Uitslagenlijst Audax NK Cross

Rijen - Zaterdag 1 maart 2008

MPUPC, 900 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roos Hop
THOR
4:20
2
Fanny Spikman
Groningen Atletiek
4:21
3
Robin van Ommeren
THOR
4:30
4
Marjolein Kuiper
Groningen Atletiek
4:30
5
Pleun van Gorp
Attila
4:41
6
Annabelle Emmen
Spiridon
4:43
7
Naomi Mols
Nijmegen Atletiek
4:51
8
Julia van Ee
AV Aalsmeer
4:54
9
Tessa van Slooten
AVV
4:54
10
Laura Kok
HAC
4:57
11
Marit van der Schaaf
Groningen Atletiek
4:59
12
Evi van Bladel
ACW '66
5:03
13
Quinty van der Bijl
Delta Sport
5:10
14
Sanne van Beek
PAC
5:12
15
Janneke Mengerink
Gloria
5:12
16
Nina Hof
SV Veendam
5:14
17
Marit de Jong
Olympus '70
5:16
18
Anne-Wil Snepvangers
Scorpio
5:18
19
Tanya Groep
Spiridon
5:21
20
Lonneke Westermann
Attila
5:25
21
Isza van den Akker
Sprint
5:29
22
Marit de Jong
De Liemers
5:33
23
Noa Schell
Delta Sport
5:49
M3+4, 900 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evelien Kuiper
Leek
5:24
JPUPC, 900 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Max van Wijnen
Attila
4:06
2
Daan van der Velden
AVV
4:07
3
Jelle de Roon
Atledo
4:08
4
Toine van den Bos
Delta Sport
4:14
5
Thijs van Deurzen
Spirit Oud Beijerlan
4:17
6
Mirko de Pagter
Daventria
4:20
7
Brest van Kempen
PAC
4:36
8
Renzo van Kerkoele
Generaal Michaelis
4:36
9
Max van Helmond
Spiridon
4:38
10
Sander Hendrickx
Gloria
4:39
11
Juul Knoester
GVAC
4:39
12
Luuk Hensing
Leiden Atletiek
4:52
13
Semm Wijnings
Spiridon
4:55
14
Ruben Heijnen
Delta Sport
4:55
15
Remco Brussaard
Spiridon
5:11
16
Tom Willems
HAC
5:14
17
Geert van Krevelen
Atledo
6:25
J3+4, 900 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pelle Jonkergouw
Molenschot
4:32
2
Micha Romeijn
Rijen
4:37
3
Haico Boer
Strijensas
4:43
4
Mauro Spapen
Rijen
4:47
5
Daan Verzijlberg
Tilburg
4:54
6
Jarreau Suijkerbuijk
Roosendaal
6:15
MPUPB, 1200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
WaŽoby Jones
Scheldesport
5:31
2
Diane van ES
Energie
5:37
3
Michal Smalbrugge
AV Rijssen
5:46
4
Anne Deckers
AV Heythuysen
6:01
5
Linda Alzate Ramirez
Ilion
6:02
6
Suzan Werps
AV Weert
6:04
7
Vera Lurvink
HAC
6:12
8
Puck Gerritse
Energie
6:13
9
Jasmijn Bakker
Triathlon
6:13
10
Sarah van Wijnen
Attila
6:13
11
Lotte de Jong
BAV
6:15
12
Claudia Verheijen
Gloria
6:21
13
Demi Wassenaar
AV '47
6:23
14
Pamela Alzate Ramirez
Ilion
6:29
15
Binta Diallo
AVON
6:33
16
Irene Potma
Energie
6:37
17
Britt van den Nieuwend
Delta Sport
6:42
18
Laura Schelling
HAC
6:45
19
Susan Bekkers
Attila
6:47
20
Lotte Hagenstein
Passaat
6:55
21
Maaike Verhoeven
Spiridon
7:01
JPUPB, 1200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brian Versluis
Avantri
5:26
2
Thomas Witteveen
Generaal Michaelis
5:28
3
Bram Mengerink
Gloria
5:30
4
Lauri Hulleman
AV '34
5:33
5
Victor Aris
Loopgroep Aart Stigt
5:41
6
Pascal Sinnema
Lionitas
5:44
7
Tim Verhoeven
Attila
5:55
8
Julian de Leeuw
Sprint
5:58
9
Victor Bierbooms
Sprint
6:07
10
Vincent Engbers
Waalre
6:10
11
Thomas Noteboom
Energie
6:11
12
Thijs Hulsen
Generaal Michaelis
6:12
13
Jeffrey van Eijck
HAC
6:13
14
Twan Dijks
Spiridon
6:15
15
Jules de With
Spiridon
6:17
16
Rick Groot
Parthenon
6:21
17
Max Jansen
Energie
6:23
18
Ruben van Meer
Delta Sport
6:24
19
Tom Hensing
Leiden Atletiek
6:24
20
Joost van den Doel
Delta Sport
6:26
21
Ezeqiel Suijkerbuijk
AVO 1983
6:29
22
Stijn Kleinbekman
Ilion
6:29
23
Noah Wijnings
Spiridon
6:33
24
Huub Wittenbols
Energie
6:36
25
Floris van der Heuvel
Attila
6:39
26
Ryan de Groot
Ilion
6:40
27
Sven van der Pas
Scorpio
6:41
28
Dennis Olieslagers
Gloria
7:04
29
Jurre Schepers
Spiridon
7:07
30
Joep Hermans
Gloria
7:42
J5+6, 1200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Schelling
Nuenen
6:00
2
Gianni Spapen
Rijen
6:06
3
Jurre van der Schaaf
Leek
6:28
4
Bjarne Phaff
Helmond
6:31
5
Luc Haagh
Rijen
6:49
6
Joeri Vleugels
Tilburg
7:22
MPUPA, 1200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tessa van den Brink
Scheldesport
5:01
2
Zillah Cornelissen
Nijmegen Atletiek
5:10
3
Kelly Roelands
Unitas
5:11
4
Corinde van Es
Energie
5:12
5
Dagmar Smid
AAV '36
5:14
6
Zoe van Helden
Energie
5:15
7
Susan van Weperen
LSV Invictus
5:20
8
Britt de Mendonca
Delta Sport
5:21
9
Maureen Sprenkels
Scheldesport
5:22
10
Helen Coenen
AVON
5:23
11
Ornella Wierikx
THOR
5:27
12
Sabine Rutten
VAV
5:27
13
Daphne van Zandvoort
DAK
5:28
14
Nina van der Pasch
AV Oirschot
5:29
15
Leonie Glazenborg
Aquilo
5:29
16
Kyara Bijker
Nieuw Wehl
5:30
17
Anne van de Wiel
Sprint
5:30
18
Veerle Bakker
Triathlon
5:31
19
Ina van Woersem
BAV
5:32
20
Houda Douhdouh
PAC
5:33
21
Lisan van Duppen
Lopersgroep Deurne
5:34
22
Noa van Ginneken
Generaal Michaelis
5:34
23
Floor Buigel
Groningen Atletiek
5:34
24
Juliette de Klerk
BAV
5:35
25
Eline de Jong
De Liemers
5:35
26
Aisha van Es
Scheldesport
5:36
27
Sanne Rijnders
Lopersgroep Deurne
5:37
28
Myke van de Wiel
Sprint
5:37
29
Maayke Tjin-A-Lim
Sparta
5:37
30
Kim Lahaije
Attila
5:40
31
Kelsey Cools
THOR
5:41
32
Irene Groot
Parthenon
5:42
33
Fieke Kivits
DAK
5:44
34
Zoe van den Akker
Sprint
5:49
35
Anouk Hof
SV Veendam
5:50
36
Nanda de Jong
Olympus '70
5:50
37
Inga Bakker
ACO Van Elderen
5:52
38
Emma Hersbach
AV '40
5:53
39
Milou Meeuwissen
THOR
5:54
40
Kim Okkerse
AV Aalsmeer
5:56
41
Martine Yavuz
Sparta
5:56
42
Sanne Wieffering
Sparta
5:57
43
Mirthe van Gastel
Delta Sport
6:07
44
Vera de Vreugt
Ilion
6:08
45
Bente Lutteke
Hanzesport
6:09
46
Annelot Staes
Gloria
6:10
47
Jet Gerritse
Energie
6:11
48
Nina Becx
Attila
6:11
49
Susie Wittenbols
Energie
6:12
50
Ilse Romeijn
Spiridon
6:14
51
Esmay van de Laar
Attila
6:14
52
Rowey Kantelberg
AV Heythuysen
6:16
53
Kaylee van Caem
ACW '66
6:16
54
Sydney de Groot
Ilion
6:18
55
Indy Flipsen
Atledo
6:23
56
Djely Bus
THOR
6:28
57
Tessa Lahaije
Attila
6:29
58
Ymke Verstegen
Tilburg Road Runners
6:31
59
Denise Smetsers
Fortuna '67
6:33
60
Sylvia Egberts
Attila
6:34
61
Carlijn v.d. Heuvel
Attila
6:34
62
Cassey Dansen
Diomedon
6:37
63
Simone Kuipers
Lopersgroep Deurne
6:45
64
Liza Jonkergouw
Spiridon
6:46
65
Jessica Schoonewille
Energie
6:47
66
Tess de Mendonca
Delta Sport
6:52
67
Naomi van der Bijl
Delta Sport
7:13
68
Lotte van den Nieuwend
Delta Sport
7:26
69
Vera Olieslagers
Gloria
7:41
M7+8, 1200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Romy Strobos
Oude Pekela
5:21
JPUPA, 1200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom van Ommeren
THOR
5:00
2
Wouter Verstraate
Dynamica
5:06
3
Ryan Clarke
AV Castricum
5:06
4
Elias Loukili
Atverni
5:06
5
Thijs Spierenburg
Sprint
5:12
6
Gerrit Reins
Spado
5:13
7
Tijke Wentink
Attila
5:16
8
Kris de Kreek
Scheldesport
5:21
9
Mark Dekker
Energie
5:21
10
Bauke Fontein
Parthenon
5:22
11
Luc de Jong
BAV
5:24
12
Jens van der Poel
Spado
5:24
13
Michen Biesaart
Ilion
5:28
14
Jochem Berkers
Lopersgroep Deurne
5:29
15
Mark van Diessen
Lopersgroep Deurne
5:30
16
Beimen Vellinga
Horror
5:30
17
Tim Schiebroek
SC Reeuwijk
5:33
18
Stan van Helmond
Lopersgroep Deurne
5:34
19
Sven van Miltenburg
BAV
5:35
20
Stijn Martens
Caesar
5:35
21
Arne Schot
Delta Sport
5:36
22
Raķl Delhaas
Energie
5:37
23
Donnie van Kerkoerle
Generaal Michaelis
5:37
24
Mischa Plasmeijer
AKU
5:39
25
Martijn Flikweert
Delta Sport
5:40
26
Tom Luijten
AV '40
5:41
27
Robin Wassens
Groningen Atletiek
5:43
28
Stijn van Geene
OSS-VOLO
5:44
29
Bram Rijnsbergen
Energie
5:46
30
Nout van den Bos
Delta Sport
5:47
31
Pim van der Pol
Atledo
5:48
32
Bas Peeters
Marvel
5:48
33
Thomas vd Vooren
Triathlon
5:48
34
Ward Broeders
Spiridon
5:49
35
Bram Gerritse
Energie
5:52
36
Ruben Gijselhart
Triathlon
5:53
37
Mees de Klerk
Energie
5:54
38
Matthias Houtzager
Delta Sport
5:55
39
Milan Bardelmeijer
AAV '36
5:58
40
Geert de Gouw
DAK
5:58
41
Oxo van Kempen
PAC
6:02
42
Jasper van Manen
Ilion
6:04
43
Robin Huijbregts
Scorpio
6:06
44
corne parol
Fit
6:06
45
Arno van der Pas
Scorpio
6:10
46
Arthur Bouma
BAV
6:10
47
Rutger Stuiver
ACW '66
6:10
48
Derk van Ee
AV Aalsmeer
6:11
49
Victor Niessen
Scorpio
6:12
50
Sijbren Altena
Scorpio
6:13
51
Raymond Suur
Spiridon
6:16
52
Martijn Meijer
Lopersgroep Deurne
6:16
53
Yannick boemaars
rijen
6:20
54
Emil van de Par
Spiridon
6:21
55
Stijn Hoogenboom
Olympus '70
6:25
56
Geert Elferink
DAK
6:27
57
Sjors Visser
Energie
6:27
58
Mark Laurijsen
Spiridon
6:29
59
Thijs Mouws
Gloria
6:32
60
Jelle Struijs
Scorpio
6:34
61
Fas de Koning
Spiridon
6:36
62
Edgar Stuiver
ACW '66
6:40
63
Niels Verzijlberg
Attila
6:51
64
Atilla Akgun
Atledo
7:05
65
Olaf Bolkenbaas
Attila
7:30
66
Vincent Hein
Generaal Michaelis
8:05
J7+8, 1200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joeri Phaff
Helmond
5:59
2
Johan Verhoeven
Rijen
6:12
3
Marnix Heikamp
Rijen
6:26
G-ATL, 900 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John Peterse
Sint Hubert
3:17
2
Stan Dielemans
Etten-Leur
3:42
3
Marianne Verdonk
Geldrop
3:43
4
Mirjam Boekema
Veldhoven
3:44
5
Eddy Verschuren
Etten-Leur
3:49
6
Sven van den Hout
Tilburg
4:11
7
Theo List
Middenmeer
4:40
8
Christel van Gorp
Tilburg
4:57
9
Ronnie Tiggelman
Breda
5:13
10
David Joore
Tilburg
5:16
11
Vaughn van den Hoek
Tilburg
5:21
12
Madelon Tax
Breda
5:22
13
Sira Lambregts
Breda
5:24
14
Daryos Jessurun
Tilburg
5:44
15
Mart van Dongen
Zundert
5:45
16
Ilham Lamine
Tilburg
6:01
17
Betty Voesenek
Breda
7:24
MJUD1, 1200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nisrine Masrhalmi
Energie
4:49
2
Esther Brilman
Triathlon
5:04
3
Lotte Keizers
Nijmegen Atletiek
5:06
4
Judith Rasch
Pijnenburg
5:15
5
Suzanne Jonkers
Sprint
5:17
6
Talitha Tuinebreijer
AAV '36
5:18
7
Cathelijn Peeters
Atledo
5:21
8
Julia Baur
Fortuna
5:29
9
Evie van den Ouweland
AVV
5:30
10
Nienke de Jong
Olympus '70
5:31
11
Maria Strogova
Scheldesport
5:33
12
Iggy Kewilaa-Blom
Energie
5:33
13
Sylke van der Kleij
Fortuna
5:35
14
Eline Bekkers
Attila
5:35
15
Sophie Phillppart
Sprint
5:35
16
Joyce van Jole
Energie
5:36
17
Cista-Roosje Rombout
GAC Hilversum
5:38
18
Naomi Cools
THOR
5:39
19
Esmee de Vries
Energie
5:41
20
Shirley Dolman
BAV
5:41
21
Lynn van der Schaaf
Groningen Atletiek
5:42
22
Emma van Mourik
Delta Sport
5:43
23
Sofie van der Steeg
Energie
5:48
24
Megan Kantelberg
AV Heythuysen
5:48
25
Martje Bekius
AV Heerenveen
5:48
26
Evelien Ruiter
Scheldesport
5:49
27
Charlotte Fransen
AAC '61
5:53
28
Eva Postuma
Tilburg Road Runners
5:53
29
Lotte vd Velde
Triathlon
5:53
30
Laurine van Roosmalen
Sparta
5:54
31
Julia Ouden
Fortuna
5:56
32
Veronique de Jong
AV Edam
5:57
33
Emma van der Burgh
BAV
6:00
34
Marleen Sievers
GAC Hilversum
6:01
35
Romy Smulders
Attila
6:03
36
Jillian Seevinck
De Liemers
6:18
37
Anna Wittenbols
Energie
6:42
38
Fleur van der Put
Leiden Atletiek
7:36
MJUD2, 1200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura Rijvers
Gloria
4:49
2
Meike van Gastel
Delta Sport
4:52
3
Julie van den Bout
Passaat
4:55
4
Karlijn Mertens
Nijmegen Atletiek
4:56
5
Vera van den Haak
Sparta
5:00
6
Maya yvette Kingma
Spiridon
5:02
7
Daphne van der Lee
ACW '66
5:03
8
Minke van der Meer
AV Heerenveen
5:03
9
Marjolein Hanssen
't Jasper Sport
5:06
10
Suzanne Wildhagen
Sprint
5:08
11
Jessy Homminga
GAC Hilversum
5:11
12
Steffi Geelen
AV Weert
5:11
13
Sophie van der Most
De Liemers
5:14
14
Sharona Plasmeijer
AV Aalsmeer
5:18
15
Ilonka de Bresser
Generaal Michaelis
5:18
16
Eva van Ee
AV Aalsmeer
5:21
17
Cecile Monden
DJA
5:23
18
Lisa van Steenderen
Sprint
5:24
19
Ilse Zorge
Sprint
5:27
20
Karlijn van Es
Energie
5:29
21
Mirna van Slooten
AVV
5:31
22
Fleur Baljet
Horror
5:31
23
Cherise Helant Muller
Phanos
5:34
24
Tess van den Assem
Scorpio
5:35
25
Rense Leseman
Ciko '66
5:36
26
Rowan van Dongen
Scorpio
5:40
27
Aileen Blommaert
Delta Sport
5:41
28
Kirsten van Tilburg
Scorpio
5:43
29
Lotte vd Westen
HAC
5:55
30
Manal Boutahri
Sparta
5:57
31
Lisa Zopfi
Scorpio
6:01
32
Anne Martens
Caesar
6:02
33
Lisanne van Manen
Ilion
6:02
JJUD1, 2100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Miel Andriessen
HAC
8:14
2
Lars van der Poel
Spado
8:23
3
Yassine Loukili
Atverni
8:26
4
Rein Sloof
Groningen Atletiek
8:33
5
Martijn Flipsen
Atledo
8:41
6
Alwin vd Heuvel
HAC
8:43
7
Koen van der Meijden
Spado
8:44
8
Jesse van Aalsum
Lionitas
8:55
9
Thomas Potma
Energie
8:57
10
Robin Pastoor
Atletico '73
9:00
11
Roel Verhagen
Attila
9:01
12
Niels Theloosen
Nijmegen Atletiek
9:03
13
Jelmer de Mare
Atverni
9:04
14
Joris Tukker
Avantri
9:04
15
Loek van Zevenbergen
Fortuna
9:07
16
Arne Kootstra
ACO Van Elderen
9:12
17
Rob Honcoop
Spiridon
9:13
18
Anton Borgstijn
AAV '36
9:13
19
Floris Koops
Hercules
9:14
20
Tijs Geluk
Delta Sport
9:20
21
Ruud Kuijpers
Lopersgroep Deurne
9:25
22
Benno Snepvangers
Scorpio
9:28
23
Mike Fopper
Nijmegen Atletiek
9:28
24
Johan Dekker
Energie
9:35
25
Alvin Severijn
Ilion
9:37
26
Lars Besselaar
GAC Hilversum
9:41
27
Luc van Dormolen
BAV
9:42
28
Luuk van der Wal
Zuidwal
9:43
29
Tim Hoogenboom
Olympus '70
9:44
30
Lukas Bos
Triathlon
9:45
31
Felix Warndorff
Groene Ster
9:46
32
Wesley Mols
Nijmegen Atletiek
9:47
33
Maik Beckx
Attila
9:54
34
Mark Stammes
Pijnenburg
9:57
35
Pelle Krol
Spiridon
9:58
36
Steven Mijnhout
GAC Hilversum
9:58
37
Chiel Bij de Vaate
Delta Sport
10:03
38
Stein van Kuik
Scorpio
10:04
39
Mick Hoeben
GAC Hilversum
10:06
40
Job van der Kleij
Fortuna
10:08
41
Tim de Roon
Atledo
10:08
42
Daan van Krevelen
Atledo
10:09
43
Liam Ruff
Delta Sport
10:15
44
Bart van Manen
GAC Hilversum
10:20
45
Cas van Eersel
Atledo
10:40
46
Jelle Smit
Scorpio
10:54
47
Mathijs Parmentier
Ilion
10:54
48
Tristan Wieffering
Sparta
11:17
49
Michiel Goderie
Spiridon
11:26
50
Albert Goderie
Spiridon
11:33
51
Bart-Jan Boersma
Spiridon
11:41
52
Maarten Smulders
Attila
11:59
53
Tomas Verstraete
Spiridon
12:17
54
Aike Stroo
Spiridon
12:33
55
Bram Kruit
Spiridon
13:06
JJUD2, 2100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niek Blikslager
Groningen Atletiek
7:56
2
Casper van der Putten
PSV
8:01
3
Rob Spin
Dionysos
8:20
4
Jordy Dikkers
De Sprinter
8:25
5
Roy van Eekelen
Sprint
8:27
6
Nicky Besamusca
Atverni
8:29
7
Bram Buigel
Groningen Atletiek
8:31
8
Messaoud Dardouri
Atverni
8:32
9
Emiel van den Bos
Delta Sport
8:33
10
Jorik van Egdom
VAV
8:34
11
Robbert Feddema
AV '40
8:34
12
Ingmar de Klerk
BAV
8:37
13
Ephrem Kuiper
TION
8:40
14
Dion van Helden
Energie
8:44
15
Vincent van Roomen
Triathlon
8:46
16
Jos Maas
Lopersgroep Deurne
8:49
17
Lennert Teuwen
Lopersgroep Deurne
8:51
18
Rik Palings
THOR
8:51
19
Dennis Sebregts
Sprint
8:59
20
Owen Smith
Sparta
9:05
21
Chris Van Hensbergen
Suomi
9:06
22
Remco Wijsman
Fortuna
9:06
23
Martijn de Vries
Start '78
9:12
24
Rico van de Pol
BAV
9:13
25
Boy van den Berg
GAC Hilversum
9:14
26
Teun Broeders
Spiridon
9:22
27
Maarten Hendrickx
Gloria
9:26
28
Tom van de Berg
Delta Sport
9:28
29
Lyam Jones
Scheldesport
9:37
30
Dorus van den Brink
Scheldesport
9:39
31
Bas Onrust
HAC
9:40
32
Carliho Suikerbuijk
AVO 1983
9:40
33
Steef Severijn
Ilion
9:45
34
Stan Lettink
Triathlon
9:47
35
Dylan Rombouts
Tilburg Road Runners
9:48
36
Mats Pijl
GAC Hilversum
9:50
37
Stan Ravensbergen
Leiden Atletiek
9:56
38
Edwin van Bemden
Delta Sport
9:59
39
Dirk van Rooij
DAK
10:02
40
Jesper Dekker
Sprint
10:03
41
Glenn Tertoolen
Fortuna
10:05
42
Julius Pilzecker
GAC Hilversum
10:09
43
Gijs van Rijswijk
Sprint
10:12
44
Maarten van der Weel
Spiridon
10:18
45
Ben van Heusden
Scorpio
10:24
46
Stijn Ruiter
Scheldesport
11:50
ESTSC, 4X350 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Speedjunkies ZPV Nuene
5:43
ESTBC, 4X350 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Team Blauw-Wit
5:38
2
De puppies van Energie
5:45
3
ILION GIGANTJES
5:48
4
HAC Toppertjes
6:03
5
Girl Power
6:25
6
Dappere Delta's
6:31
ESTA, 4X350 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
AV Scheldesport
4:41
2
de Deurse Crosshaasse
4:43
3
de Bavianen
4:58
4
Groninger CrossCombina
5:00
5
EnA-crossers
5:07
6
Deurs Zweed(t)se Combi
5:10
7
Snel-sneller-snelst
5:14
8
Schouwse Scheurders
Nederland
5:29
9
ILION GIGANTEN
5:30
10
Energieladies
5:34
11
Delta Dames
Nederland
5:37
12
De Crossers
5:51
13
Speedy's
Nederland
5:53
MJUNC, 2100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlin van Hal
De Keien
8:25
2
Jip Vastenburg
GAC Hilversum
8:29
3
Marijke Brilman
Triathlon
8:30
4
Irene van Lieshout
De Keien
8:31
5
Tirza van der Wolf
SC Reeuwijk
8:39
6
Cindy Embregts
Loopteam Ed Sligcher
8:46
7
Pauliena Rooijakkers
't Jasper Sport
8:47
8
Annemiek van de Velde
Delta Sport
8:50
9
Aly Boersma
Horror
8:52
10
Hannah Regeer
Leiden Atletiek
8:55
11
Pascale Maas
PSV
8:56
12
Anniek de Jong
AV Heerenveen
8:57
13
Anne-Lique Weeren
Triathlon
8:58
14
Marlijn van de Mei
AV Heerenveen
9:01
15
Sanne Vlutters
TION
9:03
16
Sanne van Mourik
Delta Sport
9:04
17
Linda de Vlieger
Delta Sport
9:04
18
Anna Wientjens
Spado
9:08
19
Judi Becx
Attila
9:10
20
Mirthe Overkamp
Hanzesport
9:10
21
Elif Erken
Seven Hills Running
9:10
22
Marije Peters
Seven Hills Running
9:12
23
Savanna Warmink
ACO Van Elderen
9:12
24
Rebecca Atteveld
Atverni
9:12
25
Laura Hoogers
Generaal Michaelis
9:13
26
Daphne Everhard
TION
9:15
27
Elsemiek Joosten
't Jasper Sport
9:15
28
Lotte van Neer
Unitas
9:17
29
Fieke Wolters
Nijmegen Atletiek
9:18
30
Winne Vos
Daventria
9:19
31
Tara Smid
AAV '36
9:19
32
Dayenne Roberts
AVON
9:19
33
Anouk van den Ouweland
AVV
9:20
34
DaniŽlle Flipse
AV '56
9:22
35
Saskia Weinans
Atletico '73
9:24
36
Dionne Deemter
Spurt '88
9:26
37
Anne Luijten
AV '40
9:27
38
Marije Severijnen
Passaat
9:28
39
Larissa Schut
Spado
9:29
40
Michelle van der Meer
Isala '96
9:32
41
Robin Flipsen
Atledo
9:33
42
Heleen WildoŽr
SAV
9:35
43
Anne van der Put
Leiden Atletiek
9:35
44
Susanne van der Lee
ACW '66
9:36
45
Rianne van Slooten
AVV
9:38
46
Shanice Stephenson
Almere '81
9:39
47
Shannon Lakerveld
AV Aalsmeer
9:47
48
Aline Kootstra
ACO Van Elderen
9:52
49
Wieke Philippart
Sprint
9:56
50
Sharon Raemaekers
AV Weert
9:58
51
Tara Schuilwerve
AV '56
10:00
52
Manon Hunck
Scorpio
10:01
53
Kaylee van de Par
Spiridon
10:03
54
Anya Koch
PAC
10:04
55
Tess Ackermans
Scorpio
10:04
56
Kim de Ruijter
Attila
10:05
57
CloŽ de Jong
Generaal Michaelis
10:06
58
Herlinde Roke
ACO Van Elderen
10:15
59
Carla van Heck
Zuidwal
10:17
60
Rozemarijn van den Bos
Fortuna
10:28
61
Inge Honcoop
Spiridon
10:39
62
Elke brouwer de Koning
Leiden Atletiek
10:52
63
Elanor van Miltenburg
Attila
10:53
64
Hilde Doeleman
Delta Sport
10:59
65
Suzan Dijkstra
Scorpio
10:59
66
Iris Etman
Attila
11:00
67
Lisa Smit
Scorpio
12:15
68
Leanne van Krevelen
Atledo
12:51
JJUNC, 3300 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesse van de Ven
Spado
12:05
2
Tom Koetsenruyter
THOR
12:14
3
Jorijn de Mare
Atverni
12:19
4
Wouter Heinrich
AKU
12:20
5
Lion van Egmond
AV '40
12:25
6
Tommy Staal
Delta Sport
12:30
7
Jaap-Gerben Vellinga
Horror
12:37
8
Brian Kamstra
AAC '61
12:41
9
Milan Roelofs
Delta Sport
12:43
10
Wadie Moussaoui
AV Weert
12:45
11
Alex Heijnemans
Achilles
12:51
12
Bas Bakker
AV Aalsmeer
12:52
13
Fenno Polderman
Clytoneus
12:58
14
Tom Rademaker
HAC
12:59
15
Teun Geurts
Seven Hills Running
13:03
16
Rik van der Steen
Lopersgroep Deurne
13:11
17
Neal Bouterse
Spiridon
13:16
18
Freek Lier
Daventria
13:17
19
Wesley van der Harst
Sparta
13:19
20
Arthur Niessen
Scorpio
13:19
21
Niels Hoogenboom
Olympus '70
13:19
22
Teun Schrover
Attila
13:23
23
Imad Mohammadi
AV '23
13:23
24
Django Sandee
Dynamica
13:26
25
Roy van der Have
Fortuna
13:26
26
Tipp Bongers
Seven Hills Running
13:27
27
Rens Veeke
Sprint
13:28
28
Melvin Seevinck
De Liemers
13:28
29
Benjamin Renique
Tilburg Road Runners
13:30
30
Benjamin Leune
Pallas '67
13:31
31
Mart Nijland
Marathon Pim Mulier
13:32
32
Onno Meeuwis
Generaal Michaelis
13:33
33
Jordy Vijfschaft
Groningen Atletiek
13:34
34
Jurriaan Wouters
Triathlon
13:36
35
Jesper Mannie
THOR
13:36
36
Jesse Faber
Spado
13:37
37
Dennis Witte
Dynamica
13:38
38
Robin Ruyter
Prins Hendrik
13:42
39
Jaro Bellekom
Hanzesport
13:45
40
Kai van de Wiel
Sprint
13:47
41
Sebastiaan Bouterse
Scheldesport
13:50
42
Rick Hendriks
Lopersgroep Deurne
13:56
43
Ruben Kramer
Fortuna
13:58
44
Kevin van den Berg
Lopersgroep Deurne
14:00
45
Raymon Toussaint
Olympus '70
14:05
46
Remi van Oosterhout
OSS-VOLO
14:06
47
Peter Nooren
Sprint
14:11
48
Joost de Gier
Typhoon
14:13
49
Nick van de Hoogen
Nijmegen Atletiek
14:19
50
Wemmers Ashwin
Nijmegen Atletiek
14:19
51
Joost Geluk
Delta Sport
14:20
52
Jens Tijbout
Isala '96
14:33
53
Jeffrey Smetsers
Fortuna '67
14:34
54
Rik Snel
Fortuna
14:39
55
Kees Bakker
DOKEV
14:39
56
Tim Koenis
Hera
14:44
57
Stefan Buit
Energie
14:54
58
Dirk Evers
Spiridon
14:55
59
Dirk-Jan Kloet
Scorpio
15:02
60
Robin Steinbach
BAV
15:03
61
Hidde Munsters
Lopersgroep Deurne
15:05
62
Teun Fliervoet
Seven Hills Running
15:06
63
Marc Bakker
ACO Van Elderen
15:11
64
Marijn de Rijke
Delta Sport
15:16
65
Wilfred Altena
Scorpio
15:17
66
Sam de Looff
DES
15:18
67
Merijn Winters
ACO Van Elderen
15:20
68
Ruben Zwemstra
Scorpio
15:38
69
Mike Willems
DES
15:39
70
Lennart Zandbergen
Fortuna '67
15:41
71
DaniŽl Oldenstam
Fortuna
15:42
72
Patrick Elfrink
Delta Sport
15:49
73
Gijs Graat
Olympia Eindhoven
15:51
74
Pieter Mijnhout
GAC Hilversum
15:55
75
Robin Borsje
Passaat
16:15
76
Sven Maliepaard
Passaat
16:15
77
Marc Klop
Passaat
16:15
ESTD, 4X900 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Groningen Atletiek
13:26
2
De Mila's van Energie
13:43
3
HAC runners
14:01
4
Delta Sport - team 1
14:06
5
AV Heerenveen
14:33
6
The new Yellow Flaslig
14:33
7
3mteam
14:53
8
Spiridon runningteam
14:55
9
Sparta boys
14:58
10
Sprint
14:59
11
Delta Sport - team 2
15:06
12
Faster Dies
15:17
13
ATV Scorpio Jongens-D
15:22
14
ATV Scorpio Meisjes-D
15:30
15
De GAC Tigers
15:57
16
Scheldesport
16:02
17
ILION
16:02
18
Spike-girls
16:03
19
Het geroosterd RUNvlee
18:35
ESTC, 4X900 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
LGD-Team
12:53
2
Delta Sport - team 1
12:57
3
AV Heerenveen
13:04
4
Fast girls only
13:20
5
Attila
13:28
6
Passaat Juniors
13:56
7
AV Hanzesport
14:05
8
Scorpio kikkerbillen
14:26
9
Delta Sport - team 2
14:49
10
AVV4EVER
15:19
11
Sister Cies
16:39
12
Heee, wij zijn er ook
16:59
V35, 5600 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
DaniŤle Huikeshoven
PAC
22:19
2
Petra Sloots
Voorne Atletiek
22:49
3
Angeli Blankers
GAC Hilversum
22:58
4
Fa Adda
AV '23
23:08
5
Claudia van Rijn
Leiden Atletiek
23:09
6
Ilonka Betjes
Lycurgus
23:19
7
Marianne de Kok
Dynamica
23:20
8
Maria Evora Almeida
PAC
23:36
9
Elise Versteeg
PAC
24:36
10
Giny Dunnewind
ACO Van Elderen
25:40
11
Ingrid Klunne
PAC
29:22
V40, 5600 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlien van Beek
LADB
22:10
2
Anneke de Wolff
Leiden Atletiek
22:24
3
Elisabeth de Nooijer
Altis
23:12
4
Corina Voorn
De Koplopers
23:26
5
Winifred Broeder
PAC
24:35
6
Tanja de Groot
Atos
24:43
7
Astrid Glorie
Loopgroep PK
24:45
8
Birgit Voorn
Road Runners Etten-L
25:11
9
Rian Peeters
Atledo
26:30
10
Jacoba Marinus
SV Sportlust
26:57
11
Regine van Boxel
Atledo
27:01
12
Mirjam gerssen Gerrrit
SV Sportlust
32:17
V45, 5600 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carla Ophorst
Haag Atletiek
22:52
2
Marianne van de Linde
AAC
23:22
3
Annie van Hoek
Spiridon
23:34
4
Susan Hagevoort
Triathlon
23:41
5
Josť Nouws
THOR
24:02
6
Karin Klamer
LAAC Twente
24:03
7
Haike Nillesen
ATC '75
24:30
8
Rita van Nunen
De Keien
24:50
9
Jeanine van Overveld
THOR
25:03
10
Josien van den Berg
Cifla
25:42
11
Wilma Bos
Hanzesport
26:14
12
Francien Lenssen
GAC Gemert
26:36
13
Toos de Vries
Start '78
27:07
14
Karien Reichgelt-Muste
Sprint
28:12
15
Jantine Tjeerdsma
PAC
28:58
16
Carolien Smilde
Atledo
29:05
17
Joke van Gils
Atledo
30:56
18
Karin Katuk-Jonkers
SV Sportlust
32:58
19
Jeannette Dirven
Atledo
33:10
V50, 5600 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ella Witjes
Altis
23:36
2
Ingrid Coster
avVN
24:14
3
Marja Mulder
SV Sportlust
24:42
4
Angnetta van 't Wout
Oss '78
25:05
5
Gerda Willems
ACO Van Elderen
25:14
6
Nellie van Beers
AV Oirschot
25:47
7
Els Rovers
Caesar
25:55
8
Helmie Caris
AV Weert
26:20
9
Tiny Rutten
Atledo
27:51
10
Beppie Tielemans-Broed
Olympia Halsteren
29:57
V55, 5600 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joleen Jansen-Melse
Spado
24:16
2
Tilly van de Laar
AV Weert
24:33
3
Anne van Dijk
avVN
25:34
4
Nettie Frenken
AV Weert
27:41
5
Wendy Houben
Atletiek Maastricht
27:55
V60, 5600 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marianne Knapen
Loopgroep PK
26:25
2
Keijsers Corrie
AV Weert
28:19
3
Martha van Hal
Pijnenburg
28:30
4
Marianne Renckens-Klok
Cifla
29:27
5
Annie de Jong-Joosen
Sprint
30:16
6
Trees Rutten
Nijmegen Atletiek
30:27
M50, 7900 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Izaak de Bruyne
Altis
28:44
2
Ruud Woord
THOR
28:47
3
Rob van Zanten
Fortuna
29:05
4
Sjaak Luteijn
Loopgroep PK
29:13
5
Bert van Nunen
De Keien
29:14
6
Jack Niessen
Swift Atletiek
29:41
7
Wim de Weerdt
Cialfo
29:55
8
Roelof Hutten
Spurt '88
30:09
9
Herman Akkerman
Hollandia
30:14
10
Adriaan Dekkers
GAC Gemert
30:16
11
Ton van 't Veer
Sprint
30:19
12
Martien van der Hoorn
De Spartaan
30:21
13
Ger Kragten
Atos
30:24
14
Wout Graafmans
Spiridon
30:30
15
Leo Jansen
PAC
30:31
16
Paul Fergus
Lopersgroep Deurne
30:33
17
Henk Bruijns
Loopvereniging TOF
30:45
18
Henk van Eck
GAC Gemert
30:54
19
Jaap Vlaming
NOP
31:00
20
Tjibbe de Vries
Cialfo
31:03
21
Frank Falkmann
Hanzesport
31:07
22
Jan Henk Oldehinkel
Spurt '88
31:10
23
Henk Flipsen
AV Weert
31:12
24
Nico Vlaar
PAC
31:22
25
Frank Schneijderberg
Altis
31:28
26
Albert Oldehinkel
Spurt '88
31:41
27
Kees Denneman
AV Castricum
31:59
28
Jaap Jan van der Weel
Spiridon
32:01
29
Carl Sas
Cifla
32:03
30
Klaas van der Veen
Start '78
32:04
31
Tini de Laat
DAK
32:34
32
Nico van Lent
Oss '78
32:44
33
Harry Gerritse
Parthenon
32:48
34
Hans Bos
Triathlon
33:02
35
Andre Koeslag
Triathlon
33:02
36
Luud Rutten
Atledo
33:03
37
Henk van Duuren
Spurt '88
33:29
38
Jaap Kooiman
Cialfo
33:42
39
Frans van Hak
GAC Gemert
33:51
40
Ruud Kouijzer
PAC
33:58
41
Gerard van de Bovenkam
avVN
34:44
42
Jan van Liempt
Atledo
34:51
43
Rob de Swart
Spirit Lelystad
34:54
44
Luuk Gijselhart
Altis
35:07
45
Hans Drijvers
Attila
35:46
46
Reyer Demoet
Loopgroep Aart Stigt
35:50
47
Thom van Dinther
GAC Gemert
36:07
48
Peter Bartels
Atos
36:20
49
Leo Mouws
DJA
38:09
M55, 7900 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John van der Wansem
LADB
28:26
2
Henk van Velzen
Leiden Atletiek
29:08
3
Frans Govers
Oss '78
30:07
4
Ad Buijs
Phoenix
30:23
5
Cees Stolwijk
Altis
30:31
6
Gerard Wouters
Spiridon
30:56
7
Cor Zegers
Oss '78
31:06
8
Frans Bekers
Sprint
31:18
9
Theo den Herder
AV '56
31:43
10
Arie van den Akker
Olympia Eindhoven
31:45
11
Paul ten Hag
Triathlon
31:59
12
Hans Janssen
Oss '78
32:11
13
Piet Jaspers
't Jasper Sport
32:25
14
Klaas Tanis
Friesland
32:46
15
Wim van Teutem
Phoenix
33:00
16
Dorus Breidenbach
PAC
33:04
17
Piet Wijster
Avantri
33:06
18
Jo Dat
Lopersgroep Deurne
33:13
19
Albert Stehouwer
Passaat
33:19
20
Ad de Jong
Atledo
33:22
21
Gerard Joosten
ACW '66
33:41
22
Ton van Exsel
Loopvereniging TOF
33:53
23
Ben Ellenbroek
PAC
34:05
24
Ed de Wit
Voorne Atletiek
34:06
25
Ben Hermeler
Sprint
37:29
26
Rob de Jager
Lopersgroep Deurne
37:48
27
Dolf Bartels
Spirit Lelystad
38:03
28
Piet Wijnsema
Energie
42:12
M60, 7900 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bert Streumer
Hellas
31:13
2
Kees Schaap
Sprint
31:46
3
Harm Bakker
Start '78
32:26
4
Jac Beekers
Achilles
32:39
5
Drikus Haalboom
avVN
32:48
6
Rob Kruis
Typhoon
32:55
7
Keimpe Jager
Friesland
33:18
8
Henk Schaap
Haarlemmermeer
33:20
9
Roel Timmers
avVN
33:23
10
Karst Anema
Friesland
33:27
11
Lau Joosten
Lopersgroep Deurne
34:09
12
Ko van Kuijk
Sprint
34:40
13
Rini Marijnissen
THOR
35:00
14
Tom Hessels
avVN
36:05
15
Frits Claassens
Attila
36:25
16
Hans Harmsen
Spirit Lelystad
36:55
17
Hendrik van Gerven
Atledo
37:02
18
Ruud Nieuwenhuis
Kombijsport
37:22
19
Piet de Wildt
Cialfo
38:18
20
Ed Zijl
the Hague Road Runne
38:21
21
Ron van Weezep
Spirit Lelystad
38:27
22
Han Ruigrok
PAC
39:01
23
Frank Duking
Atletico '73
39:10
24
Aad Vink
Energie
40:05
25
Mari Kastelijns
Scorpio
40:23
26
Jack Stuifmeel
Sprint
40:38
27
Arie Smedinga
Friesland
41:12
28
Ad van Limpt
DES
41:26
29
Ton van der Kroon
Hardloopclub Amsterd
42:04
30
Henk Knapen
DES
42:51
31
Anne Bartelds
Start '78
44:20
M65, 7900 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joop Lasseur
Delta Sport
32:54
2
Sjef Schellekens
Atledo
33:08
3
Johan Engelhart
avVN
34:36
4
Trijnko Veenhuis
Artemis
35:33
5
Herman ten Broeke
Iphitos
35:48
6
Bernard van Bladel
Lopersgroep Deurne
37:32
7
Cor Hartsema
avVN
38:49
8
Rinus Joosse
AV '56
39:14
9
Gillis Bosman
THOR
40:32
10
Henk Moesman
Haag Atletiek
41:09
11
Henk van de Langerijt
AV Weert
41:44
M70, 7900 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joop Ruter
PAC
35:36
2
Herman den Boer
Spado
40:36
3
Carel Jonkers
HAC
46:39
4
Ad van Hees
Sprint
47:21
5
Henk Huijskens
Generaal Michaelis
47:42
M35, 10200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Huub Maas
THOR
34:29
2
Edo Baart
Atos
34:57
3
Armand van der Smissen
Tilburg Road Runners
35:18
4
Michiel Otten
Prins Hendrik
35:29
5
Jan de Ruiter
Avantri
36:02
6
Luis Pearson
NOP
36:03
7
Jan van Ommen
Cialfo
36:16
8
Addy de Kort
Prins Hendrik
36:23
9
Ruud Beerepoot
Hera
36:29
10
Ron Wijnen
Caesar
37:15
11
Erik Bakker
De Spartaan
37:16
12
Maykel Geerdink
Marathon Pim Mulier
37:27
13
Marco van Dongen
Sprint
37:34
14
Rob Bravenboer
Prins Hendrik
37:46
15
Mar-Hein van de Wiel
DAK
38:39
16
Rob van Cromvoirt
ACW '66
38:50
17
Frans Jorna
Hellas
39:03
18
Dennis van Doorn
Phoenix
39:30
19
Egbert Vink
Start '78
41:16
20
Roger Cuijpers
Caesar
41:48
21
Job Zijderlaan
Avantri
42:04
22
Harry Beekmans
DAK
42:06
23
Gerard Kroes
Cialfo
42:20
24
Jacco van Gils
Sprint
42:20
25
Harald de Rooij
ACW '66
42:34
26
Mart Meijboom
Typhoon
43:19
27
Anton Bogers
Atledo
44:00
28
Johann-Frederick te Pe
Phanos
45:11
29
Maikel Mardjan
AV '34
45:50
30
Jean-Antoin vd Rijzen
Spado
52:18
M40, 10200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John Aalbers
Prins Hendrik
35:16
2
Rachid Mohammadi
Atos
35:51
3
Frans Roelofs
Prins Hendrik
36:13
4
Jack Hopmans
Spado
36:27
5
Jack van Avendonk
Attila
36:33
6
Richard van Oosterhout
AVR '90
36:45
7
Lamko Hulzebos
HAC '63
37:13
8
Jan Kortekaas
Leiden Atletiek
37:19
9
Eric Borg
Marathon Pim Mulier
37:47
10
Henk Buesink
Loopteam Ed Sligcher
37:55
11
Peter Mijsberg
Cifla
38:28
12
Toon Heeren
Loopteam Ed Sligcher
38:33
13
Robert Vlug
Loopgroep PK
38:34
14
Abdelhamid Mohammadi
AV '23
38:37
15
Kees van Helmond
Scorpio
38:47
16
Ad van Beek
Road Runners Etten-L
38:51
17
Ad Peeters
AVV
39:00
18
Toin van den Broeck
Sprint
39:08
19
Ronald de Roos
Hellas
39:17
20
Jan Zijderlaan
Avantri
39:23
21
Jos Schinkel
Avantri
39:39
22
Gerard Lensvelt
Spiridon
39:53
23
Aardenburg Ron
avVN
40:34
24
Cornť van Kempen
PAC
40:40
25
Jan-Willem Mennink
Parthenon
40:57
26
Michel van den Bos
Delta Sport
41:12
27
Ramon Mannie
Sprint
41:17
28
Erik van Leeuwen
Leiden Atletiek
42:34
29
Bert de Roon
Atledo
42:41
30
Ad Verboven
DJA
42:47
31
Peter Scheutjens
Marvel
43:04
32
Michiel Houdijk
PAC
43:24
33
Sjaak Betjes
Lycurgus
43:51
34
Jan Fidder
Atos
44:06
35
Bernhard Kootstra
ACO Van Elderen
45:37
36
Harry Veldkamp
Cialfo
46:50
37
Johan Stokkel
Attila
50:05
M45, 10200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter van Egdom
Loopgroep PK
36:11
2
Jan Willemse
Tilburg Road Runners
36:22
3
Hub Kurvers
Caesar
36:36
4
Brahim Rahou Ait
Atos
36:38
5
Henri Havinga
AV '40
37:24
6
Didier Senay
SV Veendam
37:30
7
Adri Deemter
Spurt '88
37:50
8
Jacques Wouda
Nijmegen Atletiek
38:18
9
George Eichhorn
Haag Atletiek
38:26
10
Hans Wesseling
Leiden Atletiek
38:35
11
Edwin Aardenburg
DEM
38:58
12
Marcel Klamer
LAAC Twente
39:19
13
Frans Deenen
Venray Regio
39:29
14
Ben Kerkvliet
Leiden Atletiek
39:32
15
Jan van Heteren
Passaat
39:46
16
Jan Menssen
Cifla
40:02
17
Veron Lust
NEA Volharding
40:07
18
Nico van den Berg
Olympus '70
40:49
19
Henk Uitslag
Cialfo
41:22
20
Hans Ravensbergen
Leiden Atletiek
41:32
21
Fred Hazeleger
Loopgroep PK
41:53
22
Hans Schilders
DAK
42:05
23
Erik-Jan van de Voort
't Jasper Sport
42:10
24
Pieter-jan Vlaming
NOP
42:15
25
Carel Hesselberth
Atledo
43:14
26
Renť van der Pas
Scorpio
43:17
27
Peter Honcoop
Spiridon
43:27
28
Ruud van Breukelen
Hollandia
43:36
29
John Coster
avVN
44:15
30
Jos van Gils
Atledo
44:28
31
Johan Flipsen
Scorpio
44:42
32
Wim Both
PAC
46:12
33
Ger Jan Onrust
HAC
46:31
34
Jack Goossens
DJA
46:32
35
Jebbe Westerbeek
Start '78
46:58
36
Jos Hilberding
PAC
47:04
37
Theo Daamen
AV Weert
50:01
38
Theo Baljon
Ciko '66
52:01
www.nkcross.nl
www.uitslagen.nl
13-03-2008 09:25