan-Wim Derks
Haarlem
1:38:01
1:37:57
28
Thor Konings
Bussum
1:38:34
1:38:08
29
Jos Pronk
Abcoude
1:38:42
1:38:25
30
Ed Meijer
Kockengen
1:39:00
1:38:50
31
Frans Oomen
GAC Hilversum
1:39:00
1:38:44
32
Enno Aerts
Loopservice.nl
1:39:03
1:38:47
33
Sander Muller
Hilversum
1:39:26
1:39:17
34
Wojciech Slawiak
Garderen
1:39:34
1:39:29
35
Harald ten Katen
's-Gravenhage
1:39:44
1:39:29
36
Frank Proost
Lelystad
1:39:46
1:39:21
37
Ralph van Langen
Kudelstaart
1:39:52
1:39:41
38
Jan van Wijk
Nederhorst den Berg
1:39:57
1:39:25
39
Ryan la Reine
Almere
1:39:58
1:39:45
40
Lieuwe Haanstra
Bussum
1:40:10
1:39:40
41
Arie Bunnik
Rijnsaterwoude
1:40:13
1:40:10
42
Wim van Breukelen
De Meern
1:40:58
1:40:47
43
Joop Majoor
Huizen
1:42:03
1:41:25
44
Jos Snel
Uithoorn
1:42:46
1:42:36
45
Henk Horst
Eemnes
1:43:30
1:43:14
46
Maurice Zandhuis
Bussum
1:43:40
1:43:31
47
Arnold van Velthoven
Haarlem
1:44:39
1:44:32
48
Eli te Winkel
Westervoort
1:44:48
1:44:32
49
Mark Hensbergen
Zeist
1:45:44
1:45:27
50
Koen Warmink
Utrecht
1:46:10
1:45:51
51
Eric Mecking
Diemen
1:46:15
1:45:06
52
Frans Woerden
De Veenlopers
1:46:47
1:46:43
53
Jos Cornelissen
Loopservice.nl
1:47:32
1:46:43
54
Arie Kleiberg
Naarden
1:47:47
1:47:08
55
Riny Lensink
Loopservice.nl
1:48:20
1:47:22
56
Gregor Sips
Weesp
1:48:28
1:48:06
57
Erwin Kersten
Hoofddorp
1:48:33
1:47:50
58
Peter van Niekerk
Weesp
1:48:42
1:47:42
59
Jan Achten
Amsterdam
1:49:47
1:49:17
60
Jos Proost
Almere
1:50:06
1:49:07
61
Arjen Klein Poelhuis
Amsterdam
1:50:44
1:50:08
62
Martin Wierink
Zoetermeer
1:50:52
1:50:23
63
Frank van der Velde
Abcoude
1:51:45
1:51:07
64
Marthen Smit
Amsterdam
1:51:51
1:51:04
65
Theo Tolboom
Loopgroep Marathon U
1:52:20
1:51:47
66
Rene Prins
Zaandam
1:53:01
1:52:54
67
Jos Mascini
Amsterdam Zuidoost
1:53:05
1:52:11
68
Chris Coleman
Almere
1:53:24
1:52:34
69
Bert van Rossum
Loenen aan de Vecht
1:53:55
1:53:24
70
Hugo van Leeuwen
Tempo
1:54:37
1:53:30
71
Frank Blom
Tempo
1:54:37
1:53:31
72
Ser van Gaalen
Weesp
1:55:29
1:54:53
73
Mark Meuleman
Amsterdam
1:55:33
1:54:56
74
Ab de Zeeuw
Uithoorn
1:55:48
1:55:33
75
Wouter Harms
IJmuiden
1:56:23
1:56:03
76
Mathieu van Hienen
Weesp
1:56:42
1:55:59
77
Ferry van Pieterson
Loopservice.nl
1:56:51
1:55:57
78
Jaap Franken
Amsterdam
1:56:56
1:56:51
79
Kathiravelu Kandasamy
Amsterdam Zuidoost
1:57:17
1:56:11
80
Sipke Mulder
Amsterdam
1:57:20
1:56:57
81
Marco Bol
Huizen
1:57:21
1:56:49
82
Dick de Boer
Huizen
1:57:28
1:57:13
83
Nick Rijper
Hilversum
1:57:32
1:56:46
84
Arnold Hagen
Soest
1:58:30
1:58:13
85
Gerard van der Wolf
Hilversum
1:58:43
1:57:34
86
Kees Boutkan
Almere
2:00:03
1:59:40
87
Anton van der Linden
Honselersdijk
2:00:13
1:59:33
88
Anton Schuurman
Amsterdam
2:01:30
2:00:22
89
Theo Vrolijks
Weesp
2:01:41
2:01:24
90
HJAM Janssen
Weesp
2:01:57
2:01:13
91
Jan van Geresteyn
Loopservice.nl
2:02:08
2:01:38
92
Rob Wessel
Weesp
2:02:51
2:02:19
93
Leo Tijsen
Naarden
2:03:30
2:02:22
94
Ronald van Hees
Diemen
2:03:47
2:03:31
95
Piet Cijvat
Zuidwal
2:03:52
2:03:14
96
Martijn Vonk
Bussum
2:04:17
2:04:08
97
Frans Dieleman
Almere
2:06:03
2:05:05
98
Marcel Staedler
Almere
2:06:07
2:05:08
99
Fons Hofmann
2:07:58
2:04:47
100
Feike Liemburg
Nijkerk Gld
2:08:00
2:07:20
101
Dolf Hamburger
Almere
2:09:16
2:08:16
102
Salo Henselijn
Amstelveen
2:10:07
2:09:46
103
Andre van Weerdenburg
Almere
2:12:46
2:11:45
104
Ab Smit
Amstelhoek
2:13:11
2:15:30
105
Arie van der Panne
Almere
2:15:36
2:14:58
106
Boudewijn Schipper
Muiden
2:19:18
2:18:37
V21, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jolanda Lensen-Leij
Almere
1:39:55
1:39:45
2
Marianne Verhaart
Tempo
1:41:06
1:41:03
3
Yvonne Zon
Almere '81
1:41:23
1:41:14
4
Renske Sprakel
Amsterdam
1:42:03
1:41:46
5
Miranda Baars
Nederhorst den Berg
1:47:11
1:46:56
6
Lieve Daghuyt
Amsterdam
1:49:21
1:49:10
7
Marlies Jansen
Team 10
1:49:51
1:49:48
8
Carlien Craje
Lelystad
1:49:56
1:49:18
9
Sanne Bernhart
Baambrugge
1:55:42
1:55:28
10
Linda Mulder
Amsterdam
1:56:53
1:56:36
11
Anne ter Berg
Amsterdam
1:58:20
1:58:01
12
Petra Eckhardt
Altis
1:58:27
1:58:09
13
Annemieke Kreulen-Vide
Baambrugge
1:59:08
1:58:47
14
Irma de Goede
Muiden
2:01:09
2:00:24
15
Lily Pratasik
Startbaan
2:01:48
2:00:44
16
Maaike van der Graaff
Weesp
2:02:10
2:01:09
17
Anneke Kosse
Nieuw Vennep
2:03:20
2:02:38
18
Sabina van de Ree
Phoenix
2:04:09
2:03:43
19
Tiny Hessels-Kassing
Almere
2:05:04
2:04:05
20
Marry Jansen-Kin
Abcoude
2:05:05
2:04:41
21
Loes Mohringer-Hondeli
Abcoude
2:05:06
2:04:42
22
Marjan de Haan
Baambrugge
2:07:21
2:07:07
23
Brechtje Holvast
Amsterdam
2:07:30
2:07:10
24
Bregje Bressers
Loenersloot
2:10:07
2:09:48
25
Udjen Lewis
Almere
2:11:24
2:10:56
26
Yvonne Ouwehand
Almere
2:12:45
2:11:47
27
Ragnhild Meulenberg
Almere
2:12:46
2:11:47
28
Rachel Golsteijn
TTW
2:21:12
2:20:24
29
Saskia Pennekamp
Bussum
2:24:14
2:23:52
30
Marieke Hagen
Pijnenburg
2:31:58
2:31:39
31
Sandra Schot
Tempo
2:31:58
2:31:34
Georganiseerd door Trim- en Trainingsgroep Weesp (TTW) / www.ttweesp.nl
Uitslagen.nl
23-06-2008 23:54