Uitslagenlijst Mission Olympic

Amsterdam - Vrijdag 30 mei 2008

J 1, JONGENS KLAS 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruben van Dijk
Koninklijke Scholen
5:54
2
Melvin Seevinck
Liemers College 1
5:56
3
Merlijn Dekker
Oostvaarderscollege
6:01
4
Belend Shekho
Liemers College 2
6:02
5
Lars Slingerland
Chr. Lyceum Apeldoor
6:02
6
Alwin Hoorn
RSG Wolfsbos
6:04
7
Joran Borst
De Goudse Waarden
6:10
8
Cas Grondhout
Pleincollege Sint-Jo
6:15
9
Nick Kievits
Dongemond College
6:15
10
Ralf Looze
Berlage Lyceum
6:19
11
Tiemen Wegman
RSG Wolfsbos
6:20
12
Berrie van Dijk
CSG-Comenius
6:21
13
Sam van Groesen
Dongemond College
6:22
14
Niels Reitsma
CSG-Comenius
6:22
15
Rogier den Balvert
Candea College
6:23
16
Rick Wentholt
Pleincollege Sint-Jo
6:23
17
Mathijs Kapelle
RSG Wolfsbos
6:24
18
Mick Stekelenburg
Jan van Egmond Lyceu
6:26
19
Eren Kaynar
Twents Carmel Colleg
6:28
20
Chiel v.d.Vlist
De Goudse Waarden
6:28
21
Dennis Meeder
Nelson Mandela
6:29
22
Startnummer 104
Cals College Ijssels
6:31
23
Roy Driessen
Liemers College 2
6:34
24
Remon van Ginkel
CSG-Comenius
6:35
25
Bram Reijrink
Marianum Groenlo
6:36
26
Rutger Siemes
Marianum Groenlo
6:37
27
Niels Kuip
SG Tabor
6:38
28
Ephrem Kuiper
Stedelijk Lyceum
6:38
29
Sam Peerkamp
Kandinsky College
6:38
30
Dion v.d Weerd
Jan van Egmond Lyceu
6:39
31
Ramon Fredrik
CSG-Comenius
6:40
32
Hassan Zahiri
Liemers College 2
6:41
33
Frank v.d. Rijdt
Liemers College 1
6:41
34
Sietse van der Elzen
Liemers College 2
6:42
35
Raoul Leenders
Candea College
6:42
36
Sjors Konijn
Jan van Egmond Lyceu
6:42
37
Leroy Geurts
Liemers College 2
6:42
38
Daley Paalvast
Oostvaarderscollege
6:43
39
Marc van der Linden
Oostvaarderscollege
6:44
40
Startnummer 194
Willem van Oranje Co
6:45
41
Koen van Kemenade
Pleincollege Sint-Jo
6:46
42
Sven Hoogenboom
Candea College
6:47
43
Patrick van Goor
RSG Wolfsbos
6:48
44
Dennis Jacobs
Candea College
6:48
45
Siem Huijskes
Marianum Groenlo
6:48
46
Joeri van Seeters
Dongemond College
6:49
47
Startnummer 106
Cals College Ijssels
6:49
48
Stijn Beelen
Kandinsky College
6:49
49
Anthony Pieternella
Pleincollege Sint-Jo
6:51
50
Jasper Mesman Schultz
Oostvaarderscollege
6:51
51
Thijs Hubers
Liemers College 2
6:51
52
Eelco Timmerman
Baudartius College 1
6:52
53
Thomas van Arendonk
Chr. Lyceum Apeldoor
6:52
54
Jordi Gutte
Mondiaancollege
6:52
55
Devey Altorf
Oostvaarderscollege
6:53
56
Kevin Mwendwa
Pleincollege Sint-Jo
6:53
57
Koen van Leeuwen
SG Tabor
6:54
58
Stefan van Wonderen
Jan van Egmond Lyceu
6:54
59
Rick Steenkamp
Liemers College 1
6:54
60
Thomas van Milgen
Agnietencolege locat
6:54
61
Joris Roelofs
Pleincollege Sint-Jo
6:55
62
Joost Sengers
Pleincollege Sint-Jo
6:57
63
Pim Geurts
Kandinsky College
6:58
64
Chris Keesom
SG Tabor
6:59
65
Jeffrey Yeganeh
Niftarlake College
6:59
66
Tim de Roo
Marianum Groenlo
6:59
67
Jeroen Hendriks
Alkwin College 2
6:59
68
Maikel Limburg
PSG Da Vinci College
7:00
69
Jordy Leenders
Kandinsky College
7:00
70
Sean van den Boogaart
Stedelijk Lyceum
7:01
71
Olav van Dijk
Jan van Egmond Lyceu
7:01
72
Jordy v.d. Made
De Goudse Waarden
7:03
73
Lucas v.d. Horst
Koninklijke Scholen
7:04
74
Joost Wieleman
Oostvaarderscollege
7:05
75
Joris Kortenhorst
Alkwin College 2
7:06
76
Jochem Kuperus
Pleincollege Sint-Jo
7:06
77
Jordi van Eert
Pleincollege Sint-Jo
7:06
78
Sam Mac Gillavry
Pleincollege Sint-Jo
7:07
79
Armon Veeneman
Chr. Lyceum Apeldoor
7:07
80
Startnummer 108
Cals College Ijssels
7:07
81
Frank Averesch
CSG Reggesteyn
7:08
82
Startnummer 235
Arenhteem College
7:08
83
Sam van Aalst
Marianum Groenlo
7:08
84
Stan van Lent
Marianum Groenlo
7:09
85
Startnummer 236
Arenhteem College
7:09
86
Dylano Twine
Jan van Egmond Lyceu
7:09
87
Bas Doeland
Niftarlake College
7:10
88
Jeffrey Koster
RSG Wolfsbos
7:10
89
Ernst van Zanten
Agnietencolege locat
7:10
90
Gilles Groot
Berlage Lyceum
7:11
91
Robin Mul
Berlage Lyceum
7:11
92
Menno Ottens
Koninklijke Scholen
7:11
93
Peter Lauffer
Alkwin College 1
7:12
94
Startnummer 196
Willem van Oranje Co
7:12
95
Startnummer 238
Arenhteem College
7:12
96
Jelle Huizinga
Baudartius College 1
7:12
97
Joep Bosma
CSG-Comenius
7:13
98
Bas van Teeffelen
PSG Da Vinci College
7:13
99
Startnummer 237
Arenhteem College
7:13
100
Roy Peters
Liemers College 1
7:14
101
Joeri Berends
Alkwin College 2
7:14
102
Diederik v.d. Brandt
Pleincollege Sint-Jo
7:14
103
Sjoerd van Eijk
Gymnasium Apeldoorn
7:15
104
Kai v.d. Loo
De Goudse Waarden
7:15
105
Lucas Neerhof
Pleincollege Sint-Jo
7:15
106
Stef Habraken
Pleincollege Sint-Jo
7:16
107
Jordi Spoelstra
Candea College
7:16
108
Thomas Braun
Pleincollege Sint-Jo
7:16
109
Mike v.d. Berg
Broeckland College
7:17
110
Koen Bogers
Pleincollege Sint-Jo
7:17
111
Joep Sommers
Kandinsky College
7:17
112
Startnummer 107
Cals College Ijssels
7:18
113
Cas Lourens
Mondiaancollege
7:18
114
Jesse van Brink
Koninklijke Scholen
7:18
115
Raymon van Os
SG Tabor
7:18
116
Bilal Boukha
Berlage Lyceum
7:19
117
Cas Jongerius
Koninklijke Scholen
7:19
118
Bram de Wilde
Baudartius College 1
7:19
119
Tom van der Voort
Oostvaarderscollege
7:20
120
Lars Ijkema
Niftarlake College
7:20
121
Marco Awair
Berlage Lyceum
7:20
122
Maarten Gish
De Goudse Waarden
7:21
123
Daan Donners
Pleincollege Sint-Jo
7:21
124
Startnummer 197
Willem van Oranje Co
7:21
125
Rik van Luttikhuizen
Pleincollege Sint-Jo
7:22
126
Jeroen Plas
Niftarlake College
7:22
127
Wilte Falkema
Alkwin College 1
7:22
128
Jits Thamer
PSG Da Vinci College
7:23
129
Bart Gerritsen
Chr. Lyceum Apeldoor
7:23
130
Jeroen Rovers
Mondiaancollege
7:23
131
Jos de Haan
SG Tabor
7:24
132
Koen Munters
Gymnasium Apeldoorn
7:24
133
Ruben Stricker
Oostvaarderscollege
7:24
134
Startnummer 195
Willem van Oranje Co
7:24
135
Tom Sandmann
Agnietencolege locat
7:25
136
Rens Bijpost
SG Tabor
7:25
137
Rik Munters
Gymnasium Apeldoorn
7:25
138
Pepijn Oosterholt
Baudartius College 1
7:26
139
Janique Zweers
Pleincollege Sint-Jo
7:26
140
Harm te Koppele
Liemers College 1
7:26
141
Eren Kaynar
Twents Carmel Colleg
7:27
142
Sjoer Heemskerk
Alkwin College 1
7:27
143
Martijn Aalbers
Agnietencolege locat
7:27
144
Alex de Wit
Pleincollege Sint-Jo
7:28
145
Remco Hogeslag
Twents Carmel Colleg
7:28
146
Bart Dirven
Dongemond College
7:28
147
Marvin Jackel
Agnietencolege locat
7:29
148
Jeroen Visser
Dongemond College
7:29
149
Mike van Dee
Nelson Mandela
7:29
150
Mustapha Baikal
Stedelijk Lyceum
7:30
151
Michael Mulders
Chr. Lyceum Apeldoor
7:30
152
Nils Dekker
Alkwin College 2
7:30
153
Kenrick Poelarends
Chr. Lyceum Apeldoor
7:30
154
Guus van Mourik
Chr. Lyceum Apeldoor
7:34
155
Robin van Soest
Mondiaancollege
7:37
156
Luuk Kromdijk
Nelson Mandela
7:40
157
Maarten Gish
De Goudse Waarden
7:45
158
Floris bruisma
De Goudse Waarden
7:50
159
Lauro Hopman
Nelson Mandela
8:00
160
Carlo Nijboer
Agnietencolege locat
8:09
161
Jelle Kuijper
Gymnasium Apeldoorn
8:13
162
Steef Knijn
PSG Da Vinci College
8:16
163
Casper Gies
Liemers College 1
8:18
164
Startnummer 193
Willem van Oranje Co
8:19
165
Nick Wolt
Twents Carmel Colleg
8:21
166
Martijn Labotz
Candea College
8:26
167
Vince Verrijt
Pleincollege Sint-Jo
8:28
168
Koen Lesschen
Chr. Lyceum Apeldoor
8:32
169
Wam van Meer
Mondiaancollege
8:35
170
Dave Verweij
Niftarlake College
8:36
171
Frank Boer
Alkwin College 1
8:39
172
Remy v.d. Pol
Niftarlake College
8:42
173
Jaro van der Beek
Chr. Lyceum Apeldoor
8:44
174
Tijs van Maaren
Nelson Mandela
8:46
175
Ralf Stam
Dongemond College
9:05
176
Wesley Douwes
Broeckland College
9:24
177
Startnummer 105
Cals College Ijssels
9:26
178
Dennis v.d. Noort
CSG Reggesteyn
9:28
179
Christian Versloot
Chr. Lyceum Apeldoor
9:31
M 1, MEISJES KLAS 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karlijn Mertens
Nijmegese Scholengem
6:21
2
Annebel ten Broeke
Berlage Lyceum
6:38
3
Eva van Ee
Alkwin College 1
6:43
4
Vera Egelmeers
Pleincollege Sint-Jo
6:51
5
Iris Dijkstra
Candea College
6:54
6
Willemijn Groenen
Liemers College 1
6:55
7
Laura Bartels
Liemers College 1
7:02
8
Startnummer 456
Arenhteem College
7:06
9
Sanne Bril
Baudartius College 1
7:07
10
Rowan van Dongen
Dongemond College
7:08
11
Else Kamps
Kandinsky College
7:09
12
Anouk Hogt
Twents Carmel Colleg
7:10
13
Carloline Vergroesen
Berlage Lyceum
7:17
14
Minke Cober
Pleincollege Sint-Jo
7:19
15
Lichelle Barhorst
CSG Jan Arentsz 1
7:19
16
Elaine Jansen
Oostvaarderscollege
7:20
17
Laura Dees
RSG Wolfsbos
7:20
18
Margux Jonkers
Berlage Lyceum
7:21
19
Margot Diemel
Pleincollege Sint-Jo
7:23
20
Laura Alma
Candea College
7:24
21
Eva Pranger
Kandinsky College
7:25
22
Claire Bleize
Chr. Lyceum Apeldoor
7:25
23
Anouk Jannes
Pleincollege Sint-Jo
7:25
24
Emma Grooff
Oostvaarderscollege
7:26
25
Lauret v.d. Reek
Pleincollege Sint-Jo
7:26
26
Laura Mul
CSG-Comenius
7:28
27
Laura Letwory
Koninklijke Scholen
7:28
28
Imeze Hieltjes
Marianum Groenlo
7:29
29
Sopgie van de Most
Candea College
7:29
30
Annemiek Veldsink
Agnietencolege locat
7:30
31
Shelly Pouwels
Liemers College 2
7:31
32
Christel Keijner
CSG Jan Arentsz 1
7:31
33
Marlissa Dijk
Agnietencolege locat
7:33
34
Freddi Elias
Pleincollege Sint-Jo
7:34
35
Floortje Buddingh
Twents Carmel Colleg
7:35
36
Margot Reinders
RSG Wolfsbos
7:36
37
Joyce Rappange
Oostvaarderscollege
7:37
38
Nienke Godschalk
Liemers College 2
7:37
39
Shaline Bolder
Liemers College 2
7:37
40
Elianne Cornfield
Kandinsky College
7:39
41
Lotte Kleinpenning
Liemers College 1
7:39
42
Maud Pijnenburg
Liemers College 1
7:39
43
Startnummer 460
Arenhteem College
7:40
44
Startnummer 459
Arenhteem College
7:40
45
Kirsten Plooster
De Goudse Waarden
7:41
46
Startnummer 356
Cals College Ijssels
7:41
47
Maartje Stutvoet
Baudartius College 1
7:43
48
Lizzy Claase
Kandinsky College
7:43
49
Irja Dekker
Berlage Lyceum
7:44
50
Jacomijn van Ham
Oostvaarderscollege
7:44
51
Kirsten v.d. Berg
De Goudse Waarden
7:45
52
Alyssa te Riele
Alkwin College 1
7:47
53
Kelly Hoogland
SG Tabor
7:47
54
Startnummer 458
Arenhteem College
7:48
55
Noortje van de Wijst
Mondiaancollege
7:49
56
NN
Stedelijk Lyceum
7:49
57
Elvira Feikens
RSG Wolfsbos
7:51
58
Femke Teeseling
Pleincollege Sint-Jo
7:51
59
Mira Groot
CSG Jan Arentsz 1
7:52
60
Lisanne Stolte
Agnietencolege locat
7:53
61
Startnummer 354
Cals College Ijssels
7:54
62
Rebecca Bakker
Pleincollege Sint-Jo
7:55
63
Roos Graafland
De Goudse Waarden
7:55
64
Amber van Bruchem
Chr. Lyceum Apeldoor
7:55
65
Bregje Bosch
Marianum Groenlo
7:56
66
Birgit Bemers
Marianum Groenlo
7:56
67
Kelly ter Bogt
Liemers College 1
7:57
68
Kristel Mulder
Alkwin College 1
7:59
69
Vera Bulder
Berlage Lyceum
7:59
70
Daniek Haarman
Twents Carmel Colleg
7:59
71
Renske Versloot
Candea College
8:00
72
Eleonara Kozgo
Koninklijke Scholen
8:00
73
Birgit Bemers
Marianum Groenlo
8:02
74
Jeanet Wassenaar
CSG-Comenius
8:06
75
Djinte Freeke
SG Tabor
8:06
76
Anouk van Mourik
De Goudse Waarden
8:06
77
Daniek Haarman
Twents Carmel Colleg
8:07
78
Jody Rovers
Mondiaancollege
8:09
79
Meggie van de Kamp
Candea College
8:10
80
Esma El-Atiaoui
Agnietencolege locat
8:12
81
Bente v.d. Boomen
Pleincollege Sint-Jo
8:14
82
Eefje Cuppen
Pleincollege Sint-Jo
8:15
83
Lotte Vlutters
Twents Carmel Colleg
8:15
84
Daphne Baart
Oostvaarderscollege
8:16
85
Liselotte Sevat
Oostvaarderscollege
8:16
86
Annelein Kool
Dongemond College
8:17
87
Esma El-Atiaoui
Agnietencolege locat
8:17
88
Vera Vloet
Liemers College 2
8:18
89
Rosanne Schot
CSG Jan Arentsz 1
8:19
90
Ilja de Groot
Agnietencolege locat
8:19
91
Jitske Glorie
Marianum Groenlo
8:19
92
Sophie Peeters
Chr. Lyceum Apeldoor
8:20
93
Savannah Semler
SG Tabor
8:20
94
Sandra Rodenburg
Alkwin College 1
8:23
95
Floor Wielinga
Baudartius College 1
8:23
96
Nicole Bossenbroek
Baudartius College 2
8:23
97
Tessa Kalf
Pleincollege Sint-Jo
8:24
98
NN
Koninklijke Scholen
8:24
99
Lynn Kl. Gunnewiek
Marianum Groenlo
8:25
100
Maxime Jansen
Liemers College 2
8:28
101
Lyanne Zondervan
CSG-Comenius
8:30
102
Anniek Polman
Liemers College 2
8:32
103
Jessica Bleeker
SG Tabor
8:33
104
Charlotte Hartman
Chr. Lyceum Apeldoor
8:34
105
Vinny Lee
Pleincollege Sint-Jo
8:37
106
Nikki Ceelen
Pleincollege Sint-Jo
8:38
107
Marleen Don
CSG Jan Arentsz 1
8:39
108
Anke van Mierlo
Pleincollege Sint-Jo
8:40
109
Imke Woldering
Twents Carmel Colleg
8:40
110
Lisanne Geerlofs
Dongemond College
8:41
111
Isabel Droste
Twents Carmel Colleg
8:41
112
Startnummer 353
Cals College Ijssels
8:42
113
Rianne Hofman
CSG-Comenius
8:42
114
Suzanne Veldhuisen
Oostvaarderscollege
8:43
115
Demi Buitenhuis
Chr. Lyceum Apeldoor
8:43
116
Samina Abdullahu
Stedelijk Lyceum
8:44
117
Maxime Kranenburg
Berlage Lyceum
8:44
118
NN
Koninklijke Scholen
8:49
119
Nicole Poog
CSG-Comenius
8:51
120
Anne Lotte Vissink
Gymnasium Apeldoorn
8:51
121
Annefleur Nijland
RSG Wolfsbos
8:52
122
Anouk Quansah
Chr. Lyceum Apeldoor
8:53
123
Ingeborg Dompeling
De Goudse Waarden
8:54
124
Eva Troostheide
Oostvaarderscollege
8:56
125
Michelle Baardemans
Dongemond College
8:58
126
Lieke Hurkmans
Pleincollege Sint-Jo
9:00
127
Anke Merkx
Baudartius College 1
9:02
128
Claudia Simons
Dongemond College
9:03
129
Ivette Aarsman
Alkwin College 1
9:04
130
Tirza Amersfoort
Chr. Lyceum Apeldoor
9:06
131
Vera Dubach
Baudartius College 2
9:07
132
Emma van Oosanen
Baudartius College 2
9:08
133
Startnummer 357
Cals College Ijssels
9:10
134
Leonie Schuurman
CSG Reggesteyn
9:16
135
Mygnon Rikkert
CSG Reggesteyn
9:17
136
Pleun Vos
Mondiaancollege
9:18
137
Anneloes Baars
Jan van Egmond Lyceu
9:20
138
Startnummer 355
Cals College Ijssels
9:22
139
Marjolein Appelman
Jan van Egmond Lyceu
9:23
140
Suzanne Bouwmeester
Chr. Lyceum Apeldoor
9:26
141
Shenna de Jong
Dongemond College
9:31
142
Rowen Hebing
Oostvaarderscollege
9:34
143
Startnummer 457
Arenhteem College
9:36
144
Laura Stegeman
CSG Reggesteyn
9:41
145
Jasmijn van Oorschot
De Goudse Waarden
9:47
146
Daphne Wesche
Chr. Lyceum Apeldoor
10:06
147
Marielle Middelburg
Jan van Egmond Lyceu
10:43
148
Ronja Philips
Jan van Egmond Lyceu
10:44
149
Karin van der Kamp
Chr. Lyceum Apeldoor
11:00
150
Lodi Lulofs
Stedelijk Lyceum
12:16
151
Iris Pluim
Chr. Lyceum Apeldoor
12:17
152
Juul Schellekens
Pleincollege Sint-Jo
12:23
J 2, JONGENS KLAS 2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Callyon Meijer
Liemers College 2
7:55
2
Startnummer 666
Willem van Oranje Co
8:12
3
Jordy van de Mosselaar
Dongemond College
8:13
4
Daan Reintjes
Liemers College 2
8:14
5
Lars Rumawatine
Stedelijk Lyceum
8:18
6
Ermeson Malaquias
Candea College
8:20
7
Imran Aslam
Stedelijk Lyceum
8:21
8
Rick Somberg
Stedelijk Lyceum
8:22
9
Reinout Wiggers
Candea College
8:25
10
Joep Paau
Kandinsky College
8:29
11
Dave van Perlo
Kandinsky College
8:33
12
Olivier van Schie
Alkwin College 1
8:35
13
Nijs van Tuijl
Gymnasium Apeldoorn
8:36
14
Wouter Zwart
Agnietencolege locat
8:37
15
Ingo Benen
Liemers College 2
8:39
16
Jeroen Fierkens
Liemers College 2
8:40
17
Walter Lenssen
Marianum Groenlo
8:40
18
Chris Schwedersky
Agnietencolege locat
8:41
19
Kevin Zwartscholten
Liemers College 2
8:45
20
Tim Karmers
Kandinsky College
8:47
21
Thomas Remmits
Mondiaancollege
8:47
22
Bryan de Kraker
Oostvaarderscollege
8:48
23
Tom Overtoom
SG Tabor
8:48
24
Startnummer 531
Etty Hillesum Lyceum
8:49
25
Patrick Rouwette
Oostvaarderscollege
8:50
26
Martijn Schalk
RSG Wolfsbos
8:51
27
Sjoerd Maresch
Kandinsky College
8:51
28
Jake van de Ven
Mondiaancollege
8:52
29
Jurriaan Scholten
Candea College
8:53
30
Startnummer 580
Cals College Ijssels
8:54
31
Werner Aesod
CSG Reggesteyn
8:55
32
Startnummer 707
Arenhteem College
8:55
33
Startnummer 706
Arenhteem College
8:56
34
Startnummer 709
Arenhteem College
8:56
35
Thomas Bos
Marianum Groenlo
8:57
36
Sjuul v.d. Velde
Jan van Egmond Lyceu
8:57
37
Emmanuel Emma's
Oostvaarderscollege
8:58
38
Rick te Luke
Marianum Groenlo
8:58
39
Maarten Hulssen
Jan van Egmond Lyceu
9:01
40
Startnummer 662
Willem van Oranje Co
9:02
41
Guido 't Erve
Koninklijke Scholen
9:03
42
Dave Sasse
Marianum Groenlo
9:04
43
Laurens Verkade
RSG Wolfsbos
9:05
44
Nico van Dam
Oostvaarderscollege
9:06
45
Wouter Haremaker
Alkwin College 1
9:07
46
Martijn Segers
Liemers College 1
9:08
47
Kevin Spijker
Liemers College 1
9:09
48
Maarten Assendorp
Candea College
9:09
49
Quido Holtink
Marianum Groenlo
9:10
50
Steef Smit
Oostvaarderscollege
9:10
51
Jetze Derks
Candea College
9:11
52
Rick Somberg
Stedelijk Lyceum
9:11
53
Mick Horsting
Jan van Egmond Lyceu
9:11
54
Julian Kunst
CSG Jan Arentsz 1
9:12
55
Hugo Luteijn
Gymnasium Apeldoorn
9:12
56
Mike v.d. Wiel
Jan van Egmond Lyceu
9:13
57
Jacob Veerhuis
Alkwin College 1
9:13
58
Raymond Meijer
RSG Wolfsbos
9:14
59
Guido Kamsma
Pleincollege Sint-Jo
9:14
60
Jimmy Chan
Kandinsky College
9:15
61
Jim van Someren
Berlage Lyceum
9:16
62
Frank Reuvecamp
Agnietencolege locat
9:17
63
Jos Loock
Corderius College 1
9:19
64
Alex Kool
Chr. Lyceum Apeldoor
9:19
65
Iskander Settels
PSG Da Vinci College
9:21
66
Naud Schartman
Alkwin College 1
9:22
67
Robin Elzinga
Stedelijk Lyceum
9:23
68
Startnummer 534
Etty Hillesum Lyceum
9:23
69
Nick Reukers
Marianum Groenlo
9:23
70
Milos Milosevic
Pleincollege Sint-Jo
9:25
71
Ruben Noten
Mondiaancollege
9:26
72
Barry Schoenmaker
Oostvaarderscollege
9:27
73
Koen Sanders
Kandinsky College
9:27
74
Thomas Maes
Pleincollege Sint-Jo
9:27
75
Rutger van der Meer
CSG-Comenius
9:28
76
Jason Adamus
Berlage Lyceum
9:28
77
Max Tuk
CSG-Comenius
9:29
78
Startnummer 705
Arenhteem College
9:30
79
Niek Sterken
Agnietencolege locat
9:31
80
Robin Benard
De Goudse Waarden
9:31
81
Joost Backer
Corderius College 1
9:32
82
Haye Jan Nicolaij
CSG-Comenius
9:32
83
Robert Tijhuis
CSG Reggesteyn
9:33
84
Dirk van Vroonhoven
Pleincollege Sint-Jo
9:34
85
Jorn de Kroon
Chr. Lyceum Apeldoor
9:34
86
Kees Boes
De Goudse Waarden
9:35
87
Arthur Hovanesya
Berlage Lyceum
9:35
88
Milan Brandt
CSG Jan Arentsz 1
9:36
89
Mark Hengeveld
Liemers College 1
9:36
90
Sander van der Krocht
Agnietencolege locat
9:37
91
Harm van Kemenade
Pleincollege Sint-Jo
9:37
92
Tom van Straaten
Chr. Lyceum Apeldoor
9:38
93
Mitch Horsting
PSG Da Vinci College
9:38
94
Timo Mak
De Goudse Waarden
9:39
95
Lukas Pannekoek
Corderius College 1
9:40
96
Mootje Osman
Candea College
9:41
97
Jasper Sauer
Stedelijk Lyceum
9:42
98
Bart van Bockhove
PSG Da Vinci College
9:43
99
Wesley Pauw
Alkwin College 1
9:43
100
Lois Peijnenbrug
Pleincollege Sint-Jo
9:43
101
vo Kragten
SG Tabor
9:43
102
Lennart Menger
RSG Wolfsbos
9:44
103
Henri Kikkert
Agnietencolege locat
9:44
104
Daniel Rijken
PSG Da Vinci College
9:44
105
Startnummer 582
Cals College Ijssels
9:45
106
Tom Oosting
Chr. Lyceum Apeldoor
9:46
107
Stef van Bijsterveld
Mondiaancollege
9:46
108
Luuk Gijberts
Pleincollege Sint-Jo
9:47
109
Startnummer 704
Arenhteem College
9:48
110
Roy Jansen
Liemers College 1
9:49
111
Koen Veenstra
Koninklijke Scholen
9:50
112
Robert-Jan Mensink
CSG Reggesteyn
9:50
113
Morven Windzak
Oostvaarderscollege
9:51
114
Jeroen Vermeer
Dongemond College
9:56
115
Martijn Ploegmakers
Pleincollege Sint-Jo
9:57
116
Rick van den Bedem
Corderius College 1
9:58
117
Kristian Walch
PSG Da Vinci College
9:58
118
Pim Kubbinga
Pleincollege Sint-Jo
9:59
119
Brian Baton
Berlage Lyceum
9:59
120
Dave Langkamp
Stedelijk Lyceum
10:00
121
Jasper Rieter
Corderius College 1
10:00
122
Koen Cavens
Pleincollege Sint-Jo
10:01
123
Tim Gerlings
Pleincollege Sint-Jo
10:02
124
Samir Besselink
Berlage Lyceum
10:02
125
Bryan Wools
Chr. Lyceum Apeldoor
10:03
126
Tim Kalkman
Corderius College 1
10:04
127
Startnummer 581
Cals College Ijssels
10:05
128
Startnummer 583
Cals College Ijssels
10:05
129
Mike Mulder
Jan van Egmond Lyceu
10:07
130
Rik ter Hoeve
PSG Da Vinci College
10:09
131
Hjessie van Gils
Dongemond College
10:10
132
Startnummer 708
Arenhteem College
10:11
133
Frank Smit
CSG Reggesteyn
10:12
134
Mark van Maaren
Chr. Lyceum Apeldoor
10:14
135
Tije Bosse
Baudartius College 1
10:16
136
Richard Melman
Alkwin College 2
10:19
137
Lionel Nawidjaja
Oostvaarderscollege
10:21
138
Stefano Jansen
Alkwin College 2
10:22
139
NN
CSG Jan Arentsz 1
10:23
140
Menno Rasing
Liemers College 1
10:24
141
Jasper Gerritse
Liemers College 1
10:25
142
Startnummer 664
Willem van Oranje Co
10:26
143
Jetze Derks
Candea College
10:31
144
Marcel Kasteleijn
De Goudse Waarden
10:35
145
NN
Gymnasium Apeldoorn
10:38
146
Koen Staals
Liemers College 2
10:39
147
Tim Parée
Oostvaarderscollege
10:40
148
Startnummer 532
Etty Hillesum Lyceum
10:41
149
Jesse den Besten
De Goudse Waarden
10:44
150
Startnummer 533
Etty Hillesum Lyceum
10:47
151
Hessel Honkoop
De Goudse Waarden
10:49
152
Wouter Blauw
CSG Jan Arentsz 1
10:53
153
Selwin Koning
SG Tabor
10:56
154
Startnummer 663
Willem van Oranje Co
10:59
155
Roan Valk
Chr. Lyceum Apeldoor
11:00
156
Laurens van Roc
Corderius College 2
11:02
157
Paul Heijndijk
Corderius College 2
11:04
158
Jesse Kolijn
Corderius College 2
11:18
159
Thomas Boek
Corderius College 2
11:19
160
Rowan Bruysers
Dongemond College
11:20
161
Maurice Tuk
CSG-Comenius
11:28
162
Startnummer 530
Etty Hillesum Lyceum
11:35
163
Matthijs v.d. Tuin
Broeckland College
11:38
164
Luuk van Brussel
CSG Reggesteyn
11:48
165
Lex Schoemaker
Chr. Lyceum Apeldoor
11:49
166
Stijn Kluft
Alkwin College 1
11:52
167
Aylwin Kleine
Alkwin College 2
11:53
168
Maurits Peters
Alkwin College 2
12:07
169
Jarno Gutteling
Koninklijke Scholen
12:29
170
Jacco Geuzenbroek
Chr. Lyceum Apeldoor
12:32
171
Jordy Jaarma
Corderius College 2
12:44
172
Jordy Martens
Niftarlake College
12:45
173
Bas Verhoef
Niftarlake College
12:48
174
Kevin van der Merkt
Niftarlake College
12:48
175
Jordy Welters
Niftarlake College
12:49
176
Ka-Wing Tang
Niftarlake College
12:49
177
Michael de Jong
Chr. Lyceum Apeldoor
13:37
178
Gennaro Mijnals
Broeckland College
14:37
M 2, MEISJES KLAS 2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marije Hulzebosch
RSG Wolfsbos
6:02
2
Tara Smid
Alkwin College 1
6:25
3
Anke de Boer
Oostvaarderscollege
6:32
4
Jose Boots
SG Tabor
6:38
5
Willemijn van Oudvoors
Liemers College 1
6:40
6
Marleen van de Broek
Candea College
6:45
7
Jessie Zwam
Pleincollege Sint-Jo
6:46
8
Laura Spaan
Candea College
6:47
9
Shannon Lakervelkd
Alkwin College 1
6:48
10
Nadine Willems
Liemers College 1
6:50
11
Lonneke Toebes
Marianum Groenlo
6:53
12
Nina Elferink
Marianum Groenlo
6:54
13
Aline Kootstra
Agnietencolege locat
6:56
14
Vivian Ogundipe
Oostvaarderscollege
6:58
15
Dionne van Dijk
Pleincollege Sint-Jo
6:59
16
Lonneke v.d. Weerd
Marianum Groenlo
7:02
17
Nelly Velthuijs
Pleincollege Sint-Jo
7:09
18
Cheyenne Maulany
RSG Wolfsbos
7:10
19
Aniek Verburg
Oostvaarderscollege
7:11
20
Lisa Gommers
Pleincollege Sint-Jo
7:13
21
Leonie Hulleman
Agnietencolege locat
7:15
22
Pax van Nieuwpoort
De Goudse Waarden
7:19
23
Veerle Timmerman
Agnietencolege locat
7:20
24
Lisette Soethof
Candea College
7:21
25
Elise v.d. Berg
RSG Wolfsbos
7:22
26
Liezel Castillo
PSG Da Vinci College
7:23
27
Eline Hamberg
De Goudse Waarden
7:24
28
Christa Kluifhooft
De Goudse Waarden
7:26
29
Maaike Deelstra
RSG Wolfsbos
7:26
30
Marieke Vinken
Kandinsky College
7:27
31
Maaike Mink
Oostvaarderscollege
7:28
32
Diede Vrolijks
Kandinsky College
7:31
33
Elisa Barajas
Kandinsky College
7:31
34
Lois van Hout
Pleincollege Sint-Jo
7:32
35
Kelly Breebaart
PSG Da Vinci College
7:33
36
Ellen Valk
Kandinsky College
7:34
37
Meinke Beelen
Pleincollege Sint-Jo
7:35
38
Startnummer 881
Baudartius College 1
7:36
39
Elke Klein
Candea College
7:37
40
Stephanie van der Hoor
Oostvaarderscollege
7:38
41
Birgitte Bloemen
Oostvaarderscollege
7:39
42
Eline v.d. Berk
Pleincollege Sint-Jo
7:40
43
Merel Smits
SG Tabor
7:42
44
Startnummer 894
Arenhteem College
7:42
45
Charlotte Spronk
Koninklijke Scholen
7:43
46
Amber Botman
Oostvaarderscollege
7:43
47
Esmee Peters
Liemers College 2
7:44
48
Linda Bouwman
Dongemond College
7:44
49
Lisa de Roos
Oostvaarderscollege
7:45
50
Eslie Poel
Jan van Egmond Lyceu
7:47
51
Eline Hoffman
Marianum Groenlo
7:47
52
Anneke Visscher
Liemers College 1
7:48
53
Suzan van Eck
PSG Da Vinci College
7:48
54
Melanie Hament
Via Nova College
7:49
55
Priscilla Slingerland
Oostvaarderscollege
7:50
56
Femke Peters
Liemers College 1
7:50
57
Janine Tomassen
Liemers College 2
7:51
58
Lisa Wessels
CSG Reggesteyn
7:55
59
Pernette ten Brinke
Liemers College 1
7:58
60
Anne Mazurel
Oostvaarderscollege
8:00
61
Denise Kroon
Kandinsky College
8:01
62
Janneke Pons
Alkwin College 1
8:01
63
Autumn Zijlstra
Pleincollege Sint-Jo
8:02
64
Akkelien Oostenbrink
Agnietencolege locat
8:02
65
Beatrix Vogelaar
Agnietencolege locat
8:03
66
Laurelynn Cornfield
Kandinsky College
8:03
67
Renee van Teeffelen
PSG Da Vinci College
8:04
68
Stella Knol
Berlage Lyceum
8:05
69
Startnummer 805
Cals College Ijssels
8:07
70
Roosmarijn Veenstra
Pleincollege Sint-Jo
8:08
71
Renee van Ham
Alkwin College 1
8:09
72
Eline van Velsen
Candea College
8:10
73
Ilse Molenaar
Dongemond College
8:11
74
Patricia van Lammeren
Oostvaarderscollege
8:11
75
Iris van Son
Dongemond College
8:12
76
Stefanie Vriens
Pleincollege Sint-Jo
8:14
77
Halima Bacha
Berlage Lyceum
8:16
78
Startnummer 807
Cals College Ijssels
8:17
79
Vera Hendriksen
Liemers College 2
8:19
80
Nina van den Berg
Oostvaarderscollege
8:20
81
Merel Brouwer
Berlage Lyceum
8:20
82
Isabelle Verhoef
Dongemond College
8:21
83
Startnummer 895
Arenhteem College
8:22
84
Amy Bras
CSG-Comenius
8:23
85
NN
Via Nova College
8:24
86
Amber Blok
Liemers College 2
8:24
87
Aniek Bos
Candea College
8:25
88
Femma Schreurs
Alkwin College 1
8:25
89
NN
RSG Wolfsbos
8:26
90
Sietske de Vries
Koninklijke Scholen
8:26
91
Maureen van Noort
Liemers College 2
8:27
92
Merel Lunter
CSG-Comenius
8:27
93
Kirsten Verharen
Pleincollege Sint-Jo
8:28
94
Remke Brouwer
Berlage Lyceum
8:28
95
Marije Putman
Liemers College 2
8:29
96
Sanne Tiggeloven
Marianum Groenlo
8:29
97
Roelien Westerman
CSG-Comenius
8:30
98
Doris Spanjaard
Berlage Lyceum
8:31
99
Xandra Meijerink
Agnietencolege locat
8:38
100
Soraya Koyadoe
SG Tabor
8:39
101
Rianne Klinge
CSG Reggesteyn
8:41
102
Eva Knaap
SG Tabor
8:45
103
Michelle Keijzer
Jan van Egmond Lyceu
8:46
104
Maije Rolf
CSG-Comenius
8:53
105
Startnummer 804
Cals College Ijssels
8:53
106
Startnummer 809
Cals College Ijssels
8:54
107
Maite Janssens
Liemers College 1
9:01
108
Nikki Hermans
Pleincollege Sint-Jo
9:02
109
Michelle van Mulken
Alkwin College 1
9:03
110
Maxime van Ek
Stedelijk Lyceum
9:10
111
Britt Racke
Dongemond College
9:14
112
Dana van Ooyen
Marianum Groenlo
9:18
113
Nicky Stenekes
PSG Da Vinci College
9:22
114
Ildiko Fokke
Jan van Egmond Lyceu
9:23
115
Merijn Goosink
Stedelijk Lyceum
9:31
116
Kirsten van Nierop
Stedelijk Lyceum
9:32
117
Ruth Feenstra
CSG Jan Arentsz 1
9:34
118
Ilse Brouwer
CSG Reggesteyn
9:35
119
Romy Raaijman
Koninklijke Scholen
9:57
120
Denise Driebergen
CSG Jan Arentsz 1
10:20
121
Dominiquw Wittens
CSG Jan Arentsz 1
10:25
122
Marloes Louwrink
Koninklijke Scholen
10:31
123
Lorance Jonker
Jan van Egmond Lyceu
10:33
124
Lotte Dale
Berlage Lyceum
10:48
125
Sylvia Oelemans
Koninklijke Scholen
10:53
126
Ilse Fide
Jan van Egmond Lyceu
10:54
127
Sanne Noordman
CSG Jan Arentsz 1
11:27
J 3, JONGENS KLAS 3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sander Kastenberg
CSG Reggesteyn
9:29
2
Startnummer 1044
Willem van Oranje Co
9:33
3
Teun Geurts
Kandinsky College
9:36
4
Erik Duivelaar
Liemers College 2
9:41
5
Sean Mc. Donalds
Twents Carmel Colleg
9:45
6
Startnummer 1045
Willem van Oranje Co
9:47
7
Startnummer 1086
Arenhteem College
9:49
8
Wouter Vogelzang
Agnietencolege locat
9:51
9
Startnummer 1087
Arenhteem College
10:00
10
Mourad Bouassrea
Pleincollege Sint-Jo
10:01
11
Sander Kusters
Candea College
10:02
12
Hatim
Berlage Lyceum
10:02
13
Rik Wegman
RSG Wolfsbos
10:04
14
Wouter Schutte
Agnietencolege locat
10:05
15
Pepijn Stoffers
RSG Wolfsbos
10:07
16
Huub Rothman
Stedelijk Lyceum
10:10
17
Koen de Leeuw
De Goudse Waarden
10:12
18
Mark Brugmans
Pleincollege Sint-Jo
10:14
19
Michiel Gerritsen
CSG Reggesteyn
10:15
20
Jurjen van der Giesen
Candea College
10:18
21
Michiel Bekema
Liemers College 1
10:19
22
Jeroen Megens
Kandinsky College
10:20
23
Bram Bootsma
Kandinsky College
10:21
24
Luuk Weenink
Marianum Groenlo
10:22
25
Mohammed El Hassani
CSG-Comenius
10:22
26
Sander Bruins
Agnietencolege locat
10:23
27
Toon Kl. Avink
Marianum Groenlo
10:25
28
Amir Husseini
RSG Wolfsbos
10:27
29
Thierry van Wessel
Kandinsky College
10:29
30
Rob Roumans
Kandinsky College
10:29
31
Bram Kalter
Twents Carmel Colleg
10:30
32
Stijn Pennings
Chr. Lyceum Apeldoor
10:30
33
Joris Klein Schiphorst
Candea College
10:31
34
Emre Iihan
Liemers College 3
10:31
35
Startnummer 1042
Willem van Oranje Co
10:36
36
Mart Willemsen
Marianum Groenlo
10:38
37
Nick Limbeek
Liemers College 1
10:39
38
Edwin Siebert
Agnietencolege locat
10:39
39
Startnummer 910
Oostvaarderscollege
10:40
40
Matthijs Sebel
Agnietencolege locat
10:40
41
Robin Stoop
De Goudse Waarden
10:41
42
Harm Eggels
Pleincollege Sint-Jo
10:42
43
Rik Verdouw
Candea College
10:42
44
Mike Woeltjes
Marianum Groenlo
10:44
45
Nico Benschop
Twents Carmel Colleg
10:47
46
Startnummer 1009
Stedelijk Gymnasium
10:48
47
Startnummer 1043
Willem van Oranje Co
10:50
48
Marten Pillen
Marianum Groenlo
10:51
49
Stefan Vermeent
De Goudse Waarden
10:52
50
Dyon Dieks
Liemers College 1
10:54
51
Startnummer 988
Cals College Ijssels
10:54
52
Maurice Vane
De Goudse Waarden
10:54
53
Pelle Wesselink
Twents Carmel Colleg
10:54
54
Sjors Rosalina
Candea College
10:54
55
Startnummer 992
Cals College Ijssels
10:55
56
Roy Driessen
Candea College
10:55
57
Aldo Kuit
Chr. Lyceum Apeldoor
10:56
58
Ron Meijer
Liemers College 3
11:02
59
Startnummer 913
Oostvaarderscollege
11:03
60
Koen Wegink
Koninklijke Scholen
11:05
61
Startnummer 915
Oostvaarderscollege
11:11
62
Kjille Kemperman
Baudartius College 1
11:14
63
Adnane Al-Ghouch
Berlage Lyceum
11:14
64
Startnummer 1046
Willem van Oranje Co
11:16
65
Luuk Blum
Liemers College 1
11:17
66
Chris v.d. Maaten
Chr. Lyceum Apeldoor
11:21
67
Nico Bolder
Liemers College 1
11:22
68
Seger Verjeij
Liemers College 3
11:24
69
Robin Schilderman
Chr. Lyceum Apeldoor
11:26
70
Wiltjo de Koster
Agnietencolege locat
11:28
71
Kaj Veldhuis
Twents Carmel Colleg
11:29
72
Frank Blom
Koninklijke Scholen
11:36
73
Bart Gresnigt
Via Nova College
11:37
74
NN
Koninklijke Scholen
11:38
75
Koen Horstman
Twents Carmel Colleg
11:39
76
Stefan Tielemans
Pleincollege Sint-Jo
11:40
77
Startnummer 993
Cals College Ijssels
11:42
78
Gertjan Eshuis
RSG Wolfsbos
11:44
79
Renzo Flinterman
Broeckland College
11:46
80
Startnummer 912
Oostvaarderscollege
11:47
81
Raul Klunder
RSG Wolfsbos
11:50
82
Ruud Bink
Dongemond College
11:51
83
Joel van Wijk
Liemers College 3
11:54
84
Wouter Lem
Liemers College 3
11:55
85
Mark van der Straten
Dongemond College
11:59
86
Michiel Olijhoek
SG Tabor
12:00
87
Gysbert van der Wal
CSG-Comenius
12:01
88
Rens Gerritsen
Broeckland College
12:04
89
Maik Oomens
Dongemond College
12:11
90
Startnummer 1084
Arenhteem College
12:12
91
Kevin Pleiter
Liemers College 2
12:13
92
NN
Dongemond College
12:17
93
Startnummer 914
Oostvaarderscollege
12:20
94
Marijn v.d. Sluis
De Goudse Waarden
12:22
95
Isani F. Martinez
Berlage Lyceum
12:23
96
Startnummer 1085
Arenhteem College
12:23
97
Mathias van Es
Niftarlake College
12:26
98
Startnummer 911
Oostvaarderscollege
12:28
99
Frank Maranus
De Goudse Waarden
12:31
100
Diedrick Boeschoten
Niftarlake College
12:32
101
Casper Kraai
Chr. Lyceum Apeldoor
12:32
102
Julian Lautenbag
CSG-Comenius
12:33
103
Lennart Ketelaar
Chr. Lyceum Apeldoor
12:36
104
Martijn v.d.Kuijl
Berlage Lyceum
12:38
105
Samet Ilus
Broeckland College
12:50
106
NN
Koninklijke Scholen
12:52
107
Jeroen Rozenbrandt
Dongemond College
12:59
108
Sven Jansen
Via Nova College
13:23
109
Achmed Achabar
Via Nova College
13:24
110
Xander van Erven
Chr. Lyceum Apeldoor
13:49
111
Startnummer 1088
Arenhteem College
14:14
112
Arjen Verbruggen
Via Nova College
14:16
113
Tjeert Scoltens
Chr. Lyceum Apeldoor
14:21
114
Glenn Mulder
Liemers College 3
14:24
115
Jesse Pannekeet
Berlage Lyceum
14:25
116
Joris Huis in't Veld
Chr. Lyceum Apeldoor
14:30
117
Alex v.d. Kroef
Niftarlake College
14:34
118
Richard v.d. Westen
Dongemond College
18:26
119
Tijmen van Mook
Liemers College 2
20:59
120
Jan Huigen
Liemers College 2
21:00
M 3, MEISJES KLAS 3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Margit Korporaal
Chr. Lyceum Apeldoor
9:05
2
Elif Erksen
Kandinsky College
9:09
3
Sanne Vlutters
Twents Carmel Colleg
9:13
4
Marlou van Sleeuwen
Mondiaancollege
9:20
5
Startnummer 1215
Willem van Oranje Co
9:20
6
Anne van Renssen
Candea College
9:20
7
Lysanne Wilkens
Mondiaancollege
9:39
8
Lynn Blokstra
CSG Jan Arentsz 1
9:39
9
Elske Domhof
Marianum Groenlo
9:49
10
Marleen Scholten
Candea College
9:49
11
Sanne Geurds
Liemers College 2
9:53
12
Nynke de Boer
Stedelijk Lyceum
9:55
13
Astrid v.d. Hoogen
Kandinsky College
9:56
14
Kim Buizer
CSG Jan Arentsz 1
9:58
15
Leanne Sijgers
Stedelijk Lyceum
10:01
16
Iris Bosch
Twents Carmel Colleg
10:06
17
Linda Sprenger
Alkwin College 1
10:13
18
Elaine Stap
SG Tabor
10:13
19
Martine Doppen
Marianum Groenlo
10:14
20
Mariska Brink
SG Tabor
10:21
21
Vera Hummelink
Marianum Groenlo
10:21
22
Lisanne Smidt
De Goudse Waarden
10:23
23
Josephine Deelman
RSG Wolfsbos
10:28
24
Marieke Vels
CSG Jan Arentsz 1
10:32
25
Anne Sigmund
Candea College
10:34
26
Elske de Wildt
Kandinsky College
10:37
27
Lisanne Gakes
Agnietencolege locat
10:40
28
Margot Verhoeven
Mondiaancollege
10:44
29
Startnummer 1106
Oostvaarderscollege
10:45
30
Eline Helmer
Kandinsky College
10:46
31
Lieneke Bloemberg
Candea College
10:47
32
Floyd van Keulen
Agnietencolege locat
10:48
33
Myrthe Postema
Agnietencolege locat
10:50
34
Noortje van Elderen
Kandinsky College
10:53
35
Startnummer 1109
Oostvaarderscollege
10:59
36
Linda Munsterhuis
Twents Carmel Colleg
11:02
37
Anouk Gr.Kormelink
Marianum Groenlo
11:03
38
Floortje van Amelsvoor
Dongemond College
11:03
39
Veerle Ross
Liemers College 2
11:04
40
Annelot Vrerink
Twents Carmel Colleg
11:04
41
Els Hoften
Stedelijk Lyceum
11:05
42
Merel Kok
Oostvaarders College
11:06
43
Geertje van Hooff
Pleincollege Sint-Jo
11:06
44
Claire van der
Berlage Lyceum
11:06
45
Startnummer 1251
Arenhteem College
11:07
46
Gaiwa Slooten
Pleincollege Sint-Jo
11:08
47
Startnummer 1107
Oostvaarderscollege
11:09
48
Startnummer 1108
Oostvaarderscollege
11:09
49
Maureen Vermeulen
Oostvaarders College
11:10
50
Maike Spijker
RSG Wolfsbos
11:13
51
Iris Boon
Koninklijke Scholen
11:14
52
Kiki von Piekartz
Twents Carmel Colleg
11:15
53
Ynske van Zundert
Candea College
11:21
54
Lieke Elbersen
Twents Carmel Colleg
11:24
55
Startnummer 1217
Willem van Oranje Co
11:25
56
Startnummer 1111
Oostvaarderscollege
11:27
57
Lotte Schoots
Berlage Lyceum
11:28
58
Laura van Ooijen
De Goudse Waarden
11:29
59
Eva Soonieus
De Goudse Waarden
11:34
60
Startnummer 1175
Cals College Ijssels
11:35
61
Vera van Embden
Liemers College 2
11:36
62
Valerie Ruygrok
De Goudse Waarden
11:37
63
Lotte Nass
Liemers College 3
11:40
64
Mursal Badakhshi
Liemers College 1
11:42
65
Rinske v.d. Pluijm
Dongemond College
11:43
66
Fien Maandag
Berlage Lyceum
11:44
67
Janne v.d. Griendt
Liemers College 1
11:44
68
Anne-Sophie Heuveling
Liemers College 2
11:45
69
Irene Sluis
Berlage Lyceum
11:46
70
Inge Bezemer
Baudartius College 1
11:48
71
Julia Matser
Berlage Lyceum
11:49
72
Sjoukje Swerts
Via Nova College
11:50
73
Manisha Steur
Via Nova College
11:51
74
Startnummer 1110
Oostvaarderscollege
11:53
75
Naomi Dessing
SG Tabor
11:55
76
Anisha Jairam
Via Nova College
11:56
77
Petra Fasel
CSG Jan Arentsz 1
11:57
78
Dominique Bekke
Marianum Groenlo
11:59
79
Hanneke Michel
RSG Wolfsbos
11:59
80
Lisa Kooij
CSG Jan Arentsz 1
12:04
81
Kimberley Zeltenr
De Goudse Waarden
12:08
82
Startnummer 1172
Cals College Ijssels
12:16
83
Startnummer 1250
Arenhteem College
12:17
84
Anne-Marijn Siemes
Marianum Groenlo
12:19
85
Sarah Gesthuizen
Liemers College 2
12:23
86
Marsha van Lauteren
Liemers College 2
12:24
87
Lisa Herfst
De Goudse Waarden
12:26
88
Startnummer 1174
Cals College Ijssels
12:28
89
Shaula de Jong
Dongemond College
12:29
90
Startnummer 1173
Cals College Ijssels
12:30
91
Startnummer 1176
Cals College Ijssels
12:34
92
Fleur Egging
Liemers College 1
12:37
93
Nina Wanders
Liemers College 1
12:38
94
Najoua Iquachoura
Via Nova College
12:39
95
Stephanie Koning
Stedelijk Lyceum
12:40
96
Mariet Brandse
Liemers College 3
12:42
97
Marisa van Eeuwijk
Pleincollege Sint-Jo
12:46
98
Elyne Brouwer
Koninklijke Scholen
12:52
99
Yvonne Slagter
SG Tabor
13:24
100
Danielle Baardemans
Dongemond College
13:26
101
Wieke Scheltenaar
Pleincollege Sint-Jo
13:28
102
Rene v.d. Weide
RSG Wolfsbos
13:30
103
Cecile Megens
Mondiaancollege
13:32
104
Niamh O'Callagha
Berlage Lyceum
14:15
105
Samantha Scheepers
Koninklijke Scholen
14:19
106
Renee Hoogenhout
Candea College
14:40
107
Willemien de Haan
Chr. Lyceum Apeldoor
14:48
108
Loes Vink
Liemers College 1
14:50
109
Daphne Adolfs
Liemers College 3
15:26
110
Suorella Renjaan
Liemers College 3
15:44
111
Carlijn Bosheide
Chr. Lyceum Apeldoor
15:50
112
Kim Stiekema
Koninklijke Scholen
16:16
113
Leonie Verkooyen
Dongemond College
20:53
114
Avalon Courtz
Agnietencolege locat
J 4, JONGENS KLAS 4+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alwin Roovers
Menzcia de Mendoza
11:12
2
Jufgen te Brake
Marianum Groenlo
11:19
3
Thomas van der Heijden
Menzcia de Mendoza
11:20
4
Marijn Domhof
Marianum Groenlo
11:30
5
Arjan Weijenborg
Marianum Groenlo
11:32
6
Hidde Elferink
Marianum Groenlo
11:41
7
Remko Struik
Baudartius College 1
11:51
8
Melvin Dekker
SG Tabor
11:54
9
Wesley Pestman
Agnietencolege locat
11:57
10
Mike van Dijk
Pleincollege Sint-Jo
11:59
11
Twan Hoekman
Koninklijke Scholen
12:04
12
Startnummer 1365
Kandinsky College Mo
12:06
13
Startnummer 1361
Kandinsky College Mo
12:06
14
Startnummer 1271
Oostvaarderscollege
12:07
15
Jorik Roelofsen
Candea College
12:07
16
Dennis Sleebos
Het Assink Lyceum
12:08
17
Stefan Pollmann
Liemers College 2
12:10
18
Rob Goossens
Het Assink Lyceum
12:11
19
Richard Bartels
Kandinsky College
12:13
20
Jeroen v.d.Berg
De Goudse Waarden
12:16
21
Wessel Exterkate
Het Assink Lyceum
12:17
22
Remco Sprengers
Alkwin College 1
12:19
23
Paul v.d. Hoeven
Kandinsky College
12:20
24
Tim Wielens
Het Assink Lyceum
12:23
25
Sjors Beenen
Liemers College 3
12:25
26
Pim Weterings
Dongemond College
12:26
27
Joost Kwakernaak
De Goudse Waarden
12:28
28
Marciavo Colijn
Dongemond College
12:29
29
Joeri Snijders
Candea College
12:30
30
Nick van de Pluim
Dongemond College
12:31
31
Aram Boekestijn
Marianum Groenlo
12:31
32
Erik Ballegooien
Baudartius College 1
12:32
33
Startnummer 1439
Arenhteem College
12:34
34
Thomas van der Heijden
Menzcia de Mendoza
12:35
35
Sietse van der Zwaag
Chr. Lyceum Apeldoor
12:37
36
Eric Barnas
De Goudse Waarden
12:38
37
Loyd Sommers
Liemers College 3
12:39
38
Ton v.d. Linden
RSG Wolfsbos
12:40
39
Menno van Diepen
PSG Da Vinci College
12:43
40
Bram Mollink
Candea College
12:44
41
Robin Putter
CSG Jan Arentsz 1
12:45
42
Thijmen Ros
Liemers College 1
12:47
43
Startnummer 1273
Oostvaarderscollege
12:51
44
Ben van Delft
Kandinsky College
12:53
45
Thijs de Rooij
Baudartius College 1
12:53
46
Jan Willem Welberg
Liemers College 1
12:55
47
Wietse Bouwknecht
Koninklijke Scholen
12:59
48
Joep Heuschen
Liemers College 1
13:02
49
Stefan Hermenet
De Goudse Waarden
13:05
50
Alex Velders
De Goudse Waarden
13:06
51
Thomas Luttikhold
Marianum Groenlo
13:07
52
Vincent Meinen
Candea College
13:07
53
Nick de Waart
Het Assink Lyceum
13:08
54
Maurice Beekamp
RSG Wolfsbos
13:10
55
Bas Alstadt
Kandinsky College
13:14
56
Rutger Kleinpenning
Candea College
13:15
57
Brian Wanders
Liemers College 3
13:19
58
Sven Willems
Liemers College 3
13:21
59
Ruben Kat
RSG Wolfsbos
13:23
60
Michael Reniers
Pleincollege Sint-Jo
13:24
61
Marnix de Vries
RSG Wolfsbos
13:25
62
Bart Egging
Liemers College 1
13:25
63
Jarno van Veldhoven
Kandinsky College
13:26
64
Corneel van der Pol
Het Assink Lyceum
13:27
65
Startnummer 1275
Oostvaarderscollege
13:29
66
Startnummer 1274
Oostvaarderscollege
13:30
67
Startnummer 1362
Kandinsky College Mo
13:31
68
Startnummer 1278
Oostvaarderscollege
13:31
69
Joppe Pranger
Chr. Lyceum Apeldoor
13:31
70
Tim van Dongen
Dongemond College
13:31
71
Startnummer 1280
Oostvaarderscollege
13:32
72
Robert Oudejans
PSG Da Vinci College
13:33
73
Andre Ubbels
PSG Da Vinci College
13:39
74
Paul Koomen
SG Tabor
13:39
75
Martijn Boom
Menzcia de Mendoza
13:42
76
Kai Fleming
Berlage Lyceum
13:44
77
Startnummer 1279
Oostvaarderscollege
13:45
78
Startnummer 1276
Oostvaarderscollege
13:46
79
Koen Vos
Niftarlake College
13:47
80
GertJan Snel
Agnietencolege locat
13:47
81
Ronald Pauw
Alkwin College 1
13:52
82
Jelle Knol
SG Tabor
13:56
83
Lennart Jacobs
Broeckland College
13:57
84
Startnummer 1364
Kandinsky College Mo
13:59
85
Bram Gerritsen
Liemers College 1
14:00
86
NN
RSG Wolfsbos
14:01
87
Sebastiaan van der Lee
PSG Da Vinci College
14:02
88
Dick Roet
PSG Da Vinci College
14:03
89
Alex van de Veen
PSG Da Vinci College
14:03
90
Aron van Rheenen
Agnietencolege locat
14:04
91
NN
Koninklijke Scholen
14:04
92
Joris Kroeske
Agnietencolege locat
14:05
93
Startnummer 1281
Oostvaarderscollege
14:16
94
Arjen Cupido
CSG Jan Arentsz 1
14:21
95
Jip Leendertse
Niftarlake College
14:23
96
Startnummer 1277
Oostvaarderscollege
14:24
97
Robin van Maaren
Chr. Lyceum Apeldoor
14:30
98
Niels Ouwehand
Candea College
14:33
99
Pascal Meijer
Liemers College 1
14:35
100
Corne Theuns
Dongemond College
14:36
101
Tim Keijsers
Pleincollege Sint-Jo
14:38
102
Franc v.d. Linden
Pleincollege Sint-Jo
14:40
103
Robin Peerdeman
SG Tabor
14:41
104
Alan Verweij
De Goudse Waarden
14:50
105
Kars van der Gragt
CSG Jan Arentsz 1
14:51
106
Bart de Bruin
Broeckland College
14:51
107
Ramon Vermaak
Niftarlake College
14:59
108
Gerjan de Ruiter
Baudartius College 1
15:00
109
Anton Zaal
Broeckland College
15:03
110
Tim Wielens
Assink Lyceum
15:04
111
Daniel Addison
Berlage Lyceum
15:05
112
Wouter Lattmann
PSG Da Vinci College
15:11
113
Frank Oosterhof
Agnietencolege locat
15:13
114
Robin Jansen
Liemers College 3
15:14
115
Thomas Wassenaar
Koninklijke Scholen
15:15
116
Marc Hoogendoorn
Niftarlake College
15:16
117
Startnummer 1363
Kandinsky College Mo
15:16
118
Bastiaan van 't Schip
Niftarlake College
15:19
119
Oscar Kamps
PSG Da Vinci College
15:27
120
Simon Bakker
SG Tabor
15:30
121
Michael van Strien
Dongemond College
15:49
122
Daan Halma
Koninklijke Scholen
16:00
123
Jordy Jantz
RSG Wolfsbos
16:13
124
Brandon Branderhorst
Broeckland College
16:25
125
Henk van den Top
Agnietencolege locat
16:31
126
Dennis de Jong
PSG Da Vinci College
16:50
127
Justin Hays
CSG Jan Arentsz 1
17:13
128
Startnummer 1440
Arenhteem College
17:16
129
Peter Hiddink
Baudartius College 1
17:18
130
Andy Tsin
Niftarlake College
17:28
M 4, MEISJES KLAS 4+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ydwine van der Veen
CSG-Comenius
10:44
2
Marjan Doppen
Marianum Groenlo
10:55
3
Willemijn de Bruijn
Alkwin College 1
10:58
4
Eva Lubbers
Alkwin College 1
11:11
5
Manouk Los
Corderius College 1
11:13
6
Ellen van Vroonhoven
Pleincollege Sint-Jo
11:17
7
Maus Schijven
Nijmegese Scholengem
11:18
8
Vera Peters
Liemers College 2
11:23
9
Els Reuvekamp
Koninklijke Scholen
11:24
10
Sanne van Diepen
Pleincollege Sint-Jo
11:26
11
Susan Mulder
Agnietencolege locat
11:28
12
Lotte Schlief
Liemers College 2
11:29
13
Wendy Kamphof
Agnietencolege locat
11:41
14
Famke Molenberg
Baudartius College 1
11:47
15
Rosa Norp
Liemers College 2
11:50
16
Renate Zoon
Kandinsky College
11:51
17
Startnummer 1468
Oostvaarderscollege
11:52
18
Ilona Bekedam
Agnietencolege locat
12:00
19
Eline Spek
Kandinsky College
12:03
20
Alyd Braaksma
CSG-Comenius
12:07
21
Anne Marlene Monne
De Goudse Waarden
12:08
22
Lisa ten Hoopen
Het Assink Lyceum
12:12
23
Sophie ten Hoopen
Het Assink Lyceum
12:15
24
Roxanne Pouwels
Liemers College 1
12:16
25
Startnummer 1566
PSG Da Vinci College
12:19
26
Iris Verweij
Nijmegese Scholengem
12:23
27
Sophie Aferdinck
Het Assink Lyceum
12:25
28
Laura Vrijenhoek
De Goudse Waarden
12:26
29
Mayke Ticheloven
Marianum Groenlo
12:30
30
Dewy van der Valk
Agnietencolege locat
12:31
31
Mirna Jansen
Candea College
12:32
32
Startnummer 1467
Oostvaarderscollege
12:32
33
Marcia van Venrooij
Pleincollege Sint-Jo
12:38
34
Anna Kersten
Nijmegese Scholengem
12:40
35
Startnummer 1624
Arenhteem College
12:44
36
Diede Bouma
SG Tabor
12:46
37
Kimberley de Jong
Dongemond College
12:47
38
Laura Huvers
Kandinsky College
12:49
39
Eline Cox
Pleincollege Sint-Jo
12:51
40
Emma de Jong
Liemers College 2
12:55
41
Marieke Vroomen
Kandinsky College
12:56
42
Lisette Graafland
De Goudse Waarden
12:57
43
Alja Huibers
Kandinsky College
12:59
44
Joyce Heijstek
De Goudse Waarden
13:04
45
Renee van Dongen
Dongemond College
13:07
46
Lieke Verlooij
Dongemond College
13:08
47
Marloes Bogaarts
Dongemond College
13:09
48
Startnummer 1472
Oostvaarderscollege
13:10
49
Maura van der Molen
CSG Jan Arentsz 1
13:11
50
Maartje Roozeboom
Dongemond College
13:14
51
Startnummer 1565
PSG Da Vinci College
13:15
52
Maaike Juffermans
Pleincollege Sint-Jo
13:15
53
NN
CSG-Comenius
13:17
54
Marleen van Dijk
Corderius College 1
13:20
55
Marlijn ter Woerds
Het Assink Lyceum
13:21
56
Startnummer 1469
Oostvaarderscollege
13:22
57
Barbara Scgmidt
Alkwin College 1
13:22
58
Iris Toes
Pleincollege Sint-Jo
13:23
59
Startnummer 1470
Oostvaarderscollege
13:25
60
Ronna van Harskamp
CSG Jan Arentsz 1
13:26
61
Margo Dickhout
Nijmegese Scholengem
13:28
62
Dionne Jansen
De Goudse Waarden
13:29
63
Aniek Wiegers
Candea College
13:30
64
Aike van Ruitenbeek
Marianum Groenlo
13:31
65
Cindy Balvert
Candea College
13:33
66
Loes Klein Tanck
Marianum Groenlo
13:34
67
Yvet Brummelhuis
Het Assink Lyceum
13:45
68
Christie Gies
Liemers College 1
13:47
69
Startnummer 1563
PSG Da Vinci College
13:48
70
Leontien Weggen
Het Assink Lyceum
13:50
71
Linsey Freeke
SG Tabor
13:53
72
Evelien de Boer
SG Tabor
13:58
73
Lisa Berendsen
Liemers College 1
14:00
74
Paulien van den Berg
Corderius College 1
14:01
75
Startnummer 1623
Arenhteem College
14:05
76
Startnummer 1625
Arenhteem College
14:11
77
Marleen Steintjes
Liemers College 2
14:19
78
Clare Kroezen
Liemers College 1
14:19
79
Startnummer 1567
PSG Da Vinci College
14:23
80
Daniek Oosterink
CSG Jan Arentsz 1
14:26
81
Sara Koops
CSG Jan Arentsz 1
14:39
82
Loes Porskamp
Marianum Groenlo
14:42
83
Christianne Poortstra
De Goudse Waarden
14:54
84
Joyce Heutinck
Marianum Groenlo
15:10
85
Rachel Geus
Chr. Lyceum Apeldoor
15:37
86
Fleur Sigger
Chr. Lyceum Apeldoor
15:38
87
Karin Bos
Alkwin College 1
15:53
88
Linde Kraaijvanger
Liemers College 3
16:02
89
NN
Liemers College 3
16:09
90
Remke Halma
Koninklijke Scholen
16:14
91
Eline Bordeau
Baudartius College 1
16:16
92
Sarike Barczuk
Dongemond College
16:19
93
Marije Zwakman
Corderius College 1
16:29
94
Floor Mate
Baudartius College 1
16:34
95
Mandy Muller
Chr. Lyceum Apeldoor
16:47
96
Ester Brouwer
Corderius College 1
16:50
97
Startnummer 1564
PSG Da Vinci College
16:56
98
Ilse Brouwer
Koninklijke Scholen
17:09
99
Patty Brinkman
Liemers College 3
17:19
100
Dorris Sloot
Liemers College 3
17:40
101
Manon Weenink
Liemers College 3
17:41
102
Lisa van As
Koninklijke Scholen
20:04
103
Laura Lijbers
Chr. Lyceum Apeldoor
20:06
104
Anna Marit Popma
Corderius College 1
20:09
105
Anneliek v.d. Meulen
Baudartius College 1
21:57
www.missionolympic.nl
www.uitslagen.nl
30-05-2008 15:48