Uitslagenlijst NK Duathlon

Oss - Zondag 7 oktober 2007

D20+, DUATHLON KORT
Plts
Naam
Tijd
1
Ruth van der Meijden
RHENEN
2:11:48
2
Wendy Mullink
KILDER
2:17:29
3
Marloes Koedam
VEENENDAAL
2:26:59
D24+, DUATHLON KORT
Plts
Naam
Tijd
1
Maud Golsteyn
SCHALBRUCH-SELFKANT
2:04:53
2
Sonja Jaarsveld
HOORN
2:06:54
3
Stefanie Bouma
GRONINGEN
2:08:15
4
Rahel Bellinga
SOEST
2:15:11
5
Sietske Dijkstra
GRONINGEN
2:18:50
6
Karin van der Sangen
BEST
2:23:27
7
Esther Buurman
KRIMPEN A/D LEK
2:25:55
D40+, DUATHLON KORT
Plts
Naam
Tijd
1
Annette de Bot
OUD GASTEL
2:30:38
2
Lenneke Theunissen
GROESBEEK
2:39:27
D45+, DUATHLON KORT
Plts
Naam
Tijd
1
Phily Brooijmans
OUDEMOLEN
2:27:05
2
Petra Martens
SOEST
2:28:38
D55+, DUATHLON KORT
Plts
Naam
Tijd
1
Rosalinde Bakker
Edam
2:24:55
H20+, DUATHLON KORT
Plts
Naam
Tijd
1
Stefan van Thiel
ZEELAND
1:53:08
2
Erik-Simon Strijk
HAZERSWOUDE
1:53:17
3
Sven Strijk
HAZERSWOUDE
1:54:31
4
Evert Scheltinga
HUISSEN
1:58:49
5
Jacco Langerak
OSS
2:09:36
6
Martijn Nooren
RIJSBERGEN
2:09:43
7
Emile van Essen
VENLO
2:18:32
H24+, DUATHLON KORT
Plts
Naam
Tijd
1
Armand van der Smissen
Tilburg
1:47:54
2
Wim Nieuwkerk
FIJNAART
1:48:00
3
Koen Maris
KRUIBEKE (BEL)
1:49:19
4
John van der Vlies
OUD-BEIJERLAND
1:53:00
5
Jelmer van den Bogerd
DORDRECHT
1:53:34
6
Roy Arts
WIJCHEN
1:54:30
7
Guido Gosselink
AHAUS-ALSTÄTTE (DUI)
1:55:05
8
Ben Plantinga
GLIMMEN
1:55:30
9
Roland Besselink
UGCHELEN
1:56:32
10
Sam Landman
HENGELO OV.
1:56:42
11
Richard de Groot
SCHIEDAM
1:57:50
12
Raimond van der Boom
LELYSTAD
1:58:13
13
Gosse Beerda
AMSTERDAM
2:01:42
14
Ronald de Graaf
KOUDEKERK AAN DEN RI
2:02:24
15
Robert Bijl
BERLICUM
2:02:32
16
Pieter De Neve
AALTER (BEL)
2:02:56
17
Rik Wemmenhove
GRONINGEN
2:05:11
18
Martijn Hartjes
BERGHEM
2:08:13
19
Jeroen Ulijn
MEGEN
2:08:42
20
Erwin van de Lisdonk
OISTERWIJK
2:09:08
21
Roland de Haan
ENSCHEDE
2:12:13
22
Jasper Foolen
EINDHOVEN
2:12:37
23
Martin de Haan
ENSCHEDE
2:13:32
24
Michiel van de Wal
ARNHEM
2:15:57
25
Marco Betman
APELDOORN
2:16:41
26
Erik Bassie
SCHIEDAM
2:19:20
27
Diederik Schoolenberg
DORDRECHT
2:20:28
28
Stephan Weinschenk
Tilburg
2:20:56
29
Sander van Eggelen
SCHAIJK
2:23:22
30
Chris Muis
AMSTERDAM
2:26:13
31
Erik van der Woude
CULEMBORG
2:27:48
32
Geert Verberk
OEFFELT
2:36:59
33
Fred Meyboom
SPIJKENISSE
2:39:59
H40+, DUATHLON KORT
Plts
Naam
Tijd
1
Cyril Mica
HAARLEM
1:58:36
2
Marco Grillo
AMSTERDAM
1:58:58
3
Ernst Bovenkamp
DELFT
2:00:10
4
Gerard Lange
GRONINGEN
2:05:15
5
Erik Theunissen
NIEUWEGEIN
2:21:31
6
Marcel Raemaekers
Weert
2:27:18
7
Henk van Laar
UITHOORN
2:30:04
8
Leo van 't Hul
UITHOORN
2:42:15
9
Frank Renia
DIEREN
2:44:04
H45+, DUATHLON KORT
Plts
Naam
Tijd
1
André van Oosten
Anna Paulowna
2:00:13
2
Pim Veeger
AMSTERDAM
2:02:15
3
Ronald Stam
EBMATINGEN (ZWI)
2:02:22
4
Michel Bik
KRIMPEN A/D LEK
2:03:05
5
Jack Niessen
Swalmen
2:03:49
6
Bas Bluyssen
NIJMEGEN
2:04:16
7
Aart Rietveld
'S GRAVENPOLDER
2:04:38
8
Wout Graafmans
GILZE
2:04:59
9
Frans Bongers
Nederweert
2:10:56
10
Norbert van der Plas
ROSMALEN
2:14:24
11
Ron Welters
NIJMEGEN
2:15:19
12
Pieter Aben
NIJMEGEN
2:15:58
13
Wim Caelers
Weert
2:17:52
14
Rein Post
HEESCH
2:18:09
15
Jos Geluk
NOORDWELLE
2:22:21
16
Martin Roelofsen
RAVENSTEIN
2:22:37
17
Thijs Moonen
Weert
2:24:19
18
Cor Edam
NOORDBEEMSTER
2:29:59
19
Jan Cees Visser
ALMERE
2:43:32
H50+, DUATHLON KORT
Plts
Naam
Tijd
1
Peter Dullaart
KRIMPEN AAN DEN IJSS
2:10:07
2
Marcel van Thiel
ZEELAND
2:15:27
3
Leo Kruik
LISSE
2:28:31
4
Rob Bongaarts
ZOETERMEER
2:29:35
5
Marcel Verwegen
LITHOIJEN
2:32:54
6
Frits Cloudt
Nederweert - Eind
2:33:37
7
Rinie Wittenberg
OSS
2:39:16
8
Hans Zwaan
GENNEP
3:01:04
H55+, DUATHLON KORT
Plts
Naam
Tijd
1
Fred Cornelissen
HUISSEN
2:13:34
2
Siem Tesselaar
ALKMAAR
2:16:24
3
Peter Bakker
EDAM
2:17:38
4
Henk Westerlaken
RIJSWIJK
2:19:44
5
Martin Dupont
Oss
2:24:22
6
Jan van Ass
VENRAY
2:28:02
7
Pieter Zeijen
LIMBRICHT
2:37:12
8
Jo Klerken
VENLO
2:42:30
H65, DUATHLON KORT
Plts
Naam
Tijd
1
Dick Benschop
SLEEUWIJK
2:22:08
2
Harry v/d Werff
ECHTELD
2:34:34
3
Jan Otsen
HOORN
2:38:47
DUO, DUATHLON KORT
Plts
Naam
Tijd
1
Roland van Loon
MIDDELBEERS
2:10:51
2
Hugo Gruijters
WAALRE
2:10:51
3
Barbara van Overhagen
HEESWIJK-DINTHER
2:20:00
D8+, DUATHLON C5
Plts
Naam
Tijd
1
Jobine Akershoek
OUDDORP
23:45
2
Vera Wismans
VEULEN
27:37
3
Tessa Jerzykowski
VENRAY
28:52
H8+, DUATHLON C5
Plts
Naam
Tijd
1
Jasper Zwart
Sprang-Capelle
23:43
2
Finn Timmermans
BROEKHUIZENVORST
24:23
3
Jarre Draaisma
ROSMALEN
28:24
D0+, DUATHLON C5
Plts
Naam
Tijd
1
Liza Zwart
Sprang-Capelle
32:30
2
Puck Relleke
SOMEREND-EIND
33:50
3
Shirin van Anrooij
KAPELLE
34:04
H0+, DUATHLON C5
Plts
Naam
Tijd
1
Luke Verburg
SCHIEDAM
28:19
2
Lucas Castelein
TILBURG
32:25
3
Siebe Draaisma
ROSMALEN
38:04
D10+, DUATHLON MINI
Plts
Naam
Tijd
1
Lindy van Anrooij
Kapelle
49:49
2
Amber Partouns
Weert
56:49
3
Laura van Schouwen
Waalwijk
57:50
4
Mara Leijtens
Waalwijk
1:03:05
5
Chelcy van Boxtel
WAALWIJK
1:03:40
6
Melissa Buitenhuis
Sprang-Capelle
1:03:45
D12+, DUATHLON MINI
Plts
Naam
Tijd
1
Mirthe Nelissen
AMERICA
44:45
2
Celine Dekker
SITTARD
47:02
3
Anouk van Dis
OUDEMOLEN
47:33
4
Britt de Waal
ALMERE
47:58
5
Irene van de Kruijs
Weert
49:11
6
Lyrate de Laat
Waalwijk
50:07
7
Imke van den Munckhof
HORST
50:32
8
Mieke Reintjes
CASTENRAY
50:47
9
Laura van der Heijden
Elshout
57:23
10
Dayenne van Boxtel
WAALWIJK
58:19
H10+, DUATHLON MINI
Plts
Naam
Tijd
1
Franklin van Anrooij
Kapelle
46:49
2
Tijs Geluk
NOORDWELLE
47:52
3
Max Vugts
Waalwijk
49:09
4
Giel Slaats
WAALWIJK
50:58
5
Stephan Vitscher
HOOGVLIET
55:48
H12+, DUATHLON MINI
Plts
Naam
Tijd
1
Tommy Staal
NIEUW-HAAMSTEDE
41:15
2
Mick Fleuren
Weert
41:42
3
Stan Gorree
VENRAY
42:23
4
Milan Brons
ALMERE
42:44
5
Kevin Linsen
Weert
43:17
6
Milan Roelofs
ZIERIKZEE
44:18
7
Joost Gevaert
GOES
44:33
8
Bryan de Kraker
Almere
45:10
9
Michiel Keizer
BARENDRECHT
46:06
10
Thomas Partouns
Weert
46:20
11
Jesper Jacobs
WEERT
46:58
12
Ruud Leijtens
Waalwijk
48:01
13
Davy van Heck
Waalwijk
48:25
D14+, DUATHLON SPRINT
Plts
Naam
Tijd
1
Ashley Schouwenaar
DEN HELDER
1:08:46
2
Ashley Stienen
Weert
1:11:23
3
Jip Veelenturf
ALPHEN AAN DEN RIJN
1:12:57
4
Wenke Brouns
Weert
1:13:58
5
Eva Roorda
DRACHTEN
1:16:08
6
Meriam Boorsma
VEENENDAAL
1:19:43
7
Anne Reintjes
CASTENRAY
1:20:49
D16+, DUATHLON SPRINT
Plts
Naam
Tijd
1
Anouk Caelers
WEERT
1:07:06
2
Suzanne Verwegen
LITHOIJEN
1:15:00
D18+, DUATHLON SPRINT
Plts
Naam
Tijd
1
Lesley Derks
VALKENBURG A/D GEUL
1:00:15
2
Talitha Boorsma
VEENENDAAL
1:08:51
3
Sarissa de Vries
LEKKERKERK
1:09:18
4
Roos Schoonderbeek
Waalwijk
1:21:34
H14+, DUATHLON SPRINT
Plts
Naam
Tijd
1
Richard Leemans
WASPIK
1:00:44
2
Marwin Iedema
DRACHTEN
1:00:45
3
Juul van de Kruijs
Weert
1:00:45
4
Jordy van de Mosselaar
Waspik
1:02:20
5
Marco Akershoek
OUDDORP
1:02:31
6
Olivier Schäffers
SOEST
1:03:26
7
Jeroen Leemans
Waspik
1:04:45
8
Omar Brons
ALMERE
1:05:40
9
Michael Apers
KRUIBEKE - BAZEL (BE
1:09:37
10
Tim Reintjes
CASTENRAY
1:09:41
11
Joost Geluk
NOORDWELLE
1:10:47
12
Maikel Wismans
VEULEN
1:13:17
13
Dirk Janssen
Stramproy
1:14:25
14
Jacob Kemmeren
Kaatsheuvel
1:16:34
H16+, DUATHLON SPRINT
Plts
Naam
Tijd
1
Hielke Schurer
ROTTERDAM
59:57
2
Maikel Zuijderhoudt
ALMERE
1:00:35
3
Joeri Baarda
Kaatsheuvel
1:01:28
4
Erik van der Heijden
WASPIK
1:01:37
5
Jorrit Pepping
ASSEN
1:03:23
6
Jeffrey v/d Bersselaar
DRUNEN
1:03:36
7
Michael Gommeren
TERHEIJDEN
1:03:40
8
Mike van de Mosselaar
Waspik
1:04:45
H18+, DUATHLON SPRINT
Plts
Naam
Tijd
1
Brian Bulgac
ALMERE
56:23
2
Tjardo Visser
ALMERE
57:34
3
Michael Groen
KRIMPEN A/D LEK
57:45
4
Teun Zoontjens
BERKEL-ENSCHOT
57:55
5
Tim Dullaart
ROTTERDAM
58:17
6
Niels Strijk
HAZERSWOUDE
58:25
7
Koen Schoonderbeek
Waalwijk
59:45
8
Alexander Picard
CHAAM
1:00:06
9
Stefan Paalman
HOLTEN
1:00:45
10
Stephan van Leeuwen
KRIMPEN A/D LEK
1:03:50
11
Eric Davelaar
VEENENDAAL
1:06:14
PHS2 advocaten restaurant 't Putje Oss
www.uitslagen.nl
07-10-2007 00:00