Uitslagenlijst Diepe Hel Holterbergloop

Holten - Zaterdag 27 oktober 2007

M SEN, 10 MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jackson Matelong
Kenia
50:30
2
Thijs Feuth
Leiden Atletiek
53:00
3
Peter Bruinsma
Atletics Nijverdal
54:06
4
Björn Geerdink
Marathon Pim Mulier
54:13
5
Sam Landman
Marathon Pim Mulier
54:31
6
Jeroen Brandts
Loopgroep PK
54:43
7
Davy Stieperaere
Varsenare (BEL)
54:53
8
Casper Koelma
Marathon Pim Mulier
55:39
9
Bert Kelder
AV Vriezenveen
56:45
10
Maykel Geerdink
Marathon Pim Mulier
57:34
11
Martijn van Goor
HAC '63
57:59
12
Reinald Bosman
PEC 1910
58:38
13
Mark Saathof
Nijverdal
59:01
14
Richard Lugies
IJssel Technologie B
1:00:36
15
Rik Waanders
AV Holten
1:02:18
16
Joost Fortkamp
Hengelo Ov
1:02:20
17
Karst Altena
AV '34
1:02:23
18
Siem Uittenhout
Vitalis
1:03:02
19
Gino Giugie
Deventer
1:03:07
20
Jeroen Loskamp
Iphitos
1:03:12
21
Michel Verheezen
Fortuna
1:03:14
22
Bart-Jan van Duuren
Marathon Pim Mulier
1:03:16
23
Tom Oude Lenferink
Almelo
1:03:41
24
Eddy Reinerink
Harbrinkhoek
1:03:43
25
Jendo Visser
Deventer
1:04:07
26
Daniel Klein Rot
Marathon Pim Mulier
1:04:19
27
Tobias van Schaar
TION
1:04:34
28
Gertjan Nijhoff
PAC
1:04:38
29
Johann-Frederick te Pe
Phanos
1:05:02
30
Bert Leusink
Marathon Pim Mulier
1:05:30
31
Aard van der Vinne
IJssel Technologie B
1:06:04
32
Hans Jansen
AV Rijssen
1:06:04
33
René de Jager
AV Vriezenveen
1:06:12
34
Arjan Kuipers
Ootmarsum
1:06:16
35
Rob Ribbink
Zutphen
1:06:20
36
Aalt Hagedoorn
Wierden
1:06:23
37
Michel Luk
AV '40
1:06:35
38
Albert Mussche
Nieuwleusen
1:06:36
39
Remco Greven
Daventria
1:06:58
40
Johan Boom
Vriezenveen
1:07:12
41
Mark van Vliet
Hoogland
1:07:20
42
Laurens Groothuis
Geesteren Ov
1:07:29
43
Hugo Doornhof
Nijkerk Gld
1:07:35
44
Edwin van Straten
Loopgroep PK
1:07:51
45
Oscar Lammers
GAC Hilversum
1:07:53
46
Robert Wassens
Driebergen-Rijsenbur
1:07:56
47
Jacco den Hollander
Phoenix
1:07:57
48
John Spittel
PAC
1:08:04
49
René Wennink
Loopservice.nl
1:08:08
50
Arjan Hoppen
Atletics Nijverdal
1:08:18
51
Pim ten Brinke
AV Holten
1:08:31
52
Job van Regteren
Hengelo Ov
1:08:33
53
Benno Diepenmaat
ASV
1:08:38
54
Jan de Bruyn
Lochem
1:08:50
55
Gerben Ronhaar
Ten Cate Adv Textile
1:08:57
56
Michel van Straaten
Raalte
1:08:59
57
Niels Esmeijer
Amsterdam
1:09:01
58
Alfred Beens
Genemuiden
1:09:14
59
Floris ter Beke
Deventer
1:09:26
60
Pascal Butterhoff
LAAC Twente
1:09:28
61
Ariaan van den Eelaart
Daventria
1:09:29
62
Henk van de Riet
Nijverdal
1:09:29
63
Gert Tadema
Zwolle
1:09:34
64
Ronald Schotman
Loopservice.nl
1:09:47
65
Roy Woolderink
Hellendoorn
1:10:12
66
Richard de Ruiter
Arnhem
1:10:16
67
Christian Hollanders
Hengelo Ov
1:10:17
68
Wiljan Gijgink
Rekken
1:10:18
69
Leo Wolfkamp
Raalte
1:10:19
70
Harco Draaijer
Deventer
1:10:20
71
Maikel Mardjan
AV '34
1:10:20
72
Rene Nijman
Goor
1:10:34
73
Rob Paijmans
Veluwe
1:10:36
74
Remko Siers
Oldenzaal
1:10:49
75
Jacco Smit
Ten Cate Adv Textile
1:10:52
76
Gerben Bisschop
Raalte
1:11:01
77
Arjan de Groot
Nijverdal
1:11:05
78
Niels Duteweert
Lettele
1:11:19
79
Han Schippers
AV Holten
1:11:21
80
Rainaldo Koerhuis
Raalte
1:11:22
81
Bert Maathuis
Atletics Nijverdal
1:11:26
82
Peter van der Heijden
Marathon Pim Mulier
1:11:42
83
Kevin Timmerman
Spurt '88
1:11:51
84
Gerard Kruitbos
Heino
1:11:55
85
Klaas van der Veen
Haarlem
1:12:04
86
Patrick Eerden
Didam
1:12:04
87
Frank Meijer
Nijverdal
1:12:39
88
Olaf Satink
Zwolle
1:12:40
89
Nico Haarman
Enschede
1:12:40
90
Frank Hofstede
Raalte
1:12:47
91
Tom Wagemans
Lettele
1:12:56
92
Jop Vos
Coulisse B.V. 2
1:13:06
93
Patrick Lansink
AV Haaksbergen
1:13:06
94
Harry Meek
AV '34
1:13:07
95
Jeroen Stegehuis
Temmink Groep
1:13:16
96
Luc Veldboer
Ootmarsum
1:13:33
97
Jeroen Hofstede
Nijverdal
1:13:44
98
René Goorman
Laren Gld
1:13:45
99
Mark Jan Smit
Gemeente Hellendoorn
1:13:57
100
Jan Waanders
Wierden
1:14:17
101
Elbert ter Keurst
Roosdom Tijhuis 2
1:14:24
102
Bas van de Pol
Nijkerk Gld
1:14:33
103
Ard Kolkman
Vriezenveen
1:14:47
104
André Beddinkhaus
Avanti-Wilskracht
1:14:57
105
Harry Ebrecht
Nido Universal Machi
1:15:01
106
Johan Almekinders
Enschede
1:15:05
107
Peter Scheeren
Goor '75
1:15:22
108
Han van den Berg
Zwolle
1:15:23
109
Adriaan Harmsen
Hellendoorn
1:15:27
110
Jeroen Eikenaar
Zwolle
1:15:38
111
Igor ter Halle
Atletics Nijverdal
1:15:40
112
Ton Borsten
Gouda
1:15:42
113
Rob van der Donk
LVG
1:15:43
114
Tim Boers
Coulisse B.V. 2
1:15:43
115
Peter Gerritsen
Lemelerveld
1:15:45
116
Alex Klein
Loopservice.nl
1:15:47
117
Erwin Vos
Nijverdal
1:15:49
118
Wim Heebels
PEC 1910
1:15:59
119
Sjef Olde Scholtenhuis
LAAC Twente
1:16:06
120
Sander Oosterwechel
Groningen
1:16:12
121
Bertus Stegeman
AVV
1:16:13
122
Ruben Bloemendal
Almelo
1:16:14
123
Peter Visser
Goor
1:16:17
124
Sebastiaan Bliemert
Delft
1:16:18
125
Gert Dimmendaal
Enschede
1:16:25
126
Eddie Metz
Deventer
1:16:26
127
Pedro Bomers
Coulisse B.V. 2
1:16:29
128
Arno Boeve
Nijverdal
1:16:32
129
Jochem Hofstede
Nijverdal
1:16:34
130
Peter Vos
Almelo
1:16:34
131
Robin Otten
Almelo
1:16:35
132
Martijn Reurink
AV Vriezenveen
1:16:37
133
Ruud ter Huurne
AAC
1:16:39
134
Robin Perik
Bornerbroek
1:16:49
135
John Pijpstra
Nijverdal
1:16:51
136
Herco Krommendijk
Wierden
1:16:54
137
Erik Scharphof
Sepawand 1
1:17:05
138
Gert Mulder
Sepawand 1
1:17:08
139
John Duteweert
Lettele
1:17:10
140
Harold Groote Stroek
Nijmegen
1:17:14
141
APR Kosterink
Deurningen
1:17:30
142
Paul Scheltinga
Enschede
1:17:31
143
Paul Wichink
Haarle gem Hellendoo
1:17:34
144
Jasper Brinksma
Zwolle
1:17:52
145
Henk Kok
Borculo
1:17:57
146
Bob Leuvelink
Hengelo Ov
1:18:00
147
Salvatore Wijdenes
TION
1:18:04
148
Maurice Booyink
Atletics Nijverdal
1:18:14
149
Elze de Groot
Nijverdal
1:18:19
150
Dennis Kogelman
Nijverdal
1:18:42
151
Erik Hengstman
Atletics Nijverdal
1:18:50
152
Johan Katerberg
Tilburg
1:19:03
153
Paul Broekhof
Wilp Gld
1:19:03
154
Bob Sent
Deventer
1:19:10
155
Bjorn Wigger
Oldenzaal
1:19:19
156
Jurgen ten Dam
Bentelo
1:19:19
157
Mannus Schulenburg
Nijverdal
1:19:25
158
Sander Bouman
AV Rijssen
1:19:32
159
Herman Hekkert
Atletics Nijverdal
1:19:36
160
André Holterman
Heino
1:19:40
161
Henri Hakkert
Nijverdal
1:19:49
162
Wouter Versteeg
Nijverdal
1:19:55
163
Rik Wielaard
Holten
1:19:57
164
Alfred Ruiter
Nijverdal
1:19:57
165
Jan Rietberg
Holten
1:19:57
166
Ton Altink
Apeldoorn
1:20:00
167
Mark Koster
Almelo
1:20:02
168
Peter Klaver
Bentelo
1:20:07
169
Richard Folkers
Enschede
1:20:12
170
Mathieu Spijkerman
Nijverdal
1:20:25
171
Gerard Hofhuis
Heino
1:20:39
172
Mark Knobben
Nijverdal
1:20:43
173
Thijs Klavers
Amsterdam
1:20:45
174
Erik Mensink
Goor
1:21:01
175
Martin Timme
Zwolle
1:21:04
176
Marcel Oude Geerdink
Hengelo Ov
1:21:04
177
Koos de Koning
Holten
1:21:06
178
Gerben ten Broeke
Lemelerveld
1:21:19
179
Martin Paalman
Holten
1:21:32
180
Denis de Vries
Nijmegen Atletiek
1:21:36
181
Marc Hartogh Heijs
Ugchelen
1:21:48
182
René Karstel
Asito B.V.
1:21:49
183
Ralph de Boer
Zwolle
1:21:50
184
Jan Hoogenberg
Diepenveen
1:21:51
185
Henk-Jan Mels
Vriezenveen
1:22:07
186
Theo van der Horn
Nieuwleusen
1:22:09
187
Sander van Schoonhoven
Veenendaal
1:22:12
188
Erik Koldewijn
AV '34
1:22:17
189
Ben Binnenmars
Atletics Nijverdal
1:22:18
190
Simon Butink
Heino
1:23:11
191
Peter Beumer
Lochem
1:23:24
192
Paul van Nuenen
Wierden
1:23:24
193
Luuk Roetgerink
Coulisse B.V. 2
1:23:38
194
Jack Penninkhof
Delden
1:23:38
195
Johan van der Horn
Medisch Centrum Nijv
1:23:44
196
Erik Kastenberg
Rijssen
1:23:56
197
Rik Schulte
Enschede
1:23:56
198
Arjan Haasjes
Asito B.V.
1:24:43
199
André Jekel
Hengelo Ov
1:24:55
200
Stef Duteweert
Lettele
1:25:03
201
Rob Salman
Delden
1:25:15
202
Leon Hangx
Zwolle
1:25:32
203
Hans van Zon
Zwolle
1:25:32
204
Marcel Katerberg
Deventer
1:25:32
205
Gerben Dijstra
Hellendoorn
1:25:41
206
Th Berendsen
Loopservice.nl
1:26:03
207
Bart Boerkamp
Wilp Gld
1:26:20
208
Johan Post
AV Holten
1:26:26
209
Niek Kuipers
Nijverdal
1:26:45
210
Erik Tempelman
Holten
1:26:46
211
Robert Draaijer
Deventer
1:26:47
212
Erik Welleweerd
Sepawand 1
1:27:19
213
Rob van de Steeg
Asito B.V.
1:27:30
214
Bert Koster
Almelo
1:27:34
215
Cor Kamphuis
Oldenzaal
1:27:43
216
Gerrit Krukkert
Almelo
1:27:46
217
Johan Wesselink
Almelo
1:27:49
218
Sjoerd Flapper
Haaksbergen
1:27:58
219
Jurgen Bouwmeesters
Haaksbergen
1:28:20
220
Peter Vedder
LAAC Twente
1:28:22
221
André Smit
Oldenzaal
1:28:51
222
Addo Kranendonk
Nijmegen
1:28:52
223
Ron Beumer
Laren Gld
1:28:54
224
Richard Baas
Deventer
1:29:19
225
Maarten Nijland
Nijverdal
1:29:29
226
Teddy Godschalk
Iphitos
1:29:37
227
Richard Geuzendam
Nijverdal
1:30:10
228
Wim Houtjes
Raalte
1:30:31
229
Henny Letteboer
Almelo
1:30:45
230
Marco Ruiter
Heeten
1:30:48
231
Hans Brinksma
Nieuwleusen
1:32:10
232
Jeroen Mulder
Hengelo Ov
1:32:11
233
Ton Bovendorp
Nijverdal
1:32:26
234
Bekir Demiray
Apeldoorn
1:32:50
235
Leo Gallenbeek
Usselo
1:33:16
236
Dick Stevens
HAC '63
1:34:28
237
Ronnie ten Hartog
Vriezenveen
1:36:11
238
René Zeelte
Enschede
1:36:42
239
Bart Pulles
Nijverdal
1:36:53
240
Rob Dogger
Heeten
1:37:07
241
Hans Jeurissen
Wierden
1:38:26
242
Henk Cobussen
AV Wijchen
1:38:59
243
Jos Koekkoek op Munste
Enschede
1:43:51
244
Henk Hofman
Loopservice.nl
1:44:07
245
Ad Eilert
Salland
1:46:26
246
Arjan Smit
Amsterdam Zuidoost
1:48:52
247
Jasper Imhof
Nijverdal
1:56:38
M40, 10 MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eric Borg
Hengelo Ov
55:47
2
Bertil Krukkert
Nijverdal
56:25
3
Geert Deruddere
Wevelgem (BEL)
56:36
4
Dirk Hoekman
AV Holten
59:08
5
Jan van den Broek
Daventria
59:37
6
Hilko Doesburg
ASV
1:00:00
7
Arend Ramaker
Spurt '88
1:00:29
8
Bernard Disselborg
AV Gouda
1:00:32
9
Tonnie Kaspers
Markelo
1:01:02
10
Vincent Hentzepeter
Westerhaar-Vriezenv
1:01:27
11
Jeroen Geerling
AV Rijssen
1:01:33
12
Peter Baan
Gemeente Hellendoorn
1:02:05
13
Douwe Weima
Nijverdal
1:02:09
14
Ralph Goes
Olympia Eindhoven
1:02:13
15
Hans Bosman
Daventria
1:02:14
16
Hans Berendsen
Loopgroep PK
1:02:34
17
Jan Jansen
AV Rijssen
1:02:38
18
Silvester Holtmaat
Bouwteam Jansman
1:02:55
19
Vincent Holtmaat
Bouwteam Jansman
1:03:17
20
Hans Geltink
LAAC Twente
1:03:18
21
Rene van Weezep
Atletics Nijverdal
1:03:35
22
Marten van der Veen
Daventria
1:04:15
23
Gerard Reimink
Bouwteam Jansman
1:04:27
24
Hilko Zwolle
Loopservice.nl
1:04:46
25
Paul Bos
Oldenzaal
1:04:51
26
Peter de Boer
PEC 1910
1:04:52
27
Rene Dubbelink
Avanti-Wilskracht
1:05:15
28
Theo Jeurnink
Arnhem
1:05:41
29
Jan van Tolij
ACO Van Elderen
1:05:46
30
Eric Jansen
Loopgroep PK
1:05:49
31
Lars Palmgren
Deventer
1:05:59
32
Y Suzuki
Rotterdam
1:06:04
33
Theo Velnaar
Nijverdal
1:06:14
34
Eduard Kruiper
Gemeente Hellendoorn
1:06:29
35
Marin Heuvel
Marathon Pim Mulier
1:06:33
36
Jos Vrielink
Bouwteam Jansman
1:06:50
37
Arend Burgers
Hevea B.V.
1:06:52
38
Johan Lohuis
AV Rijssen
1:06:55
39
Hans Hegeman
Hevea B.V.
1:06:57
40
Dick Bennink
Broekland Ov
1:06:57
41
Han Stegeman
ACO Van Elderen
1:07:08
42
Pieter Meesters
Atletics Nijverdal
1:07:08
43
Tony Ruiter
AV Vriezenveen
1:07:15
44
Ruud van Bussel
Vaassen
1:07:19
45
Jan Roeles
Beilen
1:07:25
46
Jos Dijkhuis
Hengelo Ov
1:07:42
47
Jan Eikelboom
Lemelerveld
1:07:44
48
Dinant Schippers
Marathon Pim Mulier
1:07:55
49
Wim Koerhuis
Dalfsen
1:08:11
50
Ronnie Wargers
Loopgroep De Lutte
1:08:29
51
Hans Peter de Ruiter
SISU
1:08:31
52
Alphons Pross
Loopgroep De Lutte
1:08:41
53
Marinus de Vos
AV '34
1:08:47
54
Harry Marissink
Nieuw Heeten
1:08:49
55
Hennie Nijenhuis
Atletics Nijverdal
1:08:50
56
Gerhard Rohof
AV Vriezenveen
1:08:58
57
Gerard Markvoort
Ruurlo
1:09:10
58
Leon ter Wee
SISU
1:09:16
59
Hans te Rietmole
ASV
1:09:21
60
Willibrord Schuurman
Loopservice.nl
1:09:22
61
Jan Rotman
Wierden
1:09:23
62
Hans Blankestijn
Daventria
1:09:29
63
Harry van Coeverden
AV Holten
1:09:38
64
Marcel Hagen
Raalte
1:09:50
65
Freddie Kruisselbrink
Almelo
1:09:55
66
Jan Schuurs
AV Vriezenveen
1:09:57
67
Bert Meijerink
Holten
1:10:15
68
Michel IJzerman
Coulisse B.V. 2
1:10:22
69
Thijs van Beckhoven
Daventria
1:10:24
70
Bert Visser
AV Holten
1:10:30
71
Henk Enoch
AV Vriezenveen
1:10:32
72
Theo Jacobs
Apeldoorn
1:10:37
73
Roelof van der Velde
Atletics Nijverdal
1:10:53
74
Ben Roeten
Ommen
1:10:58
75
Gerard Roelofs
Borne
1:11:10
76
Vincent Heering
Goor '75
1:11:11
77
Rick Moezelaar
Ruurlo
1:11:17
78
Nico Winkeler
Athlos
1:11:26
79
Jan Lubbers
Raalte
1:11:33
80
Alwie Deterd Oude Weme
Holten
1:11:35
81
René Hermsen
Marathon Pim Mulier
1:11:38
82
Hans Uijen
AV Holten
1:11:43
83
Jan Hegeman
Nijverdal
1:11:45
84
Albert Branderhorst
Diepenveen
1:11:46
85
Rein de Boer
Manderveen
1:11:47
86
Richard Pazië
Dalfsen
1:11:53
87
Jan Timmerman
Spurt '88
1:11:56
88
Dinant Rossing
Markelo
1:11:59
89
Roelof Schoppers
Enschede
1:11:59
90
André Bleumink
LVG
1:12:06
91
Rudi Rodijk
Nefit B.V. I
1:12:07
92
Gijs van Korlaar
Soest
1:12:10
93
Marcel Harbers
Wierden
1:12:11
94
Jeroen Bosch
Loopgroep De Lutte
1:12:12
95
André Wolthuis
Marathon Pim Mulier
1:12:13
96
Jaap Trotsenburg
Holten
1:12:24
97
Rik Delsing
LVG
1:12:32
98
Martin Veldkamp
Bathmen
1:12:53
99
Armand van der Donk
Loopservice.nl
1:12:54
100
Ton Vloedgraven
Heino
1:13:02
101
Hans IJsseldijk
Deventer
1:13:05
102
Herbert Veger
Loopgroep De Lutte
1:13:13
103
Norbert Piket
Olympia Eindhoven
1:13:21
104
Erik Kappert
Daventria
1:13:26
105
Johan Pals
De Sperwers
1:13:27
106
henk van der Kolk
Lemelerveld
1:13:32
107
Enrico Koenis
Holten
1:13:39
108
Wouter Rouwhorst
Loopservice.nl
1:13:47
109
Leon Slegten
Daventria
1:14:03
110
Rinus Marsman
Den Ham ov
1:14:05
111
Marcel Berkhout
Almelo
1:14:08
112
Arno Stap
Leiden Atletiek
1:14:10
113
Paul van der Vegt
TION
1:14:17
114
Andre Duteweert
Raalte
1:14:19
115
Foeke Dijkstra
Zwolle
1:14:25
116
Diederik Tempert
Nijverdal
1:14:32
117
Harry Oosterveen
Sparta
1:14:37
118
Jos Raymakers
Groningen
1:14:42
119
Peter Hooijen
Olympia Eindhoven
1:14:57
120
Ben Graven
Ootmarsum
1:14:58
121
Chris Berenpas
Doetinchem
1:15:06
122
Anton Huis in 't Veld
Sibculo
1:15:08
123
Paul Brugman
Haaksbergen
1:15:10
124
Albert Wijnen
Nijverdal
1:15:23
125
Peter Traas
Hevea B.V.
1:15:24
126
Hans Schoorlemmer
Heeten
1:15:25
127
Johan van Duuren
Loopservice.nl
1:15:35
128
Andre Nieuwenhuis
Atletics Nijverdal
1:15:36
129
Rene Wolters
LVG
1:15:49
130
Harrie Jasper
Sibculo
1:16:20
131
Lucas Goldsteen
Harbrinkhoek
1:16:30
132
Jack Stroop
Atos
1:16:33
133
Hans Logtenberg
ACO Van Elderen
1:16:36
134
Jeroen Dirks
Vught
1:16:43
135
Marc Diepmaat
Warnsveld
1:16:54
136
Geert Jan Blom
Wierden
1:16:59
137
Peter Rorink
Rossum Ov
1:17:02
138
Martin Dijkstra
Sepawand 1
1:17:05
139
Henk Otten
Markelo
1:17:13
140
Herman Krijt
Zwolle
1:17:23
141
Robert Spenkelink
Heino
1:17:26
142
Harry van Os
Beilen
1:17:26
143
Bert Kleiboer
PEC 1910
1:17:36
144
Henri Meijerink
Atletics Nijverdal
1:17:39
145
Edwin Kampman
Heino
1:17:49
146
Gert Jansen
Vroomshoop
1:17:57
147
Jan Skaepinck
AV Rijssen
1:18:01
148
Jan Grobben
Almelo
1:18:04
149
René Niessen
Prins Hendrik
1:18:04
150
Alphons Schokker
ACO Van Elderen
1:18:05
151
Bert Huisjes
Oldenzaal
1:18:35
152
Eduard Vossebeld
Holten
1:18:38
153
Peter Velt
Friesland
1:18:41
154
Martin Kemper
Holten
1:18:41
155
Henk ter Harmsel
Wierden
1:18:45
156
Bert-Jan Beldman
Gemeente Hellendoorn
1:18:48
157
Lu Po
Vriezenveen
1:18:59
158
Jan Vugteveen
Vriezenveen
1:19:02
159
Johan Grolleman
Zwolle
1:19:08
160
Jeroen van Maanen
AV Rijssen
1:19:10
161
Eric Hulman
Heeten
1:19:13
162
Erik Wippert
Ten Cate Adv Textile
1:19:15
163
Johan Kruiskamp
Apeldoorn
1:19:18
164
Willy Koolhog
Bouwteam Jansman
1:19:25
165
Marcel Monnink
PEC 1910
1:19:26
166
Henk Voortman
Wierden
1:19:34
167
Gert Jan Feberwee
Nefit B.V. I
1:19:37
168
Spittie Spitbull
Vriezenveen
1:19:39
169
Bert Boeve
Nijverdal
1:19:45
170
Robert Bult
Enschede
1:19:49
171
Ep Boode
AV Holten
1:20:15
172
Frits Soetmann
Winterthur (SUI)
1:20:16
173
Jan van Goor
Enschede
1:20:18
174
Theo Bosch
Loopservice.nl
1:20:23
175
Geert Harbers
AV Rijssen
1:20:35
176
Marcel van Oeveren
Goor
1:20:37
177
Bart Huiskamp
Markelo
1:20:49
178
Pieter Homma
Heino
1:21:02
179
Wieck van Haren
Beuningen Gld
1:21:04
180
Ronald van Leeuwen
Nijmegen
1:21:05
181
Adriaan van Overbeek
Enter
1:21:08
182
Henk Bokhove
Argo
1:21:10
183
Gert Jan Koppelman
Atletics Nijverdal
1:21:12
184
Bert Nijkamp
Lochem
1:21:18
185
Marco Huidink
Deventer
1:21:34
186
Erik van Hettema
Raalte
1:21:46
187
Wim Molenberg
Hengelo Ov
1:21:51
188
Hans Tichelman
Enschede
1:21:56
189
Robert de Beauvesier W
TION
1:22:05
190
Frans Noordman
Heino
1:22:13
191
Gert de Vries
Atletics Nijverdal
1:22:20
192
Eric Wansing
Zwolle
1:22:21
193
Rik Steentjes
LVG
1:22:34
194
Roy Agema
Apeldoorn
1:22:42
195
Henk Vaanholt
Wierden
1:22:44
196
Johan Bomkamp
Loopservice.nl
1:22:45
197
Freek Starke
Rijssen
1:22:45
198
René Leemhuis
Nijverdal
1:22:52
199
Willem Baltes
Diepenveen
1:23:05
200
Ben Nijboer
SISU
1:23:08
201
Willem Hogendoorn
RRZ
1:23:28
202
Jan Baan
Nijverdal
1:23:36
203
Johan Aalpoel
Markelo
1:23:46
204
Jos Ramaker
Lierderholthuis
1:23:50
205
Tjerk Tuinstra
SISU
1:23:54
206
John Ligtenberg
LVG
1:23:55
207
John Huijzer
Loopservice.nl
1:24:15
208
Ton Harmsen
ASV
1:24:31
209
Eric Pelle
Temmink Groep
1:24:38
210
Gerald Meijerink
Holten
1:24:41
211
Rene Aalmoes
Hilversum
1:24:44
212
Bertjan van Dijk
Nieuwleusen
1:24:52
213
Egbert van der Weide
HAC '63
1:24:54
214
Harry Nijland
Nijverdal
1:25:14
215
Paul Jansen
Wijhe
1:25:19
216
Herman Boersma
TION
1:25:32
217
Arnold Muller
IJssel Technologie B
1:26:06
218
Harald Wiggers
Marathon Pim Mulier
1:26:08
219
Bert van Aller
the Hague Road Runne
1:26:10
220
Gerrit Lijkendijk
Hoogeveen
1:26:13
221
Gerard Oosterlaar
Raalte
1:26:22
222
Sjack Hooijer
De Gemzen
1:26:34
223
Anton Bronsvoort
AV Holten
1:26:55
224
Paul Brandsma
Triathlon
1:27:07
225
Egbert Koster
Staphorst
1:27:11
226
Reinier Kreeft
Enschede
1:27:37
227
Gerard Keizer
Loopgroep De Lutte
1:27:40
228
Henk Wijnberg
Hevea B.V.
1:28:00
229
Rene Brouwer
Almelo
1:28:02
230
Tonny Schutte
Holten
1:28:17
231
Han Beumer
Borne
1:28:25
232
Piet Meulenbeld
Vriezenveen
1:28:29
233
Kars Wolters
De Sperwers
1:28:41
234
Bert van Duifhuizen
AV Wijchen
1:28:56
235
Richard Stolmeijer
Nijverdal
1:28:59
236
Jacques Knopf
Amersfoort
1:29:00
237
Ronald Wissink
AV Holten
1:29:34
238
Wessel Nies
Kampen
1:29:35
239
Gerald Grashof
Olst
1:29:37
240
Maarten Jan Verhoeve
Capelle aan den IJss
1:29:53
241
Ton Oude Hamsink
Temmink Groep
1:29:55
242
Thomas Pruim
Enschede
1:30:06
243
Gerard Borggreve
Hengelo Ov
1:30:28
244
Hans Hopster
Nijverdal
1:30:31
245
Joop Timmer
Nijverdal
1:30:41
246
Jan Klok
Ten Cate Adv Textile
1:30:42
247
Jos Brinkman
Ten Cate Adv Textile
1:30:51
248
Hans Beumers
Enschede
1:31:07
249
Jan Paauwe
Enschede
1:31:29
250
Johan Cremer
Nefit B.V. II
1:31:35
251
Jos Ensink
Hengelo Ov
1:31:48
252
Ten Have
Nieuw Heeten
1:32:13
253
Hugo van Buren
Triathlon
1:32:58
254
Frits van der Wal
Arena
1:33:16
255
Theo Thijssen
Zevenaar
1:33:21
256
Hans Hevink
LAAC Twente
1:33:23
257
Gert van der Houwen
RRZ
1:33:28
258
Vincent den Hertog
Tubbergen
1:34:25
259
Gino Weijts
Prins Hendrik
1:34:45
260
Henny Ruiter
Nieuw Heeten
1:36:02
261
Wouter Strating
Woerden
1:36:41
262
Siebe van Laan
Loopservice.nl
1:37:04
263
Frank Bekke
Medisch Centrum Nijv
1:38:23
264
Cees de Feijter
Wesepe
1:38:53
265
Reijnier Koster
Assen
1:38:53
266
Gert-Jan Vonkeman
Haaksbergen
1:38:58
267
John Engbers
Hellendoorn
1:42:10
268
Marcel Barends
Enschede
1:43:51
269
Jack van Munster
Soest
1:46:01
M50, 10 MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Roelof Hutten
Spurt '88
59:46
2
Harry Kloppenberg
Loopgroep Aart Stigt
1:00:05
3
Tjibbe de Vries
Cialfo
1:01:41
4
Albert Oldehinkel
Spurt '88
1:03:00
5
Richard Beldman
AV Holten
1:03:21
6
Jan van Ommen
Veluwe
1:03:39
7
Meindert Koopman
Roosdom Tijhuis 2
1:04:00
8
Ruud Kok
AV '34
1:04:33
9
Ronald Verstappen
Daventria
1:04:49
10
Anton Bolhaar
Loopgroep De Lutte
1:05:20
11
Gerard Gerritsen
Daventria
1:05:21
12
Ruud de Boer
Triathlon
1:05:38
13
André Smink
Marathon Pim Mulier
1:05:38
14
Jan Lammers
AV Haaksbergen
1:05:40
15
Wilie Mars
Loopgroep Aart Stigt
1:05:47
16
Arie Prins
HAC '63
1:06:03
17
Willy Berends
Roosdom Tijhuis 2
1:06:18
18
Andre Koeslag
Triathlon
1:06:24
19
Gert Rietman
Marathon Pim Mulier
1:06:33
20
John Hampsink
LAAC Twente
1:06:45
21
Dirk Blom
Clytoneus
1:06:51
22
Hans Bos
Triathlon
1:08:02
23
Chris Offringa
AV Holten
1:08:05
24
Gert van den Hovenf
Triathlon
1:08:06
25
Dick Nijland
AV Rijssen
1:08:44
26
Ko van Kuijk
Sprint
1:08:46
27
John Bouwens
AAV '36
1:09:04
28
André Somhorst
AV Haaksbergen
1:09:36
29
Dick Zeedijk
LAAC Twente
1:09:37
30
Theo Wegdam
LAAC Twente
1:09:42
31
Cees van Reemst
TION
1:09:46
32
Dirk Platjes
Sibculo
1:09:53
33
Dick Bresser
Peize
1:09:56
34
Paul Tuuk
Marathon Pim Mulier
1:10:10
35
Henk Janssen
Veluwe
1:10:24
36
Gerard Heerink
Lemelerveld
1:10:25
37
Gerard Beldman
AV Holten
1:10:29
38
Menno de Jager
Marathon Pim Mulier
1:10:44
39
Aert Bakker
Enschede
1:10:45
40
Tonny Platenkamp
Marathon Pim Mulier
1:10:46
41
Siep Brink
Loopgroep Bedum
1:10:47
42
Robert Leloux
De Lutte
1:10:51
43
Wolter Croezen
AV Vriezenveen
1:10:59
44
Mans van Bodegom
Nefit B.V. I
1:11:04
45
Eddy van Essen
LAAC Twente
1:11:08
46
Gerard Boink
AV Haaksbergen
1:11:09
47
Benno Braamhaar
AV Rijssen
1:11:15
48
Theo Kosters
Goor '75
1:11:31
49
Alphons Weierink
Ootmarsum
1:11:32
50
Herman ten Broeke
Iphitos
1:11:39
51
Pim Nijhof
Borne
1:11:55
52
Simon van Leeuwen
Twello
1:12:01
53
Fokke Wind
AV Vriezenveen
1:12:06
54
Roelof Dilling
Grolloo
1:12:07
55
Andre Haafkes
Denekamp
1:12:17
56
Klaas Molenaar
STAP
1:12:25
57
Michiel Bunnik
Triathlon
1:12:44
58
Willem Schoterman
Loopgroep PK
1:12:52
59
Geerhard Ronde
Stroe
1:13:19
60
Henk Kasper
Daventria
1:13:20
61
Hans Klomp
LAAC Twente
1:13:22
62
Toon Eppink
LAAC Twente
1:13:31
63
Edmond de Bok
Zwolle
1:13:47
64
Henk ten Thije
Hengevelde
1:13:48
65
Bennie Visschedijk
Loopgroep De Lutte
1:14:06
66
Jans Vincent
AV Rijssen
1:14:06
67
Adriaan Vellinja
De Sperwers
1:14:07
68
Frits Fölkner
TION
1:14:12
69
Andre Koehorst
Borne
1:14:54
70
Ton Wissink
Wierden
1:14:58
71
Jan Boerman
Rijssen
1:14:59
72
Harrie Oosterwechel
Marienheem
1:15:00
73
Jan Wegstapel
Ten Cate Adv Textile
1:15:00
74
Ed van Tuijl
Olympia Eindhoven
1:15:01
75
Ben Hofenk
Hanzesport
1:15:01
76
Jan Staman
Wierden
1:15:03
77
Henk Overmars
Loopgroep Aart Stigt
1:15:04
78
Anton Schiphorst
Raalte
1:15:07
79
Frits van der Hartt
TION
1:15:12
80
Gert van Oorspronk
AV '34
1:15:16
81
Albert Broekhoff
Daventria
1:15:19
82
Paul Knuvers
LVG
1:15:28
83
Carl Voorhaar
Hengelo Ov
1:15:34
84
Herman Wennink
LAAC Twente
1:15:42
85
Rob Gouw
Goor
1:15:44
86
Jan Hollak
Heino
1:15:50
87
Ed van Dijk
Loopgroep Aart Stigt
1:15:50
88
Leo van het Bolscher
Hengelo Ov
1:15:51
89
Geert Ariaans
Nijmegen Atletiek
1:15:53
90
Vincent Vaarhorst
Wierden
1:15:55
91
Harrie Haarman
Salland
1:15:59
92
Jos Kleinlangevelsloo
Heino
1:16:05
93
Henk Nijhuis
Markelo
1:16:14
94
Dick Dubbink
Vroomshoop
1:16:14
95
Gideon Bouwman
RRZ
1:16:19
96
John Bekke
Atletics Nijverdal
1:16:28
97
Wim Vedders
Markelo
1:16:34
98
Johan Nieuwenhuis
Spurt '88
1:16:36
99
Jan Olsman
LAAC Twente
1:16:37
100
Jan Tijhuis
Loopgroep PK
1:16:57
101
Jos van der Spek
AV Holten
1:16:58
102
Gerrit Jurjens
SISU
1:17:01
103
Hans van Gerwen
Almelo
1:17:06
104
Johan Huis in 't Veld
Nijverdal
1:17:08
105
Jan de Weerd
Grolloo
1:17:15
106
Jan Meyer
Haaksbergen
1:17:27
107
Herman Martens
Ommen
1:17:27
108
Bert de Jonge
Borculo
1:17:29
109
Herman Hofman
Holten
1:17:30
110
Hans Nijhuis
Enschede
1:17:37
111
Piet Schippers
Heino
1:17:38
112
Theo Gomis
TION
1:17:40
113
André Mulder
LAAC Twente
1:17:43
114
Jan Teeselink
AV Holten
1:17:48
115
Henny Disselhorst
Heeten
1:17:51
116
Jan Peters
Wijchen
1:17:57
117
Jan Metsemakers
AV Holten
1:17:58
118
Alfons Kruiper
Heeten
1:18:02
119
Klaas van Donkersgoed
Woerden
1:18:10
120
Roelof Vos
Vorden
1:18:18
121
Gerhard Blikman
Atletics Nijverdal
1:18:22
122
Wim Overkamp
Heino
1:18:30
123
Theo Kok
LAAC Twente
1:18:32
124
Hans Holle
Iphitos
1:18:37
125
Wim Gerritsen
Rijssen
1:18:43
126
Henk Meijer
Loopgroep Bedum
1:18:53
127
Peter Spruit
AV Gouda
1:18:54
128
Jan Assink
AV Rijssen
1:19:04
129
Cor Berenschot
Haaksbergen
1:19:13
130
Jan Knijff
Clytoneus
1:19:18
131
Albert Zwaaneveld
Almelo
1:19:19
132
Henk Altena
Nijverdal
1:19:34
133
Bert Burgers
Deventer
1:19:36
134
Bert van Duuren
PEC 1910
1:19:39
135
Nico Offringa
Nefit B.V. I
1:19:48
136
Han Stiekema
Zwolle
1:20:00
137
Ko Kwakman
Enschede
1:20:01
138
Henk SChuurman
Lemele
1:20:03
139
Arnold van Bruggen
Soest
1:20:17
140
Gerard Harleman
Daventria
1:20:23
141
Huub Detert
Amsterdam
1:20:31
142
Remie van Oosterhout
Druten
1:20:34
143
Kees Heil
Ten Cate Adv Textile
1:20:36
144
Marcel ter Ellen
Enschede
1:20:36
145
Klaas Nienhuis
HAC '63
1:20:37
146
Adrie Rijk
Heeten
1:20:44
147
Meindert Sterenberg
Loopgroep Bedum
1:20:46
148
Carlus Veldhuis
Ten Cate Adv Textile
1:20:51
149
Wim Proper
Zwolle
1:20:51
150
Bertus Schutte
ACO Van Elderen
1:20:56
151
Bert van der Wal
Deventer
1:20:57
152
Jan van den Boom
Nijmegen
1:20:57
153
Nico Eshuis
HAC '63
1:21:09
154
Marinus Baltus
AV Holten
1:21:14
155
Bennie Krukkert
Ten Cate Adv Textile
1:21:16
156
Henk Snijder
Enschede
1:21:24
157
Piet Dingemans
Heino
1:21:25
158
André de Paepe
SISU
1:21:29
159
Juud de Lange
LAAC Twente
1:21:36
160
Hans Hoekman
ACO Van Elderen
1:21:42
161
Fred Kuikman
Hoorn Nh
1:21:46
162
Gertjan Brug
Haaksbergen
1:21:54
163
Herman Rolleman
Wierden
1:21:55
164
Henk van Oostenbrugge
Almelo
1:21:56
165
Anton Stolte
Daventria
1:21:58
166
Hans Pannekoek
Hoogeveen
1:22:01
167
Joop Hengeveld
Hengelo Ov
1:22:02
168
Johan Betsema
Ten Boer
1:22:02
169
Jan Kroeze
Oldenzaal
1:22:14
170
Jos Willems
Flevo Delta
1:22:15
171
Cor van der Hoek
Veteranen Nederland
1:22:19
172
Flip de Granada
Markelo
1:22:21
173
Frans Baar
Nederhorst den Berg
1:22:22
174
Fred Zwarts
Lochem
1:22:23
175
Joop Steenbruggen
Daventria
1:22:27
176
Jan Veldboer
Ootmarsum
1:22:28
177
P Wiewel
Amsterdam
1:22:29
178
Herman Bouwhuis
AV Vriezenveen
1:22:30
179
Hans Wienk
Hengelo Ov
1:22:31
180
Harry Vukink
Heeten
1:22:42
181
Ton van Uem
LVG
1:22:53
182
Jo Hobert
Ten Cate Adv Textile
1:22:53
183
Leo Vreeswijk
Borne
1:22:57
184
Harry Jeurissen
Wierden
1:22:59
185
Tonnie Vossebeld
Hengelo Ov
1:23:00
186
Henk Reuvekamp
Heino
1:23:00
187
Jan Weierink
Medisch Centrum Nijv
1:23:10
188
Frans Klein Haarhuis
Olst
1:23:13
189
Harrie Essing
Loopservice.nl
1:23:20
190
Qrien Smits
PEC 1910
1:23:23
191
Willem Krukkert
SISU
1:23:30
192
Fons Tiehatten
Avanti-Wilskracht
1:23:32
193
Henk Veneklaas
AV Rijssen
1:23:44
194
Peter Alferink
Ommen
1:23:51
195
Johan Harbers
Rijssen
1:24:01
196
Tonny de Greeff
Twello
1:24:07
197
Albert Vreeman
Ommen
1:24:13
198
Frits Daatselaar
Marathon Pim Mulier
1:24:21
199
Ton de Ram
Loopservice.nl
1:24:29
200
Jan Brouwer
Heino
1:24:42
201
Frans Nijhuis
Iphitos
1:24:47
202
Tonny Holleboom
Broekland Ov
1:24:58
203
Bertus van Beek
Enschede
1:25:06
204
Gerrit Ruegebrink
Warnsveld
1:25:10
205
Eelco van den Kerkhoff
Markelo
1:25:15
206
Herman Roosenboom
RRZ
1:25:19
207
Harm Hendriks
De Sperwers
1:25:25
208
Joop Achterhoek
Ten Cate Adv Textile
1:25:30
209
Jan Haas
Markelo
1:25:35
210
Kees Smit
Zwolle
1:25:36
211
Rob Mentink
Hengelo Ov
1:25:36
212
Arie Kaut
Lelystad
1:25:39
213
Harry Blankvoort
Zwolle
1:25:47
214
Klein Klamert
Nefit B.V. I
1:25:48
215
J Folkers
IJssel Technologie B
1:25:52
216
Jan Raaijmakers
AV Wijchen
1:26:16
217
Bert Bouwman
Borne
1:26:21
218
Frans Wichink Kruit
Raalte
1:26:27
219
Rob Weekenstroo
Enschede
1:26:36
220
Hans Oostindiën
BAV
1:26:37
221
Tonnie Holterman
Zwolle
1:26:45
222
G Siegerink
Bentelo
1:26:53
223
Gerard Luijmes
Wijhe
1:27:14
224
Henk Schulenburg
AV Rijssen
1:27:18
225
Theo Sanders
Raalte
1:27:20
226
Marius Logtenberg
Veluwe
1:27:22
227
Anton Jeurnink
Deventer
1:27:26
228
Harrie Heuvelmans
AV Holten
1:27:31
229
Dick Telman
Nieuwleusen
1:27:46
230
Jan Otten
Nieuwleusen
1:27:46
231
Arie de Jager
Borne
1:28:08
232
Ben Schrijver
Lemelerveld
1:28:10
233
Heman Stevens
Vriezenveen
1:28:17
234
Kees van Dijk
Heesch
1:28:26
235
Loek Viester
Elburg
1:28:29
236
Walter de Ling
Fortuna
1:28:32
237
Peter Pietersen
Eibergen
1:28:35
238
Herman Kieftenbeld
Loopservice.nl
1:28:37
239
Cees Mooiman
Warnsveld
1:28:40
240
Ap Ruiterkamp
Hanzesport
1:28:45
241
Djurre vd Schaaf
Friesland
1:28:49
242
Wil Jansen
AV Wijchen
1:28:55
243
Tiele Jansen
Zwolle
1:28:57
244
Johannes van Alstede
Haaksbergen
1:29:04
245
Johan Meenhuis
Hengelo Ov
1:29:34
246
Hans Kroeze
Weerselo
1:29:38
247
Harry Horstman
Weerselo
1:29:41
248
Ko Hummel
Emmen
1:29:56
249
Diederik Post
RRZ
1:30:01
250
Philip Corporaal
Loopservice.nl
1:30:15
251
Bert van der Donk
Nijmegen
1:30:40
252
Henk Lokate
Raalte
1:31:09
253
Henk Buursen
Enschede
1:31:22
254
Peter van de Beek
Atletics Nijverdal
1:31:30
255
H. Ridderinkhof
Den Ham Ov
1:31:48
256
Gerard Souverijn
Atletics Nijverdal
1:32:02
257
Nemi van der Reest
Loopservice.nl
1:32:09
258
Hans Bijvank
Enschede
1:32:17
259
Jos Wolbers
Weerselo
1:32:49
260
Bert Berkenbosch
Dedemsvaart
1:32:51
261
Rein van Kempen
Bussum
1:33:14
262
Jan Kooger
Zwolle
1:33:15
263
Frans Remmers
Argo
1:33:26
264
Ben Remmers
AV '34
1:33:28
265
Rudie van der Walle
Loopgroep De Lutte
1:33:53
266
Piet Kranendonk
Parthenon
1:34:30
267
Sterenberg
Bedum
1:34:30
268
Herman Bril
Nido Universal Machi
1:34:59
269
Harm Visser
AV Rijssen
1:35:15
270
Gerhard Borkent
Deventer
1:35:37
271
Willem Overkemping
Haaksbergen
1:36:18
272
Andries Elzinga
Holten
1:36:35
273
Joop van den Enk
Broekland Ov
1:36:37
274
Aloys Rouweler
AV '34
1:36:44
275
Alex Vat
Marathon Pim Mulier
1:37:25
276
Jan Haas
Goor
1:38:50
277
Harry Doornbos
Meppel
1:40:43
278
Klaas Karssen
AAC '61
1:42:57
279
Martin van Baarle
RRZ
1:45:36
280
Tonny van Dijk
Dedemsvaart
1:46:11
281
Bert Vierhout
Apeldoorn
1:46:46
282
Jan Kleinjan
Vroomshoop
1:47:30
283
Jan Ipenburg
De Kieviten
1:47:30
284
Jacob van Lindenberg
Holten
1:47:30
285
Henk Offenberg
LAAC Twente
1:48:53
286
Cor Nederveld
Stegeren
1:52:40
V SEN, 10 MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ingrid Prigge
LAAC Twente
1:00:41
2
Esme Moricke
Nijmegen
1:07:19
3
Melanie Spruyt
Altis
1:09:24
4
Marlin Nijhof
Marathon Pim Mulier
1:11:11
5
Claudia Grundel
Loopgroep De Lutte
1:12:36
6
Hellen de Vries
PEC 1910
1:13:11
7
Gonny Homma
Heino
1:13:22
8
Amanda Willems
Nijmegen
1:13:58
9
Daphne Berends
Hengelo Ov
1:15:38
10
Patricia Blom
Enter
1:16:05
11
Jannie Nijenhuis
Raalte
1:20:05
12
Karin te Vaarwerk
ASV
1:20:06
13
Carina Slingerland
AV Haaksbergen
1:20:31
14
Janneke Klavers
Almelo
1:20:45
15
Jet MoedSnoek
AV Holten
1:22:17
16
Anniek van Haren
Nijmegen
1:22:30
17
Ilona Geerdink
Loopgroep De Lutte
1:23:00
18
Monique Roetgering
Enter
1:23:29
19
Harijati Rademaker
Enschede
1:23:58
20
Siny Harink-Krone
Almelo
1:24:33
21
Stijnie van Hees-de Vr
Loopgroep Aart Stigt
1:25:38
22
Iris Hulshof
Deventer
1:25:41
23
Miranda ten Vregelaar
Hengevelde
1:26:03
24
Carla Koenderink
Hengevelde
1:26:29
25
Diane Buis
AV Holten
1:26:33
26
Joke Alferink
Ommen
1:26:41
27
Esther Kuipers
Nijverdal
1:26:44
28
Renske Posma
Leiden
1:26:54
29
Hedwig Nijland-Boerkam
Eibergen
1:27:21
30
Annemarie Veldkamp
Heino
1:27:37
31
Ans Valster
AV Holten
1:28:15
32
Els Viester
Elburg
1:28:28
33
Wilma Lesscher
Atletics Nijverdal
1:28:35
34
Annelore Rorink
TION
1:28:40
35
Hermien De Groot
Atletics Nijverdal
1:28:59
36
Marjan Huisman
AV Rijssen
1:29:34
37
Annemieke Haarman
Broekland Ov
1:30:32
38
Jannie Wolters
Holten
1:30:35
39
Sandra Bolte
Nijverdal
1:30:47
40
José Reimert
Raalte
1:31:09
41
Dorien Horenberg
Salland
1:31:27
42
Geertje de Schiffart
Deventer
1:31:42
43
Judith van der Wijk
Zwolle
1:31:49
44
Annemieke Vink
Daventria
1:32:09
45
Hermien Pasman
Hengevelde
1:32:20
46
Helma Jilesen
Prins Hendrik
1:32:37
47
Henny Huiting
Enschede
1:33:40
48
Johanna Weijer
Enschede
1:33:40
49
Hanneke Dusseldorp
Apeldoorn
1:33:54
50
Akke Verhoeven-Krol
Holten
1:33:58
51
Elze Vat
Marathon Pim Mulier
1:37:25
52
Danielle Vonkeman
Haaksbergen
1:38:58
53
Willemien Cobussen
Hernen
1:38:59
54
Hester Schilp
Marathon Pim Mulier
1:40:31
55
Esther Stiekema
Zwolle
1:41:36
56
Jo-Anne Prins
Apeldoorn
1:41:56
57
Ina Brouwer
Heino
1:42:41
58
Diny Cornelis
Hellendoorn
1:43:59
59
Renate Pasveer
Apeldoorn
1:45:22
60
Monique van den Brink
Apeldoorn
1:45:23
61
Maria Stegeman
Atletics Nijverdal
1:46:13
62
Marja Eilert
Raalte
1:46:26
63
Sabine Hofman
Nijmegen
1:58:53
V35, 10 MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Monique Arkenbout Andr
AV Castricum
1:03:20
2
Petra Hasper
De Sprinter
1:07:12
3
Marion van Oosten
Cialfo
1:07:39
4
Hermie Drenth
PEC 1910
1:09:49
5
Karin Duteweert
Raalte
1:10:12
6
Marjolein Dam
Haag Atletiek
1:12:03
7
Monique Kroeze
AV Rijssen
1:12:20
8
Ans Lammertink
Enter
1:13:19
9
Adele Smits
LAAC Twente
1:17:06
10
Conny Lankwarden
AV '34
1:17:06
11
Janine Jongepier
Clytoneus
1:17:36
12
Anne-José van Baaren
Enschede
1:20:55
13
Marianne Leeuwen
SISU
1:21:29
14
Helma Tielbeke
Lemelerveld
1:21:45
15
Jeannet Leppink- de Ha
PEC 1910
1:22:14
16
Hilda Boorsma
Rolde
1:22:38
17
Hermien Middag
ACO Van Elderen
1:22:46
18
Sandra Smits
RRZ
1:23:28
19
Mireille Janssen
Loopservice.nl
1:25:21
20
Etty Wiersma
HAC '63
1:26:33
21
Marieke Werger
PEC 1910
1:26:46
22
Annet Nies
Nijverdal
1:27:08
23
Agnes Troost
Staphorst
1:27:46
24
Paula Maas
AV Wijchen
1:28:55
25
Bruinsma Angela
Nijverdal
1:29:34
26
Lianne Arling
Daventria
1:29:36
27
Rita Doesburg
ASV
1:29:45
28
Hetty Vermeulen
Zwolle
1:29:45
29
Hanja Oldenburger
's-Gravenhage
1:30:32
30
Linda Medendorp
Elst Gld
1:30:47
31
Gerry Meier
Hardenberg
1:31:15
32
Ineke Nawijn
Spurt '88
1:31:17
33
Sissy van Bruggen
Holten
1:31:26
34
Marianne Freie
Nijverdal
1:32:00
35
Caro Kuiper-Menger
PEC 1910
1:33:38
36
Nathalie Hartogh Heijs
Ugchelen
1:33:39
37
Mieke Vermeulen
Pijnacker
1:34:04
38
Erna Jasper-Sturris
Kloosterhaar
1:34:54
39
Jeanet Westerman
Spurt '88
1:36:32
40
Erica Carsouw
Deventer
1:36:45
41
Hermien Borghuis
Medisch Centrum Nijv
1:37:08
42
Gea Ronhaar
Ten Cate Adv Textile
1:37:10
43
Ina van Zandwijk
IJssel Technologie B
1:38:07
44
Marieke Brink
IJssel Technologie B
1:38:08
45
Monique Hester
Ruinen
1:38:09
46
Gerda Ramaker
Spurt '88
1:39:26
47
Wilma Leunge
SISU
1:44:27
48
Karina Diepenbach
Hevea B.V.
1:49:37
V45, 10 MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Irina Lebedinskaja
Apeldoorn
1:06:13
2
Ella Witjes
Altis
1:06:38
3
Susan Hagevoort
Triathlon
1:06:40
4
Karin Klamer
Denekamp
1:08:34
5
Marian Aalderink
Hanzesport
1:15:08
6
Dinie Pasman
AV Holten
1:15:26
7
Martha van Hal
Pijnenburg
1:15:49
8
Diny Detert Oude Weme
LAAC Twente
1:16:16
9
Joke Lubberdink
AV Vriezenveen
1:17:00
10
Iny Hobert
Ten Cate Adv Textile
1:18:13
11
Minke Baak
Clytoneus
1:20:52
12
Marjet Marissink
Nido Universal Machi
1:21:02
13
Betsie van Donkersgoed
Clytoneus
1:21:05
14
Annie ter Horst
Atletics Nijverdal
1:21:21
15
Regien de Paepe-Impens
SISU
1:21:29
16
Anja Ligthart
LAAC Twente
1:21:41
17
Betsy Meijer
AV Haaksbergen
1:22:13
18
Truus Bekke- Krone
Atletics Nijverdal
1:22:26
19
Jo Stokkers
Haaksbergen
1:22:31
20
Margaret Kroeze
Oldenzaal
1:22:42
21
Els Taselaar-Boersma
AV Holten
1:23:00
22
Marian Reimert
Heino
1:23:16
23
Elly Burgering
RRZ
1:23:28
24
Hanneke ten Cate
Marathon Pim Mulier
1:23:37
25
Ria Meijkerink Demkes
Atletics Nijverdal
1:24:14
26
Lucy Huis in 't Veld
Nijverdal
1:25:08
27
Marja van Gerwen
LAAC Twente
1:25:13
28
Jacoline Huiskes
LAAC Twente
1:25:21
29
Nelly Bakker
IJssel Technologie B
1:25:52
30
Annette Luhen
Loopgroep De Lutte
1:26:28
31
Irene van der Laan
Leiden Atletiek
1:26:38
32
Bianka Kant-Los
Goor
1:27:24
33
Diny Gelderman
Nieuwleusen
1:27:46
34
Trudy Weierink
Medisch Centrum Nijv
1:28:21
35
Eveline Gradussen
Wijchen
1:28:55
36
Ans Scholte
TION
1:29:51
37
Joke Jansen
Nijverdal
1:30:23
38
Rita Croezen
AV Vriezenveen
1:31:15
39
Hennie Lindt-Westendor
Daventria
1:32:12
40
Elly Hoorn
Loopservice.nl
1:33:21
41
Marian Wegdam
Hengevelde
1:33:39
42
Paula Krooshoop
Bathmen
1:33:43
43
Hanneke Boltjes
Loopgroep De Lutte
1:33:52
44
Yvonne Ottens
Hengelo Ov
1:34:16
45
Maria Brinkman Blom
Loopservice.nl
1:34:32
46
Marian van den Hoogenb
Pijnacker
1:34:48
47
Anneke Sleper
LAAC Twente
1:35:01
48
Henny van Braam
Spurt '88
1:35:30
49
Ingrid Molensky
AAC '61
1:37:11
50
Martha Thenu
AAC '61
1:37:13
51
Hennie Schuurman
Lemele
1:39:26
52
Agnes Dokkuma
Pijnacker
1:40:51
53
Hetty Freie
Ten Cate Adv Textile
1:43:05
54
Karin van Munster
Soest
1:46:01
M, 5 MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
René Stokvis
TION
26:01
2
Werner Wessels
Goor '75
26:37
3
Caimin Stevens
TION
27:10
4
Dennis de Vries
Marathon Pim Mulier
27:12
5
Alex Stienstra
Enschede
27:28
6
Jan Paalman
AV Rijssen
27:31
7
Ruud Blikman
De Wilgenweard 2
27:42
8
Gerben Franke
LAAC Twente
28:02
9
Marcel Klamer
de Jong & Laan Olden
28:37
10
Thijs Theunissen
Marathon Pim Mulier
28:45
11
Bart Withag
Enschede
28:52
12
Remy van der Beek
Enschede
28:53
13
Savio Strik
TIB Finishing
28:55
14
Bert-Jan Haarkamp
AV Rijssen
28:59
15
Arnold Klieverik
Deurningen
29:04
16
Paul Rutgers
De Wilgenweard 2
29:05
17
Martijn Paalman
AV Holten
29:13
18
Mick Amelsvoort
TIB Finishing
29:17
19
Aje Niks
AV Vriezenveen
29:20
20
Sjoerd Cents
TIB Finishing
29:23
21
Jan Groot
Spurt '88
29:33
22
Gertjan de Haan
HAC '63
29:41
23
Remco ter Brake
AV Holten
29:51
24
Carlos Baltus
Holten
29:54
25
Ben Platier
LAAC Twente
29:56
26
Mark Hakbijl
Enschede
30:05
27
Niels Mulderij
Zwolle
30:06
28
Jan-Peter Sanderman
Lankelma Geotechniek
30:09
29
Ron Hofte
LAAC Twente
30:10
30
Erik Post
Bergentheim
30:14
31
Mark Groot Bronsvoort
Bathmen
30:51
32
Geert Wevers
AVA '70
30:57
33
Remco Kemp
Catapult 1
31:01
34
Rick Willems
Bergentheim
31:07
35
Maik Voppen
Dionysos
31:08
36
Jakob Renkema
Rabo West Twente i
31:14
37
Stefan Filart
Borne
31:14
38
André Bosgraaf
LAAC Twente
31:15
39
Anton ter Elst
Hengelo Ov
31:15
40
Hans Dat
LAAC Twente
31:25
41
Stefan Paalman
AV Holten
31:30
42
Frank Eissens
De Wilgenweard 1
31:39
43
Martijn Kolkman
Vriezenveen
31:44
44
Anton Oude Mulders
Hengelo Ov
31:46
45
José Orvalho
TION
31:48
46
Harold van den Enk
Salland
31:52
47
Roy Tijman op Smeijers
Losser
31:58
48
Dirk van Leeuwen
Medisch Centrum Nijv
32:06
49
Gerrit Ormel
AVA '70
32:07
50
Gert Berenst
Vroomshoop
32:09
51
Daniël Wijnperle
Goor
32:10
52
Dirk Wigmans
Vaassen
32:20
53
Jan Hankamp
De Groot Vroomshoop
32:23
54
Erik Fokke
Vroomshoop
32:25
55
Ben van Ommen
Huis ter Heide Ut
32:29
56
Sander Schulenburg
AV Rijssen
32:31
57
André Aanstoot
de Jong & Laan Rijss
32:32
58
Bernard Broeks
Atletics Nijverdal
32:41
59
Ron Willems
Bergentheim
32:46
60
Teije van der Velde
Hengelo Ov
32:47
61
Marc Houbiers
Holten
32:53
62
Jan Kamphuis
De Groot Vroomshoop
33:00
63
Joost Roddeman
Atletics Nijverdal
33:05
64
Erwin Dijkshoorn
Schalkhaar
33:08
65
Bertil Peper
Enschede
33:13
66
Jan Jansen
De Groot Vroomshoop
33:18
67
Kris Achterkamp
AV Holten
33:21
68
Jan Pieter de Vries
Marathon Pim Mulier
33:33
69
Geert Tuinstra
SISU
33:34
70
Maarten Jansen
Rijssen
33:36
71
Jeffrey Lamers
Budel
33:41
72
Bram Wiersum
De Wilgenweard 1
33:48
73
Ronny Oude Veldhuis
de Jong & Laan Loche
33:49
74
Willem Jan Bouwhuis
Goor '75
33:50
75
Daan Wolters
Utrecht
33:52
76
Eric Benjamins
de Jong & Laan Oost
33:58
77
Erik Winkelmann
LAAC Twente
33:58
78
Gerrit Heersink
AVA '70
33:59
79
Harry Zweers
De Groot Vroomshoop
34:08
80
Robert ten Hove
Gemeente Hellendoorn
34:17
81
Herman Roddeman
Atletics Nijverdal
34:19
82
Jurgen Pallast
Hengelo Ov
34:26
83
Pim van Schooten
Catapult 1
34:30
84
Martin Krijgsman
Markelo
34:33
85
Marcel Teunissen
Raalte-Elst Combinat
34:35
86
Gijs Klein Haarhuis
Interakt Contour
34:35
87
Erik Garritsen
Aadorp
34:40
88
Mario Spoolder
Rijssen
34:42
89
Alwin Smit
Rijssen
34:43
90
Aart van den Berg
Brummen
34:57
91
Tonnie de Winter
Deventer
34:58
92
Rene van Brussel
Rijssen
34:59
93
Jasper Ritsema
Bunschoten Spakenbur
35:18
94
Jan Henning
Raalte
35:20
95
Martin Amersfoort
Enschede
35:24
96
Justin Volmer
Hengelo Ov
35:24
97
Rutger Jan Lusseveld
Wierden
35:29
98
Sietze Smit
Nieuwegein
35:30
99
Gerard Lieferink
Deventer
35:31
100
Jan willem Marteijn
Nijverdal
35:31
101
Hendri Lensink
AV Holten
35:36
102
Henk Pieffers
AV Holten
35:42
103
Herman Franck
ASV
35:43
104
Branco van Minnen
SISU
35:47
105
Maarten van Minnen
SISU
35:48
106
Eric Hutten
de Jong & Laan Oost
35:53
107
Jan Stroet
Hengelo Ov
35:54
108
Wilko ter Steege
de Jong & Laan Nijve
35:55
109
Jan Jonkman
Luttenberg
35:56
110
Martin Diepenmaat
Roosdom Tijhuis 1
36:02
111
Edwin Hekman
De Wilgenweard 1
36:03
112
Jerke de Ruiter
Amersfoort
36:05
113
Andre Stam
Raalte
36:06
114
Ronald Kwint
Deventer
36:08
115
henri achterkamp
AV Holten
36:08
116
René Voorhuis
Introweb
36:11
117
Richard Zijlstra
Timmerhuis Groep 1
36:11
118
Niek Broeze
Nijverdal
36:13
119
René ten Hove
Nijverdal
36:16
120
Wim Ligtenberg
Sepawand 2
36:18
121
Bennie Stigt
Raalte
36:18
122
Bertus van Elburg
Atletics Nijverdal
36:20
123
Wim Kuiper
Enschede
36:22
124
Ben Dull
Nefit B.V. III
36:23
125
Raymond Aalderink
Goor '75
36:30
126
Evert Bos
Vriezenveen
36:34
127
Jacques Lezer
Pallas '67
36:37
128
Henk Jan Smedema
Wierden
36:37
129
Tijs Vaanholt
Medisch Centrum Nijv
36:38
130
Willem-Jan Tanck
Enschede
36:40
131
Mark Koelewijn
Rijssen
36:41
132
Martin Grootscholte
RRZ
36:43
133
Ruben Hopster
Laren Gld
36:48
134
Dennis Roordink
Deventer
36:50
135
Frans Bosscher
Heino
36:54
136
Bart Dijkman
Haaksbergen
36:59
137
Martin Blanke
Heino
37:01
138
Ids Tuinstra
SISU
37:03
139
René Ros
Haaksbergen
37:05
140
Edward Ballast
Roosdom Tijhuis 1
37:06
141
Atze Hoogma
Groningen
37:08
142
Gerard Haarman
Rijssen
37:10
143
Clemens Overmars
de Jong & Laan Behee
37:18
144
Rik Roskam
Groningen
37:18
145
Henk Koeleman
IJssel Technologie
37:19
146
Jan Willem
Nijverdal
37:32
147
Ferry Lodeweges
Zwolle
37:34
148
Jan Knopert
Zwolle
37:35
149
E. Woestman
Holten
37:36
150
Niek Dijkman
Catapult 3
37:38
151
Andre Scheppink
OAD Reizen
37:40
152
Marco Strokap
AV Rijssen
37:41
153
Gart de Bruin
Enschede
37:41
154
Henk Bielderman
Laren Gld
37:42
155
Henk Bos
Vriezenveen
37:45
156
Herbert Grobben
Almelo
37:47
157
Sander de Wit
AV Vriezenveen
37:48
158
Michel van Geitenbeek
de Jong & Laan Behee
37:50
159
Hans van Unen
Zwolle
37:53
160
Eelco Rem
Goor
38:03
161
Andre Gorter
Nijverdal
38:10
162
Erik Bijsterbosch
Gemeente Hellendoorn
38:15
163
Jeroen Nieuwenhuis
Eurol B.V. 1
38:16
164
Bé Haandrikman
Nijverdal
38:17
165
Henri ter Denge
Rijssen
38:18
166
Herman Sanderman
Wierden
38:18
167
Christo Kalter
OAD Reizen
38:21
168
Xander Uiterlinden
Nefit B.V. III
38:24
169
Jos Nijenhuis
Nijverdal
38:24
170
Matthijs de Jong
Markelo
38:26
171
Ton Kappert
Nijverdal
38:26
172
René Strootman
Enschede
38:28
173
Ferdinand Bonhof
Nijverdal
38:31
174
Bart de Lange
Hengelo Ov
38:35
175
Joop Oude Bos
Medisch Centrum Nijv
38:39
176
Floris van Eekert
Schalkhaar
38:40
177
Joop Weenink
de Jong & Laan Almel
38:40
178
Marcel de Jonge
Deventer
38:42
179
Laurent Souller
Wierden
38:44
180
Ben Rouweler
Bornerbroek
38:45
181
Gerrit de Klein
LAAC Twente
38:47
182
Harry Schrijver
Lemelerveld
38:48
183
Gerard Doosje
Wierden
38:48
184
Henk Voortman
Nijverdal
38:48
185
Kornelis Wetsema
Catapult 2
38:49
186
Rick Slaghekke
AV Rijssen
38:49
187
Herman Hemmink
IJssel Technologie
38:51
188
Mario ter Bekke
Vroomshoop
38:51
189
Jasper Voortman
AV Rijssen
38:53
190
Harry vd Pieterman
Deventer
38:54
191
Marc van Groen
Markelo
38:54
192
Helmuth Hogenkamp
Hengevelde
38:55
193
Henk Baan
I.N.G. Bank Nijverda
38:56
194
Patrick Kalter
Oldenzaal
38:58
195
Barry Kleinmeulman
Lievelde
39:02
196
Tom Meuleman
de Jong & Laan Loche
39:03
197
M Kemper
Haag Atletiek
39:05
198
Robert Klappe
Rabo West Twente i
39:06
199
Marco van der Velde
Barneveld
39:07
200
Eric Schut
Introweb
39:12
201
Ruud Mak
Atletics Nijverdal
39:12
202
Willy Hoppen
Ten Cate Adv Textile
39:12
203
Eugenio van Mierlo
Apeldoorn
39:14
204
Arjan Kolkman
Dalen
39:14
205
Steven Akse
Raalte-Elst Combinat
39:15
206
Jan ten Hove
Rabo West Twente i
39:17
207
Henrie Kats
Enschede
39:20
208
Arie Peters
Hoge Hexel
39:20
209
Jan Nije Bijvank
Heino
39:24
210
Wil Dieker
Vaassen
39:24
211
Martin de Jonge
Catapult 1
39:25
212
Wouter de Pape
Vragender
39:26
213
Jan Peter de Jager
Rijssen
39:26
214
Jan Nijman
Sibculo
39:27
215
Roy Reilink
Holten
39:29
216
Marnix Papen
Roosdom Tijhuis 1
39:29
217
Joop Kluft
Deventer
39:31
218
Istvan Donders
de Jong & Laan Behee
39:32
219
Rudi Stam
Rijssen
39:34
220
Fons Withag
Avanti-Wilskracht
39:35
221
Gert Sanderman
Almelo
39:38
222
Gerrit Hemmink
Nijverdal
39:38
223
John Bruggink
Eurol B.V. 1
39:38
224
Guus Bel
Zwiggelte
39:39
225
Pim Doppen
Arnhem
39:40
226
Bennie ten Berge
Enter
39:40
227
Hans Nep
Catapult 2
39:41
228
Walter Esselink
Brummen
39:42
229
Bennie Winkelhorst
Hengelo Ov
39:42
230
Wichard
Rijssen
39:44
231
Sjoerd Franck
de Jong & Laan Loche
39:45
232
Peter van Cappellen
Nijverdal
39:51
233
Timen van der Horn
Nieuwleusen
39:53
234
Zeg de Koning
Holten
39:56
235
Jo Overkamp
Lemelerveld
39:57
236
Tjerk van der zee
SISU
39:57
237
Gerben Bakker
Smilde
39:59
238
Koos Kip
HAC '63
40:00
239
Wim Reins
Holten
40:01
240
Jacob de Olde
Deventer
40:03
241
Paul Rooswinkel
Arnhem
40:03
242
Martijn Blank
Haarlem
40:04
243
Sander Blankhorst
Rabo West Twente i
40:07
244
Rob de Leeuw
Wierden
40:10
245
Paul Neeleman
Deventer
40:10
246
Jan Meuleman
Haaksbergen
40:11
247
A Kuilder
Almelo
40:14
248
Bert Eggink
Neede
40:16
249
Wilco Rietberg
Apeldoorn
40:16
250
Luc van Wijngaarden
Holten
40:19
251
Bert Stam
Okkenbroek
40:21
252
Bert Hoogenkamp
Ten Cate Adv Textile
40:21
253
Harmen Lucas
Oldenzaal
40:23
254
Harron Dekker
Coevorden
40:24
255
Robert Huis in't Veld
Nijverdal
40:30
256
Roy Hendriks
Apeldoorn
40:34
257
Jos Hansté
I.N.G. Bank Nijverda
40:35
258
Pierre Koeijvoets
Nijverdal
40:36
259
Sjoerd Postema
Didam
40:40
260
Martin Kolbrink
Denekamp
40:40
261
Mark van Ingen
Amsterdam
40:45
262
Arne Roskam
Zwolle
40:45
263
Bart Boomars
Oldenzaal
40:45
264
Arie Kottier
Medisch Centrum Nijv
40:46
265
Emiel Huizinga
Laren Gld
40:48
266
Guus van den Berg
Holten
40:49
267
Gerben Hilberink
Holten
40:50
268
Gerrit Scholten
Eibergen
40:52
269
Ton Konijn
Marathon Pim Mulier
40:55
270
Joop Oelen
Almelo
40:55
271
Paul Goolkate
Enschede
40:57
272
Ton Steenhuis
Holten
40:59
273
Han Jansen
Nijverdal
40:59
274
Oscar Niens
Holten
41:00
275
Stefano Golia
de Jong & Laan Olden
41:01
276
Majo Jansen
Sepawand 2
41:01
277
Wim Wibbelink
Holten
41:02
278
Theo Houtman
Zoetermeer
41:03
279
Ferry van Velzen
RRZ
41:03
280
Marc Veelers
Timmerhuis Groep 2
41:04
281
Ronald Ardesch
Timmerhuis Groep 1
41:04
282
Edward Regeling
Hulsen
41:05
283
Diederik Vincent
Nieuw Heeten
41:08
284
Tonnie Mulder
LAAC Twente
41:10
285
Jack Kaspers
Enschede
41:12
286
Willem Hietbrink
Markelo
41:13
287
Ewald Klein Heerenbrin
Catapult 2
41:15
288
Peter Linthorst
Atletics Nijverdal
41:16
289
Lawrence van Dijk
Lochem
41:20
290
Remco Mennegat
Gemeente Hellendoorn
41:21
291
Matthijs Bekkernens
AV Holten
41:21
292
Ronald Greven
Medisch Centrum Nijv
41:22
293
Henk Veldhuis
Deventer
41:26
294
Peter Hazelhof
I.N.G. Bank Nijverda
41:26
295
Hans van Zijl
RRZ
41:28
296
Gerard Vuuregge
Rheden
41:29
297
Wilco Nijhuis
Eurol B.V. 2
41:31
298
Frank Brughuis
Eurol B.V. 1
41:31
299
Riny Jansen
Oosterbeek
41:35
300
Frank van Zwieten
Wijchen
41:36
301
Piet Roskam
Lelystad
41:42
302
Freek Kramer
Deventer
41:42
303
Lieven van der Kleut
Hilversum
41:42
304
Jan Bouman
AV Haaksbergen
41:42
305
Gert Verbeek
de Jong & Laan Behee
41:43
306
Raimond Kuipers
Enschede
41:43
307
Henk Nijhuis
Loopservice.nl
41:45
308
Dirkjan Olthof
Raalte-Elst Combinat
41:47
309
Anne ten Brinke
Rabo Rijssen-Enter
41:48
310
Dick den Dulk
RRZ
41:50
311
Laurens Oude Voshaar
Atletics Nijverdal
41:53
312
Wierd Dijkstra
Zwolle
41:55
313
Remco Wissink
Timmerhuis Groep 1
41:55
314
Guus Westerink
Wierden
41:55
315
Ate Smit
Olst
41:58
316
Julien Cotte
's-Gravenhage
41:59
317
Michel Cotte
's-Gravenhage
41:59
318
Steven Meijerhof
Bathmen
42:01
319
Frans Heering
AV Rijssen
42:06
320
Evert Bokhorst
Vroomshoop
42:08
321
Jörgen de Vries
Enschede
42:14
322
Henk Vruggink
Ten Cate Adv Textile
42:15
323
Jan van Rijn
Nijverdal
42:19
324
Gerard Meijerink
Ten Cate Adv Textile
42:25
325
Kees de Brabander
RRZ
42:26
326
Andre Jansen
Lochem
42:27
327
Kevin Imhof
Nijverdal
42:28
328
Rob Devilec
RRZ
42:28
329
Jos Woesthuis
Nijverdal
42:29
330
Jaco Zoeteweij
de Jong & Laan Loche
42:29
331
Albert Brinkhuis
Raalte
42:30
332
Antoon Pronk
Heino
42:30
333
Freddy Rutterkamp
Nijverdal
42:33
334
Jeffrey Brangert
Loopservice.nl
42:39
335
Frank Braat
Maarn
42:39
336
Teus Smokers
Amersfoort
42:43
337
Paulo ter Buuren
Deventer
42:44
338
Johannes van der Mei
Groningen
42:45
339
Albert Hoeben
Oldenzaal
42:46
340
Arie folkers
Wijhe
42:49
341
Lennart van den Kommer
Amsterdam
42:55
342
Ben Schipper
Dieren
42:56
343
Maarten Leerkes
Almelo
42:57
344
Willy Kastermans
Vriezenveen
43:03
345
Tom Esselink
Deventer
43:04
346
Albert Lusseveld
Houten
43:04
347
Arno Schoppers
Holten
43:07
348
Jan Willem Workel
I.N.G. Bank Nijverda
43:10
349
Gerrit Schepers
Laren Gld
43:10
350
Ton Franken
Almelo
43:13
351
Tim Gerritsen
Rijssen
43:14
352
Arjan Eggink
Markelo
43:16
353
André Straatsma
de Jong & Laan Behee
43:19
354
Edward Pijpers
Deventer
43:20
355
Herman Sanders
Atletics Nijverdal
43:26
356
Jos Pijffers
de Jong & Laan Rijss
43:28
357
Erik ter Haar
de Jong & Laan Rijss
43:32
358
Dick Kristiaans
Vriezenveen
43:38
359
Hans Grootens
Rabo Rijssen-Enter
43:38
360
Fred Euverman
LAAC Twente
43:38
361
Marc Hofstede
Raalte
43:39
362
Bert van de Pol
SISU
43:44
363
Theo Nieuwveld
Holten
43:46
364
Gerrit Visser
SISU
43:50
365
Erik Blikman
Eurol B.V. 2
43:53
366
Rob Kemna
de Jong & Laan Olden
43:56
367
Ab Koetsier
AV Holten
44:07
368
Henk Ezendam
Enter
44:08
369
Jeroen Doomernik
Fletcher Hotel Groep
44:09
370
Remco Arnoldos
RRZ
44:09
371
Erik Sluyters
Enschede
44:09
372
Roy Giezen
Catapult 2
44:11
373
Geert Euverman
AVV
44:11
374
Ben Peereboom
SISU
44:11
375
Frank Renier van Gesse
Harderwijk
44:15
376
Ted Tibbe
de Jong & Laan Behee
44:21
377
Ernst-Jan Beverwijk
de Jong & Laan Rijss
44:23
378
Frank Hekman
de Jong & Laan Olden
44:26
379
Rob Pijffers
Introweb
44:28
380
Erik Friskes
Zutphen
44:30
381
Gertjan Wuis
Noordkop
44:32
382
Arno Witteveen
Deventer
44:33
383
Johannes Kuilder
SISU
44:34
384
Marinus Pasop
Holten
44:45
385
Marcel Fiselies
LAAC Twente
44:46
386
Zwiero Knol
Argo
44:54
387
Ralph Timmerhuis
Timmerhuis Groep 2
44:54
388
Roelof Friskes
Enschede
44:58
389
Fred Veer
Noordkop
45:03
390
Herjan Mannegat
Enter
45:04
391
Rene Kuiphuis
Enschede
45:10
392
Johan Deiman
de Jong & Laan Oost
45:13
393
Edzart Kroodsma
Rabo Rijssen-Enter
45:16
394
Frank Buschman
Zwolle
45:19
395
Rik Klein
Emmen
45:23
396
Suleina Zureiqi
Hoogeveen
45:23
397
Jan Gerritsen
Raalte
45:26
398
Martijn Pfeiffer
Eurol B.V. 2
45:26
399
Han ten Broeke
Lankelma Geotechniek
45:30
400
Albert Roskam
Sarajevo (BIH)
45:33
401
Arjan Eektimmerman
Nijverdal
45:33
402
Albert Tijhuis
AV Rijssen
45:35
403
Wilco van de Pol
IJssel Technologie
45:45
404
Willem Veerman
Medisch Centrum Nijv
45:46
405
Henk Schoeman
de Jong & Laan Rijss
46:05
406
Hans Wiersma
de Jong & Laan Nijve
46:06
407
Gé Velders
Deventer
46:14
408
Gertie Spiegelenberg
Zutphen
46:15
409
Hans Lammers
Deventer
46:16
410
Bert Heuver
Nijverdal
46:27
411
Arie Boerties
Vriezenveen
46:27
412
Henk ter Avest
Nijverdal
46:34
413
Dick de Wilde
Rabo West Twente 2
46:35
414
Vincent Pieterson
Ten Cate Adv Textile
46:39
415
Joop Naatje
Hengelo Ov
46:51
416
Robert Cruiming
Loopservice.nl
46:57
417
Wouter Sanders
RRZ
46:57
418
Patrick Lansink
Rabo Rijssen-Enter
46:57
419
Ab Leeflang
RRZ
46:57
420
Bort Koelewijn
Rijssen
46:58
421
Erik Prins
Holten
47:10
422
Niek ter Braak
de Jong & Laan Almel
47:26
423
Rob Zwinselman
Holten
47:28
424
Erik Vos
Eurol B.V. 2
47:34
425
Teun Hofman
Holten
47:41
426
Tom Kaal
Apeldoorn
47:46
427
Marcel Varenbrink
Deventer
47:57
428
Alex Kaal
Apeldoorn
48:06
429
Ruud Hilgers
Eurol B.V. 1
48:18
430
Gerard Leerkes
Almelo
48:21
431
Andre Drees
Rijssen
48:25
432
Gertjan Nijkamp
Zutphen
48:35
433
Peter Hersevoort
Zaandam
48:55
434
Bertus Haarman
Salland
48:58
435
Dennis Tolhuis
Introweb
48:59
436
Richard Steijn
Nijverdal
49:10
437
Eric van Caspel
RRZ
49:18
438
Henk Rietveld
RRZ
49:19
439
Stefan Jobse
Maarssen
49:21
440
Dennis Stroomberg
Ten Cate Adv Textile
49:29
441
Bert Frieling
Bathmen
49:52
442
Rene Masselink
Enschede
49:59
443
Koniwin Domen
Amsterdam
50:16
444
Han van Doornik
Holten
50:47
445
Marco Schram
Amsterdam
50:59
446
Bart Vancraeynest
Destelbergen (BEL)
52:10
447
Marco Brandse
Markelo
54:12
448
GFE Kuilder
SISU
54:22
449
Frank van den Hoek
Eurol B.V. 2
54:23
450
Rein Van der Naalt
Eurol B.V. 1
55:37
451
Anne Kuper
Markelo
56:29
452
Titus Heinen
Fletcher Hotel Groep
57:05
453
Tom Hofstee
Timmerhuis Groep 2
57:17
V, 5 MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nynke Beunders
Hengelo Ov
33:36
2
Marian Freriks
De Wilgenweard 2
34:28
3
Martien Schaub
Phanos
34:55
4
Lies Deruddere
Wevelgem (BEL)
35:08
5
Kitty van der Veen 9
Daventria
35:27
6
Ria Roosink
AV Rijssen
35:47
7
Astrid van Velden
Spurt '88
36:10
8
Elly Koning
Avanti-Wilskracht
36:19
9
Tineke Koelewijn
Bunschoten Spakenbur
36:29
10
Dione Scheuten
LAAC Twente
36:47
11
Joanne Kloosterboer
Holten
36:51
12
Jaqueline Veth
RRZ
37:00
13
Marleen Otten
Nijmegen Atletiek
37:43
14
Wilma Fraas
Hanzesport
38:01
15
Liset Krukkert
Almelo
38:13
16
Joanneke Sanderman
Rijssen
38:13
17
Yvonne Deterd Oude Wem
Holten
38:14
18
Joke Stevens
Markelo
38:19
19
Gea Nijhof-Huls
Marathon Pim Mulier
38:21
20
Catelijn Gorkink
Holten
38:43
21
Ina Roelfs
Marwijksoord
39:03
22
Annelies Lageschaar
LAAC Twente
39:11
23
Agnes Bruinsma
Nijverdal
39:16
24
Janneke Jongejan
Rabo West Twente i
39:18
25
Else Tutert
Colmschate
39:35
26
Marike Bouwknegt
Interakt Contour
39:50
27
Paola van Kampen
Heino
40:04
28
Sabine Selbach
Wierden
40:08
29
Olga Haarman
Catapult 3
40:09
30
Hermien van Es
Lettele
40:15
31
Ans Hulzebos
Hanzesport
40:17
32
Ivonne Beukers
DRW Trainingscentrum
40:36
33
Linda Vos
Medisch Centrum Nijv
40:51
34
Miranda Ruitenberg
Catapult 1
40:54
35
Arenda Abbink
Atletics Nijverdal
41:00
36
Marlieke Frieling
Deventer
41:06
37
Riët Kolkman
Raalte
41:19
38
Julian Vugteveen-Eshui
Vriezenveen
41:23
39
Annemiek ter Hedde
Wierden
41:24
40
Ria Beldman
AV Holten
41:24
41
Hetty Mourik-van Arend
DRW Trainingscentrum
41:26
42
Martine Holtmaat
Luttenberg
41:31
43
Sandra Oplaat-Izaks
Markelo
41:35
44
Laura Smidt
Oldenzaal
41:45
45
Henriette Olthof
Borne
41:48
46
Maureen Middelkamp
DRW Trainingscentrum
41:52
47
Karin de Vries-Kamping
Marathon Pim Mulier
41:56
48
Linda Smeenk
Catapult 2
41:56
49
Jolise Kreuger
AV Rijssen
42:00
50
Els Kreuger-Post
AV Rijssen
42:00
51
Caela Ruiter
Nijverdal
42:08
52
Rineke Haandrikman
Nijverdal
42:12
53
Marike Hagedoorn
Hengelo Ov
42:16
54
Hilde de Meijer
Sepawand 2
42:25
55
Linda Reuvekamp
Hengelo Ov
42:28
56
Hilda Oostema
RRZ
42:28
57
Gerinda Schulenburg
AV Rijssen
42:31
58
Jolanda Baerends
AV Holten
42:32
59
José de Groot
RRZ
42:42
60
Jannie Lubberts
Borne
42:44
61
Odette Koenis
Holten
42:47
62
Susanne Weijkamp
Klarenbeek
42:47
63
Linda Gelhever
Hengelo Ov
42:49
64
Lidwien Swartjes
de Jong & Laan Nijve
42:49
65
Lianne Kemper
de Jong & Laan Nijve
42:49
66
Esther Wiegerinck
AV Haaksbergen
42:51
67
Raffaela Vlot
Twello
42:52
68
Anja Vlot-Baart
Noordkop
42:56
69
Colinda Veldkamp
IJssel Technologie B
42:57
70
Elly Neijland
Loopservice.nl
43:02
71
Betsie Drent
Vriezenveen
43:06
72
Ellen Buschman
Leiden
43:11
73
Marleen Tent
Nijverdal
43:12
74
Annedien Enter
Nijverdal
43:15
75
Dominique Keupers
DRW Trainingscentrum
43:19
76
Maron Euverman
Hengelo Ov
43:30
77
Wilma Nijenhuis
Atletics Nijverdal
43:37
78
Willemien Heijenk
SISU
43:38
79
Iris Hakbijl
Arnhem
43:40
80
Ineke Kemper
Holten
43:40
81
Cilia Lutkenhaus
Oldenzaal
43:53
82
Leanne Haandrikman
Zwolle
43:54
83
Jeannet Woudsma
Lemelerveld
44:02
84
Henny Sloof
Rijssen
44:03
85
Sandra Rutgers
Medisch Centrum Nijv
44:05
86
Susan Meijerink
Holten
44:06
87
Annie Hagen
Deventer
44:07
88
Renate Veltman
Deventer
44:13
89
Bianca Altena
AV '34
44:14
90
Christine Overbeek
Enschede
44:18
91
Janny Grooten-Reterink
AV Rijssen
44:19
92
Suzan Crooijmans
Lankelma Geotechniek
44:26
93
Marga Wuis-vd Maagdenb
Noordkop
44:32
94
Anjelien Tieman
Vroomshoop
44:34
95
Anne-Marie van Dijk
Bunschoten Spakenbur
44:35
96
Sandra Berenst
Rabo West Twente 2
44:35
97
Chantal Jansen
Holten
44:45
98
Anja Hoeben
Oldenzaal
44:47
99
Janet Stuurman
Hasselt
44:49
100
Tanja van der Vegte
Dalfsen
44:49
101
Tineke Wolters-Roetert
Olst
44:50
102
Anique Velthof
AV Haaksbergen
44:51
103
Karin Meijerman
Lenferink Heino B.V.
44:52
104
Manon Hekman
De Wilgenweard 1
45:01
105
Annemarie Ehren
Holten
45:02
106
Berthien Markvoort
Holten
45:10
107
Karin Volkers
Dalfsen
45:11
108
Marjon Tjepkema
Hengelo Ov
45:11
109
Miriam Linthorst
Gemeente Hellendoorn
45:12
110
Annelies Nieuwenhuis
AV Rijssen
45:17
111
Marry Bijvank
Enschede
45:20
112
Ingrid Hannink
AV '34
45:20
113
Lia de Wit-Valk
Lenferink Heino B.V.
45:21
114
Corrie Hiltjesdam
Rijssen
45:21
115
Jante thijs- Alberts
Rijssen
45:26
116
Diny Baan
AV Rijssen
45:35
117
Evelien Haas
Goor
45:41
118
Jolanda van der Zwam
Interakt Contour
45:42
119
Ellen Rietman
Dalfsen
45:44
120
Tamara van Keulen
Borculo
45:44
121
Hilda de Jong
Appingedam
45:46
122
Ineke Koopman
Rolde
45:48
123
Karin Eikenaar
Nijverdal
45:52
124
Marleen Aal
Nijverdal
45:55
125
Cisca Tielbeke
Lenferink Heino B.V.
45:57
126
Annemarie Hilberink
Holten
46:01
127
Irma Schutten
IJssel Technologie
46:07
128
Linda Boeve
Nijverdal
46:08
129
Petra Oldenhof
Nijverdal
46:14
130
Kirsten van Hutten
de Jong & Laan Almel
46:14
131
Gerdie Boekeloo
Amen
46:15
132
Diane Demmer
Lankelma Geotechniek
46:19
133
Ellen Luning-Lommers
Nijverdal
46:25
134
Klaske de Vries
Rabo West Twente 2
46:35
135
Ilja van der Werff
Zwaag
46:41
136
Jeannette Greven
Medisch Centrum Nijv
46:42
137
Trijnet Overkempe
Holten
46:42
138
Ine Haarman
Loopgroep De Lutte
46:51
139
Loes van Kempen
Bussum
46:55
140
Dianne Roosenboom
RRZ
46:56
141
Liesbeth Olijmulder
Noordkop
46:57
142
Marja Bril
Raalte-Elst Combinat
46:58
143
Bertine ter Braak
de Jong & Laan Almel
47:06
144
Hesther Karmerood
Tempo
47:06
145
Marielle Veerman
Medisch Centrum Nijv
47:13
146
Irma Koopman
Marathon Pim Mulier
47:14
147
Lize Imhof
Kornhorn
47:22
148
Mieke Rijk
IJssel Technologie B
47:22
149
Helga Ottink
Wierden
47:25
150
M. Dekkers
Borculo
47:31
151
Coos Moes
Balkbrug
47:43
152
Nicole Stassen
Coulissen B.V. 1
47:45
153
Hanny Poelert
AV Holten
47:46
154
Anouk Derwort
Delft
47:51
155
Susan Braamhaar
Coulissen B.V. 1
48:03
156
Myrthe Dull
Nefit B.V. III
48:08
157
Molly Miller
Haarle gem Hellendoo
48:15
158
Gre Alink
Hengelo Ov
48:19
159
Annemarieke IJzerman
Coulissen B.V. 1
48:24
160
Marloes Bults
Deventer
48:24
161
Ellen van de Pol
Almelo
48:26
162
Jantje Veneman
Balkbrug
48:33
163
Marjon Nijboer
Medisch Centrum Nijv
48:41
164
Gerdie Holland
Medisch Centrum Nijv
48:41
165
Annemarie Schaftenaar
Wezep
48:46
166
Anne Hezemans
Noordkop
48:47
167
Marjan Sanderman
Daarlerveen
48:48
168
Boukje Broekman
Ten Cate Adv Textile
48:49
169
Annelies Klaassens
Holten
48:52
170
Hennie Tijhuis
AV Rijssen
49:06
171
Frederika Dilling
Rolde
49:07
172
Ingrid Blonk
Noordkop
49:16
173
Sonja den Dulk
RRZ
49:18
174
Nicole Gerfen
Oldenzaal
49:33
175
Tineke Nijhof van Leeu
Borne
49:34
176
Anita Giesbert
Almelo
49:35
177
Dora Kasper
Deventer
49:36
178
Harmke Luijting
Klarenbeek
49:36
179
Rielle Schoeman
De Wilgenweard 2
49:41
180
Joke Nijkamp
Vriezenveen
49:55
181
Sigrid Sap
Nefit B.V. III
49:59
182
Maaike Masselink
Enschede
49:59
183
Ilka Klein
Emmen
50:03
184
Joke Bruinsma
Nijverdal
50:07
185
Ellen jaspers Faijer
Vriezenveen
50:08
186
Annemarie Oosterwechel
Zwolle
50:10
187
Joke Dangremond
AV Rijssen
50:25
188
Ellen Spenkelink
Delden
50:39
189
Annemarie Wyenborg
Delden
50:40
190
Ella Velten-Rohaan
Rabo Rijssen-Enter
50:40
191
Irene Timmer
SISU
50:45
192
Franka Bongers
Raalte
50:52
193
Iris feenstra
PEC 1910
50:53
194
Lizzy Jakab
Fletcher Hotel Groep
50:57
195
Nettie Wassink
Wierden
51:01
196
Ester Wensink
Destelbergen (BEL)
51:07
197
Renee Kooger
Zwolle
51:27
198
Dinie Smit
Holten
51:33
199
Marlous Brouwer
Hengelo Ov
52:01
200
Inge Stikvis
Catapult 3
52:07
201
Remy Bosch
Catapult 3
52:14
202
Marjon Kersten
't Goy
52:32
203
Willien Eikenaar
Sepawand 2
53:09
204
Anita Kleist
Noordkop
53:16
205
Charlotte Tempert
Nijverdal
53:35
206
Linda Leerkes
Amsterdam
53:53
207
Rinda Brandse
Markelo
54:12
208
Gerda Aaltink
Rabo West Twente 2
54:21
209
Nienke van Schaik
Apeldoorn
54:24
210
Elvira Wijnen
Nijverdal
54:34
211
bijkerk-verbruggen
Houten
55:00
212
Lise Kolkman
Dalen
55:16
213
Samantha Kottier
Medisch Centrum Nijv
56:37
214
Gerda Kottier
Medisch Centrum Nijv
56:55
215
Dineke Philipse
Fletcher Hotel Groep
57:09
216
Paula van Wietmarschen
Hengelo Ov
57:16
217
Jolinda Rompelman
Interakt Contour
57:19
M1-11, 2 MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Leo Stam
Holten
12:50
2
Jim Hoekstra
Enschede
13:27
3
Sam ten Broeke
Almelo
14:35
4
Niels van Coeverden
Holten
14:50
5
Bram Kemper
Holten
15:34
6
Geert veneklaas Slots
Holten
15:45
7
Roy Oldenburger
's-Gravenhage
16:14
M12EO, 2 MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Robbin Schulenburg
Rijssen
11:05
2
Wouter Jansen
Holten
11:40
3
Rob Spin
Denekamp
11:41
4
Bas Jongejan
Nijverdal
11:43
5
Roald Goossen
Rijssen
11:46
6
Michiel Gerritsen
Rijssen
11:55
7
Frank Wouda
de Waerdenborch
11:57
8
Stefan Pekkeriet
Holten
12:04
9
Scott Hentzepeter
Westerhaar-Vriezenv
12:09
10
Berend Swaters
Hellendoorn
12:20
11
Stijn Uijen
Holten
12:27
12
Stef Claassen
Nijverdal
12:36
13
Carlos Platier
Oldenzaal
13:06
14
Tom Wouda
de Waerdenborch Goor
13:06
15
Nadim van Minnen
Almelo
13:18
16
Joris Hermen
Oldenzaal
13:19
17
Thomas Wamsteker
Nijverdal
13:24
18
Jelmer Willems
de Waerdenborch
13:49
19
Matthijs Otten
Markelo
13:56
20
Martijn Mak
Nijverdal
14:04
21
Thijs Wiggers
Hengelo Ov
14:04
22
Ruben Otten
Markelo
14:23
23
Daniël Swaab
de Waerdenborch
14:50
24
Roy Pasman
Holten
14:51
25
Guido Cornelis
de Waerdenborch
14:54
26
Tom Arfman
de Waerdenborch
14:58
27
Jourian Ligtenberg
de Waerdenborch
15:13
28
Teun Grashof
Olst
15:18
29
Marice Lemson
Reggesteyn Rijssen
15:48
30
Coen Machielsen
Reggesteyn Rijssen
17:12
31
John Breukink
Reggesteyn Rijssen
17:12
32
Bas Bouwhuis
Reggesteyn Rijssen
18:59
33
Thoman Postmus
Reggesteyn Rijssen
19:00
34
Maurits van de Kamp
Reggesteyn Rijssen
19:08
35
Jonathan Hardeman
Reggesteyn Rijssen
19:13
36
Remco Moelard
Almelo
24:06
V1-11, 2 MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Laura Moelard
Almelo
13:39
2
Madelief Uijen
Holten
13:42
3
Nathalie Oldenburger
's-Gravenhage
16:22
V12EO, 2 MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joost Willemsen
Haarle gem Hellendoo
12:19
2
Marijke Brilman
Nijkerk Gld
12:25
3
Rachel Rozenkamp
Rijssen
13:52
4
Esther Hofma
Deventer
13:58
5
Silke Nijland
Holten
14:47
6
Ellen Aitink
Nijverdal
15:15
7
Eline van Baaren
Enschede
15:21
8
Rocio Platier
Oldenzaal
15:30
9
Christel Aarts
Enschede
16:25
10
Michelle Otto
Rijssen
16:31
11
Lisa Wijnen
Reggesteyn Nijverdal
16:54
12
Fiona Markus
Apeldoorn
17:05
13
Marleen Boode
Holten
17:06
14
Annemieke Seppenwoolde
Reggesteyn Rijssen
17:11
15
Linn Eikelboom
Lemelerveld
17:26
16
Kelly Dollekamp
de Waerdenborch
17:39
17
Ilse Brouwer
Reggesteyn Rijssen
19:17
18
Esmeralda Hulsman
de Waerdenborch
19:24
19
Tessa Jonker
de Waerdenborch
19:27
20
Annemarie Spikker
de Waerdenborch
19:41
21
Karin Woesthuis
Nijverdal
21:52
M1-8, KIDSRUN 1-8
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lauri Hulleman
Apeldoorn
3:34
2
Pascal Koenis
de Regenboog
3:44
3
Wilbert Dennekamp
Rijssen
3:48
4
Dennis ter Brake
de Regenboog
4:01
5
Maurice Baan
Rijssen
4:03
6
Jesse Spenkelink
Haarschool
4:10
7
Wilbert Dennekamp
Rijssen
4:11
8
Dennis Keuterman
OBS Dijkerhoek
4:14
9
Siebe Deterd Oude Weme
de Regenboog
4:27
10
Lars Brinkman
Enter
4:27
11
Thomas Blankvoort
Hoonhorst
4:41
12
Pascal Koenis
de Regenboog
4:57
13
Jan Hiltjesdam
Rijssen
4:58
14
Robin Koenis
Regenboog
5:05
15
Jesse Spenkelink
Haarschool
5:37
16
Gijs Bolte
Nijverdal
5:42
17
Tom Harting
de Regenboog
5:46
18
Rick van den Berg
Borculo
5:47
19
Tijs van de Werf
Regenboog
5:49
20
Tieme Bolte
Nijverdal
5:50
21
IJsbrand Burgstede
Holterenkschool
5:51
22
Tom Leusink
Rijssen
6:03
23
Peter Borghuis
de Regenboog
6:10
24
Hugo Rouwhorst
Borculo
6:13
25
Joël Lucide
de Regenboog
6:14
26
Simon Veldkamp
Zwolle
6:15
27
Henk Bresser
Rijssen
6:38
28
Roel Deterd Oude Weme
de Regenboog
7:10
29
Morris Rouwhorst
Borculo
8:12
30
Rick Huzen
Regenboog
8:13
31
Henri Kappert
Bosschool
8:13
V1-8, KIDSRUN 1-8
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michal Smalbrugge
Rijssen
3:46
2
Elisa Harbers
de Regenboog
4:02
3
Nynke Kolkman
de Regenboog
4:11
4
Isabelle Schippers
Holten
4:24
5
Margo Schippers
de Regenboog
4:26
6
Ymke Ophof
Haarschool
4:43
7
Danny Jansen
Regenboog
5:10
8
Tara Fex
Nijverdal
5:11
9
Inis Wuestman
Bosschool
5:15
10
Nieke Verhoogt
Holterenkschool
5:16
11
Femke Wuestman
Bosschool
5:25
12
Alana Meijerman
OBS Dijkerhoek
5:26
13
Tessa Meesters
Nijverdal
5:36
14
Anna Veldkamp
Zwolle
5:36
15
Thom Vergeer
Regenboog
5:48
16
Emma van der Meij
Enschede
6:02
17
Jente Post
Holterenk
6:16
18
Puck Knol
Wierden
6:17
19
Femke Wijnen
de Regenboog
7:15
20
Ariët Rouwhorst
Borculo
7:20
21
Esther Dolman
de Regenboog
7:50
M9-12, KIDSRUN 9-12
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Brian Amersfoort
Enschede
3:16
2
Gerben Kamperman
Holterenkschool
3:23
3
Thomas Kamperman
Holterenkschool
3:25
4
Rens Busschers
de Regenboog
3:29
5
Ielmer Meenhuis
Nijverdal
3:34
6
Niels van Coeverden
Haarschool
3:44
7
Jop de Jong
Bathmen
3:44
8
Simon Platier
Oldenzaal
3:48
9
Idwer de Vries
Haarschool
3:50
10
Rank de Bruin
Holterenkschool
4:02
11
Roy Tempelman
Holterenkschool
4:04
12
Landon Strik
Nijverdal
4:04
13
Koen Onderwater
Holterenkschool
4:05
14
Job Garritsen
Regenboog
4:07
15
Kay Pettinga
Holterenkschool
4:09
16
Daniel ten Broeke
Almelo
4:19
17
Stefan Boode
de Regenboog
4:21
18
Pim Eerden
Didam
4:22
19
Abrish ten Broeke
Almelo
4:28
20
Daan van der Klauw
Nijverdal
4:41
V9-12, KIDSRUN 9-12
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Doortje Swaters
Hellendoorn
3:20
2
Paula Spoolder
Nijverdal
3:30
3
Dana Bruinsma
Nijverdal
3:31
4
Gerrianne Hiltjesdam
Rijssen
3:33
5
Annelinde Jongejan
Nijverdal
3:34
6
Ilse Kolkman
Regenboog
3:37
7
Melissa Trotsenburg
Holterenkschool
3:41
8
Caren Wegdam
Enter
3:47
9
Eva Houbiers
Holterenkschool
3:51
10
Rosanne Vossebeld
Holterenkschool
3:52
11
Jorieke Meijerink
Bosschool
3:55
12
Jorieke Hiltjesdam
Rijssen
3:58
13
Esmee Houbiers
Holterenkschool
4:06
14
Emmy Deterd Oude Weme
de Regenboog
4:10
15
Emma Gerritsen
Raalte
4:11
16
Chantal Trotsenburg
Holterenkschool
4:12
17
Kari Eilert
Lemelerveld
4:13
18
Jaidy Tanck
Enschede
4:15
19
Julia Wegdam
Enter
4:16
20
Manon Scheer
Holterenkschool
4:17
21
Karine Gruijters
Holterenkschool
4:18
22
Mandy ter Brake
de Regenboog
4:20
23
Lara Koenis
Regenboog
4:24
24
Charlotte Hoff
de Regenboog
4:30
25
Elise Hoff
de Regenboog
4:34
26
Esley Kleinherenbrink
Nijverdal
4:46
27
Jette Holleboom
Bosschool
4:47
28
Iris Hilberink
de Regenboog
4:53
29
Emma Meilink
OBS Dijkerhoek
5:00
Zie voor uitslagen en meer www.diepehelholterbergloop.nl
Tot ziens bij de Diepe Hel Holterbergloop op 25-10-2008
Uitslagen.nl
29-10-2007 10:06