Uitslagenlijst 44e Eurode Abdijcross

Kerkrade - Zondag 27 januari 2008

PMC, PUP. B/C 850M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dionne Claessens
Caesar
3:37
2
Jill Jaspers
Caesar
3:49
3
Moor Wishaupt
Caesar
4:04
4
Daphne Goltstein
Ransdaal
4:23
5
Demy Hintzen
Achilles-Top
4:29
6
Merel Voncken
Caesar
4:52
PJC, PUP. B/C 850M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pelle Leclair
Achilles-Top
3:43
2
Sander Lanters
Achilles-Top
3:47
3
Luc Vogely
Achilles-Top
4:03
4
Casper Vorstermans
Atletiek Maastricht
4:17
5
Thijs Vogely
Achilles-Top
4:30
PMB, PUP. B/C 850M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leonie Mohr
LC Herzogenrath (GER
3:04
2
Suzan Werps
AV Weert
3:06
3
Famke Paulussen
Caesar
3:26
4
Esther Voncken
Caesar
3:33
5
Britt Tackenberg
Achilles-Top
3:58
PJB, PUP. B/C 850M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kaj Stevelmans
STB
3:09
2
Daan Lutjens
AVON
3:14
3
Rutger Kerres
Kerkrade
3:25
4
Jens SchŲnborn
SVS Merkstein 1919 e
3:27
5
Luuk Philips
Achilles-Top
4:08
PJA, PUP. JA 1250M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frederik Ruppert
LC Herzogenrath (GER
4:19
2
Maurice Andres
LC Herzogenrath (GER
4:32
3
Joery Franssen
Unitas
4:46
4
Stijn Martens
Caesar
4:48
5
Hannes Vohn
LC Herzogenrath (GER
4:48
6
Rick Muy
AVON
4:52
7
Remco Voncken
Caesar
4:52
8
Sybout Jonkman
AVON
5:03
9
Giel Van Asten
Atletiek Maastricht
5:17
10
Niclas Schwartz
LC Herzogenrath (GER
5:27
11
Jip Kuypers
Caesar
5:39
12
Lars Vorstermans
Atletiek Maastricht
5:47
13
Nils Schauman
SVS Merkstein 1919 e
6:17
14
Tim Weinberg
SVS Merkstein 1919 e
6:30
15
Brian Hinz
Achilles-Top
6:45
PMA, PUP MA/MD 1250M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Britt Jacobi
Achilles-Top
4:57
2
Diete Kelchtermans
Vabco Mol (BEL)
5:11
3
Arlette Rademakers
Achilles-Top
5:18
4
Evy Paulussen
Caesar
5:20
5
Inge Herwartz
LC Herzogenrath (GER
5:21
6
Chantal Brouwers
Atla Lanaken (BEL)
5:24
7
Dominique Claessens
Caesar
5:27
8
Pien Wishaupt
Caesar
6:00
9
Isabella Jung
SVS Merkstein 1919 e
6:00
10
Victoria Rieper
SVS Merkstein 1919 e
6:04
11
Fenna de Vries
Achilles-Top
6:05
12
Sanne Stijfs
Achilles-Top
6:10
13
Lieke Lipsch
Achilles-Top
6:18
14
Lynn Vogely
Achilles-Top
6:19
15
Lois Caubo
Achilles-Top
6:20
16
Annika Sieben
SVS Merkstein 1919 e
6:26
17
Fiona GŲrtz
SVS Merkstein 1919 e
6:27
MD, PUP MA/MD 1250M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nina Daelemans
Vabco Mol (BEL)
4:27
2
Jana Nijs
ATLA Lanaken (BEL)
4:51
3
Babs Meurissen
Achilles-Top
5:03
4
Katherina Hartung
LC Herzogenrath (GER
5:06
5
Laura Baske
LC Herzogenrath (GER
5:08
6
Anne Martens
Caesar
5:14
7
Lou van Asten
Atletiek Maastricht
5:19
8
Amber Tackenberg
Achilles-Top
5:41
9
Tessa Gijbels
Atletiek Maastricht
5:43
10
Saakia Krolzig
Achilles-Top
5:44
11
Juliet Souren
Achilles-Top
6:06
12
Anne Driessen-Stams
STB
6:08
13
Nadja Hauch
SVS Merkstein 1919 e
6:21
14
Muriel Bonfrere
Achilles-Top
7:06
JD, JD/MC 1900M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arne Agten
Vabco Mol (BEL)
6:45
2
Brent Kelchtermans
Vabco Mol (BEL)
7:13
3
Pieter-Jan Voorter
MACD (BEL)
7:21
4
Philip Hartung
LC Herzogenrath (GER
7:35
5
David Richter
STB
7:43
6
Sam Timmermans
Unitas
7:44
7
Koen Wishaupt
Caesar
7:56
8
Jef Jacobs
STB
8:10
9
Jeroen Kokkelkorn
STB
8:27
10
Nico Jung
SVS Merkstein 1919 e
8:35
11
Tom Vorstermans
Atletiek Maastricht
8:56
12
Lukas Schaumann
SVS Merkstein 1919 e
11:12
MC, JD/MC 1900M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christine Hibbe
LAC Mausbach (GER)
6:58
2
Dayenne Roberts
AVON
7:01
3
Suzanne Timmermans
Unitas
7:19
4
Britta Ehlert
LAC Mausbach (GER)
7:28
5
Katrina Esser
LAC Mausbach (GER)
8:07
JC, JC/MB/MA 3700M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Guy Maas
Atletiek Maastricht
13:59
2
Jonas Voorter
MACO
14:05
3
Frank Tijdink
Caesar
14:12
4
Patrick Brouwers
ATLA (BEL)
14:27
5
Philipp Cerfontaine
LAC Mausbach (GER)
14:38
6
Tobias Fink
LAC Mausbach (GER)
15:39
7
Youp Souren
Achilles-Top
16:56
8
Thomas Bonekamp
Caesar
18:17
MB, JC/MB/MA 3700M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elli Frank
Achilles-Top
15:40
2
Carina DŲring
LSG Eschweiler (GER)
16:47
3
Anne Esch
SV Nierfeld (GER)
17:09
4
Julia Heikes
SV Nierfeld (GER)
18:31
MS, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hassan Mahboub Ali
Bahrein
28:48
2
Matthew Chirichir Kosg
Kenia
30:05
3
Ron van Diepen
Nederland
31:02
4
Philipp Nawrocki
ATG (GER)
31:16
5
Kevin Mutai
Kenia
31:33
6
Michiel de Ruiter
Nederland
31:35
7
Sven Nijs
BelgiŽ
31:48
8
Theo van de Abeel
BelgiŽ
31:56
9
Ferdy van der Heide
Nederland
31:59
10
Christian Molitor
Celtic Diekrich (LUX
32:22
11
Roger Rousseau
Nederland
32:28
12
Ron Wijnen
Nederland
32:53
13
Renzo Raumen
Caesar
32:57
14
Roger Heiligers
Nederland
34:18
15
Lennard Vinken
Heerlen
36:45
16
Ronny Huynen
Atol Runner
37:02
17
Guy Mostard
Margraten
38:24
18
Abraik Mouloud
Ceasar
38:36
19
Luuk Janssen
Maastricht Uros
38:37
20
Adam Brodzinski
Genk (BEL)
38:43
21
Remco Rinia
MSAV Uros
39:37
22
Christophe Guilaume
JLTCUB
40:18
23
Ralf op 't Broek
TVS
40:51
24
Gaston Bosten
N.A.
40:52
25
Patrick Bijsmans
Maastricht
40:58
26
Olaf Boxman
Atletiek Maastricht
41:11
27
Bastiaan Uittenkamp
Maastricht Uros
41:45
28
Jasper Diekama
Loopservice NL
42:59
29
Alain Bosten
N.A.
43:10
30
Dennis Lymandt
Kerkrade
43:14
31
Jamal Malaouidi
Achilles-Top
43:20
32
Bram Berkhof
Atletiek Maastricht
44:15
33
Bart Maes
Atletiek Maastricht
44:21
34
Armand Janssen
Landgraaf
44:36
35
YaŽl Smeets
N.A.
46:07
36
Sven Erstfeld
Bruehler TV 1879 (GE
46:35
37
YaŽl Smeets
N.A.
48:23
38
Marko Phernambucq
Atletiek Maastricht
48:51
VS, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Isabelle Sluysmans
BelgiŽ
35:53
2
Evelin Ruyters
Atletiek Maastricht
42:19
3
Hilde Poolen
run 2 day
43:16
4
Sandra Peters
Bruehl tv 1879 (GER)
43:48
5
Bianca van Diepen
Hera
45:24
6
Annick Moors
Genk (BEL)
47:00
7
Paula Langenveld
Heerlen
56:31
M35, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefan Vandebroeck
BelgiŽ
30:37
2
Patrick Delait
Nederland
32:18
3
Jean Herpers
STB
32:50
4
Rob Laenen
Beek
36:34
5
Rudy Aarts
N.A. (BEL)
39:15
6
Raimond Hafkenschein
CPC Groep / MAAG
40:08
7
Vincent Lieshout
Beek
40:27
8
Ivo Vincken
STB
41:17
9
Michel Lemmens
Voerendaal
41:22
10
Frans Lipsch
N Skiv
41:32
11
Aytekin Potat
Genk (BEL)
54:24
V35, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lara Klaassen
STB
38:45
2
Kerensa Kuypers
Kerkrade
50:45
M40, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bert van Wersch
Achilles-Top
35:23
2
Lou Maas
Atletiek Maastricht
35:36
3
Bart Claessens
Caesar
36:32
4
Maurice Quaedvlieg
Achilles-Top
37:38
5
Ronald Polder
TV Stein
38:41
6
Harold Van de Veerdon
Unitas
39:09
7
Stephan Hilgers
Tivoli Roch Aachen (
39:11
8
Frank Nyholt
Achilles-Top
40:20
9
Karel Kruitz
Heerlen
40:44
10
Horst Schroten
Tivoli Roch Aachen (
40:45
11
Walter Adang
Ertk
40:50
12
Stephan Hilgers
Tivoli Roch Aachen (
41:21
13
Jo Danoiseaux
Geleen
41:31
14
Ton Leenders
Achilles-Top
42:39
15
Laurens Slaats
Achilles-Top
42:43
16
Piet Vangeel
Hoesselt (BEL)
42:51
17
Cor van Haaren
STB
44:16
18
Marc Moonnen
Geleen
44:27
19
Jac Spijkers
Sittard
44:35
20
Theo Arpotz
Eijsden
47:48
21
Rene Janssen
Margraten
48:12
22
Patrick Wasserman
Tange Cross
55:27
M45, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hub Kurvers
Caesar
33:18
2
Rob Riksen
STB
35:51
3
Rene van Uum
Atletiek Maastricht
35:59
4
Marcel Smeets
Valkenberg
36:04
5
Egid Neutelings
TC Maastricht
36:39
6
Rene Bastiaens
Stein
38:19
7
Hans Martens
Caesar
38:26
8
Klaus Krolzig
Achilles-Top
38:41
9
Peter Cortenraad
Nederland
39:08
10
Rene Dekker
Upstairs team
39:40
11
Pierre Weerts
Unitas
40:56
12
Peter van Buggenum
AVON
41:33
13
Patric Gelders
Opoeteren (BEL)
41:49
14
Rene Clement
Achilles-Top
43:39
15
Marc Knoben
Elsloo
44:10
16
Peet Notten
Meers
44:11
17
Remy Slijpen
Scheulder
44:38
18
Peter Vallinga
Zoladz
45:58
19
Wil Fleurkens
Landgraaf
46:09
20
Arnold Jaspers
Voerendaal
48:57
21
Stavros Peters
DLC Aachen (GER)
49:26
22
Wil Loonen
Schin op Geul
52:37
V45, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elaine Peters
DLC Aachen (GER)
46:30
2
Yvonne Pook
Kerkrade
47:07
3
Jose Kolkman-Smeets
Voerendaal
53:37
4
Kitty Smeets
Voerendaal
53:41
M50, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John Vaessen
Caesar
35:15
2
Herbert Buengler
DLC Aachen (GER)
36:23
3
Winfried Willems
DLC Aachen (GER)
37:10
4
Arno Skrabanja
TC Maastricht
39:42
5
Fred Kroon
Achilles-Top
45:15
6
Harrie Janssen
Achilles-Top
45:32
7
Harry Hamers
Simpelveld
46:00
8
Gerard Lemmerling
Atletiek Maastricht
47:21
V50, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maja van Zand
Tact (BEL)
45:34
M55, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kris Govaerts
TACT (BEL)
43:12
2
Jeff Thiele
Stein
43:44
3
Hein Bodelier
Lopersgroup Gem Heer
45:09
4
Huub Collaris
STB
49:05
5
John Stoffelen
Achilles-Top
49:40
6
Lowie Rademakers
Kerkrade
51:22
V55, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Beate Jarlstad
Achilles-Top
53:43
M60, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Burghard Lymandt
Achilles-Top
46:55
2
Jan Manders
STB
49:39
3
Peter Cornelissen
STAP
50:57
4
Peter Winkel
Hera
55:32
5
Kees Veldhuis
Heerlen
56:59
JB, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wouter Timmermans
Unitas
16:56
2
Kamiel Jacobs
STB
19:21
3
Glen Kelchtermans
Vabco Mol (BEL)
19:33
4
Mitch Vandegard
Nieuwenhagen
21:12
5
Jim Bemelen
Nieuwenhagen
21:13
6
Wout van Buggenum
AVON
23:57
7
Sam Hellebrekers
Unitas
28:59
JA, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tobias Hibbe
LAC Mausbach (GER)
16:38
2
Rob Tijdink
Caesar
16:43
3
Philipp BerghŲfer
LAC Mausbach (GER)
16:47
4
Florian Kirch
LAC Mausbach (GER)
17:36
5
Christopher Geike
Aachener TG (GER)
17:47
6
Markus Laven
Aachener TG (GER)
18:23
7
Simon Jumpertz
SV Nierfeld (GER)
18:36
8
Steffan Mingenbach
LAC Mausbach (GER)
18:43
9
Stefan Driessen
Aachener TG (GER)
18:52
MS, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bram van Buggenum
Harry Driessen Runni
16:20
2
Marcel Bisehoff
Aachener TG (GER)
16:59
3
Roel van Rie
AVON
17:13
4
Stephan Bardy
Aachener TG (GER)
17:15
5
Maarten Vliex
Voerendaal
17:17
6
Bob Martens
Caesar
18:14
7
Stan Alers
Hogeschool Zuyd
21:51
8
Maurice Meijers
Auto Vaessen 1
22:42
9
Geert Claes
Hasselt (BEL)
23:46
10
Dimitri Schrijnemakers
Rabobank Parkstad Li
23:47
11
Jamal Malaouidi
Auto Vaessen 2
24:04
12
Michel Beckers
Hogeschool Zuyd
24:08
13
Dimitri Schrijnemakers
Rabobank Parkstad Li
24:57
14
Koen Boijens
Hogeschool Zuyd
27:58
15
Andy Beeken
Diepenbeek (BEL)
28:07
VS, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niki Collaris
Caesar
20:51
2
Claudia Steinbusch
Hogeschool Zuyd
25:38
3
Evelyne Schreurs
Rabobank Parkstad Li
27:23
4
Anna Cardendale
Atletiek Maastricht
33:13
M35, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Geert-Jan Maas
Hogeschool Zuyd
19:51
2
Richard Vulkers
Auto Vaessen 1
22:02
3
Luc Cods
Brunssum
24:03
4
Marc Scheren
Auto Vaessen 2
24:53
5
Rob Keulers
Achilles-Top
25:09
6
Maurice Hellenbrand
Hogeschool Zuyd
25:55
7
Kees-Jan van Dorp
Noorbeek
28:33
8
Hasan Yildiz
Heusden Zolder (BEL)
30:09
V35, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sandra Douven
Auto Vaessen 1
22:24
2
Branka Rybakowski
STB
23:44
3
Nancy Ogier
Harry Driessen Runni
24:36
4
Danielle Quadakkers
Harry Driessen Runni
24:46
5
Bonita Kwerreveld
Rabobank Parkstad Li
25:24
6
Desiree van Puijvelde
Heerlen
31:34
7
Chantal Wilms
Kerkrade
34:10
M40, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leo Kokkelkorn
Heerlen
18:03
2
Maurice Quaedvlieg
Herlecollege
19:07
3
Nick Custers
Rabobank Parkstad Li
20:10
4
Ton Leenders
Auto Vaessen 1
21:19
5
Laurens Slaats
Auto Vaessen 1
21:52
6
Adrie Weijenberg
Auto Vaessen 1
21:53
7
Frank Hoven
Beutenaken
22:32
8
Levoucia Abrams
Heerlen
22:59
9
Friedel Horndt
Auto Vaessen 1
23:00
10
Eric van Teemsche
STB
23:32
11
Patrick Wijhoven
Rabobank Parkstad Li
24:19
12
Luc Linders
Rabobank Parkstad Li
28:41
13
Frank Conjaerts
Nijmegen
28:54
V40, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annick Ploumen
Rabobank Parkstad Li
22:33
2
Carin Brouwers
ATLA (BEL)
22:49
3
Marjon van Ommen
Achilles-Top
23:33
4
Clemie Duchateau
Atletiek Maastricht
24:55
5
Jolanda Linkens
Atletiek Maastricht
28:44
M45, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Huub Donders
Rabobank Parkstad Li
17:16
2
Hub Kurvers
Harry Driessen Runni
18:12
3
Peter Hendriks
Harry Driessen Runni
19:54
4
Koen Nobels
Valkenburg
21:03
5
Henk Heykers
AVON
21:11
6
Leo Quaedflieg
Hogeschool Zuyd
21:13
7
John Ramakers
Herlecollege
21:23
8
Hans Meijer
Harry Driessen Runni
21:28
9
Eric van Hooren
Auto Vaessen 1
22:51
10
Lugo Steinbach
Aachen (GER)
24:35
11
Huub Janssen
Parellooprunners
25:19
12
Cor Koreman
Auto Vaessen 2
25:34
13
Jos Mulders
Sittard
25:47
14
Ad Klein
TTTL
26:07
15
John van Puijvelde
Heerlen
26:08
16
Paul Thissen
Hogeschool Zuyd
26:16
17
Noel Henkens
Hasselt (BEL)
28:11
V45, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jacky Bosold
DJK JS Herzogenrath
24:11
2
Yvonne Verhoeven
Valkenburg
26:10
3
Marianne Bartels
Auto Vaessen 2
27:03
M50, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harry Driessen
Harry Driessen Runni
19:02
2
Co van den Bogert
Harry Driessen Runni
20:13
3
Wiel Schoffelen
Nuth
22:22
4
Fred Kroon
Auto Vaessen 1
23:52
5
Wim Krispijn
Achilles-Top
24:54
6
Rene Laresse
Genk (BEL)
28:52
V50, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Els Rovers
Harry Driessen Runni
22:07
M55, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Beckers
Harry Driessen Runni
22:15
2
Nico Bonfrere
Auto Vaessen 2
26:02
3
Theo Theeven
Unitas
27:51
V55, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wendy Houben
Atletiek Maastricht
24:07
2
Wilhelmien Cornelissen
STAP
26:18
M60, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cor Vaessen
Auto Vaessen 2
23:30
2
Jo Vodeb
Auto Vaessen 2
23:45
3
Wim Geurts van Kessel
Hogeschool Zuyd
25:18
4
Harrie Kusters
AVON
26:53
M65, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Giel Vullinas
AVON
22:37
2
Jef Waltmans
Auto Vaessen 2
25:44
M70, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jo Kuypers
Achilles-Top
31:12
www.uitslagen.nl
29-01-2008 21:45