Uitslagenlijst Koninginneloop Beilen

Beilen - Woensdag 30 april 2008

T/M 7, MEISJES T/M 7 J
Plts
Naam
Tijd
1
Ingrid van der Veen
Meester Harm Smeenge
7:57
2
Femke Stegeman
OBS L.A. Roessinghsc
7:58
3
Manuela Feikens
OBS Zuiderenk
8:02
4
Suzanne Krolis
Meester Harm Smeenge
8:30
5
Dorien Kerssies
De Eshorst
8:41
6
Liset Haveman
Meester Harm Smeenge
8:55
7
Jildou Smit
Beilen
9:10
T/M 7, JONGENS T/M 7J
Plts
Naam
Tijd
1
David de Vries
CBS De Wegwijzer
6:57
2
Boris de Vries
CBS De Wegwijzer
7:21
3
Julian Jager
Meester Harm Smeenge
7:41
4
Casper Stobber
Meester Harm Smeenge
8:20
5
Jeroen Metselaar
De Eshorst
8:22
6
Melvin Bakker
Assen
8:58
M 8-9, MEISJES 8-9 J
Plts
Naam
Tijd
1
Laura Schelling
Nuenen
5:45
2
Roxin de Jonge
Meester Harm Smeenge
6:49
3
Ilse Smit
Beilen
7:06
4
Dyon Popping
OBS Jan Ligthart
7:18
5
Ivonne Gils
OBS G.A. de Riddersc
7:19
6
Debora Jager
Meester Harm Smeenge
7:34
7
Iris Haveman
Meester Harm Smeenge
7:39
8
Pythia Nederhoed
De Eshorst
7:43
9
Daphne van Unen
OBS Jan Ligthart
7:54
10
Renate Jonkers
Pesse
8:11
11
Chimene Harms
Meester Harm Smeenge
8:48
12
Linda Metselaar
De Eshorst
8:53
13
Zayra Devero
De Eshorst
8:57
14
Shelly Schoon
CBS Prinses Beatrix
9:05
J 8-9, JONGENS 8-9 J
Plts
Naam
Tijd
1
Jonathon Schans
OBS de Bosvlinder
5:39
2
Dani Rijff
Meester Harm Smeenge
5:55
3
Matthijs Boer
De Eshorst
6:00
4
Simon de Vries
CBS De Wegwijzer
6:12
5
Mirco Bakker
Assen
6:33
6
Mitrhell
De Eshorst
7:51
7
Guus Heemskerk
OBS G.A. de Riddersc
7:52
8
Huub Heemskerk
OBS G.A. de Riddersc
7:53
9
Vaale Poede
Meester Harm Smeenge
8:05
10
Robert Haandrikman
De Eshorst
8:34
11
Thom Wiersma
De Eshorst
9:08
10-13, MEISJES 10-13 J
Plts
Naam
Tijd
1
Sanne Bouwmeester
OBS De Lindelaar
4:47
2
Britt Kuijpers
OBS De Lindelaar
5:26
3
Elvira Feikens
Spier
5:47
4
Joanne Nederhoed
De Eshorst
5:57
5
Irene van der Logt
Goutum
6:03
6
Loysa Feikens
Spier
6:03
7
Ilse Pero
OBS Zuiderenk
6:05
8
Irma Vriesema
De Eshorst
6:12
9
Brendy Kuipers
De Eshorst
6:16
10
Astrid Jonkers
Pesse
6:31
11
Sigrid van der Veen
Meester Harm Smeenge
6:35
12
Marit van der Veen
Meester Harm Smeenge
6:38
13
Marlies Oortwijn
Annerveensche Kanaal
6:39
14
Lisa Wiersma
De Eshorst
6:40
15
Ivonne van Vliet
Westerbork
6:48
16
Lisa Swieringa
De Eshorst
6:54
17
Marielle Nederhoed
De Eshorst
7:08
18
Fijaija Wiegers
De Eshorst
7:17
19
Ilse Poede
Meester Harm Smeenge
7:47
20
Janet Oortwijn
Annerveensche Kanaal
7:49
21
Karin Haandrikman
De Eshorst
8:00
22
Eva Krolis
Meester Harm Smeenge
8:08
23
Berdien Hospers
OBS Zuiderenk
8:13
10-13, JONGENS 10-13 J
Plts
Naam
Tijd
1
Bastian Zandbergen
Hoogeveen
4:44
2
Jasper Lubbers
Emmen
4:57
3
Harro Kuijper
De Eshorst
5:16
4
Marc van Eijden
Beilen
5:24
5
Jeroen Schelling
Nuenen
5:28
6
Gerlof Koopman
Meester Harm Smeenge
5:35
7
Jacco Huising
De Eshorst
5:37
8
Jeroen Eefting
Meester Harm Smeenge
5:40
9
Rik Schutte
De Eshorst
5:57
10
Joey Harms
Meester Harm Smeenge
6:08
11
Jesse van de Boomer
OBS G.A. de Riddersc
6:10
12
Patrick Norden
De Eshorst
6:10
13
Arnoud Zwiers
De Eshorst
6:14
14
Anna jan Hepping
De Eshorst
6:51
15
Bart Visser
CBS Prinses Beatrix
7:27
M 13+, MEISJES 13-16 J
Plts
Naam
Tijd
1
Annefleur Nijland
Ruinen
14:37
2
Eline Haandrikman
Beilen
14:38
3
Dianne Huising
Beilen
14:51
4
Rowan Klaassens
Beilen
14:57
5
Marjanne Hepping
Spier
15:18
6
Lianne Kuyper
Beilen
15:19
7
Femke Hospers
Wijster
15:43
8
Martina Boer
Beilen
15:45
9
Desiree Pero
Spier
16:45
J 13+, JONGENS 13-16 J
Plts
Naam
Tijd
1
Harwin de Vries
Beilen
9:58
2
Daan Schalk
Smilde
10:13
3
Rogier Vliet
Westerbork
10:16
4
Julian Boom
Beilen
10:55
5
Arwolt Stevens
Westerbork
11:00
6
Sander Kramer
Westerbork
11:03
7
Gerald Haandrikman
Beilen
11:05
8
Nick Zuidema
Westerbork
11:08
9
Ferry de Vogel
Westerbork
11:23
10
Michael Booiman
Beilen
11:42
11
Jeroen Mulder
Westerbork
11:53
12
Erwin Visser
Beilen
12:01
13
Jeroen Kerssies
Beilen
13:10
14
Martijn Vrijs
Beilen
14:11
15
Martin Geerding
Beilen
14:21
DA 5, DAMES SEN 5 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Marije Hulzebos
Zuidwolde Dr
18:31
2
Marrijtje Molenhuis
Assen
19:56
3
Javelyn Gruppen
Stuifzand
20:27
4
Brit de Waal
Almere
22:12
5
Monique Bakker
Hollandscheveld
23:27
6
Jorieke de Jonge
Dalen
23:29
7
Merel Onnes
Beilen
25:46
8
Bertine Doddema'
Beilen
26:11
9
Gea Kuipers
Beilen
26:56
10
Jolanda schipper Burem
Beilen
27:10
11
Jacolien Heslinga-Spee
Westerbork
27:21
12
Renate Hofstee-Bijker
Hoogeveen
28:04
13
Yvette van Brouwershav
Beilen
31:47
14
Noelle Koops
Beilen
32:49
15
Liesbeth Scheerooren
Westerbork
32:52
16
Emmely Scheerooren
Westerbork
32:53
D5 40, DAMES 40+ 5 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Geke van de Heuvel
Beilen
24:07
2
Gea Lamberts
Wijster
24:14
3
Jackelien Beikens
Beilen
24:31
4
Hetty Vugteveen
Nieuw Amsterdam
24:32
5
Reina Wijnia-Kwant
Hasselt
25:09
6
Frouke Sijken
Beilen
26:37
7
Nynke Hoekstra
Beilen
26:57
8
Janny Weurding Janssen
Beilen
27:57
9
Janny Devere-Speelman
Beilen
28:05
10
D van der Scheer
Beilen
29:45
11
Nellie Mos
Beilen
30:24
12
Roelie Zwiers-Bouwmees
Westerbork
30:40
13
Klaasje Faber
Westerbork
30:42
14
Marijke Pauw
Westerbork
31:45
15
Hennie Bruggink
Smilde
32:27
16
Sarina Lammerts
Beilen
35:28
HE 5, HEREN SEN 5 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Gerben Tiekstra
Dalen
17:48
2
Geert Tuinstra
Almelo
18:39
3
Gertjan de Haan
Noordscheschut
18:47
4
Wiard van der Logt
Goutum
19:01
5
Arjen van der Logt
Goutum
19:29
6
Rene Wilkens
Gieten
19:31
7
Bas de Waal
Almere
19:37
8
Richard Kort
Zwiggelte
20:57
9
Jurjen Boer
Beilen
21:01
10
Ids Tuinstra
Almelo
21:45
11
Wouter Linge
Veendam
21:50
12
Jeroen Stobbe
Beilen
23:03
13
Melvin van der Veen
Assen
24:01
14
John Sikken
Erm
24:03
15
Bennie Smit
Hoogeveen
25:29
16
Daniel van de Bos
Beilen
25:44
17
Alex van den Bos
Beilen
26:08
18
Erwin Zwiers
Beilen
26:20
19
Arjan Vriesema
Beilen
26:22
H5 40, HEREN 40+ 5 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Ritske Flootman
Menaldum
16:57
2
Richard Pieters
Wijster
18:09
3
Klaas Mulder
Westerbork
20:31
4
Karel Strijker
Hoogeveen
20:56
5
Jan Kuipers
Borger
21:33
6
Tjerk Tuinstra
Almelo
22:09
7
Peter Leever
Beilen
22:37
8
Jan Vugteveen
Nieuw Amsterdam
23:07
9
Jan de Vries
Westerbork
23:48
10
Anne Bartelds
Havelte
24:38
11
Geert jan Pottjewijd
Beilen
25:07
12
Ben Reuvers
Assen
25:31
13
Jan Gritter
Beilen
25:33
14
Jan Faber
Westerbork
25:50
15
Bert Mos
Beilen
25:59
16
Berry van Boesschoten
Beilen
26:33
17
Piet Doddema
Beilen
27:09
18
Chris Mout
Westerbork
27:25
19
Jan Haagsma
Hoogeveen
28:00
20
Koop Klok
Dwingeloo
28:26
DA 10, DAMES SEN 10 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Janna Brand
Rotterdam
42:51
2
Theresia Bijl
Stadskanaal
46:13
3
Inge Scholing
Westerbork
48:21
4
Annet Zwiep
Beilen
49:05
5
Jeannet Roos
Ruinen
50:25
6
Laura Batterink
Westerbork
50:37
7
Albertine Rijstenberg
Gramsbergen
58:35
D40+, DAMES 40+ 10 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Ina Oortwijn
Annerveensche Kanaal
50:32
2
Dirkje Veltman
Smilde
55:01
3
Anke Poelman
Westerbork
55:15
4
Cisca Pypker
Beilen
59:07
5
Margreet Gort
Pesse
1:00:39
HE 10, HEREN SEN 10 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Jan Scheenstra
Zuidveen
34:01
2
Hainselin Gilles
Staphorst
34:29
3
Ronnie Duinkerken
Rotterdam
35:05
4
Jeroen ten Dam
Groningen
35:43
5
Robert Beute
Assen
35:45
6
Bas van Beek
Epe
36:09
7
Lennart de Vroom
Westerbork
39:59
8
Joost Nijssen
Elp
40:06
9
Martin Luteijn
Zuidwolde Dr
40:35
10
Jelmer Marinus
Beilen
41:37
11
Marco Bakker
Assen
42:00
12
Andreas van Scherenzee
Westerbork
42:09
13
Jannes Dolfing
Westerbork
43:09
14
Egbert Vink
Steenwijk
44:21
15
Martin Speelman
Westerbork
44:36
16
Frank Ottenhel
Beilen
45:51
17
Erwin Beuving
Westerbork
55:33
H40+, HEREN 40+ 10 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Klaas Jan Hofstra
Appelscha
35:03
2
Douwe Weima
Nijverdal
36:05
3
Joppie Doller
Appelscha
36:20
4
Gerrit Joling
Zuidwolde Dr
38:13
5
Rene Kuijpers
Westerbork
40:29
6
Harry Coes
Nieuwleusen
41:50
7
Jaap van de Vliert
Dwingeloo
42:42
8
Henderikus Doorten
Westerbork
43:22
9
John OudeVelthuis
Beilen
44:23
10
Pieter Stegeman
Elp
44:27
11
Harry Luinge
Veendam
44:32
12
Henk Zwiers
Westerbork
44:57
13
Jannes Bouwmeester
Beilen
45:04
14
Nico Hazelhoff
Beilen
45:08
15
Klaas Haveman
Beilen
45:23
16
Andre Mol
Hoogeveen
45:33
17
Klaas Pypker
Beilen
45:54
18
Jan Sligter
Stadskanaal
45:55
19
Klaas Cloo
Lelystad
46:35
20
Koos Prins
Stadskanaal
46:39
21
Louis Kuhvrima
Assen
46:51
22
Bert ten Hoff
Musselkanaal
46:58
23
Johan Jennissen
Schijndel
47:16
24
Piet Schut
Orvelte
47:23
25
Pieter Koorn
Beilen
47:48
26
Gert Basker
Assen
47:49
27
Henk Willems
Beilen
48:12
28
Frans Scheuneman
Hoogezand
48:16
29
Jento de Jong
Westerbork
48:18
30
Theun Zondag
Beilen
48:29
31
Henri Bessembinder
Deventer
50:24
32
Peter van der Logt
Goutum
51:40
33
Fre Zondag
Scheemda
51:52
34
Derk Kuipers
Beilen
54:56
35
Tinus Jonkers
Hijken
55:48
36
Hendrik Jan Smit
Beilen
56:48
37
Glenn Krijthe
Westerbork
57:16
38
Hilco Kwint
Assen
59:48
Sponsors: Gemeente Midden Drenthe, NAM personeelfonds, Rabobank
Autowasstation Beilen, Tuincentrum Jan Voortman, run2day-Hoogeveen
www.uitslagen.nl
30-04-2008 00:00