Uitslagenlijst Ronde van Drieschouwen

Axel - Zaterdag 24 november 2007

MEISJ, JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sophia Muylwijk
Graauw
2:40
MAN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frederik de Backer
Waregem
18:04
2
Wesley Goossens
Deinze
18:21
3
Gunther de Cock
Stekene
18:26
4
Jos Goossens
Deinze
18:31
5
Peter Declerck
Waarschoot
18:37
6
Jean Claude Everaert
Hulst
19:00
7
Benjamin Gerrits
Axel
19:31
8
Patrick Temmerman
Kaprijke
20:02
9
Roger de Backer
Waregem
20:28
10
Matthijs van Belzen
Axel
22:01
11
André Maes
Terneuzen
22:08
12
Herman van den Borre
Destelbergen
22:13
13
André Fierens
Belsele
22:25
14
André van Goethem
St. Gillis Waas
23:06
15
Freddy Verstichel
Stekene
23:19
16
William Verminck
Eeklo
23:38
17
Eddy Leenknecht
Axel
24:26
18
Cesar Weyn
Sinaai
24:33
19
Christiaan Spruit
Terneuzen
24:55
20
Johnny van den Berghe
Hulst
25:50
21
Frans Marquinie
Axel
25:52
22
Walter van Ballenbergh
Drongen
26:44
23
Jean Pierre Coumans
St. Pauwels
27:22
24
Thomas Verminck
Eeklo
34:06
25
Adrien de Groote
St. Maarten Latem
49:43
26
Urbain Lippens
Lochristi
49:45
VROUW, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Selena Temmerman
Stekene
20:58
2
Liselot Kaijser
Terneuzen
22:06
3
Shirley Kerkhove
Terneuzen
22:17
4
Haike van de Velde
Maarkedal
24:23
5
Marina van Royen
St. Niklaas
24:31
6
Sabine de Muynck
Drongen
24:53
7
Marinja Raymakers
Axel
25:42
8
Heleen van Espen
Axel
27:10
9
Marie-Jeanne Weemaes
St. Gillis Waas
27:15
10
Nella Kardol
Eeklo
28:13
11
Myriam Vandenberghe
Stekene
28:35
12
Maria Meyers
Bornem
30:31
13
Christine Criel
Gentbrugge
30:51
14
Manou Engels
Gent
30:58
15
Ginette Geireuat
Zevergem
49:41
16
Georgette Baete
Lochristi
49:58
MAN, 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johan Heerwegh
Temse
30:36
2
Peter De Vet
Westdorpe
30:42
3
Jan Gowy
Sas van Gent
31:20
4
Patrick Vervaet
St. Jansteen
31:23
5
Maarten van Goethem
Hulst
31:29
6
Ronny d'Hont
Stekene
31:34
7
Martin Noens
Kemzeke
32:42
8
Michel Albertijn
St. Pauwels
32:44
9
Chris Verhage
Zaamslag
32:56
10
Romain van Vlierberghe
Stekene
33:01
11
Fons de Dijcker
Axel
33:11
12
Jurgen Verstraeten
St. Jansteen
33:40
13
Patrick Dankaart
Axel
33:45
14
Cliff van Waesberghe
St. Pauwels
34:16
15
Martin de Vos
St. Pauwels
34:20
16
Jacques Zaman
Terneuzen
34:23
17
Theo Roels
Kloosterzande
34:25
18
Boudewijn van Hoecke
Oostakker
34:26
19
Sander Verminck
Eeklo
34:28
20
Patrick de Sutter
Stekene
34:32
21
William Goossens
Kieldrecht
34:35
22
Noel Verbrugge
Axel
35:08
23
Ferdie de Klerk
Terneuzen
36:35
24
Irenee Goethals
Oostakker
37:09
25
Koen Koutstaal
Hulst
37:10
26
Jean-Pierre d'Hauw
Zelzate
37:23
27
Leo Kaijser
Terneuzen
37:39
28
Robert vande Walle
Wachtebeke
38:09
29
Danny van Goethem
Axel
38:11
30
Eddy Waelput
Stekene
38:18
31
Daan Dieleman
Zaamslag
38:38
32
Simon Harinck
Terneuzen
39:12
33
Cor Goossen
Terneuzen
39:17
34
Leon van Bavinchoven
Terneuzen
39:25
35
Louis Verburg
Terneuzen
39:34
36
Jeffey Walhout
Zuiddorpe
39:37
37
Gerard Klapwijk
Axel
39:38
38
Kurt Schepens
Melle
41:23
39
Jurgen van Himst
St. Gillis Waas
41:31
40
Joel de Bat
Axel
41:41
41
Willem Jan de Koeijer
Axel
41:44
42
Didier van den Bulcke
Gent
41:52
43
Philip van Aalst
Axel
41:54
44
Rudi van Waesberghe
St. Pauwels
42:02
45
Jan Folkersma
Axel
42:15
46
Luc Colman
Wachtebeke
42:19
47
Etienne Vlegels
Stekene
42:58
48
Johan de Beelde
St. Niklaas
43:20
49
Georges Colman
Rupelmonde
43:27
50
Francois Ilegems
Bornem
44:09
51
Wies de Waal
Terneuzen
44:41
52
Frank Dogge
Clinge
45:47
53
Guy Gaelens
Gent
47:28
54
Luc Masson
Gent
47:34
55
Ronny Bouchaut
Axel
48:55
56
Etienne Machtelinckx
Mariakerke
51:38
57
Dick Verhelst
Zaamslag
52:13
58
Rogier Verhaeghe
Mariakerke
52:15
59
Freddy Rossie
Boekhoute
53:11
VROUW, 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wendy van de Velde
Maarkedal
37:32
2
Sofie Mortier
Wondelgem
42:20
3
Rita Slowack
Stekene
43:37
4
Agnes de Ridder
Zuiddorpe
45:36
5
Maria van Belle
Sleidinge
45:46
6
Astrid Verhage
Zuiddorpe
47:13
7
Paulette de Huijvetter
Zelzate
47:14
8
Rita van Avermaet
Assenede
47:30
9
Marian van Voren
Terneuzen
47:44
10
Brigitte de Vreeze
Temse
53:49
11
Greta de Vijlder
St. Gillis Waas
53:50
MAN, 16 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marc van de Steene
Gent
1:01:30
2
Matti Buysse
Assenede
1:03:20
3
Frank Boerebach
Hoek
1:03:50
4
Jo Verfaillie
Oostakker
1:03:53
5
Marlon Roels
Terneuzen
1:04:00
6
Tonny Lauret
Zaamslag
1:05:14
7
Nico Ros
Waarschoot
1:07:39
8
Rudy van Daele
St. Niklaas
1:08:34
9
Frits Vervaet
Walsoorden
1:09:06
10
Adolf de Bock
Stekene
1:09:46
11
Remi Depoorter
Oostakker
1:10:35
12
Douwe Wortman
Axel
1:11:30
13
Dirk van Bunder
Hulst
1:11:38
14
Werner de Witte
Nieuw Namen
1:12:08
15
Wim Bakker
Terneuzen
1:12:22
16
Jan Boonman
Axel
1:12:24
17
Luc Ryckaert
Lembeke
1:12:29
18
Jan de Mits
Evergem
1:12:37
19
Jacky Lambert
Hulst
1:13:01
20
Marc Welvaert
Oosteeklo
1:14:41
21
Guy van Severen
Lovendegem
1:14:44
22
Frank van Aertselaere
Zwijndrecht
1:15:11
23
Joost Raman
Evergem
1:15:21
24
Georges Goole
Zuiddorpe
1:15:55
25
Niek van Belzen
Axel
1:16:26
26
Jos van Gremberghe
Stekene
1:17:49
27
Erik Vandeweyer
Liedekerke
1:18:50
28
Eddy van Boven
Schoonaarde
1:22:21
29
Carlos de Willemacker
Belgie
1:23:17
30
Maarten Coppieters
Oostakker
1:23:22
31
Antoine Mathys
Zevergem
1:23:26
32
Jos van Bellen
Hulst
1:23:29
33
Patrick Vandeveire
Boekhoute
1:23:47
34
Cyriel Bucheler
Hoboken
1:24:03
35
Benny Borgt
Koewacht
1:24:31
36
Wim Verstringe
Evergem
1:25:37
37
Kris Klingele
Drongen
1:25:40
38
Werner Knop
Zele
1:25:41
39
Andy Vertongen
Lokeren
1:28:24
40
Wim Coppieters
Strombeek-Bever
1:28:40
41
Paul van Driessche
Lokeren
1:28:41
42
Erno Dupon
Kieldrecht
1:28:53
43
Roland Deprins
Destelbergen
1:30:06
44
Guido Andries
St. Niklaas
1:30:10
45
Romain Bolssens
Kieldrecht
1:32:23
VROUW, 16 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Monique Allefs
Hulst
1:12:27
2
Myriam Hoste
Gent
1:25:32
3
Els Zweistra
Terneuzen
1:25:34
4
Ingrid Westdorp
Evergem
1:25:38
Graag tot ziens bij de Omloop van Axel (halve marathon) op 8 maart 2008
Uitslagen.nl
25-11-2007 15:39