Uitslagenlijst 21e Trompper Optiek Golden Tenloop

Delft - Donderdag 1 mei 2008

JONG, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Siem Noorman
3:54
3:54
2
Jasper Wilhelm
3:58
3:58
3
Joey Buitink
4:00
3:55
4
Koen Brouw
4:11
4:10
5
Robin Taen
4:26
4:25
6
Kees va Lindert
4:28
4:28
7
Luuk Lispet
4:29
4:29
8
Nico de Gier
Delfgauw
4:31
4:30
9
Japer Put
4:32
4:32
10
Lans Noorman
4:33
4:32
11
Jurgen Sosef
4:38
4:20
12
Casper Wolf
4:41
4:34
13
Vera Ambrus
4:41
4:41
14
Bob van Puffelen
4:41
4:35
15
Thomas Bordewijk
4:41
4:35
16
Mike Schulte
4:43
4:41
17
Ole van heloma Lugt
's-Gravenhage
4:44
4:44
18
Bram van Beek
4:45
4:42
19
Hudhayfa Santosa
Delft
4:47
4:41
20
Jurriaan Hulsker
4:50
4:50
21
Jaimy vd Sande
4:51
4:36
22
Timon Taen
4:53
4:53
23
Pepijn Hulsker
4:55
4:55
24
Ryan Staal
4:59
4:59
25
Pepijn Boot
4:59
4:57
26
Tim Berenschot
5:03
4:59
27
Olivier vd Berg
5:06
5:02
28
Quintin Timmers
's-Gravenhage
5:11
5:01
29
Roemer Messerschmidt
5:13
5:13
30
Otto de Fraiture
Delft
5:23
5:23
31
Max Wessels
5:26
5:07
32
Pascal Boot
5:27
5:27
33
Marnix van Hunnik
Delft
5:28
5:19
34
Bart de Groot
5:28
5:20
35
Joris Gudde
5:31
5:31
36
Kamiel Scholten
5:33
5:33
37
Tibo Appel
5:35
5:33
38
Teun van der Klugt
AV '40
5:36
5:21
39
Koen van der Gaag
5:37
5:32
40
Zoé Bazalgette
5:37
5:32
41
Jochem vn Hees
5:40
5:40
42
Wouter van Puffelen
5:41
5:35
43
Robin van Dijk
5:43
5:40
44
Mattias Tuk
5:45
5:37
45
Tijmen Zemann
5:45
5:38
46
Tom Daman
5:48
5:44
47
Hugo de Fraiture
Delft
5:50
5:42
48
Govert Leijdens
5:52
5:52
49
Carlos Holscher
Delft
5:52
5:41
50
Jason Holscher
Delft
5:53
5:42
51
Cas Versteeg
Delft
5:53
5:53
52
Daan Kuijper
5:54
5:52
53
Jesse Birnage
5:58
5:45
54
Ian Rijnders
5:59
5:44
55
Tom Geers
5:59
5:41
56
Wiebe Uilenreef
5:59
5:35
57
Mats Cuhfus
6:01
5:42
58
Sven Versteeg
Delft
6:01
6:00
59
Jelle Bosten
6:02
6:02
60
Floris Boersma
Delft
6:03
6:03
61
Max van der Laan
's-Gravenhage
6:04
5:58
62
Thomas ten Haaft
Delft
6:06
6:03
63
Jimm Vrolijk
6:09
5:49
64
Julian Kowsoleea
Delft
6:11
6:05
65
Isaac tyler-Street
6:11
6:02
66
Jannick Kitsos
6:11
5:56
67
Marijn Kat
6:13
6:02
68
Siem Plomp
6:14
6:03
69
Liam van Alten
6:15
6:00
70
Stephan Kitsos
6:17
6:17
71
Daan Aartsen
's-Gravenhage
6:19
6:18
72
Annaliena Moerman
6:20
6:10
73
Jaap Paulissen
6:20
5:55
74
Thijd van Alten
6:22
6:07
75
Jannick Boek
6:22
6:14
76
Kelvin Langstraat
AV '40
6:22
6:07
77
Axel Birnage
6:25
6:14
78
Lars van Dijk
6:26
6:22
79
Jeremy Schuurman
6:27
6:22
80
Mees Jonkman
6:27
6:08
81
Didier van Geenen
6:30
6:07
82
Youri Bal
6:34
6:29
83
Martijn de Gier
Delfgauw
6:34
6:29
84
Thomas Noordzij
6:36
6:12
85
Robin Beijer
6:44
6:31
86
Youri van Geldrop
Delft
6:49
6:28
87
Karel van Bodegom
Delft
6:58
6:51
88
Nooraini Bordewijk
6:58
6:51
89
Merrick van Dongeren
7:01
7:01
90
Martijn van Dongeren
7:03
7:03
91
Tygo van der List
's-Gravenhage
7:04
6:56
92
Gene Timmers
's-Gravenhage
7:09
6:57
93
Jorn Slot
7:14
6:55
94
Jip Elders
7:32
7:12
95
Lisa Dekkers
7:35
7:35
96
Ingmar Boek
7:38
7:30
97
Juul Uilenreef
7:41
7:16
98
Teun de Groot
7:43
7:34
99
Steven van Heiningen
Delft
7:46
7:45
100
Trevor van Scheijndel
7:48
7:28
101
Julien Vleesenbeek
7:49
7:25
102
Nick Brand
7:51
7:40
103
Jens van Driel
8:07
7:46
104
Tommie Ruijgrok
8:07
7:59
105
Rik van Soldt
8:14
7:52
106
Joep Kuijper
8:28
8:28
107
Beau Liebe
's-Gravenhage
8:30
8:21
108
Nils Zoutendijk
8:32
8:07
109
Menno Flapper
Delft
8:38
8:32
110
Ruurd Stellinga
8:39
8:19
111
Wout van Oevelen
9:08
9:00
112
Casper Meijers
9:13
8:47
113
Loet van Langen
9:14
8:48
114
Jacob Schoones
9:43
9:35
115
Clara xi mediarilla Va
9:52
9:24
116
Merijn Maas
Delft
9:57
9:40
117
Dylano van der List
Delft
10:01
9:39
118
Sven Ma
10:48
10:19
119
Mink Korver
11:31
11:02
120
Zenn Poot
11:43
11:20
121
Thijs Hijdra
15:23
14:56
MEIS, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Diane van Es
3:41
3:41
2
Inge de Vreeze
's-Gravenzande
4:12
4:11
3
Noa Primatesta
Delft
4:12
4:12
4
Larissa Smit
4:14
4:14
5
Julie van Dam
4:19
4:19
6
Emma de Fraiture
Delft
4:19
4:18
7
Christy Schulte
4:20
4:20
8
Victoria Pelova
4:26
4:24
9
Anne Tromp
Delft
4:27
4:27
10
Oumaima Khamkhami
4:30
4:29
11
Lieke Gudde
4:34
4:34
12
Dorenda Zwaard
4:43
4:43
13
Eva Bosten
4:43
4:43
14
Suzannah Cunnington
Delft
4:44
4:42
15
Amber Geurts
4:49
4:48
16
Lotte Wisselo
4:50
4:48
17
Vita Primatesta
Delft
4:51
4:49
18
Christy Chan
4:58
4:58
19
Pien Mulder
Delft
4:59
4:59
20
Lise van Heiningen
Delft
5:02
4:56
21
Maaike de Rijk
Nootdorp
5:06
5:06
22
Eline Geers
5:10
5:00
23
Kyra Lexmond
Delft
5:15
5:13
24
Eline Wilmink
Delft
5:16
5:16
25
Julie van Spanje
5:17
5:08
26
Lauren Cunnington
Delft
5:17
5:08
27
Amber Kroon
5:18
5:13
28
Floor Bosten
5:30
5:27
29
René Wolf
5:32
5:23
30
Lisanne van Soldt
5:38
5:23
31
Jaimely Albers
5:46
5:34
32
Berend van Oevelen
5:46
5:38
33
Miloe Bosten
5:48
5:44
34
Sarah Meeder
5:49
5:35
35
Femke van Barneveld
5:49
5:37
36
Quinty van der List
's-Gravenhage
5:51
5:44
37
Britt van Driel
5:55
5:36
38
Zoë Chan
5:57
5:55
39
Fee Rijnders
6:03
5:49
40
Ilja Feijnenbuik
6:07
6:02
41
Celina von Berg
Delft
6:08
6:08
42
Eva de Ridder
6:09
5:49
43
Hannah tyler-Street
6:15
6:06
44
Stella ten Haaft
Delft
6:20
6:18
45
Kyra Boek
6:23
6:15
46
Eva Rouse
Delft
6:27
6:18
47
Britt Jonkman
6:27
6:10
48
Laura Gelpke
6:33
6:19
49
Maria van Lindert
6:36
6:36
50
Nicole Maas
Delft
6:36
6:19
51
Lola Kraus
Rijswijk Zh
6:43
6:36
52
Kim vd Haas
6:50
6:27
53
Isabelle van Geenen
6:51
6:28
54
Bente de Klerk Wolters
6:52
6:34
55
Sophie van Bodegom
Delft
6:58
6:50
56
Floor de Ridder
7:00
6:40
57
Kirsten van Driel
7:01
6:40
58
Isa Kat
7:05
6:55
59
Amy van der Meijden
7:14
6:57
60
Aimée Henry
7:18
7:04
61
Merel Hellemons
7:19
7:03
62
Amy Lin
7:21
7:10
63
Maartje Kronshorst
7:26
7:17
64
Tanja Hake
7:27
7:13
65
Tris vd Vlis
7:34
7:19
66
Mirte de Klerk Wolters
7:36
7:17
67
Kyra Nathoenie
's-Gravenhage
7:39
7:25
68
Alyssa Heeemskerk
Delft
7:39
7:15
69
Lore Tollenaar
7:43
7:13
70
Julia Hartel
7:44
7:44
71
Ezra van de Voorde
Delft
7:45
7:21
72
Lotta Moerman
7:54
7:44
73
Janneke Robers
7:56
7:48
74
Qianie Heerspink
8:03
7:44
75
Elise Meeder
8:10
7:48
76
Danila Albers
8:10
7:59
77
Demi Brand
8:20
8:08
78
Noa dax Bijl
8:24
8:09
79
Joanna Aarts
8:26
8:01
80
Veerle Meijers
8:33
8:07
81
Rosan vd Vlis
8:35
8:17
82
Julie Hellemons
8:36
8:19
83
Nathalie Kroepmans
8:48
8:34
84
Sylvie Bettendorf
8:49
8:28
85
Annika Diepenbroek
8:51
8:46
86
Sanna Goeman
Pijnacker
8:52
8:40
87
Amy Driesse
8:54
8:28
88
Gala Eijgermans
9:11
8:54
89
Linde van Langen
9:12
8:45
90
Julia Cuhfus
9:40
9:15
91
Malissa van der List
Delft
10:01
9:39
92
Tessa Wubben
15:23
15:10
MAN, 2,5 KM FUN-RUN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Hans Bosten
9:04
9:00
2
Tom de Vreede
9:17
9:15
3
Lion Tan
Ell
10:08
10:08
4
Youri Schuurman
10:15
10:12
5
Gijs Rebel
10:19
10:19
6
David Kok
11:06
11:06
7
Ronald van Steeg
12:45
12:44
8
Michel van Rooij
14:16
14:10
VROUW, 2,5 KM FUN-RUN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
San-San Chang
Rotterdam
11:53
11:53
2
Lisa Massar
12:15
12:14
3
Aranka Wichers
12:19
12:17
4
Mariette Suyker
12:29
12:25
5
Franke Wijtenburg
12:49
12:44
6
Saskia Wessels
13:07
13:03
7
Carlijn Kerdijk
13:12
13:08
8
Jiska vd Leur
13:24
13:20
9
Sophie Lamens
13:24
13:19
10
Margré Ballast
15:44
15:40
11
Ineke Kouwenberg
16:21
16:16
JONG, 2,5 KM FUN-RUN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Leon van den Broek
9:30
9:30
2
Bas Becker
Nootdorp
9:31
9:30
3
Milco Feijnenbuik
9:40
9:40
4
Mathijs Merks
9:42
9:41
5
Jesper Nijboer
9:45
9:45
6
Joost Wessels
10:19
10:19
7
Justus Leijdens
10:35
10:32
8
Frank Mostert
10:39
10:39
9
Boyd Wallien
10:42
10:42
10
Ralph Yusif
11:00
10:59
11
Jeroen Beek
11:00
10:57
12
Connor Boshuijer
11:32
11:25
13
Willem Jan van der Meu
11:41
11:41
14
Erik van den Broek
11:46
11:46
15
Mitchell Burgwal
11:57
11:57
16
Felix Kok
12:04
12:04
17
Patrick Beek
12:07
12:04
18
Robbie van Steeg
12:41
12:39
19
Mark Overes
12:42
12:42
20
Steyn Veltmeijer
12:47
12:47
21
Damien van der Laan
's-Gravenhage
12:48
12:47
22
Menno Kouwenberg
13:15
13:10
23
Mitchell de beauvesier
13:18
13:18
24
Bastiaan Rijnbeek
13:52
13:51
25
Brijan Roessen
14:07
14:04
26
Sam Orsel
14:13
14:08
27
Fabian Ballast
15:00
14:55
MEIS, 2,5 KM FUN-RUN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Corinde van Es
9:22
9:22
2
Reinet van der Wal
10:12
10:12
3
Inge Mostert
10:24
10:24
4
Linda van Steeg
10:31
10:31
5
Eline de Vreeze
Olympus '70
10:35
10:33
6
Wies Rebel
11:08
11:08
7
Maaike Schreurs
Delft
11:10
11:07
8
Nina Gudde
De Wilde Bende
11:11
11:11
9
Juliette van Berkum
Delft
11:37
11:34
10
Celine Smit
De Wilde Bende
11:42
11:41
11
Annick Brouw
11:44
11:42
12
Sophie van Dam
11:44
11:43
13
Emma Hersbach
De Wilde Bende
11:53
11:52
14
Nina Ambrus
11:57
11:56
15
Kim van Meurs
12:02
12:02
16
Lisa Goossen
De Wilde Bende
12:09
12:08
17
Noreen Draaisma
12:11
12:09
18
Aukje Veltmeijer
12:14
12:14
19
Lian VanRooij
12:32
12:27
20
Anouk Wichers
12:34
12:32
21
Kim de Bie
12:49
12:45
22
Joelle Bosten
13:03
13:02
23
Eva Boelsma
13:07
13:04
24
Luka de Heij
13:15
13:11
25
Kim Boelsma
13:54
13:50
26
Daniëlle Tuk
14:08
14:08
27
Elise van Berkum
Delft
14:18
14:15
28
Berkien Noella
Delft
14:22
14:20
29
Mila de Heij
15:11
15:08
30
Sterre Hoogendoorn
15:22
15:19
31
Berkien Sheryl
Delft
15:41
15:41
MAN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Teun vd Meulen
Sparta
16:09
16:08
2
Harmen Perk
16:18
16:17
3
Reinier Burgemeester
Dordrecht
16:40
16:39
4
Lion van Egmond
AV '40
16:45
16:44
5
Huub Redegeld
17:22
17:22
6
Leon Steurink
18:07
18:05
7
Kees Olsthoorn
18:18
18:16
8
Wesley vd Harst
18:22
18:21
9
Roeland van Egmond
AV '40
18:30
18:29
10
Lodewijk van Dongen
18:49
18:47
11
Wijnand Renaud
18:58
18:57
12
Paul vd Burg
19:30
19:28
13
Jelle de Kleine
Haag Atletiek
19:36
19:35
14
Fred van Berkum
De Koplopers
19:38
19:36
15
Arjan vd Borg
19:39
19:38
16
Evert Bijl
Pijnacker
19:39
19:38
17
Gianpaolo Lorito
19:45
19:43
18
Michel Out
19:47
19:44
19
Alwin vd Brand
Total Nederland NV
19:49
19:41
20
Jonas Bakker
19:51
19:51
21
Alarik Melse
19:55
19:53
22
Guido Breedveld
20:00
19:58
23
Thijs van Dam
20:02
20:01
24
Joeri Smit
20:07
20:05
25
René van Eekelen
the Hague Road Runne
20:10
20:08
26
Guido van Duinen
20:10
20:08
27
Andries Smit
20:13
20:11
28
Eric Melse
20:14
20:12
29
Jan Passchier
Haag Atletiek
20:26
20:23
30
Leo Tolboom
20:33
20:30
31
Sjoerd van der Sluis
20:33
20:29
32
Maarten van Hees
20:40
20:36
33
Jurn Bezemer
Den Hoorn Zh
20:54
20:45
34
Daan Tromp
21:06
21:02
35
Stefan Zwinkels
21:10
21:06
36
Dennis Buitendijk
21:11
21:08
37
Nijs de Graaff
21:13
21:09
38
Thomasvan Boheemen
21:16
21:15
39
Niels domino Pizza
21:22
21:03
40
Ruud Verheijde
21:40
21:34
41
M van Dam
21:47
21:45
42
Vincent Olsthoorn
21:51
21:49
43
Nartijn vd Steuijt
Total Nederland NV
21:52
21:47
44
Roel de Laamé
21:54
21:51
45
Jorn Reedijk
21:56
21:45
46
Bas Tromp
21:58
21:53
47
Stoffel domino Pizza
22:10
21:51
48
Martin van de Voorde
Delft
22:20
22:11
49
Kees Lukas
22:33
22:32
50
Hans den Hollander
22:35
22:24
51
Alexander vd Boogaard
22:39
22:37
52
Leon Haas
22:43
22:32
53
Niels Tromp
22:48
22:46
54
Rob Braat
22:51
22:34
55
Randy Beij
22:58
22:49
56
Leo de Krom
23:01
22:58
57
Killian Weltens
23:03
23:00
58
Hans de Groot
23:05
23:01
59
Wout Toet
23:10
23:05
60
Pascal van den Bosch
's-Gravenhage
23:13
23:10
61
Wouter Wessels
23:16
23:12
62
Leen Harteveld
23:17
23:14
63
Michel Roelofs
Total Nederland NV
23:23
23:17
64
Bastiaan Koenen
23:24
23:16
65
Leandes Pas
23:26
23:23
66
Ruud Koops
23:29
23:24
67
Sjoerd Thijsse
AV '40
23:37
23:27
68
Jw Pijpstra
23:42
23:40
69
Carlo van Lingen
Total Nederland NV
23:45
23:37
70
Joost domino Pizza
23:59
23:41
71
Rens Allewelt
24:03
23:57
72
Raoul Guda
Delft
24:06
24:04
73
Bertus Klarenbeek
24:07
24:07
74
Noud Doornheim
24:10
24:08
75
Eric Kroon
24:20
24:16
76
Hans Doets
24:22
24:12
77
Kees Aarssen
Delft
24:29
24:16
78
Niels van Waardenburg
Schipluiden
24:37
24:31
79
Olivier Gleijm
Rijswijk Zh
24:40
24:39
80
Paul Kemps
24:40
24:39
81
Chauncey Kaldenhoven
Delft
24:44
24:39
82
Peter Reinerie
Den Hoorn Zh
24:58
24:51
83
Arjan Ruijgrok
25:03
24:58
84
Eric Bijsterveld
25:12
25:06
85
Joey Schaasberg
25:16
25:08
86
Lent Wageveld
25:19
25:16
87
Hidde Westra
25:26
25:18
88
Rik vd Band
25:27
25:23
89
Wouter Gerssen
Delft
25:45
25:34
90
Sjors Massar
25:53
25:39
91
Peter Stivaktas
25:59
25:47
92
Arjen Eggermont
Voorburg
26:00
25:55
93
Hans van Waardenburg
Cialfo
26:04
25:58
94
Cor Langstraat
Loopgroep Fortuna
26:09
25:47
95
Jeroen Maas
Delft
26:17
26:11
96
Maarten Gribnau
26:22
26:05
97
Arjan smaling-Brouwers
26:24
26:17
98
Jan Achterhof
Den Hoorn Zh
26:24
26:10
99
Anke Schouten
26:35
26:24
100
Sven Treurniet
26:40
26:30
101
Tukker Kuipers
26:40
26:28
102
Michel van Osch
26:46
26:33
103
Rene Boegborn
26:47
26:43
104
Martin Doolman
26:55
26:41
105
John Körver
27:01
26:56
106
Arend Visser
Total Nederland NV
27:08
27:02
107
Robert Warnaar
27:19
27:16
108
Walter Sieval
27:19
27:03
109
Marco de Mos
27:22
27:18
110
Michel de Nijs
Loopgroep Fortuna
27:31
27:08
111
Bas Gieltjes
Loopgroep Fortuna
27:31
27:08
112
Frank Massar
27:32
27:18
113
Jos Westgeest
Total Nederland NV
27:37
27:30
114
Zoro Moerman
Rijswijk Zh
27:37
27:32
115
Francesco De Stefano
Rijswijk Zh
27:38
27:33
116
Ferdy Koot
Delft
27:45
27:29
117
Frans vd Wel
27:53
27:40
118
Tim vd Pas
27:54
27:37
119
Marcel vd Gaag
28:01
27:57
120
Erwin de Ruiter
28:06
27:52
121
Peter Buitendijk
28:07
27:58
122
Wietse Jongsma
Loopgroep Fortuna
28:13
27:50
123
Jan Wit
Pijnacker
28:21
28:01
124
Pim van Boxmeer
Delft
28:24
28:11
125
Ad den Toom
28:24
28:10
126
Ron Remie
Delft
28:25
28:13
127
Michel Krul
28:29
28:13
128
Jan Holierhoek
Delft
28:30
28:25
129
Dick Rotmans
28:45
28:34
130
Sebastiaan Paap
28:46
28:34
131
Erik Stienen
Total Nederland NV
28:50
28:43
132
Wim Suiker
28:56
28:51
133
Peter van Hemmen
29:00
28:42
134
Cor Dijkgraaf
Delft
29:02
28:48
135
Rien Houtman
29:02
28:49
136
Jan Elderhorst
29:11
28:50
137
Ben Nijboer
Loopgroep Fortuna
29:13
28:51
138
Gerben Kerkhof
Delft
29:23
29:14
139
Manvel Isings
29:30
29:18
140
Gerard van Vuine
29:34
29:16
141
Jeroen Brand
29:46
29:39
142
Bram Noordam
29:48
29:31
143
Victor hoya Martinez
De Koplopers
29:48
29:28
144
John Colijn
Delft
29:49
29:43
145
Louis Zwarts
29:50
29:41
146
Cas van Winden
29:54
29:48
147
Mohamed Elghlan
Delft
30:00
29:56
148
Ton Veldman
30:00
29:40
149
Gerit van Tol
30:06
29:56
150
Erwin Reedijk
30:06
29:51
151
Geerhard Hannink
30:26
30:18
152
Toon Boxmeer
30:34
30:29
153
Paul Smit
AV '40
30:36
30:25
154
Arthur Wijnen
30:57
30:40
155
René van Velden
30:58
30:48
156
René van Gulik
Delft
31:18
30:54
157
Henk Oudshoorn
31:23
30:58
158
Cor Dam
De Koplopers
31:26
31:03
159
Martin Bruijn
De Koplopers
31:32
31:10
160
Mario van Marwijk
31:41
31:21
161
Van Wingerden
31:43
31:21
162
Coen Terlouw
31:50
31:45
163
Roland Otto
Delft
32:12
32:01
164
Jhon Verhaar
32:15
32:07
165
Bart van der Kooy
32:31
32:18
166
Lucas Rozenboom
32:31
32:18
167
Henk Bodewes
De Koplopers
33:29
33:20
168
Peter Berghuis
33:29
33:16
169
Piet Tetteroo
AV '40
33:35
33:23
170
Peter Meynens
33:36
33:24
171
Simke Kamphorst
33:51
33:26
172
Wim Albers
RRZ
34:26
34:07
173
Sidney Morais
34:30
34:23
174
Jaap Legerstee
34:30
34:13
175
H Koster
34:32
34:09
176
Leo Wiersma
Den Hoorn Zh
34:32
34:19
177
John van Wieringen
34:53
34:39
178
Wim Goeman
De Koplopers
36:11
35:47
179
Wim van Velzen
De Koplopers
36:14
35:48
180
Arjan Droppert
36:14
35:51
181
Peter Blokland
36:25
36:18
182
Koos Blokland
36:30
36:24
183
Rob Pronk
37:30
37:19
184
Tom Walvius
37:33
37:13
185
Minze Walvius
37:51
37:31
186
Joren Alberts
38:52
38:37
VROUW, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marjanne Nelisse
19:56
19:55
2
Marjolein van Marrewij
20:52
20:51
3
Jasmijn Rost
20:57
20:57
4
Esther Hartman
21:04
21:02
5
Karlijn van Es
21:12
21:11
6
Sandra Klarenbeek
21:21
21:20
7
Anouk Kruiswijk
21:29
21:28
8
Christine van Staaldui
22:09
22:06
9
Ank Goeman
De Koplopers
22:40
22:37
10
Ellen Melse
22:43
22:43
11
Sabine Reinerie
Den Hoorn Zh
22:55
22:48
12
Martina Rothfusz
's-Gravenhage
23:00
22:57
13
Esmee Kroon
23:17
23:14
14
Saskia Zwaard
23:22
23:21
15
Maaike Eken
23:23
23:22
16
Sanne Oord
23:45
23:43
17
Nelette Leerdam
24:15
24:13
18
Nick Vissers
Total Nederland NV
24:39
24:31
19
Annette Solleveld
25:05
25:03
20
Vivienne van Woerkens
25:16
25:06
21
Linda Wisselo
25:17
25:02
22
Thea van de Steuyt
25:21
25:11
23
Hilde van Duijn
25:31
25:22
24
Judith de Jongste
25:34
25:19
25
Marian van Zijl
25:59
25:51
26
Mirjam Biegstvaaten
26:01
25:53
27
Sylvia Letsch
Total Nederland NV
26:15
26:08
28
Anneloes vd Lans
Total Nederland NV
26:16
26:09
29
Martine Oosterling
26:24
26:15
30
Maud Boegborn
26:45
26:41
31
Marga Sierkstra
Gemeente Delft
27:02
26:56
32
Véronique Hersbach
Rijswijk Zh
27:05
27:02
33
Lisette Elsinga
Weesp
27:07
26:55
34
Map Elderhorst
27:22
27:02
35
Patricia de Jager
27:27
27:22
36
José Houben
27:36
27:31
37
Anja Kropmans
Gemeente Delft
27:42
27:36
38
Annet van der Horn
27:42
27:27
39
Karen de Koning
27:51
27:38
40
Karen Vermeulen
27:51
27:42
41
Wendy Dumay
Delft
27:53
27:40
42
Tineke Derwort
Delft
27:53
27:40
43
Ingeborg Henkes
De Koplopers
27:56
27:35
44
Sandrine Henry
28:09
27:59
45
Yvon Vreugdenhil
28:12
28:04
46
Sonja vd Toorn
28:14
28:05
47
Mieke Vermeulen
Loopgroep Landlopers
28:21
28:01
48
Jackelien Barendse
Den Hoorn Zh
28:25
28:14
49
Ernie Dalu
Delft
28:25
28:15
50
Bibi Rebel
28:26
28:23
51
Birgit Malecki
28:26
28:24
52
Mary Horsten
Loopgroep Fortuna
28:29
28:08
53
Leny de Vos
28:32
28:24
54
Petra Hoya Martinez
De Koplopers
28:41
28:21
55
Britt van Halem
28:53
28:34
56
Lizanne van Paassen
29:02
28:44
57
Rosanne van Diepen
29:08
28:52
58
Lisette van der Heijdt
29:12
29:01
59
Martine vd Water
Loopgroep Fortuna
29:13
28:52
60
Marie-Louise Jonker
Zoetermeer
29:16
28:59
61
Carla Scholtes
De Koplopers
29:21
29:00
62
Carola Pagie
's-Gravenhage
29:23
29:15
63
Nienke Schaar
Delft
29:24
29:15
64
Anneke de Vries
29:24
29:10
65
Charlotte Meijer
Delft
29:24
29:16
66
Marian Kleijn
29:27
29:14
67
Anja van Schie
29:29
29:18
68
Jane Chang
Rotterdam
29:30
29:28
69
Francis Simonis
29:36
29:15
70
Helma Vonk
29:37
29:15
71
Femke Paap
29:38
29:31
72
Eva Jansen
29:39
29:25
73
Liesbeth Guda
Delft
29:39
29:25
74
Cynthia Post
29:40
29:20
75
Yvonne Hake
29:41
29:30
76
Frida Hannink
29:42
29:34
77
Esther Fortman
29:43
29:38
78
Marijke Quik
Voorburg
29:48
29:43
79
Helga Hoogstraten
Voorburg
29:48
29:43
80
Eveline Koster
Gemeente Delft
29:51
29:45
81
Marian Loth
29:52
29:48
82
Margo Weijer
29:55
29:39
83
Kin Hazeu
29:56
29:40
84
Ellen Rebel
29:57
29:53
85
Bianca van Heijst
30:05
29:58
86
Dianne van der Kleij
Delft
30:32
30:21
87
Renate Bootsma
30:32
30:22
88
Laura Haye
Rijswijk Zh
30:37
30:28
89
Astrid Overvoorde
Delft
30:38
30:28
90
Janny Gort
30:43
30:33
91
Els van Geldrop
Delft
30:43
30:24
92
Angelica van der Deijl
Delft
30:51
30:44
93
Wilma Don
30:58
30:42
94
Michelle Pronk
30:58
30:48
95
Rineke Groenewegen
Rijswijk Zh
31:03
30:59
96
Bea Uijlenbroek
Delft
31:03
31:00
97
Saskia van Toorn
Zoetermeer
31:12
30:56
98
Karin van de Meer
31:26
31:02
99
Carla vd Akker
31:27
31:23
100
Helma Winkler
31:41
31:22
101
Jolande Waaijer
De Koplopers
31:53
31:49
102
Sandy Dukker
Delft
31:59
31:47
103
Elly Alting
's-Gravenhage
32:13
32:01
104
Pauline van Soldt
De Koplopers
32:18
31:57
105
Maxime van Boheemen
Zoetermeer
32:38
32:21
106
Ingrid Kooijmans
Loopgroep Fortuna
32:42
32:21
107
Monique de Rijk
Nootdorp
32:42
32:29
108
Hetty Bos
AV '40
32:42
32:30
109
Ilonka Zengerink
Pijnacker
32:43
32:30
110
Annet Manders
33:06
33:01
111
Lenny Windmeijer
Loopgroep Fortuna
33:14
32:51
112
Saskia Cornets de Groo
's-Gravenhage
33:14
33:09
113
Eline Meinen
De Koplopers
33:29
33:09
114
Monique Bos
Rijswijk Zh
33:29
33:21
115
Joke Wageveld
33:29
33:12
116
Ursula Hoogervorst
Delft
33:38
33:26
117
Merel vd Lely
Rijswijk Zh
33:42
33:32
118
Marian Nijboer
Loopgroep Fortuna
33:47
33:23
119
Cathy Droppert
33:47
33:26
120
Marja de Ruiter
Loopgroep Fortuna
33:47
33:24
121
Francis Benthem
Delft
33:51
33:27
122
Ingrid Taal
's-Gravenhage
33:56
33:42
123
Rielle van Puffelen
33:57
33:53
124
Evelyn Quettier
34:02
33:54
125
Sonja Cuperus
34:27
34:08
126
Josien Drenthen
34:28
34:04
127
Vanessa Smits
Total Nederland NV
34:29
34:23
128
Marja van Valen
De Koplopers
34:32
34:09
129
Carolien Wiersma
Den Hoorn Zh
34:32
34:18
130
Jacqueline Treurniet
35:11
34:54
131
Claudia van Tol
35:20
35:11
132
Sanne Pronk
35:24
35:13
133
Ingeborg Levering
35:34
35:19
134
Jeannette Smit
AV '40
36:08
35:57
135
Elise van Veen
Delfgauw
36:10
35:48
136
Michelle Aalbertsberg
De Koplopers
36:11
35:49
137
Sylvia Meijer
De Koplopers
36:14
35:49
138
Femke Meijer
Delft
36:14
35:50
139
Astrid Isings
37:13
37:01
140
Zerline Broekman
37:30
37:19
141
Jane Pawirojadjo
38:54
38:38
142
Laura Kalfsvel
39:16
39:05
143
Ciska van ´t Hof
Delft
40:07
39:56
MAN, 10 KM RECREATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Reinout Polder
35:06
35:02
2
Jelle Zwinkels
35:42
35:37
3
Gregory Bazalgette
36:26
36:26
4
Erik van der Hoeven
36:46
36:41
5
Rene de Lange
's-Gravenhage
36:55
36:49
6
Jelle Roozenburg
37:18
37:12
7
Ron Meijer
37:19
37:13
8
Arjen van Velden
37:37
37:35
9
Cor Kuyvenhoven
37:58
37:57
10
Han Baas
38:08
37:59
11
Wim van Velden
38:11
38:05
12
Rick Duijndam
Den Hoorn Zh
38:16
38:09
13
Dennis van Rijn
38:19
38:14
14
Frans Dekker
38:34
38:32
15
Henk Vollebregt
38:36
38:30
16
Robbert Tinneveld
38:37
38:31
17
Paul Hendriks
38:41
38:28
18
Jan Berendse
39:07
39:06
19
Rene vd Stap
39:27
39:19
20
Mark Eijgelsheim
39:42
39:18
21
Ruud Nobel
39:48
39:38
22
Ruben de Bel
39:56
39:49
23
Rslf vd Bos
39:58
39:52
24
Bart Daman
40:00
39:51
25
Ruud van Geest
De Lier
40:05
39:57
26
Ronald van Mil
40:09
39:54
27
Thibald Holscher
Gemeente Delft
40:13
40:02
28
Peter Hoogendoorn
40:13
40:07
29
Salvatore Dessi
40:13
40:00
30
Frank de Ruijter
40:15
40:05
31
Daan Virmirni
40:24
40:17
32
Rinie van Marrewijk
40:27
40:24
33
Martijn Westhoff
40:29
40:16
34
Peter Boes
40:30
40:13
35
Piet vd Scheer
40:33
40:27
36
John Klijsen
40:34
40:16
37
Ton van Leeuwen
Delft
40:37
40:16
38
Ruud van Zwet
Maasdijk
40:39
40:31
39
Joost van den Ende
40:42
40:35
40
Cock Hazeu
40:43
40:36
41
Rene Daemen
40:49
40:41
42
Jeroen Vijverberg
Berkel en Rodenrijs
40:52
40:39
43
Bert Mostert
40:52
40:47
44
René Wisselo
40:56
40:46
45
Harm Slijper
40:58
40:47
46
Martijn Haring
41:01
40:50
47
De Gruijter
Rijswijk Zh
41:08
40:51
48
Wouter Bruys
41:11
40:58
49
John vd Kroft
41:15
41:09
50
Ed vd Kroop
41:17
41:11
51
Erik Hendriks
41:19
41:05
52
Raymond Langelaan
's-Gravenhage
41:21
40:48
53
Johan Stolze
41:23
41:16
54
Marc Molendijk
41:28
40:58
55
Vincent van Aalst
41:28
41:23
56
Jasper van Meeuwen
41:29
41:21
57
Ronald Wilschut
De Koplopers
41:30
41:18
58
Hans Stijger
41:33
41:24
59
Hendrik-Jan Bloemert
41:34
41:22
60
Nabil el Battiou
41:40
41:12
61
René Ambrus
41:43
41:37
62
Patrick Huijding
Schiedam
41:49
41:42
63
Chris Boers
41:51
41:31
64
Conrad Alleblas
41:53
41:52
65
Jan Janse
41:55
41:41
66
Jan Neutel
Delft
41:56
41:49
67
Paul van de Castel
Haag Atletiek
41:56
41:16
68
John van Zweeden
's-Gravenhage
41:58
41:49
69
Ruud Wissenburg
41:59
41:44
70
Dick Lam
42:00
41:56
71
Paul vd Knaap
42:05
41:57
72
Piet t Hart
42:06
41:50
73
Niels Hendriksen
42:07
41:57
74
Wout Verkade
42:09
41:55
75
Jan Moraal
42:13
41:55
76
Rutger Thung
42:21
42:09
77
Hans Verboom
Haag Atletiek
42:24
42:07
78
Hans vd Sande
42:25
42:17
79
Jan Massar
De Koplopers
42:27
42:18
80
Dennis Mooldijk
's-Gravenhage
42:27
41:44
81
Vincent Mos
42:32
42:18
82
Rutger Timmermans
42:39
42:00
83
Paul van Broekhoven
42:39
42:31
84
Menno Emmink
42:44
42:20
85
Rikkert vd Veer
42:47
41:38
86
Peter Tetteroo
42:47
42:24
87
Aad Zwinkels
42:49
42:49
88
Jan van der Wal
42:50
42:44
89
Eduard Bordewijk
42:51
42:34
90
Ronald Storm
42:52
42:44
91
Roland Brand
42:54
42:29
92
Sytze Mollema
42:56
42:26
93
Rob Peeters
42:58
42:53
94
Zier Running
42:59
42:39
95
Frans vd Weijden
42:59
42:52
96
Frans Louter
42:59
42:46
97
Ton Kruiswijk
43:03
42:59
98
Marcel Blokland
43:04
42:56
99
Loek Schulte
43:06
42:46
100
Thijs Strobos
Delft
43:06
42:55
101
Jan Bijl
43:16
43:00
102
Ruben Laguna
43:17
43:03
103
Ted Verhulst
43:18
43:08
104
Kees de Hoog
43:19
43:11
105
Ruben Loef
Loopservice.nl
43:23
42:46
106
Maurice Piguillet
43:24
42:10
107
Sieto de Vreeze
's-Gravenzande
43:24
43:15
108
Hans Verbeek
43:26
43:14
109
Wim vd Knaap
43:26
43:10
110
Erik Mookhoek
43:28
42:26
111
Jos van Dorp
43:29
43:20
112
Guus Koelman
43:30
43:15
113
Henk Breugom
43:33
43:26
114
Eric vd Does
43:39
43:29
115
Nicolaas Tollenaar
43:40
43:16
116
Rene Vrijmoed
Rijswijk Zh
43:41
42:56
117
Frans van Oosterom
43:41
43:35
118
Marcel Raaphorst
De Koplopers
43:43
42:43
119
Geert Jan Westra
43:44
43:17
120
Diego Kooij
43:46
43:12
121
CJ van der Vegte
's-Gravenhage
43:47
43:13
122
Edward Nijboer
43:50
43:48
123
Laurens Kok
43:53
43:42
124
Pieterjan Griep
43:58
43:50
125
Hans vd Bers
44:00
43:40
126
Robert Bekenes
Delft
44:01
42:46
127
Jeroen Kaldenhoven
Delft
44:01
43:41
128
Jeroen Kraan
44:02
43:45
129
Maarten Jung
44:04
43:54
130
Jelle Heins
44:10
44:03
131
Ruud Schrijver
44:13
43:58
132
Christian Marc van 't
Delft
44:14
44:03
133
Joop Kwak
Delft
44:15
43:34
134
Aat van Holsteijn
44:16
44:07
135
Martin Pronk
44:17
44:11
136
Ian Galloway
Delft
44:17
43:39
137
Henk van Hagen
44:19
44:12
138
Kees vd Bos
44:19
44:08
139
Leo Heijdra
44:20
43:53
140
Jeroen Ruigrok
44:21
44:02
141
Michel Boers
44:21
44:11
142
Richard Woutersen
44:23
44:14
143
Rody Warnaar
44:23
44:09
144
Arthur Boerma
's-Gravenzande
44:24
44:11
145
Ron Noordhoek
44:26
44:08
146
Peter van Dijk
44:27
44:20
147
Mattie van Weeren
Naaldwijk
44:28
44:14
148
Sybe Sinnema
Delft
44:31
44:18
149
Hilair Zwinkels
44:31
44:21
150
Wichert Put
44:32
44:13
151
Johan de Gelder
Den Hoorn Zh
44:32
44:24
152
Alidin Niztayev
44:34
44:02
153
Harrie Boerkamp
44:35
44:06
154
Pieter vd Valk
44:37
43:20
155
Perry Windmeijer
Delft
44:39
44:17
156
Marcel Bruggeman
44:43
44:26
157
Jan van Duinen
44:45
44:35
158
Ronald van den Berg
Delft
44:45
44:05
159
Martin Buitelaar
44:46
44:17
160
Emile R van Egmond
Delft
44:52
44:34
161
Bas Roseleur
Berkel en Rodenrijs
44:54
44:41
162
Stefan Tekelenburg
44:57
43:50
163
Hans van Dalen
45:00
44:48
164
Ron Jense
Delft
45:03
45:02
165
Peter Bovenlander
45:03
44:08
166
Martien Koene
45:05
44:46
167
Arjan van Ettinger
's-Gravenzande
45:06
44:26
168
Rene Bezemer
45:06
44:39
169
Michiel Berendrecht
45:09
44:52
170
Rogier de Vries
Delfgauw
45:11
45:01
171
Bert vd Ende
45:12
44:13
172
Wouter Hooghiemstra
's-Gravenhage
45:14
44:57
173
Cor Olsthoorn
Gemeente Delft
45:14
44:41
174
C van Zeijl
45:15
44:57
175
Ton Hoeks
45:16
45:02
176
Frank Olsthoorn
45:16
44:26
177
Taco Boot
45:17
45:17
178
Eric Huls
45:19
45:14
179
Taco Vleesenbeej
45:21
44:37
180
Jeroen vd Luitgaarden
45:21
44:36
181
Geert Bruys
45:21
45:08
182
Rene Boegborn
45:26
44:25
183
Michel Beukers
45:27
44:44
184
John van der Ende
Delft
45:28
45:17
185
Andre Bolhuis
45:33
45:29
186
Iwan Meynaar
45:34
45:05
187
Math Paping
45:41
45:41
188
Richard Holland
45:41
44:39
189
Kees Vreugdenhil
45:46
44:59
190
Andre Elskamp
45:48
45:30
191
Bernhard Thieme
45:48
44:57
192
Rudger 't Hart
Delft
45:49
45:26
193
Peter Bos
45:49
44:45
194
Rob Barendegt
's-Gravenhage
45:50
45:24
195
Martijn Verbeij
45:52
45:18
196
Bart Kamps
45:53
45:42
197
Ernst-Jan Bosman
De Koplopers
45:54
45:45
198
Leslie Beks
45:55
45:46
199
Edgar Pescadinha
's-Gravenhage
45:55
45:40
200
Johan Lamboo
Delft
45:55
45:00
201
Oscar Laguna
45:56
45:41
202
Bram Hunink
Delft
45:56
45:27
203
Adrie van Schaik
Krimpen aan den IJss
45:58
45:46
204
Arjan van Leuteren
45:59
45:40
205
Jan van der Warp
45:59
45:15
206
Frans Rebel
46:00
45:34
207
Sebastiaan Keizer
's-Gravenhage
46:00
45:15
208
Hans Hakvoort
46:01
44:38
209
Marc Paulissen
46:02
45:08
210
Paolo Atzei
46:03
45:54
211
Hans Gielesen
46:03
45:40
212
Guido Kuiper
46:04
44:46
213
Aad vd Ende
46:07
45:34
214
Marcel Pechler
's-Gravenhage
46:14
45:57
215
Christian Klein
Rijswijk Zh
46:17
46:16
216
Giel Massa
Monster
46:17
46:16
217
André Hoek
46:17
46:06
218
Xiaochen Liu
46:18
45:55
219
Ruud Smits
Delft
46:21
46:16
220
Jan Verbeij
46:24
45:50
221
Hans Vogelaar
46:26
45:11
222
Fred Koreman
46:28
46:18
223
Boris Ernst
46:28
46:12
224
Ed Baas
46:29
45:41
225
Peter Arnoldy
46:32
46:03
226
Hans Zeestraten
46:33
46:08
227
Richard Lukassen
46:34
45:25
228
Arjan Kraak
De Koplopers
46:36
46:06
229
Johan Spoelstra
Delft
46:37
46:25
230
Arthur Fransen
Delft
46:39
45:42
231
Ap Jaspers
46:41
46:19
232
Frank Mokveld
46:41
46:24
233
Christiaan Spaan
Gouda
46:41
46:31
234
Frank Wenkenbach
46:42
46:18
235
Edward Kegge
46:43
45:56
236
Anton van Amerongen
46:46
46:39
237
Jeroen Tuijn
46:49
46:15
238
Simon de Kok
46:49
46:20
239
Gerard van de Berg
46:49
46:18
240
Leo Suijker
46:50
46:40
241
Peter Rijnsburger
46:51
45:43
242
André van Wingerden
46:51
46:22
243
Hans Heskes
46:52
46:42
244
Sjaak de Vreede
46:53
46:46
245
Jasper Bouwmeester
46:54
46:42
246
Kasper Tempel
46:54
46:36
247
Sandor Bos
Rijswijk Zh
46:54
46:24
248
Stefan Olsthoorn
46:55
46:10
249
Cyriel van Schijndel
46:56
46:12
250
Aythel Ortega
Spijkenisse
46:57
45:45
251
Henk de Witte
Delft
46:58
46:47
252
Yvo Abma
47:01
46:37
253
Ben van Delft
Delft
47:01
47:01
254
Robert Linders
47:03
46:26
255
Ton Loef
Loopservice.nl
47:04
46:27
256
John van den Enden
47:09
46:46
257
Barrie Henson
47:09
47:03
258
Sander groen in 't Wou
47:11
46:18
259
Marcel Rutten
Delft
47:14
46:33
260
Joost van Veen
47:15
45:51
261
Gerard Buitelaar
Delfgauw
47:17
47:07
262
Ronald van Holsteyn
47:18
46:44
263
Johnny van de Ree
47:19
46:13
264
Henk de Jong
Rijswijk Zh
47:23
47:03
265
Bert de Bruin
47:25
46:55
266
Tom de With
47:26
47:13
267
Leon Lankester
47:27
47:14
268
Rob de Vree
47:30
47:15
269
Marc de Jong
47:32
46:39
270
Jerome Wouters
Leusden
47:36
46:45
271
Rob van Woudenberg
Delft
47:37
47:18
272
Jan van Rijn
Katwijk Zh
47:39
47:28
273
Jan Nieuwenburg
47:40
47:20
274
Sander Neefs
Zoetermeer
47:40
46:59
275
Jan Aalbers
47:42
46:39
276
Harry Brugman
Loopservice.nl
47:45
47:11
277
André Bovelander
47:48
47:30
278
Roald Lemmens
47:49
47:01
279
Rob Meijer
47:49
46:46
280
Richard Ruijgrok
's-Gravenhage
47:50
47:38
281
Marcel Versteeg
Delft
47:50
46:39
282
Bas de Jong
47:52
47:13
283
Ronald Vermeulen
Delft
47:56
47:45
284
Wilhelm Thieme
Pallas '67
47:57
47:06
285
Robert Schmitz
Delfgauw
48:00
47:50
286
Ronald Wevers
's-Gravenhage
48:00
47:22
287
Pieter Panman
Delft
48:01
46:59
288
Geert Vijverberg
48:03
47:45
289
Joost Braam
De Koplopers
48:04
47:24
290
Ronald Wessels
48:05
47:46
291
Walter Legerstee
48:05
47:31
292
Frans Adriaanse
48:07
47:14
293
Paul Middelkoop
Rotterdam
48:08
47:50
294
Ridwan Alblas
48:12
46:49
295
Alex Loeven
Delft
48:13
47:20
296
Kees Huiberts
48:14
46:45
297
Martin Appel
48:15
48:06
298
Edgram
48:15
48:03
299
Bert van Beek
's-Gravenhage
48:15
47:43
300
Martien de Koning
48:17
48:03
301
Jan Lansbergen
48:20
48:12
302
Jos Koop
48:21
48:01
303
Francesco De Stefano
Rijswijk Zh
48:23
47:27
304
Mario Jas
Delft
48:24
47:28
305
Emiel M Verkerk
Rotterdam
48:24
48:11
306
Bart Makkinga
48:25
47:45
307
Peter Soerel
48:26
47:38
308
Arjen Sukkel
Delft
48:27
47:04
309
Steven Suiker
48:27
48:12
310
Rob Alfons
48:28
48:06
311
Michael Robers
48:28
46:59
312
W J Tempel
48:30
48:13
313
Nino l'Anie
48:32
48:17
314
André Friebel
48:35
48:07
315
Marius Hartel
48:37
47:56
316
Ed groen in 't Woud
48:40
47:47
317
Michiel Bosch
48:44
48:32
318
Hans Rensen
48:44
48:29
319
Wietse Vreugdenhil
48:46
48:18
320
Ronald van Sluis
Pijnacker
48:47
47:41
321
Erik van Tuin
48:48
47:46
322
Frank Kenselaar
Delft
48:49
48:30
323
Erik Leeuwaarden
48:50
48:17
324
Co Treffers
48:53
48:25
325
Ron Kerpel
48:54
48:46
326
Steef van Delft
Delft
48:56
48:00
327
Miro Arkesteijn
48:57
48:39
328
Wim Hanemaaijer
48:57
48:46
329
Martin de Vogel
Delft
49:01
48:03
330
Marc Trebels
49:03
48:53
331
Marcel Lodenstijn
49:05
48:54
332
Eric Meinen
De Koplopers
49:06
48:13
333
Paul de Heij
49:07
48:46
334
Ed Post
49:12
48:07
335
Bernd van Rheenen
's-Gravenhage
49:13
48:27
336
Maurice Verhoeff
49:14
48:28
337
Frank Castenmiller
Delfgauw
49:15
48:56
338
Jaap Kester
49:18
48:22
339
Johan Lieffering
Delft
49:22
48:44
340
Arie Boers
's-Gravenzande
49:23
49:02
341
Ed Arensman
49:25
49:01
342
Rex Schomaker
Delft
49:25
48:31
343
Bart van Vondelen
Delft
49:29
49:20
344
Marten van de Laan
49:30
48:53
345
Martijn de Ruyter
49:33
49:18
346
Gerrit vd Lugt
49:35
49:20
347
Johan Knoester
49:36
49:04
348
Ab Rood
49:36
48:25
349
Robert de Heij
49:37
49:16
350
Jeroen van der Kruk
49:37
48:59
351
ZION Sharabi
49:40
49:06
352
Sander Barkhuysen
AV '40
49:43
48:37
353
Thomas Dijker
Gemeente Delft
49:46
48:26
354
Erik Rodenburg
49:49
49:28
355
Claus Barendse
49:53
48:57
356
Theo Aanen
49:53
48:57
357
Chiel Rodenburg
49:54
49:42
358
Gerard vd Stok
49:54
49:47
359
Jacques ten Kate
49:56
48:42
360
Ronghai Mao
49:58
49:34
361
Roel van Leeuwen
49:59
49:20
362
Peter Heerings
Delft
50:01
49:29
363
Dirk Velle
Delft
50:02
49:39
364
Robert Schween
50:04
49:07
365
Rob van Dijk
50:09
49:30
366
Melchior Kerklaan
50:10
49:10
367
Bert van Aller
the Hague Road Runne
50:10
49:43
368
Rob Trompper
Delft
50:16
49:10
369
Ronald van Rend
50:18
49:11
370
Ton van der Pol
Haag Atletiek
50:19
50:06
371
Gijs van Oevelen
50:20
49:35
372
Tomas Drenth
50:21
49:52
373
Arend van Waart
50:26
49:59
374
Cees van Velzen
50:26
49:57
375
Sander Bettendorf
Delft
50:26
49:58
376
Qinghua Ye
50:27
50:05
377
Jabus de Vaar
50:28
49:23
378
Fabian van Hagen
50:28
50:01
379
Sebastiaan Philippa
50:32
49:45
380
Arthur Somers
50:35
50:26
381
Martijn Tijsen
50:36
50:01
382
Jordy van der Lely
Rijswijk Zh
50:41
50:27
383
Paul Duyndam
Delfgauw
50:42
50:25
384
Hugo Schwurz
50:42
49:45
385
Edgar Wieringa
50:43
50:33
386
Ferry Fransen
50:45
50:26
387
Hans Schilperoort
's-Gravenhage
50:45
50:03
388
Leo Pruijsers
50:46
50:22
389
Harm Prins
50:47
50:34
390
Walter de Beauvesier W
50:52
50:35
391
Ed Roessen
50:56
50:20
392
Lucien Trompert
50:56
50:24
393
Asmar Schenkhuizen
zoetermeer
50:58
50:46
394
Willem de Beek
50:58
50:42
395
Giel van Nimwegen
51:00
50:52
396
Chris Elshof
Delfgauw
51:00
50:00
397
Robert Mallee
Loopservice.nl
51:00
50:44
398
Paul Karlas
51:06
50:29
399
Bart Cuperus
51:06
49:38
400
Ronald Olsthoorn
51:07
50:17
401
Jan van Kleef
Poeldijk
51:10
50:56
402
Davr Shearer
51:15
49:53
403
Jan bouke Tiersma
51:15
50:28
404
Niek Zwinkels
's-Gravenhage
51:16
50:13
405
Hans Kouwenhoven
51:18
51:06
406
Zhongzi Wang
51:20
50:57
407
Andre Schatteleijn
Delfgauw
51:20
51:10
408
Hans Peter Breedveldt
51:21
50:25
409
Robin Koster
Delfgauw
51:21
50:44
410
Ton Vrijenhoek
51:22
50:48
411
Ron Bodde
51:22
50:28
412
Aad de Koning
51:23
50:58
413
Piet vd Meer
Ter Heijde
51:27
51:07
414
Gertjan Albers
Rotterdam
51:28
50:12
415
Wouter van den Acker
51:29
50:58
416
Anton Rutten
51:30
51:11
417
Hans van Meerten
51:31
50:44
418
Hans Kroon
51:35
50:24
419
Marcel Bijkerk
's-Gravenhage
51:37
51:18
420
P den Edel
51:40
50:48
421
Marius Zondag
Schipluiden
51:41
51:14
422
Angelo Fitskie
Schiedam
51:43
51:20
423
Max Zomerdijk
51:44
51:28
424
Oscar Gleijm
Rijswijk Zh
51:46
51:08
425
Marco Visseer
51:46
50:24
426
Rien Brama
Wassenaar
51:48
51:14
427
Kobe Macco
51:48
50:25
428
Albert Kerklaan
51:49
50:56
429
Piet Westhoff
51:49
51:39
430
Theo Herman
51:52
50:59
431
Attilio Fitskie
Schiedam
51:54
51:31
432
Leen Huisman
51:58
50:53
433
Hans van de Giessen
52:00
50:50
434
Jan vd Knaap
52:03
51:34
435
Marcel Schouten
52:05
50:43
436
Rinus de Vreede
52:09
51:40
437
Gerard vd Ende
52:12
51:34
438
J Ruigrok
52:13
51:25
439
Jan Verhoeven
52:17
51:10
440
Maarten Dijkhuizen
52:19
51:47
441
Peter Trompper
Hoogvliet Rotterdam
52:19
51:53
442
Mark Duinkerken
Delfgauw
52:22
51:21
443
Rogier Staal
52:23
51:31
444
Richard Hoorn
Delft
52:25
51:44
445
Wim van Leeuwen
52:28
51:56
446
Erik Geskus
's-Gravenhage
52:30
51:15
447
Aad Jung
52:31
52:09
448
Janneke Pronk
52:32
51:17
449
Ton Kempen
52:35
51:32
450
Tjeerd Visser
52:38
52:23
451
Alco Post
52:38
52:24
452
Jack Ickenroth
52:46
51:25
453
Wim Schuller
Wateringen
52:46
51:59
454
Tom Middendorp
52:47
52:05
455
Max Schellenbach
52:53
52:07
456
Ralf van Peeren
52:53
52:36
457
Hans van Teijlingen
52:55
52:45
458
Gé IJzendoorn
De Koplopers
53:08
52:50
459
Ton van der Steuyt
Delfgauw
53:09
53:02
460
Sander Kruif
's-Gravenzande
53:11
52:09
461
Martin Sosef
53:14
52:43
462
Jack Boenders
53:15
51:53
463
Theo Sijbrandij
53:17
53:01
464
Leo Nootenboom
53:18
53:06
465
Wim Krosschell
Delft
53:19
52:59
466
Leo Pons
Gemeente Delft
53:20
52:49
467
Jan Groenewegen
Schipluiden
53:21
53:00
468
Cees van Mouwrik
53:22
53:00
469
Edwin Nederpel
53:23
52:36
470
Joost van der Valk
53:31
52:14
471
Leo Holtrop
53:33
53:10
472
Mark Duin
53:35
52:09
473
Dick van Velzen
53:36
53:22
474
Eric vd Lans
53:36
53:17
475
Sergio Slengard
Nootdorp
53:37
53:16
476
Kees Wim van den Herik
Haarlem
53:38
52:16
477
Ad Schoof
Delft
53:38
52:16
478
Wim de Ruiter
53:39
53:08
479
Hans Muller
53:40
52:36
480
Arie Don
53:41
52:28
481
Dirk de Leeuw
Rotterdam
53:42
52:28
482
Herco van Barneveld
53:43
53:01
483
Leo Kleijwegt
53:44
53:04
484
Peter Iping
53:48
52:55
485
Jan-Willem Pauptit
's-Gravenhage
53:51
52:37
486
Jan willem Savalle
53:54
52:27
487
Dick Lock
53:56
53:05
488
Rien Bovenlander
53:58
53:03
489
Kees van Zaanen
54:01
52:51
490
Peter Keus
54:04
53:34
491
Rob van 't Zand
Tilburg
54:09
53:16
492
Arjan Wulff
54:11
54:01
493
Marcel Janson
Delft
54:12
53:09
494
Robbert Stamper
Delft
54:15
52:59
495
Johan van Meurs
54:17
53:57
496
T Nguyen
54:18
53:20
497
Maurice van Koppen
Delfgauw
54:18
53:09
498
Frank Schoones
54:19
53:00
499
Jurien Leertouwer
54:21
53:31
500
Erroll de la Croix
54:25
53:18
501
Hugo Driesse
54:26
53:31
502
Loek Bekker
Alphen aan den Rijn
54:27
54:08
503
Rob Boekstein
54:28
54:07
504
Dany Poot
54:29
53:31
505
Peter van Harten
De Koplopers
54:30
53:34
506
Bob Maltha
54:31
53:24
507
Stefan Verhoeff
54:33
53:46
508
Jos Gubbi
Spark
54:34
54:06
509
Barry van den Ende
54:34
53:58
510
Reinier Ringelink
54:37
53:58
511
Wim Dekker
54:40
54:24
512
Arie Solleveld
54:41
54:18
513
F Berkien
54:42
53:41
514
Michel Hoogendoor
54:43
53:41
515
Martin Ouwendijk
Delfgauw
54:43
53:22
516
Tom The
54:49
53:49
517
Leo van Zijl
54:54
54:05
518
Peter van Duinen
54:55
53:41
519
Rob Verbeij
AV '40
54:56
54:21
520
Erik Dierikx
55:00
54:02
521
Dexter Wensveen
Delft
55:01
53:50
522
Jan vd Mast
55:02
53:58
523
Patrick lopez Gonzalez
55:05
53:53
524
Mike van Puffelen
55:06
53:45
525
Coos Erneus
55:09
55:03
526
Mark Hopman
55:10
54:50
527
Jaap Poot
's-Gravenhage
55:11
54:19
528
Stephan Slee
De Koplopers
55:15
54:24
529
Erik Dielen
55:17
54:55
530
J Suir
55:17
54:20
531
Michiel van der Graaf
55:17
53:57
532
Michael Zandstra
Delft
55:18
53:59
533
Rinus Krieger
55:20
54:43
534
Wim Verveer
55:20
54:36
535
Marcel Bouts
Nootdorp
55:20
55:03
536
Leo Onderwater
55:23
53:58
537
Joop van Dorp
55:23
54:20
538
Marcel Gillemans
55:25
54:52
539
Albert Visser
55:25
54:59
540
Gert Jan Krimp
55:28
54:02
541
Leon Jabben
55:37
55:05
542
Farouk Dahoe
55:40
54:57
543
John de Koning
55:42
55:07
544
Remco Blijleven
55:43
54:45
545
Pieter Zuger
's-Gravenhage
55:45
55:19
546
Erno Prosman
55:53
54:53
547
Daan van Wouw
55:54
54:57
548
Bert de Reuver
56:02
54:44
549
Floor Toetenel
56:09
54:56
550
Dick Groeneveld
56:14
55:49
551
Joost Verhoeff
Delft
56:17
54:55
552
Gerard Bol
Hoek van Holland
56:18
55:50
553
Peter Gonsalvez
Ridderkerk
56:22
55:58
554
Reginald Tophoven
Delfgauw
56:32
55:19
555
Bas Zwaan
56:32
55:51
556
John Marks
's-Gravenhage
56:34
55:20
557
Maurits IJpma
56:35
55:21
558
Paul van Toorn
Zoetermeer
56:40
56:22
559
Sanne Verkade
56:42
56:02
560
Peter van Veen
's-Gravenhage
56:48
56:03
561
Marcel Portier
Delft
56:49
55:42
562
Jim Boer
56:52
55:54
563
Martin Wensveen
Delft
57:05
56:26
564
Marvin Verseveldt
57:07
56:09
565
Theo Woolderink
Delft
57:16
56:04
566
Ron de Ruijter
57:18
56:07
567
Michael Huijs
's-Gravenhage
57:23
56:33
568
Mark van der Waal
Nootdorp
57:23
56:33
569
Jan vd Beek
57:27
56:04
570
Fred de Boer
57:35
56:37
571
Hans Bransen
57:37
56:25
572
Henk Pape
57:38
56:13
573
Rob Kersbergen
57:39
57:11
574
Hans Wenkenbach
Delft
57:40
57:16
575
Harry Barendse
Wateringen
57:42
56:33
576
Jeroen Geers
Delfgauw
57:47
56:46
577
Wim van den Burg
57:47
56:50
578
Hein van den Ende
57:48
56:26
579
Hans Nieuwpoort
Delft
57:56
57:23
580
Jan Willem Albers
Zoetermeer
58:08
57:49
581
Linda Anthonisse
58:12
58:04
582
Hans Suiker
58:14
57:58
583
Eric Poot
58:16
57:15
584
Wouter van Eijk
58:17
57:08
585
Karel van Maaren
58:18
57:02
586
Ron Prins
58:20
57:12
587
Peter-Paul de Bruin
Delft
58:26
57:13
588
Jan Verkade
Maassluis
58:26
58:02
589
Boudewijn Dede
58:31
58:03
590
Aad Boer
58:34
57:51
591
Eelco Kat
Gemeente Delft
58:36
57:57
592
Rene van Steen
58:41
57:59
593
Frank vd Kruk
58:59
58:02
594
Ton van Luijn
59:19
58:42
595
Peter Elshout
59:19
58:42
596
Marco Heyink
59:22
58:24
597
Wim Smit
59:25
58:59
598
Ruud de Graaf
Pijnacker
59:36
59:05
599
Xuan Cui
59:36
59:14
600
Alexander Spaans
59:38
58:37
601
Jaap Laaij
Delft
59:56
59:46
602
Guido Breedveld
1:00:06
59:19
603
Willem Overgaag
1:00:13
59:09
604
Arnold van Asperen
1:00:29
59:42
605
Jan Hobma
Delft
1:00:36
59:59
606
Zhan Zhang
1:00:43
1:00:20
607
René van Etten
Delft
1:00:50
59:36
608
Gerben Joustra
1:00:54
1:00:13
609
Peter van Dijk
1:01:09
59:44
610
Peter de Haan
1:01:16
1:00:27
611
Chris Raaphorst
1:01:22
1:00:41
612
Arie Hazewinkel
1:01:25
1:00:00
613
Peter de Koning
1:01:26
1:01:01
614
Frank Naberman
1:01:27
1:00:21
615
Coen Krijgsman
Delft
1:01:38
1:01:24
616
Bart Duyndam
1:01:38
1:00:14
617
Fred Metman
's-Gravenhage
1:01:41
1:01:07
618
Raymond Beke
1:02:12
1:01:57
619
Erik Wenkenbach
1:02:24
1:02:00
620
Jelle Schut
1:02:24
1:01:58
621
Adri van Halem
1:02:33
1:01:10
622
Gerrit Handgraaf
Pijnacker
1:03:38
1:02:55
623
René Verkerk
Capelle aan den IJss
1:04:03
1:03:50
624
Paul Vierhout
1:04:31
1:04:01
625
Rob Pieterse
Nootdorp
1:04:35
1:03:19
626
Jacques Bartelomij
1:04:40
1:03:49
627
Chris Wensveen
Delft
1:04:51
1:03:41
628
Remond Hoorn
1:04:54
1:03:39
629
Albert Wolf
1:05:04
1:03:43
630
Marcel Timmermans
1:06:23
1:05:17
631
Jan Heijdeman
1:06:42
1:05:32
632
Siem Paap
1:07:47
1:06:19
VROUW, 10 KM RECREATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marleen Westhoff
40:14
40:06
2
Merijn Bronsgeest
41:36
41:26
3
Elke Jacobs
De Koplopers
42:51
42:43
4
Ellen Oostvogel
42:54
42:45
5
Willeke van de Groep
43:31
43:08
6
Jose Stolze
43:35
43:23
7
Mathilde Slabbekoorn
44:05
43:57
8
Mariska Duijvestijn
44:12
44:01
9
Angeli de Koning
44:13
43:59
10
Petra van Dijk
44:20
44:00
11
Maartje Hilte
44:57
44:41
12
Nicole Rensen
45:14
45:02
13
Lonneke van Vooren
45:17
45:00
14
Mariska Nederpel
45:25
45:07
15
Ria van Wijk
Delft
45:57
45:46
16
Julie Renon
Delft
46:04
44:53
17
Sara Palmbush
46:50
45:46
18
Anja Hegge
47:01
46:28
19
Bianca Dekker
47:04
46:49
20
Sandra Verbeeten
Leusden
47:09
46:19
21
Diana Gram
47:14
46:42
22
Moniek Gordijn
47:15
46:41
23
Marjolijn van Velzen
47:33
47:03
24
Janneke Hopman
47:41
47:21
25
Toke van Ruijven
47:50
47:38
26
Jacqueline v Broeckhuy
Delft
47:50
47:26
27
Lilian Maas-Arts
Delft
48:01
47:35
28
Regina Dijkshoorn
48:19
47:22
29
Bianca Dumay
Utrecht
48:25
47:13
30
Liselot Kips
Delft
48:30
48:04
31
Anja Boks
48:35
48:03
32
Ella Gijzenburg
De Koplopers
48:45
48:22
33
Patricia Bonjer
48:46
48:37
34
Monique Lingsveld
48:52
48:37
35
Esther vd Spek
48:54
48:35
36
Astrid Trebels
's-Gravenhage
49:03
48:52
37
Jacqueline Ruizenaar
Spurt '88
49:04
48:46
38
Goriska van Cooten
Delft
49:05
48:39
39
Wenny prins-Geenevasen
49:23
48:29
40
Minh Phuong Tran
's-Gravenhage
49:24
48:55
41
Corry Hoogweg
49:27
49:05
42
Joke Immerzeel
49:28
49:14
43
Trees van Ruyven
49:39
49:00
44
Mia van Zinnen
49:41
49:33
45
Ineke Halve
50:00
49:21
46
Wilma Bisschop
Delft
50:08
49:46
47
Marjolein Daman
50:10
49:41
48
Gonnie Vreugdenhil
50:29
50:29
49
Jessica Philippa
50:32
49:45
50
Colja Groenewegen
50:40
50:21
51
Marjolein Suiker
50:41
50:13
52
Dorinde Gudde
50:43
50:17
53
Louise Schrijver
50:47
49:47
54
Ulla de Wreede
Gemeente Delft
50:50
49:44
55
Brigitte de Vries
Delft
50:55
50:28
56
Diana Ruijgrok
50:56
50:38
57
Kelly Verweij
50:58
50:47
58
Carla Generaal
Delft
51:13
50:46
59
Esther de Vreede
De Koplopers
51:14
50:57
60
Hanja Oldenburger
51:26
50:31
61
Janny Dijkhuizen
51:32
51:09
62
Tineke Schaap
51:48
51:35
63
Pascal vd Boogaart
52:03
51:16
64
Lies Suiker
AV '40
52:04
51:44
65
Karin Schrederhof
52:06
51:48
66
Corrie Lansbergen
52:06
51:36
67
Marielle van Vliet
Schipluiden
52:06
51:30
68
Petra van Hees
52:12
51:11
69
Cora Bijl
Maasdijk
52:15
51:53
70
Lonneke vd Berg
52:18
52:01
71
Conny vd Enden
52:25
52:03
72
Hannie de Jong
52:26
51:53
73
Veerle Rypma
52:30
51:24
74
Maaike Spaans
52:32
52:12
75
Aleid Pans
52:54
51:35
76
Marianne Snijders
52:55
52:41
77
Wendy vd Toorn
52:56
52:51
78
Ineke Helmholt
52:57
52:10
79
Judith van Schie
53:01
52:30
80
Geertje Bekebrede
's-Gravenhage
53:06
52:22
81
Lidy Warffemius
53:09
53:01
82
Ivonne de Visser
53:14
52:57
83
Annemarie de Jong
53:21
52:12
84
Christine Doornheim
53:22
52:37
85
Joke Lock
53:24
52:53
86
Joan Koene
53:24
53:01
87
Margreeet Schouten
53:27
52:55
88
Maaike van Leur
Delft
53:35
53:26
89
Janny Toussaint
53:35
53:19
90
Yvonne Zuidgeest
53:39
52:40
91
Elly Bruinen
53:40
52:34
92
Rianne Boek
53:45
52:34
93
Elles vd Boogert
53:58
53:03
94
Lieke Heijdemann
Den Hoorn Zh
54:07
53:18
95
Margreth Wegman
De Koplopers
54:09
53:17
96
S van Aggelen
54:12
53:19
97
Sharon Padmos
54:15
54:05
98
Diana van Meurs
54:17
53:57
99
Miranda Hermans
Haag Atletiek
54:18
53:57
100
Sandra van Dongen
54:19
53:38
101
Irene de Bloois
54:19
53:38
102
Petra Sluijter
54:21
53:40
103
Carla van der Gaag
54:28
53:55
104
Herma Selles
's-Gravenhage
54:29
54:03
105
Margot van Spreuwel
Delft
54:34
54:25
106
Jessica Lagerberg
54:37
54:08
107
Marijke Schillemans
54:40
53:52
108
Dorine Prins
Delft
54:45
54:20
109
Hettie Zurmuhlen
54:50
53:48
110
Floor Klijsen
54:51
54:51
111
Agnes Troost
Delft
54:52
54:25
112
Margreet Verkerk
De Koplopers
54:57
53:31
113
Rosanne Wouters
54:59
53:32
114
Anouk Theeuwsen
55:00
54:33
115
Jenny Tamerus
Haag Atletiek
55:00
54:40
116
Hanna Drenth
55:02
54:35
117
Aline van Marrewijk
55:04
54:04
118
Connie Westerman
Delft
55:12
53:53
119
Mirte van Dijk
Rijswijk Zh
55:16
54:34
120
Diana de Bruijn
's-Gravenhage
55:19
54:05
121
Nienke Meijer
55:21
54:02
122
Lieveke Schram
De Koplopers
55:22
54:09
123
Ingeborg Vergauwe
Rijswijk Zh
55:29
54:46
124
Nynke Gillemans
55:32
55:00
125
Paula van der Harg
Den Hoorn Zh
55:41
54:55
126
Loes de Ruiter
55:41
54:38
127
Marlene van Veldhooven
55:46
55:25
128
Marry Slee
De Koplopers
55:47
54:56
129
Iris van de Voorde
Delft
55:50
54:37
130
Joyce van Haaster
Delft
55:52
54:29
131
Hannie Verbeij
AV '40
55:53
55:17
132
Marlous Keizer
55:53
54:58
133
Alie Hovius
De Koplopers
55:59
55:34
134
Miranda de Roo
Delft
56:01
55:20
135
Sylvia Zimmerman
Den Hoorn Zh
56:06
55:23
136
Dianne Ammerlaan
56:06
55:31
137
Ana Pescadinha
Haag Atletiek
56:07
55:50
138
Ria Borgstijn
De Koplopers
56:07
55:42
139
Anne Bos
56:10
55:43
140
Linda Groeneveld
56:13
55:48
141
Tessa domino Pizza
56:23
56:04
142
Annat Schulte
56:30
55:59
143
Marian van der Drift
56:30
56:00
144
Lotti Elfferich
56:34
55:22
145
Lizette Arkesteijn
AV '40
56:34
55:35
146
Jose Bentvelzen
Gemeente Delft
56:34
56:07
147
Martha Marks-Schmid
's-Gravenhage
56:35
55:20
148
Renée IJpma
56:35
55:21
149
Edith Zwaag
56:36
56:22
150
Ria van der Mark
56:39
56:04
151
Freeny Röfekamp
Haag Atletiek
56:40
55:37
152
Sandra Dieke
56:44
55:26
153
Henriëtte van Eijk
56:45
55:22
154
Corien Domino Pizza
56:45
56:27
155
Lot Damen
56:45
56:25
156
Diana Eradus
56:46
55:49
157
Jojanneke van de Swalu
Delft
56:51
56:24
158
Lisette van Heulen
56:53
56:33
159
Margret van Marrewijk
56:54
56:21
160
Melissa de Ridder
's-Gravenhage
57:06
56:24
161
Jolanda van Ingen Sche
Haag Atletiek
57:09
56:27
162
Marieke vd Staaij
57:11
56:56
163
Eline Potter
Delft
57:16
56:05
164
Francien Eijk-Konijn
57:21
56:55
165
Tineke Bos
57:30
56:25
166
Dineke Pot
57:31
57:14
167
Astrid Verbey
57:33
56:58
168
Renske van der Spek
57:38
56:13
169
Emelie Sloots
57:39
57:16
170
Mirjam Vermeer
Nootdorp
57:43
57:23
171
Annelies Gras
Rotterdam
57:46
56:37
172
Lida Pieterse
57:53
57:24
173
Jeanette van Vechelen
58:06
57:50
174
Judith Janssen
58:10
57:10
175
Jeanet de Vette
58:14
57:03
176
Patricia Kwakernaak
58:18
57:01
177
Lenie Vijverberg
58:19
57:56
178
Leonie Wennekers
58:20
57:12
179
Marleen Hallensleben
AV '40
58:23
57:57
180
Marjolijn Haasnoot
Haarlem
58:26
58:02
181
Sabrina Benaouda
58:28
57:03
182
Bianca Pieterse
Delft
58:28
57:39
183
Elly vd Spek
Delft
58:40
58:13
184
Corine van Vliet
Gemeente Delft
58:41
57:28
185
Mercedes Sweeb
58:43
58:14
186
Anneke Vaes
58:45
57:48
187
Marloes van de Swaluw
Amsterdam
58:48
58:21
188
Nicole Vermeij
58:56
58:34
189
Jeannet Bloks-Zuiderwi
Haag Atletiek
59:06
58:24
190
Sylvia Baan
Houten
59:07
57:28
191
Manorma Ramawadh
Haag Atletiek
59:08
58:26
192
Wilma Lennge
59:12
58:05
193
Maartje Scholten
Delft
59:12
58:02
194
Marrie Solleveld
59:30
59:07
195
Jeannette vd Lugt
59:34
59:19
196
Odette Spaans
59:39
58:37
197
Ina Strijker
59:43
58:18
198
Annemarie Tempelaars
Rotterdam
59:43
59:31
199
Carla van den Berg
Haag Atletiek
59:49
59:08
200
Anne Marie van Beek
1:00:05
59:19
201
Corrie van Wietingen
Schipluiden
1:00:10
59:12
202
Yvonne Verboom
Haag Atletiek
1:00:18
59:33
203
Henriette Berning
Haag Atletiek
1:00:18
59:33
204
Megan Neill
1:00:23
59:03
205
Monique Verhaar
Delft
1:00:29
59:43
206
Anneke vd Hang
1:00:33
59:47
207
Esther Diks
Vlaardingen
1:00:55
1:00:09
208
Loes Hermans
Delft
1:00:55
1:00:09
209
Conny Castelein
1:01:11
1:00:31
210
Saskia Leertouwer
1:01:11
1:00:19
211
Melissa Geers
Delfgauw
1:01:20
1:00:18
212
Riet Dijkhuizen
Delft
1:01:26
1:00:32
213
Ellen Huisman
Ridderkerk
1:02:01
1:01:36
214
Maaike Beke
1:02:12
1:01:56
215
Mirjam van Paassen
1:03:07
1:02:34
216
Trudy van der Heijden
Haag Atletiek
1:03:08
1:02:23
217
Pauline Plokhooij
1:03:08
1:02:00
218
Lydian de Leede
1:03:09
1:03:09
219
Anita Huisman
Delft
1:03:16
1:02:38
220
Thea van der Veen
Delft
1:03:21
1:02:02
221
Selma Cenin
1:03:41
1:03:10
222
Nellie Rus
1:03:44
1:03:22
223
Leoniek van Nielen
1:03:53
1:02:54
224
Marjolein Deen
1:03:56
1:02:35
225
Jacqueline vd Burg
1:03:56
1:02:36
226
Sylvia Sik
Rotterdam
1:04:04
1:03:51
227
Elly Oosterveer
's-Gravenhage
1:04:15
1:03:11
228
Wilma Sluimer
1:04:24
1:04:08
229
José Schneider
1:04:24
1:04:08
230
Monique van Woggelum
Gemeente Delft
1:04:34
1:03:17
231
Ryanne Dijkgraaf
Delft
1:04:43
1:03:23
232
Angela Wensveen
Delft
1:04:53
1:03:42
233
Mirelle van Vliet
Delft
1:04:55
1:04:25
234
Margot van Dijck
Delft
1:05:07
1:04:07
235
Marjoleine van den Oud
Alphen aan den Rijn
1:05:11
1:04:57
236
Betty Hollander
Delft
1:05:21
1:04:05
237
Irene Trompert
1:05:26
1:04:54
238
Mila van Rijn
Delft
1:05:32
1:04:09
239
Linda Kwanten
Delft
1:05:33
1:04:15
240
Saskia Meyeningh
1:05:34
1:04:16
241
Bep Oosterom
Haag Atletiek
1:05:55
1:05:30
242
Carla Jansen
Delft
1:06:22
1:05:56
243
Ans van Berkel
Gemeente Delft
1:06:41
1:05:33
244
Jantien Heijdeman
1:06:42
1:05:32
245
Jannie de Vogel
1:06:49
1:05:47
246
Kasmirah Reinhard
's-Gravenhage
1:06:50
1:05:41
247
Eveline van Dijk
's-Gravenhage
1:07:32
1:06:19
248
Michelle Meijer
's-Gravenhage
1:07:32
1:06:19
249
Corry Paap
1:07:46
1:06:19
250
Hilde Paap
1:07:47
1:06:19
251
Kirsten Opstal
Nootdorp
1:07:55
1:07:29
252
Astrid Leien
Monster
1:08:41
1:07:23
253
Maaike van 't Zand
Tilburg
1:09:19
1:08:27
254
Brigit Sosef
Delft
1:11:28
1:10:09
M-SEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Thomas Poesiat
Haag Atletiek
31:30
31:30
2
Martin Ketellapper
Lionitas
32:58
32:58
3
Willem Lenting
De Koplopers
33:08
33:08
4
Maurice van Veldhooven
33:37
33:37
5
Mark Olsthoorn
Leiden Atletiek
34:00
34:00
6
Richard Knaap
Olympus '70
34:01
34:01
7
Morris Wols
34:26
34:26
8
Jelle Enthoven
Loopgroep PK
34:56
34:56
9
Tom Pierik
De Koplopers
34:57
34:57
10
Tim van Leeuwen
Olympus '70
35:22
35:22
11
Roy Eversteijn
Olympus '70
35:39
35:39
12
Martin Bloemendaal
AV '40
37:29
37:26
13
Berthold Flikkema
De Koplopers
37:51
37:48
14
Marco Medendorp
De Kieviten
38:38
38:37
15
Robbert Salome
Loopgroep PK
38:47
38:46
16
Dennis Ernens
Loopgroep PK
41:10
41:05
17
Ralph Smits
Sparta
41:22
41:22
18
Wouter Diephuis
43:41
43:37
19
Ruben Laros
De Koplopers
45:22
45:20
20
Minhaj Elschot
De Koplopers
45:39
45:17
M-35, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Bas van Zijp
Loopgroep PK
35:52
35:52
2
Mike Vrolijk
Haag Atletiek
36:41
36:41
3
Jos Euser
Haag Atletiek
36:53
36:53
4
Marlon Voorn
Sparta
37:26
37:25
5
Floris Kneefel
the Hague Road Runne
37:29
37:29
6
Paul Dekkers
De Koplopers
43:31
43:28
M-40, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ron van den Berg
Waterweg
33:22
33:22
2
E G P Bovenkamp
De Koplopers
34:05
34:05
3
Jan van Hoeven
Olympus '70
35:46
35:46
4
Jan Verwijs
Energie
35:55
35:54
5
Rik Bisschop
AV '40
36:09
36:09
6
Frank Staal
Phoenix
36:09
36:09
7
Marius Schwartz
De Koplopers
36:17
36:17
8
Matthijs van Boxtel
De Koplopers
36:42
36:42
9
George Edelman
Olympus '70
37:23
37:22
10
Paul Jansen
Olympus '70
37:31
37:30
11
Rob Smit
De Koplopers
37:57
37:56
12
Arthur Heerkens
Olympus '70
38:44
38:41
13
Jeroen Wit
De Koplopers
39:47
39:47
14
Evert Wallien
De Koplopers
40:23
40:21
15
Edwin van der Knaap
Waterweg
40:42
40:40
16
Johan van Velden
avVN
40:44
40:42
17
Paul Meulemans
De Koplopers
40:45
40:45
18
Arne Dutour Geerling
Haag Atletiek
45:37
45:34
19
Wim Aartsen
Haag Atletiek
46:47
46:44
20
Peter Noordam
47:51
47:37
M-45, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Amrietpersad Oemraw
Rotterdam Atletiek
34:55
34:55
2
Ruud de Vette
Veluwe
37:14
37:13
3
Frans Nieboer
avVN
37:28
37:28
4
Nico vd Berg
Olympus '70
37:36
37:36
5
Adrie Wenteler
De Koplopers
38:08
38:07
6
Harry Suyker
De Koplopers
38:16
38:15
7
Peter Kaljouw
avVN
39:13
39:11
8
Marty Messerschmidt
the Hague Road Runne
44:04
44:00
9
Hans de Putter
Haag Atletiek
44:16
44:11
10
Ed Hartman
Loopgroep PK
44:49
44:46
11
Dick Riedeman
De Koplopers
46:58
46:54
12
Wytse Bouma
Haag Atletiek
48:54
48:52
M-50, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Cor Hoebeke
De Koplopers
36:35
36:35
2
Ronald Kolloffel
Waterweg
37:40
37:40
3
Roel van Grootveld
avVN
38:21
38:21
4
Wim Wubben
Olympus '70
38:34
38:33
5
Van Dorsten
Olympus '70
38:42
38:42
6
Kees Voogt
Tenaco
39:14
39:12
7
Willem van den Beukel
avVN
40:17
40:15
8
Arthur Wery
Zoetermeer
40:43
40:41
9
Matt Gelens
Leiden Atletiek
40:51
40:47
10
Ari Borgstijn
De Koplopers
41:38
41:36
11
Cor van Leeuwen
Olympus '70
42:05
42:03
12
Jan Noordam
Olympus '70
42:16
42:13
13
Cees Duijndam
Olympus '70
42:26
42:25
14
Cees Rip
the Hague Road Runne
42:52
42:49
15
Jan Koornneef
De Koplopers
43:58
43:57
16
Wim Kloosterman
Haag Atletiek
44:37
44:32
17
Wim Kloosterman
Haag Atletiek
52:31
52:26
18
Jan Wassink
Haag Atletiek
56:10
55:25
M-55, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Doeke de Jong
Olympus '70
37:17
37:17
2
Ron Koorevaar
De Koplopers
38:29
38:29
3
Anton van Spronsen
Olympus '70
38:37
38:36
4
Leo van Leeuwen
AV '40
38:58
38:58
5
Jan Olsthoorn
PAC
39:21
39:21
6
Uco Sobering
Loopgroep Aart Stigt
41:44
41:42
7
Ton van Westbroek
Haag Atletiek
44:23
44:21
8
Nico Einhaus
Sparta
44:31
44:30
9
Hans van Wensen
Olympus '70
44:35
44:33
10
Henk Kop
Haag Atletiek
46:31
46:28
11
Jans Haandrikman
Haag Atletiek
47:00
46:56
12
Ben Vermolen
47:25
47:21
13
Jan Geers
Diomedon
51:24
51:24
14
Rob Brinks
De Koplopers
51:42
51:40
15
Gerard Mulder
Haag Atletiek
53:07
53:02
16
Leo Keijzer
Sparta
53:25
53:25
M-60, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Piet van Schie
Olympus '70
39:42
39:39
2
Frans van Mierlo
avVN
42:24
42:24
3
Nol van Keeken
43:28
43:27
4
Leen de Koning
Tenaco
43:46
43:44
5
Ton van Wageningen
Voorne Atletiek
44:26
44:24
6
Henk Moesman
Haag Atletiek
45:55
45:53
7
Fred van der Gon Netsc
Haag Atletiek
46:45
46:42
8
Hans Hendriks
Fortuna
47:46
47:45
9
Rob Brouwer
avVN
48:17
48:11
10
Ingo Hansen
De Koplopers
50:23
50:19
11
Theo Lupker
De Koplopers
50:59
50:52
12
Henk Oosting
Haag Atletiek
51:39
51:36
13
Simon Pleijsier
Waterweg
52:16
52:15
V-SEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Carla Ophorst
Haag Atletiek
37:31
37:31
2
Lindsay van Marrewijk
Haag Atletiek
39:16
39:16
3
Esther van Egmond
AV '40
41:53
41:53
4
Juriena de Vries
AV '40
43:43
43:40
5
Ellen van der Velden
Haag Atletiek
44:14
44:13
6
Fatima de Goey
Haag Atletiek
47:29
47:25
7
Rijnvis van Wirdum
De Koplopers
48:29
48:25
8
Erica Geers
AV '40
51:23
51:20
9
Inge Timmer
Haag Atletiek
52:25
52:20
10
Danielle Gerssen
Haag Atletiek
55:13
55:09
V-35, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Helmie Ramakers
Haag Atletiek
38:40
38:40
2
Carin van der Ende
Olympus '70
41:53
41:53
3
Marieke van Loon
De Koplopers
41:59
41:56
4
Karin van Gorp
Sparta
45:18
45:17
5
Tanja van Dijk
Haag Atletiek
53:41
53:37
6
Jolanda Messerschmidt
the Hague Road Runne
59:31
59:27
V-45, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Monique Weening
avVN
41:31
41:29
2
Elleke Koornneef
De Koplopers
44:16
44:13
3
Tres Duijndam
Olympus '70
45:25
45:22
4
Evelien van Rijn Verhu
Haag Atletiek
47:32
47:29
5
Anja Boon
AV '40
48:15
48:10
6
Patty Schutte
Haag Atletiek
51:40
51:36
7
Marian van Es
Haag Atletiek
52:54
52:50
8
Barbara Heemskerk
Haag Atletiek
56:15
56:10
9
Hanny Oosting
Haag Atletiek
57:50
57:47
10
Xandra Holleman
Haag Atletiek
59:50
59:07
tot ziens bij de 22e Trompper Optiek Golden Tenloop - donderdag 21 mei 2009
www.uitslagen.nl
01-05-2008 00:00