| | | | | Uitslagenlijst St. George Cross
Spierdijk - Zondag 9 december 2007
M, KNAU-WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
7
erik jan spijkerman
nibbixwoud
30:26
8
Dennis ten Bruggencate
Trias
30:36
13
Ronald Nijssen
Heerhugowaard
31:38
17
Kevin van der Stroom
Lycurgus
32:09
22
Richard Ippec
Wieringermeer
34:15
32
Melvin Tuil
Loopgroep Hoorn
38:20
33
Eric van den Berg
Hollandia
38:33
M35, KNAU-WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
7
Paul Jan de Graaf
SV Sportlust
33:01
19
maurice zwart
nieuwe niedorp
40:50
M40, KNAU-WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
D. Oosterbeek
SV Sportlust
31:41
12
Gerbrand Beunder
Hollandia
34:35
16
Erik Leibbrand
Loopgroep PK
36:25
21
Frans Hoogervorst
SV Sportlust
40:01
M45, KNAU-WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Ruud van Breukelen
Hollandia
34:28
10
Humphrey Mijnals
SV Sportlust
35:07
13
John van der Genugten
SV Sportlust
36:11
29
eric molenaar
Loopgroep Hoorn
42:18
M50, KNAU-WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Ton van der Meché
SV Sportlust
34:12
6
Pieter van de Wiel
Hollandia
34:40
8
Jos ten Velden
SV Sportlust
35:57
14
jacques beemsterboer
hoorn
39:18
M55, KNAU-WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
10
Co Looyesteijn
Anna Paulowna
36:35
12
Cees van Tilburg
Den Helder
36:51
14
Dick van der Weide
Noordkop
37:59
27
Herman Hommen
Wieringermeer
44:58
M60, KNAU-WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
8
Lou Coevert
Loopgroep Hoorn
43:04
13
Simon Oudt
Loopgroep Hoorn
48:15
V, KNAU-WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
7
Suzanne van der Weide
Noordkop
38:00
9
Esther Koenis
Loopgroep Hoorn
38:50
14
Monique le Blansch
Zwaagdijk
40:37
15
Tanya ten Velden
SV Sportlust
41:28
V35, KNAU-WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lucienne Groenendijk
SV Sportlust
35:15
3
Lilian Koelemeij-Janse
Hera
40:58
V40, KNAU-WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Margareth Rood-Overman
ARO '88
45:29
V45, KNAU-WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Annemiek Bakker-Huiber
TAS '82
42:32
4
jessica bustos soza
Hollandia
43:24
6
Loes Kunst-Vijzelaar
Hollandia
44:52
7
Marian Baas-Bakker
Hollandia
46:54
V50, KNAU-WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Margreet Broersen-Bakk
SAV
40:24
3
Annelies Evegroen-Kraa
Haag Atletiek
41:45
NJ, JUNIOR/TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
NM, JUNIOR/TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
JJ, JUNIOR/TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Carlo Struik
NEA Volharding
17:06
9
Chris van Hensbergen
Suomi
18:22
14
Joost Langedijk
Sijbekarspel
20:47
JM, JUNIOR/TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ashley Schauwenaar
SV Sportlust
17:15
3
Lisa Verblaauw
Wieringermeer
20:26
TH, JUNIOR/TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
TD, JUNIOR/TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
PJ, PUPILLENLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
PM, PUPILLENLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Eline van Breukelen
Wieringermeer
6:32
6
Jasmijn Hoogeveen
Wieringerwaard
6:34
7
Kaylee Elfring
Wieringermeer
6:37
MJ, PUPILLENLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Diederick Scheer
Venhuizen
8:13
MM, PUPILLENLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
TM, PUPILLENLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Iris van Zuylen
Wieringerwerf
6:22
Uitslagen.nl
13-12-2007 16:01