Uitslagenlijst TOF Kerstcross

Galder - Woensdag 26 december 2007

MSEN, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels de Jong
Tilburg Road Runners
31:20
2
Remco Hereijgers
Breda
35:30
3
Roel Brosens
Meer (BEL)
38:13
4
Alexander Bosman
Loopvereniging TOF
38:24
5
Maurice de Theije
Breda
38:34
6
Stefan Plaisier
Parthenon
38:50
7
Roel van der Donck
Meer (BEL)
38:55
8
Sander van der Bug
Wageningen
39:23
9
Martijn Estor
Phoenix
39:50
10
Sjoerd Aarts
Eindhoven
40:12
11
Leon Pepermans
Breda
40:33
12
Jos van Laarhoven
Oosterhout Nb
40:39
13
Arno Herrewegh
Sprint
40:57
14
Erick Patist
Chaam
41:08
15
Dingeman Wiertz
Breda
41:33
16
Johan Laurijzen
Baarle Nassau
43:43
17
Pieter Cappon
Breda
44:02
18
Dennis Meurer
Breda
44:53
19
Lagerburg
Oud Beijerland
45:34
20
Mark Herwig
Breda
46:30
21
Guido de Been
Tilburg
49:30
22
Rob Goethals
Galder
49:32
23
Bart Bertens
Nijmegen
49:56
24
Alxiomar Gonzalez
Breda
50:26
M35, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Huub Maas
THOR
30:10
2
Marco van Dongen
Sprint
31:32
3
Wilfried van Meer
Scorpio
32:11
4
Toin van den Broeck
Sprint
32:55
5
Ad van Beek
Road Runners Etten-L
33:23
6
Joan Simon Artigas
Loopgroep Goirle
33:29
7
Peter Mijsberg
Cifla
33:34
8
Eric Smits
avVN
34:28
9
Gerry van Helmond
Spiridon
35:16
10
Wim van Benthum
Loopgroep Aart Stigt
35:34
11
Ramon Mannie
Sprint
35:41
12
Patrick de Bruijn
Rijsbergen
36:10
13
Arthur de Zoete
Breda
36:35
14
Jacco van Gils
Sprint
36:52
15
René van der Pas
Scorpio
36:53
16
Marc van Alphen
Meersel-Dreef (BEL)
37:25
17
Hans Vloedgraven
Breda
37:30
18
Patrick van Haren
Spado
37:36
19
Kees van Riet
Achilles
37:46
20
Wim Smedts
Loopvereniging TOF
38:02
21
Huub Romgens
Terheijden
38:07
22
Norbert J W Veringmeie
Waterweg
38:37
23
Virgil Smits
Breda
38:48
24
Toussaint
AV '56
39:03
25
Hans Hermens
Loopvereniging TOF
41:27
26
Jeroen van Woerden
Breda
41:56
27
Harald Mijnsbergen
Zwijndrecht
42:10
28
J Bastiaansen
Galder
42:55
29
Cees Scheurwater
Breda
43:00
30
Jos de Rie
Werkendam
43:44
31
Marc Meesters
Breda
44:42
32
Kees van Dijke
Breda
45:28
33
Arno Hulshof
Sprint
45:37
34
Jean-Antoin vd Rijzen
Spado
45:58
35
Gerard Hoosemans
Breda
46:21
36
Erik van der Lichte
Sprint
47:01
37
Mischa Luykenaar
Breda
48:01
38
Stefano Braam
Breda
48:14
39
Paul van Sprang
Etten-Leur
48:39
M45, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Theo van den Abbeel
Bornem (BEL)
30:30
2
Jan Willemse
Tilburg Road Runners
31:06
3
Hans van Wegen
Spiridon
33:10
4
Jack van Ginneken
Spiridon
33:42
5
Hans Brankaert
Tilburg Road Runners
33:51
6
Theo van Hofslot
Sprint
34:10
7
Henk Bruijns
Loopvereniging TOF
34:34
8
Wout Graafmans
Spiridon
35:01
9
Friedy de Jong
Atledo
35:40
10
Hans Vugts
Scorpio
35:41
11
Kees Koek
Loopvereniging TOF
35:45
12
Kees Vermijs
Atledo
36:52
13
Hans van der Velden
Sprint
38:05
14
Kees Wouters
Breda
39:12
15
Ad Blom
Loopvereniging TOF
39:15
16
Jan Vermeer
Spiridon
39:20
17
Toin Bastiaansen
Terheijden
39:29
18
Ton Bernaerts
Baarle Nassau
39:40
19
Jos Bruurs
Sprint
40:29
20
Corne Hereijgers
Breda
40:50
21
H Winnemuller
Etten-Leur
41:02
22
Wil Aernouts
Zundert
41:18
23
J van Rijckevorsel
Breda
41:31
24
Jef Jacobs
Meersel-Dreef (BEL)
41:36
25
Wim de Burgers
Scorpio
41:41
26
Ben Blom
Breda
42:02
27
Gijs Driesprong
Breda
42:22
28
Hans Kleemans
Breda
42:24
29
Cees van Opstal
Wernhout
42:30
30
Ronald Hage
Sprint
43:02
31
K van Exsel
Galder
43:47
32
Christ Bastiaansen
Scorpio
43:49
33
Nico Daems
Meerle (BEL)
45:37
34
Gerard van Gastel
Wernhout
46:29
35
Nico Scheffers
Scorpio
46:30
36
Jeroen Meijers
Sprint
47:17
37
William Simons
Breda
50:24
38
H vd Muijsenberg
Sprint
51:06
39
G Roovers
Ulvenhout
52:07
40
Johan Roovers
Bavel
52:08
41
B Beuken
Breda
57:09
M55, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John van der Wansem
LADB
32:02
2
Gerard Wouters
Spiridon
35:19
3
Albert Stehouwer
Passaat
37:18
4
Jan Keijzers
Sprint
37:58
5
Ad van de Heijning
Alphen Nb
41:49
6
Rinus Groot
Loopgroep PK
43:09
7
Joop Plukkel
Sprint
43:12
8
Cees de Leeuw
Alphen Nb
43:38
9
Bert Herrijgers
Sprint
44:48
10
Han Olden
Teteringen
45:24
11
Louis de Koning
Rijsbergen
48:12
12
Peter van de Broek
Gilze
48:36
13
Ton van Loon
Sprint
50:41
VSEN, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lonneke van de Sande
's-Hertogenbosch
43:25
V35, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlien van Beek
LADB
35:32
2
Sonja A J Jansen
Waterweg
43:15
3
Carla van Aert
Meer (BEL)
45:26
4
Marga Piederiet
Scorpio
46:41
5
Lian van de Velden
Meerle (BEL)
49:31
V45, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jolanda van Wegen
Spiridon
39:22
2
Corrie van Oosterwijck
Loopvereniging TOF
43:47
3
Adrie Verschuren
Scorpio
43:50
4
Lian van Gastel
Loopgroep PK
44:04
5
Anja Velmans
Sprint
48:30
MSEN, 4,5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Colin Bekers
Loopgroep PK
14:52
2
Jeroen Maas
Sprint
15:48
3
Joep Dekkers
Sprint
16:16
4
Jan-Joris van de Riet
Road Runners Etten-L
17:01
5
Mark Voermans
Spiridon
17:07
6
Koen Voermans
Spiridon
17:48
7
Jos Nouws
Breda
19:02
8
Anton Vissers
Prinsenbeek
19:11
9
Berco van Gool
Breda
19:32
10
Raymond Wabeke
St Lenaarts Belgie
20:28
11
Geert Vissers
Prinsenbeek
21:17
12
Nils Garama
Parthenon
21:43
13
Bas Graumans
Rijsbergen
22:00
14
Ties van Haperen
Deurne
22:22
15
Remco Snoeren
Breda
22:45
16
Jeroen Vrolijk
Zaandam
22:48
17
Pieter Hollebrandse
Teteringen
23:11
18
Donald Roels
Breda
23:51
19
Sjoerd Wösten
Breda
24:05
20
Lei van Haperen
Deurne
25:18
21
Menno Nederveen
Breda
25:52
22
J van Hooijdonk
Breda
26:51
23
Willem Boere
Phoenix
27:05
24
Frits Oostdam
Breda
32:26
M35, 4,5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Twan Adams
Loopgroep PK
16:59
2
Dennis van den Hoek
Attila
17:34
3
Rob Bosmans
Gilze
18:54
4
John de Leeuw
Breda
19:25
5
Alexander Andriese
Spiridon
19:47
6
Rob Voorn
Etten-Leur
20:04
7
Michiel Verhoeven
Sprint
20:18
8
John Lips
Loopvereniging TOF
21:00
9
Jan Dirksen
Waalwijk
21:16
10
Marco Dikker
Teteringen
21:48
11
Erik Groot
Parthenon
21:52
12
Adri de Bruijn
Loopvereniging TOF
22:19
13
Paul de Ruijg
Sprint
22:51
14
Jack van Haperen
Teteringen
23:00
15
Ludy van Hilst
Kaatsheuvel
23:14
16
Marty Broks
Breda
23:30
17
Frans van Haperen
Deurne
25:20
18
Dave Roozendaal
Antwerpen (BEL)
28:33
M45, 4,5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karel Teunkens
Balen (BEL)
16:59
2
Jan Menssen
Beek Ubbergen
17:26
3
Johan van Breda
Typhoon
18:56
4
Piet Vissers
Achilles
19:03
5
Kees Vissers
Road Runners Etten-L
19:14
6
Jack Vissers
Loopvereniging TOF
20:07
7
Boudewijn Schoenmakers
Sprint
20:40
8
Henk Garama
Parthenon
20:50
9
Kees Luyken
Loopvereniging TOF
21:27
10
Jos van Schendel
Loopservice.nl
23:09
11
Peter Bastiaansen
Etten-Leur
23:16
12
Ad Vissers
Road Runners Etten-L
23:25
13
Krit van Gestel
Loopvereniging TOF
23:34
14
Bertus van Eekelen
Chaam
23:38
15
Perry van Engelen
Gilze
23:48
16
Frits Wosten
Sprint
24:42
17
Hans Nederveen
Breda
24:45
18
Jan Verboven
Kaatsheuvel
24:45
19
George Kingma
Breda
25:00
20
Henk Braakman
Road Runners Etten-L
25:03
21
Jan Jansen
Breda
25:51
22
Jan Spierings
Breda
26:14
23
J van Vliet
Heinenoord
26:23
24
Neefs
Breda
29:51
25
Ger v-d Wijdeven
Terheijden
31:06
26
Oostdam
Breda
32:25
27
Frans van der Velden
Breda
34:46
M55, 4,5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ton van Exsel
Ulvenhout
19:06
2
Wim Blom
Achilles
20:54
3
John Musterd
Sprint
21:06
4
Adri de Jong
Sprint
21:45
5
Jan Kwisthout
Achilles
26:00
6
Ad van Hees
Sprint
26:05
7
Peter Kleemans
Breda
26:56
8
Franz Bos
Road Runners Etten-L
29:04
9
Peter van Hooijdonk
Loopvereniging TOF
31:01
VSEN, 4,5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjon van der Wansem
LADB
18:12
2
Marjolein Secreve
Phoenix
18:28
3
Anne Vergunst
Scorpio
19:12
4
Maya Yvette Kingma
Spiridon
19:17
5
Judith Stevens
Sprint
21:20
6
Anne Vergouwen
Sprint
21:45
7
Ilse Stoop
Breda
22:02
8
Kirsten Pals
Sprint
22:03
9
Anouk Rockx
LADB
22:24
10
Judith van Hoek
Sprint
23:47
11
Neeltje van der Sman
Sprint
24:15
12
Femke Verboven
Kaatsheuvel
24:29
13
Babette Jacobs
Sprint
25:11
14
Monique Buster
Sprint
25:25
15
Marielle van Amstel
Breda
25:32
16
Lianne van Dongen
Loopvereniging TOF
25:51
17
Suzanne de Ruijg
Sprint
26:47
18
Marian Kleemans
Breda
28:52
19
Mascha de Ruijter
Breda
29:35
20
Lisette de Ruijg
Sprint
29:35
V35, 4,5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Birgit Voorn
Road Runners Etten-L
20:01
2
Ciska Hensen
Kaatsheuvel
20:30
3
Monique Stolker
Sprint
22:07
4
Anja Walstock
Loopgroep Aart Stigt
22:17
5
Brigitte Tuinzaad
Made
22:28
6
Diana van 't Westeinde
Loopvereniging TOF
22:56
7
Karin de Jong
avVN
24:19
8
Jeannette Dirksen
Waalwijk
24:47
9
Marijke Bogers
Sprint
26:09
10
Lisette Marcelissen
Sprint
26:17
11
Marie Luc Bakkera
Breda
26:42
12
Lian van Gestel
Breda
26:49
13
Hélène vd Velden
Galder
26:57
14
Carolien de Bruijn
Breda
30:11
15
Inerio van Ginneken
Etten-Leur
33:59
V45, 4,5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marian van Velzen
Breda
21:06
2
Dicky Kalsbeek
Breda
22:27
3
Ineke de Jong
Loopvereniging TOF
23:00
4
Sylvia van Gemert
Parthenon
23:31
5
Annie de Jong-Joosen
Sprint
24:11
6
Marion Claas
Loopvereniging TOF
24:26
7
K Winnemuller
Etten-Leur
26:16
8
Elly van Helmond
Sprint
26:58
9
Els van Exsel
Sprint
27:39
10
Els van ´t Klooster
Sprint
28:05
M-10, 1,5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne van de Wiel
Sprint
7:25
2
Irene Groot
Parthenon
7:46
3
Mijke van de Wiel
Sprint
7:55
4
Michelle
Sprint
8:47
5
Kim Jansen
Breda
9:37
6
Anne-Wil Snepvangers
Scorpio
9:42
7
Sterre Schelvis
Sprint
11:14
8
Lilianne Koek
Breda
12:52
J-10, 1,5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bauke Fontein
Parthenon
7:41
2
Nele van den Broek
Sprint
7:56
3
Rick Groot
Parthenon
8:32
4
Brian van Vliet
Heinenoord
8:35
5
Joeri van Gils
Sprint
8:43
6
Berend Voorn
Etten-Leur
8:52
7
Fabio van Gils
Breda
9:03
8
Arno van der Pas
Scorpio
9:04
9
Tomas de Bruijn
Sprint
9:12
10
Sven van der Pas
Scorpio
9:13
11
Sander de Rie
Werkendam
9:20
12
Reinier Voorn
Etten-Leur
9:24
13
Rick van 't Westeinde
Loopvereniging TOF
9:37
14
Mark Jansen
Breda
9:40
15
Lars Wandel
Breda
11:05
16
Freek vd Rijzen
Rijsbergen
12:10
MEISJ, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sterre Simons
Breda
15:35
2
Laura de Lie
Werkendam
16:36
JONGE, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Simons
Attila
11:25
2
Benno Snepvangers
Scorpio
13:08
3
Abe Simons
Breda
13:30
4
Milan Knans
Groningen
13:51
5
Daan vd Rijzen
Rijsbergen
15:20
6
Bjorn van Vliet
Heinenoord
15:48
www.tofbreda.nl
www.uitslagen.nl
26-12-2007 00:00