Uitslagenlijst Lemelerbergloop

Lemele - Zaterdag 3 november 2007

JEUGD, 1KM J T/M 8JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richard Meulenman
Kampen
4:13
2
Wilbert Denekamp
rijssen
4:17
3
Arjan Heijnen
Dalen
4:29
4
Stefan schoemaker
ommen
4:29
5
Henrik Willamo
Ommen
6:22
JEUGD, 1KM M T/M 8JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vera Hulzebos
Zuidwolde
4:57
2
Nienke Wolterink
Rijssen
4:59
3
Ashlyn van kimbeek
nijverdal
5:47
4
Tessa Meesters
Nijverdal
6:26
5
Mo van Unen
Zwolle
7:03
6
Rachel van Kimbeek
nijverdal
7:04
JEUGD, 1KM J T/M 11JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dave Hulzebos
Zuidwolde
3:45
2
Daan Kremer
Meppel
3:55
3
Arne kootstra
Dalfsen
3:57
4
Leon Casse
Hoogeveen
4:06
5
Stan Heijnen
Dalen
4:08
6
Max Reimink
Lemelerveld
4:56
7
Lennard Hut
hoogeveen
5:54
8
Jesper Bosch
lemelerveld
6:31
JEUGD, 1KM M T/M 11JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Inga Bakker
Ommen
4:09
2
Kristin Willamo
Ommen
4:11
3
Gerline Crediet
Nieuwleusen
4:15
4
Emilie Corbeth
Dalfsen
4:16
5
liedeke weller
capelle a/d ijssel
4:26
6
Tess Reimink
Lemelerveld
4:50
7
Dominiek Hulzebos
Zuidwolde
5:00
8
Myrett kootstra
Dalfsen
5:05
JEUGD, 2.5KM J TOT 16
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Patrick Postma
De Blesse
9:14
2
Robbin Schulenburg
Rijssen
9:24
3
Marc Bakker
Ommen
9:29
4
Jordy Dikkers
meppel
9:37
5
Ron willems
bergentheim
9:44
6
Roald Goossen
Rijssen
9:57
7
Rob Spin
Denekamp
10:02
8
Michiel Gerritsen
Rijssen
10:04
9
Merijn Winters
Ommen
10:29
10
Lars Bakker
Ommen
10:36
11
Stef claassen
Nijverdal
10:43
JEUGD, 2.5KM M TOT 16
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Savanna Warmink
Ommen
10:37
2
Dionne Deemter
Hardenberg
10:45
3
Laura Dees
Hoogeveen
11:05
4
Herlinde Roke
Arrien
11:08
5
Aline Kootstra
Dalfsen
11:24
6
Elise van den Berg
Hoogeveen
11:42
7
Karina willems
Bergentheim
11:43
8
Lynn Meier
Hardenberg
11:56
9
Sharon Groote Bromhaar
Lemele
12:20
10
Tess Bosch
Bruchterveld
12:26
11
Denise Oost
Hoogeveen
17:12
5KM, 5,3KM HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michel Kenkdijk
hellendoorn
18:51
2
Caimin Stevens
Enschede
18:56
3
Werner Wessels
Markelo
19:04
4
Stefan Postma
De Blesse
19:14
5
Ruud Blikman
Hellendoorn
19:33
6
Guido Lijster
Arnhem
19:40
7
Dennis de Vries
Hengelo
20:07
8
Savio Strik
Nijverdal
20:19
9
Mick van Amelsvoor
Raalte
20:38
10
Leon van der Lans
Stuifzand
20:39
11
Remy van der Beek
Enschede
20:51
12
Gertin Roke
Arrien
20:55
13
Mitchell Bakker
Rijssen
21:11
14
Rene van Weezep
Nijverdal
21:22
15
Jonathan Drijfhout
Emmen
21:25
16
Johan Hulzebos
Zuidwolde
21:27
17
Remco Kemper
Lemelerveld
21:58
18
Rick Willems
Bergentheim
22:13
19
Bernhard Kootstra
Dalfsen
22:14
20
Henk Meppelink
Gramsbergen
22:23
21
Hans Jansen
Rijssen
22:35
22
Hilbrand vd Belt
Collendoorn
22:43
23
Jan Haverkamp
Vroomshoop
23:03
24
Jan Eikelboom
Lemelerveld
23:04
25
Hans Blekkenhorst
Hellendoorn
23:07
26
Gerben Tiekstra
Dalen
23:22
27
Klaas Luten
Ruinerwold
23:58
28
Johan Nijland
IJhorst
24:07
29
Hennie Lensink
Dalen
24:16
30
Wim Hulleman
Dalfsen
24:33
31
Diederik Tempert
Nijverdal
24:39
32
Eddie Veenstra
Coervorden
24:42
33
Bertus Elburg
Nijverdal
24:44
34
Andre Sasbrink
Nijverdal
24:54
35
Jan Tijhuis
Rijssen
24:55
36
Jan Willem Marteijn
Nijverdal
25:05
37
Jan Jonkman
Luttenberg
25:25
38
Martin Matena
Dalen
25:37
39
Marco Vlammy
Ommen
25:43
40
Marinus Dunnewind
Ommen
26:01
41
Bert jan Beldman
Nijverdal
26:11
42
Laurent Zeegers
Coevorden
26:12
43
Piet Finke
Dalen
26:13
44
Nico Eshuis
Hoogeveen
26:24
45
Harm Bakkuis
Deventer
26:30
46
Marinus Baltus
Holten
26:59
47
Bertus Schutte
Ommen
27:20
48
Heman Schepers
Coevorden
27:55
49
Patrick Pottjegort
Almelo
28:16
50
Gert-Jan Kootstra
Enschede
28:22
51
Arjan Lamberink
Hardenberg
28:41
52
Henk Veldhuis
Deventer
29:07
53
Wim Bosch
lemelerveld
29:12
54
Jos van Losser
Haarlem
29:29
55
Theo van Voorthuizen
Enschede
29:38
56
Gradus Meijering
Dalen
29:40
57
Andre Spin
Denekamp
29:44
58
Ton Martens
Hardenberg
30:14
59
Egbert van der Weide
Stuifzand
30:36
60
Ronald van Essen
Hoogeveen
30:40
61
Gerrit Munneke
Zwolle
31:02
62
Nico Wassens
Dedemsvaart
31:09
63
Henk Haverkort
Coevorden
31:20
64
Henny Bienmans
Slagharen
31:31
65
Harron Dekker
Steenwijksmoer
31:45
66
Johannes Kuilder
Almnelo
32:17
67
Jelle Brouwer
Almelo
32:18
68
Gerard van der Werf
Meppel
32:20
69
Martijn Schonewille
Dalen
32:37
70
Koop Klok
Dwingeloo
33:28
71
Ben van der Rijst
Zwolle
33:32
72
Wim hut
hoogeveen
34:07
73
Cor Hemme
Hoogeveen
34:24
74
Bertus Haarman
Raalte
34:40
75
Henk Engelage
Hoogeveen
36:23
76
Gerard Bolte
Hardenberg
37:11
77
Henk Brink
Hardenberg
37:13
78
Menco Bolt
Raalte
38:30
79
Paul Laarhuis
Oosterveld
43:30
5KM, 5,3KM DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Najla Faber
Arnhem
22:15
2
Corine van Beek
Harderwijk
22:17
3
Marije Hulzebos
Zuidwolde
22:21
4
an Kamphuis
Vroomshoop
23:30
5
Gerda Willems
Ommen
25:14
6
Marieke Timmerman
Hardenberg
25:27
7
Annemiek Hulzebos
Zuidwolde
25:40
8
Giny Dunnewind
Ommen
26:38
9
Lammie Lomulderluis
Dalen
27:30
10
Marry de Lange
Arrien
27:35
11
Jacqueline T. Brummelh
Stuifzand
27:37
12
Margreet Otten
Nijverdal
28:37
13
Hetty Kamphuis
Ommen
28:47
14
Annet Nies
Nijverdal
28:59
15
Gerrieke Grootemarsink
Utrecht
29:09
16
Miranda Ruitenberg
Lemelerveld
29:10
17
Anne Bartelds
Havelte
29:17
18
Jorieke de Jonge
Dalen
29:27
19
Ineke Nawijn
Hardenberg
29:37
20
Wil-Inge Hulzebos
Zuidwolde
29:46
21
Sabine Tijs
Luttenberg
29:58
22
Roelie Meijering-Oldej
Dalen
30:10
23
Silvia Witjes
Capelle a/d Ijssel
30:24
24
Anjelien Tieman
Vroomshoop
30:24
25
Linda Smeenk
Olst
30:31
26
Margreet Bosch
Bruchterveld
30:46
27
Erna Jasper sturris
Kloosterhaar
30:52
28
Jeannet Woudsma
Lemelerveld
31:13
29
Karin van Kalkeren
Hoogeveen
31:32
30
Monique Hester
Ruinen
31:44
31
Karin Meijerman
Lemelerveld
31:57
32
Aly Snijders
Dalen
32:16
33
Rosa brouwer
Arnhem
32:18
34
Annie Wortleboer
Dalen
32:25
35
Hennie Schuurman
lemele
32:26
36
Nienke Rozema
Losser
32:58
37
Hanneke Zijlstra
Vriezenveen
33:04
38
Monika Joling
Dalen
33:42
39
Geertje Boelen
Zuidwolde
33:47
40
Marith Kampman
Groningen
33:49
41
Carla Dikkers
meppel
34:04
42
Hennie Schans
Dalen
34:05
43
Marianne Knol
Utrecht
34:49
44
Nienke Wijnstok
Amstelveen
35:10
45
Betsy Gelderman
Pesse
36:03
46
Liv Willamo
Ommen
36:06
47
Brigitte Hollegien
Dalmsholle
36:19
48
Karin de Vries
Hoogeveen
36:22
49
Esther van Dam
Dalfsen
36:41
50
Anita Brochoutter
Zwolle
37:22
51
Anniek Saurer
Zwolle
37:29
52
Monique Finke
Dalen
37:30
53
Inge Veldman
Gramsbergen
37:46
54
Iris Feenstra
Zwolle
37:47
55
Tiny Tankemeijer
Dedemsvaart
39:47
56
Astrid Kieftenbelt
Dedemsvaar
39:48
57
Ingrid Schonewille
Dalen
39:54
58
Jolanda Laarhuis
Oosterveld
43:28
10KM, 10,8 KM DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mary Ngendo
Kenya
43:46
2
Antien van der Vegt
Zuidwolde
49:24
3
Bernadette Schuurman
Winschoten
50:27
4
Joke lubberdink
Vrienzenveen
51:31
5
Hellen de Vries
Zwolle
54:21
6
Helma Tielbeke
Lemelerveld
55:16
7
Diny Detert
Weerselo
56:46
8
Jeanet Reekers
Daarlerveen
57:40
9
Monique Overmars
Raalde
58:25
10
Judith Berens
Klazienaveen
59:11
11
Akkie Greydanus
Ruinen
59:53
12
Geke Walsma
Zwolle
1:00:04
13
Nelleke Stam
Lage zwaluwe
1:01:49
14
Henriet Dijk
Zwolle
1:02:25
15
Marieke ten Brinke
Westerhaar
1:02:41
16
Petra Visser
Hoogeveen
1:03:40
17
Liesbeth Steendijk
Dalfsen
1:04:39
18
Cathy van Es-Bode
Hoogeveen
1:04:39
19
Marjan Melenhorst
Lemele
1:05:46
20
Alice Bruning
Weiteveen
1:05:47
21
Esther Berens
Nieuw Schoonebeek
1:07:06
22
Geke Overzet-de Leeuw
Schoonebeek
1:09:28
23
Annet Super
Sleen
1:10:27
24
Ryanne Heyting
Schonnebeek
1:13:25
25
Annemarie Oosterweckel
hoogeveen
1:15:14
10KM, 10 KM HEREN SEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daniel Yegon
Kenya
35:29
2
Rob Defert Oude Weme
Arnhem
37:14
3
Peter Bruinsma
Nijverdal
38:41
4
Bjorn Geerdink
Hengelo
39:14
5
Maykel Geerdink
hengelo
39:23
6
Bert Kelder
Den Ham
39:35
7
Andre Plette
Oldebroek
39:40
8
Udo Zwijnenberg
Nijverdal
40:19
9
Martijn van Goor
Hardenberg
40:52
10
Jeroen Brandts
Huissen
41:36
11
Gilles Hainselin
Nieuwleuser
41:40
12
Mark Saathof
Nijverdal
42:02
13
Casper Koelman
Hengelo
42:12
14
Bram Wiersum
Lemelerveld
42:25
15
Frank Everts
Hollandscheveld
42:52
16
Erwin Akkerman
Staphorst
44:17
17
Martijn Dekker
Dalfsen
44:27
18
Jan Vermeulen
Rotterdam
44:41
19
Edward Hertsenberg
Hengelo
45:28
20
Gertjan de Haan
Noordscheschut
45:37
21
Aard van der Vinne
Dedemsvaart
46:32
22
Ronny Leeftink
Meppen
46:38
23
Erwin Dijkshoorn
Schalkhaar
46:44
24
Dries Pluimers
Arnhem
47:01
25
Jeroen Joosse
Zwanenburg
47:31
26
Erik Fokke
Vroomshoop
47:34
27
Willem Brinkman
De Schiphorst
47:34
28
Alfred Beens
GeneMuich
48:07
29
Bert Luchies
Vroomshoop
49:37
30
Koos Adema
Boerakker
50:00
31
Herman Hassing
Enschede
50:06
32
Gerben Bisschop
Raalte
50:11
33
Jefferey Lamers
Budel
50:25
34
Gert Klein Jan
Aduard
50:54
35
Robert Leloux
Itterbeck
50:57
36
Kevin Timmerman
Hardenberg
51:00
37
Gerald Gerrits
Daarlerveen
51:17
38
Laurens Nijkamp
Zwolle
51:41
39
Jurgen Veenendaal
Coevorden
51:59
40
Matt Evers
Losser
52:35
41
Bert Manenschijn
Lemele
52:52
42
Leo Hulter
Gramsbergen
55:11
43
Allard Froor
Zwolle
55:15
44
Jasper Nijkamp
Zwolle
55:16
45
Willy Heijnen
Dalen
55:57
46
Jan Timmermans
Heemse
56:47
47
Dick Dreschler
hooghalen
58:57
48
Mario ter Bekke
Vroomshoop
59:01
49
Ferry Lowijs
Hoogeveen
59:37
50
Martin Oost
Hoogeveen
59:57
51
Marco Fuhner
Emmen
1:01:10
52
Berry Kompagnie
Beilen
1:02:14
53
Tone Venema
Hoogeveen
1:02:16
54
Andrea Cusineuo
Zwolle
1:03:30
55
Sybren Snieder
Hoogeveen
1:07:57
56
Steffen Raven
Hoogeveen
1:09:45
57
Peter Hersevoort
Zaandam
1:13:25
10KM, 10KM H 40
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eric Borg
Hengelo
39:22
2
Bertil Krukkert
Nijverdal
40:18
3
Adrie Deemter
Hardenberg
40:41
4
Jeroen Machilsen
Nijverdal
41:38
5
Dirk Hoekman
Bathmen
42:07
6
Heerke Postma
De Blesse
44:14
7
Jan Jansen
Rijssen
44:22
8
Nico Rawee
Haren
45:27
9
Richard Tiemeijer
Beverwijk
45:55
10
Gerard Reimink
Lemelerveld
46:31
11
Bronnie Dodde
Veendam
46:42
12
Tony Ruiter
Den ham
46:46
13
Pieter Meesters
Nijverdal
46:48
14
Evert Bisschop
Koekange
48:01
15
Geert Berkhof
Westerhaar
48:22
16
Jan Schuurs
Den ham
49:07
17
Gerald Ningbers
Zwolle
49:30
18
Henk Enoch
Den Ham
49:40
19
Marcel van Tellegen
Enschede
50:06
20
Peter de Boer
Arnhem
50:59
21
Gerard Inberg
De Wijk
51:01
22
Tomie De winter
Deventer
51:15
23
Jan Timmerman
Hardenberg
51:18
24
Erik Kappert
Wijhe
51:50
25
Germo Vrolijken
Lemelerveld
52:33
26
Gert Reuvelkamp
Zwolle
52:53
27
Jacco de Weerdt
Ees
52:55
28
Alphons Schokker
Ommen
53:02
29
Rinus Marsman
Den ham
53:19
30
Arie van der Wal
hoogeveen
53:21
31
Jaap Haaze
Zuidwolde
53:53
32
Hans Logtenberg
Ommen
54:03
33
Vincent Cohn
"s Gravenhave
54:04
34
Alex Grootemarsink
Ommen
54:17
35
Gerard Groote schaarsb
Raalte
54:40
36
Leon Slegten
Wijhe
54:46
37
Rick Bosma
Klijndijk
54:59
38
Joop Achterhoek
Raalte
55:03
39
Richard de Wit
Arrien
55:04
40
Arno Jans
Dalen
55:05
41
Bennie Stigt
Raalte
55:09
42
Taeke Woudsma
Lemelerveld
55:10
43
Rene Hulsman
Raalte
55:21
44
Caristo Kacter
Deventer
55:45
45
Erik-Jan Berends
Zwolle
56:28
46
Jan Pezy
Vriezenveen
57:19
47
Edward Nagel
Nijverdal
58:04
48
Andre van Dijk
Coevorden
58:38
49
Jan Pouwels
Dedemsvaart
58:47
50
Wim Reins
Holten
58:49
51
Ruud Mak
Nijverdal
58:54
52
Marcel Oude Geerdink
Hengelo
59:07
53
Jan Lowijs
Hoogeveen
59:54
54
Leon Hangx
Zwolle
1:01:07
55
Gerrit Horstman
lemelerveld
1:01:54
56
Paul Lekatompessy
Hoogeveen
1:02:10
57
Arco Buunders
Holten
1:02:15
58
Geert Komduur
Hoogeveen
1:02:58
59
Jan Pap
Zwolle
1:06:34
60
Suleiman Zureiqi
Hoogeveen
1:06:46
10KM, 10 KM 50
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Albert Oldehinkel
Radewijk
43:15
2
Tjibe de Vries
Oldebroek
43:59
3
Jose Orvalho
Enschede
46:08
4
Arie Prins
Koekange
47:12
5
Harry Coes
Nieuwleusen
48:12
6
Theo Oude Hesselink
Borne
48:26
7
Albert Broelchoff
Deventer
48:45
8
Jan vogten
Coevorden
49:16
9
Ko van Kuijk
Breda
49:31
10
Jans Kikkert
Alteveer
49:49
11
Wolter Croezen
Westerhaar
50:20
12
Fokke Wind
Den Ham
51:45
13
Harrie Oosterweckel
Mheem
51:46
14
Henk Overmars
Heino
51:47
15
Wim Brok
Enter
51:58
16
Martinus Woertink
Ane
52:02
17
Paul isreal
Heino
52:08
18
Ben Groot Hemmink
Culemborg
52:20
19
Jacob Visser
Heerenveen
52:43
20
Frits Folkner
Enschede
53:10
21
Hennie Lensink
Dalen
53:22
22
Jan Staman
Wierden
53:28
23
Jan Fransen
Hasselt
53:42
24
Barend Ten Have
Kampen
54:12
25
Jan Lip
Alteveer
54:45
26
Mannus Schulenburg
Nijverdal
54:53
27
Henk Doornebosch
Zwolle
54:58
28
John Bekke
Nijverdal
55:19
29
Hans Hoekman
Ommen
55:22
30
Jan Olsman
Almelo
55:35
31
Gerrit Jurjens
Vriezenveen
56:10
32
Tonny Jansen
Deventer
56:14
33
Wil Hoogland
Schoonebeek
56:58
34
Piet Dingemans
Heino
57:07
35
Johan Knoester
Oudehaske
57:12
36
Wietze Jonker
Luxwoude
57:25
37
Henk Schuurman
Lemele
57:34
38
Roelof Beek
Dalen
57:50
39
Klaas Veerman
Nieuwleusen
58:02
40
Jan Assink
Rijssen
58:11
41
Theo ten Have
Diepenveen
58:26
42
Jan Brouwer
Heino
58:44
43
Han Bouman
Finsterwolde
58:52
44
Harry Schrijver
Lemelerveld
59:02
45
Henk Veneklaas
Rijssen
59:12
46
Theo Sanders
Raalte
59:25
47
Marinus Jaspers
Olst
59:32
48
Laurent Zeegers
Coevorden
59:59
49
Klaas Nienhuis
Oosterhesselen
1:00:01
50
Jan Dekkers
Wierden
1:00:08
51
Wim Reimert
Dalmsholte
1:00:18
52
Henk Schulenburg
Rijssen
1:01:25
53
Joop Steenbruggen
Deventer
1:01:31
54
Herman Bril
Nijverdal
1:04:18
55
Albert Koetsier
Holten
1:06:52
56
Henk Krukkert
Zwolle
1:12:45
57
Bert van Duuren
Zwolle
1:12:46
www.uitslagen.nl
11-12-2007 09:19