Uitslagenlijst Centraal Beheer Achmea Midwintermarathon

Apeldoorn - Zondag 3 februari 2008

MSN, MARATHON
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Tomek Chawawko
Polen
2:27:34
2:27:33
2
Janicki Jaroslaw
Gryfino (POL)
2:28:20
2:28:20
3
Jiri Zak
Praag Tjechie
2:33:35
2:33:34
4
Danny in t Veen
Rotterdam Atletiek
2:35:01
2:35:01
5
Jiri Wallenfels
Praha (CZE)
2:35:15
2:35:14
6
Thierry Vincendean
Bauvin (FRA)
2:36:09
2:36:08
7
Peter Bruinsma
Nijverdal
2:36:56
2:36:55
8
Leslie Pangemanan
Amsterdam
2:40:11
2:40:10
9
Antonio Duijmelinck
Loopgroep PK
2:41:30
2:41:28
10
Stefan van der Pal
Friesland
2:46:50
2:46:49
11
Christophe Ghesquiere
Wervik (BEL)
2:47:46
2:47:44
12
Rainer Koch
Dettelbach (GER)
2:48:32
2:48:30
13
Erwin Loots
De Koplopers
2:53:19
2:53:11
14
Stephen Laker
Ellesmere Port (GBR)
2:53:21
2:53:05
15
Wannie Friderichs
Almere '81
2:54:18
2:54:16
16
Mark de Boer
Rotterdam
2:58:17
2:58:14
17
Karst Altena
AV '34
2:59:24
2:59:22
18
Heine van Maar
Zaltbommel
3:02:43
3:02:41
19
Bernard Hilferink
Zelhem
3:03:31
3:03:27
20
Rutger van Valderen
Utrecht
3:04:05
3:04:02
21
Hascar van Rijn
Nijmegen
3:04:21
3:03:58
22
Bert Ackaert
Leuven (BEL)
3:04:43
3:04:37
23
Saco Hemstra
Friesland
3:06:58
3:06:53
24
Chris Dhooge
Zaffelare (BEL)
3:07:46
3:06:32
25
Andy Roodenburg
Loopgroep Aart Stigt
3:07:57
3:07:54
26
Mark Kromeich
Zeist
3:10:24
3:10:16
27
Moritz Winkler
Mönchengladbach (GER
3:11:18
3:11:15
28
Gosse Osinga
Culemborg
3:11:55
3:11:36
29
Arnoud Berkman
Amsterdam
3:14:13
3:12:50
30
Marijn Treurniet
De Kieviten
3:14:18
3:13:32
31
Heiko Kollas
Lahnstein (GER)
3:14:48
3:13:38
32
Vincent Meers
Gentbrugge (BEL)
3:22:20
3:21:16
33
Gilles Janssen
Apeldoorn
3:23:43
3:23:18
34
Savas Ozyurt
Haarlemmermeer
3:23:53
3:22:50
35
Klaas alberda van Eken
Staphorst
3:25:04
3:24:54
36
Peter Kuijpers
Apeldoorn
3:27:10
3:26:14
37
Tom Kuschel
Menden (GER)
3:27:24
3:26:35
38
Peter Convens
Meerhout (BEL)
3:27:29
3:27:12
39
Gerwin van de Veen
Bunschoten Spakenbur
3:28:12
3:27:18
40
Peero Zahn
Hamburg (GER)
3:32:37
3:32:29
41
Eric Verstraete
Dinxperlo
3:34:24
3:33:07
42
Han van den Berg
Zwolle
3:36:20
3:35:51
43
Menno Klunder
Deventer
3:36:53
3:36:44
44
Stefan Fels
Mönchengladbach (GER
3:38:06
3:37:12
45
Rene Goedhart
Zutphen
3:39:29
3:38:00
46
Andre Hulsebus
Aquilo
3:39:39
3:38:24
47
Alexander von Ulenieck
Baden-Baden (GER)
3:39:47
3:39:07
48
Marco Hartman
Wildervank
3:40:38
3:39:03
49
André Meier
Hattingen (GER)
3:41:04
3:39:06
50
Henk van de Riet
Nijverdal
3:41:31
3:41:04
51
Andre Leppen
VAV
3:41:51
3:40:33
52
Dries Vanderschaeghe
Assebroek (BEL)
3:41:51
3:41:42
53
Bas de Laat
Ouderkerk aan de Ams
3:41:58
3:41:26
54
Caspar Houben
Terheijden
3:42:34
3:41:27
55
Shaun Rausch
Frankfurt (GER)
3:42:34
3:42:02
56
Kris Lemaire
Mechelen (Muizen) (B
3:43:42
3:42:46
57
Jürgen Meyer
Osnabrück (GER)
3:43:45
3:42:25
58
Stefan Löhr
Bonn (GER)
3:46:05
3:45:48
59
Jaromir Dansen
Diomedon
3:47:26
3:47:19
60
Van hiel Paul
Jette (BEL)
3:47:33
3:46:12
61
Maurice Koree
Rotterdam
3:47:51
3:47:45
62
Fred Meekel
Purmerend
3:49:13
3:48:02
63
Mikel Aanstoot
Holten
3:50:58
3:50:30
64
Karel Voogt
Energie
3:55:10
3:55:04
65
Rene Pieterman
Huizen
3:55:41
3:53:58
66
Peter van Stee
Dynamica
3:57:36
3:57:13
67
Jos Tinnemani
Nederweert
3:57:56
3:57:40
68
Patrick Verbeek
Werkendam
3:58:19
3:57:11
69
Rudy van der Heijden
Loopgroep PK
3:59:04
3:58:28
70
Jan-Willem Stegeman
Apeldoorn
4:01:45
4:01:30
71
Douglas Ota
's-Gravenhage
4:07:41
4:06:49
72
Ronald Nieuwenhuijse
Amsterdam
4:08:35
4:08:23
73
Philip van Eijndhoven
Oosterhout gem Nijme
4:10:21
4:08:56
74
Ingo Schwiederowski
Schaffhausen (SUI)
4:14:42
4:13:49
75
Javier Ruiz
Dendermonde (BEL)
4:16:17
4:16:12
76
Mark Edo de Keuning
Oosterhout gem Nijme
4:16:52
4:15:26
77
Herman Fabriek
Duiven
4:21:29
4:20:13
78
Roland Molitr
Osnabrück (GER)
4:26:44
4:25:14
79
Feike Alewijnse
Amsterdam
4:26:54
4:26:03
80
Marco Salvioni
Corinaldo (ITA)
4:26:58
4:25:22
81
Marco Bol
Huizen
4:33:31
4:32:18
82
Edwin Kalbfleisch
Zaandam
4:43:04
4:41:59
83
Arthur Vennik
Zwolle
4:48:01
4:46:33
84
Paul O'Sullivan
PAC
4:52:02
4:50:39
M40, MARATHON
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Rosta Kolich
Praag Tjechie
2:39:22
2:39:20
2
André Pelgröm
Veluwe
2:49:24
2:49:23
3
Rombout Breedveld
Loopgroep Aart Stigt
2:51:48
2:51:46
4
Mpetsi Bokondji
Leiden Road Runners
2:51:55
2:51:54
5
Nicolai Ciumac
Moldavië
2:53:04
2:53:03
6
Gert Mertens
Schoten (BEL)
2:53:06
2:53:05
7
Walter Bouwen
Itegem (BEL)
2:58:39
2:58:36
8
Bram Bakker
Amsterdam
2:59:31
2:59:30
9
Rein Derksen
Didam
3:00:06
2:59:57
10
Ludger Garding
Gelsenkirchen (GER)
3:04:41
3:04:38
11
Gerd Fischer
Essen (GER)
3:04:41
3:04:34
12
Guus van Veen
WZK Tri Team Wassena
3:06:15
3:06:02
13
Karl Gerlach
Balve (GER)
3:08:32
3:07:43
14
Froberg Arie
TION
3:10:08
3:09:49
15
Xavier Verbruggen
Zulte (BEL)
3:15:13
3:15:09
16
Marinus de Vos
AV '34
3:16:33
3:16:18
17
Siegfried Ruschke
Voerde (GER)
3:18:35
3:18:24
18
Bart Eigenhuis
Soest
3:22:36
3:21:41
19
Hugo Kabos
Ede Gld
3:23:51
3:23:34
20
Richard Rutten
Schalkhaar
3:23:53
3:23:50
21
Horst Kruse
Minden (GER)
3:23:59
3:23:49
22
Gerard Grabijn
Haarlemmermeer
3:24:52
3:24:41
23
Moshood Giwa
avVN
3:25:28
3:25:20
24
Ton Aker
AV '47
3:26:32
3:26:23
25
Joost Scholten
Amsterdam
3:26:49
3:26:32
26
Hans van Klaveren
Energie
3:27:53
3:27:46
27
Peter Kleinjan
Rhoon
3:28:21
3:28:13
28
Ludwig Willems
Lichtaart (BEL)
3:28:22
3:27:51
29
Henrie Drenthel
AVA '70
3:28:49
3:28:35
30
Vermeulen Guy
Wuustwezel (BEL)
3:30:15
3:29:46
31
Claus-Peter Hiesel
Zülpich (GER)
3:30:50
3:30:30
32
Paul Hundscheidt
AV Zeewolde
3:33:14
3:32:31
33
Arend Burgers
Daventria
3:33:47
3:33:19
34
Jos Sneyers
Beringen (BEL)
3:36:29
3:35:59
35
John van Hoorn
Voorne Atletiek
3:37:16
3:35:39
36
Lukas Küpper
Aachen (GER)
3:37:48
3:25:12
37
Fabian Bonte
Sint-Amandsberg (Gen
3:38:18
3:36:51
38
Michael Ziegler
Köln (GER)
3:39:27
3:39:09
39
Ronald Plenter
Barneveld
3:42:09
3:40:34
40
Richard van Klooster
Triathlon
3:42:24
3:42:18
41
Mario Ollevier
Ham (BEL)
3:43:25
3:43:21
42
Leon Borst
AV Monnickendam
3:43:38
3:43:28
43
Ronald Hoogenboom
Olympus '70
3:43:41
3:43:01
44
Felius Martin V
Apeldoorn
3:43:49
3:42:34
45
Ralph Müllen
Düsseldorfadtes stv
3:43:53
3:43:38
46
Leo van Grol
Aberdeen (GBR)
3:46:06
3:45:17
47
René Schoen
ACW '66
3:48:11
3:47:07
48
Raymond Verbruggen
Marathon Pim Mulier
3:48:48
3:48:43
49
Stan Nefs
Olympia Halsteren
3:49:57
3:49:53
50
Peter Uytdewilligen
Olympia Halsteren
3:49:57
3:49:53
51
Dirk Vandenberghe
Duffel (BEL)
3:49:58
3:49:09
52
Cselotei Peter
Genk (BEL)
3:51:37
3:51:11
53
Ton Kippers
Grolloo
3:51:54
3:50:38
54
Robbert Weijers
Renkum
3:52:13
3:50:59
55
P van Zijl
VAV
3:52:47
3:51:28
56
Hans Groen
Raalte
3:53:47
3:52:14
57
Detlef Klatt
Leverkusen (GER)
3:55:30
3:54:31
58
Vlaeminck Marc
Ruddervoorde (BEL)
3:56:47
3:55:46
59
George Immink
Best
3:57:07
3:56:04
60
Pieter Steinz
Loopservice.nl
3:59:04
3:58:34
61
Menno Karres
Hilversum
3:59:21
3:58:58
62
David Major
Northampton (GBR)
4:00:27
3:59:03
63
Peter Herzog
Mönchengladbach (GER
4:00:50
3:59:59
64
Milton VAN WYK
Gentbrugge (BEL)
4:04:14
4:02:47
65
Markus Theissen
Aachen (GER)
4:06:18
4:06:18
66
Olav de Leeuw
Loopservice.nl
4:07:30
4:07:06
67
Harry Stuut
Paterswolde
4:10:31
4:09:33
68
Frank Mijnals
Loopservice.nl
4:12:51
4:11:49
69
Marko Rijnsburger
Loopgroep Oegstgeest
4:13:02
4:12:00
70
Ruud Knipscheer
PAC
4:13:16
4:12:24
71
Peter WOUTERS
Aalter (BEL)
4:14:31
4:13:21
72
Rene Langeslag
Loopservice.nl
4:16:33
4:15:55
73
De Cock Christian
Sint-Genesius-Rode (
4:17:26
4:16:13
74
Parick Mesens
Langdorp (BEL)
4:19:38
4:18:38
75
Richard Mulder
Almere
4:19:55
4:19:18
76
Edward van Lith
Hoevelaken
4:29:02
4:27:49
77
Durk Jan de Bruin
Vogelenzang
4:29:07
4:27:35
78
Karsten Pooschke
Wardenburg (GER)
4:33:00
4:32:05
79
Arno de Bont
Zutphen
4:37:12
4:35:42
80
Roger Köster
Schwerte (GER)
4:49:04
4:47:33
81
Michael Miller
Bielefeld (GER)
4:49:13
4:47:47
82
Wesley Powell
Brussels (BEL)
4:51:13
4:50:08
M45, MARATHON
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Paul Beckers
Oostmalle (BEL)
2:49:04
2:49:02
2
Math Roberts
Unitas
2:59:39
2:59:38
3
Karl Blijenberg
Benschop
3:05:25
3:05:17
4
Hans van der Kolk
Zuiderwoude
3:07:34
3:07:31
5
Czeslaw Maciejczyk
Mönchengladbach (GER
3:09:06
3:08:14
6
Erik van Barele
's-Gravenhage
3:09:49
3:09:31
7
Ed van Beek
Daventria
3:11:21
3:11:10
8
M Besuyen
Dynamica
3:12:01
3:11:56
9
Wim B Tijssen
Loopgroep PK
3:12:30
3:12:21
10
Ad Suijkerbuijk
Diomedon
3:14:24
3:14:23
11
Michael Borrasch
Gelsenkirchen (GER)
3:14:30
3:14:28
12
Per van Huis
Loopgroep Aart Stigt
3:16:03
3:15:52
13
Claus-Dieter Conrad
Danndorf (GER)
3:17:55
3:17:45
14
Paul van Moerbeke
Essen (BEL)
3:18:59
3:18:46
15
Gert Evers
AV '34
3:21:53
3:21:44
16
Rob Jurriansen
Noordkop
3:23:28
3:23:17
17
Arnold Koers
Daventria
3:23:53
3:23:49
18
Marten Bolt
avVN
3:24:08
3:23:45
19
Jean-Pierre Schrooten
Peer (BEL)
3:24:34
3:24:04
20
Cor Zendman
Den Helder
3:24:50
3:24:35
21
Jan Mulder
Kombijsport
3:25:16
3:24:46
22
Stefan Herdick
Essen (GER)
3:25:22
3:24:26
23
Hans Spieker
Daventria
3:26:14
3:26:06
24
Jan Claereboudt
Lint (BEL)
3:28:43
3:27:39
25
Gert Tadema
Zwolle
3:29:24
3:28:50
26
A Gorissen
Pallas '67
3:29:29
3:28:39
27
Axel Piotroush
Brieselang (GER)
3:29:50
3:29:23
28
Hans Corbijn
Dynamica
3:31:11
3:30:48
29
Rene Kuijken
Parthenon
3:31:16
3:29:53
30
Jan Schrooyen
Essen (BEL)
3:31:26
3:31:13
31
Hartmann Stampfer
Fie`allo Sciliar (IT
3:32:33
3:30:53
32
Dieter Blatzheim
Zülpich (GER)
3:33:45
3:33:25
33
Peter van der Winden
Hoofddorp
3:34:20
3:34:10
34
Rik van Zwol
TAS '82
3:34:57
3:34:48
35
Wieger Vreeke
Emmeloord
3:35:44
3:35:39
36
Ronald Moska
Ciko '66
3:36:42
3:36:21
37
Peter van Dartelen
Energie
3:37:47
3:37:38
38
Wim Kooij
's-Gravenhage
3:38:17
3:38:08
39
Angus Gillespie
's-Gravenhage
3:40:33
3:40:33
40
John den Braber
Spark
3:42:00
3:41:48
41
Jan van Ree
Apeldoorn
3:42:14
3:41:04
42
Michael Klesse
Borgholzhausen (GER)
3:43:42
3:42:22
43
Michael Eversden
Schouwerzijl
3:44:00
3:42:29
44
Rut Zoutman
Olympus '70
3:44:17
3:43:46
45
Gerard Manders
Mierlo
3:46:42
3:45:38
46
Guido Breedveld
Den Hoorn Zh
3:47:00
3:46:29
47
Alfred Brink
Salzbergen (GER)
3:47:42
3:46:53
48
Leo-Karl Obärhauser
Mönchengladbach (GER
3:49:15
3:49:11
49
Thomas Hagel
Geilenkirchen (GER)
3:49:33
3:48:15
50
Luc Vrins
Wuustwezel (BEL)
3:49:46
3:49:18
51
Marc van de Voorde
Ruiselede (BEL)
3:50:41
3:49:21
52
Roland Zintel
Emsbüren (GER)
3:51:02
3:50:13
53
Gerco Pon
Zeewolde
3:51:09
3:50:26
54
Dirk Flies
Essen (BEL)
3:51:24
3:51:11
55
Robert Hoek
Schoonhoven
3:51:37
3:50:28
56
Wim de Kwant
PAC
3:52:52
3:52:16
57
Serry Jan
Torhout (BEL)
3:53:20
3:52:19
58
Rainer Thyes
Emsbüren (GER)
3:53:59
3:53:08
59
Jan Rozendaal
Loopservice.nl
3:56:16
3:54:46
60
Marcel Duim
Amsterdam
3:56:33
3:54:58
61
Roland Vater
Leverkusen (GER)
3:56:49
3:55:25
62
Henry Wibberg
Salzkotten (GER)
3:57:09
3:56:14
63
Jacob van Berkel
Arena
3:57:27
3:56:09
64
Karl Ruell
Wegberg (GER)
3:57:47
3:57:38
65
Albert Koedam
VAV
3:58:30
3:57:12
66
Uwe Braun
Essen (GER)
3:58:37
3:57:37
67
Dinand Jansen
Mijdrecht
3:58:46
3:58:01
68
Cock van der Kaay
Breukelen Ut
3:59:14
3:59:06
69
Rudolf Hoogenveen
Zeist
3:59:24
3:58:16
70
Roel van Kuppevelt
Zeist
4:00:05
3:59:11
71
Jürgen Binias
Duisburg (GER)
4:02:32
4:01:35
72
Jack Hendrickx
avVN
4:09:13
4:08:54
73
Eric Dekort
Beerse (BEL)
4:09:52
4:08:59
74
Bernd Rohrmann
Hagen (GER)
4:11:38
4:10:22
75
Gerard Berkvens
't Jasper Sport
4:12:05
4:11:23
76
Michael Kleeb
Wuppertal (GER)
4:12:20
4:11:05
77
Martin Weiss
Wuppertal (GER)
4:12:40
4:11:14
78
Peter L KLooster
Amsterdam
4:13:09
4:13:00
79
Hemmo Garst
Oude Pekela
4:14:39
4:13:50
80
Ulf Denker
Wardenburg (GER)
4:15:42
4:14:47
81
Bernd Meisterling-Riec
Mönchengladbach (GER
4:19:10
4:18:35
82
Klaus König
Essen (GER)
4:19:36
4:18:13
83
Ron Dorenbos
Loopservice.nl
4:25:29
4:24:30
84
Thorsten Huth
Duisburg (GER)
4:25:30
4:24:24
85
Hans Lems
's-Gravenhage
4:25:39
4:24:13
86
Wolfgang Weitkamper
Edewecht (GER)
4:28:29
4:27:35
87
Kurt Uhlhorn
Leverkusen (GER)
4:28:33
4:28:25
88
Joachim Könis
Düsseldorf (GER)
4:31:06
4:29:45
89
Koen Vansteenkiste
Gistel (BEL)
4:33:56
4:32:52
90
Peter Odding
AV Zeewolde
4:38:25
4:37:38
91
Gunnar Schmitz
Schwerte (GER)
4:49:04
4:47:33
92
Arjan Hulsebos
Loopservice.nl
4:52:42
4:52:04
93
Mark Sanders
Stotfold, Herts (GBR
4:52:51
4:51:28
M50, MARATHON
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
L Taelman
Waregem (BEL)
2:45:01
2:44:59
2
Jo Schoonbroodt
Maastricht
2:49:54
2:49:53
3
Nicolaev Vasali
Moldavië
2:53:04
2:53:04
4
John de Rooij
Loopgroep PK
2:53:45
2:53:40
5
Bruno Joppen
Nijmegen
3:00:53
3:00:51
6
Ruud Kok
AV '34
3:04:46
3:04:45
7
Wim Elshout
avVN
3:10:07
3:10:03
8
Henk Derks
Haarlem
3:14:16
3:14:15
9
Tom Hendriks
Haarlemmermeer
3:14:47
3:14:44
10
Wim Akkermans
Prins Hendrik
3:16:42
3:16:41
11
Ron Bakker
avVN
3:16:46
3:16:35
12
Johan van Litsenburg
GVAC
3:17:49
3:17:39
13
Adrie van Dijk
ATC '75
3:18:20
3:18:15
14
Bob Verbrugge
RRZ
3:20:17
3:19:56
15
Ad van Kempen
Achilles-Top
3:20:56
3:19:54
16
Frans Knoben
Echt
3:21:42
3:21:29
17
Henri Tijskens
Heusden-Zolder (BEL)
3:24:34
3:24:13
18
Wim Heijenk
AV Monnickendam
3:24:56
3:24:46
19
Jan van Nuenen
Utrecht
3:25:11
3:25:09
20
Theo Woldberg
Phanos
3:25:16
3:24:45
21
John Haan
STB
3:25:20
3:25:18
22
Cees van Reemst
TION
3:27:31
3:26:30
23
Wilbert Roeleveld
Ron Clarke
3:27:44
3:27:41
24
Teus Valkenburg
avVN
3:28:15
3:28:08
25
Frans Vermeer
Triathlon
3:28:39
3:28:28
26
Bert Lemmens
Atledo
3:28:59
3:28:55
27
Ton Fransen
Loopservice.nl
3:29:02
3:28:43
28
David van Toor
avVN
3:29:07
3:28:31
29
Harry Bouwhuis
Breda
3:29:34
3:28:12
30
Tjeu Souren
Loopgroep Marathon U
3:29:50
3:29:29
31
Sjoerd Slaaf
Groningen
3:30:56
3:30:45
32
George Taal
Oostkapelle
3:31:11
3:30:48
33
Jan Schinkel
Benschop
3:31:55
3:31:45
34
Luc De Jaeger-Braet
Watervliet (BEL)
3:32:29
3:31:22
35
Ton Wever
Hera
3:32:35
3:32:31
36
Jo Lukasik
Tegelen
3:34:12
3:34:08
37
Dirk Tempel
Groningen
3:35:06
3:34:48
38
Jan Zondag
Friesland
3:35:09
3:34:30
39
Menno de Jager
Marathon Pim Mulier
3:35:27
3:35:13
40
Jaap Alberda van Ekens
Staphorst
3:35:31
3:35:21
41
John Guequierre
Dynamica
3:35:40
3:35:17
42
Jan Noordam
Olympus '70
3:36:34
3:36:22
43
Paul van der Zande
GAC Hilversum
3:36:43
3:36:32
44
Foppe de Lange
SISU
3:38:00
3:37:32
45
André Biesemans
Halen (BEL)
3:38:07
3:37:15
46
Kees Reijerkerk
Loopservice.nl
3:38:52
3:38:23
47
Jack van Aspert
Dynamica
3:39:22
3:38:59
48
Wim Beker
Hall
3:39:34
3:39:22
49
Frank Bosch
Velp Gld
3:39:55
3:39:36
50
Pierre Muijrers
STB
3:41:00
3:40:58
51
Roger Biggs
Stevenage (GBR)
3:41:41
3:41:08
52
Wim Derksen
Haag Atletiek
3:41:53
3:40:54
53
Jan Bogaard
De Gemzen
3:42:02
3:41:37
54
Mo Idrissi
DEM
3:42:38
3:41:23
55
Jean-Pierre Gendrault
Zeist
3:43:30
3:42:34
56
Antanas Barancovas
Moldavië
3:43:35
3:43:20
57
Kees van den Berg
NSL
3:44:03
3:43:56
58
Frans Van Heck
Dendermonde (BEL)
3:44:20
3:43:16
59
Jan van Katwijk
Rhoon
3:45:04
3:44:49
60
André Boom
Kombijsport
3:45:17
3:44:50
61
Ton Legerstee
Energie
3:46:24
3:46:18
62
Jan Broers
Nijkerkerveen
3:47:15
3:46:04
63
Bert van Drunen
Diomedon
3:47:26
3:47:20
64
Thomas Rogowski
Aachen (GER)
3:47:59
3:46:47
65
Gerhad Kotman
Schüttorf (GER)
3:48:23
3:47:32
66
Johan van Steen
AV '23
3:48:27
3:47:12
67
John Piters
NSL
3:48:52
3:47:20
68
Jan van den Heuij
Zevenaar
3:48:56
3:47:54
69
Warren D'Rozario
Oldbury (GBR)
3:48:56
3:48:22
70
Frits Soeters
De Sperwers
3:49:21
3:49:15
71
Gerrit de Bruin
De Kieviten
3:49:32
3:48:38
72
Harry van Etten
Atledo
3:50:38
3:50:16
73
H Bruinsma
Dongen
3:50:39
3:50:16
74
Pieter Anjema
VAV
3:50:48
3:49:31
75
Paul Wiering
AV '23
3:50:55
3:49:41
76
Eric de Vries
Daventria
3:51:11
3:50:04
77
Christian Herteleer
Aalter-bellem (BEL)
3:51:46
3:50:36
78
Hein Bodelier
STB
3:52:59
3:51:48
79
J de Blaey
Wolphaartsdijk
3:53:02
3:51:55
80
Gunter Liegmann
Wallenhorst (GER)
3:53:07
3:52:42
81
Wil Franssen
Haarlemmermeer
3:53:35
3:53:22
82
Frans Nettkoven
AV '23
3:53:50
3:52:35
83
Proot Cedric
aartrijk (BEL)
3:54:14
3:53:54
84
Wim Hogentoren
avVN
3:54:52
3:53:51
85
Henk Voorbij
Leiden
3:54:59
3:53:49
86
Jan Schuttert
Amsterdam
3:55:01
3:53:57
87
K Lauriks
Amsterdam
3:55:13
3:55:09
88
Herman Costermans
Essen (BEL)
3:55:29
3:55:16
89
Chris van Bemmel
Parthenon
3:55:44
3:55:01
90
Peter van Spronssen
Voorschoten '97
3:56:54
3:55:33
91
Herman Holterman
LAAC Twente
3:57:36
3:57:17
92
Ben van Kessel
VAV
3:57:51
3:56:34
93
Ab de Boer
Zeist
3:58:00
3:57:05
94
Rini Quist
Heinkenszand
3:59:34
3:58:27
95
Herman Euverman
PEC 1910
3:59:37
3:58:38
96
H Schmolders
Ubach Palenberg (GER
4:02:24
4:01:06
97
Thijm Konter
Salland
4:03:01
4:01:25
98
Cor de Boer
Haarlemmermeer
4:05:13
4:05:01
99
Dieter Bernhardt
Recke (GER)
4:05:55
4:05:07
100
Harm Klifman
Voorschoten '97
4:06:27
4:05:05
101
Ed Kronenburg
Loopgroep Aart Stigt
4:06:53
4:05:56
102
Wolfgang Wilde
Wustermark (GER)
4:08:35
4:08:09
103
Gust De Keyser
Vlezenbeek (BEL)
4:08:48
4:07:44
104
Joop Broekhof
NSL
4:09:21
4:07:48
105
Karl Weyers
Würselen (GER)
4:10:27
4:09:06
106
Hans-Jürgen Klein
Essen (GER)
4:11:53
4:10:53
107
Jan Rijkenberg
Amsterdam
4:11:58
4:10:54
108
Johan Bundervoet
Sleidinge (BEL)
4:12:53
4:11:38
109
Cor van der Hoek
avVN
4:14:31
4:13:43
110
Sjaak van den Oever
Westerbeek
4:15:53
4:14:42
111
T Holterman
Zwolle
4:16:11
4:14:53
112
Adriaan Nieuwenhuizen
Startbaan
4:16:32
4:16:20
113
Tiele Jansen
Zwolle
4:16:34
4:15:05
114
P Vanhove
Antwerpen (BEL)
4:17:16
4:16:00
115
Arnold Velthoven
Loopservice.nl
4:17:24
4:16:12
116
Rui Cabral
AAC
4:17:27
4:17:22
117
Klaus Heienbrock
Herne (GER)
4:18:06
4:17:33
118
Hans Hoffs
Loopservice.nl
4:20:33
4:19:24
119
Günter Meinhold
Hemer (GER)
4:20:41
4:19:17
120
Jan Quirynen
Wuustwezel (BEL)
4:22:30
4:22:01
121
Helmut Koll
Bonn (GER)
4:22:50
4:21:07
122
Lothar Westen
Duisburg (GER)
4:25:30
4:24:24
123
Ton Epskamp
Startbaan
4:26:14
4:24:52
124
Hans Coopmans
's-Gravenhage
4:27:11
4:26:07
125
Edsel Sambro
Athlon Loopgroep Hee
4:28:06
4:27:12
126
John Elschot
Wehl
4:30:11
4:29:16
127
Kees Heil
AV '34
4:35:17
4:34:47
128
Dion Joosten
avVN
4:35:25
4:35:09
129
Stanislaus Maciejczyk
Mönchengladbach (GER
4:36:26
4:36:22
130
Berlekom Daniel Van
Stockholm (SWE)
4:38:46
4:37:49
131
Klaus Duwe
Baden-Baden (GER)
4:39:14
4:38:35
132
Hw Koers
Friesland
4:43:22
4:42:02
133
H Schutte
Nordstemmen (GER)
4:51:05
4:49:42
134
Rich Holmes
Durham NC (USA)
4:51:41
4:51:08
135
Brian Mills
Oldbury (GBR)
4:53:16
4:52:38
136
Jan Willem Dijkgraaf
Epe
4:56:02
4:54:55
M60, MARATHON
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Karst Anema
Stiens
3:18:14
3:18:11
2
Henry Okkersen
avVN
3:27:44
3:27:25
3
Erik ten Velden
avVN
3:34:31
3:34:04
4
Wilhelm Sprick
Löningen (GER)
3:39:04
3:38:08
5
Roel Ribbink
avVN
3:46:02
3:45:14
6
Peter van Soest
Energie
3:47:43
3:47:33
7
Johann Spieker
Emlichheim (GER)
3:57:59
3:57:23
8
Rene van Dorst
Essen (BEL)
3:58:59
3:57:58
9
David Bindervoet
RWV
4:04:20
4:03:11
10
Rob Schmidt
Spado
4:07:25
4:06:59
11
Juergen Kuhling
Oldenburg (GER)
4:11:21
4:09:57
12
Koos Vos
AV Zeewolde
4:18:38
4:17:25
13
A Vink
Klaaswaal
4:18:48
4:18:40
14
Peter Wieneke
Hamfelde (GER)
4:18:58
4:18:25
15
Frans Dobbe
Ter Aar
4:24:04
4:23:39
16
Wolfgang Weller
Erkrath (GER)
4:25:10
4:23:50
17
Robert André Gagnon
Aachen (GER)
4:26:04
4:26:04
18
Theo den Haan
AV '23
4:29:40
4:28:32
19
Horst Preisler
Hamburg (GER)
4:30:57
4:30:25
20
Henri Wolters
Friesland
4:34:29
4:33:10
21
Bernhard Sesterheim
Leiwen (GER)
4:42:01
4:40:39
22
John van den Heuvel
Loopservice.nl
4:42:57
4:41:52
VSN, MARATHON
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Kaminkova Petra
Praag Tjechie
2:39:20
2:39:19
2
Milesova Iva
Praag Tjechie
3:00:58
3:00:54
3
Ines van Rinsum
Utrecht
3:04:34
3:04:23
4
Ley Ley Vu
Loopservice.nl
3:50:08
3:49:22
5
Carola van Tol
Loopgroep Oegstgeest
4:43:32
4:42:30
V35, MARATHON
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Laura de Veth
PAC
3:16:06
3:16:05
2
Ingrid Otten
Didam
3:16:42
3:16:37
3
Ans Lammertink
Enter
3:21:39
3:21:12
4
Claudia Wesselman
Nieuw Vennep
3:28:12
3:27:15
5
Majet Spoelder
Triathlon
4:12:26
4:11:35
6
Daphne Dullaart
Amsterdam
4:13:09
4:12:59
7
Kerstin Fuhrmann
Essen (GER)
4:19:36
4:18:13
8
Kerstin Westphal
Haan (GER)
4:36:22
4:35:03
V40, MARATHON
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Janny Jonker
AV '34
3:22:20
3:22:07
2
Mariëtte ten Bokkel
Argo
3:23:24
3:23:17
3
Gerry Visser
LAAC Twente
3:36:42
3:36:06
4
Marijke Rog
Voorschoten '97
3:37:22
3:36:01
5
Marijke Scholtemeijer
Ron Clarke
3:42:27
3:42:23
6
Marja van den Burg
Olympus '70
3:44:17
3:43:46
7
Tineke Mous
Sint Oedenrode
3:44:33
3:44:23
8
Mieke Hekkers
Daventria
3:45:26
3:45:15
9
Karin van Eck
Daventria
3:46:29
3:45:52
10
Bets Gerritsen
Ron Clarke
3:48:15
3:48:10
11
Helga Wilting
Kalkar (GER)
3:50:23
3:50:01
12
Julia Suwelack
Münster (GER)
3:55:18
3:55:05
13
Yvonne Sant
Loopservice.nl
3:55:44
3:54:50
14
Wilma Dierx
Amsterdam
3:56:50
3:56:38
15
Christa Schieffer
Ubach-Palenberg (GER
3:58:47
3:57:30
16
Frouwkje Herder
LSV Invictus
4:00:30
4:00:26
17
Evelyne Adamczak
Ti-Palenkenig (GER)
4:02:05
4:00:49
18
Agnes Croon
Heinsberg (GER)
4:02:25
4:01:06
19
Hanneke Scholing
Loopgroep De Drentsc
4:05:13
4:04:23
20
Marijke Hendriks
Voorschoten '97
4:06:27
4:05:06
21
Yvonne Rosenkamp
Salland
4:08:01
4:06:43
22
Els Annegarn Greene
Loopgroep PK
4:09:13
4:07:54
23
Ingrid Peperkamp
Loopservice.nl
4:12:20
4:11:10
24
Martine Hofstede
Rotterdam
4:12:20
4:11:10
25
Magda Langendoen
Hekelingen
4:13:55
4:13:46
26
Erika Riecks
Mönchengladbach (GER
4:19:10
4:18:36
27
Linda Major
northampton (GBR)
4:19:21
4:17:57
28
Simone Spellerberg
Aachen (GER)
4:19:35
4:18:23
29
Harma van der Veen
Apeldoorn
4:19:49
4:19:11
30
Mary Murphy
Cork (IRL)
4:19:53
4:19:12
31
Manda Alosery-Tijssen
Apeldoorn
4:22:57
4:21:55
32
Bettina Mecking
Duisburg (GER)
4:25:10
4:23:51
33
Gertie Theunissen
PSV
4:25:53
4:24:34
34
Jutta Voges
Hasbergen (GER)
4:26:44
4:25:14
35
Ans Baars
NSL
4:29:07
4:27:35
36
Grazyna Hendriks
Katwijk Zh
4:30:04
4:28:32
37
Betsy van Giels
Diomedon
4:43:19
4:42:05
38
Tatjana Maslova
Rhoon
4:47:06
4:45:35
39
Annette Schwarzkopp
Münster (GER)
4:56:02
4:55:48
MASSE, ASSELRONDE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Panfil Lukas
Polen
1:32:45
1:32:44
2
Addy de Kort
Prins Hendrik
1:33:12
1:33:12
3
Dryja Marek
Polen
1:34:47
1:34:46
4
Saucikovas Dainius
Litouwen
1:35:41
1:35:40
5
Zwijnenberg Udo
AV Rijssen
1:37:43
1:37:42
6
Baten Eric
Veluwe
1:38:09
1:38:08
7
Martin Ketellapper
Lionitas
1:38:36
1:38:34
8
Dirk Wijnalda
Hellas
1:38:47
1:38:45
9
Peter Timmer
Apeldoorn
1:42:04
1:42:02
10
Emile Dercksen
Harderwijk
1:42:58
1:42:55
11
Beek Hans Van
1:44:30
1:44:29
12
Manuel Jose
U-Track
1:45:35
1:45:34
13
Dirk Hoekman
AV Holten
1:45:40
1:45:39
14
Han Wolsing
Triathlon
1:46:09
1:46:06
15
Drossler Thomas
Wittstock OT Biesen
1:46:27
1:46:25
16
Marco Hoogenraad
Sparta
1:47:17
1:47:12
17
Bas Pieterse
AV Zeewolde
1:47:27
1:47:23
18
Arnold Ritsma
Lycurgus
1:47:55
1:47:50
19
Rik Waanders
AV Holten
1:48:35
1:48:31
20
Joop Weijn
AV '34
1:48:46
1:48:44
21
Maarten Hendriks
NSAV 't Haasje
1:49:03
1:48:59
22
Günter Giehler
Steinfurt (GER)
1:49:15
1:49:11
23
Pieter Ronteltap
Nijmegen
1:49:18
1:49:15
24
Gert-Jan Haze
Loopgroep Aart Stigt
1:49:24
1:49:21
25
Michiel van Dijk
GAC Hilversum
1:49:29
1:49:26
26
Jan Bruning
Fit
1:49:43
1:49:41
27
Go Ruiter
Enschede
1:49:47
1:49:43
28
Paul Wolters
Waterweg
1:49:52
1:49:47
29
Rutger Kramer
Haag Atletiek
1:50:22
1:50:20
30
P Snijders
AV Heythuysen
1:50:25
1:49:45
31
Hans van Renselaar
De Gemzen
1:50:30
1:50:27
32
R Huizer
Spijkenisse
1:50:49
1:50:19
33
Marcel Eling
Groningen Atletiek
1:51:08
1:51:00
34
Stefan Zevenberg
AAC '61
1:51:26
1:51:22
35
Steve Sommeling
Passaat
1:51:31
1:51:25
36
N Kluwen
Papendrecht
1:51:37
1:51:31
37
Jeroen van de Calseijd
Triathlon
1:51:56
1:51:52
38
Kees Terhorst
Houten
1:52:18
1:51:35
39
Arjen ter Heide
Loopgroep Aart Stigt
1:52:22
1:52:07
40
Gerrit Alkema
avVN
1:52:24
1:52:17
41
Bart Mulders
Cifla
1:52:35
1:52:33
42
Michel Bekker
Millingen aan de Rij
1:52:43
1:52:40
43
Peter Dijcks
Haag Atletiek
1:52:59
1:52:57
44
Raimond Schikhof
Oostzaan
1:53:09
1:53:06
45
Mark Groote Bromhaar
AVV
1:53:23
1:53:21
46
Dirk-Jan Boonstra
Loopservice.nl
1:53:29
1:53:13
47
Drikus Haalboom
avVN
1:53:43
1:53:40
48
Wim Helmink
Archeus
1:53:47
1:53:43
49
Lex Frentz
Veluwe
1:53:54
1:53:51
50
Steffie Seymos
PAC
1:54:07
1:54:04
51
Chris Bezemer
avVN
1:54:11
1:53:58
52
Kees Lamboo
NEA Volharding
1:54:11
1:54:09
53
Theo Boekema
Loopgroep Aart Stigt
1:54:14
1:54:07
54
Paszynski Tomasz
Polen
1:54:25
1:54:24
55
Perka Grzegorz
Polen
1:54:25
1:54:24
56
Frank Praefke
Essen (GER)
1:54:46
1:54:39
57
Klaus-Dieter Praske
Gelsenkirchen (GER)
1:54:58
1:54:52
58
Coos van Haaften
Bergschenhoek
1:55:14
1:54:59
59
Vaate Kristiaan Vd
Amsterdam
1:55:21
1:55:12
60
Jan Tommassen
Loopgroep PK
1:55:25
1:55:19
61
Mark van Egteren
AV '34
1:55:37
1:54:32
62
Frank Schuchard
Athlos
1:55:41
1:54:55
63
Laurens Beerepoot
Climax
1:55:43
1:55:10
64
Niek Hietbrink
Hanzesport
1:56:01
1:55:50
65
John Lamberts
AV '34
1:56:02
1:55:57
66
Arjan Nieborg
Marathon Pim Mulier
1:56:04
1:56:01
67
Ronald van Aalten
Atletico '73
1:56:04
1:55:37
68
Evert Jan Heringa
Groningen Atletiek
1:56:09
1:56:01
69
Grobben JA
LAAC Twente
1:56:14
1:56:08
70
Rasch Ralf
Soest
1:56:21
1:56:17
71
Erwin Wanders
Duiven
1:56:22
1:56:18
72
Marco van Nek
Loopgroep PK
1:56:41
1:56:36
73
Coen van de Luytgaarde
Schagen
1:56:41
1:56:37
74
Mark Dackus
Atletiek Maastricht
1:56:47
1:56:37
75
Hans van Vlijmen
Schijndel
1:56:47
1:56:39
76
Frans Mocking
Nieuwegein
1:56:50
1:56:42
77
Patrick Swinkels
Loopgroep Hoorn
1:56:55
1:56:50
78
Ed Baks
Atverni
1:56:58
1:56:44
79
Corne Mulders
Alphen aan den Rijn
1:57:02
1:56:51
80
Paul Meulemans
De Koplopers
1:57:09
1:57:04
81
Rinus Groen
Veluwe
1:57:10
1:57:09
82
Alfred Lukasczijk
Essen (GER)
1:57:19
1:56:25
83
Victor Bogers
Spijkenisse
1:57:21
1:57:17
84
Matthijs Bogaerts
's-Gravenhage
1:57:24
1:57:18
85
Rico Huijsmans
Veluwe
1:57:29
1:57:25
86
JR Hobbs
Loopgroep Aart Stigt
1:57:38
1:57:34
87
Jeroen Loskamp
Iphitos
1:57:39
1:57:27
88
Eelco Visserman
Heerde
1:57:39
1:57:24
89
Koos Veefkind
Apeldoorn
1:57:50
1:57:25
90
Ton Zajac
Leiden Atletiek
1:57:55
1:57:50
91
Joep Tigchelaar
Utrecht
1:57:56
1:57:25
92
Erwin Heister
Terborg
1:57:57
1:57:53
93
Mike Vrolijk
Haag Atletiek
1:58:08
1:57:44
94
Edo Geurts
Westervoort
1:58:33
1:58:18
95
Marko Ahnert
Haaksbergen
1:58:43
1:58:38
96
Cor Heijstek
AAV '36
1:58:43
1:58:36
97
Andre Pruijssers
Lekkerkerk
1:59:18
1:59:05
98
Hans Donker
Apeldoorn
1:59:25
1:59:07
99
Frans Wijlens
Iphitos
1:59:31
1:59:17
100
Willem van Leeuwen
De Veenlopers
1:59:34
1:59:26
101
Ronny Leeftink
De Sperwers
1:59:35
1:58:36
102
Hans-Bernd Beckmann
Steinfurt (GER)
1:59:40
1:59:35
103
Wim Brinkman
AVA '70
1:59:42
1:59:28
104
Leendert van Aken
Ermelo
1:59:42
1:58:54
105
Rene Gijsman
Apeldoorn
1:59:44
1:59:23
106
C Timmermans
AV Heythuysen
1:59:57
1:59:17
107
Jaap Vallentgoed
Altis
2:00:07
1:59:59
108
Henri Hummelink
Lichtenvoorde
2:00:09
1:59:19
109
Jos Wijnen
Nieuwegein
2:00:20
1:59:50
110
Wim Diepeveen
Enschede
2:00:25
2:00:13
111
Klaas Wijnberger
Dalfsen
2:00:25
2:00:18
112
Leo Roest
ASV
2:00:29
1:59:44
113
Peter van Harten
Oudeschoot
2:00:38
2:00:32
114
Johan Benne
avVN
2:00:41
2:00:38
115
Martijn Keijsers
Hellas
2:00:49
2:00:44
116
Henry Vredendaal
Atverni
2:01:03
2:00:33
117
Willie Kiewiet
Lionitas
2:01:06
2:00:50
118
Leen Dekker
Deventer
2:01:06
2:00:56
119
Wim Ritsema
Gelre
2:01:14
2:00:34
120
Bert Veldhuis
Pijnenburg
2:01:18
2:00:22
121
Onno Pouw
Triathlon
2:01:22
2:01:19
122
Perry van Dijk
Phanos
2:01:25
2:00:47
123
Roy van den Biggelaar
Prins Hendrik
2:01:43
2:00:36
124
Rogier Janssen
Haarlemmermeer
2:01:46
2:01:24
125
Robert Borgonjen
Twello
2:01:52
2:01:04
126
Gerard Kivits
Prins Hendrik
2:01:58
2:01:53
127
Arie Verhoef
De Gemzen
2:02:00
2:01:36
128
Jan Willem Lether
Pallas '67
2:02:02
2:01:14
129
Teun van Bruggen
Isala '96
2:02:18
2:02:12
130
Andre Buitenhek
NSL
2:02:25
2:02:19
131
Casper Bekken
Schalkhaar
2:02:26
2:02:17
132
Gerrit van Hamersveld
Nunspeet
2:02:27
2:02:19
133
Helge Unsemos
Wesel (GER)
2:02:28
2:01:17
134
Walther Hesselink
Loopservice.nl
2:02:30
2:02:12
135
Bert van de Pol
Otterlo
2:02:31
2:02:25
136
Mark Romaya
Groningen Atletiek
2:02:31
2:02:24
137
Simon Smidt
AAC '61
2:02:45
2:01:34
138
Peter van Gils
Energie
2:03:19
2:03:13
139
Maarten van Helvoort
Pallas '67
2:03:25
2:02:37
140
Adriaan Aarden
PEC 1910
2:03:25
2:03:18
141
H Prangsma
Otterlo
2:03:34
2:03:28
142
Raimund Dieckmann
Recke (GER)
2:03:38
2:02:51
143
Niels Temmen
Frechen (GER)
2:03:42
2:03:19
144
Guus Laeven
AV Heythuysen
2:03:57
2:03:14
145
P Nijveldt
Almere
2:04:10
2:03:54
146
Anton Kiewiet
Hellas
2:04:11
2:03:54
147
Hans Wilmink
Pallas '67
2:04:11
2:04:01
148
E Bouwmeester
Loopservice.nl
2:04:18
2:04:04
149
Frits Malcorps
Isala '96
2:04:22
2:04:16
150
Waldo Duin
Triathlon
2:04:32
2:04:26
151
Hans Koppelman
Almere '81
2:04:33
2:04:19
152
Stefan Regalo Eggermon
Almere
2:04:34
2:04:02
153
Mark Gordijn
Nootdorp
2:04:36
2:04:27
154
Edwin Otto
NEA Volharding
2:04:39
2:04:10
155
Ronald van Ingen
AV '34
2:04:41
2:04:21
156
Wilfried Leferink
Loopservice.nl
2:04:51
2:04:17
157
Rene de Bruin
Nijmegen
2:04:54
2:03:50
158
Riekus Lensen
Iphitos
2:05:01
2:04:48
159
John Mars
Loopgroep PK
2:05:11
2:04:55
160
Geert Linders
Boxmeer
2:05:15
2:05:12
161
Wout Westhuis
Zwartsluis
2:05:16
2:05:01
162
Roelf Werkman
Loopservice.nl
2:05:22
2:04:46
163
Rob van Toledo
Vlaardingen
2:05:24
2:05:17
164
Paul van der Vegt
TION
2:05:24
2:04:59
165
Frank de Bie
Waterweg
2:05:26
2:05:13
166
Bert Zwinkels
Olympus '70
2:05:29
2:04:31
167
Jack Sip
Lunteren
2:05:32
2:05:19
168
Johannes Vis
Amsterdam
2:05:35
2:05:24
169
Florian Hupkes
Utrecht
2:05:35
2:05:15
170
Jan Poels
Venray Regio
2:05:38
2:04:58
171
Matthijs van Valderen
Wageningen
2:05:41
2:04:20
172
Hans Blankestijn
Daventria
2:05:42
2:05:33
173
Roel Been
Haag Atletiek
2:05:57
2:05:52
174
Nico Winkeler
Athlos
2:05:59
2:05:45
175
Peter van Sint Annalan
Apeldoorn
2:06:00
2:05:48
176
George Lubeck
Leiden Road Runners
2:06:06
2:06:04
177
Paulino Pallas
Avanti-Wilskracht
2:06:09
2:05:59
178
Daniel Wever
LAAC Twente
2:06:11
2:05:53
179
Jan Knecht
Apeldoorn
2:06:12
2:05:52
180
Rob Rosmulder
Arnhem
2:06:15
2:05:40
181
Evert-Jan Kasteel
Cialfo
2:06:16
2:06:09
182
Jan Schaafsma
Zeewolde
2:06:16
2:06:09
183
Andries Koers
's-Gravenhage
2:06:28
2:06:08
184
Michiel van Dellen
Zwolle
2:06:28
2:06:13
185
Anton de Bruin
Kraggenburg
2:06:30
2:06:16
186
Nanne de Boer
AAC '61
2:06:33
2:05:22
187
Bob Westerduijn
Spark
2:06:35
2:06:19
188
Jos de Horde
Loopgroep PK
2:06:38
2:05:22
189
Martien Mol
Olympus '70
2:06:42
2:06:07
190
Pim Nijhof
Borne
2:06:43
2:06:34
191
Kees Gerritsen
Spark
2:06:48
2:06:31
192
R Daemen
Olympus '70
2:06:50
2:06:37
193
Hennie Brink
Zuidwal
2:06:51
2:05:56
194
Tom Maessen
RRZ
2:06:57
2:06:36
195
Arjan Vink
KAV Holland
2:06:58
2:06:41
196
Marcel van Velsen
Amsterdam
2:06:58
2:06:40
197
Guus Slutter
Atletico '73
2:06:59
2:06:31
198
Henk Menges
AVA '70
2:06:59
2:06:45
199
Geert de Lange
Athlos
2:07:00
2:06:19
200
Arthur Aangeenbing
Houten
2:07:05
2:07:03
201
Louis Rutten
Atverni
2:07:09
2:06:59
202
Jan de Jonge
Ciko '66
2:07:09
2:06:40
203
Ben Diks
Veluwe
2:07:11
2:06:59
204
John Middel
PSV
2:07:24
2:06:15
205
Hans Stegeman
Loopgroep PK
2:07:27
2:07:20
206
Tom Nijkamp
Arnhem
2:07:30
2:07:03
207
Fons Nijmeijer
LAAC Twente
2:07:30
2:07:13
208
Hans Gerritsen
LAAC Twente
2:07:33
2:07:16
209
Bert Hamming
Apeldoorn
2:07:38
2:07:17
210
Mark Versteden
Apeldoorn
2:07:38
2:07:20
211
Andre Meuleman
Cialfo
2:07:38
2:07:31
212
Harold Oeverhaus
NOP
2:07:39
2:07:24
213
Henk van Veen
Athlos
2:07:40
2:07:01
214
Arend Enting
Loopservice.nl
2:07:42
2:06:52
215
Jeroen Straathof
Haarlo
2:07:47
2:06:58
216
Leo van den Hoven
Clytoneus
2:07:50
2:07:43
217
Stepham van Baak
Apeldoorn
2:07:53
2:07:42
218
Frank Rotgans
Triathlon
2:07:54
2:07:47
219
Anton Kruiderink
Hanzesport
2:07:55
2:07:23
220
Erik Dees
Loopservice.nl
2:08:02
2:07:48
221
Ron Switzar
Olympus '70
2:08:07
2:07:08
222
Arie Veldhuis
Enschede
2:08:09
2:07:11
223
Cris Simons
Haaren
2:08:10
2:06:47
224
Harry Meek
AV '34
2:08:13
2:07:58
225
Hans IJsseldijk
Deventer
2:08:15
2:07:56
226
Jacco van Haveren
Climax
2:08:15
2:07:34
227
Taco Hanou
De Liemers
2:08:20
2:07:48
228
Wilco Agteres
Apeldoorn
2:08:26
2:07:23
229
Cas van Gompel
De Liemers
2:08:29
2:07:56
230
Rob Joustra
NSL
2:08:32
2:08:23
231
Dennis Rosenbrand
Westervoort
2:08:39
2:08:11
232
Bé Meerman
LAAC Twente
2:08:44
2:07:59
233
Rene Cazander
Hellas
2:08:44
2:08:24
234
Erwin Booy
Zwolle
2:08:47
2:08:31
235
Jan Timmerman
Spurt '88
2:08:48
2:08:36
236
Jelmer de Jong
AV Zeewolde
2:08:52
2:08:09
237
J Oudesluijs
Olympus '70
2:08:55
2:08:42
238
Cees Jansen
PSV
2:08:56
2:07:47
239
Jan Willem van der Mos
Amsterdam
2:08:59
2:08:34
240
Christian Bunyan
Amsterdam
2:09:00
2:08:57
241
Kraaijvanger Joop
avVN
2:09:04
2:08:49
242
Bert Eeuwijk
Waterweg
2:09:13
2:08:59
243
Michel van der Heide
Goor
2:09:15
2:08:52
244
Johann de Jong
Apeldoorn
2:09:17
2:09:13
245
Tjakko Reinink
Harderwijk
2:09:25
2:08:35
246
Rob Bijl
Hellas
2:09:29
2:08:52
247
Rinie van Drie
Altis
2:09:29
2:08:59
248
Jefta van ingen Schena
ATC '75
2:09:32
2:09:09
249
Peter van Adrichem
De Veenlopers
2:09:35
2:09:28
250
Halil Sariaslan
Harderwijk
2:09:37
2:09:25
251
Ben Damhuis
Rotterdam
2:09:50
2:09:34
252
Gerard Beernink
De Spartaan
2:09:52
2:09:14
253
Henk van Wijhe
Daventria
2:09:53
2:09:42
254
Hans Kummer
's-Gravenhage
2:09:54
2:09:04
255
Maarten van der Plas
NSL
2:09:58
2:09:51
256
Ben Hermeler
Sprint
2:09:59
2:09:52
257
Eddy Thelen
Prins Hendrik
2:10:06
2:09:20
258
Aries van de Weijgaert
Maassluis
2:10:09
2:09:11
259
Meinco van der Haven
AAV '36
2:10:09
2:10:00
260
Hennie Holtman
Hellas
2:10:18
2:09:59
261
Andre Carstens
Apeldoorn
2:10:19
2:10:00
262
Martin van den Bijllaa
Apeldoorn
2:10:20
2:10:18
263
Cor van der Geest
Haag Atletiek
2:10:20
2:10:12
264
Yusuf Yukler
Sparta
2:10:23
2:10:04
265
Henry Lisapaly
Grave
2:10:30
2:09:48
266
Hans den Hollander
AV Zeewolde
2:10:30
2:09:48
267
Gerrit van Zuilekom
Lochem
2:10:32
2:09:55
268
Willebrord Freijsen
Bilthoven
2:10:33
2:10:01
269
Martin van den Berg
Vaassen
2:10:57
2:09:44
270
Pim Visser
AV Wijchen
2:10:58
2:10:34
271
Ramon van Velzen
Amsterdam
2:11:06
2:10:32
272
Mark Spijker
Harderwijk
2:11:12
2:11:04
273
J F Diekema
Amsterdam
2:11:14
2:09:59
274
Gerard Blom
Altis
2:11:21
2:10:52
275
Bas Mekking
Veessen
2:11:27
2:10:32
276
Gert van Oorspronk
AV '34
2:11:29
2:11:15
277
Ton Vreman
Clytoneus
2:11:32
2:11:25
278
Gerrit van Wijngeeren
Vaassen
2:11:33
2:10:19
279
Pons Verheul
Apeldoorn
2:11:36
2:11:07
280
Peter Brandenberg
Nieuw Vennep
2:11:38
2:11:03
281
Emil Bode
Enschede
2:11:38
2:11:18
282
Sjoerd Jongschaap
Friesland
2:11:45
2:11:36
283
Eite Slootheer
Waterweg
2:11:48
2:11:46
284
Wim Heebels
PEC 1910
2:11:52
2:11:40
285
Wouter Willemsen
Alphen aan den Rijn
2:11:59
2:11:49
286
Hans Marsman
Gelre
2:12:05
2:11:58
287
Juri Hertog
VAV
2:12:08
2:11:25
288
Marco Nijboer
Raalte
2:12:12
2:11:15
289
George Guns
PSV
2:12:19
2:12:03
290
Corné Spil
Daventria
2:12:20
2:11:54
291
Norbert Ostholthoff
Stitswerd (GER)
2:12:29
2:11:40
292
Algo Meulendijks
HAC
2:12:34
2:12:21
293
Peter van der Meer
Haag Atletiek
2:12:49
2:12:11
294
Peter Noordam
Waterweg
2:12:55
2:12:41
295
Van Egmond
De Spartaan
2:12:57
2:12:05
296
Marchel Turnhout
Warnsveld
2:12:59
2:12:59
297
Martijn de Nennie
PSV
2:13:01
2:11:51
298
Paul Knuvers
LVG
2:13:02
2:12:19
299
Joost Rossen
Wijchen
2:13:09
2:12:44
300
John de Jongh
NOP
2:13:12
2:12:56
301
Frits Fölkner
TION
2:13:13
2:12:47
302
Edo Visser
Rotterdam
2:13:13
2:12:07
303
Henry van der Horst
Zeewolde
2:13:17
2:13:10
304
Wim van Kouteren
Loopservice.nl
2:13:23
2:12:41
305
Adri Thomasson
Avanti-Wilskracht
2:13:24
2:13:14
306
Ruud Hankel
Avanti-Wilskracht
2:13:24
2:13:13
307
Dennis Rijnbeek
Utrecht
2:13:24
2:12:11
308
H Offenberg
LAAC Twente
2:13:25
2:13:07
309
Erik Hoogenkamp
Atletics Nijverdal
2:13:40
2:13:21
310
Jan Olsman
LAAC Twente
2:13:45
2:13:33
311
Leon Cortenraede
Wijk bij Duurstede
2:13:45
2:13:42
312
Peter M Jansen
Zwolle
2:13:48
2:13:14
313
Walter Sprangers
Kaatsheuvel
2:13:51
2:13:47
314
Wytze Kuijper
Triathlon
2:13:55
2:13:42
315
Lucien Sijtsma
Triathlon
2:13:57
2:13:42
316
Maarten Welker
Veluwe
2:13:57
2:13:38
317
Hans Wils
Sparta
2:13:59
2:13:18
318
Gerrit Meutstege
Enschede
2:13:59
2:13:00
319
Guido Mondelaers
Balen (BEL)
2:14:00
2:13:55
320
Jan Keijzer
Voorhout
2:14:11
2:13:43
321
Martin Doornebosch
Zutphen
2:14:31
2:13:21
322
Herbert van Zeijts
Athlos
2:14:32
2:13:52
323
Jaap Koning
Kombijsport
2:14:34
2:14:05
324
Richard Saalmink
Zwolle
2:14:35
2:14:19
325
Jan Jansen
Hanzesport
2:14:35
2:14:15
326
Chris Heg
Apeldoorn
2:14:42
2:13:47
327
Philips Bouwman
Lelystad
2:14:46
2:14:42
328
Jeroen Koot
Daventria
2:14:49
2:14:39
329
Lútsen Wijngaard
Zutphen
2:15:00
2:13:36
330
Leo Vloon
Waterland
2:15:01
2:14:55
331
Ed Bouwman
De Liemers
2:15:01
2:14:29
332
Franz van Barneveld
Altis
2:15:05
2:14:34
333
Gerhard Bootsma
Leiden
2:15:15
2:14:49
334
Jurgen Bierdrager
Argo
2:15:19
2:15:03
335
Apollo Veenhof
De Veenlopers
2:15:28
2:15:20
336
Henk Bremer
NOP
2:15:34
2:15:18
337
Herman Vredegoor
Iphitos
2:15:34
2:15:12
338
Robert Hogeweg
Loopservice.nl
2:15:38
2:15:02
339
Coen Streefland
Soest
2:15:39
2:14:24
340
Hans Heemskerk
Biddinghuizen
2:15:42
2:15:08
341
Herbert Veger
Loopgroep De Lutte
2:15:43
2:15:40
342
Dolf Bartels
Spirit Lelystad
2:15:47
2:15:35
343
Edwin van der Huure
Loopservice.nl
2:15:52
2:14:35
344
Geerhard Ronde
Stroe
2:15:58
2:14:41
345
Henrie Rombout
Heerjansdam
2:15:58
2:15:34
346
Theodoor Maas
Recke (GER)
2:16:02
2:15:16
347
Boudewijn Keers
Zaltbommel
2:16:02
2:15:36
348
Bernard Cornielje
Nijmegen
2:16:05
2:15:51
349
Karel Burgstede
AV Holten
2:16:06
2:15:09
350
Theo de Goede
Overdinkel
2:16:09
2:15:46
351
Wim Both
PAC
2:16:14
2:15:42
352
Kees Smies
PAC
2:16:15
2:15:45
353
William van Dijk
Tilburg Road Runners
2:16:19
2:15:08
354
Frits van der Lubben
RRZ
2:16:21
2:16:00
355
Jitte Roosendaal
De Bilt
2:16:22
2:15:25
356
Frank Salet
Zwolle
2:16:24
2:16:02
357
Joos de Bakker
Amersfoort
2:16:24
2:15:34
358
Paul van de Poel
Algemene Bathmense S
2:16:25
2:15:16
359
Auke Bos
Ede Gld
2:16:26
2:16:09
360
Maarten Jung
Olympus '70
2:16:28
2:15:52
361
Victor van den Berg
Fortuna
2:16:29
2:16:04
362
John van Dijk
's-Gravenhage
2:16:30
2:15:53
363
Cees Methorst
avVN
2:16:32
2:15:51
364
B van Rijsingen
Prins Hendrik
2:16:33
2:15:25
365
Henk Lammers
AVA '70
2:16:35
2:16:21
366
Jeroen Verheul
Veluwe
2:16:35
2:15:29
367
Donald Koster
Leeuwarden
2:16:37
2:15:52
368
Frans van der Velde
NOP
2:16:38
2:15:47
369
Willem Top
NOP
2:16:38
2:15:47
370
Alle Uitvlugt
Alphen aan den Rijn
2:16:40
2:16:25
371
Bert Kerkhof
Atverni
2:16:55
2:16:45
372
Aad van der Voort
Olympus '70
2:16:57
2:15:58
373
Ton Borsboom
Voorschoten '97
2:17:00
2:15:39
374
Kap Valke
De Sperwers
2:17:02
2:16:32
375
Robert Langbroek
Amersfoort
2:17:04
2:16:05
376
Jans Kiers
De Sperwers
2:17:04
2:16:34
377
Hans van Dommele
Hellas
2:17:05
2:16:13
378
John Lievestro
Clytoneus
2:17:09
2:16:09
379
Johnny Dieleman
's-Hertogenbosch
2:17:10
2:16:02
380
Kees Kuiper
Apeldoorn
2:17:11
2:16:49
381
Ton van Ede
VAV
2:17:14
2:16:32
382
Eddie Vaanholt
Avanti-Wilskracht
2:17:15
2:16:12
383
Aad van der Sman
Nieuwegein
2:17:16
2:16:55
384
Jan Engelen
Gendt
2:17:16
2:16:50
385
Rinus van de Born
Apeldoorn
2:17:20
2:16:40
386
Mark Peereboom
Loopgroep Leeuwarden
2:17:35
2:16:50
387
Ed van Dijk
Loopgroep Aart Stigt
2:17:35
2:16:53
388
Bert Kleiboer
PEC 1910
2:17:37
2:16:55
389
Bart Kestens
Spirit Oud Beijerlan
2:17:48
2:17:34
390
Peter van der Kemp
Ermelo
2:17:52
2:17:38
391
Wim Cozijn
De Spartaan
2:17:53
2:17:08
392
Jan Hendriks
Prins Hendrik
2:17:53
2:16:46
393
Richard Folkers
Enschede
2:17:55
2:17:41
394
Richard ter Maat
Doetinchem
2:17:58
2:16:54
395
Michel Goemans
Zoeterwoude
2:17:59
2:17:49
396
Eiltjo Noordman
Spirit Lelystad
2:18:04
2:18:01
397
Michel Albers
Groningen
2:18:04
2:17:44
398
Arno Verweij
Nijmegen
2:18:07
2:17:12
399
Hans Knoops
Waterweg
2:18:10
2:17:37
400
Bernhard Pluim
Hanzesport
2:18:11
2:17:02
401
Frank Verweij
Nijmegen
2:18:15
2:17:19
402
Benno Oderkerk
AV '34
2:18:17
2:17:57
403
Paul van der Logt
Voorne Atletiek
2:18:23
2:17:21
404
Guus Ferree
Enschede
2:18:24
2:17:25
405
Kees van den Bos
Olympus '70
2:18:26
2:17:46
406
André van 't Slot
Harderwijk
2:18:26
2:17:32
407
Henk Lotterman
De Sperwers
2:18:28
2:17:58
408
Carry Lebbink
Oosterhout Gld
2:18:29
2:18:14
409
Willie Koudenburg
De Gemzen
2:18:37
2:17:32
410
Ton van Lambalgen
Ugchelen
2:18:38
2:17:13
411
Ap Bleumink
Teuge
2:18:39
2:17:49
412
Jakob Henckel
Deventer
2:18:40
2:18:15
413
Frank Mollema
Enschede
2:18:41
2:18:16
414
Dick de Wolf
Altis
2:18:43
2:18:11
415
Wim Geurink
Gelre
2:18:44
2:18:02
416
Dick van Doorn
Almere '81
2:18:46
2:18:27
417
Ton Reijmers
Clytoneus
2:18:47
2:18:08
418
Ronald van Calsteren
Rotterdam
2:18:51
2:18:33
419
Rob Boot
De Spartaan
2:18:53
2:18:10
420
Peter Graumans
Biddinghuizen
2:18:53
2:18:50
421
Gerrit jan Griepsma
Millingen aan de Rij
2:18:56
2:18:05
422
Ruoy Verbeek
Apeldoorn
2:18:59
2:18:27
423
Albert Coelingh
Zuidwolde Dr
2:19:03
2:18:12
424
Toon Verkerk
avVN
2:19:09
2:18:11
425
Reserve 1
Apeldoorn
2:19:11
2:19:09
426
Rene Louwerse
Apeldoorn
2:19:12
2:18:47
427
Kees van der Dussen
De Spartaan
2:19:15
2:18:59
428
Klaas Molenaar
Apeldoorn
2:19:17
2:18:37
429
André van der Werf
Lionitas
2:19:28
2:19:13
430
Johan de Weerd
Epe
2:19:30
2:18:37
431
Marcel Kamsteeg
the Hague Road Runne
2:19:33
2:18:56
432
Rob Rutjens
Helmond
2:19:37
2:18:26
433
Herman te Lindert
Sinderen
2:19:39
2:18:56
434
Karel Oosthoek
avVN
2:19:41
2:19:32
435
Frank Mélotte
De Spartaan
2:19:43
2:19:01
436
Marc Staring
Haaren
2:19:44
2:18:20
437
Bob Polack
PAC
2:19:45
2:19:15
438
A Pesch
Barendrecht
2:19:46
2:19:12
439
Marcel de Lange
Atverni
2:19:46
2:19:23
440
Jos van Rijst
Amersfoort
2:19:47
2:19:00
441
Patrick Nederlof
PAC
2:19:48
2:19:14
442
Sander Kentin
Loopservice.nl
2:19:48
2:19:12
443
Roel Martens
Schilde (BEL)
2:19:49
2:18:59
444
Richard Snijders
Rotterdam
2:19:51
2:19:23
445
Frank van Rees
Apeldoorn
2:19:52
2:19:19
446
Johannes Jahn
Haarlem
2:19:54
2:18:46
447
Arjan de Gans
AAV '36
2:19:54
2:19:44
448
Klaas van Donkersgoed
Woerden
2:19:57
2:18:56
449
Gert Rijsdijk
Heerjansdam
2:19:58
2:19:34
450
René den Otter
Bruchem
2:20:01
2:19:15
451
Marg Koopmans
Zwolle
2:20:03
2:19:11
452
Pieter Filius
Lettele
2:20:08
2:18:58
453
Marty Messerschmidt
the Hague Road Runne
2:20:10
2:19:33
454
Rene Pul
Paterswolde
2:20:12
2:19:48
455
Gordon Abraham
Ciko '66
2:20:16
2:19:23
456
Frans Hendriks
Pannerden
2:20:19
2:19:49
457
Arend de Haan
Athlon Loopgroep Hee
2:20:23
2:19:11
458
Allard Nijhuis
TION
2:20:25
2:19:57
459
Lion Fearon
Haarlem
2:20:25
2:19:05
460
Eef Plugge
Leiden Road Runners
2:20:30
2:19:46
461
Hans Rijpert
Biddinghuizen
2:20:34
2:20:09
462
Ole Nielsen
Rijswijk Zh
2:20:40
2:19:47
463
Chris Roeland
PAC
2:20:40
2:20:20
464
Peter de Wit
AV '47
2:20:41
2:19:44
465
Jeroen Leijnse
's-Gravenhage
2:20:41
2:19:19
466
Peter van der Poel
Noordwijk Zh
2:20:42
2:19:45
467
Erik Offereins
Climax
2:20:43
2:19:13
468
Laurens Bouw
Rheden
2:20:44
2:20:20
469
Dirk van de Ruit
Maarssen
2:20:49
2:19:24
470
Bas Twigt
Altis
2:20:52
2:20:21
471
Joost Sturkenboom
Spark
2:20:54
2:19:57
472
Rene Hoffard
TION
2:20:57
2:20:31
473
Frits van der Hartt
TION
2:20:57
2:20:32
474
Theo Gomis
TION
2:20:57
2:20:33
475
Ruud Andree
Climax
2:21:00
2:19:29
476
Warmenhoven Rolph
Amsterdam
2:21:00
2:20:16
477
Jos Koot
Apeldoorn
2:21:02
2:20:53
478
Marcel Lieferink
AV '34
2:21:03
2:20:49
479
Stephan Jutte
Haag Atletiek
2:21:04
2:20:32
480
Maarten Slot
AV '34
2:21:10
2:19:45
481
Cees Tammerijn
Haag Atletiek
2:21:11
2:20:41
482
Ton Smit
Veenendaal
2:21:20
2:20:37
483
Jakob Hartman
VAV
2:21:20
2:20:36
484
Hans Veldman
Bilthoven
2:21:24
2:20:36
485
Christian Scholven
Oberhausen (GER)
2:21:24
2:21:17
486
Erik Verburg
Sparta
2:21:25
2:21:06
487
Henk Krabshuis
Haarlemmermeer
2:21:30
2:21:08
488
Jan Bilterijst
TION
2:21:30
2:21:00
489
Silvester Pastoor
Maarssen
2:21:33
2:21:26
490
Arco Groothedde
Apeldoorn
2:21:34
2:20:36
491
Mike Parramore
Blaricum
2:21:36
2:20:26
492
Fonds Eggink
Apeldoorn
2:21:43
2:21:04
493
Hans van den Bighelaar
Loopservice.nl
2:21:45
2:21:29
494
Marco Puik
Cothen
2:21:45
2:20:52
495
Erik Weertman
Hilversum
2:21:46
2:21:08
496
Jacques ten Kate
Monster
2:21:51
2:21:30
497
Michiel Visser
Zeewolde
2:21:53
2:21:01
498
Martin Sparreboom
Climax
2:21:53
2:21:13
499
Richard Miltenburg
Nieuwegein
2:21:57
2:21:29
500
Marcel Wiskie
Kessenich (BEL)
2:22:00
2:21:00
501
Joop Wijnhoud
Zwolle
2:22:01
2:21:46
502
Salvatore Wijdenes
TION
2:22:15
2:21:49
503
H Beenen
De Sprinter
2:22:17
2:21:32
504
Johan Nienhuis
Loopservice.nl
2:22:19
2:20:58
505
Frits Brentjens
Apeldoorn
2:22:19
2:21:59
506
Jaap Stouthamer
Climax
2:22:20
2:21:36
507
Jan Breembroek
Pallas '67
2:22:23
2:21:34
508
Hans Prenger
Apeldoorn
2:22:25
2:21:45
509
Herman Harmsen
ASV
2:22:26
2:21:19
510
Rob Siteur
ASV
2:22:27
2:21:20
511
Albert Branderhorst
Diepenveen
2:22:28
2:22:06
512
Stefan Majchrzak
PAC
2:22:29
2:21:54
513
Menno Westra
Apeldoorn
2:22:37
2:22:06
514
Marc van der Kort
Triathlon
2:22:43
2:22:38
515
Walter Toebes
AV '34
2:22:48
2:22:27
516
Willy Heijnen
Loopservice.nl
2:22:51
2:21:51
517
Clive ter Heege
Leidschendam
2:22:52
2:21:57
518
Rolf Schürmann
Bochum (GER)
2:22:55
2:22:39
519
Wim van Veen
Antilope
2:22:58
2:22:24
520
Hans Werker
Antilope
2:22:58
2:22:24
521
Jan Boon
Poortugaal
2:23:06
2:22:30
522
Harald Bloemers
Kampen
2:23:14
2:22:20
523
Bert van den Bosch
Pallas '67
2:23:15
2:22:25
524
Alex Klein
Loopservice.nl
2:23:18
2:22:38
525
Maarten Kuppers
Loopservice.nl
2:23:27
2:23:23
526
H Hillenaar
Leiderdorp
2:23:28
2:22:49
527
Pim van Voorst
Biddinghuizen
2:23:29
2:22:55
528
Radjesh Ramasray
PAC
2:23:35
2:22:59
529
G vd Meijden
VAV
2:23:39
2:22:54
530
André Brand
's-Gravenhage
2:23:40
2:23:20
531
Jos Mark
Poortugaal
2:23:44
2:23:08
532
Fred Donker
PAC
2:23:46
2:23:11
533
Huib Hamer
Werkhoven
2:23:50
2:23:15
534
Cees Aandewiel
Annen
2:23:52
2:23:43
535
Thijs Verstappen
AV Heythuysen
2:23:54
2:23:11
536
Ewout van Leeuwen
Ciko '66
2:23:56
2:23:25
537
John Smeeing
Soest
2:23:58
2:23:25
538
Antonio Manders
De Keien
2:24:08
2:23:00
539
Theo Mocking
Hanzesport
2:24:08
2:23:00
540
Klein Poelhuis
Enschede
2:24:11
2:23:18
541
Jan Ruiter
avVN
2:24:14
2:23:42
542
Leonard Stehouwer
Nieuw Vennep
2:24:17
2:23:23
543
Marthein Smit
Amsterdam
2:24:17
2:23:39
544
Andre Stehouwer
Rotterdam
2:24:17
2:23:24
545
Hans van den Broek
Zwolle
2:24:18
2:24:02
546
Andries Udink
avVN
2:24:18
2:23:46
547
Martin de Vor
GAC Hilversum
2:24:19
2:23:47
548
Fred Wemeijer
Atverni
2:24:19
2:23:28
549
Vries Evert-Jan De
Amsterdam
2:24:20
2:23:17
550
Bert Duursna
Apeldoorn
2:24:21
2:23:59
551
Hans Hoonakker
Monnickendam
2:24:24
2:23:25
552
Watze Schaafsma
NOP
2:24:33
2:24:17
553
Henk Vaanholt
Enschede
2:24:33
2:23:30
554
F Plieger
Maasland
2:24:34
2:23:35
555
Jeroen Kaldenhoven
Delft
2:24:37
2:23:15
556
Gerard van den Berg
Olympus '70
2:24:39
2:24:13
557
Frans Claus
Atverni
2:24:40
2:24:29
558
Eugene van der Laan
Prins Hendrik
2:24:41
2:24:09
559
Rene Faas
Lisse
2:24:44
2:23:59
560
Rien van der Lans
De Spartaan
2:24:44
2:23:59
561
Eric Hulman
Heeten
2:24:49
2:23:32
562
Frans de Busser
Hillegom
2:24:49
2:23:53
563
Jan Kerkhof
Rheden
2:24:51
2:23:52
564
Robert Rust
Huizen
2:24:53
2:24:15
565
Peter van Vliet
Apeldoorn
2:25:00
2:24:39
566
Erik de Groot
Bilthoven
2:25:01
2:24:03
567
Raymond Hassink
Daventria
2:25:03
2:24:02
568
Alex HENSKENS
Altis
2:25:07
2:24:38
569
Jeroen van Hoorn
PAC
2:25:11
2:24:39
570
Jan Bijl
Utrecht
2:25:14
2:25:08
571
Gerald Broen
TION
2:25:16
2:24:50
572
Koen Grauwelman
Zevenaar
2:25:23
2:24:11
573
AlbertJan Grauwelman
Doetinchem
2:25:25
2:24:13
574
Jan Aalbers
Antilope
2:25:28
2:24:55
575
Osvaldo Fernandes de B
PAC
2:25:29
2:24:28
576
Eric Snijder
Triathlon
2:25:32
2:24:25
577
Alfons Kruiper
Heeten
2:25:42
2:24:24
578
Charles Le Poole
Arnhem
2:25:46
2:24:20
579
Filip Berger
Wijnegem (BEL)
2:25:52
2:24:50
580
Meindert Spoelstra
Loopservice.nl
2:25:55
2:25:31
581
Jos Maton
Benschop
2:25:55
2:25:45
582
Erik van der Kam
Loopservice.nl
2:25:57
2:25:25
583
Henny Steneker
Apeldoorn
2:26:01
2:25:13
584
Gerrit Hofland
's-Gravenzande
2:26:08
2:25:10
585
Hans Koskamp
AVA '70
2:26:13
2:25:40
586
Hans Riezebeek
Laren Nh
2:26:17
2:25:39
587
Theo Wentholt
Didam
2:26:20
2:24:58
588
Rolf Grondke
Menden (GER)
2:26:23
2:25:33
589
Hans Zuilhof
Triathlon
2:26:24
2:25:18
590
Jeroen Kemperink
LAAC Twente
2:26:25
2:26:08
591
Jacques Hofs
Spijkenisse
2:26:27
2:25:45
592
Joop Bakker
VAV
2:26:31
2:25:48
593
Walter Rutten
the Hague Road Runne
2:26:33
2:25:35
594
Harm van Woerkom
Amsterdam
2:26:37
2:25:14
595
Ferrie van der Molen
Pijnenburg
2:26:38
2:25:26
596
Fred Kies
KAV Holland
2:26:43
2:25:50
597
Rene Bremer
Amersfoort
2:26:44
2:26:26
598
Marcel Jeunink
Dieren
2:26:45
2:25:31
599
Nol Janssen
Gendt
2:26:54
2:26:19
600
Robbert Loos
PAC
2:26:56
2:25:51
601
Crabbe
Albron Catering
2:27:01
2:26:34
602
Ruud Meuldijk
Capelle aan den IJss
2:27:01
2:26:38
603
Willem van Eden
Bilthoven
2:27:02
2:26:03
604
Frans Ruiter
Epe
2:27:06
2:26:13
605
Hilko van der Paard
Deventer
2:27:09
2:26:00
606
Gerrit van Dijk
Apeldoorn
2:27:11
2:26:30
607
Hans-Dieter Klar
Menden (GER)
2:27:13
2:26:22
608
Harrie van Leeuwen
Apeldoorn
2:27:22
2:26:26
609
Baggerman
Infotec Nederland
2:27:28
2:27:04
610
Peter Lissenberg
Werkhoven
2:27:33
2:27:21
611
Peter Diebels
Leiderdorp
2:27:33
2:26:33
612
Cees van der Tang
Leiderdorp
2:27:36
2:26:36
613
Harry Fransen
Groningen Atletiek
2:27:42
2:27:26
614
Wim van Toor
Olympus '70
2:27:44
2:27:05
615
Hessel de Boer
Loopgroep Leeuwarden
2:28:00
2:27:14
616
Jan Kersloot
Ermelo
2:28:05
2:27:45
617
Johan Bergsma
Huissen
2:28:07
2:27:48
618
Harm Breman
Grootegast
2:28:08
2:27:25
619
Bert Loof
Emmeloord
2:28:09
2:27:39
620
Ronny Haesaert
Kessel-Lo (BEL)
2:28:12
2:27:59
621
Peter Bouwsema
Wenum Wiesel
2:28:12
2:27:38
622
Joop Koornwinder
Gelre
2:28:16
2:27:02
623
Rob Oosterbaan
Almere
2:28:22
2:28:08
624
Erik Dijksman
Loopgroep Aart Stigt
2:28:30
2:28:09
625
Hans Griep
Spark
2:28:31
2:28:16
626
Bouwe van der Meer
Athlon Loopgroep Hee
2:28:35
2:27:23
627
J Knoester
Athlon Loopgroep Hee
2:28:36
2:27:24
628
Tonny Holleboom
Broekland Ov
2:28:44
2:27:25
629
Ron Bouwman
Apeldoorn
2:28:50
2:27:39
630
Dick Bennink
Broekland Ov
2:28:52
2:27:54
631
Frank Hofstede
Raalte
2:28:54
2:27:56
632
Remco van der Spoel
Rotterdam
2:28:56
2:27:36
633
Bastiaan Niggebrugge
Atletico '73
2:28:56
2:28:33
634
Koen Ramaker
Loopservice.nl
2:28:57
2:28:35
635
Mischa Hooghuis
PAC
2:28:58
2:28:23
636
Fred Lantinga
Waterweg
2:29:00
2:28:27
637
Paul Achterberg
Lieren
2:29:04
2:28:44
638
Erik van Limbeek
Zwolle
2:29:06
2:28:44
639
Dirk Heering
Ebensfeld (GER)
2:29:10
2:28:37
640
Ad van Disseldorp
Oss '78
2:29:12
2:28:49
641
Jean Brakenhoff
AV Castricum
2:29:15
2:29:04
642
Jaap Vaandrager
Luttelgeest
2:29:15
2:28:13
643
Leo Vaandrager
Luttelgeest
2:29:15
2:28:14
644
Frans Kooij
Huizen
2:29:27
2:28:11
645
Robin Bruil
Zeewolde
2:29:27
2:29:11
646
Rob Kegel
Spijkenisse
2:29:28
2:29:14
647
Gerard Beltman
Velp Gld
2:29:28
2:28:52
648
Lucas Bakker
AV '23
2:29:28
2:28:18
649
Ruud Nobel
Haag Atletiek
2:29:29
2:28:51
650
Jan Bouma
Stadskanaal
2:29:29
2:29:01
651
Dick de Boorder
Veldhoven
2:29:30
2:28:54
652
Ids Hoogland
Apeldoorn
2:29:30
2:28:43
653
Andy de Bruin
Alphen aan den Rijn
2:29:30
2:29:00
654
Henk Sloot
Apeldoorn
2:29:30
2:28:33
655
Bram Baan
Zwolle
2:29:32
2:29:11
656
Klaas Kuiper
Groningen Atletiek
2:29:36
2:28:37
657
Philip de Bruijn
Beuningen Gld
2:29:38
2:28:31
658
Gerard Jansen
Rheden
2:29:52
2:28:39
659
Jan Wolfrat
Zaanland
2:29:57
2:29:52
660
Theo Sessink
Molenhoek Lb
2:29:58
2:28:39
661
Thijs Geuze
Rotterdam
2:29:59
2:29:47
662
Tom Martens
Schilde (BEL)
2:30:02
2:29:12
663
Eric van Waas
Maassluis
2:30:04
2:28:29
664
Rik Opschoor
Waterweg
2:30:04
2:28:29
665
Ton Poot
Maassluis
2:30:05
2:28:29
666
Bart van de Lustgraaf
Apeldoorn
2:30:16
2:29:25
667
Jan Deelstra
Apeldoorn
2:30:24
2:29:21
668
Aat Scheepbouwer
PAC
2:30:24
2:29:23
669
Frank Schmal
AAV '36
2:30:27
2:29:47
670
Sarelse
AAV '36
2:30:27
2:29:47
671
Geert Jan Bosma
Friesland
2:30:30
2:29:44
672
Rene Swart
Loopgroep Leeuwarden
2:30:31
2:29:44
673
F van Ingen
Altis
2:30:33
2:29:58
674
L Kneyemlötter
Salzbergen (GER)
2:30:33
2:29:43
675
Hans-Jurgen Mager
Hollandsche Rading
2:30:34
2:29:58
676
Smeman Romke
De Sperwers
2:30:34
2:30:08
677
Rui-Paulo Cunha
Amersfoort
2:30:39
2:29:12
678
Erik Heidekamp
Veluwe
2:30:40
2:30:30
679
Jeroen van der Weegen
Arnhem
2:30:42
2:29:14
680
Theo Fredriks
De Gemzen
2:30:43
2:29:37
681
Hogeman
heino
2:30:46
2:29:13
682
P Wuijster
Groot Ammers
2:30:49
2:29:40
683
Peter de Kok
Spark
2:30:50
2:30:34
684
Andre van Heugten
Apeldoorn
2:30:56
2:30:12
685
Gerard Elsinga
Artemis
2:30:58
2:30:49
686
Maurice van den Berge
PSV
2:31:06
2:29:56
687
Ben Nieuwhof
Arnhem
2:31:06
2:29:34
688
Michel Braak
PSV
2:31:06
2:29:56
689
Henri Meijerink
Atletics Nijverdal
2:31:09
2:30:04
690
Wil Heinst
't Jasper Sport
2:31:19
2:30:36
691
Eltjo Ebbens
Leiden Road Runners
2:31:20
2:30:32
692
Swie Tjiang Tan
Leiden Road Runners
2:31:20
2:30:35
693
Henk van Haaster
avVN
2:31:20
2:30:36
694
Arie Duiker
Leiden Road Runners
2:31:21
2:30:34
695
Erik Went
Leiden Road Runners
2:31:21
2:30:33
696
A van Driel
Hazerswoude Dorp
2:31:21
2:30:35
697
Rob van Bladel
Leiden Road Runners
2:31:21
2:30:34
698
Hennie Tuithof
AAV '36
2:31:22
2:30:41
699
Wout van Drunen
DOS
2:31:30
2:31:24
700
Heino Blok
Etten Gld
2:31:40
2:30:32
701
Harrie Swarte
Leersum
2:31:41
2:31:21
702
Johan Gortvoorst
Apeldoorn
2:31:44
2:31:05
703
Nico de Bekker
Altis
2:31:53
2:30:45
704
Frans Michielsen
Rijkevorsel (BEL)
2:31:54
2:31:27
705
Hennie Vermeij
Passaat
2:31:56
2:30:38
706
René Hulsman
Raalte
2:31:57
2:30:46
707
Matthijs Erwich
Amersfoort
2:31:59
2:31:10
708
Gert van Bokhorst
Utrecht
2:32:02
2:31:26
709
Paul Kruijssen
Haag Atletiek
2:32:08
2:31:08
710
Cees Bosselaar
apeldoorn
2:32:13
2:31:17
711
Hans Houps
Voorne Atletiek
2:32:14
2:30:38
712
Michiel de Boer
Arnhem
2:32:14
2:30:47
713
Ben Bijl
Triathlon
2:32:15
2:31:58
714
Gert Jan Booij
De Spartaan
2:32:20
2:31:39
715
Joop Kamer
PAC
2:32:33
2:31:49
716
Bob Speelberg
Deventer
2:32:47
2:32:05
717
Gerard Voetdijk
Apeldoorn
2:32:49
2:31:32
718
Jacob Jetten
Altis
2:32:52
2:32:23
719
Rinie van Pijpen
Leiden Road Runners
2:32:53
2:32:06
720
Frank Kieboom
Oosterhout Nb
2:32:58
2:32:46
721
Kees Hess
Haaren
2:33:06
2:31:42
722
Henk Deelstra
Apeldoorn
2:33:08
2:32:05
723
Ralf Tieken
Loopservice.nl
2:33:08
2:32:02
724
Henk Groenhuis
Nijmegen
2:33:15
2:32:23
725
Huib C J Wijntje
Haag Atletiek
2:33:19
2:32:49
726
Erik Jan Beerlage
Zoetermeer
2:33:24
2:32:09
727
Dirk van Egmond
De Spartaan
2:33:43
2:33:00
728
Henk JanSchuurman
Ermelo
2:33:44
2:32:25
729
Hans Tomassen
Athlos
2:33:47
2:32:37
730
Joop Berkhout
PAC
2:33:53
2:32:48
731
Bote Engwerda
Amersfoort
2:33:53
2:33:27
732
Chris Coleman
Loopservice.nl
2:33:56
2:32:33
733
Gert van den Hoven
Uden
2:33:57
2:32:31
734
Hans Bruggeman
Zwolle
2:33:58
2:33:31
735
Bert Willems
Veluwe
2:34:00
2:33:06
736
Hauke Wolfgang Temmen
Frechen (GER)
2:34:01
2:33:39
737
Hans Zwiep
Nieuwerkerk ad IJsse
2:34:10
2:33:59
738
James Laan
Nieuwerkerk ad IJsse
2:34:10
2:33:58
739
Gerard van der Wal
Lochem
2:34:14
2:32:58
740
Martin Boomgaardt
Terschelling Hoorn
2:34:14
2:32:45
741
Nico Pruijsers
Hillegom
2:34:24
2:33:27
742
Jaco Malenstein
Bunschoten Spakenbur
2:34:27
2:33:24
743
Wuestman Antoon
Vierakker
2:34:28
2:33:22
744
Darren Geerdink
TION
2:34:32
2:34:06
745
M Bril
Raalte
2:34:37
2:33:04
746
Rob Emmens
AV Zeewolde
2:34:40
2:33:52
747
Arie van Dijk
's-Gravenhage
2:34:40
2:33:26
748
Cees Bouma
Biddinghuizen
2:34:45
2:34:43
749
Eduard Verbeke
Brussel (BEL)
2:34:55
2:33:45
750
Arno van Arendonk
Rotterdam
2:35:18
2:34:05
751
Patrick van Arendonk
Apeldoorn
2:35:19
2:34:05
752
Richard Westerbeek
Parthenon
2:35:36
2:34:41
753
Paul Duerinckx
Bertem (BEL)
2:35:44
2:35:17
754
Kees Treurniet
De Kieviten
2:35:45
2:34:52
755
Ted Fleuren
Apeldoorn
2:36:00
2:35:19
756
Rinus van der Wal
Heemskerk
2:36:01
2:34:46
757
Rense Pettinga
NOP
2:36:03
2:35:01
758
Hyacint Richardson
Groningen
2:36:03
2:35:28
759
Wim Steunenberg
Groningen
2:36:03
2:35:29
760
Hans Lantinga
Prins Hendrik
2:36:15
2:35:11
761
Arian Steunenberg
Apeldoorn
2:36:17
2:35:46
762
Jan Pieter Sanderman
Apeldoorn
2:36:21
2:35:32
763
Willem Bakker
Emmen
2:36:22
2:35:13
764
Johan Krone
Bunschoten Spakenbur
2:36:29
2:35:27
765
Theo Septer
Veenendaal
2:36:34
2:35:16
766
Paul Korstanje
Waterweg
2:36:38
2:35:33
767
Christian Wolters
Alpen (GER)
2:36:40
2:35:21
768
Simon Kalksma
Altis
2:36:42
2:36:05
769
Hans Jelierse
NSL
2:36:45
2:36:37
770
Rob Kocks
Ridderkerk
2:37:10
2:36:45
771
Bastiaan Mijnheer
Apeldoorn
2:37:13
2:36:53
772
Wibbo Hummelen
Amsterdam
2:37:13
2:36:01
773
Herman Huinink
Loopservice.nl
2:37:15
2:37:05
774
Gerard Janson
Beekbergen
2:37:36
2:36:35
775
Jan van den Belt
Zutphen
2:37:48
2:36:56
776
Henk Momberg
Argo
2:37:49
2:36:29
777
Marc Mulders
Arnhem
2:37:49
2:36:36
778
Joost Klaarenbeek
Goirle
2:37:58
2:36:33
779
David Jongeleen
Apeldoorn
2:38:00
2:37:03
780
Boyd van Eijk
Apeldoorn
2:38:00
2:37:03
781
Dick de Vries
's-Graveland
2:38:03
2:37:42
782
Richard de Boer
Apeldoorn
2:38:20
2:37:28
783
Jan van Dijk
Avanti-Wilskracht
2:38:32
2:38:10
784
Frans van Megen
Doesburg
2:38:36
2:37:34
785
Eli Blom
Amersfoort
2:38:37
2:37:39
786
Mark Kosters
Hoevelaken
2:38:37
2:37:39
787
Martin Olijdam
Enschede
2:38:43
2:38:05
788
Brokke
Hollander techniek
2:38:46
2:37:44
789
Jente Weiland
Loopservice.nl
2:38:47
2:37:49
790
Miel de Rooy
Hanzesport
2:38:49
2:37:41
791
Jan Graver
Hoogezand
2:38:58
2:38:10
792
Bert Gerritsma
Haag Atletiek
2:39:00
2:37:57
793
Theo Holtmaat
Glane
2:39:01
2:38:38
794
Henk Rave
AV '34
2:39:06
2:38:43
795
Ben van der Meer
De Spartaan
2:39:26
2:38:39
796
Dick van den Beld
Haarlo
2:39:28
2:38:38
797
Marinus Wijlens
Neede
2:39:28
2:38:40
798
Yme Lautenbach
Sint Nicolaasga
2:39:30
2:38:20
799
Riny Kostermans
SV Putten
2:39:32
2:38:21
800
Fred van der Hoorn
De Spartaan
2:39:33
2:38:46
801
Bert Tent
Loopservice.nl
2:39:40
2:38:19
802
Bert Muurman
SV Veendam
2:39:59
2:39:30
803
Lambert Timmers
Duiven
2:40:03
2:38:38
804
Julius vd Werf
Loopgroep Leeuwarden
2:40:07
2:39:20
805
Jos van Heijningen
SV Veendam
2:40:11
2:39:44
806
Daan Moes
Dieren
2:40:16
2:38:54
807
Kazushige Kondo
Startbaan
2:40:22
2:39:58
808
Harry Seigers
Avanti-Wilskracht
2:40:24
2:40:02
809
Harry Wielinga
Avanti-Wilskracht
2:40:24
2:40:06
810
Eric Pronk
Loopgroep Leeuwarden
2:40:34
2:39:48
811
Cor van Gasteren
Heino
2:40:51
2:39:37
812
Leon van den Hoogen
's-Hertogenbosch
2:40:56
2:40:03
813
Nico Brand
Statina
2:40:59
2:39:54
814
Leo Kanselaar
PAC
2:41:01
2:39:58
815
Gerlinde Langer
Menden (GER)
2:41:13
2:40:18
816
Thieu Engels
Phanos
2:41:52
2:41:36
817
Dominicus Mulder
Loopgroep Leeuwarden
2:41:55
2:41:08
818
Rob Bertholee
Nunspeet
2:42:17
2:41:23
819
Rob Nelisse
Loopservice.nl
2:42:17
2:39:09
820
Scholte-Lubberink Mart
Amersfoort
2:42:19
2:41:48
821
Steffie Seymos
PAC
2:42:28
1:54:04
822
Peter Vedder
LAAC Twente
2:42:46
2:41:17
823
Dieter Keune
Salzbergen (GER)
2:43:00
2:42:10
824
Ger Meijdam
Atverni
2:43:01
2:41:51
825
Jan Hooghiemstra
Loopgroep Leeuwarden
2:43:11
2:42:25
826
Briek van Waes
Breda
2:43:13
2:42:04
827
Loek Viester
Elburg
2:43:17
2:42:17
828
Toni Samallo
Alphen aan den Rijn
2:43:25
2:42:52
829
Wim Veenink
Nieuwegein
2:43:36
2:43:19
830
Wesley Johnson
Paris (FRA)
2:43:37
2:43:28
831
Hans Inkenhaag
Triathlon
2:43:53
2:42:26
832
Anton Gijsman
Ochten
2:44:00
2:43:54
833
Ton van Wageningen
Voorne Atletiek
2:44:06
2:43:38
834
Fred Koolhof
Apeldoorn
2:44:06
2:43:38
835
Gerrit Baan
Noardburgum
2:44:10
2:43:03
836
Roelof Heyser
Loopservice.nl
2:44:21
2:42:32
837
Gerard van Velzen
Amsterdam
2:44:39
2:44:04
838
Robert Engel
Duiven
2:44:41
2:43:14
839
Lucas Centen
Dalen
2:44:49
2:43:22
840
Gert-Jan Mannak
Hoogeveen
2:44:52
2:43:25
841
Guus van Wietingen
Drunen
2:45:01
2:43:46
842
Paul Scheltinga
Enschede
2:45:19
2:44:45
843
Ton Walter
Leiden Road Runners
2:45:19
2:44:31
844
Michael Gratkowski
Mettmann (GER)
2:45:20
2:44:04
845
Jan Verschuur
Hoogeveen
2:45:21
2:43:54
846
André van der Graaf
Loopgroep Leeuwarden
2:45:26
2:44:40
847
Johan Betsema
Ten Boer
2:45:27
2:43:54
848
Paul Vloon
Hilversum
2:45:31
2:44:50
849
Ronald Overdijk
Sparta
2:45:35
2:45:17
850
Alfons Oosterwijk
Lettele
2:45:41
2:44:33
851
Marcel Suszka
Enschede
2:45:45
2:44:40
852
Wim van de Boor
PAC
2:45:53
2:44:49
853
Stef de Bont
Arnhem
2:45:56
2:45:27
854
Chris Keller
Spijkenisse
2:46:00
2:45:46
855
Henk Hoogbruin
Spark
2:46:00
2:45:51
856
Olav Meyknecht
Naarden
2:46:05
2:44:43
857
Nol Bos
Zaandam
2:46:08
2:45:10
858
Peter den Hollander
Assendelft
2:46:08
2:45:10
859
Arno van Geel
Ciko '66
2:46:11
2:45:08
860
Arend-Jan Alberts
Deventer
2:46:14
2:45:58
861
Paul de Valk
AV '47
2:46:16
2:45:18
862
Bert Niemarkt
Artemis
2:46:29
2:46:20
863
Piet de Knegt
Rhoon
2:46:36
2:45:27
864
Joop Tomassen
Ermelo
2:46:40
2:45:29
865
Robert Rexwinkel
Hoofddorp
2:46:46
2:45:29
866
Niek Tetteroo
Apeldoorn
2:47:02
2:46:44
867
John Steffens
Avanti-Wilskracht
2:47:26
2:47:16
868
Pascal Raap
AV '34
2:48:14
2:46:49
869
Erik Koetsier
TION
2:48:31
2:47:15
870
Paul Jansen
Molenhoek Lb
2:48:33
2:47:10
871
Jos Ensink
Hengelo Ov
2:48:36
2:48:14
872
Klaus Jansen
Bedburg-Hau (GER)
2:48:43
2:47:37
873
Michel Brinkman
Apeldoorn
2:48:52
2:47:27
874
Simon Pleijsier
Waterweg
2:48:54
2:48:16
875
Ton Weijers
AV Wijchen
2:49:16
2:47:50
876
Ben Arts
AV Wijchen
2:49:16
2:47:51
877
Gerard Bergevoet
avVN
2:49:45
2:48:14
878
Cock Qualm
Rozenburg Zh
2:49:57
2:49:19
879
Jos Blom
Loopservice.nl
2:50:43
2:49:34
880
Flip van de Waerdt
Maarsbergen
2:50:43
2:49:35
881
Sandro A D Schutte
Groningen
2:50:56
2:50:12
882
Cees Lambregts
Veghel
2:51:09
2:50:20
883
Jan Mensink
Nijmegen
2:51:15
2:50:03
884
Thomas Wenning
Bocholt (GER)
2:51:45
2:50:52
885
Egberts Chiel
Apeldoorn
2:52:26
2:51:27
886
Gezinus Buter
Passaat
2:52:36
2:51:19
887
Kees Pijp
Hardenberg
2:52:39
2:51:46
888
Willem Messemaker
Veenendaal
2:52:59
2:51:22
889
Matt Achten
Amsterdam
2:53:08
2:52:28
890
Fred Jansen
Energie
2:53:28
2:52:27
891
Arno van den Vlekkert
Loopservice.nl
2:53:37
2:52:02
892
Wil Jansen
AV Wijchen
2:53:40
2:52:16
893
Bert van Duifhuizen
AV Wijchen
2:53:40
2:52:15
894
Antonin de Waard
Wijchen
2:53:41
2:52:16
895
Henk Cobussen
AV Wijchen
2:53:41
2:52:16
896
Walter Maas
De Spartaan
2:55:06
2:54:18
897
Gudrun Weller
Erkrath (GER)
2:55:15
2:53:55
898
Joop Naatje
Hengelo Ov
2:55:24
2:54:05
899
Berry Bonder
apeldoorn
2:56:33
2:55:32
900
Peter Velthuis
Groningen Atletiek
2:57:08
2:56:39
901
Jack Ploeger
Runners Stadskanaal
2:57:08
2:56:38
902
Jean van Cleef
Zutphen
2:57:09
2:56:00
903
Jan Folkers
Loopservice.nl
2:57:44
2:56:32
904
Hans Zwaan
Hoofddorp
2:58:12
2:56:56
905
Otto Hunold
Bocholt (GER)
2:58:55
2:57:59
906
Daan Dullaart
Amsterdam
2:59:10
2:58:05
907
Marcel Berends
Apeldoorn
2:59:38
2:59:10
908
Waasdorp Albert
Zoetermeer
3:00:03
2:58:46
909
Van Kees
Leiderdorp
3:00:03
2:58:46
910
Maarten de Niet
Haag Atletiek
3:00:32
2:59:45
911
Arie de Jager
Haag Atletiek
3:00:32
2:59:44
912
Hemmy ten Barge
Druten
3:00:45
2:59:18
913
Frans van Kampenhout
Loopservice.nl
3:00:59
2:59:26
914
Hans Visser
Apeldoorn
3:01:19
3:00:17
915
Jan van der Hoek
Friesland
3:01:32
3:00:53
916
Peter van Gasteren
Loopservice.nl
3:02:12
3:00:54
917
Patrick Wasserman
Nuth
3:02:18
3:01:53
918
Remko Renes
Zeist
3:03:30
3:02:25
919
Rob Duim
Amersfoort
3:04:35
3:03:16
920
Jules ten Berge
AV Wijchen
3:06:13
3:04:48
921
Peter Strelow
Muenster (GER)
3:07:27
3:06:01
922
Rob Nout
Wageningen
3:09:01
3:07:55
923
Wilfried Duivenvoorden
Bennebroek
3:09:02
3:07:29
924
Kees Heynis
Loopservice.nl
3:09:16
3:08:14
925
Jan Pietersma
Almere
3:10:56
3:09:40
926
Arko van Brakel
Apeldoorn
3:11:06
3:10:18
927
Hennie Stoel
Zwolle
3:13:27
3:12:05
928
Henk Peters
Groningen Atletiek
3:17:59
3:16:30
929
Jaap Sikkema
Groningen Atletiek
3:17:59
3:16:31
930
Edwin Renou
Deventer
3:22:46
3:19:11
931
Johan Buur
Loopservice.nl
3:23:43
3:23:01
932
Arjan Smit
Amsterdam Zuidoost
3:28:20
3:27:56
933
Richard Koraag
Rheden
3:30:57
3:29:38
934
Frans Be Tjoen Swan
Hardloopclub Amsterd
3:40:59
3:39:26
VASSE, ASSELRONDE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Meloch Arleta
Polen
1:46:32
1:46:32
2
Jasutyte Justina
Litouwen
1:46:56
1:46:54
3
Klimesova Jana
Praag Tjechie
1:47:50
1:47:48
4
Panjer-Bakker Hilly
Veluwe
1:57:10
1:57:09
5
Polly Nkambi
Athlos
1:57:52
1:57:49
6
Ramakers Helmie
Haag Atletiek
1:58:08
1:58:07
7
Cora Vlot
Passaat
1:58:36
1:58:31
8
Yvonne van der Helm
Atverni
2:01:24
2:00:55
9
Hermie Drenth
PEC 1910
2:05:10
2:04:55
10
Berg Gerda Vd
AV '34
2:05:26
2:05:13
11
Irene Kalter
Daventria
2:07:02
2:06:51
12
José Doorson
Zaanland
2:08:33
2:08:28
13
Mieke Kuilder
De Sperwers
2:09:34
2:09:04
14
Stavenga Anneke
Woudenberg
2:10:26
2:10:15
15
Gerda Damen
avVN
2:12:06
2:11:52
16
Carla Slutter
Atletico '73
2:12:08
2:11:40
17
Marlis Dernbecher
Gelsenkirchen (GER)
2:12:09
2:11:55
18
Anita Spieker
Daventria
2:12:13
2:12:03
19
Kitty Groothedde
Apeldoorn
2:12:52
2:11:54
20
Diana Rutjes
Millingen aan de Rij
2:13:53
2:13:01
21
Jos Schoonheden
Enschede
2:13:59
2:13:00
22
Petra van Bekkum
Pallas '67
2:14:00
2:13:11
23
Jorien van den Doel
Run A round
2:14:13
2:13:47
24
Brigitte Ooms-Perdaan
Spark
2:14:19
2:14:04
25
Angelique Wolsing
Triathlon
2:14:31
2:14:14
26
Ella Witjes
Amersfoort
2:15:05
2:14:37
27
Elly Visser
Altis
2:15:05
2:14:36
28
Monique Kroeze
AV Rijssen
2:15:43
2:15:04
29
Christel Vear
KAV Holland
2:16:09
2:15:17
30
Joke Admiraal
Athlos
2:16:12
2:15:55
31
Gonny Rosendaal
Triathlon
2:16:44
2:16:38
32
Bea vd Mei
Athlon Loopgroep Hee
2:17:27
2:17:08
33
Heidy Snijders
HAC '63
2:17:35
2:16:44
34
Petra Domhof
AVA '70
2:18:01
2:17:06
35
Janine Jongepier
Clytoneus
2:18:10
2:17:32
36
Heleen Kleijn
Voorburg
2:18:29
2:18:10
37
Minke Baak
Clytoneus
2:19:03
2:18:24
38
Petra van Leeuwen
Atverni
2:19:15
2:19:05
39
Saskia Warmer
PAC
2:19:45
2:19:17
40
Ina Stege
NOP
2:20:37
2:20:21
41
Carina Slingerland
AV Haaksbergen
2:20:56
2:20:30
42
Wilma Hillen
Enschede
2:20:57
2:20:33
43
Henriette Klomp
Loopservice.nl
2:21:16
2:20:21
44
Simone Lankhuijzen
Sparta
2:21:22
2:20:41
45
Cécile Janisse
Athlos
2:22:20
2:21:34
46
Joost Lagerwij
Olympus '70
2:22:31
2:21:53
47
Anja Boks van Nieuwker
Olympus '70
2:22:31
2:21:52
48
Pauline Kats
Veluwe
2:22:35
2:21:57
49
Anneke Prenger
apeldorn
2:22:36
2:21:30
50
Claudia Berse
Zwolle
2:22:37
2:22:02
51
Karen Neubauer
Herten (GER)
2:22:38
2:22:24
52
Irma Vijn
Pallas '67
2:23:00
2:22:11
53
Annet Arent
Apeldoorn
2:23:14
2:22:35
54
Marry van den Heuvel
Clytoneus
2:23:16
2:23:09
55
Paula de Gier-van Buur
Triathlon
2:23:50
2:22:44
56
Christel ter Horst
TION
2:23:52
2:23:24
57
Yvonne Troost
Triathlon
2:24:02
2:22:56
58
Ellen Miltenburg
Loopservice.nl
2:24:37
2:24:09
59
Diana Gram
Olympus '70
2:24:39
2:24:13
60
Dorette Lambregts
Veghel
2:24:48
2:23:59
61
Monique Remery
Olympia Eindhoven
2:24:50
2:24:19
62
Mariciel Sloothaak
Uithoorn
2:25:09
2:24:43
63
Annelies Goedhart
TION
2:25:24
2:24:57
64
Marleen Jansen
Passaat
2:25:27
2:24:45
65
Tineke Kaptein
Passaat
2:25:27
2:24:45
66
Lenie Hoogweg
Apeldoorn
2:25:58
2:24:56
67
Lisette van Zundert
Altis
2:26:01
2:25:30
68
Michaela Tarrach
Essen (GER)
2:26:21
2:25:19
69
Birgit Kool
PAC
2:26:56
2:26:23
70
Ineke Scheepbouwer-Sme
PAC
2:26:56
2:26:23
71
Astrid Caubo
AV '23
2:26:58
2:25:49
72
Karin Geurts
Atletico '73
2:27:12
2:26:50
73
Verwoerd
Infotec Nederland
2:27:29
2:27:05
74
Ada te Voortwis
AVA '70
2:27:30
2:26:28
75
José Verlaan
Gelre
2:27:34
2:26:21
76
Ann Lens
Driebergen-Rijsenbur
2:27:34
2:27:22
77
Tieneke de Jong-Brouwe
Zwolle
2:27:38
2:27:20
78
Ingrid Koops
Werkendam
2:27:48
2:26:40
79
Nel Selten
Venray Regio
2:27:51
2:27:12
80
Christa Janzen
Ede Gld
2:28:01
2:27:26
81
Van der Jagt
PAC
2:28:01
2:27:26
82
Nancy Meijer
PAC
2:28:01
2:26:49
83
Anne Helsdingen
Amersfoort
2:28:02
2:26:49
84
Ina Sybesma
Utrecht
2:28:28
2:27:46
85
Betsie van Donkersgoed
Clytoneus
2:28:47
2:27:46
86
Annet Damhuis - Nijhui
Rotterdam
2:28:56
2:28:39
87
Petra Keizer
Dieren
2:29:08
2:27:45
88
Gerdi Wicherson
Emmeloord
2:29:15
2:28:13
89
Carin Donk
Amsterdam
2:29:29
2:29:17
90
Gabi Natrop
Atletico '73
2:29:33
2:29:09
91
Sylvia Tibbertsma
PAC
2:30:02
2:29:27
92
Carla Boekema
Zwolle
2:30:04
2:29:47
93
Klaske Botterweg
Veluwe
2:30:06
2:29:12
94
Inge Stegmann
Rotterdam
2:30:21
2:29:56
95
Renate Bosman
De Sprinter
2:30:24
2:29:38
96
Lianne Arling
Loopservice.nl
2:30:47
2:29:32
97
Eveline van Nierop
AV '47
2:30:53
2:29:56
98
Conja de Lange
PAC
2:30:54
2:30:09
99
Caroline Bon
Lisse
2:31:09
2:30:32
100
Gerda Methorst
Loopservice.nl
2:31:09
2:30:33
101
Gonnie van Haaster
avVN
2:31:20
2:30:36
102
Jacqueline de Jong
Clytoneus
2:31:21
2:30:44
103
Jose Mesman
Leiden Road Runners
2:31:21
2:30:36
104
Lia Aarden-Tabak
Zwolle
2:31:28
2:31:10
105
Anja Dijkhuizen-v d Gr
Antilope
2:32:00
2:31:28
106
Andrea van Maanen
Triathlon
2:32:15
2:31:59
107
Ramona van der Veldt
De Spartaan
2:32:22
2:31:38
108
Anita Sijsenaar
Hillegom
2:32:25
2:31:48
109
Fien Janson
De Zilk
2:32:25
2:31:48
110
Jolanda Been
Groningen Atletiek
2:32:39
2:31:39
111
Lian de Jonge
Roden
2:32:42
2:31:43
112
Hendrien Minkhorst
Argo
2:33:19
2:32:33
113
Marianne Luyendijk
Zoetermeer
2:33:39
2:32:24
114
Annemiek Roozen
Clytoneus
2:33:43
2:33:05
115
Christel Aalbers
Leiden
2:33:52
2:32:41
116
Hanneke van der Meer
De Spartaan
2:33:58
2:33:17
117
Lidy Warffemius
Waterweg
2:34:01
2:32:58
118
Ellen Kolkman
Apeldoorn
2:34:21
2:33:38
119
Kobi van Braak
De Spartaan
2:34:37
2:33:54
120
Jantine Tjeerdsma
PAC
2:34:45
2:33:24
121
Karin Luijken
PAC
2:34:45
2:33:24
122
Ada Blaauwboer
PAC
2:34:45
2:33:24
123
Dieneke de Groot
Friesland
2:34:55
2:34:16
124
Katelijne Lodde
Loopgroep PK
2:35:08
2:33:50
125
Ulla Pape
Steinfurt (GER)
2:35:22
2:34:26
126
Nynke Hoogland
Groningen
2:36:00
2:35:28
127
Annemie van Heugten
Apeldoorn
2:36:01
2:35:17
128
Brigitte de Laat-Young
Prins Hendrik
2:36:15
2:35:11
129
Ann-Marie Pluim
Amsterdam
2:36:17
2:35:11
130
Ria Meijerink Demkes
Atletics Nijverdal
2:36:26
2:35:22
131
Monique Lievaart
Waterweg
2:36:28
2:35:24
132
Gerrie Steenbergen
Waterweg
2:36:28
2:35:25
133
Anita Siemerink
AV Zeewolde
2:37:05
2:36:14
134
Wilma Kocks
Ridderkerk
2:37:10
2:36:46
135
Lizzie Belt
Altis
2:37:17
2:36:40
136
Helene Zwartveld-Moste
Olympus '70
2:37:21
2:36:43
137
Geraldien Leppers
Groningen Atletiek
2:37:44
2:36:45
138
Sandra Borg
De Spartaan
2:38:00
2:37:19
139
Ilonka Mannak
Hoogeveen
2:38:08
2:36:40
140
Henriette Oosterhuis
Apeldoorn
2:38:16
2:37:57
141
Ellie van de Kuil
Apeldoorn
2:38:16
2:37:57
142
Klaske Spek-Hartholt
Ermelo
2:38:34
2:37:23
143
Judith Langeveld
Apeldoorn
2:38:50
2:37:45
144
Enith Bouwmeesters
TION
2:39:22
2:39:01
145
Willy Barsema
Eenrum
2:39:24
2:38:55
146
Erica Stroombergen
De Spartaan
2:39:32
2:38:45
147
Silvia Topper
De Spartaan
2:39:32
2:38:45
148
Adrie vd Vaart
Ermelo
2:39:32
2:38:21
149
Liesel Feldkamp
Apeldoorn
2:39:34
2:38:42
150
Sonja Kerkdijk
Apeldoorn
2:39:34
2:38:42
151
Marjan Huisman
AV Rijssen
2:39:39
2:38:58
152
Lutske Lodewijk
Deventer
2:39:40
2:38:26
153
Marry Hooijer
PEC 1910
2:39:57
2:39:38
154
Brenda van Ginkel
Rotterdam
2:39:58
2:39:41
155
Nel de Wit
Spark
2:40:02
2:39:54
156
Elly v Buijtenen Ronte
avVN
2:40:02
2:39:54
157
Cindy Velgersdijk
Loopservice.nl
2:40:03
2:39:54
158
Ivonne van der Pad
avVN
2:40:03
2:39:54
159
Arjanne van Heijningen
SV Veendam
2:40:11
2:39:43
160
Dinie Janssen
Gelre
2:40:16
2:38:54
161
José Wielinga
Avanti-Wilskracht
2:40:25
2:40:05
162
Erna van Dijk-Janssen
Avanti-Wilskracht
2:40:25
2:40:04
163
Ina van den Brink
PAC
2:41:02
2:39:58
164
Van Os Marianne
De Sperwers
2:41:14
2:40:47
165
Janneke Wubs
De Sperwers
2:41:14
2:40:48
166
José Cosijn-Maes
Atledo
2:41:18
2:40:56
167
Willie Muizer
Friesland
2:41:37
2:40:50
168
Joke de Jong
AV Zeewolde
2:41:41
2:40:28
169
Stijnie van Hees-de Vr
Loopgroep Aart Stigt
2:42:12
2:40:57
170
Anja van Holten
AV Zeewolde
2:42:18
2:41:29
171
Scholte-Lubberink Trud
Amersfoort
2:42:18
2:41:46
172
Anja de Snoo
Spirit Lelystad
2:42:39
2:41:16
173
Melinda Bakker
Spirit Oud Beijerlan
2:42:39
2:41:16
174
Eline Vree
Spirit Oud Beijerlan
2:42:39
2:41:16
175
Peggy Vidalon
Haarlem
2:42:59
2:41:52
176
Linda Swaving
Apeldoorn
2:43:08
2:42:03
177
Din van Helden
Nijmegen
2:43:09
2:42:03
178
Lidwien ten Brinke
Avanti-Wilskracht
2:43:14
2:42:55
179
Esther Boere
AV '47
2:43:17
2:42:21
180
Els Viester
Elburg
2:43:23
2:42:23
181
Anke Hörig
Essen (GER)
2:43:25
2:42:23
182
Els Bosch
Avanti-Wilskracht
2:43:45
2:43:00
183
Jennie Sasbrink-Kamphu
Veenendaal
2:44:08
2:43:47
184
Annemieke de Goede
Zeewolde
2:44:11
2:43:20
185
Vita Gomes
PSV
2:44:31
2:43:20
186
Noor Mulders
De Spartaan
2:44:41
2:44:00
187
Janny Derriks
De Spartaan
2:44:41
2:44:00
188
Gisela Hertz
Steinfurt (GER)
2:44:47
2:43:50
189
Sanne Berkhout
Netterden
2:45:09
2:43:58
190
Marjo Slootjes
Enschede
2:45:18
2:44:44
191
Jolanda Onderdijk
Zwolle
2:45:28
2:45:09
192
Hanja Oldenburger
's-Gravenhage
2:45:36
2:45:17
193
Sandra van t Sant
Sparta
2:46:25
2:45:44
194
Carla Ettema
PAC
2:46:35
2:45:50
195
Jilleke Rouwet
Hoogvliet Rotterdam
2:46:36
2:45:27
196
Reinou Thijssen
De Liemers
2:46:42
2:45:50
197
Coby van Beek
Haarlemmermeer
2:47:29
2:47:04
198
Anneke Bos
Ede Gld
2:47:42
2:47:21
199
Rosita Pos
AV '47
2:47:56
2:46:59
200
Lenie Vonk
Waterweg
2:48:00
2:47:53
201
Joke de Kock
Diomedon
2:48:12
2:46:58
202
E Wensink
Bredevoort
2:48:23
2:47:20
203
Marian van Uffelen
Zutphen
2:48:32
2:47:10
204
Sprangers Elly
Avanti-Wilskracht
2:48:36
2:48:16
205
Rita Jansen
Bedburg-Hau (GER)
2:48:44
2:47:37
206
Marijke van der Veeken
Dieren
2:49:01
2:47:52
207
Ada van den Oever
PAC
2:49:17
2:48:32
208
Tessa Hofman
Apeldoorn
2:49:35
2:48:45
209
Pauline Florie-Doomern
Zeewolde
2:49:51
2:48:59
210
Schulte Diny
Dieren
2:50:16
2:49:10
211
Janny Voskamp
Loopservice.nl
2:51:12
2:50:17
212
Saskia Fonteijne
Loopservice.nl
2:51:12
2:50:17
213
Dickie van de Kaa
Zeist
2:51:21
2:50:25
214
Saskia Olmer
Zeist
2:51:21
2:50:26
215
Corry Leenders
Ubbergen
2:51:52
2:50:44
216
Marijke Verhulsdonck
Veluwe
2:51:59
2:50:44
217
Ilka Banatzki
Castrop-Rauxel (GER)
2:52:03
2:50:47
218
Patty de Kleijn
Druten
2:52:24
2:50:58
219
Anneke Rodrigues
Loopservice.nl
2:52:25
2:50:58
220
Ilse Houtman
Haag Atletiek
2:52:42
2:51:54
221
Frida Bilterijst-d Wed
TION
2:52:50
2:52:20
222
Ruth van den Bogaard
Veenendaal
2:52:59
2:51:21
223
Anneke Sleper
LAAC Twente
2:53:31
2:52:13
224
Maranka Verkerk
Nijmegen
2:53:39
2:52:41
225
Vera van Haaren
AV Wijchen
2:53:40
2:52:15
226
Eveline Gradussen
Wijchen
2:53:40
2:52:15
227
Rosan Hendriks
AV Wijchen
2:53:40
2:52:15
228
Francis Janson
Beekbergen
2:54:06
2:53:06
229
Aline Flemming
Maarssen
2:54:21
2:54:10
230
Ingrid Jansen
apeldoorn
2:54:58
2:53:38
231
Joukje Anjema-Nijdam
Arena
2:55:06
2:54:46
232
Jacquelene Drecken
Wuppertal (GER)
2:55:15
2:53:56
233
Jacqueline Luyendijk
Rotterdam
2:55:17
2:54:02
234
Aldi Dey
AV Zeewolde
2:55:48
2:54:57
235
Angelika Komarek
Arnhem
2:56:03
2:55:36
236
Jolanda Diks-Schenk
Apeldoorn
2:56:07
2:55:06
237
Alice Hagens
Loopgroep Oegstgeest
2:56:47
2:55:45
238
Ploni Bouman
Vlaardingen
2:57:06
2:56:40
239
Jolanda Bouma-Gaastra
Runners Stadskanaal
2:57:08
2:56:39
240
Carla Wildenburg
De Spartaan
2:57:27
2:56:44
241
Henny van Braam
Spurt '88
2:57:27
2:56:14
242
Dirma Brasser
Huizen
2:57:35
2:56:19
243
Dionne Matel
Gramsbergen
2:57:44
2:56:31
244
Liesbeth Zielhorst
Prins Hendrik
2:58:15
2:57:11
245
Margreet Berghuis
Apeldoorn
2:58:21
2:57:19
246
Gazzah Jeannette
Loopgroep PK
2:59:03
2:58:37
247
Elsbeth van der Velden
Almere
3:00:49
2:59:34
248
Renate Werz
Offenburg (GER)
3:01:59
3:01:11
249
Suzanne Ganzevoort
Hilversum
3:02:14
3:01:33
250
Alijd Vervoorn
Leiden Atletiek
3:04:54
3:04:16
251
Quirine Peters
AV Wijchen
3:05:18
3:03:52
252
Marja Vester
Vogelenzang
3:09:02
3:07:29
253
Treza Leertouwer-Serra
Groningen Atletiek
3:17:59
3:16:31
254
Yda van der Schilt
Groningen Atletiek
3:18:00
3:16:31
255
Jacqueline Kramer
Artemis
3:29:43
3:28:15
256
Galit Bauer
Amsterdam
3:31:41
3:31:41
257
Karin Ayche
Koln (GER)
3:35:27
3:35:11
258
Birgit Hagelauer
Trier (GER)
3:48:46
3:47:25
MMINI, MINIMARATHON
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Dennis Licht
AV '34
58:18
58:18
2
Brydl Pavel
Praag Tjechie
59:56
59:56
3
Gaiduc Sergiu
Chisinau City Mol
1:00:14
1:00:13
4
Jan Havlicek
Praag Tjechie
1:00:33
1:00:33
5
Simon Beemsterboer
Cialfo
1:01:31
1:01:31
6
Pascal van Troost
Haag Atletiek
1:02:05
1:02:04
7
Sandeman Leon
AV Rijssen
1:02:44
1:02:44
8
Ruud vd Wal
AV '34
1:02:50
1:02:49
9
Kuijken Patrick
Athlos
1:03:25
1:03:23
10
Derksen Ronald
Veluwe
1:03:38
1:03:38
11
Jeroen Brandts
Loopgroep PK
1:04:35
1:04:34
12
Grashuis Jan
Veluwe
1:05:28
1:05:27
13
Adri Deemter
Spurt '88
1:05:49
1:05:48
14
Joey Hendriks
Haarlemmermeer
1:06:23
1:06:22
15
Brands Chris
Bussum
1:06:35
1:06:33
16
Roland Besselink
Veluwe
1:06:37
1:06:37
17
Doorn Arno Van
Haag Atletiek
1:06:50
1:06:49
18
Carel Doreleijers
Athlos
1:07:09
1:07:08
19
Jelmer van Leeningen
Veluwe
1:07:25
1:07:24
20
Frank van Eijk
't Jasper Sport
1:07:32
1:07:30
21
Johan Kats
Daventria
1:07:45
1:07:44
22
Michael Pantling
Hengelo Ov
1:07:48
1:07:46
23
Marcel Elfrink
AV '34
1:07:57
1:07:56
24
Markauskas Nerijus
Litouwen
1:08:26
1:08:26
25
Jens-Erik Bergmann
Borgholzhausen (GER)
1:08:36
1:08:35
26
Hans Middelburg
Olympus '70
1:08:49
1:08:48
27
Winterman Maurice
Veluwe
1:09:15
1:09:15
28
Nico van den Berg
Altis
1:09:41
1:09:39
29
Cees Colijn
Apeldoorn
1:09:55
1:09:55
30
Scholten
Centraal Beheer Achm
1:10:04
1:10:03
31
Remco Everaars
Haag Atletiek
1:10:07
1:09:51
32
Ton Berghout
Veluwe
1:10:13
1:10:12
33
Marald Brons
Veluwe
1:10:19
1:10:18
34
Mark Groeneweg
Apeldoorn
1:10:34
1:10:32
35
V Horstink
Nijmegen
1:10:44
1:10:29
36
Reserve 1
Apeldoorn
1:10:49
1:10:46
37
Joost Bokkers
AV Nijkerk
1:10:54
1:10:53
38
John Klerkx
De Keien
1:10:57
1:10:55
39
Wim Liefers
AV '34
1:11:04
1:11:03
40
Torbjorn Jansson
Haag Atletiek
1:11:43
1:11:40
41
Rob Bijl
Loopgroep Aart Stigt
1:12:04
1:12:02
42
Peter van Elzelingen
Leeuwarden
1:12:06
1:11:54
43
Bert van Driesten
Athlos
1:12:15
1:12:13
44
Eric Kloosterziel
PEC 1910
1:12:23
1:12:18
45
Nils van Elzelingen
Veluwe
1:12:36
1:12:36
46
Marco Vial
Apeldoorn
1:12:52
1:12:50
47
Marco Betman
AVV
1:12:54
1:12:51
48
Frank Eggink
Zwolle
1:13:06
1:13:02
49
Frank de Graeff
Veluwe
1:13:13
1:13:13
50
Ruud Nefkens
Nijmegen
1:13:14
1:13:07
51
Ronald van Leeuwen
Loopgroep Aart Stigt
1:13:15
1:13:13
52
Adema A
Apeldoorn
1:13:26
1:13:25
53
Gijs de Waal
Nijmegen
1:13:37
1:13:30
54
Rob Woestenenk
Nijmegen
1:13:49
1:13:46
55
Koen Van Roey
Kortenberg (BEL)
1:14:28
1:14:26
56
Remco Greven
Daventria
1:14:33
1:14:29
57
Manfred Kooy
Elst Gld
1:14:35
1:14:32
58
Bengt-Arne Hulleman
Haag Atletiek
1:14:41
1:14:40
59
Jaap Groeneveld
Apeldoorn
1:14:41
1:14:39
60
Ralph de Gooijer
Veluwe
1:14:48
1:14:46
61
André Roelofs
Loopgroep Aart Stigt
1:14:57
1:14:54
62
Eric Coppens
Apeldoorn
1:15:15
1:15:07
63
Rob jan Wagelaar
AV '34
1:15:16
1:15:15
64
Paul Waalders
Aalten
1:15:24
1:15:09
65
Marco Vet
Loopgroep Aart Stigt
1:15:41
1:15:22
66
Hanno Nagel
Apeldoorn
1:15:43
1:15:30
67
Henk de Zwaan
Hierden
1:15:57
1:15:51
68
Arjan Mulder
Nijkerk Gld
1:15:57
1:15:54
69
Willie van Gurp
Veluwe
1:15:58
1:15:52
70
Gerard Gerritsen
Daventria
1:16:00
1:15:58
71
Bert van Asselt
Veluwe
1:16:18
1:16:14
72
Frank van Marle
Almelo
1:16:38
1:16:35
73
Willem Van den Neste
Dwingeloo
1:16:48
1:16:31
74
Ton Mulder
Apeldoorn
1:16:51
1:16:46
75
Jeroen Koelewijn
Haag Atletiek
1:16:54
1:16:49
76
Chris Bosch
Weesp
1:16:55
1:16:47
77
Gerrie Gijsbers
Wijchen
1:16:57
1:16:55
78
Henk Dijkstra
Zwolle
1:17:05
1:17:02
79
Jan Piersma
Baarn
1:17:24
1:17:15
80
Stijn Boode
Utrecht
1:17:27
1:17:22
81
Geert Dieperink
Triathlon
1:17:41
1:17:36
82
Pascal de Vries
Deventer
1:17:50
1:17:39
83
Dekker
Centraal Beheer Achm
1:17:51
1:17:43
84
Michel Cotte
Apeldoorn
1:17:53
1:17:50
85
Ruud Verhoef
Ron Clarke
1:17:55
1:17:51
86
Edwin Textor
Loopservice.nl
1:18:05
1:18:02
87
Johan Verburg
Utrecht
1:18:07
1:17:47
88
Rob Paijmans
Veluwe
1:18:07
1:18:02
89
Patrick Bos
Apeldoorn
1:18:08
1:18:01
90
Theo van Bergen
Argo
1:18:14
1:17:16
91
Hans Peter de Ruiter
SISU
1:18:18
1:17:41
92
Meziane Rachid Ben
Rotterdam Atletiek
1:18:28
1:18:27
93
Riny Crul
Bemmel
1:18:33
1:18:21
94
Hans Ariens
Apeldoorn
1:18:36
1:18:34
95
Tobi Dag
Nijmegen
1:18:37
1:17:14
96
William Knoeff
Veluwe
1:18:41
1:18:36
97
Henk Veldhuis
Apeldoorn
1:18:46
1:18:35
98
Gert van den Hoven
Triathlon
1:18:49
1:18:36
99
Hilko Zwolle
Loopservice.nl
1:18:52
1:18:24
100
Marcel Derksen
Veluwe
1:18:52
1:18:51
101
Peter van de Pol
Arnhem
1:18:57
1:18:53
102
Mike Fairley
Molenhoek Lb
1:19:00
1:18:54
103
Marc Weening
Arnhem
1:19:10
1:19:00
104
C Teunissen
Arnhem
1:19:11
1:19:00
105
Noël Elsinghorst
Deventer
1:19:13
1:18:57
106
Andre van Kesteren
Duiven
1:19:30
1:19:28
107
Adriaan Sparreboom
Flevo Delta
1:19:31
1:19:17
108
Willem van den Beukel
avVN
1:19:32
1:19:26
109
Tjerk van Weezel
Amsterdam
1:19:33
1:19:15
110
Jacobs
Centraal Beheer Achm
1:19:46
1:19:39
111
Leon ter Wee
SISU
1:19:52
1:19:16
112
David Koop
Apeldoorn
1:19:57
1:19:42
113
Ton Overeem
avVN
1:20:04
1:19:59
114
Bert Wezenberg
Kampen
1:20:04
1:19:50
115
Marco Rensen
Holten
1:20:17
1:20:01
116
Jack Weerdmeester
Zeewolde
1:20:20
1:19:59
117
Bert Lambrechts
Amersfoort
1:20:31
1:20:28
118
Michel Manintveld
Veluwe
1:20:32
1:20:27
119
Johan van den Brink
Apeldoorn
1:20:39
1:20:23
120
Alphons van de Heistee
Apeldoorn
1:20:45
1:19:55
121
Jos Dingemans
Oss
1:20:46
1:20:26
122
Marcel Schrauwen
Ede Gld
1:20:47
1:20:39
123
Louis Kinsbergen
Baarn
1:20:51
1:20:42
124
Herman Hassing
LAAC Twente
1:20:52
1:20:44
125
Marcel van Tellegen
LAAC Twente
1:20:53
1:20:46
126
Edgar Cukier
Pijnenburg
1:20:54
1:20:41
127
Jos van Barneveld
Heerenveen
1:21:02
1:20:40
128
Hansh Hiemstra
Lisse
1:21:02
1:19:46
129
Thijs van Beckhoven
Daventria
1:21:04
1:20:44
130
Giovanni Amato
Ciko '66
1:21:06
1:20:15
131
Henri Schimmel
Meppel
1:21:07
1:20:59
132
Oerus
Wijchen
1:21:11
1:20:43
133
Joost Kerklaan
's-Gravenhage
1:21:17
1:20:10
134
Gradus Buitenhuis
Veluwe
1:21:20
1:21:13
135
Kim Pieren
Den haag
1:21:24
1:21:19
136
Ruud Frieling
Veluwe
1:21:25
1:21:04
137
Wilco Visscher
IJsselmuiden
1:21:35
1:21:21
138
Kees de Zeeuw
Amsterdam
1:21:35
1:21:15
139
Sikko Roorda
AV '34
1:21:36
1:21:22
140
Nick Palapessy
Apeldoorn
1:21:36
1:21:23
141
Jack Koninx
Phanos
1:21:38
1:21:18
142
Bert van der Zwan
Apeldoorn
1:21:45
1:21:35
143
Harm Kolvoort
Steenwijk
1:21:48
1:21:31
144
Arnold van den Berg
Apeldoorn
1:21:48
1:21:12
145
Bert Smid
AV '34
1:21:54
1:21:53
146
Eddie Metz
Deventer
1:21:59
1:21:24
147
Tim van den Berg
Leiden
1:22:06
1:21:59
148
Albert van Kessel
Apeldoorn
1:22:13
1:22:08
149
Tiemco Dekker
Harderwijk
1:22:14
1:21:58
150
Jan Hollak
Veluwe
1:22:15
1:21:56
151
Jos Harleman
Cialfo
1:22:16
1:22:05
152
Edwin Merkestein
Loopgroep PK
1:22:16
1:22:10
153
Marcel van Vliet
Dieren
1:22:17
1:20:52
154
Coen Boxtart
Warnsveld
1:22:17
1:21:39
155
Nicky Raes
Ameide
1:22:17
1:20:51
156
Ido de Geus
Driebergen-Rijsenbur
1:22:18
1:21:54
157
Tonnie de Winter
Veluwe
1:22:18
1:22:12
158
Benno Aversteeg
AVA '70
1:22:19
1:22:04
159
Hans Beukema
's-Gravenhage
1:22:20
1:22:07
160
Michel Schouten
Apeldoorn
1:22:21
1:22:19
161
Tijmen Hoeben
Amsterdam
1:22:22
1:22:17
162
Jan-Willem Hoebee
Utrecht
1:22:22
1:22:18
163
William Schothuis
SISU
1:22:31
1:21:55
164
Valentin Jacques
Hoofddorp
1:22:32
1:22:31
165
Pieter Chr van Oranje
Noordwijk Zh
1:22:33
1:22:32
166
Gerald Kweri
Ede Gld (KEN)
1:22:41
1:22:32
167
Fred Noorlander
Ouderkerk ad Ijssel
1:22:42
1:22:36
168
Hennie Lensink
avVN
1:22:45
1:22:23
169
Sergio Ghirardelli
Hoofddorp
1:22:49
1:22:33
170
Philip Graat
Nijmegen
1:22:51
1:22:34
171
Wouter Hagen
Apeldoorn
1:23:00
1:22:51
172
Sietse vd Mei
Athlon Loopgroep Hee
1:23:01
1:22:59
173
Christiaan Kats
Cialfo
1:23:01
1:22:47
174
Johan Groen
Apeldoorn
1:23:03
1:22:55
175
Paul Israel
Heino
1:23:03
1:22:54
176
Mohamed Chaddad
Nijkerk Gld
1:23:06
1:23:01
177
Patrick Brugman
nootdorp
1:23:09
1:23:00
178
Aad Gankema
Olympus '70
1:23:16
1:23:01
179
Theo de Winter
Kring van Dorth
1:23:22
1:23:14
180
Robin Rutgers
Apeldoorn
1:23:25
1:21:57
181
Marc van Uden
Deventer
1:23:25
1:22:00
182
Freek Hommes
Apeldoorn
1:23:28
1:23:25
183
Pieter Boumeester
Hanzesport
1:23:33
1:23:17
184
Ulrich Kansteiner
Borgholzhausen (GER)
1:23:38
1:23:33
185
Ruud Vierhout
Energie
1:23:39
1:23:07
186
Jeroen Krosse
Arnhem
1:23:42
1:23:31
187
Joris Reijnders
Hilversum
1:23:45
1:23:43
188
Van Son
Centraal Beheer Achm
1:23:46
1:22:30
189
Frans Clignet
Loopservice.nl
1:23:48
1:23:32
190
Wim Renswoude
Nijmegen
1:23:48
1:23:08
191
Hans Uijen
AV Holten
1:23:51
1:22:49
192
Wout Elzinga
Astylos
1:23:52
1:23:31
193
Laurens Thunnissen
Apeldoorn
1:23:58
1:23:49
194
Groot Theo
Amersfoort
1:23:59
1:23:23
195
Vincent van Dijk
Kraggenburg
1:24:10
1:24:02
196
Erik Geerdes
Veluwe
1:24:13
1:24:05
197
Storimans M
Loopservice.nl
1:24:13
1:23:44
198
Richard Huisman
Apeldoorn
1:24:14
1:22:48
199
Freek Katteler
Utrecht
1:24:16
1:24:12
200
Janwillem Oosterloo
Apeldoorn
1:24:17
1:23:59
201
Phil de Lange
Deventer
1:24:18
1:24:14
202
Hayco Sypkens
Groningen
1:24:18
1:24:01
203
Sjoerd van Hemert
Zeewolde
1:24:18
1:24:03
204
Roland Kummerhove
Apeldoorn
1:24:20
1:24:12
205
Ruben Robbers
Apeldoorn
1:24:23
1:23:39
206
Hans Verboom
Haag Atletiek
1:24:25
1:23:20
207
Karel Holtrop
Enschede
1:24:25
1:24:20
208
Kevin Timmerman
Spurt '88
1:24:28
1:24:23
209
Eric de Fluiter
Veenendaal
1:24:32
1:23:19
210
André van Lier
Helden
1:24:32
1:23:51
211
Emiel Pattinama
Amsterdam
1:24:34
1:23:14
212
Gerbert Tiemens
Cialfo
1:24:37
1:24:27
213
Emanuel Veldhuis
Apeldoorn
1:24:39
1:24:28
214
John van Maurik
Houten
1:24:40
1:24:37
215
Wilhard Jansen
Eerbeek
1:24:40
1:24:37
216
Marcel Hendriks
AV '34
1:24:41
1:24:32
217
Arjan de Ruiter
Apeldoorn
1:24:41
1:23:27
218
Jesse ter Mate
Deventer
1:24:42
1:23:47
219
Jeroen Gerritsen
Ugchelen
1:24:43
1:24:38
220
Martin Sneeuw
Apeldoorn
1:24:43
1:24:32
221
Herman Elfrink
Apeldoorn
1:24:43
1:24:28
222
F Helmink
Hollander techniek
1:24:45
1:24:06
223
Henk van de Kolk
Nunspeet
1:24:45
1:23:51
224
Wim Smeenk
AV '34
1:24:47
1:24:44
225
Jeroen Mulder
Amsterdam
1:24:52
1:24:34
226
Jeroen Eikenaar
Zwolle
1:24:53
1:24:27
227
Ronald van Straaten
Apeldoorn
1:24:53
1:24:30
228
Paul van Aalst
Ermelo
1:24:58
1:24:42
229
Rinus Marsman
Den Ham Ov
1:24:59
1:24:37
230
Alil Ninhuis
Amsterdam
1:24:59
1:24:41
231
Michiel Gooskens
Bussum
1:25:00
1:24:55
232
Justin Schoemaker
Apeldoorn
1:25:01
1:24:53
233
Harrie Poll
Apeldoorn
1:25:02
1:24:55
234
Jan Streunding
Aquilo
1:25:05
1:23:36
235
Rudy ten Tusscher
Veluwe
1:25:07
1:24:41
236
Henk Adriaansen
Apeldoorn
1:25:09
1:25:04
237
Mark van den Bos
Apeldoorn
1:25:09
1:24:55
238
Erik Telgen
Apeldoorn
1:25:10
1:23:59
239
Marten van der Veen
Daventria
1:25:12
1:25:09
240
Clemens Schotman
Deventer
1:25:16
1:24:20
241
Tino Verburg
Waddinxveen
1:25:21
1:25:13
242
Alex Koelink
Wenum Wiesel
1:25:24
1:24:22
243
Richard Dam
Kampen
1:25:25
1:25:04
244
Simon Christian
Steinfurt (GER)
1:25:26
1:25:26
245
Roelof Vos
Vorden
1:25:27
1:25:04
246
Wietse Bouwknegt
AV '34
1:25:31
1:25:29
247
Bert Versteeg
Apeldoorn
1:25:31
1:25:25
248
Tino Hendrikse
Apeldoorn
1:25:32
1:25:22
249
Roel Nijhof
Apeldoorn
1:25:32
1:25:28
250
Ronald Fecken
Huissen
1:25:33
1:24:15
251
Floris van Duijn
Apeldoorn
1:25:34
1:25:33
252
Ruben Hopster
Laren Gld
1:25:34
1:25:18
253
Otto Zeijpveld
Apeldoorn
1:25:35
1:24:58
254
Harry Elzinga
AV '34
1:25:38
1:25:17
255
Meindert Oldenburger
Veluwe
1:25:39
1:24:19
256
Hans Borneman
Breda
1:25:40
1:24:55
257
Ronald van Delden
Apeldoorn
1:25:41
1:25:25
258
Rudy Boogaard
Heerhugowaard
1:25:44
1:24:55
259
Hans Kaffener
AV Holten
1:25:46
1:24:44
260
Onne Haitsma
LAAC Twente
1:25:49
1:25:42
261
Eric Timmer
Vaassen
1:25:49
1:25:39
262
Jan Steffens
Emmeloord
1:25:52
1:25:07
263
Arjan Wolff
Epe
1:25:54
1:24:06
264
Wim Nijkamp
Cialfo
1:26:01
1:25:34
265
Peter Hooyman
Loo Gld
1:26:07
1:24:10
266
William van der Stappe
Groesbeek
1:26:11
1:25:56
267
Ronald Brouwer
Apeldoorn
1:26:12
1:24:46
268
Rolf Kalksma
Apeldoorn
1:26:13
1:25:51
269
Richard ter Mate
Deventer
1:26:15
1:25:20
270
Johnny Kist
Phanos
1:26:21
1:26:01
271
John Oudeboon
Phanos
1:26:22
1:26:02
272
Iddo de Ruiter
Utrecht
1:26:23
1:25:56
273
Albert Verbunt
STB
1:26:28
1:26:22
274
Lieuwe Haamstra
Bussum
1:26:28
1:26:01
275
Jurgen Veenendaal
Coevorden
1:26:29
1:25:28
276
Bennie Kosse
De Krim
1:26:30
1:26:05
277
Peter vd Meulen
Apeldoorn
1:26:34
1:26:25
278
Van den Bosch Jorisch
Apeldoorn
1:26:36
1:26:23
279
Klaas Haveman
Beilen
1:26:38
1:26:07
280
Bas Tiemens
Arnhem
1:26:41
1:26:17
281
Hans Tupker
Apeldoorn
1:26:45
1:26:01
282
Ronald Kwint
Deventer
1:26:48
1:26:34
283
Huub Geelen
Apeldoorn
1:26:49
1:26:41
284
Arne Wentholt
Amsterdam
1:26:50
1:25:17
285
Rene Sarelse
Apeldoorn
1:26:51
1:26:06
286
Noud Jansen
Wijchen
1:26:53
1:26:25
287
Lieuwe Buursma
Steenwijk
1:26:54
1:26:38
288
Rutger Hugen
AV '34
1:26:54
1:26:34
289
Edwin Pastoor
Ugchelen
1:26:56
1:26:18
290
Rudy Hulzink
Haarlo
1:27:05
1:25:29
291
Bas Elskamp
Apeldoorn
1:27:06
1:27:01
292
Boudewijn Ridder
Haag Atletiek
1:27:07
1:26:49
293
Huub Cornelissen
Loopservice.nl
1:27:09
1:27:01
294
Peter de Groot
Hoogvliet Rotterdam
1:27:09
1:27:04
295
Lucas Goldsteen
SISU
1:27:09
1:26:13
296
Cees de Vries
avVN
1:27:12
1:26:45
297
John Benjamins
Veluwe
1:27:12
1:26:55
298
George Cornelies
Apeldoorn
1:27:13
1:27:05
299
Marcel Kortekaas
Athlon Loopgroep Hee
1:27:15
1:27:02
300
Marcel Woudman
Centraal Beheer Achm
1:27:16
1:25:33
301
Erwin Tuitert
Hanzesport
1:27:16
1:26:56
302
Guido Rietvelt
Lelystad
1:27:17
1:27:01
303
Michael Boddeke
Apeldoorn
1:27:18
1:26:49
304
Ties Broekers
Apeldoorn
1:27:19
1:27:17
305
Ernst Cornelies
Apeldoorn
1:27:20
1:27:12
306
René van den Berge
Huis ter Heide Ut
1:27:22
1:26:10
307
Marco Jansen
Apeldoorn
1:27:23
1:27:08
308
George Tsang A Sjoe
Harderwijk
1:27:23
1:26:27
309
Ton van der Cruijsen
Veluwe
1:27:24
1:27:15
310
Sunny Bechler
Almere
1:27:26
1:26:11
311
Matthijs Naujoks
Arnhem
1:27:28
1:26:08
312
Rik van den Bos
Apeldoorn
1:27:28
1:26:56
313
André Schonewille
Apeldoorn
1:27:29
1:26:29
314
Bert Boer
SISU
1:27:29
1:27:19
315
Peter Augustinus
Veluwe
1:27:30
1:27:22
316
Henk Mossing Holsteijn
Ugchelen
1:27:31
1:27:15
317
Peter Beernink
Iphitos
1:27:33
1:27:14
318
Ben Polman
Apeldoorn
1:27:37
1:27:20
319
Marcel Bult
Apeldoorn
1:27:38
1:27:23
320
Adri Janse
Kraggenburg
1:27:41
1:27:32
321
Ron de Waal
Team 2 Ddd sociale z
1:27:42
1:26:39
322
Bob Groeneweg
Apeldoorn
1:27:43
1:27:22
323
Bert Kwakernaak
AV '34
1:27:48
1:27:38
324
Edwin van Wijngaarden
Nieuw Vennep
1:27:49
1:26:58
325
B van Duuren
Zwolle
1:27:49
1:26:48
326
Ben Bosveld
Eindhoven
1:27:50
1:26:07
327
Hans uit het Broek
Oldenzaal
1:27:51
1:27:31
328
Frans Nijhuis
Iphitos
1:27:52
1:27:33
329
Hennie van Langelaar
Zaanland
1:27:52
1:27:46
330
Ton Huis in `t Veld
Apeldoorn
1:27:53
1:27:39
331
Hans Klemkerk
Zutphen
1:27:54
1:26:44
332
William de Wilde
Ermelo
1:27:54
1:26:07
333
Jacques Koetsier
Apeldoorn
1:27:55
1:27:40
334
Bjørn van Til
Raalte
1:27:58
1:27:40
335
Cornelissen
Centraal Beheer Achm
1:27:59
1:27:33
336
Roland Oomen
Ulft
1:27:59
1:26:42
337
Robin van de Mast
Loopgroep PK
1:27:59
1:26:48
338
Remco Metz
Diepenveen
1:28:04
1:27:29
339
Erik Steenbergen
Babberich
1:28:05
1:27:48
340
Maarten Lem
Nederhorst den Berg
1:28:10
1:27:47
341
Hans van Unen
Zwolle
1:28:14
1:26:54
342
Jos van der Spek
AV Holten
1:28:17
1:27:44
343
Tom Nijland
Borculo
1:28:21
1:26:46
344
Edson Brukx
Garderen
1:28:21
1:27:54
345
Frans van der Veeken
Kronos
1:28:21
1:27:15
346
Jac van Santen
Velp Gld
1:28:22
1:26:26
347
Henk Hofman
AV Houten
1:28:22
1:27:24
348
Leo Bisterbosch
Apeldoorn
1:28:23
1:28:16
349
Arnold Bredewolt
Veessen
1:28:24
1:28:07
350
Spijkerman
Centraal Beheer Achm
1:28:25
1:27:29
351
Rob Philipsen
Cialfo
1:28:25
1:28:01
352
Teun Holdijk
Apeldoorn
1:28:25
1:27:53
353
Robbers Tom
Arnhem
1:28:31
1:26:59
354
Eric Elijzen
Loenen Gld
1:28:32
1:28:16
355
Erik Pasnier
Nijkerk Gld
1:28:34
1:27:53
356
Bas Dijkstra
Amersfoort
1:28:37
1:28:11
357
Paul Crucq
Amsterdam
1:28:41
1:28:34
358
Rob Roelofsen
De Liemers
1:28:42
1:28:26
359
Harry Pastoor
Apeldoorn
1:28:43
1:28:33
360
Jannes Bouwmeester
Beilen
1:28:44
1:28:14
361
Jan Laterveer
Den Dolder
1:28:46
1:27:53
362
Geertjan Reuser
Lent
1:28:46
1:27:49
363
Ronald Zuyderduyn
Apeldoorn
1:28:46
1:27:47
364
Nick Westeneng
Amsterdam
1:28:48
1:28:04
365
Peter van Oppen
Zoetermeer
1:28:48
1:28:28
366
Anno M Govers
Haag Atletiek
1:28:51
1:28:28
367
Bert Barmentloo
Deventer
1:28:51
1:28:20
368
Wolter Lalkens
Assen
1:28:51
1:28:33
369
Arnout Schutte
Zwolle
1:28:53
1:28:42
370
Christiaan Hemeltjen
Zutphen
1:28:53
1:28:28
371
Maurice Zandhuis
Bussum
1:28:54
1:27:54
372
Arja van Hardeveld
Rhenen
1:28:55
1:27:39
373
Frank Vink
Apeldoorn
1:28:56
1:27:50
374
Arjan Spiering
Hierden
1:28:58
1:28:53
375
Dirk Korf
Harderwijk
1:28:59
1:28:41
376
Willem van Essen
Apeldoorn
1:29:01
1:28:38
377
Stouten Walton
Veluwe
1:29:02
1:28:54
378
Rene Wesselink
Apeldoorn
1:29:03
1:28:05
379
J Dusseljee
Voorburg
1:29:05
1:28:18
380
Jan Blom
Eerbeek
1:29:06
1:29:03
381
Eric Jansen
Zwolle
1:29:10
1:27:43
382
Gert Arends
Apeldoorn
1:29:11
1:28:28
383
Kommer van Trigt
Delft
1:29:11
1:28:35
384
Aad Adams
Apeldoorn
1:29:12
1:28:58
385
Duteweert
Centraal Beheer Achm
1:29:12
1:27:46
386
Pieter Waardenburg
Hanzesport
1:29:14
1:28:34
387
Johan Kruiskamp
Apeldoorn
1:29:15
1:29:04
388
Mark Steinhauer
Apeldoorn
1:29:16
1:28:13
389
Andries Langendijk
Apeldoorn
1:29:18
1:29:11
390
Gerd de Lange
Apeldoorn
1:29:18
1:27:47
391
Rob Perfor
Elst Ut
1:29:20
1:28:49
392
Fred Moolenaar
Phanos
1:29:20
1:28:59
393
Tonny Jansen
Loopservice.nl
1:29:20
1:28:07
394
Henk Horts
Eemnes
1:29:24
1:29:08
395
Marc Kalf
Amersfoort
1:29:24
1:28:41
396
Huib Mojet
Ugchelen
1:29:24
1:29:14
397
Remon van Zeist
Apeldoorn
1:29:24
1:29:11
398
Bob Schoor
Vleuten
1:29:26
1:29:12
399
Wybrand Nijholt
Harderwijk
1:29:30
1:29:17
400
EG Konijnenberg
Eerbeek
1:29:30
1:28:39
401
Alex Ogink
AV '34
1:29:30
1:29:13
402
Theo van der Helm
Triathlon
1:29:32
1:29:13
403
Bert van Aggelen
Huizen
1:29:35
1:28:37
404
Gerard Kuiper
Kortenhoef
1:29:38
1:29:21
405
Rene Zegers
AV '34
1:29:43
1:29:36
406
Berend Wagena
Epe
1:29:44
1:29:28
407
Franz Dammann-Kolsch
Borgholzhausen (GER)
1:29:44
1:29:33
408
Hans Holle
Iphitos
1:29:47
1:29:28
409
Bert van der Laan
Hanzesport
1:29:50
1:29:10
410
Ed van der Zwaan
Apeldoorn
1:29:50
1:29:39
411
Albert Hoek
Vleuten
1:29:51
1:29:33
412
Johan Brink
Apeldoorn
1:29:52
1:28:19
413
Ben Pragt
Twello
1:29:52
1:29:28
414
Leo Bakker
Millingen aan de Rij
1:29:54
1:29:06
415
Rob Petersen
Apeldoorn
1:29:55
1:28:23
416
Michel van Dijk
Loopgroep Aart Stigt
1:29:55
1:29:29
417
Joris de Leur
Zwolle
1:29:58
1:28:24
418
Raymundo van Egmond
Apeldoorn
1:30:02
1:30:00
419
Arjo Spans
Zwolle
1:30:05
1:29:45
420
Eelco Rem
Goor
1:30:06
1:29:09
421
Raymon van Miltenburg
Apeldoorn
1:30:07
1:29:12
422
John Baars
Nunspeet
1:30:08
1:29:51
423
Robin Baars
Nunspeet
1:30:08
1:29:51
424
Marco Peters
Hellevoetsluis
1:30:09
1:29:05
425
Ruud van Basten
Triathlon
1:30:10
1:29:37
426
Pim Wetzelaer
's-Hertogenbosch
1:30:11
1:28:35
427
Jonkers
Heerde
1:30:15
1:29:57
428
Olof Glorie
Trias
1:30:16
1:30:16
429
Martin Bouwmeester
Apeldoorn
1:30:20
1:29:20
430
Martin van den Bos
Apeldoorn
1:30:21
1:29:49
431
Ard Heusinkveld
Altis
1:30:22
1:29:58
432
Bjorn Leerkes
Apeldoorn
1:30:23
1:29:21
433
Langeveld Dion
Apeldoorn
1:30:24
1:29:02
434
Frank Hut
Zeewolde
1:30:25
1:30:03
435
Jan-Piet Does
Voorhout
1:30:25
1:30:01
436
Peter van Eijk
Apeldoorn
1:30:27
1:29:53
437
Gert-Jan Wensink
Wenum Wiesel
1:30:30
1:29:56
438
Olaf Koot
Deventer
1:30:32
1:27:27
439
Meiling Robert
Leusden
1:30:35
1:29:59
440
Jan van Puten
Heerde
1:30:36
1:29:56
441
Roeterd
Centraal Beheer Achm
1:30:38
1:30:35
442
Jurry Hulzebos
Wenum Wiesel
1:30:44
1:30:20
443
Guus Swagemakers
Apeldoorn
1:30:52
1:29:16
444
Peter Vollebregt
AAA
1:30:57
1:29:58
445
Dré Tiel Groenestege
Apeldoorn
1:30:57
1:30:47
446
Theo van Hoek
Apeldoorn
1:30:59
1:29:32
447
Wilco Vrijenhoeff
Harderwijk
1:31:00
1:29:48
448
Geert Flinkert
De Sprinter
1:31:02
1:30:41
449
Evert van de Worp
Twello
1:31:02
1:30:38
450
Allard Krijt
Apeldoorn
1:31:03
1:29:57
451
Marcelino Cabrera Pola
Apeldoorn
1:31:03
1:29:38
452
Jos Schippers
Ridderkerk
1:31:04
1:30:46
453
Ab Elskamp
Apeldoorn
1:31:05
1:31:00
454
Rien Bouw
De Gemzen
1:31:09
1:30:51
455
Louw Huijgen
Triathlon
1:31:10
1:30:52
456
Rik van Kommer
Roosendaal
1:31:10
1:30:57
457
Iwan Scholtens
Apeldoorn
1:31:12
1:31:03
458
Marco Halman
Arnhem
1:31:13
1:29:52
459
Joep Keijsers
Wageningen
1:31:15
1:30:31
460
Gerard Harleman
Daventria
1:31:16
1:31:10
461
Maik Velderman
Wijk bij Duurstede
1:31:16
1:30:09
462
Marco Huidink
Deventer
1:31:17
1:30:51
463
Anton Haitink
Dalfsen
1:31:18
1:30:39
464
Robert J Diekmann
Apeldoorn
1:31:18
1:30:48
465
Jan ter Haar
Borne
1:31:19
1:30:04
466
Rob Prins
Waterweg
1:31:20
1:30:52
467
Henk Eilander
Zwolle
1:31:21
1:30:07
468
Lubèrt Mulder
Voorthuizen
1:31:21
1:30:48
469
Frank Water
Loopservice.nl
1:31:21
1:30:48
470
John baal Van
Huissen
1:31:22
1:30:42
471
Sijbrand Jongejans
Amstelveen
1:31:23
1:30:08
472
Paul te Grotenhuis
Arnhem
1:31:25
1:30:04
473
S Herder
Emmeloord
1:31:26
1:30:31
474
Schot
Centraal Beheer Achm
1:31:26
1:31:23
475
Rogier Floors
Apeldoorn
1:31:29
1:30:46
476
Adwin Timmer
PSV
1:31:30
1:31:15
477
Sibbele Oegema
Loopservice.nl
1:31:31
1:30:48
478
Hans van Dijk
Barneveld
1:31:34
1:30:40
479
Evert van Stokkum
Naarden
1:31:35
1:31:18
480
Wim Klein Baltink
AV Holten
1:31:37
1:30:33
481
Dirk van Slingerland
Apeldoorn
1:31:38
1:31:26
482
Pieter Zwart
Utrecht
1:31:41
1:30:00
483
Herman Albers
Apeldoorn
1:31:44
1:31:35
484
Arie Kelderman
Veenendaal
1:31:46
1:30:39
485
Erik Vink
Sinderen
1:31:46
1:30:39
486
Sjaak Hoogendoorn
Atletico '73
1:31:46
1:30:40
487
Harry Kraan
Almere '81
1:31:47
1:31:39
488
Harm Folkers
De Krim
1:31:49
1:31:26
489
Albert Doewlijt
Loopgroep Aart Stigt
1:31:51
1:31:25
490
Frans Hoeks
Sint Michielsgestel
1:31:51
1:31:50
491
Marco van Gaalen
's-Gravenzande
1:31:53
1:31:47
492
Marchal
ArboNed
1:31:55
1:30:58
493
Ronald Martens
Triathlon
1:31:55
1:31:22
494
Robert Marchal
BAV
1:31:55
1:30:58
495
Harry Wiggers
Deventer
1:31:56
1:30:58
496
Henk Winkelaar
Hasselt
1:31:56
1:30:07
497
Sibrand Komdeur
Team 2 Ddd sociale z
1:31:57
1:30:54
498
Urich Katzmann
Wermelskirchen (GER)
1:31:57
1:31:28
499
Jan Scholten
Blokzijl
1:31:58
1:31:23
500
Eddie Koller
Ugchelen
1:31:58
1:31:45
501
Gijs van Spelden
Austerlitz
1:31:58
1:31:44
502
Martin van der Graaff
Veluwe
1:32:01
1:31:51
503
Hans Homringhausen
Apeldoorn
1:32:02
1:30:21
504
Peijnenborgh
ArboNed
1:32:02
1:32:00
505
Ben Brands
Zutphen
1:32:04
1:30:46
506
Frank Spiegelenberg
Apeldoorn
1:32:06
1:31:51
507
Marten Havekes
Groningen
1:32:09
1:30:33
508
Dekker
Centraal Beheer Achm
1:32:09
1:30:52
509
Robert Derksen
's-Gravenhage
1:32:13
1:31:43
510
Toine Martens
PEC 1910
1:32:14
1:31:23
511
Stefan Adriaansen
Eindhoven
1:32:15
1:30:44
512
Eric Gijsbers
Eindhoven
1:32:15
1:30:44
513
Remco Toornburg
Apeldoorn
1:32:17
1:32:15
514
Remco Hilverda
Haarlem
1:32:17
1:31:40
515
Jan Jonker
Apeldoorn
1:32:19
1:32:06
516
Kees de Koning
Loopservice.nl
1:32:21
1:32:08
517
Peter Dousma
Climax
1:32:22
1:31:56
518
Sander Jongman
Apeldoorn
1:32:22
1:30:51
519
Joop Kuiper
Ugchelen
1:32:24
1:32:19
520
C Slot
Gorssel
1:32:24
1:31:28
521
Frits Reupkes
Apeldoorn
1:32:24
1:31:11
522
Ronald Karel
Wilsum
1:32:25
1:32:08
523
Edwin Knoeff
Veluwe
1:32:29
1:32:25
524
Dick van Dijk
Dronten
1:32:30
1:32:15
525
Freek Gerritsen
AV '34
1:32:35
1:31:10
526
Freek Riegman
AV '34
1:32:35
1:31:11
527
Sieto de Vreeze
's-Gravenzande
1:32:38
1:32:25
528
Leemreize Laurens
Centraal Beheer Achm
1:32:40
1:31:42
529
Erik Verzaal
Triathlon
1:32:40
1:31:37
530
Ronald Dorenbos
Culemborg
1:32:44
1:32:09
531
Marc van der Loo
Apeldoorn
1:32:46
1:31:19
532
Karim Blauw
Amstelveen
1:32:47
1:32:18
533
Hans Ros
Apeldoorn
1:32:49
1:31:48
534
Chris Bakker
Amsterdam
1:32:50
1:32:40
535
Ulco Parlevliet
Spirit Lelystad
1:32:50
1:31:10
536
Willem van der Woude
Apeldoorn
1:32:51
1:32:37
537
Hans van de Giessen
Apeldoorn
1:32:51
1:32:44
538
Patrick van Meeuwen
Ciko '66
1:32:51
1:32:42
539
Henry Hendriks
Olst
1:32:53
1:32:45
540
Marcel Gulpers
Haag Atletiek
1:32:54
1:31:46
541
Leo Schouten
Apeldoorn
1:32:55
1:31:50
542
Cilvion van den Heuvel
Maarn
1:32:55
1:31:09
543
Anton Brandsma
Apeldoorn
1:32:56
1:32:46
544
Antoine van der Hulst
Loopservice.nl
1:32:56
1:31:08
545
Roel Roerig
Apeldoorn
1:32:57
1:32:37
546
Peter Harmsma
Loopservice.nl
1:32:59
1:32:47
547
Richard Kruger
Amsterdam
1:32:59
1:32:48
548
Zjaak Risseeuw
Culemborg
1:33:00
1:31:41
549
Dijk van Ronald
Apeldoorn
1:33:00
1:31:44
550
Gerard Sedee
Eibergen
1:33:01
1:32:13
551
Rob Zegers
Apeldoorn
1:33:05
1:32:57
552
Anton Gijselhart
Zutphen
1:33:05
1:31:23
553
Frank Meijer
PAC
1:33:07
1:31:04
554
Frits Lautenbag
Hattem
1:33:08
1:33:00
555
Jos Engelbert
Apeldoorn
1:33:09
1:32:32
556
Jan Smulders
Apeldoorn
1:33:09
1:32:04
557
Robert ten Elsen
Haarlem
1:33:09
1:32:05
558
Robert ten Wolde
Nijeveen
1:33:09
1:32:34
559
Hans Ockeloen
Utrecht
1:33:11
1:33:08
560
Juud de Lange
LAAC Twente
1:33:12
1:33:04
561
Erny Veldt
Zwolle
1:33:12
1:31:49
562
Jan Helwig
Pijnenburg
1:33:15
1:33:03
563
Frank van Lohuijzen
Terwolde
1:33:17
1:33:04
564
Arjen Keers
PEC 1910
1:33:17
1:31:56
565
Guido Hooimans
Wageningen
1:33:17
1:32:39
566
Sander Saalmink
Hanzesport
1:33:19
1:32:00
567
Geert ter Heerdt
Veluwe
1:33:20
1:33:12
568
Arie Bierhaalder
NEA Volharding
1:33:23
1:31:49
569
Wim Jutten
Warnsveld
1:33:24
1:32:15
570
Axel van Willigenburg
Veenendaal
1:33:25
1:31:55
571
Wilbert Spaans
AV '34
1:33:25
1:32:34
572
Rene van den Bulk
Brummen
1:33:25
1:32:55
573
Florens Booij
Amsterdam
1:33:26
1:31:36
574
Hendriks Joop
AV '34
1:33:28
1:32:03
575
Maarten Bink
Hanzesport
1:33:30
1:32:11
576
Frans Kooymans
Maarn
1:33:35
1:33:24
577
Anton Rosing
Markelo
1:33:36
1:33:04
578
Maarten Spit
Amersfoort
1:33:36
1:32:13
579
Maarten Kershof
Zutphen
1:33:40
1:33:28
580
Gijs van der Mark
Deventer
1:33:40
1:31:43
581
John Reints
Veluwe
1:33:40
1:33:25
582
R Vos
Apeldoorn
1:33:42
1:32:28
583
Gerard Esser
Barneveld
1:33:45
1:32:46
584
Casper Vermeulen
Apeldoorn
1:33:47
1:32:43
585
Gerard Bijlholt
Houten
1:33:50
1:33:21
586
Ben Meijer
Lieren
1:33:50
1:33:38
587
Arjan ten Cate
Hoogeveen
1:33:51
1:33:30
588
Hans Mulder
Nunspeet
1:33:52
1:32:43
589
Koos Wolf
Oosterwolde Fr
1:33:54
1:33:44
590
Maarten Weeink
Eibergen
1:33:55
1:33:07
591
Jos van Bommel
Apeldoorn
1:33:55
1:33:41
592
Johan Woolderink
Kraggenburg
1:33:56
1:33:48
593
G Aalberts
Zwolle
1:33:56
1:32:32
594
Johan Althaar
Baak
1:34:00
1:32:23
595
Gerard Jenneboer
Borne
1:34:02
1:32:47
596
Dirk van den Dijssel
Almere
1:34:03
1:33:15
597
Tonnie Berends
Apeldoorn
1:34:07
1:34:00
598
Mendel in 't Veld
Twello
1:34:07
1:32:56
599
John Rave
Apeldoorn
1:34:07
1:33:59
600
Ron van der Kuip
Apeldoorn
1:34:11
1:33:53
601
Martin Jacobs
Olst
1:34:12
1:33:06
602
Martien de Haas
AV '34
1:34:12
1:33:10
603
Theo Bosch
Loopservice.nl
1:34:13
1:33:52
604
Lucas Harbers
Teuge
1:34:14
1:33:39
605
Johan Strikwerda
Hilversum
1:34:15
1:33:40
606
Addy van Asselt
Hall
1:34:16
1:33:21
607
Joost Batelaan
's-Gravenhage
1:34:16
1:33:30
608
Aaldert Mellema
Utrecht
1:34:18
1:33:26
609
Gerrit Vermeer
Uddel
1:34:19
1:32:55
610
Robert Spijkerman
Apeldoorn
1:34:20
1:33:25
611
Frans Nab
Veluwe
1:34:20
1:33:17
612
John Haumersen
Apeldoorn
1:34:21
1:32:35
613
Jan Karst Idzerda
Apeldoorn
1:34:21
1:34:00
614
Iwaarden
Centraal Beheer Achm
1:34:23
1:32:45
615
Hans Havinga
Almere
1:34:25
1:32:35
616
Johan Grolleman
PEC 1910
1:34:27
1:33:06
617
Peter Frank Bastin
Borne
1:34:28
1:33:13
618
Ewoud Kraaij
Loopgroep Oegstgeest
1:34:30
1:33:40
619
Mark Bours
Ede Gld
1:34:31
1:33:18
620
Bert IJspeert
Zwolle
1:34:31
1:33:06
621
Martin Paalman
Holten
1:34:31
1:32:34
622
Leo Brummelkamp
Apeldoorn
1:34:32
1:34:24
623
Roel Oost
Deventer
1:34:32
1:33:35
624
Aart Troost
Amersfoort
1:34:34
1:34:12
625
Henk de Wilde
Apeldoorn
1:34:35
1:34:20
626
Christian van Ginkel
Apeldoorn
1:34:37
1:33:36
627
M Horstink
Utrecht
1:34:37
1:34:22
628
Hans Schouten
Vriezenveen
1:34:37
1:33:56
629
Mike van Schoonderwalt
Maarssen
1:34:38
1:33:19
630
Gert van der Beek
Harderwijk
1:34:43
1:34:30
631
Teun Gorsseling
Loenen Gld
1:34:48
1:34:44
632
Bas Pfister
Loopservice.nl
1:34:48
1:32:45
633
Ton Alsink
Apeldoorn
1:34:48
1:34:09
634
Frans Pauw
Apeldoorn
1:34:55
1:34:29
635
Jan Diekmann
Apeldoorn
1:34:55
1:34:25
636
Peter Kulsdom
Beuningen Gld
1:34:58
1:33:02
637
Harry Garritsen
Warnsveld
1:34:58
1:33:40
638
Clemens Bleijswijk
Apeldoorn
1:34:59
1:34:09
639
Marcel Berendsen
Apeldoorn
1:34:59
1:33:24
640
Rob Keizer
Apeldoorn
1:35:00
1:34:33
641
Jansen
Leiden
1:35:00
1:34:10
642
Tim Bijsterbosch
Epe
1:35:00
1:34:38
643
Hans Kroon
De Liemers
1:35:01
1:33:44
644
Jobert van Amersfoort
Nunspeet
1:35:02
1:34:44
645
Jaap Smaal
Apeldoorn
1:35:04
1:35:01
646
Laurens Verwoest
Deventer
1:35:04
1:34:28
647
Jaap van de Rijt
Apeldoorn
1:35:04
1:34:57
648
Gerritsen Arnold
Enschede
1:35:05
1:34:01
649
Tonny Schutte
AV Holten
1:35:05
1:34:31
650
Hans van Herwaarden
Amsterdam
1:35:06
1:33:41
651
Norbert Leerkes
Vaassen
1:35:06
1:34:42
652
Paul Schrijver
Olst
1:35:06
1:34:51
653
Koos Ronde
Emst
1:35:08
1:33:57
654
Harry Willems
Daventria
1:35:08
1:34:15
655
Janco Raveling
De Gemzen
1:35:09
1:34:47
656
Peter Bos
Doetinchem
1:35:10
1:33:13
657
Alex Cretier
Amersfoort
1:35:11
1:35:09
658
Koeman
Centraal Beheer Achm
1:35:12
1:33:36
659
Maters
Centraal Beheer Achm
1:35:12
1:33:51
660
Antwan Terburg
Sporting Boxmeer
1:35:12
1:33:31
661
Niek Verheijen
Sporting Boxmeer
1:35:13
1:33:31
662
Jan van de Ven
Sporting Boxmeer
1:35:13
1:33:31
663
Gerwin van Viegen
Utrecht
1:35:14
1:34:21
664
Rene van Tilburg
Apeldoorn
1:35:16
1:35:11
665
Zon Adrie Vd
Soest
1:35:16
1:35:10
666
André Wassink
Eibergen
1:35:16
1:34:28
667
Hinke van Wezep
Apeldoorn
1:35:16
1:35:12
668
Peter Gruben
Warnsveld
1:35:17
1:34:23
669
Evert Snetselaar
Ciko '66
1:35:17
1:33:36
670
Maarten Ferier
Apeldoorn
1:35:17
1:34:45
671
Ben Vermolen
Haag Atletiek
1:35:17
1:34:10
672
Meijnt Jansen
AV '34
1:35:21
1:34:44
673
Thomas Wermenbol
Apeldoorn
1:35:22
1:34:16
674
Mario Schrijver
Apeldoorn
1:35:23
1:34:55
675
Joost Eggink
Zwolle
1:35:23
1:35:20
676
Rob Heuzen
Loopservice.nl
1:35:25
1:35:00
677
Johan van Haften
Apeldoorn
1:35:26
1:34:32
678
Ruben Loomans
Blokker
1:35:26
1:35:04
679
Cor Bosch
Apeldoorn
1:35:27
1:34:06
680
Bart Lagerberg
Arnhem
1:35:28
1:33:17
681
Reinier Havinga
Linde Dr
1:35:30
1:33:40
682
Matthijs Ruiter
Maastricht
1:35:31
1:34:00
683
Harry de Weerd
Zwolle
1:35:32
1:35:26
684
Arjan Bakker
Apeldoorn
1:35:32
1:34:25
685
Ben ten Katen
Apeldoorn
1:35:35
1:34:20
686
Hans Oostindiën
BAV
1:35:39
1:34:30
687
Herman Gerritsen
Apeldoorn
1:35:41
1:35:20
688
Gert-Jan van Embaten
Apeldoorn
1:35:42
1:35:14
689
Ton van der Kroon
Hardloopclub Amsterd
1:35:43
1:35:29
690
John Verwey
Maarssen
1:35:44
1:34:31
691
Dirk jan Beumer
Oene
1:35:44
1:34:57
692
Henk Moesman
Haag Atletiek
1:35:45
1:35:21
693
Albert Bosma
Leidschendam
1:35:46
1:35:26
694
John Hagen
Apeldoorn
1:35:48
1:34:17
695
Cor Bellinga
De Sperwers
1:35:50
1:34:26
696
Frank Renia
Dieren
1:35:50
1:34:01
697
Henk Robaard
De Sprinter
1:35:51
1:35:38
698
Jos Jansen
Apeldoorn
1:35:52
1:34:42
699
Thimo Huisman
Deventer
1:35:52
1:32:47
700
John Rance
Apeldoorn
1:35:55
1:34:04
701
James Drysdale
Apeldoorn
1:35:56
1:35:52
702
Piet Utberg
Nunspeet
1:35:56
1:34:41
703
Frank Heitbrink
Deventer
1:35:57
1:35:16
704
Ton van Weerdenburg
Apeldoorn
1:35:57
1:34:55
705
Chief van Asselt
Apeldoorn
1:35:57
1:34:57
706
Ronald Boogaard
Geldermalsen
1:35:58
1:35:09
707
Alan van Griethuijsen
Ugchelen
1:35:59
1:35:42
708
Henri Bessembinder
Daventria
1:35:59
1:35:07
709
Jippe van Eynatten
Amsterdam
1:36:00
1:34:24
710
Eddy Wulfsen
Veluwe
1:36:00
1:34:31
711
Rinus van de Kuil
Apeldoorn
1:36:01
1:34:57
712
Piet van Riel
AV Holten
1:36:01
1:34:57
713
Roel Rigterink
Apeldoorn
1:36:01
1:35:50
714
Jan van Essen
Apeldoorn
1:36:02
1:35:53
715
Maarten Slijkhuis
Empe
1:36:03
1:35:45
716
Jeroen Huisman
Apeldoorn
1:36:03
1:35:45
717
Pim van de WEG
Apeldoorn
1:36:05
1:34:53
718
Jan Grefhorst
Apeldoorn
1:36:07
1:35:06
719
Henny Bosselaar
BAV
1:36:07
1:34:58
720
Jacco Henzen
Apeldoorn
1:36:08
1:35:32
721
Klaas Mol
avVN
1:36:10
1:35:59
722
Najafi B
Apeldoorn
1:36:10
1:35:56
723
Adrie Rijk
Heeten
1:36:12
1:35:35
724
Marcel de Jonge
Deventer
1:36:12
1:35:13
725
Arno van Breukelen
PEC 1910
1:36:13
1:35:27
726
Wim Reins
Holten
1:36:13
1:35:39
727
Wim Brinks
AV Holten
1:36:13
1:35:40
728
Marcel Mulderij
Apeldoorn
1:36:14
1:35:22
729
Sam Hulzebos
Apeldoorn
1:36:14
1:35:21
730
Jan Voorwinden
AV '47
1:36:19
1:35:38
731
Samuel Quartey
Triathlon
1:36:19
1:35:46
732
Gerrit Buitenhuis
Apeldoorn
1:36:19
1:35:56
733
Marc Witteman
Leiden
1:36:21
1:35:53
734
Jan van der Burg
Laren Gld
1:36:23
1:34:48
735
Gerbrant van Vledder
Olst
1:36:26
1:35:20
736
Joep Wolfkamp
Zwolle
1:36:29
1:34:32
737
Dirk van der Scheer
Hanzesport
1:36:30
1:35:49
738
Jan Vermue
Daventria
1:36:32
1:35:27
739
Bas van Wel
Deventer
1:36:40
1:36:07
740
Peter Wilbrink
Amersfoort
1:36:42
1:36:15
741
Adri Bonhof
Nunspeet
1:36:42
1:35:27
742
Wim Welberg
Goor
1:36:43
1:36:16
743
Plattel Theo
Apeldoorn
1:36:44
1:36:33
744
Ton van Hoof
Utrecht
1:36:44
1:36:03
745
Feddy de Graaf
1:36:45
1:35:22
746
Arjen Santema
Apeldoorn
1:36:46
1:35:48
747
Douwe Hokwerda
Zutphen
1:36:48
1:35:20
748
Henri Karman
ImproveRoadRunners
1:36:50
1:35:01
749
Ed Noordhuizen
Apeldoorn
1:36:52
1:36:06
750
Dick Hofman
Apeldoorn
1:36:55
1:35:54
751
Jeroen ten Buuren
Apeldoorn
1:36:55
1:36:06
752
Cor Ribbers
Apeldoorn
1:36:57
1:36:52
753
Gert van Ziel
Loopgroep Aart Stigt
1:37:01
1:36:47
754
Joop Bosma
Apeldoorn
1:37:03
1:35:53
755
Jules Schmand
Apeldoorn
1:37:11
1:35:46
756
Wim Tupker
avVN
1:37:14
1:36:47
757
André Bouwhuis
Wilp Gld
1:37:15
1:36:16
758
Gert van de Brink
Apeldoorn
1:37:16
1:37:05
759
Niels Hoftijzen
Deventer
1:37:16
1:35:40
760
Rene Jansen
Apeldoorn
1:37:16
1:36:53
761
Harry Kleine Schaars
Diepenveen
1:37:18
1:36:21
762
Ronny Kelders
Amersfoort
1:37:19
1:29:44
763
Geert Neef
Apeldoorn
1:37:19
1:36:17
764
John vd Broek
Hoogvliet Rotterdam
1:37:20
1:37:15
765
Marcel Kranenburg
AV '34
1:37:21
1:35:57
766
Rene Oostenenk
Apeldoorn
1:37:21
1:35:54
767
Siebes Dekker
Apeldoorn
1:37:23
1:36:54
768
Dick Bouwhuis
Zutphen
1:37:23
1:36:43
769
Hen van Gastelen
NEA Volharding
1:37:23
1:36:27
770
Jos Jutten
Dalfsen
1:37:24
1:36:15
771
Edwin van der Laan
Apeldoorn
1:37:25
1:36:50
772
Michel van Driel
Veluwe
1:37:25
1:35:56
773
Marcel de Vree
Apeldoorn
1:37:26
1:36:16
774
Gert Dijkstra
Apeldoorn
1:37:27
1:37:13
775
Jan Tijmen Donkelaar
Rotterdam
1:37:29
1:36:22
776
Jur Haverlag
Apeldoorn
1:37:34
1:37:23
777
Marc Spierenburg
Arnhem
1:37:37
1:37:21
778
Corsiaan Riepmei
Eerste Exloermond
1:37:37
1:37:12
779
Ben Wiskerke
Arnhem
1:37:37
1:37:22
780
Roland Ceelen
Nijmegen
1:37:37
1:36:05
781
Patrick van den Bleek
Almelo
1:37:38
1:36:12
782
Gijse Hesselink
's-Gravenhage
1:37:41
1:36:32
783
Frits van Dam
Pheidippides
1:37:41
1:37:06
784
Richard Warries
Apeldoorn
1:37:42
1:36:17
785
Rini van Lambalgen
Apeldoorn
1:37:44
1:37:37
786
Johan Voorhorst
Apeldoorn
1:37:46
1:37:02
787
Bert Vlijm
Doornspijk
1:37:46
1:36:31
788
Henk van Vulpen
BAV
1:37:48
1:36:36
789
Gerben Sloterdijk
Zwolle
1:37:48
1:36:27
790
Cees Kruijswijk Jansen
BAV
1:37:48
1:36:37
791
Anjo Damming
Apeldoorn
1:37:50
1:36:41
792
Bennie van Tongeren
Apeldoorn
1:37:51
1:36:40
793
Nico Moesman
Haag Atletiek
1:37:51
1:36:40
794
Maarten Storm
Zwolle
1:37:51
1:37:05
795
Art Groen
Daventria
1:37:51
1:36:23
796
Paul de Ruijg
Sprint
1:37:52
1:36:40
797
Antonio Visser
Haag Atletiek
1:37:52
1:36:41
798
Henk van Huffelen
Apeldoorn
1:37:53
1:36:18
799
Lex van den Brink
Veluwe
1:37:53
1:36:18
800
Michel Oosterbroek
Twello
1:37:54
1:36:36
801
Hugo van der Plas
Alphen aan den Rijn
1:37:59
1:37:00
802
Van den Bulk
Berkel en Rodenrijs
1:38:00
1:37:30
803
André van Naarden
Pijnacker
1:38:02
1:37:48
804
Paul Eijkelenboom
Ugchelen
1:38:03
1:37:25
805
Krist
ijsselmuiden
1:38:06
1:36:19
806
Gerrit Buitenhuis
IJsselmuiden
1:38:06
1:36:19
807
De Weerd
Zwolle
1:38:07
1:36:57
808
Raymond Donker
Zwolle
1:38:07
1:36:57
809
Rob Eikelboom
Havelte
1:38:08
1:37:50
810
Van de Reijd
Centraal Beheer Achm
1:38:10
1:37:27
811
Piet de Jager
De Liemers
1:38:10
1:37:39
812
Hofland
Centraal Beheer Achm
1:38:11
1:36:28
813
Jaap Rietdijk
Barendrecht
1:38:11
1:36:35
814
Ben Luiten
Zoetermeer
1:38:12
1:36:41
815
Willem Smit
PEC 1910
1:38:13
1:36:53
816
Patrick Nagtegaal
Oosterhout gem Nijme
1:38:14
1:36:19
817
Richard Bitter
Oosterhout gem Nijme
1:38:15
1:37:12
818
Rob de Boer
ImproveRoadRunners
1:38:16
1:36:25
819
L van Oostrum
Apeldoorn
1:38:17
1:36:31
820
Jeroen Peters
Oosterhout gem Nijme
1:38:17
1:37:14
821
Hans de Boer
Lochem
1:38:19
1:36:28
822
Roel Alberts
Voorthuizen
1:38:20
1:37:10
823
Peter Eelhart
Apeldoorn
1:38:20
1:37:51
824
Mart Alberts
Voorthuizen
1:38:20
1:37:10
825
Gerbrand van Harskamp
Loopservice.nl
1:38:21
1:37:22
826
Robert-Peter den Heije
Wageningen
1:38:22
1:37:27
827
Remko van Russen Groen
Amsterdam
1:38:22
1:38:00
828
Anne Jonkman
Apeldoorn
1:38:23
1:37:48
829
Ed Bergsma
Apeldoorn
1:38:23
1:36:55
830
Alex Bossers
Swifterbant
1:38:24
1:36:33
831
Gerrit van Ommering
Apeldoorn
1:38:27
1:38:17
832
Andrea Cusinello
Zwolle
1:38:28
1:36:45
833
Jochem Boschloo
Laren Gld
1:38:29
1:37:03
834
Cees Pastoor
Maarssen
1:38:29
1:38:05
835
Alex Tiemes
Hengelo Ov
1:38:32
1:37:30
836
Dave Hatumena
Apeldoorn
1:38:36
1:38:26
837
Edwin Oosterkamp
Amsterdam
1:38:37
1:37:18
838
JP Bosch
Almere
1:38:38
1:38:25
839
Jeroen Nollet
Apeldoorn
1:38:39
1:37:27
840
Arthur Jansen
Ede Gld
1:38:41
1:37:42
841
Henk-Jan van Esterik
Swifterbant
1:38:42
1:38:29
842
Kees Slikker
Barneveld
1:38:42
1:37:48
843
Rutger Kluiver
Groningen
1:38:44
1:37:58
844
Eelco van den Kerkhoff
Markelo
1:38:45
1:37:17
845
Kees de Kok
Olympus '70
1:38:47
1:38:35
846
Jac van Garderen
Loopservice.nl
1:38:48
1:37:29
847
Bos
Albron Catering
1:38:50
1:38:18
848
Leo Hol
avVN
1:38:50
1:37:44
849
Menno Kranenborg
Apeldoorn
1:38:51
1:38:06
850
Hans Zijlstra
Apeldoorn
1:38:52
1:37:35
851
Roy Huwae
Almere
1:38:53
1:37:21
852
Gert Meijer
Haarlem
1:38:55
1:37:29
853
Ludo de Jong
Nunspeet
1:38:56
1:37:48
854
Harrie van der Wal
Atletico '73
1:38:58
1:37:41
855
Marcel van der Wolf
Tilburg Road Runners
1:38:59
1:38:39
856
Van Omme
Centraal Beheer Achm
1:38:59
1:38:15
857
Andy de Ruiter
Apeldoorn
1:39:00
1:37:46
858
Frank Slakhorst
Veenendaal
1:39:04
1:37:51
859
Bert Lammerts
Haag Atletiek
1:39:06
1:37:21
860
Marinus Deichmann
Eerbeek
1:39:07
1:38:36
861
Ben Kanselaar
Apeldoorn
1:39:08
1:37:58
862
Sweder Schellens
Eindhoven
1:39:08
1:38:23
863
Edzard Oldenziel
Surhuisterveen
1:39:09
1:37:53
864
Bellert
Hollander techniek
1:39:13
1:38:37
865
Kevin Meijer
Duiven
1:39:13
1:38:34
866
Adrian Wadham
Haren Gn
1:39:14
1:37:42
867
Erik Mensink
Goor
1:39:14
1:38:43
868
Nico Schaefers
Altis
1:39:16
1:38:43
869
Harry Stoorvogel
Lelystad
1:39:16
1:37:26
870
Jans Vrieling
Apeldoorn
1:39:19
1:39:08
871
Wools
Centraal Beheer Achm
1:39:21
1:37:39
872
Henk Abma
Amersfoort
1:39:23
1:38:05
873
Jan van Nieuwenhuizen
Hoogland
1:39:23
1:38:05
874
Arco Buunders
AV Holten
1:39:25
1:37:38
875
De Vries
Centraal Beheer Achm
1:39:28
1:38:04
876
Hans Oosterveld
Zutphen
1:39:29
1:38:50
877
Wilco Kers
Cialfo
1:39:29
1:39:03
878
Nico van Dellen
Atletics Nijverdal
1:39:29
1:38:30
879
Jacco Heek
Ede Gld
1:39:30
1:38:18
880
Albert Breman
Laar (GER)
1:39:35
1:38:32
881
Bart Willemsen
Lieren
1:39:35
1:38:27
882
Hans van der Meer
Veenendaal
1:39:35
1:38:23
883
Martin Schuurman
Nieuwegein
1:39:36
1:38:51
884
Hoek van den G
Apeldoorn
1:39:36
1:38:51
885
Tonny Nijhuis
TION
1:39:37
1:39:09
886
Bert Weyn
Apeldoorn
1:39:37
1:38:12
887
Ton Hagen
Wenum Wiesel
1:39:38
1:38:13
888
Harry Boesveld
Vaassen
1:39:39
1:39:03
889
Roland van der Horst
Apeldoorn
1:39:42
1:38:52
890
Nico Kraaijvanger
Silvolde
1:39:44
1:38:37
891
Rob vab Duivenboden
Amsterdam
1:39:46
1:39:40
892
Floris van den Brink
Amsterdam
1:39:48
1:38:29
893
Leon Matser
Westervoort
1:39:48
1:37:51
894
Ronald Eijkelenkamp
Twello
1:39:49
1:39:08
895
Maarten Vogelezang
Team 2 Ddd sociale z
1:39:51
1:38:49
896
Herman van Alst
Huissen
1:39:51
1:38:34
897
Jack Wilten
Epe
1:39:52
1:38:04
898
Govert jan Stigter
Apeldoorn
1:39:53
1:38:54
899
Chris Johnson
AV '34
1:39:53
1:39:32
900
Frank Jansonius
AV '34
1:39:54
1:39:00
901
Judith van der Wijk
Zwolle
1:39:54
1:39:21
902
Ruud Burgers
Westervoort
1:39:54
1:37:59
903
Ralf Piepers
Wageningen
1:39:55
1:39:16
904
Marcus Schuddebeurs
Apeldoorn
1:39:55
1:39:53
905
Luuk Hoogerdijk
Houten
1:39:55
1:38:02
906
Frits Greeve
Apeldoorn
1:39:56
1:38:30
907
Martin Jansen
Apeldoorn
1:39:57
1:38:55
908
Erik Huisman
Apeldoorn
1:39:58
1:38:54
909
Ronald Swaen
Loopservice.nl
1:40:00
1:38:58
910
Gerard van Laarhoven
Apeldoorn
1:40:05
1:40:01
911
Ron de Haan
Zwolle
1:40:06
1:38:42
912
Harry Leeftink
Markelo
1:40:10
1:38:41
913
Richard van het Veld
Apeldoorn
1:40:10
1:39:22
914
Erik Ekkel
Nuenen
1:40:11
1:40:05
915
Mika Kamphuis
Enschede
1:40:11
1:39:05
916
Pim Schouten
Rijswijk Zh
1:40:12
1:39:11
917
Bert Versteeg
Apeldoorn
1:40:13
1:40:02
918
Jans Haandrikman
Haag Atletiek
1:40:14
1:39:02
919
Ton van Ommen
Loopservice.nl
1:40:14
1:38:59
920
Michiel van Haastert
Hasselt
1:40:16
1:39:45
921
Matthijs van Hasselt
Abcoude
1:40:16
1:39:45
922
André van der Beek
Zwolle
1:40:17
1:39:23
923
Willy Huidink
Twello
1:40:17
1:39:50
924
Stefan Hijna
Apeldoorn
1:40:18
1:39:17
925
Jan Abelen
AV Wijchen
1:40:20
1:39:33
926
Gerrit Durberg
Cialfo
1:40:25
1:39:57
927
Wil Bruikman
Diemen
1:40:26
1:38:34
928
Maarten Massink
Swifterbant
1:40:26
1:39:24
929
Jaap Wilbrink
Ede Gld
1:40:27
1:39:42
930
Herman Schroduer
Apeldoorn
1:40:29
1:40:08
931
Henk Sleurink
Gieten
1:40:29
1:38:55
932
Harrie Buitenhuis
Apeldoorn
1:40:29
1:40:21
933
Alwy Roelofs
Deventer
1:40:31
1:39:57
934
Piet van der Zee
Echt
1:40:34
1:39:05
935
Ineke Alers
De Sperwers
1:40:34
1:39:56
936
Harry Hilberdink
Zwolle
1:40:38
1:39:55
937
Ron van Ark
's-Gravenhage
1:40:40
1:38:56
938
Ruud Jansen
Apeldoorn
1:40:41
1:39:31
939
Bob Tempelman
Zutphen
1:40:43
1:40:32
940
Henk Brons
Hattem
1:40:43
1:39:26
941
K Kuyvenhoven
Breda
1:40:43
1:40:33
942
Wim Hartgers
Apeldoorn
1:40:44
1:39:11
943
Peter Willemse
Apeldoorn
1:40:44
1:39:21
944
Bernard Dekker
Vollenhove
1:40:45
1:40:23
945
Tae Gaasbeek
Delft
1:40:47
1:39:16
946
Hans Kempen
Apeldoorn
1:40:47
1:39:56
947
Maarten van Arendonk
Apeldoorn
1:40:47
1:40:27
948
Julian Ritsema
Apeldoorn
1:40:47
1:40:24
949
Ferry Franzen
Ugchelen
1:40:52
1:40:13
950
Pieter Waaijer
Loopservice.nl
1:40:53
1:39:40
951
Masselink Dick
Apeldoorn
1:40:58
1:39:19
952
Henry van der Kemp
Helmond
1:40:58
1:39:40
953
Beer de Sfeer
Apeldoorn
1:41:03
1:39:41
954
Michiel Olthuis
Apeldoorn
1:41:03
1:39:40
955
Anton van Empel
Apeldoorn
1:41:07
1:40:44
956
Kees Sep
Apeldoorn
1:41:08
1:39:29
957
Dick Walraven
Lisse
1:41:09
1:39:44
958
Ed van Niel
Zoetermeer
1:41:11
1:39:40
959
Berry de Wied
Veluwe
1:41:11
1:40:26
960
Ruud Werker
Nijmegen
1:41:11
1:39:13
961
Hans van den Waardenbu
Zeddam
1:41:12
1:40:57
962
Lennart Tol
Ugchelen
1:41:14
1:39:40
963
Andre de Boer
Zutphen
1:41:17
1:40:38
964
Friedhelm Boschulte
Borgholzhausen (GER)
1:41:23
1:41:14
965
Harry Wisselink
Apeldoorn
1:41:28
1:39:36
966
Paul Pouwels
Atos
1:41:31
1:40:54
967
Aalt Bakker
Ede Gld
1:41:34
1:39:54
968
Herman Hekkert
Luttenberg
1:41:34
1:40:07
969
René Molhoek
Zwolle
1:41:35
1:40:41
970
Bhugwansing
Tean 1 Ddd Sociale Z
1:41:42
1:40:37
971
Hans Hunck
Apeldoorn
1:41:43
1:41:31
972
Gerrit Wolffer
Enschede
1:41:46
1:40:44
973
Jan Martijn Jansen
Deventer
1:41:49
1:40:27
974
Bert-Jan Disberg
Apeldoorn
1:41:49
1:40:28
975
Nemi van der Reest
Loopservice.nl
1:41:49
1:41:39
976
Hans Boer
Passaat
1:41:51
1:40:40
977
Bernard van Dalen
Arnhem
1:41:58
1:40:18
978
Mark Visser
Veluwe
1:42:01
1:41:25
979
Ben Schrijver
Lemelerveld
1:42:02
1:41:44
980
Hans van der Keur
's-Gravenhage
1:42:02
1:40:06
981
Gerrit Schinkel
Ugchelen
1:42:04
1:41:26
982
Edwin Veldkamp
Nijverdal
1:42:05
1:40:12
983
John Dommerholt
Deventer
1:42:06
1:41:22
984
Henk Gobson
Apeldoorn
1:42:09
1:41:34
985
Bert Vissers
Utrecht
1:42:09
1:40:45
986
Michiel van den Berg
Altis
1:42:10
1:40:59
987
Cuperus
Centraal Beheer Achm
1:42:12
1:40:54
988
Rick Ligthart
Apeldoorn
1:42:13
1:41:12
989
Sake Thalen
Apeldoorn
1:42:14
1:41:52
990
Stephan Buitenhuis
Atletico '73
1:42:15
1:41:38
991
De Vries
Centraal Beheer Achm
1:42:15
1:40:49
992
Meeng Reffik
Tean 1 Ddd Sociale Z
1:42:16
1:41:11
993
Herman van Rooijen
Bronkhorst
1:42:16
1:41:39
994
Hans Verspuy
Apeldoorn
1:42:17
1:40:54
995
Gerard de Wit
Apeldoorn
1:42:18
1:40:32
996
Wicher Oort
Lochem
1:42:19
1:41:04
997
Johan van Unen
's-Gravenhage
1:42:20
1:40:40
998
Geertjan Bakkeren
Apeldoorn
1:42:20
1:40:06
999
Bert Jan van Unen
Loopgroep Visie
1:42:20
1:40:40
1000
Jan van Lohuizen
Apeldoorn
1:42:21
1:41:02
1001
Addo Kranendonk
Nijmegen
1:42:21
1:41:32
1002
Verburgt
ArboNed
1:42:21
1:40:21
1003
Adriaan de Boer
Apeldoorn
1:42:22
1:41:40
1004
Erik van Tuin
Delft
1:42:23
1:40:56
1005
Wim Dekker
Zwolle
1:42:26
1:41:06
1006
Hafkamp
Centraal Beheer Achm
1:42:30
1:40:54
1007
R Kok
Utrecht
1:42:31
1:41:45
1008
Cees Landman
Elst Gld
1:42:31
1:41:45
1009
Arjan van Heusden
Apeldoorn
1:42:31
1:40:57
1010
Wim van der Meij
Hanzesport
1:42:33
1:41:37
1011
Maarten Meinster
avVN
1:42:33
1:41:44
1012
Gert Pasman
Apeldoorn
1:42:37
1:41:22
1013
Pieter T Dijkstra
Lelystad
1:42:40
1:41:25
1014
Bram Pruim
De Sperwers
1:42:43
1:41:16
1015
Simon Karlas
Zaandam
1:42:47
1:41:17
1016
Heimen van Andel
Vaassen
1:42:48
1:42:41
1017
Gert Wilbrink
Apeldoorn
1:42:49
1:41:48
1018
Hermanus Jansen
Apeldoorn
1:42:50
1:41:30
1019
Hans Kolkman
Almen
1:42:50
1:41:25
1020
Chris Boven
Ugchelen
1:42:51
1:42:10
1021
Arjan de Groot
Alphen aan den Rijn
1:42:55
1:41:51
1022
Tjits de Jong
Koekange
1:42:57
1:41:01
1023
Hans Kevlaerds
1:42:59
1:41:17
1024
Peter Pietersen
Eibergen
1:43:00
1:40:52
1025
Jacko Smeier
Apeldoorn
1:43:02
1:42:52
1026
Wim Logtenberg
Wijhe
1:43:02
1:41:17
1027
Wilco Wolthuis
Apeldoorn
1:43:03
1:42:51
1028
Joop Leeuwerik
Apeldoorn
1:43:06
1:41:55
1029
Wouter Smid
De Sperwers
1:43:09
1:41:44
1030
Kars Wolters
De Sperwers
1:43:09
1:41:43
1031
J Vesseur
Woerden
1:43:11
1:41:49
1032
Adri van Vliet
Gent (BEL)
1:43:12
1:42:39
1033
Sebastiaan Peelen
Apeldoorn
1:43:17
1:42:28
1034
Albèr Giezen
Hanzesport
1:43:17
1:41:18
1035
Alfred van Geijn
Apeldoorn
1:43:18
1:42:18
1036
Johan de Boer
Zwolle
1:43:20
1:42:42
1037
Ron Raterman
Zwolle
1:43:21
1:41:28
1038
Paul Pascha
Hylas
1:43:23
1:42:27
1039
Demiray Bekir
Apeldoorn
1:43:23
1:42:51
1040
Jurjen Kampen
Broekland Ov
1:43:25
1:42:50
1041
Erik Bijsterbosch
Apeldoorn
1:43:26
1:43:00
1042
Marco van Esch
Amsterdam
1:43:27
1:42:41
1043
Harrie Stempher
avVN
1:43:29
1:43:01
1044
Mark Terlouw
Apeldoorn
1:43:31
1:42:43
1045
Tom Wiering
Apeldoorn
1:43:32
1:43:24
1046
Ger Ettes
avVN
1:43:34
1:43:17
1047
Harry Klumper
Athlos
1:43:34
1:42:45
1048
Edwin Vaartjes
Apeldoorn
1:43:34
1:42:23
1049
Reinder Bos
Athlos
1:43:35
1:42:47
1050
Richard Simonis
Alphen aan den Rijn
1:43:38
1:42:15
1051
Roy van den Broeke
Cialfo
1:43:38
1:43:12
1052
Hans van der Vecht
Apeldoorn
1:43:39
1:43:35
1053
Tim Foppele
Earnewald
1:43:39
1:42:43
1054
Nico Voormolen
Leusden
1:43:40
1:42:54
1055
Marcel Groot
Apeldoorn
1:43:41
1:43:26
1056
Diederick Dekker
Apeldoorn
1:43:41
1:42:23
1057
Ellard Schutte
AV '34
1:43:44
1:43:24
1058
Ronald van den Dikkenb
Apeldoorn
1:43:45
1:42:44
1059
Bertie Barendsen
Hanzesport
1:43:46
1:41:53
1060
Dave Adriaansen
Zaandam
1:43:47
1:43:22
1061
Henk Veneman
Apeldoorn
1:43:47
1:42:25
1062
Hans vav Veen
Apeldoorn
1:43:48
1:43:16
1063
Paul Maas
Twello
1:43:52
1:43:26
1064
Tim Pefinga
Emmeloord
1:43:53
1:42:03
1065
Paul Maas
Eerbeek
1:43:54
1:43:50
1066
Wim Kaemingk
Ermelo
1:43:54
1:42:52
1067
Ben Carsten
Rotterdam
1:43:56
1:43:18
1068
Frans Scholte
Apeldoorn
1:43:57
1:42:39
1069
Jan Matser
Emmeloord
1:43:58
1:42:03
1070
Willem van Camp
Apeldoorn
1:43:59
1:43:31
1071
Rob Devilee
RRZ
1:44:02
1:43:50
1072
Gilbert Juliaans
Arnhem
1:44:03
1:43:01
1073
Rick Rijsenburg
Arnhem
1:44:04
1:43:02
1074
Erik Sonneveld
Brummen
1:44:04
1:44:00
1075
Loet Janssen
Apeldoorn
1:44:06
1:43:02
1076
Bert Pennink
Beekbergen
1:44:07
1:42:43
1077
Ap Koldenhof
Veluwe
1:44:12
1:42:20
1078
Fortgens Hans
Apeldoorn
1:44:13
1:43:29
1079
Arno van Westerhuis
Doesburg
1:44:14
1:42:31
1080
Willem Kosmeijer
Linschoten
1:44:16
1:43:18
1081
Meyer Harry
Apeldoorn
1:44:17
1:43:49
1082
Jeroen Heyman
Grou
1:44:17
1:43:27
1083
Bert Horstman
Twello
1:44:18
1:43:52
1084
Gerard IJsseldijk
Wenum Wiesel
1:44:18
1:43:38
1085
Ronald Wissink
AV Holten
1:44:18
1:42:23
1086
Harry Stens
Apeldoorn
1:44:18
1:43:36
1087
Jack Ribbink
Epe
1:44:21
1:42:50
1088
Wijnand Pascha
Capelle aan den IJss
1:44:25
1:40:20
1089
Ruud Bom
Leidschendam
1:44:25
1:43:06
1090
Ruby Klip
Amsterdam
1:44:30
1:43:38
1091
Martin Kampman
Holten
1:44:32
1:42:37
1092
Theo Woudstra
Heerenveen
1:44:32
1:42:54
1093
Hofman H J M
Apeldoorn
1:44:33
1:43:53
1094
Frans Guldenaar
Zutphen
1:44:34
1:43:19
1095
Michel Seinen
Huizen
1:44:35
1:43:28
1096
Arno IJzerman
Amersfoort
1:44:36
1:44:23
1097
Gertjan Cloosterman
Arnhem
1:44:38
1:43:06
1098
Martin Gengler
Ciko '66
1:44:38
1:43:06
1099
David Heyer
Amsterdam
1:44:40
1:43:47
1100
Rogier Lugtigheid
Amsterdam
1:44:41
1:43:57
1101
Ben Berenschot
Veluwe
1:44:42
1:42:56
1102
Jan-Nanning de Kroon
Apeldoorn
1:44:42
1:43:02
1103
G Grobbee
Apeldoorn
1:44:43
1:43:12
1104
Cees van Beek
Vleuten
1:44:43
1:43:16
1105
Arie van Tilburg
Luttelgeest
1:44:43
1:43:17
1106
H Kerkhof
Almere
1:44:47
1:43:05
1107
Ton Tonino
Veluwe
1:44:48
1:42:48
1108
Wim Brekveld
Twello
1:44:49
1:44:18
1109
Ben Buiting
Hanzesport
1:44:50
1:44:11
1110
Marcel de Jong
Apeldoorn
1:44:51
1:43:33
1111
Thomas van der Spaan
Vaassen
1:44:54
1:44:30
1112
Ittersum Ab V
AV '34
1:44:56
1:43:47
1113
Hans Beumer
Lelystad
1:44:56
1:43:35
1114
Pedro Montoya
1:44:58
1:43:15
1115
Jan Jacobsen
Apeldoorn
1:44:59
1:43:39
1116
Hendrik-Jan Krol
PEC 1910
1:45:02
1:44:11
1117
Leo Verhoeff
Apeldoorn
1:45:02
1:44:45
1118
Ed te Slaa
Ruinerwold
1:45:05
1:43:42
1119
Van Thiel
Centraal Beheer Achm
1:45:06
1:44:24
1120
Wolter Lier
Zwolle
1:45:07
1:44:24
1121
Bas Dekker
Zwolle
1:45:08
1:43:48
1122
Frans Jirka
Apeldoorn
1:45:08
1:43:54
1123
Henry Huttinga
Ugchelen
1:45:10
1:44:28
1124
Leo Visscher
PEC 1910
1:45:11
1:43:49
1125
Peter Langejan
Groningen
1:45:11
1:43:30
1126
Jan Sijbring
Apeldoorn
1:45:15
1:44:48
1127
Gerrit Roessink
Zelhem
1:45:16
1:44:51
1128
Joram Oosting
Amsterdam Zuidoost
1:45:19
1:43:44
1129
Bert Kralendonk
Apeldoorn
1:45:21
1:44:11
1130
Henk Bonthuis
Apeldoorn
1:45:22
1:43:32
1131
Edwin Mooi
Badhoevedorp
1:45:24
1:44:42
1132
Niek Jansen
AV '34
1:45:28
1:44:00
1133
Wilco Wortelboer
Arnhem
1:45:28
1:44:00
1134
Joeri Truyen
Wijnegem (BEL)
1:45:29
1:43:42
1135
Ruben van der Weijden
Amersfoort
1:45:30
1:45:02
1136
Tom Workes
Deventer
1:45:30
1:42:24
1137
Tom van Zijl
Apeldoorn
1:45:34
1:44:28
1138
Martijn Vonk
Bussum
1:45:35
1:44:35
1139
August Baks
Amsterdam
1:45:38
1:44:00
1140
Kees Schutte
Apeldoorn
1:45:41
1:45:20
1141
Kapaan R P
Apeldoorn
1:45:43
1:44:24
1142
Monny Krant
Hilversum
1:45:44
1:45:25
1143
Ros van Hunestijn
Apeldoorn
1:45:54
1:44:32
1144
Wiebe de Vries
Hanzesport
1:45:55
1:44:00
1145
Wim Veldhuis
Apeldoorn
1:46:00
1:45:48
1146
Jan Nooteboom
Apeldoorn
1:46:06
1:45:14
1147
Kris Van Berendonck
Halle (Kempen) (BEL)
1:46:07
1:44:20
1148
Frans de Heus
AVV
1:46:13
1:44:53
1149
Febo Perdok
AV '55
1:46:16
1:45:35
1150
Gerard Hurenkamp
Apeldoorn
1:46:18
1:46:06
1151
Marcel Grootveld
Amstelveen
1:46:19
1:44:45
1152
Eric Vegter
Amstelveen
1:46:19
1:44:45
1153
Peter-jan de Wilde
Apeldoorn
1:46:21
1:44:52
1154
Gerrit van der Veen
Harderwijk
1:46:26
1:44:40
1155
Maissan
ArboNed
1:46:30
1:45:20
1156
Nico Warmendam
Lisse
1:46:32
1:44:44
1157
Hans Adriaanse
Lisse
1:46:33
1:44:45
1158
Ron van den Dolder
Apeldoorn
1:46:33
1:44:55
1159
Wim Burghout
Apeldoorn
1:46:34
1:44:42
1160
Freddy Berends
Apeldoorn
1:46:34
1:46:15
1161
Roel Pijl
Zutphen
1:46:36
1:45:37
1162
Maarten Pronk
Apeldoorn
1:46:37
1:45:08
1163
Dirk Jacob Groendijk
Deventer
1:46:43
1:46:00
1164
Dennis Herms
Apeldoorn
1:46:46
1:44:50
1165
Jan Voormeeren
Apeldoorn
1:46:47
1:45:46
1166
Roelof harm Nijmeijer
Ermelo
1:46:53
1:46:23
1167
Wim Schuurman
PEC 1910
1:46:53
1:45:35
1168
Marcel Stoel
PEC 1910
1:46:53
1:45:36
1169
Gertjan Bom
Zutphen
1:46:53
1:45:33
1170
Fred Wijtvliet
Veluwe
1:46:56
1:45:10
1171
Tom Zalmstra
Stroe
1:46:57
1:46:12
1172
Paul Hase
Apeldoorn
1:46:57
1:45:44
1173
Hans Jongenelen
Haastrecht
1:46:58
1:41:07
1174
Louis Hensen
Apeldoorn
1:46:58
1:45:55
1175
Jan Kok
PEC 1910
1:46:59
1:45:40
1176
Gert Mulder
Uddel
1:46:59
1:45:35
1177
Jebbe Westerbeek
Start '78
1:46:59
1:46:56
1178
Broeder Jan
Apeldoorn
1:47:01
1:46:02
1179
Bas vd Goor
Apeldoorn
1:47:04
1:47:04
1180
Sytse van der Meer
Apeldoorn
1:47:08
1:46:32
1181
Adri Beeuwkes
Apeldoorn
1:47:11
1:46:23
1182
Rob Kooiker
Lelystad
1:47:11
1:45:38
1183
Michiel van Daalen
Apeldoorn
1:47:12
1:45:38
1184
Peter Geurtsen
Spirit Lelystad
1:47:12
1:45:39
1185
A Frieling
Ludenzleid (GER)
1:47:12
1:45:39
1186
Arie Otten
Cialfo
1:47:12
1:46:40
1187
Lambert Jongetjes
Uddel
1:47:13
1:45:36
1188
Dick van Kleef
Loopservice.nl
1:47:14
1:46:07
1189
René van Houwelingen
Suomi
1:47:19
1:46:53
1190
Ronald Reitsma
Apeldoorn
1:47:20
1:46:51
1191
Wil Bloemberg
Spijkenisse
1:47:21
1:46:33
1192
Joost Berends
Daventria
1:47:26
1:46:40
1193
Martrn van Oorspronk
Beemte Broekland
1:47:29
1:45:49
1194
John de Vries
BAV
1:47:33
1:46:24
1195
Aad de Roos
Zwolle
1:47:37
1:47:25
1196
Hans Toll
Oeffelt
1:47:41
1:47:18
1197
Mark van Holst
Rotterdam
1:47:41
1:46:41
1198
Olaf Peters
Apeldoorn
1:47:42
1:47:25
1199
Wijnand Bok
Emmeloord
1:47:42
1:46:16
1200
Bob Holtkamp
Apeldoorn
1:47:42
1:47:25
1201
Richard Zunnebeld
Zwolle
1:47:42
1:46:48
1202
Jaap Yedema
Apeldoorn
1:47:44
1:46:15
1203
Peter Bosch
AVV
1:47:46
1:46:45
1204
Paul Welker
Apeldoorn
1:47:47
1:47:14
1205
Wim Schoenmaker
Cialfo
1:47:50
1:47:25
1206
Cramer Thomas
Maarn
1:47:57
1:47:23
1207
Gaston Merckelbagh
GAC Hilversum
1:48:01
1:46:47
1208
Jan Willem Brouwer
Apeldoorn
1:48:03
1:46:16
1209
Rene Hermkens
Lieren
1:48:03
1:47:26
1210
Harry Bonhof
Diepenveen
1:48:06
1:47:14
1211
Van Holland
Hollander techniek
1:48:08
1:47:33
1212
Eelke Cramer
Maarn
1:48:10
1:47:37
1213
Roel Admiraal
Harderwijk
1:48:10
1:46:53
1214
Jansen Henk
Apeldoorn
1:48:11
1:46:50
1215
Kramps Michael
Veenendaal
1:48:13
1:47:01
1216
Feringa Wytze
Maarn
1:48:14
1:47:38
1217
Hans Schepers
ASV
1:48:19
1:46:59
1218
Gerard Tuin
Amsterdam Zuidoost
1:48:21
1:47:41
1219
Lokman Hakim
Soest
1:48:23
1:47:12
1220
Roel de Boer
Apeldoorn
1:48:23
1:47:03
1221
Peter Korzelius
Huizen
1:48:25
1:48:25
1222
Gerard Brouwer
Weert
1:48:27
1:47:36
1223
Pieter Klaver
Nuis
1:48:27
1:47:30
1224
Peter Yedema
Apeldoorn
1:48:28
1:47:19
1225
Fred Voordouw
Culemborg
1:48:32
1:47:12
1226
Vincent Bussink
Apeldoorn
1:48:34
1:47:25
1227
Mischa de Munck
Rotterdam
1:48:36
1:46:56
1228
Arjan Vroege
Apeldoorn
1:48:37
1:48:23
1229
Jan van Riel
De Gemzen
1:48:38
1:48:22
1230
Hofman A
Apeldoorn
1:48:39
1:47:59
1231
Joost van Blokland
Zutphen
1:48:40
1:47:23
1232
Theo Polman
Warnsveld
1:48:40
1:47:23
1233
Hugo Hartmann
De Sperwers
1:48:43
1:47:17
1234
Claudi van Doorn
ImproveRoadRunners
1:48:53
1:47:03
1235
Rob de Geest
Deventer
1:48:53
1:47:44
1236
Frans Elizen
Twello
1:49:00
1:48:38
1237
Bruijn Bert Vd
Veluwe
1:49:08
1:47:21
1238
Wim van Berk
1:49:10
1:47:27
1239
Johan Saalmink
Hanzesport
1:49:10
1:48:55
1240
Jos Beekman
Apeldoorn
1:49:11
1:48:57
1241
Herman van Abeelen
De Spartaan
1:49:15
1:47:51
1242
Stein van Ittersum
Meppel
1:49:16
1:48:08
1243
Marc van den Broek
Beekbergen
1:49:17
1:48:42
1244
Ruben Boes
Apeldoorn
1:49:18
1:47:33
1245
Tom Jones
Manchester CT (USA)
1:49:18
1:47:43
1246
Geuzebroek Pim
Apeldoorn
1:49:18
1:49:14
1247
Cor Westerhoff
Apeldoorn
1:49:26
1:48:22
1248
Henk Kummeling
Pannerden
1:49:26
1:48:17
1249
Henry Pouwels
De Wijk
1:49:27
1:47:31
1250
Terry Heemskerk
Leiden Road Runners
1:49:27
1:49:05
1251
Just Bennis
Randwijk
1:49:36
1:48:06
1252
Derk Bril
Zutphen
1:49:39
1:47:39
1253
Henk Komduur
Eindhoven
1:49:39
1:48:24
1254
Karl Kukken
Oss
1:49:39
1:47:35
1255
Harteveld Maarten
Argo
1:49:40
1:48:41
1256
Casper Bebelaar
Epe
1:49:42
1:47:54
1257
Robin de Witt
Nederhorst den Berg
1:49:43
1:48:07
1258
Willem van der Brug
Best
1:49:48
1:48:06
1259
Klapdoor
Centraal Beheer Achm
1:49:50
1:48:43
1260
Leonard de Geus
Oosterbeek
1:49:50
1:48:13
1261
Wouter van Poppel
Monnickendam
1:49:52
1:49:03
1262
Mebius
Centraal Beheer Achm
1:49:54
1:48:26
1263
André van Penderen
Loopservice.nl
1:49:56
1:49:27
1264
Rolf Gottenstroter
Borgholzhausen (GER)
1:49:56
1:49:26
1265
Franklin Staupe
Zeist
1:49:56
1:48:59
1266
Patrick van Wingerden
Schiedam
1:50:00
1:44:08
1267
Fernand Izeboud
Loopservice.nl
1:50:03
1:48:25
1268
Dries Vis
Nunspeet
1:50:03
1:48:47
1269
Hein Kleinleugenmors
Apeldoorn
1:50:05
1:48:34
1270
Marten Zeckendorf
Rijswijk Zh
1:50:05
1:48:06
1271
Arie Uiterdijk
Waterweg
1:50:06
1:49:06
1272
Bennie Kok
PEC 1910
1:50:07
1:49:28
1273
Jurrie Teeuwen
De Gemzen
1:50:10
1:49:38
1274
Winand Dekker
Apeldoorn
1:50:11
1:49:45
1275
Gert Tuinier
Apeldoorn
1:50:11
1:49:45
1276
Hessel Robbers
Apeldoorn
1:50:11
1:49:27
1277
Massimo Schutte
Bussum
1:50:13
1:48:31
1278
Piet Noordenbos
Terschelling Hoorn
1:50:14
1:50:02
1279
Bart Hoeve
Zeewolde
1:50:15
1:48:39
1280
Chris Willems
Apeldoorn
1:50:31
1:50:28
1281
Van Lieshout
Apeldoorn
1:50:31
1:49:50
1282
Erik van de Vrugt
Venray
1:50:35
1:49:02
1283
Peter Mathijssen
Apeldoorn
1:50:35
1:49:17
1284
Rutger Jan Van der Gaa
Arnhem
1:50:43
1:49:25
1285
Francesco Wessels
Zeddam
1:50:47
1:46:49
1286
Roel Schellingerhout
Spijkenisse
1:50:50
1:50:41
1287
Ko Stoker
Goor
1:50:55
1:50:24
1288
Manuel Hernandez
Hilversum
1:50:55
1:48:58
1289
Berend van Gelder
Staphorst
1:51:00
1:50:37
1290
Ronald van Engelen
Loopgroep Visie
1:51:00
1:50:31
1291
Auke Wijngaard
Apeldoorn
1:51:02
1:49:24
1292
Hans Mensert
Loopservice.nl
1:51:03
1:49:32
1293
Joop Holtman
Ugchelen
1:51:04
1:49:55
1294
Diederik Dippel
Utrecht
1:51:05
1:49:30
1295
Roel ter Weele
Hanzesport
1:51:05
1:49:12
1296
Rob van Campen
Hanzesport
1:51:05
1:49:06
1297
Hans Wichers Schreur
Apeldoorn
1:51:08
1:50:23
1298
Johan Kools
Leiderdorp
1:51:14
1:50:05
1299
Rob Schutte
Leiderdorp
1:51:14
1:50:06
1300
Joop van der Hoeven
Zoeterwoude
1:51:16
1:50:07
1301
Rob Crama
avVN
1:51:17
1:50:09
1302
Henk van Driel
Leiden Atletiek
1:51:17
1:50:09
1303
Creutzberg
Hollander techniek
1:51:18
1:50:46
1304
Don Oppedijk
GAC Hilversum
1:51:20
1:49:28
1305
Jan Tillema
Wapse
1:51:27
1:49:56
1306
Martijn Lugten
Soest
1:51:28
1:50:42
1307
Arnold Schellens
Amsterdam
1:51:31
1:49:58
1308
Jannes Oosting
Ugchelen
1:51:31
1:50:01
1309
Henk van Woudenberg
Apeldoorn
1:51:32
1:49:34
1310
Mike Wientjes
apeldoorn
1:51:37
1:51:02
1311
Henk van Zomeren
Eerbeek
1:51:48
1:51:09
1312
Michel Beeuwkes
Apeldoorn
1:51:51
1:50:02
1313
Martijn Kaal
Diemen
1:51:55
1:51:15
1314
Henk ten Hage
Apeldoorn
1:51:57
1:51:11
1315
Frank van Zwieten
Wijchen
1:51:58
1:50:58
1316
Marco Diderik
Apeldoorn
1:51:59
1:50:03
1317
Jos Ruiter
Haag Atletiek
1:52:02
1:50:52
1318
Frank de Haas
Loopservice.nl
1:52:03
1:50:48
1319
Reijn Exalto
Apeldoorn
1:52:04
1:51:34
1320
Gijs Jansen
Ede Gld
1:52:07
1:50:09
1321
Aard Weijers
Zeewolde
1:52:10
1:51:15
1322
Theo van der Schoot
AV '34
1:52:11
1:50:26
1323
Leon vd Kar
Molenhoek Lb
1:52:17
1:50:40
1324
De Groot
Centraal Beheer Achm
1:52:18
1:51:00
1325
Willem Dikkers
Heerhugowaard
1:52:19
1:52:14
1326
Richard Hachmang
Deventer
1:52:20
1:51:00
1327
Eddy de Wlde
Deventer
1:52:20
1:51:01
1328
Jan van Geresteyn
Loopservice.nl
1:52:21
1:51:26
1329
Norbert Groenewegen
Leiden Atletiek
1:52:21
1:51:53
1330
Glenn Krijthe
Westerbork
1:52:21
1:50:36
1331
Jan Adel Wolf
Deventer
1:52:22
1:50:34
1332
Wim Koolwijk
Apeldoorn
1:52:34
1:50:56
1333
Bonnie Kolkman
Harmelen
1:52:37
1:51:40
1334
Simon Lagendijk
De Spartaan
1:52:41
1:51:55
1335
Robin Peters
Apeldoorn
1:52:41
1:52:30
1336
Fred Koppenjan
Ede Gld
1:52:45
1:50:53
1337
Patrick Dekker
Bennekom
1:52:45
1:50:53
1338
Ger-Jan Wassink
Argo
1:52:47
1:51:45
1339
Hans Sielias
Apeldoorn
1:53:00
1:51:48
1340
Van Weerdenburg
Centraal Beheer Achm
1:53:04
1:52:05
1341
Jan Willem van Willege
Apeldoorn
1:53:06
1:51:48
1342
Arie Hertgers
Apeldoorn
1:53:11
1:51:18
1343
Frank Stolk
Hoofddorp
1:53:14
1:53:12
1344
Jan de Graaf
Apeldoorn
1:53:15
1:52:29
1345
Edwin Herber
Loopgroep Athletic P
1:53:15
1:51:46
1346
Jacques Verdaas
Loopgroep Athletic P
1:53:15
1:51:46
1347
Maarten Verhoeven
Apeldoorn
1:53:28
1:51:54
1348
Van Weijen
Centraal Beheer Achm
1:53:32
1:52:06
1349
Wietse Bruinsma
Bennekom
1:53:33
1:52:03
1350
Arjan Speelman
Apeldoorn
1:53:33
1:51:55
1351
Martin Schotman
Apeldoorn
1:53:37
1:52:40
1352
Gaston Hébuterne
BAV
1:53:40
1:52:08
1353
Hermans Voortman
Almelo
1:53:41
1:52:09
1354
Jan Hubers
Apeldoorn
1:53:41
1:51:50
1355
Theo Bierman
Apeldoorn
1:53:42
1:52:03
1356
Henk de Wt
Apeldoorn
1:53:45
1:53:12
1357
Johan Spies
Apeldoorn
1:53:45
1:52:02
1358
Marcel van Helvert
Amsterdam
1:53:46
1:53:41
1359
Paul Nijhoff
Venlo
1:53:47
1:52:13
1360
Klaas Gankema
Apeldoorn
1:53:47
1:52:38
1361
Roel Arends
Harderwijk
1:54:00
1:52:45
1362
Jacco Ursinus
Veenendaal
1:54:09
1:52:26
1363
Eddy van Bruggen
Baarn
1:54:11
1:53:05
1364
Rens van der Neut
Cialfo
1:54:19
1:53:53
1365
Alexander Hulleman
Apeldoorn
1:54:27
1:53:14
1366
Ger van den Oosten
Apeldoorn
1:54:27
1:53:26
1367
Reg Neijndorff
Apeldoorn
1:54:37
1:53:04
1368
Van Outvorst
ArboNed
1:54:43
1:53:46
1369
Berrie Verhoef
Zwolle
1:54:45
1:53:08
1370
Henk van Paasschen
Beekbergen
1:54:53
1:53:12
1371
Bart Jansen
Apeldoorn
1:54:57
1:53:36
1372
Bart van Meer
Velp Gld
1:54:58
1:53:29
1373
Frans Lomans
Arnhem
1:54:59
1:53:29
1374
Òverkemping
Haaksbergen
1:55:00
1:53:53
1375
Erik Reinders
Breda
1:55:01
1:53:15
1376
Charles de Vries
Holten
1:55:01
1:53:15
1377
Paul van Vliet
AV '34
1:55:03
1:54:11
1378
Martin Hardiek
Loopgroep Aart Stigt
1:55:10
1:54:20
1379
Jim Vesters
Elst Gld
1:55:14
1:53:18
1380
Van der Weerd
Centraal Beheer Achm
1:55:20
1:53:51
1381
Hans Rijnout
Apeldoorn
1:55:24
1:53:45
1382
Aalco van den Brink
Apeldoorn
1:55:25
1:54:56
1383
Menno Bosma
Almere
1:55:31
1:54:17
1384
Otti Damarjanan
Zwolle
1:55:33
1:54:12
1385
Dick Nieuwenhuis
Beekbergen
1:55:38
1:54:46
1386
Fredi Blom
Apeldoorn
1:55:41
1:54:24
1387
Richard de Vries
Loopservice.nl
1:55:41
1:54:49
1388
Freek Nieuwenhuis
Apeldoorn
1:55:55
1:54:38
1389
Berry Jansen
Dieren
1:55:59
1:54:54
1390
Henk de Valk
Haag Atletiek
1:56:11
1:54:22
1391
Jonker
ArboNed
1:56:12
1:55:14
1392
T Raayman
Apeldoorn
1:56:22
1:55:33
1393
Gerard Harleman
Deventer
1:56:27
1:55:18
1394
Hans Smit
Spijkenisse
1:56:30
1:56:00
1395
Karl Rigter
Amersfoort
1:56:31
1:54:41
1396
Wilbert Besseling
AVV
1:56:31
1:56:02
1397
Harry Noltee
Haag Atletiek
1:56:37
1:54:48
1398
Aravena Oviedo Bruno
Tean 1 Ddd Sociale Z
1:56:45
1:55:40
1399
Jos Verbeek
Grave
1:57:04
1:55:47
1400
Henri de Leeuw
De Sperwers
1:57:07
1:56:31
1401
Willem Huiting
Enschede
1:57:15
1:56:21
1402
Gerard Mulder
Haag Atletiek
1:57:35
1:55:46
1403
Ronald Kenninck
Vught
1:57:39
1:57:30
1404
Anrdre Hofman
Uddel
1:57:47
1:56:09
1405
Dennis van Dijk
Vlaardingen
1:57:48
1:57:18
1406
Bert Vierhout
Apeldoorn
1:57:48
1:56:08
1407
Gerard Kooistra
Twello
1:57:53
1:57:29
1408
Kai-in Kooistra
Twello
1:57:53
1:57:29
1409
Herald van Zuiden
Epe
1:57:55
1:57:20
1410
Martin Zeegers
Hanzesport
1:58:08
1:58:08
1411
Willem Teerink
Apeldoorn
1:58:31
1:58:25
1412
Pieter Koelink
Apeldoorn
1:58:31
1:57:30
1413
Freek Jacobsz
Apeldoorn
1:58:37
1:56:53
1414
Ad Vermeulen
Hellas
1:58:48
1:58:32
1415
Bas de Roos
Veluwe
1:59:01
1:58:20
1416
Hugo Hakvoort
Amsterdam
1:59:10
1:57:36
1417
Denis Meis
Veluwe
1:59:21
1:58:22
1418
Jacob Drinkwaard
Loopservice.nl
1:59:39
1:59:10
1419
Rik van Duifhuizen
Rotterdam
1:59:39
1:58:35
1420
Ron van Lochem
Gelre
1:59:45
1:58:15
1421
Henk Janssen
apeldoorn
2:00:28
1:59:55
1422
Halverstad
Centraal Beheer Achm
2:00:34
1:58:51
1423
Adse de Kock
Apeldoorn
2:00:37
2:00:25
1424
Peter Kok
Apeldoorn
2:00:52
2:00:37
1425
Marc Meeder
Hoogland
2:01:11
2:00:11
1426
Bart Lodder
Athlos
2:01:14
1:59:52
1427
Jacques Rietdijk
Antilope
2:01:19
2:00:24
1428
Felix Guljé
Apeldoorn
2:01:58
2:00:22
1429
Orlando Bos
Apeldoorn
2:02:00
2:00:59
1430
Gerhard Borkent
Deventer
2:02:24
2:01:02
1431
Toon van Hemert
Apeldoorn
2:02:56
2:02:03
1432
Wim Vergeer
AV '34
2:02:56
2:02:00
1433
Jaap de Beer
Zutphen
2:03:11
2:01:50
1434
Daniel Butler
Maarssen
2:03:21
2:01:48
1435
Schut
Apeldoorn
2:03:22
2:03:04
1436
Jan willem van de Sche
Apeldoorn
2:03:30
2:02:43
1437
Harm bruins Slot
Apeldoorn
2:03:58
2:02:45
1438
Niek Aarsman
Zwanenburg
2:04:11
2:03:14
1439
Van Holland
Hollander techniek
2:04:12
2:03:37
1440
Roy Verweij
Apeldoorn
2:04:15
2:03:37
1441
Gerrit Marks
Elsendorf (GER)
2:04:25
2:03:12
1442
Mulderij
Apeldoorn
2:04:58
2:04:00
1443
Aran van de Vosse
Apeldoorn
2:05:02
2:03:24
1444
Clemens Olthof
Deventer
2:05:32
2:04:18
1445
Eduard Bakker
Apeldoorn
2:06:18
2:05:11
1446
Jan de Vries
Zuidwolde Dr
2:06:20
2:05:17
1447
Herman Bertelink
Apeldoorn
2:06:34
2:05:29
1448
Ronald Visser
Apeldoorn
2:06:38
2:05:01
1449
Jan de Kleijn
Druten
2:08:52
2:07:38
1450
Wim Nelemans
AV '34
2:09:44
2:09:38
1451
Dion van Velthoven
Heiloo
2:10:04
2:09:46
1452
Michiel Luykx
Apeldoorn
2:10:33
2:09:03
1453
Kleinleugenmors
Apeldoorn
2:10:59
2:09:49
1454
Maarten Kleijn
Haag Atletiek
2:11:00
2:09:50
1455
Bart Omlo
Ede Gld
2:12:05
2:10:12
1456
Tony Meijer
Hoofddorp
2:12:45
2:12:42
1457
Bert Heerdink
Apeldoorn
2:13:44
2:12:04
1458
Eric Wijnbergen
Apeldoorn
2:16:20
2:14:47
1459
Bennie de Hoop
Apeldoorn
2:21:44
2:19:51
1460
Matheis Matualatupauw
Apeldoorn
2:26:19
2:24:39
1461
De Haan
Centraal Beheer Achm
2:27:12
2:25:42
1462
Jan Vuijk
Heerde
2:39:05
2:38:58
1463
Gert Rens
Meerhout (BEL)
2:45:26
2:15:10
VMINI, MINIMARATHON
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Pfeiffer Ilona
Borgholzhausen (GER)
1:08:39
1:08:39
2
Schuppen Anne Van
Cialfo
1:12:06
1:12:05
3
Bianca van Marle
LAAC Twente
1:12:08
1:12:06
4
Irma Heeren
Harderwijk
1:13:29
1:13:28
5
Norgiliene Gyte
Litouwen
1:17:23
1:17:22
6
Engelen Luci Van
Rotterdam Atletiek
1:17:55
1:17:53
7
Schutte Saskia
Cialfo
1:18:40
1:18:39
8
Marleen Westhoff
Haag Atletiek
1:18:54
1:18:35
9
Annette Voets
Veluwe
1:19:00
1:18:59
10
Fleur Runeman
Olympus '70
1:20:10
1:19:59
11
Jazlin Ruinemans
Start '78
1:21:03
1:20:49
12
Dorp Carina V
Nieuwegein
1:21:49
1:21:48
13
Cora Kloosterziel
PEC 1910
1:21:57
1:21:53
14
Maartje v Reedt Dortla
PEC 1910
1:22:17
1:22:10
15
Hetty Vermeulen
Zwolle
1:23:53
1:23:00
16
D Fairley
Molenhoek Lb
1:23:57
1:23:52
17
Adele Smits
LAAC Twente
1:24:00
1:23:41
18
Marije Dippel
Apeldoorn
1:24:32
1:24:29
19
Sonja Vesseur
AV '34
1:25:11
1:25:04
20
Jantiene Hannessen
Zeist
1:25:47
1:25:28
21
Grada Boschker
Apeldoorn
1:26:02
1:25:53
22
Els Moorman
Argo
1:26:55
1:26:52
23
Verony Dusink
PEC 1910
1:27:28
1:26:06
24
Wendy Groener
Deventer
1:27:28
1:27:22
25
Brigitte Heusschen
Pijnenburg
1:27:32
1:27:20
26
Nicole Beernink
Iphitos
1:27:33
1:27:15
27
Maartje van der Wall
Malden
1:27:55
1:27:08
28
Ingrid Wolbrink
Daventria
1:28:12
1:28:07
29
Annemieke Leijendekker
Apeldoorn
1:28:15
1:28:06
30
Chantal van der Geest
Apeldoorn
1:28:22
1:27:08
31
Ellen van der Velden
Haag Atletiek
1:28:25
1:28:02
32
Maaike van Reenen
Veenendaal
1:28:41
1:27:27
33
Ellen van Dijk-v d Meu
Loopgroep Aart Stigt
1:28:50
1:28:24
34
Alienka Brandsma
Apeldoorn
1:29:13
1:29:03
35
Maaike Raaijmakers
's-Hertogenbosch
1:29:23
1:29:01
36
Martina Kolsch
Borgholzhausen (GER)
1:29:24
1:29:13
37
Liesbeth Brinkman
Hanzesport
1:29:29
1:28:50
38
Gerrie den Oude
Pijnenburg
1:29:33
1:29:32
39
Sandra Jansen
Zwolle
1:29:36
1:27:49
40
Ida Spronk
Apeldoorn
1:29:51
1:29:40
41
Dinie Pasman
AV Holten
1:30:45
1:29:24
42
Vera Leeuwerik
Apeldoorn
1:30:58
1:30:51
43
Aleid Busser
ATC '75
1:31:03
1:29:25
44
Ingrid Roodink
Veluwe
1:31:05
1:30:41
45
Maartje Hilte
Utrecht
1:31:08
1:30:59
46
Olga Wijsma
Laren
1:31:08
1:29:49
47
Henriet van Dalen
Zwolle
1:31:37
1:30:18
48
Liesbeth van Haeringen
AV Haaksbergen
1:31:44
1:29:56
49
Mieke vd Fluit
Team 2 Ddd sociale z
1:31:57
1:30:55
50
Anita Deemter
Spurt '88
1:32:02
1:31:57
51
Nora Schikhof
Oostzaan
1:32:05
1:31:53
52
Jacqueline Kempen-Nijh
Barneveld
1:32:13
1:31:53
53
Lynette van Rooijen
Daventria
1:32:26
1:31:34
54
Chris Bertrams
Harderwijk
1:32:26
1:32:23
55
Georelej Kerseboom
Apeldoorn
1:32:27
1:32:21
56
Marrie Sparreboom
Dronten
1:32:30
1:32:14
57
Susanne Tuenter
Zwolle
1:32:31
1:32:06
58
Linda Lammers
Arnhem
1:32:33
1:31:54
59
Cindy Dierikx
Bunnik
1:32:51
1:31:56
60
Martha Meijer
Triathlon
1:32:57
1:32:24
61
Paulien Sarelse
Apeldoorn
1:33:02
1:32:17
62
Jacqueline van Egmond
LAAC Twente
1:33:08
1:32:20
63
Joke Nijland
AV Holten
1:33:12
1:32:09
64
Sjoerdtje Boer
Ede Gld
1:33:26
1:33:22
65
Marion Huits Tolstra
Apeldoorn
1:33:26
1:33:13
66
Agnes Wijnhoven
Zwolle
1:33:32
1:33:20
67
Ans Hulzebos
Hanzesport
1:33:54
1:33:15
68
Mulder Linda
Apeldoorn
1:33:59
1:32:20
69
Kim Baner
Loopgroep Aart Stigt
1:34:16
1:33:52
70
Meer Joyce Vd
Veenendaal
1:34:17
1:33:04
71
Ina Burggraaf
Triathlon
1:34:22
1:34:04
72
Meranda Ackerman
Burgum
1:34:24
1:34:04
73
Van Vliet
Albron Catering
1:34:30
1:33:31
74
Ria Nijland- ter Woerd
Haaksbergen
1:34:39
1:32:50
75
Bep Timmer
Harderwijk
1:34:42
1:34:39
76
Elize Brijder
Atos
1:35:10
1:33:57
77
Pien te Slaa
Ruinerwold
1:35:23
1:34:01
78
Eveline Koehorst
TION
1:35:26
1:35:07
79
Elbertsen Janny
Apeldoorn
1:35:27
1:35:13
80
Marjo Negerman
VAV
1:35:31
1:35:28
81
Anke Loomans
Blokker
1:35:38
1:35:16
82
Hanneke Brumlief
AV Zeewolde
1:35:38
1:34:43
83
Angelika Nikkels
Zutphen
1:35:50
1:35:46
84
Rita Hummelink
Algemene Bathmense S
1:35:57
1:35:16
85
Urtha Noslin
Phanos
1:36:06
1:35:46
86
Claudia Dekker
NEA Volharding
1:36:07
1:35:20
87
Diana Lacroix
Apeldoorn
1:36:07
1:35:06
88
Marij Aarntzen
Hanzesport
1:36:09
1:35:31
89
Rita Busch
Twello
1:36:12
1:36:01
90
Karin Verhagen
AV '34
1:36:14
1:35:37
91
Roberta Martusciello
Hoofddorp
1:36:15
1:35:59
92
Gabriele Buijinck
Nijmegen
1:36:21
1:36:09
93
Janneke Horn
AV '23
1:36:23
1:35:31
94
Marjolein Hamerf
Loopservice.nl
1:36:31
1:36:01
95
Emmy Verheul
Apeldoorn
1:37:00
1:36:31
96
Coco Kornegoor
Zutphen
1:37:03
1:35:36
97
Annibeth wessels-van D
Apeldoorn
1:37:04
1:36:57
98
Patricia Seinen
Zwolle
1:37:14
1:36:54
99
Cecile Moolhuysen
PAC
1:37:16
1:35:57
100
Wilma Hemstra
Weidum
1:37:20
1:37:06
101
Ingrid van Dommele
Hellas
1:37:25
1:36:22
102
Akkie Greydanus
DOS
1:37:25
1:37:09
103
Thea Nijhuis
TION
1:37:26
1:36:58
104
Ilse Boerhof
TION
1:37:26
1:36:59
105
Margreet Schouten
Haag Atletiek
1:37:27
1:37:03
106
Renske Terpstra
Cialfo
1:37:37
1:37:30
107
Bleijswijk Janny
Apeldoorn
1:37:39
1:36:49
108
Sonja Jansen
Apeldoorn
1:37:44
1:36:42
109
Pol vd Cardine
Gelre
1:37:45
1:37:26
110
Anja Zweekhorst
Emst
1:37:46
1:37:25
111
Elise Zeelenberg
Nijmegen
1:37:49
1:37:06
112
Cynthia Gijzen
Haag Atletiek
1:37:52
1:36:44
113
Monique Buster
Sprint
1:37:52
1:36:39
114
Nikay Rakitow
Dieren
1:38:01
1:36:57
115
Hetty van der Veen
Apeldoorn
1:38:13
1:37:28
116
Sandra Ulle
Zaandam
1:38:15
1:36:25
117
Petra Houwing
Utrecht
1:38:16
1:37:18
118
Esther Tuinier
Apeldoorn
1:38:18
1:37:53
119
Anna Zwart
Wageningen
1:38:22
1:36:33
120
Martine van Doeland
Utrecht
1:38:23
1:37:17
121
Annemieke Tijsseling
Ede Gld
1:38:23
1:37:53
122
Manon Schoneveld
Nijmegen
1:38:38
1:37:45
123
Margret Meistrowitz
Borgholzhausen (GER)
1:38:43
1:38:16
124
Marjan Vermeer
Veluwe
1:38:48
1:38:42
125
Gonnie Daniels
Putten
1:38:57
1:38:44
126
Carsauw Erica
Deventer
1:38:58
1:38:38
127
Corry Rooijakkers
Dalfsen
1:39:12
1:38:43
128
Marjon Werink
Loopservice.nl
1:39:21
1:38:27
129
Berna Keers
Zaltbommel
1:39:23
1:38:17
130
Marianne Hulzink
Haarlo
1:39:24
1:37:32
131
Lucy Overbeek
Arnhem
1:39:28
1:37:39
132
Jeske Grave
Amsterdam
1:39:29
1:39:22
133
Milica Nugteren
Rotterdam
1:39:32
1:39:27
134
Bettina Bremer
Borgholzhausen (GER)
1:39:34
1:39:05
135
Geertje Schiffart
Deventer
1:39:42
1:38:49
136
Marike Robbers
Apeldoorn
1:39:42
1:38:59
137
Erna Vink
Atletico '73
1:39:45
1:38:38
138
Georgia de Poorter
AV '23
1:39:45
1:38:51
139
Irma Brink
Apeldoorn
1:39:49
1:39:03
140
Ria Perfors
Elst Ut
1:39:49
1:38:34
141
Karin Frauchiger
Apeldoorn
1:39:54
1:38:24
142
Beerten Astrid
Apeldoorn
1:39:56
1:39:46
143
Fabienne Tousain
Zutphen
1:39:58
1:39:19
144
Gina Heuser
Energie
1:40:07
1:39:48
145
Marianne van der Veen
Veluwe
1:40:08
1:38:23
146
Gea Overeem
Vaassen
1:40:08
1:39:19
147
Patty Schutte
Haag Atletiek
1:40:12
1:39:49
148
Van der Ben
ArboNed
1:40:13
1:39:17
149
Linda Marcelis
Haag Atletiek
1:40:14
1:39:02
150
Gudy van Klaveren
Energie
1:40:16
1:39:59
151
Annemiek Leppink
AV Haaksbergen
1:40:18
1:38:29
152
Marie-Louise Salet
Druten
1:40:21
1:39:51
153
Mireille Janssen
Loopservice.nl
1:40:23
1:40:04
154
Maaike Veeningen
Amstelveen
1:40:25
1:38:34
155
Tabitha Dijkman
Lionitas
1:40:27
1:39:33
156
Margriet Timmerman
Daventria
1:40:29
1:39:02
157
Jolanda van den Bergh
AV '34
1:40:32
1:39:45
158
Wilma Polman
Apeldoorn
1:40:33
1:39:45
159
Fokje Blokstra
De Sperwers
1:40:33
1:39:57
160
Jendy Apeldoorn-Nijkam
Vollenhove
1:40:45
1:40:24
161
Marjon van Doorn
ImproveRoadRunners
1:40:52
1:39:03
162
Ina Jonker
Algemene Bathmense S
1:40:54
1:40:13
163
Sarah Engelhard
Amsterdam
1:40:57
1:39:34
164
Gaya Manschot
Amsterdam
1:40:58
1:39:35
165
Hanneke van den Berge
Veenendaal
1:41:07
1:39:53
166
Alice van de Hoef
Haag Atletiek
1:41:10
1:39:25
167
Cathelijne van der Zon
Loopservice.nl
1:41:11
1:39:18
168
Diane van der Veer
Veluwe
1:41:17
1:40:28
169
Toos Minks
Deventer
1:41:34
1:40:07
170
Mieke van Berlicum
Sporting Boxmeer
1:41:36
1:39:54
171
Desiree Pilzecher
Malden
1:41:40
1:40:32
172
Hanneke Wiering
Amstelveen
1:41:43
1:41:33
173
Maaike Ferwerda
Oosterhout gem Nijme
1:41:47
1:41:13
174
Judith van der Veen
Harderwijk
1:41:55
1:40:10
175
José Driessen
Twello
1:41:55
1:41:51
176
Gillian Butler
Maarssen
1:42:00
1:40:28
177
Annemieke Harmens
Meppel
1:42:02
1:40:06
178
Marjan de Knoop
Barendrecht
1:42:05
1:41:33
179
Martina Bleeker
Apeldoorn
1:42:05
1:41:50
180
Hanke Bruins Slot
Apeldoorn
1:42:08
1:40:55
181
Nathalie Spee
Zutphen
1:42:10
1:40:41
182
Anke Kolkman-Boschloo
Almen
1:42:10
1:40:45
183
Els de Buck
Apeldoorn
1:42:14
1:41:53
184
Patricia de Vries
Loopservice.nl
1:42:22
1:41:17
185
Jolande Slootheer
Waterweg
1:42:23
1:41:23
186
Erna Bruinewoud
PEC 1910
1:42:24
1:41:52
187
Renee Heller
Utrecht
1:42:27
1:41:29
188
Carla Salet
Maarssen
1:42:28
1:40:56
189
Diane Buis
AV Holten
1:42:34
1:40:45
190
Meek-Quack
Centraal Beheer Achm
1:42:35
1:41:12
191
Corrien van den Berg
Zwolle
1:42:36
1:42:22
192
Petra Visser
TION
1:42:38
1:42:18
193
Bernadette Zevenhuizen
Amsterdam
1:42:49
1:41:37
194
Hermien de Groot
Atletics Nijverdal
1:42:58
1:42:02
195
Ineke Roozenburg
Spirit Lelystad
1:43:03
1:42:07
196
Annemiek Rambach
Beuningen Gld
1:43:04
1:41:56
197
Heijndijk Willeke
Woudenberg
1:43:07
1:42:31
198
Guus van Boven
Apeldoorn
1:43:11
1:41:21
199
Marjolein van Dam
Barneveld
1:43:13
1:42:54
200
Jaqekine Dijkstra
Zwolle
1:43:14
1:42:42
201
Anne Marie Ootjers
Apeldoorn
1:43:18
1:42:18
202
Erna Emmens
AV Zeewolde
1:43:22
1:42:27
203
Joke Barendregt
Heerjansdam
1:43:24
1:43:09
204
Mariëtte Alders
Hoofddorp
1:43:24
1:42:09
205
Gerdy Mulder-Reusken
Eerbeek
1:43:43
1:43:18
206
Esther Schaap
Zuidland
1:43:44
1:42:57
207
Charlotte Bekken
Hanzesport
1:43:45
1:42:46
208
Doeije van der Weerd
Zwolle
1:43:50
1:43:27
209
A Walhout
Malden
1:43:57
1:42:50
210
Hilda Oostema
RRZ
1:44:02
1:43:50
211
Geertje Kluin
Laar (GER)
1:44:04
1:43:00
212
Alida Leeuw
avVN
1:44:13
1:42:44
213
Miranda Veenbergen
Doesburg
1:44:14
1:42:31
214
Geertje Meire
Tessenderlo (BEL)
1:44:17
1:43:26
215
Els Taselaar-Boersma
AV Holten
1:44:17
1:42:39
216
Martha Michielsen
Haag Atletiek
1:44:17
1:42:33
217
Danielle M M Dickhoff
Haag Atletiek
1:44:29
1:42:40
218
Dieke Buwalda
Apeldoorn
1:44:30
1:43:03
219
Robin Kampman
Holten
1:44:32
1:42:37
220
Marjolein Koolman
Veluwe
1:44:34
1:43:03
221
Betty Slot
Spirit Lelystad
1:44:42
1:43:46
222
Lianne Ariesen
Veenendaal
1:44:45
1:44:19
223
Coby Zijlstra
Nieuw Vennep
1:44:47
1:44:37
224
Trees Shigter
Voorhout
1:44:48
1:44:02
225
Heike Conrad
Danndore
1:45:01
1:44:25
226
Henderea Wortman
Hengelo Ov
1:45:07
1:44:05
227
Nijenhuis Anneke
Apeldoorn
1:45:12
1:43:44
228
Berthe van de Weem
Nijmegen
1:45:20
1:44:13
229
Harriet Buitink
Eerbeek
1:45:25
1:45:00
230
Linda van Velthoven
Heiloo
1:45:28
1:45:12
231
Hettie ZurMuhlen
Zeist
1:45:30
1:44:03
232
Marijke Verhaar
AVV
1:45:31
1:43:50
233
Karin Meerbach
Apeldoorn
1:45:38
1:44:10
234
Schatman Diana
Apeldoorn
1:45:40
1:44:13
235
Brigit Rouwhorst
Hanzesport
1:45:41
1:43:47
236
Nancy Lamarche
Apeldoorn
1:45:44
1:44:18
237
Marjon Breteler
Daventria
1:45:44
1:44:40
238
Els Westdijk
PEC 1910
1:46:00
1:45:32
239
Rebecca Prakke
Lochem
1:46:05
1:44:50
240
Gerda van Keulen
Atletics Nijverdal
1:46:11
1:45:15
241
Hanneke Dusseldorp
Apeldoorn
1:46:11
1:44:36
242
Miriam de Heus
Apeldoorn
1:46:13
1:44:53
243
Helma Smeenk
Enschede
1:46:16
1:45:13
244
Johanna Weijer
Enschede
1:46:18
1:45:24
245
Henny Huiting
Enschede
1:46:18
1:45:24
246
Trudie vd Staak
Tilburg Road Runners
1:46:21
1:45:53
247
Evelien Kroos- ten Voo
AV '34
1:46:23
1:45:50
248
Marjolein Bonthuis
Apeldoorn
1:46:26
1:44:36
249
Wilma Schouten - Nijhu
Apeldoorn
1:46:26
1:45:21
250
Irma Jannink
Harderwijk
1:46:32
1:46:27
251
Gerda Wassenaar
Lisse
1:46:32
1:44:45
252
Van Dam
Deventer
1:46:34
1:44:57
253
Marja Pijl
Zutphen
1:46:35
1:45:36
254
Ingrid Port
PEC 1910
1:46:37
1:45:54
255
Mattie Simons
Deventer
1:46:42
1:45:14
256
Eva van Boven
Houten
1:46:51
1:45:01
257
Simone Westerbeek
Start '78
1:46:58
1:46:55
258
Lyda Vos
Lewedorp
1:47:01
1:45:08
259
Wibby Sittrop-Akkerman
AV '55
1:47:01
1:46:21
260
Cora Bosboom-Bruning
Epe
1:47:05
1:45:53
261
Egberts Carla
Apeldoorn
1:47:07
1:45:29
262
Janet Vrieling
Spirit Lelystad
1:47:12
1:45:39
263
Marion Groeneweg
Apeldoorn
1:47:14
1:46:53
264
De Vries-Post
Centraal Beheer Achm
1:47:15
1:46:08
265
Lianda van Dam
PEC 1910
1:47:15
1:46:33
266
Co van der Werf-Hahury
PEC 1910
1:47:16
1:46:34
267
Liesbeth Roos
terschelling
1:47:18
1:47:06
268
Willemien van den Broe
Otterlo
1:47:23
1:46:16
269
Karin Huijzendveld
Harderwijk
1:47:38
1:47:35
270
Monique Kuller
Spijkenisse
1:47:38
1:46:51
271
Ans Valster
AV Holten
1:47:39
1:46:01
272
Wilbrink
Centraal Beheer Achm
1:47:39
1:46:32
273
Hetty Gunters
Loopgroep PK
1:47:40
1:47:04
274
Annetta de Boer
De Wijk
1:47:42
1:47:02
275
Geja Wanders
De Sprinter
1:47:45
1:47:05
276
Ellen Knopper
Nunspeet
1:47:48
1:47:25
277
Annet Frens
Nunspeet
1:47:49
1:47:25
278
Noele Schuur
Voorthuizen
1:47:49
1:46:31
279
Willemijn Streutker
GAC Hilversum
1:48:01
1:46:47
280
Gerda Bouwmeester
Apeldoorn
1:48:02
1:47:52
281
Roelina Nijmeijer
Apeldoorn
1:48:02
1:47:19
282
Lies Dijck
De Sperwers
1:48:06
1:46:42
283
Alisa Wubs
Erica
1:48:21
1:47:35
284
Anneke van der Vegt
Groningen
1:48:26
1:46:46
285
Ciska van Vliet
PEC 1910
1:48:28
1:47:56
286
Annelies Hoonakker
Monnickendam
1:48:30
1:47:40
287
Leny van den Hoven
Triathlon
1:48:33
1:47:59
288
Francijn Anema
Triathlon
1:48:37
1:48:03
289
Astrid Schmitz
Wijchen
1:48:37
1:47:10
290
Petra Schmitz
Wijchen
1:48:38
1:47:10
291
Ilse Knoeff
Apeldoorn
1:48:43
1:48:14
292
Ans Kortstee
Apeldoorn
1:48:43
1:48:13
293
Tineke Voetberg
Hanzesport
1:48:48
1:47:45
294
Jantine Flapper
Zwolle
1:48:54
1:48:12
295
Jolanda Smit
Athlos
1:48:54
1:47:03
296
Inge de Haan
Apeldoorn
1:48:58
1:48:19
297
Lyzette van der Macel
Maasland
1:49:03
1:48:19
298
Ineke Halve
Maasland
1:49:03
1:48:19
299
Sandra van Dongen-Hari
Maasland
1:49:03
1:48:19
300
Jenniffer Pocorni
Doetinchem
1:49:07
1:48:18
301
Esther Beuker
Ede Gld
1:49:22
1:48:47
302
Wil Koopman
Loopservice.nl
1:49:24
1:48:19
303
Cytha Slabbekoorn
Waterweg
1:49:33
1:48:34
304
Monique Hummel
Apeldoorn
1:49:33
1:49:08
305
Kim Dijkstra
Apeldoorn
1:49:34
1:48:36
306
Marjan Septer
Voorthuizen
1:49:39
1:48:22
307
Wilma Beuzenberg
Loopservice.nl
1:49:40
1:48:48
308
Roeleke Dragt
Zwolle
1:49:41
1:48:59
309
Jm Klamer
Erica
1:49:41
1:48:28
310
Rosanne Verboom
Aalden
1:49:41
1:48:28
311
Marjon Kleinleugenmors
Apeldoorn
1:49:42
1:48:12
312
Richarda Classen
Duitsland
1:49:43
1:48:34
313
Willy Vreugdenhil
Ugchelen
1:49:44
1:48:08
314
Suzan Schimmel-Wenke
Meppel
1:49:48
1:48:38
315
Anneke Wagelaar
Apeldoorn
1:49:54
1:48:37
316
Lotte van Wezel
Marathon Pim Mulier
1:49:56
1:49:28
317
Christine Overbeek
Enschede
1:49:56
1:49:27
318
Caroline Wijnands
PEC 1910
1:50:00
1:49:18
319
Suzanne van Rooij
Hoogvliet Rotterdam
1:50:04
1:49:58
320
Jacqueline Termeulen
Loopservice.nl
1:50:05
1:49:53
321
Margriet de Vries Muld
Waterweg
1:50:06
1:49:06
322
Stanza van Nunen-de Jo
Biddinghuizen
1:50:07
1:49:37
323
Ria Houkes
Zeewolde
1:50:08
1:49:37
324
Anca Somers
Friesland
1:50:08
1:49:47
325
Willemien Runia
Friesland
1:50:10
1:49:48
326
Anneliek van den Hul
Wenum Wiesel
1:50:11
1:49:27
327
Yvonne Bouwman
Apeldoorn
1:50:11
1:49:22
328
Cony Ariaans
Oosterhout gem Nijme
1:50:12
1:48:33
329
Evelyne Poelstra
PEC 1910
1:50:14
1:49:42
330
Agnes van der Helden
Apeldoorn
1:50:14
1:49:13
331
Joke Barendregt
Heerjansdam
1:50:15
1:49:56
332
Sandra Berenst
Vroomshoop
1:50:15
1:49:56
333
Jolanda de Greef
Hanzesport
1:50:32
1:48:38
334
Inge Sipkens
Hanzesport
1:50:39
1:48:45
335
Laura Potma
Zeddam
1:50:46
1:46:48
336
Marieke van Poppel
Monnickendam
1:50:57
1:50:08
337
Maike Weenk
AVV
1:50:57
1:49:13
338
Paula Nobel
Hekelingen
1:51:00
1:50:12
339
Kabbedijk Anita
Zuidland
1:51:00
1:50:14
340
Marga Hilgers
PEC 1910
1:51:01
1:50:30
341
Lonneke Peters
Alphen aan den Rijn
1:51:02
1:49:58
342
Liesbeth Lehr
AAA
1:51:03
1:49:32
343
Astrid Klemkerk
Hanzesport
1:51:04
1:49:53
344
Dorothe Moorman
Hanzesport
1:51:04
1:49:52
345
Karin Wissink
Hanzesport
1:51:05
1:49:53
346
Anneke Vergeer
Hanzesport
1:51:05
1:49:53
347
Linda Scholten
Apeldoorn
1:51:12
1:49:49
348
Ellen van der Hoeven
Zoeterwoude
1:51:13
1:50:06
349
Anneke Crama
Leiderdorp
1:51:13
1:50:06
350
Elly Keijzer
Leiderdorp
1:51:13
1:50:05
351
Diana Leeuwenburgh
Leiden
1:51:15
1:50:07
352
Elisabeth Tellegen
Leiden
1:51:15
1:50:07
353
Jacqueline van der Mee
Nieuwe Wetering
1:51:17
1:50:08
354
Esther Lugten
Soest
1:51:28
1:50:42
355
Hatzmann Jannet
Amersfoort
1:51:28
1:50:52
356
Maby VERSCHOOR-HEIL
Spijkenisse
1:51:41
1:50:55
357
Tineke Westdijk
Haarlem
1:51:47
1:51:18
358
Renate Pasveer
Apeldoorn
1:51:49
1:50:32
359
Marina van den Dikkenb
AV '34
1:51:51
1:51:19
360
Etty Vroom
Enschede
1:51:53
1:51:23
361
Monique van den Brink
Apeldoorn
1:51:53
1:50:36
362
Henny van den Akker
Kampen
1:51:53
1:50:21
363
Judith Wolvenne
GAC Hilversum
1:51:54
1:51:05
364
Miriam Trommelen
Apeldoorn
1:51:56
1:51:32
365
Karin Wolvenne
GAC Hilversum
1:51:56
1:51:06
366
Jeannette Smit
Steenwijk
1:51:59
1:51:08
367
Marian van Keulen
Hoogvliet Rotterdam
1:52:02
1:51:30
368
Anneke Kleijn
Haag Atletiek
1:52:02
1:50:53
369
Christel ten buuren-B
Apeldoorn
1:52:03
1:51:13
370
Linda Vloedbeld-Montei
Apeldoorn
1:52:03
1:50:57
371
Marian van Es
Haag Atletiek
1:52:07
1:50:57
372
Hanneke Boltjes
Loopgroep De Lutte
1:52:17
1:51:29
373
Dorien Jongeneel
Rijnsburg
1:52:21
1:51:53
374
Marloes van Beurden
Amsterdam
1:52:25
1:51:30
375
Rineke Wijnbergen
Apeldoorn
1:52:26
1:50:49
376
Carolien Lavooij
Rotterdam
1:52:30
1:51:07
377
Tineke van der Vinne
Apeldoorn
1:52:35
1:51:19
378
Jeanet van Wijhe
Eerbeek
1:52:37
1:51:44
379
Tanja Elfring
's-Gravenhage
1:52:45
1:51:58
380
José Brinkman
Apeldoorn
1:52:45
1:51:38
381
Waasdorp Mary
Zoetermeer
1:52:48
1:51:38
382
Ingrid Jansen
Vierhouten
1:52:54
1:51:31
383
Petra Kok
Spijkenisse
1:52:55
1:52:09
384
Marieke Hendriks
AV '34
1:52:59
1:51:14
385
Sarah Lampe
AV '34
1:52:59
1:51:15
386
Mellanie Egberts
Apeldoorn
1:53:06
1:52:22
387
Rickie Bouma
Groningen Atletiek
1:53:06
1:52:09
388
Margo Sontag
Energie
1:53:08
1:52:50
389
Sytshe Rophagen
Harderwijk
1:53:11
1:52:17
390
Gerrie van der Hartt
TION
1:53:12
1:52:43
391
Bea Wilkes-Donatz
Veluwe
1:53:17
1:52:19
392
Freeny Rofekamp
Haag Atletiek
1:53:18
1:51:29
393
Liena van Raaij
Renswoude
1:53:19
1:52:00
394
Mieke Brouwers
Haag Atletiek
1:53:23
1:51:35
395
Jessica van Soest
Apeldoorn
1:53:25
1:51:49
396
Susanne Schellekens
Heteren
1:53:33
1:52:35
397
Marieke Poolen
Heteren
1:53:33
1:52:35
398
Wilma Assink
Apeldoorn
1:53:33
1:53:25
399
Regina Schelhaas
Steenwijk
1:53:37
1:52:46
400
Yolande Rietman
Huizen
1:53:40
1:52:15
401
Mylene Mannaert
Apeldoorn
1:53:43
1:51:59
402
Lize van Heerde
Epe
1:53:45
1:53:13
403
Thea Maturbongs
De Liemers
1:53:50
1:52:58
404
Elly Wildekamp
Elst Gld
1:53:58
1:52:01
405
Margreet van Harsselaa
Haaksbergen
1:54:04
1:53:17
406
Myriam van Haften
Apeldoorn
1:54:06
1:53:13
407
Esther Derksen
Veluwe
1:54:07
1:53:42
408
Gerlies Maakal
Start '78
1:54:09
1:53:17
409
Alie Kraal
Veluwe
1:54:09
1:53:11
410
Annemarie Welp
Altis
1:54:13
1:52:29
411
Marina Stap
Haaksbergen
1:54:14
1:53:25
412
Denise Kranenbroek
Apeldoorn
1:54:16
1:52:55
413
Marloes van Brink
Loenen Gld
1:54:48
1:54:23
414
Aline Jansen
Loopservice.nl
1:54:56
1:53:13
415
Ria Jansen
Elburg
1:54:56
1:53:13
416
Esther van Niel
Utrecht
1:54:59
1:53:29
417
Angelique van der Wall
Altis
1:55:03
1:53:18
418
Hennie Valkenburg
Altis
1:55:03
1:53:18
419
Jasperina Furman
Phanos
1:55:08
1:53:26
420
Conny Hardiek
Loopgroep Aart Stigt
1:55:11
1:54:21
421
Inge van Engeland
Doorwerth
1:55:12
1:53:37
422
Agnes van den Bos
Elburg
1:55:18
1:54:03
423
Nella Vis
Nunspeet
1:55:18
1:54:03
424
Irma van Veen
Nunspeet
1:55:18
1:54:03
425
Marijke ten Brink
Winneweer
1:55:27
1:54:12
426
Marjolein Schuchard
Athlos
1:55:45
1:55:17
427
Lies van Wooning
Hoofddorp
1:55:54
1:55:00
428
Henny Lugten-Wijmenga
Soest
1:55:58
1:55:14
429
Ellen Voskuilen
Hoofddorp
1:56:00
1:55:06
430
Jeannette van de Poll
Spijkenisse
1:56:01
1:55:15
431
Ester Batenburg
Spijkenisse
1:56:01
1:55:14
432
Saskia Tholen
Veluwe
1:56:15
1:54:33
433
Irene Matischat
Borgholzhausen (GER)
1:56:20
1:55:52
434
Brenda van Rijn
AV Zeewolde
1:56:21
1:54:59
435
Hilde Bakvis
Hoogvliet Rotterdam
1:56:30
1:56:00
436
Carla Cornelisse
Apeldoorn
1:56:30
1:54:47
437
Marian Bagnay
Amersfoort
1:56:31
1:54:41
438
Petra Castelein
Veluwe
1:56:33
1:54:58
439
Rosa Sitanala
Triathlon
1:56:49
1:55:30
440
Mechtild Suerink
Apeldoorn
1:56:50
1:55:05
441
Joke Helsloot
Daventria
1:56:58
1:55:42
442
Ineke Cleveringa
De Sperwers
1:57:07
1:56:31
443
Simone Middelveld
Veluwe
1:57:08
1:56:09
444
Sabine Plaggenborg
Apeldoorn
1:57:09
1:56:47
445
Ivonne van Barneveld
Altis
1:57:15
1:55:29
446
Hanneke Philipsen
Cialfo
1:57:22
1:56:59
447
José van der Zon-Hooym
Loopservice.nl
1:57:30
1:55:35
448
Janny van der Vleuten
Beuningen Gld
1:57:33
1:55:38
449
Adriaensen Mai
Apeldoorn
1:57:35
1:55:57
450
Yvonne Dijkstra
Apeldoorn
1:57:38
1:57:27
451
Regine Kerkhof
Apeldoorn
1:57:43
1:57:01
452
Annemarie Oosterwechel
Zwolle
1:57:45
1:56:02
453
Van der Goot
Centraal Beheer Achm
1:57:52
1:56:15
454
Geralda van den Brink
Apeldoorn
1:57:57
1:57:15
455
Gita Galle
Utrecht
1:58:17
1:56:44
456
Tania Heine
Apeldoorn
1:58:23
1:57:27
457
Janny Mulder
Biddinghuizen
1:58:31
1:58:01
458
Brigitte Holbrugge
Apeldoorn
1:58:37
1:56:54
459
Wil Hoorman
Spijkenisse
1:58:37
1:57:53
460
Heleen Kleijwegt
Waterweg
1:58:41
1:57:42
461
Nell Eichhorn
Waterweg
1:58:41
1:57:42
462
Willy van Kamp
Apeldoorn
1:58:53
1:57:33
463
Marianne Eggermont
Groningen
1:58:53
1:57:51
464
Geer ten Cate
Amsterdam
1:59:08
1:57:36
465
Irene Bellinga
De Sperwers
1:59:16
1:57:50
466
Auli Klamer Lampinen
Erica
1:59:18
1:58:04
467
Marloes Poelsema
Zwolle
1:59:18
1:58:36
468
Edith Langens
apeldoorn
1:59:20
1:57:45
469
Judith Rijnhout
Apeldoorn
1:59:21
1:57:33
470
Wilma Kruiskamp
Apeldoorn
1:59:26
1:58:04
471
Willemijn Dicke
Rotterdam
1:59:40
1:58:35
472
Ans van den Broek-Will
AV '34
1:59:41
1:57:56
473
Els Verkerk
GAC Hilversum
1:59:50
1:58:58
474
Elma van Leeuwen
AV '34
1:59:51
1:58:06
475
Janien Olthof
Hoog Soeren
1:59:53
1:58:10
476
Petra Harmelink
Dronten
1:59:56
1:59:50
477
Erna Michielsen
Dronten
1:59:56
1:59:50
478
Frederike Draaisma
Loopgroep Leeuwarden
2:00:00
1:59:05
479
Martha Tiedema
Loopgroep Leeuwarden
2:00:00
1:59:05
480
Jeanneke van Wagenberg
De Keien
2:00:15
1:58:37
481
Sylvia Maassen-Witteve
Apeldoorn
2:00:22
1:58:37
482
Marjolein Huis in 't V
Apeldoorn
2:00:36
1:59:12
483
Myrthe Oosterhoff
Zuidland
2:00:38
1:59:51
484
Agnes Huls
Apeldoorn
2:00:44
1:59:32
485
Catherine Chauvin
Abcoude
2:00:48
1:59:19
486
Karin Kramer
Veluwe
2:00:54
1:59:56
487
Storimanssmit I
Apeldoorn
2:01:00
2:00:32
488
Josefine Rot
Amsterdam
2:01:01
2:00:10
489
Stevens Antoinet
Apeldoorn
2:01:22
1:59:44
490
Lucy Aalders
Varsselder Veldhunte
2:01:23
2:00:11
491
Hilde Tent
Groningen
2:01:37
1:59:44
492
Brigid Claassen
Amersfoort
2:01:43
2:01:16
493
Patricia Kuster
Amsterdam
2:01:43
2:01:17
494
Truus Wiersma
Dalen
2:02:03
2:01:01
495
Ylse van den Berg-Viss
Apeldoorn
2:02:35
2:01:42
496
Barbara Middelhoff
Apeldoorn
2:02:35
2:01:41
497
Ingrid van Houttum
AV '34
2:02:56
2:02:06
498
SasKia de Regt
Rotterdam
2:04:13
2:00:08
499
Marlene Zandstra
Rotterdam
2:04:18
2:00:15
500
Debby Vinkesteyn
Athlos
2:04:20
2:02:29
501
Marianne Feenstra
Loopgroep Visie
2:04:21
2:03:52
502
Hanneke Edink- van Duu
Loopgroep Visie
2:04:22
2:03:53
503
Startnummer 6070
Apeldoorn
2:04:31
2:04:27
504
Bea Cortvriend
Leuvenheim
2:04:33
2:04:13
505
Joke Sonneveld
Brummen
2:04:34
2:04:14
506
Joke van der Ree
AV Zeewolde
2:04:55
2:03:33
507
Kim Rouwenhorst
Apeldoorn
2:05:01
2:03:22
508
Sandra Tax
Hierden
2:05:01
2:03:44
509
Alexandra Rellum
Amsterdam
2:05:11
2:04:28
510
Angelique Fluitman
Steenwijk
2:05:39
2:04:47
511
Marleen Arents
Deventer
2:06:02
2:04:52
512
Hanneke Pouwels
Atos
2:06:47
2:06:09
513
Diana Bakker
Westerbork
2:07:14
2:05:27
514
Henny Gritter
Westerbork
2:07:14
2:05:28
515
Pauline Koevoets
Apeldoorn
2:07:30
2:05:55
516
Sandra Johnson
Ugchelen
2:07:46
2:07:03
517
Wendy Hudepohl
Atos
2:08:27
2:07:48
518
Mieke Beck
Zeewolde
2:09:58
2:08:36
519
Anna van der Horst
Zeewolde
2:09:58
2:08:36
520
Nanne Hurts
Amsterdam
2:10:04
2:09:46
521
Linda Pouwels
Atos
2:11:01
2:10:22
522
Monique Zoutewelle van
Rozenburg Zh
2:11:32
2:10:44
523
Jolanda Storm-Hekelaar
Spijkenisse
2:11:32
2:10:44
524
Nesia Omlo
Ede Gld
2:12:04
2:10:11
525
Jose Pieters
Beekbergen
2:12:18
2:11:27
526
Mirjam Kolkman
Holten
2:13:20
2:12:58
527
Tiny heerdink Bakker
Apeldoorn
2:13:44
2:12:05
528
Tineke van den Berg
Bussum
2:13:52
2:12:10
529
Hanna Nolan
Hilversum
2:13:52
2:12:11
530
Simone ten Broek
Krommenie
2:15:49
2:13:57
531
Juliette Verhagen
Apeldoorn
2:17:56
2:17:02
532
Josephine Boevé-van Do
Loopgroep Aart Stigt
2:20:37
2:19:47
533
Ingrid Visser
Apeldoorn
2:22:45
2:21:09
534
Bea Riekerk
Duiven
2:26:19
2:25:22
MACHT, 8 VAN APELDOORN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Gert-Jan Wassink
Argo
25:39
25:39
2
Radek Kleczek
Polen
25:40
25:39
3
Abdi Nageeye
Loopgroep Aart Stigt
25:53
25:52
4
Bram Rouwen
Hanzesport
26:31
26:31
5
Mark Leeman
De Bilt
26:51
26:50
6
Hulst Allan Van
Nijmegen Atletiek
27:10
27:09
7
Nijkamp Seran
Veluwe
27:30
27:30
8
Ommen jan Van
Cialfo
27:31
27:31
9
Ronald Kleine Koerkamp
Hanzesport
28:34
28:34
10
Gerben Schreurs
Archeus
28:39
28:38
11
Lars Duistermaat
Archeus
28:41
28:41
12
Weerdt Willem De
Cialfo
28:53
28:53
13
Tom Egging
Ciko '66
29:14
29:13
14
Robert van der Werff
Hellas
29:18
29:18
15
Gerrit-Jan Tichelaar
Oldebroek
29:30
29:30
16
Nijkerk Wouter
AV '34
29:38
29:38
17
Edwin Ruumpol
Hanzesport
30:01
30:01
18
Cees Kraaijeveld
AV '34
30:32
30:32
19
Hans Bronsink
Oldebroek
30:34
30:34
20
Herman Mooij
AV '34
30:45
30:39
21
Bert Streumer
Hellas
30:49
30:49
22
Harold Barmentloo
Veluwe
30:54
30:53
23
Georgevan Gorkum
Rozendaal
31:07
31:07
24
Louis Boumeester
Cialfo
31:15
31:14
25
Arno Deegens
Ciko '66
31:21
31:18
26
Peter Pruelens
Geel (BEL)
31:21
31:19
27
Bennie van Schaik
Klarenbeek
31:30
31:26
28
Andy Perloy
Brummen
31:31
31:30
29
Dries Pluimers
Ciko '66
31:50
31:48
30
Robin Quax
Utrecht
31:54
31:42
31
Andreas Potgieter
AV '34
31:55
31:54
32
Harry van Milligen
Apeldoorn
32:01
32:01
33
Harry Veldkamp
Cialfo
32:04
32:03
34
Wieger Wiggemans
Daventria
32:07
32:07
35
Jeroen Lamfers
AV '34
32:09
32:08
36
Dennis van Lohuizen
Apeldoorn
32:14
32:12
37
Maarten van Triest
Barneveld
32:17
32:15
38
Evert Dorregeest
Arnhem
32:21
32:20
39
Wiebe Goodijk
VAV
32:24
32:18
40
Roel Elfring
Voorburg
32:25
32:22
41
Jacob Anema
Wenum Wiesel
32:41
32:31
42
Mynko Peterink
Veluwe
32:43
32:42
43
Floris Wardenaar
Arnhem
33:04
33:02
44
Wouter van den Bor
AV '34
33:15
33:14
45
Sjoerd Wever
Apeldoorn
33:15
32:59
46
Ap Overkamp
Hanzesport
33:18
33:15
47
Eric de Waal
Beek Ubbergen
33:21
33:03
48
Atte Anema
Wenum Wiesel
33:27
33:18
49
Raymond Hébuterne
BAV
33:34
33:31
50
Jaap Kooiman
Cialfo
33:42
33:41
51
Marcel Kremer
GAC Hilversum
33:50
33:50
52
Dirk Wigmans
Vaassen
33:57
33:56
53
Janssen
ArboNed
34:03
33:53
54
Willie Jansen
avVN
34:08
34:07
55
Wim Ebisch
AV Helden
34:10
34:08
56
Erwin Demmer
Voorthuizen
34:18
34:13
57
Ariz Jarrab
Utrecht
34:18
33:45
58
Pascal Viveen
Typhoon
34:27
34:23
59
Gian Potgieter
AV '34
34:40
34:40
60
Robert van der Velde
Dalfsen
34:44
34:42
61
Patrick Dam
Heino
34:44
34:11
62
Niels van der Kuyp
Apeldoorn
35:08
34:55
63
Sonny Brons
Apeldoorn
35:09
35:05
64
Jeroen Veldman
Wageningen
35:16
34:58
65
Bart Linnenbank
Apeldoorn
35:31
35:26
66
Wesley Roodink
Wenum Wiesel
35:33
34:54
67
Casper van Leeningen
Beekbergen
35:42
35:41
68
Franken
Centraal Beheer Achm
35:44
35:40
69
Sjoerd Vaags
Apeldoorn
35:51
34:32
70
Cemal Turkyilmaz
Apeldoorn
35:54
35:52
71
Arendjan Loozeman
Olst
35:56
35:48
72
Anton Floor
Apeldoorn
35:58
35:56
73
Koen Emmens
Amersfoort
35:59
35:45
74
Lars Slingerland
Apeldoorn
36:02
35:09
75
Hugo Luteijn
Ugchelen
36:02
36:02
76
Maarten van Alphen
Ciko '66
36:02
35:59
77
Hans Felkers
Wenum Wiesel
36:05
36:03
78
Rene de Jonge
Apeldoorn
36:17
36:05
79
Toon Woertman
Daventria
36:18
36:17
80
Jorrit Talsma
Duiven
36:19
35:27
81
Peter Jansma
Heerde
36:20
36:17
82
Yuri van der Heijden
Apeldoorn
36:23
35:02
83
Alexander Lethen
Apeldoorn
36:23
36:14
84
SJOERD van Deventer
Apeldoorn
36:25
35:30
85
Hielke van der Laan
Apeldoorn
36:27
36:25
86
Jorrit van Rhijn
Apeldoorn
36:28
36:19
87
Fred Ruijling
Apeldoorn
36:29
36:13
88
Patrick Schumaker
Arnhem
36:30
36:26
89
Berry Witte
Amersfoort
36:34
36:19
90
Albert Barmentloo
Apeldoorn
36:36
36:32
91
Erik Krommenhoek
Enschede
36:37
36:33
92
Gerrit Jan cvan Zuijle
Apeldoorn
36:39
36:16
93
Westen
Centraal Beheer Achm
36:48
36:44
94
Gijs Beekman
Apeldoorn
36:49
36:47
95
Jurriaan Kalf
Altis
36:50
36:21
96
Ramon Lentink
Apeldoorn
36:50
36:37
97
Pant Vos
Enschede
36:57
36:41
98
Maurice Bouwmeester
Apeldoorn
37:03
37:01
99
Dylan de Vries
AV '34
37:12
37:04
100
Ruben van Dijk
Apeldoorn
37:13
36:51
101
Koen Bonekamp
AV '34
37:19
37:11
102
Ton Bronsvoort
Apeldoorn
37:22
37:20
103
Herman Veldman
Paasloo
37:26
36:58
104
Jasper Elfring
Voorburg
37:28
37:22
105
Roger Beumer
Wenum Wiesel
37:38
36:51
106
Hans Bonselaar
Amersfoort
37:39
37:36
107
Maurice den Hertog
Apeldoorn
37:39
37:35
108
Boersma
Hollander techniek
37:46
37:40
109
Wil Borsboom
Apeldoorn
37:48
37:48
110
John de Vries
AV '34
37:52
37:50
111
Alex Kool
Ugchelen
37:55
37:53
112
Loran Seuters
37:58
37:39
113
Alain Willem
Veltem-beisem (BEL)
37:58
37:48
114
Jeroen Zuidema
Apeldoorn
38:02
38:00
115
Martin Siekman
Enschede
38:03
37:58
116
Jorick Timmer
Apeldoorn
38:19
38:19
117
Luuk Elsman
Zutphen
38:19
38:02
118
Bruce Schotman
Apeldoorn
38:20
38:10
119
Michel Felkers
Wenum Wiesel
38:22
38:20
120
Floris Steenwoerd
Vaassen
38:33
38:01
121
Michel Visser
Apeldoorn
38:33
38:32
122
Felipe van Gerwen
Apeldoorn
38:33
38:32
123
Charles Everaars
Apeldoorn
38:39
38:29
124
Jeroen de Graaf
Deventer
38:39
38:17
125
Bas Koning
Apeldoorn
38:49
38:09
126
Henk Doorenspleet
Apeldoorn
38:52
38:31
127
Elmer Franken
Harderwijk
38:53
38:39
128
Twan de Haan
AV '34
38:54
38:34
129
Menno Ottens
AV '34
38:56
38:41
130
BTJ Steens
Apeldoorn
39:00
38:35
131
Henk van der Schaaf
Apeldoorn
39:01
38:48
132
Westdijk Sebastiaan
Apeldoorn
39:02
38:58
133
Ronald Nooteboom
Apeldoorn
39:05
37:45
134
Bart de Jong
Enschede
39:05
39:01
135
Roger Wardenburg
AV '34
39:07
38:47
136
Nout Wardenburg
AV '34
39:07
38:47
137
Hubert Klaarenbeek
's-Heerenberg
39:10
38:50
138
Floris Heil
AV '34
39:13
39:05
139
Jacco van Duren
Apeldoorn
39:17
39:06
140
Sander Hijmensen
Apeldoorn
39:18
38:24
141
Jan Roexerdink
Apeldoorn
39:20
38:55
142
Bas van der Staaij
Oosterbeek
39:20
39:13
143
EM Stuveling
Deventer
39:26
39:21
144
Hubert van Soest
Wenum Wiesel
39:27
39:10
145
Hartkamp Eric
Uddel
39:27
39:22
146
Lex uit den Boogaard
Vaassen
39:28
39:01
147
Jelmer Mulder
Apeldoorn
39:32
39:24
148
Joost Cornelissen
Wageningen
39:32
39:16
149
Lang Michel De
Apeldoorn
39:38
39:31
150
Roy Agema
Apeldoorn
39:40
39:30
151
Henk Beeuwkes
Apeldoorn
39:40
39:28
152
Eelko Strijtveen
Heino
39:42
38:51
153
Voormolen
Albron Catering
39:43
39:19
154
Gerard de Bruin
Loopgroep Aart Stigt
39:45
39:36
155
Joey Jejanan
Apeldoorn
39:47
39:15
156
Lester Pot
Apeldoorn
39:47
39:14
157
Roel Bakker
Deventer
39:48
39:18
158
Roel Eijkman
Apeldoorn
39:49
39:36
159
Dirk Jan van den Berg
Apeldoorn
39:50
39:48
160
Eugenio van Mierlo
Apeldoorn
39:52
39:41
161
Ronald Warmels
AV '34
39:56
39:42
162
Mathijs Dijkstra
Apeldoorn
39:58
39:51
163
Lukas Wolf
Apeldoorn
39:59
39:51
164
Buitenhuis Marco
Apeldoorn
40:02
39:24
165
Wensing
Hollander techniek
40:03
39:51
166
Gerrit Groot Nuelend
Almen
40:04
40:01
167
Stephan Vuyk
Biddinghuizen
40:04
38:46
168
Rick Meijer
Apeldoorn
40:05
39:32
169
Marco Durand
Climax
40:08
38:54
170
Rogier van Geerenstein
Apeldoorn
40:08
39:34
171
Robin Plantinga
Apeldoorn
40:10
40:07
172
Emile Loth
Apeldoorn
40:11
40:06
173
Kevin Vlijm
Ermelo
40:12
39:38
174
Mark van den Dungen
Apeldoorn
40:15
39:59
175
Steven Bosgoed
Apeldoorn
40:19
40:11
176
Arjen Wentzel
Utrecht
40:19
38:45
177
Hein Jonkman
Apeldoorn
40:19
38:59
178
Tijmen Smit
Apeldoorn
40:20
40:08
179
Frank Verhoog
Ugchelen
40:23
39:43
180
Sander Roobeek
Apeldoorn
40:24
40:18
181
Henri Wittenberg
Lochem
40:25
38:51
182
Gerben Pinkert
Bathmen
40:26
40:12
183
Pascal Veldhuis
Apeldoorn
40:26
40:12
184
Jan Telgen
Apeldoorn
40:29
40:02
185
Ton Kiffers
PEC 1910
40:29
40:18
186
Auke Klarenbeek
Utrecht
40:34
39:47
187
Dennis van de Hoeve
Zwolle
40:39
39:24
188
Jeroen Hennekes
AV '34
40:40
40:23
189
Sjoerd Blokpoel
Apeldoorn
40:41
39:56
190
Arjan van Ooijen
Ridderkerk
40:45
40:37
191
Peter van den Berg
Twello
40:46
40:19
192
Frank ten Broeke
Daventria
40:48
40:01
193
Timo van der Gouw
Apeldoorn
40:48
40:15
194
Bryan Maus
Apeldoorn
40:48
39:50
195
Gerald van den Berg
Apeldoorn
40:48
40:23
196
Bert Leloux
Kortenhoef
40:49
40:42
197
Roger Oonk
Apeldoorn
40:49
40:32
198
Bart Dijkman
Deventer
40:50
40:13
199
Lars de Jong
Wilp Gld
40:52
40:48
200
Guido Schurink
Apeldoorn
40:52
40:34
201
Dylan Pruissen
Apeldoorn
40:54
40:47
202
Guido Eggermont
Apeldoorn
40:58
40:02
203
Peter Kneefel
Lochem
41:01
40:53
204
Maikel Beijer
Apeldoorn
41:03
40:32
205
Merwyn Kers
Deventer
41:07
40:29
206
Sander Veldman
Deventer
41:08
40:50
207
Nick Teeuwen
Deventer
41:09
40:32
208
Leroy Dijkslag
Deventer
41:09
40:32
209
Harmjan Edens
Schalkhaar
41:10
40:32
210
Peter Rorije
Apeldoorn
41:10
40:30
211
Freek Diephuis
Zwolle
41:11
41:00
212
Johan Karsemeijer
Apeldoorn
41:13
41:04
213
Rene van de Hesseweg
AV '34
41:14
41:06
214
Sjoerd van Eijk
Apeldoorn
41:14
40:48
215
Dennis Knops
Apeldoorn
41:17
41:10
216
Engel Valkhof
Ugchelen
41:21
40:59
217
Jos van der Gouw
Apeldoorn
41:22
40:49
218
Erik Bakhuis
apeldoorn
41:23
40:55
219
Jansen Patrick
Apeldoorn
41:25
41:23
220
Peter van de Kamp
Apeldoorn
41:27
40:53
221
Stan Barelds
Apeldoorn
41:29
41:20
222
Henk Veldhuis
Deventer
41:29
41:25
223
Wouter van Ewijk
Apeldoorn
41:30
40:32
224
Arne Padt
Amsterdam
41:30
41:26
225
Hans Steenbergen
Beekbergen
41:30
41:19
226
Willem Meijer
Gorssel
41:41
41:28
227
Emile Zwier
Apeldoorn
41:42
40:43
228
Eddie Zeeen
Apeldoorn
41:45
41:34
229
Redouan Toutouh
Apeldoorn
41:49
41:46
230
Sander Barink
Beekbergen
41:50
41:48
231
Gerrit Prosee
Vaassen
41:51
41:44
232
M Knoester
Benthuizen
41:53
41:33
233
Joost Jansen
Arnhem
41:53
40:58
234
Jop Anton van der Veek
AV '34
41:54
41:47
235
Hans Plattel
Apeldoorn
41:54
41:49
236
Hidde van der Heide
Utrecht
41:55
41:48
237
Mark Jansonius
AV '34
41:57
41:55
238
Marcel van Ham
Zwolle
41:58
40:36
239
Tjerk van der Ploeg
Zwolle
42:02
40:39
240
Tom Elfering
Voorburg
42:05
41:51
241
Marinus Sijbesma
Isala '96
42:07
41:29
242
Rob IJdo
Heteren
42:08
41:49
243
Rene le Febre
Apeldoorn
42:08
41:15
244
Jurjen van Weerdenburg
Apeldoorn
42:10
42:03
245
Martin Grefte
Apeldoorn
42:11
41:20
246
Vaute Chris bij De
Zutphen
42:17
42:04
247
Patrick klein Kalvenha
Apeldoorn
42:17
42:04
248
Jan Roseboom
Apeldoorn
42:18
41:52
249
Gerrit Rehorst
Apeldoorn
42:19
41:22
250
Erik Scholten
Apeldoorn
42:20
42:16
251
Danny van der Eijk
42:20
42:15
252
Peter van Bottenburg
Apeldoorn
42:20
42:04
253
Teus Smokers
Amersfoort
42:21
42:06
254
Peter Bon
Apeldoorn
42:22
41:25
255
Floris Dusseljee
Rotterdam
42:22
42:17
256
Harold Ligt
Apeldoorn
42:22
41:16
257
Frans Damen
Apeldoorn
42:22
42:08
258
Alexander Blanket
Deventer
42:23
41:52
259
Jan willem Hage
Ermelo
42:24
41:58
260
Toon Reezigt
Warnsveld
42:26
42:15
261
Wilco Rietberg
Apeldoorn
42:27
42:12
262
Hans Barendse
Apeldoorn
42:30
42:20
263
Giel van der Linde
Apeldoorn
42:30
42:25
264
Jos van der Staaij
Apeldoorn
42:31
42:23
265
Alfred Westdorp
Apeldoorn
42:31
41:56
266
Hollander
Hollander techniek
42:34
42:23
267
Pieter Zijlema
Apeldoorn
42:36
42:05
268
Roy Veldhuizen
Apeldoorn
42:44
41:52
269
Jareth Geluk
Deventer
42:45
42:06
270
Maarten Boers
Apeldoorn
42:46
42:13
271
Jelle van der Meer
Apeldoorn
42:51
42:29
272
Wilco Bouwmeester
Deventer
42:55
41:57
273
Steven Huzen
Almen
42:56
42:23
274
Dirk van Dam
Zutphen
42:56
42:25
275
Wilco Olden
Bathmen
42:56
42:43
276
Harry Bakhuis
Apeldoorn
42:57
42:51
277
Harold Teuwen
Hoofddorp
42:57
42:05
278
Winfred Kooij
Apeldoorn
42:58
42:33
279
Piet Walhout
Apeldoorn
42:59
42:56
280
Peter Potters
Twello
43:03
42:38
281
Christiaan Buitenhuis
Apeldoorn
43:03
41:57
282
Remco van Eelen
Vaassen
43:03
42:35
283
Rick Beekman
Vaassen
43:03
42:35
284
Van den Berg R
Apeldoorn
43:04
41:42
285
Oscar Mechelinck
Apeldoorn
43:05
42:32
286
Pierre Ottenheim
Maarsbergen
43:05
42:38
287
Elzo Scholtens
Apeldoorn
43:06
43:00
288
Carl Dede
's-Gravenhage
43:06
43:00
289
Davey Lippens
Hillegom
43:07
42:32
290
Ap van Straaten
Diepenveen
43:08
42:07
291
Lorano van Leeuwaarde
Bussum
43:09
41:39
292
Jos Vastenhoud
Vlissingen
43:10
43:07
293
Marco van Wijk
Apeldoorn
43:11
42:53
294
Wouter Veltman
Apeldoorn
43:15
42:18
295
Ben Bruschke
Apeldoorn
43:15
42:39
296
Geert Oosenbrug
Apeldoorn
43:16
42:14
297
André Groenenboom
Amersfoort
43:18
42:21
298
Ouwens Henk
Maarn
43:20
42:09
299
Joris van den Brink
Apeldoorn
43:20
42:37
300
André Jansen
Lochem
43:20
41:46
301
Koman
Centraal Beheer Achm
43:20
41:47
302
Nick Tolstra
AV '34
43:21
43:07
303
Robin Bohmer
Duiven
43:22
42:30
304
Fred van Gerwen
Apeldoorn
43:23
43:17
305
Jaap Hettebrij
Apeldoorn
43:24
43:11
306
Sietske van Tandvoort
Apeldoorn
43:24
43:12
307
René Wissink
Warnsveld
43:26
42:38
308
Frederic Damen
PAC
43:32
42:46
309
Oscar Zeekant
Amsterdam
43:32
43:24
310
Olivier Sterk
Twello
43:34
43:27
311
Harm Kamphorst
Apeldoorn
43:35
42:55
312
Rudolf Kamphuis
Assen
43:36
42:23
313
Gerard Velderman
Apeldoorn
43:36
42:31
314
Tom van Straten
Apeldoorn
43:37
42:52
315
Ton Schippers
Strijen
43:38
43:07
316
Patrick de Haan
Apeldoorn
43:38
43:18
317
Ersnt Bless
Apeldoorn
43:39
43:09
318
Rene Dingelmans
Veluwe
43:41
42:26
319
Ralf Wonnink
Hoenderloo
43:41
43:13
320
Koman
Centraal Beheer Achm
43:42
42:09
321
Adrie Raaijmakers
Road Runners Etten-L
43:45
43:33
322
Marcel van Riesen
Wezep
43:45
43:42
323
Rob Jeulink
Apeldoorn
43:46
42:51
324
Rowin Liefers
Apeldoorn
43:47
43:08
325
Fabian Pelgröm
Apeldoorn
43:48
42:53
326
Bas van Osenbruggen
Arnhem
43:48
43:19
327
Martijn Dusseljee
Rotterdam
43:49
43:46
328
Arnold Eulen
Putten
43:49
43:38
329
John Zweverink
Apeldoorn
43:50
43:09
330
Marcel van Straten
Apeldoorn
43:50
43:04
331
Maurits van Beusekom
Apeldoorn
43:50
43:41
332
Richard Nieuwkerk
Driebergen-Rijsenbur
43:51
43:14
333
Jens Veldwachter
Lettele
43:52
43:12
334
Robert Schildkamp
Apeldoorn
43:52
43:13
335
Paul Jansen
Veenendaal
43:56
42:38
336
De Krijger
Albron Catering
43:56
43:32
337
Marcel Visscher
Apeldoorn
43:56
42:57
338
Peter Plaisier
Capelle aan den IJss
43:57
43:39
339
David Braak
Apeldoorn
43:58
43:06
340
Sander Ram
Hoenderloo
43:58
43:29
341
Willem Draaijer
Beekbergen
43:59
43:47
342
Floris Engelmann
Apeldoorn
44:00
43:05
343
Wim van Bussel
Apeldoorn
44:03
42:56
344
Wouter Welker
Amsterdam
44:04
42:46
345
Fred Laan
Apeldoorn
44:08
43:00
346
Jan Willem Le Febre
Apeldoorn
44:09
43:16
347
Steve Koot
Loopgroep Aart Stigt
44:09
44:04
348
Jan Willem Kloosterboe
Warnsveld
44:10
44:01
349
Theo Braber
Pallas '67
44:10
44:00
350
Hans van Lohuizen
Apeldoorn
44:10
43:29
351
Martijn Oosting
Ugchelen
44:11
44:01
352
Jeroen Ploeg
Apeldoorn
44:11
43:18
353
Rik van der Helden
Apeldoorn
44:13
44:09
354
Michiel Koops
Zutphen
44:14
43:00
355
Dassen Danny
Apeldoorn
44:14
44:02
356
Rowdy Middelkoop
Apeldoorn
44:18
43:30
357
Jorik Schotman
Apeldoorn
44:20
43:19
358
Robert Steenwoerd
Vaassen
44:26
43:53
359
Robin de Vries
Apeldoorn
44:26
43:55
360
Menno Proper
Zutphen
44:27
43:57
361
Teun Venhoeven
Apeldoorn
44:28
43:49
362
Fred Pieëte
Apeldoorn
44:29
44:00
363
Sander Slagter
Hilversum
44:29
43:46
364
Mark Kolderhof
Apeldoorn
44:29
43:30
365
Bellert Harry
Apeldoorn
44:32
44:02
366
Mosterd S
Apeldoorn
44:32
43:17
367
Charles van Mierlo
Apeldoorn
44:32
44:28
368
Marc Masselink
Apeldoorn
44:33
43:34
369
Jurgen Beker
Eefde
44:33
43:03
370
Chad Nauman
Emmeloord
44:35
43:39
371
Peter Otten
Apeldoorn
44:35
44:29
372
Martijn Wissing
Borculo
44:36
44:16
373
Raymond van der Haas
Apeldoorn
44:37
43:18
374
Roy Bergsma
Goor
44:37
44:27
375
Rene Brouwer
Almelo
44:38
43:19
376
Edward Pijpers
Deventer
44:38
43:05
377
Niels van Aalten
Apeldoorn
44:38
43:38
378
Freek Kramer
Deventer
44:39
43:12
379
Jurgen Berendsen
Wilp Gld
44:39
43:53
380
Adriaan Hinrichs
Apeldoorn
44:40
44:09
381
Cok Zwijnenburg
Maassluis
44:41
44:17
382
Rob Kruitbosch
Apeldoorn
44:41
44:25
383
Stephan Mannessen
Zutphen
44:42
44:10
384
Leon Zielhuis
Apeldoorn
44:43
43:43
385
Johan Tiecke
Bathmen
44:44
44:25
386
Eric Jansen
Utrecht
44:46
43:40
387
Adie Smit
Apeldoorn
44:47
44:18
388
Bas Porsche
Apeldoorn
44:47
43:56
389
Andries Stortelder
AVA '70
44:48
44:29
390
Günter Tieben
Apeldoorn
44:48
44:29
391
Ron Perloy
Brummen
44:49
44:46
392
Rob Guns
AV '34
44:50
43:27
393
Rob Versteeg
Epe
44:52
44:13
394
Hans Christiaans
Apeldoorn
44:53
44:28
395
Dick Koster
Epe
44:53
44:33
396
Koman
Centraal Beheer Achm
44:55
43:22
397
Robert Kelderman
Zwolle
44:55
44:41
398
Michel Schatonje
Apeldoorn
44:58
43:44
399
Edwin van Berkum
Apeldoorn
44:59
44:32
400
Guido Fintelman
Epe
44:59
44:04
401
Patrick van Sermond
Apeldoorn
44:59
44:03
402
Dick Elsman
Zutphen
45:00
44:33
403
Bertus Reuvekamp
Lieren
45:01
44:25
404
Vincent van den Haak
Apeldoorn
45:01
44:19
405
Hans Kroon
Apeldoorn
45:01
44:48
406
Djordy Roelofs
Apeldoorn
45:02
44:22
407
Dennis Sevat
Apeldoorn
45:02
44:30
408
Jaap van Aarssen
Apeldoorn
45:02
44:39
409
Nick de la Beij
Apeldoorn
45:03
44:56
410
Gerard Heij
Apeldoorn
45:03
43:34
411
Huub Smits
Amersfoort
45:05
44:08
412
John Huijzer
Elst Gld
45:05
44:20
413
Oscar Bleijerveld
Veluwe
45:05
44:40
414
John Hoven
Vaassen
45:12
44:20
415
Paul Hoefsloot
Amersfoort
45:13
44:17
416
Elco Jeffrey Harte
Apeldoorn
45:14
44:51
417
Andre van Toorenenburg
Ugchelen
45:14
44:58
418
Ton Whien
De Liemers
45:16
44:53
419
Sebastiaan Ribbink
Twello
45:18
44:32
420
Pascal van het Erve
Twello
45:18
44:56
421
Siem Bolink
Schalkhaar
45:21
44:50
422
Theo Soepboer
Hurdegaryp
45:24
45:06
423
Speelman
Centraal Beheer Achm
45:24
45:13
424
Jos Gelmers
Hoogeveen
45:26
44:40
425
Renar Soren
Ulricehamn (SWE)
45:27
45:09
426
Bennie van Gurp
AV '34
45:27
44:14
427
Nan Lont
AV '34
45:27
44:38
428
Jochem Jansen
Lochem
45:27
44:54
429
Robbertjan Besselink
Apeldoorn
45:29
44:29
430
Kees Mulder
Apeldoorn
45:30
44:35
431
Laszlo Rehorst
Apeldoorn
45:30
44:35
432
Jan Klopman
Ugchelen
45:31
43:44
433
Fokko Spoelstra
Apeldoorn
45:32
45:10
434
Arnold Poels
Loopservice.nl
45:32
45:08
435
Jos Huis in t Veld
AV '34
45:37
45:14
436
Marcel van der Bijl
Apeldoorn
45:37
44:13
437
Steneker Predo
Apeldoorn
45:37
45:20
438
Rene Klomp
Apeldoorn
45:38
45:22
439
Thomas Noordhuizen
Apeldoorn
45:38
45:30
440
Mobach
Albron Catering
45:38
45:14
441
Bas Koers
Apeldoorn
45:39
45:17
442
Steven Berghuis
Apeldoorn
45:39
44:59
443
Rogier Jungrius
Apeldoorn
45:39
44:17
444
Patrick van Asselt
Apeldoorn
45:39
45:31
445
Edwin Bouwmeester
Apeldoorn
45:39
45:31
446
Dennis Jansen
Apeldoorn
45:40
44:54
447
Peter Stoop
Apeldoorn
45:40
45:12
448
Erwin Bloemendal
Deventer
45:40
44:54
449
Robin Veldwijk
Vaassen
45:41
45:08
450
Nico Wassens
Dedemsvaart
45:41
45:20
451
Jaap IJmker
Apeldoorn
45:41
45:24
452
Jeroen Stens
Apeldoorn
45:41
45:13
453
Luuk van Empel
Apeldoorn
45:43
45:01
454
Chris Berends
Apeldoorn
45:43
45:30
455
Peter Lintenbrink
Lochem
45:46
44:33
456
Benno Gelmers
Laren Gld
45:46
44:33
457
Jurjen van der Honing
Isala '96
45:46
45:08
458
Stan Engels
Ugchelen
45:47
45:26
459
Ed van der Vegt
Wezep
45:47
44:32
460
Naychel Franken
Apeldoorn
45:48
45:07
461
Joost Niemeijer
Apeldoorn
45:51
44:55
462
Diederick van der Hors
Twello
45:53
45:27
463
Hans Harleman
Apeldoorn
45:53
45:02
464
Visser
Hollander techniek
45:54
45:43
465
Joris Bouwmeester
Apeldoorn
45:55
44:57
466
Remco Edelenbos
Apeldoorn
45:55
45:13
467
Chris Singel
Apeldoorn
45:55
45:24
468
Vincent Visser
Apeldoorn
45:55
45:13
469
Vincent Felkers
Wenum Wiesel
45:55
45:54
470
Maarten Mom
Vaassen
45:56
45:54
471
Ben van Rooij
Apeldoorn
45:56
45:07
472
Jan Lesschen
Ugchelen
45:58
45:37
473
Jaap van Zuuk
Emst
45:59
44:46
474
Poll
ArboNed
45:59
45:00
475
Ercüment Gezer
Apeldoorn
46:00
45:20
476
Joris van de Schepop
Apeldoorn
46:01
45:00
477
Van der Pal
Centraal Beheer Achm
46:02
45:56
478
Remco van den Berg
Apeldoorn
46:03
45:29
479
Nick Brinkman
Klarenbeek
46:03
45:23
480
Dominic Beumer
Apeldoorn
46:04
46:03
481
Jan Hollegien
Zwolle
46:04
46:01
482
Daan Koppelman
Apeldoorn
46:04
45:20
483
Kingma Arie
Amersfoort
46:07
44:55
484
Van der Ven
Apeldoorn
46:08
45:42
485
Dick Steffens
Apeldoorn
46:08
46:01
486
Gerald Dirksen
Wijk bij Duurstede
46:09
44:51
487
Sander Dijkgraaf
Apeldoorn
46:10
44:51
488
Maarten Dijkgraaf
Apeldoorn
46:10
44:51
489
Bart Bosman
Apeldoorn
46:10
45:03
490
Bertram Cornielje
Zutphen
46:10
45:38
491
Gerard Sterk
Odoorn
46:12
45:28
492
Bent Bierhaalder
Purmerend
46:12
44:47
493
Marcel Verkaik
Apeldoorn
46:13
46:01
494
Wim Crielaard
AV '34
46:13
44:57
495
Paul Kok
Apeldoorn
46:14
46:06
496
Janssen R
Apeldoorn
46:16
45:08
497
Jan Huizinga
Cialfo
46:16
46:14
498
Harrie de Graaf
Cialfo
46:16
46:13
499
Jeftha Geluk
Deventer
46:17
45:39
500
Joadim Keppel
Rotterdam
46:17
44:53
501
Jan Janssen
Beegden
46:18
45:55
502
Edgar Koster
Apeldoorn
46:18
45:44
503
Ben Jansen
Eerbeek
46:18
45:35
504
Jasper van het Erve
Twello
46:18
45:57
505
Mark Tuijtel
Apeldoorn
46:19
45:27
506
At Sarelse
Apeldoorn
46:20
46:03
507
Ruud Ponjée
Apeldoorn
46:20
46:04
508
Schippers Ruben
Apeldoorn
46:22
46:02
509
Freek Laan
Apeldoorn
46:23
46:03
510
Jelmer Post
Zwolle
46:23
45:00
511
Jarl Nieuwenhuijzen
Harderwijk
46:24
45:54
512
Richard Visser
Apeldoorn
46:25
46:18
513
Richard Harleman
Apeldoorn
46:27
45:35
514
Van der Velde
Hollander techniek
46:28
45:54
515
Job van Eijk
Apeldoorn
46:28
45:33
516
Richard Korteling
Apeldoorn
46:28
46:12
517
Frits van Schagen
Brummen
46:28
45:56
518
Douwe Bakker
Apeldoorn
46:28
45:38
519
Ime Pijnenborg
Apeldoorn
46:31
45:57
520
Wiel Frits Vd
Twello
46:33
46:08
521
Martijn van den Berg
Apeldoorn
46:34
45:34
522
Kovacs
ArboNed
46:36
45:37
523
Martin van den Broek
AV '34
46:37
46:03
524
Erik van den Brink
Arnhem
46:37
45:49
525
Jan van Mourik
Ugchelen
46:40
46:19
526
Frits Gijsbertse
Amersfoort
46:40
45:33
527
Jeffry Witteveen
Nijverdal
46:41
46:31
528
Dik de Graaf
Zwolle
46:42
46:25
529
Chris Zwier
Apeldoorn
46:42
45:42
530
Arthur man in 't Veld
Klarenbeek
46:42
46:12
531
Gert-Jan Huisink
Rotterdam
46:49
45:38
532
Robbie de Jong
Apeldoorn
46:50
46:09
533
Richard Bruin
Epe
46:51
46:18
534
Wolter Hummel
Apeldoorn
46:52
46:23
535
Myron Wolterink
Goor
46:54
46:10
536
Janssen
ArboNed
46:56
45:57
537
Walter Esselink
Apeldoorn
46:56
45:53
538
Marc Kooistra
Zwolle
46:57
45:48
539
Mattijn Kroos
Apeldoorn
46:59
46:41
540
Eddo Wassink
Apeldoorn
46:59
45:43
541
Frans Ploeg
Zwolle
47:01
46:39
542
Kees Dijksta
Apeldoorn
47:02
46:09
543
Arno Witteveen
Deventer
47:02
45:37
544
Frank Ellenbroek
Zeewolde
47:03
46:07
545
Fred Vorderman
Apeldoorn
47:05
45:36
546
Ronald Koevoets
Apeldoorn
47:05
46:29
547
Geert H Slagter
Apeldoorn
47:07
46:23
548
Marc de Waal
Beek Ubbergen
47:08
46:45
549
Ton Ruten
zutphen
47:09
46:05
550
Koen Koggel
Lemelerveld
47:14
46:25
551
Ben Schipper
Dieren
47:14
46:36
552
Luc Houten
Apeldoorn
47:14
47:13
553
Sam Hofhuis
Apeldoorn
47:14
47:13
554
Thijs ten Kleij
Ugchelen
47:14
46:25
555
Jan Wieferink
Apeldoorn
47:14
46:25
556
Peter Rudolph
Zutphen
47:17
47:11
557
Paul Brouwer
Apeldoorn
47:18
46:20
558
Flameling Rogier
Deventer
47:19
46:03
559
Bennie Bastiaans
Apeldoorn
47:19
46:45
560
Hans Knol
Ugchelen
47:23
47:02
561
Djarley Zeilmaker
Apeldoorn
47:23
46:41
562
Pepijn Kamman
Apeldoorn
47:24
46:40
563
Rob Huisman
Hilversum
47:24
46:34
564
Gert van den Esschert
Cialfo
47:24
46:18
565
Luuk van de Beld
Vlijmen
47:24
45:54
566
Ronald Netten
Apeldoorn
47:27
46:23
567
Willy Gout
Apeldoorn
47:30
46:59
568
Bram Slogten
Apeldoorn
47:33
46:51
569
Robin Neef
Apeldoorn
47:33
46:31
570
HD Dijkgraaf
Apeldoorn
47:35
46:14
571
Jaap van Benthem
Ugchelen
47:38
47:20
572
Michael Spierings
Apeldoorn
47:38
47:02
573
Ruben Tempel
Apeldoorn
47:38
46:58
574
Hans van Oostrom
Zwolle
47:40
47:23
575
Jansen
Apeldoorn
47:41
47:13
576
Tobias Minks
Apeldoorn
47:41
47:32
577
Hans van Schaik
Harderwijk
47:42
47:29
578
Reuben Rietkerk
Apeldoorn
47:42
46:41
579
Sjaak de Vries
Waterweg
47:42
47:17
580
Danny bloc Heuvel
Hoenderloo
47:42
47:13
581
Niek Willemsen
Apeldoorn
47:42
47:33
582
Alfons Willemsen
Apeldoorn
47:44
47:32
583
Gé Velders
Deventer
47:45
47:30
584
Eddie Burghout
Apeldoorn
47:46
47:22
585
Jasper Pothoven
Beekbergen
47:49
47:44
586
Sjaak Wools
Apeldoorn
47:50
47:18
587
Henk vd Molen
Apeldoorn
47:51
46:39
588
Van Dam Jaap
Apeldoorn
47:51
46:40
589
Fred Bekker
Apeldoorn
47:57
47:44
590
Mark Wassink
Apeldoorn
47:58
46:30
591
Wim Oosterheert
Veluwe
47:58
46:55
592
Cees van den Berg
Zwolle
47:59
47:54
593
Pjotr Kerssens
Apeldoorn
47:59
46:39
594
Frank Renier van Gesse
Harderwijk
48:02
47:55
595
Pieter Molen
Houten
48:02
47:35
596
Mario Siebrand
Apeldoorn
48:03
47:07
597
Michiel van der Meer
Zutphen
48:03
47:31
598
Reinier Pijnacker
Voorthuizen
48:04
47:21
599
Martin Dekker
Deventer
48:04
46:51
600
Bert van Roekel
Zwolle
48:04
46:52
601
Martijn de Wild
Eerbeek
48:04
47:33
602
Marc Kuiper
Apeldoorn
48:09
47:27
603
Ronald Meijer
Apeldoorn
48:11
46:54
604
Niels van der Werf
Almere
48:12
47:56
605
Hans Lammers
Deventer
48:15
47:16
606
Emile Hamdan
Apeldoorn
48:16
47:15
607
Marinus van der Weele
Apeldoorn
48:18
47:07
608
Robin van Eelen
Apeldoorn
48:20
47:18
609
Michael de Ruiter
Apeldoorn
48:21
47:54
610
Henk Sanders
Apeldoorn
48:21
47:34
611
Jeroen Mennink
Apeldoorn
48:22
47:57
612
Patrick Rouwenhorst
Loopservice.nl
48:22
46:56
613
Berry Schut
Apeldoorn
48:23
46:57
614
Joris Kobussen
Apeldoorn
48:25
47:54
615
Fred Bomans
Deventer
48:25
48:15
616
Ronald Lemmers
Apeldoorn
48:26
47:07
617
Joren Waardenburg
Apeldoorn
48:27
47:34
618
Koetsier Ab
AV Holten
48:27
48:24
619
Simon Djakic
Apeldoorn
48:28
47:06
620
Winterman
Centraal Beheer Achm
48:29
48:05
621
Laurens Potters
Twello
48:32
48:09
622
Jim Florentinus
Apeldoorn
48:32
47:43
623
Tim Hagen
Apeldoorn
48:32
47:43
624
Sjaak Vosselman
Cialfo
48:32
47:22
625
Dick de Jager
AV '34
48:33
47:10
626
Boudewijn Dede
Haag Atletiek
48:34
48:28
627
Robert Sühre
AV '34
48:36
47:14
628
Kees Kersbergen
Apeldoorn
48:38
47:08
629
Jos Bonekamp
Apeldoorn
48:38
48:21
630
Thomas van Hoorne
Apeldoorn
48:40
47:48
631
Martijn de Reus
Sint Michielsgestel
48:41
47:57
632
Elwin van Beurden
Apeldoorn
48:41
47:21
633
Aram Waardenburg
Apeldoorn
48:43
47:50
634
Ferry ten Brink
Winneweer
48:45
47:29
635
Mattijs Schmaltz
Apeldoorn
48:45
48:18
636
Tom Beekman
Vaassen
48:47
48:11
637
Jarno Hofman
Apeldoorn
48:50
47:31
638
Henk Pruyssens
Centraal Beheer Achm
48:51
48:25
639
Jeroen vd Hulst
Apeldoorn
48:53
47:57
640
William van Luttikhuiz
Apeldoorn
48:54
48:48
641
Thijs Beermann
Apeldoorn
48:54
48:46
642
Robbin Kruitbos
Twello
48:54
48:21
643
Erik Jonker
Almere
48:57
48:03
644
Peter Koetsier
Eerbeek
48:58
47:47
645
Bertus van Vlimmeren
Apeldoorn
48:59
48:27
646
Robert Jan Griede
Apeldoorn
49:00
47:35
647
John van der Meer
Apeldoorn
49:02
48:38
648
Gerald Nijenhuis
Dieren
49:02
48:19
649
Gerard van Alteren
Apeldoorn
49:03
48:40
650
Hans Huisman
Epe
49:04
47:33
651
Willian Nijenhuis
Dieren
49:05
48:22
652
Marc Förch
Apeldoorn
49:06
48:42
653
Paul Hondtong
Olst
49:09
48:05
654
Gerben Sterringa
Vorden
49:12
48:43
655
Ruud van Duijn
Apeldoorn
49:15
48:58
656
Peter Miedema
Apeldoorn
49:16
49:01
657
Harold Rösler
Apeldoorn
49:16
48:55
658
Arno Barten
Apeldoorn
49:19
47:58
659
Lex den Houling
Apeldoorn
49:20
48:53
660
Christian Diks
Apeldoorn
49:20
49:11
661
Peter Geraats
AV '34
49:22
48:06
662
Aart Hey
Apeldoorn
49:23
47:54
663
Philip Hoogenraad
Cialfo
49:23
49:16
664
Ben van der Rijst
Zwolle
49:23
49:17
665
Joost Ravesloot
Beekbergen
49:24
48:28
666
Justin Schimmel
Apeldoorn
49:24
48:45
667
Stephan Ramuzut
Apeldoorn
49:25
49:13
668
Hans Groen
AV '34
49:25
48:09
669
Rik Bouman
Vlaardingen
49:28
49:01
670
Richard Geurts
Apeldoorn
49:29
48:42
671
Harrie Huzen
Apeldoorn
49:38
49:15
672
Richard Driessen
Deventer
49:39
48:09
673
Bas Jansen
Eerbeek
49:39
48:33
674
Freddie Dooijeweerd
Apeldoorn
49:39
48:19
675
Jelmer Possemis
Apeldoorn
49:47
49:06
676
Nico Koster
Apeldoorn
49:50
48:34
677
Jos van der Veeken
Apeldoorn
49:50
49:44
678
Christian Kaal
Deventer
49:52
48:57
679
Arjan Ravesloot
Beekbergen
49:53
48:56
680
Sjohn Bouwmeester
Apeldoorn
49:53
49:16
681
Edgar van Silfhout
Apeldoorn
49:55
49:08
682
Jurrien de Wilde
Apeldoorn
49:56
49:15
683
Frans Coumans
Apeldoorn
49:56
49:21
684
Cor van Ingen
AV '34
49:58
49:19
685
Mulderij W
Apeldoorn
49:59
48:39
686
Bas Lameris
Apeldoorn
50:02
49:46
687
Sjoerd Harmsen
Lochem
50:02
49:53
688
Sander Marsman
Laren Gld
50:09
49:19
689
Jaap Nijssen
AV '34
50:09
49:52
690
Karim Gharsallah
Apeldoorn
50:10
49:31
691
Aart Seuters
Havelte
50:10
49:51
692
Hans Zuurmond
Apeldoorn
50:13
49:48
693
Thomas Driessen
Apeldoorn
50:15
49:37
694
Milan Woudenberg
Apeldoorn
50:17
48:58
695
G j Buitenhuis
Emst
50:20
48:54
696
Ronald Voetsier
Apeldoorn
50:30
49:19
697
Jonkie Geurts
Ugchelen
50:30
48:47
698
Xander Uiterlinden
Daventria
50:31
49:04
699
Tom Oomen
Ulft
50:32
49:40
700
Hoekman Tiemen
Apeldoorn
50:34
49:50
701
Jacob Boonen
Hierden
50:34
50:08
702
Dick Klein Geltink
Apeldoorn
50:35
50:17
703
Eduard van den Broek
Diemen
50:36
50:00
704
Bastiaan Veerhuis
Diemen
50:36
50:00
705
Frank Oomen
Apeldoorn
50:42
49:53
706
Philip van Kamp
Apeldoorn
50:43
50:09
707
Elzo Bol
Ten Boer
50:44
50:30
708
Henk Hulleman
Beekbergen
50:45
49:30
709
Raymond Nagelmaeker
Zwolle
50:48
50:44
710
Theo Kessels
Deventer
50:49
50:05
711
Ray van der Wulp
Apeldoorn
50:50
50:05
712
Richard Schildkamp
Apeldoorn
50:54
50:10
713
J Keijzer
Leiderdorp
50:59
49:55
714
John de Wit
Maarssen
51:01
50:48
715
Bram de Graaf
Deventer
51:02
50:40
716
Vos
Hollander techniek
51:06
49:50
717
Roelfjan Hulsman
AV '34
51:10
49:48
718
Frits Welling
Leiden
51:11
50:08
719
Justin Sap
Deventer
51:14
49:49
720
Bas Schipper
Veluwe
51:16
49:41
721
Douwe Spoelstra
Zwolle
51:17
51:00
722
Philip Mulder
Apeldoorn
51:18
51:10
723
Rogier Oranje
Zwolle
51:21
50:35
724
Hans Giesing
Hengelo Ov
51:28
50:18
725
Jan peter Wamsteeker
Harderwijk
51:29
50:11
726
Wim vd Vis
Hoogland
51:29
50:29
727
Ernst Hoornenborg
Apeldoorn
51:32
50:57
728
Klaus Marrek
Rheine (GER)
51:32
51:24
729
Bas van Schaverbeke
Vaassen
51:33
50:36
730
Martin Oonk
lmelo
51:35
50:13
731
Silas Noordkamp
Apeldoorn
51:35
50:58
732
Gerbrand Noordkamp
Apeldoorn
51:35
50:58
733
Antoinette Vogelzang
Argo
51:38
50:49
734
Christiaan Brinkman
Apeldoorn
51:38
50:41
735
Jelle Hoving
Apeldoorn
51:39
50:41
736
Ton de Haan
Apeldoorn
51:42
51:01
737
Henk Boom
Apeldoorn
51:42
51:01
738
David Gibson
Arnhem
51:42
50:59
739
Teunis vd Pol
Apeldoorn
51:44
51:02
740
Remco Jansen
Apeldoorn
51:45
50:47
741
Rob van der Waals
Apeldoorn
51:46
51:11
742
Jan Lemmerman
Apeldoorn
51:46
50:48
743
Piet Plantinga
Joure
51:47
50:45
744
Frank Rijsman
Deventer
51:49
46:06
745
Ries van der Leij
Apeldoorn
51:53
51:06
746
Hidde Ton
Apeldoorn
52:01
51:09
747
Arnold Vreugdenhil
AVV
52:02
51:58
748
Ronald van der Velden
Apeldoorn
52:02
50:55
749
Tim Overvelde
Apeldoorn
52:03
51:01
750
Jersoon de Neito
Rotterdam
52:03
50:38
751
Roel Linthorst
Apeldoorn
52:07
51:04
752
Simon Krukkert
Twello
52:08
51:24
753
Lesley Meyer
Zutphen
52:11
51:41
754
Carel Godec
Apeldoorn
52:15
50:59
755
Cees van der Schans
Apeldoorn
52:16
51:24
756
Frans van den Dries
Amersfoort
52:18
51:03
757
Gerard Harink
Almelo
52:25
51:44
758
ECJ Janssen
Apeldoorn
52:32
51:21
759
Arie Goedendorp
Kwintsheul
52:33
52:05
760
Joost Snijders
Apeldoorn
52:35
51:37
761
Vincent Maas
Zwolle
52:36
52:31
762
Dries Potgieter
Apeldoorn
52:36
52:29
763
Dilek Dogan
52:38
52:34
764
Leslie Visser
Ugchelen
52:42
51:34
765
A j den Boer
Apeldoorn
52:43
52:33
766
Remi Handel
Apeldoorn
52:43
52:10
767
Cors Hage
Apeldoorn
52:45
52:18
768
Wim Oudbier
Apeldoorn
52:46
52:32
769
Robin Sellaiyah
Apeldoorn
52:48
52:08
770
Mike Joffer
Apeldoorn
52:48
52:08
771
Harm Elijzen
Loenen Gld
52:50
52:20
772
Andre Jeths
Apeldoorn
52:51
52:39
773
Peter Prins
Apeldoorn
52:52
51:46
774
Steven Franzen
Ugchelen
52:52
51:35
775
Jan Helman
Apeldoorn
52:54
52:04
776
De heer A Vonk
Apeldoorn
52:55
51:33
777
Herbert Dupomt
Amstelveen
53:01
51:42
778
Dennis Verzijl
Veluwe
53:09
51:44
779
Jan van Veen
Apeldoorn
53:10
52:25
780
Steven Leferink
Apeldoorn
53:13
53:04
781
Niels Lieferink
Apeldoorn
53:17
52:38
782
Herman Goulooze
Dronten
53:17
53:15
783
Ton van den Brink
Apeldoorn
53:25
52:27
784
Ronald Bax
Veluwe
53:26
52:51
785
Marco Meijerink
Apeldoorn
53:31
52:25
786
Henk Mulder
Ugchelen
53:34
52:42
787
Westen
Centraal Beheer Achm
53:36
53:30
788
Janssen Marijn
Ugchelen
53:39
52:12
789
Guus van Holland
Leiderdorp
53:41
52:39
790
Huub Snellen
Zwolle
53:55
53:43
791
Wim de Weerd
Vaassen
53:56
52:47
792
Frank Hofland
Ugchelen
53:56
52:46
793
Nigel Meijer
Apeldoorn
53:58
53:18
794
Marcel Bouwmeester
Veluwe
53:58
53:34
795
Joren de Ruig
Apeldoorn
53:59
53:23
796
Jonathan Louis
Apeldoorn
54:02
53:00
797
Wilfred Hanekamp
Apeldoorn
54:10
52:47
798
P van Heerwaarden
Apeldoorn
54:12
53:07
799
Jasper Molenbroek
Apeldoorn
54:14
53:14
800
Arthur de Vries
Ugchelen
54:17
53:20
801
Boger Nico
Apeldoorn
54:24
53:55
802
Mark Stroebel
Diepenveen
54:30
53:36
803
Marcellino Bianco
Deventer
54:30
53:36
804
Johanna Broenland
Veluwe
54:32
53:39
805
Agema
Diepenveen
54:33
53:39
806
Rikkert Harink
Almelo
54:38
53:57
807
Martin Dijk
Apeldoorn
54:40
54:24
808
Lars Stadhouder
Apeldoorn
54:41
54:29
809
Martin Lotte
Apeldoorn
54:46
53:25
810
Jeroen Schmidt
Beekbergen
54:58
54:10
811
Ivan Dijkstra
Deventer
55:04
54:35
812
Johan Bakhuis
apeldoorn
55:10
54:42
813
David Jans
Apeldoorn
55:14
54:10
814
Michiel Kars
Apeldoorn
55:17
54:37
815
Edo Spijker
Apeldoorn
55:17
54:36
816
Jeffrey Veldhuizen
Apeldoorn
55:25
54:30
817
DJ Rico Van Leeuwen
Veluwe
55:28
54:44
818
Jaap van Gerwen
Apeldoorn
55:28
55:05
819
Charlotte Vroonland
Veenendaal
55:41
55:31
820
Richard de Niet
Apeldoorn
55:49
55:23
821
Timo Telnekes
Apeldoorn
56:00
55:19
822
N c Vuurpijl
Dieren
56:12
55:06
823
Frank Leliveld
Apeldoorn
56:16
55:17
824
Richard Houben
Wijchen
56:20
55:36
825
Gerard Veenstra
Spijkenisse
56:23
55:18
826
Jan van Schaik
Apeldoorn
56:25
56:13
827
Niels Brouwer
Apeldoorn
56:27
55:46
828
Maarten Gerdingh
Apeldoorn
56:32
55:54
829
Sebastiaan Adelerhof
Ugchelen
56:38
56:02
830
Laurent Klis
Zeewolde
56:41
55:16
831
Gerrit ter Haar
Aalten
56:52
55:47
832
Herman Wegerif
Apeldoorn
56:55
56:51
833
Dave Heerdink
Apeldoorn
57:04
56:10
834
Boers John
Apeldoorn
57:11
56:37
835
Joop Raaphorst
Velp Gld
57:14
56:15
836
Ruben de Vries
Apeldoorn
57:17
56:03
837
Don Olthof
Nijmegen
57:18
56:51
838
Oeds Helder
Harkema
57:20
57:07
839
Rob Weijschede
Eindhoven
57:29
56:13
840
Roland Pool
Zwolle
57:44
57:26
841
Albert de Vries
Apeldoorn
57:44
56:24
842
Lasse Jonker
Apeldoorn
57:45
56:25
843
Wim Jonker
Apeldoorn
57:45
56:25
844
Harald Seynaeve
Apeldoorn
57:47
56:39
845
Ferdinand de Vries
Apeldoorn
57:51
56:36
846
Johan Steenhoven
Vlaardingen
58:05
56:39
847
Jeffring Ribbink
Apeldoorn
58:20
58:20
848
Roy Ordelman
Apeldoorn
58:20
57:43
849
Joost Zeeuw
Apeldoorn
58:27
56:59
850
Theo Hendriks
Apeldoorn
58:33
57:50
851
Richard Wilbrink
Nijbroek
59:35
58:48
852
Leon Ferket
Gorinchem
59:39
58:12
853
Moritz Hengstenberg
Zutphen
1:00:31
59:57
854
Pascal Schoen
Apeldoorn
1:00:45
1:00:21
855
Pim van Gurp
Apeldoorn
1:00:55
1:00:36
856
Remco Hendriks
Apeldoorn
1:00:55
1:00:37
857
Riaad Al-Shabbout
Apeldoorn
1:01:13
1:00:35
858
Oktay Kolagasigil
Apeldoorn
1:01:35
1:00:56
859
Joop Visser
Hoogvliet Rotterdam
1:01:39
1:01:26
860
Martin Coers
Apeldoorn
1:02:19
1:01:58
861
Robbin Debats
Apeldoorn
1:03:39
1:02:47
862
Henk-jan Horevoorts
Apeldoorn
1:03:42
1:02:39
863
Max van Veldhoven
Apeldoorn
1:03:59
1:03:07
864
Hans van den Bos
Elburg
1:04:00
1:03:50
865
Bertus Kruitbos
Apeldoorn
1:04:28
1:02:39
866
Harm Jan Haaijer
Apeldoorn
1:04:34
1:03:55
867
Reijnald Kolthof
Doetinchem
1:11:09
1:10:35
868
Ton Kolthof
Doetinchem
1:11:09
1:10:35
869
Jan Mulder
Apeldoorn
1:11:09
1:10:43
870
Herman Evers
Apeldoorn
1:11:09
1:10:35
871
Drenth Gerrit
AV '34
1:14:16
1:14:11
872
Sjef de Jong
Bronkhorst
1:32:39
1:32:35
VACHT, 8 VAN APELDOORN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ruth van de Meijden
VAV
31:23
31:21
2
Manon Mensink
Ciko '66
31:46
31:45
3
Brigitte Nieuwlaat
Loopteam Ed Sligcher
32:13
32:12
4
Ilonka vd Hengel
AV '34
33:17
33:15
5
Jeanine van de Klashor
Atverni
34:30
34:30
6
Rina Zijgers
Hellas
34:55
34:53
7
Maria Ufkes
Dalfsen
34:59
34:58
8
W van Lier
Deventer
35:57
35:55
9
Wilma Bos
Hanzesport
36:01
35:59
10
Anne rose Mansholt
Lochem
37:30
37:27
11
Marleen Otten
Nijmegen Atletiek
37:33
37:28
12
Dorothee Hermes
Waalre
38:02
37:58
13
Ellen Abbringh
Loopgroep Aart Stigt
38:29
38:28
14
Melissa de Haan
AV '34
38:54
38:35
15
Marieke van der Weide
Utrecht
39:10
38:51
16
Fien van Amelsvoort
AV '34
39:24
39:08
17
Tessa Poen
AV '34
39:27
39:14
18
Astrid Hase
Apeldoorn
39:28
38:59
19
Maayke Sterk
Utrecht
39:31
38:51
20
Saskia Bijtjes
Deventer
39:59
39:55
21
Ilona ten Katen
Apeldoorn
40:06
40:03
22
Lisa van Dijk
Hattem
40:09
40:03
23
Rnie Ebisch
AV Helden
40:13
40:11
24
Annemieke Kolkman
Utrecht
40:17
40:14
25
Liesbeth Veldhuizen
Zwolle
40:25
40:18
26
Laurie Kampkuiper
Ugchelen
40:49
40:41
27
Els Reuvekamp
Lieren
40:49
40:40
28
Hijne
ArboNed
41:02
39:50
29
Jet moed-Snoek
Holten
41:26
41:22
30
Janna de Roos
Apeldoorn
41:33
40:54
31
Loes Oudenhuijsen
AV '34
41:35
41:16
32
Femke Harleman
Apeldoorn
41:38
41:08
33
Mireille Weeldenburg
Apeldoorn
41:41
41:36
34
Annette Flamma
Deventer
41:43
41:35
35
Ans Reusken
Klarenbeek
41:45
41:40
36
Dina Jansen
Arnhem
42:09
42:06
37
Groot Zwaagtink
Hollander techniek
42:28
42:15
38
Kirsten Nagtzaam
Apeldoorn
42:45
42:41
39
Lonneke van Weerdenbur
Apeldoorn
42:48
42:41
40
Petra van Agteren
Apeldoorn
42:51
42:29
41
Froukje Bijma-Striesen
Loopservice.nl
42:59
42:55
42
Ellen van der Heijden
Veghel
43:10
42:33
43
Sandra Meerman
Utrecht
43:11
42:07
44
Renate Veltman
Deventer
43:13
42:19
45
Sanne Anvelink
Apeldoorn
43:14
41:54
46
Helga Wissink
Warnsveld
43:29
42:40
47
Gea Oostendorp
Apeldoorn
43:32
42:44
48
Ingrid Hazeleger
Apeldoorn
43:35
43:07
49
Annet Gelmers-v Ommere
Hoogeveen
43:37
42:49
50
Lara Smeenk
Apeldoorn
43:41
43:01
51
Daphne Hachmang
Ugchelen
43:43
43:24
52
Paula van Riesen
Wezep
43:45
43:42
53
Lotte Smeenk
Apeldoorn
43:48
43:07
54
Tirza Amersfoort
Apeldoorn
43:48
43:41
55
Josephine van der Land
Apeldoorn
43:50
43:20
56
Ingrid Leene
Lieren
43:55
43:19
57
Angelina Schleper
Lelystad
43:59
42:57
58
Sandra Bezuijen-Boonst
Haarlemmermeer
44:01
43:25
59
Nathalie Willem
Kessel-lo (BEL)
44:01
43:52
60
Tijmen Elfrink
Apeldoorn
44:06
43:50
61
Linda Kok
Emmeloord
44:14
43:18
62
Femmie Dooremolen
Apeldoorn
44:20
44:04
63
Rosaline van den Berg
Houten
44:20
43:16
64
Fieke van der Lecq
's-Gravenhage
44:23
43:33
65
Esther de Vries
Groningen Atletiek
44:30
44:04
66
Cansel Karahan
Almelo
44:34
44:05
67
Mariet Strijdveen
Deventer
44:35
44:07
68
Suzanne Slagt
Apeldoorn
44:35
44:33
69
Joyce Hendriks
Apeldoorn
44:36
44:15
70
Stephanie Pappot
Lelystad
44:48
43:45
71
Erica Nobels
Apeldoorn
45:13
45:03
72
Agnes Klink
Heino
45:16
44:53
73
Anette Zeldenrijk
AV '34
45:17
45:08
74
Nadieh Wagenvoort
Emst
45:20
44:40
75
Iris Fiets
Apeldoorn
45:20
44:34
76
Joke Bakker
Deventer
45:21
44:50
77
Nicole Kummerhove
Apeldoorn
45:21
44:41
78
Tess Lont
AV '34
45:24
44:36
79
Lydia Lammens
Apeldoorn
45:31
44:13
80
Tjebbes
Centraal Beheer Achm
45:32
45:22
81
Janneke de Jong
Utrecht
45:34
44:54
82
Marit Verkaik
Apeldoorn
45:35
45:28
83
Margreet Klein Willink
AV '34
45:36
44:48
84
Ellen Baars
Almere
45:36
45:23
85
Rianne Rutten
Apeldoorn
45:36
44:32
86
Ilonka Noort
Veluwe
45:38
45:23
87
Saskia Emmens
Hilversum
45:38
45:20
88
Jolanda van der Ven
Apeldoorn
45:41
45:15
89
Anja ter Berk
Apeldoorn
45:41
45:29
90
Carmen Roeterdink
Apeldoorn
45:42
45:12
91
Ans Ballast
Apeldoorn
45:43
45:07
92
Grijsen Yvonne
Gelre
45:43
44:53
93
Myrthe van Weerdenburg
AV '34
45:43
45:37
94
Saskia Terwel
Apeldoorn
45:45
45:23
95
Sandra Kwint
Apeldoorn
45:45
44:41
96
Marjolein Biesterbos
Apeldoorn
45:46
45:05
97
Edith Beems
Ugchelen
45:57
45:35
98
Sabine Balk
Ugchelen
45:57
45:35
99
Ina Elfrink-Kok
Apeldoorn
46:02
45:47
100
Miriam Huijnen
Heemstede
46:02
45:26
101
Dalia Saris
Amsterdam
46:04
44:41
102
Silvie Ketelaars
Utrecht
46:07
45:37
103
Marieke van Ham
Apeldoorn
46:16
44:49
104
Janneke Leeuwerik
Apeldoorn
46:17
45:22
105
Janneke Damen-Delsing
Rotterdam
46:19
45:33
106
Maartje Klein Willink
AV '34
46:21
45:32
107
Jolanda van der Sluis
Haarlem
46:21
46:04
108
Manon Groot Koerkamp
Wilp Gld
46:22
45:40
109
Loes Oomen
Ulft
46:24
45:33
110
Patricia Kruitbosch
Apeldoorn
46:25
45:48
111
Monique Harleman
Apeldoorn
46:26
45:35
112
Cobie Hartkamp
Apeldoorn
46:26
46:08
113
Stephanie Roodink
Apeldoorn
46:27
45:40
114
Almar Sietsma
AV '34
46:29
45:10
115
Helma Oussoren
Almere
46:31
46:24
116
Rogine Vels
Apeldoorn
46:31
45:40
117
Sandra Schreuder
Nijmegen
46:33
46:03
118
Marloes Wielakker
Doetinchem
46:41
46:32
119
Miluska van 't Lam
Lochem
46:41
46:32
120
Marijke Turkenburg
Zwolle
46:41
46:37
121
Willemijn Beumer
Apeldoorn
46:46
46:39
122
Corien Melissen
Heiloo
46:50
45:57
123
Norma Louwrink
Apeldoorn
46:50
46:30
124
Simone van der Donk
Deventer
46:50
46:06
125
Mieke Hummel-Liefaard
Apeldoorn
46:53
46:24
126
Heleen Mandemaker
Wenum Wiesel
46:53
46:36
127
Wilma van Hunenstijn
AV '34
46:55
46:49
128
Adèle Reiss
Apeldoorn
46:55
46:52
129
Diana Smies
Apeldoorn
47:00
46:08
130
Feike van Alteren
Apeldoorn
47:00
46:37
131
Debbie van der Geest
Haag Atletiek
47:01
46:47
132
Helena Potgieter
Apeldoorn
47:02
46:56
133
Christie Ott
Ugchelen
47:04
46:45
134
Gerda Bonekamp-Hendrik
Apeldoorn
47:05
46:01
135
Karin Aalders
Ulft
47:10
46:19
136
Hester van der Zaag
Twello
47:10
46:54
137
Tielke Sterk
Arnhem
47:12
46:29
138
Mijnie de Boer
Apeldoorn
47:15
46:25
139
Linda Hulleman
Lochem
47:18
46:04
140
Britt Hartkamp
Apeldoorn
47:19
47:12
141
Bouwiein ten Bokum
AV '34
47:19
46:02
142
Christy van Londen
Zutphen
47:19
46:21
143
Nienke Plantinga
Joure
47:24
46:22
144
Aafke Gussenhoven
Apeldoorn
47:26
47:22
145
Alessandra Enting
Amsterdam
47:27
47:12
146
Schumacher Nanile
Apeldoorn
47:31
47:12
147
Aster Witteman
Deventer
47:32
46:41
148
Hilda Mulder-Suichies
Apeldoorn
47:34
47:10
149
Jorna
Centraal Beheer Achm
47:37
47:31
150
Ant Anema
Wenum Wiesel
47:38
46:15
151
Hanneke Akse
Zwolle
47:38
47:15
152
Jeanet Rouwenhorst
Lochem
47:39
46:25
153
Joke Schuurman
Apeldoorn
47:40
47:22
154
Bianca Altena
AV '34
47:41
46:32
155
Anne Taken
Apeldoorn
47:42
46:33
156
Wieke van der Leij
Wenum Wiesel
47:42
46:55
157
Marga Jonkman
Apeldoorn
47:42
47:20
158
Helen Konijnenberg
AV '34
47:43
46:24
159
Vivian Holthuis
Beekbergen
47:44
47:37
160
Laetitia Tempelman
GAC Hilversum
47:44
46:49
161
Heleen Nijkerk
Ugchelen
47:45
46:57
162
Marinkov
Centraal Beheer Achm
47:48
47:43
163
Loes van Ruitenburg
Zwolle
47:50
47:45
164
Henny van Mourik
Apeldoorn
47:51
47:29
165
Laura Monden
Leiden
47:56
47:37
166
Johanne Hetzel
Borculo
47:58
47:38
167
Erna Henneberke
Apeldoorn
48:01
47:57
168
Marjo Wanders
Apeldoorn
48:01
46:59
169
Hanneke van Kilsteren
Zwolle
48:02
46:56
170
Laura Rosema
Apeldoorn
48:03
47:38
171
Anna Bos
Ede Gld
48:03
46:46
172
Annette van Asselt
Apeldoorn
48:05
47:41
173
Hennie Wassink
Apeldoorn
48:05
47:27
174
Sanne Botsma
Utrecht
48:06
47:24
175
Geerke Plantinga
Apeldoorn
48:06
47:04
176
Ypma
ArboNed
48:07
46:53
177
Joyce Oosdijk-Chrissto
Apeldoorn
48:11
47:57
178
Roeleveld
Centraal Beheer Achm
48:13
48:02
179
Jentina Wiegers
Hilversum
48:14
47:27
180
Corrie Nieuwendijk
Hilversum
48:14
47:27
181
Rianne Huzen
Apeldoorn
48:14
47:51
182
Charlotte Hen
Doesburg
48:15
47:02
183
Marieke de Kruiff
Zwolle
48:16
48:13
184
Lilian Dorst
Zwolle
48:16
48:13
185
Marian Rietman
Epe
48:18
47:39
186
Saskia Albers
Arnhem
48:19
47:50
187
Kimberly Roemeon
Apeldoorn
48:22
47:52
188
Ingrid Hannink
Apeldoorn
48:22
48:14
189
Marjet Looijen
Apeldoorn
48:25
48:15
190
Shanna Hilferink
Nunspeet
48:26
47:32
191
Van Veen
Apeldoorn
48:27
47:04
192
Laura Moure-Arts
PSV
48:29
47:35
193
Harriët Pijnenborg
Apeldoorn
48:31
48:12
194
Ilse Langenbach-Sommer
Apeldoorn
48:31
47:09
195
Jolande Steenwoerd
Cialfo
48:32
47:23
196
Ellen Engels-Veldhuis
Ugchelen
48:33
48:13
197
Samantha Kercher
Apeldoorn
48:33
48:20
198
Marjo Elskamp
AV '34
48:36
47:20
199
Merel van de Graaff
Deventer
48:37
47:36
200
Joke van Heusden
Ugchelen
48:38
48:21
201
Annie Kok
Ugchelen
48:38
48:21
202
Desiree Wisselo
Zeewolde
48:40
48:29
203
Patricia de Reus
Sint Michielsgestel
48:41
47:57
204
Marianne Konijnenberg
Vaassen
48:43
48:17
205
Jacqueline de Waal
Vaassen
48:43
48:17
206
Carline Diks
Apeldoorn
48:43
48:29
207
Mirjam Gerritsen
Dieren
48:43
47:41
208
Nanette Booij
Apeldoorn
48:44
48:20
209
Hoogenbirk
ArboNed
48:49
47:36
210
Norder
ArboNed
48:49
47:36
211
Miriam van Broekhuizen
Apeldoorn
48:49
47:26
212
Toos van Huffelen
Wenum Wiesel
48:51
47:53
213
Anita Alles
Apeldoorn
48:52
47:43
214
Angelique Visser
Apeldoorn
48:53
47:57
215
Zanten v-maarel vd Eve
Waterweg
48:54
48:30
216
Emmy Durand
Climax
49:00
47:51
217
Albertine Regelink
Hanzesport
49:02
48:31
218
Marjorie Veneman
Apeldoorn
49:05
48:12
219
Anneloes Veerman
Apeldoorn
49:07
48:30
220
Bea Huiskamp
Apeldoorn
49:07
48:30
221
Sandra Kruger
's-Gravenhage
49:09
48:04
222
Henriette Oosterkamp
Lieren
49:11
48:43
223
Wiel Frida Vd
Twello
49:13
48:48
224
Lenie de Bloois-Ollesc
Ugchelen
49:14
48:58
225
Emma van Duijn
Apeldoorn
49:15
48:58
226
Floor Brouwer
Apeldoorn
49:15
48:59
227
Versteeg
Hollander techniek
49:15
49:08
228
De Boer
Centraal Beheer Achm
49:15
49:04
229
Kristel Vinkers
Apeldoorn
49:15
48:59
230
Rachelle Aalders
Apeldoorn
49:16
48:17
231
Winterman
Centraal Beheer Achm
49:17
48:53
232
Sandra Wijnant
Apeldoorn
49:18
48:30
233
Willemijn van de Stadt
Deventer
49:18
48:17
234
Lia Damen
Apeldoorn
49:18
48:48
235
Van Elburg - Jansen va
Centraal Beheer Achm
49:18
47:56
236
Wolbers Jenny
Athlos
49:19
49:12
237
Barbara van der Meer
Klarenbeek
49:20
49:05
238
M van Mourik
Ugchelen
49:21
48:59
239
Lizzy Castermans
Apeldoorn
49:21
48:23
240
Hetty Harleman
Ugchelen
49:21
49:02
241
Marlies Fintelman
Epe
49:21
48:25
242
Marjo Vreuls
Utrecht
49:22
48:24
243
Lilia Hanekamp
Apeldoorn
49:23
49:13
244
Jolanda Nijdeken
Apeldoorn
49:23
49:13
245
Charissa van Apeldoorn
Apeldoorn
49:25
48:17
246
Jitte Snellen
Zwolle
49:26
49:13
247
Antoinette van der Gee
AV '34
49:31
49:14
248
De Haan
Deventer
49:33
49:19
249
Koster
Centraal Beheer Achm
49:34
49:24
250
Cecil van Werven
Apeldoorn
49:34
48:48
251
Lisa Elskamp
Apeldoorn
49:34
48:47
252
Suze Breden
Apeldoorn
49:35
48:40
253
Marjon den Ouden
Amersfoort
49:36
49:23
254
Brenda Dogger
Triathlon
49:36
49:24
255
Loes Polman-van Wijk
Apeldoorn
49:38
49:24
256
Demi Buitenhuis
Ugchelen
49:38
49:19
257
Rozanne van Putten
Ugchelen
49:42
48:15
258
José Geling
Apeldoorn
49:45
48:23
259
Sandra Biekman
Deventer
49:47
49:33
260
Anke van Middendorp
Epse
49:51
49:47
261
Lisanne Bouwmeester
Apeldoorn
49:53
49:16
262
Ineke Vastenhout
Apeldoorn
49:54
49:41
263
Manon Kamman
Apeldoorn
49:55
49:08
264
Mirte Coumans
Delft
49:56
49:21
265
Jessica van Raalte
Ugchelen
49:57
48:40
266
Laurien van Schaverbek
Vaassen
49:57
49:04
267
Ingen Nadine V
Apeldoorn
49:58
49:41
268
Astrid Bielderman
Apeldoorn
49:59
49:47
269
Lisette Kaal
Deventer
50:00
49:05
270
Ria Oosterbroek
Epe
50:01
48:52
271
Herriët Leusink
Apeldoorn
50:02
49:17
272
Tineke Goedhart
Apeldoorn
50:02
49:26
273
Monique van Geemert
Loopservice.nl
50:09
48:58
274
Liesbeth Seuters
Havelte
50:10
49:51
275
Anja Meuleman
De Keien
50:12
49:14
276
Jolanda Huijzer
Elst Gld
50:13
49:27
277
Wilma vd berg - Simons
Apeldoorn
50:13
49:06
278
Miriam Gazzah
Apeldoorn
50:13
49:21
279
Hetty Verhulst
Apeldoorn
50:14
50:08
280
Marcella van Gerwen
Apeldoorn
50:14
50:08
281
Ciska Koenis
Apeldoorn
50:14
49:03
282
Karin Obdeijn
Schalkhaar
50:16
49:13
283
Bianca Klerkx
De Keien
50:16
49:38
284
Martenique Groen
Enschede
50:17
50:12
285
Thea van Bockxmeer
Olympus '70
50:18
50:03
286
Van Wijngeeren
Centraal Beheer Achm
50:18
49:53
287
Corrie Buitenhuis
AV '34
50:20
48:54
288
Karlijn Havinga
Linde Dr
50:21
50:03
289
Mieke Oostveen
Apeldoorn
50:23
48:53
290
Nienke Bolland
Apeldoorn
50:25
48:59
291
Renate Meima
Apeldoorn
50:29
49:47
292
Judith Hofman
Oosterbeek
50:29
49:28
293
Jeanet Voorsluijs
Ugchelen
50:29
49:37
294
Noelle van Kamp
Apeldoorn
50:29
49:55
295
Gonny Bevelander
Apeldoorn
50:30
49:22
296
Jorinde Havinga
Linde Dr
50:32
50:14
297
Laura van Megen
Doesburg
50:34
49:21
298
Els Scheepers
Breda
50:36
50:00
299
Wilma Huisman
Amersfoort
50:39
50:13
300
Yvonne vd Broeke- Elfe
Cialfo
50:40
50:37
301
Annette Jansen
Loopgroep PK
50:41
50:20
302
Rita Koopman
Ulft
50:42
49:51
303
Carolijn Toren
AV '34
50:44
50:30
304
Barbara Oenema
Zwolle
50:46
49:51
305
Joanne Schoneveld
Zwolle
50:46
49:51
306
Monique Schiebergen
Westervoort
50:46
49:24
307
Wilna Hooijer
Apeldoorn
50:47
49:44
308
Lisanne Sevat
Apeldoorn
50:48
50:16
309
Carla van der Velden
Apeldoorn
50:49
50:32
310
Linda van der Vegt
Biddinghuizen
50:51
49:36
311
Angela Boonen
Hierden
50:52
50:27
312
Laura Schrauwen
Diepenveen
50:53
50:53
313
Renate Mulder
Apeldoorn
50:53
49:47
314
Daniëlle de Baar
Apeldoorn
50:57
50:33
315
Paula Kooijman
Nieuw Vennep
50:57
50:21
316
Kirstin van Veen
Leiderdorp
50:59
49:57
317
G Huis in 't Veld
Apeldoorn
50:59
50:56
318
Annemieke Dijkgraaf
Apeldoorn
51:02
49:43
319
Marieke van de Glind
Apeldoorn
51:04
50:50
320
Cynthia Vink
Hellas
51:08
50:37
321
Wilma Hendriks
AV '34
51:10
51:02
322
Jeanette Oosting
AV '34
51:10
51:02
323
Nathalie Goemans
Loopservice.nl
51:11
50:10
324
Johana Lozano
Apeldoorn
51:12
50:17
325
Wilbrink Bets
Athlos
51:13
51:05
326
Sabine Treep
Apeldoorn
51:14
50:38
327
Antoinette Peek
Tull en 't Waal
51:15
49:46
328
Rianne Verbers
Apeldoorn
51:17
50:29
329
Wendy Smit
Apeldoorn
51:18
50:12
330
Leidy Jeronimus
Hanzesport
51:19
50:17
331
Renate Pauw
's-Gravenhage
51:19
50:45
332
Monique Pauw
Apeldoorn
51:19
50:45
333
Susan Huisman
Nijkerk Gld
51:26
51:19
334
Annelies van Angelen
's-Gravenhage
51:28
50:19
335
Ciska Lamberts
Veluwe
51:28
50:26
336
Marly Oosterheert
Veluwe
51:28
50:26
337
Inge van der Meer
Apeldoorn
51:30
50:57
338
Ina Fiets-den Besten
Apeldoorn
51:32
51:04
339
Bea Oosterwijk
Apeldoorn
51:32
51:04
340
Nicole Durr
Gouda
51:33
50:24
341
Teuni van Ziet
Langbroek
51:37
50:20
342
Claudia de Wied
Veluwe
51:38
50:44
343
Wilma van Dorth
Apeldoorn
51:38
50:44
344
Wendy Knol
Deventer
51:39
50:13
345
Rita Bregman
Gouda
51:41
50:52
346
Pauline Wools
Apeldoorn
51:41
51:10
347
Lia van Tiggelen
Apeldoorn
51:42
51:02
348
Femmie Beumer
Apeldoorn
51:45
51:11
349
Yneke Faber
Apeldoorn
51:46
50:56
350
Cindy Brouwer
AV '34
51:46
50:27
351
Margreet Ekelmans
Apeldoorn
51:47
51:28
352
Corinne Cantor
AVV
51:48
50:21
353
Susan van Soest-Boonen
Roermond
51:49
51:33
354
Wilma Groen
Apeldoorn
51:49
50:32
355
Marion Groen
AV '34
51:50
50:33
356
Carla Karsten
Apeldoorn
51:50
50:42
357
Bernadette Linnebank
Loopgroep Aart Stigt
51:50
50:33
358
Esther Vinkenvleugel
Apeldoorn
51:51
50:27
359
Tine Bijl
Apeldoorn
51:52
50:54
360
Katje van der Wijk
Ugchelen
51:54
50:27
361
Carla Molthof
Ulft
51:54
51:03
362
Van Reysen
ArboNed
51:56
50:43
363
Nelissen
ArboNed
51:56
50:42
364
Louise Hilferink
Nunspeet
51:58
51:03
365
Meriam Diepeveen
PEC 1910
51:59
51:19
366
Jolanda van der Sluijs
Athlos
51:59
51:51
367
Van Rijssen
Veluwe
51:59
50:32
368
Edith Hofman
Apeldoorn
52:01
50:58
369
Jacqueline Stoorvogel
Lelystad
52:02
50:59
370
Henny Serier
Poortugaal
52:04
50:40
371
Hester Hoogstra
Ede Gld
52:05
50:52
372
Kwappenberg Martina
Apeldoorn
52:05
52:01
373
Yvonne Bouwmeester
Apeldoorn
52:06
50:59
374
Dirkje Zeilstra
Apeldoorn
52:07
51:16
375
Jacqueline Teuwen
Hoofddorp
52:08
51:15
376
Kirsten Otten
Deventer
52:09
51:25
377
Sonja Dijkman
Apeldoorn
52:10
51:19
378
Twieb Kats
Apeldoorn
52:10
51:50
379
Marjet van der Lecq
Apeldoorn
52:11
51:23
380
Katja Groenedaal
Zeewolde
52:13
51:18
381
Sonja Bril
Zutphen
52:14
50:50
382
Else Tuitert - vd Weg
Zutphen
52:14
50:49
383
Jolanda de Koning
Apeldoorn
52:17
51:40
384
Petra Glandorf
Amersfoort
52:18
51:03
385
Roosmarijn Griede
Apeldoorn
52:18
50:53
386
Karla Griede
Veluwe
52:19
50:53
387
Astrid de Vries
Gorssel
52:20
51:35
388
Van der Schrier
Hollander techniek
52:20
51:05
389
Van Essen
Hollander techniek
52:20
51:05
390
Jorien van Ommen
Gorssel
52:20
51:35
391
Anita Willemsen
Apeldoorn
52:24
51:40
392
Jacquelien Hop
Hierden
52:25
51:59
393
Ritha van der Molen
Apeldoorn
52:28
51:17
394
Carolien de Witte
Amsterdam
52:30
52:14
395
Rianne Jansen
Lochem
52:30
51:19
396
Willy Hofmeijer
Epe
52:31
52:11
397
Karin Kolk
Apeldoorn
52:34
51:35
398
Jenny Ruigrok
Hillegom
52:37
52:01
399
Martine Somberg
Almelo
52:37
52:17
400
Joyce Duisterhof
Apeldoorn
52:38
51:15
401
Martine Dun
Apeldoorn
52:38
51:14
402
Elisabeth van Kleef
Voorst gem Voorst
52:43
51:53
403
Rosalieke van Kleef
Voorst gem Voorst
52:43
51:52
404
Chantal Rozeboom
Apeldoorn
52:43
51:39
405
Jet van de Kamp-Methor
Apeldoorn
52:44
52:13
406
Margreet van de Worp
Twello
52:45
51:54
407
Leonie van de Worp-Kin
Twello
52:45
51:54
408
Esther van den Berg
Twello
52:45
51:54
409
Laura Pladdet
Lochem
52:46
52:37
410
Jeanneke Bruning
AV '34
52:47
52:39
411
Marion van de Pol
Apeldoorn
52:48
52:00
412
Winterman
Centraal Beheer Achm
52:48
52:00
413
Kim Garssen
Gorssel
52:48
52:18
414
Keshia Hörning
Winterswijk
52:48
52:17
415
Wilma Breukers
Apeldoorn
52:49
52:01
416
Sanne van der Veen
Apeldoorn
52:49
51:44
417
Jessica Braam
Apeldoorn
52:51
51:45
418
Britt Janmaat
Apeldoorn
52:51
52:06
419
Iris Braad
Apeldoorn
52:52
51:44
420
Petra Bosma
Apeldoorn
52:53
52:13
421
Petra van Heeringen
Apeldoorn
52:53
52:35
422
Karin Berends
Apeldoorn
52:58
51:42
423
Bjørna Rekers
Enschede
52:58
52:54
424
Agnes van den Dijssel
Almere
52:59
52:22
425
Jenneke Beije
Apeldoorn
52:59
51:49
426
Sabine Löwik
Groningen
53:01
51:57
427
Christien de Kort
Groningen
53:01
51:58
428
Petra Landman
Apeldoorn
53:01
51:57
429
Marjolein Mulder
Apeldoorn
53:05
52:03
430
Margriet van Pomp
Ugchelen
53:06
52:16
431
Regina Weerd
Apeldoorn
53:06
52:19
432
Petra Wallin
Apeldoorn
53:10
52:02
433
Lenie Arts
PSV
53:11
52:17
434
Femke Woestenenk
Nijmegen
53:11
52:23
435
Anky Goulooze
Dronten
53:16
53:15
436
Anique Vroonland
Breda
53:19
52:17
437
Annemarie Molier
Breda
53:19
52:17
438
Janet van Nieuwenhuize
Ermelo
53:20
52:18
439
Marjo van Koerten
Ermelo
53:21
52:18
440
Lenie Heg
Apeldoorn
53:22
52:19
441
Cristel van der Haas
AV '34
53:23
52:02
442
Antoinette Zevenhuizen
Apeldoorn
53:27
52:30
443
Jolanda Messerschmidt
the Hague Road Runne
53:32
52:31
444
Annette Mulder
Ugchelen
53:33
52:41
445
Dirry Jonker
Apeldoorn
53:35
53:15
446
Inge van Erkel
Apeldoorn
53:36
53:02
447
Janssen Coline
Ugchelen
53:36
52:09
448
Marion Ruiter
Spijkenisse
53:38
52:33
449
Erna Plaisier
Capelle aan den IJss
53:40
53:23
450
Alida van Ravenhorst
Apeldoorn
53:41
52:40
451
Nel de Wit
Apeldoorn
53:41
52:23
452
Corine Kempen
Apeldoorn
53:41
52:23
453
Anneke Welle
Berg en Dal
53:43
53:16
454
Nienke van Schaik
Apeldoorn
53:45
53:33
455
Annemieke Oosting
Apeldoorn
53:48
52:57
456
Manon Westerweel
Amsterdam
53:51
53:06
457
Rianne Wanders
Haag Atletiek
53:52
52:48
458
Wil Lantinga
Waterweg
53:54
53:30
459
Elaine Turner
Amstelveen
53:56
53:01
460
Natascha Schirrmann
Apeldoorn
53:58
53:20
461
Susanne Bouwmeester
Apeldoorn
53:58
53:34
462
Cora Vegter
Apeldoorn
54:00
53:14
463
Det Jacobs
Leiderdorp
54:01
52:59
464
FEJ van de Burgt
Schalkhaar
54:01
53:44
465
Gemma Schulting vd Val
Zeewolde
54:02
53:51
466
Ellen van der Veen
Zeewolde
54:02
53:51
467
Lisa van As
Apeldoorn
54:02
53:24
468
Sigrid Uiterlinden-Sap
Daventria
54:03
52:37
469
Maaike Strikwerda
AV '34
54:04
52:43
470
Doris Wrede
Deventer
54:04
52:46
471
Jessica Timmermans
Hoofddorp
54:09
53:34
472
Eline Sietsma
Apeldoorn
54:09
52:42
473
Corina van Eijk
Houten
54:10
52:41
474
Marjolein Harmens
Veluwe
54:13
53:11
475
Katrien van Gemert
Apeldoorn
54:16
53:55
476
Anne marie Idema
Apeldoorn
54:16
54:04
477
Mariska van Veldhuizen
Apeldoorn
54:17
53:29
478
Geenen Petra
Soest
54:17
53:07
479
Berg Cindy Vd
Arnhem
54:18
53:07
480
Nanth Jansen Hemken
Apeldoorn
54:19
53:55
481
Fia van den Heuvel
Apeldoorn
54:20
53:31
482
Marja Vink
Apeldoorn
54:21
53:59
483
Carin Esman
Apeldoorn
54:24
52:49
484
Jeanine Vinke
Enschede
54:24
53:23
485
Magrit de Graaf
Deventer
54:27
54:05
486
Nardy Welling
Nijmegen
54:27
53:59
487
Loreen Janssen
Apeldoorn
54:27
53:45
488
Hanneke Bodewes
's-Gravenhage
54:32
53:20
489
Marga Mars
Apeldoorn
54:33
53:43
490
Postma
ArboNed
54:35
53:22
491
Lineke Dolman
Apeldoorn
54:35
53:58
492
Claudia Koetsier
AV '34
54:37
53:16
493
Anne Gaartman
Apeldoorn
54:37
53:59
494
Monique Aberson
Apeldoorn
54:38
53:55
495
Ineke Haverkamp
Apeldoorn
54:39
53:56
496
Eline Koning
Apeldoorn
54:39
53:34
497
Saskia van Holten
Rotterdam
54:42
53:32
498
Kira Janssen
Leiderdorp
54:43
53:41
499
Sonja Pieters
Apeldoorn
54:43
54:00
500
Wilma Vos
Apeldoorn
54:44
53:35
501
Marlou Bourgonje
Apeldoorn
54:47
53:42
502
Deutz
Doesburg
54:48
54:38
503
Anneke Lalkens
Assen
54:57
54:20
504
Riet Benne
Spijkenisse
54:58
53:49
505
Bregje Kersten
Beekbergen
54:58
54:10
506
Jose Jansen
Apeldoorn
55:05
54:22
507
Jetty Jansen
's-Gravenhage
55:05
54:22
508
Heidie Wohlan
AVA '70
55:06
54:49
509
Patricia Sontotirto
Zutphen
55:07
54:10
510
Gerda de Vries
Apeldoorn
55:09
54:04
511
Gaby Faulhaber
Apeldoorn
55:11
54:12
512
Irma Huisman
Apeldoorn
55:12
54:21
513
Yvonne van der Zalm
Spijkenisse
55:14
54:05
514
Esther van de Zouw
Apeldoorn
55:15
54:13
515
Marijan van Duren
Apeldoorn
55:15
55:04
516
Anja Kool
Veluwe
55:16
54:19
517
Elly Stens
Ugchelen
55:16
54:19
518
Janet Denekamp
Apeldoorn
55:19
53:57
519
Chantal Gerritsen
Apeldoorn
55:19
53:57
520
Sonja Heuvelink
Hanzesport
55:20
54:47
521
Juliette van Baar
Apeldoorn
55:29
54:02
522
Jeanette van Eersel
Hoogvliet Rotterdam
55:30
54:22
523
Mieke Prins
AV '34
55:30
54:18
524
Karin Thonus
Apeldoorn
55:32
54:47
525
Marjolijn Mulderij
AV '34
55:32
54:48
526
Marjon Temmink
Apeldoorn
55:33
54:48
527
Nicolette Verdugt
Apeldoorn
55:35
54:54
528
Maureen Mooij
Apeldoorn
55:36
54:37
529
Mendy ter Horst
Veenendaal
55:40
55:30
530
Toos van Zuijlen-Bensi
Apeldoorn
55:42
55:18
531
Dirkje Hofman
Oosterbeek
55:42
54:41
532
Nicole van den Esscher
Apeldoorn
55:42
55:18
533
Janneke Bloemendal
Apeldoorn
55:44
54:29
534
Marloes Beekman
Apeldoorn
55:50
54:22
535
Lous Molenaar
Ugchelen
55:50
54:27
536
Judith Nieuwenhuys
Voorburg
55:53
55:38
537
Els Smulders
Apeldoorn
55:53
54:54
538
Eline Bakker
Apeldoorn
55:55
54:27
539
Edith Jansen
Apeldoorn
55:55
55:05
540
Anita de Haan
Apeldoorn
56:00
55:39
541
Natascha de Haan
Apeldoorn
56:00
55:38
542
Harriët Wendel
Apeldoorn
56:01
55:56
543
Anna-Greet Wendel
Haarlem
56:01
55:56
544
Angela Visscher
Apeldoorn
56:02
55:03
545
Gertie van Santen
Velp Gld
56:05
55:07
546
Janneke Vermeent
AV '34
56:06
54:54
547
Annie Pothof-van Hulst
Spijkenisse
56:11
55:01
548
Loes Schellingerhout
Spijkenisse
56:11
55:03
549
Wilma Meulenbeek
Apeldoorn
56:12
55:15
550
Thea Hoedeman
Apeldoorn
56:14
54:52
551
Mascha Eilers
Apeldoorn
56:16
55:37
552
Eva Cornelissen
Apeldoorn
56:17
54:49
553
Hermi Franzen
Garrelsweer