Uitslagenlijst VOLVO FURNESS HALVE MARATHON OMMEN

Ommen - Zaterdag 5 april 2008

HSEN, 5,6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gertin Roke
ACO Van Elderen
19:00
2
Rick Willems
Bergentheim
20:01
3
Ron Willems
Bergentheim
20:05
4
Manfred Boer
Ommen
20:21
5
Tom Minkjan
Ommen
20:48
6
Rene Meijer
Lemelerveld
21:52
7
Robert van der Velde
Dalfsen
23:32
HVET, 5,6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk Kappert
Daarle
20:50
2
Jan van Tolij
Dalfsen
21:03
3
Jan Hankamp
Vroomshoop
21:19
4
Jaap den Bakker
Ommen
24:18
5
Erik Koops
Vriezenveen
25:28
6
Ab Koetsier
Holten
31:29
DSEN, 5,6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilse Pullen
Dedemsvaart
22:23
2
Savanna Warmink
Ommen
23:08
3
Karina Willems
Bergentheim
23:31
4
Aline Kootstra
Dalfsen
25:47
5
Herlinde Roke
Arrien
25:53
6
Ciska Derks
Ommen
33:36
DVET, 5,6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Giny Dunnewind
Ommen
23:12
2
Jeanet Vonder
Ommen
27:31
3
Ciska Dankelman
Arrien
30:02
4
Liv Willamo
Ommen
34:00
5
Elly van Faassen
Ommen
37:06
HSEN, 10,7 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Davy Stieperaere
Wevelgem (Bel)
34:17
2
Martin Lunenborg
Erica
38:36
3
Marco de Meer
Harderwijk
39:21
4
Jonathan Drijfhout
Emmen
41:13
5
Ard Kolkman
Vriezenveen
45:21
6
Alwin Bruijn
Markelo
45:51
7
Kevin Timmerman
Hardenberg
47:17
8
Harm Bakhuis
Holten
50:00
9
Harron Dekker
Coevorden
54:26
HVET, 10,7 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerrt Deruddere
Wevelgem (Bel)
36:10
2
Mechior van de Pol
Apeldoorn
37:26
3
Hans Bronsink
Oldebroek
39:18
4
Bennie van Schaik
Klarenbeek
40:15
5
Jan Wullink
Vasse
40:32
6
Gerard Kroes
Cialfo
40:41
7
Henk Meppelink
Gramsbergen
41:14
8
Jan Beldman
Dalfsen
41:41
9
Jan Grissen
Bergentheim
42:53
10
Martin Luteijn
Zuidwolde Dr
43:12
11
Gerard Vogelzang
Kerkenveld
43:59
12
Martin Kappert
Spurt '88
44:13
13
Hennie Lensink
Dalen
45:29
14
Wim Hulleman
Dalfsen
46:27
15
Theo Oldehinkel
Hardenberg
47:40
16
Jan Fransen
Hasselt
47:48
17
Marinus Woertink
Ane
48:23
18
Jan Lip
Alteveer gem De Wold
48:25
19
Hans Logtenberg
Ommen
48:37
20
Andre van Dijk
Coevorden
48:50
21
Johny de Lange
Kampen
49:40
22
J van Putten
Heerde
50:33
23
Peter van de Leur
Heino
50:34
24
K Kip
Hoogeveen
50:36
25
Rob Somsen
De Krim
51:34
26
Gerrit Bultman
LAAC Twente
51:55
27
Klaas de Jonge
Veeningen
52:09
28
Klaas Lunenborg
Erica
52:18
29
G J Twilhaar
Ommen
53:30
30
Mannes Schoppink
Zeewolde
53:33
31
Bernard Dekker
Vollenhove
54:05
32
K Nienhuis
Oosterhesselen
54:18
33
Jan Feenstra
Leeuwarden
54:21
34
Karst Schonewille
Klazienaveen
55:20
35
Rene Jansen
Arrien
57:33
36
Lucas Vermeeren
Ommen
58:20
37
Nico Wassens
Dedemsvaart
58:50
38
A Kamman
Hoogeveen
59:07
39
Gert van Lohuizen
Ommen
59:27
DSEN, 10,7 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne Woertink
Ane
43:10
2
Lies Deruddere
Wevelgem (Bel)
44:12
3
Maria Ufkes
Dalfsen
45:50
4
Marleen Herbert
Spurt '88
47:31
5
Joanneke Sanderman
Rijssen
52:03
6
Hetty Kamphuis
ACO Van Elderen
53:58
7
Esmiralda Meeuwsen
Hoogeveen
59:05
DVET, 10,7 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerda Willems
Ommen
46:08
2
Jacqueline Ruizenaar
Hardenberg
52:31
3
Ans Reusken
Klarenbeek
53:24
4
Paola van Kampen
Heino
53:33
5
Ineke Nawijn
Hardenberg
54:02
6
Joke Alferink
Ommen
55:04
7
Reina Wijnia-Kwant
Hasselt
55:36
8
Jendy Apeldoorn-Nijkam
Vollenhove
56:32
9
Cecil Huuskes
Ommen
56:50
10
Roelien Martens
Ommen
56:52
11
Ans Nijhoff
De Gemzen
1:03:38
12
Marita Hartholt
Ommen
1:06:13
13
Marianne Koelemeijer
Hoogeveen
1:07:20
HSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leon Sanderman
Rijssen
1:12:05
2
Emile Dercksen
Harderwijk
1:20:53
3
Roy Hofstede
Erica
1:22:12
4
Bart van Zelst
Holten
1:22:41
5
Jeroen Broekhoff
Emmen
1:26:59
6
Pascal van Zon
Oosterhout Nb
1:33:54
7
Kees Martens
Ommen
1:39:15
8
Alexander Oldeman
Amsterdam
2:05:47
H35+, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lamko Hulzebos
HAC '63
1:12:05
2
Peter Bruinsma
Nijverdal
1:13:32
3
Henk Uitslag
Oldebroek
1:18:32
4
Johan Hulzebos
Zuidwolde Dr
1:19:30
5
André Pelgröm
Veluwe
1:20:16
6
Richard Lugies
Slagharen
1:23:28
7
Erik Post
Bergentheim
1:27:10
8
Johan Boom
Vriezenveen
1:28:12
9
Gerard Reimink
Lemelerveld
1:28:57
10
Hilbrand vd Belt
Collendoorn
1:30:02
11
Bernhard Kootstra
Dalfsen
1:30:08
12
Tony Ruiter
Den Ham Ov
1:30:12
13
Aard van der Vinne
Loopservice.nl
1:30:37
14
Johan Willems
Ommen
1:31:06
15
Henk Enoch
Den Ham Ov
1:32:49
16
Gerald Ningbers
Zwolle
1:34:43
17
A Busscher
Rijssen
1:35:36
18
D vd Weide
Dedemsvaart
1:36:01
19
Jan Timmerman
Hardenberg
1:36:09
20
F Zanders
Dronten
1:37:43
21
Ronald Schalke
Zwolle
1:38:03
22
Roel Otten
Spurt '88
1:38:25
23
Bert Maneschijn
Lemele
1:38:43
24
Bert Kleiboer
PEC 1910
1:40:03
25
Henk van der Kolk
Lemelerveld
1:40:19
26
Dick Aalderink
Ommen
1:40:56
27
Jacco de Weerdt
Ees
1:41:24
28
Henk Jan Jansen
Ommen
1:42:07
29
Alphons Schokker
Ommen
1:42:49
30
R de Wit
Arrien
1:43:38
31
Harrie Jasper
Sibculo
1:45:48
32
Andre Mol
Hoogeveen
1:46:05
33
Dik Hulleman
Hattem
1:47:43
34
Alex Grootemarsink
Ommen
1:47:56
35
Johan de Boer
Hardenberg
1:48:33
36
Bart Huiskamp
Markelo
1:50:05
37
Roel Kleine
Hoogeveen
1:51:14
38
Rene Krauwel
Harbrinkhoek
1:51:16
39
Jan Bremmer
Ommen
1:52:53
40
Sander de Wit
Vriezenveen
1:55:23
41
Jan van den Belt
Zutphen
1:56:26
42
Gerrit Winters
Witharen
1:56:36
43
Jacob Vonder
Ommen
1:59:08
44
Wim Slotman
Ommen
1:59:51
45
Rob Oude Weermink
Wierden
2:02:12
46
Bertjan van Dijk
Nieuwleusen
2:02:24
47
Addo Kranendonk
Nijmegen
2:03:33
48
J Albada
Vroomshoop
2:09:13
H50+, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roelof Hutten
Spurt '88
1:19:48
2
Wim Liefers
AV '34
1:19:58
3
Tjibbe de Vries
Cialfo
1:20:57
4
Albert Oldehinkel
Spurt '88
1:21:33
5
Henk Oldehinkel
Dedemsvaart
1:24:36
6
Hans Bosman
Deventer
1:24:40
7
Jaap Groeneveld
Apeldoorn
1:25:39
8
Hans Klein
Dedemsvaart
1:30:19
9
Henk van Duuren
Hardenberg
1:30:52
10
Chiel Ellenbroek
Wolfheze
1:32:01
11
Jan Akkerman
Staphorst
1:33:02
12
Jan Tijhuis
AV Rijssen
1:33:12
13
Boudewijn Bons
Eindhoven
1:33:21
14
Kees Regelink
Vollenhove
1:35:51
15
Wout Croezen
AV Twenterand
1:36:07
16
Mans Veldsink
Dedemsvaart
1:37:15
17
Jan Olsman
LAAC Twente
1:37:54
18
Ad Peltenburg
Zoetermeer
1:38:11
19
Harrie Fokkens
Nieuwleusen
1:39:53
20
M Strijker
Zwartemeer
1:40:34
21
Klaas Jansen
Hasselt
1:40:52
22
Bert van Duuren
PEC 1910
1:41:09
23
Gerrit Jurjens
De Pollen
1:41:20
24
Henk Veurink
Ommen
1:42:55
25
Flip Nijhoff
De Gemzen
1:42:58
26
Henk Nimeijer
Koekangengerveld
1:43:06
27
Herman Martens
Ommen
1:43:18
28
Bertus Schutte
Ommen
1:46:05
29
Frits Lautenbag
Hattem
1:46:48
30
Alfons Kruiper
Heeten
1:46:52
31
Gerard Koggel
Geesteren Ov
1:49:26
32
Cor Westhuis
Dalfsen
1:50:14
33
Henk Schuurman
Lemele
1:50:18
34
Willem Flier
Wezep
1:53:14
35
Ferdie Wolff
Loopservice.nl
1:53:36
36
Gerard de Leede
Hoogeveen
1:54:16
37
H de Bruin
Nunspeet
1:54:37
38
Gerrit Lohuis
Aalden
1:56:36
39
Gerrit Schuitema
Vlagtwedde
1:57:13
40
Jan Bongers
Westervoort
1:58:56
41
Kees Moltmaker
Loopservice.nl
2:02:04
42
Rudy Vermeulen
Zwolle
2:03:24
43
Peter Jansen
Zwolle
2:10:05
44
E Kleinlugtenbeld
Witharen
2:11:27
45
Lou Reijmers
Ommen
2:11:28
46
Gerard Bolte
Hardenberg
2:20:50
DSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hellen de Vries
PEC 1910
1:36:06
2
Manon Herbert
Spurt '88
1:42:56
3
Marieke ten Brinke
AV Twenterand
1:46:56
4
Jorieke de Jonge
HAC '63
1:51:14
5
Brenda Vonder
Ommen
1:59:08
6
Dionne Matel
Gramsbergen
2:15:56
DVET, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joke Lubberdink
Vriezenveen
1:41:20
2
Rona Meijer
Lutten
1:43:42
3
Jeanet Reekers
Daarlerveen
1:47:31
4
Monique de Wolde
Zuidwolde Dr
1:50:13
5
Annemiek Bolks-Offerei
Hardenberg
1:50:24
6
Hermien Middag
Vroomshoop
1:51:56
7
Karin Heuver
Ommen
1:53:23
8
Ria Spoor
Vroomshoop
1:56:28
9
Ans Timmerman-Dekker
Bruchterveld
1:57:06
10
Rita Busch
Twello
1:57:15
11
Edith Braakman
Ommen
2:00:26
12
Carin Borgman
Dedemsvaart
2:03:24
13
Hanny van der Linde
Zwolle
2:10:05
14
Catharina Croezen
AV Twenterand
2:11:27
15
Hennie Schuurman
Lemele
2:13:38
16
Erna Withaar
Balkbrug
2:13:43
17
Henny van Braam
Gramsbergen
2:15:56
18
G Boelen Westerhof
Zuidwolde Dr
2:16:39
De Furness Car Halve Marathon is tevens de
openingswedstrijd van het Vechtdalloopcircuit.
http://www.vechtdalloopcircuit.nl
De eerstvolgende wedstrijd in dit circuit is de
Hardenberg City-run op 18 april.
Organisatie: ACO van Elderen
http://www.acovanelderen.nl
www.uitslagen.nl
05-04-2008 00:00