Uitslagenlijst NIB-Phanos Boscross

Amstelveen - Zondag 6 januari 2008

PUP J, PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wessel Koot
KAV Holland
5:22
2
Ivar Moinat
Haarlemmermeer
5:37
3
Ige Kok
Phanos
5:44
4
Laszlo van Huizen
Phanos
6:04
5
Ruben Hazeleger
Loopgroep Aart Stigt
6:13
6
Aaron van Linge
Phanos
6:25
7
Vyron Saridin
DEM
6:28
8
Vincent van Drunen
Haarlemmermeer
6:32
9
Marijn Schilders
Phanos
6:40
10
Siebe Koot
KAV Holland
6:41
11
Rafael Gridelli
Phanos
6:43
12
Niels Lambers
KAV Holland
6:45
13
Imre Fodi
Phanos
6:46
14
Daan Visser
KAV Holland
7:37
15
Josha Vanderbroeck
Phanos
7:42
16
Philip van de Beek
Phanos
7:43
17
Timo Brandehof
Haarlemmermeer
7:44
18
Robert Roubos
Haarlemmermeer
8:23
19
Martijn Roubos
Haarlemmermeer
8:25
20
Kiburg
Atos
8:39
PUP M, PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nora de Boer
Phanos
6:23
2
Emma Kok
Phanos
6:27
3
Emma Bogerd
Phanos
6:44
4
Esmee Bakker
DEM
6:45
5
Jacqueline Muts
Phanos
6:46
6
Annerice Bakker
Phanos
6:49
7
Amina Schellekens
Phanos
6:50
8
Julia Abrahamse
Phanos
6:51
9
Imme Kievit
Phanos
7:03
10
Lotje van Erp
Phanos
7:05
11
Mila Brandehof
Haarlemmermeer
10:23
REC M, PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Beau Anches
5:43
2
Nicolaas Verhaar
6:07
3
Jeroen Bakker
6:09
4
Max van der Wel
6:37
5
Adriaan Verhaar
7:02
6
Jonas Scheefmals
7:32
REC V, PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Isa Vermeir
8:47
JUN D, JUNIOREN EN NEO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ivo Bodin
Suomi
13:25
2
Alexander Rhodes
Phanos
13:29
3
Chris van Hensbergen
Suomi
13:35
4
Lenaart Roodenburg
Phanos
13:37
5
Edwin van der Spek
KAV Holland
13:50
6
Thij van Aalst
Phanos
14:07
7
Evert Bunschoten
14:08
8
Axel Uiterwaal
15:32
9
Sam Bogerd
Phanos
16:47
10
Stijn Vermeulen
Haarlemmermeer
18:01
JUN D, JUNIOREN EN NEO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chérise Hélant Muller
Phanos
13:15
2
Emma Verhaar
13:20
3
Floor Klop
Phanos
14:09
4
Sarah Danner
Phanos
15:33
5
Claudia Grabijn
20:07
6
Fenna Uiterwaal
22:42
JUN C, JUNIOREN EN NEO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelle Sijm
KAV Holland
11:06
2
Jim Rothweiler
KAV Holland
11:10
3
Sjaak Hoogstraaten
AV '23
11:32
4
Lars Rademaker
Haarlemmermeer
11:41
5
Luuk Oudendijk
Suomi
11:46
6
Timo Looijen
Waterland
11:49
7
Daniël Lam
Phanos
11:50
8
Tobias van Zethoven
Phanos
11:50
9
Luc Does
DEM
11:52
10
Ralf looze
Phanos
12:16
11
Milan de Blok
Haarlemmermeer
12:20
12
Sam Welp
DEM
12:49
13
Hidde Koot
KAV Holland
13:44
14
Thomas Lewis
Phanos
14:52
15
Kjell Verschuren
Phanos
14:53
16
Jelmer Houdijk
23:25
JUN C, JUNIOREN EN NEO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjolein Reitsma
DEM
13:04
2
Felicia Los
DEM
13:31
3
Naiomi Andringa
DEM
14:18
4
Laura den Boer
Phanos
14:48
5
Esmee Haverkort
Phanos
16:31
JUN B, JUNIOREN EN NEO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mathijs Wiggers
Haarlemmermeer
10:06
2
Martijn Kamps
KAV Holland
10:17
3
Ronald Poel
DEM
10:17
4
Maxim Moinat
Haarlemmermeer
10:42
5
Mats Verschuren
Phanos
12:44
JUN B, JUNIOREN EN NEO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Molenaar
Trias
12:18
2
Lisanne Hoogeboom
DEM
13:58
JUN A, JUNIOREN EN NEO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emiel Admiraal
Trias
9:44
2
Edward Appelman
Trias
9:47
3
Wouter Spaans
Haarlemmermeer
9:49
4
Sebastiaan Klooster
Phanos
10:00
5
Léon Duineveld
Trias
10:27
6
Stefan Poel
Heemskerk
11:35
7
Rik Verweij
Haarlemmermeer
11:48
NEO M, JUNIOREN EN NEO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wouter Hordijk
Haarlemmermeer
9:56
2
Christiaan van Os
Suomi
10:13
3
Paul Bonnema
Haarlemmermeer
11:39
NEO V, JUNIOREN EN NEO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sophie Veenstra
Haarlemmermeer
14:06
REC M, JUNIOREN EN NEO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Menno Koolhaas
13:01
REC V, JUNIOREN EN NEO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kiki de Jong
22:43
V SEN, DAMES EN RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martien Schaub
Phanos
25:00
2
Linda Bakker
SAV
25:01
3
Jessica Ramakers
Lycurgus
25:10
4
Lisanne Warmerdam
Loopgroep PK
26:26
5
Sara Schuttenhelm
Phanos
26:45
6
Charlotte Wester
Phanos
27:41
7
Maaike Tjepkema
Phanos
29:02
8
Ilona Venderbos
Phanos
29:36
9
Andy Koomen
30:15
10
Bianca Wagner
Suomi
32:33
V 35+, DAMES EN RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marianne van de Linde
AAC
23:46
2
Ilonka Betjes-Langeber
Lycurgus
24:31
3
Ria Stam
AV Castricum
25:47
4
Anneke Lam-Witt
Haarlemmermeer
26:55
5
Auke van Heuzen
KAV Holland
26:58
6
Petra Aarts
KAV Holland
26:59
7
Martine Bodemann
KAV Holland
27:11
8
Renee Lammers
AV '23
27:17
9
Marjan van Ginkel
AV Aalsmeer
28:07
10
Anja Matakena
KAV Holland
28:26
11
Petra de Ruijter
Loopservice.nl
28:41
12
Marjolein van Valderen
AAC
29:23
13
Tjitske Kooistra
AV '23
29:51
14
Lara Daan
30:10
15
Astrid Caubo
AV '23
30:12
16
Lilian de Ridder
30:33
17
Christine Rubeling
Loopservice.nl
30:33
18
Annemarie van Rookhuiz
DEM
31:04
19
Karin van Kesteren
AV '23
31:23
20
Karin van Tol-Porck
Suomi
31:55
21
Anneke Nass
32:39
22
Ineke Kersten
Loopservice.nl
32:46
23
Alfred Houdijk
33:17
24
Margot Blokland
AV '23
33:29
25
Karin Prudon
33:47
26
Hanny Tibboel
34:49
REC M, DAMES EN RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelle Kok
Amsterdam
21:03
2
René van Ravenzwaaij
Amsterdam
21:42
3
Daniel Pinchasik
22:39
4
Oscar Smit
23:07
5
Kees de Zeeuw
25:00
6
Adrie Straathof
25:32
7
Chaim Wannet
25:38
8
Gerard Lijnzaad
Amsterdam Zuidoost
28:09
9
Henk Sleijter
28:37
10
Jan Harinck
29:18
11
Lex Winkler
30:27
12
Marco Schuit
Amstelveen
32:01
13
Wladimir Cossiga
Amsterdam
32:20
14
Gus Robertson
33:34
REC V, DAMES EN RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brenda Sleeuwenhoek
25:36
2
Mirjam Colijn
26:41
3
Kaori Ito
26:41
4
Marije Cornelisse
Amsterdam
26:43
5
Manon Schoorl
Velserbroek
27:52
6
Urta Noslin
30:05
7
Bep Ramaakers
Heemskerk
30:39
8
Carla van der Klei
Amsterdam
30:41
9
Annelies Dijkstra
30:59
10
Anne Samson
32:20
11
Helen Howard
32:38
12
Joanette Schuit
Amstelveen
32:42
13
Mieke Welp-Rijs
Beverwijk
33:09
14
Vera Raadsen
Haarlem
33:49
15
Els Verholt
Amsterdam
35:05
16
Ilona Roebana
36:56
17
Carolien Harrems
Amstelveen
37:57
18
Floor van der Eerden
Amsterdam
40:29
19
Frederieke Klaassen
Amsterdam
44:24
M SEN, HEREN EN RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sullivan Smith
Phanos
34:42
2
Joost de Klerk
Phanos
34:54
3
Bruno Lima
Haarlemmermeer
35:13
4
Casper Dirks
Phanos
35:15
5
Stuart Maxwell
35:58
6
Vladimir Lopes Cardozo
Phanos
36:34
7
Martin Breedijk
Kombijsport
37:30
8
Bob Bruschke
Trias
37:53
9
Chris van Dok
Loopgroep PK
38:11
10
Bas Gevaert
AV Haarlem
38:13
11
Jasper Springer
Phanos
39:24
12
Rikkert van Assouw
KAV Holland
39:44
13
Sander Jansen
NSL
39:49
14
Lourens Veen
Kronos
40:06
15
Zeljko Obrenovic
AV '23
40:37
16
Andries Bosma
Loopgroep Aart Stigt
40:37
17
Niels Geise
Phanos
40:48
18
Ramon Holtus
Phanos
40:52
19
Norman Kock
Phanos
41:36
20
Pieter van der Velden
Haarlem
41:48
21
Joris Vrij
Suomi
43:06
22
Eelco Muller
Phanos
44:15
23
Toer van den Berg
AV '23
44:33
24
Tjalling Letterie
Phanos
45:04
25
Pieter Grabijn
AKU
45:37
26
Erwin Evers
Loopgroep Aart Stigt
45:37
27
Vincent Tunzi
Haarlemmermeer
46:02
28
Jeroen Peeters
AV Haarlem
49:04
29
Jorg Sauren
Phanos
50:54
30
Marco Israel
Phanos
57:50
M 40+, HEREN EN RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frans van Heteren
AKU
37:34
2
Cyril Mica
KAV Holland
37:39
3
Wannes den Toonder
Veteranen Nederland
39:00
4
Martijn Hiensch
Phanos
39:29
5
Ron Aardenburg
Veteranen Nederland
40:19
6
Peter Koens
GAC Hilversum
40:47
7
Cor Vonk
Phanos
40:53
8
Richard Tiemeijer
DEM
41:01
9
Sjaak Betjes
Lycurgus
41:14
10
Marcel Koster
Suomi
41:39
11
Gerard Grabijn
Haarlemmermeer
42:36
12
Hans Peter Pluim Mentz
Zuidwal
43:10
13
Arjan van Andel
AV Castricum
43:11
14
Frank Peeters
AV Haarlem
43:23
15
Rolf de Horde
AV Aalsmeer
44:30
16
Dick Rijntjes
AV '23
44:34
17
Andre Colijn
AV Aalsmeer
46:04
18
Pepijn Herberghs
Phanos
46:14
19
Bart Zwagemaker
AV Castricum
48:18
20
Remco Visser
KAV Holland
48:49
21
Paul de Ruijter
Almere
52:08
22
Onno Oudewortel
52:16
23
Arno Beliën
Santpoort-Noord
58:22
M 45+, HEREN EN RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fred Hazeleger
Loopgroep PK
39:52
2
Johan Smet
Phanos
40:12
3
Ad van Munster
Loopgroep Aart Stigt
42:05
4
Han van Leuven
KAV Holland
42:18
5
Henri Numan
DEM
43:08
6
Tom Puts
Haarlem
45:19
7
Siem Goede
AV '23
47:47
8
Wim den Braanker
49:11
9
Dick Hulsbosch
Suomi
50:26
10
Rolf van der Meulen
Veteranen Nederland
50:40
11
Michel Vastenhout
Atos
51:42
12
Jaap Kiel
Suomi
53:00
13
Egbert van Wendel
DEM
53:35
M 50+, HEREN EN RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter ter Sluis
AV Castricum
38:24
2
Jaap Velserboer
Veteranen Nederland
39:16
3
Kees Denneman
AV Castricum
39:53
4
Ger Kragten
Atos
40:25
5
Theo Woldberg
Kombijsport
41:06
6
Bert Vink
DEM
41:55
7
Wim Schoots
Phanos
41:57
8
Dirk van Weelden
Phanos
42:01
9
Johan Neve
KAV Holland
42:08
10
Chiel Kok
NSL
42:13
11
Kees Elsinga
AV '23
42:17
12
Hans van Urk
Lycurgus
42:20
13
Anton van Rooij
AV Castricum
42:49
14
Cock Reijnders
AV Castricum
43:05
15
Joop van Tiel
DEM
44:08
16
Ge Sinnige
DEM
44:58
17
Johan van Steen
AV '23
46:02
18
Ruud Revers
AV Aalsmeer
47:04
19
Jan van Hout
DEM
47:52
20
Peter Groen
AV '23
48:08
21
Rob van Tol
Suomi
48:20
22
Bob Renkema
Phanos
48:33
23
Jaap Dooijewaard
Phanos
49:15
24
Cor van Hekken
Veteranen Nederland
49:36
25
P.A. van Amsterdam
Loopgroep PK
50:18
26
Jos Molleman
Startbaan
51:48
27
Roel Ramakers
Veteranen Nederland
51:59
28
Frans Nettekoven
AV '23
52:14
29
Ambro Visser
Phanos
52:23
30
Kees van den Berg
AV '23
52:26
31
Martin Jansen
52:38
32
Hans Grapendaal
DEM
53:14
33
Lucas Bakker
AV '23
53:41
34
Andre Ramaakers
DEM
53:48
35
Jos Schurgens
Suomi
55:06
36
René Hondema
DEM
57:07
37
Cees Venderbos
PAC
1:00:38
38
Sjef Hogenes
Kombijsport
1:01:13
39
Willem Heemstra
Dutch Gay & Lesbian
1:04:29
40
Frans Be Tjoen Swan
Hardloopclub Amsterd
1:04:49
41
Nico Cobelens
KAV Holland
1:04:54
42
Kees Verkerk
AKU
1:05:22
REC M, HEREN EN RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Floris Braat
42:14
2
Lodewijk Brusens
43:04
3
Jan van Heteren
43:37
4
Arnold Kok
Haarlem
43:58
5
Anton Buffing
44:18
6
Harold Boersma
44:39
7
Dave Hoogwout
44:42
8
Walther Hesselink
Amsterdam
44:52
9
Johan Koolham
46:11
10
Jeroen Hijstek
46:11
11
Marco Schouten
46:17
12
Allan Kaestner
46:48
13
Michel Terbraak
46:50
14
Eric Koens
46:58
15
Seppo Spaapen
47:03
16
Marcel Kragtwijk
47:17
17
Mark Schmidt
47:24
18
Ronald Bohle
47:27
19
Rogier Cornelisse
Amsterdam
47:35
20
Erik-Jan Wilderom
48:32
21
Fred Gorter
49:16
22
Kees Vlam
49:40
23
Michael Herle
49:48
24
Koos vd Berg
49:56
25
Nico Holst
50:07
26
John van der Aart
50:20
27
Jan-Wim Derks
51:02
28
Peter van der Linden
51:30
29
Ronald van Phaas
51:31
30
Vincent van Oostrom
51:34
31
Remco van Manen
51:47
32
Martin Cevat
52:17
33
Solomon Berbicks
Amsterdam
52:23
34
Dennis Koomen
52:28
35
Jose Cubo
52:29
36
Bas Pfister
Amsterdam
52:38
37
Peter Kamerling
Amsterdam
53:14
38
Erwin de Horde
53:38
39
Huub Teunen
Amsterdam Zuidoost
53:55
40
Bilan Tunc
55:14
41
Rachid Salhi
55:25
42
Jos Derissen
55:33
43
Jeroen Ouderling
55:43
44
Mike Bohmermann
56:09
45
Eelco Molleman
56:41
46
Nico Swanink
57:43
47
Jan Snaathorst
57:45
48
Paul van Aalst
58:01
49
Henk Wiggemansen
58:09
50
Bas Keultjes
58:16
51
Nico Ruiten
59:19
52
Manuel Garcia
59:20
53
Joop van der Valk
59:28
54
Klaas Jorritsma
1:02:02
55
Tonny Kiburg
1:02:03
56
Martin vd Voet
1:02:05
57
Emile Hoefsmid
1:02:56
58
Rob Folkers
1:03:09
59
Oscar Hefling
1:03:51
60
Mart Lacroix
Amsterdam
1:03:53
61
P Doeswijk
1:03:55
62
Nils Tukken
1:07:38
REC V, HEREN EN RECR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sabine van der Veer
Amsterdam
52:40
2
Petra Houwing
Utrecht
54:54
3
Gabrielle Limonard
55:37
4
Saskia Winkel-Onrust
Purmerend
56:19
5
Annelies van der Zwart
57:30
6
Tienke Vermeiden
57:31
7
Saïra van Essen
Amsterdam
57:43
8
Renee Heller
Utrecht
57:49
9
Barry Smit
Amsterdam
59:20
10
Valerie de Vries Broek
Amsterdam
1:00:14
11
Sylvia van de Watering
Amsterdam
1:00:17
12
Leontine de Beus
1:02:48
13
Margreet Korver
1:08:31
www.uitslagen.nl
21-01-2008 22:32