Uitslagenlijst Lidocross

Waalwijk - Zondag 16 december 2007

TRIML, TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nina de Bont
9:03
2
Marloes Vrinten
10:45
3
Piet den Hartog
12:46
4
Luuk Crielaard
13:08
5
Alex van Krevelen
Dongen
14:45
6
Timoo Lemmens
15:40
7
Michel Broeders
16:41
8
Marjolein Monsieurs
16:43
9
Annemarie Beerens
Drunen
18:18
10
Joost elferink
Vlijmen
19:06
11
Mara Leijtens
19:26
12
Ria Weerts
21:36
13
Guido de Kramer
22:55
14
Ruud Leijtens
22:56
15
Lyrate de Laat
22:56
16
Dennis Elferink
Vlijmen
25:23
17
Maarten Bikker
26:12
18
Maarten Schön
27:00
19
Johan Sperber
27:02
20
Henry Bink
27:05
21
Rinus Luijkx
27:05
22
Piet Wuijster
Groot Ammers
27:07
23
Aart de With
Rijen
27:22
24
Toon Wagenmakers
27:25
25
Walter Sprangers
27:37
26
Hank Weerts
27:49
27
Thijs van Houten
Drunen
27:54
28
Wim van Iersel
27:58
29
Rob Kraneveld
28:07
30
Maurice vd Steen
28:11
31
Huub van Dommelen
28:12
32
Joep Timmermans
Waalwijk
28:13
33
Ad Appelhof
28:15
34
Johan Timmermans
28:18
35
Wilfried Elferink
Vlijmen
28:31
36
Henk Sprangers
28:47
37
Mark Haring
28:48
38
Ton de Kort
Kaatsheuvel
29:06
39
Chris Sprengers
29:07
40
Gerard Timmermans
Waalwijk
29:10
41
Ciska Hensen
29:12
42
Martijn Winkelman
29:20
43
Sjaak Ramsteijn
Waalwijk
29:21
44
Derk-Jan Elshout
29:31
45
Antoine Span
29:40
46
Jan Dirksen
29:58
47
Marielle Sprangers
30:20
48
Hans Janssen
30:20
49
Marco de Rooij
Sprang-Capelle
30:26
50
Marco Kuijsten
30:40
51
Jan Joosen
30:42
52
Kees vd Brand
30:44
53
Marc Verbeek
30:54
54
Eric van Dijk
30:57
55
Erik Jansen
31:15
56
Jeanet van Loon
31:17
57
Charles Sonneveldt
Nistelrode
31:28
58
Ad Schoonderbeek
31:29
59
Bert Lemmens
31:30
60
Pieter van der Valk
31:36
61
Harry Seijkens
31:40
62
Jack Broos
31:40
63
Tiny Kemmeren
31:50
64
Danny van Nooy
31:52
65
Lianne Ivens
Waalwijk
31:54
66
Hans de Bont
32:01
67
Coene Verdijk
32:03
68
Franklin van Tuijl
32:06
69
Annemarie de Laat
32:06
70
Marianne Leemans
32:06
71
Wil Kokx
32:09
72
Arno vd Heijden
32:10
73
Gert-Jan Pruijssers
32:11
74
Kees van Tuijl
32:52
75
Mathijs de Kramer
32:54
76
Ad van den Assem
32:56
77
Wim van Oord
32:56
78
Paul Vrinten
33:12
79
Ludy van Hilst
33:15
80
Bianca Schijven
33:24
81
Gerard Heijda
33:25
82
Frank Beerens
Drunen
33:36
83
Hilde Berentschot
33:37
84
Hanny Roksnoer
33:41
85
Anja Kemmeren
33:54
86
Anja Jongmans
33:56
87
Rene Horsting
33:56
88
Elly Galle
34:06
89
Huub van Veen
35:19
90
Ad Peijnenburg
35:30
91
Ingrid de Graauw
35:35
92
Anton Verhoeven
35:53
93
Sjoerd Baarda
36:02
94
Anja Jongmans
36:04
95
Arjan van Zutphen
36:10
96
Raymond Westland
36:21
97
Ad vd Mierden
36:34
98
Petra de Kramer
36:42
99
Hans van den Assem
37:50
100
Hennie v Boxmeer
38:50
101
Gerard de Louw
40:48
102
Marieke de Laat
41:10
103
Jan vd Vleuten
43:46
104
Kees de Kramer
44:31
JPUPC, PUP C + MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelle de Roon
Atledo
3:36
2
Max van Wijnen
Attila
3:52
3
Max van Helmond
Spiridon
4:03
4
Daan Mulder
ACW '66
4:07
5
Emil Gausvik
DAK
4:10
6
Hugo Slik
ACW '66
4:10
7
Manuel Verstijnen
ACW '66
4:12
8
Semm Wijnings
Spiridon
4:17
J MIN, PUP C + MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daan Verzijlberg
Attila
4:20
2
Julian Buckmann
ACW '66
4:45
3
Geert van Krevelen
Atledo
5:07
MPUPC, PUP C + MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evi van Bladel
ACW '66
4:13
2
Anne-Wil Snepvangers
Scorpio
4:22
3
Kayleigh vd Mierden
ACW '66
5:11
4
Zara de Waal
ACW '66
5:12
M MIN, PUP C + MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte van Wanrooij
ACW '66
5:16
JPB, PUP B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Victor Bierbooms
Sprint
5:22
2
Tim Verhoeven
Attila
5:27
3
Julian de Leeuw
Sprint
5:35
4
Jules de With
Spiridon
5:44
5
Noah Wijnings
Spiridon
5:48
6
Jelle van Ravenstein
ACW '66
5:52
7
Floris vd Heuvel
Attila
6:07
8
Sam van der Pol
Atledo
6:11
9
Jesse Bückmann
ACW '66
6:21
10
Joep Hermans
Gloria
7:02
11
Dennis Olieslagers
Gloria
7:14
12
Florian Wijnen
Attila
7:59
13
Mitchell Dusee
ACW '66
8:05
MPB, PUP B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Isabella Spierenburg
Sprint
5:25
2
Claudia Verheijen
Gloria
5:42
3
Sarah van Wijnen
Attila
5:43
4
Tia Ackermans
Scorpio
5:45
5
Jasmijn Bakker
5:50
6
Bobbie Leijten
ACW '66
6:58
7
Timea Hallmanns
ACW '66
8:05
MPA, M PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Veerle Bakker
4:59
2
Fieke Kivits
DAK
5:02
3
Stevy Nederveen
Energie
5:07
4
Esmay van de Laar
Attila
5:22
5
Carlijn vd Heuvel
Attila
5:22
6
Daphne van Zandvoort
DAK
5:23
7
Annelot Staes
Gloria
5:35
8
Kaylee Caem
ACW '66
5:36
9
Indy Flipsen
Atledo
5:46
10
Nina Becx
Attila
5:50
11
Noelle Pijnenburg
Gloria
5:55
12
Laura Eldred
ACW '66
6:12
13
Linda Pulles
DAK
6:13
14
Robbin Schoenmakers
ACW '66
6:20
15
Annet Slik
ACW '66
6:25
16
Manon Lammertse
ACW '66
6:30
17
Laura Verheijen
Gloria
6:35
18
Vera Olieslagers
Gloria
7:15
19
Micky Leijten
ACW '66
7:44
JPA, J PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs Spierenburg
Sprint
4:50
2
Tijke Wentink
Attila
4:54
3
Sam van Wijnen
Attila
5:03
4
Pim van der Pol
Atledo
5:12
5
Ward Broeders
Spiridon
5:17
6
Geert de Gouw
DAK
5:22
7
Giel Slaats
5:24
8
Lekan Dalenberg
Atledo
5:34
9
Emil van de Par
Spiridon
5:38
10
Geert Elferink
DAK
5:40
11
Niels Verzijlberg
Attila
5:40
12
Victor Niessen
Scorpio
5:42
13
Robin Huijbregts
Scorpio
5:43
14
Quincy Benjamin
Scorpio
5:58
15
Pim Luiken
ACW '66
6:00
16
Edgar Stuiver
ACW '66
6:06
17
Dennis Rens
Gloria
6:08
18
Sijbren Altena
Scorpio
6:09
19
Thijs Mouws
Gloria
6:10
20
Daan Vermeer
ACW '66
6:41
21
Lau de Louw
ACW '66
6:42
22
Atilla Akgun
Atledo
6:50
G ATJ, G ATLETEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stan Dielemans
Sprint
3:12
2
Giel Krooymans
Sprint
3:50
3
Frank Schilders
DAK
3:56
4
Christian Snoeren
ACW '66
4:06
5
Anthony Sarikaya
ACW '66
4:11
6
Ronnie Tiggelman
Sprint
4:29
7
Danny Rijvers
DAK
4:32
8
Vincent Snoeren
ACW '66
4:39
9
Constantijn Hanegraaf
Sprint
5:11
10
Rick Standaert
ACW '66
5:35
11
Harley Klerks
ACW '66
5:51
12
Bram van Dieren
ACW '66
6:47
13
Jordy van Wingerden
Sprint
6:59
G ATM, G ATLETEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Patricia Brok
DAK
5:23
2
Michelle Snoeren
ACW '66
5:32
3
Madelon Tax
Sprint
6:06
MJD, M JUN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura Rijvers
Gloria
4:40
2
Cathelijn Peeters
Atledo
4:47
3
Tess van den Assem
Scorpio
4:55
4
Rowan van Dongen
Scorpio
5:01
5
Daphne Endhoven
DAK
5:05
6
Dominque Geerts
Gloria
5:07
7
Kirsten van Tilburg
Scorpio
5:12
8
Lisa Zopfi
Scorpio
5:16
9
Mayke Smits
ACW '66
5:22
10
Eline Bekkers
Attila
5:24
11
Kristel Mans
ACW '66
5:34
12
Jamie Geerst
Gloria
5:35
13
Kimberly Blom
Scorpio
5:37
14
Romy Smulders
Attila
5:41
15
Eva Postuma
Tilburg Road Runners
5:44
16
Marjo van den Velden
ACW '66
5:46
17
Nathalie Rombeek
ACW '66
5:50
18
Eline Ballemans
Spiridon
6:04
19
Samantha Eldred
ACW '66
6:12
20
Maxime Verdijk
ACW '66
6:18
21
Danielle van Gorkum
Atledo
7:08
JJD, J JUN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martijn Flipsen
Atledo
8:09
2
Thymo Reichgelt
Sprint
8:17
3
Stein van Kuik
Scorpio
8:26
4
Roel Verhagen
Attila
8:32
5
Benno Snepvangers
Scorpio
8:44
6
Teun Broeders
Spiridon
8:47
7
Pelle Krol
Spiridon
8:56
8
Joeri van den Elshout
ACW '66
9:00
9
Dirk van Rooij
DAK
9:12
10
Maik Beckx
Attila
9:18
11
Stefan van Noord
Attila
9:21
12
Ben van Heusden
Scorpio
9:26
13
Jelle Smit
Scorpio
9:46
14
Jordi van Schijndel
Atledo
9:50
15
Bart Hermans
Gloria
9:52
16
Bart-Jan Boersma
Spiridon
9:54
17
Tim de Roon
Atledo
9:55
18
Cas van Eersel
Atledo
9:56
19
Maarten Smulders
Attila
10:00
20
Martijn Peeters
Gloria
10:01
21
Pim Kocx
Attila
10:09
22
Bas Peeters
Gloria
10:17
23
Andre Faesen
Attila
10:23
24
Joris Bekker
Attila
10:34
25
Jordy van Gorkum
Atledo
11:03
MJC, M JUN C+B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Susanne van der Lee
ACW '66
8:33
2
Robin Flipsen
Atledo
8:39
3
Judi Becx
Attila
8:43
4
Stevie Engels
Attila
8:53
5
Kim de Ruyter
Attila
9:08
6
Tess Ackermans
Scorpio
9:09
7
Manon Hunck
Scorpio
9:11
8
Renate Gallé
Attila
9:20
9
Kaylee van de Par
Spiridon
9:28
10
Roos Sprengers
ACW '66
9:57
11
Silvie Coppelmans
Attila
10:02
12
Jeske Swart
Attila
10:32
13
Iris Etman
Attila
10:40
14
Claudia Zoontjens
Attila
10:48
15
Saskia Rombeek
ACW '66
11:07
MJB, M JUN C+B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jonat Zigelboim
ACW '66
8:29
2
Dana Zigelboim
ACW '66
9:13
JJC, J JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Teun Schrover
Attila
10:23
2
Neal Bouterse
Spiridon
10:30
3
Dirk-Jan Kloet
Scorpio
11:03
4
Arthur Niessen
Scorpio
11:20
5
Pieter Coppelmans
Attila
11:38
6
Thomas van Schaik
PSV
11:47
7
Wilfred Altena
Scorpio
11:52
8
Robin Baijens
Atledo
12:06
9
Lars Crielaard
ACW '66
12:16
10
Ruben Zwemstra
Scorpio
12:23
11
Menno van Eersel
Atledo
12:25
12
Jaap Martin
Attila
12:35
13
Martijn Kok
Attila
12:55
14
Thomas van Schijndel
Atledo
13:23
15
Rick de Jong
Atledo
13:25
16
Senna van Iersel
Attila
13:56
JJB, J JUN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sten van den Thillart
DAK
13:32
2
Gijs van Rooij
DAK
14:01
3
Bram Kocx
Attila
14:59
4
Jeroen Simons
Attila
15:02
5
Matthew de Haan
Tilburg Road Runners
15:04
6
Milan Stawicki
Gloria
15:08
7
Cedric Vos
ACW '66
16:57
V SEN, D SEN 35+ 40+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maureen Koster
AV '47
15:19
2
Ingrid Versteegh
Loopgroep Aart Stigt
15:35
3
Merel van Steenbergen
AV '47
15:58
4
Anne Vergunst
Scorpio
16:05
5
Karen Wijlaars
Prins Hendrik
16:08
6
Marloes van Loon
ACW '66
16:52
7
Karien Coppens
Attila
16:57
8
Linda Rutten
Atledo
17:06
9
Laura van den Hout
Attila
17:26
10
Chantal van Oudheusden
Sprint
17:33
11
Marieke van Wingerden
Scorpio
18:03
12
Wieke Lucas-Bastiani
Scorpio
18:34
V 35+, D SEN 35+ 40+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid Oonincx
Attila
17:17
V 40+, D SEN 35+ 40+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlien van Beek
LADB
15:04
2
Marijke von Bergh
Attila
16:02
3
Elisabeth de Nooijer
Altis
16:38
4
Rian Peeters
Atledo
18:16
5
Tiny Rutten
Atledo
19:05
6
C.C.M. Reichgelt-Muste
Sprint
19:31
7
Truus Joosten
ACW '66
19:53
8
Joke van Gils-Laurijse
Atledo
21:01
MJA, M JUN A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjon van der Wansem
LADB
10:30
2
Marit Tegelaar
PAC
10:47
M SEN, M SEN 35+45+55+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pascal van Troost
Haag Atletiek
30:43
2
Alfi Damen
Sprint
32:31
3
Stefan de Laat
Tilburg Road Runners
32:44
4
Ruben Scheurwater
Parthenon
32:46
5
Bjorn de Laat
Tilburg Road Runners
32:55
6
Sjors Picard
Tilburg Road Runners
33:12
7
Mike Rasenberg
Attila
33:48
8
Ferand Slootjes
Scorpio
34:37
9
Ralph Jacobs
Atledo
34:52
10
Koen Voermans
Spiridon
35:03
11
Mark Voermans
Spiridon
35:04
M 35+, M SEN 35+45+55+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mar-Hein van de Wiel
DAK
31:36
2
Wilfried van Meer
Scorpio
32:01
3
Henk Gallé
Attila
34:44
4
Harry Beekmans
DAK
34:57
5
Carel Hesselberth
Atledo
35:32
6
Harald de Rooy
ACW '66
35:53
7
Bert de Roon
Atledo
36:30
8
Jack van Broekhoven
Attila
38:08
9
Libbe van Dijk
Tilburg Road Runners
40:51
M 45+, M SEN 35+45+55+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rene Stam
Scorpio
34:10
2
J. van Heteren
Passaat
34:18
3
Wiet Hagelaars
DAK
35:20
4
Kees Vermijs
Atledo
36:13
5
Hans van den Hout
Attila
36:19
6
Joris Ivens
ACW '66
36:33
7
Luud Rutten
Atledo
36:33
8
Tsvika Zigelboim
ACW '66
36:35
9
Jos van Gils
Atledo
37:07
10
J.P. Flipsen
Scorpio
37:54
11
Hens Koreman
Atledo
38:32
12
Jan van Liempt
Atledo
39:57
13
Theo Walbeek
Loopgroep Goirle
42:07
M 55+, M SEN 35+45+55+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John v.d. Wansem
LADB
31:29
2
Gerard Wouters
Spiridon
35:02
3
Ad van Rooij
Loopgroep PK
35:49
4
Gerard Joosten
ACW '66
36:17
5
Henk Cretier
OSS-VOLO
36:42
6
Winy Knippen
Tilburg Road Runners
42:58
7
Ad Kouwenberg
Attila
44:09
JJA, J JUN A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rick Hartogs
DAK
17:48
2
Quinten Hennekam
Parthenon
18:04
3
Tim van Dongen
Scorpio
18:48
4
Joeri Baarda
Tilburg Road Runners
19:46
5
Bart Candel
Atledo
20:26
www.uitslagen.nl
16-12-2007 15:38