Uitslagenlijst Dotterbloemloop

Zoetermeer - Zondag 11 november 2007

HSEN, 15KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
David Kipngetich
's-Gravenhage
47:17
47:17
2
Husa Cherutich
's-Gravenhage
47:21
47:21
3
Fouad Fertoute
Spirit Oud Beijerlan
51:22
51:21
4
Menno Lieven
PAC
54:17
54:16
5
Harmen Perk
EUR Roadrunners
54:27
54:26
6
Michael Groeneweegen
AV Waterweg
54:38
54:37
7
Maarten Klein
Sparta
55:49
55:48
8
Remco Everaars
Haag Atletiek
57:11
57:08
9
Jan Vermeulen
Rotterdam Atletiek
58:15
58:13
10
Ernst Versloot
De Spartaan
58:49
58:44
11
M Medendorp
De Kieviten
1:00:37
1:00:34
12
Maurice Dingenouts
Keller Runningteam
1:01:11
1:01:07
13
Marijn Treurniet
De Kieviten
1:01:58
1:01:55
14
Bouke Bussemaker
Energie
1:02:44
1:02:39
15
Arjan Nomen
UNIQEMA Runners
1:03:09
1:03:05
16
Michel van de Velde
Altena Road Runners
1:09:28
1:08:57
17
Jeroen van Hoorn
PAC
1:10:14
1:10:01
H35, 15KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sandor Bron
UNIQEMA Runners
51:32
51:30
2
Richard de Groot
Loopgroep PK
52:21
52:20
3
Eelco de Voogt
Ilion
52:47
52:46
4
Luc Cnudde
PAC
52:50
52:49
5
Aart Baan
Energie
54:55
54:51
6
Pascal van Norden
UNIQEMA Runners
55:27
55:25
7
Peter Stout
Ilion
1:04:30
1:04:16
8
Richard Lelieveld
De Kieviten
1:04:58
1:04:56
9
Gilbert Post
AV Waterweg
1:29:15
1:28:57
H40, 15KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rob vd Want
Keller Runningteam
51:47
51:47
2
Jaap Duyvenvoorde
Leiden Atletiek
52:48
52:45
3
Gerard Droog
Keller Runningteam
52:50
52:49
4
Wim Padmos
Voorne Atletiek
52:55
52:55
5
Evert de Graaf
Keller Runningteam
53:02
53:01
6
William van der Zalm
Olympus '70
54:58
54:57
7
Ferdi Welmer
AV '40
55:37
55:36
8
Jan Verwijs
Energie
57:00
56:57
9
Paul Jansen
Olympus '70
57:40
57:38
10
Raymond Bouwman
AV Gouda
58:12
58:07
11
Henk Kerkhof
Schilderwerken vd He
58:43
58:41
12
Herbert Smit
Rotterdam Container
1:01:35
1:01:31
13
Erik Boehle
Energie
1:01:45
1:01:39
14
Etienne den Toom
RRZ
1:02:36
1:02:31
15
Paul Harland
Haag Atletiek
1:03:36
1:03:27
16
Ton Harland
Haag Atletiek
1:03:52
1:03:43
17
Aad Molenaar
PAC
1:04:44
1:04:39
18
Bob Polack
Schilderwerken vd He
1:05:12
1:05:00
19
Richard van der Klis
Veteranen Nederland
1:05:22
1:05:06
20
André Blok
Loopgroep PK
1:07:35
1:07:27
21
Bart Kestens
Spirit Oud Beijerlan
1:08:59
1:08:48
22
Elebert Noordam
Ilion
1:09:42
1:09:37
23
Eric Klok
AV Waterweg
1:13:39
1:13:23
24
Paul Jordaan
Meuldijk & van Loon
1:20:46
1:20:19
25
Ronald Bik
Schilderwerken vd He
1:21:24
1:20:55
H45, 15KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ralf Preibisch
Flakkee
51:28
51:27
2
Hans Bos
Keller Runningteam
53:26
53:26
3
Amriet Oemraw
Keller Runningteam
56:44
56:43
4
Jan de Jong
AV '47
57:16
57:15
5
Marius Besuijen
EON-Powerteam
57:18
57:16
6
H Zutphen
AV Gouda
57:27
57:24
7
Cor Kuijvenhoven
De Koplopers
58:20
58:16
8
Peter Smits
Fortuna
59:32
59:28
9
Lodewijk van Dongen
Haag Atletiek
59:40
59:37
10
Wim van Ruiven
Loopgroep PK
1:00:04
1:00:00
11
Adrie Visser
ZuiderSter team
1:00:12
1:00:07
12
Theo Groenendijk
SC Reeuwijk
1:01:24
1:01:21
13
Peter Biesheuvel
Voorne Atletiek
1:02:16
1:02:15
14
Dick Snijders
Meuldijk & van Loon
1:03:07
1:02:58
15
Jaap van Dam
AV Passaat
1:04:52
1:04:41
16
Hans van den Eerenbeem
Achil '87
1:04:56
1:04:53
17
Wim Verkleij
SC Reeuwijk
1:05:04
1:05:02
18
Henk Vlekke
Voorne Atletiek
1:06:57
1:06:51
19
Ap Harteveld
RRZ
1:07:25
1:07:07
20
Gerard Verveer
Energie
1:09:30
1:09:24
21
Fred van Velzen
Imtech Care & Cure
1:10:39
1:10:11
22
Marius van Splunder
Rotterdam Container
1:16:14
1:16:07
23
Willem Bosma
Rotterdam Container
1:30:04
1:29:48
H50, 15KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ronald Kolloffel
AV Waterweg
58:25
58:24
2
Martien Blok
Voorne Atletiek
58:40
58:38
3
Ernesto Gonzalez
EON-Powerteam
59:53
59:52
4
Harry Gerritse
Parthenon
1:00:08
1:00:06
5
Ben de Haan
Parthenon
1:00:32
1:00:30
6
Bob Verbrugge
RRZ
1:00:44
1:00:38
7
Willem van der Kooij
Berkel en Rodenrijs
1:02:11
1:02:08
8
John Nooijen
Keller Runningteam
1:02:35
1:02:31
9
Ricardo Baptiste
EON-Powerteam
1:03:00
1:02:56
10
Leo Koster
Imtech Care & Cure
1:03:42
1:03:14
11
Jan Moggré
RRZ
1:06:35
1:06:28
12
Matt Gelens
Leiden Atletiek
1:07:07
1:07:03
13
Teun Noordhoek
Spirit Oud Beijerlan
1:07:39
1:07:28
14
Wim Prins
Ilion
1:07:44
1:07:31
15
Hans van der Wal
Ilion
1:09:45
1:09:35
16
Ed Helsloot
RRZ
1:11:33
1:11:16
17
Yusuf Yukler
Sparta
1:12:08
1:11:43
18
Robert Herling
EON-Powerteam
1:14:32
1:14:02
19
Hans van Meggelen
Brugrunners
1:18:43
1:18:27
20
Gerard van Velzen
Imtech Care & Cure
1:19:01
1:18:33
21
Jan Pieters
Loopgroep PK
1:25:50
1:25:43
22
Gerard Karreman
Imtech Care & Cure
1:32:40
1:32:12
23
Paul Wobbe
Haag Atletiek
1:34:19
1:34:19
H55, 15KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Cammeraat
Keller Runningteam
56:13
56:12
2
Loek van der Gaag
Fortuna
58:39
58:37
3
Arie Schaar
Loopgroep PK
59:04
58:58
4
Jan Olsthoorn
ZuiderSter team
1:00:56
1:00:54
5
Arie van der Leun
AV Passaat
1:01:04
1:00:53
6
Wim Besuijen
EON-Powerteam
1:01:13
1:01:10
7
Koos Mulders
ZuiderSter team
1:02:12
1:02:10
8
John Guequierre
Dynamica
1:06:58
1:06:53
9
G van Tol
Reeuwijk
1:08:25
1:07:55
10
Wim van der Linden
Loopgroep PK
1:10:20
1:10:17
11
Johan de Jong
Parthenon
1:10:26
1:10:17
12
Bram Harder
PAC
1:10:54
1:10:42
13
Jan Blom
Gouda
1:11:34
1:11:27
14
Giel Devile
Schilderwerken vd He
1:13:17
1:13:08
15
Leo Groeneweg
Spirit Oud Beijerlan
1:14:30
1:14:07
16
Fred Dozy
Spark
1:18:24
1:17:53
17
Huib den Haan
Imtech Care & Cure
1:18:52
1:18:22
18
J den Boer
Veteranen Nederland
1:19:43
1:19:17
H60, 15KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dre de Wit
Leiden Atletiek
1:01:55
1:01:53
2
Karel Oosthoek
Brugrunners
1:03:59
1:03:55
3
Rini Marijnissen
THOR
1:04:15
1:04:10
4
Aart Punt
Veteranen Nederland
1:06:00
1:05:57
5
Jan Hulst
Loopgroep PK
1:06:21
1:06:16
6
F van Es
Voorne Atletiek
1:06:57
1:06:54
7
Luc Dumont
Fortuna
1:08:08
1:08:00
8
J J Bollaart
AV '47
1:08:17
1:08:08
9
Adri Vergalen
Ilion
1:08:46
1:08:32
10
Han Remmerswaal
Veteranen Nederland
1:09:06
1:08:54
11
Koos Schaay
Veteranen Nederland
1:09:39
1:09:33
12
Gideon Bouwman
RRZ
1:09:46
1:09:39
13
Han Bakker
Brugrunners
1:11:07
1:10:55
14
Wil van Loon
Meuldijk & van Loon
1:11:51
1:11:21
15
Klaas Mol
Brugrunners
1:17:09
1:16:55
16
Ger Bosman
PAC
1:17:17
1:16:52
17
Wim Holleman
Veteranen Nederland
1:17:27
1:17:11
18
Arie de Haan
Veteranen Nederland
1:19:32
1:19:24
19
Jan Groeneveld
Veteranen Nederland
1:19:43
1:19:17
20
Toon Rutjes
Loopgroep PK
1:22:27
1:22:14
21
Willem Kapteyn
Veteranen Nederland
1:23:32
1:23:18
22
Siem Pleijsier
AV Waterweg
1:23:38
1:23:20
23
Fokke Lenten
EON-Powerteam
1:24:38
1:24:23
24
Pierre Mijnsbergen
ZuiderSter team
1:30:45
1:30:26
25
E van Wieringen
RWV
1:33:59
1:33:45
DSEN, 15KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wendy van de Spijker
Haag Atletiek
57:29
57:27
2
Carla Ophorst-Marrewij
Haag Atletiek
57:55
57:52
3
Paulien van Norden
UNIQEMA Runners
1:09:33
1:09:26
4
Eline Huizer
EUR Roadrunners
1:20:10
1:19:48
5
Elly Maat
Meuldijk & van Loon
1:20:45
1:20:19
D40, 15KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Francis Schinkel
PAC
58:16
58:10
2
Carin van der Ende
Olympus '70
1:05:04
1:05:01
3
Van Tongeren Petra
STB
1:06:11
1:06:07
4
Feikje Breimer
AV Gouda
1:07:09
1:07:03
5
Ada van der Meulen
Rijnsoever
1:09:06
1:08:56
6
Christine Geluk
PAC
1:13:02
1:12:50
7
A Mathlener
Capelle aan den IJss
1:17:58
1:17:28
8
Ivonne vd Pad
Brugrunners
1:19:53
1:19:40
D45, 15KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marjolijn GOOS
Fortuna
1:06:00
1:05:52
2
Jeanine van Overveld
THOR
1:08:50
1:08:46
3
Yvonne Zwanenburg
Rijnsoever
1:09:32
1:09:21
4
Jacqueline Veth
RRZ
1:10:48
1:10:41
5
Els Snippe-de Jonckhee
Brugrunners
1:14:32
1:14:18
6
Trees van der Werf
Reeuwijk
1:14:55
1:14:48
7
Ulrike Blankenstein
Flakkee
1:16:09
1:15:49
8
Mathilde Nijbakker-van
Ilion
1:16:57
1:16:33
9
Addie Streefkerk
Oud Beijerland
1:20:14
1:19:58
10
Annemarie Lorshijd
1:26:46
1:26:30
D50, 15KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Annie van Dijk
UNIQEMA Runners
1:05:59
1:05:55
2
Sylvia Dingemans
Haag Atletiek
1:08:10
1:08:05
3
Francis Mulders
ZuiderSter team
1:09:56
1:09:49
4
Elly Burgering
RRZ
1:12:31
1:12:24
5
Marjan Bovill-Roubos
PAC
1:13:17
1:13:07
6
Elly van Buytenen
Brugrunners
1:16:34
1:16:21
7
Lisette de Winter
Brugrunners
1:21:20
1:21:06
8
Hannie Devile-v Brenke
Schilderwerken vd He
1:29:06
1:28:41
H15KM, 15KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Robbert-Jan de Graaf
Pijnacker
57:30
57:28
2
Hans de Man
Papendrecht
59:51
59:43
3
Tom Maessen
RRZ
59:52
59:46
4
Erwin vd Ham
Haastrecht
1:00:18
1:00:15
5
Corne Mulders
Alphen aan den Rijn
1:03:39
1:03:18
6
Jan vd Linden
Waddinxveen
1:03:39
1:03:34
7
Walter Jansen
Zoetermeer
1:04:22
1:03:56
8
Bob de Vos
Loopservice.nl
1:04:41
1:04:34
9
Marco van der Haar
Gouda
1:04:53
1:04:47
10
Peter Hazebroek
RRZ
1:05:32
1:05:26
11
Niels Veldhuizen
Loopservice.nl
1:05:43
1:05:34
12
Dirk Jumelet
Schiedam
1:05:55
1:05:45
13
Arjen Schuurman Hess
Ilion
1:05:58
1:05:47
14
Piet van Veen
RRZ
1:06:09
1:06:01
15
Mike van Wichen
RRZ
1:06:39
1:06:21
16
Johan van Rooijen
Zoetermeer
1:06:48
1:06:27
17
Raimond Kientz
Zoetermeer
1:07:33
1:07:25
18
Rob Bongaarts
Ilion
1:07:44
1:07:35
19
E vd Knaap
AV Waterweg
1:07:53
1:07:38
20
Adrie in 't Veen
Ilion
1:07:46
1:07:41
21
Erwin van Mierlo
Zoetermeer
1:08:06
1:07:57
22
Jaap Schaap
Rijnsoever
1:09:04
1:08:54
23
Ton Borsten
Gouda
1:09:12
1:09:07
24
Martin Warbout
's-Gravendeel
1:09:23
1:09:16
25
R de Rijke
Zoetermeer
1:09:40
1:09:23
26
Co Rosengarten
Loopservice.nl
1:09:34
1:09:26
27
Jan de Jong
Hoogvliet Rotterdam
1:09:54
1:09:36
28
Erik Kienen
Ilion
1:09:42
1:09:37
29
Arnold Visser
Zoetermeer
1:10:01
1:09:47
30
Leo Snijders
Capelle aan den IJss
1:10:05
1:09:51
31
Marc Lelieveld
Zoetermeer
1:10:24
1:09:57
32
Arie van de Vlist
Zoetermeer
1:10:27
1:10:12
33
B van Steenwijk
Gouda
1:11:00
1:10:45
34
H Scholte Albers
Zoetermeer
1:11:12
1:10:57
35
Adrie Kerkvliet
Leidschendam
1:11:41
1:11:13
36
Ricardo Fischer
Zoetermeer
1:11:42
1:11:17
37
Bojan Stefanov
Maassluis
1:11:49
1:11:23
38
Michiel Koot
's-Gravenhage
1:11:54
1:11:37
39
R Kok
Zoetermeer
1:12:01
1:11:43
40
Leo van der Wees
's-Gravenhage
1:12:20
1:11:46
41
Martijn van den Hoek
Gouda
1:12:15
1:12:09
42
Rob van Beek
Ilion
1:12:40
1:12:12
43
Rene Kanters
Zoetermeer
1:12:17
1:12:12
44
Marco Plaisier
Hendrik Ido Ambacht
1:12:49
1:12:41
45
Sjaak de Graas
Loopservice.nl
1:13:01
1:12:42
46
John Veeken
Zoetermeer
1:12:59
1:12:44
47
René Willems
Zoetermeer
1:12:55
1:12:46
48
John Jerphanion
Zoetermeer
1:13:10
1:12:48
49
Wim Rog
Zoetermeer
1:13:03
1:12:54
50
Jan Mos
Ilion
1:13:20
1:12:56
51
John Roodenburg
Zoetermeer
1:13:24
1:13:05
52
Stef Francke
Zoetermeer
1:13:44
1:13:19
53
Harm de Wit
RRZ
1:13:34
1:13:25
54
John van Zon
Maarssen
1:14:02
1:13:29
55
Erik Verburg
Sparta
1:13:59
1:13:34
56
Ab Verkaik
Reeuwijk
1:13:51
1:13:44
57
Richard Overweel
Zoetermeer
1:14:12
1:13:49
58
Wouter Sanders
RRZ
1:14:15
1:13:53
59
Frans Muijzers
Zoetermeer
1:14:27
1:14:06
60
Haus Huizer
Alphen aan den Rijn
1:14:28
1:14:11
61
Henk Snijders
Spirit Oud Beijerlan
1:14:26
1:14:16
62
Wilko Huiden
Ilion
1:14:53
1:14:30
63
J Harteveld
RRZ
1:14:55
1:14:35
64
Martin Terpstra
Zoetermeer
1:14:43
1:14:39
65
Bas Bosman
AAV '36
1:15:25
1:14:54
66
Jos Nuhn
Zoetermeer
1:15:31
1:15:10
67
Bert Drenth
Zoetermeer
1:15:38
1:15:19
68
Sjaak Opdam
Zoetermeer
1:16:25
1:16:01
69
Geo Arnold
Loopgroep Aart Stigt
1:16:35
1:16:04
70
Koos van der Geest
RRZ
1:16:35
1:16:16
71
Fred van der Zalm
Zoetermeer
1:17:10
1:16:42
72
Frank Eilbracht
Zoetermeer
1:17:30
1:17:08
73
Freek Muhlenbruch
Berkel en Rodenrijs
1:17:30
1:17:17
74
Radan Gvozdenovic
Zoetermeer
1:17:53
1:17:28
75
Raymond van Wichen
Gouda
1:17:46
1:17:29
76
Peter van Baarle
Zoetermeer
1:18:01
1:17:30
77
Bert Slagter
Zoetermeer
1:18:01
1:17:44
78
Jos Spaanderman
Zoetermeer
1:18:15
1:17:47
79
Jan eric Korhorn
's-Gravenhage
1:18:40
1:18:06
80
Idius Felix
RRZ
1:18:44
1:18:22
81
Peter Kijzerwaard
Loopservice.nl
1:18:38
1:18:27
82
Rob van der Ham
's-Gravenhage
1:18:39
1:18:33
83
Theo Loomans
Ilion
1:19:03
1:18:54
84
Martin Smit
Zoetermeer
1:19:29
1:19:10
85
Aijan Knollema
Ilion
1:19:37
1:19:20
86
Eric van Velzen
Zoetermeer
1:19:47
1:19:22
87
Guido Royakkers
Gouda
1:19:48
1:19:23
88
Peter de Valois
Zoetermeer
1:19:58
1:19:25
89
André de Regt
Zoetermeer
1:20:47
1:20:26
90
Geert Sipman
Zoetermeer
1:20:51
1:20:39
91
Leon Klein
Zoetermeer
1:21:16
1:20:49
92
Raymond Mange
Zoetermeer
1:21:18
1:20:55
93
Charite Ragter
Alphen aan den Rijn
1:21:19
1:21:01
94
Fred Nelissen
RRZ
1:21:32
1:21:08
95
K Gharbaran
RRZ
1:21:45
1:21:12
96
Eric van Kessel
Zoetermeer
1:21:36
1:21:25
97
Theo van der Hoek
Zoetermeer
1:21:44
1:21:33
98
Michel van Duijn
Ilion
1:22:10
1:21:55
99
Dennis Fortuin
Zoetermeer
1:22:34
1:22:02
100
Klaasde Vries
RRZ
1:22:44
1:22:12
101
Jan vd Zwet
Noordwijk Zh
1:22:37
1:22:15
102
Ad Janse de Jonge
Zoetermeer
1:22:46
1:22:16
103
Ton Walison
Loopservice.nl
1:22:44
1:22:20
104
Loek van Santen
Leidschendam
1:22:51
1:22:24
105
Paul de Valk
AV '47
1:22:37
1:22:25
106
Tim Verschuren
Poortugaal
1:23:03
1:22:38
107
Peter van Zijp
RRZ
1:22:52
1:22:40
108
Paul Linger
Zoetermeer
1:23:09
1:22:50
109
Ed Labordus
Zoetermeer
1:23:18
1:23:07
110
Willem Visser
Zoetermeer
1:24:11
1:23:40
111
Wim Piek
Zoetermeer
1:23:53
1:23:50
112
George van der Kamp
Zoetermeer
1:24:16
1:24:05
113
Wim Lootens
RRZ
1:24:39
1:24:20
114
W Romein
Zoetermeer
1:25:05
1:24:35
115
Bas van Binnendijk
1:25:06
1:24:37
116
Roeland van Dijck
RRZ
1:25:07
1:24:45
117
Ed van Niel
Zoetermeer
1:25:21
1:24:52
118
Arjan Hulsebos
Loopservice.nl
1:25:11
1:24:54
119
Dennis Overweel
Zoetermeer
1:25:20
1:24:57
120
Joop le Conge
Capelle aan den IJss
1:25:29
1:24:58
121
Jacques van Male
Zoetermeer
1:25:45
1:25:16
122
Ben Russchenberg
Alphen aan den Rijn
1:25:41
1:25:20
123
Ton Rijsdijk
Rotterdam
1:26:01
1:25:29
124
Joop Rijsdijk
Rotterdam
1:26:11
1:25:39
125
A M de Bruin
Altena Road Runners
1:26:04
1:25:47
126
Bert Peters
Zoetermeer
1:26:01
1:25:49
127
Henk Rebel
Reeuwijk
1:26:30
1:26:16
128
Arend Joan Rutgers
Leiderdorp
1:26:31
1:26:16
129
Ruud Verzijde
RRZ
1:27:13
1:26:50
130
Hans Stikkelman
RRZ
1:28:04
1:27:44
131
Frans Ditmar
Zoetermeer
1:28:12
1:27:54
132
Jeffrey von Kriegenber
Zoetermeer
1:29:32
1:29:14
133
Jack Pronk
RRZ
1:29:59
1:29:35
134
Frans van Kampenhout
Loopservice.nl
1:30:04
1:29:36
135
Ruud Vogelaar
Zoetermeer
1:30:03
1:29:43
136
Eric van Caspel
RRZ
1:30:20
1:29:56
137
Albert Waasdorp
Zoetermeer
1:31:34
1:31:13
138
Paul Geelen
RRZ
1:31:34
1:31:13
139
Bart Van Dodeweerd
Zoetermeer
1:32:53
1:32:26
D15KM, 15KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eline Vree
Spirit Oud Beijerlan
1:14:31
1:14:08
2
Angelique van Vliet
Zoetermeer
1:15:40
1:15:22
3
Marianne Uit den Bogaa
Pijnenburg
1:17:34
1:17:24
4
Cindy van den Hengel
RRZ
1:18:44
1:18:21
5
Monique Halverhout
Leidschendam
1:21:15
1:20:47
6
Joke Gvozdenovic
RRZ
1:21:30
1:21:06
7
Ellen Bominaar
RRZ
1:21:52
1:21:29
8
Bonita van Vliet
Leidschendam
1:22:37
1:22:09
9
Marjoleine Peters
Zoetermeer
1:22:44
1:22:12
10
Janine Huiden
Ilion
1:23:11
1:22:48
11
Leni Luiten
Leidschendam
1:24:38
1:24:12
12
Ine Deckers
RRZ
1:25:41
1:25:19
13
Yvonne Vis
RRZ
1:27:24
1:27:03
14
Marjan van den Berg
RRZ
1:30:51
1:30:30
15
Judith Rietveld-Pruis
RRZ
1:36:29
1:36:07
16
Martha Vakkers
Voorburg
1:43:23
1:42:53
H10KM, 10KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rene van Wissen
's-Gravenhage
38:07
38:06
2
Jos van Rhijn
Nootdorp
38:12
38:11
3
Johan Verburg
Zoetermeer
38:53
38:53
4
Ad Riedijk
Delft
38:57
38:56
5
Han Baas
Zoetermeer
40:01
39:58
6
Erik van Keeken
De Kieviten
41:03
41:02
7
Ton van Wissen
Pijnacker
41:23
41:22
8
Rob Boer
Gouda
41:45
41:44
9
Marcel Ravensbergen
Leiden Atletiek
42:45
42:43
10
Harrie Boerkamp
Zoetermeer
43:43
43:40
11
Hans Beukema
's-Gravenhage
44:08
44:06
12
Marcel Markus
Moerkapelle
44:15
44:09
13
Zier Running
's-Gravenhage
44:26
44:25
14
Joop Briedé
Waddinxveen
44:40
44:38
15
Eric Jansen
Berkel en Rodenrijs
44:42
44:40
16
Anton de Groot
Leiden Atletiek
44:49
44:46
17
Koen van der Hulst
Voorburg
45:03
44:47
18
Alex vd Berg
the Hague Road Runne
45:20
45:18
19
Ronald Hamaker
Avantri
45:34
45:26
20
Hans Wilmink
Leiden
45:28
45:26
21
Hans Minnema
Zoetermeer
45:46
45:44
22
A Dokman
Leidschendam
45:55
45:48
23
Oscar Kuit
Leiden
46:49
46:41
24
Alexander de SWart
Zoetermeer
46:53
46:48
25
Richard Bosch
Zoetermeer
47:26
47:22
26
Stefan Vogel
Zoetermeer
47:52
47:42
27
Willem Hogendoorn
RRZ
48:05
48:00
28
Herman Pompe
Zoetermeer
48:26
48:14
29
Michel Helgers
Rijswijk Zh
48:56
48:48
30
Hans Susan
Zoetermeer
49:24
49:06
31
Hans van Tol
RRZ
49:10
49:07
32
Walter de Ceuninck v C
Zoetermeer
49:09
49:08
33
Auke Schilder
's-Gravenhage
49:26
49:18
34
Peter Teubner
JSR
49:33
49:27
35
Marcel van Ommering
Zoetermeer
49:47
49:30
36
Ferry de Paus
's-Gravenhage
49:55
49:38
37
Rob Bertholee
Zoetermeer
49:47
49:44
38
Maarten Wichhart
Zoetermeer
49:48
49:45
39
Jack van de Pol
RRZ
49:57
49:51
40
Jacco Walters
Leiden
50:17
50:09
41
Hans de Swart
Zoetermeer
50:17
50:10
42
Aad Vervaart
RRZ
50:30
50:21
43
Rien den Hertog
Voorburg
50:40
50:24
44
Peter Moerman
Zoetermeer
50:46
50:38
45
Peter Zoetmulder
Zoetermeer
51:26
51:17
46
Joris Knops
Loopservice.nl
51:33
51:19
47
Eric van den Brink
Zoetermeer
51:36
51:22
48
Maarten vd Vliet
Pijnacker
52:15
52:02
49
Wim Moolhuysen
Trimclub Clingendael
52:24
52:09
50
Peet Verbeek
Zoetermeer
52:31
52:16
51
Bert van Beek
's-Gravenhage
52:28
52:22
52
Quirien Groenendijk
Antilope
52:40
52:35
53
Ferry van Veten
RRZ
52:42
52:37
54
Marcel Toetenel
Zoetermeer
53:18
53:11
55
Jeroen Korving
Trimclub Clingendael
53:29
53:14
56
Ralph Barten
JSR
53:39
53:22
57
Rob Schwarts
Zoetermeer
53:42
53:34
58
Henny J Kerkhof
Almere
54:02
53:43
59
Erwin Huizinga
RRZ
54:00
53:45
60
Joost Drogt
Zoetermeer
53:57
53:46
61
Maarten Korving
Trimclub Clingendael
54:16
54:02
62
Fred Toet
's-Gravenhage
54:35
54:19
63
Kees de Brabander
RRZ
55:00
54:51
64
Koos Oskam
Zoetermeer
55:00
54:56
65
Ruud Heskes
RRZ
55:11
55:05
66
Arie Bos
RRZ
55:18
55:13
67
Kees Vam
Leiderdorp
55:25
55:22
68
Ernst de Pleyt
Gouda
55:34
55:30
69
Marcel van den Hoek
Zoetermeer
55:54
55:42
70
Eugene Verwiel
Zoetermeer
56:18
56:15
71
Ronald Jansen
JSR
56:36
56:23
72
John Dijkshoorn
JSR
57:16
56:58
73
Hassan al-Ghazi
RRZ
57:06
57:02
74
Chris Wareman
Zoetermeer
57:45
57:26
75
Hans Thomassen
Zoetermeer
58:04
57:57
76
Guido van der Wal
Zoetermeer
58:51
58:32
77
Ron Latjes
Zoetermeer
58:47
58:36
78
Martin de Jong
Alphen aan den Rijn
58:53
58:43
79
Cees Schutt
Loopservice.nl
59:08
58:48
80
Ronald Verweij
Vlaardingen
59:09
58:49
81
Jochem Hogendoorn
RRZ
59:00
58:57
82
Fred van Doorn
Zoetermeer
59:01
58:59
83
Johan Sadiekkhan
JSR
59:11
59:06
84
Remi Kneefel
JSR
59:29
59:11
85
Jan Onstwedder
Zoetermeer
59:37
59:25
86
Ricky Martens
RRZ
59:39
59:34
87
Corné de Jonge
Zoetermeer
59:54
59:41
88
Martin Khouw
Zoetermeer
59:46
59:44
89
Leo Melgers
Zoetermeer
1:00:29
1:00:21
90
Jan Willem Albers
Zoetermeer
1:00:55
1:00:46
91
Lennert Fhijnbeen
Zoetermeer
1:01:10
1:01:06
92
Ronald Dekker
's-Gravenhage
1:02:34
1:02:17
93
Paul Gabriel
Zoetermeer
1:02:40
1:02:26
94
Bert van Vliet
Tilburg
1:02:52
1:02:48
95
Michel de Bruyn
Zoetermeer
1:04:54
1:04:39
96
Rob Taal
Rijswijk Zh
1:04:56
1:04:41
97
Van Wageningen
Zoetermeer
1:05:09
1:04:56
98
Andre Vergne
RRZ
1:05:25
1:05:14
99
Erik van Hurck
JSR
1:05:29
1:05:19
100
Ed Dragt
Zoetermeer
1:06:01
1:05:42
101
Russell Smit
JSR
1:05:58
1:05:47
102
Walther Bussenius
JSR
1:08:27
1:08:08
103
Ron Bosman
RRZ
1:10:25
1:10:13
104
Ed Jacobs
RRZ
1:12:23
1:12:12
D10KM, 10KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Julie Beukers
De Kieviten
42:13
42:12
2
Ellen de Groot
Delft
42:50
42:49
3
Irene Schouten
Zoetermeer
45:02
44:57
4
Helga de Ree
Zoetermeer
48:56
48:52
5
Margo van Gorp
JSR
49:32
49:28
6
Yvonne Heemskerk
Zoetermeer
52:42
52:37
7
Christel Aalbers
Leiden
52:48
52:39
8
Hester Wilmink
Rotterdam
53:39
53:37
9
E Verhagen
Ilion
54:17
54:15
10
MAA Mulders
Woubrugge
54:43
54:37
11
Mary Waasdorp
Zoetermeer
55:25
55:21
12
Ellen van Putten
Rotterdam
55:23
55:22
13
Desiree Bijl
Zoetermeer
55:30
55:25
14
Marijke Helsloot-v d V
Zoetermeer
56:31
56:22
15
Inge Hulsen
RRZ
58:03
57:57
16
Van Wageningen
Zoetermeer
58:19
58:06
17
Gonny Ravensbergen
Leiden Atletiek
59:19
59:08
18
J Vrede
Zoetermeer
59:15
59:08
19
Anita Gabriel
Zoetermeer
59:29
59:16
20
Jacqueline Martens
RRZ
59:38
59:33
21
Renata Horenova
Zoetermeer
1:00:06
59:58
22
Nicole de Groot
RRZ
1:01:03
1:00:56
23
Mirjam de Paus
's-Gravenhage
1:01:23
1:01:05
24
Lianne Dekker
's-Gravenhage
1:02:36
1:02:19
25
Shalome Veldhuizen-Fil
Loopservice.nl
1:02:37
1:02:19
26
Yvonne Mesker
Zoetermeer
1:02:37
1:02:20
27
Jolanda van der Straat
RRZ
1:03:08
1:02:59
28
Cindy Tol
Zoetermeer
1:03:08
1:02:59
29
Jacqueline Huijnen
Zoetermeer
1:03:16
1:03:12
30
Denise Elfrink
Zoetermeer
1:05:24
1:05:20
31
Lesley Flink
RRZ
1:09:06
1:08:54
32
Vera Bosman
RRZ
1:10:20
1:10:11
33
Lidy Nelissen
RRZ
1:12:22
1:12:12
34
Elleke Visser
RRZ
1:16:17
1:16:05
H5KM, 5KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
George Eichhorn
Haag Atletiek
16:44
16:43
2
Piet Boes
SC Reeuwijk
17:14
17:13
3
Stoney Kloosterman
Ilion
17:15
17:15
4
Mattijn Venhuizen
Rotterdam Atletiek
17:35
17:34
5
Fabian Vergne
Ilion
17:38
17:37
6
Wouter Papenhove
Lionitas
17:48
17:47
7
Guido van Doorn
's-Gravenhage
17:48
17:48
8
Karel Nanninga
Spirit Oud Beijerlan
18:48
18:47
9
Mitchell Kloosterman
Voorburg
19:15
19:15
10
Henry Sunder
AV '40
30:03
26:19
11
Anthony van Reeuwijk
Ilion
26:54
26:54
12
Ralph Smits
Sparta
27:04
27:03
13
Twan Heijmen
's-Gravenhage
27:26
27:24
14
Marty Messerschmidt
the Hague Road Runne
28:11
28:10
15
Ronald Wevers
's-Gravenhage
28:16
28:12
16
Michel Veeken
Zoetermeer
28:23
28:22
17
Matthew Stikkelorum
Ilion
28:52
28:52
18
Mischa Smal
Zoetermeer
29:05
28:59
19
Richard Krijgsman
Zoetermeer
29:08
29:03
20
Martijn Knoester
Benthuizen
29:08
29:04
21
Hugo van Kasteel
Zoetermeer
29:11
29:09
22
Elbert Nieuwenhuizen
Ilion
29:12
29:10
23
Niels de Groot
Zoetermeer
29:15
29:12
24
Peter van Breukelen
Bergschenhoek
29:30
29:28
25
Remco Greven
Zoetermeer
29:41
29:38
26
Stefan Mocian
Ilion
29:48
29:48
27
Bas Oudshoorn
Ilion
30:00
29:59
28
Ruben Boon
Ilion
30:09
30:09
29
Jasper Rog
Zoetermeer
30:16
30:12
30
Ronald Zaat
Zoetermeer
30:20
30:17
31
Piet Opdam
Ilion
30:54
30:49
32
Matthijs Uit den Bogaa
Pijnenburg
30:51
30:50
33
Robin de Groot
Dordrecht
31:05
31:02
34
Peter Schoonackers
Gouda
31:27
31:24
35
Wouter Rog
Zoetermeer
32:08
32:05
36
Tim Smit
JSR
32:35
32:29
37
Cor Kant
Ilion
32:41
32:34
38
Lex van Zonneveld
JSR
33:40
33:35
39
Wim Albers
De Koplopers
34:24
34:17
40
Rowald Laterveer
JSR
35:08
35:01
41
Louis Roskam
Zoetermeer
38:41
38:36
42
*Problemen met lengte
5km parcours *
59:59:59
59:59:59
D5KM, 5KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rieteke van Bochove
Zoetermeer
26:44
26:40
2
Marjanne Nelisse
Ilion
26:42
26:41
3
Emilia Gvozdenovic
Ilion
27:08
27:07
4
Michelle Jansen
's-Gravenhage
28:59
28:57
5
Sanne Knollema
Ilion
29:14
29:14
6
Rianne Ravensbergen
Oegstgeest
29:41
29:37
7
Dora Pompe
Zoetermeer
31:00
30:56
8
Desirée de Roode
Zoetermeer
31:05
31:01
9
Jolanda Messerschmidt
the Hague Road Runne
32:24
32:22
10
Lisa Stikvoort
JSR
33:11
33:07
11
Conny van Rijn
JSR
33:12
33:07
12
Isabel Kerkhof
Almere
36:28
36:23
13
Lisa Veenstra
Almere
36:29
36:24
14
Jessica de Schipper
Vijfhuizen
38:40
38:36
15
*problemen met lengte
5km parcours *
59:59:59
59:59:59
J 2KM, 2KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Niels van Valderen
Leiden
7:18
2
Sander Oudshoorn
Ilion
7:20
3
Max Mahoney
's-Gravenhage
7:59
4
Michen Biesaart
Ilion
8:42
5
Martijn van Loon
Ilion
8:46
6
Arthur Vontsteen
Ilion
8:55
7
Kevin Natte
Ilion
9:06
8
Aaron Waarsing
Ilion
9:08
9
Quentin Geldof
Zoetermeer
9:08
10
Lars Hillebrink
't Plankier, Zoeterm
9:30
11
Marvin Versloot
De Spartaan
9:31
12
Hidde Stok
Ilion
9:40
13
Martijn Overweel
Ilion
9:51
14
Ramon Beijer
't Plankier, Zoeterm
9:51
15
J A Niester
Wassenaar
10:19
16
Bas Janssen
Ilion
10:20
17
Julian Jenner
't Plankier, Zoeterm
10:20
18
Richard Middelkoop
Ilion
10:23
19
Wesley van Dalen
Ilion
10:24
20
Joost Muller
Ilion
10:26
21
Nathan Gütlich
Ilion
10:29
22
Arjan Huiden
Ilion
10:48
23
Martijn van Ruyven
Ilion
10:55
24
Elwin Huiden
Ilion
11:08
25
Alex van Dijk
't Plankier, Zoeterm
11:10
26
Boris de Groot
Ilion
11:20
27
Gijs van Male
Ilion
11:24
28
Jeffrey Beijer
't Plankier, Zoeterm
11:29
29
Mart van Male
Ilion
11:47
30
Dylan vd Berg
't Plankier, Zoeterm
12:15
31
Anwar Alikadja
't Plankier, Zoeterm
12:19
32
Jinne Pruys
's-Gravenhage
12:20
33
Koen van Vlaardingen
't Plankier, Zoeterm
12:36
34
Sidd van Bruggen
Ilion
12:36
35
Wouter van der Klis
Zoetermeer
12:55
36
Wladek Zytkiewicz
Ilion
13:05
37
Marek Zytkiewicz
Ilion
13:36
38
Henk van der Klis
Zoetermeer
13:44
M 2KM, 2KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Vera de Vreugt
Ilion
8:56
2
Daphne Gabriel
't Plankier, Zoeterm
9:06
3
Iris Bominaar
Ilion
9:06
4
Linda Alzate-Ramirez
Ilion
9:18
5
Laura Groen
Ilion
9:35
6
Pamela Alzate-Ramirez
Ilion
9:36
7
Dorien Oosterhuis
Ilion
9:41
8
Merian Mekking
Ilion
9:49
9
Sterre van Velzen
Ilion
9:54
10
Michelle Paulus
Ilion
10:05
11
Romy Jezuit
Ilion
10:19
12
Julia Jezuit
Ilion
10:19
13
Eline Poort
Ilion
10:25
14
Leanne Mekking
Ilion
10:32
15
Chantal van Kessel
Zoetermeer
10:33
16
Mabel Gabriel
't Plankier, Zoeterm
11:30
17
Caroline Meijer
Ilion
11:38
18
Jessica Alzate-Ramirez
Ilion
12:10
19
Eva Catsburg
Ilion
12:17
www.uitslagen.nl
14-11-2007 14:48