Uitslagenlijst AG'85 Zwarte Cross

Staphorst - Zaterdag 20 oktober 2007

J-9, JEUGDLOOP 800M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elrik Schra
Rouveen
3:40
2
Chris Dankelman
Arrien
3:41
3
Ramon Mussche
Staphorst
4:16
M-9, JEUGDLOOP 800M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emilie Corbeth
Dalfsen
3:54
2
Daphne Dikkers
Meppel
4:14
3
Willemijn Ijspeerd
Zwartsluis
4:36
4
Sonja Wijnia
Hasselt
4:47
J-12, JEUGDLOOP 1600M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jordy Dikkers
Meppel
6:24
2
Bram Buigel
Warffum
6:35
3
Floris Koops
Dordrecht
6:48
4
Bastian Zandbergen
Hoogeveen
6:49
5
Daan Kremer
Meppel
7:18
6
Jeroen Lunenborg
Erica
7:23
7
Arne Kootstra
Dalfsen
7:25
8
Martijn Kappe
Staphorst
7:30
9
Lennard Kappe
Staphorst
7:57
10
Ronald Haasjes
Staphorst
7:59
11
Eduard de Witte
Staphorst
8:03
12
Jarno de Witte
Staphorst
8:14
13
Herjan Huls
Staphorst
9:02
14
Joran Schra
Rouveen
9:10
M-12, JEUGDLOOP 1600M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Floor Buigel
Warffum
7:58
2
Gerline Crediet
Nieuwleusen
8:38
3
Geesje Timmerman
Staphorst
8:45
4
Aranka Mussche
Staphorst
9:02
5
Noaschka Piket
Meppel
9:21
6
Laura Akkerman
Staphorst
9:26
H-5KM, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frank Everts
Hollandscheveld
17:42
2
Gerard Tuin
Staphorst
18:03
3
Arjan Hoeve
Rouveen
18:06
4
Erik Leusink
Punthorst
18:11
5
Jan Groot
Hardenberg
18:13
6
Jan ten Cate
Hollandscheveld
18:20
7
Martin Lunenborg
Erica
18:31
8
ArendJan vd Hoek
Nieuwleusen
19:16
9
Dirk Wigmans
Vaassen
19:45
10
Albert Mussche
Nieuwleusen
19:46
11
Bernhard Kootstra
Dalfsen
19:48
12
Bas de Waal
Almere
19:50
13
Klaas Luten
Ruinerwold
20:13
14
Henk Bloemert
Staphorst
20:22
15
Roelof Sondaar
Staphorst
20:40
16
Niklas de Boer
Staphorst
20:46
17
Harm Horstede
Staphorst
20:51
18
Johan Nijland
IJhorst
21:13
19
Bert Veijer
Staphorst
21:21
20
Alfred Ubels
Steggerda
21:30
21
HenkJan Meier
Hardenberg
21:33
22
Dick Stolte
Nieuwleusen
21:52
23
Dick Bloemert
Staphorst
21:54
24
Gertjan Ubels
Staphorst
21:56
25
Klaas Slager
Staphorst
22:08
26
Henri Schra
Staphorst
22:36
27
Harry Brakke
Staphorst
22:43
28
Henri de Witte
Staphorst
23:02
29
Marco Vlaminer
Ommen
23:10
30
Theo van der Horn
Nieuwleusen
23:13
31
Bertjan van Dijk
Nieuwleusen
23:20
32
Jan Otten
Nieuwleusen
23:26
33
Dick Telman
Nieuwleusen
23:28
34
Arnold Muller
Nieuwleusen
23:32
35
Geert de Witte
Staphorst
23:43
36
Klaas Lunenborg
Erica
24:24
37
Timen van der Horn
Nieuwleusen
24:36
38
Koos Kip
Hoogeveen
24:42
39
Tonnis Bolks
Hardenberg
25:00
40
Hermen Bolks
Hardenberg
25:11
41
Ton Martens
Hardenberg
25:24
42
Albert Troost
Staphorst
25:32
43
Jan Compagner
Staphorst
25:40
44
Aron Teunissen
De Wijk
25:41
45
Peter Huigen
Staphorst
26:30
46
Nico Wassens
Dedemsvaart
26:42
47
Johannes Kuilder
Almelo
27:30
48
Bernard Dekker
Vollenhove
27:37
49
Jan Boessenkool
Staphorst
27:51
50
Dirk Jonkers
De Wijk
28:23
V-5KM, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marije Hulzebos
Zuidwolde Dr
20:26
2
Gerda Willems
Ommen
22:14
3
Margje Timmerman
Staphorst
23:24
4
Marry de Lange
Arrien
24:03
5
Aline Kootstra
Dalfsen
24:22
6
Lynn Meier
Hardenberg
24:37
7
Diny Gelderman
Nieuwleusen
24:51
8
Annemiek Bolks-Offerei
Hardenberg
25:50
9
Liesbeth Hillebrand
Meppel
26:08
10
Anna Bosman
Nieuwleusen
27:06
11
Jendy Apeldoorn-Nijkam
Vollenhove
27:11
12
Trea ten Kate
Koekange
27:45
13
Jennie Braamskamp
Rouveen
27:48
14
Marijke Huigen
De Wijk
27:54
15
Rosalie Kuiper
Rouveen
28:10
16
Janet Sanstra
Meppel
28:50
17
Carla Dikkers
Meppel
28:52
18
Henny van Braam
Gramsbergen
31:05
19
Dionne Matel
Gramsbergen
31:06
20
Geertje Jonkers
De Wijk
34:38
H10KM, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gilles Hainselin
Nieuwleusen
35:47
2
Teake Kerkoffs
Appelscha
36:55
3
Richard Lugies
Slagharen
37:36
4
Erwin Akkerman
Staphorst
38:08
5
Harold Kruidhof
Staphorst
38:47
6
Klaas Compagner
Staphorst
40:00
7
Bennie Akkerman
Rouveen
40:07
8
Peter Kooiker
Staphorst
40:11
9
Roelof Schra
Staphorst
41:41
10
Alfred Beens
Genemuiden
42:03
11
Jan Bloemert
Staphorst
42:16
12
Arjan van Binsbergen
Rouveen
42:17
13
Arno Kruidhof
Staphorst
42:54
14
Jaco Schrauwen
Meppel
44:07
15
Mikel Aanstoot
Holten
44:51
16
Han van den Berg
Zwolle
45:14
17
Wim Uiterwijk
Staphorst
46:45
18
Klaasjan van Lenthe
Rouveen
47:21
19
Jos Kuiper
Rouveen
48:14
20
Henri Dons
Staphorst
49:13
21
Klaas Dons
Staphorst
50:34
22
Henk Compagner
Staphorst
51:17
23
Peter Hulst
Kerkenveld
52:58
H40+, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
KlaasJan Hofstra
Appelscha
36:10
2
Gerard Hesselmans
Vollenhove
36:42
3
Henk Uitslag
Oldebroek
37:46
4
Harm Kooiker
Rouveen
38:33
5
Klaas van der Veen
Sint Jansklooster
38:37
6
Henri van de Brake
Zuidwolde Dr
39:14
7
Gerrit Joling
Zuidwolde Dr
39:48
8
Tony Ruiter
Den Ham Ov
40:08
9
Willem Brinkman
De Schiphorst
40:21
10
Arie Beurink
Balkbrug
40:35
11
Jan Schra
Staphorst
40:46
12
Louis Zandbergen
Zwolle
40:49
13
Evert Bisschop
Koekange
41:08
14
Klaas Spijker
Nieuwleusen
42:10
15
Bennie Kosse
De Krim
42:18
16
Jan Schuurs
Den Ham Ov
42:45
17
Albert Timmerman
Staphorst
43:14
18
Ben Schimmel
Hasselt
43:20
19
Victor van Dijk
Wapenveld
43:50
20
Roelof Sondaar
Staphorst
43:55
21
Henk vd Kolk
Lemelerveld
43:58
22
Henny Berends
Balkbrug
44:15
23
Gert Jansen
Vroomshoop
45:51
24
Henk Korterink
Hasselt
45:51
25
Jan van der Horst
Nieuwleusen
46:51
26
Harm Dunnink
Staphorst
46:53
27
Henk Kruidhof
Rouveen
47:24
28
Lambert Akkerman
Staphorst
48:00
29
Egbert Koster
Staphorst
51:14
30
Gerard van der Werf
Meppel
56:22
31
Albert Otter
Staphorst
59:04
H50+, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan de Lange
Tuk
39:30
2
Tjibbe de Vries
Oldebroek
40:18
3
Jan Vos
Meppel
40:38
4
Dorus Breidenbach
Rotterdam
41:37
5
Wolter Croezen
Westerhaar-Vriezenv
43:13
6
Arjo van der Veken
Zwolle
46:03
7
Harrie Fokkens
Nieuwleusen
46:06
8
Jan Lip
Alteveer gem De Wold
46:15
9
Henk Wallinga
Hasselt
47:24
10
Peter Crediet
Staphorst
47:46
11
Dick van Voorst
Hasselt
47:56
12
Frits Lautenbag
Hattem
48:22
13
Klaas Nienhuis
Oosterhesselen
49:06
14
Jan Stuiver
Zwolle
49:28
15
Bertus Schutte
Ommen
49:38
16
Abel Wortelboer
Hasselt
51:49
17
Aaldert Nekeman
Staphorst
54:16
V10KM, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Antien van der Vegt
Zuidwolde Dr
43:16
2
Janneke Molenhuis
Meppel
44:35
3
Agnes Troost
Staphorst
48:48
4
Rommie de Witte
Vollenhove
51:18
5
Hanneke Timmerman
Staphorst
53:57
6
Margriet Koekoek
Rogat
55:42
7
Jeanet Smit
Staphorst
55:52
8
Rita Croezen
Westerhaar-Vriezenv
56:43
9
Mirjam Spruijt
Zwartsluis
58:12
10
Reina Wijnia-Kwant
Hasselt
58:23
Hopelijk tot de 3e zaterdag van oktober in 2008!
www.uitslagen.nl
22-10-2007 12:02