| | | | | Uitslagenlijst THORCROSS tevens Brabantse kampioenschappen cross
Roosendaal - Zondag 27 januari 2008
MSEN, MANNEN 10500
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Sjors Picard
Tilburg Road Runners
38:42
5
Bart van Aalst
Prins Hendrik
39:10
9
Frans Pasmans
Loopgroep PK
40:46
10
Jurgen van Laerhoven
Spado
41:11
11
Marlon Deijkers
AV Standdaarbuiten
41:26
16
Dennie van der Sanden
Achilles
56:14
M35+, MANNEN 10500
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Henk Buesink
Loopteam Ed Sligcher
40:15
6
Roel van Nes
AV Standdaarbuiten
41:12
8
Anton van de Heuvel
GAC Gemert
43:31
11
Frank Valentijn
Groene Ster
46:10
13
Edwin Spangenberg
Achilles
49:19
M45+, MANNEN 9000
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Henk Bruijns
Loopvereniging TOF
35:55
4
Adriaan Dekkers
GAC Gemert
36:08
7
Marcel Duijvesteijn
AV Standdaarbuiten
36:56
8
Cor Koetsenruyter
AVO 1983
37:55
14
Toon Paulissen
Groene Ster
39:48
15
André Mol
Loopgroep Aart Stigt
43:29
M55+, MANNEN 9000
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
M65+, MANNEN 9000
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
VSEN, VROUWEN 6000
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Wendy Deijkers
AV Standdaarbuiten
27:31
4
Mireille Ploegmakers
Oss '78
29:44
V35+, VROUWEN 6000
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Lizet van Oosterhout
AVO 1983
25:24
4
Jenette Tolhoek-van Da
Typhoon
27:40
5
Miranda Belet
Olympia Halsteren
43:14
JJUNA, JONGENS 6000
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
V45+, VROUWEN 4500
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
C C M Reichgelt-Muster
Sprint
22:36
5
Corrie van Haperen
Achilles
25:12
V55+, VROUWEN 4500
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
M Knapen-de Bode
Loopgroep PK
22:02
6
Mien Ossenblok-Frijter
THOR
25:36
JJUNB, JONGENS 4500
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Maikel van der Steen
Lopersgroep Deurne
16:29
5
Thijs van Tetering
Groene Ster
16:53
7
Wouter Warndorff
AV Standdaarbuiten
17:33
8
Pieter van Oirschot
Generaal Michaelis
17:39
9
Daan Crombach
Generaal Michaelis
17:42
12
Matthew de Haan
Tilburg Road Runners
18:18
MJUNA, MEISJES 4000
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Elke Wouters
Loopteam Ed Sligcher
18:14
MJUNB, MEISJES 3000
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Anne van Alphen
AV Standdaarbuiten
13:41
8
Danique Ploegmakers
Oss '78
15:14
10
Priscilla Verstraten
AVO 1983
16:14
JJUNC, JONGENS 3000
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Rik van der Steen
Lopersgroep Deurne
12:07
7
Onno Meeuwis
Generaal Michaelis
12:17
8
Victor IJdens
Prins Hendrik
12:25
MJUNC, MEISJES 2000
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Cindy Embregts
Loopteam Ed Sligcher
8:28
4
Laura Hoogers
Generaal Michaelis
8:45
5
Anouk van den Ouweland
AVV
8:52
9
Cloë de Jong
Generaal Michaelis
9:14
14
Renske van Os
Generaal Michaelis
9:43
17
Jannie van Merrienboer
THOR
9:58
18
Frederieke van Oorscho
THOR
10:02
21
Demi Saris
Generaal Michaelis
10:12
22
Anne Elevelt
Generaal Michaelis
10:25
JJUND, JONGENS 2000
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
9
Roald Nefs
Loopteam Ed Sligcher
8:38
10
Koen van der Meijden
Spado
8:45
11
Niels Aarts
Generaal Michaelis
8:47
17
Joeri van Kasteren
Generaal Michaelis
9:35
18
Bram Elevelt
Generaal Michaelis
9:36
MJUND, MEISJES 1500
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Ilonka de Bresser
Generaal Michaelis
6:40
7
Lisa van Steenderen
Sprint
6:54
11
Heleen van Hal
Prins Hendrik
7:37
13
Ingeborg van Bree
Generaal Michaelis
8:08
JPUPA, PUPILLEN A 1500
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
7
Vincent Hein
Generaal Michaelis
7:11
8
Donnie van Kerkoerle
Generaal Michaelis
7:16
11
Just van Hal
Prins Hendrik
7:27
20
Bart Chin See Chong
Sprint
8:44
MPUPA, PUPILLEN A 1500
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Nina van der Pasch
Generaal Michaelis
7:04
6
Noa van Ginneken
Generaal Michaelis
7:09
15
Roos Peeters
Prins Hendrik
7:41
18
Janne van den Elzen
Oss '78
7:46
26
Roosmarijn Visschedijk
THOR
8:20
30
Irene van den Berghe
Sprint
8:31
31
Jessie van Os
Generaal Michaelis
8:35
36
Suzan van Werkhoven
Sprint
9:21
JPUPB, PUPILLEN B 1000
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas Witteveen
Generaal Michaelis
4:52
6
Thijs Hulsen
Generaal Michaelis
5:14
MPUPB, PUPILLEN B 1000
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Isabella Spierenburg
Sprint
4:53
2
Paulien Vanderbruggen
ESAK
4:57
6
Emese Vossenaar
Prins Hendrik
5:24
18
Vera de Korte
Generaal Michaelis
6:14
JPUPC, PUPILLEN C 1000
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Jasper van Eijmeren
Sprint
5:27
5
Renzo van Kerkoerle
Generaal Michaelis
5:30
MPUPC, PUPILLEN C 1000
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Rebecca Hellemons
AVO 1983
5:51
12
Demi van Outheusden
Sprint
7:04
PRES, PRESTATIELOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
8
Rob van Broekhoven
Roosendaal
22:00
14
Diana van Broekhoven
Roosendaal
23:06
25
Dennis Francois
Zevenbergen
29:33
28
Stefan de Nooyer
Vlissingen
31:18
29
Iris van Koningsveld
Roosendaal
31:23
30
Angela van Oers
Roosendaal
31:46
43
Corne van Zundert
Sprundel
36:02
45
Erik van Doorne
Roosendaal
36:31
60
Jeroen van de Berg
Den Hout
42:40
67
Thijs van Oosterhout
Roosendaal
44:14
73
José van den Berg
Roosendaal
54:27
74
Sjoerd Schepers
Roosendaal
55:09
Uitslagen.nl
28-01-2008 09:07