Uitslagenlijst Audax NK Cross

Rijen - Zondag 2 maart 2008

NWM, 10 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Marijn Frijters
Breda
1:09:40
2
Rob van Mechelen
Roosendaal
1:12:20
3
Peter Honcoop
Rijen
1:12:33
4
Jan Schevers
Rijen
1:18:44
5
Piet Coppens
Rijen
1:20:04
6
Wim Wouters
Gilze
1:24:02
7
Frank Schaapsmeerders
Rijen
1:27:28
8
Werner Bloemers
Ospel
1:31:55
NWV, 10 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Christianne van Alphen
Dorst
1:20:35
2
Bertie Habets
Nederweert Eind
1:31:55
MREC3, 3200 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Adriaan van Engelen
Gilze
12:56
2
Rob Honcoop
Rijen
14:29
3
Chris van den Akker
Tilburg
16:58
4
Herman Sarneel
Sas van Gent
19:25
5
Jim Bouwens
Rijen
22:06
6
Kai van Beek
Breda
27:31
7
Albert Boesjes
Breda
27:32
VREC3, 3200 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Suzanne Laudman
De Meern
14:06
2
Deborah Nouws
Rijen
18:50
3
Suzanne Diepstraten
Gilze
18:51
4
Sijda den Dulk
Gilze
18:51
5
Trees de Bruijne
Rijen
22:06
6
Saskia van Dorst
Utrecht
25:13
MREC5, 5600 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Jan Wouters
Hulten
25:05
2
Pascal Viveen
Gorinchem
25:13
3
Michiel Dolman
Rijen
25:26
4
Frank van den Boom
Gilze
25:43
5
Twan Vermetten
Rijen
25:57
6
Milo Vermetten
Rijen
26:06
7
Jos Verpaalen
26:06
8
Ad Vermetten
Rijen
26:39
9
Corne Kreeft
Gilze
28:48
10
Frank Vergeer
Breda
28:49
11
Guido Wouters
Rijsbergen
30:06
12
B Oomen
Gilze
31:10
13
Jesse van Beek
Breda
35:02
14
Jan Reinieren
Rijen
36:25
VREC5, 5600 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Janny Buiks
Zundert
27:40
2
Trix Hoppenbrouwer
Rijen
28:52
3
Jolanda Kreeft
Gilze
30:09
4
Rosalie Smit
Amsterdam
31:45
5
Renate Spruit
32:32
6
Lianne van Beek
Breda
36:11
7
Henny Reinieren
Rijen
36:26
8
Ans Aerts
Tilburg
36:53
9
Anja Simons
Tilburg
38:11
10
Claudia Luyten
Zundert
38:57
11
Nanda Kodde
Breda
39:08
12
Ellis van de Rijzen
Breda
39:08
MREC7, 7900 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Ad de Bruyn
Esbeek
30:25
2
Arne Koeman
Tilburg
31:09
3
Rob Segeren
Oosterhout Nb
31:31
4
Pim Vergunst
Oosterhout Nb
32:54
5
André Roelofs
Arnhem
33:11
6
Edwin van Maurik
Eindhoven
33:49
7
Bram Van Hoek
Tilburg
34:06
8
Frank Tofield
Rijen
34:49
9
Aart de With
Rijen
34:57
10
Gert Hazeleger
Lelystad
35:15
11
Wil Mantel
Rijen
35:16
12
Frank Sjaardema
Breda
35:38
13
Paul Goderie
Rijen
35:38
14
Maarten Schön
Goirle
35:53
15
Jan Vermeer
Gilze
36:00
16
Guido Roording
Arnhem
36:10
17
Joost de Bruijn
Dorst
36:21
18
Ties de Ruijter
Amsterdam
36:28
19
Koen Nobels
Valkenburg Lb
36:45
20
Jos Nijbijvank
36:52
21
Ad schoonderbeek
Waalwijk
37:26
22
Michael Bakx
Etten Leur
37:35
23
Maarten Ettema
Wageningen
37:55
24
Hans van de Wege
Goirle
37:56
25
Cees van Opstal
Wernhout
38:00
26
Herman Fransen
Assen
38:03
27
Mark van den Heuvel
Eindhoven
38:07
28
Ton Smetsers
Oirschot
38:16
29
Paul Aarts
Tilburg
38:17
30
Henk van Overveld
Etten-Leur
38:22
31
Frank Bouwkamp
Breda
38:22
32
Anton Coertjens
Prinsenbeek
38:27
33
Thommy Marcelissen
Oosterhout Nb
38:36
34
Hennie de Kock
Uden
38:38
35
Mark buijze
Tilburg
38:39
36
René van Oevelen
Hilvarenbeek
38:44
37
Maarten Tromp
Oirschot
39:01
38
Ronald Donker
Rotterdam
39:16
39
Ton de Bruyn
Gilze
39:17
40
Peter Vermonden
Raamsdonksveer
39:49
41
Bas Stoffels
Tilburg
39:51
42
Bas Pfister
Amsterdam
39:52
43
Luuk Royakkers
Rijen
39:56
44
Tako Chak
Eindhoven
40:15
45
N. Scheffers
Oosterhout
40:20
46
Eric Patist
Chaam
40:27
47
Christ Bastiaansen
Bavel
40:30
48
Hans Maas
Rijen
40:39
49
J Moerdijk
Prinsenbeek
41:04
50
Rob Alfons
Schiedam
41:45
51
Johan Rombouts
Elshout
41:51
52
Patrick Schuerman
Tilburg
41:59
53
Willie Jan Staps
Oisterwijk
42:00
54
Arne Padt
Amsterdam
42:51
55
Hans Wijgaarts
Etten Leur
43:46
56
Charles van de Boogaar
Hoeven
43:59
57
John van der Schoof
Tilburg
44:16
58
ALex Leenders
44:26
59
Peter Wals
Wormerveer
44:44
60
Nick van hartingsveldt
45:35
61
Sander Otto
Vught
46:49
62
van Reijen
Roosendaal
50:00
VREC7, 7900 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Isa Buwalda
Leeuwarden
36:29
2
Monique van Vliet-Heij
Rijen
36:53
3
Margie van Seeters
Oosterhout Nb
41:46
4
L Kuijten
Oosterhout Nb
45:31
5
Linda van den Broek
Tilburg
46:17
6
Marlou van Oevelen
Hilvarenbeek
53:58
7
Nienke Waltman
Eindhoven
1:06:11
MJUNB, 3900 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Maureen Koster
AV '47
16:01
2
Wilmke Boersma
Horror
16:14
3
Marije Hulzebos
HAC '63
16:17
4
Martje de Jong
Trias
16:45
5
Elisa de Jong
Groningen Atletiek
16:46
6
Anne van Loon
Oss '78
16:49
7
Bo Klaassen
AV '56
16:51
8
Celine de Wild
THOR
16:52
9
Marleen Loman
NOP
16:53
10
Sanne Woertink
HAC '63
17:03
11
Juul Lavrijsen
Seven Hills Running
17:10
12
Lisanne Drost
Athlos
17:14
13
Lisa te Molder
Atletico '73
17:19
14
Ashley Schouwenaar
SV Sportlust
17:22
15
Daisy Kusters
GAC Gemert
17:23
16
Lisanne Wever
NEA Volharding
17:27
17
Jeanine van de Klashor
Atverni
17:29
18
Esther Bosboom
Zuidwal
17:42
19
Inge Sengers
AVV
17:58
20
Stijntje Mertens
Nijmegen Atletiek
18:11
21
Anouk Molenaar
Trias
18:11
22
Marise Hop
BAV
18:12
23
Marjolein van Marrewij
Olympus '70
18:14
24
Bianca Luteijn
De Wielingen
18:15
25
Maud Schijven
Nijmegen Atletiek
18:28
26
Diekje van Heeswijk
AV Heythuysen
18:29
27
Lisa Habermehl
Energie
18:42
28
Sanne Sibbald
AV Zeewolde
19:24
29
Lotte Visser
Energie
19:30
30
Mayke Paap
Triathlon
19:52
31
Jasmijn Rost
AV '40
20:40
32
Nikki Tromp
GVAC
20:42
33
Danique Ploegmakers
Oss '78
21:10
34
Lotte Sibbald
AV Zeewolde
21:32
JJUNB, 5700 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Jurjen Polderman
Clytoneus
20:16
2
Jesper van der Wielen
Nijmegen Atletiek
20:20
3
Olaf Mesman
PAC
20:45
4
Hans Dilling
Seven Hills Running
21:01
5
Sten van den Thillart
DAK
21:06
6
Oussama el Kharraz Ala
Phanos
21:14
7
Maikel van der Steen
Lopersgroep Deurne
21:19
8
Niek den Exter
Scheldesport
21:20
9
Timothy Vergauwen
Loopteam Ed Sligcher
21:20
10
Melvin Franken
Loopteam Ed Sligcher
21:20
11
Leon Koch
Almere '81
21:22
12
Joeri Wolf
Spirit Lelystad
21:33
13
Florentijn Proost
Zuidwal
21:33
14
Dean Salwegter
Parthenon
21:37
15
Gijs van Rooij
DAK
21:40
16
Wouter Timmermans
Unitas
21:59
17
Wouter Warndorff
AV Standdaarbuiten
22:03
18
Jordi Baars
AV Aalsmeer
22:05
19
Melvin Hazeleger
Hellas
22:09
20
Thijs van Tetering
Groene Ster
22:11
21
Juri van Lierop
't Jasper Sport
22:16
22
Milan Stawicki
Gloria
22:20
23
Jeroen Habers
De Spartaan
22:20
24
Lex Sinnige
AV Weert
22:22
25
Laurens Stam
Venray Regio
22:32
26
Gertin Roke
ACO Van Elderen
22:42
27
Alwin Roovers
Loopteam Ed Sligcher
22:47
28
Pieter van Oirschot
Generaal Michaelis
22:50
29
Maico Suijkerbuijk
THOR
22:51
30
Vincent Maalderink
Hanzesport
22:59
31
Frank Futselaar
Ciko '66
23:03
32
Tim Bolink
Hellas
23:15
33
Vincent Aengevaeren
Nijmegen Atletiek
23:25
34
Joey van Thuijl
Atverni
23:38
35
Jelmer de Vries
Hanzesport
23:46
36
Daan Crombach
Generaal Michaelis
23:53
37
Jolan Knol
Venray Regio
23:57
38
Emiel Rutgers
AAC '61
24:05
39
Carlo Struik
NEA Volharding
24:06
40
Sven ten Wolde
't Jasper Sport
24:14
41
Julian Berlie
Nijmegen Atletiek
24:18
42
Ayoub Benchaabane
Atos
24:28
43
Bram Haver
HAC
24:35
44
Edwin de Vries
Almere '81
24:36
45
Jasper Smits
Pijnenburg
24:42
46
Erik vd Heijden
Tilburg Road Runners
24:50
47
Chiljen Velvis
Groningen Atletiek
24:51
48
Nick Sinnige
AV Castricum
25:00
49
Joep van Campfort
Nijmegen Atletiek
25:04
50
Krijn Schagen
AV Castricum
25:13
51
Robin Loef
Zuidwal
25:14
52
Ruben van der Waals
BAV
25:15
53
Lars Buit
Energie
25:16
54
Imber van Dijk
Oss '78
25:31
55
Niels Fliervoet
AV Wijchen
25:59
56
Fraol Feleke
KAV Holland
26:15
57
Erwin Wamelink
AVA '70
26:20
58
Merijn de Klerk
BAV
26:45
59
Roy Molenaar
Zuidwal
26:50
60
Jeroen Haver
HAC
26:51
61
Arjen Vogel
Almere '81
28:40
MJUNA, 4500 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Margriet Berkhout
NOVA
17:44
2
Rachel Klamer
LAAC Twente
18:28
3
Jessica Oosterloo
AAC '61
18:44
4
Esther Arts
Venray Regio
19:00
5
Marit Tegelaar
PAC
19:25
6
Lisa Driessen
Olympus '70
19:34
7
Marrijtje Molenhuis
AAC '61
19:43
8
An Lenders
Venray Regio
20:01
9
Kimba ten Kampe
Daventria
20:03
10
Suzanne Verwegen
Oss '78
20:27
11
Aniek Aper
RK HAV
20:40
12
Lisanne Bruijsten
Seven Hills Running
20:54
13
Jitske van Heeswijk
AV Heythuysen
21:01
14
Elke Wouters
Loopteam Ed Sligcher
21:07
15
Robi van Leersum
Rotterdam Atletiek
21:08
16
Hilde Pape
SISU
21:14
17
Maaike Zuiderwijk
Lycurgus
21:16
18
Bethlehem Teklemedhin[
KAV Holland
21:36
19
Sonja Bemelmans
Nijmegen Atletiek
22:00
20
Tiny Poortinga
Impala
23:08
21
Marcella Roks
THOR
23:29
JJUNA, 6300 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Abdi Nageeye
Loopgroep Aart Stigt
21:38
2
Wesley Pauel
Almere '81
22:12
3
Wilbert van Vliet
Seven Hills Running
22:19
4
Alwin Groen
NOVA
22:37
5
Tom van Oorschot
Seven Hills Running
22:48
6
Nout Jansen
Tartlétos
22:51
7
Jeroen Reintjes
Atletico '73
23:00
8
Vito Verbeek
Hellas
23:16
9
Wouter Dilling
Seven Hills Running
23:26
10
Maarten Jumelet
Leiden Atletiek
23:44
11
Sjoerd van Marrewijk
Olympus '70
23:46
12
Rob Tijdink
Caesar
23:49
13
David Vonk
Zuidwal
23:52
14
Thomas van der Heijden
Sprint
24:01
15
Elmar Ruiter
AV Heerenveen
24:07
16
Emiel Admiraal
Trias
24:15
17
Quinten Hennekam
Parthenon
24:23
18
Mark Nouws
Loopteam Ed Sligcher
24:28
19
Erik Roeloffs
Loopteam Ed Sligcher
24:34
20
Nick van Tol
GAC Hilversum
24:42
21
Arnold Vreeker
Trias
24:45
22
Joost Hummelink
Nijmegen Atletiek
25:01
23
Jeroen Verboom
Triathlon
25:12
24
Jochem Pansier
Oss '78
25:12
25
Hielke Schurer
Energie
25:25
26
Robin Teunissen
Venray Regio
25:29
27
Lennart van der Burg
AVV
25:29
28
Thomas Luttikhold
AVA '70
25:30
29
Tim van Dongen
Scorpio
26:01
30
Adriaan Fransen
AAC '61
26:01
31
Willem Dudink
SAV
26:11
32
Arne Mulder
PEC 1910
26:14
33
Camiel Kruiswijk
BAV
26:14
34
Fabian Vergne
Ilion
26:33
35
Robby van Reeuwijk
Ilion
26:53
36
Joeri Baarda
Tilburg Road Runners
27:00
37
Wilbert Grooters
Pallas '67
27:06
38
Tim van der Hoeven
Pijnenburg
27:14
39
Stef Verwaaijen
AVA '70
27:59
40
Robbin Pieterman
Ilion
29:46
41
Frank Wouda
AV Haaksbergen
30:28
VKORT, 2100 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Anne van den Hurk
Prins Hendrik
7:37
2
Sabine van de Reijt
Sprint
7:38
3
Nina Mathijssen
Phanos
7:52
4
Yvonne Hak
Hera
8:06
5
Ingrid Grutters
Prins Hendrik
8:10
6
Esther Vermue
Rotterdam Atletiek
8:15
7
Raika Lenaarts
Hera
8:25
8
Karin Schelle
Prins Hendrik
8:29
9
Corine van Beek
Athlos
8:30
10
Monique Burger
Ciko '66
8:36
11
Diana Spaargaren
AV Castricum
8:36
12
Hester Lingsma
Rotterdam Atletiek
8:37
13
Eva Thomas
Attila
8:38
14
Karen Wijlaars
Prins Hendrik
8:40
15
Liesbeth Voorthuijsen
Haag Atletiek
8:47
16
Anne Vergunst
Scorpio
8:48
17
Rian van der Burgt
AVV
8:50
18
Ilse Pullen
ACO Van Elderen
8:51
19
Nikki Godschalk
THOR
8:53
20
Larissa Scholten
AV Haarlem
9:03
21
Caressa Toonstra
Phanos
9:16
22
Birgit Vanson
Prins Hendrik
9:33
23
Eline van den Broek
Phoenix
9:41
24
Esther Habers
De Spartaan
9:49
25
Romy Kraaijeveld
Phanos
9:54
MKORT, 3300 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Gert-Jan Liefers
AV '34
10:29
2
Guus Janssen
Nijmegen Atletiek
10:32
3
Tom Wiggers
AV Castricum
10:35
4
Ronald Bassa
Prins Hendrik
10:51
5
Johan de Koning
Sprint
10:53
6
Erik Sanders
Nijmegen Atletiek
10:55
7
René Stokvis
TION
10:55
8
Tijs Groen
De Liemers
11:03
9
Gijs Jacobs
HAC
11:03
10
Rob Detert Oude Weme
AAC
11:11
11
Marijn vd Putten
Haarlemmermeer
11:12
12
Wouter de Boer
TION
11:14
13
Michiel de Ruiter
Hera
11:14
14
Fulco de Heus
AV '23
11:15
15
Roy van Son
Sprint
11:18
16
Erik Niemeijer
Sprint
11:22
17
Jeroen Maas
Sprint
11:24
18
Gijs Peters
Attila
11:29
19
Marcel Wouters
Nijmegen Atletiek
11:31
20
Werner Wessels
AV Rijssen
11:33
21
Michiel Hulleman
Phanos
11:35
22
Jan Roos
Tartlétos
11:38
23
Jeroen Zeinstra
Prins Hendrik
11:40
24
Sven Ros
Rotterdam Atletiek
11:43
25
Wouter Jansen
Attila
11:44
26
Casper Dirks
Phanos
11:44
27
Tjerk Conijn
Lycurgus
11:46
28
Sven Grundeken
Leiden Atletiek
11:46
29
Seran Nijkamp
Veluwe
11:47
30
Mark Buiks
Loopteam Ed Sligcher
11:47
31
Michel van de Wall
Pegasus
11:48
32
Dave Klink
Leiden Atletiek
11:48
33
Christiaan Bosselaar
KAV Holland
11:49
34
Erwin Meijer
Climax
11:50
35
Joep Dekkers
Sprint
11:50
36
Ron Szigetti
Attila
11:51
37
Marcel Kuijntjes
De Liemers
11:52
38
Vincent Anker
Leiden Atletiek
11:52
39
Jelle Kemper
Prins Hendrik
11:52
40
David Bronsveld
Leiden Atletiek
11:58
41
Roel van Opdorp
Leiden Atletiek
12:01
42
Jordy Smilde
Attila
12:01
43
Jelle Kok
Phanos
12:02
44
Mathias Meijer
Climax
12:05
45
Bas Gevaert
AV Haarlem
12:06
46
Arnout Salome
Prins Hendrik
12:06
47
Ronald Droppert
AV '40
12:09
48
Sam Krop
Asterix
12:10
49
Marcel de Jong
AKU
12:12
50
Dennis van Esch
GAC Gemert
12:12
51
Bart Wamelink
Trias
12:13
52
Paul Dekkers
GAC Gemert
12:15
53
Pascal Noort
Leiden Atletiek
12:16
54
Andre Diemeer
Lycurgus
12:17
55
Werner Gentle
Lopersgroep Deurne
12:18
56
Michiel Molevelt
Leiden Atletiek
12:22
57
Janwillem Testerink
Leiden Atletiek
12:22
58
Jacques Wouda
Nijmegen Atletiek
12:23
59
Stijn Peeters
Sprint
12:23
60
Rik Minkjan
ACO Van Elderen
12:25
61
Martijn Arnoldussen
Achilles-Top
12:25
62
Guus Reijngoud
Hellas
12:26
63
Remco Beckers
Asterix
12:28
64
Evert van Nigtevecht
Sprint
12:33
65
Sander Steijvers
AV Weert
12:36
66
Maarten Haegens
Pijnenburg
12:39
67
Marco Vermond
Prins Hendrik
12:40
68
Remco Hoetmer
AV '23
12:41
69
Alfred Rekers
PEC 1910
12:41
70
Jan-Joris van de Riet
Road Runners Etten-L
12:42
71
Christiaan van Os
Suomi
12:42
72
Stijn Hoogwout
Groningen Atletiek
12:44
73
Tim van Wechem
Phanos
12:46
74
Niels Ros
Rotterdam Atletiek
12:46
75
Jack van der Walle
Suomi
12:47
76
Ernst Hulsman
PEC 1910
12:49
77
Florian Lichtendonk
Hellas
12:51
78
Leon van Hamersveld
AV Nijkerk
12:52
79
Gerdjan Kipping
Atledo
12:58
80
Thom Heijnen
Unitas
13:00
81
Jelle Hanswijk
Climax
13:00
82
Arjen van der Krieke
AV Heerenveen
13:03
83
Paul Könings
Unitas
13:10
84
Bart van den Brule
Sprint
13:15
85
Maikel Stolwijk
Leiden Atletiek
13:19
86
Wilko Zuidema
Olympus '70
13:19
87
Wilco Steenwijk
PEC 1910
13:23
88
Simon Nijland
AV Haarlem
13:26
89
Jeroen Simons
Attila
13:39
90
Olof Woltil
Vitalis
14:11
91
Hoss Wilstra
Lopersgroep Deurne
16:48
VLANG, 6300 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Adrienne Herzog
Groningen Atletiek
23:59
2
Miranda Boonstra
Nijmegen Atletiek
24:00
3
Jolanda Verstraten
Scopias
24:28
4
Daphne Panhuysen
Cifla
24:41
5
Andrea Deelstra
AV Heerenveen
25:06
6
Miriam van Reijen
Phanos
25:57
7
Lindy Burgman
Nijmegen Atletiek
26:07
8
Pauline Claessen
Nijmegen Atletiek
26:17
9
Laura Huijbregts
Asterix
26:21
10
Inge de Jong
Trias
26:24
11
Ingrid Versteegh
Sprint
26:29
12
Corelien Kloek
NOP
26:39
13
Mechtild Panhuysen
Atletiek Maastricht
26:44
14
Esther Schipper
AV Castricum
26:46
15
Marlot Maas
No-Limits
26:58
16
Karin Gorter
Kronos
27:01
17
Marisa Hopmans
Spado
27:42
18
Renske Weeda
Nijmegen Atletiek
28:09
19
Corine Spaans
Olympia Eindhoven
28:16
20
Karien Coppens
Attila
28:43
21
Marloes van Loon
ACW '66
28:46
22
Judith van Leeuwen
Caesar
28:52
MLANG, 10200 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Michel Butter
AV Castricum
31:17
2
Patrick Stitzinger
Pegasus
32:08
3
Sander Schutgens
Pegasus
32:32
4
Gerwin van den Hurk
Prins Hendrik
32:39
5
Marco Gielen
Scopias
32:47
6
Dennis Licht
Phanos
33:27
7
Michel Basemans
DES
33:30
8
Dennis Weijers
Phoenix
33:36
9
Joost van den Ende
Seven Hills Running
33:50
10
Colin Bekers
Loopgroep PK
33:53
11
Erik Negerman
GAC Hilversum
33:58
12
Raymon van den Berg
Prins Hendrik
34:05
13
Gert-Jan Wassink
Argo
34:09
14
David Hemstede
Climax
34:13
15
Rens Dekkers
Hera
34:18
16
Alex van der Meer
Prins Hendrik
34:22
17
Jorrit Pels
Rotterdam Atletiek
34:32
18
Noël Keijsers
Prins Hendrik
34:38
19
Edgard Creemers
Leiden Atletiek
34:43
20
Pim Molenaar
Trias
34:46
21
Jorit van Malsen
Hellas
34:47
22
Jeroen Veldhuis
AAC
34:53
23
Tim Pleijte
Dynamica
34:57
24
Wim Nieuwkerk
Tilburg Road Runners
35:04
25
Olfert Molenhuis
Groningen Atletiek
35:11
26
Thomas Poesiat
Haag Atletiek
35:19
27
Niels de Bruin
BAV
35:33
28
Yennick Wolthuizen
DOKEV
35:36
29
Tim Brouwer de Koning
Leiden Atletiek
35:37
30
Peter Res
AV Castricum
35:44
31
Renzo Roumen
Caesar
35:53
32
Peter Heusschen
GAC Gemert
35:54
33
Thijs Feuth
Leiden Atletiek
35:57
34
Maikel van Eekelen
Attila
36:10
35
Ruud van der Wal
AV '34
36:14
36
Hidde Tangerman
AAC
36:17
37
Jeroen van Dijke
Leiden Atletiek
36:27
38
Bart van Aalst
Prins Hendrik
36:27
39
Allan van Hulst
Nijmegen Atletiek
36:33
40
Niels Govers
Oss '78
36:37
41
Milco Driessen
Almere '81
36:44
42
Tom Bellord
Hylas
37:04
43
Michael Groeneweegen
Waterweg
37:10
44
Ferdy van der Heide
Hera
37:11
45
Samuel Nadaj [BM]
Ciko '66
37:15
46
Vincent Trinthamer
Sparta
37:20
47
Frank Wouters
Typhoon
37:26
48
Alfi Damen
Sprint
37:31
49
Ralph Apeldoorn
Leiden Atletiek
37:35
50
John van Bussel
Pegasus
37:39
51
Jarno van Miltenburg
Hellas
37:49
52
Arno van Doorn
Haag Atletiek
37:51
53
Bas Bodewes
Parthenon
38:19
54
Jan jouke Vos
AV Heerenveen
38:32
55
Harmen Korfage
Hera
38:37
56
Bernard Heshof
Typhoon
38:42
57
Kevin Schaap
LAAC Twente
38:46
58
Jamal Malik
Altis
38:47
59
Simon van den Enden
Phoenix
39:00
60
Frank van Eijk
't Jasper Sport
39:05
61
Frans Pasmans
Loopgroep PK
39:15
62
Gideon Kok
Hera
39:21
63
Mark Ravesloot
Tartlétos
39:34
64
Bart Gerrits
Tartlétos
39:59
65
Wouter Nijkerk
AV '34
40:37
66
Mark Dackus
Atletiek Maastricht
40:49
67
Ramon Holtus
Phanos
41:01
68
Ronald Reiche
Sparta
41:17
69
Mark Voermans
Spiridon
41:54
70
Koen Voermans
Spiridon
41:56
71
Steven Wolhoff
Sparta
42:16
72
Roy Eversteijn
Olympus '70
42:22
73
Richard Holstege
AV '40
42:22
74
Johan Baas
Hollandia
43:14
75
Frank de Graeff
Veluwe
43:39
76
Tim van Leeuwen
Olympus '70
43:53
www.nkcross.nl
www.uitslagen.nl
02-03-2008 00:00