Uitslagenlijst 73e Sloterplasloop

Amsterdam - Zondag 6 april 2008

2½KMM, 2½ KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nils van der Vliet
Almere
10:16
2
Daan Claus
Almere
10:17
3
Mees Ritmeijer
Amsterdam
10:20
4
Morris Kouwenberg
Amsterdam
10:49
5
Tariq Burgler
Amsterdam
11:00
6
Leonard Hammond
Amsterdam
11:00
7
Mounir Baladf
Amsterdam
11:38
8
Marc van Leeuwen
Amsterdam
11:39
9
Paul Mulder
Amsterdam
11:45
10
Timo Schuringa
Amsterdam
12:21
11
Ouail el Kallal
Amsterdam
12:41
12
Frank van Veen
Amsterdam
13:17
13
Meulenhoff
Almere
13:23
14
Mees Rotscheid
Amsterdam
13:37
15
Stijn de Koning
Apeldoorn
14:43
16
Ming Lie
Amsterdam
14:50
17
C. Kamerling
Amsterdam
14:59
18
Niels Dee
Amsterdam
15:12
19
Philip van de Beek
Amsterdam
15:13
20
Enrique Ebbink
Amsterdam
15:29
21
Rob Breed
Bussum
15:31
22
Menno van Assen
Amsterdam
16:19
23
A.M. Oosterbaan
Amsterdam
16:27
24
Lucas Bras
Amsterdam
16:30
25
Bert Bras
Amsterdam
16:31
26
Neil van Leuven
Amsterdam
17:01
27
Sander van Assen
Amsterdam
17:39
28
Martijn Meijboom
Amsterdam
17:47
29
Touw Ngie Tjouw
Amsterdam
18:42
30
C. Pepijn Plus
Amsterdam
19:03
31
Chihab el kallal
Amsterdam
22:31
2½KMV, 2½ KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Charlotte Wester
Amsterdam
10:55
2
Floor Klop
Amsterdam
11:20
3
Maike Edwards van Muij
Amsterdam
11:48
4
Julia Wolbrink
Amsterdam
13:55
5
Joy Toet
Amsterdam
13:55
6
Nesrine Abezik
Amsterdam
15:03
7
Tamar van Alten
Amsterdam
15:13
8
Renske Steenbergen
Amsterdam
15:21
9
Badu
Amsterdam
15:52
10
Cynthia Jansen
Amsterdam
15:53
11
Ikram Naanaa
Amsterdam
16:04
12
Larissa van Schaik
Amsterdam Zuidoost
16:19
13
Miranda van Schaik
Amsterdam Zuidoost
16:30
14
Megan Timman
Amsterdam
16:37
15
V.H.J. Bras
Amsterdam
17:22
16
Anja van Leuven
Amsterdam
17:38
17
Eefje Meijboom
Amsterdam
17:44
18
Barbara van Schagen
Krommenie
18:34
19
Britte Bras
Krommenie
18:34
20
Karen Diemeer
Bloemendaal
18:43
21
Romy Kiszer
Amsterdam
18:51
22
Kaylee F. Duitscher
Amsterdam
19:01
5KMM, 5 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim van Wechen
Amsterdam
16:41
2
Abdelkhalek Laouane
Amsterdam
17:24
3
Olaf Woltil
Amsterdam
17:37
4
Piet de Reuver
Amsterdam
17:53
5
Soufian Naanaa
Amsterdam
18:48
6
Hans Bouman
Amsterdam
19:14
7
Patrick Croese
Purmerend
19:25
8
Stefan Tetenburg
Amsterdam
20:55
9
David Thelen
Amsterdam
21:01
10
C.M.Kamerling
Amsterdam
21:02
11
Sander Huft
Amsterdam
22:06
12
R. Schuurman
Amsterdam
22:28
13
Niels van Dijk
Amsterdam
22:32
14
Jesse Toet
Amsterdam
23:04
15
Mano Lageirse
Laren Nh
23:09
16
Stijn Bonder
Amsterdam
23:23
17
Martin Pouw
Amstelveen
23:25
18
D. Gebler
Amsterdam
23:47
19
Andy Meijer
Amsterdam
23:51
20
Mohaned Balad
Amsterdam
24:45
21
Henry van Dalen
Zuidwolde Dr
24:46
22
Dieter Camps
Amsterdam
24:58
23
R.Selk
Amsterdam
25:26
24
Jannis Bertholet
Amsterdam
25:28
25
M.Bertholet
Amsterdam
25:28
26
Jeroen Stoop
Amsterdam
25:36
27
Bart Blommaert
Amsterdam
25:38
28
Storm Hartkamp
Amsterdam
25:58
29
Eric Hartkamp
Amsterdam
25:59
30
Paul Wijnker
Amsterdam
27:13
31
DouwedeMaijer-rondetev
Amsterdam
27:35
32
Kees Verkerk
Uithoorn
28:08
33
Jan Lodewijk Erasmus
Zoetermeer
28:21
34
Frans de Soet
Amsterdam
28:39
35
Tim van Eijsden
Rotterdam
29:01
36
Johan Atsma
Amsterdam
29:32
37
Akbar Zarrinpajouh
Amsterdam
29:58
38
Barry Oorbeek
Amsterdam
30:21
39
Harold Muller
Amstelveen
30:54
40
F.van Bronckhorst
Amsterdam
31:10
41
Roel Peereboom Voller
Amsterdam
31:14
42
Ad Beks
Diemen
31:17
43
Ruud de Beer
Amsterdam
31:20
44
Ron van Vugt
Amsterdam
31:34
45
R.Wagter
Amsterdam
32:29
46
J.v/d Linden
Amsterdam
39:43
5KMV, 5 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noemie Smit
Amsterdam
21:20
2
Yasmiin Omar
Amsterdam
22:32
3
Saskia smit-van der Wa
Amsterdam
22:58
4
Jorien Tromp
Amsterdam
24:52
5
Els Verholt
Amsterdam
26:01
6
Tatiana Markaki
Amsterdam
26:24
7
Mairead White
Amsterdam
26:38
8
Kimmy Reef
Hengelo Ov
26:49
9
Ariette van de Steeg
Amsterdam
27:13
10
Nienke Molenaar
Amsterdam
27:44
11
Aileen Oei
Amsterdam
28:06
12
Kicky Reef
Amsterdam
28:18
13
Davina Moodley
Zoetermeer
28:21
14
Henriette Woearbanaran
Duivendrecht
28:23
15
Manon van Eijsden
Amsterdam
29:08
16
Marieke Plomp
Amsterdam
29:20
17
Laura van Lingen
Slootdorp
29:37
18
Cora Hertle
Hoofddorp
29:44
19
Emily van den Berg
Hippolytushoef
29:46
20
Tamara Oorbeek
Mijdrecht
30:21
21
Ellen Versteeg
Mijdrecht
30:21
22
Geertje Wijten
Amsterdam
30:27
23
Ashley Hennink
Amsterdam
30:54
24
Carolien van Hoorn
Amsterdam
30:56
25
That Keo
Amsterdam
30:57
26
A.van Erp
Amsterdam
31:12
27
Mieke van Doornik
Amsterdam
31:19
28
Sandra Rijperts
Amsterdam
31:24
29
Helena van Oers
Amsterdam
31:24
30
Maria Garcia
Amsterdam
31:50
31
Sylvia van Hees
Diemen
31:58
32
Petra Que
Amsterdam
32:04
33
Monique Wiersma
Amstelveen
32:28
34
Judith Liem
Amsterdam
32:43
35
Ellen Swagerman
Groen Links Amsterda
33:07
36
Saskia Bookelman
Groen Links Amsterda
33:07
37
Epke Jonker
Amsterdam
33:10
38
Nettie Middendorp
Amsterdam
33:47
39
Kallista de Soet
Amsterdam
34:13
40
Els de Soet
Amsterdam
34:14
41
Yayla Utlu
Diemen
39:21
10REM, 10 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thilo Varenhout
Amsterdam
34:15
2
Bertjan Kerklaan
Amsterdam
36:30
3
Arnold Kok
Haarlem
38:18
4
Jeroen Wit
Amsterdam
39:02
5
Frans Slats
Amsterdam
39:21
6
John Eerbeek
Amsterdam
39:31
7
Sybren Ydema
Amsterdam
39:32
8
Marcus Turner
Amsterdam
39:55
9
Thomas Schuurman
Amsterdam
39:56
10
Sigmar Kock
Amsterdam
40:08
11
Luuk van Loosdrecht
Amsterdam
40:09
12
Tys de Ruijter
Groen Links Amsterda
40:42
13
Abderrahman Ettajiri
Amsterdam
40:46
14
Mark Oud
Amsterdam
40:49
15
Boy Oudejans
Breukelen Ut
40:51
16
Rogier van de Camp
Purmerend
41:43
17
Bauke Ylstra
Amsterdam
41:46
18
Michiel Knopper
Amstelveen
42:03
19
Maarten Elands
Amsterdam
42:08
20
Serge Smeets
Amsterdam
42:10
21
Jan Willem Bruins Slot
Baambrugge
42:24
22
Wessel Westerhof
Landsmeer
42:40
23
Koen Kouwenberg
Amsterdam
42:47
24
Martijn van Straeten
Amsterdam
42:47
25
Leon Hanssen
Amsterdam
42:54
26
Johan van der Ploeg
Amsterdam
43:07
27
Adrie Ypinga
Amsterdam
43:22
28
Nico Witteman
Amsterdam
43:37
29
Fred Dijkink
Amsterdam
44:09
30
P.C.van der Horst
Amsterdam
44:17
31
Henry Lie
Amsterdam
44:21
32
Adrie Nillesen
Amsterdam Zuidoost
44:22
33
Frans Bosman
Amsterdam
44:22
34
M. el Gartit
Amsterdam
44:25
35
Huibert Modder
Amsterdam
44:31
36
Guust Augustijn
Amsterdam
44:38
37
Robert Muller
Amsterdam
44:42
38
Teunissen Ed
Amsterdam
44:45
39
Frans Mulder
Amsterdam
44:52
40
Thom Fritschy
Amsterdam
44:56
41
Bas Pfister
Amsterdam
45:02
42
Ward Ellenbroek
Amsterdam
45:03
43
Jos Huppelschoten
Amsterdam
45:08
44
S.P.van Beek
Amsterdam
45:13
45
Riny Govers
Amsterdam
45:14
46
Fred Moolenaar
Amsterdam
45:15
47
Paul Helmer
Amsterdam
45:16
48
Rob Wiggerink
Amsterdam Zuidoost
45:17
49
Carlos Van De Pol
Amsterdam
45:22
50
Niek Beikes
Amsterdam
45:26
51
Gert de Roder
Amstelveen
45:37
52
Ruud Wijchers
Abcoude
45:43
53
Peter Boeken
Amsterdam
45:47
54
Coen Terbrack
Amstelveen
45:49
55
Pieter van Harmelen
Amsterdam
45:55
56
Karel van der Horst
Badhoevedorp
45:56
57
Sjaak Verwaaijen
Amsterdam Zuidoost
46:04
58
Oscar Gonzalez
Amsterdam
46:17
59
Benjamin Go
Amstelveen
46:18
60
W.de Haan
Amsterdam
46:19
61
Gerjan de Roest
Amstelveen
46:24
62
Paul Motshagen
Amstelveen
46:24
63
Milko de Jonge
Amsterdam
46:25
64
Thomas Wijnands
Amsterdam
46:27
65
Rem
Amsterdam
46:33
66
Michiel Heijdeman
Amsterdam
46:46
67
P.Overwijk
Amsterdam
46:54
68
Fester Heidenachtel
Amsterdam
46:57
69
Marc van Zijl
Amsterdam
47:03
70
Frans Koop
Amsterdam
47:07
71
Michael Biosa
Amstelveen
47:09
72
A.Bults
Amsterdam
47:16
73
Jeroen van Els
Amsterdam Zuidoost
47:19
74
Roeland Kloosterman
Amsterdam
47:31
75
Christijn den Besten
Utrecht
47:34
76
Huub Teunen
Amsterdam Zuidoost
47:35
77
Kim Frederiks
Zaandam
47:36
78
Jos Deen
Landsmeer
47:39
79
Kjell Biezen
's-Gravenhage
47:42
80
Hugo Bakker
Amsterdam
47:42
81
Wilco Zwennis
Amsterdam
47:49
82
E. Kramer
Amsterdam
47:51
83
Vincent Haaker
Badhoevedorp
47:52
84
Ben Kok
Kampen
47:57
85
Re de Boer
Amsterdam Zuidoost
47:57
86
Wilbert van Leijen
Amsterdam
48:00
87
Rutger Geelen
Amsterdam
48:05
88
T.Zandbelt
Amsterdam
48:14
89
Ton Engwirda
Amsterdam
48:16
90
Marc Beckmann
Amstelveen
48:17
91
A.Bastmeyer
Amsterdam
48:19
92
Sjaak vd Walbaecke
Amsterdam
48:33
93
Wilbert Cornelissen
Amsterdam
48:41
94
Adri Deijkers
Amsterdam
48:49
95
Menno Koertsmeijer
Amsterdam
48:52
96
Hans Peter van Arkel
Amsterdam
48:52
97
Jeroen Bleeker
Amsterdam
48:56
98
R.Miserus
Amsterdam
48:59
99
Theo Wubs
Amsterdam
49:07
100
Dylan Ahern
Amsterdam
49:09
101
Robin Troost
Amsterdam
49:09
102
Jeroen Vader
Amsterdam
49:13
103
Arthur Pardieck
Amsterdam
49:13
104
Ben Diepstraten
Groen Links Amsterda
49:14
105
Mohamed Bouker
Amsterdam
49:19
106
Philip van Poecke
Amsterdam
49:24
107
Frank van der Velde
Abcoude
49:25
108
Thomas Vellinga
Amsterdam
49:27
109
Frits de Bois
Amsterdam
49:31
110
Bastien Schuwer
Amsterdam
49:33
111
Ramses Rikkert
Badhoevedorp
49:52
112
Dion Kocken
Almere
49:59
113
Tom Niemantsverdriet
Amsterdam
50:03
114
E. Borrias
Amsterdam
50:03
115
Niek Hoogeveen
Amsterdam
50:03
116
Peter Faassen
Amsterdam
50:07
117
Lex Winkler
Amsterdam
50:08
118
Martin v/d Voet
Amsterdam
50:09
119
Johan Koopman
's-Gravenhage
50:21
120
Huub van Vugt
Amsterdam
50:23
121
Dylan van Gerhardt
Badhoevedorp
50:28
122
Kees de Roder
Rijsenhout
50:34
123
Thijs Cuppen
Amsterdam
50:35
124
Bram van der Gaag
Amsterdam
50:46
125
G.M.Schipper
Aalsmeer
50:47
126
Tim van Kleef
Amsterdam
50:53
127
Jeroen Metz
Amsterdam
50:54
128
Evert Schuringa
Amsterdam
51:00
129
Dingeman Coumou
Groen Links Amsterda
51:01
130
Jack Daniels
Amsterdam
51:03
131
Thieu Engels
Amsterdam
51:11
132
Hans Keulaerds
Amsterdam
51:15
133
Stef van Holstein
's-Gravenhage
51:39
134
Hans Hondeman
Zuidoostbeemster
51:50
135
Peter Haye
Amsterdam
51:54
136
Daniel Szöts-Pollak
Amstelveen
51:55
137
Theo Frohn
Amstelveen
51:57
138
Gregory Knoppel
Amsterdam
52:08
139
Sjaak Leijser
Almere
52:09
140
Bram van der Bijl
Halfweg Nh
52:12
141
André van der Veen
Halfweg Nh
52:14
142
Jan Kok
Groen Links Amsterda
52:19
143
Menno Kuiper
Amsterdam
52:28
144
Wiebe Hordijk
Amsterdam
52:29
145
Govert Monsees
Amsterdam
52:37
146
M. Niewenhuis
Amsterdam
52:48
147
W.van Veen
Amsterdam
52:57
148
Avni Turgut
Groen Links Amsterda
52:57
149
Hans Neuhaus
Amsterdam
53:00
150
Klaas Deen
Groen Links Amsterda
53:10
151
Rob van Binsbergen
Duivendrecht
53:12
152
Bas Cuppen
Amsterdam
53:13
153
Richard Ritsma
Almere
53:18
154
Ferdy Boer
Amsterdam
53:22
155
Pieter Bijl
Amsterdam
53:27
156
Jan van der Bij
Nieuw Vennep
53:30
157
Dick Jansen
Groen Links Amsterda
53:36
158
Johan Balk
Amsterdam
53:48
159
Jan Meyning
Amsterdam
54:09
160
Bram Bos
Groen Links Amsterda
54:09
161
Glenn André Kroes
Amsterdam
54:17
162
Jeroen Verhulst
Groen Links Amsterda
54:23
163
Andy Rosalia
Apeldoorn
54:26
164
Piet van Langen
Uithoorn
54:36
165
Sjoerd Bartlema
Amsterdam
55:01
166
Gibi Joubert
Amstelveen
55:18
167
Guillermo Correa
Amsterdam
55:21
168
Peter Eyer
Amsterdam
55:33
169
Martijn Schönhage
Hoofddorp
55:33
170
H.G.van Herk
Amsterdam
55:37
171
Dirk Brink
Amsterdam
56:00
172
Remko Wetter
Oostzaan
56:03
173
Allard van Pelt
Amstelveen
56:04
174
René Malta
Amsterdam
56:10
175
Eelco van Dijk
Amsterdam
56:48
176
F.G. ter Borg
Amsterdam
56:51
177
Mart Lacroix
Amsterdam
56:57
178
Dietmar Rosalia
Amstelveen
57:01
179
Ericv Wahl
Amsterdam
57:04
180
J.Krol
Amsterdam
57:05
181
Cornelis van Doorn
Amsterdam Zuidoost
57:06
182
Rudy Groenhart
Amsterdam Zuidoost
57:07
183
Nico de Bruijne
Diemen
57:10
184
W Heemstra/F Hooghiems
Amsterdam
57:19
185
E.Batson
Amsterdam
57:29
186
C.P. Gerbrands
Amsterdam
57:33
187
Luc Hazebroek
Amsterdam
57:35
188
Roy Kooks
Amsterdam
57:41
189
Leon Moonen
Amsterdam
57:51
190
Albert Slager
Amsterdam
58:47
191
Willem Verra
Amsterdam
59:01
192
Ruud Huisman
Vinkeveen
59:17
193
Harry Ebbink
Amsterdam
59:30
194
Camiel Overgaauw
Amsterdam
59:34
195
Brand Coumou
Amsterdam
1:00:00
196
Maarten van Poelgeest
Groen Links Amsterda
1:00:02
197
Olmedo Correa
Amsterdam
1:00:12
198
L. van Raan
Amsterdam
1:00:53
199
Hans Arkenhout
Amstelveen
1:00:57
200
Jan van der Laan
Weesp
1:01:24
201
Ovi Henriquez
Amsterdam
1:01:42
202
Gijs Weenink
Amsterdam
1:02:08
203
Joost Oortwijn
Landsmeer
1:02:49
204
Bas Sarlemijn
Amsterdam
1:02:49
205
Jan Jaap Stigter
Amsterdam
1:03:48
206
A. Mulder
Amsterdam Zuidoost
1:04:51
207
E. Dirksen
Amsterdam
1:05:50
10REV, 10 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anja van 't Schip
Amsterdam
40:00
2
Kaori Ito
Amsterdam
42:29
3
Paula IJzerman
IJmuiden
44:44
4
Kitty Twisk
Amsterdam
45:16
5
Maja Groothuis
Amsterdam
45:57
6
Bianca Dumay
Utrecht
47:19
7
Jolein de Bruin
Amsterdam
47:30
8
Liesbeth Segaar
Amsterdam
47:48
9
Saskia van der Valk
Amsterdam
48:07
10
Manon Meulenbroek
Amsterdam
48:26
11
Tineke van Dalen-Holte
Zuidwolde Dr
48:26
12
Lorna Wlson
Amsterdam
48:31
13
Joke Kummer
Amsterdam
48:42
14
Geerte van de Kar
Amsterdam
48:51
15
Dorieke van der Haar
's-Hertogenbosch
48:57
16
Julie Jurriaans
Amsterdam
49:02
17
Esther van den Boogaar
Bergen Nh
49:13
18
Joyce Evers
Amsterdam
49:16
19
Rosalie Smit
Groen Links Amsterda
49:33
20
Saskia Winkel-Onrust
Purmerend
49:36
21
Jacobien Vrieze
Amsterdam
49:40
22
Nathalie Bremer
Amsterdam
49:49
23
Maartje Wijngaarden
Amsterdam
49:49
24
Hanke Hilvers
Amsterdam
50:01
25
Danielle Gerritsen
Beverwijk
50:25
26
Nicola Andrews
Amsterdam
50:27
27
Aisling Kloosterhuis
Amsterdam
50:28
28
Heidy Wolters
Amsterdam
50:37
29
Mette Vervoort-Dekhuij
Amsterdam
50:56
30
Geannet Nieboer
Amsterdam
51:49
31
Jill Steenkist
Amsterdam
51:52
32
Gineke Bossema
Amsterdam
51:56
33
Esther Ruiter
Amsterdam
51:59
34
Sammie Jansen
Amsterdam
52:04
35
Roos Schoutsen
Amstelveen
52:06
36
Liesbeth Kooyman
Groen Links Amsterda
52:11
37
Jacqueline Edixhoven
Amsterdam
52:14
38
Judith Roozemond
Amsterdam
52:31
39
Rian Lanenga
Groen Links Amsterda
52:37
40
Anne de Haan
Amsterdam
52:38
41
Irene de Graaf
Diemen
52:54
42
Inge van Beem
Zwanenburg
53:00
43
Margie Sahupala
Amsterdam
53:06
44
Maria Giol Llobet
Amsterdam
53:15
45
Jeanine Koster
Amsterdam
53:21
46
Carine Van Oosteren
Amsterdam
53:30
47
Iris Poels
Groen Links Amsterda
53:34
48
Jacqueline Louwe
Koog aan de Zaan
53:34
49
Marlies van de Ven
Amsterdam
53:40
50
Yvonne van Hilst
Amsterdam
53:43
51
Caco Verhees
Groen Links Amsterda
53:44
52
Janne Zwemmer
Groen Links Amsterda
53:45
53
Monica Kwakkelstein
Amsterdam
53:54
54
Angela McKay
Amsterdam
53:56
55
Anna Schoemakers
Groen Links Amsterda
54:07
56
Paola Edixhoven
Amsterdam
54:18
57
Nicolette Kuiper-Penni
Amsterdam
54:21
58
Bianca Goemans
Amsterdam
54:48
59
Fe Douven
Diemen
55:05
60
Claire Vlug
Amsterdam
55:09
61
Marloes de Ruiter
Amsterdam
55:15
62
Helga Geurts
Amsterdam
55:25
63
Magda Wuytack
Amsterdam
55:27
64
Marrit Ormeling
Amsterdam
55:34
65
Irene ten Dam
Amsterdam
55:35
66
Mikkie Douma
Amsterdam
55:51
67
Carin Donk
Amsterdam
55:51
68
T.Tjoe-Fat
Amsterdam
55:56
69
Marlies Tenback
Amsterdam
55:56
70
J.G.Kok
Amsterdam
55:57
71
M. Holla
Zwanenburg
56:16
72
Ria Post
Amsterdam
56:43
73
Lotte Braaijenbrink
Vinkeveen
56:54
74
Lueji Petchrovsky Mora
Amsterdam
56:55
75
Hannah Sluis
Amsterdam
57:03
76
Ashna Mungra
Amsterdam
57:04
77
Karin Bouwmeester
Amsterdam
57:06
78
Nelleke Bosland
Amsterdam
57:15
79
Q.Tijssen
Amsterdam
57:26
80
Carien Sierksma
Amsterdam
57:31
81
GC Tallott
Amsterdam
57:42
82
Astrid Wouters
Amsterdam
57:45
83
Marjolijn van Nes
Amsterdam
58:31
84
Marjan Kuiper
Amsterdam
58:44
85
Hedwig Ostendorf
Amsterdam
59:02
86
Sandra Flamand
Amsterdam
59:02
87
Paula van Rossen
Amsterdam Zuidoost
59:07
88
Sherena Setrekorn
Amsterdam
59:14
89
Aida Alai
Amsterdam
59:18
90
Michelle Roosse
Amstelveen
59:19
91
Yvonne Carsjens
Amsterdam
59:31
92
Marije Baart de la Fai
Amsterdam
59:36
93
Judith Sargentini
Groen Links Amsterda
59:57
94
A.Sparmann
Amsterdam
1:00:00
95
Mies Deurwaarder
Amsterdam
1:00:03
96
Helen Schiltmeijer
Amsterdam
1:00:16
97
Annemarie de Bruijn
Amsterdam
1:00:23
98
B.Snieders
Amsterdam
1:00:37
99
Cindy van der Zwaan
Amsterdam
1:00:42
100
M.E.L. Viroloni
Amsterdam
1:01:03
101
M.E.I. Brugmans
Amsterdam
1:01:05
102
Barbara Devilee
Amsterdam
1:01:21
103
B.Meijboom
Amsterdam
1:01:22
104
Angela Wolbink
Amsterdam
1:01:25
105
Marieke J. van de Hel
Amsterdam
1:01:25
106
Andrea Walllinga
Amsterdam
1:01:30
107
Lies Rijniers
Utrecht
1:01:31
108
Petra van Rossum
Amsterdam
1:01:34
109
Irene Verwaaijen
Amsterdam Zuidoost
1:01:38
110
Sonja van Well
Amsterdam
1:01:41
111
Gre Ootjers
Amsterdam
1:02:11
112
Hella Schenk
Amsterdam
1:02:14
113
Petra Hoogerwerf
Amsterdam
1:02:24
114
Henriette Lakmaker
Amsterdam
1:02:25
115
Margi Kirschenmann
Amsterdam
1:02:26
116
Patricia Kuster
Groen Links Amsterda
1:02:26
117
Mascha Krol
Duivendrecht
1:02:44
118
Jacqueline Nijhof
Amsterdam
1:02:46
119
Astrid Lefering
Amsterdam
1:03:28
120
Danielle Faneyte
Amsterdam
1:03:38
121
Ida Glasbergen
Amsterdam
1:04:00
122
Bianca Sullivan
Ouderkerk aan de Ams
1:04:05
123
Ria Nieuwkoop
Amsterdam
1:04:08
124
Marieke van Doorninck
Groen Links Amsterda
1:04:50
125
Grazyna Majsakowska
Amsterdam
1:04:59
126
Mona-Lisa Daniels
Amsterdam
1:05:38
127
Babs G.Taal
Lijnden
1:05:56
128
Margreet de Boer
Groen Links Amsterda
1:06:00
129
Karin Karsten
Amsterdam
1:06:09
130
Marjet Smits
Amsterdam Zuidoost
1:06:55
131
H.R.H.Molly
Amsterdam
1:07:05
132
R.Molenwijk
Amstelveen
1:07:06
133
Sandra Schroder
Amsterdam
1:07:37
134
Dylan Hyman
Amsterdam
1:12:07
10MSE, 10 KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Adnan Naanaa
AAC
32:02
2
Joey Hendriks
Haarlemmermeer
34:03
3
Emiel Pieterse
AV '23
34:34
4
Sander Heesen
Atos
35:16
5
Roderik Met
Loopgroep Aart Stigt
35:52
6
Z. Obrenovic
AV '23
35:56
7
J.Springer
Phanos
36:58
8
Ramon Holtus
Phanos
37:38
9
Niek van Veen
Phanos
38:21
10
Ronald de Wit
Loopgroep Aart Stigt
38:59
11
Frank Aarts
Loopgroep PK
40:05
12
Erik Maddox
Phanos
40:06
13
Joaquim Calbo
AAC
40:24
14
Toer van den Berg
AV '23
40:36
15
W. van Wielink
AAC
42:17
16
Migael Claassen
Atos
44:27
17
Walter Dekens
Phanos
46:01
10M35, 10 KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edwin van Dort
Phanos
33:24
2
Herman Leeman
avVN
34:07
3
Jelte Kuijs
Phanos
34:08
4
Wannes den Toonder
avVN
34:10
5
Jos Kaptein
AAC
34:57
6
Martin Breedijk
Kombijsport
35:32
7
Onno van der Lee
Phanos
36:22
8
Roland Saalmink
Loopservice.nl
36:36
9
Piotr Janmaat
Phanos
36:46
10
Arjan Bogaard
AV '23
36:55
11
Arno van den Berg
SV Sportlust
37:29
12
Paul Jan de Graaf
SV Sportlust
38:05
13
Jan-Willem Mennink
Parthenon
38:06
14
Jaap Koning
Kombijsport
38:27
15
Martin Hoogervorst
Loopgroep PK
38:56
16
Peter Verhoef
AV Monnickendam
39:48
17
Marc Eriks
Phoenix
39:55
18
Johan Kok
Hardloopclub Amsterd
40:06
19
Norbert Veringmeier
Waterweg
40:13
20
Ton Tijssen
Loopgroep PK
41:28
21
Mimoun Yacoubi
Almere '81
41:53
22
Reinout Sluiters
AV Monnickendam
41:54
23
Ben van Arum
Loopgroep PK
45:09
24
Marcel de Jong
AV Monnickendam
45:09
25
Rob v/d Bongaard
Loopgroep All Sports
45:27
26
Bart Hellendoorn
Phanos
45:30
27
Henk Vlastra
AV '23
46:05
28
Jan Fidder
Atos
47:43
29
J.G.A.van Ammers
Amsterdam
47:53
10M45, 10 KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Veron Lust
Atos
34:18
2
Dirk Ekkelboom
Atos
35:39
3
Duk Bekema
Startbaan
36:24
4
Theo Woldberg
Phanos
36:29
5
Kees Elsinga
AV '23
36:31
6
Christiaan van der Neu
Startbaan
37:12
7
Wim Veldhuisen
Hardloopclub Amsterd
37:31
8
Johan Smet
Phanos
37:35
9
Remco Peetoom
Phanos
37:55
10
Oscar Smit
avVN
38:48
11
Tom Melis
Leiden Atletiek
39:20
12
Walter Krijger
Loopgroep Aart Stigt
39:34
13
John Hammond
Phanos
39:55
14
Arie Post
Atos
40:08
15
Rob de Vries
Loopgroep PK
40:18
16
Fons Weber
Phanos
41:24
17
Kees de Zeeuw
Phanos
41:30
18
Jaco Ruinard
Atos
41:59
19
Hans Steinraht
AV '23
43:10
20
Willem Jan de Widt
AV Monnickendam
43:47
21
Rolf van der Meulen
avVN
44:36
22
Eric Berentsen
AV '23
44:47
23
Sjaak Smit
AV '23
45:15
24
Reinout Koperdraat
AV '23
45:52
25
Ralph Ferouge
Phanos
46:57
26
Peter Kamerling
Phanos
47:25
27
Kees van den Berg
AV '23
47:48
10M55, 10 KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans van Urk
Lycurgus
37:45
2
Wim Schoots
Phanos
38:13
3
Addie Timmer
avVN
39:08
4
Arne Evers
Loopgroep Aart Stigt
39:59
5
Bob Renkema
Phanos
41:31
6
Frans van Mierlo
avVN
42:26
7
Pieter Servatius
Phanos
45:00
8
Hubert Schakenbos
Atos
45:04
9
Gerard Blees
avVN
45:11
10
Cor van Hekken
avVN
45:24
11
Ambro Visser
Phanos
47:52
12
Ton van der Kroon
Hardloopclub Amsterd
48:02
13
Ben van der Wilt
Dutch Gay & Lesbian
48:51
14
Peter Kroon
AV '23
49:39
15
Pierre van den Berg
Startbaan
50:05
16
W Heemstra/F Hooghiems
Dutch Gay & Lesbian
50:11
17
Frans Levelt
avVN
50:47
18
Frits Wegenwijs
AV '23
51:51
19
Sjef Hogenes
Kombijsport
53:00
20
R. van Dijk
NEA Volharding
1:12:07
10VSE, 10 KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daphne Wehman
Loopgroep PK
37:18
2
Angélica Esparza
AAC
39:12
3
Sara Goudsmit
Loopgroep PK
43:31
4
Karina Schendelaar
Team 10
53:25
10V35, 10 KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Monique arkenbout Andr
AV Castricum
40:57
2
Marijke Zeekant
Loopgroep Aart Stigt
42:16
3
Sonja Jansen
Waterweg
43:54
4
Ineke Kosse
Phanos
44:26
5
Sandry Meerdink
Atos
47:43
6
Hortense nollet
Kombijsport
48:14
7
Urtha Noslin
Phanos
50:32
8
M. van Valderen
AAC
51:21
9
Corrie de Looze
avVN
57:51
10
Tony Schrama
Kombijsport
1:05:54
onderdeel van het TradeXchangeRondjeMokum, hoofdsponsor Run2Day Amsterdam
met bijzondere dank aan FINISH BOX Amsterdam Self Storage (Opslagruimte)
www.uitslagen.nl
07-04-2008 22:15