Uitslagenlijst ParkstadRun 2007 Amsterdam - Zondag 7 oktober 2007
10MSE, 10EM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Roderik Met
Loopgroep Aart Stigt
59:53
59:52
3
Dinant Kistemaker
Loopgroep PK
1:00:03
1:00:03
7
Floris Solleveld
Loopgroep Aart Stigt
1:07:39
1:07:35
9
Niels Grent
Loopgroep Aart Stigt
1:10:21
1:09:59
10
Erwin Evers
Loopgroep Aart Stigt
1:12:55
1:12:53
11
Dennis Krommenhoek
Startbaan
1:31:37
1:30:35
10M35, 10EM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Herman Johan Leeman
Veteranen Nederland
57:13
57:11
3
Jan Hendrikse
Veteranen Nederland
1:01:13
1:01:12
10
Onno van Assema
NEA Volharding
1:10:25
1:10:20
10M45, 10EM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Dirk van Zanten
Phanos
58:33
58:30
4
Wim Veldhuisen
Hardloopclub Amsterd
1:01:52
1:01:50
5
Oscar Smit
Veteranen Nederland
1:03:56
1:03:50
6
Klaas van der Veen
Almere '81
1:06:05
1:06:03
9
Wout Bosch
Veteranen Nederland
1:08:09
1:08:00
12
Rolf van der Meulen
Veteranen Nederland
1:14:32
1:14:23
16
Hen van Gastelen
NEA Volharding
1:19:22
1:19:06
10M55, 10EM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Dirk Visser
Hardloopclub Amsterd
1:05:55
1:05:52
6
Gerard Blees
Veteranen Nederland
1:18:10
1:17:20
7
Pierre van den Berg
Startbaan
1:20:08
1:20:04
8
Frans Levelt
Veteranen Nederland
1:25:32
1:24:08
9
Frans be tjoen Swan
Hardloopclub Amsterd
1:33:19
1:31:55
10
Willem Heemstra
Dutch Gay & Lesbian
1:39:15
1:38:26
10VSE, 10EM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Angelica Esparza Chave
AAC
1:09:09
1:09:07
2
Julitta Boschman
De Veenlopers
1:10:22
1:10:03
3
Sara Goudsmit
Loopgroep PK
1:12:19
1:12:09
10V35, 10EM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jacqueline van Vliet
Veteranen Nederland
1:08:03
1:07:58
10MRE, 10EM RECREATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk van der Pijl
Amsterdam
1:03:49
1:03:43
7
Mariej Wojciechenski
Amstelveen
1:11:56
1:11:37
9
Johan van der Ploeg
Amsterdam
1:13:17
1:12:47
11
Mark van den Berg
Amsterdam
1:14:05
1:13:24
12
Paul van der Horst
Amsterdam
1:13:45
1:13:33
18
Jeroen van der Schaaf
Amsterdam
1:14:58
1:14:29
19
Rinse Vreugdenhil
Amsterdam
1:15:27
1:14:30
20
Chris van Loon
Alphen aan den Rijn
1:15:59
1:14:59
21
Marco de Boer
Koog aan de Zaan
1:16:13
1:15:22
28
Marc van Veldhuizen
Amsterdam
1:19:14
1:18:01
30
Stefan Tetenburg
Amsterdam
1:19:18
1:18:32
31
Willem Peddemors
Amsterdam
1:19:13
1:18:39
45
Remco van Manen
Amstelveen
1:23:17
1:22:13
47
Victor v.d.Chijs
Amsterdam
1:24:13
1:23:07
48
Arend Edelerbosch
Amsterdam
1:24:08
1:23:17
49
Wladimir Cossiga
Amsterdam
1:24:15
1:23:31
52
Pieter van Harmelen
Amsterdam
1:24:57
1:24:29
55
Evert Schoenmaker
Amsterdam
1:26:00
1:25:24
65
Hans Peter van Arkel
Amsterdam
1:26:53
1:26:36
68
Hans-Peter Roskam
Amsterdam
1:29:33
1:29:07
81
Guillermo Correa
Amsterdam
1:37:29
1:36:14
83
Jeroen ter Wengel
Broek in Waterland
1:37:34
1:36:15
84
Koos van Tubergen
Noordwijk aan Zee
1:37:26
1:36:17
88
Erik Braspenning
Amsterdam
1:43:02
1:41:41
10VRE, 10EM RECREATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Maartje Wijngaarden
Amsterdam
1:21:37
1:21:02
5
Marcella van Doorn
Amsterdam
1:24:15
1:23:33
6
Angelique Bosman
Amsterdam
1:26:03
1:24:55
8
Cindy van der Zwaan
Amsterdam
1:25:47
1:25:33
10
Elles van Vuuren
Amsterdam
1:27:16
1:26:21
12
Chose Hendriksen
Amsterdam
1:27:21
1:26:36
16
Astrid Claassens
Amsterdam
1:33:43
1:32:52
21
Monique Meijer-Korteka
Almere
1:40:59
1:40:15
23
Annemarie Könecke
Broek in Waterland
1:42:10
1:40:50
24
Mies Deurwaarder
Amsterdam
1:43:26
1:42:17
5MRE, 5EM RECREATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
8
Vincent Versteeg
Amsterdam
32:09
31:58
10
Matthias Veltkamp
Amsterdam
32:41
32:21
13
Marcel van Druenen
Blokker
33:02
32:59
15
Tjiwolt Wierda
Breukelen Ut
34:33
33:31
21
Bart Veilbrief
Geuzenveld-Slotermee
35:17
35:17
22
Gabriël van Leeuwen
Geuzenveld-Slotermee
35:36
35:24
28
Peter jan Kannegieter
Amsterdam
36:32
36:23
30
Lucien Purperhart
Geuzenveld-Slotermee
38:05
37:08
31
Dave Elderenbosch
Amsterdam
37:46
37:22
33
Lex Huis in het Veld
Bodegraven
38:20
37:32
39
Michiel Heijdeman
Amsterdam
39:35
39:01
40
Sergio Felter
Amsterdam Zuidoost
39:38
39:05
43
Takahito Fuiimoto
Amsterdam
40:15
39:16
46
Wilbert van Leijen
Amsterdam
40:16
39:24
48
Wibold Jongsma
Geuzenveld-Slotermee
39:58
39:29
55
Martijn Veldkamp
Purmerend
41:01
40:43
59
Richard van Leeuwen
Purmerend
42:47
41:25
66
Justin Bos
Amsterdam Zuidoost
43:01
42:12
72
Harm Schoonewelle
Amsterdam
43:28
43:18
76
Maarten Nulle
Geuzenveld-Slotermee
44:32
43:38
82
Cornelis van Doorn
Amsterdam Zuidoost
45:40
45:17
85
Frank van Erkel
Geuzenveld-Slotermee
46:40
46:32
89
Vincent Koetsier
Amsterdam
48:01
47:13
90
Dick Juffermans
Nieuw Vennep
48:46
47:32
98
Akbar Zarrin Pajouh
Amsterdam
53:10
52:03
102
A. Peereboom Voller
Amsterdam
57:58
56:42
106
F.van Bronckhorst
Amsterdam
1:02:18
1:01:03
5VRE, 5EM RECREATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Nannet Karenbeld
Amsterdam
34:27
34:12
6
D.Klooster-Dullaart
Amsterdam
38:57
38:26
7
Myrthe van Vilsteren
Amsterdam
39:12
39:00
8
Remke Reith
Geuzenveld-Slotermee
40:18
39:23
9
Saskia Smit v.der Wal
Amsterdam
40:44
39:28
10
Alein Besijn
Geuzenveld-Slotermee
41:03
40:03
12
Noemie Smit
Geuzenveld-Slotermee
40:32
40:18
13
Alexandra Reijerse
Amsterdam
41:54
40:43
14
Margot Blom
Geuzenveld-Slotermee
41:41
41:32
19
Carolien Edwards v.Mui
Hoofddorp
42:59
42:36
20
Wieteke Willemen
Amsterdam
43:44
42:48
22
Carla van der Linden
Amsterdam
43:27
42:55
23
Desiree van der Veen
Amsterdam
44:07
43:16
24
Karin Bouwmeester
Amsterdam
43:39
43:24
30
Lucilla Overdijk
Amsterdam
45:58
44:31
33
Mirthe van Lieshout
Amsterdam
45:44
44:38
42
Margreet Garsten
Amsterdam
46:21
46:07
44
Audrey van Schaik
Amsterdam
47:32
46:21
45
Marjolein te Riele
Amsterdam
47:02
46:26
53
Manon van Eijsden
Amsterdam
49:12
48:17
55
Ingrid van Duuren
Geuzenveld-Slotermee
49:39
48:37
61
Sophie Plantinga
Amsterdam
50:49
49:57
65
Annemarie de Jonge
Amsterdam
51:23
50:33
66
Mona-Lisa Daniels
Amsterdam
51:56
51:11
67
Carolien van Hoorn
Amsterdam
52:38
51:47
70
Annelies Giezeman
Amsterdam
52:56
52:32
72
Mieke Reijnders
Badhoevedorp
54:46
53:38
73
Anneke van Willigen
Amsterdam
55:18
54:23
74
Saskia Wolsing
Geuzenveld-Slotermee
55:36
54:39
76
Monika Verdecchia
Rotterdam
58:17
56:56
77
Marianne de Beurs
Geuzenveld-Slotermee
58:54
57:53
78
Monique Wiersma
Amstelveen
59:37
59:09
POLIM, 5EM RECREATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
Tys de Ruijter
Geuzenveld-Slotermee
33:52
33:48
9
Marcel Bouw
Sportcentrum Nieuwe
36:01
35:54
11
Maarten van der Meer
Amsterdam
37:00
36:39
12
Ben Diepstraten
Slotervaart
38:09
38:09
13
B Bosveld
Woonmaatschappij
39:45
39:27
14
Hans Teengs Gerritsen
Centrale Stad
39:45
39:32
15
Frans van Huffel
Amsterdam
40:10
39:50
17
Rolf Steenwinkel
Westerpark
41:16
41:12
28
Paulus de Wilt
Slotervaart
48:55
48:47
29
Maarten van Poelgeest
Centrale Stad
48:55
48:49
36
Tjeerd Herrema
Centrale Stad
1:02:06
1:02:00
POLIV, 5EM RECREATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
6
Judith Sargentini
Amsterdam
50:56
50:34
7
Marieke Doorninck
Amsterdam
50:56
50:34
9
MGL Zijlstra
Geuzenveld-Slotermee
1:01:47
1:00:59
1MRE, 1½EM RECREATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Morris Kouwenberg
Amsterdam
9:32
9:32
5
Jannis Bertholet
Amsterdam
10:17
10:16
9
Marc van Leeuwen
Amsterdam
10:39
10:37
11
Kas van der Horst
Badhoevedorp
10:40
10:39
21
Mohamed Belmessaoud
Amsterdam
14:41
14:35
1VRE, 1½EM RECREATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Elisabeth Zwerver
Amsterdam
9:03
9:00
3
Maike Edwards van Muij
Amsterdam
10:44
10:42
17
Ichelle Broekhof
Amsterdam
17:04
17:02
Tussentijden en nettotijd van het Rondje Sloterplas vind je op de Parkstadrun-website: http://www.parkstadrun.nl/uitslagen.php Noteer 'm vast: 5 oktober 2008 !
Uitslagen.nl
19-10-2007 12:38