Uitslagenlijst 17e MARESIA Offroad Duathlon & ATB

Waalwijk - Zondag 10 februari 2008

ATB25, ATB 25 KM HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leon de Jong
Reek
57:47
2
Patrick Vissers
Veghel
57:51
3
Niels Boen
Berkel en Rodenrijs
57:52
4
Arnold Stam
Sprang-Capelle
57:55
5
Rick v/d Hanenberg
Berlicum Nb
58:01
6
Joost van Hest
's Gravenmoer
58:26
7
Rob van der Werf
Nijmegen
58:44
8
Giel Wijgergangs
Eindhoven
59:50
9
Ninko Doornbos
Berlicum Nb
59:54
10
Stephan van Dam
Sint Michielsgestel
1:01:02
11
Mark Baudoin
's-Hertogenbosch
1:01:31
12
Rene Snoeren
Dongen
1:01:41
13
Marcel van Loon
Maastricht
1:01:58
14
Coen Hoogervorst
Schijndel
1:01:59
15
Remie van Himbergen
Berlicum Nb
1:03:45
16
Eric van den Bogaard
Drunen
1:04:09
17
Leermakers
Oisterwijk
1:04:32
18
Marcel Lommers
Sprang-Capelle
1:06:22
19
Dennie Rombouts
Luyksgestel
1:07:12
20
Harald Mijnsbergen
Dordrecht
1:07:15
21
Bas den Breejen
Leerdam
1:07:17
22
Justin de Bruijn
Zaltbommel
1:07:49
23
Henry Bink
Waalwijk
1:08:09
24
Wilbur Kastelijn
Schijndel
1:08:39
25
Henny Knippels
Drunen
1:08:51
26
Bas van Delft
Drunen
1:09:47
27
Arjan de Heuvel
Druten
1:10:16
28
Mari van de Wijst
Schijndel
1:11:01
29
Ji Hwan Goldsteen
Amsterdam
1:11:03
30
Corne Verdijk
Kaatsheuvel
1:11:13
31
Erwin van de Ven
Udenhout
1:11:32
32
Ferry Vossen
Schijndel
1:11:45
33
Adrie Noy
Heumen
1:12:38
34
Fred van Zanten
Leerdam
1:12:52
35
Wietse Willemse
Tilburg
1:12:52
36
Bas van Inderen
Zoeterwoude
1:13:03
37
Ron v.d Staak
Udenhout
1:13:05
38
Stan van der Schoof
Baarle Nassau
1:13:32
39
Jeff Herrebout
Rotterdam
1:13:34
40
Antoine Calis
Gouda
1:13:42
41
Martin Hommel
Kaatsheuvel
1:13:58
42
Frank Giesbers
Helmond
1:14:38
43
Eus Koot
Rijen
1:16:09
44
Patrick Koster
Udenhout
1:17:29
45
John Duenk
Kaatsheuvel
1:18:06
46
Hans van Vliet
Capelle aan den IJss
1:18:46
47
Lex van Strien
Udenhout
1:20:24
48
Ron Kabalt
Udenhout
1:20:25
49
Adrie van de Oetelaar
Rijen
1:21:07
50
Marcel van helvert
Udenhout
1:25:46
ATB20, ATB 20 KM DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Riikka Kelja
Gorinchem
55:06
2
Carina Oosterhuis
Vlissingen
1:10:42
ATB10, ATB 10 KM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nino Noy
Heumen
25:56
2
Guido van Tuyl
Nieuwaal
29:43
3
Thomas Oosterhuis
Vlissingen
30:02
4
Milan Vader
Middelburg
30:11
5
Thomas Visser
Drunen
31:49
6
Thimo van Vliet
Capelle aan den IJss
36:03
7
Fausto van Tuyl
Nieuwaal
40:09
ATB10, ATB 10 KM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Manita van de Berssela
Drunen
32:41
2
Jaimy Bassa
Giessenburg
35:25
D00, RBR D/H00 D/H08
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Shirin van Anrooij
MARESIA Triathlontea
33:37
D08, RBR D/H00 D/H08
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tessa Jerzykowski
Regio Venray
29:28
2
Liza Zwart
MARESIA Triathlontea
33:06
H08, RBR D/H00 D/H08
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Merijn van Niel
's-Gravenhage
28:00
2
Max van Oord
's-Gravenhage
31:27
3
Bjorn de Jeu
Oud Beijerland
31:28
4
Lars Wandel
Breda
31:37
5
Dorus Aertsen
Wateringen
32:56
6
Damy Vader
Middelburg
33:36
7
Owen Verbeek
's-Gravenhage
34:06
8
Lucas Castelein
MARESIA Triathlontea
34:08
D10, RBR D/H10 D/H12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jobine Akershoek
NTB
37:53
2
Vera Wisman
Regio Venray
40:48
3
Chelcy van Boxtel
MARESIA Triathlontea
46:47
H10, RBR D/H10 D/H12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Franklin van Anrooij
MARESIA Triathlontea
31:42
2
Bob Olieslagers
Rijen
33:18
3
Marnicq Clarebots
TDL Leuven
33:23
4
Jasper Zwart
MARESIA Triathlontea
33:48
5
Giel Slaats
MARESIA Triathlontea
36:37
D12, RBR D/H10 D/H12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lindy van Anrooij
MARESIA Triathlontea
33:47
2
Britt de Waal
Almere
34:10
3
Mieke Reintjes
Castenray
37:10
4
Imke van den Munckhof
NTB
37:20
5
Mara Leijtens
MARESIA Triathlontea
38:06
6
Kris Hutten
TVB
38:19
7
Laura van der Heijden
MARESIA Triathlontea
38:52
8
Natahsa Schouwen
MARESIA Triathlontea
40:25
9
Laura Schouwen
MARESIA Triathlontea
41:54
H12, RBR D/H10 D/H12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Max Vugts
MARESIA Triathlontea
32:52
2
Davy van Heck
MARESIA Triathlontea
33:44
3
Frank van Selst
MARESIA Triathlontea
34:57
D14, RBR D/H14
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kristy Schouwen
MARESIA Triathlontea
52:18
2
Lyrate de Laat
MARESIA Triathlontea
54:46
3
Emily Clarebots
TDL Leuven
56:20
4
Désirée Schaapherder
Almere
1:02:17
H14, RBR D/H14
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richard Leemans
MARESIA Triathlontea
41:49
2
Alex van Arkel
MARESIA Triathlontea
41:51
3
Omar Brons
AVA '81
42:14
4
Jordy van de Mosselaar
MARESIA Triathlontea
43:14
5
Olivier Schäffers
De Schieter
43:22
6
Marco Akershoek
NTB
43:59
7
Huib Dieltjens
Kaatsheuvel
46:13
8
Jacob Kemmeren
Kaatsheuvel
49:36
9
Milan Brons
AVA '81
50:22
10
Ruud Leijtens
MARESIA Triathlontea
54:45
D16, RBR D/H16 D/H18
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aletta Schraa
av Triathlon
1:07:07
H16, RBR D/H16 D/H18
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik van der Heijden
MARESIA Triathlontea
52:45
2
Jeroen Leemans
MARESIA Triathlontea
54:06
3
Johan Oosterhuis
adsv Dynamica
56:11
4
Robin Botman
adsv Dynamica
56:47
5
Stijn van der Kamp
Waalwijk
58:16
6
Michael Gommeren
TVB
1:00:05
H18, RBR D/H16 D/H18
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Koen Schoonderbeek
MARESIA Triathlontea
50:07
2
Maikel Zuijderhoudt
AVA '81
50:15
3
Hielke Schurer
Energie
50:24
4
Stefan Paalman
NTB
50:51
5
Joeri Baarda
MARESIA Triathlontea
52:38
6
Mike van de Mosselaar
MARESIA Triathlontea
54:24
7
Caerl Junior Klis
Kaatsheuvel
1:08:36
REC, RBR KORT REC.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joost Christiaans
Wageningen
51:59
2
Tom Kalkman
Hellas
53:55
3
Ward Van Roy
Arendonk (BEL)
54:27
4
Kees Akershoek
NTB
57:04
5
Rens van der Sanden
MARESIA Triathlontea
58:16
6
Mark Spijkerboer
NTB
58:38
7
Bert Vannuffelen
Geel (BEL)
58:45
8
Rens Veerman
NTB
1:00:24
9
Frank Bouwkamp
Breda
1:00:34
10
Paul te Molder
NTB
1:01:38
11
Gerard Timmermans
Waalwijk
1:01:45
12
Femke Terpstra
Medemblik
1:02:18
13
Kees Siemons
TVB
1:02:25
14
Hans Janssen
MARESIA Triathlontea
1:03:17
15
Charles Aernouts
WBTV
1:03:56
16
Tom Middelhuis
Cerberus
1:04:57
17
Timoo Lemmens
Rijen
1:05:01
18
Carel Aartse
Wateringen
1:06:07
19
Roos Schoonderbeek
MARESIA Triathlontea
1:06:44
20
Barry Verbeek
's-Gravenhage
1:07:26
21
Jack van Oord
's-Gravenhage
1:07:27
22
Huub Weijs
Rijen
1:07:34
23
Doran Adriaansen
Tilburg
1:07:52
24
Hans Zwaan
Gennep
1:07:53
25
Hubear Nijenhuis
Zevenbergen
1:08:15
26
Richard van NIEL
's-Gravenhage
1:08:23
27
Peter de Jeu
NTB
1:08:41
28
Bianca van der Sluijs
Cerberus
1:09:22
29
Ben van Beijnen
Sprang-Capelle
1:09:30
30
Jan Beelen
Bollenstreek
1:11:45
31
Ad van de Assem
Kaatsheuvel
1:12:18
32
Valerie van den Eertwe
Nijmegen
1:27:55
D20, RBR WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid van Lubek
Hilversum
1:50:56
2
Laura Huijbregts
ESWTV Squadra Veloce
1:54:41
3
Judith van Leeuwen
Maastricht
1:59:41
4
Angelique van der Lind
TVA
2:00:00
5
Paula Meijer
KNWU
2:01:31
6
Brechje Kaastra
NTB
2:07:24
7
Renate van oosten
Rijswijk Zh
2:22:06
H20, RBR WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yeray Luxum
Atriac
1:36:19
2
Rorik Schouten
DTC
1:37:13
3
Camille Hendrikx
Reusel
1:38:14
4
Koen Apers
Zwijndrecht (B) (BEL
1:42:21
5
Martijn Paalman
NTB
1:43:38
6
Geert-Jan Meewisse
RTC
1:49:12
7
Martin Kerkvliet
Dongen
1:49:46
8
Roel van Houtum
Goirle
1:50:28
9
Bart Serroyen
Lommel (BEL)
1:50:35
10
Erick Patist
TVB
1:51:42
11
Dennis Jansen
Bollenstreek
1:52:51
12
Friso Laros
Drunen
1:54:58
13
Bart Rijborz
De Dolfijn
1:55:22
14
Theo Brouwer
NTB
1:56:10
15
Ronald van den Heerik
Hellas
1:56:32
16
Jean-Francois Bellet
SERQUES (FRA)
1:57:44
17
Jorrit Vermeulen
Bladel
2:01:36
18
Harald de Rooij
Waalwijk
2:11:43
19
Mike Leenders
Geldrop
2:13:21
20
Jack Duyst
Voorburg
2:15:36
21
Leon Aleman
Meeuwen
2:18:04
22
Ronald Verkuijlen
Schoonhoven
2:22:38
D40, RBR WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marietta van Anrooij
MARESIA Triathlontea
2:16:12
2
Jacoline Zilverentant
TTB
2:23:29
3
Sylvia Visser
RTC
2:25:16
H40, RBR WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robert Vlug
IZGS
1:39:06
2
Johan Neevel
Triade
1:41:04
3
Rob van Zanten
Rijnmond
1:41:23
4
Pim Veeger
NTB
1:43:29
5
Manfred Boogaard
VZC
1:44:02
6
Jos Broeren
RDG
1:48:21
7
Douwe Weima
Nijverdal
1:50:19
8
Gerrit Jan Bakker
av Athlos
1:51:18
9
Dirk Hus
Bollenstreek
1:52:07
10
Niclas Vermaas
Dordrecht
1:52:16
11
Michel Kessels
Tegelen
1:53:14
12
Henri Bijnen
NTB
1:54:06
13
Vincent Vlaanderen
De Dolfijn
1:56:06
14
Leo de Hartog
VZC
1:56:37
15
Tommy Obst
TVH
1:56:50
16
John Sprenkels
Wuustwezel (BEL)
1:57:13
17
Rob Looijmans
Breda
1:59:32
18
Leo Meewisse
RTC
1:59:39
19
Marc Oonincx
TVB
2:00:25
20
Kees Vermijs
Dongen
2:00:37
21
Ron Welters
NTB
2:00:41
22
Michel de Gier
RTC
2:01:44
23
Ad Blom
TVB
2:02:55
24
Ed Bosse
Almere
2:05:37
25
Peter Roeloffs
Bollenstreek
2:05:39
26
Eric Jansen
RTC
2:06:38
27
Peter de Koster
Helvoirt
2:09:12
28
Rinus van Gerven
NTB
2:09:28
29
Adri Loose
TVB
2:11:11
30
Marco Zonneveld
RTC
2:12:17
31
Frits Cloudt
Weert
2:12:25
32
Rob Bongaarts
NTB
2:16:10
33
Ahmed Mohammad
Hellas
2:17:41
34
Jan Stoop
RTC
2:41:11
REC, RBR DUO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Duo"de Bruijn/Heerings
Reek
1:43:00
2
DUO "Team ATCalmere.nl
Almere
1:48:12
3
Duo "Hellas Engel&Beng
Langbroek
1:56:16
4
Duo "Team 103
Nootdorp
2:03:21
5
Duo "Bikkelteam Soest"
Soest
2:09:15
http://www.tvwaalwijk.nl
Uitslagen.nl
21-02-2008 22:43