Uitslagenlijst Raboloop

Mill - Zaterdag 3 november 2007

1MTOT, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Bram Goossens
Sint Anthonis
4:46
2
Stef Boumans
Boxmeer
4:49
3
Garm Willems
Sint Anthonis
6:06
1VTOT, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Nadia van Hal
Mill
4:08
2
Janne Verstraten
Boekel
4:45
3
Janne Goossens
Sint Anthonis
5:11
4
Britt Jacobs
Mill
6:07
5
Meike Goossens
Sint Anthonis
7:27
5M40-, 5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Sadik
Eindhoven
18:01
2
Pim van de Oever
Oploo
18:42
3
Wiebe Smid
's-Hertogenbosch
19:32
5V40-, 5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Ilona Kuppen
Veghel
26:30
2
Laura Maure-Arts
Eindhoven
28:29
3
Loes Willems
Langenboom
29:10
4
Maaike van der Burgt
Langenboom
29:10
5
Sanne Peters
Mill
29:19
6
Monie van de Weem
Mill
29:36
7
Marleen Peters
Mill
30:01
8
Petra Hendriks
Langenboom
32:02
5M40+, 5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Peter Mijsberg
Veghel
16:37
2
Hans Bulkens
Boxmeer
18:01
3
Jan van Doorn
Erp
18:53
4
Johan van Hal
Mill
19:16
5
Paul Selten
Mill
20:35
6
Ruud Jakobs
Siebengewald
21:31
7
Peter Coenen
Horst
21:47
5V40+, 5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Willy Lamers
Haps
25:11
2
Karin Cornelissen
Oploo
25:29
3
Henriet Bens
Mill
28:28
4
Yvonne Jacobs
Vierlingsbeek
28:40
5
Marita Hubers
Oploo
29:16
6
Ingrid Cornelissen-v D
Wilbertoord
30:24
7
Diana Janssen
Oss
35:38
5M50+, 5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Joop Zanders
Horst
18:48
2
Piet van den Oever
Oploo
20:07
3
Gerard van de Bovenkam
Ochten
21:30
4
Grad
Rijkevoort
22:14
5
Leen Spies
Tiel
23:01
6
R. Lubbers
Balgoij
29:31
7
Jan Thijssen
Cuijk
32:34
5V50+, 5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Lenie Arts
Eindhoven
31:16
M40-, 10 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Milan Perc
Cuijk
34:06
2
Marco Tramontina
Eindhoven
34:31
3
Jeroen Zuidwijk
Amsterdam
39:18
4
Mark-Jan Janssen
Oss
39:56
5
Arjan Rigters
Zetten
40:33
6
Marcel Nooijen
Nijmegen
40:52
7
Arno Herrewegh
Breda
42:33
8
Ferenc Vissers
Nijmegen
47:32
9
Erik van de Vijver
's-Hertogenbosch
53:03
10
Bart de Bijl
Eindhoven
1:00:06
11
Dries de Bijl
's-Hertogenbosch
1:02:54
V40-, 10 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Evelyn Drieshen
Helmond
42:10
2
Ilse Gerrits
Wijchen
48:15
3
Ellen Hermens
Ledeacker
54:04
4
Danielle Kremers
Mill
55:08
M40+, 10 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Alex Gijsbers
Berghem
36:51
2
Jos Linders
Wanroij
38:09
3
Jan Verbruggen
Venhorst
38:25
4
Jan Nabuurs
Stevensbeek
38:43
5
Arno van der Gammen
Uden
38:59
6
Reinaud van Gastel
Molenhoek Lb
39:14
7
Matt Siroo
Sint Hubert
40:55
8
Geert Linders
Boxmeer
42:18
9
Alex van Hoof
Oss
42:39
10
Arno Wientjes
Linden
42:47
11
Jan van de Ven
Rijkevoort
44:39
12
Bart Gras
Uden
44:52
13
Wim Ketelaars
Heeswijk Dinther
45:03
14
Verheijen
Boxmeer
45:34
15
Joris Zeegers
Ledeacker
46:08
16
Wim Cornelissen
Oploo
46:56
17
Jan Willem Goossens
Sint Anthonis
47:01
18
Frits Witjes
Elst Gld
47:12
19
Jan Derks
Wanroij
48:05
20
Andre Keizer
Cuijk
48:06
21
Theo Huvenaars
Gemert
48:27
22
Jeroen Willems
Sint Anthonis
49:59
23
JP de Grauw
Beuningen Gld
51:57
24
Tonny van Beek
Uden
56:55
V40+, 10 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Annet Cheizoo
Uden
42:38
2
Rianne Kremers
Gorinchem
43:40
3
Marian Wouters-Opsteeg
Escharen
45:56
4
Marian Kerkhof
Mill
51:44
5
Carin van den Berg
Boxmeer
56:52
6
Jenny Leemhuis
Uden
58:59
M50+, 10 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
J.M. Mutsaers
Wilbertoord
37:30
2
George van Gorkum
Rozendaal
38:02
3
Chris van Lankvelt
Boekel
40:06
4
Willie v.d Laar
Handel
41:55
5
Wim Hoeks
Berghem
42:11
6
Jan van Boekholt
Nijmegen
44:34
7
Jos Hendriks
Wanroij
44:46
8
Piet Gerrits
Cuijk
45:47
9
Leo de Bijl
Cuijk
46:31
10
J. de Langen
Venray
47:01
11
Hans Hermkens
Gemert
47:39
12
Henk de Vrind
Waalre
48:04
13
Wim Kremers
Waalre
48:44
14
Goof Spiekman
Boxmeer
49:03
15
Theo van de Ven
Stevensbeek
49:23
16
Huub Verhees
Waalre
51:00
17
Kees van de Looy
Veldhoven
51:17
18
Joop Coolen
Wijchen
51:58
19
Harrie Stempher
Eindhoven
53:55
20
Leo van Kempen
Beers Nb
1:00:19
V50+, 10 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Barbara van Gorkum
Rozendaal
53:12
De RABOLOOP wordt georganiseerd door AV-Olympus en MIKO '76,
maar is natuurlijk niet mogelijk zonder de steun van de Rabobank!
www.uitslagen.nl
03-11-2007 00:00