Uitslagenlijst duatlon molenschot

Molenschot - Zondag 30 september 2007

H00, PUPILLEN 6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mauro Spapen
Rijen
14:16
2
Max van Helmond
Rijen
15:12
3
Luke Verburg
Rijnmond
15:58
4
Oscar Kok
Deventer
16:07
5
Bob de Voogd
Vlaardingen
16:41
6
Lucas Castelein
De Langstraat
17:32
7
Rick van der Heijden
Oisterwijk
18:05
8
Thomas van der Heijden
Oisterwijk
18:09
D00, PUPILLEN 6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Shirin van Anrooij
Kapelle
17:58
2
Puck Relleke
Someren-Eind
18:01
H08, PUPILLEN 8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Finn Timmermans
Regio Venray
13:28
2
Jasper Zwart
De Langstraat
13:57
3
Davy Heysteeg
zsc Oceanus
14:00
4
Jules With
Rijen
15:07
D08, PUPILLEN 8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jobine Akershoek
Ouddorp Zh
13:40
2
Vera Wisman
Regio Venray
15:14
3
Marre Oonincx
Breda
15:57
4
Hilke Weijs
Rijen
16:19
5
Rachel Rietjens
Weert
20:58
H10, PUPILLEN 10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Max Vugts
De Langstraat
12:19
2
Franklin Anrooij
De Langstraat
12:22
3
Giel Slaats
De Langstraat
12:57
4
Jan van Oorschot
Heeswijk Dinther
13:18
5
Pelle Krol
Rijen
13:39
6
Pepijn van Elderen
TVB
14:22
7
Sietse de Jong
Teteringen
14:48
8
Roy Fleuren
Weert
15:10
9
Laurens Kok
Deventer
15:16
10
Fabio van Gils
Breda
15:41
11
Joeri Rietjens
Weert
16:31
D10, PUPILLEN 10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Linda van Anrooij
De Langstraat
12:51
2
Minke Oonincx
Breda
14:13
3
Amber Partouns
Weert
14:15
4
Laura Schouwen
De Langstraat
14:18
5
Chelcy van Boxtel
De Langstraat
16:01
6
Melissa Buitenhuis
De Langstraat
16:34
7
Veerle Nelissen
America
18:27
H12, ASPIRANT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stan Gorree
Regio Venray
34:12
2
Mick Fleuren
Weert
34:21
3
Kevin Linsen
Weert
34:28
4
Thomas Partouns
Weert
36:25
5
Joost Gevaert
Goes
37:25
6
Menno Koolhaas
zsc Oceanus
37:26
7
Michiel Keizer
Barendrecht
37:55
8
Paddy van Dijk
Aalsmeer
39:10
9
Lucien Thijssen
Berg en Terblijt
39:14
10
Davy van Heck
De Langstraat
39:41
11
Teun Broeders
Rijen
40:04
12
Ruud Leijtens
De Langstraat
42:01
13
Michael Cornelisz
TTW
42:35
14
Maarten vd Weel
Rijen
45:35
D12, ASPIRANT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mirthe Nelissen
America
37:06
2
Irene vd Kruijs
Weert
38:47
3
Anouk van Dis
Oudemolen Nb
39:18
4
Celine Dekker
Sittard
39:57
5
Kris Hutten
TVB
40:38
6
Imke van den Munckhof
Regio Venray
42:13
7
Lyrate de Laat
De Langstraat
43:04
8
Dayenne van Boxel
De Langstraat
51:16
9
Laura vd Heijden
De Langstraat
51:39
H14, JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richard Leemans
De Langstraat
1:03:54
2
Juul vd Kruijs
Weert
1:04:00
3
Alex van Arkel
De Langstraat
1:04:03
4
Marwin Iedema
Drachten
1:05:12
5
Jeroen Leemans
De Langstraat
1:06:44
6
Marco Akershoek
Ouddorp Zh
1:07:24
7
Jordy vd Mosselaar
De Langstraat
1:11:14
8
Tim Reintjes
Regio Venray
1:12:45
9
Huib Dieltjens
De Langstraat
1:13:23
10
Jacob Kemmeren
De Langstraat
1:14:44
11
Jurgen Sprangers
De Langstraat
1:16:44
12
Maikel Wisman
Regio Venray
1:17:02
13
Dirk Janssen
Weert
1:18:03
D14, JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Asley Schouwenaar
Den Helder
1:12:31
2
Ashley Stienen
Weert
1:13:59
3
Jip Velenturf
TTB
1:16:38
4
Eva Roorda
DZ & PC
1:17:56
5
Meriam Boorsma
Veenendaal
1:20:25
6
Anne Reintjes
Regio Venray
1:21:27
7
Katie Jonker
Den Helder
1:25:39
REC.H, SPRINT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Teun Zoontjens
Road Runners
1:03:29
2
Stephan Admiraal
Werkendam
1:05:31
3
Cees den Dunnen
Rijnmond
1:07:28
4
Leon Elsmans
Dorst
1:07:29
5
Jacco van Gils
TVB
1:07:57
6
Marc Oonincx
TVB
1:08:03
7
Walter Sprangers
De Langstraat
1:08:37
8
Bart Smeets
Susteren
1:08:57
9
Jelle vd Poel
De Langstraat
1:09:01
10
Koos Nieuwkerk
Fijnaart
1:09:12
11
Wiebe Smid
's-Hertogenbosch
1:09:21
12
Jason Nieuwkerk
Fijnaart
1:09:40
13
Tom Elsten
Roosendaal
1:09:49
14
Ad Embrechts
Dongen
1:09:52
15
Stefan vd Pol
Cerberus
1:10:02
16
Hens Koreman
Dongen
1:11:28
17
Martijn Tissink
Tilburg
1:11:37
18
Giel van Dijk
Werkendam
1:11:40
19
Diederik Schoolenberg
Dordrecht
1:11:46
20
Jaap-Jan vd Weel
Rijen
1:12:31
21
Arie Meijers
Tilburg
1:14:25
22
Jan Jaeken
Hasselt (BEL)
1:14:44
23
Bj÷rn Desmet
Welkenraedt (BEL)
1:14:48
24
Tini Kemmeren
De Langstraat
1:15:53
25
Rene van den Buijs
Amersfoort
1:16:23
26
Paul Suijkerbuijk
Roosendaal
1:16:31
27
Frank van Laere
Berkel-Enschot
1:17:07
28
Ruben Tissink
Kapelle
1:19:00
29
Bert Herrijgers
Breda
1:19:14
30
Gino Delathouwer
Heers (BEL)
1:20:03
31
Stef Suijkerbuijk
Roosendaal
1:21:07
32
Huub Weijs
Rijen
1:21:27
33
Tommie Piekema
Velddriel
1:21:33
34
Hans de Beer
Dongen
1:21:49
35
Kees Luyken
Breda
1:21:53
36
Frank Pelkmans
Gilze
1:22:24
37
Luc Kenter
TVH
1:23:13
38
Herman Sarneel
Sas van Gent
1:31:03
39
Fred vd Laan
Hilversum
1:33:04
REC.D, SPRINT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjon de Kok
Goirle
1:08:03
2
Vera Toepoel
Tilburg
1:13:55
3
JosÚ Nouws
Wouwse Plantage
1:17:49
4
Marielle Sprangers
De Langstraat
1:19:19
5
Corina van Haren
's-Hertogenbosch
1:20:33
6
Anja Kemmeren
De Langstraat
1:25:56
7
Tialda Gerritsma
Dongen
1:27:02
8
Annie Smid
Zwagerbosch
1:31:35
9
Juliette Mensink
Heerhugowaard
1:36:32
DUO'S, SPRINT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Van Schaijkde Bruin
Houten
1:02:20
2
Hooligans
Houten
1:06:16
3
De Superzwagers
Houten
1:06:46
4
De Mosselmannen
Dongen
1:07:01
5
De VeeDeWees
Teteringen
1:07:24
6
Samen Sterk
Riel
1:07:50
7
Stipper
Wouwse Plantage
1:14:19
8
Witte Haas
Deil
1:15:19
9
Ben Even Weg
Breda
1:18:09
10
Jut en Jul
Werkendam
1:21:26
11
Geestig
Breda
1:22:09
12
De Combinatie
Houten
1:28:38
H16, KORT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maikel Zuiderhoudt
TVA
1:26:56
2
Hielke Schurer
Energie
1:28:18
3
Erik Heijden
De Langstraat
1:32:39
4
Mike vd Mosselaar
De Langstraat
1:34:01
5
Jorrit Pepping
Assen
1:35:10
H18, KORT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brain Bulgac
AVA '81
1:20:08
2
Michael Groen
Krimpenerwaard
1:25:34
3
Alexander Picard
Chaam
1:28:00
4
Stefan Paalman
Holten
1:28:35
5
Stephan van Leeuwen
Krimpenerwaard
1:36:14
H20, KORT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martijn Nooren
Rijsbergen
1:28:40
2
Martijn Paalman
Holten
1:30:01
3
Jacco Langerak
Trioss
1:33:27
4
Edwin wiersema
GVAV
1:34:31
5
Stijn Dols
Susteren
1:35:47
D20, KORT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruth van der Meijden
VZC
1:34:10
2
Wendy Mullink
Kilder
1:35:15
3
Anne Kwist
Spado
1:42:15
H24, KORT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Nieuwkerk
TVB
1:16:55
2
Armand vd Smissen
Road Runners
1:17:10
3
Jelmer vd Bogerd
Dordrecht
1:21:18
4
Huub Maas
Regio Venray
1:21:30
5
John vd Vlies
Oud Beijerland
1:22:13
6
Roland Besselink
Ugchelen
1:23:34
7
Raimond vd Boom
Lelystad
1:25:36
8
Wardie van Wouw
Bollenstreek
1:25:39
9
Gerry van Helmond
Spiridon Stap Groep
1:26:34
10
Gosse Beerda
De Dolfijn
1:27:47
11
Sjaco Kramer
sv Friesland
1:28:15
12
Matthijs Westerbeek
Nijmegen
1:28:54
13
Arjan Kruyt
Assen
1:30:26
14
Martin Veenhuizen
AAC '61
1:30:49
15
Rinse Ouweelen
Monnickendam
1:31:12
16
Hanuel Kramer
Koudekerke
1:31:34
17
Rogier van Oevelen
Haghorst
1:31:52
18
Richard Blom
Hellevoetsluis
1:33:12
19
Andre Polfliet
Oost-Souburg
1:36:05
20
Marco Betman
Aquapoldro afd. Tria
1:36:38
21
Alex de Wilt
Rijnmond
1:37:27
22
Erik Bassie
Rijnmond
1:38:13
23
Jasper Brinksma
Triade
1:39:30
24
Giorgio Delea
Leeuwarden
1:42:59
25
John Heysteeg
zsc Oceanus
1:50:41
26
Marco de Kort
Rijen
1:52:00
27
Hans Havelaar
Numansdorp
1:54:01
28
Edwin Keizervaart
Numansdorp
1:58:17
29
Jasper Don
Etten-Leur
1:58:27
D24, KORT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sonja Jaarsveld
Hollandia
1:29:30
2
Sietske Dijkstra
Groningen
1:38:35
3
Esther Buurman
Krimpenerwaard
1:41:19
4
Cathelijne van Stralen
Utrecht
1:42:56
5
Esther Brakenhoff
zpv IJsselmeer
1:47:45
6
Brigitte Tuinzaad
TVB
1:48:15
7
Susanne Alting
Utrecht
2:03:59
H40, KORT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cyril Mica
Haarlem
1:24:57
2
Gerard Lange
Groningen
1:25:27
3
Jos Broeren
RDG
1:25:48
4
Wout Graafmans
Spiridon Stap Groep
1:26:19
5
Bas Bluyssen
Cerberus
1:27:44
6
George Eichhorn
's-Gravenhage
1:29:40
7
Jos den Hollander
Goes
1:29:52
8
Willem de Voogd
Rijnmond
1:29:56
9
Jack Niessen
Roermond
1:32:02
10
Rene Dekker
Sittard
1:32:42
11
Jan van Bennekom
TVHW
1:33:47
12
Norbert vd Plas
RDG
1:35:32
13
Mark de Haan
Trip
1:36:27
14
Rob Cornelisz
TTW
1:37:34
15
Keno Vrisekoop
Road Runners
1:38:05
16
Jan-Willem de Bos
Groningen
1:40:25
17
Gerard Brouwer
TVH
1:40:48
18
Cor Edam
Purmerend
1:42:30
19
Rene van Oosterhout
's-Hertogenbosch
1:44:00
20
Johan Koolhaas
zsc Oceanus
1:46:16
21
Frank Renia
TVA
1:51:22
D40, KORT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Phily Brooijmans
Oudemolen Nb
1:46:08
2
Annette de Bot
Oud Gastel
1:49:13
H50, KORT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tini de Laat
Road Runners
1:27:36
2
Gerard van Lent
Triade
1:29:20
3
Peter Dullaart
Rijnmond
1:33:36
4
Her Tesselaar
DTC
1:34:39
5
Henny Fleijsman
Wageningen
1:37:10
6
Wim van Haperen
WBTV
1:37:45
7
Siem Tesselaar
DTC
1:38:08
8
Gerard van Wissen
TVHW
1:39:25
9
Ben te Pas
Trip
1:40:05
10
Peter Bakker
Purmerend
1:40:15
11
Wim Edam
Purmerend
1:42:46
12
Elbert van den Berg
Putten
1:43:34
13
Jan van Ass
Regio Venray
1:43:47
14
Rob Bongaarts
Zoetermeer
1:46:03
15
Kees Vaneman
Huizen
1:46:49
16
Ben Groot-Hemmink
Triade
1:49:27
17
Jo Klerken
Regio Venray
1:55:30
D50, KORT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rosalinda Bakker-Rens
Purmerend
1:43:43
H60, KORT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ben Hendriks
Krimpenerwaard
1:42:20
2
Harry vd Werff
Echteld
1:50:19
3
Jan Otsen
Hollandia
1:52:20
4
Lawrence Sadler
Andijk
2:20:13
www.uitslagen.nl
01-10-2007 13:45