Uitslagenlijst Oad Ter Steege Crossloop

Rijssen - Zaterdag 22 december 2007

M9, 1500 TM 9
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelmer Meenhuis
Nijverdal
6:24
2
Jacob Stuiver
Rijssen
6:32
3
Lars Brinkman
Enter
6:33
4
Hylke Rensen
Holten
6:33
5
Sander Klaassen
Nijverdal
6:35
6
Wilbert Dennekamp
Rijssen
6:36
7
Joris Roosink
Rijssen
6:40
8
Thomas Dommerholt
Nijverdal
6:55
9
Wessel Klumperman
Nijverdal
6:57
10
Wouter Scheer
Rijssen
7:05
11
Guus Uijen
Holten
7:09
12
Ruben Nijzink
Rijssen
7:12
13
Laurens Waanders
Rijssen
7:16
14
Jullia Swaters
Nijverdal
7:38
15
Jan Pieter Jansen
Rijssen
7:38
16
Tim Swabedissen
Rijssen
7:38
17
Bram Poortman
Nijverdal
8:05
18
Daan van der Klauw
Nijverdal
8:09
19
Wietse Stuiver
Rijssen
8:11
20
Remy van den Hoeven
Rijssen
8:11
21
Stan Scheer
Rijssen
8:25
22
Sietse Steentjes
Enter
8:25
V9, 1500 TM 9
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gaya van Nifterik
Nijverdal
6:17
2
Beele Pronk
Nijverdal
6:18
3
Michal Smalbrugge
Rijssen
6:19
4
Maria Boerman
Rijssen
6:32
5
Jorieke Hiltjesdam
Rijssen
6:40
6
Susan Wouda
Goor
6:54
7
Eelke Pronk
Nijverdal
6:57
8
Emilie Corbeth
Dalfsen
6:58
9
Nienke Wolterink
Rijssen
7:21
10
Julia Wegdam
Enter
7:29
11
Merle Smeenk
Nijverdal
7:38
12
Floortje Corbeth
Dalfsen
7:59
13
Esley Kleinherenbrink
Nijverdal
8:18
14
Esther Borghuis
Rijssen
8:28
15
Iris de Jonge
Nijverdal
8:32
16
Mellany Braakman
Nijverdal
8:45
17
Daphne Swabedissen
Hengelo OV
8:48
18
Lily Siepel
Enter
8:59
19
Florinde van Breen
Nijverdal
9:31
20
Femke Voordes
Rijssen
10:08
21
Rebekka Nijzink
Rijssen
10:17
22
Jenneke Voordes
Rijssen
10:27
M, 1500 TM 12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom Wouda
Goor
5:42
2
Daan Hofste
Rijssen
5:47
3
Koen Kaffener
Holten
5:49
4
Jordy Baan
Rijssen
5:53
5
Rogier Swabedissen
Hengelo
6:07
6
Robin Braakman
Nijverdal
6:13
7
Guido Cornelis
Holten
6:17
8
Idwer de Vries
Holten
6:27
9
Niels van Coeverden
Holten
6:30
10
Jan Boerman
Rijssen
6:30
11
Martijn Stuiver
Rijssen
6:32
12
Wilbert Beens
Rijssen
6:34
13
Remco Jansen
Holten
6:36
14
Tom Arfman
Holten
6:38
15
Thijs van de Riet
Rijssen
6:42
16
Lars Douma
Gasselternijveen
6:52
17
Landon Strik
Nijverdal
6:55
18
Bastiaan Mensink
Markelo
6:57
19
Luuk Kaffener
Holten
7:33
V, 1500 TM 12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Doortje Swaters
Nijverdal
5:37
2
Bianca Douma
Gasselternijveen
5:39
3
Shehrazade de Zwager
Deventer
5:54
4
Salome Smalbrugge
Rijssen
5:55
5
Paula Spoolder
Nijverdal
5:59
6
Dana Bruinsma
Nijverdal
6:15
7
Jasmijn Beunk
Nijverdal
6:16
8
Madelief Uijen
Holten
6:24
9
Annefleur Dangremond
Rijssen
6:25
10
Gerrianne Hiltjesdam
Rijssen
6:35
11
Laurien te Nijenhuis
Borne
6:39
12
Caren Wegdam
Enter
7:01
13
Florinde Pas
Rijssen
7:14
14
Karine Gruijters
Holten
7:40
15
Debora Otten
Markelo
7:50
16
Aafke Hofste
Rijssen
8:55
M, 2.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Oosthoek
Rijssen
8:42
2
Robbin Schulenburg
Rijssen
8:44
3
Ario Koekoek
Hoogeveen
8:45
4
Gerben Tiekstra
Dalen
9:11
5
Jasper Hengstman
Nijverdal
9:20
6
Olav Douma
Gasselternijeveen
9:22
7
Wouter Jansen
Holten
9:24
8
Berend Swaters
Nijverdal
9:26
9
Roald Goossen
Rijssen
9:28
10
Ephrem Kulder
Enschede
9:30
11
Michiel Gerritsen
Rijssen
9:32
12
Bas Jongejan
Nijverdal
9:37
13
Joost Roddeman
Nijverdal
9:41
14
Erik Wegdam
Enter
9:59
15
Stef Claassen
Nijverdal
10:00
16
Toone Boerman
Rijssen
10:03
17
Stijn Uijen
Holten
10:04
18
Jan Willem Dangremond
Rijssen
10:18
19
Thomas Wamsteker
Nijverdal
10:23
20
Frank Reuvekamp
Zwolle
10:45
21
Matthijs Otten
Markelo
10:45
22
Jules Wegdam
Enter
10:52
23
Jelmer Willems
Holten
10:54
24
Joris Hermsen
Oldenzaal
11:10
25
Jourian Ligtenberg
Rijssen
11:18
26
Robert-Jan Mensink
Markelo
11:22
27
Ruben Otten
Markelo
11:23
28
Martijn Mak
Nijverdal
11:31
29
Kay Scherphof
Rijssen
11:50
30
Peter Kappert
Holten
12:23
31
Arnold Averink
Rijssen
12:25
32
Joey Zandbergen
Nijverdal
13:14
V, 2.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rachel Rozenkamp
Rijssen
10:26
2
Charelle Rikkert
Enter
10:33
3
Ellen Aitink
Nijverdal
11:27
4
Anne Kippers
Markelo
11:29
5
Mygnon Rikkert
Enter
11:53
6
Bernadet de Jonge
Vroomshoop
11:55
7
Ruth Wolthof
Enter
11:59
8
Silke Nijland
Holten
12:24
9
Maureen Uiterkamp
Hellendoorn
12:33
10
Michelle Otto
Rijssen
13:05
11
Lotte Weegink
Rijssen
13:15
12
Marleen Bodde
Holten
13:31
13
Darien Klein Leetink
Markelo
14:14
M, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Werner Wessels
Markelo
16:47
2
Jan Paalman
Rijssen
17:07
3
Alex van de Graaf
Deventer
17:16
4
Ruud Blikman
Hellendoorn
17:31
5
Bert-Jan Haarkamp
Rijssen
17:37
6
Stefan Paalman
Holten
18:09
7
Peter Bakker
Bathmen
18:17
8
Remy van der Beek
Boekelo
18:18
9
Carlos Baltus
Holten
18:19
10
Mitchell Bakker
Rijssen
18:19
11
Remco ter Brake
Holten
18:29
12
Rick Willems
Bergentheim
18:39
13
Roy Tyman op Smeyers
Losser
18:39
14
Mark Groot Bronsvoort
Bathmen
19:07
15
Gerco Schuitemaker
Enter
19:08
16
Koen Veldhuis
Nijverdal
19:39
17
Bjorn Beldman
Rijssen
19:52
18
Jan Manenschijn
Enschede
20:01
19
Kris Achterkamp
Holten
20:23
20
Thijmen Nijhof
Rijssen
20:29
21
Martin Krijgsman
Markelo
20:33
22
Harmen van Brussel
Rijssen
20:34
23
Johan Keizer
Rijssen
20:36
24
Arjen van der Berg
Rijssen
20:45
25
Rene van Brussel
Rijssen
21:25
26
Omar Cornelis
Holten
21:30
27
Gerrit Jansen
Rijssen
21:36
28
Sander Schulenburg
Rijssen
21:45
29
Arne Lubbers
Rijssen
21:46
30
Frank ter Harmsel
Rijssen
22:03
31
Marco Strokap
Rijssen
22:24
32
Mario Spoolder
Rijssen
22:28
33
Frank Wouda
Goor
22:36
34
Rudie Ruiterkamp
Holten
22:51
35
Ruud Douma
Gasselternijveen
22:59
36
Rick Boer
Deventer
23:03
37
Jan-Ruben Kreijkes
Rijssen
23:08
38
Rutger Bruins
Rijssen
23:25
39
Erwin Herkelman
Vaassen
23:26
40
Mark Veneklaas
Rijssen
23:43
41
Wichard Dennekamp
Rijssen
23:43
42
Vincent Bouwmeester
Vaassen
23:59
43
Harrold Hamberg
Deventer
24:04
44
Fredrik Troost
Rijssen
25:06
45
Wiebe Hagedoorn
Wierden
25:07
46
Patrick Dollekamp
Rijssen
25:33
47
Wim ter Steege
Rijssen
25:43
48
Haddon Voortman
Rijssen
26:19
49
Gerben Peiffers
Rijssen
26:55
50
Wim Rohaan
Rijssen
28:34
MV, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Groot
Hardenberg
17:42
2
Gert Jan Tichelaar
Oldebroek
17:48
3
Jan Jansen
Rijssen
18:15
4
Klaas van der Veen
St-Jansklooster
18:53
5
Geert Wevers
Aalten
19:00
6
Henk Kappert
Daarle
20:05
7
Jan Kamphuis
Vroomshoop
20:32
8
Harry van Coeverden
Holten
21:00
9
Jacob Wietsma
Rijssen
21:03
10
Hans Uijen
Holten
21:18
11
Erik Nijsink
Rijssen
21:48
12
Gerrit Smit
Rijssen
21:56
13
Hans Kaffener
Holten
21:57
14
Jan Willem Marteijn
Nijverdal
22:29
15
Jan Dannenberg
Rijssen
22:48
16
John Roring
Enschede
22:48
17
Henk Baan
Rijssen
22:58
18
Frans Heering
Enter
23:25
19
Wilfried Woesthuis
Nijverdal
23:29
20
Rick Slaghekke
Rijssen
23:55
21
Andre Swabedissen
Hengelo
24:11
22
Bert Reuvecamp
Zwolle
24:12
23
Gerrit Willems
Holten
24:19
24
Rene Bannink
Holten
25:52
25
Jannes Schulenburg
Rijssen
26:09
26
On Bekend
Onbekend
26:55
27
Erik Schreurs
Rijssen
27:41
28
Henk Bouwhuis
Rijssen
28:05
M5, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tjibbe de Vries
Oldebroek
18:48
2
Dick Sanderman
Rijssen
19:10
3
Richard Beldman
Holten
19:23
4
Jakob Renkema
Nijverdal
19:43
5
Jan Tijhuis
Rijssen
21:08
6
Gerrit Dannenberg
Rijssen
21:49
7
Andre Sasbrink
Nijverdal
22:08
8
Jan Boerman
Rijssen
22:13
9
Johan Brinks
Rijssen
22:16
10
Harrie Oude Voshaar
Wierden
22:32
11
Wolter Prins
Rijssen
22:41
12
Gerhard Blikman
Nijverdal
22:43
13
Rene van Wayenburg
Rijssen
23:31
14
Marinus Baltus
Holten
23:40
15
Jan Dekkers
Wierden
23:45
16
Ruud Sanders
Wichmond
25:09
17
Frans Nawijn
Rijssen
25:09
18
Johan Pape
Vriezenveen
25:34
19
Filip Jalink
Vriezenveen
25:47
20
Wim Brinks
Holten
26:04
21
Harm Visser
Enter
26:52
22
Henk ter Avest
Nijverdal
27:33
23
Kees Brouwer
Utrecht
27:33
24
Ab Koetsier
Holten
27:41
25
Henk Spijker
Enter
27:46
26
Pieter Oosthoek
Rijssen
28:15
27
J Keizer
Rijssen
28:30
28
Bort Koelewijn
Rijssen
32:02
V, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicola Krukkert
Nijverdal
20:27
2
Hilde Pape
Vriezenveen
20:51
3
Hellen de Vries
Zwolle
21:50
4
Joanneke Sanderman
Rijssen
22:56
5
Esther Hofma
Deventer
23:24
6
Jolise Kreuger
Nijverdal
25:15
7
Ilona Altink
Rijssen
28:28
8
Jante Thijs
Rijssen
28:53
VV, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ria Roosink
Rijssen
21:27
2
Mirjam van Leeuwen
Utrecht
21:37
3
Marianne Reuvekamp
Zwolle
23:40
4
Joke Nijland
Holten
24:00
5
Els Kreuger-Post
Nijverdal
25:17
6
Jetta Jansen
Holten
25:31
7
Annemarie Broos
Rijssen
25:56
8
Jolanda van der Zwan
Rijssen
26:38
9
Henny Sloof
Rijssen
26:42
10
Jeannet Orderlman
Nijverdal
27:21
11
Corrie Hiltjesdam
Rijssen
27:21
12
Mineke Nijland
Rijssen
27:38
13
Cobi Pape
Vriezenveen
27:58
M, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Udo Zwijnenberg
Nijverdal
33:23
2
Pieter Mans
Almelo
33:28
3
Leon Sanderman
Rijssen
33:41
4
Bert Kelder
Den Ham
34:25
5
Gerrit Jan Kastenberg
Lent
35:10
6
Mark Saathof
Nijverdal
35:17
7
Maykel Geerdink
Hengelo
35:20
8
Arnoud van Garderen
Leusden
36:33
9
Rik Waanders
Holten
38:04
10
Janhenk Kleinlugtenber
Hellendoorn
38:41
11
Hans Nibbelink
Nijmegen
38:54
12
Hans Jansen
Rijssen
40:07
13
Gertjan Smalbrugge
Rijssen
40:55
14
Bert Luchies
Vroomshoop
41:54
15
Hendri Kreykes
Rijssen
43:04
16
Bert Maathuis
Nijverdal
43:57
17
John Norda
Goor
44:27
18
Dennis Roordink
Deventer
44:39
19
Edward Leusink
Rijssen
44:41
20
Jacco Smit
Nijverdal
45:04
21
Peter Visser
Goor
45:08
22
Aalt Hagedoorn
Wierden
45:56
23
Bas Koggel
Zwolle
45:58
24
Erik Kastenberg
Rijssen
47:40
25
Sebastiaan Veldhuizen
Nijverdal
48:25
26
Martin Paalman
Holten
48:54
27
Richard Jansen
Rijssen
49:50
MV, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bertil Krukkert
Nijverdal
35:39
2
Dirk Hoekman
Bathmen
36:25
3
Peter Baan
Holten
37:28
4
Jeroen Machielsen
Nijverdal
37:34
5
Jeroen Geerlin
Rijssen
38:35
6
Rene van Weezep
Nijverdal
38:36
7
Erik Post
Bergentheim
38:39
8
Hans Bosman
Deventer
39:16
9
Peter de Boer
Zwolle
39:49
10
Siegfried Korbl
Rijssen
41:00
11
Jan Schuurs
Den Ham
41:35
12
Leo Hoogland
Holten
42:33
13
Hans Peter de Ruiter
Almelo
42:34
14
Tonnie de Winter
Deventer
42:37
15
Leon ter Wee
Harbrinkhoek
42:56
16
Vincent Heering
Goor
42:59
17
Bert Visser
Deventer
43:06
18
Jeroen van Maanen
Rijssen
43:26
19
Henk Enoch
Den Ham
43:27
20
Roelof van der Velde
Daarlerveen
43:42
21
Hans te Nijenhuis
Borne
43:45
22
Leo de Leede
Goor
43:46
23
Rudi Rodijk
Nieuw Heeten
44:05
24
Albert Wijnen
Nijverdal
44:17
25
Petra Bruil
Holten
44:54
26
Rene Hermsen
Oldenzaal
45:01
27
Gerrit Rensen
Holten
45:07
28
Willem-Jan Tanck
Enschede
45:24
29
Peter Scheeren
Goor
45:43
30
Eric Ligtenberg
Rijssen
46:21
31
Martin Kemper
Holten
46:30
32
Bert-Jan Beldman
Nijverdal
47:26
33
Eric Wippert
Nijverdal
47:47
34
Marcel van Oeveren
Goor
49:05
35
Rob Wagenmaker
Rijssen
49:39
36
Jan Pezy
Vriezenveen
50:09
37
Peter Kuijer
Deventer
50:10
38
Andre Kuipers
Nijverdal
50:27
39
Adriaan van overbeek d
Enter
50:37
40
Nico van Putten
Goor
50:46
41
Jan Schapinck
Rijssen
50:56
42
Wim Reins
Holten
51:02
43
Ronald Wissink
Holten
51:56
44
Gerrit Kreijkes
Rijssen
52:09
45
Arco Buunders
Holten
52:58
46
Jos Brinkman
Nijverdal
52:59
47
Ton Nijkamp
Nijverdal
54:15
48
Jannes Klok
Almelo
54:25
M5, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Albert Oldenhinkel
Radewijk
37:23
2
Jan Cornelis
Holten
39:41
3
Ronald Verstappen
Deventer
40:04
4
Richard Beldman
Holten
41:29
5
Harry Coes
Nieuwleusen
41:33
6
Dick Nijland
Rijssen
42:25
7
Gerrit Jurjens
Almelo
42:39
8
Benno Braamhaar
Rijssen
43:24
9
Wim Brok
Enter
44:44
10
Jan Staman
Wierden
44:50
11
Frits Fölkner
Enschede
45:01
12
Theo Kosters
Goor
45:30
13
Henk Nijhuis
Markelo
47:14
14
Jans Vincent
Rijssen
47:46
15
Theo Sanders
Raalte
48:41
16
Jan Teeselink
Holten
48:51
17
Dolf Bierhuizen
Borculo
50:35
18
Henk Veneklaas
Rijssen
51:00
19
Herman Bril
Nijverdal
51:05
20
Johan Harbers
Rijssen
51:19
V, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anoek Koelen
Bornerbroek
43:54
2
Arenda Abbink
Nijverdal
49:27
3
Emelie Papenburg
Leusden
51:40
4
Petra Vos
Amsterdam
54:45
De Ter Steege Crossloop, georganiseerd door de AV Rijssen,
is de tweede wedstrijd in het Oad Reizen Crosscircuit.
Kijk voor meer informatie op www.oadreizencrosscircuit.nl
www.uitslagen.nl
23-12-2007 12:50