| | | | | Uitslagenlijst 7e Univé Astrea Run
Groningen - Zaterdag 5 april 2008
M21, 21,1 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
12
Spencer Pattiwael
Groningen
1:34:08
1:33:53
19
Peter vd Hulst
Zuidwolde Gn
1:38:50
1:38:43
23
Matthijs Conradi
Groningen
1:41:05
1:40:46
25
Egge-Jan Krijtle
Groningen
1:41:50
1:41:25
26
Emiel van der Graaf
Groningen
1:41:58
1:41:47
28
Rene La Crois
Uithuizermeeden
1:42:22
1:42:04
30
Menco van der Berg
Thesinge
1:43:06
1:42:36
37
Kees van der Ploeg
Groningen
1:46:22
1:46:06
50
Meindert Spoelstra
Ten Boer
1:50:35
1:49:58
55
Abdellah ait Tami
Groningen
1:51:32
1:51:24
59
Boudewijn Lemstra
Groningen
1:52:18
1:52:09
61
Meindert Sterenberg
Uithuizermeeden
1:52:39
1:52:31
63
Marten de Vries
Buitenpost
1:52:55
1:52:19
72
Hans Eijkelenkamp
Paterswolde
1:55:29
1:55:22
76
Hans Eikelenboom
Groningen
1:56:58
1:56:40
81
Chris Buijtenhuijs
Groningen
1:59:37
1:59:33
82
Hyacinth Richardson
Groningen
2:00:34
2:00:13
87
tONY gROOTENHUIS
Groningen
2:06:09
2:05:55
V21, 21,1 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lianne Bouwmeester
Groningen
1:36:21
1:36:18
6
Harma Eikelenboom
Groningen
1:56:58
1:56:39
8
Vanessa Wuijster
Groningen
1:58:52
1:58:26
12
Aleida Groothoff
Winsum Gn
2:07:10
2:06:39
13
Mirjam van Dalen
Groningen
2:18:47
2:18:18
18
Marijke Oostingh
Groningen
2:26:26
2:25:57
M10.5, 10, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Etienne van der Veen
Groningen
39:20
39:17
4
Anne Jan Dijkhuis
Groningen
44:22
44:22
5
Sjaco de Waal
Gasselternijveensche
45:30
45:25
8
Niels Woltman
Azimuth Geodetic II
46:56
46:43
10
Harmen de Kraker
Groningen
47:31
46:55
12
Eric Hutten
De Jong en Laan I
48:33
47:58
15
Dick Boersma
De Jong en Laan I
49:09
48:34
16
Willem Dijk
Groningen Seaports I
49:11
49:01
22
Andy J. Klooster
Groningen
51:19
51:05
25
Bé van Dijk
Azimuth Geodetic III
52:00
51:43
26
Wietze Boelmans
De Jong en Laan I
52:07
51:32
30
Pieter Franssens
De Jong en Laan I
53:10
52:33
33
Willem van Dijken
Groningen
54:13
54:02
35
Gerriet Zielstra
Groningen
54:41
54:02
36
Heino van der Sluis
Groningen Seaports I
54:44
54:31
44
Wessel Sterenberg
Azimuth Geodetic II
55:53
55:39
48
Piet Westhoff
's-Gravenzande
56:44
56:39
50
Koert van der Meen
Garrelsweer
57:55
57:55
52
Jan Pieter de Vries
Azimuth Geodetic III
58:35
58:21
56
Andre de Vries
Gerkesklooster
1:01:37
1:01:01
67
Henk Abeling
Groningen Seaports I
1:14:02
1:13:29
V10.5, 10, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Harkelien Kruijer
Ten Post
53:37
53:21
7
Esther van Egten
Groningen
56:05
55:50
11
Tineke Schaap
's-Gravenzande
56:44
56:38
15
Marijke ten Brink-Bouw
Winneweer
58:08
58:08
19
Anneke Langeland
Wirdum Gn
58:57
58:40
28
Greetje de Jager
Groningen
1:21:55
1:21:27
M7, 7 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jacob Veenstra
Atos Origin Nederlan
25:58
25:56
2
Maarten Zeegers
Atos Origin Nederlan
26:26
26:23
4
René Penning
Bedrijfsveiligheid N
30:05
29:54
6
Dennis Wennemars
Groningen
30:28
30:25
9
Rob Rakers
Noord Negentig I
32:58
32:50
10
Everhard van Eimeren
Atos Origin Nederlan
33:05
32:58
12
Eelco Pettinga
Bedrijfsveiligheid N
34:39
34:25
13
Richard Stroobach
Bedrijfsveiligheid N
34:51
34:38
14
Wouter Vogel
De Jong en Laan II
35:04
34:59
16
Bert Mein
Bedrijfsveiligheid N
37:10
36:56
17
Joost Nederhorst
Jurriens Noord
37:27
37:23
18
Martin van Delden
Noord Negentig I
37:39
37:32
20
Tjeert Notenbomer
Jurriens Noord
38:25
38:17
21
Mathijs Vogel
De Jong en Laan II
38:40
38:34
22
Halbe Huitema
Jurriens Noord
39:30
39:26
23
Walter Wissenburg
De Jong en Laan II
39:54
39:49
24
Harm Zoutman
Noord Negentig II
39:57
39:47
25
Tjeerd Kloosterman
Siegerswoude
40:03
39:59
26
Barend Hazenberg
Atos Origin Nederlan
40:13
40:06
28
Hans König
Azimuth Geodetic IV
40:36
40:26
31
Gerard van Amstel
Jurriens Noord
41:22
41:22
35
Chris van der Gaag
Groningen
43:37
43:28
36
Christian Keysers
Groningen
43:37
43:28
37
Jerry Bosman
Noord Negentig I
44:47
44:37
39
Bob Tardjopawiro
Groningen
45:22
45:08
V7, 7 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Catharina Schilder
Groningen
36:41
36:32
4
Christine Pelletier
Groningen
40:12
40:06
5
Stijntje van Dam
Groningen
40:51
40:35
7
Danique van Hulst
Bedrijfsveiligheid N
40:51
40:37
8
Marijke van der Tuin
Groningen
41:54
41:45
14
Ilonka Cock
Noord Negentig I
44:47
44:37
15
Jolanda de Jong
Jurriens Noord
45:07
45:00
16
Cornelie van der Most
Heerde
45:11
44:58
17
Ina Kluin-Vroom
Noord Negentig II
45:13
45:01
18
Sylvia Bloemendaal
Groningen
45:14
44:56
23
Alberta Venema
Kring-apotheek Selwe
46:38
46:23
25
Jolanda Moes-Doornbos
Groningen
47:36
47:29
27
Alja Westerhof-Drent
Zuidbroek
47:58
47:52
28
Elisabeth Ijskamp
Noord Negentig II
48:34
48:23
30
Diana van Duinen
Azimuth Geodetic I
48:38
48:23
31
Iwona Iwaniuk
Azimuth Geodetic I
48:39
48:23
32
Klaske Glashouwer
Groningen
48:41
48:27
33
Margreet Endendijk
Groningen
48:46
48:31
34
Annie Horenga
Kring-apotheek Selwe
49:08
48:52
35
Marianne Heerebout
Groningen
49:15
49:00
36
Jannet Bolhuis
Kring-apotheek Selwe
49:41
49:24
38
Nathale van Maarla
Noord Negentig II
51:35
51:24
40
Jolanda Kuizenga
Azimuth Geodetic IV
58:17
58:03
41
Hasse van Maarle
Noord Negentig II
1:00:53
1:00:43
M2, 2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Hendrik de Vries
Bisschop Bekkerschoo
8:31
8:26
4
Tim Bartels
Bisschop Bekkerschoo
8:32
8:26
9
Faysal Krul
OBS de Pendinghe
10:57
10:50
10
Mexx Mateo Caldera
Bisschop Bekkerschoo
11:10
11:05
12
Janek Bosman
Bisschop Bekkerschoo
11:45
11:38
13
Maikel Venekamp
Bisschop Bekkerschoo
11:48
11:42
15
Ayoup Allaoui
Bisschop Bekkerschoo
12:37
12:31
16
Adriaan Oosterkamp
Bisschop Bekkerschoo
12:37
12:30
17
Daniel Pauw
Bisschop Bekkerschoo
13:58
13:52
18
Patrick Schuringa
Bisschop Bekkerschoo
14:12
14:05
V2, 2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Maureen Bosma
OBS de Pendinghe
8:47
8:42
6
Denise Bakker
Bisschop Bekkerschoo
10:44
10:40
11
Amber Tolboorn
Bisschop Bekkerschoo
12:03
11:58
12
Noenoni Loasana
OBS de Pendinghe
12:24
12:19
13
Chendana Loasana
OBS de Pendinghe
12:24
12:19
14
Fleur van Mal
OBS de Pendinghe
13:00
12:52
18
Denise Krombos
Bisschop Bekkerschoo
14:00
13:55
19
Cheyenne Steinhaus
Bisschop Bekkerschoo
14:39
14:33
20
Maike Meier
Bisschop Bekkerschoo
15:50
15:43
21
Larissa Smit
Bisschop Bekkerschoo
15:50
15:43
M1, 1 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Badr Zendaky
OBS de Pendinghe
4:44
4:44
3
Jihaad Turky
OBS de Pendinghe
4:58
4:54
4
Jeremy Datema
OBS de Pendinghe
5:22
5:13
5
Ludson Isenia
OBS de Pendinghe
5:24
5:17
6
Ricco Sloover
Bisschop Bekkerschoo
6:14
6:01
8
Witek Bosman
Bisschop Bekkerschoo
6:39
6:34
9
Jan Carlos Roches
OBS de Pendinghe
6:52
4:26
V1, 1 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Berkay Karacan
Bisschop Bekkerschoo
4:59
4:54
3
Keydira Zimmerman
OBS de Pendinghe
6:04
5:55
4
Mandy Klunder
Bisschop Bekkerschoo
6:19
6:08
5
Nancy van Houten
Groningen
6:56
6:49
6
Fatima Kariman
OBS de Pendinghe
7:51
7:43
Uitslagen.nl
08-04-2008 21:21