Uitslagenlijst Amerongse Koploop

Amerongen - Zaterdag 27 oktober 2007

HEREN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jorit van Malsen
Nieuwegein
15:47
2
Menno Beck
Lekkerkerk
16:00
3
Jurjen Polderman
Woerden
16:03
4
Vito Verbeek
Zeist
17:04
5
Léon van Hamersveld
Nijkerkerveen
17:19
6
Guus Reyngoud
Houten
17:35
7
Florian Lichtendonk
Driebergen-Rijsenbur
17:41
8
Jelle Verwiel
Bilthoven
18:09
9
Erik de Witte
Veenendaal
18:33
10
Remi van Balen
Doorn
18:34
11
Bram van Wichen
Dodewaard
18:46
12
Melvin Hazeleger
Almere
19:02
13
Bas Stigter
Amsterdam
19:07
14
Jeroen Bakker
Driebergen-Rijsenbur
19:52
15
Yassine Loukili
Zeist
19:53
16
Cor Henzen
Amerongen
20:07
17
Gert Vermeer
Kesteren
20:13
18
Peter koopman
Werkhoven
20:15
19
Edwin Voorthuizen
Maarn
20:36
20
Jorin Kamps
Woudenberg
20:59
21
Andre Knop
leersum
21:17
22
Rob Hilferink
Maarn
21:45
23
Gerard van de Bovenkam
Ochten
21:58
24
Alwin de Lijster
Wijk bij Duurstede
22:28
25
Berend Stumphius
Doorn
23:29
26
Erik van de Weerd
Amerongen
24:23
27
Tim van Vliet
Wijk bij Duurstede
24:29
28
Jan van Heugten
Rhenen
24:50
29
Dennis Treur
Woerden
25:28
30
Jeroen van Velzen
Veenendaal
25:33
31
B. Niemeijer
Veenendaal
26:21
32
Niels Floor
Leersum
26:50
33
Jan van Maanen
Rhenen
26:53
34
Erik Schoon
Driebergen-Rijsenbur
27:06
35
Jan Schut
Amerongen
27:14
36
Arie Kingma
Amersfoort
27:19
37
Theo Braber
Wageningen
27:20
38
Julsing
Doorn
27:21
39
Roelofsen Hennie
Ede Gld
27:34
40
Joey Verhoef
Wijk bij Duurstede
27:39
41
Eric Bink
Nieuwegein
28:01
42
Theo van de Weerdhof
Veenendaal
28:02
43
Johan Scholtemeijer
Wijk bij Duurstede
28:10
44
Andre Vegter
Apeldoorn
29:05
45
B.G.J. van Rooijen
De Meern
29:10
46
Theo van Eijndthoven
IJsselstein Ut
29:16
47
Marcel Jansen
Scherpenzeel Gld
29:29
48
Gerard van Zijp
Apeldoorn
29:46
49
Ben Otters
Leersum
30:34
50
Frans Vega
Amerongen
30:39
51
Rene Rotteveel
Amerongen
30:50
52
Guus van Gunst
Soesterberg
31:11
53
C.Mans
Doorn
31:17
54
Wim Streng
32:09
55
Rein Ganzinga
Driebergen-Rijsenbur
32:17
56
Theo Jansen
Woudenberg
32:43
57
Jaap van Eden
Veenendaal
32:48
58
Pieter Visscher
Wijk bij Duurstede
33:03
59
Chris de Bruin
Driebergen-Rijsenbur
33:36
60
Kees Reede
Amerongen
33:38
61
Gerrit van Dijk
Leersum
35:13
62
Jacob van Veenendaal
Amerongen
37:54
63
Jaring Werkhoven
Driebergen
48:18
64
Julsing
Doorn
57:56
DAMES, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corelien Kloek
Emmeloord
19:01
2
Fanny van Maanen
20:34
3
Simone Gouw
Huizen
21:18
4
Jeanine van de Klashor
Houten
21:36
5
Marjolein Vermaas
Dodewaard
23:01
6
Riemke van Dijkhuizen
Zeist
23:10
7
Agnes Wassenaar
Amersfoort
23:52
8
Marijke Gouw
Huizen
23:55
9
Hubertine Hingstman
Houten
24:49
10
Petra Schoon van der T
Driebergen-Rijsenbur
25:30
11
Riet van den Heuvel
Linschoten
26:57
12
Willeke van Verseveld
Amerongen
27:09
13
Els Kalkhoven-vd Valk
Amerongen
27:47
14
Regina van Driel
Amerongen
28:09
15
Marieke Lamberts
Odijk
28:20
16
Marjon van Eck
Elst Ut
28:27
17
Ilse Ganzinga
Driebergen-Rijsenbur
28:32
18
Ans Kramer
Langbroek
28:33
19
Wilma Jansen
Doorn
28:36
20
Machteld van Lieshout
Driebergen-Rijsenbur
28:42
21
Teuni van Ziel
Langbroek
28:51
22
Ria Mollema
Nieuwegein
28:59
23
Anja Budding
Amerongen
29:06
24
Sylvia van Velzen
Veenendaal
29:08
25
Marian van eijndthoven
IJsselstein Ut
29:18
26
Jeanine van Andel
Doorn
29:23
27
Willeke Koert
Wijk bij Duurstede
29:27
28
Suze Overkamp
Nijmegen
29:35
29
Celia Vink
Scherpenzeel Gld
29:44
30
Kristel Greup
Doorn
29:48
31
Martien Verdenius
Leersum
31:13
32
Cyntia van Heugten
Rhenen
31:32
33
Marianne Melkert
Wijk bij Duurstede
31:33
34
Irene Kampen
Culemborg
31:55
35
Hannie van Donselaar
Culemborg
32:06
36
Ria Kanters
Leersum
32:21
37
Marian van den Brink
Wijk bij Duurstede
32:25
38
Coby van Wijngaarden
Amerongen
32:32
39
Marjan Hamersma
Maarn
32:46
40
Ellen van Marrewijk
Leersum
32:51
41
Judith van Roy
Maurik
33:00
42
Tiny Jansen
Woudenberg
33:17
43
Lien Wetters
Driebergen-Rijsenbur
33:54
44
Leonoor Hartlief
Leersum
34:05
45
Joke Boon
Scherpenzeel Gld
34:07
46
Tamar Bontekoe
Amerongen
34:24
47
Rita Rodenhuis-Ohm
Hilversum
34:52
48
Henriette Ravenhorst
Woudenberg
34:55
49
Alice van Barneveld
Amerongen
36:10
50
Elma van Vulpen
Leersum
36:39
51
Bertha Oosterhuis
Driebergen-Rijsenbur
37:13
52
Johanna van Veenendaal
Amerongen
37:37
53
Linda van Rijn
Utrecht
37:57
54
Rianne Tooten
Utrecht
37:58
55
Jolanda van Verseveld
Amerongen
38:45
56
Monique Wijna
Nieuwegein
38:52
57
Esther Pors
Wijk bij Duurstede
39:10
58
Heleen van Koeven
Wijk bij Duurstede
39:15
59
Cornelieka de Jongh
Leersum
39:42
60
Esther Floor
Leersum
39:44
61
Suïntha Hol
Wijk bij Duurstede
41:20
62
Ria de Gouw
Bakel
42:51
63
Gerry de Bruin
Driebergen-Rijsenbur
42:52
64
Anita Damen
Wijk bij Duurstede
55:10
65
Suze Overkamp
Nijmegen
58:56
66
Willeke Koert
Wijk bij Duurstede
1:02:07
67
Els Kalkhoven-vd Valk
Amerongen
1:02:09
68
Rianne Tooten
Utrecht
1:12:02
HSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Timo Beemster
Amerongen
35:25
2
Arnoud van Garderen
Leusden
36:48
3
Jamal Malik
Amersfoort
36:54
4
Luuk van Rinsum
Scherpenzeel Gld
37:29
5
Guido Vroemen
Amerongen
37:51
6
Luuc Elzinga
Utrecht
38:00
7
Bart in 't Velt
Utrecht
38:43
8
Rik Wolswinkel
Woudenberg
38:59
9
Tom Gerritsen
Wijk bij Duurstede
39:21
10
Fabian Hunneman
Wijk bij Duurstede
39:23
11
Joost Doelman
Amerongen
40:12
12
Hakim Najib
Amerongen
40:37
13
Wilfred Greup
Doorn
40:57
14
Willem Gerritsen
Wijk bij Duurstede
41:40
15
Ian Zwaan
Amerongen
42:43
16
Martijn Barreveld
Hilversum
43:03
17
Roland Weerd
Scherpenzeel Gld
44:06
18
Christiaan Visser
Amsterdam
44:12
19
Maarten van Haeff
Driebergen-Rijsenbur
44:23
20
Regterschot Erwin
Veenendaal
45:10
21
Jan Willem Breemhaar
Utrecht
45:14
22
Falco van Dijck
Utrecht
45:19
23
Cilvion van den Heuvel
Maarn
46:20
24
Marc Awater
Zeist
46:59
25
Mark Brok
IJsselstein Ut
47:14
26
Richard van Oostenbrug
Zeist
47:20
27
Sander te Lindert
Soesterberg
47:35
28
Sander Veltman
Utrecht
47:53
29
Anton Nieuwenhuis
De Meern
48:12
30
Gerco van Elk
Wilnis
48:14
31
Henry van Dijk
48:52
32
Wilco Drost
Utrecht
48:59
33
Tobias Fortgens
Amersfoort
49:00
34
Floris de Leeuw
Veenendaal
49:45
35
Peter Hopman
Utrecht
50:36
36
Dennis Dral
Doorn
50:45
37
Martijn Boers
Zevenaar
50:58
38
George de Jong
Leersum
52:34
39
Yilmaz Aslanoglu
Leersum
52:43
40
Marcel Wnker
Arnhem
52:50
41
M. Wolswinkel
Barneveld
52:55
42
Floris Bernard
Amersfoort
53:26
43
Gijn Eric van
IJsselstein Ut
54:42
44
Ron Camps
Wageningen
55:55
45
Serge Lauwers
Wijk bij Duurstede
56:19
46
Tom Lammers
's-Gravenhage
56:22
47
Chris Sinnige
Amerongen
56:32
48
A. Wijnen
Barneveld
56:59
49
Ronald van hasselt
Doorn
57:00
50
Florian Meulbroek
Doorn
58:54
51
B. Bruil
Barneveld
1:00:19
52
Johan Spronk
Utrecht
1:00:26
53
Ronald Lefering
Vianen Ut
1:02:11
H40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Co Willemsen
Amerongen
35:53
2
Rob van Kooten
Ede Gld
36:38
3
Wijnand van Haselen
Maarn
37:28
4
Ben Kerkvliet
Roelofarendsveen
37:55
5
Roberto Hofman
Amersfoort
38:04
6
Bob Ouwerkerk
Leersum
38:27
7
Rob Bijl
Veenendaal
39:06
8
Onno Pouw
Leusden
39:17
9
Roland Per van Huis
Utrecht
39:36
10
Frank van Rooijen
Ede Gld
41:47
11
Willem Willemsen
Elst Ut
41:53
12
Harm Oosten
Overberg
41:56
13
Peter Smits
Vlaardingen
42:09
14
Theo Deur
Amerongen
44:43
15
Peter Benders
Bussum
44:56
16
Eric ten Bosch
Driebergen-Rijsenbur
45:15
17
John van Amerongen
Driebergen-Rijsenbur
45:43
18
Kees vanDee
Rhenen
45:47
19
Frans Vlemmix
Driebergen-Rijsenbur
47:16
20
Mark Spruijt
Zeist
47:19
21
Herco Boer
Veenendaal
47:30
22
Gert de Fouw
Veenendaal
47:33
23
Lammert Bastiaans
Wageningen
47:43
24
Ronald Jolink
Leersum
47:46
25
Marcel van Vliet
IJsselstein Ut
48:07
26
Andre Zegeling
Odijk
48:10
27
Campo Weijerman
Alphen aan den Rijn
48:27
28
Adri Kosterman
Wijk bij Duurstede
48:41
29
Ron Stam
Zeist
48:58
30
Rene van Velzen
Veenendaal
49:02
31
Ed van Rouwendal
Zeist
49:10
32
Ben Keller
Leersum
49:15
33
T. Bisschop
Renswoude
49:29
34
Ton Rijnders
Leersum
49:34
35
Leen Blom
Nieuwegein
49:35
36
Andre van de Krift
nieuwegein
49:38
37
Martin van de Horst
IJsselstein Ut
50:23
38
Sake Hemstra
Amerongen
50:31
39
Paul van San
Westervoort
50:47
40
Herman van Dam
Utrecht
50:49
41
Jan Blaauwendraat
Scherpenzeel Gld
51:28
42
Ab Hooijer
Utrecht
51:37
43
Joost de Bruijn
Amersfoort
51:57
44
Piet Callaars
Utrecht
52:06
45
Walter Tesselhoff
Leersum
53:33
46
Richard Duindam
Zaltbommel
53:37
47
Jack van den Hengel
Odijk
53:39
48
Nico Fokker
Leersum
53:51
49
Erwin Terpstra
Veenendaal
53:54
50
Joost Fick
Zeist
54:15
51
Cees Bloos
Wijk bij Duurstede
54:21
52
Kees de Jong
Houten
54:43
53
Gert Slok
Veenendaal
54:51
54
Kees Voorsluijs
Barneveld
54:55
55
Ron Fortman
Leersum
56:56
56
Bart Hilhorst
Odijk
57:22
57
Rens van Liere
Amersfoort
1:01:23
58
Henk Nimberg
Doorn
1:02:13
59
Jan Keizer
Utrecht
1:04:06
60
E. Betelink
Leersum
1:05:59
H50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tonnie Scheurwater
Ophemert
38:34
2
Rob Houtenbos
Utrecht
39:49
3
Egbert Tick
Utrecht
41:34
4
Ardath Witkamp
Soest
41:38
5
Henk Lenderink
Ede Gld
41:51
6
Rene Saers
Zeist
42:20
7
Reyer Demoet
Veenendaal
42:56
8
Cees van Soestbergen
Amerongen
44:02
9
Bert Nap
Veenendaal
44:28
10
Kees van Keeken
Kortenhoef
44:49
11
Theo Groot
Amersfoort
45:11
12
Gerard Balvers
Wijk bij Duurstede
45:42
13
Erik Dijksman
Amerongen
46:11
14
Ben van Dijk
Scherpenzeel Gld
47:00
15
Kees van der Graaf
Doorn
48:04
16
Johan Berkhoudt
Leersum
48:56
17
Gert van Ziel
Langbroek
49:11
18
Tjeerd van der Veen
Leersum
49:21
19
Duco La Rivière
Leusden
49:31
20
Riens Kraaijeveld
Wijk bij Duurstede
49:42
21
Pieter Oostendorp
Tiel
50:03
22
De Haan
Driebergen-Rijsenbur
50:16
23
Pim van Esschoten
utrecht
50:28
24
Nico Wolswinkel
Veenendaal
50:53
25
George van Wamel
Amerongen
51:00
26
Paul Gies
Langbroek
51:01
27
Evert Koolma
Veenendaal
51:11
28
Gerard Pot
De Meern
51:32
29
Joost Gijsbers
Werkhoven
51:35
30
Jaap Neele
Leersum
51:51
31
Ben van den Bogaard
Amerongen
52:01
32
Ed Lommert
Culemborg
52:52
33
Peter Hingstman
Houten
53:48
34
Steve Koot
Heerlen
54:00
35
Driessen Chris
Houten
54:01
36
Piet van Dijck
Utrecht
54:46
37
Marcel Overkamp
Culemborg
55:35
38
Sijbrand Suttorp
Woudenberg
56:10
39
Dick Van Setten
Scherpenzeel Gld
56:40
40
Lex Möhlmann
Amerongen
57:01
41
Sierd Smit
Woudenberg
57:20
42
Ruud de Jonge
Amerongen
58:01
43
Brandt Brandsema
Houten
58:33
44
Harrie Swarte
Leersum
58:59
45
Arnold IJff
Leersum
59:19
46
Vermeulen
Utrecht
1:02:29
47
Stef van der Grift
Amerongen
1:04:17
48
Ton van Luijk
Wijk bij Duurstede
1:07:43
H60, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Drikus Haalboom
Bennekom
41:41
2
Jan Hendriks
Veenendaal
47:26
3
Piet Wintermans
Ede Gld
49:37
4
Cees Methorst
Zegveld
49:39
5
E. van 't Veld
Westbroek
49:51
6
Dorrestein
Zeist
49:54
7
Frans Kooymans
Maarn
50:05
8
Jan van Maren
Woerden
51:25
9
Bert Albers
Veenendaal
53:32
10
Henk Helmes
Utrecht
54:13
11
Adrie Gerritsen
Wijk bij Duurstede
54:49
12
Peter van Dijk
Rhenen
55:32
13
Hans van den Brink
Driebergen-Rijsenbur
1:00:40
14
Ad van der Donk
Zeist
1:01:19
15
Wulfert de Greef
Leersum
1:01:28
16
Lex Rijnbollt
Doorn
1:02:03
17
Wim Kwekkeboom
Doorn
1:06:07
18
Wim Rodenhuis
Hilversum
1:07:55
DSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carlien Harms-Aris
Wijk bij Duurstede
39:34
2
Marjuka Oudt
Rhenen
42:02
3
Marlinde Doorn
Wageningen
43:24
4
Mirjam Weerd
Amersfoort
44:34
5
Fransje Langers
Kesteren
47:18
6
Ingeborg Kooter
Utrecht
49:19
7
Emelie Papenburg
Leusden
52:37
8
Jara van Haeff
Driebergen-Rijsenbur
52:56
9
Anneke Wenker
Alphen aan den Rijn
53:10
10
Conny Wijnands
Zeist
53:42
11
Alayne v. Vliet
IJsselstein Ut
54:24
12
Marianne Brummel
Doorn
54:29
13
Ilse Beusekom
Amerongen
59:17
14
Alice van Holland
Veenendaal
1:00:25
15
Jolanda Ditewig
Veenendaal
1:00:37
16
Margriet van Wezenseng
Zeist
1:01:42
17
Marielle Swinkels
Zeist
1:04:13
18
Noor van Oerle
Amersfoort
1:04:28
19
Myrthe Stevens
Utrecht
1:07:13
D40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeanne Vermeulen
Ochten
44:40
2
Ellen van Dijk-v.d.Meu
Leersum
46:33
3
Carla van Lint
Cothen
49:32
4
Barnasconi Hadewych
Zeist
53:36
5
Petry van Engelenhoven
Maarn
54:02
6
Marja Weijerman
Alphen aan den Rijn
54:06
7
Richarda Mull
Dodewaard
54:54
8
Betty Henzen
Amerongen
55:25
9
Mirriam Ponds
Leersum
56:26
10
Coby van den Heuvel
Veenendaal
56:41
11
Reddy Schreuder
Wijk bij Duurstede
56:57
12
Hanneke Hilhorst
Odijk
57:24
13
Marjolein Starreveld
Utrecht
57:48
14
La Rivière
Wijk bij Duurstede
1:01:25
15
Pieternel Zwarteveen
Amersfoort
1:02:51
16
Gerda Ykema
Amerongen
1:03:20
17
Karin Alfenaar
Ophemert
1:03:38
18
Louise Corsten
Zeist
1:03:58
19
Marga van Liere
Leersum
1:05:28
20
Jeanette van Garderen
Amerongen
1:05:41
21
Diny Buren
Zeist
1:05:45
D50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jannet Vermeulen
De Meern
45:40
2
Marijke Scholtemeijer
Wijk bij Duurstede
48:01
3
Renee van der Maesen
Leersum
50:08
4
Bets Gerritsen
Wijk bij Duurstede
50:40
5
Corrie Oostendorp
Tiel
52:47
6
Els van der Linden
Wijk bij Duurstede
53:25
7
Marja van Eck
Doorn
1:00:04
8
Joke Pot-Tonus
De Meern
1:00:35
D60, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Matty de Beer
Nieuwegein
52:57
2
Corrie van Leersum
Woudenberg
54:18
3
Conny Hardiek
Amerongen
59:07
4
Maya Ouwerkerk
Rotterdam
1:01:06
5
Anna Diepeveen
Veenendaal
1:01:16
6
Josephine Boevé-van Do
Langbroek
1:18:11
JONGE, JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Montijn van de Ven
Maarn
4:56
2
Harwan van Heugten
Rhenen
4:59
3
Jelle Hamersma
Veenendaal
5:00
4
Elias Loukili
Zeist
5:09
5
Bas Verbeek
Zeist
5:12
6
Victor Aris
Wijk bij Duurstede
5:13
7
Harm Dieterman
Elst Ut
5:47
8
Sjoerd von der Linden
Veenendaal
5:47
9
Bas Staal
Zeist
5:59
10
Sijmen van Dijk
Leersum
6:00
11
Gideon van Heugten
Rhenen
6:06
12
Job Dieterman
Elst Ut
6:15
13
Jasper Hamersma
Maarn
6:34
14
Mart Huisman
Wijk bij Duurstede
6:53
15
Jordy la Fontaine
Culemborg
8:14
16
Daan
Ophemert
8:23
MEISJ, JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Simone von der Linden
Veenendaal
5:12
2
Manja Dieterman
Elst Ut
5:48
3
Tessa Tolsma
Amerongen
6:24
4
Myrthe Willemsen
Elst Ut
6:26
5
Amber de Heer
Veenendaal
6:34
6
Hester Aris
Wijk bij Duurstede
6:43
7
Sabine Hamersma
Maarn
6:48
8
Amy van Dijk
Leersum
6:56
9
Laura van Donselaar
Wijk bij Duurstede
7:00
10
Lies Huisman
Wijk bij Duurstede
7:11
11
Lotje de Bell
Wijk bij Duurstede
7:15
12
Maud van Donselaar
Wijk bij Duurstede
7:20
13
Madelief de Bell
Wijk bij Duurstede
8:23
NW, 5KM NORDIC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Simon van Veen
Leersum
43:12
2
Tony Lith
44:15
3
G. v. Ommeren
Amerongen
44:49
4
Hannie Ritmeijer
Driebergen-Rijsenbur
49:00
5
Petra van der Gaag
Doorn
52:36
6
Nel Lith
Langbroek
52:36
7
Peter Lohman
Doorn
1:01:02
8
Joke van den Doppel
Amerongen
1:01:06
9
Harry Eikelboom
Maarn
1:01:10
10
Loes van de Waerdt
Maarsbergen
1:01:13
11
Leonie van Daatselaar
Leusden
1:01:15
12
Wim Legemaat
Leersum
1:01:22
13
Hanneke Wttewaal
Houten
1:01:23
14
Jannie Terschegget
Veenendaal
1:03:46
15
Hetty Roelofs
Leersum
1:03:46
16
Arnold Wisman
Driebergen
1:03:46
NW, 10KM NORDIC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hetty Donker
Leersum
1:11:02
2
Weinbeck Tobias
1:22:52
3
Janneke Bogaard
Almere
1:22:59
4
Van den Berg
Nieuwegein
1:25:25
5
Elmy Imkamp
Beesel
1:30:40
6
Betty Wittebol
Amerongen
1:32:25
7
Frouwke van Veen
Leersum
1:32:25
8
Anneke van de Brink
Soest
1:32:55
9
Marily Oosten
Overberg
1:32:55
10
Meneer S. Schellens
Hoevelaken
1:40:15
11
Miep de Roos
Utrecht
1:41:34
12
Theo Bouwheer
Leusden
1:41:34
13
Jeannette van de Berg
Leersum
1:41:34
14
Carla Boersma
Leusden
1:41:42
15
Rijk Maxcus
Amersfoort
1:42:10
16
Anja Schellens-Stolwij
Hoevelaken
1:43:25
17
Mevrouw Groot
Amersfoort
1:43:25
18
Sophie Wisman
Driebergen-Rijsenbur
1:43:48
19
Agnes Swarte
Driebergen
1:43:58
20
W. Breeschoten
Amerongen
1:51:30
21
Stijn vd Meyden-Koreva
Hellouw
1:53:36
22
Jose Mans
Driebergen-Rijsenbur
1:53:36
23
Marga Roosien
Maarsbergen
1:58:09
24
F. Uiterwijk Winkel
Amerongen
1:58:09
25
Ria Lagerweij
1:58:09
26
Dolf Dekker
Leersum
2:02:17
27
Johan Griffioen
Weesp
2:02:17
Bewolkt, droog, 11 graden
Jubileumloop 10 jaar, Deur Assurantien KOPLOOP 2007
www.uitslagen.nl
29-10-2007 20:55