Uitslagenlijst Sylvestercross
Soest - Maandag 31 december 2007
JPUPC, 1200 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Daron Broekstra
Pijnenburg
6:57
7
Martin Schuilenburg
Pijnenburg
7:58
13
Youri de Kruijf
Pijnenburg
8:59
JPUPB, 1200 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Jurriaan de Rijk
Haag Atletiek
5:48
5
Hielke Hilberts
GAC Hilversum
6:03
6
Tycho Wagenveld
AV Nijkerk
6:16
11
Aad Schuilenburg
Pijnenburg
6:40
12
Arthur van Essen
Triathlon
6:42
13
Mike van der Hoek
Clytoneus
6:46
14
Lucas Biesterveld
Pijnenburg
6:51
15
Tijmen van 't Land
Lycurgus
6:52
16
Wijbe van Gorkum
Pijnenburg
6:53
18
Kenneth Moerenhout
Clytoneus
6:57
20
Michiel Hollestelle
Triathlon
7:26
MPUPC, 1200 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Mirte van 't Land
Lycurgus
7:36
8
Madelon Broekhuizen
Pijnenburg
7:49
9
Sanne Hilhorst
GAC Hilversum
8:07
11
Jaimy Schenderling
Pijnenburg
9:01
MPUPB, 1200 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Jasmin Brinkerhof
De Spartaan
6:07
3
Fleurine van Logtestij
Pijnenburg
6:09
6
Kelly Villafana
Pijnenburg
7:11
9
Famke Broekhuizen
Pijnenburg
7:23
10
Wouke van 't Klooster
Pijnenburg
7:24
13
R de Blocq van Schelti
Pijnenburg
7:31
15
Carmen van de Waterbee
Pijnenburg
7:38
16
Paula Voorhoeve
Pijnenburg
7:41
17
Sandra van de Grift
Pijnenburg
8:09
20
Mahtab van Gorkum
Bilthoven
8:42
JPUPA, 1200 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Cas van der Sommen
Pijnenburg
5:39
16
Robin de Graaff
GAC Hilversum
6:19
18
Kaj Arne Baltissen
Pijnenburg
6:21
22
Freek Tiel Groenestege
Clytoneus
6:25
24
Jesse van Leijenhorst
Soest
6:29
32
Ruud van Rooijen
Pijnenburg
6:51
33
Merijn van Essen
Triathlon
6:54
36
Stijn Hoogenboom
Olympus '70
7:06
39
Laurens Corbière
Clytoneus
7:37
MPUPA, 1200 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Charlotte Rave (Curaca
Altis
6:04
10
Melissa Warmerdam
Pijnenburg
6:21
11
Linda Innemee
Nijkerkerveen
6:23
12
Mirte Klarenbeek
Pijnenburg
6:24
15
Maike Edwards van Muij
AAC
6:33
17
Josine van der Kroon
Almere '81
6:46
23
Judith Krabbenborg
Pijnenburg
7:04
24
Charissa Wagenveld
AV Nijkerk
7:08
25
Marieke Ticheloven
AAC '61
7:08
28
Liselotte de Graaf
Pijnenburg
7:30
31
Marielle Schipper
Pijnenburg
7:44
MJUND, 2000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Minke vd Meer
AV Heerenveen
8:22
3
Sophie van der Most
De Liemers
8:28
4
Denise Sinnema
AV Heerenveen
8:42
5
Sascha van Zelst
Pijnenburg
8:47
8
Lisanne van Huigenbosc
Almere '81
8:58
11
Shehrazade de Zwager
Daventria
9:01
13
Nienke de Jong
Olympus '70
9:13
15
Tünde Brinkerhof
De Spartaan
9:51
16
Robin Klarenbeek
Pijnenburg
9:52
19
Emma van Mourik
Delta Sport
10:01
21
Lisa Biesterveld
Pijnenburg
10:13
22
Jolijn de Blocq
Pijnenburg
10:19
32
Lotte van der Velde
Triathlon
11:11
33
Caressa Blankestijn
Pijnenburg
11:12
36
Angeniet Helwig
Pijnenburg
11:33
40
Sannewieke van der Kro
Almere '81
12:00
45
Mirthe van Kooy
Pijnenburg
13:40
JJUND, 2000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Jeroen Bakker
Loopgroep Aart Stigt
8:17
3
Dave Klarenbeek
Pijnenburg
8:19
11
Koen van der Meijden
Spado
8:46
15
Wesley Mols
Nijmegen Atletiek
9:03
18
Niels Ravensbergen
Leiden Atletiek
9:25
20
Hylke van der Meer
AV Heerenveen
9:32
22
Floris van Laethem
Nijmegen Atletiek
9:34
26
Chiem Hollander
Pijnenburg
9:48
27
Hugo Ariëns
Leiden Atletiek
9:55
28
Sebastiaan vd Waterbee
Pijnenburg
9:57
32
Wiebe brouwer de Konin
Leiden Atletiek
10:09
33
Jelmer van der Linden
Statina
10:18
34
Tim Hoogenboom
Olympus '70
10:24
36
Joost van Rooijen
Pijnenburg
10:31
38
Casper de Ruiter
Pijnenburg
10:46
MJUNC, 2000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jip Vastenburg
GAC Hilversum
8:08
2
Julia van Velthoven
Attila
8:09
3
Irene van Lieshout
De Keien
8:12
4
Tirza van der Wolf
SC Reeuwijk
8:26
5
Laura Hoogers
Generaal Michaelis
8:31
9
Cindy Embregts
Loopteam Ed Sligcher
8:34
10
Anniek de Jong
AV Heerenveen
8:34
11
Sanne van Mourik
Delta Sport
8:42
17
MArije Wever
NEA Volharding
9:08
18
Marlijn vd Mei
AV Heerenveen
9:09
19
Linda de Vlieger
Delta Sport
9:16
22
Anke Suijkerbuijk
Pijnenburg
9:23
24
Shannon Lakerveld
AV Aalsmeer
9:41
27
Elske Suijkerbuijk
Pijnenburg
10:01
32
Vera den Breejen
Pijnenburg
10:42
33
Elke Brouwer de Koning
Leiden Atletiek
11:12
35
Natalie de Boer
Pijnenburg
11:20
36
Nynke van 't Hof
Pijnenburg
11:30
MJUNB, 2000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Elisa de Jong
Groningen Atletiek
7:52
4
Juul Lavrijsen
Seven Hills Running
8:05
6
Rhea Drenth
Groningen Atletiek
8:08
7
Merel van Steenbergen
AV '47
8:13
11
Margriet Lantink
Leiden Atletiek
8:26
14
Lisanne Wever
NEA Volharding
8:34
15
Jeanine van de Klashor
Atverni
8:35
23
Ineke van der Kaaij
Nijkerk Gld
9:24
26
Estelle Klink
Leiden Atletiek
9:39
JJUNC, 2000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
14
Niels Hoogenboom
Olympus '70
7:48
16
Teun Geurts
Seven Hills Running
7:51
20
Tipp Bongers
Seven Hills Running
7:57
21
Jordy Vijfschaft
Groningen Atletiek
8:01
24
Jurriaan Wouters
Triathlon
8:04
25
Christian Rasch
Pijnenburg
8:04
27
Melle Minderhoud
Leiden Atletiek
8:16
28
Mathijs Ticheloven
AAC '61
8:16
29
Martijn Dijkstra
LSV Invictus
8:25
33
Mark Ravensbergen
Leiden Atletiek
8:45
38
Jacco van der Vliet
Typhoon
9:15
39
Joris Ketelaars
Pijnenburg
9:17
40
Jesse van Hotwegen
Gorinchem
9:20
45
Frank Ravensbergen
Leiden Atletiek
9:30
46
Casper van Ginneken
Triathlon
9:42
49
Matthijs uit den Bogaa
Pijnenburg
10:23
JJUNB, 4000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jurjen Polderman
Clytoneus
14:08
4
Jesper van den Wielen
Nijmegen Atletiek
14:26
6
Timothy Vergauwen
Loopteam Ed Sligcher
14:38
7
Maikel van der Steen
Lopersgroep Deurne
14:40
8
Niek den Exter
Scheldesport
14:45
10
Melvin Franken
Loopteam Ed Sligcher
14:52
11
Hans Dilling
Seven Hills Running
14:53
12
Joeri Wolf
Spirit Lelystad
14:55
15
Oussama el Kharraz Ala
Phanos
14:58
20
Mart Sijtsema
AV Heerenveen
15:23
27
Jeffrey van der Park
DOKEV
16:05
41
Timo Koren
Rotterdam Atletiek
17:36
44
Laurens Steehouder
Triathlon
17:55
46
Stefan Emmanouil
Leiden Atletiek
18:12
47
Peter Peereboom
AV Heerenveen
18:14
MAS35, 8000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Vladimir Tontchinski
Wit-Rusland
28:37
6
Armand van der Smissen
Tilburg
29:37
14
Dennis Hurkmans
Loopgroep Aart Stigt
31:45
15
Mohamed Mohammadi
Spirit Lelystad
32:03
16
Andre Korpelshoek
Rijnsoever
32:23
19
Murk Falkena
Spirit Lelystad
32:51
20
Louis van den Dungen
Spiridon
33:14
33
Ron van der Linden
Statina
34:50
34
Marcel Uppelschoten
Hellas
34:55
37
Patrick van Dop
Olympus '70
35:33
41
Jean Paul van Hunen
Haag Atletiek
36:03
43
Piet van Mourik
Delta Sport
36:23
47
Cees Kuijt
Leiden Atletiek
37:16
48
Bert Eskes
Running Athletic Poi
38:24
49
Richard van Klooster
Leusden
38:35
50
Marcel Ravensbergen
Leiden Atletiek
38:38
51
Richard de Waard
GAC Hilversum
38:46
52
Dick Stam
Running Athletic Poi
38:56
57
Gerrit Dijkerman
Nijmegen Atletiek
41:31
MAS45, 8000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Maarten de Jong
Olympus '70
32:17
6
Maurits de Ruiter
GAC Hilversum
32:34
16
Hans Ravensbergen
Leiden Atletiek
33:55
17
Ron Tersmette
Nijmegen Atletiek
33:56
19
Kees Koek
Loopvereniging TOF
34:13
21
Frank Schneijderberg
Altis
34:31
25
Theo van de Beek
Pijnenburg
35:49
29
Gert van den Hoven
Triathlon
36:10
30
Wim B Tijssen
Loopgroep PK
36:18
31
Han Stellaard
Loopgroep PK
36:27
34
Hans Ariëns
Leiden Atletiek
36:45
35
Johannes van der Meer
Arena
36:47
38
Gerard van de Bovenkam
avVN
36:57
40
Ardath Witkamp
Loopgroep Aart Stigt
37:37
46
Reyer Demoet
Loopgroep Aart Stigt
38:35
54
Marcel Bruijn
Running Athletic Poi
40:32
MAS55, 8000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk van Velzen
Leiden Atletiek
31:35
7
Leo de Hartog
Loopgroep Aart Stigt
37:05
9
Bertus Vrielink
De Veenlopers
37:25
11
Hans van der Linden
Triathlon
37:36
12
Chris Driessen
GAC Hilversum
37:36
13
Wim van Ravenhorst
Triathlon
37:39
15
Hans van Stralen
Triathlon
38:28
16
Chris van den Boom
AAV '36
38:34
17
Marcel van der Plas
Zuidwal
40:35
20
R van Weezep
Spirit Lelystad
41:51
22
Dolf Bartels
Spirit Lelystad
42:11
23
Ton van Laethem
Nijmegen Atletiek
42:26
28
Ton van der Kroon
Hardloopclub Amsterd
45:17
MSEN, 8000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Christophe Stoelinga
Asterix
28:33
3
Joost van den Ende
Seven Hills Running
28:40
4
Edgard Creemers
Leiden Atletiek
28:46
9
Pascal van Troost
Haag Atletiek
29:18
10
Peter Heusschen
GAC Gemert
29:24
11
Ralph Apeldoorn
Leiden Atletiek
29:27
12
Tim Brouwer de Koning
Leiden Atletiek
29:31
17
Allan van Hulst
Nijmegen Atletiek
30:17
18
Jeroen van den Biggela
HAC
30:22
24
Dennis Gutenstein
Frankfurt am main (G
30:49
25
Vincent Anker
Leiden Atletiek
30:52
27
Rik Groenendijk
Haarlemmermeer
31:02
28
René van Dijke
Leiden Atletiek
31:03
30
Raimond van der Boom
Loopgroep PK
31:33
32
Geert Immerzeel
Prins Hendrik
31:41
35
Arje van der Krieke
AV Heerenveen
31:53
41
Hans Klanker
Leiden Atletiek
32:15
50
Simon van den Enden
Phoenix
33:14
51
Pieter Westers
Leiden Atletiek
33:18
53
Roy Eversteijn
Olympus '70
33:41
54
Elmer Jansen
Haag Atletiek
33:43
55
Tim van Leeuwen
Olympus '70
34:00
57
Godfrey Ramokone
AV Haarlem
34:51
64
Marcel Kremer
GAC Hilversum
35:36
65
Rik Wolswinkel
Loopgroep Aart Stigt
35:44
67
Bastiaan Boschker
Rotterdam Atletiek
36:17
69
Rutger Spier
GAC Hilversum
36:52
71
Marco Medendorp
De Kieviten
38:07
72
Willem Gerritsen
Ron Clarke
38:17
75
Jakob jan Koopmans
AV Heerenveen
40:08
JJUNA, 6000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Wouter Dilling
Seven Hills Running
21:45
5
Jeroen Reintjes
Atletico '73
21:56
7
Tom van Oorschot
Seven Hills Running
22:10
11
Mark Nouws
Loopteam Ed Sligcher
23:22
13
Elmar Ruiter
AV Heerenveen
24:01
17
Mike Eelkema
Leiden Atletiek
24:44
18
Daan van der Ende
Atletiek Maastricht
24:48
19
Thomas van der Heijden
Sprint
24:59
20
Michael Ligthart
Almere '81
25:28
25
Mourad el Majjaoni
Haag Atletiek
27:30
26
Jordy Koopmans
AV Heerenveen
28:53
VKCR, 3200 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sabine van de Reijt
Sprint
12:26
5
Christine Bosch
GAC Hilversum
13:41
9
Jirina van Kesteren
AV Haarlem
15:18
10
Larissa Scholten
AV Haarlem
15:22
11
Ellen Kuiper
Haag Atletiek
15:31
13
Jelly van der Kloet
Vitalis
16:08
14
Bianca van Osch
Haag Atletiek
16:49
MKCR, 3200 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
David Hemstede
Atletico '73
10:57
4
Ronald Bassa
Prins Hendrik
11:08
10
David Bronsveld
Leiden Atletiek
11:31
11
Dennis ten Bruggencate
Trias
11:35
15
Mark Buiks
Loopteam Ed Sligcher
11:44
16
Frido Verschoor
Rotterdam Atletiek
11:44
18
Dave Klink
Leiden Atletiek
11:46
19
Sven Grundeken
Leiden Atletiek
11:49
20
Roel van Opdorp
Leiden Atletiek
11:52
21
Coos van Buuren
Leiden Atletiek
11:55
23
Pascal Noort
Leiden Atletiek
11:59
24
Quinten Hennekam
Parthenon
11:59
26
Niels van Haperen
Loopteam Ed Sligcher
12:03
28
Sjors Kampen
Groningen Atletiek
12:06
29
Bart Wamelink
AV Castricum
12:08
30
Vincent Hofmann
Pijnenburg
12:09
33
Michiel Molevelt
Leiden Atletiek
12:15
39
Ronald Weevers
Prins Hendrik
12:29
40
L van Hamersveld
AV Nijkerk
12:35
41
Joost Hummelink
Nijmegen Atletiek
12:36
43
Frank Vulker
Leiden Atletiek
12:39
44
Janwillem Testerink
Leiden Atletiek
12:42
47
Maarten Haegens
Pijnenburg
12:52
53
Kevin Damstra
AV Heerenveen
13:19
54
Laurens den Ouden
Nijmegen Atletiek
13:23
56
Sebastiaan Boertien
Haag Atletiek
13:25
58
Jim van Ruijven
Olympus '70
13:35
59
Klaas Medendorp
Nijmegen Atletiek
13:42
63
René van der Linde
Pallas '67
13:53
64
Kees Suijkerbuijk
Pijnenburg
14:17
65
Greg van der Velde
Hercules
15:33
VSEN, 6000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Marloes Penning de Vri
Frankfurt am Main (G
28:13
6
Lindsay Marrewijk
Haag Atletiek
28:22
7
Ilonka van den Hengel
AV '34
29:17
8
Nieneke van den Akker
Leiderdorp
29:26
9
Annelies Homma
Prins Hendrik
29:32
VPROM, 6000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Nathalie de Vos
MERELBEKE (BEL)
24:02
3
Stephanie de Croock
België
24:07
4
Oksana Sklyarenko
Oekraïne
24:15
7
Merel de Knegt
Tilburg Road Runners
24:54
10
Mariska Kramer-Postma
Drachten
26:05
MJUNA, 3600 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Brechtje Kraan
Seven Hills Running
17:20
6
Judy Middelburg
Olympus '70
17:32
7
Cindy van de Avoort
GAC Gemert
17:34
8
Marrijtje Molenhuis
AAC '61
17:40
10
Rianne Breedijk
Koog aan de Zaan
18:03
11
Elke Wouters
Loopteam Ed Sligcher
18:11
12
Maaike Zuiderwijk
Lycurgus
18:21
14
Marleen van Roessel
Leiden Atletiek
18:58
15
Sonja Bemelmans
Nijmegen Atletiek
19:00
MPROM, 10400 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Patrick Stitzinger
Pegasus
35:11
7
Nourdinne Athamna
Algerije
35:18
9
Hans Janssens
Duffel (BEL)
35:35
15
Gerwin van den Hurk
Prins Hendrik
36:36
17
Kristof van Malderen
België
36:48
22
Erik Negerman
GAC Hilversum
37:20
27
Niels de Jong
Tilburg Road Runners
40:52
28
Michiel Spijkers
Tilburg Road Runners
41:15
29
Bjorn de Laat
Tilburg Road Runners
43:26
30
Stefan de Laat
Tilburg Road Runners
44:08
VR35, 6000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anneke de Wolff
Leiden Atletiek
25:59
4
Angelo Blankers
GAC Hilversum
27:12
5
Anita van den Bogert
Altis
27:32
7
Jenette Tolhoek-v Dale
Typhoon
29:20
8
Marianne van Rossenber
Utrecht
29:24
9
Monique Derks
Nijmegen Atletiek
29:37
12
Esther van de Grift
Pijnenburg
30:35
16
Matty Lupker
Nijmegen Atletiek
35:27
17
Corina van der Linden
Statina
36:13
VR45, 6000 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carla Ophorst
Haag Atletiek
25:41
4
Jolanda van Wegen
Spiridon
28:07
8
Jannet Vermeulen-Stule
Phoenix
29:18
12
Karien Reichgelt-Muste
Sprint
32:22
13
Adri van der Zon
Pijnenburg
32:25
16
Hub Hingstman
Loopgroep Marathon U
34:19
18
Monique van Laethem
Nijmegen Atletiek
35:39
HREC9, 9 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Folkert van der Krol
Puttershoek
31:51
7
Arjan Kaashoek
Breukelen Ut
34:28
8
Ben van Zelst (sr)
Soesterberg
34:31
9
Gijsbert van de Vuurst
Bunschoten Spakenbur
34:39
10
Samuel van Beelen
Bunschoten Spakenbur
34:46
11
Thierry van Bentem
Utrecht
34:53
18
Hans der Hollander
Zeewolde
35:58
23
Ignaus Dusseldorp
Landsmeer
36:21
28
Jan Koelewijn
Bunschoten Spakenbur
36:46
37
Robert Jan de Kraker
Amersfoort
37:17
45
Stefan Jansen
Bunschoten Spakenbur
37:41
51
Raphaël Real del Sarte
Soest
37:54
52
Peter de Graaf
Bunschoten Spakenbur
37:57
55
Andree Zaadsma
Nijkerk Gld
38:11
56
Teunis van der Klis
Dordrecht
38:17
57
Theodor Torn
Bergschenhoek
38:19
64
Jan van Loon
Bergschenhoek
38:26
65
Wulphert de Graaf
Bunschoten Spakenbur
38:27
66
Jonathan Goijert
Amersfoort
38:35
70
Ference van den Bogert
Maarssen
38:38
72
Robert van Ravenhorst
Amsterdam
38:45
73
Thomas van Luijtelaar
's-Gravenhage
38:48
74
Richard Sijtsma
Velserbroek
38:49
79
Sander van der Burg
Wageningen
38:55
91
Wouter van Twillert
Bunschoten Spakenbur
39:25
94
Roald van der Wurff
Almere
39:35
99
Gerard van Wissen
Klaaswaal
39:50
101
Peter Hendriksen
Amersfoort
39:51
110
Jeroen Oostdam
Nieuw Vennep
40:00
112
Gertjan van Montfoort
Utrecht
40:03
114
Jan Wielinga
Bunschoten Spakenbur
40:07
117
Jan van Maarseveen
Amersfoort
40:13
125
Jan de Graaf
Bunschoten Spakenbur
40:35
127
Gerard de Graaf
Bunschoten Spakenbur
40:39
128
Ronald van Boven
Nijkerk Gld
40:39
134
Gert Kamphorst
Zwartebroek
40:49
136
Jan Dirk Heisbeen
Hoogland
40:51
137
Willem van der Wurff
Almere
40:51
142
Rene Buitenhek
's-Gravenhage
41:06
146
Pascal van der Ploeg
Soest
41:10
149
Jacques van Drumpt
Amersfoort
41:19
153
Frank Geuzenbroek
Apeldoorn
41:21
155
Bernard van Straten
Hierden
41:24
159
Michiel van der Burgh
Baarn
41:28
160
Rolf Vermolen
's-Gravenhage
41:28
163
Addy Meester
Bunschoten Spakenbur
41:31
164
Peter van den Brink
Leersum
41:34
170
Dirk-jan de Jong
Nieuwegein
41:46
182
Adrie Nillesen
Amsterdam Zuidoost
42:06
193
Frank van der Velde
Amersfoort
42:21
195
Vincent van Oostrom
Mijdrecht
42:23
198
Piet Kurvink
Driebergen-Rijsenbur
42:27
200
Klaas van 't Klooster
Soest
42:28
203
Rik van Keulen
Maartensdijk
42:35
212
Klaas de Graaf
Bunschoten Spakenbur
42:55
226
Rowdy van den Berg
Nieuwegein
43:11
229
Ruud Frings
Bunschoten Spakenbur
43:14
235
Herman Libbers
Heerewaarden
43:22
236
Sander Te Lindert
Soesterberg
43:25
250
Robin Beukers
Bunschoten Spakenbur
43:36
253
Adriaan van Halteren
Bunschoten Spakenbur
43:38
256
Eric de Snaijer
IJsselstein Ut
43:41
258
Hans-Jurgen Mager
Hollandsche Rading
43:42
259
Marijn Edelenbosch
Utrecht
43:42
263
Dirk-Jan Dirksen
Barneveld
43:45
264
Rene van Zoolingen
Amsterdam
43:48
272
Klaas Beukers
Bunschoten Spakenbur
43:57
273
Peter van Rooijen
IJsselstein Ut
43:58
277
Martin Tenthof v Noord
Amersfoort
44:05
281
Geert ter Heerdt
Apeldoorn
44:13
286
Ton van den Bedem
Amersfoort
44:16
293
Gijsbertus Grootendors
Nieuwegein
44:23
298
Hendrik-Jan de Boer
Lage Vuursche
44:28
307
Paul van den Bosch
Amersfoort
44:36
310
Toine Langeveld
Zoetermeer
44:38
311
Han van de Wiel
Amersfoort
44:42
314
Arthur Westgeest
Hilversum
44:47
315
Paul van der Wielen
Den Dolder
44:48
316
Andre Stolvoort
Driebergen-Rijsenbur
44:48
325
Albert Veenendaal
Hoogland
45:02
329
Paul Timmermans
Amersfoort
45:18
333
Robbert van der Hake
Soest
45:24
335
Rick Memelink
Driebergen-Rijsenbur
45:27
338
Henk van Twillert
Bunschoten Spakenbur
45:29
341
Robert Onder de Linden
Soest
45:30
342
Jos den Broeder
Amersfoort
45:31
343
Vincent R Dijks
Amersfoort
45:32
347
Peter Dijksterhuis
Amersfoort
45:44
352
Andre Daalmeijer
Den Dolder
45:48
362
Eric van der Heijden
Nederhorst den Berg
45:58
366
Peter van den Berg
Amersfoort
46:05
375
Van Hoevelaak
Driebergen-Rijsenbur
46:13
376
Jan Huib Beukers
Bunschoten Spakenbur
46:15
380
Edwin van Veenendaal
Leusden
46:20
387
Maarten Schoonwater
Utrecht
46:30
389
Todd de Munnik
Wijk bij Duurstede
46:32
400
Roel van Willigenburg
IJsselstein Ut
46:51
404
Henk de Graaf
Bunschoten Spakenbur
46:54
408
Frans van Bommel
IJsselstein Ut
47:00
415
Charles van der Horst
Almere
47:15
417
Dirk van den Dijssel
Almere
47:17
421
Ruud Beukers
Bunschoten Spakenbur
47:23
422
Dick Uit den Boogaard
Bilthoven
47:24
423
Robert van Almkerk
Amersfoort
47:25
432
Ruud van Huigenbosch
Almere
47:33
433
Koen van Ouwerkerk
Bunschoten Spakenbur
47:33
442
Henny Spliet
Wijk bij Duurstede
47:51
444
Theo Veldhuizen
Bunschoten Spakenbur
47:52
464
Arie van Lunteren
Den Dolder
48:18
466
G W van Leeuwen
Leiderdorp
48:23
469
Berrie Schuurman
Westbroek
48:23
475
Ed van de Bospoort
Ede Gld
48:30
478
Flip van de Waerdt
Maarsbergen
48:33
480
Vincent van Roomen
Leusden
48:35
487
Folkert Hooghiemstra
Huizen
48:40
489
Henk van Roekel
Veenendaal
48:45
493
Riens Kraaijeveld
Wijk bij Duurstede
48:56
496
Manabu Matsumoto
Amstelveen
49:06
499
Jos van Diermen
Bunschoten
49:12
503
Olof van der Duijs
Amsterdam
49:17
505
Willem van der Weerdt
Amsterdam Zuidoost
49:19
507
Peter van Esseveld
Soesterberg
49:22
511
Thimo van der Heijden
Heerhugowaard
49:26
516
Peter Fiere
Noordwijkerhout
49:34
521
Harry J M Klumper
Harderwijk
49:40
522
Victor Miles de Vries
clapham (GBR)
49:41
526
Rob van Renswouw
Amersfoort
49:48
527
Erik van der Velpen
Amsterdam
49:50
532
Joris Mettepenning
Groot-Bygaarden (BEL
49:53
533
Danile Veldhoen
Hoevelaken
49:55
536
Bastiaan Verheul
Montfoort
49:59
541
Jeroen van der Gun
Amersfoort
50:12
542
Henry Swankhuizen
Kortenhoef
50:12
543
Gose van der Weerdt
Amsterdam Zuidoost
50:13
546
Jasper Uijt de Haag
Veghel
50:16
549
Rokus van Opstal
Hilversum
50:19
554
Benjamin Fledderus
Voorburg
50:27
556
Gertjan de Bock
Zwammerdam
50:29
561
Chris Couenberg
Nijkerk Gld
50:32
562
Peter van Dijk
Nijkerk Gld
50:33
570
Marcel van Coestant
Hilversum
50:44
575
Martin van der Beek
Soesterberg
50:56
578
Benoit Veltman
Soesterberg
50:56
589
Edwin Langhorst
Amersfoort
51:08
594
Johan van Santen
Amersfoort
51:20
596
Jan Schoenmaker
Amersfoort
51:21
609
Anton Westland
Bunschoten Spakenbur
51:45
616
Gerrit van Brummelen
Den Dolder
51:55
619
Teus van Barneveld
Maarssen
52:00
627
Peter van der Graaf
Vleuten
52:11
628
Boudewijn van Schaik
Hilversum
52:12
634
Martin Hendriksen
Amersfoort
52:29
649
Steven Veenendaal
Maartensdijk
53:17
655
Marten W Loedeman
Amersfoort
53:30
659
Laurens van Roomen
Leusden
53:49
661
Peter van Uden
Biddinghuizen
53:59
662
Frans van Rijthoven
Soesterberg
54:00
663
Wim van Munster
Amersfoort
54:00
665
Ties Pangalila
Hellevoetsluis
54:09
670
Peter van Winssem
Maarssen
54:21
671
Martin Nieuwenhuis
Amsterdam
54:24
672
Pieter Goverse
Soesterberg
54:25
673
Laurens Goverse
Soesterberg
54:30
675
Gert-jan Teeuwissen
Hilversum
54:40
676
Léon van den Heuvel
Hilversum
54:40
679
Ben Groenendijk
Amersfoort
54:51
684
Wim van Kampen
Scherpenzeel Gld
55:12
686
Eduard Bunning
Amsterdam Zuidoost
55:18
688
Anthonie Hendriksen
Amersfoort
55:31
694
Marcel van Rooijen
Amersfoort
55:52
706
Douwe-Jan Bakker
Amersfoort
56:43
709
Gerrit Lasterie
Bosch en Duin
56:51
723
Dick van der Klaauw
Leersum
58:23
724
Peter van Fenema
Amsterdam
58:28
725
Trian Bellemakers
Amersfoort
58:34
727
Jac van der Linden
Hilversum
58:42
736
Marcel Boezewinkel
Amersfoort
1:00:49
740
Ge van den Berg
Soesterberg
1:04:05
DREC9, 9 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
10
Tessa van Rossenberg
Utrecht
41:35
13
Martine van Doeland
Utrecht
42:57
17
Monique Jongejan
Amsterdam
43:57
19
Isabelle Verhoeven
Hilversum
44:52
21
Heleen Mathijssen
Compton Dando (GBR)
45:04
24
Marieke van der Kleij
Laren Nh
47:05
27
Jeannette Daalmeijer
Den Dolder
47:18
30
Janine Akkerman
Den Dolder
47:20
32
Susanne van Willigen
Amersfoort
47:28
33
Marianne Uit den Bogaa
Soest
47:37
34
LM van Leeuwen
's-Gravenhage
47:41
35
Simone Gresnigt
Amersfoort
47:46
37
Louise Feelders-Spelt
Soest
48:09
38
Natasja Franchimant
Utrecht
48:19
41
Marjolein Rentinck
Hollandsche Rading
48:26
45
Petra Schoon-van der T
Driebergen-Rijsenbur
48:49
50
Liesbeth Obers
Soesterberg
48:56
51
Elly Voskuilen
Soesterberg
49:06
54
Lucianne Rijpkema
Hilversum
49:17
57
Cynthia Nillesch
Purmerend
49:27
60
Wilmy de Goede-van Lin
Soest
50:11
66
Marion van Rooijen
Vleuten
50:35
72
Mascha van Kessel
Amersfoort
51:04
73
Jacqueline Drop-Pullen
Soest
51:06
77
Brichio van Laar
Soesterberg
51:24
86
Judith van Pijpen
Zoetermeer
51:43
88
Ingrid van Doorn
Amersfoort
51:44
92
Ingrid van Dommele
Utrecht
51:56
104
Bertina de Vaal
Amersfoort
52:32
105
Heleen Fledderus
Rotterdam
52:38
106
Monique de Jonge
Amersfoort
52:38
108
Jeannette Dierdorp
Apeldoorn
52:47
109
Liesbeth Venema
Cambridge (GBR)
52:49
118
Marcella Voosneveld
Eemnes
53:19
120
Gera van Boven
Nijkerk Gld
53:19
121
Ellen Miltenburg
Nieuwegein
53:19
131
Elene de Kruijf
Noordwijkerhout
53:57
132
Jelena van Uden
Biddinghuizen
53:58
133
Susanne van der Hoeven
Soest
54:04
134
Yvonne Sebel-America
Soest
54:06
135
Lia van de Biezenbos
Soest
54:09
137
Nelleke van den Berg
Soest
54:17
144
Richarda Rozendal
Amersfoort
54:51
148
Maaike Blansjaar
Amersfoort
55:11
153
Brigitte van der Lugt
Soest
55:46
155
Petra Noordermeer
Maarssen
55:49
163
Anne-Marie Heijkamp-v
Doorn
56:18
164
Lia van Breukelen
De Meern
56:22
169
Jacqueline vd Akker
Maarssen
56:47
172
Marianne van Toomburg
Weesp
57:01
183
Willeke Zeijlemaker
Heemskerk
58:08
188
Janneke Montfrooy
Zevenhoven
58:35
191
Sanne van den Berg
Amersfoort
59:00
197
Godelieve Kloosterman
Utrecht
59:57
198
Marie-José Schrasser
Vleuten
1:00:05
200
Sietske van der Vijgh
Soest
1:00:53
202
Mariska Boezewinkel
Amersfoort
1:00:58
204
Jantien van Dorrestein
Amersfoort
1:01:03
211
Jeanine Witte-La Rose
Soest
1:03:08
213
Irma Meijer-Lieuwma
Naarden
1:07:48
HREC6, 6 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
JanWillem Nieboer
Amersfoort
22:00
6
Mark in 't Veld
Amersfoort
24:59
10
John Robberts
Nieuw Vennep
25:55
14
Matthijs Boer
IJsselstein Ut
26:45
17
Gaco van de Groep
Bunschoten Spakenbur
27:07
18
Frank Kneefel
Bunschoten Spakenbur
27:09
22
Alwin Lijster
Wijk bij Duurstede
27:42
23
Martijn ten Heuvel
Amersfoort
28:07
28
Pascal van den Berg
Houten
28:36
33
Bauke ten Brinke
Culemborg
29:26
34
Tjeerd Stoelinga
Amersfoort
29:40
37
Jeroen van Duren
Eindhoven
29:52
39
Michiel Meerleveld
Nijkerk Gld
30:34
40
Ronald van Slooten
Amersfoort
30:36
43
Jasper Tiemeijer
Nieuwegein
31:12
44
Luis Alfredo Joaquim
Hilversum
31:13
45
Roland Blommestein
IJsselstein Ut
31:30
50
Sietse Woudstra
Rheezerveen
31:40
56
Ton Grootenhuis
Amersfoort
31:59
60
Fabian van den Havel
Hilversum
32:06
73
Peter Wijermans
Amersfoort
33:42
74
Wijnand van Benten
Utrecht
33:43
76
Gerard van Ouwerkerk
Bunschoten Spakenbur
33:54
80
Caspar Schoevaars
Breukelen Ut
34:19
88
Ben van Schalkwijk
Laren Nh
34:40
98
Koos Hop
Bunschoten Spakenbur
35:13
101
Arno Schoevaars
Breukelen Ut
35:15
103
Joost van der Heijden
Soest
35:20
106
Jan Willem Greefhorst
Harmelen
35:26
108
Van soest Willem
Amersfoort
35:42
126
Koen Uijt de Haag
Beuningen Gld
37:19
134
Bernard van der Heijde
Putten
37:56
140
Michael van Dijk
Bilthoven
38:09
149
Freek van Slooten
Amersfoort
38:36
151
Henk van Nieuwkerk
Amersfoort
38:39
154
Martin Schaaphok
Soesterberg
39:00
165
Jelle van Hasselt
Zoetermeer
39:44
168
Marcel van Rhee
Maartensdijk
39:57
169
Hans van Riemsdijk
Amersfoort
39:58
175
W vd Stouwe
NieuwegeinLinschoten
40:57
176
Ruud van Rookhuizen
Hilversum
41:11
187
Herman Middendorp
Maartensdijk
42:57
189
Maarten van der Loo
Amsterdam
44:13
190
Ruud Roozendaal
Amersfoort
44:38
DREC6, 6 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjolein Poolman
Nijmegen
28:11
7
Sandra Beekman
Huis ter Heide Ut
30:29
10
Thirza Stiphout
Veenendaal
32:40
15
Sabine van Rossenberg
Leiden
33:46
19
Kirsten van Bokhorst
Hilversum
34:12
21
Diana van Drie-Rubini
Baarn
34:18
25
Caroline van de Mheen
Amersfoort
34:51
26
Trudy den Braven
Nieuwegein
35:07
29
Wijnie Hop
Bunschoten Spakenbur
35:18
32
Martine Speekenbrink
Huis ter Heide Ut
35:37
40
Willemijn Doesburg
Groningen
36:35
41
Tanja Bracco Gartner
Hilversum
36:36
46
Chantal Wildenburg
Woerden
37:28
48
Schut-Wikkerman Marijk
Soest
37:38
50
Renny Zwaagstra
Amersfoort
37:44
52
Angelina van Nooijen
Soest
37:48
55
Ilonka van Slocten
De Bilt
37:55
56
Paula Huiszoon
Soesterberg
37:56
58
Annemiek Ekelschot
Amersfoort
38:11
60
Saskia van Dorsselaer
Hilversum
38:29
61
Annemarie Remmerswaal
Soest
38:30
63
Sandra Beijersbergen
Soest
38:34
64
Janinka ten Brinke
Vianen Ut
38:34
69
Lizebeth de Klerk
Amersfoort
39:06
73
Desiree de Ronde
Amersfoort
39:09
84
Marjanne van Loon
Amersfoort
39:35
85
Marjan Kaitjily
Den Dolder
39:42
89
Janneke van den Hooff
Utrecht
39:58
92
Annemieke van Kooten
Amersfoort
40:02
93
Sylvia van Beek
Amersfoort
40:04
94
Victoria van der Meule
Amersfoort
40:06
96
Madelon de Groot
Hilversum
40:15
105
Barbara de Clerq Zubli
Almere
40:32
106
Hanny van Essveld
Soesterberg
40:40
107
Hester van der Velden
De Bilt
40:48
111
Carolien de Graaf
Hilversum
41:00
112
Mieke van Gangelen
Soesterberg
41:02
119
Agnes van den Dijssel
Almere
41:33
122
Eveline van den Akerbo
Mijdrecht
41:53
125
Kirsten van de Ruit
Amersfoort
41:58
126
Cora van Wingerden
Ridderkerk
41:59
130
Marjan Schotsman
Hilversum
42:18
131
Truus Hendriksen
Amersfoort
42:50
135
Astrid van Straten
Hilversum
43:21
136
Yvonne van Rookhuizen
Hilversum
43:24
137
Marjoleine de Heer
Zaandam
43:25
141
Dagmar Mets-van Ginkel
Soest
43:50
144
Genoveve van der Heijd
Soest
45:11
145
Anja van Brummelen
Den Dolder
45:14
150
Natacha de Vries
Bunschoten
48:08
151
Marian de Boer
Lage Vuursche
48:08
153
Dorina van der Linde
Amersfoort
50:59
156
Wil Heimensen-Bakker
Soest
53:38
HREC3, 3 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Marnix Rhijnsburger
Austerlitz
12:18
6
Dennis van Westerlaak
Amersfoort
12:24
7
Peter Bieshaar
Scherpenzeel Gld
12:25
10
Van Bieshaar
Scherpenzeel Gld
12:50
11
Etienne van Diermen
Amersfoort
13:16
19
Jeffrey de Gier
Loosdrecht
15:57
22
Theo van Dopperen
Nieuwegein
16:09
23
Ben Lurvink
Nieuwe Niedorp
16:25
26
Jasper van der Burgh
Baarn
16:52
30
Jesse van der Snoek
Hilversum
17:35
39
Robert van den Berg
Houten
18:06
48
Marco van Vuuren
Barneveld
19:23
54
Maurice de Vries
Clapham (GBR)
20:02
56
Vincent van Rookhuizen
Hilversum
20:07
90
Klaas van 't Klooster
Soest
23:15
102
Maarten van Leeuwen
Bussum
24:47
105
Ben Visser
Driebergen-Rijsenbur
25:19
106
Ton van Kempen
Soesterberg
25:20
108
Rendolf van Hoof
Hilversum
25:31
113
Maurice Moerman
Soesterberg
26:38
116
Peter jan Verheul
Westbroek
33:01
119
Stefan van der Heijden
Huizen
42:50
124
Marc van Schalkwijk
Hilversum
51:18
DREC3, 3 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Isabelle Grobkopff
Telgte (GER)
13:37
3
Vincent van den Dijsse
Naarden
14:40
5
Irena Pieters
Stekene (Belg)
16:16
15
Stefanie Nelemans
Amersfoort
18:18
18
Barbara van Deuren
Utrecht
18:38
21
Willienda Wisse
Voorthuizen
19:23
22
Annemieke Reuvecamp
Nieuwkoop
20:25
30
Annemieke Jussen
Hilversum
21:24
38
Annelies Schuler
Bilthoven
22:08
40
Magda Kamminga
Maartensdijk
22:21
42
Agnes van der Meer
Soesterberg
22:27
44
Jacqueline Linnebank
Bilthoven
22:41
53
Annemarie Bonnes
Amersfoort
23:50
57
Yvonne Grotjohann
Wassenaar
24:19
65
Arjanne de Vries
Chapham (GBR)
25:14
66
Veronique Visser
Driebergen-Rijsenbur
25:18
72
Erma de Vries
Clapham UK (GBR)
28:58
73
Esmeralda Schijff
Zoetermeer
30:12
74
Julia de Bruijn
Zoetermeer
30:12
Uitslagverwerking: www.uitslagen.nl
i.s.m. GatewaY Concepts
Uitslagen.nl
07-01-2008 13:34