| | | | | Uitslagenlijst 56e Plassenloop
Reeuwijk - Zaterdag 15 maart 2008
MSEN, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Sitienei Kiplaga
Amsterdam
45:29
2
Isaiah Kipi Kosgei
Amsterdam
45:34
3
Saïd Kanfaoui
ImproveRoadRunners
49:27
4
Willem Lenting
Loopgroep PK
51:20
5
Michael Groeneweegen
Waterweg
52:19
6
Hans van Beek
Rotterdam Atletiek
53:54
7
Hans van Zwienen
Rotterdam
57:31
8
Jack 't Hoen
De Kievieten Heren
57:39
9
Maurice Dingenouts
Keller Runningteam
1:00:52
11
Joris Wulfert
EUR Roadrunners here
1:01:09
12
Bastiaan Graveland
Clytoneus
1:02:10
14
Roy Houkes
EUR Roadrunners here
1:03:41
15
Marijn Treurniet
De Kievieten Heren
1:03:53
16
David Polders
Loopgroep PK
1:04:07
17
Arjan Nomen
Uniquema Runners
1:04:30
18
Marco Medendorp
De Kievieten Heren
1:05:05
M35, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fouad Fertoute
Spirit Oud Beijerlan
50:13
2
Pascal van Norden
Uniquema Runners
53:28
4
Anton Mol
Spirit Oud Beijerlan
53:52
5
Hans Middelburg
Olympus '70
54:56
8
Richard Lelieveld
De Kievieten Heren
1:00:49
13
Edwin vd Heuvel
Bodegraven
1:16:43
M40, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Padmos
Voorne Atletiek
49:33
2
Rob vd Want
Keller Runningteam
51:33
3
Sandor Bron
Uniquema Runners
51:33
4
Gerard Droog
Keller Runningteam
53:32
5
Wim Paardekooper
the Hague Road Runne
55:29
7
Remco Schraven
Voorne Atletiek
56:20
9
Richard Oerlemans
SC Reeuwijk
59:20
10
Kees van der Sar
Uniquema Runners
1:01:53
11
Marko van der Voort
De Kievieten Heren
1:03:41
13
Erik van Keeken
De Kievieten Heren
1:04:25
16
Bob Polack
Schilderw vd Heide
1:06:17
19
Ronald Bik
Schilderw vd Heide
1:11:01
22
Eric Viskil
Schilderw vd Heide
1:15:27
M45, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Amriet Oemraw
Keller Runningteam
53:25
2
José Hoppenbrouwers
EON Powerteam
57:09
7
Theo Groenendijk
SC Reeuwijk
1:01:13
9
Derk jan ten Harkel
Leiden Atletiek
1:02:19
10
Jaap Meijvogel
SC Reeuwijk
1:02:44
11
Freek van Mourik
Clytoneus
1:03:50
15
Fred van Velzen
Imtech Care &Core
1:08:08
16
Marius Besuijen
EON Powerteam
1:08:53
M50, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Willem van der Kooij
De Kievieten Heren
58:49
5
Ernesto Gonzalez
EON Powerteam
1:01:08
6
Kees Voogt
De Kievieten Heren
1:01:53
7
Cees van Delft
SC Reeuwijk
1:02:33
8
Ricardo Baptiste
EON Powerteam
1:02:49
9
Leo Koster
Imtech Care &Core
1:03:12
16
Dick van Prooijen
Loopgroep PK
1:09:10
18
Albert Doelwijt
Loopgroep Aart Stigt
1:13:02
19
Hans van Meggelen
Brugrunners
1:13:56
20
Gerard van Velzen
Imtech Care &Core
1:14:25
21
Dick Hordijk
Spirit Oud Beijerlan
1:17:35
M55, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Cammeraat
Keller Runningteam
54:58
3
Wim Besuijen
EON Powerteam
59:50
5
Koos Mulders
Zuiderster Team
1:00:23
7
Rob Verhorst
Zuiderster Team
1:03:56
9
G P F J van Tol
SC Reeuwijk
1:05:59
13
Johannes de Jong
Parthenon
1:08:59
15
Albert van der Meer
Clytoneus
1:09:28
16
Pieter Verhorst
SC Reeuwijk
1:10:14
19
Teun Noordhoek
Spirit Oud Beijerlan
1:13:13
20
Bart Bovenberg
Spirit Oud Beijerlan
1:13:56
21
Leo Groeneweg
Spirit Oud Beijerlan
1:13:59
23
Hajo van den Berg
Clytoneus
1:14:58
M60+, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bertus Vrielink
De Veenlopers
1:02:50
7
Henny Hamers
Zuiderster Team
1:09:03
8
Koos van den Nieuwendi
Clytoneus
1:09:28
11
Bert van der Knaap
Antilope
1:14:11
22
Fokke Lenten
EON Powerteam
1:32:32
VSEN, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emily Chelogat Rotich
Amsterdam
52:04
2
Pauline van Norden
Uniquema Runners
1:05:12
3
Linda Hoek
EUR Roadrunners Dame
1:09:09
4
Cindy Velgersdijk
Brugrunners
1:10:57
5
Pauline van Donkelaar
De Kievieten Dames
1:16:23
7
Angelique Jansen
Loopgroep PK
1:21:49
8
Anemiek Bloem
EUR Roadrunners Dame
1:22:26
9
Jocelyn Bolluyt
EUR Roadrunners Dame
1:25:48
10
Ariadne Ooms
EUR Roadrunners Dame
1:28:12
V40, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carin van der Ende
Olympus '70
1:05:06
3
E van Dijk-v d Meulen
Loopgroep Aart Stigt
1:14:44
4
Elma Mulder
De Kievieten Dames
1:21:10
5
Jacqueline Schuurman
De Bonte Koe
1:23:21
V45, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Pieteke van Weperen
Loopgroep Aart Stigt
1:10:04
4
Els Snippe-de Jonckhee
Brugrunners
1:16:13
5
Agnes van Veen-Kooijma
SC Reeuwijk
1:19:52
6
Addie Streefkerk
Spirit Oud Beijerlan
1:24:24
7
Anne-Marie Lorsheijd
Spijkenisse
1:26:54
V50+, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annie van Dijk
Uniquema Runners
1:09:06
3
Francis Mulders
Zuiderster Team
1:10:15
4
Elly van Buytenen
Brugrunners
1:16:11
7
Carla van Gemert
Loopgroep PK
1:21:49
9
Pita Dekker-v Weerdhui
SC Reeuwijk
1:23:01
10
Lisette de Winter
Brugrunners
1:23:23
MRECR, 15 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Corné Mulders
Alphen aan den Rijn
1:01:53
4
Martin van den Bijllaa
Zoetermeer
1:02:47
8
Peter van den Hoogen
Oudewater
1:05:03
25
Willem de Jomg
Barendrecht
1:11:09
27
Gerard Floor
Loopservice.nl
1:12:38
29
Marcel van Stek
Nieuwerbrug
1:13:20
31
Jan van Dillen
Alblasserdam
1:13:24
32
Michel Klinkhamer
Alphen aan den Rijn
1:13:27
35
Juan Javier Caeiro y M
Cappele a/d Ijssel
1:13:56
36
Eric van Scherpenzeel
SC Reeuwijk
1:14:49
37
Wim van Rooijen
Zevenhuizen Zh
1:14:52
39
Andre van Leeuwen
Alphen aan den Rijn
1:15:16
46
Ronald van den Broek
Gouda
1:17:08
48
Ton Timmermans
Brugrunners
1:17:35
49
Gert Buijs
Delta Lloyd Running
1:17:37
56
Kees Dopper
Capelle aan den IJss
1:19:26
59
Huib la Chapelle
De Kieviten
1:21:18
64
Ruud Breedijk
Loopservice.nl
1:23:37
VRECR, 15 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Lenie Hoogweg
Leidschendam
1:13:07
5
Jacoline Zilverentant
Gouda
1:16:18
8
Els van der Linden
Wijk bij Duurstede
1:23:24
12
Marjon Kuiper van Leeu
Antilope
1:28:43
14
Henriëtte Booy-Koorn
Barendrecht
1:34:01
MRECR, 10 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ronnie Duinkerken
De Kieviten
34:21
6
Remco Metselaar
AV Aalsmeer
38:53
7
Sjoerd Verweij
SC Reeuwijk
40:13
11
Jean Michel Stoorvogel
Vlaardingen
40:56
18
D.J. Klein Hesselink
Zevenhoven
44:10
19
Frank van de Laan
Clytoneus
44:29
24
Ernst de Bruijn
Waddinxveen
45:28
29
Frans van Zoest
SC Reeuwijk
46:22
30
Joep van Aelst
SC Reeuwijk
46:31
31
Ruud van der Laan
SC Reeuwijk
46:47
33
Marco van Dijk
IJsselstein Ut
47:15
35
Martijn Verweij
SC Reeuwijk
47:39
36
Bobbie van Maaren
Alphen aan den Rijn
47:53
40
Martin de Jong
Loopgroep Athletic P
48:45
46
Edwin Klinkenberg
SC Reeuwijk
50:06
48
Theo van Maarseveen
Bodegraven
50:27
51
Arie den Oudsten
Waddinxveen
50:42
54
Machiel van der Veen
SC Reeuwijk
51:37
56
Don Oppedijk
GAC Hilversum
51:58
57
Ard van den Heuvel
Moordrecht
52:00
59
Dick Roeleveld
SC Reeuwijk
52:28
66
Frans van Wijk
Nieuwerbrug
55:27
67
Martin de Jong
Alphen aan den Rijn
55:46
68
Rene Vlassenrood
Vlaardingen
56:01
72
Gerard van der Weide
Gouda
56:31
84
Richard Verstegen
Reeuwijk
1:00:20
VRECR, 10 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marike Bruinsma
Capelle aan den IJss
0:50
2
Cindy Brusse
Berkel en Rodenrijs
40:55
5
Mariette de Jong
SC Reeuwijk
48:06
7
Marike Bruinsma
Capelle aan den IJss
49:01
8
Marike Bruinsma
Capelle aan den IJss
49:10
9
Marieta Sterk-van Leeu
SC Reeuwijk
49:20
10
Deborah vd Jagt
Alphen aan den Rijn
49:52
13
Mariëtte Kooijman
Clytoneus
52:00
14
Leontien Peters
Oud Beijerland
53:14
16
Liesbeth van der Poel
SC Reeuwijk
53:49
19
Melanie van Wijk
Nieuwerbrug
55:28
20
Brigit Droog-Verkleij
SC Reeuwijk
55:29
24
A vd Wal-Boere
SC Reeuwijk
56:42
26
Simone Hoogerbrug
Reeuwijk
57:09
27
Corrit Hoogendoorn
Antilope
57:50
28
Marianne van Beek
SC Reeuwijk
57:51
30
Mariska vd Wetering
Leiden
58:26
31
Chantal Brugts
Barendrecht
58:36
32
Charlotte van Dorp
Rotterdam
58:36
39
Monique van Ginkel-vd
Clytoneus
1:00:16
MRECR, 5 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim Vrijenhoek
SC Reeuwijk
17:06
5
Jasper Veldman
SC Reeuwijk
19:25
9
Martijn van de Vis
SC Reeuwijk
23:17
13
Henk van Paassen
Waddinxveen
25:47
17
Bas van de Meer
SC Reeuwijk
26:56
22
Arie van Breuger
Zwijndrecht
29:48
23
Kees van Holstein
Rotterdam
31:02
24
Robert Slootmaekers
Reeuwijk
32:59
26
Alfred van Klaveren
SC Reeuwijk
45:51
VRECR, 5 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tirza van der Wolf
SC Reeuwijk
19:43
2
Ester Eikendal-Zijderl
Avantri
19:49
5
Tilly van Voskuilen
SC Reeuwijk
21:54
8
Laura Vrijenhoek
SC Reeuwijk
23:39
9
Anne Schreuder
SC Reeuwijk
23:48
10
Irene van der Reijken
Antilope
24:11
13
Christa Verkleij
SC Reeuwijk
25:18
15
Jolanda Kleiweg
SC Reeuwijk
26:58
21
Anca van der Reijken
Antilope
29:56
22
Sietske Steenbeek
Reeuwijk
30:11
23
Herma Termoshuizen
SC Reeuwijk
30:18
25
Lysette Stolwijk
SC Reeuwijk
30:40
32
Christel Slootmaekers
Reeuwijk
32:59
33
Willeke Graveland
SC Reeuwijk
33:47
34
Sonja Falkenstein
SC Reeuwijk
33:47
35
Francis Vermeulen
SC Reeuwijk
33:47
37
Lya van Eijk Routert
SC Reeuwijk
33:56
39
Esther Bolscher
SC Reeuwijk
34:04
J1100, 1100 KIDSRUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasper Gootscholten
Reeuwijk
4:15
2
Daan Graveland
SC Reeuwijk
4:16
3
Robert Kleiweg
SC Reeuwijk
4:34
4
Sietse van Heeren
Reeuwijk
4:38
6
Quintin van de Heuvel
SC Reeuwijk
4:43
8
Sander van de Vis
SC Reeuwijk
4:49
9
Jasper Kuyvenhoven
SC Reeuwijk
4:54
10
Jesse Schokker
SC Reeuwijk
4:54
12
Maas Uilenhoed
Vlaardingen
4:55
13
Diederik Huysen
Moorddrecht
5:02
14
Roelof van Heeren
reeuwijk
5:05
15
Paul Grootscholten
Reeuwijk
5:09
16
Rick van der Laan
Alphen a/d Rijn
5:14
17
Rick van Weelden
SC Reeuwijk
5:18
23
Nelson van de Heuvel
SC Reeuwijk
5:31
24
Crispijn Hoevemaas
Reeuwijk
5:43
27
Patrick van Nieuwkoop
Reeuwijk
5:52
35
Sander Kersseboom
Reeuwijk
6:28
37
Robin vd Niewendijk
Boskoop
6:47
41
Patrick van Nieuwkoop
Reeuwijk
M1100, 1100 KIDSRUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Maimouna Barry
SC Reeuwijk
4:04
4
Marit Meyvogel
SC Reeuwijk
4:23
5
Sacha Palsgraaf
Moordrecht
4:24
9
Kim van Weelden
SC Reeuwijk
4:50
10
Sophie van Scherpenzee
Reeuwijk
4:52
16
Marloes Kuyvenhoven
SC Reeuwijk
5:10
18
Milou Schiebroek
SC Reeuwijk
5:18
19
Femke van Eeden
SC Reeuwijk
5:19
20
Evanne Blokzijl
SC Reeuwijk
5:22
24
Celine van Nieuwkoop
Reeuwijk
5:38
26
Irene van de Hoef
Reeuwijk
6:10
27
Rafaël van de Hoef
Reeuwijk
6:13
29
Teddie van Noppen
Reeuwijk
6:20
30
Marije Verstegen
SC Reeuwijk
6:22
31
Suzanne Breedveld
Reeuwijk
6:22
35
Daphne van Nieuwkoop
Reeuwijk
6:37
37
Karianne Greve
SC Reeuwijk
6:38
J2400, 2400 KIDSRUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Matthijs Blokzijl
SC Reeuwijk
8:55
3
Luuk Uilenhoed
Vlaardingen
9:39
4
Tim Schiebroek
SC Reeuwijk
9:50
7
Stijn Uilenhoed
Vlaardingen
10:37
9
Werner Kastelein
SC Reeuwijk
11:01
11
Thomas van Noppen
Reeuwijk
12:57
M2400, 2400 KIDSRUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Talitha Tuinebreijer
Alphen a/d Rijn
9:20
4
Lieke Meyvogel
SC Reeuwijk
10:59
6
Lisette Verleun
SC Reeuwijk
11:33
10
Marieke Dekker
SC Reeuwijk
12:41
11
Dianne van der Laan
Alphen a/d Rijn
13:37
13
Mirjam van Ameron
Reeuwijk
14:35
Uitslagen.nl
29-06-2010 21:14