| | | | | Uitslagenlijst Accounta Athlos Cross
Harderwijk - Zaterdag 20 oktober 2007
JPC, 1000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Mitchell van denBrink
AV '34
4:17
10
Taco van der WQerff
AV '34
4:45
13
Brian Klinkenberg
Spirit Lelystad
5:17
15
Lyndon van den Brink
AV '34
5:40
MPC, 1000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Rebecca van den Brink
Athlos
4:42
6
Sanne van den Brink
Athlos
5:03
JPB, 1000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Jurian van Lohuizen
AV '34
4:14
13
Raoul Wijenberg
Spirit Lelystad
4:58
MPB, 1000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Marieke Schoonenberg
Athlos
4:10
4
Elke Molenaar
Spirit Lelystad
4:16
MPA, 1000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouschka Schroder
Flevo Delta
3:49
5
Zillah Cornelissen
Nijmegen Atletiek
4:00
6
Dagmar van Hinte
Spirit Lelystad
4:12
12
Judith van de Wetering
AV '34
4:20
16
Margreet Klein Willink
AV '34
4:37
22
Chanda van den Brink
AV '34
5:16
JPA, 1000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Niels Theloosen
Nijmegen Atletiek
3:47
MD, 1500 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jip Vastenburg
GAC Hilversum
5:29
2
Sophie van der Most
De Liemers
5:39
3
Fien van Amelsvoort
AV '34
5:53
5
Shannon Lakerveld
AV Aalsmeer
5:59
7
Saskia Gootjes
Flevo Delta
6:12
9
Ella van Amelsvoort
AV '34
6:19
17
Rachel van Weerdenburg
AV '34
6:35
JD, 2000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Jaap-Gerben Vellinga
Horror
7:05
11
Guido Steehouder
Triathlon
8:26
MC, 2000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Shannon van der Gaag
Almere '81
8:39
MB, 2000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Charlotte Bohncke
Spirit Lelystad
9:21
JC, 2500 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Yannick Boerop
AV Aalsmeer
8:59
6
Laurens Steehouder
Triathlon
9:15
11
Arnold van de Esschert
AV Nijkerk
10:02
13
Quincy van Driesten
Harderwijk
10:30
JB, 2500 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joeri Wolf
Spirit Lelystad
8:27
5
Navarone van Driesten
Athlos
9:36
MA, 2500 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maaike Zuijderwijk
Lycurgus
10:28
HS, 2500 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michel Kerkdijk
Atletics Nijverdal
8:09
4
Sven Grundeken
Leiden Atletiek
8:26
5
Alex van de Graaf
Daventria
8:28
6
Bart Wamekele
AV Castricum
8:29
8
Ernst van Beekhuizen
AV '23
8:38
15
Rik Wolswinkel
Loopgroep Aart Stigt
9:11
16
Tonie van Arkel
Harderwijk
12:47
17
Mark Peter van der Bij
Harderwijk
12:54
DS, 2500 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esther Albers
Prins Hendrik
9:33
JA, 5500 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Abdi Nageeye
Loopgroep Aart Stigt
17:44
2
Jurjen Polderman
Clytoneus
18:19
5
Leon van Hamersveld
AV Nijkerk
19:31
DAMES, 5500 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Firehiwot Tesfaye Gebe
Athlos
19:46
4
Annelies Homma
Prins Hendrik
21:21
9
Ilonka van den Hengel
Athlos
22:54
12
Corriene Meyberg
Loopgroep Aart Stigt
26:55
17
Gerry Vreman-Prinsen
Heelweg
30:30
18
Janet Granneman
Harderwijk
30:32
19
Andrea Toonen
's-Heerenberg
32:09
21
Jantine Kraai-vanMales
Garderen
34:52
HEREN, 10500 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
10
Marinus Winters
Leiden Atletiek
37:03
13
Maarten van Baardwijk
AV '34
38:19
14
Murk Falkena
Spirit Lelystad
39:16
16
Casper Bruins
GAC Hilversum
40:15
22
Erik van Leeuwen
Leiden Atletiek
42:27
30
Erwin Etmans
Spirit Lelystad
43:35
37
Spencer Pattiwael
Groningen
45:07
40
Peter Verschuur
Veenendaal
45:34
42
Gerrit Verkerk`
Harderwijk
46:18
46
Henjo de Looper
AV Zeewolde
46:48
50
Jeroen de Lange
Harderwijk
48:24
54
Bernard van Straten
Athlos
49:16
61
Martien van Veen
Krimpen aan de Lek
50:58
64
Koos van Bergen
Oegstgeest
51:59
65
Marcel Companjen
Harderwijk
52:13
H 50+, 8000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk van Velzen
Leiden Atletiek
29:45
8
Adriaan Sparreboom
Flevo Delta
34:07
14
Reyer Demoet
Loopgroep Aart Stigt
35:44
16
Gerard van de Bovenkam
avVN
36:49
21
Willem Langendijk
Flevo Delta
41:41
22
Winfried Krijgsman
Harderwijk
41:51
23
Piet van Mierlo
Flevo Delta
44:49
DGP55, 5500 GP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Marina van Maanen
Wageningen
24:51
4
Suzanne van Staveren
Oosterhout Gld
25:53
7
Vera van Staveren
Oosterhout Gld
28:55
10
Stephany Faber-van Hue
Duiven
31:49
13
Rachel van Beusekom
Lattum
34:13
16
Sabine Premer-Brinxma
Nijmegen
34:56
17
Petra jansen van Dis
Doorwerth
35:08
21
Gertie van Santen
Velp Gld
37:28
HGP55, 5500 GP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
16
Hans Garretsen
Winterswijk
30:28
18
Geert Theloosen
Oosterhout gem Nijme
31:23
DGP10, 10500 GP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
HGP10, 10500 GP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
11
Hans Zweekhorst
Wadenoijen
48:14
16
Richard van Driel
Doornenburg
49:06
30
Paul de la Combé
Doesburg
53:27
33
Teun Rietman
Oosterhout gem Nijme
54:58
Uitslagen.nl
23-10-2007 16:23