Uitslagenlijst 6e Otterberg Blinkerdloop

Wijster - Zaterdag 6 oktober 2007

VROUW, BERGLOOP 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Judith Kremers
Smilde
24:11
2
Alien Flik
Ruinen
24:32
3
Cisca Kiffers
Assen
24:47
4
Lammieke Vaartjes
Hollandscheveld
25:05
5
Gea Lamberts
Loopgroep Beilen
26:06
6
Alice Schut
Hoogeveen
27:09
7
Hetty Vugtveen
Nieuw Amsterdam
27:19
8
Erna Jasper
Kloosterhaar
27:39
9
Delia Slomp Wielink
Nieuw Balinge
27:51
10
Willy Boer
Wijster
27:58
11
Gretha Brinkman
Nieuw Balinge
27:59
12
Ciska Vriesema
Loopgroep Beilen
29:58
13
Coba Wittendorp-van Ha
Assen
30:15
14
Yvonne Tempert
Nijverdal
30:35
15
Sjoukje Reinink
Hoogeveen
31:27
16
Maudy Haumersen
Appingedam
31:57
17
Marja van Stein
Hoogersmilde
32:00
18
Jannette Kamp
Drijber
32:29
19
Heleen Vrijs
Beilen
32:38
20
Hennie Bruggink
Smilde
32:45
21
Wendy Buurmeyer
Hoogeveen
33:46
22
Liette Barbe
Meppel
34:00
23
Magda de la Croix
Hoogeveen
34:12
24
Yvonne Oosterhof
Zuidwolde Dr
34:47
MAN, BERGLOOP 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Venhuizen
AAC '61
16:39
2
Jan Scheenstra
Zuidveen
16:59
3
Didier Senay
Veendam
17:09
4
Leon van der Lans
Stuifzand
17:20
5
Rutger Timmer
Sleen
17:32
6
Ludy Timmer
Assen
18:11
7
Egbert Vink
Steenwijk
18:42
8
Edo Elzenga
Bovensmilde
18:47
9
Thomas van der Wal
Klazienaveen
18:50
10
Wouter Ploeger
Assen
18:54
11
Thomas Ticheloven
AAC '61
18:55
12
Brian Kamstra
Assen
18:56
13
Gerben Tiekstra
Dalen
18:57
14
Peter Petersen
Tynaarlo
19:21
15
Ronald Haak
Aduard
19:22
16
Eddy de Vries
Emmen
19:48
17
Baldé Maarten
Hoogeveen
20:10
18
Xavier Neys
Groningen
21:13
19
Johan Boer
Assen
22:00
20
Jelle Merkus
Dwingeloo
23:36
21
Bert Blokzijl
Hollandscheveld
23:59
22
John Dam
Loopgroep Beilen
24:03
23
Marlon Haumersen
Appingedam
24:07
24
Leo de Jager
Appingedam
24:32
25
Jan de Vries
Westerbork
24:45
26
Eduard Botter
Hoogeveen
24:46
27
Jan Janssen
Smilde
24:50
28
Bartelds
Havelte
25:10
29
Koos Kip
Hoogeveen
25:14
30
Jan Vugteveen
Nieuw Amsterdam
25:35
31
Eeuwe Jansen
Loopgroep Beilen
26:24
32
Jan Faber
Westerbork
26:28
33
Walther Stikvoort
Assen
26:33
34
Harry Bosscha
Emmen
26:58
35
John Sikken
Erm
27:05
36
Henk Warnders
Hoogersmilde
27:52
37
Ooldrik Modderman
Groningen Atletiek
27:54
38
Wouter Pettinga
Assen
28:04
39
John Boers
Assen
28:13
40
Egbert Kraal
Beilen
29:00
41
Elbert Nederhoed
Beilen
29:36
42
Egbert Tempert
Drijber
32:30
43
Berend Schreuder
Zweeloo
38:32
V SEN, BERGLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ria Winter
Beilen
44:57
2
Enge Zeuner
SV Veendam
46:33
3
Judith Berens
Klazienaveen
50:30
4
Wendy Hoven
Bovensmilde
51:00
5
Nienke Paans
SV Veendam
52:46
6
Esther Berens
Nieuw Schoonebeek
52:50
7
Alice Brüning
Weiteveen
54:26
8
Klaasje Biel de Groote
Westerbork
59:34
9
Anke Albring
Westerbork
1:00:10
V 40+, BERGLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hanneke Scholing
Orvelte
47:15
2
Eke van der Schaaf
De Sperwers
47:45
3
Afke Hekman
ATC '75
49:52
4
Geke van den Heuvel
Beilen
50:21
5
Liset Klopman
Gees
52:50
6
Alie Albronda
Veteranen Nederland
54:28
7
Joke Janssen
Assen
55:02
8
Thea Hendrikse
Assen
55:02
9
Cisca Pijpker
Beilen
59:46
10
Diena Bakker
Westerbork
59:52
11
Janny Stollenga
Bedum
59:55
12
Hennie Gritter
Westerbork
1:03:43
M SEN, BERGLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Remco Oost
Kantens
37:55
2
Harie Pol
Stadskanaal
38:08
3
Siemen Dijkstra
Friesland
41:16
4
Alfred Beens
Genemuiden
42:03
5
Marco Bakker
Loopgroep Beilen
43:13
6
Hans de Jonge
Stadskanaal
43:29
7
Andreas van Scherpenze
Westerbork
45:29
8
Peter Koeneman
Hilversum
45:58
9
Teun van der Wal
Zwolle
46:16
10
Roel Steenbergen
Hasselt
46:28
11
Carl Benjamins
Hoogeveen
46:54
12
Martin Speelman
Westerbork
46:57
13
Arnold Compagner
Zwolle
47:24
14
Hielke Kootstra
Steenwijkerwold
47:43
15
Philip Wildevuur
Hooghalen
48:20
16
Johan Buurmeyer
Hoogeveen
49:28
17
Sandez ten Bosch
Assen
49:41
18
Dick Dreschler
Hooghalen
50:26
19
Joris Hooimeijer
Assen
50:44
20
Jasper Marinus
Kloosterhaar
52:08
21
Dirk willem Hiemstra
Meppel
57:29
M 40+, BERGLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Klaas Jan Hofstra
Appelscha
35:57
2
Pieter-Jan Kooi
Loppersum
38:04
3
Douwe Weima
Nijverdal
38:14
4
Marcel Ticheloven
AAC '61
38:55
5
Gerrit Joling
Loopservice.nl
39:12
6
Nico Rawee
Haren Gn
39:51
7
Eric Weernink
Haren Gn
39:55
8
Albert Kuipers
Emmen
40:29
9
Evert Bisschop
Koekange
40:54
10
Jan Roeles
Beilen
40:59
11
Erik Verkaaik
Annen
41:23
12
Mello Havinga
SV Veendam
42:28
13
Hans van der Eerenbeen
Diessen
42:47
14
Jaap van de Vliert
Friesland
43:17
15
Pieter Stegeman
Elp
44:09
16
Diederik Tempert
Nijverdal
44:18
17
Geert Keizer
Leeuwarden
44:41
18
Jaap Veltman
Ruinerwold
44:50
19
Wierd Duursma
Loopgroep Beilen
44:59
20
Johan Pals
De Sperwers
45:08
21
Peter Veldman
Assen
45:16
22
Gert Slomp
Nieuw Balinge
45:18
23
Rino Janssens
ATC '75
45:19
24
Jan Willem Oosting
Loopgroep Beilen
45:30
25
Chris Zorgdrager
Friesland
45:33
26
Daan den Hartog
Assen
45:37
27
Rick Bosma
Klijndijk
46:41
28
Arie van der Wal
Hoogeveen
46:41
29
Dirk Post
Groningen
47:20
30
Jan Langerhuizen
Vlagtwedde
47:33
31
Sjef Damhuis
Steenwijkerwold
48:15
32
Hans Rijkee
Loopgroep De Drentsc
49:11
33
Geert Woltjer
Spier
49:43
34
Heine Sietsma
Bovensmilde
49:49
35
Jacob Stollenga
Bedum
49:51
36
Roelof Popken
Assen
50:37
37
Freddy Spreen
Annen
50:39
38
Ton Kippers
Grolloo
51:05
39
Johnny Meppelink
Westerbork
51:25
40
Arend Enting
Orvelte
52:32
41
Bennie Koning
Sappemeer
55:23
42
Andre van der Zee
Leeuwarden
57:40
43
Klaas Pijpker
Beilen
59:46
M 50+, BERGLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Auener
Rolde
38:37
2
Michel Eekhof
Valthe
38:52
3
Arie Prins
Koekange
40:36
4
Hans Etman
AAC '61
41:06
5
Gerard Vogelzang
Kerkenveld
41:32
6
Jans Kikkert
Alteveer gem De Wold
42:57
7
Kruizinga Wim
AAC
43:58
8
Nico van der Poel
Emmen
44:24
9
Adriaan Vellinga
De Sperwers
45:31
10
Piet Schut
Orvelte
45:33
11
Jan Lip
Alteveer gem De Wold
45:34
12
Jan Kuipers
Borger
45:43
13
Tinus Wils
Pesse
45:56
14
Teun Noordhoek
Spirit Oud Beijerlan
46:27
15
Cyril Emmaneel
Emmen
46:57
16
Arend Bisschop
Pesse
47:26
17
Jannes Bouwmeester
Loopgroep Beilen
47:32
18
Aziz Abdullah
Pesse
48:50
19
Nico Offeringa
Borger
48:54
20
Jan de Boer
Friesland
49:33
21
Gerrit Lahuis
Aalden
50:20
22
Pieter Koorn
Loopservice.nl
50:23
23
Harrie Kramer
Schoonebeek
50:31
24
Guus Bel
Zwiggelte
52:03
25
Henk Sanders
Beilen
52:20
26
Gurbe van der Schaaf
De Sperwers
52:23
27
Ron de Vos
Westerbork
52:32
28
Sietse van de Veen
Veenhuizen
53:43
29
Aad Verheul
Grolloo
53:58
30
Willem van der Linden
Hoogeveen
54:12
31
Tinus Jonkers
Hijken
59:30
32
Ruud van Brevoort
Zuidveen
1:00:24
M 60+, BERGLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Garmt Borgman
Hoogezand
41:32
2
Johan nijlan
IJhorst
45:22
3
Jaap Talen
Hoogeveen
46:40
4
Wil Hoogland
Schoonebeek
46:43
5
Jan Fransen
Hasselt
47:03
6
Klaas Nienhuis
Oosterhesselen
49:13
7
Chris Mout
Loopgroep Beilen
52:54
8
Gerrit Jan Warmink
Eexterveen
53:17
9
Johannes Schreuder
Westerbork
53:18
10
Thijs Hofstra
Wijtgaard
56:52

Graag tot ziens op 4-10-2008, Loopgroep Beilen

ook namens Essent Milieu en camping De Otterberg
sponsors: De Vries-mechanisatie, Alescon, Run2day, Dolmans-landscaping,
Oosting-makelaars, Marco Bakker-hovenier, W Stevens-administratie, SNS bank
www.uitslagen.nl
06-10-2007 00:00