Uitslagenlijst 39e BN/De Stem Mastboscross

Breda - Zondag 20 januari 2008

MPC, MPC 900 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Annika Reuvers
Diomedon
3:55
3:54
2
Bente van Broekhoven
Diomedon
3:56
3:56
3
Roos van den Berg
Spado
3:59
3:58
4
Rebecca Hellemons
AVO 1983
4:05
4:04
5
Renske Roelands
Sprint
4:11
4:10
6
Faith Room
Sprint
4:11
4:11
7
Robin van Ommeren
THOR
4:15
4:15
8
Simone Snepvangers
DJA
4:28
4:26
9
Randi Everaart
Diomedon
4:28
4:27
10
Marieke Wijt
Spado
4:36
4:35
11
Nerena Langeweg
Groene Ster
4:39
4:38
12
Loes Brand
AV '47
4:39
4:39
13
Freke van Tilburg
Sprint
4:40
4:39
14
Isza van den Akker
Sprint
4:42
4:41
15
Britney Marijnissen
Sprint
4:43
4:43
16
Fenna van Geloven
Sprint
4:43
4:42
17
Mila Wilking
Sprint
4:44
4:43
18
Tamar Withagen
THOR
4:52
4:51
19
Kiki Zorge
Sprint
4:54
4:53
20
Kenza van Vugt
Sprint
5:01
4:59
21
Demi van Outheusden
Sprint
5:11
5:10
22
Quinty Lauwerijssen
AVR '90
5:22
5:21
23
Demi Verheijen
THOR
22:57
6:53
JPC, JPC 900 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lukas Brand
AV '47
3:47
3:47
2
Jip Fredix
THOR
3:55
3:54
3
Jasper van Eijmeren
Sprint
3:57
3:57
4
Sander Doodewaard
Sprint
3:58
3:58
5
Owen Rodenburg
Sprint
4:14
4:14
6
Guus Nijkamp
Spado
4:32
4:31
7
Ole Wouters
Sprint
4:38
4:37
8
Ian Moeringhs
Spado
4:41
4:40
9
Jannes van den Broek
Sprint
4:42
4:41
10
Wessel Zandee
Spado
5:01
5:00
11
Jorin Stevels
Sprint
5:06
5:05
MPB, MPB 1200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Isabella Spierenburg
Sprint
4:34
4:34
2
Diane van Es
Energie
4:50
4:49
3
Stella Bolderheij
Spirit Oud Beijerlan
5:01
5:01
4
Aileen Janssens
AVO 1983
5:06
5:05
5
Zoe Zwaal
Sprint
5:13
5:12
6
Floor van den Burg
Sprint
5:15
5:14
7
Laura Schelling
HAC
5:16
5:16
8
Anouk Prop
Spado
5:20
5:19
9
Kim Nijsen
Essen (BEL)
5:21
5:21
10
Eva van der Heijden
Spado
5:22
5:22
11
Marcha Bakx
Diomedon
5:23
5:22
12
Anique Videler
Spado
5:28
5:26
13
Steffi Schaerlaecken
Sprint
5:30
5:29
14
Emma van Arendonk
THOR
5:38
5:37
15
Irene Potma
Energie
5:38
5:38
16
Evi van de Broek
THOR
5:40
5:39
17
Katja Kuijlaars
Sprint
5:40
5:39
18
Imke Mijzen
Achilles
5:47
5:46
19
Mar Snepvangers
AVO 1983
5:52
5:52
20
Aniek van de Wouw
Spado
5:53
5:52
21
Iris Bollen
Sprint
5:58
5:57
22
Floor van Beek
Sprint
6:15
6:14
23
Madelon Snijders
Achilles
6:27
6:26
24
Cassandra de Pender
Spado
6:30
6:29
25
Lize Eland
Groene Ster
6:35
6:34
26
Irina Nuijten
Diomedon
6:38
6:36
27
Michelle Dansen
Diomedon
6:43
6:42
28
Marit Schuurbiers
Sprint
7:19
7:18
29
Fenna van Gurp
Sprint
7:52
7:50
JPB, JPB 1200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thijs van Hofslot
Sprint
4:44
4:44
2
Jurriaan de Rijk
Haag Atletiek
4:50
4:50
3
Jordy Cools
THOR
5:00
5:00
4
Julian de Leeuw
Sprint
5:01
5:00
5
Victor Bierbooms
Sprint
5:09
5:08
6
Arjen de Kock
Diomedon
5:12
5:12
7
Yoeri Lengkeek
Diomedon
5:14
5:13
8
Tijn Mallens
Sprint
5:18
5:18
9
Joeri van Gils
Sprint
5:20
5:19
10
Sjoerd Nefs
Achilles
5:20
5:20
11
Thomas Winters
Spado
5:26
5:25
12
Tim Dirne
Achilles
5:28
5:27
13
Max Lambregts
Achilles
5:29
5:28
14
Joost de Koning
AVR '90
5:32
5:31
15
Jesper Roelands
AVR '90
5:33
5:33
16
Sien Voesenek
Sprint
5:37
5:36
17
Ezeqiel Suijkerbuijk
AVO 1983
5:40
5:40
18
Wislet de Hair
Groene Ster
5:54
5:52
19
Frank de Kock
Diomedon
5:54
5:54
20
Amber van der Sijde
Sprint
6:13
6:11
21
Jesse van Gent
Sprint
6:15
6:14
22
Hidde van Osinga
Sprint
6:15
6:14
23
Levi Schoonen
AVR '90
6:16
6:12
24
Joep van Wijk
Groene Ster
6:18
6:16
25
Martin Oonincx
THOR
7:55
7:55
MPA, MPA 1200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Corinde van Es
Energie
4:25
4:25
2
Houda Douhdouh
PAC
4:26
4:26
3
Anne van de Wiel
Sprint
4:27
4:27
4
Ornella Wierix
THOR
4:28
4:28
5
Kim Lahaye
Attila
4:38
4:38
6
Isa Videler
Spado
4:38
4:37
7
Zoe van Helden
Energie
4:42
4:42
8
Milou Meeuwissen
THOR
4:46
4:46
9
Jolien Dennis
4:48
4:47
10
Sanne Schellekens
DJA
4:48
4:48
11
Myke van de Wiel
Sprint
4:49
4:47
12
Nele van den Broek
Sprint
4:51
4:50
13
Kelsey Cools
THOR
4:56
4:56
14
Fiona Nijsen
Essen
4:57
4:57
15
Kirsten Sulkers
Sprint
4:58
4:56
16
Baukje Nefs
Achilles
5:00
4:59
17
Anna Dingenouts
Sprint
5:00
4:59
18
Djely Bus
THOR
5:02
5:02
19
Manon Schellekens
DJA
5:03
5:02
20
Katie Voesenek
Sprint
5:03
5:03
21
Michelle Bogers
Sprint
5:07
5:06
22
Annelot Staes
Gloria
5:09
5:07
23
Sanne Haanen
Sprint
5:11
5:10
24
Tessa Lahaije
Attila
5:12
5:12
25
Maroua Hajji
Spado
5:13
5:12
26
Marlin van Weerdenburg
Sprint
5:13
5:11
27
Babette Wildhagen
Sprint
5:14
5:13
28
Loes van der Wolf
Sprint
5:15
5:13
29
Elien Gelling
Sprint
5:17
5:15
30
Fenneke Bousema
Sprint
5:18
5:16
31
Vera Hartman
Sprint
5:18
5:17
32
Yasmine Benjilali
Spado
5:18
5:18
33
Nina Becx
Attila
5:18
5:17
34
Femke Harmsen
THOR
5:18
5:18
35
Floor van Kalmthout
THOR
5:21
5:20
36
Roosmarijn Visschedijk
THOR
5:22
5:20
37
Lisanne Wille
THOR
5:36
5:35
38
Lisette de Ruijg
Sprint
5:39
5:37
39
Cassy Dansen
Diomedon
5:43
5:41
40
Sanne van Beveren
Spado
5:43
5:42
41
Judith Hagenaars
Spado
5:44
5:42
42
Marit de Jongh
DJA
5:50
5:48
43
Irene van den Berghe
Sprint
5:51
5:50
44
Suzan van Werkhoven
Sprint
5:56
5:56
45
Hiske van 't Veer
Sprint
5:56
5:54
46
Roos van de Lee
Achilles
5:58
5:56
47
Megan Moerings
Spado
5:59
5:57
48
Sanne de With
Achilles
6:00
5:58
49
Gitta Snoeck Henkemans
Sprint
6:03
6:02
50
Anne Huijsmans
Sprint
6:06
6:04
51
Maud Mosselman
Sprint
6:12
6:11
52
Lieke Wennekers
Groene Ster
6:31
6:30
53
Tessa Huybregts
DJA
6:33
6:31
54
Magonda Bakx
Diomedon
6:38
6:36
55
Kim Jansen
Sprint
6:41
6:40
56
Maaike Bakker
Sprint
6:47
6:45
57
Trix Venekamp
Achilles
7:29
7:26
JPA, JPA 1500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tom van Ommeren
THOR
5:38
5:38
2
Thijs Spierenburg
Sprint
5:49
5:49
3
Gerrit Reins
Spado
5:53
5:53
4
Jesse Rook
Achilles
5:57
5:57
5
Freek van de Weerd
Sprint
6:04
6:04
6
Albert Aletrino
Sprint
6:06
6:06
7
Philip Rekkers
Sprint
6:08
6:07
8
Lex Bolderheij
Spirit Oud Beijerlan
6:10
6:09
9
Bart Brand
AV '47
6:12
6:12
10
Jens van der Poel
Spado
6:12
6:12
11
Rick Lambregts
Achilles
6:16
6:15
12
Jordi van Peer
THOR
6:17
6:15
13
Wout van Elzakker
Spado
6:17
6:17
14
Tim Burger
Sprint
6:18
6:16
15
Martijn Snepvangers
DJA
6:21
6:21
16
Jochem van Eekelen
THOR
6:24
6:22
17
Daan Adriaensen
AVR '90
6:27
6:27
18
Jelle Maat
Groene Ster
6:30
6:30
19
Freek van Blerck
Sprint
6:32
6:32
20
Lars Dingenouts
Sprint
6:43
6:41
21
Bart van Eekelen
THOR
6:44
6:43
22
Sybren Zondervan
Spado
6:48
6:47
23
Thijs van der Hel
Sprint
6:51
6:49
24
Stijn van den Berg
Spado
6:51
6:50
25
Tom Luijten
AV '40
6:52
6:52
26
Justin Reedijk
AVO 1983
6:54
6:53
27
Milan Parol
DJA
6:55
6:55
28
Matthijs Kennis
DJA
6:55
6:55
29
Simon Schuit
Sprint
6:56
6:56
30
Jasper Adriaansen
Diomedon
6:57
6:57
31
Mischa Ouwens
Energie
7:01
7:00
32
Stijn Hoogenboom
Olympus '70
7:13
7:12
33
Sjors Visser
Energie
7:15
7:15
34
Bas van Haperen
Achilles
7:19
7:19
35
Eloi Dubben
Sprint
7:23
7:22
36
Daan Buuron
Sprint
7:33
7:31
37
Jur Klijs
Sprint
7:33
7:31
38
Sjouke Khalfaoui
Sprint
7:34
7:33
39
Domminic van Oosterhou
AVR '90
7:34
7:34
40
Rik Heijboer
Sprint
7:35
7:34
41
Bart Chin See Chong
Sprint
7:42
7:40
42
Stefan Huis in 't Veld
Spado
7:43
7:42
43
Ianto Rodenburg
Sprint
7:45
7:44
44
Aldo Bierbooms
Sprint
7:46
7:45
45
Gijs Overzier
Groene Ster
7:46
7:44
46
Sam van de Wijngaard
Achilles
7:48
7:47
47
Nick Visschers
Achilles
7:52
7:51
48
Bart Timmerman
Groene Ster
7:54
7:53
49
Thomas Sulkers
Sprint
8:01
8:01
50
Jasper van der Pluijm
Sprint
8:06
8:06
51
Sep Luiijf
Sprint
8:08
8:06
52
Sven van Merode
Achilles
8:10
8:09
53
Bart van Wijk
Groene Ster
8:18
8:16
54
Aaron Sukkel
AVR '90
8:23
8:21
55
Tomas de Bruijn
Sprint
8:29
8:27
56
Stijn de Laat
Sprint
8:41
8:40
57
Stijn Valkenburg
Sprint
8:44
8:43
58
Damian Hoekstra
Sprint
8:55
8:54
59
Niels Broos
Sprint
8:55
8:55
60
Dominic Soons
THOR
22:44
22:44
61
Rob Rekveld
THOR
28:52
28:52
MD, MJD 1500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nisrine Masrhalmi
Energie
5:32
5:32
2
Laura Rijvers
Gloria
5:38
5:38
3
Amber van de Kroef
Sprint
5:50
5:49
4
Cecile Monden
DJA
5:52
5:52
5
Lisa van Steenderen
Sprint
5:53
5:53
6
Vera van den Haak
Sparta
5:57
5:57
7
Ilse Zorge
Sprint
6:01
6:01
8
Tirza Wouters
Sprint
6:03
6:02
9
Suzanne Jonkers
Sprint
6:03
6:03
10
Suzanne Wildhagen
Sprint
6:05
6:04
11
Eefje van 't Veer
Sprint
6:13
6:12
12
Sophie Phillipart
Sprint
6:24
6:22
13
Manouk van de Klundert
Groene Ster
6:25
6:25
14
Esmee Jansen
Spado
6:25
6:25
15
Esmee Doense
Sprint
6:28
6:27
16
Emma van Mourik
Delta Sport
6:30
6:29
17
Lieke Michielsen
Spado
6:34
6:33
18
Eelke van de Weerd
Sprint
6:34
6:34
19
Jula van den Akker
Sprint
6:37
6:37
20
Laura van Haaften
Groene Ster
6:37
6:37
21
Suze Bakker
Sprint
6:41
6:40
22
Annemarij Rek
Groene Ster
6:46
6:45
23
Myrna Blom
AVR '90
6:48
6:48
24
Laura Aletrino
Sprint
6:48
6:47
25
Eline Boomaerts
AVR '90
6:52
6:51
26
Esmee de Vries
Energie
6:52
6:52
27
Rose Maat
Groene Ster
6:53
6:52
28
Goedele Visser
Sprint
6:55
6:54
29
Eefje van Gent
Sprint
7:01
7:01
30
Laura Brands
Sprint
7:04
7:04
31
Noortje Bogerd
Groene Ster
7:08
7:08
32
Floor Braun
Sprint
7:13
7:12
33
Milou Emmerik
Sprint
7:33
7:32
34
Lisa Mijzen
Achilles
7:38
7:36
35
Joani Kannekens
Groene Ster
7:40
7:39
36
Laura Silvius
Groene Ster
7:41
7:39
37
Michelle Janssen
THOR
8:05
8:03
38
Esri Eland
Groene Ster
8:18
8:17
39
Jocelyn van Moergastel
Sprint
8:39
8:37
40
Sabine Zorge
Sprint
8:45
8:44
JD, JJD 2200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Simon Dennis
7:41
7:41
2
Thymo Reichgelt
Sprint
7:59
7:59
3
Miel Andriessen
HAC
8:00
8:00
4
Roald Nefs
Loopteam Ed Sligcher
8:05
8:05
5
Lars van der Poel
Spado
8:11
8:11
6
Roy van Eekelen
Sprint
8:13
8:12
7
Messaoud Dardouri
Atverni
8:17
8:17
8
Dion van Helden
Energie
8:20
8:20
9
Thomas Potma
Energie
8:31
8:30
10
Dennis Sebregts
Sprint
8:33
8:32
11
Rik Palings
THOR
8:40
8:40
12
Karsten Nefs
Achilles
8:41
8:41
13
Carliho Suijkerbuijk
AVO 1983
8:41
8:41
14
Jelmer de Mare
Atverni
8:43
8:43
15
Jelle Ridders
THOR
8:50
8:48
16
Tijs Geluk
Delta Sport
8:56
8:56
17
Koen van der Meijden
Spado
8:59
8:59
18
Niek Visschedijk
THOR
9:19
9:17
19
Mels Lambregts
THOR
9:25
9:25
20
Jordy van Oevelen
Diomedon
9:33
9:32
21
Nino de Maat
Sprint
9:34
9:33
22
Youri Valentijn
Groene Ster
9:46
9:45
23
Niels Huijsmans
Sprint
9:46
9:46
24
Gijs van Rijswijk
Sprint
9:48
9:47
25
Tim Hoogenboom
Olympus '70
9:49
9:48
26
Jesper Dekker
Sprint
9:53
9:52
27
Olivier Chardon
Sprint
10:05
10:04
28
Niels Horing
Spado
10:05
10:04
29
Tim Snoeck Henkemans
Sprint
10:08
10:07
30
Pepijn Zorge
Sprint
10:14
10:13
31
Joost Schram
Spado
10:29
10:28
32
Sander van der Waals
Sprint
10:35
10:33
33
Mathijs van der Pluijm
Sprint
10:39
10:37
34
Casper van de Pas
Sprint
11:07
11:05
35
Niels Romgens
Sprint
11:13
11:12
36
Tristan Landesbergen
Achilles
11:15
11:14
37
Jules Wijt
Spado
11:18
11:16
38
Youri van Outheusden
Sprint
12:34
12:33
39
Loran Everaart
Diomedon
13:41
13:40
40
Bas Wennekers
Groene Ster
13:53
13:52
MC, MJC 2200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marlin van Hal
De Keien
8:01
8:01
2
Julia van Velthoven
Attila
8:08
8:08
3
Irene van Lieshout
De Keien
8:10
8:10
4
Tirza van der Wolf
SC Reeuwijk
8:20
8:20
5
Larissa Schut
Spado
8:28
8:27
6
Sanne van Maurik
Delta Sport
8:33
8:32
7
Anne Luijten
AV '40
8:43
8:42
8
Patricia Nooyen
Leiden Atletiek
8:46
8:46
9
Judi Becx
Attila
8:48
8:48
10
Linda de Vlieger
Delta Sport
8:49
8:49
11
Rebecca Atteveld
Atverni
8:53
8:51
12
Cindy Embregts
Loopteam Ed Sligcher
9:00
9:00
13
Karlijn van Es
Energie
9:05
9:04
14
Myra Franken
Loopteam Ed Sligcher
9:07
9:07
15
Danielle Flipse
AV '56
9:08
9:08
16
Maud Stigter
THOR
9:11
9:10
17
Danielle de Vos
Spado
9:11
9:11
18
Gerbera Vledder
Diomedon
9:18
9:18
19
Wieke Philippart
Sprint
9:21
9:19
20
Lieve Visser
Sprint
9:26
9:25
21
Rozemarijn Snijder
THOR
9:30
9:30
22
Sophie van der Horst
9:32
9:31
23
Anna Wientjens
Spado
9:54
9:54
24
Jenny Goderie
DJA
9:59
9:59
25
Linda Gommers
DJA
10:03
10:03
26
Frederieke van Oorscho
THOR
10:04
10:03
27
Laura Broos
THOR
10:05
10:04
28
Jacqueline Janssen
THOR
10:06
10:05
29
Jannie van Merrienboer
THOR
10:07
10:06
30
Michelle Hofstee
Sprint
10:11
10:10
31
Evelien van Bentum
Achilles
10:15
10:13
32
Romy de Jong
THOR
10:16
10:15
33
Aniek Goderie
DJA
10:22
10:21
34
Elise Heuts
Diomedon
10:22
10:22
35
Marenne Visschedijk
THOR
10:23
10:22
36
Marlou van den Broek
Sprint
10:26
10:25
37
Iris de Laat
Sprint
10:39
10:38
38
Rebecca Sweep
DJA
10:40
10:40
39
Janna Smulders
Sprint
10:41
10:41
40
Bianca Semler
Sprint
10:55
10:54
41
Eefje Overgaauw
Sprint
11:03
11:02
42
Veerle Hofkens
Sprint
11:10
11:09
43
Else Roovers
Sprint
11:12
11:11
44
Anke Lauwen
DJA
11:15
11:13
45
Jet Haan
Sprint
11:15
11:14
46
Eefje van Dongen
DJA
11:20
11:18
47
Joyce Arnouts
DJA
11:21
11:19
48
Roosje Bos
Sprint
11:35
11:34
49
Kim van Veen
Sprint
11:38
11:37
50
Simone vd Sman
Sprint
11:39
11:38
51
Tess Gonsalves
Sprint
11:39
11:38
52
Gaby Vriends
DJA
11:40
11:38
53
Debbie Schoone
Achilles
11:56
11:54
JC, JJC 2800 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jesse van de Ven
Spado
9:07
9:07
2
Tom Koetsenruijter
THOR
9:18
9:18
3
Jorijn de Mare
Atverni
9:22
9:22
4
Tommy Staal
Delta Sport
9:27
9:27
5
Milan Roelofs
Delta Sport
9:38
9:38
6
Kai van der Wiel
Sprint
9:49
9:49
7
Roy van der Have
Fortuna
9:51
9:51
8
Imad Mohammadi
AV '23
9:52
9:52
9
Alex Heijnemans
Achilles
10:00
9:59
10
Niels Hoogenboom
Olympus '70
10:00
9:59
11
Jesper Mannie
THOR
10:01
10:01
12
Daan Koetsenruijter
THOR
10:02
10:02
13
Neal Bouterse
Spiridon
10:07
10:06
14
Jesse Faber
Spado
10:11
10:10
15
Stan Godrie
DJA
10:12
10:12
16
Rens Veeke
Sprint
10:14
10:13
17
Tim Egelmeers
THOR
10:25
10:24
18
Arthur Niessen
Scorpio
10:31
10:30
19
Bart van den Broek
Loopteam Ed Sligcher
10:32
10:32
20
Tijs Vermeulen
Groene Ster
10:39
10:37
21
Peter Nooren
Sprint
10:39
10:39
22
Frank Schumm
Rotterdam Atletiek
10:41
10:40
23
Michiel Keizer
Energie
10:44
10:43
24
Mathijs Wille
THOR
10:52
10:51
25
Tim Klaassen
THOR
10:59
10:59
26
Rob Beerkens
Diomedon
10:59
10:59
27
Sander van Hooydonk
DJA
11:03
11:03
28
Stefan Buit
Energie
11:08
11:08
29
Fabian Wouters
Sprint
11:17
11:16
30
Thibaut Coenegracht
Sprint
11:22
11:21
31
Thomas van der Ven
Sprint
11:24
11:24
32
Ronald Cockx
DJA
12:02
12:00
33
Daan van Gent
Sprint
12:10
12:09
34
Jarl Everaart
Diomedon
12:13
12:12
35
Jorg Duine
Sprint
12:20
12:19
36
Sjoerd Hereijgers
DJA
12:22
12:21
37
Maurice Koot
Sprint
12:24
12:24
38
Rick van Meer
Achilles
12:36
12:35
39
Piotr van den Akker
Sprint
12:40
12:39
40
Rob van Bezooijen
Diomedon
12:42
12:41
41
Laurens Edwards
Sprint
13:18
13:17
42
Walter Adriaansen
DJA
13:20
13:19
43
Tjebbe Kerstens
Sprint
13:31
13:30
44
Ivar Graumans
14:54
14:52
45
Bart Bussman
Sprint
14:59
14:58
46
Mark de Leeuw
Achilles
16:42
16:41
MB, MB 3100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maureen Koster
AV '47
11:08
11:07
2
Wilmke Boersma
Horror
11:35
11:35
3
Merel van Steenbergen
AV '47
11:38
11:38
4
Eefje Tielemans
11:48
11:47
5
Juul Lavrijsen
Seven Hills Running
11:51
11:50
6
Denis Tessa
12:16
12:16
7
Judth Monsieurs
THOR
12:33
12:33
8
Tatjana Simoiu
PAC
12:39
12:38
9
Lisa Habermehl
Energie
12:46
12:45
10
Anne van Alphen
AV Standdaarbuiten
12:54
12:53
11
Estelle Klink
Leiden Atletiek
13:50
13:49
12
Lotte Visser
Energie
14:00
14:00
13
Kirsten Maartense
Spado
14:05
14:05
14
Donna de Maat
Sprint
14:33
14:33
15
Maryse de Boer
Sparta
15:29
15:28
JB, JB 3800 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jurjen Polderman
11:58
11:58
2
Leon Koch
Almere '81
11:59
11:59
3
Maikel van der Steen
Lopersgroep Deurne
12:12
12:11
4
Timothy Vergauwen
Loopteam Ed Sligcher
12:18
12:18
5
Ward van de Wiel
Sprint
12:20
12:20
6
Nick den Exter
Scheldesport
12:29
12:28
7
Sten van den Thillart
DAK
12:30
12:29
8
Hans Dilling
Seven Hills Running
12:36
12:36
9
Gijs van Rooij
DAK
12:42
12:40
10
Mads Bijsterveld
PSV
12:47
12:47
11
Melvin Hazeleger
12:58
12:58
12
Thijs van Tetering
Groene Ster
13:07
13:06
13
Dean Salwegter
Parthenon
13:09
13:09
14
Tim Bolink
13:13
13:13
15
Simeon Weeda
Atverni
13:27
13:26
16
Remi van Balen
13:43
13:43
17
Martijn van der Hulst
Scorpio
13:48
13:47
18
Maico Suijkerbuijk
THOR
13:50
13:49
19
Tim Droppert
AV '40
14:11
14:10
20
Joey van Thuijl
Atverni
14:22
14:21
21
Dimitri Jonkers
Sprint
14:27
14:26
22
Lars Buit
Energie
14:27
14:26
23
Ayoub Benchaabane
Atos
14:36
14:35
24
Tommy Peeters
Groene Ster
14:46
14:45
25
Tom van Campenhout
Attila
15:14
15:14
26
Pieter Tames
Attila
15:50
15:49
27
Karel Haan
Sprint
15:56
15:55
28
Sjoerd Vermeeren
Sprint
16:15
16:14
29
Bart Maris
Groene Ster
16:28
16:26
30
Bas Zwartele
Sprint
16:33
16:31
31
Maurice Koster
Energie
16:36
16:35
32
Lars Paardekooper
AV '56
20:01
20:00
MA, MA 3800 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Margriet Berkhout
NOVA
13:21
13:21
2
Brechtje Kraan
Seven Hills Running
14:50
14:50
3
Elke Wouters
Loopteam Ed Sligcher
15:46
15:46
4
Marleen van Roessel
Leiden Atletiek
16:02
16:01
5
Marcella Roks
AV Standdaarbuiten
16:57
16:57
6
Alissa Jalink
Atverni
17:23
17:23
7
Nicole Vriends
DJA
18:05
18:05
JA, JA 6000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Abdi Nageeye
Loopgroep Aart Stigt
19:04
19:04
2
Maarten Mortelmans
19:32
19:32
3
Tahiri Ousama
19:43
19:43
4
Vito Verbeek
19:50
19:50
5
Nout Jansen
Tartlétos
19:57
19:57
6
Quinten Hennekam
Parthenon
20:06
20:06
7
Wouter Dilling
Seven Hills Running
20:16
20:16
8
Maarten Jumelet
Leiden Atletiek
21:12
21:12
9
Diego van Looy
21:17
21:16
10
Joeri Spoor
PSV
21:20
21:20
11
Thomas van der Heijden
Sprint
21:22
21:22
12
Jouri Schoemaker
Sprint
21:35
21:33
13
Niels Jacobs
HAC
21:57
21:56
14
Erik Roeloffs
Loopteam Ed Sligcher
22:06
22:05
15
Jelle Verwiel
22:26
22:25
16
Thijs de Koning
DJA
24:19
24:17
17
Jelmer de Maat
Sprint
24:56
24:56
V35, VM 5000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marlien van Beek
LADB
18:31
18:30
2
Marijke von Bergh
Attila
19:22
19:20
3
Lucienne Groenendijk
Sportvereniging Spor
19:36
19:35
4
Jenette Tolhoek-VanDal
Typhoon
20:59
20:57
5
Ina Gommers
DJA
23:41
23:39
6
Miranda Belet
Olympia Halsteren
34:17
34:14
V45, VM 5000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Annie van Hoek
Spiridon
19:59
19:57
2
Ingrid Coster
Veteranen Nederland
20:29
20:27
3
José Nouws
THOR
20:37
20:35
4
Marja Mulder
Sportvereniging Spor
21:08
21:08
5
Jeanine van Overveld
THOR
22:09
22:08
6
Petra van Marrewijk
Olympus '70
22:15
22:13
7
Lydia Embregts
DJA
23:08
23:05
8
Karien Reichgelt
Sprint
23:57
23:55
9
Bep Tielemans
Olympia Halsteren
25:17
25:15
10
Anita Bakker
Attila
28:15
28:12
V55, VM 5000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Annie de Jong-Joosen
Sprint
25:22
25:19
M35, MM 9500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Frederic Colligon
30:21
30:20
2
Huub Maas
THOR
30:35
30:34
3
Gino van Geyte
31:21
31:21
4
Oleg Otmakhov
Rusland
31:47
31:47
5
Armand van der Smissen
31:57
31:57
6
Rachid Mohammadi
Atos
32:06
32:06
7
Bernard te Boekhorst
Phoenix
32:25
32:25
8
Brahim Aetrahou
Atos
33:06
33:05
9
Ronald Voeten
Typhoon
33:13
33:13
10
Marco van Dongen
Sprint
33:22
33:22
11
Jaen Pierre Hoeboer
Spado
33:30
33:30
12
Arno Hulshof
Sprint
34:48
34:47
13
Ad van Beek
Road Runners Etten-L
34:50
34:50
14
Marijn van de Wiel
DAK
35:27
35:27
15
Roel van Nes
AV Standdaarbuiten
35:44
35:43
16
Ramon Mannie
Sprint
36:53
36:52
17
Ronald Reiche
Sparta
37:45
37:44
18
Marlon Voorn
Sparta
37:45
37:44
19
Wim van Benthum
Loopgroep Aart Stigt
38:35
38:33
20
Maurice Janssens
AVO 1983
38:52
38:51
21
Leo van Ravels
Sprint
39:16
39:15
22
Jacco van Gils
Sprint
39:17
39:15
23
Edward Heijnemans
THOR
39:27
39:25
24
Peter Rozen
Sprint
39:47
39:45
25
Johan Fredrick te Peel
39:53
39:53
26
Hugo van der Horst
Loopgroep PK
40:17
40:15
27
Marc Oonincx
Sprint
40:38
40:36
28
Fred Lodder
Groene Ster
43:59
43:56
M45, MM 9500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jos Lemmens
31:31
31:31
2
Jan Blockx
31:52
31:52
3
Jan Willemse
Tilburg Road Runners
33:18
33:18
4
Ruud Woord
THOR
33:49
33:48
5
Toin van den Broeck
Sprint
35:02
35:01
6
Theo van der Wielen
AV Nijmegen
36:32
36:31
7
Piet van Hooydonk
DJA
37:33
37:31
8
Jan van Loenhout
Scorpio
37:53
37:51
9
Ad Bosters
Sprint
38:13
38:12
10
Kees Vermijs
Atledo
39:00
38:59
11
Marcel Cools
Sprint
39:05
39:03
12
Kees Verplanken
Sprint
39:12
39:10
13
Toon Paulissen
Groene Ster
39:30
39:29
14
John Coster
Veteranen Nederland
39:41
39:38
15
Thijs de Jongh
DJA
39:57
39:55
16
Hans Drijvers
Attila
42:54
42:51
17
Theo Peters
Veteranen Nederland
43:12
43:09
18
Stan Klink
Leiden Atletiek
43:57
43:55
M55, MM 9500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Frans Bekers
Sprint
36:26
36:25
2
Ton van Exsel
Loopgroep TOF
40:15
40:13
3
Ben Hermeler
Sprint
42:15
42:14
4
Kees Roovers
Sprint
42:31
42:29
5
Fritz Claassens
Attila
43:42
43:39
6
Anton Coertjens
Sprint
45:23
45:23
7
Jack Stuifmeel
Sprint
48:24
48:21
8
Aad Vink
Energie
49:38
49:34
9
Peter Maas
THOR
50:25
50:22
M65, MM 9500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Keijzers
Sprint
39:21
39:19
2
Sjef Schellekens
Atledo
39:38
39:35
3
Adri de Jong
Sprint
43:28
43:26
VK, VK 2400 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sabine van de Reijt
Sprint
7:53
7:53
2
Raika Lenaarts
Hera
8:00
8:00
3
Anne van den Hurk
Prins Hendrik
8:00
8:00
4
Marieke Verhaege
8:09
8:09
5
Corine van Beek
Athlos
8:09
8:08
6
Eva Thomas
Attila
8:49
8:49
7
Anne Vergunst
Scorpio
9:09
9:08
8
Romy Kraaijeveld
Phanos
9:28
9:28
MK, MK 2400 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ronald Bassa
Prins Hendrik
6:52
6:51
2
Gijs Jacobs
HAC
6:52
6:52
3
Wesley de Kerpel
6:54
6:53
4
Kevin de Kerpel
6:55
6:54
5
Joost de Klerk
Phanos
6:56
6:56
6
Wesley Pauel
Almere '81
6:57
6:57
7
Johan de Koning
Sprint
7:02
7:02
8
Jeroen Pals
Sprint
7:05
7:05
9
Fulco de Heus
AV '23
7:05
7:05
10
David Bronsveld
Leiden Atletiek
7:06
7:05
11
Pascal Noort
Leiden Atletiek
7:06
7:06
12
Menno Beck
Avantri
7:07
7:07
13
Erik Niemeijer
Sprint
7:11
7:11
14
Remco Beckers
Asterix
7:12
7:11
15
Wouter Jansen
Attila
7:12
7:11
16
Sven Grundeken
Leiden Atletiek
7:13
7:12
17
Ronald Droppert
AV '40
7:14
7:14
18
Pascal van Troost
Haag Atletiek
7:15
7:14
19
Jordy Smilde
Attila
7:20
7:19
20
Mark Buiks
Loopteam Ed Sligcher
7:21
7:21
21
Barmt Uiterwijk
7:22
7:21
22
Roel van Opdorp
Leiden Atletiek
7:22
7:22
23
Guus Reygoud
7:23
7:22
24
Jeroen Zeinstra
Prins Hendrik
7:25
7:24
25
Martijn Arnoldussen
Achilles-Top
7:27
7:26
26
Marco Vermond
Prins Hendrik
7:31
7:30
27
Jamal Boussattati
7:33
7:33
28
Arnout Salome
Prins Hendrik
7:34
7:33
29
Elmar Kal
Leiden Atletiek
7:35
7:34
30
Marco Grillo
Loopgroep PK
7:35
7:34
31
Dave Klink
Leiden Atletiek
7:39
7:39
32
Cees van Maanen
7:40
7:40
33
Mathias Meijer
Climax
7:43
7:42
34
Geert Geytenbeek
Hellas
7:43
7:43
35
Patrick van Engelen
Parthenon
7:46
7:46
36
Tim van Wechem
Phanos
7:48
7:47
37
Evert van Nigtevecht
Sprint
7:48
7:48
38
Barend Odijk
KAV Holland
7:54
7:53
39
Stijn Peeters
Sprint
7:54
7:53
40
Edward Geertse
Spado
7:59
7:58
41
Jelle Hanswijk
Climax
8:01
7:59
42
Gwenno Schat
Atverni
8:02
8:01
43
Remco Hoetmer
AV '23
8:06
8:05
44
David Bomer
DJA
8:09
8:07
45
Gerdjan Kipping
Atledo
8:19
8:17
46
Merlijn Wittenberg
Achilles
9:04
9:03
47
Greg vd Valde
Hercules
9:08
9:07
48
Frank Dekker
Sprint
9:55
9:54
VS, VS 6000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Adrienne Herzog
20:04
20:04
2
Oksana Sklyarenko
20:14
20:13
3
Julia Viellehner
20:41
20:41
4
Petra Kaminkova
21:13
21:13
5
Andrea Deelstra
21:51
21:51
6
Iva Milesova
22:19
22:18
7
Lindy Brugman
AV Nijmegen
22:47
22:47
8
Corelien Kloek
22:58
22:58
9
Ingrid Versteegh
Sprint
23:07
23:07
10
Lindsay van Marrewijk
Haag Atletiek
23:37
23:36
11
Karen Wijlaars
Prins Hendrik
24:28
24:27
12
Karin Gorter
Kronos
24:44
24:44
13
Kelly Schouten
TAS '82
24:58
24:58
14
Marjolijn Secreve
Phoenix
25:11
25:10
15
Simone Gouw
25:19
25:19
16
Nikki Godschalk
THOR
25:30
25:30
17
Wendy Deijkers
AV Standdaarbuiten
26:13
26:13
18
Maaike Zuiderwijk
Lycurgus
26:25
26:25
MS, MS 10200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hans Janssens
31:01
31:01
2
Saji Bouazza
31:03
31:03
3
Patrick Stitzinger
31:05
31:05
4
Kamiel Maase
31:08
31:08
5
Foud Larhiouch
31:29
31:29
6
Willem van Hoof
31:34
31:34
7
Dries Busselot
32:34
32:34
8
Guy Fays
32:53
32:52
9
Erik Negerman
32:55
32:55
10
Said Ribag
33:12
33:12
11
Jan Havlicek
33:32
33:31
12
Pim Molennaar
33:33
33:33
13
Startnummer 14
33:47
33:47
14
Jorit van Malsen
34:04
34:03
15
Bas Bodewes
Parthenon
34:57
34:57
16
Niels de Jong
Tilburg Road Runners
35:07
35:06
17
Arend Mulder
Tartlétos
35:24
35:23
18
Allen van Hulst
AV Nijmegen
35:30
35:29
19
Milco Driessen
35:42
35:42
20
Frank Wouters
Typhoon
36:10
36:09
21
Jarno van Miltenburg
36:15
36:15
22
Vincent Trinthamer
Sparta
36:26
36:25
23
Sjors Picard
Tilburg Road Runners
36:28
36:27
24
Erik Siemon Strijk
AAV '36
36:45
36:45
25
Teun van der Meulen
Sparta
36:53
36:51
26
Marten Korfage
Hera
36:56
36:55
27
Dave Lommen
AV '23
36:59
36:59
28
Alfi Damen
Sprint
37:28
37:27
29
Wouter Nijkerk
AV '34
37:38
37:38
30
Dahli Jalal
38:06
38:05
31
Maarten Prins
38:10
38:09
32
Peter van Dijck
DJA
39:25
39:24
33
Jeroen Nijland
Achilles
39:39
39:38
34
Erwin Brosens
Sprint
40:09
40:07
35
Ton Rijsdijk
Diomedon
40:43
40:42
36
Joel Geurts
Sprint
40:55
40:53
37
Ruud Brosens
Sprint
41:18
41:16
38
Norbert Heijblom
Sprint
41:36
41:35
39
Richard Holstege
AV '40
41:47
41:46
40
Milan de Maat
Sprint
42:03
42:01
41
Bart van den Brule
Sprint
42:11
42:09
42
Hein Huybregts
Sprint
45:32
45:30
43
Dennie van den Sanden
Achilles
52:35
52:32
TCM, TRIMCROSS 7200M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marko Vlieks
Sprint
27:47
27:46
2
Roger Laros
Breda
28:59
28:57
3
Nick van Hartingsveld
Rijen
29:12
29:10
4
Alaxander Picard
Chaam
29:23
29:23
5
Hans Vloedgraven
Breda
29:53
29:52
6
Ron van Zeggeren
Parthenon
30:51
30:50
7
Jan Peter Simons
Hooge Zwaluwe
31:13
31:10
8
Wim Sellink
Breda
31:42
31:39
9
Arno Herrewegh
Breda
31:42
31:41
10
Filip Schrijnemakers
Breda
31:52
31:50
11
F Sjaardema
Breda
32:07
32:04
12
Sander Otto
Etten-Leur
32:39
32:35
13
Edwin Teunissen
Etten-Leur
32:45
32:41
14
Ad Blommers
Dordrecht
32:51
32:49
15
Daniël van Gool
Etten-Leur
32:54
32:49
16
Adri van Dun
Strijbeek
32:57
32:55
17
John Lips
Breda
32:58
32:58
18
Boudewijn Schoenmaker
Breda
32:58
32:57
19
A Appelhof
Tilburg
33:03
33:02
20
Michel Verhoeven
Sprint
33:09
33:08
21
Cees Biemans
Breda
33:19
33:18
22
Koos van Gils
Breda
33:25
33:23
23
Thommy Marcelissen
Loopservice Nederlan
33:26
33:18
24
Cees van Opstal
Wernhout
33:35
33:32
25
Ben van Loon
Etten-Leur
33:38
33:37
26
Thijs Derks
Breda
33:57
33:53
27
Dennis Francois
Zevenbergen
34:02
34:01
28
Niels de Beer
Sprint
34:14
34:14
29
Leon van der Velden
Etten-Leur
34:18
34:12
30
L Mous
Zundert
34:20
34:18
31
Christ Bastiaansen
Scorpio
34:25
34:20
32
Marco Rekkers
Breda
34:27
34:26
33
Maurice Jacobs
Etten-Leur
34:32
34:28
34
Bert de Vries
Breda
34:36
34:34
35
G Driesprong
Breda
34:51
34:47
36
Marcel vd Schoot
Breda
34:56
34:48
37
Ad Huijsmans
Breda
34:59
34:58
38
Hans Schoone
Sprint
35:04
34:57
39
Theo van der Veeken
Breda
35:08
35:05
40
Tom de Zoete
Parthenon
35:11
35:09
41
Theo van Etten
Tilburg
35:21
35:13
42
Maickel van Dokkum
Etten-Leur
35:36
35:30
43
Frank Prinsen
Sprint
35:46
35:40
44
Floris Huijsmans
Tilburg
36:13
36:05
45
Frank Bouwkamp
Breda
36:15
36:09
46
Ton van Breukelen
Breda
36:23
36:23
47
Pieter van Ginneken
Bavel
36:26
36:26
48
Toine Dingemans
Breda
36:30
36:26
49
Hans Voets
Breda
36:31
36:30
50
P den Ouden
Breda
36:53
36:48
51
René van der Sijde
Breda
37:24
37:18
52
Peter van der Veeken
Breda
37:25
37:21
53
AM Geertsen
Breda
37:37
37:34
54
Patrick Vermeulen
Breda
37:48
37:02
55
Marco Christiaanen
Breda
37:51
37:04
56
Pierre Nagtzaam
Meersel-Dreef
37:55
37:52
57
Michel van Acht
Breda
38:24
38:15
58
Arne Padt
Amsterdam
38:26
38:22
59
Casper Versteeg
Breda
38:36
38:33
60
Cees Coenen
Sprint
38:44
38:39
61
Jeroen Meijers
Sprint
38:48
38:44
62
Jeroen Bakker
Sprint
38:49
38:41
63
Martin Warnar
Sprint
39:09
39:05
64
Theo van der Velde
Rijsbergen
39:10
39:10
65
Louis de Koning
Rijsbergen
39:27
39:24
66
Martin Noteboom
Breda
39:34
39:26
67
Cor Bogers
Breda
39:38
39:33
68
Remco vd Steene
Breda
39:43
39:36
69
Charles vd Boogaard
Etten-Leur
39:49
39:41
70
William Simons
Breda
40:36
40:30
71
Kees Kiestra
Breda
40:46
40:38
72
Herman Winnemuller
Etten-Leur
41:08
41:02
73
Ad Haverkamp
Etten-Leur
41:20
41:12
74
Henk Joosen
Teteringen
41:25
41:24
75
Ruud van Kuijk
Terheijden
41:31
41:25
76
Theo Leemans
Tilburg
41:45
41:38
77
Jan Versteeg
Terheijden
41:47
41:42
78
Jesse van Beek
Breda
41:54
41:45
79
Jan Kwisthout
Achilles
42:20
42:15
80
Herman van Bavel
Breda
42:20
42:14
81
Nico Ippel
Etten-Leur
42:23
42:15
82
Bert Bonsema
Breda
42:38
42:32
83
Patrick van Son
Etten-Leur
42:47
42:39
84
Peter Dekkers
Breda
43:03
43:03
85
Jaa Deen
Breda
43:12
43:08
86
Joep van Rijen
Roosendaal
43:15
43:05
87
Marco Blaak
Etten-Leur
43:33
43:26
88
Ronald Kurvers
Tilburg
44:18
44:09
89
Feb Theys
Sprint
44:18
44:10
90
Els Machielse
Breda
44:33
44:28
91
J Verhoef
Hoogstraten
44:43
44:36
92
L Verhoef
Hoogstraten
44:43
44:35
93
John Simjouw
Breda
45:44
45:38
94
Frank Reniers
Etten-Leur
45:47
45:39
95
John Hobma
Etten-Leur
45:52
45:46
96
Peter Verstraaten
Etten-Leur
46:01
45:54
97
Laurens Verheggen
Sprint
46:07
46:02
98
Floor Maanders
Sprint
46:21
46:11
99
Paul Verbraak
Sprint
46:22
46:12
100
Jolanda Prinsen
Sprint
47:23
47:17
101
Albert Oppatja
Etten-Leur
48:04
47:53
102
Frank Loomans
Etten-Leur
48:04
47:52
103
Jan vd Vleuten
Oosterhout
49:11
49:06
104
Jack Huijbregts
Breda
49:13
48:25
105
Bert Bekkers
Sprint
49:20
49:08
106
Willie Janssens
Sprint
49:26
49:16
107
Martin de Laat
Sprint
50:59
50:47
108
Frans van de Velde
Breda
52:22
52:18
TCV, TRIMCROSS 7200M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sofie Hamers
Breda
32:43
32:43
2
Elles Beumers
Breda
33:02
33:00
3
Marian van Velzen
Breda
33:38
33:37
4
Monique Stolker
Sprint
34:24
34:24
5
Anne Vergouwen
Sprint
34:24
34:23
6
Ellen vd Broek
Meersel-Dreef
35:33
35:31
7
Arlène Pascoal-Smits
Sprint
35:41
35:36
8
Marieke Verheijen
Sprint
35:55
35:53
9
Dicky Kalsbeek
Sprint
36:24
36:23
10
Lotte Liesker
Sprint
38:33
38:32
11
Karin Bonhof
Breda
39:38
39:34
12
C Esbroek
Bergen op Zoom
41:34
41:26
13
Marieke Klijnstra
Rotterdam
42:05
41:57
14
Hilde Bakker
Gorinchem
42:06
41:59
15
Brigitte Mangnus
Breda
42:08
42:07
16
Christel Eversdijk
Breda
43:22
43:13
17
Ingrid Laflamme
Bavel
43:30
43:24
18
Kerstin Schultze
Breda
43:42
43:37
19
Wilma van Veen
Breda
44:27
44:26
20
Toos van Dun
Galder
44:39
44:37
21
Marielle Vermeulen
Sprint
45:15
45:05
22
Monique Schoofs
Sprint
45:19
45:10
23
Paula Gelens
Breda
45:33
45:24
24
Marjon de Roover
Sprint
45:36
45:25
25
Lianne van Beek
Breda
46:11
46:01
26
Linda Simjouw
Breda
46:21
46:15
27
Inge Bekkers
Sprint
46:25
46:13
28
Anneke van Vugt
Sprint
46:30
46:23
29
Gwen Greunsven
Sprint
46:45
46:34
30
Carrien Bonneke
Sprint
46:59
46:50
31
Marian Warnar
Sprint
48:34
48:23
32
Mieke Passchier
Sprint
48:37
48:26
33
Nancy de Crom
Sprint
48:37
48:27
34
Joyce Sprangers
Sprint
49:06
48:55
35
Conny Geerts
Sprint
49:19
49:10
36
Ellie Franken
Sprint
50:14
50:02
37
Ria Goosens
Sprint
50:14
50:03
38
Corrie Warnier
Sprint
52:50
52:39
39
Janke Bolt
Sprint
52:53
52:41
VB12, VB GROEP 1200M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Giel Kooijmans
Sprint
5:28
5:28
2
Björn Schouten
Spark
6:09
6:08
3
Vincent vd Luytgaarden
Spark
6:34
6:31
4
Sander vd Nodport
Spark
6:45
6:41
5
Constantijn Hanegraaf
Sprint
7:27
7:25
6
Jamie van Gastel
Sprint
7:33
7:32
7
Bjorn Gaasbeek
Spark
8:07
8:04
8
Nick Jansen
Sprint
8:07
8:06
9
Danielle de Jong
Spark
9:20
9:16
10
Jordy van Wingerden
Sprint
9:46
9:42
11
Sipke van de Kooy
Sprint
10:06
10:02
VB15, VB GROEP 1500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stan Dielemans
Sprint
6:19
6:19
2
Theo List
Wieringermeer
7:35
7:32
3
Ronnie Tiggelman
Sprint
8:42
8:41
4
Sira Lambregts
Sprint
9:01
8:59
5
Madelon Tax
Sprint
9:01
9:00
6
Margriet Jacobs
Sprint
9:51
9:50
FCM12, FAM CROSS 1200M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marre Oonincx
Petrus en Paulusscho
6:05
6:04
2
Broer van Luca L
Nuts Basisschool Boe
6:14
6:13
3
Fabio van Gils
Breda
6:16
6:14
4
Rijn Oonincx
Petrus en Paulusscho
6:25
6:24
5
Leon Zhang
Petrus en Paulusscho
6:40
6:36
6
Begeleider Natalka G
Nuts Basisschool Boe
6:47
6:45
7
Tygo Hensen
Nuts Basisschool Boe
7:29
7:28
8
Ties Koningsveld
Petrus en Paulusscho
7:31
7:22
9
Jake de Kok
Breda
7:32
7:26
10
Startnummer 365
7:34
7:28
11
Mark de Kok
Breda
7:39
7:33
12
Begeleider Pien K
Nuts Basisschool Boe
7:45
7:41
13
Begeleider Fleur K
Nuts Basisschool Boe
7:47
7:42
14
Niels Adema
Petrus en Paulusscho
7:55
7:47
15
Jens Teunissen
Nuts Basisschool Boe
8:31
8:25
16
Sander Voets
Breda
8:32
8:27
17
Hans Voets
Breda
8:32
8:27
18
Begeleider Jens Teunis
Nuts Basisschool Boe
8:33
8:26
19
Hans Voortmeijer
Breda
8:37
8:35
20
Marijn Voortmeijer
Breda
8:37
8:34
21
Martijn van Beijsterve
Nuts Basisschool Boe
8:40
8:38
22
Begeleider Martijn van
Nuts Basisschool Boe
8:40
8:38
23
Begeleider Damian
Nuts Basisschool Boe
8:44
8:41
24
Begeleider Damian
Nuts Basisschool Boe
8:46
8:45
25
Sjoerd de Leeuw
Nuts Basisschool Boe
8:48
8:47
26
Kim Hendrickx
8:55
8:55
27
Ruben Hendrickx
Breda
8:56
8:46
28
Tim Hendrickx
Breda
8:56
8:45
29
Lukas Braat
Petrus en Paulusscho
9:01
8:55
30
Noud van Acht
Petrus en Paulusscho
9:03
8:58
31
Broertje Imke Kuijpers
Nuts Basisschool Boe
9:08
9:04
32
Begeleider Imke K
Nuts Basisschool Boe
9:23
9:19
33
Bram van Gool
Nuts Basisschool Boe
9:40
9:37
34
Begeleider Bram van G
Nuts Basisschool Boe
9:49
9:49
35
Stijn van Meenen
Breda
9:53
9:48
36
Jop van Meenen
Breda
9:54
9:47
37
Julius Braat
Petrus en Paulusscho
10:34
10:27
38
Joost de Bekker
Petrus en Paulusscho
10:46
10:38
39
Martijn Dielissen
Petrus en Paulusscho
11:30
11:25
40
Stephan Campos
Tilburg
12:24
12:16
41
Bert de Vries
Breda
12:42
12:35
42
Wout Hermans
Breda
12:51
12:40
43
Piet van Acht
Petrus en Paulusscho
13:19
13:19
44
Broer van Ryan Diepstr
Nuts Basisschool Boe
14:04
14:03
45
Martijn Kroese
Petrus en Paulusscho
14:42
14:40
46
Freek Kroese
Petrus en Paulusscho
15:20
15:18
47
Lars Wandel
Breda
15:23
15:22
48
Thomas de Bie
Nuts Basisschool Boe
15:48
15:47
49
Thijs de Bie
Nuts Basisschool Boe
15:50
15:45
50
Begeleider Martijn van
Nuts Basisschool Boe
15:51
15:47
51
Broertje Martijn van B
Nuts Basisschool Boe
15:52
15:49
52
Sake Voesenek
Nuts Basisschool Boe
16:05
16:03
53
Begeleider Tim H
Nuts Basisschool Boe
16:55
16:49
54
Tim Haerkens
Nuts Basisschool Boe
16:56
16:50
55
Begeleider Imke K
Nuts Basisschool Boe
17:09
16:33
56
Frans Smet (Leerkracht
Nuts Basisschool Boe
17:10
16:55
57
Begeleider van Luca L
Nuts Basisschool Boe
17:18
17:14
58
Tim Smit
Petrus en Paulusscho
18:04
18:00
59
Paul Teeuwen
Petrus en Paulusscho
18:12
18:12
60
Begeleider Marijn D
Nuts Basisschool Boe
19:45
19:21
61
Begeleider Lena ten Wo
Nuts Basisschool Boe
20:30
20:25
FCV12, FAM CROSS 1200M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Suzanne Wildhagen
Sprint
5:09
5:09
2
Ingeborg Dielissen
Petrus en Paulusscho
6:16
6:14
3
Merel Hermens
Breda
6:18
6:07
4
Mila Wilking
7:20
7:19
5
Romy Hensen
Nuts Basisschool Boe
7:29
7:28
6
Noor Wilking
Petrus en Paulusscho
7:30
7:23
7
Fleur Kiliaan
Nuts Basisschool Boe
7:41
7:36
8
Iza Koningsveld
Petrus en Paulusscho
7:56
7:47
9
Luca Langendoen
Nuts Basisschool Boe
8:16
8:12
10
Anoek Voortmeijer
Breda
8:36
8:33
11
Pleun de Koeijer
Nuts Basisschool Boe
8:41
8:37
12
Rosanne Verheijen
Petrus en Paulusscho
8:41
8:35
13
Natalka Godek
Nuts Basisschool Boe
8:44
8:41
14
Demi Schoonen
8:46
8:41
15
Imke Kuijpers
Nuts Basisschool Boe
9:06
9:03
16
Loes Terneldeli
Petrus en Paulusscho
9:16
9:01
17
Minke Oonincx
Petrus en Paulusscho
10:45
10:44
18
Neeltje van Hulten
Wageningen
10:53
10:46
19
Annick Haanen
11:10
11:09
20
Hannah van Acht
Petrus en Paulusscho
12:21
12:20
21
Nova de Vries
Breda
12:42
12:35
22
Tanya van den Bemt
Petrus en Paulusscho
13:32
13:29
23
Ryan Diepstraten
Nuts Basisschool Boe
13:39
13:38
24
Noah Mareks
Petrus en Paulusscho
13:40
13:40
25
Laura Jaspers
Petrus en Paulusscho
13:57
13:52
26
Steffie Haverman
Petrus en Paulusscho
14:24
14:23
27
Mayke Krekel
Petrus en Paulusscho
14:25
14:23
28
Lieke Sterk
Petrus en Paulusscho
15:21
15:12
29
Pien Kiliaan
Nuts Basisschool Boe
15:48
15:45
30
Lotje Ruedisueli
Petrus en Paulusscho
15:57
15:47
31
Luna Voesenek
Nuts Basisschool Boe
17:18
17:14
32
Noortje Teeuwen
Petrus en Paulusscho
18:04
17:57
33
Katie van Beek
Petrus en Paulusscho
18:05
17:59
34
Janne Sterk
Petrus en Paulusscho
18:07
17:56
35
Lotte van Gameren
Petrus en Paulusscho
18:17
18:10
36
Maartje de Koeijer
Nuts Basisschool Boe
19:53
19:49
37
Lena ten Wolde
Nuts Basisschool Boe
20:30
20:26
FCM24, FAM CROSS 2400M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sjouke de Vries
Breda
11:37
6:45
2
Damian Hoekstra
Breda
12:57
8:04
3
Henri van Ravels
Breda
13:20
13:11
4
Mees van Ravels
Breda
14:56
14:47
5
Wijnand van Ravels
Breda
14:57
14:48
FCV24, FAM CROSS 2400M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tamara Hoekstra-Tonnet
Breda
12:48
7:56
2
Atti de Vries
Breda
12:58
8:06
3
Sterre van Ravels
Breda
13:19
13:18
www.mastboscross.nl
Uitslagen.nl
20-01-2010 18:40