Uitslagenlijst 3e cross G.O. Crosscompetitie

Epe - Zaterdag 12 januari 2008

MAN, 10000 M(SM35M40
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dennis Weijers
Phoenix
33:09
2
Ruud van der Wal
AV '34
35:16
3
Patrick Kuijken
Athlos
35:49
4
Gerrit Jan Kastenberg
Seven Hills Running
36:25
5
Ruben Postma
Athlos
37:21
6
Wilco Westendorp
Isala '96
38:59
7
Marco de Meer
Athlos
39:03
8
Lucas van der Veen
Isala '96
39:29
9
Van Liempdt
Athlos
40:33
10
Marco Gunther
Athlos
41:16
11
Erwin van Dalen
Isala '96
42:49
12
Christiaan Schaap
Isala '96
43:45
13
Elroy Brouwer
Isala '96
44:13
MAS40, 10000 M(SM35M40
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jacques Wouda
Nijmegen Atletiek
36:55
2
Paul de Brie
Phanos
37:12
3
Maurice Winterman
Veluwe
37:44
4
Alfred Rekers
PEC 1910
38:02
5
Jan Groot
Spurt '88
38:18
6
Ronald Nijland
De Gemzen
38:54
7
Henk Wolf
Spirit Lelystad
39:21
8
Harry Veldkamp
Cialfo
41:58
9
Peter de Boer
PEC 1910
42:12
10
Evert Jan Kasteel
Cialfo
43:54
11
Cristiaan Kats
Cialfo
45:59
12
F. Hilbrink
AV '34
47:51
13
Jan Lubbinge
Cialfo
47:55
M 35, 10000 M(SM35M40
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luis Pearson
NOP
35:59
2
Jan van Ommen
Cialfo
36:41
3
Bennie Thunker
Isala '96
38:14
4
Geard Kroes
Cialfo
39:59
5
Maikel Mardjan
AV '34
43:13
MAS50, 7500 M(M50/MREC
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Willem de Weerdt
Cialfo
28:10
2
Jaap Vlaming
NOP
29:31
3
Tjibbe de Vries
Cialfo
29:46
4
Jaap Kooiman
Cialfo
32:01
MRECL, 7500 M(M50/MREC
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dirk Wigmans
Vaassen
32:37
2
H. Bloemendaal
32:48
3
Engelbert Sonntag
Aalten
40:07
VROUW, 6000 M(VV35V45R
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lindy Burgman
Nijmegen Atletiek
23:40
2
Karin Gorter
Kronos
24:42
3
Josien Aarntzen
Seven Hills Running
25:05
4
Ilonka van den Hengel
AV '34
25:42
5
Ilse Pullen
ACO Van Elderen
26:19
6
Alyn Testerink
Seven Hills Running
26:42
7
Janneke Kluwen
Passaat
28:32
8
Leonie Eenkhoorn
Isala '96
30:10
V 35, 6000 M(VV35V45R
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jessica Geltink
28:39
2
Giny Dunnewind
ACO Van Elderen
29:33
V45, 6000 M(VV35V45R
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annette Voets
Veluwe
26:48
2
Josien van den Berg
Cifla
27:18
3
Gerda Willems
ACO Van Elderen
28:24
4
Mieke Toorenaar
Cifla
29:44
5
Trees Rutten
Nijmegen Atletiek
31:54
6
Sien Meinen
AVA '70
35:02
JA, 6000 M (JA/JB)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Reintjes
Atletico '73
20:40
2
Wouter Dilling
Seven Hills Running
20:58
3
Koen Vossers
Argo
21:54
4
Thomas Luttikhold
AVA '70
22:36
5
Arne Mulder
PEC 1910
23:18
6
Peter Tichelaar
Isala '96
23:52
7
Stef Verwaaijen
AVA '70
24:16
8
Tom Minkjan
ACO Van Elderen
24:33
9
Rob Stuber
Athlos
24:35
10
Arjen Janssen
Gelre
25:21
11
Navarone van Driesten
Athlos
25:39
12
Tom Wevers
AVA '70
30:30
13
Sjaak v.d Bosse
AVA '70
30:47
JB, 6000 M (JA/JB)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Dilling
Seven Hills Running
21:29
2
Joeri Wolf
Spirit Lelystad
21:41
3
Jeroen van Calker
PEC 1910
22:19
4
Gertin Roke
ACO Van Elderen
23:00
5
Vincent Maalderink
Hanzesport
23:05
6
Joris Petterson
Atletico '73
23:16
7
Arjen Venema
Climax
23:25
8
Dennis van der Woude
NOP
24:05
9
Stefan Breet
Flevo Delta
24:09
10
Lowie van der Woude
Start '78
24:26
11
Rowin Visscher
Isala '96
24:52
12
Jelmer de Vries
Hanzesport
24:53
13
Gian Potgieter
AV '34
25:21
14
Niels Fliervoet
AV Wijchen
25:54
15
Wietse Bouwknegt
AV '34
26:08
16
Erwin Wamelink
AVA '70
26:32
17
Frido Welker
Athlos
27:50
18
Stef Claassen
Atletics Nijverdal
29:42
19
Benjamin Oderkerk
AV '34
30:13
20
Remco van Veluwen
PEC 1910
34:13
MKORT, 5000 M (M KORT)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Werner Wessels
AV Rijssen
17:10
2
Seran Nijkamp
Veluwe
17:31
3
Erwin Meijer
Climax
17:48
4
Gerben Franke
LAAC Twente
17:53
5
Raimo Westerhof
Athlos
17:54
6
Mathias Meijer
Climax
17:58
7
Janoah Bovenhuis
Flevo Delta
18:53
8
Jelle Hanswijk
Climax
19:04
9
Justin Meerenburgh
Daventria
19:09
10
Stefan Schouten
Athlos
19:35
11
Niek Linckens
ACO Van Elderen
19:42
12
Geert Wevers
AVA '70
20:33
13
Joni van Loon
Cialfo
20:59
MA, 3500 M (MA/MB)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brechtje Kraan
Seven Hills Running
14:44
2
Kimba ten Kampe
Daventria
15:04
3
Sanne van Staveren
Nijmegen Atletiek
16:19
4
Gejanne Lussenburg
Isala '96
16:38
5
Alicia van Doorn
PEC 1910
17:03
6
Charlotte Bohncke
Spirit Lelystad
19:12
7
Emmy Overkamp
Hanzesport
19:18
MB, 3500 M (MA/MB)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisa te Molder
Atletico '73
14:58
2
Marleen Loman
NOP
15:16
3
Juul Lavrijsen
Seven Hills Running
15:19
4
Lisanne Drost
Athlos
15:28
5
Nicola Krukkert
Daventria
15:44
6
Laura Morren
Athlos
15:49
7
Saskia van Bergen
Argo
15:59
8
Simone Emens
Daventria
16:09
9
Hilke Knoef
Daventria
16:48
10
Karina Willems
Spurt '88
17:04
JC, 3500 M (JC)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
F Lier
Daventria
13:31
2
Teun Geurts
Seven Hills Running
13:47
3
Melvin Seevinck
De Liemers
14:05
4
Daan Reintjes
De Liemers
14:20
5
Tipp Bongers
Seven Hills Running
14:26
6
M Bakker
ACO Van Elderen
14:39
7
Youry Oolbekkink
Hanzesport
14:40
8
Juriaan Scholten
De Liemers
14:44
9
Casper van Leeningen
AV '34
15:03
10
Jens Mathijs Tijbout
Isala '96
15:14
11
Teun Fliervoet
Seven Hills Running
15:20
12
Nijs van Tuijl
AV '34
15:30
13
Thijs Krukkert
De Gemzen
15:48
14
David van Bergen
Argo
15:50
15
David Sonntag
AVA '70
15:58
16
Anton de Regt
AV '34
16:16
17
Yorick van de Pavert
Athlos
16:17
18
B Rispens
Daventria
16:21
19
Quincy van Driesten
Athlos
16:27
20
Marijn Winters
ACO Van Elderen
16:30
21
Maarten Assendorp
De Liemers
16:31
22
Simon de Regt
AV '34
16:33
23
Kevin Kugathasan
AVA '70
16:41
24
G Loman
Daventria
16:56
25
Luuk te Brake
AVA '70
17:04
26
Bart Willemsen
AV '34
17:59
27
Luuk Frankemölle
Hanzesport
18:13
28
Luuk Boevink
AV '34
18:21
29
Ashwin Knoet
Athlos
18:33
30
Alje Hoving
Athlos
19:19
31
S R Tervelde
Daventria
20:29
32
P J M Luinstra
Daventria
21:00
JD1E, 2000 M (JD/MC)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daniel Oderkerk
AV '34
17:55
2
Kevin van Kooy
Hanzesport
18:14
3
Kevin Tielbeek
Salland
18:19
4
Mats Fierkens
De Liemers
18:21
5
Niels Theloosen
Nijmegen Atletiek
18:40
6
Duco Furda
PEC 1910
18:49
7
Rubin Vos
PEC 1910
18:59
8
Marco Schurink
Gelre
19:04
9
Lennart Eringfeld
AV '34
19:08
10
Bram Tolkamp
AVA '70
19:09
11
Daan Kremer
De Sprinter
19:13
12
Jimmy Brandt
Hanzesport
19:23
13
Philip den Bremer
PEC 1910
19:27
14
Mark Jansonius
AV '34
19:33
15
Youp Pletting
AV '34
19:35
16
Bram de Wilde
Hanzesport
19:36
17
Yannick van der Lucht
PEC 1910
19:43
18
Nick Barelds
AV '34
19:44
19
Dani KUgathasan
AVA '70
19:46
20
Mark Grasmeijer
AV '34
19:47
21
David Albers
Isala '96
19:48
22
Jorn Heinst
De Liemers
19:58
23
Gijs Langkamp
Daventria
10:02
24
Tim Bakker
Athlos
10:02
25
Mart Vreeken
Cialfo
10:06
26
Jesper Holweg
PEC 1910
10:18
27
Emiel Boekelder
AVA '70
10:19
28
Rutger Mandemaker
AV '34
10:20
29
Kay Sanders
Atletico '73
10:23
30
Milan Ratelband
De Liemers
10:25
31
Woud Goudbeek
AV '34
10:26
32
Bas Hoving
Athlos
10:39
33
Dimitri Spaargaren
De Liemers
11:00
34
Rene Scholten
AV '34
11:16
35
Jelle Liewen
Hanzesport
13:08
JD2E, 2000 M (JD/MC)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jordy Dikkers
De Sprinter
7:55
2
Berend Swaters
Atletics Nijverdal
8:01
3
Mark te Brake
AVA '70
8:13
4
Thomas van Laar
Cialfo
8:17
5
Wiebe de Heer
Atletico '73
8:23
6
Lukas Hoes
AV '34
8:24
7
Arend-Jan Spierenburg
Cialfo
8:31
8
Bram van Aalten
Atletico '73
8:32
9
Menno Ottens
AV '34
8:34
10
Trystan de Weerdt
Athlos
8:35
11
Luis van Orsouw
Seven Hills Running
8:40
12
Ruben van Dijk
AV '34
8:51
13
Tim van Ree
AV '34
9:02
14
Floris van Laethem
Nijmegen Atletiek
9:11
15
Hedde Leydesdorff
Athlos
9:17
16
Thijs Brugman
Atletico '73
9:21
17
Joost Lambooij
Cialfo
9:23
18
Bas Oudenhuijsen
AV '34
9:31
19
Jeffrey Stokkel
Flevo Delta
9:34
20
Martijn Mak
Atletics Nijverdal
9:35
21
Jelle Gardien
De Liemers
9:41
22
Ruud Hulleman
Atletico '73
9:45
23
Ronald Warmels
AV '34
10:08
24
K Koot
Daventria
10:13
25
Daan HOuwers
AVA '70
10:17
26
H B ter Woord
Daventria
10:26
27
Laurens Oosterwegel
Daventria
10:31
28
Maarten Krukkert
De Gemzen
10:32
29
Thomas van Arkel
Athlos
10:34
30
Martijn Kuipers
De Liemers
10:42
MC, 2000 M (JD/MC)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Saskia Weinans
Atletico '73
8:24
2
Mirte Overkamp
Hanzesport
8:28
3
Dionne Deemter
Spurt '88
8:29
4
Savanna Warmink
ACO Van Elderen
8:36
5
Michelle van der Meer
Isala '96
8:43
6
Kimley Sanders
Atletico '73
8:52
7
Marianne van Deelen
Climax
8:57
8
Marije Peters
Seven Hills Running
8:57
9
Aline Kootstra
ACO Van Elderen
8:58
10
Herlinde Roke
ACO Van Elderen
9:05
11
Tamara Oderkerk
AV '34
9:16
12
Ella van Amelsvoort
AV '34
9:18
13
Liselot Krijgsman
Athlos
9:19
14
Lynn Meier
Spurt '88
9:25
15
Willemijn van Laar
Cialfo
9:28
16
E C Boons
Daventria
9:29
17
Nadine Willems
De Liemers
9:39
18
Nienke Tebbens
AV '34
9:50
19
Eef Verwey
Athlos
9:56
20
Floor Marsman
Hanzesport
9:59
21
Bo Welgraaf
AV '34
10:01
22
A Koot
Daventria
10:05
23
Chantal Lokhorst
Cialfo
10:07
24
Deborah Beuling
Isala '96
10:10
25
Melanie Polderdijk
AV '34
10:17
26
Maureen Schoot Uiterka
Atletics Nijverdal
10:25
27
Mariska Werler
Cialfo
10:28
28
Sharon Hendriks
AV '34
10:31
29
Loes Oomen
Atletico '73
10:46
30
Marloes Oosterwegel
Daventria
10:55
31
Iris Poen
AV '34
10:58
32
Lane Reckman
Athlos
10:59
33
Merel Visser
Athlos
11:01
34
Michèle Das
Cialfo
11:12
35
Rachel van Amelsfoort
AV '34
11:28
36
Inge Stoffer
PEC 1910
11:38
37
A C E Hoogland
Daventria
11:46
38
Merel van der Maaten
Athlos
12:04
39
Nettie Sipayung
Hanzesport
12:40
MD1E, 1500 M (MD)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Doortje Swaters
Atletics Nijverdal
5:58
2
Marleen Stoel
Isala '96
6:01
3
Anoeska Schröder
Flevo Delta
6:11
4
Emma Hoes
AV '34
6:34
5
Laura Moelard
SISU
6:37
6
S W Timmerman
Daventria
6:44
7
Jade Schreuder
Athlos
6:45
8
Kirsten Heuvelink
Hanzesport
6:48
9
Marlou Zandgrond
AV '34
6:59
10
Erin Bade
Ciko '66
7:00
11
Paulien Plat
PEC 1910
7:05
12
Kim van Marle
Isala '96
7:09
13
Laura Brands
NOP
7:12
14
Deborah Slijkhuis
PEC 1910
7:16
15
Tess Lont
AV '34
7:17
16
Margreet Klein Willink
AV '34
7:18
17
Rosalien Bauman
Athlos
7:24
18
Hanneke Oosterwegel
Daventria
7:25
19
Rinske Haverkamp
De Gemzen
7:30
20
Jillian Seevinck
De Liemers
7:31
21
Felicia Elskamp
Cialfo
7:31
22
Robin Benerink
De Liemers
7:33
23
Nina Dijkstra
De Liemers
7:39
24
Marjolein van Loon
AV '34
7:40
25
Dieuweke Slump
AV '34
7:41
26
Nynke Dijkstra
Hanzesport
7:48
27
Kiki Wesselo
Cialfo
7:55
28
Chanda van den Brink
AV '34
8:13
29
Kim van der Velde
AV '34
8:20
30
Malou Eijkelenboom
AV '34
8:23
31
Heidi Olthuis
Athlos
8:38
32
Marion Rouw
AV '34
9:12
33
Lieke de Jong
Athlos
10:11
MD2E, 1500 M (MD)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sophie van der Most
De Liemers
5:51
2
Fien van Amelsvoort
AV '34
5:58
3
Rense Leseman
Ciko '66
6:01
4
Sasia Gootjes
Flevo Delta
6:04
5
Atke Visser
PEC 1910
6:05
6
Willemijn Moerbeek
Seven Hills Running
6:06
7
Aisha Heemskerk
Flevo Delta
6:08
8
Shehrazade de Zwager
Daventria
6:18
9
Willemijn Groenen
De Liemers
6:24
10
J J van Raan
Daventria
6:26
11
Laurie Kampkuiper
AV '34
6:29
12
Rachel Weerdenburg
AV '34
6:37
13
Chloe Wichard
AV '34
6:43
14
Eline Kolb
Daventria
6:45
15
Charlotte Hen
Gelre
6:53
16
Iris Dijkstra
De Liemers
6:55
17
Tessa Poen
AV '34
6:58
18
Sophie Rijsman
Hanzesport
7:04
19
Lisa Elskamp
AV '34
7:04
20
Louts Westerhof
Athlos
7:07
21
Laura Weinans
Atletico '73
7:12
22
Tess Bosch
Spurt '88
7:13
23
Anke Wensink
AV '34
7:16
24
Annelous Pennekamp
De Liemers
7:17
25
Janice Everaars
AV '34
7:18
26
Tirza Amersfoort
AV '34
7:18
27
K S Rispens
Daventria
7:20
28
Elina Linger
AV '34
7:23
29
Pauline Veenbergen
Gelre
7:24
30
Marije van Hunenstijn
AV '34
7:26
31
Laura Jansma
De Gemzen
7:26
32
Inge Weber
Athlos
7:39
33
Franka Brekvoort
Hanzesport
7:40
34
Sanne Bril
Hanzesport
7:40
35
Bente Scheepmaker
Athlos
7:48
36
Jasmine van Putten
PEC 1910
7:50
37
Hella Hulman
Daventria
7:51
38
Andrea Bruntink
Hanzesport
8:15
JPA2, 1500 M (PUP A)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chris Fidder
Isala '96
6:11
2
Nelfin de Weerdt
Athlos
6:12
3
Michiel van Veluwen
PEC 1910
6:14
4
Nout Wardenburg
AV '34
6:15
5
Martijn Kroon
PEC 1910
6:23
6
Ivan Feitsma
Athlos
6:25
7
J. Lodder
Athlos
6:30
8
Loek Könning
Isala '96
6:30
9
Fabian Fransooys
De Liemers
6:31
10
Tim te Brake
AVA '70
6:32
11
Alexander Rusconi
De Gemzen
6:35
12
W Koot
Daventria
6:36
13
Coen Doreleijers
Athlos
6:46
14
Dirk Mulleman
Atletico '73
6:49
15
J. Visser
Athlos
6:52
16
Niek Veen
Athlos
7:02
17
Niels van Lohuizen
De Gemzen
7:04
18
Jesse Jeunink
Gelre
7:04
19
Luuk de Vries
PEC 1910
7:07
20
Kenneth Sonntag
AVA '70
7:07
21
Job van der Stoel
AV '34
7:13
22
Teun van der Roest
Ciko '66
7:19
23
Matthieu van den Broek
De Gemzen
7:24
24
Nick Caris
De Liemers
7:30
25
Thijs van Aalten
Atletico '73
7:32
26
Pepijn Sambros
AV '34
7:48
27
Laurens Derkx
AV '34
7:54
28
Pim van Empelen
Atletico '73
7:55
29
Gertjan Bentert
AVA '70
7:55
30
Daniël Spoelder
Athlos
8:19
31
Laurens Kok
Daventria
8:23
32
Thomas Spierenburg
Cialfo
8:23
33
Bas de Wit
AV '34
8:42
34
Stefan Reurink
De Gemzen
8:47
35
Martijn Jonker
Hanzesport
8:48
MPA2, 1500 M (PUP A)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melissa de Haan
AV '34
6:08
2
Eline de Jong
De Liemers
6:16
3
Jessie Tijbout
Isala '96
6:18
4
Sanne Reichgelt
Nijmegen Atletiek
6:19
5
Marije van Aken
Argo
6:20
6
Paula Spoolder
Atletics Nijverdal
6:31
7
Hannah Koster
Isala '96
6:37
8
Ruth Vosselman
Isala '96
6:52
9
Gerber Loman
Cialfo
6:54
10
Merel Lasschuijt
AV '34
6:57
11
W. Jonker
Daventria
6:58
12
Zoe Francken
PEC 1910
6:59
13
Brechtje Pieterse
Nijmegen Atletiek
7:00
14
Ellen Drost
Athlos
7:03
15
Iris Mandemaker
AV '34
7:05
16
Michelle de Graaf
AV '34
7:09
17
Noortje Schröder
Athlos
7:10
18
Anne Meiberg
De Gemzen
7:20
19
Kelly Cornelissen
De Gemzen
7:27
20
Margot Rijsman
Hanzesport
7:28
21
Esther de Regt
AV '34
7:30
22
J.M.M. Harleman
Daventria
7:42
23
Marye Bosboom
Cialfo
7:46
24
Anne Jansen
Isala '96
7:47
25
Iliana Put
AV '34
7:55
26
Jetske Brinkman
AV '34
7:57
27
Melanie van Barreveld
AV '34
8:07
28
Mirren Adrichem
Cialfo
8:08
29
Lara Plat
PEC 1910
8:08
30
Nina Lanke
Atletico '73
8:09
31
Lisa Keita
Hanzesport
8:10
32
Iris Keizer
De Gemzen
8:11
33
Emily Peters
Atletico '73
8:12
34
Krista Smit
Athlos
8:52
35
Natanja Spoelder
Athlos
8:58
JPA1, 1500 M (PUP A)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark van der Meulen
Isala '96
6:16
2
Oscar Greven
Hanzesport
6:17
3
Stijn Tromp
De Gemzen
6:20
4
Nicholas Mitchell
Atletico '73
6:28
5
S. Husken
Athlos
6:34
6
Joel Plantinga
Isala '96
6:36
7
Daniel Ogink
AV '34
6:43
8
Jelmer Meenhuis
Atletics Nijverdal
6:43
9
Cas Swienink
PEC 1910
6:55
10
Rik Albers
Isala '96
7:10
11
Jochem Fliervoet
AV Wijchen
7:13
12
Jurre Klein Bleumink
Hanzesport
7:14
13
Maarten Mandemaker
AV '34
7:19
14
Tom Versloot
De Liemers
7:20
15
Rens Harbets
Hanzesport
7:30
16
Wilco Jonker
De Gemzen
7:31
17
Derk Witman
De Gemzen
7:33
18
Darren van den Brink
AV '34
7:36
19
Jelte Braakman
Hanzesport
7:39
20
Bart Elburg
AVA '70
7:41
21
Daan Bijsterbosch
De Gemzen
7:42
22
Mylan Voskamp
Hanzesport
7:45
23
R. Vliem
Athlos
7:46
24
Teun Houwers
AVA '70
7:48
25
Jeroen Dekker
Athlos
7:49
26
J. Jansen
Athlos
7:55
27
Martijn Bruins
De Gemzen
8:01
28
Floris Breggeman
AV '34
8:04
29
Jeroen Poelert
Athlos
8:05
30
Max Kloekke
De Gemzen
8:06
31
Arnout Mak
De Gemzen
8:07
32
Wouter Jonker
Hanzesport
8:11
33
Rajco de Vries
PEC 1910
8:13
34
Wietse Hendriks
Hanzesport
8:26
35
Tije Kuijper
Hanzesport
8:31
36
Thijs van Baal
Flevo Delta
8:50
37
Max Molewijk
Hanzesport
8:55
38
Dylan Rietveld
AV '34
9:28
MPA1, 1500 M (PUP A)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gaya van Nifterik
Atletics Nijverdal
6:27
2
Kyara Bijker
De Liemers
6:29
3
Bente Lutteke
Hanzesport
6:36
4
Marit Fiechter
PEC 1910
6:41
5
Emma Oosterwegel
Daventria
6:44
6
Heleen Bruintjes
NOP
6:45
7
Marieke Schoonenberg
Athlos
6:46
8
Myrthe Schouten
AV '34
6:47
9
I M F Hoogland
Daventria
6:48
10
Eva Janssen
AV '34
6:50
11
Martha Tiel Groenesteg
PEC 1910
6:58
12
Nicole Heuvelink
Hanzesport
7:00
13
Willemijn ter Avest
De Liemers
7:10
14
Cèline den Bremer
PEC 1910
7:14
15
Lisette Poen
AV '34
7:14
16
Anouschka Heemskerk
Flevo Delta
7:16
17
E. Meijberg
Athlos
7:22
18
Bette Benerink
De Liemers
7:26
19
Elsbeth Noppers
Cialfo
7:27
20
Celine vd Guchte
NOP
7:28
21
Sylvana Wijers
Daventria
7:39
22
Esther Jager
De Gemzen
7:41
23
Bente Lutteke
Hanzesport
7:45
24
Lieneke Stoop
AV '34
7:49
25
Kim van Nuland
AV '34
8:05
26
Maartje Oostveen
Flevo Delta
8:07
27
Sanne Golembiewski
De Liemers
8:11
28
Manon Veldhuis
Cialfo
8:22
29
Silvia Veldhuis
Cialfo
8:28
30
Nienke Grasmeijer
AV '34
8:30
31
Amber Jurriëns
Cialfo
8:30
32
Veerle Linger
AV '34
8:31
33
Renee Temmen
Cialfo
8:32
34
Julia Lubbinge
Cialfo
8:56
35
Asha van Leusen
PEC 1910
9:05
36
Anne Walters
Gelre
9:11
37
Evie Brinkman
AV '34
9:13
JPB, 1000 M (PUP B/C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lauri Hulleman
AV '34
4:09
2
Richard Meuleman
Isala '96
4:15
3
Noah Woeltjes
AVA '70
4:23
4
Ruben Boekelder
AVA '70
4:29
5
Julian Hellendoorn
Isala '96
4:32
6
Han van de Beek
De Gemzen
4:37
7
Chris Ruisch
NOP
4:50
8
Taco van der Werff
AV '34
4:54
9
Jarno van Nuland
AV '34
4:56
10
Floris Timmer
Cialfo
5:00
11
Rik van Ingen
AV '34
5:02
12
Max Kamphuis
De Liemers
5:06
13
Jelle Huisman
De Liemers
5:08
14
Don Bitter
AV '34
5:08
15
Olav Kleinherenbrink
De Liemers
5:09
16
Jarno de Groot
Flevo Delta
5:09
17
Merijn Logtenberg
PEC 1910
5:10
18
Jasper Hoogeveen
De Gemzen
5:14
19
Dele Wilbrink
Flevo Delta
5:14
20
Joris van Aken
Argo
5:15
21
Marten Boeve
Cialfo
5:15
22
Jort Landman
Hanzesport
5:15
23
Stijn Jansonius
AV '34
5:22
24
Daan van Brouwershaven
Hanzesport
5:25
25
Jurre Jonker
Hanzesport
5:26
26
Floris Pennekamp
De Liemers
5:30
27
David de Groot
Hanzesport
5:39
28
Daan Penninga
AV '34
5:49
29
Jurgen Rietberg
De Liemers
6:04
MPB, 1000 M (PUP B/C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michal Smalbrugge
AV Rijssen
4:24
2
Irene Bijman
Isala '96
4:25
3
Famke Heinst
De Liemers
4:28
4
Sabine Rouw
AV '34
4:29
5
Hanna van Aalten
Atletico '73
4:29
6
Shanaya Emanuelson
NOP
4:47
7
Anne van Jaarsveld
Hanzesport
4:48
8
Emma Matse
Atletico '73
4:53
9
Lisa van Beek
Cialfo
4:55
10
Mirren van Blanken
AV '34
4:57
11
Camèl Rozendal
De Gemzen
4:58
12
Ilham Tamrouti
Isala '96
4:59
13
Rianne Beuling
NOP
5:00
14
Janne Tiktak
Hanzesport
5:01
15
Daphne Dikkers
De Sprinter
5:01
16
Marjolein van Dijk
AV '34
5:03
17
Amy-Joy Sercombe
AV '34
5:04
18
Yoka Hubers
AV '34
5:10
19
Manon Schoop
NOP
5:10
20
Irene Mulder
AV '34
5:12
21
Liset van der Hulst
Cialfo
5:13
22
Myrthe ten Broeke
De Gemzen
5:14
23
Verena van den Dikkenb
AV '34
5:15
24
Renske Lorijn
De Liemers
5:18
25
Corian Benschot
AV '34
5:21
26
Ilse van der Moolen
PEC 1910
5:21
27
Ilse van Huffelen
De Gemzen
5:27
28
Nienke Cornelissen
Athlos
5:29
29
Sharon van Dam
Athlos
5:30
30
Froukje Stoop
AV '34
5:35
31
Puck Goudbeek
AV '34
5:35
32
Eva de Wilde
Hanzesport
5:36
33
Emma Mol
Athlos
5:36
34
Laura Slijkhuis
Cialfo
5:43
35
Loes Harleman
Daventria
5:43
36
Nadine Fransooys
De Liemers
5:44
JPC, 1000 M (PUP B/C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mirko de Pagter
Daventria
4:44
2
Nathan Greven
Hanzesport
4:47
3
N. Bakker
Athlos
4:48
4
Jip Steman
Hanzesport
5:07
5
Joris Jansen
Isala '96
5:15
6
Melle van der Stoel
AV '34
5:31
7
Oscar Kok
Daventria
5:32
8
Roel Kleinhans
Gelre
5:32
9
Lyndon van den Brink
AV '34
5:34
10
Floris de Boer
Hanzesport
5:35
11
Léon Mak
De Gemzen
5:39
12
Kevin Stolle
AV '34
5:41
13
S. Verbrugh
Athlos
5:45
14
Daniël de Boer
Hanzesport
5:50
15
Hidde Hendriks
Hanzesport
6:19
16
Leon Sariman
PEC 1910
6:25
17
Jos Butter
Athlos
5:04
MPC, 1000 M (PUP B/C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Floor Doornwaard
De Gemzen
4:30
2
Danique de Haan
AV '34
4:35
3
Mila Koster
Isala '96
4:54
4
Lisa van Reem
Isala '96
5:03
5
E. Meijberg
Athlos
5:08
6
Marit de Jong
De Liemers
5:19
7
Charlotte Hummel
AV '34
5:21
8
Astrid de Haas
AV '34
5:22
9
Julia Swaters
Atletics Nijverdal
5:23
10
Eva Hulst
Cialfo
5:32
11
Marit Hanekamp
De Gemzen
5:36
12
Tamara de Graaf
AV '34
5:37
13
Ella Bartelds
Cialfo
5:42
14
Tosca Versloot
De Liemers
5:46
15
Celine van Bolhuis
Cialfo
5:50
16
Anouk Timmerman
Daventria
5:52
17
Elisa Maassen
AV '34
5:54
18
Rianne Kok
Athlos
6:04
19
Iris de Wit
AV '34
6:14
20
Kato Fierkens
De Liemers
6:25
21
Merith van Lohuizen
De Gemzen
6:26
22
Janne Klein Geltink
Hanzesport
6:31
23
Iris Hendriks
AV '34
6:34
24
Manuela Wijers
Daventria
6:44
25
Rianne Schonewille
PEC 1910
6:51

zware bult om te lopen?
AV Cialfo Epe, 9 april 2008: 1e wedstrijd Deltion IJsseldelta Baancircuit
AV Cialfo Epe 13 mei 2008: Rabobank 10 EM, 5km en kidsrun, wegwedstrijd
Uitslagen.nl
12-01-2008 17:18