Uitslagenlijst 18e Spiridoncross

Rijen - Zondag 6 januari 2008

MPUPC, 900 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pleun van Gorp
Attila
4:24
2
Annebelle Emmen
Spiridon
4:34
3
Evi Bladel
ACW '66
4:37
4
Anne-Wil Snepvangers
Scorpio
4:39
5
Janneke Mengerink
Gloria
4:40
JPUPC, 900 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Max van Helmond
Spiridon
3:57
2
Jelle de Roon
Atledo
3:58
3
Toine van den Bos
Delta Sport
4:00
4
Max van Wijnen
Attila
4:21
5
Tycho Smits
4:47
6
Remco Brussaard
Spiridon
5:23
7
Julian van Heerden
Atledo
5:30
8
Izzy Smits
AV Oirschot
5:33
9
Geert van Krevelen
Atledo
5:35
MPUPB, 1200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sarah van Wijnen
Attila
5:52
2
Claudia Verheijen
Gloria
6:08
3
Maaike Verhoeven
Spiridon
6:15
4
Irene Potma
Energie
6:32
5
Susan Bekkers
Attila
8:11
6
Sophie Schenk
Spiridon
8:16
JPUPB, 1200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bram Mengerink
Gloria
5:16
2
Tim Verhoeven
Attila
5:31
3
Jules de With
Spiridon
5:46
4
Twan Dijks
Spiridon
5:51
5
Noah Wijnings
Spiridon
6:05
6
Martijn Versmissen
Gloria
6:24
7
Sven van der Pas
Scorpio
6:38
8
Brem van den Oord
6:53
9
Jurre Schepers
Spiridon
6:54
10
Dennis Olieslagers
Gloria
7:06
11
Ramon Emmen
Spiridon
7:09
12
Florian Wijnen
Attila
8:17
MPUPA, 1200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kim Lahaije
Attila
5:13
2
Zoe van Helden
Energie
5:15
3
Fieke Kivits
DAK
5:17
4
Daphne van Zandvoort
DAK
5:19
5
Noa van Ginneken
Generaal Michaelis
5:34
6
Kim Okkerse
AV Aalsmeer
5:43
7
Esmay van de Laar
Attila
5:45
8
Annelot Staes
Gloria
5:57
9
Tessa Lahaije
Attila
6:09
10
Nina Becx
Attila
6:09
11
Noëlle Pijnenburg
Gloria
6:09
12
Ilse Romeijn
Spiridon
6:22
13
Ymke Verstegen
Tilburg Road Runners
6:24
14
Indy Flipsen
Atledo
6:25
15
Sabien Zebregs
Gloria
6:30
16
Laura Verheijen
Gloria
6:45
17
Eveline van Nimwegen
Gloria
6:47
18
Sylvia Egberts
Attila
6:56
19
Vera Olieslagers
Gloria
7:33
20
Liza Jonkergouw
Spiridon
8:01
JPUPA, 1200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tijke Wentink
Attila
5:00
2
Nout van den Bos
Delta Sport
5:01
3
Elias Loukili
Atverni
5:02
4
Sam van Wijnen
Attila
5:17
5
Ward Broeders
Spiridon
5:22
6
Pim van der Pol
Atledo
5:28
7
Bauke Fontein
Parthenon
5:32
8
Geert de Gouw
DAK
5:45
9
Emil van de Par
Spiridon
5:48
10
Geert Elferink
DAK
5:50
11
Robin Huijbregts
Scorpio
5:53
12
Lekan Dalenberg
Atledo
5:58
13
Sjors Visser
Energie
6:00
14
Arno van der Pas
Scorpio
6:05
15
Quincy Benjamin
Scorpio
6:06
16
Sijbren Altena
Scorpio
6:14
17
Victor Niessen
Scorpio
6:20
18
Niels Verzijlberg
Attila
6:21
19
Fas de Koning
Spiridon
6:35
20
Dennis Rens
Gloria
6:43
21
Thijs Mouws
Gloria
6:45
22
Olaf Bolkenbaas
Attila
7:10
23
Atilla Akgun
Atledo
7:19
24
Jori Braspenning
Gloria
7:26
MJUND, 1200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nisrine Masrhalmi
Energie
4:48
2
Daphne van der Lee
ACW '66
4:54
3
Cathelijn Peeters
Atledo
4:55
4
Rowan van Dongen
Scorpio
5:10
5
Dominque Geerts
Gloria
5:26
6
Tess van den Assem
Scorpio
5:34
7
Eline Bekkers
Attila
5:35
8
Daphne Endhoven
DAK
5:38
9
Kirsten van Tilburg
Scorpio
5:44
10
E. de Vries
Energie
5:46
11
Jamie Geerst
Gloria
5:50
12
Ilse Bernaerts
Gloria
5:52
13
Lisa Zopfi
Scorpio
5:55
14
Mayke Smits
ACW '66
5:56
15
Eva Postuma
Tilburg Road Runners
6:00
16
Kimberly Blom
Scorpio
6:10
17
Michelle van der Wens
Passaat
6:14
18
Pricilla Huisman
Passaat
6:25
19
Marjo van den Velden
ACW '66
6:33
20
Maxime Verdijk
ACW '66
6:41
21
Doris van loon
Attila
6:59
JJUND, 2100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yassine Loukili
Atverni
8:04
2
Emiel van den Bos
Delta Sport
8:11
3
Martijn Flipsen
Atledo
8:18
4
Jelmer de Mare
Atverni
8:20
5
Dion van Helden
Energie
8:23
6
Thymo Reichgelt
Sprint
8:30
7
Thomas Potma
Energie
8:32
8
Messaoud Dardouri
Atverni
8:35
9
Roel Verhagen
Attila
8:42
10
Benno Snepvangers
Scorpio
8:45
11
Rob Honcoop
Spiridon
8:46
12
Teun Broeders
Spiridon
8:46
13
Timo Braspenning
Gloria
9:03
14
Stein van Kuik
Scorpio
9:18
15
Tom van den Oord
9:27
16
Ben van Heusden
Scorpio
9:35
17
Maarten van der Weel
Spiridon
9:40
18
Joeri van den Elshout
ACW '66
9:46
19
Bas van Oirschot
Generaal Michaelis
9:46
20
Maik Beckx
Attila
9:51
21
Bart Hermans
Gloria
9:52
22
Daan van Krevelen
Atledo
9:54
23
Tim de Roon
Atledo
9:56
24
V. Koster
Energie
10:15
25
Jelle Smit
Scorpio
10:18
26
Jordi van Schijndel
Atledo
10:21
27
Cas van Eersel
Atledo
10:26
28
Michiel Goderie
Spiridon
10:43
29
Bas Peeters
Gloria
10:48
30
Martijn Peeters
Gloria
10:54
31
Albert Goderie
Spiridon
10:56
32
André Faesen
Attila
10:56
33
Aike Stroo
Spiridon
11:17
34
Jordy van Gorkum
Atledo
12:08
MJUNC, 2100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Julia van Velthoven
Attila
8:25
2
Cindy Embregts
Loopteam Ed Sligcher
8:28
3
Judi Becx
Attila
8:47
4
Marije Severijnen
Passaat
8:56
5
Anne_Lique Weeren
Triathlon
8:58
6
Susanne van der Lee
ACW '66
9:05
7
Rebecca Atteveld
Atverni
9:09
8
Daniëlle Flipse
AV '56
9:26
9
Robin Flipsen
Atledo
9:31
10
Stevie Engels
Attila
9:43
11
Kim de Ruijter
Attila
9:47
12
Kaylee van de Par
Spiridon
9:52
13
Renate Gallé
Attila
10:22
14
Inge Honcoop
Spiridon
10:36
15
Silvie Coppelmans
Attila
10:55
16
Iris Etman
Attila
11:17
17
Cindy Bernaerts
Gloria
11:31
18
Claudia Zoontjens
Attila
11:49
JJUNC, 3300 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jorijn de Mare
Atverni
12:01
2
Jaap Gerben Vellinga
Horror
12:20
3
Brian Kamstra
AAC '61
12:31
4
Teun Schrover
Attila
12:56
5
Neal Bouterse
Spiridon
13:21
6
Arthur Niessen
Scorpio
13:39
7
Dirk-Jan Kloet
Scorpio
13:54
8
Tim Koenis
Hera
13:56
9
Pieter Coppelmans
Attila
14:09
10
Robin Borsje
Passaat
14:22
11
Toon de Bruijn
Spiridon
14:57
12
Dirk Evers
Spiridon
15:05
13
Wilfred Altena
Scorpio
15:35
14
Anthony Tuijtelaars
Gloria
15:53
15
Ruben Zwemstra
Scorpio
16:01
16
Tomas Baars
AV Aalsmeer
16:03
17
Klijs de Koning
Spiridon
16:10
18
Kars van Gestel
Gloria
16:12
19
Stijn Zebregs
Gloria
16:16
20
Vincent van Nimwegen
Gloria
16:38
21
Vincent Keltjens
ACW '66
19:00
MJUNB, 3900 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martje de Jong
Trias
16:32
2
Marise Hop
BAV
17:18
3
Lisanne Wever
NEA Volharding
17:26
4
Esther Bosboom
Zuidwal
17:48
5
Lisa Habermehl
Energie
18:09
6
Lotte Visser
Energie
18:44
JJUNB, 5700 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Olaf Mesman
PAC
20:06
2
Sten van den Thillart
DAK
20:29
3
Leon Koch
Almere '81
20:51
4
Oussama el Kharraz Ala
Phanos
21:16
5
Dean Salwegter
Parthenon
21:36
6
Tomas Sillekens
Sprint
21:47
7
Jordi Baars
AV Aalsmeer
22:39
8
Bram Kocx
Attila
22:48
9
Milan Stawicki
Gloria
23:01
10
Pieter van Oirschot
Generaal Michaelis
23:15
11
Edwin de Vries
Almere '81
24:19
12
Tom van Kerkoerle
BAV
24:22
13
Ruben van der Waals
BAV
24:25
14
Erik vd Heijden
Tilburg Road Runners
24:57
15
Matthew de Haan
Tilburg Road Runners
25:13
16
Jeroen Simons
Attila
25:34
MJUNA, 4500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicole de Veer
Tilburg Road Runners
21:35
JJUNA, 6300 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rick Hartogs
DAK
22:55
2
David Vonk
Zuidwal
23:30
3
Tim van Dongen
Scorpio
24:07
4
H. Schurer
Energie
24:20
5
Thomas van der Heijden
Sprint
24:29
6
Jouri Schoemaker
Sprint
24:36
7
Ruud Kuystermans
Spiridon
25:57
8
Bart Candel
Atledo
29:06
VSEN, 6300 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sabine van de Reijt
Sprint
23:51
2
Esther Schipper
Lycurgus
25:30
3
Laura Huijbregts
Asterix
25:58
4
Ingrid Versteegh
Loopgroep Aart Stigt
25:58
5
Miriam van Reijen
Phanos
26:19
6
Marjolein Secrève
Phoenix
26:39
7
Esther Albers
Prins Hendrik
26:45
8
Marjon de Kok
Prins Hendrik
27:01
9
Kelly Schouten
TAS '82
27:12
10
Karien Coppens
Attila
29:12
11
Marloes van Loon
ACW '66
29:22
12
Barbara van der Broek
Loopgroep Aart Stigt
30:16
13
Maaike Zuiderwijk
Lycurgus
30:35
14
Annelieke Grootswagers
Scorpio
30:37
15
Leonie Oudendijk
Phoenix
31:25
16
Wieke Lucas-Bastiani
Scorpio
32:10
17
Judith van Hoek
Sprint
33:46
V35, 5600 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlien van Beek
LADB
21:58
2
Marijke von Bergh
Attila
22:54
3
Annie van Hoek
Spiridon
23:49
4
José Nouws
THOR
24:25
5
Marianne Mettler
Loopgroep Goirle
24:55
6
Monique Stolker
Sprint
26:53
7
Regine van Boxel
Atledo
27:01
8
Karien Reichgelt-Muste
Sprint
27:47
9
Tiny Rutten
Atledo
28:28
10
Annie de Jong-Joosen
Sprint
29:50
11
Yvonne Fromm
Parthenon
30:23
MSEN, 10200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roy van Son
Sprint
33:44
2
Christophe Stoelinga
Asterix
34:15
3
Jeroen Maas
Tilburg Road Runners
34:42
4
Addy de Kort
Prins Hendrik
36:33
5
Maikel van Eekelen
Attila
36:36
6
Twan Lensen
Cifla
36:53
7
alfi damen
Sprint
37:34
8
Jordy Smilde
Attila
37:48
9
Sjors Picard
Tilburg Road Runners
38:11
10
Friso Wolters
Spiridon
39:03
11
Peter van Gool
No-Limits
39:38
12
Koen Voermans
Spiridon
40:49
13
Michiel de Beer
Asterix
42:20
14
Bram van Hoek
Spiridon
44:06
15
Jeroen Farla
Atledo
44:54
M35, 10200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bernard te Boekhorst
Phoenix
34:29
2
Armand van der Smissen
Tilburg Road Runners
35:27
3
Michiel Otten
Prins Hendrik
36:28
4
Mar-Hein van de Wiel
DAK
36:38
5
Corné van Oirschot
Tilburg Road Runners
37:05
6
Dick van den Broek
Loopgroep PK
37:31
7
Toin van den Broeck
Sprint
37:49
8
Arno Hulshof
Sprint
38:31
9
Robert Vlug
Loopgroep PK
38:46
10
Louis van den Dungen
Spiridon
39:49
11
Gerry van Helmond
Spiridon
40:17
12
Henk Gallé
Attila
40:42
13
René van der Pas
Scorpio
42:59
14
Jacco van Gils
Sprint
43:21
15
Harald de Rooij
ACW '66
43:29
16
Maikel Mardjan
AV '34
43:51
17
Maarten Veldhuizen
Attila
45:07
18
P. Boer
AAA
46:11
19
Alexander Andriese
Spiridon
47:39
20
Egbert Vink
Start '78
48:23
21
Johan Stokkel
Attila
48:26
22
Libbe van Dijk
Tilburg Road Runners
48:49
23
Thomas Bernard
Atledo
50:04
24
Geert Cornelissen
LOGO
51:50
M45, 10200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruud Woord
THOR
37:08
2
Hans van Wegen
Spiridon
37:48
3
J. van Heteren
Passaat
38:19
4
Jan Menssen
Cifla
38:42
5
Hans Vugts
Scorpio
39:42
6
Henk Bruijns
Loopvereniging TOF
40:04
7
Klaas van der Veen
Start '78
41:15
8
Willem Houg
Parthenon
41:34
9
Henk Beijens
Tilburg Road Runners
41:39
10
Herman van Haaren
Achil '87
41:45
11
Luud Rutten
Atledo
42:33
12
Peter Honcoop
Spiridon
42:40
13
Gijs Franken
Atledo
42:57
14
Joris Ivens
ACW '66
42:59
15
Hans van der Velden
Sprint
43:42
16
J.P. Flipsen
Scorpio
43:54
17
Hens Koreman
Atledo
44:10
18
Jan van Liempt
Atledo
45:49
19
Peter Noordam
AAA
46:57
20
Theo Walbeek
Loopgroep Goirle
48:24
21
René van Oevelen
Achil '87
48:58
M55, 7900 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John v.d. Wansem
LADB
28:08
2
Gerard Wouters
Spiridon
30:49
3
Rob Kruis
Typhoon
32:25
4
Kees Verhoeven
Loopgroep Goirle
33:50
5
Jan Keijzers
Sprint
33:53
6
Ad de Jong
Atledo
33:54
7
Sjef Schellekens
Atledo
34:00
8
Ko van Kuijk
Sprint
34:55
9
Hendrik van Gerven
Atledo
36:11
10
Adrie de Jong
Sprint
36:47
11
Fritz Claassens
Attila
36:55
12
Winy Knippen
Tilburg Road Runners
38:07
13
Ad Kouwenberg
Attila
38:58
14
johan broers
Road Runners Etten-L
39:11
15
Cor Hartsema
avVN
39:27
16
Gillis Bosman
THOR
39:51
17
Jack Stuifmeel
Sprint
41:06
18
Jan Oomen
Sprint
41:07
19
Pieter Wijnsema
Energie
42:30
MKORT, 2100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
J.M. de Koning
Sprint
6:46
2
Ward van de Wiel
Sprint
6:49
3
Niels Verwer
AV Castricum
6:51
4
Erik Niemeijer
Sprint
6:56
5
Ron Szigetti
Attila
6:58
6
Wouter Visser
PAC
7:04
7
Marten Korfage
Hera
7:05
8
Joep Dekkers
Sprint
7:06
9
Wouter Jansen
Attila
7:07
10
Nils Daas
Atverni
7:09
11
Geert Geytenbeek
Hellas
7:11
12
Marco Vermond
Prins Hendrik
7:31
13
Simeon Weeda
Atverni
7:42
14
Gerdjan Kipping
Atledo
7:54
15
Joey van Thuijl
Atverni
8:03
16
M. Koster
Energie
8:31
17
Michel Verhoeven
Sprint
8:42
18
Joris Reijnders
Spiridon
8:59
19
Wim Koster
PAC
9:59
20
Alex van Krevelen
Atledo
10:53
VKORT, 2100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karen Wijlaars
Prins Hendrik
8:22
2
Eva Thomas
Attila
8:25
3
Anne Vergunst
Scorpio
8:48
4
Nienke van 't Veer
Sprint
9:01
5
Nadia Dardouri
Atverni
10:39
MEISJ, 900 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Beau van Helmond
Spiridon
6:08
JONGE, 1800 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dylan Rambouts
7:51
V3, 3200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mevr Hoppenbrouwers
Atledo
16:36
2
Monique de Baat
België
19:39
3
Deborah Nouws
Spiridon
19:40
4
Sonja Eikelenboom
Spiridon
19:46
5
Jim Bouwens
Spiridon
19:58
M3, 3200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kristof Soomers
Spiridon
12:30
2
Joost Elferink
15:21
3
Wouter van der Weel
15:56
4
Jan Wouters
Spiridon
16:32
5
Timoo Lemmers
Rijen
17:17
6
Dennis Elferink
19:28
7
Leo de Weerdt
Spiridon
19:40
V5, 5600 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marloes de Jong
Atledo
28:55
2
Inge Emmen-Petterson
Spiridon
29:11
3
Lia Verbeek
Attila
29:16
4
Wilma Ballemans
Spiridon
31:29
5
Annie van Baal Luijten
31:38
6
Paula Wenteler
Scorpio
32:51
7
Ingrid Henveling
33:22
8
Anna Marcelissen
Scorpio
33:41
9
Anja Simons
Tilburg
35:09
10
Paula Sprengers-Merten
Scorpio
35:29
11
Toos Kruytzer
Scorpio
35:29
M5, 5600 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frank van der Boom
Gilze
24:24
2
Wilbert van den Oord
29:10
3
Wilfred Elferink
31:05
V8, 8000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mirjam van Steenhoven
Rijen
50:21
M8, 8000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ad de Bruijn
LADB
29:44
2
Daan Hoogeveen
Breda
30:49
3
Bert de Roon
Atledo
32:15
4
Jaap Jan van der Weel
32:46
5
Maurice Nooten
Scorpio
33:07
6
Aart de With
Spiridon
33:16
7
Reinier Stroo
breda
33:30
8
Peter van der Ark
Scorpio
34:13
9
Jan Vermeer
Spiridon
34:21
10
Bert Lemmens
Rijen
34:32
11
Paul Goderie
Spiridon
35:12
12
Ad Schondeberk
Rijen
37:26
13
Kees Luyken
Loopvereniging TOF
37:41
14
Geert-jan Gussen
Loopgroep Goirle
39:22
15
Jack Moerkamp
België
40:12
16
Bert Rops
Rijen
40:32
17
Rinus Luijkx
42:03
18
Gijs Kunst
44:03
19
William Simons
44:58
20
Jan van der Vleuten
53:14
www.uitslagen.nl
06-01-2008 19:24