Uitslagenlijst 8 van Drachten

Drachten - Zondag 15 juni 2008

MAN, 8 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
David Kipngetich
Kenia
23:02
23:02
2
Raymond Koech
Kenia
23:38
23:37
3
Dirk de Heer
Ilion
24:53
24:51
4
Ron van Diepen
Hera
25:16
25:16
5
Merwin Dollison
Artemis
25:37
25:37
6
Rudi van der Lelie
AV Heerenveen
25:43
25:41
7
Anton Costeris
AV Heerenveen
26:12
26:12
8
Jan Venhuizen
AAC '61
26:16
26:15
9
Ben Stellingwerf
Onderdendam
26:19
26:18
10
Jan Jouke Vos
AV Heerenveen
26:57
26:56
11
Gerko Floor
LSV Invictus
28:01
27:59
12
Alphayo Sambu
Burundi
28:37
28:37
13
Duurt Dijkman
Groningen Atletiek
28:41
28:39
14
Teake kerckhoffs
Appelscha
28:54
28:53
15
Geert Sierd van der Ze
Kollum
29:17
29:15
16
Ralf de Jong
Impala
29:22
29:20
17
M. Zeegers
Vitalis
29:56
29:52
18
Mark Ravesloot
Tartlétos
30:24
30:16
19
Ivo van der Meer
Lionitas
31:17
31:15
20
Evert-Jan Heringa
Groningen Atletiek
31:22
31:17
21
Folkert Huisma
Impala
31:28
31:25
22
John Spittel
PAC
32:35
32:31
23
Richard van Veenendaal
AV Heerenveen
33:52
33:46
24
Anton Spinder
Impala
35:21
35:17
25
Jos van Egmond
Impala
36:02
35:58
NEO, 8 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Paul Zwama
Groningen Atletiek
24:50
24:48
2
Rutger Timmer
Vitalis
26:53
26:51
3
Riekele Kobes
Impala
27:46
27:46
4
Rene Jaasma
Impala
28:30
28:29
5
Marco Wels
Impala
28:42
28:38
6
Siep Nota
Horror
29:01
28:59
7
Dolf Duivenvoorden
Vitalis
29:21
29:16
8
Jos Meijer
Vitalis
30:26
30:23
9
Peter Peereboom
AV Heerenveen
34:05
33:41
10
Wim Lütter
Groningen Atletiek
35:13
35:09
M 40+, 8 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Willem Faber
AV Heerenveen
26:20
26:19
2
Klaas Jan Hofstra
LSV Invictus
27:00
26:59
3
Bots
Wegea
27:39
27:37
4
Henri Veldman
AV Heerenveen
28:23
28:21
5
Ritske Flootman
Lionitas
29:13
29:12
6
Willem Koet
AV Heerenveen
29:18
29:15
7
Dick Gelderblom
Impala
29:40
29:37
8
Paul Oude Vrielink
Roden
30:18
30:17
9
Joop Lusthof
Lionitas
30:52
30:50
10
Erin Bakker
31:11
31:09
11
Willem Hoogsteen
Impala
31:19
31:16
12
Jan Uiterwijk
Loopgroep Beilen
31:42
31:41
13
Lars Wudich
Lionitas
32:43
32:37
14
Jebbe Westerbeek
Start '78
34:31
34:27
15
Sierd Wijnalda
Impala
35:03
34:52
16
Berry Pees
Start '78
35:53
35:48
17
Wouter Kuiper
's-Gravenhage
36:57
36:45
M 50+, 8 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Gerrit van Diepen
Hera
28:40
28:38
2
Jacob vd Leij
Lionitas
29:21
29:19
3
Jan de Lange
Start '78
32:22
32:21
4
Dirk Bouma
Friesland
32:28
32:25
5
Geert van der Veen
Wijnjewoude
32:52
32:38
6
Sietse van der Mei
AV Heerenveen
33:05
32:59
7
Eppie Oosterhuis
Friesland
33:11
33:08
8
Dries Wedzinga
Impala
34:01
33:59
9
Gerrit Jepma
Impala
35:05
35:02
10
Gerben Brouwer
Friesland
38:50
38:42
11
Jan Nijenhuis
Katwijk
39:56
39:51
12
Klaas Peereboom
AV Heerenveen
42:28
42:03
13
Tjeerd Kloosterman
Loopgroep Nienoord
49:21
49:02
VROUW, 8 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Mariska Kramer-Postma
Friesland
28:16
28:15
2
Stefanie Bouma
Impala
28:45
28:44
3
Hanneke Hink
Groningen Atletiek
29:24
29:22
4
Yvonna Tinga
Horror
31:40
31:38
5
N. de Lange-Liemburg
Start '78
33:05
32:59
6
Anne-Mieke Maurer
Herne (D)
33:17
33:12
7
Liesbeth Steenbergen
Horror
34:01
33:56
8
Bettie Agricola
AV Heerenveen
34:13
34:08
9
Bea van der Meij
Sintjohannesga
35:10
35:05
10
Baudien de Boer
Horror
35:24
35:19
11
Brenda de Jong
Impala
36:01
35:56
12
Margreet Wagteveld
Start '78
36:18
36:13
13
Sandra Sikkema
Impala
37:08
37:06
14
Tetsje van Houten
AV Heerenveen
37:49
37:43
15
Adri Sluis
Start '78
41:26
41:20
16
Simone Westerbeek
Start '78
42:25
42:20
17
Ineke Wijnalda
Impala
42:51
42:38
18
Alletta Wedzinga
Impala
47:22
47:19
19
Astrid Zijlstra-Edens
Friesland
51:22
51:19
20
Nancy L Caviet
Friesland
51:44
51:03
BEDR, 8 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Naanko Drent
BAM Wegen Regio Noor
30:37
30:35
2
Harold van Wieren
Neopost Techn. 1
31:02
30:53
3
Roelof de Roos
Team Kortezwaag
31:14
31:09
4
Miente Steensma
Bouriciuslaan tandar
31:42
31:35
5
Jacob van Dijk
Friesland Lease
32:41
32:33
6
Wiep Kuipers
BAM Wegen Regio Noor
32:46
32:45
7
Henk van der Meer
BAM Wegen Regio Noor
32:47
32:43
8
Tom Bergsma
Bouriciuslaan tandar
33:01
32:38
9
Vincent Groeneveld
Thuiszorg FW 3
33:11
33:08
10
Jacob van der Heide
BAM Wegen Regio Noor
33:57
33:51
11
Gerben van Dijk
Neopost Techn. 1
34:12
34:05
12
Geert van der Sluis
Nij Smellinghe
34:27
34:13
13
Jan Baljeu
Friesland Lease
34:39
34:32
14
Johannes Brendeke
Bouriciuslaan tandar
34:55
34:31
15
Bas Nieuwenhuis
Neopost Techn. 2
35:01
34:54
16
Jarno de Groot
Nij Smellinghe
35:33
35:15
17
Alexander Wenker
Van Wijnen Noord B.V
35:48
35:11
18
Ronald de Jong
Acera Acc. & Raadg.
36:10
35:44
19
Richard Nijboer
Neopost Techn. 1
36:15
36:08
20
Frank Bosveld
Neopost Techn. 1
36:15
36:09
21
Rene Meeuwis
Sterk Heiwerken
36:17
35:42
22
Sjoerdje vd Meulen
Thuiszorg FW 2
36:50
36:38
23
Gjalt Weistra
Neopost Techn. 1
36:52
36:44
24
Jop Boonstra
Asset Control
37:00
36:17
25
Mark Rigter
De Loft
37:40
37:29
26
Doede van der Bij
Neopost Techn. 2
37:50
37:42
27
Marc Aandeweg
Neopost Techn. 2
37:53
37:46
28
Frans van den Berg
Acera Acc. & Raadg.
37:55
37:21
29
Leffrie Mulder
Van Gansewinkel Drac
37:56
37:38
30
Foppe van der Heide
BAM Wegen Regio Noor
37:59
37:53
31
Jacob Miedema
Team Kortezwaag
38:17
38:11
32
Fokke Willem Ophuis
Sterk Heiwerken
38:24
37:49
33
Ferdinand Mulder
Veneboer Sport 2000
38:34
37:35
34
Chris Lunter
Veneboer Sport 2000
38:44
37:49
35
Rene Veneboer
Veneboer Sport 2000
38:45
37:50
36
Bart Velthuizen
De Loft
38:48
38:37
37
Max Wenniger
Friesland Lease
38:56
38:50
38
Erik Bosma
Van Wijnen Noord B.V
38:58
38:25
39
Peter Kamsma
Thuiszorg FW 2
39:28
39:11
40
Jaap Smedes
Bouriciuslaan tandar
39:32
39:10
41
Douwe Kamsma
Veneboer Sport 2000
39:57
38:58
42
Wiebe Koopmans
Team Kortezwaag
40:04
39:43
43
Renee Wever
Team Kortezwaag
40:06
39:19
44
Dennis Leeuwerke
Sterk Heiwerken
40:11
39:33
45
Rene Alink
Sterk Heiwerken
40:11
39:34
46
Pieter Cremer
Team Kortezwaag
40:23
39:42
47
Mario Dekker
Friesland Lease
40:36
40:28
48
Dick Bloemhof
Nij Smellinghe
40:43
39:50
49
Marloes de Wijer
Thuiszorg FW 2
40:49
39:52
50
Benito Salesman
Sterk Heiwerken
40:51
40:15
51
Oedo Mulder
Trainingsinst De Spo
40:56
40:14
52
C M Telman
VWL Advocaten N.V.
41:10
40:45
53
Joukje Kunnen
Thuiszorg FW 1
41:48
41:34
54
Nelly Mulder
Trainingsinst De Spo
41:56
41:16
55
Lenie Wilms
Nij Smellinghe
42:09
41:49
56
Jurgen Makelaar
Acera Acc. & Raadg.
42:12
41:46
57
Allart Arends
Van Gansewinkel Drac
42:18
42:01
58
J Bajema
Thuiszorg FW 3
42:24
41:35
59
Gerda de Vries
Bouriciuslaan tandar
42:36
41:58
60
Harm de Boer
Neopost Techn. 2
43:03
42:54
61
Jenneck vd Wolf
Sterk Heiwerken
43:03
42:25
62
Leo Braaksma
Asset Control
43:07
42:24
63
Sonja Eijpe
De Loft
43:09
42:58
64
Rickie Bouma
De Loft
43:09
42:58
65
Saskia Barentsen
Nij Smellinghe
43:16
42:57
66
Eric van der Vegte
Neopost Techn. 2
43:30
43:21
67
Hanny Laskewitz
Thuiszorg FW 1
44:01
43:50
68
Gjalt Veenstra
Sterk Heiwerken
44:06
43:28
69
Maaike Bosma
Van Wijnen Noord B.V
44:09
43:36
70
Pieter Buwalda
Nij Smellinghe
44:09
43:50
71
Froukje Hoekstra
Nij Smellinghe
44:10
43:51
72
Els van Gammeren-Haas
Trainingsinst De Spo
44:15
43:54
73
Henk Veenstra
BAM Wegen Regio Noor
44:20
43:51
74
Hieke Numan
Thuiszorg FW 3
44:28
43:56
75
Lars de Vries
Bouriciuslaan tandar
44:28
44:06
76
Mirjam Marinus
Friesland Lease
44:44
44:37
77
Jan van Gammeren
Trainingsinst De Spo
44:47
44:25
78
Evan Lodewijks
Veneboer Sport 2000
44:57
43:57
79
Ypie Kamsma
Veneboer Sport 2000
45:14
44:18
80
Araba Strampel
Veneboer Sport 2000
45:16
44:18
81
Jeroen van Balen
Van Wijnen Noord B.V
45:23
44:49
82
Corine Doornbos
Trainingsinst De Spo
45:37
44:57
83
Annie Douma
Thuiszorg FW 3
45:46
45:28
84
Arjan Minnema
Acera Acc. & Raadg.
45:58
45:34
85
Erik Schot
Van Wijnen Noord B.V
46:02
45:28
86
Wilma Verhoef
Thuiszorg FW 3
46:15
45:26
87
Jan van Leuveren
Acera Acc. & Raadg.
46:33
46:08
88
Trees Flapper
Thuiszorg FW 1
46:39
46:21
89
Monnie Roorda
Thuiszorg FW 2
46:58
46:50
90
Tiny de Jong
Thuiszorg FW 4
47:03
46:14
91
Irma Cazemier
Medisch Centrum De P
47:37
46:58
92
Mathijs Kok Jr
Van Gansewinkel Drac
47:54
47:36
93
Ankie Sijbinga
Thuiszorg FW 2
47:58
47:41
94
Janna Siderius
Nij Smellinghe
48:00
47:40
95
Ton Jansen
Van Wijnen Noord B.V
48:30
47:57
96
Ineke van der Wal
Acera Acc. & Raadg.
48:34
48:09
97
E Leentjes
VWL Advocaten N.V.
49:01
48:38
98
A Woertman
VWL Advocaten N.V.
49:01
48:37
99
Brecht Andringa
Medisch Centrum De P
49:17
48:37
100
Annet de Weerd
Thuiszorg FW 4
49:26
49:10
101
Marjan Punter
Thuiszorg FW 4
49:26
49:11
102
Ciska Wijbenga
Thuiszorg FW 3
49:43
49:27
103
Siepy Soeting
Thuiszorg FW 2
50:23
50:05
104
Joke Cremer
Team Kortezwaag
50:48
50:08
105
Tjitske Kussendrager-K
Van Wijnen Noord B.V
51:08
50:35
106
Reina Gerlofsma
Team Kortezwaag
51:09
50:39
107
Roelie Krist
BAM Wegen Regio Noor
51:09
50:39
108
Wilma van Teyen
Team Kortezwaag
51:27
50:52
109
Harmen Merk
Medisch Centrum De P
51:45
51:06
110
Carla Merk
Medisch Centrum De P
51:45
51:06
111
Marjan Bouma-Bruinsma
Van Wijnen Noord B.V
52:36
52:04
112
Marije Noteboom
KDV Us Twadde Thus
53:08
52:23
113
Joke Mulder
KDV Us Twadde Thus
53:25
52:39
114
Jellie de Vos
Medisch Centrum De P
54:15
53:36
115
Klaas Dijkstra
Acera Acc. & Raadg.
54:29
53:44
116
Syke Zuidersma
Thuiszorg FW 3
54:39
54:23
117
Wilja Wieringa
KDV Us Twadde Thus
54:42
53:55
118
Liesbeth Faber
Thuiszorg FW 1
54:46
54:30
119
Hennie ter Meer
BAM Wegen Regio Noor
56:13
55:43
120
Ietsje Melessen
Thuiszorg FW 3
57:27
57:10
121
Bea Besseling
Thuiszorg FW 2
59:22
59:07
122
Cita Groot
Thuiszorg FW 1
59:23
59:07
123
Ivonne Fernandes-de Gr
KDV Us Twadde Thus
1:01:37
1:00:50
124
Japke Elderhuis
Thuiszorg FW 1
1:03:08
1:02:51
125
Ineke Faber
KDV Us Twadde Thus
1:06:34
1:05:49
M REC, 8 KM RECREATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
J. Meulenberg
Sittard
26:26
26:23
2
Peter Nauta
Bolsward
29:48
29:45
3
Frederik Nauta
Bolsward
30:03
30:01
4
Jos Evink
Groningen
30:27
30:23
5
Isse M.
Drachten
30:33
30:31
6
Frans Bolier
Beetsterzwaag
31:05
30:57
7
Bert Dijkstra
Leeuwarden
31:15
31:07
8
Stefan van der Wal
Drachten
31:56
31:52
9
Michiel Veenstra
Eastermar
32:07
31:44
10
Teake de Boer
Nyland
32:34
32:34
11
Johan Zandstra
Drachten
32:38
32:31
12
Gerard van der Meer
Ureterp
32:45
32:35
13
Eilert Lubbers
Drachten
32:46
32:43
14
Cor Postma
Drachten
32:46
32:42
15
Mark Bossinga
Groningen
32:47
32:21
16
Sander Bus
Nij Beets
33:00
32:55
17
Joost ter Doest
Beetsterzwaag
33:07
32:52
18
Ronald van Haastregt
Goutum
33:13
32:55
19
Bert van Veen
Beetsterzwaag
33:19
33:12
20
Kees van der Werff
Beetsterzwaag
33:27
33:15
21
Guido Evertz
Nieuw Roden
33:28
33:07
22
Wilco Berga
Terwispel
33:38
33:18
23
Engbert de Kroon
Lippenhuizen
33:41
33:16
24
Stefan Bos
Groningen
33:43
33:39
25
Jelle Wijnja
De Wilgen
33:44
33:35
26
Wouter Meijers
Vleuten
33:49
33:34
27
Henk Veenstra
Drachten
33:50
33:45
28
Johnny Westra
Zwaagwesteinde
34:07
33:56
29
Hans Hollander
Beetsterzwaag
34:12
34:06
30
Pieter Atsma
Surhuisterveen
34:22
33:50
31
Henk Hollemans
Drachten
34:27
34:16
32
Peter Liemburg
Drachten
34:38
34:33
33
Ebel Dijkhuis
Roden
35:00
34:38
34
Heino Hekelaar
Drachten
35:03
34:33
35
Pieter Odink
Groningen
35:07
34:38
36
Jacob Dolstra
Tuk
35:17
35:12
37
Arnold Zwaagstra
Drachten
35:17
35:12
38
Jan Zonderland
Beetsterzwaag
35:21
35:08
39
Hans Andringa
Drachten
35:23
34:48
40
Teake Veenstra
Drachtstercompagnie
35:25
35:16
41
Jan Bosgraaf
Drachten
35:37
34:43
42
Klaas Kooistra
Drachten
35:52
35:21
43
Jan van der Heide
Drachten
35:57
35:31
44
Roelof Postma
Boornbergum
36:09
36:05
45
Ernst Siegert
Drachten
36:11
36:01
46
Ubbo Elzinga
Nij Beets
36:11
35:59
47
Timo van Buiten
Gorredijk
36:14
36:07
48
W Jansen
Sneek
36:16
36:09
49
Jaap de Vries
Oosterwolde Fr
36:19
36:04
50
Jelle vd Ploe
Surhuisterveen
36:23
35:52
51
Rodger Nicolai
Drachten
36:24
35:59
52
Menno Hettinga
Drachten
36:25
36:23
53
Wiltsje Siderius
Rottevalle
36:27
36:03
54
Jan Woudstra
Drachten
36:36
36:23
55
Johan Hiemstra
Drachten
36:36
35:37
56
Willem de Haan
Judo Marco Oord
36:37
36:16
57
Jan Zeinstra
Noardburgum
36:40
36:17
58
Egbert van Reenen
Burgum
36:45
36:33
59
Ovbiagbonkia
Drachten
36:53
36:50
60
Jan Bosma
Drachten
36:53
36:00
61
Sander Cruiming
Zevenhuizen
36:55
36:45
62
Alex Hiemstra
Drachten
37:02
36:54
63
Jan v/d Sluis
Beetsterzwaag
37:15
36:57
64
Geert de Haan
Augustinusga
37:19
36:59
65
Harold Schuringa
Heerenveen
37:19
37:12
66
Robert Bosma
Leeuwarden
37:20
37:18
67
Martin Timme
Zwolle
37:29
36:58
68
Roelof van Marrum
Drachten
37:39
37:25
69
Rolf Mulder
Bakkeveen
37:43
37:09
70
Tiemo Tromp
Drachten
37:45
37:13
71
Martin Willems
Assen
37:45
37:33
72
Guido Leurink
Drachten
37:46
37:23
73
Marco Oord
Judo Marco Oord
37:57
37:05
74
Tjalling Heeringa
Leeuwarden
37:58
37:49
75
Max PH Wenniger
Drachten
37:58
37:52
76
Sytse Wijnja
De Wilgen
38:05
37:56
77
Klaas M Boschma
Drachten
38:12
37:40
78
Jan Lütter
Tolbert
38:19
38:07
79
Peter van Doeveren
Den Haag
38:26
38:23
80
Anton-Theo Bonger
Surhuisterveen
38:26
37:54
81
F.J. van der Meulen
Joure
38:28
38:15
82
Jan Welling
Gorredijk
38:29
38:14
83
R Busch
Drachten
38:29
37:54
84
Frank van Dijk
Drachten
38:32
38:18
85
Klaas van der Veen
Uitjegart
38:41
38:09
86
Jacob Dijkstra
Gorredijk
38:43
38:29
87
Johan Dijksma
Judo Marco Oord
38:47
38:25
88
Meeuwes Veenstra
Drachten
38:48
38:37
89
Siebren de Jong
Drachten
38:50
38:23
90
Bobby Westra
Drachten
38:51
38:27
91
Riekus Dolsma
Veeningen
38:51
38:11
92
Marco Tibbesma
Judo Marco Oord
38:51
38:29
93
Bonne Aans
Ureterp
38:57
38:45
94
Hilbert Mast
Drachten
38:57
38:38
95
Jan van Bruggen
Ureterp
38:57
38:40
96
Homme Kalma
Drachten
38:59
38:48
97
Marcel Kuin
Olterterp
39:00
38:14
98
Anne de Jong
Groningen
39:01
38:35
99
Jan ten Cate
Drachten
39:02
38:40
100
Minne Dolstra
Drachten
39:10
39:01
101
Leendert de Boom
De Wilgen
39:13
38:29
102
Sietze Bergsma
Heerenveen
39:15
38:44
103
Anton Tuinstra
Drachten
39:22
39:15
104
Peter Veneboer
Drachten
39:26
38:31
105
Bas de Bruijn
Wagenborgen
39:31
38:39
106
Alko Hofstee
Judo Marco Oord
39:33
38:42
107
Peter Sikkema
Drachten
39:33
38:57
108
Ferdinand Kits
Drachten
39:37
39:20
109
Peter Bax
Drachten
39:38
39:02
110
Kenneth Haan
Drachten
39:41
39:19
111
Johan Stoppels
Drachten
39:45
39:23
112
Wybrand de Groot
Veenwouden
39:46
39:38
113
Wieger Atsma
Drachten
39:51
39:23
114
Rinze Benedictus
Groningen
40:01
39:54
115
Niek van der Tol
De Wilgen
40:02
39:42
116
Johan Slaatsweg
Drachterscompagnie
40:04
39:37
117
Wietse van Gijssel
Drachten
40:14
40:10
118
Kees Moltmaker
Beetsterzwaag
40:18
40:12
119
Matthew Dijksma
Judo Marco Oord
40:19
39:57
120
Pier de Jong
Drachten
40:24
40:19
121
Jan Rienstra
Drachten
40:25
40:11
122
Jasper Velthuizen
Beetsterzwaag
40:28
40:17
123
Koos Tamminga
De Wilgen
40:32
40:13
124
Martin van Zoelen
Drachten
40:33
40:00
125
Jeroen Zaagman
Drachten
40:35
40:05
126
Willem de Graaf
Drachten
40:42
40:13
127
Bauke Duursma
Drachten
40:43
40:11
128
Johan IJsbrandij
Sneek
40:45
40:11
129
Andries Bakker
Leeuwarden
40:45
40:22
130
Bertus van der Tuuk
Beetsterzwaag
40:46
40:39
131
Marcel Nauman
Drachten
40:47
39:55
132
Gijsbert Geerders
Steenwijk
40:49
40:29
133
Aicha El Jadouiliie
Judo Marco Oord
41:04
40:42
134
Johan Teeninga
Drachten
41:05
40:51
135
Jan Panhuis
Leeuwarden
41:07
41:01
136
Sietze Hiemstra
Drachten
41:15
40:15
137
Reinder Tel
Surhuizum
41:30
41:18
138
Roel Meij
Hilversum
41:37
41:22
139
Sipke v/d West
st Nicolaasga
41:37
41:26
140
Johan van der Bruggen
Drachten
41:40
41:24
141
Jan Bakker
Drachten
41:43
41:37
142
Simon Meij
Loosdrecht
41:50
41:36
143
Paul Akkerman
Opeinde
41:52
41:15
144
Roelof de Vries
Burgum
41:54
41:50
145
Jacob Zijlstra
Drachten
41:59
41:34
146
Frank Geertsma
Leeuwarden
41:59
41:36
147
Folkert van der Heide
Drachten
42:00
41:32
148
Arnold Bloem
Marum
42:01
41:20
149
Evan Hofstee
Judo Marco Oord
42:07
41:14
150
Arjan Elsinga
Drachten
42:08
41:51
151
Harold de Wilde
Gorredijk
42:13
42:09
152
Harry Vijfschaft
Roden
42:13
42:00
153
Martin van Ooyen
Drachten
42:16
42:06
154
Oebele van der Mei
Drachten
42:22
41:51
155
Gerrit Postma
Drachten
42:24
42:03
156
Simon Vlas
Nes gem Boarnsterhim
42:31
41:58
157
Gert ten Hoopen
Almere
42:32
41:42
158
Johan van der Velde
Emmen
42:32
41:43
159
Arno Muis
Drachten
42:34
42:20
160
Johan van der Wal
Drachten
42:39
42:03
161
Harald Laman
Drachten
42:40
42:11
162
Niels Moleman
Drachten
42:46
42:35
163
Mike Prange
Beetsterzwaag
42:49
42:10
164
Jan Reitsma
Drachten
42:53
42:32
165
Ronald Norder
Drachten
42:59
42:28
166
Popke Havinga
Drachten
43:01
42:25
167
Willem Oosterveld
Drachten
43:04
42:29
168
Ype Elzinga
Groningen
43:07
42:38
169
H. Teeuwen
Groningen
43:16
42:49
170
Paul Muller
Drachten
43:22
42:53
171
Richard Muller
Drachten
43:22
42:53
172
Rypke Procee
Drachten
43:26
42:42
173
Jack van Rozen
Oosterwolde
43:33
43:04
174
Meije Bouten
Heerenveen
43:35
43:08
175
Jaap Brondijk
Drachten
43:40
43:33
176
Gerrit Leistra
De Wilgen
43:53
43:28
177
Ane Jongstra
Drachten
43:53
43:04
178
Poppe-Tjalf Boonstra
Drachten
43:54
43:28
179
Hendry Westerhof
Gerkesklooster
43:56
43:41
180
Melle Tilma
Wiuwert
43:57
43:29
181
Jan Hendrik de Vries
Drachten
43:59
43:32
182
Stefan Boersma
Drachten
44:06
43:40
183
Anno Hofma
Drachten
44:08
43:35
184
Peter Weulink
Zwolle
44:17
43:52
185
Klaas Jan Mulder
Drachten
44:18
43:59
186
Hans van Egmond
Drachten
44:46
44:28
187
Ronny de Calonne
Drachten
44:56
44:29
188
Edwin de Kleer
Drachten
44:58
44:24
189
Hijlko van der Woude
Drachten
45:01
44:39
190
Jan Wijbenga
Beetsterzwaag
45:05
44:42
191
Roelof Kijlstra
Drachten
45:06
44:40
192
Redmer van Dobbenburgh
Beetsterzwaag
45:10
44:31
193
Rob Heringa
Kornhorn
45:13
44:51
194
Rudie Veenendaal
Drachten
45:19
45:10
195
Henk-Sjoerd Westra
Rottevalle
45:30
44:42
196
Arjan Knetemann
Drachten
45:32
44:43
197
Harm Veenstra
Drachten
45:44
45:38
198
Reinder Sinnema
Leeuwarden
45:57
45:12
199
Wietse Wieringa
Drachten
46:00
45:11
200
Matthys Sturms
Weidum
46:01
45:34
201
Herman Hoekstra
Leeuwarden
46:02
45:18
202
Jan Herder
Drachten
46:16
45:33
203
Marc Hettinga
Drachten
46:32
46:27
204
Andries de Jong
Drachten
46:55
46:26
205
Henk J de Groot
Jubbega
46:56
46:18
206
Ivo Hemminga
Judo Marco Oord
47:03
46:10
207
Marco de Haan
Judo Marco Oord
47:04
46:12
208
Felix van Beek
Joure
47:04
46:17
209
Arie Bijlsma
Drachten
47:20
46:57
210
Edward Jorna
Kortehemmen
47:23
46:37
211
Remco Kindermann
Holwerd
47:41
47:03
212
Doeke Otter
Drachten
47:50
47:34
213
Ronald van der Meulen
Groningen
47:55
47:41
214
Henk Kuipers
Drachten
48:42
48:11
215
Berend Landheer
Drachten
49:02
48:30
216
Anne van der Heide
Drachten
49:08
48:51
217
Harm v Zuil
Heerenveen
49:26
49:03
218
Arjen de Jong
Surhuizum
49:29
48:44
219
Jaap Lindeboom
Beetsterzwaag
49:37
48:51
220
Erik van der Kam
Goutum
49:40
48:53
221
Gerard Jansen
Drachten
49:48
49:12
222
Theo Grolman
Beetsterzwaag
49:49
49:10
223
Ruben van Noordennen
Drachten
50:00
49:41
224
Martin Hozeman
Drachtstercompagnie
50:01
49:18
225
Henk de Haan
Judo Marco Oord
50:58
50:38
226
Gerrit Miedema
Drachten
51:06
50:16
227
Cees Toet
Drachten
51:09
50:42
228
John Boonstra
Drachten
52:36
52:09
229
Dirk Pultrum
Heerenveen
52:46
52:05
230
Sake Jansma
Opeinde
54:40
54:22
231
Eppie Hemminga
Judo Marco Oord
54:59
54:41
232
Hiddo Huitema
De Wilgen
55:46
55:36
233
Frits Kooijmans
Drachten
56:16
56:04
234
Guido Hemminga
Judo Marco Oord
58:33
57:40
235
Fris de Vries
Oudega gem Smallinge
1:00:58
1:00:27
236
Pieter Wieringa
Drachten
1:04:47
1:03:58
V REC, 8 KM RECREATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Sandra van Strien
Burgum
34:53
34:49
2
Gisolien Boelens
Drachten
35:09
35:05
3
Wil Lütter-Schuiling
Tolbert
36:35
36:24
4
Karin Huigen
Midwolde
37:25
37:12
5
Sandra Westra
Zwaagwesteinde
37:38
37:26
6
Janny Hofman
Ureterp
38:36
38:15
7
Anke Zonderland
Beetsterzwaag
38:48
38:39
8
Annemarie Rietman
Wageningen
38:49
38:42
9
Liesbeth Veltmans
Leeuwarden
38:56
38:43
10
Ingrid Vries-Riemersma
Boornbergum
39:12
38:59
11
Baukje Leerstra
Drogeham
39:14
38:58
12
Henderika Geerders
Steenwijk
39:32
39:10
13
Anja Lucy Cazemier
De Wilgen
40:46
40:25
14
Johanna Hoekstra
Hoornsterzwaag
40:52
40:41
15
Bonnie Brouwer
Drachten
40:54
40:43
16
Siti Postma
Ureterp
41:02
40:32
17
Audrey Middendorp
Groningen
41:08
40:33
18
Cahteliujne Middendorp
Heerenveen
41:08
40:33
19
Sanne Wiegersma
Drachten
41:28
41:25
20
Djoeke Brons
Groningen
41:31
41:05
21
Lydia Ardjosoediro
Leeuwarden
41:37
41:25
22
Carolien Hunneman
Oosterwolde
41:40
41:32
23
Mettie de Vegt
Ureterp
41:40
41:32
24
Heep Gall
Sint Nicolaasga
41:42
41:31
25
Roelien Donker
Oosterwolde
41:52
41:44
26
Sandra Winkelman
Wolvega
41:59
41:55
27
Mariët Zandberg
Drachten
42:03
42:00
28
Jantina van der Woude
Drachten
42:15
41:53
29
Lysbeth Bootsma
Drachten
42:23
41:49
30
Frouwien Stavast
Drachten
42:31
42:27
31
Marjolein Velthuizen
Beetsterzwaag
42:35
42:25
32
Esther Bergsma
Dorterbroek
42:39
42:25
33
Ingeborg Stegeman
Meppel
42:49
42:19
34
Thamar Haak
Drachten
42:53
42:19
35
Ella van den Berg
Oosterwolde
43:05
42:36
36
Dieneke Marinus
Ureterp
43:38
43:18
37
Geertje Reitsma
Drachten
43:49
43:25
38
Mareille Benak
Drachten
43:50
43:20
39
Alies van der Wal
Wijnjewoude
43:52
43:10
40
Paulien Roest
Leeuwarden
44:00
43:32
41
Gerda Smilda
Wehe den Hoorn
44:04
43:53
42
Tilly Remkens-Ganzeboo
Drachten
44:05
43:37
43
Nancy Hertsenberg
Gorredijk
44:06
43:31
44
Janet de Groot-DeWagt
Ureterp
44:09
43:52
45
Anneke Postma
Drachten
44:25
43:47
46
Margriet van der Woude
Drachten
44:29
44:08
47
Karin Mous
Beetsterzwaag
44:39
44:00
48
Josette van der Veen
Rottevalle
44:59
44:27
49
Froanne van der Mei
Drachten
45:08
44:37
50
Jeannette van der Veen
Oldeberkoop
45:09
44:40
51
Gerda Jeeninga
Drachten
45:17
44:33
52
Geartsje Leistra
Eastermar
45:18
44:32
53
Anneke Zandstra
Drachten
45:18
44:56
54
Annemarie Velthuizen
Beetsterzwaag
45:24
44:39
55
Marjon Lütter
Tolbert
45:25
45:13
56
Fransisca Vreeling-Spa
Siegerswoude
45:30
45:17
57
Gerrie Alma
Rottevalle
45:30
44:43
58
Samantha van der Veen
Drachten
45:33
45:23
59
Jeltsje Boomsma
Drachten
45:33
44:54
60
Hanneke Prange
Beetsterzwaag
45:36
44:57
61
Corrie Walda
Drachten
45:38
45:11
62
Jon Keun
Drachten
45:53
45:39
63
Anja de Vries
Weidum
46:01
45:36
64
Alie v/d Werf
Drachten
46:01
45:31
65
Laura Kamminga
Heerenveen
46:06
45:31
66
Bente Moleman
Drachten
46:19
46:08
67
Tirzah Dekker
Drachten
46:19
46:08
68
Gea Huisman
Drachten
46:37
46:06
69
Dina Haak
Drachten
47:13
46:40
70
Sil Drentje
Drachten
47:15
46:57
71
Micheline Dijksma
Judo Marco Oord
47:24
47:04
72
Thea Offringa
Beetsterzwaag
47:29
46:48
73
Sieta de Vries
Drachten
47:31
46:50
74
Kim Voorhorst
Drachten
47:32
46:50
75
Tineke van der Wal
De Tike
47:47
47:15
76
De Vries
Drachten
47:49
47:35
77
Betty de Haan
Judo Marco Oord
47:56
47:35
78
Ruijne
Beetsterzwaag
47:58
47:18
79
Froukje Wijmenga
Drachten
47:59
47:28
80
Ina Keverkamp-Meier
Drachten
48:05
47:48
81
Gelske Rozema
Goutum
48:16
47:48
82
Anneke Westra
Drachten
48:40
48:02
83
Sytske Bron
Rottevall
48:40
47:52
84
Ciska Linders
Drachten
48:46
48:32
85
Corry de Jong
Drachten
48:46
48:22
86
Lian Hogendorp
Drachten
48:48
48:03
87
Kathalyne Sprenkels
Drachten
48:49
48:19
88
Hillegonda Haak
Drachten
49:08
48:35
89
Sandra Elsinga
Drachten
49:20
49:03
90
Fokje Jonker
Goutum
49:40
48:53
91
Marjan Bijlsma Ruiter
Drachten
49:59
49:36
92
Inge Bakker
De Wilgen
50:03
49:42
93
Heleen Fluitman
Smalle Ee
50:07
49:52
94
Ingrid Venema
Drachten
50:09
49:48
95
Wilma Thurkow
Groningen
50:17
49:35
96
Esther Hozeman
Drachtstercompagnie
50:33
49:51
97
Matty Wijngaarden
Drachten
50:41
50:20
98
Freoukje Faconis
Terwispel
50:45
50:06
99
Annie Krol
Grootegast
51:13
51:00
100
Suzanna Stelwagen
Drachten
51:13
50:54
101
Maaike Slotema
Drachten
51:13
50:54
102
Alida Dekker
Drachten
51:24
50:40
103
Vera de Bruijn
Tijnje
51:30
50:40
104
Corrie de Bruijn
Tijnje
51:32
50:55
105
Jannie scholte-de Vrie
Drachten
51:32
51:16
106
Gea Sijtsema
Heerenveen
51:33
50:55
107
Maaike van der Woude
Surhuizum
51:34
50:54
108
Saskia den Hollander
Drachten
51:34
50:54
109
Grietje Neurink
Drachten
51:56
51:36
110
Marije IJbema
Groningen
52:06
52:02
111
Mirjam van Loon
Drachten
52:44
52:34
112
Marijke Herder
Leeuwarden
52:53
52:19
113
Nienke Dijkstra-de Gro
Koudum
53:23
53:06
114
Nicky Lindeboom
Drachten
54:27
54:17
115
Anja Thurkow
Beetsterzwaag
55:13
54:31
116
Ineke Jager
Drachten
55:21
55:12
117
Meiny Antonides
Rottevalle
55:51
55:17
118
Minke Oostra
Sneek
56:24
55:51
119
Ankie Boschma
Tijnje
58:13
57:27
120
Katie Land
Drachten
1:00:32
59:46
121
Yvonna Lodewijks
Drachten
1:00:33
59:47
122
Ruth Bloem
Drachten
1:01:37
1:00:49
123
Sjoukje Zijlstra
Drachten
1:02:48
1:02:20
124
Femke Wieringa
Drachten
1:04:47
1:03:59
125
Astrid Jonker
Tijnje
1:07:48
1:07:04
J 11, 1 MIJL WEDSTRIJ
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Corné Dijkstra
Drachten
5:44
2
Markus Meekma
Drachten
5:49
3
Ruerd Osinga
Drachten
6:07
4
Pascal Sinnema
Leeuwarden
6:08
5
Rodney Hoogterp
Drachten
6:12
6
Sibren Reekers
Drachten
6:14
7
Jelmer Kootstra
Beetsterzwaag
6:21
8
Justin Postma
Drachten
6:25
9
Mark Wijnalda
Drachten
6:31
10
Jarno Wolters
Drachten
6:51
11
Menno Vries
Boornbergum
7:13
12
Izaak Dummer
Drachten
7:14
13
Juroy Rosema
Drachten
7:17
14
Yorick Moleman
Drachten
7:35
15
Robbin van Dijk
Drachten
7:40
16
Jan van Trijp
Drachten
7:59
17
Alwin Wiersma
Drachten
8:00
18
Simme Travaille
Drachten
8:01
19
Lennard Faber
Drachten
8:16
20
Jogchum van der Meulen
Siegerswoude
8:58
21
Jorn Bottinga
Drachten
9:21
22
Harm Jan Kootstra
Beetsterzwaag
10:10
23
Sybren van Gijssel
Drachten
10:29
24
Tom Bottinga
Drachten
12:06
M 11, 1 MIJL WEDSTRIJ
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Aafke Soet
Heerenveen
5:42
2
Lotte Troost
Heerenveen
6:02
3
Cato Bontekoe
Drachten
6:08
4
Birgit Scheffer
Drachten
6:41
5
Anneke Kootstra
Beetsterzwaag
6:41
6
Jasmijn Wagenaar
Drachten
6:49
7
Charlotte de Vries
Boornbergum
6:56
8
Berber Struiksma
Boksum
7:04
9
Maaike Wiersma
Drachten
7:15
10
Esther Wijnalda
Drachten
7:17
11
Jorien Reekers
Drachten
7:18
12
Lisette van Gijssel
Drachten
7:27
13
Mare Zijlstra
Drachten
7:45
14
Kira Stienstra
Drachten
8:04
15
Tessa Walda
Drachten
8:14
16
Linda Walda
Drachten
8:29
17
Linde de Boer
Drachten
8:40
18
Aline de Boer
Drachten
8:57
19
Laura Mulder
Siegerswoude
8:59
20
Afra Stienstra
Drachten
10:11
21
Ilse Faber
Drachten
10:18
22
Anna-be v/d Wal
Drachten
11:45
J 12+, 1 MIJL WEDSTRIJ
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Menno Hunneman
Oosterwolde Fr
4:39
2
Jeroen Vochteloo
Oosterwolde
4:50
3
Hedser de Boer
Drachten
5:18
4
Patrick Sinnema
Leeuwarden
5:22
5
Jitse de Boer
Drachten
5:31
6
Sten Stein
Drachten
5:35
7
Hylke van der Meer
Gorredijk
5:38
8
Alger Hiemstra
Sijbrandahuis
5:42
9
Lútsen van der Wal
Leeuwarden
5:53
10
Willem van Zoelen
Drachten
5:55
11
Allard Struiksma
Boksum
5:58
12
Richard van der Meer
Drachten
6:09
13
Christiaan Kats
Wartena
6:12
14
Wybe Jongema
Drachten
6:19
15
Douwe van der Wijk
Drachten
6:20
16
Rutger Struiksma
Boksum
6:21
17
Roy Wedzinga
Drachten
6:32
18
Tom Bax
Drachten
6:46
19
Joroen van der Meer
Drachten
7:13
20
Marinus van der Meulen
Drachten
7:15
21
Jan Panhuis
Leeuwarden
7:16
22
Wessel van Trijp
Drachten
7:39
M 12+, 1 MIJL WEDSTRIJ
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Denise Sinnem
Leeuwarden
5:39
2
Charlotte Strijbos
Drachten
6:22
3
Natascha Wedzinga
Drachten
6:33
4
Janneke de Vries
Boornbergum
6:46
5
Nynke Wierda
Drachten
6:55
6
Karin Smit
Drachten
7:04
7
Minke Betten
Drachten
7:14
8
Anne Wierda
Drachten
7:22
9
Eline van der Meer
Drachten
7:38
10
Sanne Betten
Drachten
8:10
11
Thea Pander
Drachten
8:11
12
Iris Walda
Drachten
8:26
13
Elske van der Pol
De Wilgen
8:28
14
Sanne van Ooyen
Drachten
10:44
15
Lea Deen
Drachten
10:44
M 16+, 1 MIJL RECREATI
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Paul Wolters
Drachten
6:52
6:52
2
Jelmer Jepma
Drachten
7:03
7:03
3
Siemen van der Meulen
Siegerswoude
8:59
8:59
V 16+, 1 MIJL RECREATI
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marjon de Boer- Pander
Hoornsterzwaag
8:09
8:09
www.uitslagen.nl
15-06-2008 00:00