Uitslagenlijst Peter Rusmanloop

Oirsbeek - Maandag 24 maart 2008

800MM, 800M JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Suzan Werps
AV Weert
2:49
2
Binka Diallo
AVON
2:55
3
Dionne Claessens
Caesar
3:19
4
Steffie Floors
Amstenrade
3:59
5
Dorien Lemmens
Beek Lb
4:18
6
June Brennenraedts
Spaubeek
4:47
800MJ, 800M JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rick Nuy
AVON
2:36
2
Rida Rouah
Unitas
2:50
3
Lucas Hobma
Unitas
2:55
4
Sef Geilen
Munstergeleen
3:09
5
Max Lamberichs
Oirsbeek
3:10
6
Jules Schoffelen
Neeroeteren (BEL)
3:18
7
Niels Hagedoren
Oirsbeek
3:18
1600M, 1600M JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kelly Roelands
Unitas
5:15
2
Helen Coenen
AVON
5:34
3
Britt Jacobi
Achilles-Top
5:39
4
Imke van Dinteren
Caesar
6:07
5
Chantal Bos
Geleen
6:11
6
Verena Lowis
Geleen
6:16
7
Dominique Claessens
Caesar
6:16
8
Astrid Lemmens
Beek Lb
6:58
9
Rachel Schuur
Geldrop
7:54
1600J, 1600M JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joery Franssen
Heerlen
5:23
2
Aziz Rouah
Unitas
5:27
3
Stijn Martens
Caesar
5:29
4
Tim Werps
Weert
5:44
5
Jef Jacobs
STB
6:04
VRJUN, 5.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Veronique Wintjens
Maasmechelen (BEL)
22:06
2
Laura Killaars
Caesar
24:55
3
Celine Dekker
Sittard
29:01
4
Maud Kramer
Brunssum
36:36
VROUW, 5.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maud Golsteyn
Caesar
20:12
2
Niki Collaris
Caesar
22:26
3
Linda Arets
Munstergeleen
23:36
4
Ellen Bijlsma
Unitas
24:43
5
Hilde Poolen
Atletiek Maastricht
25:44
6
Milou Beelen
Maastricht
26:03
7
Kim Wouda
Geleen
26:33
8
Anika Douven
Caesar
27:00
9
Saskia Boink
Unitas
27:04
10
De Rooze
Lierde (BEL)
27:51
11
Marieke Roberts
Amstenrade
28:44
12
Maureen Knol
Brunssum
30:35
13
Martine v. Randeraat
Berneau (BEL)
30:51
14
Kirsten Smiks
Atletiek Maastricht
31:25
15
Sanne Kanselaar
Unitas
32:58
16
Wanita Dieteren
Unitas
33:07
17
Ivette essers
Brunssum
33:16
18
Ingeborg Keulen
Rosmalen
37:57
VR35, 5.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marina Vranken
Geleen
24:32
2
Marjon Orbons
Brunssum
26:17
3
Christien Breedank
Sweikhuizen
26:30
4
Lisette Drent
Caesar
26:58
5
Astrid Lenoire
Oirsbeek
27:06
6
Corinne Schut
Landgraaf
28:30
7
Yvonne Litjens
Puth
28:34
8
Jolanda Nijboer
Brunssum
28:49
9
Edith Coolen-Schmitz
Stein Lb
29:08
10
Marlies de Wolde
Geleen
29:16
11
Nicole Crombag
Geleen
29:55
12
Agnes Bemelmans
Heerlen
30:00
13
Judith Lie
Unitas
30:15
14
Sandra Hanssen
Puth
30:18
15
Jeannine Solberv
Maasmechelen (BEL)
30:20
16
Denise Klijnen Theynis
Sittard
30:54
17
Liesbeth Willems
Caesar
32:02
18
Diana Dalloqaux
Unitas
32:03
19
Noella Zwakmoven
Dilsen-Stokken (BEL)
32:05
20
Gaby Seurs
Zutendaal (BEL)
32:19
21
Christianne Wilhelmus
Zutendaal (BEL)
32:19
22
Marielle Wilhelmus
Zutendaal (BEL)
32:20
23
Jolanda Janssen
Puth
33:13
24
Gonne Venhuizen
Schinnen
33:34
25
Mirjam Kuipers
Oirsbeek
33:42
26
Marique Vankan
STB
33:58
27
Anita Geelen
Schinnen
37:44
MNJUN, 5.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs vd Sterren
Urmond
21:20
2
Frank Fydink
Caesar
22:14
3
Thijs Janssen
Bingelrade
22:46
4
Joery Franssen
Unitas
22:50
5
Kamiel Jacobs
STB
22:55
6
Tom Peters
Caesar
23:35
7
Nils Venhuizen
Unitas
24:01
8
Sem Litjens
Puth
25:11
9
Lars Uphus
Schinveld
26:12
10
Stan Wolters
Oirsbeek
26:26
11
Robin Lemmens
Beek Lb
26:43
12
Tim Stroeks
Oirsbeek
27:07
13
Maurice Huits
Munstergeleen
27:10
14
Rick Gielhens
Amstenrade
28:35
15
Luc Stroeks
Oirsbeek
29:26
16
Freek Dauwerse
Oirsbeek
29:49
17
Jiry Floors
Amstenrade
32:52
18
Sam Hellebrekers
Unitas
34:00
MAN, 5.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michel v.d. Wall
Pegasus
18:21
2
Bart Leenders
Dilsen-Stokkem (BEL)
18:41
3
Rob Tijdink
Caesar
18:46
4
Rogers Heiligers
Caesar
18:57
5
Lars v.d Eerden
Schalbruch (GER)
19:11
6
Jeroen v. Zoelen
Berneau (BEL)
20:05
7
Rick Ritterbeeks
Caesar
20:22
8
Willem Waaijen
Echt
20:43
9
Paul Sniekers
AV Weert
21:34
10
Ludi Claassen
Stein Lb
21:43
11
Jeroen Meerveld
Heerlen
22:00
12
Joep Jacobs
Unitas
22:46
13
Mark Schreurs
Geulle
22:49
14
Peter Kroon
Sint Odilienberg
22:57
15
Dave Sweet
Sittard
23:23
16
Rob Mensink
Meerssen
24:23
17
Rob Aspers
Stein Lb
24:28
18
Vincent Adriaans
Beek Lb
24:31
19
Roy Ubachs
Amstenrade
24:40
20
Kevin Knarren
Amstenrade
24:41
21
Bart Beijnsberger
Bree (BEL)
25:02
22
Antonio Piano
Maasmechelen (BEL)
25:24
23
Wouter Bus
Oirsbeek
25:42
24
Ivo Augustin
Maastricht
25:46
25
Blenn Coert
Geleen
26:14
26
Raymond Spits
Geleen
26:24
27
Ben Boekee
Oirsbeek
26:26
28
Daan Beens
Schinnen
27:10
29
Geert Claes
Hasselt (BEL)
27:16
30
Sido Guyt
Sittard
29:09
31
Erik Vranken
Zutendaal (BEL)
29:19
32
Jeroen Goessens
Holtum
30:03
33
Maurice Dnijsens
Atletiek Maastricht
31:01
34
Maarice Grisseu
STAP
31:23
35
Steffan Golobiec
Heerlen
31:24
36
Ciftci Ahmed
Maasmechelen (BEL)
35:36
MA35, 5.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joeri Schoffelen
Neeroeteren (BEL)
17:40
2
Leo Kockelkoren
STB
19:18
3
Richard Thonas
Eygelshoven
20:28
4
Jack Peters
Hillensberg (BRD) (G
21:08
5
Rudy Aarts
Bunde
21:10
6
Vincent van Lieshout
Beek Lb
21:28
7
René Dekker
Sittard
21:39
8
Ben Fey
Gulpen
22:11
9
Michel Lemmens
Voerendaal
22:19
10
Frans Bastin
Doenrade
22:47
11
Jan Moors
Echt
23:30
12
Marcel ter Hart
Sittard (BEL)
23:33
13
Loek Malecki
AVON
23:35
14
Rene van der Zijden
Oirsbeek
23:37
15
Jack Claassen
Stein Lb
23:58
16
Jacob Hilbolling
Sittard
24:04
17
Bert Janssen
Puth
24:15
18
Jan Muijrers
Achilles-Top
24:16
19
Frank Machiels
Unitas
24:42
20
Paul Hanssen
Elsloo Lb
24:55
21
They Lückers
Unitas
25:00
22
Tjeu Hintzen
Echt
25:14
23
Luc Cools
STAP
25:36
24
Marcel Hamers
Schinveld
25:48
25
Ronald Kroes
STAP
26:24
26
Leon Stals
Haelen
26:32
27
Bert Sproncken
Beek Lb
26:37
28
Ger Lemmens
Beek Lb
26:43
29
Guus Hendrix
Brunssum
26:47
30
Henk Close
Oirsbeek
26:50
31
Jos Erdkamp
Urmond
26:54
32
Hub Heijnen
Echt-Pey
26:55
33
Jan Heimans
Oirsbeek
27:05
34
Ger Caubo
Oirsbeek
27:15
35
Rudy Dexters
Rekem (BEL)
27:16
36
Frank Vootz
Selfkant Süsterseel
27:27
37
Huub Collaris
STB
27:47
38
Martin Aerts
Oirsbeek
27:55
39
Jos Mulders
Sittard
28:00
40
Robert Wendler
Caesar
28:23
41
Theo van Puyvelde
Sweikhuizen
28:24
42
Ruud Guyt
Sittard
28:36
43
Herman Vosser
Unitas
28:37
44
William Krautscheid
STAP
29:18
45
Peter Kuipers
Oirsbeek
29:32
46
Theo Theeven
Unitas
29:37
47
William Cuuls
Unitas
29:40
48
Ed op den Kamp
Oirsbeek
29:53
49
George Smeets
Munstergeleen
29:58
50
Aytekin Polat
Genk (BEL)
30:11
51
Paul Beckers
Grevenbicht
30:16
52
René Cleuters
Stein Lb
30:16
53
Nino Zanatta
Hoensbroek
30:21
54
Walter Dauwerse
Oirsbeek
30:28
55
Levin de Koster
Oirsbeek
30:33
56
Ruud Weerwag
Unitas
30:39
57
Maurice Kramer
Brunssum
30:47
58
Hans Wijts
Oirsbeek
31:07
59
Ongky Smit
Heerlen
31:32
60
Roger Janssen
Puth
31:42
61
Raymond Bosman
Dilsen-Stokkem (BEL)
32:05
62
HAns Koning
Sittard
32:14
63
Rene Lairesse
Genk (BEL)
32:18
64
Noël Henkens
Hasselt (BEL)
32:18
65
Jacques Pasmans
Elsloo Lb
32:19
66
Peter Voelen
Zutendaal (BEL)
32:21
67
Wim Schulz
Brunssum
32:28
68
Gerand Grissem
STAP
32:49
69
Gerrit de Jongh
Hoensbroek
33:16
70
Jan Nelissen
Unitas
33:42
71
Henry Martens
Bilzen (BEL)
33:49
72
Harrie Roijen
Bunde
35:17
VROUW, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paula Kersten
Heerlen
1:08:54
2
Lydia Paulsen
Born
1:19:32
3
Danielle Coenegracht
Maastricht
1:30:26
4
Dorine Kusters
Papendrecht
1:31:21
5
Britt Mekel
Geleen
1:32:24
6
Willy Drummen
Geleen
1:33:12
7
Marijntje Scholten
Sittard
1:36:18
8
Wendy Schoenmakers
Brunssum
1:38:42
9
Loes Auijpers
Illichoven
1:42:59
V35, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nadja Wijenberg-Ilyina
Unitas
59:21
2
Inge van Bergen
Unitas
1:03:19
3
Christa Bloemen
Dilsen-Stokkem (Bel)
1:13:24
4
Branka Rybakowski
STB
1:17:44
5
Josette Gijselaers
STB
1:21:11
6
Marjo Jacobs
Wijnandsrade
1:22:11
7
Joke de Jonge
Brunssum
1:28:39
8
Sandra van Nuil
Unitas
1:29:15
9
Silvia Schulz
Brunssum
1:30:11
10
Tina Hommes-Sietsma
Unitas
1:30:41
11
Sonja Kragten
Beek Lb
1:31:49
12
Alexandra van der Weij
Heerlen
1:33:44
13
Irma van Gils
De Grenslaupers
1:35:08
14
Desirée Schunken
Hoensbroek
1:35:21
V45, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Helmie Caris
AV Weert
1:16:16
2
Paula Odekerken
Unitas
1:16:33
3
Tineke Wind
Atletiek Maastricht
1:19:23
4
Lenie Jacobs
STB
1:19:33
5
Linda Roosing
Unitas
1:20:54
6
Margriet van Vliet
Scorpio
1:21:42
7
Anne Baenen
Atletiek Maastricht
1:22:25
8
Kitty Castelijn
Atletiek Maastricht
1:22:32
9
Anna Muller
Achilles-Top
1:22:51
10
Wilma Martens
Brunssum
1:23:51
11
Leontine Thiessen
Geleen
1:24:13
12
Els van de Sande
Roermond
1:24:42
13
Me Yin Tio-Than
Scopias
1:24:57
14
Marleen Bus
AVON
1:27:31
15
Kai van Hofwegen
Susteren
1:27:36
16
Helma
Hoensbroek
1:28:07
17
Marion Wishaupt
Atletiek Maastricht
1:28:13
18
Gladys Kroes
Unitas
1:31:12
19
Eugénie Dullaars
Unitas
1:31:16
20
Ria van der Linden
Schinnen
1:31:22
21
Mia Duijf
Schinnen
1:33:25
22
Marinella Lisci
Heerlen
1:36:21
23
Marianne Pierik
Merkelbeek
1:37:30
24
Angelica Bemelmans
Puth
1:42:06
25
Els Caris
Spaubeek
1:42:19
26
Marij Cuijpers
Roosteren
1:42:59
V55, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nettie Frenken
AV Weert
1:21:36
2
Susan Maes
Maasmechelen (BEL)
1:23:31
3
Wilhelmien Cornelissen
STAP
1:28:07
4
Marjo Esser-Jopen
Brunssum
1:31:26
5
Riny Cuypers
Horn
1:38:14
6
Josephine de Jonge
Brunssum
1:41:08
MAN, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bas Diederen
Pegasus
52:53
2
Luc van Es
Beek Lb
53:26
3
Paul Hagedoren
Unitas
54:24
4
Ron Wijnen
Caesar
54:47
5
Gerbert van den Biggel
AVO 1983
56:43
6
Martijn Dekker
Sittard
57:09
7
Carl de Bont
Caesar
57:55
8
Jan-Willem Housmans
Echt
58:28
9
Erik Jacobs
Geulle
58:55
10
Maarten Vliex
Voerendaal
1:00:14
11
Abraik Mouloud
Caesar
1:01:02
12
Lennart Kleinjans
Wageningen
1:01:36
13
Boy Hayen
AVON
1:01:41
14
Rodjer van de Merwe
Unitas
1:02:58
15
Adam Brodzinski
Genk (BEL)
1:04:04
16
Ralh Jansen
Stein Lb
1:04:43
17
Tim de Porte
Boom (België) (BEL)
1:05:04
18
Eriks Jacobs
Geulle
1:06:06
19
Paul Steskens
Susteren
1:08:53
20
Hub Jansen
Stein Lb
1:09:34
21
Marc Smits
Puth
1:11:38
22
Jan Coumans
Stein Lb
1:11:41
23
Lennard Vandewall
Bunde
1:12:07
24
Ralph Soons
Oirsbeek
1:12:34
25
Roy Senden
Beek Lb
1:12:52
26
Richard Volders
Gangelt (GER)
1:13:02
27
Marcel Sodermans
Doenrade
1:15:36
28
Michel van Eert
Unitas
1:16:05
29
Harvey Salden
Stein Lb
1:16:47
30
Remon Essers
Brunssum
1:16:56
31
Tim Jennes
Oirsbeek
1:16:56
32
Bart Wolfs
Maasmechelen (BEL)
1:17:01
33
Francois Finger
Heerlen
1:17:28
34
Dennis Timmermans
Zutendaal (BEL)
1:19:13
35
Rene Wouda
Caesar
1:19:17
36
Richard Dols
Geleen
1:24:21
37
Danny Cordlever
Sittard
1:24:31
38
Frank Telenq
Sittard
1:25:27
39
Erik Geelen
Geleen
1:28:16
40
Thijs Stevens
Sittard
1:29:03
41
Dimitri Triantafyllioi
Zutendaal (BEL)
1:34:55
42
Egon Welzen
Oirsbeek
1:36:32
43
Jean-Paul Lintzen
Landgraaf
1:39:06
M35, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Iwan Theunissen
STB
56:47
2
Ger Bodelier
STB
57:28
3
Ger Lemmens
STAP
58:46
4
Roger Cuijpers
Caesar
59:21
5
Marcel van de Pol
STB
1:01:14
6
Ton van Loon
Swift Atletiek
1:01:55
7
Maurice Quaedvlieg
Achilles-Top
1:02:05
8
Rudy Henquet
Atletiek Maastricht
1:02:51
9
Paul Elfering
Tüddern (GER)
1:03:16
10
Raymond Feron
Caesar
1:03:36
11
Erik Hilkens
Weert
1:04:55
12
Peter Drent
Caesar
1:05:39
13
Roger Deckers
Echt
1:05:53
14
Cor Bos
Geleen
1:06:27
15
Sjack Hoop
STB
1:06:38
16
Toine Jansen
Stein Lb
1:07:14
17
Raymond Aussems
Bunde
1:07:19
18
Nick Custers
STB
1:07:26
19
Arno Hanssel
STB
1:07:26
20
Erwin Funk
Dilsen (BEL)
1:07:27
21
Fedor Kwerreveld
Brunssum
1:07:46
22
Ype-Jan Bekkering
Heerlen
1:07:48
23
Marcel Zeelen
Steijl
1:09:04
24
Jos Hanssen
Schinveld
1:09:08
25
Hub Wijnands
Heerlen
1:09:39
26
Raymond Eberson
Born
1:10:19
27
Ton van der Honing
Swift Atletiek
1:10:30
28
Hans de Bakker
Sittard
1:10:43
29
Johan Hamans
Sittard
1:10:45
30
Amaury Stroux
Heerlen
1:10:49
31
Sjoerd Hobma
Unitas
1:10:51
32
Ivo Vincken
STB
1:10:51
33
Frank Nijholt
Simpelveld
1:11:06
34
Henri Wijnen
Elsloo Lb
1:11:27
35
Javier Sarmeinto
Munstergeleen
1:11:43
36
Eric Machiels
Geleen
1:11:47
37
Peter van Lierop
AV Weert
1:11:51
38
Piet Vangeel
Hoeselt (BEL)
1:11:53
39
Philippe Wolters
Hulsberg
1:12:01
40
Maurice Peters
Elsloo Lb
1:12:03
41
Piet Bosgraaf
Oirsbeek
1:12:06
42
Matthieu Houben
Achilles-Top
1:12:53
43
Norbert Mimpen
Helmond
1:13:08
44
Floris van Brunswijk R
Stein Lb
1:13:14
45
Stephan Loth
Schinnen
1:13:53
46
Marc Moonen
Geleen
1:14:38
47
Ja Spijkers
Sittard
1:14:55
48
Marc Niebojewski
Zutendaal (BEL)
1:14:59
49
Roel Lemeer
Meerssen
1:15:02
50
Bas Hessen
Maastricht
1:15:21
51
Dietmar Gorny
Kerkrade
1:16:28
52
Ronny Siborgs
Zutendaal (BEL)
1:16:29
53
Johnny Leenaerts
Zutendaal (BEL)
1:16:29
54
Heinz Penners
Amstenrade
1:16:32
55
Andre Nijboer
Amstenrade
1:17:41
56
Jo de Bie
Heerlen
1:17:53
57
Rob-Jan Venhuizen
Schinnen
1:18:02
58
Tom Linssen
Voerendaal
1:18:17
59
John van Mierlo
STAP
1:18:40
60
Frankwin Aerden
STAP
1:18:40
61
Ed Immerzeel
Geleen
1:18:55
62
Erik Wolters
Oirsbeek
1:18:59
63
Patrick Gumia
Heerlen
1:19:13
64
Harmen Alkeman
Heerlen
1:19:41
65
Edwin Holtus
Nuth
1:20:39
66
Marcel Hartenberg
Loopservice.nl
1:22:00
67
Danny Jongen
Atletiek Maastricht
1:22:25
68
Roger Franssen
Heerlen
1:23:15
69
Cor van Haaren
STB
1:23:16
70
Peter van Roosmalen
1:24:01
71
Mark Hermans
Oirsbeek
1:24:18
72
Maurice Winkens
Hoensbroek
1:24:49
73
Lex Quaedflieg
Achilles-Top
1:25:12
74
Rob Hermsen
Eindhoven
1:25:23
75
Frank van Erve
Kerkrade
1:26:09
76
Maurice Lugger
Heerlen
1:26:10
77
Marcel Zielemans
AVON
1:26:28
78
Hans Kam
AVON
1:26:29
79
Antoine Thielens
Oirsbeek
1:26:40
80
Maurice Lambermon
Unitas
1:26:50
81
Danny Ruijzendaal
Amstenrade
1:28:50
82
Roger Smeets
Atletiek Maastricht
1:29:13
83
Alfred Funk
Opglabbeek (BEL)
1:29:34
84
René Geelen
Landgraaf
1:29:49
85
Roger Hoens
Amstenrade
1:30:09
86
Stefan Outjers
Schinveld
1:31:24
87
Patrick Wasserman
Nuth
1:31:58
88
Bart Arets
Doenrade
1:34:54
89
Frans Baselmans
Doenrade
1:34:54
90
Costa Papadopoulos
Geleen
1:37:55
91
Kuno Huisman
Best
1:39:06
M45, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wil Pepels
Caesar
55:21
2
Kos Krist
STB
57:45
3
Fons de Bie
Unitas
1:00:25
4
Harrie Driessen
Achilles-Top
1:00:31
5
Bert Meys
Heerlen
1:00:50
6
Wil Goessens
Unitas
1:02:14
7
Theo Dreesen
Maasmechelen (BEL)
1:02:45
8
Egid Neutelings
Meerssen
1:02:54
9
Marc Quadvlieg
Maasmechelen (BEL)
1:03:18
10
René Bastiaens
Stein Lb
1:03:26
11
Martin Franssen
Nieuwstadt
1:04:27
12
Rob Mannens
Hoensbroek
1:05:21
13
Paul Koeijmans
Maastricht
1:05:23
14
Erik Haakma
Heerlen
1:05:34
15
Ruud Coolen
Stein Lb
1:05:46
16
Jos Bohnen
Susteren
1:06:09
17
Bert Cremers
Unitas
1:06:45
18
Frans van der Zalm
De Grenslaupers
1:06:48
19
Jo Born
STB
1:07:38
20
Herman Gerards
STB
1:07:47
21
Huub Donders
STB
1:07:47
22
Lei Crijns
Maastricht
1:08:31
23
Pierre Weerts
Unitas
1:08:35
24
Ad van Kempen
Achilles-Top
1:08:37
25
Paul Jacobs
STB
1:09:07
26
Tony Ortu
Geleen (ITA)
1:09:48
27
Henk Heijkers
AVON
1:10:09
28
Ad Bruijns
Geleen
1:10:11
29
Hans Meijer
Achilles-Top
1:10:25
30
Robert Janssen
Wijlre
1:10:32
31
Jean Pierre Wijnen
Bilzen (BEL)
1:10:42
32
Jos Geukers
Heerlen
1:11:13
33
Peter van Buggennum
AVON
1:11:37
34
Jac Waaijen
Echt
1:12:13
35
Leo Wenmeekers
Obbicht
1:12:14
36
Fernand Schrijvers
Zutendaal (BEL)
1:12:26
37
Ton Rückert
Scopias
1:12:59
38
Lex Haemers
Heerlen
1:13:08
39
Herbert Philippen
Unitas
1:13:16
40
John Born
STB
1:13:17
41
Ruud Mullenderf
Elsloo Lb
1:13:25
42
Ger Schaffhausen
STB
1:13:26
43
Jos van der Loo
Caesar
1:14:11
44
Paul Smeets
Beek Lb
1:14:11
45
Har Notermans
Einighausen
1:14:16
46
Piet Huits
Munstergeleen
1:14:32
47
Jack Cleutjens
Oirsbeek
1:14:35
48
Arnold Verijdt
Echt
1:14:53
49
Leo Kimps
Hasselt (BEL)
1:15:05
50
Math Roberts
Unitas
1:15:21
51
Peet Notten
Stein Lb
1:15:31
52
Frans van Hofwegen
Susteren
1:15:56
53
Peter Vallinga
Oirsbeek
1:15:57
54
Leon Hermans
Brunssum
1:16:06
55
Dolf Gregoire
Sittard
1:16:10
56
Germain Bakker
Echt
1:16:10
57
Jos Brouwers
Atletiek Maastricht
1:16:20
58
Bert Deguelle
Hulsberg
1:16:22
59
Leon Schepers
Sittard
1:16:23
60
Joep Dohmen
Heerlen
1:16:47
61
René Clement
Achilles-Top
1:17:38
62
Frank Eisenga
STB
1:17:46
63
Nico Volleberg
Caesar
1:17:47
64
Loek Wishaupt
Atletiek Maastricht
1:17:56
65
Ray Willems
Beek Lb
1:17:59
66
Evert Jan Schuur
Geldrop
1:18:01
67
Henk Vogels
Sittard
1:18:15
68
Patric Gelders
Maaseik (België) (BE
1:18:15
69
Gerard Lemmerling
Maastricht
1:18:16
70
Hyati Ertanir
Zutendaal (BEL)
1:18:38
71
Cyril Reijnen
Zwolle
1:18:41
72
Jos Janssens
Unitas
1:18:41
73
Ger Putters
Unitas
1:18:57
74
Ed Hoen
Oirsbeek
1:19:06
75
John Dikmans
Geleen
1:19:17
76
Dick Nagelhout
Atletiek Maastricht
1:19:23
77
Bert Janssen
Moorveld
1:20:14
78
Paul Geraedts
Heerlen
1:20:41
79
Piet van der Zee
Echt
1:20:42
80
Zef Kleinjans
Nieuwstadt
1:21:38
81
Eugène Habets
Unitas
1:21:49
82
Hans van Dooren
De Grenslaupers
1:22:03
83
Jurgen Broekman
Unitas
1:22:14
84
Michel Nicolaije
Bocholtz
1:22:50
85
Ron Vonhogen
Brunssum
1:22:59
86
Wim Doors
Geleen
1:23:23
87
Noud Verbiesen
Oirsbeek
1:24:07
88
Jonathan Walker
STB
1:24:07
89
Henk Mabelis
Tremelo (BEL)
1:24:09
90
Martin Booij
Munstergeleen
1:24:25
91
Nico Bos
Unitas
1:24:31
92
Peter Frissen
Beek Lb
1:24:31
93
Han Verbiesen
Oirsbeek
1:26:33
94
Peter Geurts
Unitas
1:27:08
95
Eric Joosten
't Jasper Sport
1:27:25
96
René Hermans
Brunssum
1:27:35
97
John Pompl
Sittard
1:28:44
98
Ton Busink
Oirsbeek
1:29:30
99
A Klus
STAP
1:29:47
100
Frans Snijders
Landgraaf
1:29:49
101
Andrew Davies
Heerlen
1:29:56
102
Danny Thiele
Maastricht
1:30:33
103
Jos Wilhelm
Oirsbeek
1:30:54
104
Winnie van Elteren
Heerlen
1:31:27
105
Marcel Derks
Caesar
1:31:52
106
Ruud Limpens
Spaubeek
1:32:18
107
Jos Kessels
Roermond
1:33:06
108
Paul Habets
Oirsbeek
1:33:56
109
John Schunken
Unitas
1:35:21
110
Wil Dijkstra
Sittard
1:36:18
111
Jan Kragt
Heerlen
1:40:23
112
Charles Poublon
AVON
1:41:09
M55, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michel Visschers
Unitas
1:09:03
2
Hein Bodelier
Landgraaf
1:11:05
3
Arthur Houtvast
Geleen
1:11:45
4
Frans Svijker
Geleen
1:12:23
5
Jeff Thiele
Stein Lb
1:13:13
6
Leo Frenken
AV Weert
1:13:56
7
Huub Amendt
Swift Atletiek
1:16:04
8
Theo Geilen
Sint Joost
1:16:56
9
Michel op den Kamp
Geleen
1:17:36
10
Fred Lemmens
Hoensbroek
1:19:01
11
Wil Schaekers
Oirsbeek
1:19:28
12
Jos Schuffelen
Holtum
1:20:01
13
Jos Leufkens
Heerlen
1:20:47
14
Pieter Zeijen
Limbricht
1:21:06
15
Peter Hezemans
Geleen
1:21:18
16
Hans van Doorn
Geldrop
1:21:29
17
Ton Mostard
Unitas
1:21:36
18
Nico de Jong
Geleen
1:21:38
19
Niel Voldeks
Oirsbeek
1:21:49
20
J. Rusman
Oirsbeek
1:21:58
21
Jacques Vandewal
Dilsen-Stokkem (BEL)
1:23:31
22
Kees Franssen
AVON
1:26:28
23
Hans Wemmers
Atletiek Maastricht
1:26:58
24
Bert Raijmakers
't Jasper Sport
1:29:25
25
Hub Wetzels
't Jasper Sport
1:33:10
26
Jim Frenken
Brunssum
1:36:32
M60, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Albert Verbunt
STB
1:12:06
2
Zef Budzijn
Unitas
1:12:14
3
Tiny Claassen
Achilles-Top
1:12:17
4
Lambert Schuren
Swift Atletiek
1:13:52
5
Wim Frenken
AV Weert
1:14:21
6
Theo Schmeits
STB
1:14:32
7
Laurent Wijnants
Zutendaal (BEL)
1:15:34
8
Wiel Thielens
Oirsbeek
1:16:09
9
John Wetsels
Sittard
1:18:07
10
Michel Hoeken
Kinrooi (Belgie) (BE
1:20:54
11
Sjef Geelen
Puth
1:21:23
12
Jo Willems
Schinnen
1:22:05
13
Frans Hensgens
Heerlen
1:22:07
14
Peter Janssen
STB
1:23:51
15
Peter Cornelissen
STAP
1:25:39
16
Hub van der Heijden
Sittard
1:30:13
17
Wil Smeets
Roosteren
1:31:23
18
Peter van Bussel
't Jasper Sport
1:33:11
19
Cornelis Veldhuis
Heerlen
1:37:05
20
Jos Gulikers
Puth
1:38:45
21
Leo Faashen
Oirsbeek
1:40:53
SCH1, SCHOLIERENLOOP1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stijn Heyster
Amstenrade
3:54
2
Sanders Eussen
Puth
3:57
3
Milan Koumans
Oirsbeek
4:02
4
Roy Arets
Oirsbeek
4:04
5
Alain Cergnul
Amstenrade
4:12
6
Tom Hermans
Oirsbeek
4:13
7
Dion Lender
Amstenrade
4:16
8
Justin Theunissen
Oirsbeek
4:18
9
Ivo Snoeks
Amstenrade
4:19
10
Juris Snoeks
Amstenrade
4:20
11
Scilio van de Locht
Oirsbeek
4:22
12
Dion Notermans
Schinnen
4:24
13
Fabian Cergnul
Amstenrade
4:26
14
Krijn Hendriks
Puth
4:28
15
Niels Verhoornen
Doenrade
4:28
16
JornGielkens
Amstenrade
4:28
17
Marijn Wulffraat
Schinnen
4:30
18
Tom Linders
Puth
4:32
19
Sam Schurgers
Doenrade
4:33
20
Jeroen Hartenberg
Oirsbeek
4:33
21
Julius Graus
Oirsbeek
4:37
22
Siem Jutten
Oirsbeek
4:37
23
Yves Janssen
Puth
4:40
24
Raf Hermans
Oirsbeek
4:41
25
Axl Bercx
Amstenrade
4:49
26
Guy Notermans
Schinnen
4:50
27
Collin Fidder
Oirsbeek
4:53
28
Paul Bindels
Amstenrade
4:53
29
Luc Willems
Oirsbeek
4:56
30
Luke Jutten
Oirsbeek
5:01
31
Marco Kong
Schinnen
5:03
32
Jasper Wulffraat
Puth
5:05
33
Mel Berensfreise
Oirsbeek
5:13
34
Sjoerd Hennen
Puth
5:17
35
Auke Stijns
Doenrade
5:20
36
Gwen Lemmens
Amstenrade
5:35
37
Sven Aerts
Oirsbeek
5:41
38
Jesse v.d. Zijden
Oirsbeek
5:51
39
Justin Tummers
Puth
5:59
40
Michiel Dols
NieuwkuijkTüddern (B
6:03
SCH1, SCHOLIERENLOOP1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte Venhuizen
Schinnen
4:03
2
Fabienne Waltmans
Schinnen
4:03
3
Mariek Custers
Schinnen
4:06
4
Chanouk Wilhelm
Amstenrade
4:16
5
Berbel Boymans
Oirsbeek
4:19
6
Lian Haagmans
Oirsbeek
4:21
7
Larisse Eggen
Oirsbeek
4:23
8
Iris Wolters
Oirsbeek
4:32
9
Kiki Rohs
Oirsbeek
4:33
10
Lieke Venema
Puth
4:35
11
Nienke Pieters
Oirsbeek
4:35
12
Amber Jetten
Oirsbeek
4:39
13
Merel Visser
Oirsbeek
4:40
14
Loes Theunissen
Oirsbeek
4:43
15
Mik Hendrix
Schinnen
4:44
16
Dilana Peters
Oirsbeek
4:44
17
Sanne Vanderzijden
Oirsbeek
4:44
18
Tessa Hagedoren
Oirsbeek
4:45
19
Fleur Visser
Oirsbeek
4:47
20
Meret Vassen
Oirsbeek
4:47
21
Mika Franssen
Doenrade
4:48
22
Marlie Baselmans
Doenrade
4:49
23
Ilse Driessen
Oirsbeek
4:49
24
Malou Koolen
Oirsbeek
4:51
25
Marchenne Koetje
Oirsbeek
4:52
26
Anouk de Wilde
Oirsbeek
4:54
27
Eva Hoesbergen
Oirsbeek
5:00
28
Lieke Meijers
Amstenrade
5:04
29
Marlies van de Kerkhof
Amstenrade
5:05
30
Noa Boereboom
Oirsbeek
5:15
31
Vivian de Rooy
Doenrade
5:15
32
Alisha Kaumanns
Doenrade
5:16
33
Len Hendrix
Schinnen
5:17
34
Fee Dols
Amstenrade
5:19
35
Lotte Arets
Doenrade
5:21
36
Vera Erkens
Oirsbeek
5:23
37
Jarna Haagmans
Oirsbeek
5:26
38
Yoelle Pierik
Oirsbeek
5:27
39
Maura-Marie Mevis
Oirsbeek
5:32
40
Donna Hagedoorn
Brunssum
5:41
41
Fleur Hagedoorn
Brunssum
5:42
42
Mirte Waltmans
Amstedrade
5:45
43
Ruby Horsten
Amstenrade
5:57
SCH2, SCHOLIERENLOOP2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruben Custers
Schinnen
5:18
2
Yorick Waltmans
Schinnen
5:38
3
Sander Kuipers
Oirsbeek
6:11
4
Kars Niemark
Amstenrade
6:12
5
Kelvin Hermans
Oirsbeek
6:17
6
Jordi Pierik
Merkelbeek
6:21
7
Marc Maessen
Oirsbeek
6:23
8
Stan Hennen
Puth
6:39
9
Liam Gilroy
Puth
6:43
10
Marc Sollet
Puth
6:43
11
Glenn Rutten
Doenrade
6:55
12
Vince Pecasre
Oirsbeek
6:57
13
Jesper Eggen
Oirsbeek
7:03
14
Joep Wijts
Oirsbeek
7:03
15
Errol Brugman
Oirsbeek
7:12
16
Dean Gilroy
Puth
7:13
17
Max Kerkhoffs
Puth
7:17
18
Sem Jansen
Schinnen
7:18
19
Jake Gilroy
Puth
7:19
20
Sebastiaan Wijnanda
Oirsbeek
7:20
21
Daniel Sollet
Outh
7:26
22
Justin Hanssen
Schinnen
7:49
23
Flons Pieters
Oirsbeek
8:02
24
Giles Schroyen
Schinnen
8:35
SCH2, SCHOLIERENLOOP2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maud Janssen
Puth
6:21
2
Hilde Kerkhof
Doenrade
6:24
3
Nina Vogels
Doenrade
6:25
4
Anique Lenoire
Oirsbeek
6:31
5
Amber Lauwenberg
Oirsbeek
6:48
6
Sophie kapar
Amstenrade
6:49
7
A Brussaard
Amstenrade
6:49
8
Beau Gielkens
Amstenrade
7:05
9
Ieke Worms
Oirsbeek
7:08
10
Babs Venema
Puth
7:16
Uitslagen.nl
24-03-2008 16:02