Uitslagenlijst 14e Kombij-Novotelloop

Badhoevedorp - Zondag 25 mei 2008

HEREN, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anton Borgstijn
Ter Aar
4:09
2
Flip Steenis
Amsterdam
4:53
3
Joost Mathijsen
De Bilt
4:56
4
Pepijn Garsten
Amsterdam
5:17
5
Jules Wipper
Amsterdam
5:24
6
Olav Kuiper
Badhoevedorp
5:43
7
Abel Dijkstra
Amsterdam
5:50
8
Jochem van Haak
Anna Paulowna
6:05
9
Rafie Egas
Badhoevedorp
6:32
DAMES, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marisa Belien
Amsterdam
4:35
2
Zola Zwerver
Amsterdam
4:41
3
Marlou Belien
Amsterdam
5:15
4
Sascha Egas
Badhoevedorp
5:59
5
Vivian Kuiper
Badhoevedorp
6:43
6
Katinka Duyvis
Badhoevedorp
6:47
7
Sarina Verhaar
Amsterdam
9:04
HEREN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dick van Rijn
Amsterdam
20:08
2
Ron Wipper
Amsterdam
20:55
3
Ruud Nieuwenhuis
Amsterdam
21:02
4
Alaaddin Vural
Badhoevedorp
21:25
5
Michiel Heijdeman
Amsterdam
21:59
6
Henk van Dijk
Amsterdam
23:10
7
Charles Borgsteede
Amstelveen
23:55
8
Koji Mizuki
Amstelveen
24:09
9
Tom Block
Amsterdam
24:29
10
Andy Foe
Amsterdam
26:14
11
Ton Wouters
Amsterdam
31:30
12
Henk van Lent
Haarlem
33:04
13
A van de Linden
Amsterdam
36:30
14
Cor van Velsen
Badhoevedorp
40:40
DAMES, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Els Raap
Amsterdam
20:49
2
Agnes Weel
Amsterdam
23:17
3
Jacqueline Edinxhoven
Amsterdam
23:22
4
Aldi Piels
Halfweg Nh
26:08
5
Ineke Brouwer
Amsterdam
26:09
6
Marleen Foe
Amsterdam
26:14
7
Tatjana Markaki
Amsterdam
26:29
8
Margreet Garsten
Amsterdam
27:56
9
Nienke Mathijsen
De Bilt
28:28
10
Marijke Slaman
Utrecht
28:28
11
Sandra de Graaf
Badhoevedorp
29:15
12
Coby Bosschert
Wijdewormer
35:13
HEREN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edwin van Dort
Amsterdam
33:45
2
Zeljko Obrenovic
Amsterdam
35:29
3
Betjan Kerklaan
Amsterdam
35:48
4
Martijn Hiensch
Amsterdam
35:53
5
Pjotr Janmaat
Amsterdam
37:07
6
Ronald Gordijn
Purmerend
38:01
7
Kees Krijgsman
Nieuw Vennep
38:19
8
Dick Rijntjes
Amsterdam
38:52
9
Rene Vermeulen
Hoofddorp
39:06
10
Marco Groot
Duivendrecht
40:27
11
Sander Speekenbrink
Badhoevedorp
42:14
12
Ben van Arum
Amsterdam
42:35
13
Roy Fijnhaar
Amsterdam
43:17
14
Tom Jaburg
Amsterdam
43:42
15
Ronald van Bakel
Hoofddorp
44:02
16
Walter Dekens
Amsterdam
44:15
17
Henry Lie
Amsterdam
44:21
18
Reinier Mathijsen
De Bilt
45:07
19
Fred Moolenaar
Amsterdam
45:37
20
Jeroen van der Schaaf
Amsterdam
45:55
21
Rob van Ritbergen
Amsterdam
46:43
22
Marco Lipmann
Badhoevedorp
47:09
23
Johan Rozestraten
Zwanenburg
47:36
24
Ramses Rikkert
Badhoevedorp
48:01
25
Jose Cubo
Amstelveen
48:24
26
Ewart Tamminga
Amsterdam
48:30
27
Danny de Jong
Landsmeer
48:41
28
Jeroen Stam
Diemen
48:53
29
Raimona Speckgens
Amsterdam
50:38
30
Nico Busker
Almere
50:45
31
Fred Haneveld
Amsterdam
50:54
32
Takahito Fujimoto
Amsterdam
51:05
33
Gijs Hilbers
Badhoevedorp
52:24
34
Harry Ebbink
Amsterdam
59:31
M45, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paul Barnhoorn
Noordwijk Zh
35:50
2
Wout Kleibrink
Nieuwveen
36:41
3
Chiel Kok
Noordwijkerhout
36:57
4
Sjaak van der Linden
Hoofddorp
38:13
5
Herman Verhaar
Amsterdam
38:38
6
Amit de Vogel
Amsterdam
38:59
7
Andre van Leeuwen
Halfweg Nh
39:58
8
Theo Noij
Mijdrecht
40:09
9
Winfried Falk
Aalsmeer
41:16
10
Klaas van der Veen
Almere
41:27
11
Kees Schilling
Badhoevedorp
44:37
12
Wim van Zalinge
Badhoevedorp
44:48
13
Vincent Haaker
Badhoevedorp
44:51
14
Harry Zaal
Zwanenburg
45:01
15
Jan Willem Voorham
Badhoevedorp
45:34
16
Robert Rodrigues Perei
Amsterdam
46:20
17
Jan Ruijter
Amsterdam
46:35
18
Theo van der Laan
Badhoevedorp
46:42
19
Peter Faassen
Amsterdam
47:51
20
Barend Borgstijn
Ter Aar
48:22
21
Dirk Spaargaren
Aalsmeer
48:55
22
Theo Wubs
Amsterdam
49:06
23
Rob van Staverden
Zwanenburg
51:18
24
Leo Swaan
Badhoevedorp
51:18
25
Rinco Boelens
Amsterdam
51:26
26
Rien Beekman
Badhoevedorp
51:45
27
Ferry Boer
Amsterdam
51:51
28
Pieter Nieuwolt
Hoofddorp
52:08
29
Sepp Nick
Aalsmeer
52:21
30
Henk Hilbers
Badhoevedorp
52:26
31
Wim Roozedaal
Amstelveen
52:45
32
Guillermo Correa Gonza
Amsterdam
53:25
33
Peter Roodenrijs
Zwanenburg
53:46
34
Herman Bosschert
Wijdewormer
53:54
35
Roy Kooks
Amsterdam
55:09
36
Ton Janmaat
Amsterdam
55:09
37
Rob Heeneman
Amsterdam
56:33
38
Edward Neering
Heiloo
56:53
39
Bo Bogaard
Heiloo
57:02
40
Louis Hegeman
Badhoevedorp
1:00:28
41
Martin de Goede
Hoofddorp
1:00:40
DAMES, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daniëlle Westra
Amsterdam
45:15
2
Lia Nijskens
Amsterdam
47:46
3
Baukje Verbruggen
De Kwakel
47:58
4
Annemarie de Gier
Amsterdam
49:57
5
Truda Schrama
Amstelveen
51:01
6
Henny van Limborgh
Badhoevedorp
52:43
7
Marjan Holla
Zwanenburg
52:48
8
Thecla van der Wal
Halfweg Nh
52:52
9
Ineke van der Galiën
Badhoevedorp
53:09
10
Annemarie Volmer
Halfweg Nh
55:28
11
Rosa Cabau-Satamans
Zwanenburg
56:11
12
Angelica Stevens
Amsterdam
57:16
13
Monika Nierop
Amsterdam
57:20
14
Inger van Leeuwen
Halfweg Nh
57:36
15
Rita Kuijper
Halfweg Nh
57:39
16
Petra van der Horst
Anna Paulowna
57:59
Deze loop is mogelijk geworden dankzij de geldelijke steun van vele
sponsors en de hulp van vele vrijwilligers. Hartelijk dank daarvoor!
Uitslagen.nl
26-05-2008 11:44