Uitslagenlijst Derde VUmc gebouwenloop

Amsterdam - Zaterdag 27 oktober 2007

JM4-8, KIDS 1,2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Solenne Kohler
Aalsmeer
6:23
2
Hannah Domen
Mijdrecht
7:58
3
Joep Verbeek
Haaksbergen
8:07
4
Michel Laanbroek
Haarlem
9:00
5
Yentl Hoefakker
Zeist
9:07
6
Tim Damman
Almere
10:09
JM912, KIDS 1,2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frank Schumm
Rotterdam
5:20
2
Bart Sommeling
Aalsmeer
6:00
3
Didier Kohler
Aalsmeer
6:01
4
Joyce Wesselman
Nieuw Vennep
6:32
5
Stijn Houweling
Duivendrecht
6:34
6
Franka Meijer
Castricum
6:35
7
Iris Wesselman
Nieuw Vennep
6:41
8
Gwennan Smitskamp
Amstelveen
7:02
9
Bas Loth
Zaandam
7:04
10
Demy Worst
Zaandam
7:06
11
Luuk Verbeek
Haaksbergen
7:08
12
Sander Hansen
Aalsmeer
7:09
13
Sandy Spitteler
Amstelveen
7:13
14
Quinte Smitskamp
Amstelveen
7:20
15
Lisa Soeratram
Aalsmeer
7:23
16
Martijn Bes
Zaandam
8:06
17
Babette Geyer
Leiderdorp
8:17
18
Kayleigh Hoefakker
Zeist
9:10
19
Donna Muller
Purmerend
9:15
20
Tom Loth
Zaandam
9:20
21
Olav Trauschke
Almere
9:33
5M1, 5 KM 11.00 UUR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michel Drijfhout
Krommenie
18:43
2
Jan Bieshaar
Scherpenzeel Gld
19:50
3
Marc de Haas
Amsterdam
19:59
4
Peter Bieshaar
Scherpenzeel Gld
20:07
5
Michiel Croon
Amsterdam
20:10
6
Mark Tijsterman
Amsterdam
20:46
7
David Zuilhof
Amsterdam
21:03
8
Joris Verheijen
Amsterdam
21:43
9
Remon Langezaal
Almere
22:05
10
Freek van Vliet
Alphen aan den Rijn
22:48
11
John Roodenburg
Zoetermeer
23:20
12
Rien Zwaal
Krommenie
23:20
13
John Celie
Uithoorn
23:37
14
Julien Segers
Alphen aan den Rijn
23:45
15
Robert Bes
Zaandam
24:10
16
Andrew Pommerel
Kudelstaart
24:27
17
Wouter Hol
Amsterdam
24:44
18
Patrick Loth
Zaandam
25:06
19
René Olijkan
Zwanenburg
25:21
20
Soren Niegel
Wassenaar
25:25
21
Jorgen Toele
Hoofddorp
25:45
22
Bas van de Goor
25:59
23
Dirk Exalto
Blokker
26:17
24
Robin van Eck
Amstelveen
26:18
25
Arend Preys
Amsterdam
26:27
26
Roland Bakker
Zaandam
26:28
27
Frits Post
Amsterdam
26:58
28
Thomas Huurman
Almere
26:58
29
Jan van der Steen
West Graftdijk
27:22
30
Jack Horneman
Amsterdam
27:25
31
Wijnand Zwaan
Amsterdam
27:48
32
Eric van Dongen
Alphen aan den Rijn
27:50
33
Lesley Pengel
Amsterdam
27:56
34
Youri Versloot
Amsterdam
28:15
35
Andrew Pommerel
Kudelstaart
29:52
36
Barry Overmars
Zaandam
30:03
37
Frans Wolfs
Amsterdam
30:59
38
Guido de Laat
Koog aan de Zaan
31:11
39
Ruben Wilhelmus
Aalsmeer
31:28
40
Tony Tan
Houten
31:52
41
Dick Blaauboer
Almere
42:35
42
Jos Zuijderwijk
Amsterdam
43:21
5V1, 5 KM 11.00 UUR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Amanda Vrakking
Bussum
22:51
2
Rose Hartjes
Amsterdam
23:30
3
Mariël Kollau
Zaandam
24:11
4
Evelien Zandvliet
Aalsmeer
25:06
5
Jose de Jong-Keirsgiet
Purmerend
25:15
6
Susanne van Willigen
Amersfoort
25:47
7
Judith Oost Lievense
Amsterdam
26:33
8
Marit van der Gant
Joure
27:18
9
Inge Ernst
Rotterdam
27:29
10
Felicia Hartjes
Amsterdam
28:16
11
Dora Revesz
Amstelveen
28:33
12
Ria Hooftman
Boskoop
28:49
13
Gerda Janssen
Wormer
29:34
14
Marita van Kleij
Uithoorn
29:50
15
Franka de Zwart
Vinkeveen
29:50
16
Annemieke Reuvecamp
Nieuwkoop
29:51
17
Laura Heijmann
Diemen
29:52
18
Linda Gerekink
Amsterdam
30:15
19
Lisette van Harselaar
Beverwijk
30:59
20
Wendy Hartjes
Amsterdam
31:03
21
Gretha Hartjes
Amsterdam
31:04
22
Mirjam Zwanenburg
Alkmaar
31:10
23
Inge Thonus
Amsterdam
31:18
24
Hannie Oudes
Almere
32:13
25
Marjoleine van den Oud
Alphen aan den Rijn
32:14
26
Marijke Helms van Wijk
Veenendaal
32:22
27
Marja van Harselaar
Beverwijk
32:29
28
Madelon Schoemaker
Amsterdam
32:34
29
Marella Verhagen
Mijdrecht
32:37
30
Ester Hoogkamp
Mijdrecht
32:38
31
Evelien Kieneker
Amstelveen
32:40
32
Albertine Dap
Rijsenhout
32:57
33
Marjan Dijt
Haarlem
33:05
34
Elly van den Berg
Noordwijkerhout
34:07
35
Ria Steenvoorden
Noordwijk Zh
34:07
36
Esther geyer
Amsterdam
35:32
37
Mila Soebhag
Hoofddorp
35:49
38
Annie van Rossum
Vianen Ut
35:55
39
Olga Achthoven
Amsterdam
36:11
40
Conny Slagboom
Duivendrecht
36:21
41
Nicolette Hop
Uithoorn
40:04
42
Laura Kastermans
Amstelveen
41:00
43
Petra Kastermans
Amstelveen
41:00
44
Sandra Duivenvoorde
Hillegom
48:38
10M1, 10 KM 11.00 UUR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maurice Maas
Amsterdam
41:05
2
Frank Frugte
Alkmaar
41:28
3
David Westdorp
Almere
41:56
4
Alfred Bosker
Haarlem
42:06
5
Andre Colijn
Aalsmeerderbrug
42:51
6
André Domen
Mijdrecht
43:10
7
Rob Sluijter
Uitgeest
43:17
8
Andre Buitenhek
Voorhout
43:40
9
Maarten van der Plas
Lisse
43:52
10
Ton Hoefakker
Zeist
44:03
11
Astitou Tissoudali
Aalsmeer
44:32
12
Albert Kavsek
Castricum
45:05
13
Hans Veldman
Bilthoven
45:31
14
Ronald Bohle
Hoofddorp
46:19
15
Jan Broers
Nijkerkerveen
46:43
16
Henri Greuter
Edam
46:49
17
Rolf Soldaat
Amsterdam Zuidoost
47:21
18
Van den Born
Amsterdam
47:38
19
Bram Sluijter
Uitgeest
47:47
20
Wiebe Bonthuis
Ingen
47:49
21
Gj de Roest
Amstelveen
48:02
22
Spencer Stots
Rotterdam
48:18
23
Peter de Bok
Zoetermeer
48:30
24
Erwin Barents
Kortenhoef
48:40
25
Dirk den Broeder
Soest
48:46
26
Kees Janssen
Wormer
49:01
27
Huub Duivenvoorde
Noordwijkerhout
49:13
28
Jan van den Berg
Noordwijkerhout
49:13
29
Douwe Buma
Edam
49:25
30
Jan Achten
Amsterdam
49:32
31
Arjan Meijer
Castricum
49:44
32
Michiel Hollander
Aalsmeer
49:48
33
Peter Cramer
Uithoorn
49:49
34
Robin Lubbe
Zoeterwoude
50:12
35
Erik Lodewijk
Haarlem
50:38
36
Jos Cornelissen
Aalsmeer
50:40
37
Chris Trauschke
Almere
50:51
38
Marco Meijer
Haarlem
51:05
39
George van Hecke
Huizen
51:25
40
Nathan Bouscher
Amstelveen
51:45
41
Henk Neerings
Amsterdam
51:47
42
Jean Brakenhoff
Castricum
51:48
43
Albert de Boer
Zaandam
51:50
44
Guus Braam
Amsterdam
51:50
45
Emiel Alloo
Almere
51:56
46
Ron van Boxtel
Hoorn Nh
52:19
47
Chaggai Kon
Amsterdam
52:26
48
Erik van Aalst
Hillegom
52:34
49
Jos Lakwijk
Rhoon
52:47
50
Walter Hollenkamp
Purmerend
53:39
51
Onno Oudewortel
Wijdewormer
53:39
52
Robert Teunisse
Purmerend
53:39
53
Jeroen van Vuuren
Purmerend
53:43
54
Mike Wientjes
Apeldoorn
54:31
55
Christiaan Rasch
Haarlem
54:34
56
Jacques Valkenburg
Maarssen
54:39
57
Pieter Jan Kopper
Wognum
54:57
58
Chris Zwart
Amsterdam
55:39
59
Sepp Nick
Aalsmeer
55:42
60
Hans van Niekerk
Haarlem
55:43
61
Rob van zijl
Almere
55:46
62
Hugo Bakker
Amsterdam
56:02
63
Frans van Kampenhout
Amsterdam
56:03
64
Thieu engels
Amsterdam
56:13
65
Menno Hammingh
Veenendaal
57:06
66
Chris Damman
Almere
57:23
67
Ton van den Bosch
Montfoort
57:32
68
Ton van der Made
Montfoort
57:33
69
Vincent van Bijleveld
Amsterdam
58:46
70
Martijn Heemskerk
Haarlem
59:05
71
Danny Schreefel
Nieuwegein
59:05
72
Kees van der Woude
Amsterdam
1:00:03
73
Lennard Bloch
Rhenen
1:04:20
74
Fred Okafor
Amsterdam Zuidoost
1:07:24
75
Oscar van Zelst
Beverwijk
1:09:10
10V1, 10 KM 11.00 UUR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carla Friedel
Hoofddorp
50:09
2
Jolanda Hensbergen
Amsterdam
51:07
3
Jasmijn Valkenburg
Maarssen
53:02
4
Anneke Mels
Haarlem
54:34
5
Ronnie van Diemen
Houten
56:02
6
Ellen Dijkman
Purmerend
56:22
7
Marike van der Kooij
Purmerend
56:23
8
Melanie Rieback
Amstelveen
57:44
9
Bartie Klomp
Zuidoostbeemster
58:01
10
Anneke Anrochte
Almere
58:35
11
Maroesjka Alloo-oost
Almere
58:35
12
Mariken Barents
Kortenhoef
58:50
13
Evelien Heemskerk-Zwar
Haarlem
58:56
14
Marloes Hogenelst
Leiderdorp
1:02:17
15
Anita Tromp-Wever
Almere
1:02:17
16
Kim van Bastelaar
Amsterdam
1:04:19
17
Els Wassink
Middelie
1:07:05
18
Lieneke de Koning
Purmerend
1:07:06
5M2, 5 KM 12.30 UUR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harald van Gils
Amsterdam
19:00
2
Naveen Radhakishun
Amstelveen
19:01
3
Pim van Deurzen
Amstelveen
19:06
4
Joost van Loo
Amersfoort
19:09
5
EP van Leeuwen
Zaandam
19:15
6
Bart Rijborz
Amsterdam
19:29
7
David Valstar
Amsterdam
19:49
8
Duco Huitema
Krommenie
19:59
9
Chris Bronwasser
Haarlem
20:02
10
Frank Schumm
Rotterdam
20:12
11
Jeroen Weber
Velserbroek
21:26
12
Jeroen Klanker
Volendam
21:41
13
Christoph Werdmüller
Velserbroek
21:53
14
Martijn Biesmans
Weesp
21:55
15
Christan Verbeek
Enschede
22:12
16
Lodewijk Brosens
Amsterdam
22:29
17
Mike Alders
Zaandam
22:46
18
Edwin Bakker
Heerhugowaard
22:49
19
Enno Aerts
Weesp
22:56
20
Francois Rustenburg
Wervershoof
22:58
21
Martin Kettelarij
Amsterdam
22:59
22
Frank Kuin
Heerhugowaard
23:17
23
Nick Thoen
Leidschendam
23:30
24
Ruben Visser
Amsterdam
24:18
25
Jasper Kruijff
Uithoorn
24:30
26
Maarten Aalbregtse
Volendam
25:06
27
Kees Stam
Waarland
25:18
28
Erik de Wit
IJsselstein Ut
25:37
29
Aytac Tekinturk
Amsterdam
25:38
30
Erik Baas
Utrecht
25:45
31
Teun Schriemer
Amersfoort
25:57
32
Alex Wijsman
Diemen
26:03
33
Wim Keirsgieter
Zaandam
26:49
34
Andy Weers
Diemen
27:30
35
Jurjen Jobse
Wilnis
27:45
36
Harrison Pedro
Amsterdam
27:49
37
Ed Ransijn
Amsterdam
28:29
38
Peter Stam
Zuid-Scharwoude
30:11
39
Johan Kwa
Amstelveen
30:30
40
David Djuly
Amsterdam
31:59
41
Johan Werdmuller
Velserbroek
33:13
42
Rick Kea
Bentveld
34:27
43
Jeroen van den Born
Amsterdam
44:41
5V2, 5 KM 12.30 UUR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Linda van Wely
Amsterdam
19:41
2
Ingrid Dekker
Zandvoort
20:04
3
Gees van der Schoor
Amsterdam
23:04
4
Mi-Sook van den Bosch
Amsterdam Zuidoost
24:49
5
Joke van Os
Duivendrecht
25:43
6
Monique Brouwer
Alkmaar
25:56
7
Judith van Beek
Amsterdam
25:58
8
Susan Veenhuizen
Amsterdam
25:59
9
Ellen de Graaf
Hensbroek
27:11
10
Jolijn Kragt
Amsterdam
27:49
11
Sophie Rolland
Amsterdam Zuidoost
28:10
12
Alma van der Heijden
Heerhugowaard
28:10
13
Alinda van Willegen
Weesp
28:13
14
Ingeborg Fehrmann
Heerhugowaard
28:20
15
Jantien Aalbregtse
Edam
28:24
16
Marijn van Zetten
Amsterdam
28:31
17
Daphne Bartels
Amsterdam
28:33
18
Annechien Loth
Amsterdam
29:31
19
Vera Lagerburg
Utrecht
29:52
20
Nicole Ypma
Amsterdam
29:52
21
Ytje Stap
Hoofddorp
29:53
22
Bianca van Gool
Heerhugowaard
29:57
23
Annelies Sijmons
Weesp
30:03
24
Ivonne Niewenhuis
Haarlem
30:53
25
Jolanda Langelaar
Leiden
31:53
26
Carin van Bockxmeer
Blokker
32:13
27
Ingrid Ambagtsheer
Amstelveen
32:52
28
Gitta Paardenkooper
Amsterdam
32:53
29
Hester Eva Duivis
Amstelveen
32:54
30
Maria van den Dries
Zuid Scharwoude
32:59
31
Emmie van Oirschot
Amsterdam
33:47
32
Tessa de Vor
Amsterdam
33:47
33
Marlies Aerts
Weesp
34:21
34
Knaar Visser
Amsterdam
34:57
35
Sophia France
Amsterdam
34:58
36
Ellen Stam
Waarland
36:51
37
Claire van Dijk
Oostzaan
37:00
38
Jeannette van Dijk
Oostzaan
37:02
39
Fleur de Lange
Amsterdam
38:05
40
Jeannette van Dijk
Oostzaan
40:57
41
Aimee van Dijk
Amsterdam
40:58
10M2, 10 KM 12.30 UUR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sebastiaan Kerkvliet
Amsterdam Zuidoost
37:46
2
Robin Schonenberg
Zaandam
38:30
3
Pim Veeger
Amsterdam
38:44
4
René Bouwmeester
Zaandam
38:49
5
JanWillem Nieboer
Amersfoort
39:16
6
Michiel Hobbelt
Amsterdam
39:58
7
Michel Twaalfhoven
Nieuwkoop
40:10
8
Harm van Dijken
Utrecht
40:42
9
Jordy Oud
Amstelveen
40:48
10
Thom Hendriks
Amsterdam
40:51
11
William Elfrink
Heemstede
42:13
12
Job Bouwman
Amsterdam
42:17
13
Marco Schumm
Rotterdam
43:49
14
Ashok Jodha
Amsterdam
44:18
15
Dennis Stinenbosch
Leiden
45:38
16
Niels Bot
Hoorn Nh
45:53
17
Rogier van Ooijen
Amstelveen
45:55
18
Paul van Zonneveld
Haarlem
45:57
19
Piet van Amsterdam
Velserbroek
46:40
20
Wouter Bokhove
Amsterdam
47:08
21
Dick Nieuweboer
Heemstede
47:57
22
Dick Dodeman
Amsterdam
48:04
23
Xander de Waal
Amstelveen
48:26
24
Ger Koole
Amstelveen
48:48
25
Bert Rookus
Amstelveen
48:53
26
Leander Hansen
Amsterdam
48:54
27
Rogier Renkema
Amsterdam
48:59
28
Wouter Jan de Vries
Amsterdam
49:10
29
Jos van Bockxmeer
Blokker
49:12
30
Derk Jan Broekema
Amsterdam
49:30
31
Fred Sturm
Almere
49:45
32
Michel van Egmond
Utrecht
49:55
33
Peter Kamerling
Amsterdam
50:06
34
Frank Werkhoven
Lelystad
50:20
35
Hans Staring
Almere
50:25
36
Ron Uiterwijk Winkel
Amstelveen
50:37
37
Jan Aalbers
Amstelveen
50:37
38
Marino Schuurman
Maarssen
50:54
39
Niels de Water
Amstelveen
50:59
40
Menno Hoekstra
Leiden
51:21
41
Arthur van Rooijen
Woerden
51:37
42
Marcel Jansen
Amsterdam
51:49
43
Ferdy Roos
Hoorn Nh
52:07
44
Bart van langen
Amsterdam
52:10
45
Alex Hagen
Purmerend
52:19
46
Wolter Comello
Amsterdam Zuidoost
52:38
47
Bram van der Bijl
Halfweg Nh
53:02
48
Remco Verhezen
Amstelveen
53:35
49
John Temme
Hoorn Nh
53:37
50
Kasanmoehamat Kasan
Amsterdam
54:44
51
Ate Zuithoff
Deventer
55:01
52
Ab Schipper
Haarlem
55:10
53
Thomas Huurman
Almere
56:05
54
Remon Langezaal
Almere
56:05
55
Henk van Herk
Amsterdam
56:06
56
Sjoerd Nienhuis
Deventer
56:36
57
Martijn Zeeman
Amsterdam
58:01
58
Chris van Dijk
Oostzaan
1:00:41
59
Cor de Feber
Oegstgeest
1:02:01
60
Freek Gubler
Alphen aan den Rijn
1:02:04
10V2, 10 KM 12.30 UUR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fieke Gart
Amsterdam
44:52
2
Claudia Wesselman
Nieuw Vennep
45:23
3
Mirjam colijn
Aalsmeerderbrug
48:10
4
Loes van Gorp
Tilburg
50:31
5
Marjolein van Valderen
Amsterdam
50:53
6
Elsbeth Zuiker
Amsterdam
51:43
7
Carin Roest
Rotterdam
51:55
8
Ramona van der Veldt
Nieuw Vennep
51:59
9
Annemiek Töns
Oegstgeest
52:12
10
Silvia van Zijl
Maarssen
52:50
11
Majoie Hemelaar
Haarlem
53:25
12
Ellen zeilstra
Alphen aan den Rijn
53:47
13
Marleen Jansen
Utrecht
55:11
14
Gerda de Wit
Almere
56:04
15
Davina Romijn
Amsterdam
57:02
16
Naomi van Wezel
Amsterdam
57:02
17
Trudy van Dijken
Utrecht
57:35
18
Ammy van der Tol-Paap
Bloemendaal
57:44
19
Mieke van Duinen
Amsterdam
57:45
20
Tjitske Boonstra
Amsterdam
58:12
21
Anouk Niesink
Utrecht
58:25
22
Sandra van Erk
Amersfoort
59:30
23
Yvonne Veel
Amsterdam
59:34
24
Danielle Vlasbloem
Heerhugowaard
59:35
25
SA De Caesemaeker
Amsterdam
1:01:59
26
Marjolein Mennes
Amsterdam
1:02:00
27
Margreet Muurling
Broek in Waterland
1:02:08
28
Cynthia Dumfries
Amsterdam Zuidoost
1:04:29
www.uitslagen.nl
05-11-2007 20:01