Uitslagenlijst 1e Zandstuve Bosloop 2007/2008

Den Ham Ov - Zaterdag 13 oktober 2007

J-11, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stef Reekers
Daarlerveen
6:20
2
Emile van Beek
Emmen
6:29
3
Sam Freriks
Hardenberg
6:36
4
Maxim Verhoef
Vriezenveen
6:44
5
Pascal ten Duits
Daarlerveen
6:56
M-11, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Willemijn IJspeerd
Zwartsluis
9:25
J-15, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robbin Schulenburg
Rijssen
4:47
2
Ron Willems
Bergentheim
5:06
3
Ephrem Kuiper
Enschede
5:14
4
Roald Goossen
Rijssen
5:15
5
Rob Spin
Dionysos
5:19
6
Michiel Gerritsen
Rijssen
5:29
7
Nadim van Minnen
SISU
5:45
M-15, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rachel Rozenkamp
Rijssen
5:52
2
Charelle Rikkert
Enter
5:54
3
Romee Dammers
Almelo
6:12
4
Susan Rosink
Bergentheim
6:47
5
Mirjam Veltink
Bergentheim
7:26
HSEN, 1.5 KM O.O.K.S.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bert-Jan Haarkamp
Rijssen
4:34
2
Henk Smalbrugge
PEC 1910
4:39
3
Arne Lubbers
Rijssen
4:47
4
Mitchell Bakker
Rijssen
4:49
5
Rick Willems
Bergentheim
4:59
H40, 1.5 KM O.O.K.S.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Seine Willems
Bergentheim
5:19
2
Jan Willem Marteijn
Nijverdal
5:40
HSEN, 4.7 KM (4686 M)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Werner Wessels
Goor '75
15:34
2
Lars Smit
Vriezenveen
17:13
3
Jonathan Drijfhout
Emmen
17:16
4
Rene de Jager
Sibculo
17:22
5
Martijn Kolkman
Vriezenveen
18:01
6
Jan Grissen
Bergentheim
18:44
7
Geert Tuinstra
SISU
18:53
8
Wilco Lohuis
Raalte
18:58
9
Branco van Minnen
SISU
18:59
10
Aschwin Kruders
Goor '75
19:17
11
Martin Krijgsman
Markelo
19:34
12
Ids Tuinstra
SISU
19:41
13
Marnix Woertink
Ane
20:36
14
Geert Bakhuis
Daarle
20:52
15
Thomas Dammers
Almelo
21:14
16
Bert de Lange
Hengelo Ov
21:52
17
Gerrit Spijker
AV Twenterand
22:06
18
Freddy Bouwhuis
Den Ham Ov
22:27
19
Patrick Pottjegort
Almelo
22:33
20
Jan Schutte
Westerhaar-Vriezenv
24:32
21
Petran Verhoef
Vriezenveen
24:55
22
Derjan Aalderink
Vriezenveen
25:19
23
Niek ter Braak
Vriezenveen
26:19
24
Michiel Wiltvank
Vriezenveen
28:04
H40, 4.7 KM (4686 M)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Groot
Hardenberg
16:37
2
Jeroen Machielsen
Nijverdal
16:47
3
Aje Niks
Westerhaar-Vriezenv
17:04
4
Geert Berkhof
Westerhaar-Vriezenv
18:24
5
Henk Meppelink
Gramsbergen
18:33
6
Jan Schuurs
AV Twenterand
18:35
7
Gerrit Heersink
Aalten
18:45
8
Henk Jan Meier
Hardenberg
19:14
9
Maarten van Minnen
SISU
20:03
10
Gert Jansen
Vroomshoop
20:43
11
Hans ten Duits
Daarlerveen
21:20
12
Tjerk Tuinstra
SISU
21:24
13
Henk Bos
Vriezenveen
21:26
14
Jan Pezy
Vriezenveen
21:35
15
Sander de Wit
Vriezenveen
21:47
16
André Spin
Dionysos
22:17
17
Arie Peters
Hoge Hexel
22:22
18
Lex grissen
Vroomshoop
22:50
19
Wim de Goeijen
Vriezenveen
24:32
20
Heini Veneberg
Vriezenveen
29:48
H50, 4.7 KM (4686 M)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Hankamp
Vroomshoop
18:29
2
Bert Nijkamp
Almelo
19:01
3
Wolter Croezen
AV Twenterand
19:22
4
Theo Kosters
Goor
19:48
5
Jan Mannes
Nieuwleusen
20:30
6
Marinus Woertink
Ane
20:49
7
Evert Bos
Vriezenveen
20:53
8
Herman Bouwhuis
Den Ham Ov
21:13
9
Willy Kastermans
Vriezenveen
22:44
10
George Mantiri
Vriezenveen
24:52
11
Jaap Zijlstra
Vriezenveen
26:16
12
Koos Sijtsema
Wierden
30:05
H60, 4.7 KM (4686 M)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bertus Schutte
ACO Van Elderen
22:15
2
Ruud Sanders
Wichmond
22:20
3
Filip Jalink
Vriezenveen
22:36
4
Klaas Dragt
Vroomshoop
22:42
5
Johannes Kuilder
Almelo
23:39
6
Ton Martens
Hardenberg
23:48
7
T.D. van der Zee
Almelo
25:41
8
Gerard Bolte
Hardenberg
28:07
DSEN, 4.7 KM (4686 M)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Moniek van Buren
Daarle
21:16
2
Marieke ten Brinke
Westerhaar-Vriezenv
23:11
3
Anne-Marie Schaftenaar
Wezep
25:12
4
Bertine ter Braak
Vriezenveen
25:31
5
Kirsten Postma
Almelo
26:11
6
Iris Ruiter
Den Ham Ov
27:07
7
Maartje Uitslag
Vriezenveen
27:58
8
Dinette Kleinjan
Daarle
28:36
9
Nienke meier
Vroomshoop
29:23
D35, 4.7 KM (4686 M)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maaike Sytsema
Wierden
21:32
2
Marry de Lange
Arrien
21:58
3
Betsie Drent
Vriezenveen
23:15
4
Rita Croezen
AV Twenterand
24:04
5
Hellen Schutte
Westerhaar-Vriezenv
24:19
6
Erna Jasper-Sturris
Kloosterhaar
24:41
7
Gea ten Duits
Daarlerveen
24:48
8
Marjan Sanderman
Daarlerveen
25:14
9
Anita Hoogenraad
Vriezenveen
26:48
10
Gerda Spit
Vriezenveen
26:55
11
Andrea Olthof
Vroomshoop
27:28
12
Annette van der Weide
Vroomshoop
27:28
13
Lianda Kalsbeek
Vriezenveen
27:48
14
Carla van der Star
Vriezenveen
27:48
15
Anja Schumer
Daarle
28:35
16
Inge Rensink
Almelo
30:05
17
Annelies Hankamp
Vroomshoop
30:08
18
Jannie Scheppink
Hoge Hexel
30:18
19
Corine Vaartjes
Vroomshoop
31:39
HSEN, 9.3 KM (9336 M)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bert Kelder
Den Ham Ov
32:25
2
Mark Saathof
Nijverdal
33:58
3
Harald Derks
Denekamp
34:41
4
Richard Lugies
Slagharen
35:02
5
Aalt Hagedoorn
Wierden
38:05
6
Erik Fokke
AV Twenterand
39:23
7
Germo Vrolijken
Lemelerveld
40:31
8
Elbert ter Keurst
Rijssen
40:50
9
Edward Ballast
Daarlerveen
42:42
10
Mario ter Bekke
Vroomshoop
47:24
11
Herman Bril
Nijverdal
50:15
H40, 9.3 KM (9336 M)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tony Ruiter
AV Twenterand
37:15
2
Gerard Reimink
Lemelerveld
37:51
3
Bronnie Dodde
Veendam
38:13
4
Jan Schuurs
AV Twenterand
39:40
5
Gerard Rohof
Vriezenveen
40:01
6
Henk Enoch
Den Ham Ov
40:04
7
Erik Nijsink
Rijssen
40:29
8
Dick Aalderink
Ommen
40:33
9
Bertus Stegeman
Vriezenveen
41:18
10
Harrie Jasper
Sibculo
42:58
11
Lucien Popma
Vriezenveen
42:58
12
Spitbull
Vriezenveen
43:17
13
Aje Niks
Westerhaar-Vriezenv
44:08
14
J.J. Boessenkool
Hardenberg
44:20
15
Rene Elzinga
Vroomshoop
44:44
16
Erik Koetsier
TION
49:58
17
Jan Timmer
Vroomshoop
57:03
H50, 9.3 KM (9336 M)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dirk Platjes
Sibculo
39:38
2
Wolter Croezen
Westerhaar-Vriezenv
41:11
3
Fokke Wind
Den Ham Ov
41:54
4
Jan Dekkers
Wierden
48:10
H60, 9.3 KM (9336 M)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Staman
Wierden
41:26
2
Jan Fransen
Hasselt
42:31
DSEN, 9.3 KM (9336 M)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Renate Hoff
Vriezenveen
48:52
D35, 9.3 KM (9336 M)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Saskia Bekhuis
Vasse
40:13
2
Helma Tielbeke
Lemelerveld
43:42
3
Jeanet Reekers
Daarlerveen
44:07
4
Paola van Kampen
Heino
47:46
5
Dianne Fokke
AV Twenterand
48:54
6
Ria Spoor
Vroomshoop
48:59
7
Ineke Nawijn
Spurt '88
49:09
8
Jolanda Uitslag
Vriezenveen
49:11
9
Sandra Berenst
Vroomshoop
54:25
10
K. de Vries
Den Ham Ov
54:25
Voor alle uitslagen en tussenstanden of een
reactie op onze wedstrijd http://av-twenterand.nl
De overige lopen van de 31e jaargang van de
boslopen zijn op 24 november, 12 januari, 9
februari en 8 maart. De 1.5 km Sprintcross geldt
als Open Overijssels Kampioenschap.
Organisatie: AV-Twenterand. De organisatie bedankt scouting Azoelen voor
het gebruik van het gebouw en Kobus Plastics voor de hoofdsponsoring
www.uitslagen.nl
13-10-2007 16:26